estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kümme korda Fuji Rakke Rattamaratonil! 09.09.2010 (0)
Nissan Eesti MV Fuji X Rakke Rattamartoni protokollide põhjal on korraldajatel rõõm tõdeda, et neli osalejat on suutnud kõigil kümnel aastal edukalt jõuda lõpptulemuseni.
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (0)
Olenemata loodusjõudude poolt tekitatud kahjust kogunesid ratturid juba kümnendat korda Rakke linnamäe staadionile, et võtta osa rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuluvad Nissan EMV X ...
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (2)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (4)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (4)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (5)
Rakke rattamaratoni eriteadaanne! Lisatud pildid maratoni rajast! MARATON TOIMUB! 09.08.2010 (20)
Rakke rattamaratonini on jäänud vähem kui kaks nädalat 03.08.2010 (0)
Juubel tulekul! 16.07.2010 (6)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan EMV Fuji X Rakke Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 15.08.2010
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 62 km kell 12:00 
Poolmaraton 38 km kell 13:10
Lastesõidud kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • STARDINIMEKIRI • OLULINE INFO • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF koht PKT    
1 Oras Allan 2:14:09 1:01:45 1 14 1500 Diploma
2 Kukk Sigvard Spordipartner 2:14:10 1:00:58 2 1 1501 Diploma
3 Benhens-Bekens Ernests 2:14:24 1:01:37 1 11 1492 Diploma
4 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 2:14:52 1:00:59 3 2 1493 Diploma
5 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:15:16 1:01:05 4 4 1488 Diploma
6 Loo Martin 2:15:24 1:01:10 2 6 1485 Diploma
7 Suur Ivo ProShop Team 2:15:35 1:01:21 3 8 1484 Diploma
8 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:16:02 1:01:27 5 9 1483 Diploma
9 Kirsipuu Jaan 2:16:33 1:01:20 1 7 1482 Diploma
10 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:17:07 1:01:38 4 12 1481 Diploma
11 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:53 1:01:45 2 15 1480 Diploma
12 Ojavee Mart CKT 2:17:59 1:02:39 6 18 1479 Diploma
13 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:18:01 1:01:42 7 13 1478 Diploma
14 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:18:07 1:03:41 1 20 1477 Diploma
15 Öpik Oliver velo clubbers 2:18:30 1:03:42 8 21 1476 Diploma
16 Puu Henno FIXUS SPORT 2:18:31 1:01:51 9 16 1475 Diploma
17 Prous Priit ProShop Team 2:19:30 1:02:01 10 17 1474 Diploma
18 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:19:43 1:03:44 3 23 1473 Diploma
19 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 2:20:54 1:01:01 4 3 1474 Diploma
20 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 2:20:58 1:04:58 2 27 1471 Diploma
21 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:21:14 1:05:02 11 30 1470 Diploma
22 Selder Tauri Investment Agency Team 2:21:14 1:01:09 5 5 1469 Diploma
23 Mikson Margus 2:21:14 1:04:59 12 28 1468 Diploma
24 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:21:32 1:05:22 13 40 1467 Diploma
25 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:21:33 1:03:48 6 24 1466 Diploma
26 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:21:40 1:05:01 14 29 1465 Diploma
27 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 2:21:51 1:05:08 5 34 1464 Diploma
28 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 2:21:55 1:03:43 6 22 1463 Diploma
29 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:22:08 1:03:48 7 25 1462 Diploma
30 Sala Raivo Investment Agency Team 2:22:09 1:05:19 7 39 1461 Diploma
31 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 2:22:30 1:05:40 15 46 1460 Diploma
32 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:22:40 1:05:05 8 32 1459 Diploma
33 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:23:01 1:04:55 8 26 1458 Diploma
34 Molev Juri Veloplus 2:23:08 1:05:14 16 36 1457 Diploma
35 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:23:11 1:05:11 17 35 1456 Diploma
36 Lond Rain 2:23:21 1:05:17 18 38 1455 Diploma
37 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:23:23 1:05:06 9 33 1454 Diploma
38 Rebane Meelis A&T Sport 2:23:55 1:06:56 19 52 1453 Diploma
39 Selder Taavi Investment Agency Team 2:24:12 1:03:40 20 19 1452 Diploma
40 Juudas Karl CFC 2:24:14 1:05:32 3 41 1451 Diploma
41 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:24:24 1:07:21 4 63 1450 Diploma
42 Balgabaev Ravshan BIROTA RT 2:24:30 1:06:37 21 48 1449 Diploma
43 Laanemaa Kristjan 2:24:38 1:05:34 22 42 1448 Diploma
44 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:24:49 1:07:29 23 66 1447 Diploma
45 Tarvis Peeter KOMO 2:25:07 1:07:41 5 68 1446 Diploma
46 Laanela Danek 2:25:36 1:06:43 24 49 1445 Diploma
47 Tõnisson Tiimo Whirlpool 2:25:48 1:06:58 25 53 1444 Diploma
48 Karu Allar Investment Agency Team 2:25:52 1:05:34 26 43 1443 Diploma
49 Veski Tanel 2:25:57 1:07:02 27 54 1442 Diploma
50 Kivil Peep Investment Agency Team 2:26:11 1:07:03 28 55 1441 Diploma
51 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:26:16 1:07:17 29 62 1440 Diploma
52 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 2:26:35 1:08:12 30 70 1439 Diploma
53 Treier Grete Tartu Ülikooli ASK N 2:26:44 1:07:08 1 57 1438 Diploma
54 Alesmaa Martti Alpha Baltic 2:26:46 1:08:46 10 73 1437 Diploma
55 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:26:52 1:05:41 31 47 1436 Diploma
56 Välbe Urmas A&T Sport 2:27:08 1:07:08 9 58 1435 Diploma
57 Riismaa Timo Spordipartner 2:27:12 1:07:14 32 61 1434 Diploma
58 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:27:14 1:08:59 6 77 1433 Diploma
59 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:27:15 1:05:38 11 45 1432 Diploma
60 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:27:15 1:07:09 33 59 1431 Diploma
61 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:27:16 1:07:28 34 65 1430 Diploma
62 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:27:16 1:07:11 35 60 1429 Diploma
63 Kuhi Rainer Black Pole 2:27:34 1:08:45 36 72 1428 Diploma
64 Rei Tarmo CFC 2:27:34 1:08:15 37 71 1427 Diploma
65 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:27:49 1:09:02 7 79 1426 Diploma
66 Pajur Rivo ProShop Team 2:27:50 1:07:22 38 64 1425 Diploma
67 Krusemann Magnus A&T Sport 2:27:59 1:05:03 39 31 1424 Diploma
68 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:28:09 1:05:35 40 44 1423 Diploma
69 Mets Are Cosmos Fun 2:28:38 1:06:48 1 51 1422 Diploma
70 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:28:42 1:07:55 41 69 1421 Diploma
71 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:29:17 1:08:58 10 75 1420 Diploma
72 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 2:29:46 1:11:18 12 116 1419 Diploma
73 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 2:29:46 1:09:01 42 78 1418 Diploma
74 Pesor Kaido KOMO 2:29:47 1:09:14 11 83 1417 Diploma
75 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:30:27 1:07:35 12 67 1416 Diploma
76 Raadom Erik TYS 2:30:28 1:08:52 43 74 1415 Diploma
77 Raag Kaupo velo clubbers 2:31:05 1:10:46 44 103 1414 Diploma
78 Hussar Kaidar A&T Sport 2:31:05 1:10:59 45 110 1413 Diploma
79 Pruus Peeter KOMO 2:31:16 1:01:34 13 10 1412 Diploma
80 Harand Allan ProShop Team 2:31:35 1:10:48 46 104 1411 Diploma
81 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:31:35 1:10:20 47 96 1410 Diploma
82 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:31:35 1:10:17 13 93 1409 Diploma
83 Sigus Marko 2:31:37 1:10:45 48 102 1408 Diploma
84 Koolmeister Siim Spordipartner 2:31:51 1:09:04 14 80 1407 Diploma
85 Veri Aivar Pentathlon 2:31:52 1:11:40 14 126 1406 Diploma
86 Tarlap Tarmo Whirlpool 2:31:59 1:09:14 15 82 1405 Diploma
87 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:32:09 1:10:06 16 90 1404 Diploma
88 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:32:13 1:10:51 15 106 1403 Diploma
89 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:32:15 1:10:52 8 107 1402 Diploma
90 Kruuse Rommi velo clubbers 2:32:17 1:09:59 49 89 1401 Diploma
91 Järva Janek 2:32:23 1:09:05 50 81 1400 Diploma
92 Hussar Aimar A&T Sport 2:32:24 1:11:00 51 111 1399 Diploma
93 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:32:33 1:10:18 52 94 1398 Diploma
94 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:32:34 1:10:51 53 105 1397 Diploma
95 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:32:35 1:06:46 16 50 1396 Diploma
96 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:32:44 1:10:55 54 109 1395 Diploma
97 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:33:04 1:11:22 55 117 1394 Diploma
98 Hansov Hanno Amserv Team 2:33:07 1:12:37 56 148 1393 Diploma
99 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:33:09 1:10:19 9 95 1392 Diploma
100 Lipp Aivar 2:33:20 1:10:53 57 108 1391 Diploma
101 Jalakas Siim VARGAMÄE 2:33:26 1:11:17 10 115 1390 Diploma
102 Eiduka Ivanda 2:33:31 1:10:38 2 100 1389 Diploma
103 Kannel Alari Plekk-Liisu RK 2:33:31 1:09:15 17 84 1388 Diploma
104 Pilv Ivar Ambla SK 2:33:41 1:11:55 18 133 1387 Diploma
105 Lipp Sulev ProShop Team 2:33:58 1:10:44 58 101 1386 Diploma
106 Arumägi Anti CFC 2:34:09 1:10:32 17 98 1385 Diploma
107 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:34:10 1:12:25 2 144 1384 Diploma
108 Eelma Tõnu 2:34:27 1:11:30 19 123 1383 Diploma
109 Maarits Andres Coffee In 2:34:29 1:11:28 59 121 1382 Diploma
110 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:34:39 1:12:00 60 135 1381 Diploma
111 Hallop Gven SK Saarde 2:34:50 1:10:07 61 91 1380 Diploma
112 Arak Anti A&T Sport 2:35:07 1:11:24 62 118 1379 Diploma
113 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:35:08 1:12:18 63 140 1378 Diploma
114 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:35:13 1:10:16 18 92 1377 Diploma
115 Kand Peeter velo clubbers 2:35:14 1:11:31 20 124 1376 Diploma
116 Saarnits Sten KJK 2:35:14 1:11:45 11 128 1375 Diploma
117 Kannel Karli Plekk-Liisu RK 2:35:20 1:11:26 19 119 1374 Diploma
118 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:35:46 1:12:14 21 138 1373 Diploma
119 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:35:48 1:11:51 64 131 1372 Diploma
120 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:35:54 1:11:44 65 127 1371 Diploma
121 Olle Kert 2:35:56 1:11:47 66 129 1370 Diploma
122 Tilk Arne SK Servitii 2:35:57 1:12:13 22 137 1369 Diploma
123 Iljin Andrei Äkke 2:35:59 1:12:50 67 151 1368 Diploma
124 Koppel Kristjan Investment Agency Team 2:36:09 1:07:05 20 56 1367 Diploma
125 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:36:21 1:09:16 68 85 1366 Diploma
126 Kivistik Egert KJK 2:36:26 1:09:58 21 88 1365 Diploma
127 Sügis Harri Spordipartner 2:36:28 1:11:16 23 114 1364 Diploma
128 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:36:31 1:12:06 69 136 1363 Diploma
129 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:36:31 1:11:26 22 120 1362 Diploma
130 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:36:32 1:13:16 24 165 1361 Diploma
131 Kazainis Viesturs RKVelo 2:36:43 1:12:27 3 145 1360 Diploma
132 Pill Rein 2:36:45 1:13:03 25 155 1359 Diploma
133 Kesküla Indrek Väike-Maarja TTÄM 2:36:48 1:11:57 70 134 1358 Diploma
134 Tohvrel Rego Veloplus 2:37:08 1:08:59 26 76 1357 Diploma
135 Ardava Lelde 2:37:14 1:12:31 3 147 1356 Diploma
136 Pedari Aimar 2:37:18 1:12:23 27 142 1355 Diploma
137 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:37:32 1:11:29 23 122 1354 Diploma
138 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:37:34 1:13:38 71 176 1353 Diploma
139 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:37:38 1:13:32 72 171 1352 Diploma
140 Teras Indrek 2:37:50 1:13:15 73 164 1351 Diploma
141 Linnupuu Küllo 2:37:54 1:13:51 74 185 1350 Diploma
142 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:37:55 1:12:48 28 150 1349 Diploma
143 Koolmeister Jaan Pühalepa SK 2:37:55 1:13:40 12 178 1348 Diploma
144 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi II 2:37:55 1:12:28 75 146 1347 Diploma
145 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 2:38:00 1:13:10 76 160 1346 Diploma
146 Jaaska Sven 2:38:00 1:13:13 77 163 1345 Diploma
147 Laaniste Mart Ambla SK 2:38:03 1:13:34 78 173 1344 Diploma
148 Roletsky Heiki Logica 2:38:26 1:13:11 79 161 1343 Diploma
149 Vilums Guntis Smiltene 2:38:26 1:13:23 4 166 1342 Diploma
150 Tupits Ivo 2:38:27 1:13:02 29 154 1341 Diploma
151 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:38:29 1:13:31 30 170 1340 Diploma
152 Kotov Raul velo clubbers 2:38:34 1:13:06 31 157 1339 Diploma
153 Rääbis Mati Amserv Team 2:38:36 1:11:07 5 112 1338 Diploma
154 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:38:59 1:12:20 32 141 1337 Diploma
155 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:39:00 1:14:04 80 188 1336 Diploma
156 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:39:12 1:14:13 81 190 1335 Diploma
157 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:39:14 1:13:05 13 156 1334 Diploma
158 Maidla Janek velo clubbers 2:39:17 1:13:37 82 175 1333 Diploma
159 Soo Hannes X-SPORT 2:39:28 1:13:25 83 167 1332 Diploma
160 Plees Andrus Amserv Team 2:39:31 1:11:37 84 125 1331 Diploma
161 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 2:39:31 1:13:33 85 172 1330 Diploma
162 Viira Veiko Jõelähtme Singel 2:39:41 1:12:53 86 152 1329 Diploma
163 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:40:07 1:14:07 87 189 1328 Diploma
164 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:40:19 1:11:54 14 132 1327 Diploma
165 Varik Marko Hansa SK 2:40:20 1:14:32 88 194 1326 Diploma
166 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 2:40:21 1:14:18 89 191 1325 Diploma
167 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:40:26 1:13:43 90 180 1324 Diploma
168 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:40:27 1:13:41 91 179 1323 Diploma
169 Nestor Paul Investment Agency Team 2:40:35 1:13:36 15 174 1322 Diploma
170 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:40:46 1:13:26 92 168 1321 Diploma
171 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:40:54 1:13:08 33 159 1320 Diploma
172 Aibast Erik Sportland / MyFitness Team 2:41:19 1:13:28 93 169 1319 Diploma
173 Laaniste Andres Koeru SK 2:41:36 1:13:48 94 184 1318 Diploma
174 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:41:55 1:14:37 34 196 1317 Diploma
175 Karu Markko Buena Vista Racing Club 2:42:02 1:14:33 95 195 1316 Diploma
176 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:42:08 1:15:51 96 215 1315 Diploma
177 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:42:20 1:13:02 97 153 1314 Diploma
178 Kukrus Martin Tartu SK VELO 2:42:29 1:10:31 24 97 1313 Diploma
179 Riismaa Hanno Spordipartner 2:42:34 1:15:01 98 201 1312 Diploma
180 Lippur Bruno 2:42:38 1:15:52 99 216 1311 Diploma
181 Karjane Priit KOMO 2:43:01 1:13:06 35 158 1310 Diploma
182 Räim Riko TPSS/FREESPORT 2:43:12 1:12:24 100 143 1309 Diploma
183 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:43:37 1:14:00 101 186 1308 Diploma
184 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:43:38 1:13:44 36 181 1307 Diploma
185 Tamm Andrus KoMo 2:43:38 1:14:29 37 192 1306 Diploma
186 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 2:43:46 1:14:54 102 200 1305 Diploma
187 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:43:46 1:15:16 103 205 1304 Diploma
188 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:43:47 1:15:02 38 202 1303 Diploma
189 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:43:50 1:15:26 104 207 1302 Diploma
190 Matvejev Madis VARGAMÄE 2:43:52 1:14:01 25 187 1301 Diploma
191 Rünk Ain 2:43:52 1:16:13 105 222 1300 Diploma
192 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:44:01 1:15:31 39 211 1299 Diploma
193 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:44:03 1:16:00 40 217 1298 Diploma
194 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:44:05 1:11:49 41 130 1297 Diploma
195 Egorov Urmas Jõhvikas 2:44:08 1:16:42 42 235 1296 Diploma
196 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:44:20 1:16:30 43 229 1295 Diploma
197 Konga Andrus Combidek/ULS Group 2:44:26 1:15:25 106 206 1294 Diploma
198 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:44:41 1:16:05 107 218 1293 Diploma
199 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:44:42 1:17:08 44 241 1292 Diploma
200 Sildvee Rainer 2:44:50 1:17:13 108 245 1291 Diploma
201 Danilas Meelis 2:44:58 1:16:33 45 231 1290 Diploma
202 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:45:02 1:15:31 109 210 1289 Diploma
203 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:45:11 1:14:38 26 197 1288 Diploma
204 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:45:11 1:15:41 110 213 1287 Diploma
205 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:45:11 1:16:28 46 226 1286 Diploma
206 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:45:14 1:11:16 16 113 1285 Diploma
207 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:45:25 1:20:40 111 318 1284 Diploma
208 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:45:32 1:21:44 47 345 1283 Diploma
209 Trigub Silver KOMO 2:45:42 1:16:35 17 232 1282 Diploma
210 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:45:49 1:16:40 112 234 1281 Diploma
211 Järveoja Toomas _TÜASK 2:45:58 1:17:17 48 248 1280 Diploma
212 Einblau Mihkel Filter Team 2:46:13 1:16:10 113 220 1279 Diploma
213 Salus Ardi Vennad-Dahl 2:46:17 1:17:41 114 256 1278 Diploma
214 Soodla Kristjan Amserv Team 2:46:23 1:12:48 115 149 1277 Diploma
215 Tilk Mart KOMO 2:46:34 1:17:07 49 240 1276 Diploma
216 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:46:35 1:17:58 116 262 1275 Diploma
217 Sidorov Vladimir Investment Agency Team 2:46:41 1:16:24 6 224 1274 Diploma
218 Helgis Priit 2:46:42 1:17:17 117 247 1273 Diploma
219 Rahi Tõnu 2:47:00 1:17:28 118 254 1272 Diploma
220 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:47:06 1:16:51 119 236 1271 Diploma
221 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:47:16 1:16:29 120 228 1270 Diploma
222 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:47:19 1:17:20 121 250 1269 Diploma
223 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:47:30 1:17:06 122 239 1268 Diploma
224 Ots Henry Team Mahe 2:47:30 1:16:32 123 230 1267 Diploma
225 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:47:33 1:17:18 124 249 1266 Diploma
226 Treier Toomas Serviti 2:47:36 1:14:32 125 193 1265 Diploma
227 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 2:47:40 1:17:53 126 261 1264 Diploma
228 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:47:45 1:19:09 50 292 1263 Diploma
229 Müür Ringo 2:48:06 1:18:58 127 287 1262 Diploma
230 Meimre Hannes Kaardivägi 2:48:16 1:17:43 128 258 1261 Diploma
231 Anton Tair Püha Loomaaed 2:48:18 1:17:09 129 242 1260 Diploma
232 Kaldre Raul Porter Racing 2:48:20 1:20:41 130 319 1259 Diploma
233 Leer Janek Kärmed Citikad 2:48:23 1:18:36 131 276 1258 Diploma
234 Sirvel Margus 2:48:29 1:13:39 132 177 1257 Diploma
235 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:48:30 1:18:31 27 271 1256 Diploma
236 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:48:30 1:15:29 1 208 1255 Diploma
237 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:48:30 1:09:26 18 86 1254 Diploma
238 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:48:37 1:14:49 133 199 1253 Diploma
239 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:49:00 1:18:11 134 264 1252 Diploma
240 Kask Indrek 2:49:07 1:15:32 135 212 1251 Diploma
241 Vilbas Veigo 2:49:13 1:17:48 136 260 1250 Diploma
242 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:49:14 1:17:27 7 253 1249 Diploma
243 Kadai Martin Velonoid 2:49:15 1:21:19 137 334 1248 Diploma
244 Ligi Margus 2:49:28 1:19:33 138 299 1247 Diploma
245 Pedai Andrus 2:49:33 1:19:03 139 289 1246 Diploma
246 Sööt Martin Tartu Ülikooli ASK M 2:49:38 1:13:13 140 162 1245 Diploma
247 Pungar Rainer 2:49:39 1:18:12 141 265 1244 Diploma
248 Sammalsaar Mait Cosmos Fun 2:49:39 1:16:21 8 223 1243 Diploma
249 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:49:39 1:17:43 142 257 1242 Diploma
250 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:49:44 1:17:47 143 259 1241 Diploma
251 Kull Martin 2:49:44 1:18:27 144 268 1240 Diploma
252 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:49:44 1:18:43 145 279 1239 Diploma
253 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:49:54 1:18:40 146 278 1238 Diploma
254 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:49:57 1:17:23 2 251 1237 Diploma
255 Sisask Andreas Logica 2:50:12 1:18:35 147 274 1236 Diploma
256 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:50:30 1:17:05 9 238 1235 Diploma
257 Kurg Rauno 2:50:30 1:17:11 148 244 1234 Diploma
258 Kerner Argo velo clubbers 2:50:30 1:19:23 51 296 1233 Diploma
259 Soots Reino Profex Cycling Team 2:50:30 1:18:35 149 275 1232 Diploma
260 Helm Jaak Barrus 2:50:31 1:18:29 150 269 1231 Diploma
261 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:50:33 1:18:34 151 273 1230 Diploma
262 Kiuru Väino velo clubbers 2:50:34 1:19:03 152 288 1229 Diploma
263 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:50:39 1:16:54 52 237 1228 Diploma
264 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:50:54 1:18:03 153 263 1227 Diploma
265 Paju Kermo Cosmos 2:51:15 1:19:17 19 295 1226 Diploma
266 Kingo Gunnar Westline Team 2:51:36 1:18:30 154 270 1225 Diploma
267 Magus Margus SJK Viiking 2:51:49 1:15:30 28 209 1224 Diploma
268 Greenbaum Marko 2:51:52 1:18:54 155 286 1223 Diploma
269 Leisalu Tanel Grundfos & Pyhayritus.org 2:51:54 1:19:47 156 306 1222 Diploma
270 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 2:52:21 1:18:47 157 282 1221 Diploma
271 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:52:21 1:19:10 158 293 1220 Diploma
272 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:52:26 1:19:36 53 300 1219 Diploma
273 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:52:29 1:17:16 54 246 1218 Diploma
274 Lillend Allan Artec Elekter 2:52:29 1:18:18 159 267 1217 Diploma
275 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:52:30 1:18:53 4 284 1216 Diploma
276 Orgla Maario Volkswagen 2:52:34 1:17:41 160 255 1215 Diploma
277 Kuresoo Rain Biathlon 2:52:42 1:14:40 161 198 1214 Diploma
278 Mägi Holger Ummisjalu 2:52:47 1:20:55 162 325 1213 Diploma
279 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 2:52:48 1:19:46 163 305 1212 Diploma
280 Tilk Rait KOMO 2:53:02 1:17:10 20 243 1211 Diploma
281 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 2:53:08 1:20:07 164 311 1210 Diploma
282 Stolfot Ivo 2:53:18 1:19:48 165 307 1209 Diploma
283 Toots Tanel 2:53:37 1:21:16 166 331 1208 Diploma
284 Kingo Priit Westline Team 2:53:41 1:19:31 167 298 1207 Diploma
285 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:53:46 1:19:45 55 304 1206 Diploma
286 Lepp Marko Sportland / MyFitness Team 2:53:47 1:20:42 168 321 1205 Diploma
287 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:53:48 1:19:44 56 303 1204 Diploma
288 Must Tauri Türi Rattatiim 2:53:50 1:18:45 29 280 1203 Diploma
289 Grigorovits Jaanus Jopeklubi 2:53:54 1:22:25 169 361 1202 Diploma
290 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:54:23 1:21:23 170 336 1201 Diploma
291 Salumäe Guido 2:54:31 1:19:28 171 297 1200 Diploma
292 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:54:31 1:19:08 57 291 1199 Diploma
293 Kimmel Kaarel 2:54:41 1:22:34 172 365 1198 Diploma
294 Tarvis Peeter KOMO 2:54:47 1:15:50 10 214 1197 Diploma
295 Tooming Taaniel SK Velo 2:54:49 1:15:10 21 203 1196 Diploma
296 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:54:49 1:18:51 173 283 1195 Diploma
297 Põder Jarno 2:54:49 1:21:18 174 333 1194 Diploma
298 Kaur Väino 2:55:11 1:22:01 58 352 1193 Diploma
299 Viikmäe Kaupo 2:55:11 1:22:18 59 359 1192 Diploma
300 Saarep Peeter 2:55:44 1:21:39 11 342 1191 Diploma
301 Albri Kalev X-SPORT 2:55:49 1:20:46 175 322 1190 Diploma
302 Puhke Marcus 2:55:58 1:16:12 30 221 1189 Diploma
303 Rool Margus Spordipartner 2 2:56:07 1:22:59 176 375 1188 Diploma
304 Suvi Toivo 2:56:11 1:18:33 60 272 1187 Diploma
305 Grünberg Harry Porter Racing 2:56:14 1:20:42 177 320 1186 Diploma
306 Sildaru Kalev lebo racing 2:56:14 1:21:43 12 344 1185 Diploma
307 Rist Liisi Cosmos Sun 2:56:34 1:21:38 3 340 1184 Diploma
308 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:56:39 1:20:22 178 313 1183 Diploma
309 Peterson Hendrik 2:56:44 1:19:37 179 301 1182 Diploma
310 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:56:50 1:23:19 61 382 1181 Diploma
311 Koort Kristel Investment Agency Team 2:56:53 1:19:52 4 308 1180 Diploma
312 Uba Tarmo Microsoft Eesti 2:56:54 1:21:42 180 343 1179 Diploma
313 Kütt Vello Hat auto 2:56:54 1:19:06 62 290 1178 Diploma
314 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 2:56:56 1:19:40 5 302 1177 Diploma
315 Remiküll Ragnar 2:56:59 1:20:06 63 310 1176 Diploma
316 Pogodin Dmitri Äkke 2:56:59 1:21:15 181 330 1175 Diploma
317 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:57:00 1:21:17 6 332 1174 Diploma
318 Joost Eddi SG WEBER 2:57:00 1:21:08 182 327 1173 Diploma
319 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:57:03 1:22:26 183 362 1172 Diploma
320 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 2:57:04 1:21:52 184 350 1171 Diploma
321 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 2:57:05 1:20:39 185 317 1170 Diploma
322 Joorits Andero lebo racing 2:57:08 1:21:46 186 347 1169 Diploma
323 Luhaorg Siim KOMO 2:57:26 1:21:35 22 339 1168 Diploma
324 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:57:30 1:18:46 13 281 1167 Diploma
325 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:57:40 1:24:03 14 402 1166 Diploma
326 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:57:45 1:09:52 64 87 1165 Diploma
327 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:57:49 1:22:21 187 360 1164 Diploma
328 Perm Ivar 2:57:52 1:22:56 65 372 1163 Diploma
329 Maripuu Janek 2:57:53 1:20:37 188 316 1162 Diploma
330 Tuuna Toomas 2:57:57 1:20:05 15 309 1161 Diploma
331 Puhke Peeter Ambla SK 2:58:01 1:18:39 66 277 1160 Diploma
332 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:58:05 1:23:33 31 386 1159 Diploma
333 Silland Siim 2:58:06 1:23:51 189 396 1158 Diploma
334 Tähiste Tarmo SK Saarde 2:58:08 1:20:36 67 315 1157 Diploma
335 Vähi Nikolai Taliroos 2:58:11 1:22:16 68 358 1156 Diploma
336 Tehvand Jaanos 2:58:14 1:22:13 190 356 1155 Diploma
337 Sarapuu Jaanus-Arno 2:58:23 1:21:21 191 335 1154 Diploma
338 Lepiksaar Madis 2:58:31 1:21:52 32 349 1153 Diploma
339 Raivo Jaak Chapter 11 2:58:40 1:23:05 192 379 1152 Diploma
340 Meitus Raivo 2:58:42 1:23:03 69 377 1151 Diploma
341 Lõiv Leho 2:58:46 1:20:18 70 312 1150 Diploma
342 Kaur Margus 2:58:47 1:23:36 71 390 1149 Diploma
343 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:58:48 1:22:03 72 353 1148 Diploma
344 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 2:58:49 1:22:12 193 355 1147 Diploma
345 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:58:53 1:21:30 194 337 1146 Diploma
346 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:58:55 1:23:07 195 380 1145 Diploma
347 Kabonen Tiit 2:59:03 1:23:40 16 393 1144 Diploma
348 Pütsepp Mati Haanja RK 2:59:14 1:24:10 196 407 1143 Diploma
349 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:59:20 1:13:47 197 183 1142 Diploma
350 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:59:20 1:22:10 73 354 1141 Diploma
351 Einpalu Mart Levira 2:59:26 1:24:25 198 415 1140 Diploma
352 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 3:00:02 1:18:54 74 285 1139 Diploma
353 Kivirüüt Margus suusahullud 3:00:03 1:22:45 199 369 1138 Diploma
354 Kallais Ats 3:00:11 1:25:37 200 442 1137 Diploma
355 Matvejeva Jana VARGAMÄE 3:00:13 1:21:10 7 328 1136 Diploma
356 Kompus Meelis Mariine Auto 3:00:21 1:24:04 201 403 1135 Diploma
357 Uudeberg Tanel SK LosToros 3:00:22 1:25:13 202 435 1134 Diploma
358 Paas Olari OnePower 3:00:29 1:23:53 75 398 1133 Diploma
359 Saetalu Andres 3:00:30 1:24:31 76 418 1132 Diploma
360 Mäekivi Andres 3:00:30 1:25:14 203 436 1131 Diploma
361 Tomson Ivo 3:00:36 1:24:13 204 410 1130 Diploma
362 Erm Margo TPSS/FREESPORT 3:00:37 1:19:15 205 294 1129 Diploma
363 Järvsalu Teet CC Superior 3:00:44 1:25:22 206 439 1128 Diploma
364 Ots Andro Team Mahe 3:00:53 1:22:42 77 367 1127 Diploma
365 Ojasaar Kalmer 3:00:55 1:20:35 207 314 1126 Diploma
366 Külanurm karli 3:00:56 1:25:09 208 432 1125 Diploma
367 Märtmaa Jüri Whirlpool 3:00:57 1:24:20 17 412 1124 Diploma
368 Aule Krister Chapter 11 3:00:58 1:24:39 209 422 1123 Diploma
369 Viks Harri EE Spordiklubi 3:01:03 1:23:34 78 388 1122 Diploma
370 Maalt Marko 3:01:08 1:21:39 79 341 1121 Diploma
371 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 3:01:08 1:23:01 80 376 1120 Diploma
372 Saar Tarmo 3:01:11 1:23:33 210 387 1119 Diploma
373 Thomberg Tarvi MK Juhan 3:01:11 1:26:30 211 463 1118 Diploma
374 Saksniit Priit 3:01:14 1:22:59 212 374 1117 Diploma
375 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 3:01:17 1:27:10 213 480 1116 Diploma
376 Aavel Rivo 3:01:19 1:22:34 214 364 1115 Diploma
377 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:01:20 1:23:35 215 389 1114 Diploma
378 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 3:01:34 1:22:40 5 366 1113 Diploma
379 Viik Tarvi jk.Paralepa 3:01:36 1:23:26 216 384 1112 Diploma
380 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 3:01:39 1:21:50 81 348 1111 Diploma
381 Lillo Martin Mehed Marsilt 3:01:43 1:23:52 217 397 1110 Diploma
382 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 3:01:48 1:24:00 218 400 1109 Diploma
383 Mees Janar 3:02:02 1:23:38 219 392 1108 Diploma
384 Rooden Priit Alpiklubi Firn 3:02:07 1:25:50 220 446 1107 Diploma
385 Kriisa Helar 3:02:17 1:24:53 221 427 1106 Diploma
386 Kulp Alar 3:02:40 1:23:04 222 378 1105 Diploma
387 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK 3:02:41 1:20:47 223 323 1104 Diploma
388 Hollo Heiki 3:02:43 1:22:15 224 357 1103 Diploma
389 Rikkas Henrik 3:02:50 1:22:56 82 371 1102 Diploma
390 Pärnamets Aivar 3:02:52 1:26:32 83 465 1101 Diploma
391 Kull Agur 3:03:07 1:16:08 225 219 1100 Diploma
392 Furmane Madara VW-Valmiera 3:03:09 1:26:34 6 468 1099 Diploma
393 Sildvee Madis 3:03:09 1:28:01 226 509 1098 Diploma
394 Nõmm Margus 3:03:15 1:13:46 227 182 1097 Diploma
395 Kumel Tarvo balticpack.ee 3:03:27 1:24:25 84 414 1096 Diploma
396 Männa Margus 3:03:37 1:23:37 228 391 1095 Diploma
397 Truu Paavo Bauhof 3:03:39 1:24:30 229 417 1094 Diploma
398 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 3:03:41 1:25:25 230 440 1093 Diploma
399 Roopalu Erik 3:03:43 1:24:35 231 420 1092 Diploma
400 Tamm Tamar 3:03:46 1:24:51 232 426 1091 Diploma
401 Vasar Kaidu Taliroos 3:03:47 1:24:14 233 411 1090 Diploma
402 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 3:03:59 1:24:00 234 401 1089 Diploma
403 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 3:03:59 1:24:27 235 416 1088 Diploma
404 Berg Allan lebo racing 3:04:03 1:25:17 236 437 1087 Diploma
405 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 3:04:03 1:26:04 237 450 1086 Diploma
406 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:04:05 1:25:06 18 430 1085 Diploma
407 Toomsalu Ilmar 3:04:06 1:23:50 85 395 1084 Diploma
408 Lõoke Toomas 3:04:08 1:24:49 238 424 1083 Diploma
409 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 3:04:08 1:24:32 239 419 1082 Diploma
410 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 3:04:11 1:25:46 240 444 1081 Diploma
411 Tinno Margus velo clubbers 3:04:38 1:16:27 241 225 1080 Diploma
412 Metsaots Jaanus 3:04:39 1:24:36 86 421 1079 Diploma
413 Valdner Marek Kärmed Citikad 3:04:42 1:20:51 242 324 1078 Diploma
414 Naarits Egon Logica 3:05:03 1:25:20 243 438 1077 Diploma
415 Mahkvei Allan 3:05:08 1:26:01 244 447 1076 Diploma
416 Dengo Marti SG WEBER 3:05:11 1:28:39 33 530 1075 Diploma
417 Burov Roman 3:05:16 1:25:27 87 441 1074 Diploma
418 Kimsen Toomas 3:05:22 1:21:59 245 351 1073 Diploma
419 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:05:22 1:27:26 246 489 1072 Diploma
420 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 3:05:25 1:27:40 247 496 1071 Diploma
421 Rammi Antti 3:05:36 1:22:43 248 368 1070 Diploma
422 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:05:37 1:24:48 8 423 1069 Diploma
423 Tõnupärt Risto 3:05:59 1:26:45 249 469 1068 Diploma
424 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:06:02 1:23:48 250 394 1067 Diploma
425 Puhtvend Fredi Jõhvi Motoklubi 3:06:03 1:26:33 251 466 1066 Diploma
426 Lacis Andrejs 3:06:04 1:28:20 19 520 1065 Diploma
427 Loitmaa Madis 3:06:06 1:26:30 252 462 1064 Diploma
428 Puust Rain 3:06:07 1:26:02 253 449 1063 Diploma
429 Mitt Terje Cosmos Sun 3:06:08 1:23:17 9 381 1062 Diploma
430 Mägi Andrus Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:06:09 1:26:52 254 474 1061 Diploma
431 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:06:15 1:25:00 255 428 1060 Diploma
432 Malsroos Mait 3:06:24 1:27:57 88 506 1059 Diploma
433 Lomp Priit Taliroos 3:06:31 1:27:39 256 495 1058 Diploma
434 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 3:06:31 1:26:02 257 448 1057 Diploma
435 Pääsik Kersti Fittest Tartu TeamRide 3:06:31 1:26:20 10 454 1056 Diploma
436 Suur Meelis 3:06:40 1:28:04 258 510 1055 Diploma
437 Gröön Janar Viljandi kähkusõitjad 3:06:41 1:26:07 259 452 1054 Diploma
438 Palm Aare lebo racing 3:06:42 1:27:51 260 501 1053 Diploma
439 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 3:06:48 1:29:30 89 550 1052 Diploma
440 Kägu Janeck 3:06:49 1:21:34 261 338 1051 Diploma
441 Kooskora Priidu 3:06:51 1:28:15 262 517 1050 Diploma
442 Päll Taavi Alasniidu KH 3:06:51 1:27:25 263 488 1049 Diploma
443 Marks Ergi Mehed Marsilt 3:07:10 1:29:00 264 538 1048 Diploma
444 Nurk Andres 3:07:13 1:24:21 265 413 1047 Diploma
445 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 3:07:17 1:27:53 266 502 1046 Diploma
446 Lember Alo 3:07:19 1:21:06 90 326 1045 Diploma
447 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 3:07:23 1:26:34 267 467 1044 Diploma
448 Kesper Raino 3:07:27 1:28:44 268 533 1043 Diploma
449 Rimmel Margo 3:07:33 1:27:41 269 497 1042 Diploma
450 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 3:07:41 1:26:54 270 475 1041 Diploma
451 Õun Toomas WESTLINE TEAM III 3:07:44 1:27:23 91 487 1040 Diploma
452 Merelaid Martin 3:07:44 1:26:31 271 464 1039 Diploma
453 Hendrikson Tõnu Elioni SK 3:07:45 1:24:50 272 425 1038 Diploma
454 Parmask Peeter 3:07:45 1:26:19 92 453 1037 Diploma
455 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 3:07:47 1:16:28 34 227 1036 Diploma
456 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:07:53 1:25:11 273 433 1035 Diploma
457 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:08:02 1:26:59 274 476 1034 Diploma
458 Eenraid Priit 3:08:16 1:27:58 275 507 1033 Diploma
459 Haaviste Raido 3:08:20 1:28:43 276 532 1032 Diploma
460 Romandi Arvi 3:08:23 1:25:01 277 429 1031 Diploma
461 Paumets Meelis 3:08:25 1:28:27 278 525 1030 Diploma
462 Paadam Karl 3:08:27 1:26:26 279 459 1029 Diploma
463 Järve Mihkel 3:08:29 1:28:07 280 512 1028 Diploma
464 Vardja Vallo Rudus Ratturid 3:08:30 1:27:21 281 486 1027 Diploma
465 Leeduks Raul Gustaf Kopparberg 3:08:31 1:28:21 282 521 1026 Diploma
466 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 3:08:39 1:27:46 283 498 1025 Diploma
467 Raatma Arvo 3:08:40 1:30:07 284 569 1024 Diploma
468 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 3:08:43 1:27:06 7 478 1023 Diploma
469 Seeder Heldur-Valdek PPA 3:08:44 1:26:49 20 472 1022 Diploma
470 Leben Riho Skanska 3:08:53 1:26:22 285 456 1021 Diploma
471 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 3:08:58 1:23:32 286 385 1020 Diploma
472 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:08:59 1:27:35 11 494 1019 Diploma
473 Ladva Marek 3:09:02 1:26:48 287 471 1018 Diploma
474 Jams Sulev Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:09:04 1:23:24 93 383 1017 Diploma
475 Pint Meelis SK Mulgi 3:09:05 1:27:31 288 492 1016 Diploma
476 Merila Martti Nõmme Rattaklubi 3:09:07 1:28:06 289 511 1015 Diploma
477 Männik Üllar Sk Aaspere 3:09:10 1:28:13 290 515 1014 Diploma
478 Viidemann Mati Vennad-Dahl 3:09:14 1:28:59 21 537 1013 Diploma
479 Salum Siim Enics 3:09:17 1:26:23 291 457 1012 Diploma
480 Tiisvend Jaanus 3J 3:09:17 1:26:29 292 461 1011 Diploma
481 Rikka Raimo VENNAD RIKKAD 3:09:25 1:27:17 293 482 1010 Diploma
482 Rebane Renno RPM Rattatiim 3:09:30 1:23:55 294 399 1009 Diploma
483 Järve Marek Spordipartner 2 3:09:53 1:26:25 295 458 1008 Diploma
484 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:10:01 1:31:21 94 602 1007 Diploma
485 Varik Ott 3:10:06 1:28:19 296 519 1006 Diploma
486 Kesvatera Andres 3:10:12 1:28:38 297 529 1005 Diploma
487 Simson Valmar Suusahullud 3:10:15 1:29:05 95 539 1004 Diploma
488 Kukk Kalle 3:10:23 1:29:56 96 562 1003 Diploma
489 Küüsvek Andre EBRD Team 3:10:28 1:30:05 97 567 1002 Diploma
490 Katin Vladimir Tartu SK Velo 3:10:40 1:27:20 22 483 1001 Diploma
491 Kiristaja Kalle Taliroos 3:10:47 1:30:13 98 573 1000 Diploma
492 Vask Aivo TYSK 3:10:48 1:27:55 99 504 999 Diploma
493 Reinson Raul SG WEBER 3:10:48 1:30:41 298 584 998 Diploma
494 Sildvee Märt 3:11:11 1:29:19 299 545 997 Diploma
495 Angerma Meelis Chapter 11 3:11:17 1:22:55 300 370 996 Diploma
496 Kraus Taivo HI 3:11:17 1:27:20 100 484 995 Diploma
497 Küünal Jaan 3:11:22 1:29:22 101 547 994 Diploma
498 Läänemets Enn Nordecon 3:11:24 1:27:59 23 508 993 Diploma
499 Nemiro Mihhail Grundfos & Pyhayritus.org 3:11:26 1:29:14 301 544 992 Diploma
500 Kuri Sepo 3:11:39 1:24:06 302 405 991 Diploma
‹‹ Tagasi
Rakke RM10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Juku Juurikas, , 26.08.2010 18:15
Selliste ürituste korraldamine pole lihtne töö, aga ka mitte võimatu ja mida paremini orgunnida seda lihtsamaks läheb ja iga järgmine orgunn on juba lihtsam. Üritustel osalejate panus kindlasti mõjutab samuti lõpliku tulemuse. Korraldajad peaksid looma võimalikult head tingimused heaks sujuvaks korralduseks, et võistlejad saaksid olla võimalikult normaalsed ja siis ka lõpptulemus on üle keskmise
enno, , 24.08.2010 12:06
Tohuva-pohu, hakkab selgemaid piirjooni võtma.Viimasena lahkuvad WC-d ja siis ei jää mingit märki, et ratturid siin Rakke staadionil hullanud on. Mitmete asjade korraldamine võtab ilmselt veel nädalakese. Nii suures osalejate seltskonnas esineb paratamatult väga omapäraseid inimesi ja nende probleemidega tuleb tegeleda. Veel nüüdki pean selgitama, miks elektrit ei olnud ja kuidas elekter mõjutab ratta pesemise võimalust ning sauna võimalust. Sama probleemiga said pahandada ka juba sekretärjaadi tüdrukud. Geelipunkti tulid geele näppama taustajõud ja lisaks soovis mõni osaleja ka terveks järgmiseks hooajaks geele kaasa võtta. Kuritööga olen ka maha saanud- sest olen võistlejad väga-väga suurde ohtu seadnud ja võistlusel toimuda laknud. Tegelikult oleks pidanud ära jätma Omapäraseid seiku ja juhtumisi terve raamatu jagu ja mõni lugu tundub lausa uskumatu leitud asjade pildid http://album.ee/album/482219/50245775 paljud asjad on omaniku leidnud aga need pildil olevad on veel omaniku ootuses. Korraldajana tänan väga osavõtjaid, kes osalemisega tunnustasid tehtud tööd ja vaeva. Tänan!
teadja, , 23.08.2010 22:40
Numbrit on tarvis selleks, et tegelikult kontrollitakse vähemalt esimesed 200 lõpetajat ka käsitsi ja hiljem tuvastatakse näiteks kiibi kaotanud võistlejaid videolindilt.
olip, , 23.08.2010 22:29
Lihtsalt küsimus, miks neid nr. ette rattale vaja on, kui kiip võtab aega?
pezz, , 23.08.2010 21:49
Uskumatu Unn?!
Unn, , 23.08.2010 11:55
Mul oli rajal kaasas tagavara raam, siis jooksu timmimise pukk ja tervelt kaks gaasiballooni - ajasin niimoodi võidu, et ei tea, kuhu nad küll jäid... Ja korraldajad ei ole mulle ka midagi veel ütelnud. Stardis palusid küll arstile minna aga ma ikka läksin sõitma! Emukal oli palju rahvast, äkki keegi nägi mind? Nüüd nutan siin oma kola taga)))))
Allan, , 23.08.2010 09:45
http://www.err.ee/etv2/video-ee.aspx?id=1739
Toomas, , 23.08.2010 09:41
Kas kusagilt juba ETV2 Rakke saadet ka juba näha saab?
pezz, , 22.08.2010 21:05
Korraldajal pole kaotatud asjadega vist veel aega tegeleda v]i ei kaotatudki midagi peale prahi.Igatsen siin lihtsalt oma SKS Airchampi taga,sest see oli üles emuka otsast korjatud ja ma ei raatsi veel poodi uue järgi tõtata.Kuigi vajadus varitseb igalhetkel.
To y2z, , 21.08.2010 16:37
Aga kust sina tead, mida nad mõtlevad??? Ise olid see või??? Ma ei saa aru, kuidas saab üldse teise nime all võistelda. Võiks siis niigi palju ausust olla, et nüüd meil korraldajatele saata ja paluda ennast maha võtta. Teise nime all tulemuse saamine ja case closed on viimne nahhaalsus.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE