estenglv
WAP version
Login form
RSS
Christoph Sauser võitis Kalevipoja Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 04.07.2010 (2)
Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja KalleK ...
KUUM! Maailmameister Christoph Sauser tulebki Eestisse võistlema! 11.06.2010 (2)
3. juulil Tallinnas Nõmmel toimuva rahvusvahelise (XCO) maastikurattavõistluse Tallinn Sadam MTB 2010 läheb stardinumbri 1 all rajale mitmekordne maailmameister ja maailmakarika võitja ...
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 04.07.2010
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 69,8 km kell 12:00
Poolmaraton 36,7 km kell 13:30
Lastesõidud kell 12:15 
Avatud raja sõit toimub 27. juunil kell 12.00 Kuremaa lossi eest
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • SARJA KOONDTULEMUSED • KOHALEJÕUDMINE • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 44 km Koht v.k.    
501 Rannu Reimo 3:45:14 2:09:08 300 Diploma
502 Kesvatera Andres 3:45:19 2:05:46 301 Diploma
503 Kasemaa Janno Grundfos & Pyhayritus.org 3:45:29 2:07:17 302 Diploma
504 Tiismaa Toomas 3:45:30 2:02:49 303 Diploma
505 Kartau Margus 3:45:41 2:02:52 304 Diploma
506 Marks Ergi Mehed Marsilt 3:45:53 2:11:15 305 Diploma
507 Kooskora Priidu 3:45:55 2:12:24 306 Diploma
508 Lomp Priit Taliroos 3:46:02 2:13:32 307 Diploma
509 Läänemets Enn 3:46:02 2:09:06 22 Diploma
510 Kostabi Marek 3:46:09 2:08:08 308 Diploma
511 Metsmägi Andres 3:46:17 2:08:09 309 Diploma
512 Laht Urmas 3:46:20 2:05:23 310 Diploma
513 Parts Toomas 3:46:22 2:09:07 106 Diploma
514 Strand Aleksander Eesti Raudtee Spordiklubi 3:46:33 2:02:48 23 Diploma
515 Zirnask Villu Stamina 3:46:38 2:11:22 107 Diploma
516 Sadam Alar 3:46:47 2:09:56 311 Diploma
517 Kivistik Kaido Rudus Ratturid 3:46:56 2:05:17 312 Diploma
518 Raatma Arvo 3:46:58 2:07:04 313 Diploma
519 Reiner Jaan 3:47:38 2:07:42 108 Diploma
520 Ruusmaa Margus 3:47:42 2:13:30 314 Diploma
521 Jõesaar Margus www.nukukodu.ee 3:47:48 2:01:05 315 Diploma
522 Palm Aare lebo racing 3:48:22 2:07:34 316 Diploma
523 Kikkas Riho Valio 3:48:34 2:09:04 317 Diploma
524 Audova Jaanus 3:48:44 2:05:30 24 Diploma
525 Kibin Allan Diamondtec 3:49:03 2:10:20 109 Diploma
526 Väli Tarmo VBH-Roto Team 3:49:09 2:10:33 318 Diploma
527 Lehes Meelis 3:49:10 2:08:54 319 Diploma
528 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:49:22 2:10:26 110 Diploma
529 Neeme Avo Püha Loomaaed 3:49:25 2:11:25 320 Diploma
530 Teeorg Urmas 3:49:42 2:13:33 111 Diploma
531 Robi Jaanus 3:49:46 2:09:36 321 Diploma
532 Mitt Terje Cosmos Sun 3:50:19 2:10:27 10 Diploma
533 Järve Mihkel 3:50:23 2:11:17 322 Diploma
534 Saag Härmo Vennad-Dahl 3:50:24 2:11:24 323 Diploma
535 Hallimäe Rain 3:50:26 2:13:13 25 Diploma
536 Pedai Martin Euronics 3:50:27 2:15:37 324 Diploma
537 Sojone Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 3:50:33 2:12:14 325 Diploma
538 Aamisepp Tõnu 3:50:41 2:13:38 26 Diploma
539 Küünal Jaan 3:50:48 2:16:11 112 Diploma
540 Kaur Jaanus Skanska 3:50:52 2:08:40 113 Diploma
541 Raud Avo 3:51:03 2:11:24 114 Diploma
542 Leppik Elle Fittest Tartu Nooled 3:51:06 2:11:27 11 Diploma
543 Priednieks Juris RK Velo 3:51:08 2:05:25 27 Diploma
544 Maks Meelis 3:51:17 2:02:14 115 Diploma
545 Maasikmets Marek 3:51:50 2:09:34 326 Diploma
546 Janno Janar 3:51:53 2:12:39 327 Diploma
547 Harjaks Tõnis 3:52:10 2:15:47 328 Diploma
548 Laanes Marko Luua 3:52:40 2:11:08 329 Diploma
549 Vidder Kaido Kentaur Haldus 3:52:49 2:12:24 330 Diploma
550 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 3:52:49 2:12:15 331 Diploma
551 Salum Siim Enics 3:52:53 2:04:14 332 Diploma
552 Karner Kuido 3:52:54 2:13:35 333 Diploma
553 Rohtla Gert Skoda 3:52:55 2:20:18 334 Diploma
554 Kiipsaar Raido Skanska 3:52:58 2:09:24 116 Diploma
555 Volk Andrus MAN Sport Team 3:53:02 2:13:04 117 Diploma
556 Taul Raul 3:53:15 2:09:35 118 Diploma
557 Antsov Andres 3:53:22 2:12:16 335 Diploma
558 Paadam Karl Juhan 3:53:27 2:11:30 336 Diploma
559 Aasmäe Arris 3:53:29 2:04:35 337 Diploma
560 Lääts Indrek SIDEPATALJON 3:53:42 2:13:38 338 Diploma
561 Põldoja Alar Tartu SK Velo 3:53:53 2:19:57 119 Diploma
562 Romandi Arvi 3:53:57 2:08:37 339 Diploma
563 Jüriöö Tiit MAN Sport Team 3:54:02 2:13:17 28 Diploma
564 Ernits Ardu Vänta Aga 3:54:08 1:56:46 29 Diploma
565 Jamnes Jaanus Boatnet 3:54:21 2:11:45 340 Diploma
566 Kess Alar 3:54:32 2:17:20 120 Diploma
567 Sammel Koit Cosmos Fun 3:54:55 2:20:26 121 Diploma
568 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 3:55:17 1:52:38 30 Diploma
569 Parv Alar 3:55:27 2:15:00 341 Diploma
570 Peik Ervin DeLaval 3:55:35 2:16:21 122 Diploma
571 Kaleta Valter 3:55:38 2:14:32 342 Diploma
572 Virumäe Alar 3:55:40 2:17:19 343 Diploma
573 Hommik Tõnis 3:55:42 2:18:33 24 Diploma
574 Käärik Viljar Fittest Tartu TeamRide 3:55:45 2:11:15 344 Diploma
575 Brück Urmas Amserv Team 3:55:50 2:17:53 123 Diploma
576 Pennert Vladimir 3:55:50 2:11:38 31 Diploma
577 Hommik Mait 3:55:55 2:15:31 124 Diploma
578 Einland Vello EWK 3:55:55 2:12:22 32 Diploma
579 Vonk Aivar Kostivere Vänt 3:56:02 2:15:40 33 Diploma
580 Kütt Meelis VBH-Roto Team 3:56:13 2:23:35 125 Diploma
581 Jõõger Kulvo Harju Elekter 3:56:19 2:14:12 345 Diploma
582 Laul Margo RPM Rattatiim 3:56:34 2:09:02 346 Diploma
583 Raidvee Priit 3:56:40 2:13:31 126 Diploma
584 Karask Peeter Sportland / MyFitness Team II 3:56:49 2:16:22 347 Diploma
585 Kaldsoo Alvar 3:56:54 2:14:38 127 Diploma
586 Smirnov Dmitri Sportland / MyFitness Team I 3:57:03 2:15:38 348 Diploma
587 Siinmaa Priit ITK 3:57:22 2:20:07 349 Diploma
588 Vool Rom 3:57:27 2:09:29 350 Diploma
589 Lepik Hillar 3:57:31 2:17:56 34 Diploma
590 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 3:57:50 2:21:00 128 Diploma
591 Villak Janek 3:57:53 2:16:16 351 Diploma
592 Nemiro Mihhail Grundfos & Pyhayritus.org 3:57:54 2:09:06 352 Diploma
593 Kivipõld Tanel 5 + Cycling Team 3:58:01 2:11:32 353 Diploma
594 Mustimets Margus 3:58:01 2:13:32 129 Diploma
595 Tääkre Indrek ProShop Team 2 3:58:15 2:14:43 130 Diploma
596 Voll Ardo balticpack.ee 3:58:35 2:12:30 354 Diploma
597 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Team 3:58:54 2:17:22 355 Diploma
598 Kuhi Peeter 3:58:59 2:17:02 131 Diploma
599 Nagel Rainer 3:59:56 2:17:20 356 Diploma
600 Männi Rein xtri:m3 4:00:04 2:16:19 357 Diploma
601 Lumik Karel Logistikapataljon 4:00:08 2:22:20 358 Diploma
602 Viidik Andres 4:00:19 2:14:59 35 Diploma
603 Välba Tarvo 4:00:30 2:19:40 359 Diploma
604 Tiisler Toomas 4:00:32 2:10:49 360 Diploma
605 Astok Mehis DeLaval 4:00:32 2:16:25 361 Diploma
606 Haas Steve Spordipartner 2 4:00:35 2:15:01 132 Diploma
607 Kiivit Lauri 4:00:36 1:55:53 362 Diploma
608 Luts Janar 4:00:42 - 363 Diploma
609 Annus Toivo 4:00:52 2:18:43 364 Diploma
610 Õunap Valdo 4:00:59 2:21:55 133 Diploma
611 Must Margus Neeme Rattaklubi 4:01:01 2:13:24 365 Diploma
612 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking team 4:01:55 2:17:39 366 Diploma
613 Maandi Agur Jussikese 7 Sõpra 4:01:57 2:14:40 367 Diploma
614 Tuuling Ahto 4:02:06 2:22:10 368 Diploma
615 Sulaoja Urmas RSK Jõhvikas 4:02:32 2:18:46 134 Diploma
616 Mägi Joosep 4:03:03 2:23:23 25 Diploma
617 Grauberg Tambet 4:03:22 2:18:17 369 Diploma
618 Suuroja Martin 4:03:38 2:19:46 370 Diploma
619 Savitski Jüri Spordipartner 4:03:56 2:18:30 135 Diploma
620 Annuk Heiki Tartu SK Velo 4:04:03 2:11:27 136 Diploma
621 Venelaine Marje SK Saue Tammed 4:04:04 2:23:34 12 Diploma
622 Kadajane Erik Vennad-Dahl 4:04:05 2:26:40 371 Diploma
623 Haav Viljar straf 4:04:07 2:17:11 372 Diploma
624 Trees Margus TPSS/FREESPORT 4:04:26 2:15:56 373 Diploma
625 Pärnamägi Hendrik 4:04:30 2:26:34 374 Diploma
626 Kasvo Kalle 4:05:32 2:17:54 137 Diploma
627 Terasmaa Aigar Scanmed 4:05:39 2:16:32 375 Diploma
628 Lichtfeldt Andro 4:05:44 2:24:38 376 Diploma
629 Voolaid Peeter 4:05:53 2:25:12 36 Diploma
630 Beljajev Vladimir Probex 4:06:08 2:20:52 138 Diploma
631 Edovald Tarvo 4:06:09 2:13:11 139 Diploma
632 Allas Kalle 4:06:28 2:21:36 140 Diploma
633 Teesalu Lembit Mikitamäe Aironmään Klubi 4:06:34 2:22:08 377 Diploma
634 Erdmann Tarmo 4:06:38 2:23:33 141 Diploma
635 Kiisk Margus 4:06:41 2:20:43 142 Diploma
636 Tamm Kaido Püha Loomaaed 4:06:54 2:12:17 37 Diploma
637 Ots Andro Team Mahe 4:07:33 1:58:38 143 Diploma
638 Teplõhh Dmitri 4:08:02 2:23:00 378 Diploma
639 Saareoks Janek 4:08:06 2:18:05 379 Diploma
640 Viidemann Mati Vennad-Dahl 4:08:35 2:18:10 38 Diploma
641 Hütt Kristo Haanja Rattaklubi 4:08:35 2:20:24 380 Diploma
642 Vavulski Lembit DeLaval 4:08:38 2:18:16 144 Diploma
643 Ilisson Hardi Logistikapataljon 4:08:57 2:22:23 381 Diploma
644 Taalimäe Tõnu 4:09:09 2:20:25 26 Diploma
645 Lillesaar Tanel 4:09:21 2:17:57 382 Diploma
646 Adamson Monika Paar 4:09:40 2:22:47 13 Diploma
647 Muuga Marian WESTLINE TEAM I 4:09:42 2:27:01 14 Diploma
648 Ränkel Rain 4:09:45 2:24:42 383 Diploma
649 Aru Aldo 4:10:14 2:15:12 39 Diploma
650 Kilm Virgo 4:10:41 2:25:22 384 Diploma
651 Pääsik Kersti Fittest Tartu TeamRide 4:10:49 2:24:44 15 Diploma
652 Kulver Rünno Jussikese 7 Sõpra 4:10:52 2:24:37 385 Diploma
653 Jüriöö Olavi MAN Sport Team 4:10:58 2:15:57 386 Diploma
654 Mööl Mark 4:11:06 2:24:02 145 Diploma
655 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 4:11:13 2:28:08 387 Diploma
656 Teetamm Tago 4:11:13 2:20:53 388 Diploma
657 Nikolajev Raimo Essenta 4:11:38 2:18:34 389 Diploma
658 Rüütel Erik 4:11:38 2:12:06 27 Diploma
659 Koov Jaanus 4:12:06 2:23:17 390 Diploma
660 Eksi Viktor Sportland / MyFitness Team II 4:12:09 2:21:40 391 Diploma
661 Rebane Ülari Arvutipunkt 4:12:30 2:23:57 392 Diploma
662 Lumi Daniel Mehed Marsilt 4:12:31 2:12:00 393 Diploma
663 Hõbe Tarmo Sportland / MyFitness Team 4:12:44 2:12:07 394 Diploma
664 Põder Ivar Man Sport team 4:12:54 2:24:14 146 Diploma
665 Liblikmann Mait Väike-Maarja RSK 4:12:58 2:26:44 395 Diploma
666 Veerus Ivar SG WEBER 4:13:26 2:24:04 147 Diploma
667 Kannimäe Pille Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 4:13:28 2:22:15 9 Diploma
668 Eelmere Teet 4:14:03 2:24:34 148 Diploma
669 Pikner Urmas Noi Evento 4:14:04 2:24:50 396 Diploma
670 Ennuste Madis 4:14:25 2:21:13 397 Diploma
671 Kaar Risto Mehed Marsilt 4:14:26 2:17:03 398 Diploma
672 Kobin Veiko 4:14:28 2:22:52 399 Diploma
673 Aas Norman 4:14:33 2:24:14 400 Diploma
674 Veisserik Joel 4:14:35 2:19:35 149 Diploma
675 Jool Urmas 4:14:36 2:22:32 150 Diploma
676 Pilv Vilve Ambla SK 4:14:36 2:25:48 16 Diploma
677 Kullam Andres 4:14:39 2:26:09 151 Diploma
678 Väling Janno Vitrecon 4:14:40 2:24:20 401 Diploma
679 Koplimets Helmut 4:15:22 2:25:01 40 Diploma
680 Tamleht Maksim lebo racing 4:16:07 2:22:28 402 Diploma
681 Provalski Arnold Eesti Raudtee Spordiklubi 2 4:16:24 2:15:10 152 Diploma
682 Arme Janek 4:16:29 2:27:12 403 Diploma
683 Villems Mäido 4:16:29 2:33:19 153 Diploma
684 Kaart Vahur Scania Eesti 4:17:20 2:28:43 404 Diploma
685 Kaasik Illar Investment Agency Team 4:17:23 2:32:53 154 Diploma
686 Joonsalu Madis 4:17:25 2:26:04 405 Diploma
687 Pallas Taavi Logica 4:17:27 2:26:14 406 Diploma
688 Vonk Andrus 4:17:29 2:24:18 155 Diploma
689 Nõmmela Mihkel Eesti Panga Spordiklubi 4:17:31 2:26:03 156 Diploma
690 Kuusik Ando 4:17:33 2:27:06 407 Diploma
691 Sutermäe Urmo 4:18:32 2:24:18 408 Diploma
692 Valgemäe Hedvi TeamRide Naised 4:18:38 2:32:49 17 Diploma
693 Kikkas Mairold ARCTIC SPORT CLUB II 4:19:39 2:25:59 157 Diploma
694 Konson Ragnar Fittest Tartu Nooled 4:20:27 2:21:09 409 Diploma
695 Luukas Meelis 4:20:27 2:30:25 410 Diploma
696 Vaindlo Raul 4:20:28 2:30:22 41 Diploma
697 Rauniste Viljar 4:20:41 2:23:20 158 Diploma
698 Kruusel Henri Sportland / MyFitness Team 4:20:54 2:26:05 411 Diploma
699 Uusmaa Tõnu 4:20:57 2:28:24 412 Diploma
700 Heinmets Urmas ARCTIC SPORT CLUB II 4:21:04 2:30:08 159 Diploma
701 Veidemann Toomas ARCTIC SPORT CLUB II 4:21:04 2:30:09 160 Diploma
702 Jüriöö Alari MAN Sport Team 4:21:06 2:29:24 413 Diploma
703 Karpelin Gert Grundfos & Pyhayritus.org 4:21:59 2:21:29 414 Diploma
704 Lukk Kalev 4:22:09 2:30:23 415 Diploma
705 Kütt Mati DeLaval 4:22:23 2:30:20 161 Diploma
706 Paglant Andrus 4:22:24 2:25:29 416 Diploma
707 Bormeister Elmar 4:22:26 2:29:23 417 Diploma
708 Lehtme Kadri Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 4:22:42 2:26:05 18 Diploma
709 Tuisk Tõnu Jõelähtme Singel 4:22:46 2:26:55 418 Diploma
710 Kruus Peep 4:23:10 2:26:30 419 Diploma
711 Kroon Olev 4:23:36 2:22:34 42 Diploma
712 Turkina Marina 4:24:14 2:33:20 19 Diploma
713 Petrovitski Igor 4:24:23 2:27:30 162 Diploma
714 Lepp Raido 4:24:35 2:29:30 420 Diploma
715 Vaaderpass Arvi Coffee In 4:25:01 2:23:03 163 Diploma
716 Toonekurg Kaido 4:25:06 2:30:25 421 Diploma
717 Pullerits Kalev SkiFun 4:25:07 2:27:22 422 Diploma
718 Vissarionov Jüri 4:25:11 2:31:26 423 Diploma
719 Aagver Maris Gustaf Kopparberg naised 4:26:16 2:29:50 20 Diploma
720 Muru Merike TeamRide Naised 4:26:35 2:32:53 21 Diploma
721 Puusepp Aksel 4:26:52 2:31:33 28 Diploma
722 Värk Tanel Abloy 4:27:38 2:27:06 424 Diploma
723 Ojasoo Allar Rudus Ratturid 4:28:07 2:32:55 164 Diploma
724 Piirak Elita Taliroos 4:28:27 2:35:19 10 Diploma
725 Ummik Jüri 4:30:01 2:20:44 425 Diploma
726 Kask Railand SIDEPATALJON 4:31:47 2:22:27 426 Diploma
727 Tamuri Erko 4:31:57 2:30:37 165 Diploma
728 Ansper Arne Cyber 4:32:10 2:35:47 166 Diploma
729 Parve Vahur SIDEPATALJON 4:33:53 2:25:30 427 Diploma
730 Padrik Tanel Sangar 4:34:21 2:32:37 167 Diploma
731 Saks Ingemar Haanja Rattaklubi 4:34:37 2:30:28 428 Diploma
732 Meltsas Hardi Enics 4:36:32 2:35:27 429 Diploma
733 Helekivi Joel Sportland / MyFitness Team 4:36:41 2:29:14 430 Diploma
734 Teller Vahur 4:37:00 2:34:11 431 Diploma
735 Raudsepp Jan 4:37:06 2:29:48 432 Diploma
736 Karelson Madis BTR 4:37:44 2:30:59 168 Diploma
737 Kesa Kalle 4:38:09 2:36:42 433 Diploma
738 Andersen Tobias Nissan Nordic Europe 4:38:12 2:35:21 434 Diploma
739 Kurnikov Meelis Elioni SK 4:38:51 2:33:00 36 Diploma
740 Jääger Kadi Väike-Maarja RSK 4:39:40 2:35:29 22 Diploma
741 Kreitsberg Randel Fittest Tartu TeamRide 4:39:41 2:31:56 435 Diploma
742 Lään Illari 4:40:01 2:35:28 436 Diploma
743 Jürlau Henri Jussikese 7 Sõpra 4:40:47 2:30:59 437 Diploma
744 Kõrgesaar Kaupo 4:43:37 2:30:16 438 Diploma
745 Kõlli Peeter Rõuge Racing Team II 4:44:09 2:38:25 439 Diploma
746 Arumäe Reio Neeme Rattaklubi 4:44:51 2:37:51 440 Diploma
747 Hanni Tarmo 4:45:11 2:32:43 43 Diploma
748 Reisik Jaanus 4:46:50 2:38:31 441 Diploma
749 Valtin Janek Essenta 4:48:59 2:33:25 442 Diploma
750 Mikli Susann 4:51:16 2:43:52 11 Diploma
751 Johanson Riho Arco Transport 4:52:03 2:36:16 443 Diploma
752 Kulver Anneli Jussikese 7 Sõpra 4:54:01 2:41:55 23 Diploma
753 Karing Toivo 4:57:59 2:34:36 44 Diploma
754 Maranik Mango MAN Sport Team 5:00:48 2:34:39 444 Diploma
755 Lugenberg Arvi Artec Elekter 5:01:22 2:46:53 169 Diploma
756 Telliskivi Tõnu MAN Sport Team 5:01:49 2:41:19 170 Diploma
757 Lepik Arvo HLB 5:01:56 2:41:13 45 Diploma
758 Raamets Tõnis 5:03:30 2:35:26 445 Diploma
759 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 5:03:31 2:43:51 171 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mutike, , 23.07.2010 08:51
Aitähh Sulle Liina poolmaratoni piltide eest , loodan Sind kohata ka kusagil Elva võsade, mändide vahel!
hmm, , 13.07.2010 09:39
Meeldis see Laiuse mäe mõõtmine ja loodan siiralt, et sellest saab traditsioon. Ühtlasi oli väga mõistlik abitelefoni number panna stardinumbrile. Veel, ega keegi üht polari pulsivööd võistluspaigast ei leidnud?
Jass, , 13.07.2010 09:16
Diplomitel on ajaga mingi jama!
Marko, , 09.07.2010 12:39
kas see, et viga tulemustes on leitud, tähendab ka seda, et see saab parandatud? Paradoks siin juures on aga see, et stardinimekirjas on mul õige vanuseklass! Et siis on võimlusi kaks: mina sisestasin aasta valesti või on kuskil hiljem midagi nihu läinud.
krt, , 09.07.2010 12:19
mul läks sellel tõusul keskjooksusisese mootori laadija tuksi, muidu oleks 1:30ga ära pannud nüüd tuli üle 4 mintsa, kusjuures veel lükati ka tagant. kas peaks ennast üles andma nüüd või
markole, , 09.07.2010 11:29
veiko.smidt@eesti.ee, kuigi ma juba leidsin selle vea. Õige sünniaasta 1984, aga viimasel etapil 1954. Siit palve kõigile registreerujatele - palun olge registreerimisel tähelepanelikud just NIME ja SÜNNIAASTA sisestamisel!
siim, , 09.07.2010 10:38
Aga mind lükkas nii kõvasti, et üle mäe hooga soovahele tagasi. Eri vend küll.
Wolli, , 09.07.2010 10:10
Nägin ka lükkajat. Ta tõukas lühidalt aga tõuge oli nii tugev,et pärast polnud terve tõusu jooksul vaja enam vändata. See tõukaja oli üks eriline vend küll. Ta tuli ilmselt harjutama ainult temale vajalikku liigutust. Mis teha tulemused on kahtlemata ilmselgelt nüüd ebavõrdsed ja valed.
marko, ?, 09.07.2010 09:37
Kellega peaks ühendust võtma kui minu tulemus on valesti märgitud? mingil põhjusel on mind pandud M50 vanuseklassi kuigi olen 25 aastane. Ja seega on nüüd koondtulemustes kaks minu nimega venda.
noo, , 08.07.2010 14:18
Millal Diplomid ilmuvad?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE