estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2001 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 1:12:30 1 1300 Diploma
2 2007 Vahtra Vahur TÜ ASK 1:13:21 2 1290 Diploma
3 2006 Urbas Alvar KJK 1:13:55 3 1280 Diploma
4 2463 Tilk Arne Põlva v 1:15:56 1 1270 Diploma
5 2008 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 1:17:43 1 1260 Diploma
6 2450 Eilo Enno Rakke 1:18:03 2 1250 Diploma
7 2011 Vendelin Karl-Arnold VIKO 1:18:11 2 1240 Diploma
8 2012 Koch Kalju 1:18:35 1 1230 Diploma
9 2453 Järveoja Toomas Elva l 1:18:38 3 1220 Diploma
10 2009 Vosman Ekke-Kaur kjk 1:18:39 3 1210 Diploma
11 2024 Furmane Linda SIS Baltic / RRS 1:18:40 1 1202 Diploma
12 2451 Pihlap Raimond Konguta v 1:18:53 4 1194 Diploma
13 2020 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 1:19:05 5 1186 Diploma
14 2026 Paist Raimond Kenolta OÜ 1:19:18 6 1178 Diploma
15 2014 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:19:48 7 1170 Diploma
16 2452 Järveoja Jaanus Nõo v 1:20:01 8 1162 Diploma
17 2210 Türk Tambet RPM Rattatiim 1:20:30 9 1154 Diploma
18 2015 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 1:20:30 4 1146 Diploma
19 2021 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2 1:21:03 5 1138 Diploma
20 2395 Suvi Siim CFC spordiklubi 1:21:29 6 1130 Diploma
21 2010 Bondaruk Vladislav Holmskie Vorota 1:21:30 7 1122 Diploma
22 2028 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 1:21:33 2 1114 Diploma
23 2031 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:21:45 5 1106 Diploma
24 2035 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi II 1:21:45 4 1098 Diploma
25 2086 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 1:21:45 3 1090 Diploma
26 2018 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:22:06 2 1082 Diploma
27 2462 Laidre Reno Elva l 1:22:32 10 1074 Diploma
28 2022 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:22:47 6 1066 Diploma
29 2041 Saar Tõnis KJK 1:23:26 8 1058 Diploma
30 2044 Suvi Joosep 1:23:27 9 1050 Diploma
31 2456 Ellram Jüri Imavere v 1:23:28 11 1044 Diploma
32 2047 Mesi Ilmar 1:24:05 3 1038 Diploma
33 2029 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:24:11 7 1032 Diploma
34 2039 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:24:18 4 1026 Diploma
35 2434 Kannimäe Viljar Haanja RK 1:24:21 12 1020 Diploma
36 2065 Uustal Arno 1:24:31 13 1014 Diploma
37 2023 Mõttus Raivo 1:24:37 14 1008 Diploma
38 2454 Toots Tiit Rõuge v 1:24:46 15 1002 Diploma
39 2027 Oja Jaan 1:24:53 4 996 Diploma
40 2103 Kriis Viljar 1:24:53 16 990 Diploma
41 2046 Luik Avo 1:24:54 17 984 Diploma
42 2032 Matvejeva Jana VARGAMÄE 1:25:23 1 978 Diploma
43 2229 Kuus Thomas Rõuge Racing Team 1:25:35 10 972 Diploma
44 2050 Õisma Hannes Püha Loomaaed 1:25:37 18 966 Diploma
45 2059 Kesküla Urmet Helika 1:25:44 19 960 Diploma
46 2425 Järveoja Martin 1:25:46 20 954 Diploma
47 2069 Eenraid Peep 1:25:49 21 948 Diploma
48 2058 Raie Anette Cosmos Sun 1:25:49 5 942 Diploma
49 2033 Kütt Sander 1:25:52 11 936 Diploma
50 2051 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:25:53 22 930 Diploma
51 2061 Pesor Siim KOMO 1:26:01 8 926 Diploma
52 2034 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 1:26:03 12 922 Diploma
53 2157 Raidla Gert kjk 1:26:14 13 918 Diploma
54 2179 Säälik Marek 1:26:24 23 914 Diploma
55 2404 Joonas Mihkel 1:26:33 14 910 Diploma
56 2130 Vainu Marko 1:26:34 24 906 Diploma
57 2055 Meltsov Martin 1:26:36 25 902 Diploma
58 2385 Orlovski Siim 1:26:57 26 898 Diploma
59 2076 Voll Aivar 1:27:08 27 894 Diploma
60 2048 Kupp Alar CFC Kuusalu 1:27:19 15 890 Diploma
61 2060 Rannala Ivar 1:27:26 28 886 Diploma
62 2042 Kõivumägi Georg TÜASK 1:27:36 9 882 Diploma
63 2062 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:27:36 1 878 Diploma
64 2402 Songisepp Kaspar 1:27:59 29 874 Diploma
65 2040 Premet Kalle Brentel OÜ 1:28:19 30 870 Diploma
66 2455 Uibu Aivar Põdrala v 1:28:39 31 866 Diploma
67 2073 Kiristaja Hendrik 1:28:47 10 862 Diploma
68 2079 Hallik Rando HAGAR 1:28:53 32 858 Diploma
69 2093 Väärtmaa Tambet 1:28:57 16 854 Diploma
70 2019 Kivistik Gert VIKO 1:29:13 17 850 Diploma
71 2056 Pruul Priit 1:29:16 33 846 Diploma
72 2070 Karus Tiit 1:29:19 5 842 Diploma
73 2088 Rannala Rando 1:29:21 34 838 Diploma
74 2367 Rosenthal Janek etk maksimarket 1:29:23 35 834 Diploma
75 2172 Kullas Teet 1:29:31 36 830 Diploma
76 2057 Kütt Rainer 1:29:36 37 826 Diploma
77 2202 Midri Rain raimen ehitus 1:30:06 38 822 Diploma
78 2135 Järveoja Tarmo 1:30:12 39 818 Diploma
79 2053 Rüütel Erik 1:30:12 18 814 Diploma
80 2106 Kauts Herkki 1:30:13 40 810 Diploma
81 2368 Piip Enn IKS 1:30:14 41 808 Diploma
82 2063 Habakukk Kristjan 1:30:31 42 806 Diploma
83 2118 Põldvere Gregor Tartu SK Velo 1:30:33 11 804 Diploma
84 2379 Parmask Peeter 1:30:33 43 802 Diploma
85 2107 Vals Krister Sportland / MyFitness Team II 1:30:33 44 800 Diploma
86 2081 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:30:35 2 798 Diploma
87 2082 Kapp Riho Ambla SK 1:30:36 6 796 Diploma
88 2043 Joorits Andero 1:30:55 45 794 Diploma
89 2186 Koort Indrek 1:31:00 46 792 Diploma
90 2099 Kender Kalmer 1:31:02 47 790 Diploma
91 2091 Enok Holger 1:31:10 48 788 Diploma
92 2136 Kristal Kaspar Cosmos 1:31:15 19 786 Diploma
93 2407 Orupõld Erkki 1:31:17 49 784 Diploma
94 2095 Enok Ergi 1:31:29 50 782 Diploma
95 2120 Verk Argo 1:31:31 51 780 Diploma
96 2104 Laas Karl Laas 1:31:37 52 778 Diploma
97 2068 Roos Rigo RPM Rattatiim 1:31:47 20 776 Diploma
98 2102 Lõhmus Laur 1:31:49 53 774 Diploma
99 2090 Kukrus Kristo 1:31:49 12 772 Diploma
100 2052 Stalberg Tair KJK 1:31:51 13 770 Diploma
101 2049 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:31:58 6 768 Diploma
102 2162 Kokka Gunnar 1:32:07 54 766 Diploma
103 2150 Põldma Egon 1:32:09 55 764 Diploma
104 2083 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:32:15 56 762 Diploma
105 2466 Kangert Tiit Vändra v 1:32:21 57 760 Diploma
106 2077 Karus Kalev Elioni SK 1:32:34 58 758 Diploma
107 2214 Iljenko Tomass Karlis RRS 1:32:35 14 756 Diploma
108 2143 Tuvikene Alar Catwees 1:32:46 59 754 Diploma
109 2128 Ansip Ethel 1:32:54 3 752 Diploma
110 2132 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:32:54 7 750 Diploma
111 2113 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 1:32:55 4 748 Diploma
112 2127 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:32:55 60 746 Diploma
113 2152 Aria Sten 1:32:58 61 744 Diploma
114 2108 Sarapuu Indrek 1:32:59 62 742 Diploma
115 2432 Sammal Heimo Eesti Posti Spordiklubi 1:33:02 63 740 Diploma
116 2440 Truuverk Kahro 1:33:12 64 738 Diploma
117 2126 Ärmpalu Aare Kukehari 1:33:19 65 736 Diploma
118 2112 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 1:33:23 66 734 Diploma
119 2177 Aimsalu Mart 1:33:34 67 732 Diploma
120 2188 Kullang Erkki OnePower 1:33:42 68 730 Diploma
121 2105 Põlluste Priit 1:33:48 69 729 Diploma
122 2168 Sütt Margus 1:34:07 8 728 Diploma
123 2401 Hõbemägi Ragnar Suusaklubi Jõulu 1:34:10 21 727 Diploma
124 2383 Toom Tarmo 1:34:19 70 726 Diploma
125 2394 Valge Indrek 1:34:29 71 725 Diploma
126 2124 Tiits Janar Helika 1:34:30 72 724 Diploma
127 2066 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:34:36 73 723 Diploma
128 2096 Riim Allan RPM Rattatiim 1:34:39 22 722 Diploma
129 2115 Ottender Uwe IITEE 1:34:39 74 721 Diploma
130 2142 Milistver Meelis Vennad-Dahl 1:34:40 75 720 Diploma
131 2098 Kainel Mart 1:34:51 9 719 Diploma
132 2147 Gerndorf Urmas 1:34:52 76 718 Diploma
133 2169 Ronimois Ruttar 1:34:53 77 717 Diploma
134 2433 Sutt Eero 1:34:57 78 716 Diploma
135 2072 Kivistik Kaido VIKO 1:34:57 79 715 Diploma
136 2444 Kalja Priit Tartu SK Velo 1:35:11 80 714 Diploma
137 2025 Kiskonen Siim KJK 1:35:11 15 713 Diploma
138 2089 Aavik Aivar 1:35:13 81 712 Diploma
139 2194 Teesalu Henri 1:35:17 23 711 Diploma
140 2190 Reinoja Margus 1:35:51 82 710 Diploma
141 2387 Teder Marko 1:35:51 83 709 Diploma
142 2037 Arumäe Robert VIKO 1:35:56 16 708 Diploma
143 2465 Kuresson Jaak Tallinna l 1:35:59 84 707 Diploma
144 2187 Ehandi Daniel Eesti Raudtee Spordiklubi 1:35:59 24 706 Diploma
145 2094 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 1:36:01 5 705 Diploma
146 2165 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:36:01 2 704 Diploma
147 2464 Ruuda Georg Võru v 1:36:17 85 703 Diploma
148 2390 Nurm Peep 1:36:18 86 702 Diploma
149 2125 Vilpart Toomas 1:36:21 87 701 Diploma
150 2145 Linask Ivo 1:36:26 88 700 Diploma
151 2129 Tika Toomas 1:36:34 89 699 Diploma
152 2260 Kaasik Arne Columbus IT 1:36:50 90 698 Diploma
153 2292 Joasaar Andrus 1:37:05 91 697 Diploma
154 2067 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 1:37:06 25 696 Diploma
155 2144 Saremat Raivo 1:37:07 92 695 Diploma
156 2109 Ehari Ain Catwees 1:37:11 93 694 Diploma
157 2176 Tasane Toomas 1:37:11 94 693 Diploma
158 2174 Rimmel Marje 1:37:14 3 692 Diploma
159 2237 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl 1:37:17 95 691 Diploma
160 2092 Volmer Raul Tartu SK Velo 1:37:32 18 689 Diploma
161 2097 Nool Sander Haanja Rattaklubi 1:37:32 17 690 Diploma
162 2429 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Eesti AS 1:37:43 96 688 Diploma
163 2215 Väljataga Romet 1:37:51 97 687 Diploma
164 2201 Maajärv Rene VBH-Roto Team 1:37:54 98 686 Diploma
165 2447 Prits Ahti 1:38:02 99 685 Diploma
166 2013 Roos Indrek Catwees 1:38:04 100 684 Diploma
167 2100 Aavik Karl 1:38:10 26 683 Diploma
168 2272 Soodla Paavo Kambja Rattaklubi 1:38:12 101 682 Diploma
169 2110 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:38:16 6 681 Diploma
170 2213 Rebane Kärt 1:38:17 4 680 Diploma
171 2161 Arras Ants 1:38:22 102 679 Diploma
172 2196 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 1:38:28 103 678 Diploma
173 2141 Õispuu Mairis 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:38:28 7 677 Diploma
174 2230 Tekku Ivar 1:38:31 104 676 Diploma
175 2171 Sepp Toomas RPM Rattatiim 1:38:35 105 675 Diploma
176 2173 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:38:38 106 674 Diploma
177 2131 Annom Anti 1:38:39 107 673 Diploma
178 2154 Juusu Martin 1:38:42 108 672 Diploma
179 2146 Teas Ragnar Plekk-Liisu Rattaklubi 1:38:57 19 671 Diploma
180 2457 Hänilane Hillar Rõngu v 1:39:01 109 670 Diploma
181 2467 Viks Hillar Rõngu v 1:39:01 110 669 Diploma
182 2084 Tiisler Marko 1:39:04 111 668 Diploma
183 2139 Kangur Tarmo 1:39:06 112 667 Diploma
184 2191 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:39:12 8 666 Diploma
185 2114 Kaasik Morten Columbus IT 1:39:13 113 665 Diploma
186 2101 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 1:39:23 114 664 Diploma
187 2222 Tsvetkov Viktor 1:39:34 115 663 Diploma
188 2241 Murrut Mauno Saint-Gobain Glass Eesti AS 1:39:38 116 662 Diploma
189 2122 Pelska Enno 1:39:46 117 661 Diploma
190 2117 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:39:49 5 660 Diploma
191 2239 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:39:49 7 659 Diploma
192 2198 Eamets Annika 1:39:50 8 658 Diploma
193 2418 Bernans Helge Priekuli 1:40:00 20 657 Diploma
194 2153 Treu Merilin 1:40:00 9 656 Diploma
195 2228 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 1:40:07 21 655 Diploma
196 2119 Pelska Sten 1:40:07 22 654 Diploma
197 2156 Varik Joan Markus 1:40:08 23 653 Diploma
198 2185 Keskpalu Benno 1:40:10 118 652 Diploma
199 2192 Russing Mati Catwees 1:40:11 119 651 Diploma
200 2183 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Eesti AS 1:40:12 10 650 Diploma
201 2170 Kuslap Avo Paluküla Team 1:40:12 120 649 Diploma
202 2419 Bernans Ugis Priekuli 1:40:13 121 648 Diploma
203 2219 Allikberg Villu 1:40:14 122 647 Diploma
204 2167 Teng Toivo 1:40:16 123 646 Diploma
205 2140 Uiboaid Margus 1:40:32 124 645 Diploma
206 2218 Sirvel Merike 1:40:34 6 644 Diploma
207 2216 Kopp Meelis AS Eesti Post 1:40:40 11 643 Diploma
208 2382 Mölder Erkki 1:40:40 125 642 Diploma
209 2148 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 1:40:43 24 641 Diploma
210 2212 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:40:44 9 640 Diploma
211 2369 Malm Margo 1:40:45 126 639 Diploma
212 2437 Takel Kalle Jõelähtme Singel 1:40:49 127 638 Diploma
213 2087 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 1:40:49 27 637 Diploma
214 2200 Ojala Tõnu Nissan Nordic Europe 1:41:05 128 636 Diploma
215 2121 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:41:10 10 635 Diploma
216 2134 Pung Peeter VOC 1:41:16 129 634 Diploma
217 2149 Kütt Karel 1:41:25 28 633 Diploma
218 2199 Laurisoo Erkki 1:41:27 130 632 Diploma
219 2231 Teeorg Sten 1:41:31 131 631 Diploma
220 2209 Pirson Hardo 1:41:38 132 630 Diploma
221 2158 Kond Kuido 1:41:42 133 629 Diploma
222 2445 Luts Erkki 1:41:48 134 628 Diploma
223 2284 Rajang Oskar HAGAR 1:42:02 135 627 Diploma
224 2075 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 1:42:45 136 626 Diploma
225 2211 Arras Kristjan 1:42:50 137 625 Diploma
226 2461 Hansen Heiki Elva l 1:43:03 138 624 Diploma
227 2236 Väärtmaa Terje 1:43:04 11 623 Diploma
228 2416 Annus Lembit 1:43:06 139 622 Diploma
229 2160 Männiste Valdur 1:43:16 140 621 Diploma
230 2271 Nebokat Kristjan 1:43:21 141 620 Diploma
231 2389 Nurm Neeme 1:43:23 142 619 Diploma
232 2207 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 1:43:26 7 618 Diploma
233 2458 Mäesalu Innar Võru l 1:43:32 143 617 Diploma
234 2155 Pajur Agnes 1:43:32 8 616 Diploma
235 2138 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:43:34 10 615 Diploma
236 2217 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:43:37 12 614 Diploma
237 2178 Müristaja Mart 1:43:44 12 613 Diploma
238 2184 Laursoo Tõnu 1:43:46 144 612 Diploma
239 2423 Ernits Jürgen Tartu SK Velo 1:43:47 25 611 Diploma
240 2331 Luik Mati Kambja Rattaklubi 1:43:57 145 610 Diploma
241 2180 Kahu Richard Rõuge Racing Team II 1:44:01 26 609 Diploma
242 2258 Beljaeva Maret Enicsi naised 1:44:02 9 608 Diploma
243 2224 Ottender Sten-Erik IITEE 1:44:03 27 607 Diploma
244 2459 Aron Allar Kunda l 1:44:07 146 606 Diploma
245 2252 Tamm Kädi Elioni SK 1:44:25 13 605 Diploma
246 2137 Kruus Peep 1:44:35 147 604 Diploma
247 2285 Laasberg Markko Sk Aaspere 1:44:37 28 603 Diploma
248 2204 Anton Ivo 1:44:55 148 602 Diploma
249 2441 Kuusk Kaimo 1:45:00 149 601 Diploma
250 2403 Mikk Mait 1:45:04 150 600 Diploma
251 2273 Jool Ege Kohtla-Nõmme SK 1:45:16 14 599 Diploma
252 2205 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg naised 1:45:20 15 598 Diploma
253 2197 Kruus Andres 1:45:21 151 597 Diploma
254 2223 Varik Peeter 1:45:28 152 596 Diploma
255 2291 Stanevits Tanel 1:45:35 153 595 Diploma
256 2276 Kivirähk Allar 1:45:38 154 594 Diploma
257 2242 Sofjin Mihhail 1:46:03 155 593 Diploma
258 2302 Liiva Toomas Karupesa Team 1:46:29 156 592 Diploma
259 2238 Männik Margit Exmet 1:46:32 16 591 Diploma
260 2163 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 1:47:01 29 590 Diploma
261 2278 Roomets Rando 1:47:02 157 589 Diploma
262 2345 Luts Arvi 1:47:20 158 588 Diploma
263 2189 Kamps Markus Catwees 1:47:26 159 587 Diploma
264 2255 Klettenberg Ivo 1:47:43 160 586 Diploma
265 2399 Prüüs Ants 1:48:09 161 585 Diploma
266 2460 Lain Kalmer Jõgeva l 1:48:18 162 584 Diploma
267 2381 Pikkor Rauno 1:48:21 163 583 Diploma
268 2234 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 1:48:31 164 582 Diploma
269 2249 Eljaste Matti 1:48:36 165 581 Diploma
270 2220 Adder Irja Enicsi naised 1:48:51 17 580 Diploma
271 2274 Voitka Epp 1:48:51 18 579 Diploma
272 2310 Jaanimäe Jaana 1:48:56 10 578 Diploma
273 2405 Remmelg Kalmer 1:49:16 166 577 Diploma
274 2386 Melbardis Peteris 1:49:18 29 576 Diploma
275 2269 Lainoja Toomas 1:49:19 167 575 Diploma
276 2206 Nõu Inga IITEE 1:49:20 11 574 Diploma
277 2268 Miiter Kristi Cosmos Sun 1:49:20 12 573 Diploma
278 2266 Ernits Ingrit Vänta Aga 1:49:24 19 572 Diploma
279 2281 Võso Karl-Mattias Tartu SK Velo 1:49:41 30 571 Diploma
280 2243 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 1:49:42 11 570 Diploma
281 2265 Meeru Kalju 1:49:45 168 569 Diploma
282 2240 Viira Martin 1:49:47 169 568 Diploma
283 2245 Looga Lauri 1:49:49 170 567 Diploma
284 2264 Riim Piia RPM Rattatiim 1:49:57 20 566 Diploma
285 2316 Tenslind Mait 1:50:05 31 565 Diploma
286 2328 Telgmaa Piret 1:50:11 21 564 Diploma
287 2221 Räppo Triinu TeamRide Naised 1:50:15 13 563 Diploma
288 2332 Laikoja Ilmar 1:50:29 13 562 Diploma
289 2262 Kaarjärv Martin 1:50:38 171 561 Diploma
290 2294 Väin Aino pärnu rattapood 1:50:40 22 560 Diploma
291 2248 Kruus Mihkel Valio 1:50:54 172 559 Diploma
292 2259 Lyutskevich Oleg 1:50:55 173 558 Diploma
293 2282 Sootla Ivika 1:50:55 14 557 Diploma
294 2410 Rebane Lilian OnePower 1:50:58 15 556 Diploma
295 2257 Sankovski Eve 1:51:01 23 555 Diploma
296 2244 Järveoja Helje 1:51:23 24 554 Diploma
297 2287 Habakukk Kai 1:51:41 16 553 Diploma
298 2226 Objartel Eve 1:51:50 25 552 Diploma
299 2279 Käär Kätlin 1:51:54 17 551 Diploma
300 2361 Hermann Koit 1:51:54 174 550 Diploma
301 2283 Mikk Karin 1:52:08 18 549 Diploma
302 2406 Remmelg Rain 1:52:35 32 548 Diploma
303 2329 Mägi Eve Industriaalvara 1:53:18 26 547 Diploma
304 2288 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:53:30 175 546 Diploma
305 2293 Soome Eliisa 1:53:35 19 545 Diploma
306 2443 Parve Margus 1:53:45 176 544 Diploma
307 2247 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 1:53:51 27 543 Diploma
308 2428 Kivari Andrus Saint-Gobain Glass Eesti AS 1:54:21 177 542 Diploma
309 2344 Kume Liisi 1:54:40 20 541 Diploma
310 2308 Pääsik Karl 1:54:50 33 540 Diploma
311 2313 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 1:55:18 178 539 Diploma
312 2286 Augasmägi Kaul 1:55:39 179 538 Diploma
313 2319 Roos Maris 1:55:51 21 537 Diploma
314 2356 Kotov Jevgeni 1:55:51 14 536 Diploma
315 2290 Lamp Marku 1:55:56 180 535 Diploma
316 2435 Kulp Siim 1:55:57 30 534 Diploma
317 2307 Karing Krista 1:56:01 12 533 Diploma
318 2303 Kallion Rasmus 1:56:10 181 532 Diploma
319 2280 Heinmets Laidi 1:56:11 28 531 Diploma
320 2299 Ehaste Hillar 1:56:19 182 530 Diploma
321 2277 Rauk Marit 1:56:36 29 529 Diploma
322 2366 Piskunov Marlen 1:57:18 22 528 Diploma
323 2295 Kaasik Kristen Columbus IT 1:57:52 183 527 Diploma
324 2415 Ruusmaa Nele 1:57:54 30 526 Diploma
325 2412 Teesalu Markus 1:58:08 34 525 Diploma
326 2393 Miil Peep 1:58:17 184 524 Diploma
327 2166 Arakas Mart 1:58:31 15 523 Diploma
328 2275 Väljak Heisi Exmet 1:58:36 23 522 Diploma
329 2312 Piik Merilin Helika 1:58:40 24 521 Diploma
330 2289 Kasser Annely 1:58:41 31 520 Diploma
331 2254 Tarjus Piret 1:59:59 32 519 Diploma
332 2449 Nigul Evelin MyFitness 2:00:43 25 518 Diploma
333 2326 Silver Joosep 2:00:44 35 517 Diploma
334 2448 Kaasik Laile MyFitness 2:00:56 33 516 Diploma
335 2297 Mälgi Ailen 2:00:58 26 515 Diploma
336 2430 Otsing Ardo Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:01:16 185 514 Diploma
337 2408 Ilves Heleene 2:01:34 27 513 Diploma
338 2314 Mets Mari Väike-Maarja RSK 2:01:48 28 512 Diploma
339 2360 Rebane Riin RPM Rattatiim 2:01:49 29 511 Diploma
340 2350 Hummal Merit 2:01:53 34 510 Diploma
341 2411 Kalle Margus 2:01:55 186 509 Diploma
342 2347 Tuudelepp Elmar 2:02:14 16 508 Diploma
343 2253 Furman Jekaterina Rimi Cycling Team 2:02:30 31 507 Diploma
344 2315 Varik Kaidi Rimi Cycling Team 2:02:30 30 506 Diploma
345 2318 Suitso Piret 2:02:31 35 505 Diploma
346 2442 Kiudorv Maire 2:03:06 32 504 Diploma
347 2359 Otto Bruno MAN Sport Team 2:03:26 187 503 Diploma
348 2324 Kotov Rain 2:03:43 188 502 Diploma
349 2392 Volt Gerli 2:03:49 33 501 Diploma
350 2317 Krüger Grete 2:04:25 34 500 Diploma
351 2340 Järsk Mati 2:04:53 189 499 Diploma
352 2384 Lätte Mari-Liis 2:05:08 35 498 Diploma
353 2346 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 2:05:21 36 497 Diploma
354 2311 Rimmel Mailis 2:06:35 37 496 Diploma
355 2300 Aalma Ain 2:06:43 190 495 Diploma
356 2365 Saveli Rutt 2:07:05 38 494 Diploma
357 2352 Neuhaus Iti-Lee Plekk-Liisu RK 2:08:36 36 493 Diploma
358 2391 Järsk Arvi 2:08:37 191 492 Diploma
359 2398 Pihlap Ants 2:08:58 17 491 Diploma
360 2357 Kender Teele 2:09:32 37 490 Diploma
361 2358 Kender Margus 2:09:32 192 489 Diploma
362 2322 Samolberg Janet 2:09:33 39 488 Diploma
363 2362 Koov Lotta 2:09:38 13 487 Diploma
364 2320 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK 2:10:11 38 486 Diploma
365 2336 Jääger Katre kentaur haldus 2:10:22 40 485 Diploma
366 2417 Egorov Hilja 2:10:23 41 484 Diploma
367 2397 Reili Sigrid IITEE 2:10:24 42 483 Diploma
368 2424 Ojasild Kersti-Johanna Tartu SK Velo 2:11:41 14 482 Diploma
369 2235 Mikotin Kaido 2:11:42 193 480 Diploma
370 2298 Gaver Maire 2:11:42 39 481 Diploma
371 2325 Tamm Tiit 2:11:56 194 479 Diploma
372 2438 Skolimowski Sten Sport My Fitness 2:12:38 195 478 Diploma
373 2246 Opikova Kristi Enicsi naised 2:12:49 40 477 Diploma
374 2301 Jääger Liis 2:14:31 15 476 Diploma
375 2376 Liasneuskaya Alena 2:17:15 43 475 Diploma
376 2337 Kaldas Liina Jussikese 7 Sõpra 2:17:36 41 474 Diploma
377 2335 Ernits Kristina PyhaYritus.org 2:17:42 42 473 Diploma
378 2388 Müür Merje 2:17:53 43 472 Diploma
379 2351 Sootla Evelin 2:18:57 44 471 Diploma
380 2400 Põder Ülle MAN Sport Team 2:19:00 44 470 Diploma
381 2396 Peterson Lolita 2:19:17 45 469 Diploma
382 2371 Nilp Liia Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:22:13 45 468 Diploma
383 2426 Henno Kaie Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:22:13 46 467 Diploma
384 2364 Kangur Kairi 2:24:31 47 466 Diploma
385 2342 Burm Elena ARCTIC SPORT CLUB 2:25:33 48 465 Diploma
386 2409 Müller Pii 2:30:02 46 464 Diploma
387 2330 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:33:13 47 463 Diploma
388 2427 Novikova Ilona Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:33:46 48 462 Diploma
389 2436 Nurk Ketlin Tempo 2:36:50 196 461 Diploma
390 2414 Vija Katrin 2:38:51 49 460 Diploma
391 2446 Pilvik Brait 2:45:40 197 459 Diploma
392 2420 Kuru Greete-Kristiine 2:45:40 50 458 Diploma
393 2309 Keva Elina Sportland / MyFitness Team 2:49:32 51 457 Diploma
394 2413 Toomast Jorgen 3:03:03 36 456 Diploma
395 2355 Järveküla Rasmus 3:03:46 37 455 Diploma
396 2341 Mägi Kristel Ummisjalu 3:13:21 49 454 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
edpyxcgvdy, ctqygz@raqpyi.com, 06.11.2011 20:06
wFxvsy , [url=http://mbttkjyzxzbp.com/]mbttkjyzxzbp[/url], [link=http://howudhqkbivt.com/]howudhqkbivt[/link], http://uthkgmsmwmwo.com/
toomas uba, , 19.08.2010 12:34
rakkes oli jälle päris head plaanid, lembitu tormimurru taustal, jne. muss oli hea! kunstilises plaanis hea saade.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 18.08.2010 13:40
Ma ei tea küll milliseid lauseid sa toreduslikeks ja väheinformatiivseteks pead. Vahepealsetel standidel on mitu eesmärki, näiteks annab see juurde efekti nimega "siin ja praegu", ta vahetab saate tempot, mistõttu ei ole tegemist ühe veniva vorstiga, nii saab näidata rohkem ja rääkida rohkem kohast, anda tausta, mis omakorda peaks tekitama ka vaatajas enam huvi koha vastu jne. Tele üle võib alati vaielda, kuna kõik ju arvavat teadvat kuidas see käib, kuna kõik on seda näinud. Ma aiman, millisena sina tahaksid spordisaadet näha, ent mina seda filosoofiat päris ei jaga. Ja olulised on ka emotsionaalsed tekstid, kuna need loovad õige õhkkonna saatele. Nagu muusikagi. Võime edasi vaielda kui soovi on
Mati, , 14.08.2010 19:26
Rõuge, Jõgeva, Otepää ja Elva olid juba 30+'C seega pole probleemi, suht harjunud peaksid kõik juba olema. Eriti need , kes vahepeal trenni ka teevad. Ilmad juba pikemat aega ju 30+
Birx, , 04.08.2010 08:42
to kõva mees: Palun, mul hea meel, et sain aidata
565, , 03.08.2010 22:49
565 siinpool. Vabandan, et Sinu postitusele (26.07.2010 18:21)vastamine aega võttis, aga Jüri Kalmusega balloon-pumba kättesaamine kokku lepitud. Väga meeldiv, kui seadeldisest Sinu jaoks abi oli.
toomas uba, , 03.08.2010 18:55
mis põhjus on Lembitu eksponeerimisel ja toreduslikel väheinformatiivsetel lausetel.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 03.08.2010 16:58
väiksed tehnilised probleemid ületatud ja saade nüüd ka veebis järelvaatamiseks - http://sport.err.ee/index.php?0221 Vabandan väikse viibimise pärast. Sõbrad, kõigel mida näidatakse on alati põhjus ja eesmärk. Nende üle võib ja peabki vaidlema, et leida, milline on sobivaim variant ja formaat. Konstruktiivne kriitika on alati hea, ent lahmimine jätab kirjutajast omamoodi mulje. Kui on aga konkreetseid ja huvitavaid ettepanekuid, siis võib näiteks mulle nendest alati kirjutada. Meil on ka mõned lisaideed olnud, ent osad näiteks on jäänud hetkel tehniliste ja ajaliste (ärge unustage kui kiirelt saade peab valmis olema) piirangute taha.
mutike, , 02.08.2010 08:20
Aitähh rajameistritele, et päris palju kulges rada metsa ja võsa varjus, sai selle kuumaga kuidagi hakkama.Kriitika ERR saate kohta õige- Kuuset ei taha seal näha, pillimehi ka, vee pähekallamist ei ole ka midagi minut aega vaadata. Näha tahaks sõitu, kus ja kes sõidavad ja pärastisi muljeid. Jälle mitte ainult et kui palju vett kulus, muid nüansse on ju ka asja juures!
kõva mees, , 31.07.2010 19:53
Tagant järele tänan neiut, kes mind ja katkiläind ratta rajaäärest autoga finisisse viis. ilma, et oleks abi küsinudki


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE