estenglv
WAP version
Login form
RSS
Poolmaratoni Eesti meistrid selguvad 28. Rahvajooksul 11.08.2010 (0)
Laupäeval, 14. augustil toimuva traditsioonilise 28. Rahvajooksu programmi kuuluvad poolmaraton ning 5 km jooks ja -kõnd. Väiksematele jooksusõpradele on kavas lastejooksud.
21,1 km
5 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 20 Jan 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
28. Rahvajooks
Aeg 14.08.2010
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 12:00
5 km jooksmine ja kepikõnd 12:10
Lastejooksud 10:30
Korraldaja MTÜ Stamina SK, www.stamina.ee, stamina@stamina.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg 1 Koht v.k. Keskm. kiirus  
1 Loskutov Pavel TÜ ASK 1:09:39 16:23 1 3:18.1
2 Markov Alexey Sportkeskus.ee 1:10:00 16:23 1 3:19.1
3 Koselev Vjatseslav KJK Kalev Sillamäe 1:11:20 16:17 2 3:22.9
4 Vallimäe Viljar TÜ ASK 1:12:46 16:24 2 3:27.0
5 Paap Hasso TÜ ASK 1:13:46 16:18 3 3:29.8
6 Lein Andrus KJK VIKE 1:14:01 16:57 1 3:30.5
7 Aus Priit KJK TIPP 1:15:33 16:36 4 3:34.9
8 Tambur Taavi Stamina SK 1:15:50 16:33 5 3:35.7
9 Reinsalu Kristo Sportkeskus.ee 1:15:55 17:09 6 3:35.9
10 Õitspuu Ando KJK SAARE 1:17:23 17:01 7 3:40.1
11 Tarm Toomas Sportkeskus.ee 1:17:30 17:40 3 3:40.4
12 Subi Rivo VAK Staier 1:17:41 18:20 8 3:40.9
13 Veilberg Ago SK West Sport 1:17:52 17:51 1 3:41.5
14 Männi Allan Sportkeskus.ee 1:19:16 17:51 9 3:45.5
15 Orm Olari 1:19:36 18:20 10 3:46.4
16 Õisnurm Kalev IND 1:20:12 17:51 4 3:48.1
17 Haava Henno TÜ ASK 1:20:27 18:23 2 3:48.8
18 Põldre Urmas SK West Sport 1:20:50 18:36 5 3:49.9
19 Nikolajev Ilja Stamina SK 1:21:07 17:21 11 3:50.7
20 Tärno Indrek SK SCHNELLI 1:21:39 18:20 3 3:52.2
21 Vaher Paavo PÄRNUMAA SL 1:21:57 18:03 4 3:53.1
22 Kruuse Kristian Eesti Merevägi 1:22:28 18:34 12 3:54.6
23 Nõmm Marek EKO SK 1:22:54 20:34 13 3:55.8
24 Alamaa Arvi Rapla Jooksuklubi 1:23:11 19:28 14 3:56.6
25 Jaaska Allan Peeter Stamina SK 1:23:25 18:51 6 3:57.3
26 Sepp Innar IND 1:23:48 18:51 7 3:58.3
27 Jakson Ahto Jooksuklubi Sarma 1:24:17 18:50 5 3:59.7
28 Luik Lauri LÄÄNEMAA KJK 1:25:11 18:23 15 4:02.3
29 Ots Indrek 1:25:19 20:28 16 4:02.6
30 Tubilis Taavi KJK JUUNIOR 1:25:38 19:53 17 4:03.6
31 Morozov Nikolai KJK Kalev Sillamäe 1:26:09 18:55 18 4:05.0
32 Moks Matis VAK Staier 1:26:21 19:44 19 4:05.6
33 Orgulas Kaido 1:26:24 20:13 8 4:05.7
34 Laanemets Raivo 1:26:30 19:49 9 4:06.0
35 Roomet Reget PÄRNUMAA SL 1:26:38 18:18 20 4:06.4
36 Einsalu Ants Albe Team 1:26:45 20:04 1 4:06.7
37 Valter Marko 1:26:57 19:31 21 4:07.3
38 Einasto Mart IND 1:27:27 19:24 10 4:08.7
39 Valdre Sigrid SS Marathon 1:27:38 19:24 1 4:09.3
40 Venta Rainis TÜ ASK 1:27:39 18:16 22 4:09.3
41 Koop Kalle SK Saarde 1:27:44 20:04 11 4:09.6
42 Nirgi Ailar Stamina SK 1:28:45 20:39 12 4:12.4
43 Sults Andrus 1:28:55 19:58 23 4:12.9
44 Luud Aarne 1:29:00 19:52 13 4:13.1
45 Bulina Julia KJK Kalev Sillamäe 1:29:05 20:32 1 4:13.4
46 Allik Tambet IND 1:29:19 19:15 2 4:14.1
47 Vaher Anneli VAK Staier 1:29:45 20:33 2 4:15.3
48 Vares Kristjan VAK Staier 1:29:46 18:38 24 4:15.3
49 Ardel Veiko SK Beavers 1:30:28 19:16 2 4:17.3
50 Toom Toomas Stamina SK 1:30:35 20:29 3 4:17.6
51 Siim Andres 1:30:38 20:38 6 4:17.8
52 Kaljur Maido Harju KEK RSK 1:30:46 20:27 4 4:18.2
53 Pedak Jaanus SK West Sport 1:30:51 18:40 14 4:18.4
54 Eller Villu Nõmme KJK 1:30:55 19:35 25 4:18.6
55 Tõnne Grete EMÜ SK 1:31:03 20:35 3 4:19.0
56 Laast Andres Sportkeskus.ee 1:31:18 20:32 3 4:19.7
57 Piirimäe Pärtel IND 1:31:25 20:01 7 4:20.0
58 Luik Liina TÜ ASK 1:31:30 20:34 4 4:20.2
59 Trubila Gubertas Leedu, Staijeris 1:31:45 21:05 4 4:21.0
60 Atonen Marek VAK Staier 1:31:55 20:49 26 4:21.5
61 Laineste Andres Stamina SK 1:32:01 19:25 8 4:21.7
62 Rohtla Urmas Sportkeskus.ee 1:32:03 19:18 15 4:21.8
63 Sinijärv Taavi 1:32:09 19:45 27 4:22.1
64 Pihlak Sander 1:32:16 20:30 28 4:22.4
65 Tamm Maris Sportkeskus.ee 1:32:21 20:56 5 4:22.7
66 Toplaan Anti 1:33:07 21:13 16 4:24.9
67 Ionov Andrei KJK Kalev Sillamäe 1:33:10 21:30 29 4:25.0
68 Lään Christjan 1:33:12 20:36 9 4:25.1
69 Kärner Evelin Nõmme KJK 1:33:19 20:32 6 4:25.4
70 Reitsnik Tarmo Stamina SK 1:33:24 19:16 10 4:25.6
71 Verner Andrei 1:33:28 19:29 30 4:25.9
72 Raidvee Raivo 1:33:29 20:31 31 4:25.9
73 Lillak Aimur KJK Järvala 1:33:30 20:37 32 4:25.9
74 Pavlovski Roman LÄÄNEMAA KJK 1:33:32 22:06 33 4:26.0
75 Antso Kait 1:33:39 23:14 34 4:26.4
76 Hyde Matthew 1:34:29 21:15 11 4:28.8
77 Sulev Veiko Kurjad Prussakad 1:34:32 21:30 35 4:28.9
78 Lomaka Andre 1:34:36 21:35 12 4:29.0
79 Randparu Veiko 1:34:45 21:08 17 4:29.5
80 Jõesoo Argo EMÜ SK 1:34:46 18:02 36 4:29.5
81 Vahtramäe Ivo 1:34:56 22:13 18 4:30.0
82 Ivanov Arvo 1:34:57 21:43 13 4:30.0
83 Toplaan Johanna KJK SAARE 1:35:04 21:12 7 4:30.4
84 Kaljuvee Janno 1:35:09 21:07 19 4:30.6
85 Lang Heiki Sportkeskus.ee 1:35:18 21:15 20 4:31.0
86 Hillep Einar 1:35:25 22:17 21 4:31.4
87 Pärnassalu Toomas SS Marathon 1:35:44 20:42 22 4:32.3
88 Maleva Marco 1:36:11 20:32 23 4:33.6
89 Greenbaum Marko 1:36:29 22:04 37 4:34.4
90 Bõmberg Rain 1:36:35 23:08 38 4:34.7
91 Kuusik Maie Sportkeskus.ee 1:36:37 21:49 2 4:34.8
92 Vellerind Rain Stamina SK 1:36:41 22:52 5 4:35.0
93 Mustkivi Mart SK Mercury 1:36:42 21:33 39 4:35.0
94 Juhkov Janar 1:36:42 19:04 40 4:35.0
95 Plumer Raivo MTA Spordiklubi 1:36:51 24:44 6 4:35.4
96 Jaanson Imeli SS Marathon 1:37:22 21:22 3 4:37.0
97 Selliov Olle 1:37:35 22:07 14 4:37.6
98 Maas Elmer 1:38:08 23:36 15 4:39.1
99 Pakkanen Eila KJK VIKE 1:38:12 23:39 4 4:39.3
100 Laasu Arnold SK Saarde 1:38:16 19:55 5 4:39.5
101 Koskaru Meelis IND 1:38:22 21:34 41 4:39.8
102 Narmont Donatas JOOKSJA 1:38:25 22:05 24 4:39.9
103 Käärd Janek 1:38:40 22:39 42 4:40.6
104 Guerreiro Francisco 1:39:04 21:26 43 4:41.8
105 Karama Tarmo 1:39:15 21:51 16 4:42.3
106 Heinsalu Raul Albe Team 1:39:21 22:43 25 4:42.6
107 Alver Ott 1:39:25 23:44 44 4:42.8
108 Laimets Erki Conviso 1:39:32 22:30 26 4:43.1
109 Scuffham Michael 1:39:38 21:29 27 4:43.4
110 Kalda Ruth IND 1:39:49 22:47 1 4:43.9
111 Kimask Eduard USPEX 1:39:52 22:05 17 4:44.0
112 Mäe Vahur PÄRNUMAA SL 1:39:52 20:06 45 4:44.1
113 Sukk Gaspar VAK Staier 1:39:55 22:08 46 4:44.2
114 Tähema Armi 1:39:59 23:13 8 4:44.4
115 Tikva Indrek Tervise 21 1:40:09 21:50 28 4:44.9
116 Kõrgesaar Kristjan 1:40:26 23:49 47 4:45.7
117 Kangur Taimi Jooksuklubi Sarma 1:40:50 22:50 5 4:46.8
118 Koivula Erkki 1:40:55 23:16 6 4:47.1
119 Källu Heikki 1:41:03 23:23 18 4:47.4
120 Muld Margus LÄÄNEMAA KJK 1:41:05 22:18 19 4:47.5
121 Kukk Meelis Eesti Post SK 1:41:08 21:46 7 4:47.6
122 Lenk Anneli VAK Staier 1:41:12 22:08 6 4:47.9
123 Luik Leila TÜ ASK 1:41:24 21:46 9 4:48.4
124 Lilleoru Merle 1:41:30 23:13 10 4:48.7
125 Navarro Gonzalez Martin 1:41:33 23:02 48 4:48.8
126 Suigussaar Aivar 1:41:43 27:32 8 4:49.3
127 Poll Cris Suurtükiväepataljon 1:41:51 20:04 49 4:49.7
128 Maling Erki KJK Sakala 1:42:05 19:29 50 4:50.3
129 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma 1:42:08 22:27 29 4:50.5
130 Tops Rainer SK Los Toros 1:42:10 22:54 20 4:50.6
131 Randveer Fred 1:42:15 23:37 51 4:50.8
132 Lubi Vallo-Peedu 1:42:43 23:56 7 4:52.2
133 Nyiri Alec Jooksuklubi Sarma 1:43:03 21:28 8 4:53.1
134 Siiak Indrek 1:43:10 23:26 21 4:53.4
135 Nassar Oskar 1:43:14 23:13 52 4:53.6
136 Skepast Peeter 1:43:17 23:54 22 4:53.8
137 Tisler Raido 1:43:44 21:20 53 4:55.0
138 Nagel Pille VAK Staier 1:43:46 23:55 2 4:55.2
139 Kurik Kristjan 1:43:56 24:34 54 4:55.6
140 Saar Laur PHARMASWISS 1:43:57 23:48 30 4:55.6
141 Kõlamets Lauri 1:43:58 22:18 55 4:55.7
142 Udras Marko 1:43:58 23:07 56 4:55.7
143 Ait Janek 1:44:07 21:59 23 4:56.1
144 Kess Alar 1:44:11 23:21 31 4:56.3
145 Eisan Jaanika 1:44:14 23:47 11 4:56.4
146 Niinemaa Kristjan 1:44:27 24:25 24 4:57.1
147 Tõnisson Tambet 1:44:38 23:54 25 4:57.6
148 Vaher Annika Jooksuklubi Sarma 1:45:01 22:50 7 4:58.7
149 Siimumäe Margo Stamina SK 1:45:07 21:08 9 4:59.0
150 Sikk Argo 1:45:07 24:25 26 4:59.0
151 Lindsalu Indrek 1:45:16 24:29 10 4:59.4
152 Rebane Lauri 1:45:29 25:49 57 5:00.0
153 Tuur Taavi 1:45:41 22:14 58 5:00.6
154 Viljamaa Jaanus 1:45:45 25:22 11 5:00.8
155 Ruul Rünno Roosa Mehike 1:45:54 20:49 27 5:01.2
156 Kurg Eveli 1:45:55 22:56 12 5:01.3
157 Kadak Urmas 1:46:00 25:24 32 5:01.5
158 Enn Lauri Jk Tallinna Kalev 1:46:18 23:26 59 5:02.3
159 Tuul Harry 1:46:25 21:27 60 5:02.7
160 Emerson Andrus 1:46:25 23:46 28 5:02.7
161 Valdma Helen 1:46:29 31:03 13 5:02.8
162 Saar Liisi Sampo SK 1:46:29 23:49 14 5:02.9
163 Kenkmann Peeter FA! 1:46:34 24:16 61 5:03.1
164 Mustkivi Mike 1:46:58 25:05 29 5:04.2
165 Toomela Tarmo 1:47:04 25:06 30 5:04.5
166 Soomre Rando 1:47:07 23:07 62 5:04.7
167 Suurküla Henry LÄÄNEMAA KJK 1:47:10 23:38 63 5:04.8
168 Tõll Marko 1:47:12 25:29 64 5:04.9
169 Maran Tarvo 1:47:22 22:39 31 5:05.4
170 Lorvi Urmas 1:47:36 24:00 12 5:06.0
171 Keskra Raivo 1:47:44 24:43 65 5:06.4
172 Trei Reito 1:47:47 22:14 32 5:06.5
173 Elhi Oliver TESTEM 1:47:48 23:06 66 5:06.6
174 Karu Üllar 1:47:50 23:57 33 5:06.7
175 Talviste Einari 1:47:59 24:20 33 5:07.1
176 Rennit Leho Albe Team 1:48:02 24:46 9 5:07.3
177 Kurvits Ain Merko Ehitus 1:48:10 24:43 34 5:07.6
178 Sakkeus Jüri KPMG Baltics 1:48:12 23:22 10 5:07.7
179 Elhi Einar testem 1:48:13 23:06 13 5:07.8
180 Nõmmik Martin 1:48:23 24:15 67 5:08.3
181 Karpovitch Sergei 1:48:27 22:47 34 5:08.4
182 Trei Markus AS LIVIKO 1:48:33 26:44 68 5:08.8
183 Jõgi Auliki 1:49:04 25:02 15 5:10.2
184 Rant Elina 1:49:08 23:36 16 5:10.4
185 Kummer Leman Ülle Sportkeskus.ee 1:49:10 22:53 1 5:10.5
186 Gross Toomas 1:49:12 23:09 35 5:10.6
187 Jänes Urmet 1:49:20 23:47 36 5:11.0
188 Hermaküla Hannes 1:49:34 24:58 35 5:11.6
189 Kase Gerli FB Jooksmine 1:49:38 25:30 17 5:11.8
190 Kindel Hanno 1:49:44 22:30 36 5:12.1
191 Papp Sven 1:50:02 25:59 14 5:13.0
192 Urva Urmas Stamina SK 1:50:07 25:30 37 5:13.2
193 Kukk Aalo Eesti Panga SK 1:50:12 22:53 11 5:13.4
194 Tomingas Kalle 1:50:20 22:38 38 5:13.8
195 Seleznjova Julia USPEX 1:50:30 24:59 18 5:14.3
196 Agu Risto Hansa SK 1:50:36 25:21 39 5:14.6
197 Tõnisberg Villem 1:50:45 23:23 40 5:15.0
198 Elmet Märt 1:50:49 23:36 37 5:15.2
199 Thomas Paul 1:50:56 23:46 41 5:15.5
200 Õun Jaan 1:50:57 23:02 69 5:15.6
201 Gurkin Viktor 1:51:07 23:58 70 5:16.0
202 Mets Olav G4S SK 1:51:31 24:57 71 5:17.2
203 Ernits Erik 1:51:40 26:54 72 5:17.6
204 Raudne Rauno 1:51:54 23:48 73 5:18.3
205 Pärtel Siret 1:51:56 23:22 1 5:18.4
206 Sankovski Raul 1:52:14 24:05 42 5:19.2
207 Tiits Helen 1:52:14 26:20 19 5:19.2
208 Teplõhh Dmitri 1:52:24 25:04 74 5:19.7
209 Ritso Valter Hansa SK 1:52:37 24:48 75 5:20.3
210 Oidjärv Sven IND 1:52:53 23:15 38 5:21.1
211 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 1:53:01 25:22 43 5:21.4
212 Kann Aimar 1:53:02 25:31 39 5:21.5
213 Särak Ivo 1:53:15 25:26 76 5:22.1
214 Liesment Liisa VAK Staier 1:53:19 24:44 20 5:22.3
215 Kaseväli Mairo 1:53:21 27:12 77 5:22.4
216 Innos John 1:53:27 26:44 44 5:22.7
217 Barsunova Jana Sportkeskus.ee 1:53:47 25:04 21 5:23.6
218 Värv Sander 1:53:57 27:49 78 5:24.1
219 Matina Olga KJK JUUNIOR 1:53:59 25:04 22 5:24.2
220 Kesküla Mariliis 1:54:00 27:00 23 5:24.3
221 Tamm Taavi 1:54:13 27:50 45 5:24.9
222 Zotova Oksana 1:54:53 26:20 24 5:26.7
223 Seier Erki 1:54:54 24:58 79 5:26.8
224 Rebane Urmas 1:55:27 25:28 46 5:28.4
225 Kaljuvee Kristo 1:55:39 27:43 80 5:29.0
226 Castelnovo Andrea 1:55:58 27:54 81 5:29.8
227 Haljastamm Erkki 1:55:59 23:25 82 5:29.9
228 Maksimovski Rene 1:56:00 23:35 40 5:30.0
229 Jõgi Ulla 1:56:06 25:49 25 5:30.2
230 Teller Siim 1:56:09 27:48 83 5:30.4
231 Somelar Merit 1:56:19 24:40 26 5:30.8
232 Tomusk Ilmar 1:56:33 24:58 15 5:31.5
233 Sokolov Agne 1:56:38 26:21 27 5:31.7
234 Toomingas Terje STAMINA SK 1:56:38 24:20 28 5:31.8
235 Filipozzi Fabio 1:56:47 27:55 41 5:32.2
236 Salla Jako 1:56:54 27:44 84 5:32.5
237 Valge Ivar Stamina SK 1:56:59 26:25 12 5:32.7
238 Pak Andres 1:57:01 24:27 47 5:32.8
239 Hendla Ivar 1:57:10 24:27 85 5:33.3
240 Põldsaar Paul Tulepuu 1:57:17 24:27 86 5:33.6
241 Tambaum Vahur 1:57:24 24:59 87 5:33.9
242 Meos Tõnu Shnelli SK 1:57:26 25:00 13 5:34.0
243 Roosalu Aivar 1:57:52 27:57 16 5:35.2
244 Lell Alari FB Jooksmine 1:58:06 28:12 88 5:35.9
245 Martinson Alo Staabi ja sidepataljon 1:58:31 26:01 48 5:37.1
246 Väizanen Urmo 1:58:41 24:48 89 5:37.5
247 Hiiekivi Urmet 1:58:52 25:04 42 5:38.1
248 Paap Kimmo 1:59:06 23:03 90 5:38.8
249 Liivrand Leero SPARTA 1:59:20 25:35 17 5:39.4
250 Tempel Marko 1:59:29 24:36 91 5:39.9
251 Tamm Kaarel 1:59:41 26:24 92 5:40.4
252 Tagel Ilmar VAK Staier 2:00:04 25:32 1 5:41.5
253 Elmik Art 2:00:05 27:56 93 5:41.6
254 Peetsalu Veigo 2:00:11 24:17 94 5:41.9
255 Okas Erje LIVIKO 2:00:13 27:21 8 5:41.9
256 Alajaan Andres 2:00:29 24:42 2 5:42.7
257 Linnamägi Indrek 2:00:32 26:23 95 5:42.8
258 Kimber-Kaarma Lea CMYK TEAM 2:00:34 28:20 2 5:42.9
259 Tikand Tarvo G4S Spordiklubi 2:00:37 26:46 43 5:43.1
260 Vaher Marjam 2:00:37 28:12 29 5:43.1
261 Kaljulaid Kersti 2:00:44 26:58 3 5:43.4
262 Valge Anneli 2:00:50 27:14 9 5:43.7
263 Peterson Riin 2:01:01 25:29 10 5:44.2
264 Pedak Karl 2:01:03 27:20 49 5:44.3
265 Habicht Jarno 2:01:20 28:06 96 5:45.1
266 Kimmel Veljo 2:01:26 27:51 18 5:45.4
267 Mets Mari 2:01:49 28:18 30 5:46.5
268 Jammer Ülo 2:02:00 28:02 3 5:47.0
269 Piibeleht Merle 2:02:11 28:15 31 5:47.5
270 Ojasalu Marek 2:02:11 27:49 97 5:47.5
271 Harkov Andrei 2:02:19 27:52 98 5:47.9
272 Heinaru Maris SS Marathon 2:02:26 27:48 32 5:48.2
273 Ševtšenko Pjotr 2:02:41 28:55 99 5:48.9
274 Tõnne Virve 2:02:41 26:27 4 5:49.0
275 Kaarli Eva 2:02:42 28:30 33 5:49.0
276 Kuhlbach Hannes 2:02:50 28:57 44 5:49.4
277 Salmistu Merle Riigi Kinnisvara AS 2:03:00 28:07 34 5:49.8
278 Kahur Kristiina 2:04:02 28:06 11 5:52.8
279 Ütsmüts Kairi JCI spordiklubi 2:04:05 27:32 12 5:52.9
280 Puidak Priit Eesti Worldloppeti Klubi 2:04:17 25:32 1 5:53.5
281 Müür Maret 2:04:20 26:22 35 5:53.7
282 Gildemann Ele-Kaja 2:04:29 27:10 36 5:54.1
283 Niit Jaak 2:04:29 26:59 45 5:54.1
284 Oja Tarmo 2:04:29 27:10 100 5:54.1
285 Lopsik Andrei 2:04:46 25:47 14 5:54.9
286 Payne Hedvig 2:04:50 26:28 37 5:55.1
287 Nokkur Hindrek SK Rõõsa 2:04:51 25:15 101 5:55.1
288 Lobanov Raul Äripäeva SK 2:05:00 28:55 102 5:55.5
289 Enn Raul 2:05:07 24:56 15 5:55.8
290 Mulla Kaja Stamina SK 2:05:11 27:27 5 5:56.1
291 Bent Maarika 2:05:43 25:53 13 5:57.6
292 Rannamets Harro 2:05:50 25:20 103 5:57.9
293 Kello Gert 2:06:01 27:49 104 5:58.4
294 Seljak Katrin 2:06:23 27:36 14 5:59.5
295 Meier Raivo IND 2:06:58 26:22 4 6:01.1
296 Pajumägi Eduard Elioni SK 2:07:20 30:36 46 6:02.2
297 Veel Villu IND 2:07:35 27:47 50 6:02.9
298 Linke Meelis SK United 2:08:04 27:23 105 6:04.3
299 Kammer Kristi 2:08:15 30:42 38 6:04.8
300 Veelma Gerd Andrese Klaasi AS 2:08:16 30:36 51 6:04.8
301 Järvekülg Tiit 2:08:36 30:20 16 6:05.8
302 Kutti Elina 2:08:38 27:39 39 6:05.9
303 Lahe Marek 2:08:44 27:22 106 6:06.1
304 Koppel Jana FB Jooksmine 2:09:05 27:28 6 6:07.1
305 Kapp Dany 2:09:17 28:47 107 6:07.7
306 Kosula Tidrik Aruküla SK 2:09:51 28:50 47 6:09.3
307 Rohtla Marika 2:09:54 27:14 3 6:09.4
308 Käärt Viljar BCS Itera SK 2:09:55 27:58 108 6:09.5
309 Üprus Erik Voldemar 2:10:09 27:44 5 6:10.2
310 Meimre Madis MTA SK 2:10:18 28:02 109 6:10.6
311 Paulus Silja 2:10:39 29:24 40 6:11.6
312 Nurmis Pille Elioni Spordiklubi 2:10:41 28:16 4 6:11.7
313 Saard Ragner 2:10:53 28:35 110 6:12.3
314 Mustkivi Siiri Mercury 2:11:05 28:10 15 6:12.8
315 Sepp Piret 2:11:27 31:06 41 6:13.9
316 Gluhhovtsenko Maksim 2:11:56 24:56 111 6:15.3
317 Krüger Ott LÄÄNEMAA KJK 2:12:19 29:14 112 6:16.4
318 Sepp Johanna LÄÄNEMAA KJK 2:12:20 29:15 42 6:16.4
319 Possul Kadri IND 2:12:46 27:56 16 6:17.6
320 Kravets Marina 2:12:50 29:01 43 6:17.8
321 Kravets Valeri 2:12:50 29:01 52 6:17.8
322 Lohk Lea 2:13:21 27:31 5 6:19.3
323 Rentel Aivi Advokaadibüroo LEXTAL 2:13:59 30:14 17 6:21.1
324 Liiv Annika 2:14:16 29:19 44 6:21.9
325 Liiv Daimar 2:14:22 29:19 48 6:22.2
326 Nukki Rene 2:14:23 30:59 53 6:22.2
327 Naaber Moonika Sportland 2:14:27 28:04 18 6:22.4
328 Kaarma Marge Sportland 2:14:27 28:03 7 6:22.4
329 Peebo Margit STAMINA 2:14:29 28:50 19 6:22.5
330 Palo Lagle 2:15:29 29:49 45 6:25.3
331 Rahula Andres CLUBB 2:15:56 29:40 54 6:26.7
332 Kivimaa Katrin 2:16:05 31:06 8 6:27.1
333 Ruubel Kristen SHK Pärnu Bullet 2:16:14 29:50 113 6:27.5
334 Källo Rommi 2:17:13 27:37 114 6:30.3
335 Kangur Kaja 2:17:17 31:09 20 6:30.5
336 Kadai Tanel 2:17:28 29:59 55 6:31.0
337 Saar Kairi 2:18:30 28:45 46 6:33.9
338 Elmik Liis 2:18:37 27:39 47 6:34.3
339 Villak Marju 2:19:06 30:43 48 6:35.7
340 Plovits Kaido 2:19:30 29:59 115 6:36.8
341 Jaanuste Anzelika 2:20:14 30:30 21 6:38.9
342 Teesalu Marko 2:20:16 26:33 56 6:39.0
343 Nõmmik Marianna 2:21:31 30:43 9 6:42.5
344 Teeväli Leili VAK Staier 2:21:52 30:07 1 6:43.5
345 Ehala Eduard 2:22:07 28:09 57 6:44.2
346 Alliksaar Valdeko VAK Staier 2:23:09 31:16 6 6:47.2
347 Lään Anne-Ly 2:23:12 29:58 10 6:47.3
348 Vallas Ivo 2:23:21 28:36 58 6:47.7
349 Unger Martin 2:23:48 31:08 7 6:49.0
350 Laineste Mairit Vanamõisa suusaklubi 2:24:01 30:18 49 6:49.6
351 Kaljur Mari-Liis Harju KEK RSK 2:24:06 27:58 50 6:49.9
352 Toming Tiia 2:24:36 27:24 51 6:51.3
353 Kell Aarne 2:24:46 27:58 8 6:51.7
354 Taalberg Kadi 2:24:49 33:31 52 6:51.9
355 Kukk Veiko 2:25:32 31:13 116 6:53.9
356 Keel Kertu 2:26:30 31:05 53 6:56.7
357 Koit Katrin 2:27:06 32:21 22 6:58.4
358 Tomson Katrin 2:28:19 33:20 2 7:01.8
359 Bärengrub Brit LIVIKO 2:32:13 27:35 54 7:13.0
360 Tolga Eino 2:34:23 33:43 2 7:19.1
361 Jüriso Sille 2:43:16 39:11 55 7:44.4
362 Ülem Alar 2:48:52 35:41 117 8:00.3
363 Asu Arvo 3:03:17 35:36 3 8:41.3
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE