estenglv
WAP version
Login form
RSS
Christoph Sauser võitis Kalevipoja Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 04.07.2010 (2)
Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja KalleK ...
KUUM! Maailmameister Christoph Sauser tulebki Eestisse võistlema! 11.06.2010 (2)
3. juulil Tallinnas Nõmmel toimuva rahvusvahelise (XCO) maastikurattavõistluse Tallinn Sadam MTB 2010 läheb stardinumbri 1 all rajale mitmekordne maailmameister ja maailmakarika võitja ...
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Jun 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 04.07.2010
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 69,8 km kell 12:00
Poolmaraton 36,7 km kell 13:30
Lastesõidud kell 12:15 
Avatud raja sõit toimub 27. juunil kell 12.00 Kuremaa lossi eest
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • SARJA KOONDTULEMUSED • KOHALEJÕUDMINE • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg All Ülemiste    
1 10 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 1:12.1 14:24:38.8 14:25:50.9 Diploma
2 35 Selder Taavi Investment Agency Team 1:15.4 14:26:15.8 14:27:31.1 Diploma
3 19 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 1:18.3 14:06:28.4 14:07:46.7 Diploma
4 9 Kriit Kalle FIXUS SPORT 1:21.8 13:59:02.3 14:00:24.0 Diploma
5 1028 Mandri Rene 1:29.1 14:26:44.7 14:28:13.8 Diploma
6 20 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 1:29.2 14:06:26.6 14:07:55.7 Diploma
7 7 Oras Allan Rietumu-Delfin 1:33.3 14:00:11.5 14:01:44.8 Diploma
8 2 Kukk Sigvard Spordipartner 1:34.1 14:08:01.3 14:09:35.4 Diploma
9 995 Sauser Christoph Specialized Factory Racing (SFR) USA 1:34.2 13:58:07.3 13:59:41.5 Diploma
10 25 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 1:34.5 14:22:53.6 14:24:28.1 Diploma
11 1 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:34.8 14:00:17.7 14:01:52.5 Diploma
12 6 Pruus Peeter KOMO 1:35.2 14:07:59.5 14:09:34.7 Diploma
13 15 Selder Tauri Investment Agency Team 1:35.3 14:06:27.2 14:08:02.4 Diploma
14 31 Jeret Timmo Pärnu Kalev Spordikool 1:38.5 14:08:13.9 14:09:52.4 Diploma
15 23 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 1:38.5 14:08:00.5 14:09:39.0 Diploma
16 11 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 1:39.3 14:02:39.8 14:04:19.1 Diploma
17 45 Molev Juri Veloplus 1:41.7 14:20:01.9 14:21:43.5 Diploma
18 30 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 1:41.8 14:13:46.5 14:15:28.3 Diploma
19 36 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:42.1 14:10:55.3 14:12:37.3 Diploma
20 16 Prous Priit ProShop Team 1:43.7 14:10:08.0 14:11:51.7 Diploma
21 1006 Schultz Silver 1:46.5 14:03:03.8 14:04:50.3 Diploma
22 113 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 1:48.3 14:20:42.1 14:22:30.3 Diploma
23 101 Tarvis Peeter KOMO 1:48.4 14:12:45.4 14:14:33.8 Diploma
24 34 Schumann Riivo Investment Agency Team 1:49.1 14:06:27.9 14:08:17.0 Diploma
25 8 Pütsep Erki FIXUS SPORT 1:49.5 14:01:19.0 14:03:08.4 Diploma
26 47 Puhm Reijo Alpha Baltic 1:50.4 14:13:40.7 14:15:31.1 Diploma
27 64 Roose Riivo JK Paralepa 1:51.3 14:16:59.0 14:18:50.2 Diploma
28 5 Puu Henno FIXUS SPORT 1:51.3 14:02:50.7 14:04:41.9 Diploma
29 32 Laanemaa Kristjan 1:51.3 14:12:38.2 14:14:29.5 Diploma
30 1023 Puusepp Martin KCT 1:51.4 14:07:59.1 14:09:50.5 Diploma
31 76 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant I 1:51.5 14:12:47.7 14:14:39.2 Diploma
32 70 Veski Tanel Extreme Sport Wasteland 1:51.6 14:17:02.6 14:18:54.1 Diploma
33 90 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 1:51.6 14:15:59.6 14:17:51.2 Diploma
34 62 Vsivtsev Vladimir Äkke 1:53.4 14:14:14.4 14:16:07.8 Diploma
35 33 Öpik Oliver velo clubbers 1:54.7 14:08:08.5 14:10:03.1 Diploma
36 60 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 1:55.8 14:11:00.8 14:12:56.5 Diploma
37 43 Mikson Margus Ummisjalu 1:56.6 14:09:26.8 14:11:23.4 Diploma
38 111 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 1:57.3 14:18:19.6 14:20:16.8 Diploma
39 37 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:57.4 14:10:57.7 14:12:55.1 Diploma
40 51 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 1:57.5 14:11:49.1 14:13:46.6 Diploma
41 44 Pallo Rait A&T Sport 1:57.7 14:08:07.3 14:10:05.0 Diploma
42 298 Toots Tanel 1:57.7 14:35:53.3 14:37:51.0 Diploma
43 98 Veri Aivar Pentathlon 1:58.9 14:21:26.9 14:23:25.7 Diploma
44 28 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:59.0 14:06:25.8 14:08:24.8 Diploma
45 116 Laanemets Raivo 1:59.0 14:19:55.9 14:21:54.9 Diploma
46 27 Olle Raul HAWAII EXPRESS 1:59.6 14:08:16.7 14:10:16.3 Diploma
47 184 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 1:59.8 14:28:20.6 14:30:20.3 Diploma
48 107 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 2:00.0 14:17:04.4 14:19:04.4 Diploma
49 29 Sala Raivo Investment Agency Team 2:00.2 14:08:17.3 14:10:17.5 Diploma
50 367 Reinaste Ruve 2:00.3 15:06:57.2 15:08:57.5 Diploma
51 14 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:00.4 14:13:26.3 14:15:26.7 Diploma
52 1035 Tiit Aarne Extreme Spot 2:00.4 14:30:07.7 14:32:08.1 Diploma
53 112 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:00.9 14:29:55.0 14:31:55.9 Diploma
54 121 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:01.0 14:25:44.5 14:27:45.5 Diploma
55 416 Sirvel Margus 2:01.5 14:29:55.6 14:31:57.0 Diploma
56 75 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:01.7 14:19:47.4 14:21:49.0 Diploma
57 233 Roletsky Heiki Logica 2:02.1 14:27:12.8 14:29:14.8 Diploma
58 57 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:02.6 14:34:39.6 14:36:42.2 Diploma
59 24 Tombak Janek Sportland / MyFitness Team I 2:02.8 14:08:10.9 14:10:13.7 Diploma
60 99 Koppel Kristjan Investment Agency Team 2:02.8 14:14:15.3 14:16:18.1 Diploma
61 1012 Egorov Urmas 2:03.1 14:49:18.8 14:51:21.9 Diploma
62 178 Saarnits Sten KJK 2:03.6 14:20:03.2 14:22:06.8 Diploma
63 4 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:03.6 14:10:09.3 14:12:12.9 Diploma
64 3 Suur Ivo ProShop Team 2:03.7 14:08:11.8 14:10:15.5 Diploma
65 88 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:03.9 14:21:08.1 14:23:12.0 Diploma
66 38 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:04.1 14:13:04.1 14:15:08.2 Diploma
67 78 Rebane Meelis A&T Sport 2:04.2 14:14:33.4 14:16:37.6 Diploma
68 486 Nurm Maris Investment Agency Team 2:05.0 14:59:40.3 15:01:45.3 Diploma
69 1032 Kirsipuu Jaan CFC 2:05.1 14:07:44.4 14:09:49.5 Diploma
70 265 Laaniste Andres Koeru SK 2:05.2 14:34:38.3 14:36:43.5 Diploma
71 54 Ositis Dzintars EthicSport 2:05.3 14:09:52.3 14:11:57.6 Diploma
72 109 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:05.9 14:22:36.6 14:24:42.5 Diploma
73 991 Thelberg Emmy Härnösands CK 2:05.9 14:22:26.7 14:24:32.5 Diploma
74 103 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:06.6 14:18:48.1 14:20:54.6 Diploma
75 65 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:07.3 14:14:42.7 14:16:49.9 Diploma
76 146 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:07.4 14:14:49.1 14:16:56.5 Diploma
77 110 Hussar Aimar A&T Sport 2:07.6 14:19:54.2 14:22:01.7 Diploma
78 67 Tohvrel Rego Veloplus 2:07.6 14:14:03.9 14:16:11.4 Diploma
79 119 Hussar Kaidar A&T Sport 2:07.6 14:21:20.3 14:23:27.9 Diploma
80 328 Koort Kristel Investment Agency Team 2:07.6 14:35:00.2 14:37:07.8 Diploma
81 183 Nestor Paul Investment Agency Team 2:07.6 14:39:11.0 14:41:18.6 Diploma
82 225 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 2:07.7 14:26:42.3 14:28:50.0 Diploma
83 182 Põldma Tõnu 2:08.0 14:18:44.2 14:20:52.1 Diploma
84 58 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:08.0 14:12:09.6 14:14:17.6 Diploma
85 185 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:08.1 14:17:50.3 14:19:58.3 Diploma
86 108 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 2:09.1 14:15:54.9 14:18:03.9 Diploma
87 203 Laaniste Mart Ambla SK 2:09.2 14:26:01.8 14:28:10.9 Diploma
88 151 Sigus Marko 2:09.3 14:23:10.8 14:25:20.1 Diploma
89 124 Raag Kaupo velo clubbers 2:09.4 14:19:19.8 14:21:29.1 Diploma
90 147 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:09.5 14:21:15.7 14:23:25.2 Diploma
91 81 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:09.6 14:16:06.3 14:18:15.9 Diploma
92 122 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:10.0 14:18:16.0 14:20:25.9 Diploma
93 91 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:10.0 14:23:08.4 14:25:18.4 Diploma
94 208 Põldma Mirko 2:10.1 14:15:53.0 14:18:03.1 Diploma
95 69 Koolmeister Siim Spordipartner 2:10.1 14:15:58.6 14:18:08.7 Diploma
96 1017 Pedari Aimar Plekk-Liisu RK 2:10.2 14:38:29.2 14:40:39.4 Diploma
97 93 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:10.3 14:18:45.9 14:20:56.2 Diploma
98 170 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:10.3 14:17:05.0 14:19:15.3 Diploma
99 267 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 2:10.5 14:34:03.0 14:36:13.5 Diploma
100 135 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:10.5 14:22:35.3 14:24:45.8 Diploma
101 159 Maarits Andres Coffee In 2:10.6 14:35:51.5 14:38:02.0 Diploma
102 68 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:10.6 14:13:03.1 14:15:13.7 Diploma
103 192 Teras Indrek 2:10.7 14:23:37.7 14:25:48.3 Diploma
104 175 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:10.8 14:22:21.8 14:24:32.5 Diploma
105 277 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 2:10.8 14:31:00.2 14:33:11.0 Diploma
106 1015 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:11.1 14:26:37.3 14:28:48.4 Diploma
107 419 Peterkopf Indrek 2:11.5 14:42:53.1 14:45:04.6 Diploma
108 49 Balgabaev Ravshan BIROTA RT 2:11.8 14:18:21.1 14:20:32.9 Diploma
109 162 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:12.4 14:21:18.8 14:23:31.2 Diploma
110 188 Juronen Pertti Hawaii Express Zeppelin 2:12.5 14:24:52.0 14:27:04.4 Diploma
111 52 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:12.8 14:15:57.9 14:18:10.7 Diploma
112 158 Kivil Peep Investment Agency Team 2:13.5 14:15:56.3 14:18:09.7 Diploma
113 997 Nassar Martin Se Põhjakotkas Viljandi 2:13.5 14:30:54.2 14:33:07.6 Diploma
114 86 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:13.7 14:14:44.0 14:16:57.7 Diploma
115 257 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:13.7 14:30:55.1 14:33:08.8 Diploma
116 117 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:13.9 14:16:05.1 14:18:19.0 Diploma
117 992 Edvardsson Angelica Cykloteket Racing Team 2:14.3 14:36:17.8 14:38:32.0 Diploma
118 83 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:14.4 14:23:49.3 14:26:03.7 Diploma
119 156 Lipp Aivar 2:14.7 14:31:43.7 14:33:58.4 Diploma
120 157 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:15.1 14:28:52.2 14:31:07.3 Diploma
121 125 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:15.2 14:20:10.2 14:22:25.4 Diploma
122 246 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:15.4 14:28:30.4 14:30:45.7 Diploma
123 126 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:15.7 14:19:14.4 14:21:30.1 Diploma
124 96 Rei Tarmo CFC 2:16.2 14:16:03.9 14:18:20.0 Diploma
125 130 Mäeots Risto Team Mahe 2:16.4 14:17:53.8 14:20:10.2 Diploma
126 199 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:16.7 14:21:07.6 14:23:24.3 Diploma
127 217 Eelma Tõnu 2:16.9 14:23:07.5 14:25:24.4 Diploma
128 132 Pilv Ivar Ambla SK 2:17.3 14:18:02.2 14:20:19.4 Diploma
129 207 Soo Hannes X-SPORT 2:18.2 14:28:36.0 14:30:54.2 Diploma
130 196 Pill Rein 2:18.3 14:34:03.6 14:36:21.9 Diploma
131 430 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:18.6 14:48:12.4 14:50:31.0 Diploma
132 26 Krusemann Magnus A&T Sport 2:18.8 14:12:51.1 14:15:09.9 Diploma
133 404 Ojasaar Kalmer 2:18.9 14:32:24.1 14:34:43.0 Diploma
134 102 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:19.1 14:24:43.9 14:27:03.0 Diploma
135 321 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:19.8 14:36:16.0 14:38:35.8 Diploma
136 635 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 2:19.9 14:59:54.7 15:02:14.5 Diploma
137 402 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:19.9 14:53:15.3 14:55:35.1 Diploma
138 210 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:19.9 14:24:05.5 14:26:25.4 Diploma
139 133 Õun Valdur 2:20.0 14:24:00.7 14:26:20.7 Diploma
140 358 Rist Liisi Cosmos Sun 2:20.3 14:32:25.1 14:34:45.4 Diploma
141 104 Juudas Karl CFC 2:20.9 14:14:26.0 14:16:46.9 Diploma
142 232 Järva Janek Porter Racing 2:21.2 14:20:59.5 14:23:20.7 Diploma
143 417 Salum Siim Enics 2:21.2 15:05:54.8 15:08:16.0 Diploma
144 349 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:22.1 14:42:27.4 14:44:49.5 Diploma
145 17 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:22.3 14:08:48.2 14:11:10.5 Diploma
146 338 Puik Viljar HANSAB MTB Team 2:22.4 14:41:35.1 14:43:57.5 Diploma
147 190 Olle Kert 2:22.4 14:19:34.8 14:21:57.1 Diploma
148 167 Aibast Erik Sportland / MyFitness Team 2:22.4 14:24:01.7 14:26:24.1 Diploma
149 152 Biezais Martins EthicSport 2:22.8 14:24:06.9 14:26:29.7 Diploma
150 619 Järvsalu Teet CC Superior 2:23.0 15:03:46.2 15:06:09.2 Diploma
151 683 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 2:23.3 14:56:44.5 14:59:07.8 Diploma
152 465 Oder Rein 2:23.5 14:40:00.8 14:42:24.3 Diploma
153 429 Ligi Margus 2:23.6 14:52:08.7 14:54:32.2 Diploma
154 177 Pani Marek 2:23.8 14:22:26.1 14:24:49.9 Diploma
155 160 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:24.0 14:32:07.3 14:34:31.3 Diploma
156 55 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:24.3 14:14:23.3 14:16:47.6 Diploma
157 290 Rahi Tõnu 2:24.7 14:36:55.8 14:39:20.4 Diploma
158 427 Sildvee Rainer 2:24.8 14:43:09.0 14:45:33.8 Diploma
159 368 Puhke Rauno Ambla SK 2:25.2 14:39:09.0 14:41:34.2 Diploma
160 382 Paju Kermo Cosmos 2:25.8 14:44:36.7 14:47:02.5 Diploma
161 548 Sigus Martin 2:26.1 14:54:34.4 14:57:00.5 Diploma
162 222 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 2:26.1 14:26:31.0 14:28:57.1 Diploma
163 171 Sügis Harri Spordipartner 2:26.5 14:22:05.1 14:24:31.6 Diploma
164 255 Kotov Raul velo clubbers 2:26.6 14:28:21.9 14:30:48.5 Diploma
165 211 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:26.9 14:27:16.4 14:29:43.2 Diploma
166 241 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:27.0 14:28:31.0 14:30:58.0 Diploma
167 554 Tehvand Jaanos 2:28.1 14:52:13.7 14:54:41.7 Diploma
168 165 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:28.1 14:27:40.2 14:30:08.3 Diploma
169 226 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:28.1 14:30:29.1 14:32:57.1 Diploma
170 271 Nõmm Margus 2:28.6 14:28:03.5 14:30:32.1 Diploma
171 227 Kesküla Indrek Väike-Maarja TTÄM 2:28.6 14:26:26.2 14:28:54.8 Diploma
172 194 Vilums Guntis Smiltene 2:28.9 14:27:05.4 14:29:34.3 Diploma
173 399 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:28.9 14:39:23.2 14:41:52.0 Diploma
174 339 Aamisepp Arno Kiili 2:28.9 14:33:44.7 14:36:13.6 Diploma
175 263 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:29.1 14:33:10.9 14:35:40.0 Diploma
176 668 Kess Alar 2:29.1 15:14:10.6 15:16:39.7 Diploma
177 327 Linnupuu Küllo 2:29.1 14:34:01.6 14:36:30.7 Diploma
178 380 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:29.4 14:37:50.8 14:40:20.1 Diploma
179 137 Rae Ermo Whirlpool 2:29.5 14:22:24.0 14:24:53.5 Diploma
180 993 Kivaste Part 2:29.5 14:37:49.9 14:40:19.4 Diploma
181 215 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:29.6 14:27:06.9 14:29:36.5 Diploma
182 308 Tamm Andrus KoMo 2:29.7 14:34:18.9 14:36:48.6 Diploma
183 392 Kiitam Ivar KJK 2:29.7 14:50:07.1 14:52:36.8 Diploma
184 155 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:29.8 14:27:07.8 14:29:37.6 Diploma
185 168 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:29.8 14:34:56.1 14:37:25.9 Diploma
186 142 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 2:29.9 14:35:52.7 14:38:22.6 Diploma
187 605 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 2:29.9 14:58:17.7 15:00:47.6 Diploma
188 235 Iljin Andrei Äkke 2:30.6 14:30:30.5 14:33:01.0 Diploma
189 500 Randmaa Joel Costa Bicicleta 2:30.7 14:38:27.8 14:40:58.5 Diploma
190 397 Angerma Meelis Chapter 11 2:30.9 14:37:38.1 14:40:09.0 Diploma
191 375 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:30.9 14:39:05.5 14:41:36.4 Diploma
192 291 Varik Marko Hansa SK 2:31.0 14:34:08.9 14:36:39.9 Diploma
193 206 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:31.1 14:26:27.2 14:28:58.2 Diploma
194 258 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:31.2 14:37:44.2 14:40:15.4 Diploma
195 154 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:31.4 14:24:54.2 14:27:25.6 Diploma
196 213 Lubi Ain 2:31.7 14:25:59.1 14:28:30.8 Diploma
197 251 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 2:32.1 14:39:18.3 14:41:50.4 Diploma
198 169 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:32.2 14:28:02.6 14:30:34.8 Diploma
199 276 Tarvis Peeter KOMO 2:32.3 14:30:00.0 14:32:32.3 Diploma
200 473 Varik Leho 2:32.8 14:53:10.4 14:55:43.1 Diploma
201 237 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:32.9 14:36:43.9 14:39:16.8 Diploma
202 149 Esinurm Üllar ProShop Team 2 2:33.2 14:24:28.8 14:27:02.0 Diploma
203 317 Konga Andrus Combidek/ULS Group 2:33.3 14:32:22.6 14:34:55.8 Diploma
204 412 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 2:33.6 14:55:45.1 14:58:18.6 Diploma
205 311 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:34.0 14:35:03.8 14:37:37.7 Diploma
206 692 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 2:34.0 15:28:35.2 15:31:09.2 Diploma
207 374 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:34.2 14:39:31.9 14:42:06.1 Diploma
208 250 Tamm Tõiv TÜ ASK 2:34.4 14:28:22.3 14:30:56.7 Diploma
209 449 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:35.0 14:44:10.4 14:46:45.4 Diploma
210 409 Erm Margo TPSS/FREESPORT 2:35.2 14:42:25.2 14:45:00.4 Diploma
211 294 Kull Martin Allew Ehitus 2:35.2 14:42:23.7 14:44:58.9 Diploma
212 468 Helgis Priit 2:35.2 14:34:12.8 14:36:48.0 Diploma
213 480 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:35.3 14:54:13.7 14:56:48.9 Diploma
214 393 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:35.3 14:40:02.4 14:42:37.7 Diploma
215 438 Määrits Toomas 2:35.4 14:43:09.0 14:45:44.4 Diploma
216 216 Danilas Meelis 2:35.5 14:33:26.6 14:36:02.1 Diploma
217 238 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:35.8 14:31:17.0 14:33:52.7 Diploma
218 540 Männa Margus 2:35.9 14:54:33.3 14:57:09.2 Diploma
219 309 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:36.0 14:31:15.6 14:33:51.5 Diploma
220 278 Eilo Enno 3Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:36.1 14:30:43.3 14:33:19.4 Diploma
221 275 Salus Ardi Vennad-Dahl 2:36.1 14:38:42.5 14:41:18.6 Diploma
222 666 Mätik Olavi Elering 2:36.2 15:18:22.3 15:20:58.5 Diploma
223 174 Matvejev Madis VARGAMÄE 2:36.2 14:40:11.4 14:42:47.6 Diploma
224 345 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:36.2 14:37:40.7 14:40:16.9 Diploma
225 325 Rünk Ain 2:36.5 14:35:49.0 14:38:25.5 Diploma
226 538 Kulp Alar 2:36.6 14:46:33.0 14:49:09.5 Diploma
227 504 Sildaru Kalev lebo racing 2:36.6 14:53:02.3 14:55:38.9 Diploma
228 444 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:36.7 14:42:32.3 14:45:09.0 Diploma
229 313 Puhke Marcus 2:36.9 14:39:12.5 14:41:49.4 Diploma
230 187 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:36.9 14:31:26.6 14:34:03.4 Diploma
231 234 Peiker Urmas Mehed Marsilt 2:37.1 14:27:20.8 14:29:57.8 Diploma
232 1038 Rooden Priit Alpiklubi Firn 2:37.2 15:00:26.5 15:03:03.7 Diploma
233 285 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 2:37.2 14:35:43.8 14:38:21.0 Diploma
234 433 Tuuna Toomas 2:37.2 14:40:37.8 14:43:15.0 Diploma
235 744 Siinmaa Priit ITK 2:37.4 15:17:02.0 15:19:39.4 Diploma
236 862 Teller Vahur 2:37.4 15:51:01.3 15:53:38.7 Diploma
237 401 Hurt Margo Haanja Rattaklubi 2:37.5 14:43:35.1 14:46:12.5 Diploma
238 644 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 2:38.0 15:04:54.8 15:07:32.8 Diploma
239 406 Steptsenko Daniil Äkke 2:38.1 14:35:48.1 14:38:26.2 Diploma
240 254 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:38.1 14:31:18.7 14:33:56.7 Diploma
241 453 Põder Veiko FIXUS SPORT 2 2:38.5 14:40:05.4 14:42:43.8 Diploma
242 173 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:38.5 14:32:44.0 14:35:22.5 Diploma
243 363 Venelaine Margus Tallegg 2:38.7 14:44:37.8 14:47:16.5 Diploma
244 261 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:39.0 14:28:22.8 14:31:01.7 Diploma
245 447 Aule Krister Chapter 11 2:39.0 15:05:29.7 15:08:08.7 Diploma
246 314 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:39.3 14:30:05.8 14:32:45.1 Diploma
247 537 Lipvars Jaanus 2:39.4 14:54:11.7 14:56:51.0 Diploma
248 435 Härm Teet lebo racing 2:39.4 15:05:57.6 15:08:37.0 Diploma
249 720 Ambos Ülle Jõelähtme Singel 2:39.5 15:07:18.1 15:09:57.6 Diploma
250 361 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:39.7 14:37:48.0 14:40:27.7 Diploma
251 1031 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 2:39.7 14:39:07.2 14:41:46.9 Diploma
252 407 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:40.0 15:16:12.7 15:18:52.7 Diploma
253 410 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:40.2 14:37:42.6 14:40:22.8 Diploma
254 114 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:40.3 14:19:15.9 14:21:56.1 Diploma
255 249 Lüüde Riho ProShop Team 2 2:40.5 14:33:55.9 14:36:36.4 Diploma
256 400 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 2:40.6 14:36:29.1 14:39:09.7 Diploma
257 304 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:40.7 14:35:17.2 14:37:57.9 Diploma
258 202 Hansov Hanno Amserv Team 2:41.0 14:31:41.0 14:34:22.0 Diploma
259 680 Virumäe Alar 2:41.0 15:14:12.2 15:16:53.1 Diploma
260 240 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:41.2 14:31:17.8 14:33:58.9 Diploma
261 816 Sildvee Madis 2:41.3 15:05:19.5 15:08:00.8 Diploma
262 200 Maidla Janek velo clubbers 2:41.5 14:31:08.0 14:33:49.5 Diploma
263 312 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:41.9 14:50:30.0 14:53:11.9 Diploma
264 606 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 2:42.2 15:04:47.6 15:07:29.8 Diploma
265 508 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:42.2 14:51:29.1 14:54:11.3 Diploma
266 609 Kadajane Erik Vennad-Dahl 2:42.4 15:24:23.2 15:27:05.6 Diploma
267 266 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:42.4 14:31:59.1 14:34:41.5 Diploma
268 248 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:42.5 14:31:42.9 14:34:25.3 Diploma
269 365 Albri Kalev X-SPORT 2:42.5 14:42:50.2 14:45:32.7 Diploma
270 658 Tammemägi Jaak 2:42.5 15:04:01.5 15:06:44.0 Diploma
271 356 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:42.8 14:31:41.9 14:34:24.7 Diploma
272 244 Jaaska Sven 2:42.8 14:29:47.8 14:32:30.6 Diploma
273 343 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:42.9 14:37:15.7 14:39:58.6 Diploma
274 665 Kooskora Priidu 2:42.9 15:06:15.2 15:08:58.1 Diploma
275 340 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:43.0 14:34:37.5 14:37:20.5 Diploma
276 487 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:43.1 14:48:16.1 14:50:59.2 Diploma
277 369 Luhaorg Siim KOMO 2:43.2 14:50:23.6 14:53:06.8 Diploma
278 221 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:43.2 14:21:40.2 14:24:23.4 Diploma
279 495 Meimre Hannes 2:43.4 14:46:00.7 14:48:44.1 Diploma
280 456 Saetalu Andres 2:43.4 14:44:35.2 14:47:18.5 Diploma
281 387 Must Tauri Türi Rattatiim 2:43.6 14:37:48.7 14:40:32.3 Diploma
282 1037 Jõessar Janari-Joel CFC 2:43.7 14:14:24.9 14:17:08.6 Diploma
283 247 Rääbis Mati Amserv Team 2:44.1 14:26:01.1 14:28:45.1 Diploma
284 322 Saarep Peeter 2:44.2 14:42:17.3 14:45:01.5 Diploma
285 128 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:44.5 14:29:44.8 14:32:29.2 Diploma
286 788 Muuga Marian WESTLINE TEAM I 2:44.9 15:27:15.1 15:29:59.9 Diploma
287 144 Kazainis Viesturs RK Velo 2:45.3 14:24:03.3 14:26:48.6 Diploma
288 914 Vonk Andrus 2:45.3 15:30:12.0 15:32:57.3 Diploma
289 153 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:45.3 14:35:01.2 14:37:46.5 Diploma
290 332 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 2:45.6 14:45:22.4 14:48:08.0 Diploma
291 424 Mägi Indrek 2:45.7 14:55:47.5 14:58:33.2 Diploma
292 478 Kalda Toomas 2:45.9 14:48:17.5 14:51:03.4 Diploma
293 219 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 2:46.1 14:40:04.3 14:42:50.3 Diploma
294 319 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:46.2 14:30:06.6 14:32:52.8 Diploma
295 549 Rimmel Margo 2:46.2 14:55:37.2 14:58:23.4 Diploma
296 832 Lõoke Toomas 2:46.4 15:01:53.9 15:04:40.2 Diploma
297 366 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:46.4 14:36:49.3 14:39:35.6 Diploma
298 403 Aavel Rivo 2:46.4 14:47:58.6 14:50:44.9 Diploma
299 391 Lillend Allan Artec Elekter 2:46.6 14:42:51.8 14:45:38.4 Diploma
300 769 Parts Toomas 2:46.7 15:05:17.9 15:08:04.6 Diploma
301 734 Hommik Tõnis 2:46.9 15:14:29.1 15:17:15.9 Diploma
302 802 Lumik Karel Logistikapataljon 2:46.9 15:21:34.0 15:24:20.9 Diploma
303 166 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 2:46.9 14:23:26.8 14:26:13.7 Diploma
304 527 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:47.1 14:53:54.5 14:56:41.5 Diploma
305 557 Vardja Vallo Rudus Ratturid 2:47.2 14:57:50.2 15:00:37.3 Diploma
306 270 Lippur Bruno 2:47.3 14:29:49.1 14:32:36.4 Diploma
307 1041 Lepp Marko 2:47.5 14:53:08.2 14:55:55.6 Diploma
308 220 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 2:47.5 14:29:51.3 14:32:38.8 Diploma
309 531 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:47.6 14:55:50.2 14:58:37.7 Diploma
310 664 Põldoja Alar Tartu SK Velo 2:47.8 15:13:26.6 15:16:14.4 Diploma
311 331 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:47.9 14:34:52.6 14:37:40.5 Diploma
312 739 Lomp Priit Taliroos 2:48.0 15:07:08.8 15:09:56.8 Diploma
313 499 Metsaots Jaanus 2:48.0 14:56:21.3 14:59:09.3 Diploma
314 542 Päll Taavi Alasniidu KH 2:48.2 14:53:01.7 14:55:49.9 Diploma
315 637 Küünal Jaan 2:48.9 15:11:41.3 15:14:30.1 Diploma
316 336 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 2:49.2 14:37:47.2 14:40:36.4 Diploma
317 633 Naarits Egon Logica 2:49.2 14:58:14.3 15:01:03.5 Diploma
318 342 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:50.2 14:40:07.6 14:42:57.8 Diploma
319 481 Eensoo Ardi JK Paralepa 2:50.3 14:49:14.2 14:52:04.4 Diploma
320 523 Sammel Koit Cosmos Fun 2:50.5 15:16:18.4 15:19:08.8 Diploma
321 351 Stolfot Ivo 2:50.6 14:59:56.9 15:02:47.5 Diploma
322 186 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi II 2:50.8 14:42:54.6 14:45:45.4 Diploma
323 485 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:51.1 14:43:43.3 14:46:34.4 Diploma
324 539 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 2:51.4 14:52:57.6 14:55:48.9 Diploma
325 458 Raidma Rainer Fittest Tallinn 2:51.5 14:44:02.7 14:46:54.2 Diploma
326 547 Kompus Meelis Mariine Auto 2:51.6 14:57:40.1 15:00:31.7 Diploma
327 302 Jõgeva Toomas 2:52.0 14:30:15.5 14:33:07.5 Diploma
328 558 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 2:52.2 15:02:56.4 15:05:48.6 Diploma
329 498 Pallum Priit SG WEBER 2:52.7 14:40:06.4 14:42:59.1 Diploma
330 757 Lillo Martin Mehed Marsilt 2:52.9 14:52:25.0 14:55:17.9 Diploma
331 457 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:52.9 14:46:30.4 14:49:23.2 Diploma
332 347 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:53.2 14:37:41.8 14:40:35.0 Diploma
333 572 Eenraid Priit 2:53.7 14:57:05.9 14:59:59.6 Diploma
334 414 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:53.8 14:45:58.2 14:48:52.0 Diploma
335 616 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 2:53.9 15:03:54.0 15:06:47.8 Diploma
336 355 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:54.0 14:40:16.7 14:43:10.6 Diploma
337 631 Saag Härmo Vennad-Dahl 2:54.1 15:06:47.9 15:09:42.0 Diploma
338 464 Saar Tarmo 2:54.3 14:49:24.3 14:52:18.6 Diploma
339 574 Põder Jarno 2:54.6 14:47:26.6 14:50:21.1 Diploma
340 273 Furmanis Andris SIS Baltic / VW - Valmiera 2:54.9 14:35:47.5 14:38:42.4 Diploma
341 1004 Shemarin Viktor Äkke 2:55.1 14:58:45.6 15:01:40.7 Diploma
342 608 Kesper Raino 2:55.1 15:04:21.0 15:07:16.1 Diploma
343 749 Õunap Valdo 2:55.2 15:18:11.6 15:21:06.8 Diploma
344 518 Mikita Valdur 2:55.4 14:57:15.1 15:00:10.5 Diploma
345 1024 Sander Heinry Proshop 2:55.6 14:29:28.9 14:32:24.5 Diploma
346 386 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:55.8 14:40:32.9 14:43:28.7 Diploma
347 224 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:55.9 14:30:42.2 14:33:38.1 Diploma
348 656 Korb Indrek 2:56.2 15:04:54.5 15:07:50.7 Diploma
349 293 Männama Kalle Amserv Team 2:56.3 14:51:00.1 14:53:56.4 Diploma
350 1005 Vilbas Veigo 2:56.4 14:52:11.3 14:55:07.7 Diploma
351 223 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:56.4 14:30:12.7 14:33:09.1 Diploma
352 269 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:56.7 14:51:39.1 14:54:35.8 Diploma
353 405 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:57.2 14:39:25.7 14:42:22.9 Diploma
354 591 Vask Aivo tysk 2:57.3 15:01:21.9 15:04:19.2 Diploma
355 689 Lichtfeldt Andro 2:57.4 15:24:22.2 15:27:19.6 Diploma
356 209 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 2:57.5 14:26:52.2 14:29:49.7 Diploma
357 811 Teplõhh Dmitri 2:57.5 15:22:53.8 15:25:51.3 Diploma
358 140 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:57.7 14:24:02.1 14:26:59.8 Diploma
359 515 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:57.8 14:48:15.2 14:51:13.0 Diploma
360 553 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:57.9 14:49:13.3 14:52:11.2 Diploma
361 546 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 2:58.1 14:53:39.8 14:56:37.8 Diploma
362 639 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:58.4 14:54:56.3 14:57:54.7 Diploma
363 830 Turkina Marina 2:58.4 15:37:16.1 15:40:14.5 Diploma
364 360 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:58.8 14:34:40.7 14:37:39.5 Diploma
365 810 Kuusik Kalle Enics 2:58.9 15:05:07.1 15:08:05.9 Diploma
366 592 Eamets Joonas 2:58.9 14:52:06.7 14:55:05.6 Diploma
367 647 Nagel Rainer 2:59.0 15:13:48.2 15:16:47.1 Diploma
368 516 Otstavel Risto Scania Eesti 2:59.6 14:45:29.0 14:48:28.5 Diploma
369 669 Marks Ergi Mehed Marsilt 2:59.7 15:06:03.6 15:09:03.3 Diploma
370 494 Audova Jaanus 2:59.8 15:07:02.0 15:10:01.7 Diploma
371 809 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking team 2:59.9 15:16:16.8 15:19:16.7 Diploma
372 388 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 3:00.0 14:35:14.3 14:38:14.3 Diploma
373 505 Vasar Kaidu Taliroos 3:00.1 14:53:26.2 14:56:26.2 Diploma
374 264 Sootla Indrek Elioni SK 3:00.4 14:39:16.2 14:42:16.5 Diploma
375 801 Pärnamägi Hendrik 3:00.4 15:23:34.6 15:26:35.0 Diploma
376 440 Rammi Antti 3:00.4 14:49:15.2 14:52:15.6 Diploma
377 598 Tiismaa Toomas 3:00.5 15:05:39.8 15:08:40.2 Diploma
378 268 Jams Sulev Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:00.6 14:46:40.0 14:49:40.6 Diploma
379 767 Posti Veiko 3:00.9 15:04:13.9 15:07:14.8 Diploma
380 695 Brück Urmas Amserv Team 3:01.0 15:14:07.5 15:17:08.4 Diploma
381 660 Truus Alan 3:01.1 15:01:41.1 15:04:42.2 Diploma
382 534 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 3:01.2 14:58:24.6 15:01:25.7 Diploma
383 524 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:01.4 14:54:17.3 14:57:18.6 Diploma
384 1039 Parv Alar 3:01.5 15:13:24.8 15:16:26.3 Diploma
385 543 Mees Janar 3:01.6 14:53:04.4 14:56:05.9 Diploma
386 432 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:01.7 14:51:32.1 14:54:33.8 Diploma
387 710 Kuri Sepo 3:01.7 15:02:48.5 15:05:50.1 Diploma
388 398 Saksniit Priit 3:01.9 14:44:38.5 14:47:40.4 Diploma
389 747 Kaleta Valter 3:02.1 15:12:18.3 15:15:20.3 Diploma
390 212 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 3:02.1 14:29:39.6 14:32:41.7 Diploma
391 758 Kaeramaa Gaido 3:02.1 14:54:27.3 14:57:29.4 Diploma
392 115 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 3:02.2 14:29:47.0 14:32:49.2 Diploma
393 489 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:02.7 14:58:17.2 15:01:19.9 Diploma
394 844 Liblikmann Mait Väike-Maarja RSK 3:02.8 15:28:38.4 15:31:41.2 Diploma
395 425 Vähi Nikolai Taliroos 3:03.0 14:41:07.0 14:44:10.0 Diploma
396 459 Helm Jaak Barrus 3:03.0 14:49:06.0 14:52:09.0 Diploma
397 415 Tilk Rait KOMO 3:03.2 14:36:42.7 14:39:45.9 Diploma
398 655 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 3:03.3 15:04:45.9 15:07:49.1 Diploma
399 484 Nõmmiste Sulev 3:03.3 14:57:53.7 15:00:56.9 Diploma
400 741 Männi Rein xtri:m3 3:03.3 15:16:06.6 15:19:09.9 Diploma
401 454 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:03.4 15:01:02.9 15:04:06.3 Diploma
402 779 Must Margus Neeme Rattaklubi 3:03.7 15:18:13.7 15:21:17.3 Diploma
403 272 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 3:03.8 14:29:47.9 14:32:51.7 Diploma
404 638 Haaviste Raido 3:03.8 15:01:04.0 15:04:07.8 Diploma
405 477 Perm Ivar 3:03.9 14:49:20.2 14:52:24.1 Diploma
406 501 Ots Andro Team Mahe 3:04.0 15:25:08.7 15:28:12.6 Diploma
407 59 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 3:04.0 14:26:47.0 14:29:51.0 Diploma
408 672 Männik Üllar sk aaspere 3:04.2 15:04:05.9 15:07:10.1 Diploma
409 768 Karask Peeter Sportland / MyFitness Team II 3:04.4 15:14:30.4 15:17:34.8 Diploma
410 834 Pallas Taavi Logica 3:04.5 15:32:59.3 15:36:03.8 Diploma
411 760 Tiisler Toomas 3:04.6 15:13:23.3 15:16:27.9 Diploma
412 466 Reis Rasmus Enics 3:04.7 14:53:08.2 14:56:12.9 Diploma
413 1036 Rohtla Gert Skoda 3:04.7 15:13:49.7 15:16:54.4 Diploma
414 376 Luurmees Reigo 3:04.9 14:47:00.2 14:50:05.1 Diploma
415 1009 Pedai Martin Euronics 3:04.9 15:11:42.9 15:14:47.8 Diploma
416 687 Marist Jüri Skoda 3:04.9 15:04:50.7 15:07:55.6 Diploma
417 448 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 3:05.1 14:51:39.6 14:54:44.7 Diploma
418 661 Kasemaa Janno Grundfos & Pyhayritus.org 3:05.2 15:04:10.5 15:07:15.6 Diploma
419 620 Ellram Jüri 3:05.2 14:58:04.6 15:01:09.8 Diploma
420 622 Malsroos Mait 3:05.4 14:58:18.9 15:01:24.3 Diploma
421 443 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 3:05.5 14:50:24.8 14:53:30.2 Diploma
422 506 Kerner Aldor www.servitur.ee 3:05.5 14:47:27.7 14:50:33.1 Diploma
423 627 Suur Meelis 3:05.5 14:59:52.3 15:02:57.7 Diploma
424 431 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:05.5 14:54:43.0 14:57:48.5 Diploma
425 362 Mägi Holger Ummisjalu 3:06.0 14:36:24.6 14:39:30.5 Diploma
426 663 Mitt Terje Cosmos Sun 3:06.2 15:06:08.2 15:09:14.4 Diploma
427 437 Ots Silver WESTLINE TEAM I 3:06.4 14:46:29.6 14:49:35.9 Diploma
428 371 Aria Sven Lextrans 3:07.0 14:42:18.9 14:45:25.9 Diploma
429 1014 Ruusmaa Margus 3:07.2 15:08:17.7 15:11:24.9 Diploma
430 510 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 3:07.6 14:48:51.9 14:51:59.5 Diploma
431 228 Treier Toomas SERVITI 3:07.6 14:32:46.0 14:35:53.6 Diploma
432 566 Mäekivi Marko Neeme Rattaklubi 3:07.9 14:57:36.8 15:00:44.7 Diploma
433 488 Keskküla Karol 3:07.9 14:51:01.6 14:54:09.5 Diploma
434 960 Sadam Alar 3:08.0 15:04:19.9 15:07:27.9 Diploma
435 509 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 3:08.2 14:56:33.2 14:59:41.4 Diploma
436 863 Taalimäe Tõnu 3:08.3 15:23:00.3 15:26:08.6 Diploma
437 476 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:08.4 16:05:47.5 16:08:55.9 Diploma
438 352 Lember Alo 3:08.9 14:47:26.0 14:50:34.8 Diploma
439 775 Robi Jaanus 3:09.1 15:08:00.5 15:11:09.6 Diploma
440 659 Ostrak Ardi 3:09.2 14:57:43.0 15:00:52.2 Diploma
441 593 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:09.5 14:51:33.7 14:54:43.1 Diploma
442 455 Tallo Arvi SK Saarde 3:09.5 14:52:42.5 14:55:52.0 Diploma
443 766 Hommik Mait 3:09.7 15:14:05.5 15:17:15.2 Diploma
444 1030 Tuuling Ahto 3:09.8 15:20:58.5 15:24:08.3 Diploma
445 513 Kartau Margus 3:10.0 15:04:49.7 15:07:59.7 Diploma
446 587 Irik Rein Cosmos Fun 3:10.1 14:57:23.7 15:00:33.7 Diploma
447 519 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 3:10.2 14:42:51.6 14:46:01.7 Diploma
448 344 Karu Markko Buena Vista Racing Club 3:10.2 14:29:52.7 14:33:02.9 Diploma
449 482 Kimsen Toomas 3:10.3 14:45:58.7 14:49:08.9 Diploma
450 750 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 3:10.3 15:16:00.9 15:19:11.2 Diploma
451 297 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 3:10.6 14:36:30.3 14:39:40.9 Diploma
452 262 Ots Henry Team Mahe 3:10.6 14:33:13.4 14:36:23.9 Diploma
453 629 Leben Riho Skanska 3:10.7 14:52:51.1 14:56:01.8 Diploma
454 577 Nõgols Eiko DeLaval 3:10.9 14:53:13.5 14:56:24.4 Diploma
455 496 Kraus Taivo HI 3:11.2 14:50:22.7 14:53:33.9 Diploma
456 560 Simson Valmar suusahullud 3:11.4 14:55:37.2 14:58:48.5 Diploma
457 755 Sildvee Märt 3:11.6 15:06:10.0 15:09:21.6 Diploma
458 395 Katin Vladimir Tartu SK Velo 3:12.5 14:43:10.2 14:46:22.7 Diploma
459 472 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 3:12.8 14:49:57.0 14:53:09.8 Diploma
460 239 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 3:13.6 14:27:17.0 14:30:30.5 Diploma
461 746 Raidvee Priit 3:13.6 15:13:57.6 15:17:11.2 Diploma
462 894 Ränkel Rain 3:13.8 15:25:46.6 15:29:00.4 Diploma
463 640 Palm Aare lebo racing 3:14.9 15:05:53.0 15:09:07.9 Diploma
464 573 Ojasalu Andres KOMO 3:15.2 14:59:15.0 15:02:30.2 Diploma
465 662 Saaliste Christer Profex Cycling Team 3:15.3 15:00:33.3 15:03:48.5 Diploma
466 570 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:15.6 14:52:54.4 14:56:10.0 Diploma
467 1018 Läänemets Enn 3:16.1 15:05:15.4 15:08:31.5 Diploma
468 686 Mägi Mart Industriaalvara 3:16.1 15:03:52.4 15:07:08.5 Diploma
469 643 Tiigi Tarmo Chapter 11 3:16.6 15:04:03.9 15:07:20.4 Diploma
470 722 Käärik Viljar Fittest Tartu TeamRide 3:17.2 15:11:44.6 15:15:01.8 Diploma
471 866 Kaart Vahur Scania Eesti 3:17.8 15:32:20.4 15:35:38.2 Diploma
472 791 Peik Ervin DeLaval 3:17.8 15:13:16.8 15:16:34.6 Diploma
473 195 Plees Andrus Amserv Team 3:17.9 14:35:50.5 14:39:08.4 Diploma
474 372 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:18.0 15:05:23.8 15:08:41.8 Diploma
475 698 Lehtme Janno 3:18.1 14:58:43.4 15:02:01.5 Diploma
476 390 Mets Toomas 3:18.1 14:56:55.8 15:00:13.9 Diploma
477 483 Märtmaa Jüri Whirlpool 3:18.1 14:56:48.1 15:00:06.2 Diploma
478 585 Hirte Igors Smiltene 3:18.6 14:56:40.6 14:59:59.2 Diploma
479 507 Maripuu Janek 3:18.7 14:44:41.1 14:47:59.8 Diploma
480 491 Kaur Margus 3:19.4 14:56:20.1 14:59:39.5 Diploma
481 536 Kumel Tarvo balticpack.ee 3:19.5 14:54:18.5 14:57:38.0 Diploma
482 586 Männa Kristjan Türi Rattatiim 3:19.6 14:52:38.3 14:55:57.9 Diploma
483 846 Neeme Avo Püha Loomaaed 3:19.7 15:07:59.5 15:11:19.2 Diploma
484 703 Lõhmus Taivo 3:20.0 14:57:41.9 15:01:01.9 Diploma
485 300 Orgla Maario Volkswagen 3:20.2 14:36:21.8 14:39:41.9 Diploma
486 646 Reinson Raul SG WEBER 3:20.5 15:04:56.8 15:08:17.3 Diploma
487 490 Uutar Aivar 3:20.9 14:50:21.0 14:53:41.8 Diploma
488 652 Remiküll Ragnar 3:20.9 14:52:05.7 14:55:26.6 Diploma
489 799 Jüriöö Tiit MAN Sport Team 3:21.2 15:11:38.5 15:14:59.7 Diploma
490 909 Piirak Elita Taliroos 3:21.5 15:39:03.3 15:42:24.8 Diploma
491 603 Rannu Reimo 3:21.8 15:04:25.1 15:07:46.9 Diploma
492 463 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 3:21.8 14:44:37.6 14:47:59.4 Diploma
493 805 Kuhi Peeter 3:21.8 15:16:02.0 15:19:23.8 Diploma
494 613 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:21.9 15:01:38.7 15:05:00.6 Diploma
495 676 Kaur Jaanus Skanska 3:22.0 15:04:32.2 15:07:54.2 Diploma
496 674 Voitka Urmas Barrus 3:22.4 15:03:45.1 15:07:07.5 Diploma
497 1029 Annus Toivo 3:23.0 15:18:50.4 15:22:13.3 Diploma
498 905 Valgemäe Hedvi TeamRide Naised 3:23.2 15:34:11.8 15:37:34.9 Diploma
499 471 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 3:23.2 14:56:42.1 15:00:05.2 Diploma
500 442 Kiivit Lauri 3:23.7 15:14:51.8 15:18:15.5 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mutike, , 23.07.2010 08:51
Aitähh Sulle Liina poolmaratoni piltide eest , loodan Sind kohata ka kusagil Elva võsade, mändide vahel!
hmm, , 13.07.2010 09:39
Meeldis see Laiuse mäe mõõtmine ja loodan siiralt, et sellest saab traditsioon. Ühtlasi oli väga mõistlik abitelefoni number panna stardinumbrile. Veel, ega keegi üht polari pulsivööd võistluspaigast ei leidnud?
Jass, , 13.07.2010 09:16
Diplomitel on ajaga mingi jama!
Marko, , 09.07.2010 12:39
kas see, et viga tulemustes on leitud, tähendab ka seda, et see saab parandatud? Paradoks siin juures on aga see, et stardinimekirjas on mul õige vanuseklass! Et siis on võimlusi kaks: mina sisestasin aasta valesti või on kuskil hiljem midagi nihu läinud.
krt, , 09.07.2010 12:19
mul läks sellel tõusul keskjooksusisese mootori laadija tuksi, muidu oleks 1:30ga ära pannud nüüd tuli üle 4 mintsa, kusjuures veel lükati ka tagant. kas peaks ennast üles andma nüüd või
markole, , 09.07.2010 11:29
veiko.smidt@eesti.ee, kuigi ma juba leidsin selle vea. Õige sünniaasta 1984, aga viimasel etapil 1954. Siit palve kõigile registreerujatele - palun olge registreerimisel tähelepanelikud just NIME ja SÜNNIAASTA sisestamisel!
siim, , 09.07.2010 10:38
Aga mind lükkas nii kõvasti, et üle mäe hooga soovahele tagasi. Eri vend küll.
Wolli, , 09.07.2010 10:10
Nägin ka lükkajat. Ta tõukas lühidalt aga tõuge oli nii tugev,et pärast polnud terve tõusu jooksul vaja enam vändata. See tõukaja oli üks eriline vend küll. Ta tuli ilmselt harjutama ainult temale vajalikku liigutust. Mis teha tulemused on kahtlemata ilmselgelt nüüd ebavõrdsed ja valed.
marko, ?, 09.07.2010 09:37
Kellega peaks ühendust võtma kui minu tulemus on valesti märgitud? mingil põhjusel on mind pandud M50 vanuseklassi kuigi olen 25 aastane. Ja seega on nüüd koondtulemustes kaks minu nimega venda.
noo, , 08.07.2010 14:18
Millal Diplomid ilmuvad?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE