estenglv
WAP version
Login form
RSS
Poolmaratoni Eesti meistrid selguvad 28. Rahvajooksul 11.08.2010 (0)
Laupäeval, 14. augustil toimuva traditsioonilise 28. Rahvajooksu programmi kuuluvad poolmaraton ning 5 km jooks ja -kõnd. Väiksematele jooksusõpradele on kavas lastejooksud.
21,1 km
5 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 01 Apr 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
28. Rahvajooks
Aeg 14.08.2010
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 12:00
5 km jooksmine ja kepikõnd 12:10
Lastejooksud 10:30
Korraldaja MTÜ Stamina SK, www.stamina.ee, stamina@stamina.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Keskm. kiirus  
1 27 Fosti Roman Stamina SK 16:20 3:16.1
2 231 Tserepannikov Sergei Stamina SK 16:20 3:16.1
3 252 Koselev Deniss 16:31 3:18.3
4 205 Simpson Martin Sportkeskus.ee 16:45 3:21.0
5 83 Kozinets Aleksander KJK Kalev Sillamäe 17:08 3:25.7
6 165 Piirsalu Meelis 17:13 3:26.6
7 223 Tiits Rainis 17:22 3:28.4
8 253 Eensaar Silver 17:36 3:31.3
9 141 Nimmerfeldt Tõnis 17:50 3:33.9
10 377 Teder Martin EMÜ SK 17:53 3:34.7
11 199 Savastver Alar Stamina SK 18:45 3:45.0
12 257 Sagaja Martin 18:59 3:47.8
13 224 Tikku Marko 19:11 3:50.3
14 197 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 19:38 3:55.6
15 211 Sõber Elion 19:45 3:57.0
16 123 Meidla Tiit 19:45 3:57.0
17 111 Luts Vahur 20:00 4:00.1
18 24 Dubrovski Keit 20:07 4:01.4
19 248 Viljamaa Mattias KK Falco 20:14 4:02.9
20 140 Nilk Andrus JOOKSJA 20:18 4:03.7
21 6 Aluvee Helen TÜ ASK 20:19 4:03.8
22 154 Pae Markus Rene audentes 20:23 4:04.6
23 49 Jürjen Lauri 20:58 4:11.7
24 9 Andresson Margus 21:08 4:13.7
25 18 Bernat Galina KJK Kalev Sillamäe 21:09 4:13.7
26 73 Kitsapea Aivo 21:11 4:14.3
27 99 Lehtmets Sven 21:17 4:15.3
28 244 Varblane Erko 21:22 4:16.4
29 251 Birndum Janek 21:26 4:17.3
30 10 Anniste Allan JOKA 21:28 4:17.5
31 259 Krenin Margus 21:31 4:18.2
32 146 Nurmeots Eveli 21:45 4:21.0
33 82 Kori Külli 21:49 4:21.8
34 81 Konsa Mihkel 21:52 4:22.4
35 202 Siimson Hiid 22:07 4:25.5
36 89 Kulbas Oliver 22:13 4:26.6
37 220 Tereštšenkov Aleksei U-klubi 22:25 4:29.0
38 113 Lükk Villu 22:43 4:32.6
39 30 Haugas Merike SK West Sport 22:46 4:33.1
40 117 Mandli Kuldar MGM Team 22:50 4:34.0
41 185 Reimets Ramon 22:52 4:34.4
42 33 Heinsaar Ants 22:54 4:34.8
43 229 Treiberg Andrus Hansa SK 22:55 4:34.9
44 238 Uus Inessa 23:02 4:36.5
45 105 Liiv Elvar Liivide SK 23:05 4:37.0
46 109 Loitmaa Jaanus 23:06 4:37.1
47 133 Mägi Indrek 23:15 4:39.0
48 209 Soone Jaan 23:17 4:39.4
49 90 Kulbas Risto 23:23 4:40.5
50 45 Jarovoi Mark 23:30 4:42.0
51 210 Sulend Herki 23:33 4:42.5
52 64 Kaska Marko 23:36 4:43.3
53 167 Piskunov Vladimir 23:40 4:44.0
54 75 Kivi Vaiko 23:44 4:44.9
55 237 Uus Ants 23:53 4:46.7
56 97 Lahe Riina 23:56 4:47.1
57 160 Pekarski Maksim 23:57 4:47.4
58 23 Dubin Sten 24:02:00 4:48.3
59 68 Kedars Ursel 24:05:00 4:49.1
60 156 Paju Mikk Tallinna Reaalkool 24:11:00 4:50.1
61 186 Reimets Reigo 24:11:00 4:50.3
62 88 Kukk Tanel 24:13:00 4:50.6
63 218 Tempel Jako ABB Spordiklubi 24:14:00 4:50.8
64 26 Enn Kairi Elioni SK 24:15:00 4:51.1
65 128 Eiche Avo Albe Team 24:23:00 4:52.5
66 127 Munskind Väino 24:25:00 4:53.0
67 187 Reinaru Rait 24:27:00 4:53.4
68 15 Avakivi Eva-Liis 24:31:00 4:54.1
69 176 Raadik Vija 24:33:00 4:54.6
70 118 Martinov Jaanus Tallinna Linnavalitsus 24:35:00 4:54.9
71 126 Meltsas Veiko 24:38:00 4:55.7
72 3 Ahven Ahto viimsi kool 24:42:00 4:56.5
73 264 Kangur Lilyda TALLINNA JU-JUTSUKLUBI 24:52:00 4:58.4
74 166 Pilder Dina 25:04:00 5:00.8
75 162 Pesonen Simo 25:09:00 5:01.8
76 240 Vagula Rait 25:11:00 5:02.2
77 28 Gladõsheva Galina Eesti Põlevkivi Spordiklubi 25:16:00 5:03.3
78 148 Nõu Kristo 25:22:00 5:04.5
79 182 Rehtla Renno 25:30:00 5:06.0
80 262 Gutmann Aivar 25:33:00 5:06.6
81 139 Niitav Raiko 25:37:00 5:07.4
82 131 Mustkivi Mart Albert Mercury 25:41:00 5:08.1
83 40 Jaani Anne 25:43:00 5:08.7
84 11 Apart Tiina Best Diskokoondis 25:45:00 5:08.9
85 125 Meltsas Merike 25:52:00 5:10.5
87 190 Riener Gitta 26:14:00 5:14.7
88 177 Raamat Raigo 26:17:00 5:15.3
89 110 Luhaäär Reet 26:18:00 5:15.6
90 189 Rentnik Reelika 26:18:00 5:15.6
91 8 Amur Rainer 26:20:00 5:16.0
92 60 Kangro Kalev 26:20:00 5:16.0
93 268 Truu Elizabeth 26:32:00 5:18.4
94 172 Pukk Eva 26:40:00 5:20.1
95 159 Pantalon Kaido 26:45:00 5:21.1
96 247 Viielo Eli 26:48:00 5:21.6
97 206 Sipp Kadri 26:50:00 5:21.9
98 194 Rosenberg Tiit 26:50:00 5:22.0
99 102 Lepik Toomas 26:56:00 5:23.2
100 230 Trääder Ruth 26:56:00 5:23.3
101 41 Jakobson Ülle 27:04:00 5:24.7
102 17 Bauman Evelin 27:09:00 5:25.8
103 86 Kukemelk Epp Mare 27:12:00 5:26.5
104 222 Tiits Jana 27:13:00 5:26.7
105 35 Hiiemäe Valve 27:21:00 5:28.2
106 272 Urva Merili 27:22:00 5:28.4
107 53 Kaasik Aili 27:23:00 5:28.6
108 219 Tennokese Triin 27:23:00 5:28.7
109 61 Kangro Mairis 27:27:00 5:29.3
110 7 Alvela Mari 27:31:00 5:30.2
111 96 Laevik Arvo Stamina SK 27:34:00 5:30.8
112 38 Jaago Külli FB Jooksmine 27:35:00 5:31.0
113 227 Trallmann Tauno 27:36:00 5:31.2
114 169 Polli Karin 27:40:00 5:31.9
115 163 Piibeleht Leidi 27:41:00 5:32.1
116 153 Paap Eili 27:48:00 5:33.5
117 87 Kukk Kersti 27:52:00 5:34.3
118 57 Kalakauskas Igor adidas 28:01:00 5:36.1
119 239 Vabson Evelin 28:04:00 5:36.9
120 84 Krall Ingrid 28:07:00 5:37.4
121 77 Kivistik Vahur 28:09:00 5:37.7
122 192 Riikonen Pasi Puujan Pullistus 28:12:00 5:38.3
123 122 Meidla Jüri 28:13:00 5:38.5
124 152 Paajanen Pekka Puujan Pullistus 28:17:00 5:39.3
125 188 Reinu Mario 28:27:00 5:41.4
126 155 Paju Joonas Tallinna Reaalkool 28:27:00 5:41.5
127 178 Raava Katrin 28:28:00 5:41.6
128 150 Ots Kristel 28:29:00 5:41.8
129 58 Kalda Karolina 28:31:00 5:42.2
130 217 Teeväli Randel 28:32:00 5:42.5
131 226 Tormer Kuno 28:33:00 5:42.5
132 50 Kaal Liisi 28:33:00 5:42.6
133 149 Ojaperv Janeli 28:34:00 5:42.7
134 196 Saksing Merilin 28:45:00 5:44.9
135 72 Kelve Leena 28:56:00 5:47.3
136 180 Rask Pille 29:02:00 5:48.5
137 46 Jaska Ahto 29:12:00 5:50.4
138 59 Kallas Madli 29:14:00 5:50.8
139 270 Lipp Mari 29:24:00 5:52.9
140 256 Tuisku Raimo SPORTIVETERAANIT 29:26:00 5:53.1
141 261 Sillavee Marit 29:30:00 5:54.0
142 54 Kaasik Kairit 29:32:00 5:54.3
143 74 Kitsik Ahti 29:44:00 5:56.8
144 67 Keba Andres Rulluisuklubi ABEC 29:50:00 5:58.1
145 233 Tuominen Lauri 29:52:00 5:58.5
146 170 Poltimäe Triinu 29:56:00 5:59.1
147 249 Vool Stina 30:04:00 6:00.8
148 22 Derjagin Ülo 30:08:00 6:01.6
149 228 Tramm Maire 30:08:00 6:01.6
150 265 Lihhatšova Anna 30:10:00 6:01.9
151 161 Pelovas Elo 30:11:00 6:02.1
152 62 Kark Merle 30:21:00 6:04.1
153 98 Laidvee Meeli 30:21:00 6:04.3
154 175 Pärtelpoeg Age 30:24:00 6:04.9
155 44 Jarovoi Aleksander 30:24:00 6:04.9
156 145 Nurk Katrin 30:26:00 6:05.2
157 120 Matvei Arvi 30:28:00 6:05.6
158 95 Laanemets Kaili 30:31:00 6:06.2
159 215 Tammepõld Marika 30:32:00 6:06.3
160 91 Kuld Ingrid 30:33:00 6:06.6
161 39 Jaamul Merike Eesti Post SK 30:35:00 6:07.0
162 93 Kuru Kersti 30:46:00 6:09.2
163 121 Mehine Erle 30:55:00 6:11.1
164 115 Maidle Este "Spordiklubi ""Kalju"" (Sindi)" 30:58:00 6:11.7
165 85 Kruusmann Ingrid 31:11:00 6:14.2
166 203 Sikova Krista Elioni Spordiklubi 31:12:00 6:14.4
167 108 Lode Vello 31:18:00 6:15.7
168 214 Tammar Airika 31:26:00 6:17.2
169 51 Kaarjärv Martin 31:32:00 6:18.3
170 144 Nukki Reeno 31:43:00 6:20.5
171 52 Kaas Kadi 31:47:00 6:21.4
172 31 Heido-Rosenberg Terje 31:47:00 6:21.5
173 263 Kangur Keivi 31:51:00 6:22.2
174 19 Bramanis Arbo-Karl 32:04:00 6:24.9
175 112 Lõo Kaidi 32:25:00 6:29.0
176 21 Derjagin Imre 32:29:00 6:29.8
177 142 Nohrin Alje 32:44:00 6:32.7
178 5 Alliksoon Anni 32:48:00 6:33.6
179 174 Pärson Tiina 32:51:00 6:34.1
180 234 Tuul Katrin 32:53:00 6:34.6
181 138 Nigol Merike 33:01:00 6:36.1
182 184 Reimets Laura 33:02:00 6:36.3
183 143 Noot Marten 33:11:00 6:38.2
184 76 Kivistik Markus 33:12:00 6:38.4
185 71 Kell Toomas 33:30:00 6:42.0
186 191 Riikonen Eero Puujan Pullistus 33:41:00 6:44.2
187 232 Tuominen Eila 33:49:00 6:45.9
188 114 Maamets Janika 34:09:00 6:49.7
189 255 Loonurm Ulvi 34:20:00 6:51.9
190 266 Saidla Merle 34:23:00 6:52.5
191 246 Veidenbaum Helena 34:32:00 6:54.4
192 20 Bõstrov Kaido-Paul 34:49:00 6:57.9
193 171 Potsepp Liis 34:58:00 6:59.7
194 243 Valkenklau Nele 35:14:00 7:02.8
195 25 Englas Mari-Liis 35:14:00 7:02.8
196 135 Mäkinen Pekka Puujan Pullistus 35:32:00 7:06.3
197 69 Keerd Karina 35:33:00 7:06.7
198 37 Isberg Anu 35:49:00 7:09.8
199 116 Mandel Virve 36:02:00 7:12.3
200 79 Konga Kadri 36:07:00 7:13.3
201 258 Rooman Sille 36:18:00 7:15.7
202 157 Pajumägi Mailis 36:20:00 7:16.0
203 158 Pajumägi Mairit 36:21:00 7:16.1
204 65 Kaun Janne 36:24:00 7:16.9
205 151 Paabo Triinu Liis 36:33:00 7:18.6
206 16 Avila Dina 36:41:00 7:20.1
207 193 Romanenkov Katrin 36:45:00 7:21.0
208 56 Kala Marianne 37:05:00 7:25.0
209 213 Tamm Mariliis 37:08:00 7:25.6
210 47 Juuse Hannes Eesti MTA SK 37:30:00 7:30.1
211 164 Piiritalo Raivo Eesti MTA SK 37:47:00 7:33.4
212 1 Aasamaa Anne 37:56:00 7:35.3
213 12 Arendi Anne 37:57:00 7:35.5
214 78 Kleberg Kätlin 37:59:00 7:35.8
215 130 Must Merily 38:40:00 7:44.0
216 136 Münter Lisett 38:41:00 7:44.1
217 173 Pärn Calvin 38:44:00 7:44.8
218 13 Aruvald Alla 39:02:00 7:48.4
219 42 Jammer Anne 39:11:00 7:50.2
220 100 Lekk Triin 39:28:00 7:53.7
221 129 Murumets Ülle 39:29:00 7:53.8
222 80 Konikov Karin 39:52:00 7:58.4
223 200 Selirand Marten 41:03:00 8:12.7
224 201 Selirand Ruth 41:04:00 8:12.7
225 198 Salmus Ingrid 41:34:00 8:18.7
226 48 Jääger Irene 41:34:00 8:18.8
227 104 Liebert Kaja 41:49:00 8:21.9
228 267 Tihaste Anne 42:21:00 8:28.3
229 225 Tobias Eve 42:27:00 8:29.3
230 107 Liiva Rita 42:35:00 8:31.0
231 216 Tatter Reinika 43:05:00 8:37.0
232 32 Heinmaa Cristel 43:30:00 8:42.1
233 183 Reimets Agnes 43:39:00 8:43.9
234 29 Haapalainen Pekka Puujan Pullistus 45:12:00 9:02.4
235 254 Riikonen Mati 45:14:00 9:02.7
236 128 Murr Saima 47:47:00 9:33.4
237 94 Kägo Esta 48:22:00 9:40.4
238 43 Jarovaja Galina 49:07:00 9:49.5
239 92 Kurepalu Kalju 52:36:00 10:31.3
240 124 Meister Ene 1:00:09 12:01.7
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE