estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. PKT    
1 11 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 2:08:27 1:01:01 1 1502 Diploma
2 1 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:08:29 1:01:00 1 1495 Diploma
3 13 Ainsalu Markku ProShop Team 2:09:02 1:01:00 2 1492 Diploma
4 7 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:09:30 1:01:02 3 1493 Diploma
5 10 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 2:09:30 1:01:01 2 1488 Diploma
6 2 Kukk Sigvard Spordipartner 2:10:03 1:01:02 4 1491 Diploma
7 4 Puu Henno FIXUS SPORT 2:13:11 1:03:33 5 1484 Diploma
8 3 Suur Ivo ProShop Team 2:13:12 1:03:31 1 1483 Diploma
9 25 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:13:41 1:03:33 2 1482 Diploma
10 17 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:13:51 1:03:33 6 1481 Diploma
11 21 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 2:14:02 1:03:32 3 1480 Diploma
12 16 Prous Priit ProShop Team 2:14:21 1:03:33 7 1479 Diploma
13 15 Selder Tauri Investment Agency Team 2:15:32 1:03:31 3 1478 Diploma
14 26 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:15:36 1:03:32 8 1477 Diploma
15 34 Öpik Oliver velo clubbers 2:15:36 1:03:32 9 1476 Diploma
16 22 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 2:15:38 1:03:52 4 1475 Diploma
17 19 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:15:39 1:03:33 1 1474 Diploma
18 59 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:15:52 1:03:52 5 1473 Diploma
19 38 Pallo Rait A&T Sport 2:15:58 1:03:54 10 1472 Diploma
20 31 Sala Raivo Investment Agency Team 2:16:14 1:03:52 6 1471 Diploma
21 107 Ritums Raivis EthicSport 2:16:41 1:03:54 11 1470 Diploma
22 56 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:17:03 1:03:54 2 1469 Diploma
23 43 Mikson Margus 2:17:18 1:03:54 12 1468 Diploma
24 39 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:22 1:05:04 13 1467 Diploma
25 37 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:23 1:05:03 4 1466 Diploma
26 44 Molev Juri Veloplus 2:17:46 1:05:07 14 1465 Diploma
27 55 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:18:04 1:03:53 7 1464 Diploma
28 51 Arumägi Anti 2:18:09 1:05:04 5 1463 Diploma
29 83 Voicescuks Ugis EthicSport 2:18:09 1:05:06 15 1462 Diploma
30 23 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 2:18:27 1:04:34 16 1461 Diploma
31 29 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:18:27 1:03:54 8 1460 Diploma
32 53 Ositis Dzintars EthicSport 2:18:56 1:04:35 9 1459 Diploma
33 69 Tohvrel Rego Veloplus 2:19:05 1:03:53 10 1458 Diploma
34 254 Karu Allar Investment Agency Team 2:19:59 1:05:05 17 1457 Diploma
35 28 Krusemann Magnus A&T Sport 2:20:10 1:05:21 18 1456 Diploma
36 103 Lond Rain 2:20:11 1:05:21 19 1455 Diploma
37 49 Balgabaev Ravshan BIROTA RT 2:20:17 1:05:22 20 1454 Diploma
38 87 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:20:18 1:05:20 21 1453 Diploma
39 8 Kriit Kalle FIXUS SPORT 2:20:29 1:03:54 22 1452 Diploma
40 9 Kirsipuu Jaan cfc 2:20:29 1:03:53 11 1451 Diploma
41 71 Tarvis Peeter KOMO 2:20:42 1:06:45 3 1450 Diploma
42 5 Pruus Peeter KOMO 2:20:45 1:03:52 6 1449 Diploma
43 88 Põldma Mirko 2:21:04 1:05:24 23 1448 Diploma
44 27 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:21:10 1:04:35 7 1447 Diploma
45 72 Koolmeister Siim Spordipartner 2:21:36 1:05:19 8 1446 Diploma
46 50 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:21:48 1:05:15 12 1445 Diploma
47 95 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:21:51 1:06:33 24 1444 Diploma
48 57 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:21:54 1:07:15 25 1443 Diploma
49 67 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:21:58 1:06:21 13 1442 Diploma
50 68 Roose Riivo JK Paralepa 2:21:59 1:06:28 26 1441 Diploma
51 73 Veski Tanel 2:22:05 1:05:20 27 1440 Diploma
52 152 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:22:20 1:07:18 28 1439 Diploma
53 45 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 2:22:30 1:06:22 29 1438 Diploma
54 48 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:22:37 1:06:46 30 1437 Diploma
55 226 Kuhi Rainer Black Pole 2:23:13 1:06:47 31 1436 Diploma
56 96 Rei Tarmo CFC 2:23:13 1:06:44 32 1435 Diploma
57 151 Hallop Gven SK Saarde 2:24:00 1:07:17 33 1434 Diploma
58 86 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:24:03 1:05:20 9 1433 Diploma
59 33 Laanemaa Kristjan 2:24:20 1:08:31 34 1432 Diploma
60 112 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:24:29 1:07:15 14 1431 Diploma
61 62 Sars Martins NN Sporta klubs / RRS 2:24:29 1:06:44 35 1430 Diploma
62 122 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:24:54 1:07:17 36 1429 Diploma
63 115 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:24:54 1:07:16 10 1428 Diploma
64 76 Antoniak Marek Spordipartner 2:25:12 1:07:36 15 1427 Diploma
65 82 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:25:29 1:05:21 11 1426 Diploma
66 74 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 2:25:38 1:07:17 37 1425 Diploma
67 89 Välbe Urmas A&T Sport 2:25:48 1:07:17 16 1424 Diploma
68 109 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:26:04 1:07:16 38 1423 Diploma
69 140 Arak Anti A&T Sport 2:26:10 1:08:38 39 1422 Diploma
70 40 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:26:11 1:06:56 40 1421 Diploma
71 128 Hussar Kaidar A&T Sport 2:26:13 1:08:41 41 1420 Diploma
72 145 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:26:21 1:08:40 42 1419 Diploma
73 163 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:26:33 1:08:40 43 1418 Diploma
74 191 Harand Allan ProShop Team 2:26:34 1:08:41 44 1417 Diploma
75 201 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:27:19 1:08:40 45 1416 Diploma
76 46 Laanela Danek 2:27:21 1:05:20 46 1415 Diploma
77 90 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:27:22 1:06:44 47 1414 Diploma
78 32 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:27:22 1:05:21 48 1413 Diploma
79 121 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:27:22 1:04:35 4 1412 Diploma
80 169 Eelma Tõnu 2:27:27 1:10:00 17 1411 Diploma
81 110 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:27:45 1:07:36 18 1410 Diploma
82 181 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:27:54 1:08:42 49 1409 Diploma
83 167 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:28:04 1:08:53 50 1408 Diploma
84 106 Veri Aivar Pentathlon 2:28:14 1:08:19 19 1407 Diploma
85 162 Biezais Martins EthicSport 2:28:19 1:08:39 51 1406 Diploma
86 120 Pilv Ivar Ambla SK 2:28:22 1:08:39 20 1405 Diploma
87 160 Klaiva Mairis 2:28:45 1:07:17 21 1404 Diploma
88 1108 Soo Veiko 2:28:55 1:10:00 22 1403 Diploma
89 154 Vaikna Ville 2:28:57 1:09:18 52 1402 Diploma
90 126 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:29:08 1:08:14 53 1401 Diploma
91 35 Selder Taavi Investment Agency Team 2:29:17 1:03:32 54 1400 Diploma
92 221 Lipp Sulev ProShop Team 2:29:21 1:08:47 55 1399 Diploma
93 149 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:29:23 1:08:52 23 1398 Diploma
94 114 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:29:26 1:08:54 5 1397 Diploma
95 249 Iljin Andrei Äkke 2:29:28 1:10:19 56 1396 Diploma
96 141 Olle Kert 2:29:28 1:08:39 57 1395 Diploma
97 161 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:29:28 1:10:20 24 1394 Diploma
98 172 Maarits Andres Coffee In 2:29:32 1:10:20 58 1393 Diploma
99 111 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:29:36 1:08:40 59 1392 Diploma
100 139 Õun Valdur 2:29:50 1:09:04 60 1391 Diploma
101 189 Saarnits Sten KJK 2:29:52 1:08:57 6 1390 Diploma
102 209 Plees Andrus Amserv Team 2:29:53 1:10:16 61 1389 Diploma
103 153 Kazainis Viesturs RK Velo 2:29:55 1:09:00 1 1388 Diploma
104 219 Soo Hannes X-SPORT 2:30:01 1:10:24 62 1387 Diploma
105 204 Roletsky Heiki Logica 2:30:11 1:10:28 63 1386 Diploma
106 138 Karro Margus Tartu SK Velo 2:30:11 1:08:58 64 1385 Diploma
107 58 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:31:01 1:08:06 7 1384 Diploma
108 208 Rääbis Mati Amserv Team 2:31:17 1:10:20 2 1383 Diploma
109 118 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:31:24 1:09:33 8 1382 Diploma
110 14 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:31:24 1:09:28 13 1381 Diploma
111 94 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:31:24 1:09:29 12 1380 Diploma
112 196 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:31:27 1:10:21 65 1379 Diploma
113 192 Juronen Pertti Hawaii Express Zeppelin 2:31:30 1:10:01 66 1378 Diploma
114 186 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:31:32 - 9 1377 Diploma
115 225 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:31:36 1:10:21 67 1376 Diploma
116 143 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:31:48 1:09:19 25 1375 Diploma
117 210 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 2:31:51 1:10:21 26 1374 Diploma
118 132 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:32:03 1:09:24 10 1373 Diploma
119 60 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:32:06 1:09:33 14 1372 Diploma
120 266 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 2:32:10 1:09:58 68 1371 Diploma
121 233 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 2:32:10 1:10:40 69 1370 Diploma
122 65 Pajur Rivo ProShop Team 2:32:18 1:07:16 70 1369 Diploma
123 164 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:32:28 1:10:22 15 1368 Diploma
124 241 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:32:35 1:10:22 16 1367 Diploma
125 156 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:32:44 1:08:41 27 1366 Diploma
126 223 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:32:57 1:11:43 71 1365 Diploma
127 84 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:32:58 1:08:43 72 1364 Diploma
128 175 Pesor Kaido KOMO 2:33:05 1:08:40 28 1363 Diploma
129 286 Iljenko Andrejs Smiltene 2:33:10 1:12:22 29 1362 Diploma
130 211 Pill Rein 2:33:19 1:10:21 30 1361 Diploma
131 182 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:33:38 1:11:35 31 1360 Diploma
132 195 Nestor Paul Investment Agency Team 2:33:39 1:10:20 11 1359 Diploma
133 157 Tupits Ivo 2:33:44 1:10:40 32 1358 Diploma
134 105 Kivil Peep Investment Agency Team 2:33:46 1:08:40 73 1357 Diploma
135 271 Tooming Taaniel SK Velo 2:33:47 1:12:29 12 1356 Diploma
136 240 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:33:48 1:10:20 33 1355 Diploma
137 184 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:33:49 1:10:28 74 1354 Diploma
138 342 Paju Teet Väike-Maarja RSK 2:33:49 1:11:37 75 1353 Diploma
139 401 Põder Veiko FIXUS SPORT 2 2:33:49 1:12:41 76 1352 Diploma
140 244 Karjane Priit KOMO 2:34:05 1:12:23 34 1351 Diploma
141 262 Konga Andrus Combidek/ULS Group 2:34:05 1:11:48 77 1350 Diploma
142 202 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 2:34:06 1:11:34 78 1349 Diploma
143 130 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:34:17 1:10:18 79 1348 Diploma
144 165 Sügis Harri Spordipartner 2:34:20 1:10:22 35 1347 Diploma
145 129 Raag Kaupo velo clubbers 2:34:33 1:08:41 80 1346 Diploma
146 190 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:34:34 1:12:07 17 1345 Diploma
147 99 Tarasovs Pavels Me?malas MTB 2:34:34 1:10:19 36 1344 Diploma
148 187 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:34:45 1:12:20 37 1343 Diploma
149 239 Nassar Martin Se Põhjakotkas Viljandi 2:34:50 1:10:41 13 1342 Diploma
150 142 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:35:03 1:08:56 81 1341 Diploma
151 178 Teras Indrek 2:35:05 1:10:19 82 1340 Diploma
152 216 Sirvel Margus 2:35:27 1:10:39 83 1339 Diploma
153 205 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:35:33 1:10:21 38 1338 Diploma
154 280 Laaniste Andres Koeru SK 2:35:37 1:12:50 84 1337 Diploma
155 260 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:35:38 1:11:55 85 1336 Diploma
156 307 Rahi Tõnu 2:35:47 1:12:50 86 1335 Diploma
157 92 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:35:48 1:08:40 87 1334 Diploma
158 287 Linnupuu Küllo 2:35:54 1:12:48 88 1333 Diploma
159 229 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:36:06 1:11:49 89 1332 Diploma
160 224 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 2:36:06 1:12:21 90 1331 Diploma
161 302 Tamm Andrus KoMo 2:36:16 1:12:21 39 1330 Diploma
162 261 Kolk Hannes 2:36:42 1:12:26 91 1329 Diploma
163 148 Riismaa Timo Spordipartner 2:36:45 1:13:28 92 1328 Diploma
164 283 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:36:46 1:12:21 40 1327 Diploma
165 264 Lüüde Riho ProShop Team 2 2:36:56 1:12:35 93 1326 Diploma
166 317 Kull Agur 2:36:57 1:12:24 94 1325 Diploma
167 403 Määrits Toomas 2:36:58 1:13:52 41 1324 Diploma
168 272 Kask Indrek 2:37:04 1:12:22 95 1323 Diploma
169 253 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:37:05 1:12:54 96 1322 Diploma
170 134 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:37:06 1:13:24 14 1321 Diploma
171 30 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 2:37:07 1:13:29 15 1320 Diploma
172 334 Sala Arvo Investment Agency Team 2:37:19 1:12:32 42 1319 Diploma
173 159 Laosma Raimo FIXUS SPORT 2:37:21 1:12:53 97 1318 Diploma
174 246 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:37:21 1:12:17 43 1317 Diploma
175 214 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:37:22 1:12:37 99 1316 Diploma
176 380 Sildvee Rainer 2:37:22 1:13:58 98 1315 Diploma
177 47 Puhm Reijo Alpha Baltic 2:37:32 1:08:48 18 1314 Diploma
178 404 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:37:40 1:14:02 100 1313 Diploma
179 265 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 2:37:40 1:09:27 19 1312 Diploma
180 289 Varik Marko 2:37:59 1:12:58 101 1311 Diploma
181 343 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:38:00 1:13:53 20 1310 Diploma
182 308 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:38:17 1:13:30 102 1309 Diploma
183 135 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:38:29 1:10:03 103 1308 Diploma
184 295 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 2:38:35 1:11:48 104 1307 Diploma
185 326 Riismaa Hanno Spordipartner 2:38:36 1:14:03 105 1306 Diploma
186 310 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:38:37 1:12:55 106 1305 Diploma
187 367 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:38:45 1:14:01 107 1304 Diploma
188 327 Kuresoo Rain Biathlon 2:38:55 1:12:58 108 1303 Diploma
189 313 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 2:38:59 1:12:15 109 1302 Diploma
190 235 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:39:19 1:12:21 44 1301 Diploma
191 273 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:39:19 1:14:08 110 1300 Diploma
192 212 Sööt Martin Tartu Ülikooli ASK M 2:39:21 1:11:49 111 1299 Diploma
193 338 Randmaa Joel Costa Bicicleta 2:39:21 1:14:04 112 1298 Diploma
194 268 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:39:29 1:11:44 113 1297 Diploma
195 540 Sellis Siim 2:39:46 1:13:57 114 1296 Diploma
196 385 Trigub Silver KOMO 2:39:52 1:14:03 16 1295 Diploma
197 315 Kanniste Jaak 2:39:54 1:12:57 3 1294 Diploma
198 245 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:39:55 1:13:52 115 1293 Diploma
199 166 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:39:55 1:12:31 17 1292 Diploma
200 277 Ots Henry Team Mahe 2:39:56 1:13:58 116 1291 Diploma
201 231 Danilas Meelis 2:40:14 1:12:51 45 1290 Diploma
202 341 Must Tauri Türi Rattatiim 2:40:21 1:14:40 21 1289 Diploma
203 321 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:40:23 1:13:46 117 1288 Diploma
204 257 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:40:32 1:14:09 46 1287 Diploma
205 250 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:40:46 1:15:45 118 1286 Diploma
206 433 Egorov Urmas 2:40:46 1:15:37 47 1285 Diploma
207 174 Pani Marek 2:40:47 1:10:20 119 1284 Diploma
208 267 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:40:56 1:14:39 48 1283 Diploma
209 616 Soosaar Cardo 2:41:00 1:15:48 120 1282 Diploma
210 394 Albri Kalev X-SPORT 2:41:00 1:15:47 121 1281 Diploma
211 183 Kukrus Martin Tartu SK VELO 2:41:01 1:13:56 22 1280 Diploma
212 314 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:41:04 1:14:07 49 1279 Diploma
213 291 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 2:41:07 1:15:02 122 1278 Diploma
214 346 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:41:10 1:15:55 123 1277 Diploma
215 331 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:41:11 1:14:43 124 1276 Diploma
216 248 Lippur Bruno 2:41:15 1:13:48 125 1275 Diploma
217 52 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:41:25 1:03:53 126 1274 Diploma
218 352 Rünk Ain 2:41:36 1:15:43 128 1273 Diploma
219 292 Toots Tanel 2:41:36 1:15:43 127 1272 Diploma
220 322 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:41:37 1:15:38 4 1271 Diploma
221 242 Treier Toomas SERVITI 2:41:37 1:12:26 129 1270 Diploma
222 344 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:41:43 1:15:34 130 1269 Diploma
223 456 Kaur Väino 2:41:44 1:16:11 50 1268 Diploma
224 333 Puhke Marcus 2:42:14 1:16:30 23 1267 Diploma
225 330 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:42:23 1:16:06 1 1266 Diploma
226 432 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:42:26 1:15:43 24 1265 Diploma
227 234 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 2:42:27 1:15:44 25 1264 Diploma
228 311 Kiuru Väino velo clubbers 2:42:28 1:15:49 131 1263 Diploma
229 147 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:42:32 1:16:24 26 1262 Diploma
230 303 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:42:35 1:17:25 51 1261 Diploma
231 36 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:42:38 1:23:09 27 1260 Diploma
232 383 Oder Rein 2:42:40 1:17:24 132 1259 Diploma
233 278 Kurg Rauno 2:42:42 1:15:51 133 1258 Diploma
234 364 Puik Viljar HANSAB MTB Team 2:42:43 1:15:34 134 1257 Diploma
235 360 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:42:57 1:16:09 2 1256 Diploma
236 297 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 2:43:02 1:16:28 52 1255 Diploma
237 506 Vilbas Veigo 2:43:02 1:14:41 135 1254 Diploma
238 171 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:43:09 1:23:08 5 1253 Diploma
239 284 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 2:43:12 1:18:05 136 1252 Diploma
240 117 Hussar Aimar A&T Sport 2:43:15 1:15:40 137 1251 Diploma
241 340 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:43:24 1:15:44 138 1250 Diploma
242 238 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:43:28 1:16:51 18 1249 Diploma
243 54 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:43:31 1:21:54 28 1248 Diploma
244 410 Lillend Allan Artec Elekter 2:43:38 1:16:17 139 1247 Diploma
245 358 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 2:43:43 1:15:38 140 1246 Diploma
246 320 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:44:11 1:15:39 53 1245 Diploma
247 80 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 2:44:12 1:09:46 29 1244 Diploma
248 413 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:44:12 1:17:23 30 1243 Diploma
249 468 Toom Allan TYASK 2:44:22 1:15:45 54 1242 Diploma
250 329 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:44:26 1:16:05 6 1241 Diploma
251 357 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 2:44:30 1:15:10 141 1240 Diploma
252 351 Tilk Rait KOMO 2:44:31 1:12:56 19 1239 Diploma
253 293 Salus Ardi Vennad-Dahl 2:44:34 1:16:10 142 1238 Diploma
254 512 Vähi Ilmar 2:44:40 1:16:40 143 1237 Diploma
255 348 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:44:50 1:14:09 55 1236 Diploma
256 275 Pajus Rene xtri:m3 2:44:51 1:14:14 144 1235 Diploma
257 507 Sisask Andreas Logica 2:44:51 1:15:36 145 1234 Diploma
258 472 Helm Jaak Barrus 2:44:55 1:17:29 146 1233 Diploma
259 398 Aria Sven Lextrans 2:44:56 1:15:48 56 1232 Diploma
260 288 Koort Kristel Investment Agency Team 2:45:07 1:15:35 3 1231 Diploma
261 294 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 2:45:07 1:15:16 147 1230 Diploma
262 300 Helgis Priit 2:45:12 1:17:02 148 1229 Diploma
263 501 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 2:45:13 1:20:20 7 1228 Diploma
264 388 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:45:15 1:15:50 149 1227 Diploma
265 499 Pogodin Dmitri Äkke 2:45:25 1:16:10 150 1226 Diploma
266 305 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:45:33 1:16:35 151 1225 Diploma
267 529 Elbrecht Erki xtri:m3 2:45:35 1:19:08 152 1224 Diploma
268 521 Haava Henno Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:45:42 1:18:00 153 1223 Diploma
269 475 Kiivit Lauri 2:45:47 1:17:26 154 1222 Diploma
270 386 Tuuna Toomas 2:45:48 1:16:10 8 1221 Diploma
271 324 Ispert Egert 2:45:50 1:17:38 155 1220 Diploma
272 663 Naagel Mihkel 2:45:50 1:18:21 156 1219 Diploma
273 379 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:45:58 1:16:09 9 1218 Diploma
274 312 Kull Martin Allew Ehitus 2:46:00 1:17:56 157 1217 Diploma
275 1092 Beitans Kaspars 2:46:03 1:17:54 158 1216 Diploma
276 168 Lipp Aivar 2:46:06 1:10:43 159 1215 Diploma
277 263 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:46:07 1:20:04 57 1214 Diploma
278 420 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 2:46:09 1:18:20 160 1213 Diploma
279 431 Tähiste Tarmo SK Saarde 2:46:12 1:16:15 58 1212 Diploma
280 279 Sootla Indrek Elioni SK 2:46:13 1:14:16 59 1211 Diploma
281 419 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:46:13 1:17:43 161 1210 Diploma
282 409 Kull Erki ARCTIC SPORT CLUB II 2:46:13 1:17:20 60 1209 Diploma
283 387 Paas Ojari Combidek/ULS Group 2:46:14 1:16:18 162 1208 Diploma
284 495 Johanson Raoul Tartu SK Velo 2:46:15 1:15:52 61 1207 Diploma
285 123 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:46:19 1:14:23 31 1206 Diploma
286 236 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 2:46:19 1:10:25 163 1205 Diploma
287 373 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:46:21 1:17:35 62 1204 Diploma
288 428 Saksniit Priit 2:46:21 1:18:35 164 1203 Diploma
289 392 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:46:24 1:17:59 10 1202 Diploma
290 372 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:46:26 1:17:26 165 1201 Diploma
291 490 Joost Eddi SG WEBER 2:46:31 1:19:15 166 1200 Diploma
292 296 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:46:36 1:11:36 167 1199 Diploma
293 539 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 2:46:38 1:19:45 168 1198 Diploma
294 437 Kimsen Toomas 2:46:40 1:17:58 169 1197 Diploma
295 550 Hollo Heiki 2:46:47 1:19:07 170 1196 Diploma
296 455 Solovjov Maido Valio 2:47:12 1:17:22 171 1195 Diploma
297 596 Shemarin Viktor Äkke 2:48:04 1:18:24 63 1194 Diploma
298 155 Rämson Raul TÜASK 2:48:14 1:17:49 172 1193 Diploma
299 459 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:48:21 1:17:20 64 1192 Diploma
300 274 Ojasaar Kalmer 2:48:23 1:17:20 173 1191 Diploma
301 227 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 2:48:30 1:10:22 174 1190 Diploma
302 453 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:48:32 1:19:47 175 1189 Diploma
303 402 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:48:33 1:18:03 176 1188 Diploma
304 412 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:48:50 1:17:32 11 1187 Diploma
305 318 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 2:49:00 1:15:36 65 1186 Diploma
306 448 Kade Indrek 2:49:10 1:18:00 177 1185 Diploma
307 533 Eamets Joonas 2:49:14 1:21:07 32 1184 Diploma
308 332 Angerma Meelis Chapter 11 2:49:19 1:15:41 178 1183 Diploma
309 481 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 2:49:19 1:17:08 179 1182 Diploma
310 442 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:49:34 1:17:56 180 1181 Diploma
311 660 Kadajane Erik Vennad-Dahl 2:49:35 1:21:07 181 1180 Diploma
312 573 Peterson Hendrik - 2:49:46 1:21:10 182 1179 Diploma
313 376 Stolfot Ivo 2:49:54 1:16:13 183 1178 Diploma
314 230 Peiker Urmas Mehed Marsilt 2:50:00 1:12:49 184 1177 Diploma
315 491 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:50:06 1:16:15 185 1176 Diploma
316 498 Reis Rasmus Enics 2:50:07 1:19:58 186 1175 Diploma
317 337 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:50:11 1:17:25 187 1174 Diploma
318 451 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:50:16 1:21:02 12 1173 Diploma
319 423 Kulp Alar 2:50:29 1:21:10 188 1172 Diploma
320 536 Kõnd Rainer TÜSK 2:50:32 1:19:48 20 1171 Diploma
321 1107 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:50:44 1:15:35 189 1170 Diploma
322 440 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:50:51 1:19:51 190 1169 Diploma
323 396 Reinaste Ruve 2:51:02 1:18:53 191 1168 Diploma
324 270 Rist Liisi Cosmos Sun 2:51:07 1:16:07 4 1167 Diploma
325 70 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:51:11 1:08:55 66 1166 Diploma
326 487 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:51:11 1:20:06 192 1165 Diploma
327 538 Ots Andro Team Mahe 2:51:11 1:20:34 67 1164 Diploma
328 1105 Müür Ringo 2:51:13 1:22:31 193 1163 Diploma
329 605 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 2:51:14 1:21:05 33 1162 Diploma
330 510 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:51:16 1:21:02 68 1161 Diploma
331 612 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:51:17 1:20:09 194 1160 Diploma
332 276 Tammistu Andrus JK Paralepa 2:51:18 1:19:31 195 1159 Diploma
333 408 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:51:23 1:20:28 1 1158 Diploma
334 397 Luhaorg Siim KOMO 2:51:27 1:21:02 21 1157 Diploma
335 489 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 2:51:31 1:19:42 196 1156 Diploma
336 648 Tiismaa Toomas 2:51:37 1:20:29 197 1155 Diploma
337 915 Lilleorg Martti Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:51:37 1:21:58 198 1154 Diploma
338 368 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:51:41 1:19:16 199 1153 Diploma
339 704 Treu Urmas 2:51:41 1:19:48 200 1152 Diploma
340 500 Lepp Marko 2:51:46 1:17:55 201 1151 Diploma
341 426 Saetalu Andres 2:51:49 1:17:53 69 1150 Diploma
342 198 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:51:49 1:11:53 202 1149 Diploma
343 323 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:51:49 1:17:16 203 1148 Diploma
344 301 Vilipõld Kristjan KJK 2:52:09 1:21:21 34 1147 Diploma
345 363 Kelk Margus 2:52:11 1:19:20 70 1146 Diploma
346 319 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:52:13 1:19:59 71 1145 Diploma
347 252 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:52:13 1:25:31 204 1144 Diploma
348 488 Tallo Arvi SK Saarde 2:52:14 1:20:00 205 1143 Diploma
349 470 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 2:52:16 1:22:15 5 1142 Diploma
350 480 Aule Krister Chapter 11 2:52:16 1:17:31 206 1141 Diploma
351 436 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:52:17 1:18:25 72 1140 Diploma
352 508 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:52:22 1:20:11 73 1139 Diploma
353 382 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:52:25 1:16:09 2 1138 Diploma
354 281 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:52:25 1:14:06 207 1137 Diploma
355 359 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 2:52:27 1:19:51 74 1136 Diploma
356 518 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 2:52:28 1:18:34 75 1135 Diploma
357 580 Nurk Andres 2:52:32 1:19:57 208 1134 Diploma
358 458 Eensoo Ardi JK Paralepa 2:52:40 1:18:58 209 1133 Diploma
359 477 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 2:52:48 1:21:05 76 1132 Diploma
360 559 Zaletajev Toomas 2:52:55 1:18:36 210 1131 Diploma
361 325 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 2:52:57 1:17:22 211 1130 Diploma
362 482 Tehvand Jaanos 2:52:59 1:21:21 212 1129 Diploma
363 158 Esinurm Üllar ProShop Team 2 2:53:04 1:19:05 213 1128 Diploma
364 492 Dengo Marti SG WEBER 2:53:10 1:20:05 35 1127 Diploma
365 353 Tilk Mart KOMO 2:53:23 1:14:46 77 1126 Diploma
366 438 Berg Allan lebo racing 2:53:39 1:20:33 214 1125 Diploma
367 464 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:53:45 1:20:02 215 1124 Diploma
368 516 Toomsalu Ilmar 2:53:47 1:19:55 78 1123 Diploma
369 467 Kalda Toomas 2:53:48 1:21:25 216 1122 Diploma
370 734 Mätik Olavi Elering 2:53:53 1:21:00 217 1121 Diploma
371 496 Sildaru Kalev lebo racing 2:53:57 1:20:29 13 1120 Diploma
372 1078 Pikkor Tambet Eesti Suusahüpped 2:53:57 1:23:29 218 1119 Diploma
373 64 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:53:57 1:24:37 219 1118 Diploma
374 361 Kütt Vello hat-auto rakvere 2:54:01 1:17:31 79 1117 Diploma
375 328 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:54:12 1:19:09 80 1116 Diploma
376 479 Järve Marek Spordipartner 2 2:54:16 1:22:07 220 1115 Diploma
377 460 Kiiler Gert Liba-Sakala 2:54:24 1:16:46 221 1114 Diploma
378 347 Saarep Peeter 2:54:33 1:23:09 14 1113 Diploma
379 527 Vasar Kaidu Taliroos 2:54:39 1:19:53 222 1112 Diploma
380 1005 Aus Jaanus 2:54:45 1:21:45 223 1111 Diploma
381 421 Raidma Rainer Fittest Tallinn 2:54:47 1:20:39 224 1110 Diploma
382 1073 Remiküll Ragnar 2:54:49 1:23:21 81 1109 Diploma
383 104 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:54:57 1:23:47 225 1108 Diploma
384 565 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 2:55:16 1:21:56 226 1107 Diploma
385 483 Perm Ivar 2:55:25 1:22:05 82 1106 Diploma
386 1122 Didzis Zigurs 2:55:33 1:19:41 227 1105 Diploma
387 485 Ernits Ardu Vänta Aga 2:55:38 1:19:07 15 1104 Diploma
388 611 Meitus Raivo 2:55:40 1:21:25 83 1103 Diploma
389 563 Narusk Indrek TMB / Velonia 2:55:44 1:18:30 228 1102 Diploma
390 666 Koosa Marko 2:55:47 1:22:35 229 1101 Diploma
391 537 Hints Eric 360* 2:55:50 1:24:59 230 1100 Diploma
392 416 Raivo Jaak Chapter 11 2:55:51 1:21:57 231 1099 Diploma
393 598 Martson Kaido Neeme Rattklubi 2:55:51 1:21:06 232 1098 Diploma
394 395 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:55:55 1:20:24 233 1097 Diploma
395 589 Rimmel Margo 2:56:08 1:23:42 234 1096 Diploma
396 525 Soodla Guido 2:56:24 1:25:27 84 1095 Diploma
397 417 Vähi Nikolai Taliroos 2:56:45 1:22:01 85 1094 Diploma
398 711 Ruusmaa Margus 2:56:46 1:24:17 235 1093 Diploma
399 570 Sammel Koit Cosmos Fun 2:56:55 1:23:07 86 1092 Diploma
400 450 Sarapuu Jaanus-Arno 2:57:03 1:16:17 236 1091 Diploma
401 585 Lõhmus Taivo 2:57:21 1:23:30 237 1090 Diploma
402 1024 Zirk Gunnar 2:57:21 1:24:10 238 1089 Diploma
403 441 Männiste Marko JK Paralepa 2:57:23 1:22:14 239 1088 Diploma
404 574 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 2:57:25 1:24:08 240 1087 Diploma
405 457 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 2:57:54 1:22:36 241 1086 Diploma
406 345 Mägi Holger Ummisjalu 2:58:03 1:18:29 242 1085 Diploma
407 370 Peterkopf Indrek 2:58:05 1:11:54 87 1084 Diploma
408 619 Reiner Jaan 2:58:05 1:21:52 88 1083 Diploma
409 519 Nurm Maris Investment Agency Team 2:58:16 1:20:09 3 1082 Diploma
410 418 Mets Toomas 2:58:28 1:21:59 89 1081 Diploma
411 649 Tamm Tamar 2:58:30 1:22:50 243 1080 Diploma
412 725 Keemu Mihkel 2:58:31 1:25:41 244 1079 Diploma
413 544 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:58:34 1:20:54 245 1078 Diploma
414 531 Tomson Ivo 2:58:39 1:22:17 246 1077 Diploma
415 602 Ojasalu Andres KOMO 2:58:43 1:25:32 247 1076 Diploma
416 549 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:58:51 1:24:14 248 1075 Diploma
417 579 Koho Jaanus Fittest Tartu Nooled 2:58:52 1:26:32 249 1074 Diploma
418 622 Lõoke Toomas 2:58:53 1:24:57 250 1073 Diploma
419 759 Brück Urmas Amserv Team 2:58:53 1:23:06 90 1072 Diploma
420 502 Kraus Taivo HI 2:58:54 1:23:31 91 1071 Diploma
421 719 Sibul Jaanus 2:58:54 1:24:20 251 1070 Diploma
422 554 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:58:56 1:26:24 4 1069 Diploma
423 176 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:58:57 1:26:24 92 1068 Diploma
424 840 Lipintsov Aleksei WESTLINE TEAM III 2:58:59 1:27:13 252 1067 Diploma
425 285 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:58:59 1:23:21 93 1066 Diploma
426 867 Roio Andres 2:59:00 1:27:13 22 1065 Diploma
427 509 Päll Taavi Alasniidu KH 2:59:02 1:23:15 253 1064 Diploma
428 493 Uutar Aivar 2:59:05 1:23:32 254 1063 Diploma
429 532 Audova Jaanus KJK 2:59:07 1:21:48 16 1062 Diploma
430 707 Raatma Arvo 2:59:14 1:24:44 255 1061 Diploma
431 524 Leben Riho Skanska 2:59:25 1:25:51 256 1060 Diploma
432 561 Mikita Valdur 2:59:26 1:23:23 94 1059 Diploma
433 1038 Suvi Toivo 2:59:26 1:23:13 95 1058 Diploma
434 643 Paas Olari OnePower 2:59:27 1:24:13 96 1057 Diploma
435 522 Lipvars Jaanus 2:59:29 1:22:47 257 1056 Diploma
436 535 Kumel Tarvo balticpack.ee 2:59:36 1:22:45 97 1055 Diploma
437 634 Kuri Sepo 2:59:42 1:23:08 258 1054 Diploma
438 378 Lember Alo 2:59:43 1:21:14 98 1053 Diploma
439 576 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 2:59:44 1:24:23 5 1052 Diploma
440 513 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 2:59:45 1:24:26 259 1051 Diploma
441 625 Helves Herki Viljandi rattaklubi 2:59:46 1:22:31 260 1050 Diploma
442 716 Väli Tarmo VBH-Roto Team 2:59:48 1:23:25 261 1049 Diploma
443 390 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:59:59 1:15:50 262 1048 Diploma
444 335 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 3:00:06 1:24:38 263 1047 Diploma
445 534 Rautenbergs Arturs Smiltene 3:00:07 1:24:05 99 1046 Diploma
446 595 Koik Kristjan 3:00:08 1:22:39 36 1045 Diploma
447 708 Roopalu Erik 3:00:08 1:24:07 264 1044 Diploma
448 1097 Vask Aivo Tüask 3:00:08 1:23:51 100 1043 Diploma
449 713 Kool Inge 3:00:12 1:25:13 6 1042 Diploma
450 564 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:00:16 1:22:29 265 1041 Diploma
451 555 Anderson Sten 3:00:17 1:24:14 266 1040 Diploma
452 586 Puust Rain 3:00:19 1:24:25 267 1039 Diploma
453 720 Leppik Viljar 3:00:27 1:27:15 268 1038 Diploma
454 569 Kiristaja Kalle Taliroos 3:00:34 1:27:30 101 1037 Diploma
455 1121 Haaviste Raido 3:00:35 1:27:25 269 1036 Diploma
456 1085 Liivak Urmas 3:00:36 1:24:57 270 1035 Diploma
457 600 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 3:00:47 1:24:15 271 1034 Diploma
458 1045 Paadam Karl 3:00:59 1:25:28 272 1033 Diploma
459 435 Kütt Meelis VBH-Roto Team 3:01:01 1:20:32 102 1032 Diploma
460 694 Lomp Priit Taliroos 3:01:08 1:27:52 273 1031 Diploma
461 698 Lacis Andrejs 3:01:12 1:26:14 17 1030 Diploma
462 588 Käis Argo 3:01:15 1:25:00 274 1029 Diploma
463 714 Kikkas Riho Valio 3:01:18 1:24:16 275 1028 Diploma
464 350 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:01:21 1:19:34 276 1027 Diploma
465 542 Eenraid Priit 3:01:25 1:24:41 277 1026 Diploma
466 797 Vatter Liisa ProShop Team 2 3:01:26 1:26:15 7 1025 Diploma
467 558 Malsroos Mait 3:01:28 1:24:51 103 1024 Diploma
468 656 Pint Meelis 3:01:28 1:24:55 278 1023 Diploma
469 773 Künnapuu Ingomar Sportland / MyFitness Team II 3:01:30 1:24:12 279 1022 Diploma
470 1062 Ulp Mare Hansa SK 3:01:30 1:27:28 8 1021 Diploma
471 642 Läte Marek 3:01:31 1:25:09 280 1020 Diploma
472 777 Traks Hanno Spordiklubi Rakke FUJI/KIIKER 3:01:44 1:29:30 281 1019 Diploma
473 640 Pihelpuu Riho ADM Interactive 3:01:47 1:27:16 282 1018 Diploma
474 478 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 3:01:51 1:24:45 283 1017 Diploma
475 646 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 3:01:53 1:25:31 284 1016 Diploma
476 703 Sadam Alar 3:01:54 1:25:42 285 1015 Diploma
477 1123 Paumets Meelis Ülenurrme 3:01:54 1:28:29 286 1014 Diploma
478 430 Pungar Rainer 3:01:59 1:20:18 287 1013 Diploma
479 610 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:02 1:22:50 288 1012 Diploma
480 578 Rekand Raido 3:02:04 1:25:54 289 1011 Diploma
481 672 Gröön Janar 3:02:05 1:25:16 290 1010 Diploma
482 575 Kompus Meelis Mariine Auto 3:02:09 1:24:25 291 1009 Diploma
483 1063 Reimann Jan Chapter 11 3:02:09 1:26:25 292 1008 Diploma
484 548 Martin Kaupo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:11 1:24:09 293 1007 Diploma
485 766 Tapfer Remo 3:02:18 1:26:06 104 1006 Diploma
486 606 Toom Markus Fittest Tartu TeamRide 3:02:20 1:28:30 294 1005 Diploma
487 653 Männik Üllar Sk Aaspere 3:02:22 1:25:18 295 1004 Diploma
488 641 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 3:02:35 1:26:21 296 1003 Diploma
489 658 Tammemägi Jaak 3:02:43 1:27:33 105 1002 Diploma
490 636 Mihkels Stanislav Dünamo 3:02:49 1:28:33 297 1001 Diploma
491 465 Saar Tarmo 3:02:55 1:27:19 298 1000 Diploma
492 771 Parve Marko 3:02:58 1:29:36 299 999 Diploma
493 745 Nääme Alar HAWAII EXPRESS Valga 3:03:02 1:27:27 300 998 Diploma
494 593 Ostrak Ardi 3:03:04 1:25:25 301 997 Diploma
495 1110 Grigorovits Jaanus Jopeklubi 3:03:05 1:28:56 302 996 Diploma
496 587 Joonas Kalev Valio 3:03:06 1:27:35 106 995 Diploma
497 833 Järve Kristjan Rimess Baltic 3:03:11 1:26:10 303 994 Diploma
498 635 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 3:03:14 1:24:19 9 993 Diploma
499 669 Reinson Raul SG WEBER 3:03:27 1:25:16 304 992 Diploma
500 673 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 3:03:28 1:25:40 305 991 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
edpyxcgvdy, ctqygz@raqpyi.com, 06.11.2011 20:06
wFxvsy , [url=http://mbttkjyzxzbp.com/]mbttkjyzxzbp[/url], [link=http://howudhqkbivt.com/]howudhqkbivt[/link], http://uthkgmsmwmwo.com/
toomas uba, , 19.08.2010 12:34
rakkes oli jälle päris head plaanid, lembitu tormimurru taustal, jne. muss oli hea! kunstilises plaanis hea saade.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 18.08.2010 13:40
Ma ei tea küll milliseid lauseid sa toreduslikeks ja väheinformatiivseteks pead. Vahepealsetel standidel on mitu eesmärki, näiteks annab see juurde efekti nimega "siin ja praegu", ta vahetab saate tempot, mistõttu ei ole tegemist ühe veniva vorstiga, nii saab näidata rohkem ja rääkida rohkem kohast, anda tausta, mis omakorda peaks tekitama ka vaatajas enam huvi koha vastu jne. Tele üle võib alati vaielda, kuna kõik ju arvavat teadvat kuidas see käib, kuna kõik on seda näinud. Ma aiman, millisena sina tahaksid spordisaadet näha, ent mina seda filosoofiat päris ei jaga. Ja olulised on ka emotsionaalsed tekstid, kuna need loovad õige õhkkonna saatele. Nagu muusikagi. Võime edasi vaielda kui soovi on
Mati, , 14.08.2010 19:26
Rõuge, Jõgeva, Otepää ja Elva olid juba 30+'C seega pole probleemi, suht harjunud peaksid kõik juba olema. Eriti need , kes vahepeal trenni ka teevad. Ilmad juba pikemat aega ju 30+
Birx, , 04.08.2010 08:42
to kõva mees: Palun, mul hea meel, et sain aidata
565, , 03.08.2010 22:49
565 siinpool. Vabandan, et Sinu postitusele (26.07.2010 18:21)vastamine aega võttis, aga Jüri Kalmusega balloon-pumba kättesaamine kokku lepitud. Väga meeldiv, kui seadeldisest Sinu jaoks abi oli.
toomas uba, , 03.08.2010 18:55
mis põhjus on Lembitu eksponeerimisel ja toreduslikel väheinformatiivsetel lausetel.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 03.08.2010 16:58
väiksed tehnilised probleemid ületatud ja saade nüüd ka veebis järelvaatamiseks - http://sport.err.ee/index.php?0221 Vabandan väikse viibimise pärast. Sõbrad, kõigel mida näidatakse on alati põhjus ja eesmärk. Nende üle võib ja peabki vaidlema, et leida, milline on sobivaim variant ja formaat. Konstruktiivne kriitika on alati hea, ent lahmimine jätab kirjutajast omamoodi mulje. Kui on aga konkreetseid ja huvitavaid ettepanekuid, siis võib näiteks mulle nendest alati kirjutada. Meil on ka mõned lisaideed olnud, ent osad näiteks on jäänud hetkel tehniliste ja ajaliste (ärge unustage kui kiirelt saade peab valmis olema) piirangute taha.
mutike, , 02.08.2010 08:20
Aitähh rajameistritele, et päris palju kulges rada metsa ja võsa varjus, sai selle kuumaga kuidagi hakkama.Kriitika ERR saate kohta õige- Kuuset ei taha seal näha, pillimehi ka, vee pähekallamist ei ole ka midagi minut aega vaadata. Näha tahaks sõitu, kus ja kes sõidavad ja pärastisi muljeid. Jälle mitte ainult et kui palju vett kulus, muid nüansse on ju ka asja juures!
kõva mees, , 31.07.2010 19:53
Tagant järele tänan neiut, kes mind ja katkiläind ratta rajaäärest autoga finisisse viis. ilma, et oleks abi küsinudki


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE