estenglv
WAP version
Login form
RSS
Christoph Sauser võitis Kalevipoja Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 04.07.2010 (2)
Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja KalleK ...
KUUM! Maailmameister Christoph Sauser tulebki Eestisse võistlema! 11.06.2010 (2)
3. juulil Tallinnas Nõmmel toimuva rahvusvahelise (XCO) maastikurattavõistluse Tallinn Sadam MTB 2010 läheb stardinumbri 1 all rajale mitmekordne maailmameister ja maailmakarika võitja ...
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 04.07.2010
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 69,8 km kell 12:00
Poolmaraton 36,7 km kell 13:30
Lastesõidud kell 12:15 
Avatud raja sõit toimub 27. juunil kell 12.00 Kuremaa lossi eest
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • SARJA KOONDTULEMUSED • KOHALEJÕUDMINE • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2003 Kivistik Kristen Viko 1:16:22 1 1300 Diploma
2 2002 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 1:17:16 2 1290 Diploma
3 2008 Urbas Alvar KJK 1:18:25 3 1280 Diploma
4 2001 Redi Kaarel TÜ ASK 1:20:43 4 1270 Diploma
5 2368 Bondaruk Vladislav Holmskie Vorota 1:21:36 5 1260 Diploma
6 2007 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 1:22:40 1 1250 Diploma
7 2014 Koch Kalju 1:23:31 1 1240 Diploma
8 2019 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:24:02 1 1230 Diploma
9 2013 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 1:24:10 6 1220 Diploma
10 2005 Arulaan Sten KJK 1:24:11 7 1210 Diploma
11 2023 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:24:12 2 1202 Diploma
12 2016 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 1:24:51 2 1194 Diploma
13 2010 Puusta Kert KJK 1:24:52 8 1186 Diploma
14 2009 Vosman Ekke-Kaur kjk 1:24:52 2 1178 Diploma
15 2020 Mõttus Raivo 1:25:12 3 1170 Diploma
16 2012 Roos Indrek Catwees 1:25:16 4 1162 Diploma
17 2024 Paist Raimond Kenolta OÜ 1:25:26 5 1154 Diploma
18 2032 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 1:26:00 1 1146 Diploma
19 2017 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2 1:26:43 9 1138 Diploma
20 2022 Külanurm Karli Klubisport 1:26:44 6 1130 Diploma
21 2041 Kütt Sander 1:26:49 10 1122 Diploma
22 2029 Kramm Raimo WESTLINE TEAM II 1:27:23 7 1114 Diploma
23 2036 Meitus Raivo 1:27:36 8 1106 Diploma
24 2053 Arumäe Robert Viko 1:27:44 3 1098 Diploma
25 2049 Premet Kalle Brentel OÜ 1:28:28 9 1090 Diploma
26 2045 Joorits Andero 1:28:45 10 1082 Diploma
27 2037 Janke Maido IITEE 1:28:55 11 1074 Diploma
28 2081 Luik Avo 1:28:56 12 1066 Diploma
29 2046 Mesi Ilmar 1:28:57 3 1058 Diploma
30 2011 Vendelin Karl-Arnold Viko 1:29:05 4 1050 Diploma
31 2021 Furmane Linda SIS Baltic / RRS 1:29:11 2 1044 Diploma
32 2061 Õisma Hannes Püha Loomaaed 1:29:51 13 1038 Diploma
33 2071 Stalberg Tair KJK 1:30:00 5 1032 Diploma
34 2047 Luik Alar 1:30:08 14 1026 Diploma
35 2048 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:30:09 15 1020 Diploma
36 2025 Oja Jaan 1:30:10 4 1014 Diploma
37 2035 Aljand Marek 1:30:13 16 1008 Diploma
38 2042 Andressoo Reimo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:30:33 11 1002 Diploma
39 2052 Pruul Priit 1:30:36 17 996 Diploma
40 2040 Kõivumägi Georg TÜASK 1:30:54 6 990 Diploma
41 2050 Kübar Kauri WESTLINE TEAM II 1:30:58 18 984 Diploma
42 2056 Kesküla Urmet Helika 1:30:59 19 978 Diploma
43 2062 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:31:00 1 972 Diploma
44 2028 Pihlak Henri 1:31:01 12 966 Diploma
45 2051 Meltsov Martin 1:31:04 20 960 Diploma
46 2055 Raie Anette Cosmos Sun 1:31:26 3 954 Diploma
47 2058 Rannala Ivar 1:32:31 21 948 Diploma
48 2078 Eenraid Peep 1:32:32 22 942 Diploma
49 2066 Uustal Arno 1:32:46 23 936 Diploma
50 2033 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 1:32:52 13 930 Diploma
51 2038 Saar Tõnis kjk 1:32:56 14 926 Diploma
52 2076 Toome Relika 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:32:59 4 922 Diploma
53 2348 Voll Aivar 1:33:00 24 918 Diploma
54 2079 Karus Kalev Elioni SK 1:33:05 25 914 Diploma
55 2098 Kaldvee Valdur 1:33:21 26 910 Diploma
56 2082 Hallik Rando HAGAR 1:33:34 27 906 Diploma
57 2072 Soo Rainer WESTLINE TEAM III 1:34:01 28 902 Diploma
58 2069 Ilves Kea-Kaia 1:34:21 1 898 Diploma
59 2063 Habakukk Kristjan 1:34:26 29 894 Diploma
60 2057 Gorlovits Grigori Äkke 1:34:31 30 890 Diploma
61 2093 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:34:33 31 886 Diploma
62 2103 Pallase Alar 1:34:43 32 882 Diploma
63 2067 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:34:44 33 878 Diploma
64 2043 Kupp Alar CFC Kuusalu 1:34:45 15 874 Diploma
65 2083 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:34:47 2 870 Diploma
66 2102 Väärtmaa Tambet 1:34:49 16 866 Diploma
67 2074 Kivistik Kaido Viko 1:35:23 34 862 Diploma
68 2073 Karus Tiit 1:35:23 5 858 Diploma
69 2088 Lomp Avo 1:35:26 35 854 Diploma
70 2084 Kapp Riho Ambla SK 1:35:33 6 850 Diploma
71 2075 Kiristaja Hendrik 1:36:12 7 846 Diploma
72 2091 Rannala Rando 1:36:27 36 842 Diploma
73 2109 Kender Kalmer 1:36:56 37 838 Diploma
74 2026 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:37:00 8 834 Diploma
75 2148 Lõhmus Laur 1:37:05 38 830 Diploma
76 2110 Laas Karl Laas 1:37:17 39 826 Diploma
77 2114 Põlluste Priit 1:37:19 40 822 Diploma
78 2185 Kalmo Märt 1:37:25 41 818 Diploma
79 2140 Sarapuu Indrek 1:37:26 42 814 Diploma
80 2382 Õunpuu Vahur 1:37:30 43 810 Diploma
81 2156 Hiie Kristo 1:37:36 44 808 Diploma
82 2077 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 1:37:51 45 806 Diploma
83 2394 Jaaksoo Urmas 1:37:53 46 804 Diploma
84 2092 Aavik Aivar 1:37:55 47 802 Diploma
85 2054 Kütt Rainer 1:38:03 48 800 Diploma
86 2132 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 1:38:16 49 798 Diploma
87 2106 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:38:28 3 796 Diploma
88 2354 Jääger Heiki 1:38:42 50 794 Diploma
89 2145 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:38:54 2 792 Diploma
90 2060 Lootus Kevin CFC Kuusalu 1:39:18 9 790 Diploma
91 2173 Pelska Sten 1:39:18 10 788 Diploma
92 2266 Pelska Enno 1:39:21 51 786 Diploma
93 2117 Verk Argo 1:39:22 52 784 Diploma
94 2104 Kuresson Jaak SK Rakke 1:39:27 53 782 Diploma
95 2122 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:39:33 54 780 Diploma
96 2097 Enok Ergi 1:39:39 55 778 Diploma
97 2130 Ansip Ethel 1:39:42 4 776 Diploma
98 2153 Tika Toomas 1:39:47 56 774 Diploma
99 2131 Paul Christopher-Cardo CFC Kuusalu 1:39:48 11 772 Diploma
100 2202 Krasmus Kristohver CFC Kuusalu 1:39:50 12 770 Diploma
101 2125 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:39:55 7 768 Diploma
102 2149 Pung Peeter VOC 1:39:56 57 766 Diploma
103 2127 Järveoja Tarmo 1:40:04 58 764 Diploma
104 2100 Aavik Karl 1:40:15 17 762 Diploma
105 2112 Pensa Heiki Valio 1:40:17 59 760 Diploma
106 2395 Jaaksoo Karl 1:40:33 60 758 Diploma
107 2115 Ottender Uwe IITEE 1:40:33 61 756 Diploma
108 2143 Kangur Tarmo 1:40:40 62 754 Diploma
109 2203 Hirve Toomas-Hendrik 1:40:48 18 752 Diploma
110 2171 Kaarna Raul 1:41:14 63 750 Diploma
111 2086 Tiisler Marko 1:41:17 64 748 Diploma
112 2121 Ers Alger AE Projekti Insener 1:41:18 65 746 Diploma
113 2184 Linask Ivo 1:41:40 66 744 Diploma
114 2150 Gerndorf Urmas 1:41:50 67 742 Diploma
115 2101 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 1:41:54 68 740 Diploma
116 2105 Laas Johan 1:42:00 8 738 Diploma
117 2087 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 1:42:03 5 736 Diploma
118 2165 Kütt Karel 1:42:08 19 734 Diploma
119 2398 Põldma Egon 1:42:12 69 732 Diploma
120 2357 Pimenov Aleksandr 1:42:13 70 730 Diploma
121 2133 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:42:16 6 729 Diploma
122 2107 Ehari Ain Catwees 1:42:25 71 728 Diploma
123 2350 Parve Ain EESTI PANGA SK 1:42:25 9 727 Diploma
124 2085 Paju Taisto 1:42:29 72 726 Diploma
125 2089 Ärmpalu Aare Kukehari 1:42:31 73 725 Diploma
126 2177 Kond Kuido 1:42:33 74 724 Diploma
127 2237 Kuusk Kadi 1:42:36 5 723 Diploma
128 2370 Kerm Margus 1:42:39 75 722 Diploma
129 2343 Kokka Gunnar 1:42:40 76 721 Diploma
130 2108 Kaldvee Reino TÜASK 1:42:41 13 720 Diploma
131 2116 Matvejev Ahto VARGAMÄE 1:42:54 77 719 Diploma
132 2182 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:42:54 3 718 Diploma
133 2198 Teng Toivo 1:42:56 78 717 Diploma
134 2169 Sepp Toomas RPM Rattatiim 1:42:56 79 716 Diploma
135 2170 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:43:10 80 715 Diploma
136 2152 Arras Ants 1:43:21 81 714 Diploma
137 2199 Tasane Toomas 1:43:23 82 713 Diploma
138 2179 Müristaja Mart 1:43:30 10 712 Diploma
139 2160 Rimmel Marje 1:43:30 4 711 Diploma
140 2397 Säälik Marek 1:43:35 83 710 Diploma
141 2208 Siirde Madis 1:43:38 84 709 Diploma
142 2389 Kalja Priit 1:43:41 85 708 Diploma
143 2128 Sojone Janely Investment Agency-Jõhvi 1:43:44 7 707 Diploma
144 2151 Vaidila Hendrik Raudmees 1:43:54 86 706 Diploma
145 2118 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:43:56 6 705 Diploma
146 2215 Lang Raimo RL Racing 1:44:19 87 704 Diploma
147 2147 Varik Joan Markus 1:44:33 14 703 Diploma
148 2162 Aimsalu Mart 1:44:36 88 702 Diploma
149 2141 Saremat Raivo 1:44:42 89 701 Diploma
150 2157 Sütt Margus 1:44:51 11 700 Diploma
151 2166 Taggel Indrek Catwees 1:44:56 90 699 Diploma
152 2178 Russing Mati Catwees 1:44:56 91 698 Diploma
153 2146 Jääger Mari Jõelähtme Singel 1:44:57 5 697 Diploma
154 2159 Kullas Teet 1:44:58 92 696 Diploma
155 2175 Reimaa Andrus Westline Team 1:45:05 93 695 Diploma
156 2380 Laansalu Erki KJK 1:45:17 20 694 Diploma
157 2174 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:45:21 8 693 Diploma
158 2158 Kuslap Avo Paluküla Team 1:45:24 94 692 Diploma
159 2134 Uiboaid Margus 1:45:36 95 691 Diploma
160 2400 Laurisoo Erkki 1:45:52 96 690 Diploma
161 2168 Keskpalu Benno 1:45:56 97 689 Diploma
162 2211 Maajärv Rene VBH-Roto Team 1:46:00 98 688 Diploma
163 2378 Midri Rain 1:46:03 99 687 Diploma
164 2181 Eamets Annika 1:46:17 7 686 Diploma
165 2251 Anton Ivo 1:46:18 100 685 Diploma
166 2137 Milistver Meelis Vennad-Dahl 1:46:19 101 684 Diploma
167 2191 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 1:46:21 6 683 Diploma
168 2318 Pirson Hardo 1:46:34 102 682 Diploma
169 2372 Mäe Allan 1:46:41 103 681 Diploma
170 2195 Arras Kristjan 1:46:42 104 680 Diploma
171 2176 Solman Veiko Catwees 1:46:48 105 679 Diploma
172 2376 Kaas Aivar 1:46:49 106 678 Diploma
173 2197 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:47:02 8 677 Diploma
174 2065 Vendelin Mart-Anton Viko 1:47:05 15 676 Diploma
175 2144 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 1:47:07 16 675 Diploma
176 2044 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:47:07 9 674 Diploma
177 2390 Sigus Piret 1:47:39 7 673 Diploma
178 2396 Väljataga Romet 1:47:46 107 672 Diploma
179 2187 Novogran Dmitri 1:47:56 108 671 Diploma
180 2229 Sirvel Merike 1:48:07 8 670 Diploma
181 2267 Allikberg Villu 1:48:12 109 669 Diploma
182 2220 Kivi Kristel 1:48:24 9 668 Diploma
183 2214 Varik Peeter 1:48:39 110 667 Diploma
184 2358 Pallo Ruth 1:48:43 10 666 Diploma
185 2353 Vilms Vardo 1:48:47 111 665 Diploma
186 2225 Premet Karl Brent Pärnu Kalevi SK 1:48:53 17 664 Diploma
187 2189 Rullingo Eik IITEE 1:49:05 112 663 Diploma
188 2241 Kasvandik Andres 1:49:18 113 662 Diploma
189 2139 Paju Tiit Hansura RT 1:49:27 114 661 Diploma
190 2167 Hurt Albert Haanja Rattaklubi 1:49:28 18 660 Diploma
191 2242 Prikko Kristel Harju Elekter 1:49:29 11 659 Diploma
192 2068 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 1:49:34 21 658 Diploma
193 2234 Mikotin Kaido 1:49:55 115 657 Diploma
194 2180 Kruus Andres 1:50:08 116 656 Diploma
195 2345 Nurmik Andrus Elioni SK 1:50:16 117 655 Diploma
196 2258 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:50:28 12 654 Diploma
197 2212 Teeorg Sten 1:50:38 118 653 Diploma
198 2196 Tuul Peeter 1:50:46 119 652 Diploma
199 2401 Kroon Oliver 1:50:51 120 651 Diploma
200 2206 Adder Irja Enicsi naised 1:50:55 13 650 Diploma
201 2224 Viira Martin 1:50:57 121 649 Diploma
202 2216 Laas Inge Elioni SK 1:50:58 14 648 Diploma
203 2209 Objartel Eve 1:50:59 15 647 Diploma
204 2277 Mets Rudolf 1:50:59 19 646 Diploma
205 2256 Kruus Mihkel 1:50:59 122 645 Diploma
206 2218 Väärtmaa Terje 1:51:02 16 644 Diploma
207 2236 Vinkman Kristjan 1:51:04 123 643 Diploma
208 2219 Teder Andre Viljandi Rattaklubi 1:51:08 20 642 Diploma
209 2330 Kindlam Jaanika Elioni SK 1:51:08 9 641 Diploma
210 2247 Parts Paul SK Velo 1:51:12 21 640 Diploma
211 2129 Kristal Kaspar Cosmos 1:51:22 22 639 Diploma
212 2226 Sofjin Mihhail 1:51:29 124 638 Diploma
213 2240 Vann Kati Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:51:30 10 637 Diploma
214 2311 Tamm Kädi Elioni SK 1:51:33 17 636 Diploma
215 2228 Järveoja Helje 1:51:42 18 635 Diploma
216 2286 Roosimaa Urmas 1:51:43 125 634 Diploma
217 2217 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 1:51:47 126 633 Diploma
218 2339 Ange Kristo 1:51:48 127 632 Diploma
219 2232 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 1:51:53 19 631 Diploma
220 2265 Miltop Rait 1:51:57 128 630 Diploma
221 2230 Looga Lauri Columbus IT 1:52:00 129 629 Diploma
222 2221 Männik Margit Exmet 1:52:08 20 628 Diploma
223 2205 Räppo Triinu TeamRide Naised 1:52:22 11 627 Diploma
224 2207 Ottender Sten-Erik IITEE 1:52:24 22 626 Diploma
225 2161 Kepler Andres Elioni SK 1:52:26 130 625 Diploma
226 2201 Rebane Kärt 1:52:28 12 624 Diploma
227 2015 Põldoja Martin Tartu SK Velo 1:52:33 23 623 Diploma
228 2325 Ernits Ingrit Vänta Aga 1:52:42 21 622 Diploma
229 2244 Klettenberg Ivo 1:52:48 131 621 Diploma
230 2333 Sulemenkov Igor 1:52:51 132 620 Diploma
231 2200 Oja Andreas 1:53:32 133 619 Diploma
232 2235 Eljaste Matti 1:53:39 134 618 Diploma
233 2260 Miiter Kristi Cosmos Sun 1:54:09 13 617 Diploma
234 2123 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:54:12 23 616 Diploma
235 2257 Ungerson Aivar Valio 1:54:24 135 615 Diploma
236 2238 Einroos Evert 1:54:45 24 614 Diploma
237 2222 Horm Andree CFC Kuusalu 1:54:51 24 613 Diploma
238 2270 Voitka Epp 1:55:19 22 612 Diploma
239 2250 Kaarjärv Martin 1:55:47 136 611 Diploma
240 2231 Vaidila Algis Raudmees 1:55:51 137 610 Diploma
241 2243 Tarjus Piret 1:56:14 23 609 Diploma
242 2276 Heinmets Laidi 1:56:33 24 608 Diploma
243 2275 Mikk Karin 1:56:48 14 607 Diploma
244 2246 Rammul Heiki Külitse 1:57:43 12 606 Diploma
245 2172 Kamps Markus Catwees 1:58:23 138 605 Diploma
246 2367 Laasberg Markko sk aaspere 1:58:33 25 604 Diploma
247 2264 Käär Kätlin 1:59:11 15 603 Diploma
248 2284 Leks Kristiina Elioni SK 1:59:17 25 602 Diploma
249 2136 Kunimägi Germo Pärnu Kalev Spordikool 1:59:24 26 601 Diploma
250 2155 Raju Sandra Sportland / MyFitness Team 1:59:54 16 600 Diploma
251 2263 Roomets Rando 1:59:59 139 599 Diploma
252 2283 Soome Eliisa 2:00:03 17 598 Diploma
253 2351 Väin Aino 2:00:05 26 597 Diploma
254 2273 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:00:15 140 596 Diploma
255 2301 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 2:00:26 10 595 Diploma
256 2334 Ehaste Hillar 2:00:39 141 594 Diploma
257 2392 Tähe Tarvi Killumees 2:00:54 142 593 Diploma
258 2271 Augasmägi Kaul 2:00:56 143 592 Diploma
259 2355 Tõldsepp Kalev 2:00:58 144 591 Diploma
260 2253 Riim Piia RPM Rattatiim 2:01:06 27 590 Diploma
261 2361 Kompus Andrus 2:01:07 145 589 Diploma
262 2252 Liivamaa Brita Plekk-Liisu Rattaklubi 2:01:19 11 588 Diploma
263 2223 Köss Annaliisa Sportland / MyFitness Team II 2:01:26 18 587 Diploma
264 2292 Kantsik Tiina 2:01:31 19 586 Diploma
265 2373 Pääsik Karl 2:01:32 27 585 Diploma
266 2210 Narusk Silja TeamRide Naised 2:01:36 20 584 Diploma
267 2272 Habakukk Kai 2:01:42 21 583 Diploma
268 2281 Aalma Ain 2:01:57 146 582 Diploma
269 2285 Kallion Rasmus 2:02:01 147 581 Diploma
270 2298 Tuul Karin 2:02:03 28 580 Diploma
271 2306 Jaanimäe Jaana 2:02:22 22 579 Diploma
272 2336 Lang Kersti RL Racing 2:02:27 23 578 Diploma
273 2254 Välja Arvo 2:03:05 148 577 Diploma
274 2313 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 2:03:14 149 576 Diploma
275 2259 Väljak Heisi Exmet 2:03:14 24 575 Diploma
276 2391 Põdra Marko 2:03:18 150 574 Diploma
277 2299 Tenslind Mait 2:03:27 28 573 Diploma
278 2261 Rauk Marit 2:03:56 29 572 Diploma
279 2337 Jõeäär Diana 2:04:09 30 571 Diploma
280 2327 Milk Marika Sportland / MyFitness Team 2:04:32 31 570 Diploma
281 2366 Kotov Rain 2:04:32 151 569 Diploma
282 2294 Piik Merilin Helika 2:05:44 25 568 Diploma
283 2288 Jundas Kadri-Ann 2:05:46 32 567 Diploma
284 2287 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 2:06:41 26 566 Diploma
285 2310 Telgmaa Piret 2:06:44 33 565 Diploma
286 2322 Tammaa Kristjan CFC Kuusalu 2:06:49 29 564 Diploma
287 2304 Silver Joosep 2:06:55 30 563 Diploma
288 2278 Aak Sibelle 2:06:57 27 562 Diploma
289 2303 Tärno Andres pyhayritus.org 2:07:05 152 561 Diploma
290 2326 Tatter Reinika Elioni SK 2:08:03 28 560 Diploma
291 2369 Libe Silver 2:08:39 153 559 Diploma
292 2293 Rimmel Mailis 2:09:11 34 558 Diploma
293 2274 Kasser Annely 2:09:11 35 557 Diploma
294 2302 Lepp Johanna 2:09:21 29 556 Diploma
295 2307 Anton Marika 2:09:39 36 555 Diploma
296 2296 Suitso Piret 2:09:56 37 554 Diploma
297 2341 Viskov Rait 2:09:59 31 553 Diploma
298 2342 Viskov Imre 2:09:59 154 552 Diploma
299 2352 Maastik Katrin 2:10:07 30 551 Diploma
300 2300 Samolberg Janet 2:10:53 38 550 Diploma
301 2385 Kaldoja Bruno 2:11:26 155 549 Diploma
302 2309 Astok Andreas DeLaval 2:12:08 32 548 Diploma
303 2402 Tamm Tiit 2:12:10 156 547 Diploma
304 2386 Lahtvee Pärtel 2:12:28 33 546 Diploma
305 2321 Kume Liisi 2:12:50 31 545 Diploma
306 2290 Karing Krista 2:12:57 12 544 Diploma
307 2375 Talu Anu Westline Team 2:13:04 39 543 Diploma
308 2383 Vasar Kerli 2:13:37 32 542 Diploma
309 2255 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi 2:14:05 157 541 Diploma
310 2371 Kaasik Laile 2:14:47 40 540 Diploma
311 2356 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 2:16:17 41 539 Diploma
312 2377 Nurk Ketlin Tempo SC 2:19:53 33 538 Diploma
313 2399 Nurk Margit 2:20:15 34 537 Diploma
314 2314 Ernits Kristina pyhayritus.org 2:21:25 35 536 Diploma
315 2192 Nõu Inga IITEE 2:23:16 36 535 Diploma
316 2363 Häälme Helve 2:23:23 42 534 Diploma
317 2362 Riisalu Ülis 2:23:23 158 533 Diploma
318 2320 Kirss Monika Alpiexpress 2:24:46 43 532 Diploma
319 2282 Jääger Liis 2:27:34 13 531 Diploma
320 2338 Küünal Lea 2:28:12 44 530 Diploma
321 2328 Kahn Katrin FarmMaster 2:28:58 37 529 Diploma
322 2308 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:31:01 38 528 Diploma
323 2381 Paldrok Al ANG 2:33:02 159 527 Diploma
324 2319 Burm Elena ARCTIC SPORT CLUB 2:35:40 45 526 Diploma
325 2387 Kaar Kasper Mehed Marsilt 2:35:57 34 525 Diploma
326 2388 Ptelovodova Ülle Mehed Marsilt 2:35:58 46 524 Diploma
327 2316 Mägi Kristel Ummisjalu 2:41:41 47 523 Diploma
328 2384 Nõmmela Hiie 2:44:23 48 522 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mutike, , 23.07.2010 08:51
Aitähh Sulle Liina poolmaratoni piltide eest , loodan Sind kohata ka kusagil Elva võsade, mändide vahel!
hmm, , 13.07.2010 09:39
Meeldis see Laiuse mäe mõõtmine ja loodan siiralt, et sellest saab traditsioon. Ühtlasi oli väga mõistlik abitelefoni number panna stardinumbrile. Veel, ega keegi üht polari pulsivööd võistluspaigast ei leidnud?
Jass, , 13.07.2010 09:16
Diplomitel on ajaga mingi jama!
Marko, , 09.07.2010 12:39
kas see, et viga tulemustes on leitud, tähendab ka seda, et see saab parandatud? Paradoks siin juures on aga see, et stardinimekirjas on mul õige vanuseklass! Et siis on võimlusi kaks: mina sisestasin aasta valesti või on kuskil hiljem midagi nihu läinud.
krt, , 09.07.2010 12:19
mul läks sellel tõusul keskjooksusisese mootori laadija tuksi, muidu oleks 1:30ga ära pannud nüüd tuli üle 4 mintsa, kusjuures veel lükati ka tagant. kas peaks ennast üles andma nüüd või
markole, , 09.07.2010 11:29
veiko.smidt@eesti.ee, kuigi ma juba leidsin selle vea. Õige sünniaasta 1984, aga viimasel etapil 1954. Siit palve kõigile registreerujatele - palun olge registreerimisel tähelepanelikud just NIME ja SÜNNIAASTA sisestamisel!
siim, , 09.07.2010 10:38
Aga mind lükkas nii kõvasti, et üle mäe hooga soovahele tagasi. Eri vend küll.
Wolli, , 09.07.2010 10:10
Nägin ka lükkajat. Ta tõukas lühidalt aga tõuge oli nii tugev,et pärast polnud terve tõusu jooksul vaja enam vändata. See tõukaja oli üks eriline vend küll. Ta tuli ilmselt harjutama ainult temale vajalikku liigutust. Mis teha tulemused on kahtlemata ilmselgelt nüüd ebavõrdsed ja valed.
marko, ?, 09.07.2010 09:37
Kellega peaks ühendust võtma kui minu tulemus on valesti märgitud? mingil põhjusel on mind pandud M50 vanuseklassi kuigi olen 25 aastane. Ja seega on nüüd koondtulemustes kaks minu nimega venda.
noo, , 08.07.2010 14:18
Millal Diplomid ilmuvad?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE