estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Otepää Rattamaratoni TULEMUSED 19.06.2010 (2)
Täna Lõuna-Eestis Otepääl peetud Elion Estonian Cup 4.osavõistluse, 11. Otepää Rattamaratoni 50 km põhidistantsi võitis Allan Oras ajaga 1:31.00 (Rietumu-Delfin). Teisena lõpetas Caspar ...
19. juunil sõidetakse 11. Otepää Rattamaraton STARDINIMEKIRI 18.06.2010 (0)
Juba homme antakse start Elion Estonian Cup 2010 IV etapile, 11. Otepää Rattamaratonile. 50 km maratonidistantsi start kell 12:00, 38 km poolmaratoni start kell 13:10. Lastesõidud alates 12.15.
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Otepää Rattamaraton - 50 km /uuend. 25.06/
Otepää Rattamaraton - 38 km /esialgne/
301 Moved Permanently Date: Mon, 29 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Otepää Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 19.06.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 50 km kell 12.00
Poolmaraton 38 km kell 13.10
Lastesõidud kell 12.15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
• EEC 2010 KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • PILDIGALERII
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2004 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 1:15:29 1 1300 Diploma
2 2010 Arulaan Sten KJK 1:18:10 2 1290 Diploma
3 2003 Vahtra Vahur TÜ ASK 1:18:12 3 1280 Diploma
4 2001 Redi Kaarel TÜ ASK 1:18:15 4 1270 Diploma
5 2006 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 1:18:20 1 1260 Diploma
6 2393 Puusta Kert Kalevi KJK RK 1:18:59 5 1250 Diploma
7 2007 Vosman Ekke-Kaur kjk 1:19:25 2 1240 Diploma
8 2008 Vendelin Karl-Arnold Viko 1:19:27 3 1230 Diploma
9 2012 Koch Kalju 1:19:27 1 1220 Diploma
10 2011 Lehemets Siim Viko 1:22:02 6 1210 Diploma
11 2017 Kivistik Gert Viko 1:23:25 7 1202 Diploma
12 2038 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2 1:23:34 8 1194 Diploma
13 2026 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:23:45 1 1186 Diploma
14 2035 Mõttus Raivo 1:23:45 2 1178 Diploma
15 2013 Põldoja Martin Tartu SK Velo 1:23:46 9 1170 Diploma
16 2036 Külanurm Karli klubisport 1:24:15 3 1162 Diploma
17 2019 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:24:16 2 1154 Diploma
18 2015 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:24:26 4 1146 Diploma
19 1200 Pihlap Raimond TÜSK 1:24:51 4 1138 Diploma
20 2014 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 1:24:54 5 1130 Diploma
21 2032 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:25:00 5 1122 Diploma
22 2030 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 1:25:36 1 1114 Diploma
23 2022 Matvejeva Jana VARGAMÄE 1:26:17 1 1106 Diploma
24 2062 Aljand Marek 1:26:26 6 1098 Diploma
25 2034 Saar Tõnis kjk 1:27:09 10 1090 Diploma
26 2009 Roos Indrek Catwees 1:27:59 7 1082 Diploma
27 2021 Kramm Raimo WESTLINE TEAM II 1:28:12 8 1074 Diploma
28 2016 Furmane Linda SIS Baltic / RRS 1:28:12 2 1066 Diploma
29 2048 Kupp Alar CFC Kuusalu 1:28:18 11 1058 Diploma
30 2086 Joorits Andero lebo racing 1:28:21 9 1050 Diploma
31 2039 Mesi Ilmar 1:28:23 3 1044 Diploma
32 2027 Janke Maido IITEE 1:28:36 10 1038 Diploma
33 2323 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:28:36 11 1032 Diploma
34 2066 Premet Kalle Brentel OÜ 1:28:46 12 1026 Diploma
35 2388 Dainis Andris Ziemellatvija 1:28:54 4 1020 Diploma
36 2029 Kõivumägi Georg TÜASK 1:29:02 6 1014 Diploma
37 2051 Pruul Priit 1:29:03 13 1008 Diploma
38 2057 Kütt Rainer 1:29:21 14 1002 Diploma
39 2362 Gorlovits Grigori Äkke 1:29:26 15 996 Diploma
40 2023 Himma Markus Team Extreme 1:29:49 16 990 Diploma
41 2033 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:29:49 3 984 Diploma
42 2040 Arumäe Robert Viko 1:29:52 7 978 Diploma
43 2042 Kesküla Urmet Helika 1:29:57 17 972 Diploma
44 2064 Vendelin Mart-Anton Viko 1:30:14 8 966 Diploma
45 2374 Uustal Arno 1:30:16 18 960 Diploma
46 2061 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:30:20 19 954 Diploma
47 2058 Rohtla Gert Skoda 1:30:20 20 948 Diploma
48 2028 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:30:24 4 942 Diploma
49 2063 Kivistik Kaido Viko 1:30:43 21 936 Diploma
50 2055 Kiristaja Hendrik 1:30:47 9 930 Diploma
51 2050 Ilves Kea-Kaia 1:31:07 2 926 Diploma
52 2073 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 1:31:11 22 922 Diploma
53 2060 Eenraid Peep 1:31:13 23 918 Diploma
54 2077 Karus Kalev Elioni SK 1:31:13 24 914 Diploma
55 2165 Teesalu Simo 1:31:27 25 910 Diploma
56 2045 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:31:28 1 906 Diploma
57 2067 Luik Avo 1:31:34 26 902 Diploma
58 2091 Hallik Rando HAGAR 1:31:42 27 898 Diploma
59 2110 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:31:46 3 894 Diploma
60 2065 Kapp Riho Ambla SK 1:31:48 5 890 Diploma
61 2076 Tiisler Marko 1:31:49 28 886 Diploma
62 2381 Luik Aare Amikor TR 1:31:51 29 882 Diploma
63 2059 Uibu Aivar 1:31:58 30 878 Diploma
64 2085 Lukner Renaldo 1:32:19 31 874 Diploma
65 2355 Kukrus Kristo 1:32:27 10 870 Diploma
66 2075 Volmer Raul Tartu SK Velo 1:32:30 11 866 Diploma
67 2070 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 1:32:33 5 862 Diploma
68 2092 Oja Marek 1:32:37 32 858 Diploma
69 2043 Lootus Kevin CFC Kuusalu 1:32:37 12 854 Diploma
70 2046 Habakukk Kristjan 1:32:47 33 850 Diploma
71 2093 Enok Ergi 1:33:03 34 846 Diploma
72 2090 Kaldvee Valdur 1:33:40 35 842 Diploma
73 2123 Kainel Mart 1:33:42 6 838 Diploma
74 2056 Toome Relika 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:33:44 6 834 Diploma
75 2103 Väärtmaa Tambet 1:33:50 12 830 Diploma
76 2072 Aavik Aivar 1:33:50 36 822 Diploma
77 2081 Aavik Karl 1:33:50 13 826 Diploma
78 2140 Vals Krister Klubisport 1:34:04 37 818 Diploma
79 2095 Ehari Ain Catwees 1:34:23 38 814 Diploma
80 2366 Pärn Sander 1:34:23 39 810 Diploma
81 2044 Pesor Siim KOMO 1:34:27 13 808 Diploma
82 2089 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:34:29 4 806 Diploma
83 2098 Kaldvee Reino TÜASK 1:34:33 14 804 Diploma
84 2365 Kender Kalmer 1:34:47 40 802 Diploma
85 2177 Kinks Aleksander-Daniel KJK Tallinn 1:34:54 14 800 Diploma
86 2054 Soo Rainer WESTLINE TEAM III 1:34:56 41 798 Diploma
87 2116 Kaasik Morten Columbus IT 1:34:57 42 796 Diploma
88 2105 Põlluste Priit 1:35:03 43 794 Diploma
89 2087 Kauts Herkki 1:35:13 44 792 Diploma
90 2344 Põldvere Gregor Tartu SK Velo 1:35:23 15 790 Diploma
91 2145 Verk Argo 1:35:27 45 788 Diploma
92 2082 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 1:35:29 46 786 Diploma
93 2041 Raie Anette Cosmos Sun 1:35:34 7 784 Diploma
94 2100 Matvejev Ahto VARGAMÄE 1:35:48 47 782 Diploma
95 2069 Ärmpalu Aare Kukehari 1:35:56 48 780 Diploma
96 2106 Ers Alger AE Projekti Insener 1:35:59 49 778 Diploma
97 2094 Laas Karl Laas 1:36:05 50 776 Diploma
98 2111 Kiudorv Andrus 1:36:16 51 774 Diploma
99 2113 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:36:21 52 772 Diploma
100 2327 Inslermann Berry Elioni SK 1:36:22 53 770 Diploma
101 2078 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 1:36:27 5 768 Diploma
102 2097 Ääro Martin CFC 1:36:39 54 766 Diploma
103 2099 Ottender Uwe IITEE 1:36:56 55 764 Diploma
104 2383 Kruustük Marko 1:36:58 56 762 Diploma
105 2120 Ansip Ethel 1:37:11 6 760 Diploma
106 2193 Paul Christopher-Cardo CFC Kuusalu 1:37:24 16 758 Diploma
107 2068 Lomp Avo 1:37:27 57 756 Diploma
108 2109 Järveoja Tarmo 1:37:32 58 754 Diploma
109 2088 Kuresson Jaak SK Rakke 1:37:40 59 752 Diploma
110 2121 Kunimägi Germo Pärnu Kalev Spordikool 1:37:47 17 750 Diploma
111 2180 Tuvikene Alar Catwees 1:37:52 60 748 Diploma
112 2122 Sarapuu Indrek 1:37:53 61 746 Diploma
113 2336 Hang Ott 1:37:55 62 744 Diploma
114 2130 Teas Ragnar Plekk-Liisu Rattaklubi 1:38:01 18 742 Diploma
115 2371 Klimkovich Anatoli Barysau, Belarus 1:38:03 7 740 Diploma
116 2128 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 1:38:09 19 738 Diploma
117 2104 Tiits Janar Helika 1:38:19 63 736 Diploma
118 2096 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 1:38:21 7 734 Diploma
119 2020 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:38:30 20 732 Diploma
120 2385 Aria Sten 1:38:32 64 730 Diploma
121 2107 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:38:34 8 729 Diploma
122 2334 Tootsen Tõnu 1:38:47 65 728 Diploma
123 2356 Lõhmus Laur 1:38:47 66 727 Diploma
124 2084 Pallase Alar 1:38:54 67 726 Diploma
125 2176 Lepp Raido 1:39:06 68 725 Diploma
126 2080 Nool Sander Haanja Rattaklubi 1:39:06 21 724 Diploma
127 2390 Männiste Valdur 1:39:11 69 723 Diploma
128 2387 Kramm Tanel Westline Team 1:39:12 70 722 Diploma
129 2083 Ressaar Arvo 1:39:19 9 721 Diploma
130 2125 Jääger Mari Jõelähtme Singel 1:39:20 2 720 Diploma
131 2324 Rohtla Rein Eesti Posti Spordiklubi 1:39:21 71 719 Diploma
132 2137 Hiie Kristo 1:39:22 72 718 Diploma
133 2342 Sütt Margus 1:39:36 10 717 Diploma
134 2367 Kevvai Raido 1:39:39 73 716 Diploma
135 2397 Tääkre Indrek ProShop Team 2 1:39:44 74 715 Diploma
136 2174 Ääro Tõnu CFC 1:39:56 75 714 Diploma
137 2118 Saremat Raivo 1:40:03 76 713 Diploma
138 2375 Fimberg Veljo Superstar 1:40:05 77 712 Diploma
139 2133 Arras Ants 1:40:05 78 711 Diploma
140 2131 Gerndorf Urmas 1:40:07 79 710 Diploma
141 2361 Yurlova Daria Äkke 1:40:13 3 709 Diploma
142 2114 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:40:20 8 708 Diploma
143 2351 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia 1:40:33 11 707 Diploma
144 2124 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:40:38 4 706 Diploma
145 2150 Keskpalu Benno 1:40:42 80 705 Diploma
146 2163 Sepp Toomas RPM Rattatiim 1:40:52 81 704 Diploma
147 2153 Kaarna Raul 1:40:55 82 703 Diploma
148 2205 Kullang Erkki OnePower 1:40:57 83 702 Diploma
149 2246 Klasman Einar 1:41:10 84 701 Diploma
150 2198 Säde Tamar 1:41:12 85 700 Diploma
151 2400 Pullerits Kalev 1:41:17 86 699 Diploma
152 2178 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:41:19 9 698 Diploma
153 2139 Kuslap Avo Paluküla Team 1:41:20 87 697 Diploma
154 2170 Teesalu Henri 1:41:29 15 696 Diploma
155 2119 Kangur Tarmo 1:41:50 88 695 Diploma
156 2160 Müristaja Mart 1:41:54 12 694 Diploma
157 2141 Rimmel Marje 1:41:57 5 693 Diploma
158 2191 Kruus Andres 1:42:02 89 692 Diploma
159 2132 Vaidila Hendrik Raudmees 1:42:10 90 691 Diploma
160 2134 Tika Toomas 1:42:14 91 690 Diploma
161 2240 Ojala Tõnu Nissan Nordic Europe 1:42:26 92 689 Diploma
162 2396 Linask Ivo 1:42:50 93 688 Diploma
163 2325 Lomaka Andre 1:42:57 94 687 Diploma
164 2212 Stalde Aaron Otto Laas 1:42:59 22 686 Diploma
165 2115 Õispuu Mairis 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:43:00 10 685 Diploma
166 2102 Uibo Rain WESTLINE TEAM II 1:43:04 95 684 Diploma
167 2169 Saarlaid Jaanus UusSuund 1:43:06 96 683 Diploma
168 2159 Kond Kuido 1:43:26 97 682 Diploma
169 2296 Tuul Peeter 1:43:33 98 681 Diploma
170 2183 Aarela Alo 1:43:38 99 680 Diploma
171 2168 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 1:43:45 6 679 Diploma
172 2394 Teng Toivo 1:43:52 100 678 Diploma
173 2127 Varik Joan Markus 1:43:54 23 677 Diploma
174 2173 Arras Kristjan 1:44:05 101 676 Diploma
175 2149 Laursoo Tõnu 1:44:05 102 675 Diploma
176 2126 Pajur Agnes 1:44:08 7 674 Diploma
177 2158 Russing Mati Catwees 1:44:19 103 673 Diploma
178 2209 Kopp Meelis AS Eesti Post 1:44:33 13 672 Diploma
179 2229 Ots Riho 1:44:41 104 671 Diploma
180 2175 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:44:50 8 670 Diploma
181 2172 Ollesk Toomas Catwees 1:44:50 105 669 Diploma
182 2146 Tsvetkov Viktor 1:45:08 106 668 Diploma
183 2161 Eamets Annika 1:45:16 9 667 Diploma
184 2144 Aimsalu Mart 1:45:19 107 666 Diploma
185 2147 Kahu Richard Rõuge Racing Team II 1:45:23 24 665 Diploma
186 2399 Kruusmann Ahto 1:45:25 108 664 Diploma
187 2206 Himma Martina Himma-Team 1:45:45 11 663 Diploma
188 2211 Teeorg Sten 1:46:13 109 662 Diploma
189 2181 Lään Illari 1:46:13 110 661 Diploma
190 2283 Ilisson Erika 1:46:16 10 660 Diploma
191 2227 Laas Inge Elioni SK 1:46:19 11 659 Diploma
192 2338 Ilisson Jaan 1:46:20 111 658 Diploma
193 2152 Loos Priit 1:46:27 112 657 Diploma
194 2253 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl 1:46:29 113 656 Diploma
195 2187 Adder Irja Enicsi naised 1:46:43 12 655 Diploma
196 2309 Kivi Kristel 1:46:47 13 654 Diploma
197 2271 Viira Martin 1:46:53 114 653 Diploma
198 2299 Murrut Mauno Saint-Gobain Glass Estonia 1:47:00 115 652 Diploma
199 2148 Taggel Indrek Catwees 1:47:05 116 651 Diploma
200 2186 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:47:12 14 650 Diploma
201 2358 Truus Raimond 1:47:20 117 649 Diploma
202 2378 Sirvel Merike 1:47:22 8 648 Diploma
203 2201 Premet Karl Brent Pärnu Kalevi SK 1:47:27 25 647 Diploma
204 2282 Vaidila Algis Raudmees 1:47:32 118 646 Diploma
205 2270 Opikova Kristi Enicsi naised 1:47:34 9 645 Diploma
206 2255 Mikotin Kaido 1:47:36 119 644 Diploma
207 2182 Rebane Kärt 1:47:38 10 643 Diploma
208 2112 Kristal Kaspar Cosmos 1:47:50 16 642 Diploma
209 2363 Kuusk Kadi 1:47:54 15 641 Diploma
210 2264 Einroos Evert 1:48:29 17 640 Diploma
211 2221 Teder Egle 1:48:30 11 639 Diploma
212 2199 Männik Margit Exmet 1:48:37 16 638 Diploma
213 2157 Solman Veiko Catwees 1:49:04 120 637 Diploma
214 2376 Vellau Helen 1:49:19 12 636 Diploma
215 2203 Pulles Marten Karupesa 1:49:24 18 635 Diploma
216 2197 Väärtmaa Terje 1:49:26 17 634 Diploma
217 2228 Prikko Kristel Harju Elekter 1:49:28 18 633 Diploma
218 2202 Kiudorv Maire 1:49:30 13 632 Diploma
219 2398 Jurman Roger Velo 1:49:41 26 631 Diploma
220 2386 Maajärv Rene VBH-Roto Team 1:49:54 121 630 Diploma
221 2214 Vann Kati Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:49:54 14 629 Diploma
222 2154 Kamps Markus Catwees 1:50:01 122 628 Diploma
223 2368 Parts Paul SK Velo 1:50:04 27 627 Diploma
224 2220 Rammul Heiki Külitse 1:50:24 14 626 Diploma
225 2258 Puhk Liisi Cosmos Sun 1:50:28 15 625 Diploma
226 2208 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 1:50:30 19 624 Diploma
227 2225 Anton Ivo 1:50:31 123 623 Diploma
228 2353 Meeru Kalju 1:50:32 124 622 Diploma
229 2337 Pariis Taavi 1:50:38 125 621 Diploma
230 2261 Välja Arvo 1:50:44 126 620 Diploma
231 2194 Varik Peeter 1:51:16 127 619 Diploma
232 2190 Siirde Madis 1:51:31 128 618 Diploma
233 2300 Lainoja Toomas 1:51:40 129 617 Diploma
234 2188 Räppo Triinu TeamRide Naised 1:51:43 16 616 Diploma
235 2189 Ottender Sten-Erik IITEE 1:51:44 28 615 Diploma
236 2256 Ungerson Aivar Valio 1:51:47 130 614 Diploma
237 2346 Kõrgvee Urmas 1:51:58 131 613 Diploma
238 2196 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 1:52:10 132 612 Diploma
239 2218 Ingermann Brit 1:52:22 17 611 Diploma
240 2333 Kivirähk Allar 1:53:00 133 610 Diploma
241 2184 Krasmus Kristohver CFC kuusalu 1:53:10 29 609 Diploma
242 2370 Võso Karl-Mattias Tartu SK Velo 1:53:23 30 608 Diploma
243 2223 Kaarjärv Martin 1:53:26 134 607 Diploma
244 2326 Kurg Eveli 1:53:41 18 606 Diploma
245 2275 Rajang Oskar HAGAR 1:53:41 135 605 Diploma
246 2195 Matsalu Ken 1:53:44 136 604 Diploma
247 2231 Reinmäe Heli 1:53:44 20 603 Diploma
248 2166 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg naised 1:53:48 21 602 Diploma
249 2210 Vinkman Kristjan 1:53:56 137 601 Diploma
250 2392 Nigul Evelyn 1:54:07 19 600 Diploma
251 2360 Kurg Katrin Zahkna Team 1:54:08 12 599 Diploma
252 2233 Kruus Mihkel Valio 1:54:17 138 598 Diploma
253 2350 Turb Ant 1:54:18 15 597 Diploma
254 2359 Tarikas Sandra Zahkna Team 1:54:19 13 596 Diploma
255 2241 Sootla Ivika 1:54:29 20 595 Diploma
256 2074 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:54:37 139 594 Diploma
257 2380 Kulp Siim 1:54:39 19 593 Diploma
258 2321 Saarma Pille-Triin 1:54:39 21 592 Diploma
259 2135 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 1:54:52 31 591 Diploma
260 2213 Laaneots Aiki Tartu Suusaklubi 1:55:10 14 590 Diploma
261 2243 Voitka Epp 1:55:14 22 589 Diploma
262 2348 Roosimaa Urmas 1:55:40 140 588 Diploma
263 2222 Kaasik Arne Columbus IT 1:55:49 141 587 Diploma
264 2266 Tupits Martin 1:55:51 142 586 Diploma
265 2242 Allikberg Villu 1:55:56 143 585 Diploma
266 2303 Arvi Juta 1:56:03 23 584 Diploma
267 2248 Mikk Karin 1:56:08 22 583 Diploma
268 2391 Malberg Kersti Sportland MyFitness team 1:56:31 23 582 Diploma
269 2217 Suits Eva 1:57:05 24 581 Diploma
270 2239 Käär Kätlin 1:57:08 25 580 Diploma
271 2232 Laaneots Merle Chill Out Sport 1:57:30 26 579 Diploma
272 2215 Tarjus Piret 1:57:33 24 578 Diploma
273 2235 Väljak Heisi Exmet 1:57:34 27 577 Diploma
274 2247 Lamp Marku 1:58:19 144 576 Diploma
275 2249 Heinmets Laidi 1:58:28 25 575 Diploma
276 2238 Miltop Rait 1:58:35 145 574 Diploma
277 2245 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:58:54 146 573 Diploma
278 2254 Aalma Ain 1:58:54 147 572 Diploma
279 2312 Tuul Karin 1:59:23 26 571 Diploma
280 2265 Kantsik Tiina AE Projekti Insener 1:59:25 28 570 Diploma
281 2280 Lepp Johanna 1:59:28 29 569 Diploma
282 2372 Põdra Marko 2:00:17 148 568 Diploma
283 2079 Riim Allan RPM Rattatiim 2:00:23 20 567 Diploma
284 2236 Miiter Kristi Cosmos Sun 2:00:37 30 566 Diploma
285 2313 Mägi Eve Industriaalvara 2:00:38 27 565 Diploma
286 2244 Habakukk Kai 2:00:40 31 564 Diploma
287 2314 Jaanimäe Jaana 2:00:47 32 563 Diploma
288 2252 Kaasik Kristen Columbus IT 2:00:54 149 562 Diploma
289 2192 Narusk Silja TeamRide Naised 2:01:07 33 561 Diploma
290 2269 Piik Merilin Helika 2:01:08 34 560 Diploma
291 2272 Varik Kaidi Rimi Cycling Team 2:01:12 35 559 Diploma
292 2291 Stokkeby Marika 2:01:19 28 558 Diploma
293 2216 Tamm Kädi Elioni SK 2:01:24 29 557 Diploma
294 2301 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 2:02:06 150 556 Diploma
295 2286 Telgmaa Piret 2:02:31 30 555 Diploma
296 2389 Mets Mari Väike-Maarja RSK 2:02:31 36 554 Diploma
297 2263 Karing Krista 2:03:11 15 553 Diploma
298 2352 Tõruvere Kaarel Saint-Gobain Glass Estonia 2:03:58 151 552 Diploma
299 2307 Järsk Mati 2:04:35 152 551 Diploma
300 2316 Külanurm Pirkko klubisport 2:04:35 37 550 Diploma
301 2267 Rimmel Mailis 2:05:10 31 549 Diploma
302 2273 Suitso Piret 2:05:30 32 548 Diploma
303 2379 Sirvel Eneli 2:05:46 38 547 Diploma
304 2330 Keva Elina Sportland / MyFitness Team 2:06:01 16 546 Diploma
305 2339 Kume Liisi 2:06:10 39 545 Diploma
306 2357 Vään Kaido 2:06:27 153 544 Diploma
307 2277 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 2:07:11 17 543 Diploma
308 2260 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 2:07:47 40 542 Diploma
309 2237 Roomets Rando 2:08:44 154 541 Diploma
310 2259 Kallion Rasmus 2:10:28 155 540 Diploma
311 2251 Aak Sibelle 2:11:01 41 539 Diploma
312 2310 Hummal Merit 2:11:02 33 538 Diploma
313 2268 Eomõis Kätlin Klubisport 2:11:04 42 537 Diploma
314 2274 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK 2:11:57 43 536 Diploma
315 2345 Kõrgvee Laura 2:12:01 44 535 Diploma
316 2306 Sootla Evelin 2:13:33 45 534 Diploma
317 2230 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi 2:14:43 156 533 Diploma
318 2377 Neuhaus Iti-Lee Plekk-Liisu RK 2:14:43 46 532 Diploma
319 2281 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:14:49 47 531 Diploma
320 2276 Samolberg Janet 2:15:25 34 530 Diploma
321 2278 Tamm Tiit 2:15:56 157 529 Diploma
322 2331 Milk Marika Sportland / MyFitness Team 2:17:40 35 528 Diploma
323 2285 Nurk Margit 2:17:48 48 527 Diploma
324 2349 Kutsar Marika 2:19:11 49 526 Diploma
325 2384 Koger Urve 2:19:35 50 525 Diploma
326 2226 Riim Piia RPM Rattatiim 2:19:50 36 524 Diploma
327 2257 Jääger Liis 2:20:14 18 523 Diploma
328 2322 Minin Igor 2:20:40 158 522 Diploma
329 2311 Kahn Katrin FarmMaster 2:22:14 51 521 Diploma
330 2347 Mesila Ingrid 2:23:00 37 520 Diploma
331 2290 Hanschmidt Denise Sportland / MyFitness Team 2:23:01 52 519 Diploma
332 2364 Blok Kairi 2:23:47 53 518 Diploma
333 2395 Tamm Heidi 2:26:37 38 517 Diploma
334 2317 Semjonov Reelika 2:26:38 54 516 Diploma
335 2284 Astok Andreas DeLaval 2:30:36 32 515 Diploma
336 2288 Kaldas Liina Jussikese 7 Sõpra 2:31:56 55 514 Diploma
337 2341 Hurt Ingrid 2:33:17 56 513 Diploma
338 2340 Kuusik Inga 2:37:24 39 512 Diploma
339 2304 Nõmmela Therese 2:37:50 19 511 Diploma
340 2320 Järveküla Rasmus 2:39:40 33 510 Diploma
341 2295 Kirss Monika Alpiexpress 2:42:27 40 509 Diploma
342 2292 Mägi Kristel Ummisjalu 2:44:39 41 508 Diploma
343 2318 Nõmmela Hiie Hansa SK 2:45:47 42 507 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
:(, , 29.06.2010 21:54
diplomitel valed distantsid
to Olts, , 24.06.2010 21:06
Pump käes. Aga kiireid sõite sullegi. Kas just nii kiireid nagu Otepääl, aga ikkagi.
Velonoid , , 23.06.2010 13:29
Kõik velonoidid olid väga tublid, et kogu Otepää raja olgu see siis 50 või 60 km ausalt läbisid, eriti huvitav oli kindlasti tallata Kekkose radadel, mis võis soojast ilmast hoolimata ikkagi suht libe olla. Selle UCI reeglite riikumise kohta ütleks, et liiga karmilt UCI reeglite järgimine ei tuleks ilmselt kasuks rahvaspordi ürituste arengule. Näiteks Rakvere etapp, mis toimus 2008 aastal, samuti hiljem kaotati nö "reeglite" rikkumise tõttu, kuigi korraldus oli hea ja rada oli vägagi huvitav. Tuli sõita 2 25 km pikkust ringi, kokku ei tulnud seega samuti 60 km täis. Seega eksiti UCI määruste vastu: 1) Distantsil oli kattuvaid lõike, kuna sõideti 2 ringi 2) Maratoni distants ei küündinud 60 km-ni. Arvan, et harrastajaid jätab nende reeglite eiramine suht ükskõikseks. Harrastaid huvitab eelkõige, et sportlik üritus oleks kokkuvõttes mõistliku hinnaga, huvitav, head meeleolu ja igaühele ausaid võimalusi pakkuv. Ei saa aru üritustest, kus rattaga sõita pole kohati üldse võimalik ning kus hiljem võib selguda, et "meil ajavõtusüsteem läks katki" vms. (viimane ei käi Rakvere kohta)
kreemu66, kreemu66@hot.ee, 23.06.2010 13:23
Pilte sooviks jah kõiki näha. Praegusel hetkel aga viimastes galeriides vaid tühjad kohad!
Mihkel, , 23.06.2010 13:18
To osaleja: Elion Cup juhendki ütleb, et vähemalt 50 km on distants - see nõue täidetud ju.
ak, , 23.06.2010 08:34
nr.414 mees,kellega me koos metsas rattaid parandasime ja kellele ma sisekummi laenasin võiks yhendust võtta ennem järgmist starti,mina olin nr.491 58002367
T,, , 22.06.2010 13:24
Jõudu-jaksu virisejad. Et teil jätkuks ka edaspidi aega ja mõtteid, et omi seisukohti siin välja tuua.
osaleja, , 22.06.2010 12:54
Otepää Maratoni tulemused tuleb tühistada,sest nad ei kandnud maratonipikkust 60 km täis nagu näeb ette UCI määrustik. Korraldajatele määrata asjatundmatu suhtumise pärast 5000 eurone trahv,mis kanda Elioni kokkuvõtte autasustamise fondi.
Marko, , 22.06.2010 12:10
Tehke palun peale finišit gallerii korda ProShop lehel. Tahaks kõikki pilte näha.
andu, , 22.06.2010 12:05
Kas keegi veel teab kus leiduks poolmaratonist pilte! Tänud!


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE