estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Otepää Rattamaratoni TULEMUSED 19.06.2010 (2)
Täna Lõuna-Eestis Otepääl peetud Elion Estonian Cup 4.osavõistluse, 11. Otepää Rattamaratoni 50 km põhidistantsi võitis Allan Oras ajaga 1:31.00 (Rietumu-Delfin). Teisena lõpetas Caspar ...
19. juunil sõidetakse 11. Otepää Rattamaraton STARDINIMEKIRI 18.06.2010 (0)
Juba homme antakse start Elion Estonian Cup 2010 IV etapile, 11. Otepää Rattamaratonile. 50 km maratonidistantsi start kell 12:00, 38 km poolmaratoni start kell 13:10. Lastesõidud alates 12.15.
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Otepää Rattamaraton - 50 km /uuend. 25.06/
Otepää Rattamaraton - 38 km /esialgne/
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Otepää Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 19.06.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 50 km kell 12.00
Poolmaraton 38 km kell 13.10
Lastesõidud kell 12.15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
• EEC 2010 KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • PILDIGALERII
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k.    
1 7 Oras Allan Rietumu-Delfin 1:31:00 0:59:50 1 Diploma
2 8 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 1:31:21 0:59:59 2 Diploma
3 6 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 1:31:25 1:00:01 1 Diploma
4 1 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:31:39 1:00:09 2 Diploma
5 2 Kukk Sigvard Spordipartner 1:31:49 1:00:00 3 Diploma
6 3 Suur Ivo ProShop Team 1:32:38 1:00:09 1 Diploma
7 18 Selder Tauri Investment Agency Team 1:33:44 1:00:29 2 Diploma
8 17 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 1:33:58 1:00:32 4 Diploma
9 16 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 1:34:22 1:01:28 5 Diploma
10 24 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 1:34:23 1:01:27 3 Diploma
11 32 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 1:34:29 1:01:25 4 Diploma
12 22 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 1:34:33 1:01:26 6 Diploma
13 42 Tombak Janek Sportland / MyFitness Team I 1:34:42 1:01:28 7 Diploma
14 21 Puu Henno FIXUS SPORT 1:34:56 1:01:51 8 Diploma
15 19 Pruus Peeter KOMO 1:35:05 1:02:10 3 Diploma
16 27 Olle Raul HAWAII EXPRESS 1:35:07 1:02:08 5 Diploma
17 35 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:35:07 1:01:50 4 Diploma
18 26 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 1:35:09 1:02:08 9 Diploma
19 40 Laanemaa Kristjan 1:35:14 1:02:17 10 Diploma
20 39 Selder Taavi Investment Agency Team 1:35:21 1:02:07 11 Diploma
21 30 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:35:31 1:02:14 5 Diploma
22 28 Öpik Oliver velo clubbers 1:35:33 1:02:16 12 Diploma
23 31 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:35:34 1:02:13 6 Diploma
24 56 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 1:35:34 - 13 Diploma
25 33 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 1:35:34 1:02:09 14 Diploma
26 49 Mikson Margus Ummisjalu 1:35:36 1:02:15 15 Diploma
27 1145 Molev Juri Veloplus 1:35:37 1:02:18 16 Diploma
28 41 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 1:36:11 1:02:19 17 Diploma
29 47 Laanela Danek 1:36:21 1:02:20 18 Diploma
30 38 Pallo Rait At Spordiklubi 1:36:29 1:02:41 19 Diploma
31 55 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 1:36:30 1:02:42 20 Diploma
32 58 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 1:36:31 1:02:43 6 Diploma
33 25 Sala Raivo Investment Agency Team 1:36:49 1:02:19 7 Diploma
34 51 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 1:37:24 1:02:57 7 Diploma
35 45 Ositis Dzintars EthicSport 1:37:24 1:02:58 8 Diploma
36 43 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 1:38:02 1:03:25 21 Diploma
37 52 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 1:38:02 1:03:25 9 Diploma
38 120 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 1:38:07 1:03:28 8 Diploma
39 57 Vsivtsev Vladimir Äkke 1:38:13 1:03:38 22 Diploma
40 80 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 1:38:13 1:03:27 9 Diploma
41 73 Pajur Rivo ProShop Team 1:38:26 1:03:26 23 Diploma
42 67 Roose Riivo JK Paralepa 1:38:35 1:04:22 24 Diploma
43 71 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 1:38:39 1:04:20 10 Diploma
44 65 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 1:38:51 1:04:10 11 Diploma
45 106 Koolmeister Siim Spordipartner 1:38:59 1:04:18 10 Diploma
46 103 Veski Tanel 1:39:02 1:04:14 25 Diploma
47 166 Antoniak Marek Spordipartner 1:39:04 1:04:01 12 Diploma
48 105 Kull Andre CC Rota Mobilis 1:39:06 1:04:17 26 Diploma
49 94 Rebane Meelis At Spordiklubi 1:39:08 1:04:19 27 Diploma
50 81 Erm Tõnis 1:39:09 1:04:26 28 Diploma
51 99 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 1:39:10 1:04:19 29 Diploma
52 92 Erikson Toomas FIXUS SPORT 1:39:10 1:04:21 30 Diploma
53 70 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:39:10 1:04:16 11 Diploma
54 46 Suppi Ahti FIXUS SPORT 1:39:53 1:04:19 31 Diploma
55 156 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 1:40:16 1:04:07 32 Diploma
56 90 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 1:40:24 1:03:08 12 Diploma
57 83 Mets Are Cosmos Fun 1:40:37 1:04:30 1 Diploma
58 13 Kukk Erki ProShop Team 1:40:40 1:03:41 33 Diploma
59 84 Rei Tarmo CFC 1:40:57 1:04:25 34 Diploma
60 77 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 1:40:58 1:04:25 35 Diploma
61 134 Lond Rain 1:41:23 1:06:05 36 Diploma
62 125 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 1:41:25 1:05:20 37 Diploma
63 97 Veri Aivar Pentathlon 1:41:26 1:06:04 13 Diploma
64 108 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1:41:31 1:05:47 38 Diploma
65 98 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 1:41:37 1:06:04 14 Diploma
66 122 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 1:41:47 1:06:25 39 Diploma
67 193 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 1:41:47 1:06:06 40 Diploma
68 229 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 1:41:50 1:06:08 1 Diploma
69 119 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 1:41:51 1:06:25 41 Diploma
70 224 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:41:52 1:06:48 2 Diploma
71 154 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:41:54 1:06:50 13 Diploma
72 180 Laanemets Raivo 1:42:00 1:06:55 15 Diploma
73 161 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:42:04 1:07:02 3 Diploma
74 130 Hussar Kaidar At Spordiklubi 1:42:05 1:06:35 42 Diploma
75 136 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:42:15 1:05:13 4 Diploma
76 126 Raag Kaupo velo clubbers 1:42:16 1:06:52 43 Diploma
77 145 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 1:42:20 1:06:30 5 Diploma
78 147 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 1:42:21 1:06:43 44 Diploma
79 115 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 1:42:23 1:06:09 45 Diploma
80 128 Soodla Kristjan Amserv Team 1:42:36 1:06:51 46 Diploma
81 117 Mäeots Risto Team Mahe 1:42:44 1:06:25 47 Diploma
82 172 Pilv Ivar Ambla SK 1:43:17 1:07:01 16 Diploma
83 129 Õun Valdur 1:43:18 1:07:03 48 Diploma
84 112 Piilma Priit Costa Bicicleta 1:43:19 1:06:51 49 Diploma
85 127 Rae Ermo Whirlpool 1:43:34 1:07:02 50 Diploma
86 113 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:43:37 1:07:11 51 Diploma
87 226 Riismaa Timo Spordipartner 1:43:37 1:07:00 52 Diploma
88 168 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 1:43:38 1:07:15 53 Diploma
89 178 Kazainis Viesturs RK Velo 1:43:40 1:07:21 2 Diploma
90 583 Rämson Raul TÜASK 1:43:40 1:07:14 54 Diploma
91 123 Vaikna Ville 1:43:44 1:07:18 55 Diploma
92 93 Hussar Aimar At Spordiklubi 1:43:47 1:06:44 56 Diploma
93 163 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 1:43:48 1:07:41 17 Diploma
94 209 Esinurm Üllar ProShop Team 2 1:43:49 1:07:13 57 Diploma
95 144 Laosma Raimo FIXUS SPORT 1:43:55 1:07:22 58 Diploma
96 111 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:43:58 1:07:13 18 Diploma
97 169 Sigus Marko 1:44:00 1:07:44 59 Diploma
98 188 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 1:44:01 1:07:44 60 Diploma
99 132 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 1:44:09 1:08:13 14 Diploma
100 170 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 1:44:21 1:07:14 6 Diploma
101 135 Lipp Aivar 1:44:27 1:07:17 61 Diploma
102 183 Lehtmaa Aivar Dünamo 1:44:32 1:07:31 19 Diploma
103 182 Maarits Andres Coffee In 1:44:33 1:07:46 62 Diploma
104 151 Kand Peeter velo clubbers 1:44:35 1:08:09 20 Diploma
105 164 Soo Veiko 1:44:43 1:08:15 21 Diploma
106 313 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 1:44:45 1:08:03 63 Diploma
107 201 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 1:44:46 1:09:14 64 Diploma
108 185 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 1:44:46 1:08:06 22 Diploma
109 176 Sügis Harri Spordipartner 1:44:54 1:08:11 23 Diploma
110 192 Pruun Carl Heinrich Sportland / MyFitness Team 1:45:00 1:08:53 7 Diploma
111 152 Kauk Anti CC Rota Mobilis 1:45:05 1:08:38 24 Diploma
112 102 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 1:45:08 1:08:42 65 Diploma
113 179 Pani Marek 1:45:10 1:09:01 66 Diploma
114 200 Saarnits Sten KJK 1:45:14 1:08:39 8 Diploma
115 101 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 1:45:29 1:08:40 67 Diploma
116 232 Evarts Romans 4EVER/SK Mezaparks 1:45:34 1:08:58 68 Diploma
117 142 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 1:45:36 1:07:57 69 Diploma
118 208 Raadom Erik TYS 1:45:37 1:08:48 70 Diploma
119 234 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 1:45:46 1:08:18 71 Diploma
120 72 Välbe Urmas At Spordiklubi 1:45:48 1:08:12 25 Diploma
121 250 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 1:45:49 1:08:44 72 Diploma
122 104 Meier Maaris ProShop Team 2 1:45:51 1:09:11 1 Diploma
123 114 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Välla 1:45:51 1:08:52 9 Diploma
124 153 Harand Allan ProShop Team 1:45:53 1:07:50 73 Diploma
125 68 Eljas Avo püha loomaaed 1:45:54 1:06:20 74 Diploma
126 91 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 1:45:56 1:08:17 75 Diploma
127 148 Matvejev Madis VARGAMÄE 1:46:03 1:08:40 15 Diploma
128 197 Teras Indrek 1:46:05 1:09:08 76 Diploma
129 191 Põld Ivo Cosmos Fun 1:46:11 1:08:08 26 Diploma
130 194 Plees Andrus Amserv Team 1:46:15 1:08:26 77 Diploma
131 283 Ever Riho velo clubbers 1:46:17 1:08:51 27 Diploma
132 223 Saarna Rivo ProShopTeam 1:46:18 1:09:12 78 Diploma
133 121 Hallop Gven SK Saarde 1:46:22 1:08:10 79 Diploma
134 186 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 1:46:27 1:05:25 80 Diploma
135 293 Einblau Mihkel Filter Team 1:46:35 1:09:06 81 Diploma
136 242 Hansov Hanno Amserv Team 1:46:37 1:09:15 82 Diploma
137 296 Laaniste Mart Ambla SK 1:46:37 1:09:38 83 Diploma
138 198 Piire Aare Combidek/ULS Group 1:46:38 1:09:21 28 Diploma
139 258 Soo Hannes X-SPORT 1:46:41 1:09:47 84 Diploma
140 219 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 1:46:44 1:09:27 85 Diploma
141 259 Kont Sergo JuhtimisAbi 1:46:44 1:09:22 86 Diploma
142 202 Lubi Ain Tartu SK Velo 1:46:49 1:09:05 87 Diploma
143 241 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 1:46:59 1:09:04 88 Diploma
144 203 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 1:47:07 1:08:28 29 Diploma
145 205 Danilas Meelis 1:47:12 1:08:29 30 Diploma
146 199 Eelma Tõnu 1:47:17 1:09:58 31 Diploma
147 184 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 1:47:22 1:09:57 89 Diploma
148 221 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 1:47:41 1:09:26 90 Diploma
149 442 Pae Karl ProShop Team 1:47:42 1:10:26 91 Diploma
150 140 Pesor Kaido KOMO 1:47:46 1:10:27 32 Diploma
151 248 Reiska Alar ÄHaanja Rattaklubi 1:47:51 1:09:25 33 Diploma
152 240 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 1:47:54 1:09:10 92 Diploma
153 173 Pill Rein 1:47:57 1:09:57 34 Diploma
154 235 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 1:48:00 1:09:56 93 Diploma
155 277 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 1:48:01 1:10:30 16 Diploma
156 411 Kesküla Indrek Väike-Maarja TTÄM 1:48:03 1:09:49 94 Diploma
157 281 Treier Toomas Serviti 1:48:05 1:09:16 95 Diploma
158 247 Kütt Mehis Amserv Team 1:48:06 1:09:56 35 Diploma
159 118 Lipp Sulev ProShop Team 1:48:17 1:07:58 96 Diploma
160 1146 Järva Janek 1:48:41 1:11:26 97 Diploma
161 271 Peiker Urmas Mehed Marsilt 1:48:42 1:10:59 98 Diploma
162 225 Iljin Andrei Äkke 1:48:42 1:10:58 99 Diploma
163 195 Sauga Indrek VBH-Roto Team 1:48:58 1:10:32 100 Diploma
164 211 Lepp Emeri Mehed Marsilt 1:49:04 1:11:01 101 Diploma
165 321 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 1:49:05 1:11:31 102 Diploma
166 278 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 1:49:09 1:10:00 36 Diploma
167 254 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 1:49:10 1:10:31 103 Diploma
168 408 Lõoke Martin Harrastajate Spordiklubi 1:49:13 1:11:47 104 Diploma
169 263 Peiker Harri Combidek/ULS Group 1:49:16 1:11:52 105 Diploma
170 230 Rääbis Mati Amserv Team 1:49:18 1:10:57 3 Diploma
171 279 Mölder Ivo Türi Rattatiim 1:49:19 1:11:36 37 Diploma
172 222 Tamm Tõiv TÜ ASK 1:49:31 1:10:22 38 Diploma
173 243 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 1:49:36 1:12:22 106 Diploma
174 410 Tiit Aarne Extreme Sport Wasteland 1:49:44 1:11:23 107 Diploma
175 288 Nassar Martin Se Põhjakotkas Viljandi 1:49:44 1:11:20 10 Diploma
176 314 Parv Oliver TÜASK 1:49:45 1:12:16 11 Diploma
177 312 Puhke Peeter Ambla SK 1:49:45 1:11:40 39 Diploma
178 236 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 1:49:47 1:11:58 40 Diploma
179 246 Kukk Kaidur 1:49:50 1:11:42 108 Diploma
180 207 Roletsky Heiki Logica 1:49:51 1:11:58 109 Diploma
181 249 Kask Indrek 1:49:51 1:11:27 110 Diploma
182 478 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 1:49:56 1:11:18 12 Diploma
183 257 Pajus Rene xtri:m3 1:49:56 1:12:00 111 Diploma
184 244 Ots Henry Team Mahe 1:49:57 1:11:32 112 Diploma
185 339 Kurg Rauno 1:50:00 1:11:19 113 Diploma
186 330 Laaniste Andres Koeru SK 1:50:03 1:12:16 114 Diploma
187 260 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 1:50:07 1:11:52 115 Diploma
188 554 Koolmeister Jaan Pühalepa suusaklubi 1:50:08 1:12:15 13 Diploma
189 251 Lippur Bruno 1:50:08 1:11:50 116 Diploma
190 340 Selde Tarmo 1:50:10 1:11:29 41 Diploma
191 390 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 1:50:11 1:11:31 117 Diploma
192 359 Furmanis Andris SIS Baltic / VW - Valmiera 1:50:13 1:11:30 118 Diploma
193 252 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 1:50:14 1:12:15 119 Diploma
194 346 Salus Ardi Vennad-Dahl 1:50:15 1:12:15 120 Diploma
195 280 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 1:50:17 1:11:17 17 Diploma
196 256 Eilo Enno SK Fuji 1:50:20 1:11:17 42 Diploma
197 110 Arak Anti At Spordiklubi 1:50:24 1:10:15 121 Diploma
198 317 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 1:50:24 1:11:57 122 Diploma
199 327 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 1:50:29 1:11:53 43 Diploma
200 177 Maidla Janek velo clubbers 1:50:31 1:10:59 123 Diploma
201 231 Tammistu Andrus JK Paralepa 1:50:37 1:11:50 124 Diploma
202 171 Vilums Guntis Smiltene 1:50:39 1:11:52 4 Diploma
203 274 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 1:50:42 1:12:19 125 Diploma
204 150 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 1:50:53 1:08:14 18 Diploma
205 286 Viira Veiko Jõelähtme Singel 1:51:01 1:11:29 126 Diploma
206 217 Kolk Hannes 1:51:10 1:10:02 127 Diploma
207 326 Rahi Tõnu 1:51:10 1:12:23 128 Diploma
208 336 Varik Marko Hansa SK 1:51:45 1:13:15 129 Diploma
209 382 Kiuru Väino velo clubbers 1:51:54 1:12:33 130 Diploma
210 436 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 1:52:00 1:12:35 131 Diploma
211 348 Toots Tanel 1:52:07 1:12:50 132 Diploma
212 187 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 1:52:07 1:11:15 133 Diploma
213 206 Reiljan Kuldar velo clubbers 1:52:09 1:12:49 44 Diploma
214 335 Luks Sven Sportland / MyFitness Team 1:52:14 1:12:54 45 Diploma
215 265 Hendrikson Tõnu Elioni SK 1:52:15 1:11:41 134 Diploma
216 454 Kull Agur 1:52:17 1:13:24 135 Diploma
217 238 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 1:52:18 1:12:38 136 Diploma
218 273 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 1:52:18 1:11:51 46 Diploma
219 23 Krusemann Magnus At Spordiklubi 1:52:23 1:02:12 137 Diploma
220 323 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 1:52:26 1:12:14 5 Diploma
221 333 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 1:52:29 1:12:21 47 Diploma
222 403 Ispert Egert 1:52:31 1:13:00 138 Diploma
223 289 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 1:52:37 1:12:38 139 Diploma
224 1112 Kuresoo Rain 1:52:44 1:14:07 140 Diploma
225 212 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 1:52:45 1:12:36 141 Diploma
226 432 Tamm Andrus KoMo 1:52:45 1:12:55 48 Diploma
227 329 Meier Ergo 1:52:51 1:12:27 142 Diploma
228 387 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 1:52:53 1:13:34 143 Diploma
229 310 Puhke Marcus 1:52:55 1:13:10 19 Diploma
230 270 Kull Martin Allew Ehitus 1:52:57 1:13:42 144 Diploma
231 287 Laur Anar Raadio Uuno Team 1:53:00 1:13:45 145 Diploma
232 361 Kroon Jorma 1:53:04 1:11:47 146 Diploma
233 291 Kiristaja Ailar velo clubbers 1:53:11 1:13:48 147 Diploma
234 362 Järveoja Toomas _TartuÜASK 1:53:19 1:13:43 49 Diploma
235 377 Rips Leho Alpikann 1:53:24 1:12:40 148 Diploma
236 1115 Levensteins Girts KÄrtiiki Riktiiki 1:53:28 1:14:43 149 Diploma
237 216 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 1:53:29 1:14:04 150 Diploma
238 302 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 1:53:29 1:11:57 50 Diploma
239 351 Saarep Peeter 1:53:30 1:13:59 6 Diploma
240 298 Asmus Hans Team Mahe 1:53:35 1:12:57 51 Diploma
241 264 Vilipõld Kristjan KJK 1:53:35 1:13:35 20 Diploma
242 663 Linnupuu Küllo 1:53:41 1:14:46 151 Diploma
243 307 Koort Kristel Investment Agency Team 1:53:42 1:14:06 1 Diploma
244 332 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 1:53:42 1:14:51 52 Diploma
245 328 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 1:53:44 1:13:39 53 Diploma
246 435 Kütt Vello hat-auto rakvere 1:53:47 1:13:48 54 Diploma
247 415 Veidemann Marko CFC 1:53:48 1:14:23 14 Diploma
248 428 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 1:53:52 1:14:41 152 Diploma
249 378 Puik Viljar HANSAB MTB Team 1:53:54 1:14:30 153 Diploma
250 375 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 1:53:56 1:13:44 154 Diploma
251 444 Nikolajev Raul Harju Elekter 1:53:59 1:13:28 155 Diploma
252 439 Salk Rene 1:53:59 1:13:38 156 Diploma
253 364 Link Erki FIXUS SPORT 2 1:54:00 1:13:36 157 Diploma
254 380 Sammalsaar Mait Cosmos Fun 1:54:03 1:13:36 7 Diploma
255 383 Sepp Indrek 1:54:07 1:12:57 158 Diploma
256 429 Pallotedder Taivo Sportland / MyFitness Team 1:54:20 1:13:12 159 Diploma
257 284 Kristal Tõnis Cosmos Fun 1:54:29 1:13:09 55 Diploma
258 360 Maalt Marko 1:54:32 1:14:54 56 Diploma
259 367 Stolfot Ivo 1:54:33 1:13:03 160 Diploma
260 342 Rozenbergs Gunars RK Velo 1:54:34 1:13:46 8 Diploma
261 325 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:54:45 1:15:14 2 Diploma
262 255 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 1:54:45 1:11:45 161 Diploma
263 397 Uba Tarmo Microsoft Eesti 1:54:47 1:15:02 162 Diploma
264 463 Rist Liisi Cosmos Sun 1:54:51 1:14:12 2 Diploma
265 347 Paas Ojari Combidek/ULS Group 1:54:51 1:14:39 163 Diploma
266 318 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 1:54:52 1:14:59 164 Diploma
267 386 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 1:54:53 1:14:40 57 Diploma
268 398 Mägi Holger Ummisjalu 1:54:56 1:14:41 165 Diploma
269 481 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 1:54:58 1:15:31 9 Diploma
270 406 Aamisepp Andres Kiili 1:55:01 1:14:58 166 Diploma
271 402 Albri Kalev X-SPORT 1:55:07 1:15:22 167 Diploma
272 300 Rünk Ain 1:55:09 1:14:53 168 Diploma
273 285 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 1:55:18 1:14:23 10 Diploma
274 376 Eesmaa Andrus Surfhouse 1:55:19 1:15:28 169 Diploma
275 692 Metsa Taivo Hansa SK 1:55:19 1:15:33 170 Diploma
276 388 Reinaste Ruve 1:55:20 1:14:56 171 Diploma
277 443 Aria Sven Lextrans 1:55:20 1:15:41 58 Diploma
278 272 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:55:21 1:13:07 172 Diploma
279 373 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 1:55:21 1:15:12 173 Diploma
280 404 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 1:55:30 1:14:03 21 Diploma
281 331 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 1:55:30 1:16:05 175 Diploma
282 381 Luurmees Reigo 1:55:30 1:15:40 174 Diploma
283 368 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 1:55:30 1:14:44 176 Diploma
284 480 Kull Erki ARCTIC SPORT CLUB II 1:55:39 1:15:58 59 Diploma
285 427 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 1:55:40 1:15:44 177 Diploma
286 371 Rikkas Henrik 1:55:41 1:14:59 60 Diploma
287 472 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 1:55:48 1:15:08 178 Diploma
288 490 Must Tauri Türi Rattatiim 1:55:51 1:15:15 22 Diploma
289 419 Mets Toomas 1:55:56 1:16:28 61 Diploma
290 311 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 1:56:00 1:15:13 62 Diploma
291 424 Lillend Allan Artec Elekter 1:56:02 1:15:56 179 Diploma
292 407 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 1:56:03 1:14:54 180 Diploma
293 282 Riismaa Hanno Spordipartner 1:56:12 1:14:50 181 Diploma
294 458 Katin Vladimir Tartu SK Velo 1:56:24 1:14:51 11 Diploma
295 413 Angerma Meelis Chapter 11 1:56:27 1:14:38 182 Diploma
296 446 Saksniit Priit 1:56:28 1:16:11 183 Diploma
297 537 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 1:56:29 1:16:22 184 Diploma
298 438 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 1:56:29 1:16:37 23 Diploma
299 457 Aavel Rivo 1:56:36 1:16:10 185 Diploma
300 412 Ojasaar Kalmer 1:56:40 1:15:43 186 Diploma
301 1118 Steptsenko Daniil Äkke 1:56:41 1:17:36 187 Diploma
302 363 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 1:56:42 1:15:46 188 Diploma
303 324 Reinik Vello Püha Loomaaed 1:56:43 1:16:24 63 Diploma
304 456 Berg Allan lebo racing 1:56:45 1:15:14 189 Diploma
305 425 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 1:56:46 1:16:35 3 Diploma
306 473 Pungar Rainer 1:56:49 1:15:42 190 Diploma
307 447 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 1:56:54 1:16:32 4 Diploma
308 384 Kütt Meelis VBH-Roto Team 1:56:54 1:16:25 64 Diploma
309 1143 Krela Jaan Dünamo 1:56:56 1:15:29 65 Diploma
310 417 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 1:56:57 1:16:59 66 Diploma
311 1122 Kollo Tiit 1:56:58 1:16:37 67 Diploma
312 366 Kongo Kristjan 1:56:59 1:16:04 191 Diploma
313 1080 Peterkopf Indrek 1:57:01 1:19:08 68 Diploma
314 475 Kade Indrek 1:57:04 1:15:36 192 Diploma
315 418 Raivo Jaak Chapter 11 1:57:04 1:16:23 193 Diploma
316 483 Mägi Indrek 1:57:07 1:17:54 194 Diploma
317 365 Arend Mati 1:57:19 1:13:08 195 Diploma
318 532 Veski Martin Fittest Tartu TeamRide 1:57:20 1:17:13 196 Diploma
319 353 Leppik Jaan Piletilevi 1:57:22 1:16:10 197 Diploma
320 501 Ligi Margus 1:57:23 1:17:33 198 Diploma
321 399 Vähi Nikolai Taliroos 1:57:25 1:16:34 69 Diploma
322 464 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 1:57:27 1:16:37 199 Diploma
323 469 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 1:57:30 1:15:48 70 Diploma
324 455 Tuuna Toomas 1:57:32 1:16:48 12 Diploma
325 405 Kübar Rene Costa Bicicleta 1:57:34 1:17:01 200 Diploma
326 440 Härm Teet lebo racing 1:57:36 1:15:35 201 Diploma
327 462 Kivirüüt Margus suusahullud 1:57:37 1:16:50 202 Diploma
328 737 Määrits Toomas 1:57:43 1:16:38 71 Diploma
329 275 Orav Erki FarmMaster 1:57:43 1:17:28 203 Diploma
330 245 Saamere Tanel At Spordiklubi 1:57:46 1:16:44 204 Diploma
331 492 Rammi Antti 1:57:46 1:17:02 205 Diploma
332 467 Viks Tarvi 1:57:50 1:16:57 72 Diploma
333 526 Kiivit Lauri 1:57:50 1:16:53 206 Diploma
334 220 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 1:57:55 1:16:32 207 Diploma
335 470 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 1:58:02 1:16:39 208 Diploma
336 519 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 1:58:03 1:16:30 209 Diploma
337 401 Solovjov Maido Valio 1:58:06 1:14:58 210 Diploma
338 479 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:58:07 1:16:42 3 Diploma
339 374 Tähiste Tarmo SK Saarde 1:58:10 1:14:47 73 Diploma
340 511 Soots Reino Profex Cycling Team 1:58:10 1:14:00 211 Diploma
341 565 Kägu Janeck 1:58:10 1:17:02 212 Diploma
342 393 Salum Siim Enics 1:58:13 1:16:53 213 Diploma
343 309 Hürden Taivo 1:58:14 1:16:46 214 Diploma
344 322 Lõiv Leho 1:58:14 1:17:07 74 Diploma
345 530 Tael Siim Nissan Nordic Europe 1:58:21 1:18:04 215 Diploma
346 1111 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia 1:58:31 1:18:46 216 Diploma
347 448 Helm Jaak Barrus 1:58:32 1:16:36 217 Diploma
348 352 Anton Tair Püha Loomaaed 1:58:38 1:17:05 218 Diploma
349 370 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 1:58:41 1:16:52 4 Diploma
350 426 Aule Krister Chapter 11 1:58:45 1:17:11 219 Diploma
351 505 Johanson Raoul Tartu SK Velo 1:58:48 1:16:55 75 Diploma
352 499 Saar Tarmo 1:58:49 1:17:45 220 Diploma
353 409 Silland Siim 1:58:53 1:18:00 221 Diploma
354 488 Reis Rasmus Enics 1:58:56 1:17:39 222 Diploma
355 316 Soojärv Andres Mehed Marsilt 1:58:56 1:17:50 223 Diploma
356 669 Pogodin Dmitri Äkke 1:58:56 1:18:05 224 Diploma
357 1128 Perk Hard 1:59:00 1:18:00 225 Diploma
358 548 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 1:59:01 1:17:16 226 Diploma
359 433 Murmann Rain Mehed Marsilt 1:59:03 1:18:07 227 Diploma
360 484 Varik Leho 1:59:06 1:17:12 228 Diploma
361 597 Sisask Andreas Logica 1:59:14 1:17:13 229 Diploma
362 497 Perm Ivar 1:59:20 1:17:39 76 Diploma
363 622 Kalda Toomas 1:59:24 1:18:25 230 Diploma
364 620 Vähi Ilmar 1:59:40 1:18:19 231 Diploma
365 518 Kimsen Toomas 1:59:41 1:17:21 232 Diploma
366 477 Märtmaa Jüri Whirlpool 1:59:47 1:18:03 13 Diploma
367 581 Pletiens Ilgvars Smiltene 1:59:48 1:17:43 14 Diploma
368 460 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 1:59:59 1:18:24 5 Diploma
369 579 Ostnik Mario HAWAII EXPRESS Valga 2:00:01 1:18:02 233 Diploma
370 551 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:00:03 1:19:39 234 Diploma
371 1110 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia 2:00:06 1:19:30 235 Diploma
372 506 Raudsepp Rando 2:00:14 1:17:01 236 Diploma
373 449 Dengo Marti SG WEBER 2:00:16 1:19:19 24 Diploma
374 585 Soodla Guido 2:00:18 1:18:03 77 Diploma
375 540 Uutar Aivar 2:00:20 1:18:00 237 Diploma
376 919 Kaur Margus 2:00:24 1:18:21 78 Diploma
377 607 Viks Harri EE Spordiklubi 2:00:24 1:18:21 79 Diploma
378 498 Elbrecht Erki xtri:m3 2:00:30 1:18:39 238 Diploma
379 650 Audova Jaanus KJK 2:00:32 1:18:49 15 Diploma
380 569 Kraus Taivo HI 2:00:35 1:17:55 80 Diploma
381 544 Adamson Peeter Paar 2:00:38 1:19:20 16 Diploma
382 567 Rautenbergs Arturs Smiltene 2:00:44 1:17:54 81 Diploma
383 508 Kõnd Rainer Tartu Ülikooli Spordiklubi 2:00:56 1:18:51 15 Diploma
384 495 Ots Andro Team Mahe 2:00:56 1:19:02 82 Diploma
385 504 Sildaru Kalev lebo racing 2:00:56 1:18:47 17 Diploma
386 578 Kruus Kaupo Surfhouse 2:00:57 1:18:38 239 Diploma
387 512 Vasar Kaidu Taliroos 2:01:03 1:17:12 240 Diploma
388 341 Luhaorg Siim KOMO 2:01:07 1:19:24 16 Diploma
389 421 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 2:01:11 1:18:48 83 Diploma
390 527 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:01:12 1:18:27 5 Diploma
391 1132 Looper Ero Haanja Rattaklubi 2:01:13 1:19:09 241 Diploma
392 528 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 2:01:23 1:18:20 242 Diploma
393 437 Saetalu Andres 2:01:37 1:18:58 84 Diploma
394 577 Martin Kaupo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:01:39 1:19:13 243 Diploma
395 775 Kartau Margus 2:01:39 1:19:07 244 Diploma
396 731 Anderson Sten 2:01:40 1:19:31 245 Diploma
397 487 Randmaa Joel Costa Bicicleta 2:01:41 1:19:35 246 Diploma
398 507 Otstavel Risto Scania Eesti 2:01:42 1:19:28 85 Diploma
399 547 Truu Paavo Bauhof 2:01:43 1:19:51 247 Diploma
400 320 Lember Alo 2:01:44 1:16:58 86 Diploma
401 430 Ernits Ardu Vänta Aga 2:01:45 1:17:01 18 Diploma
402 978 Karo Erko 2:01:48 1:18:30 248 Diploma
403 603 Mändmets Tarmo 5 + Cycling Team 2:01:48 1:19:38 249 Diploma
404 594 Mikita Valdur 2:01:49 1:19:38 87 Diploma
405 465 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:01:51 1:18:40 88 Diploma
406 542 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:01:52 1:19:32 250 Diploma
407 451 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:01:57 1:17:18 251 Diploma
408 541 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:01:59 1:19:49 252 Diploma
409 525 Toomsalu Ilmar 2:02:02 1:19:45 89 Diploma
410 538 Strand Aleksander Eesti Raudtee Spordiklubi 2:02:04 1:19:06 19 Diploma
411 561 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:02:08 1:19:49 90 Diploma
412 529 Palu Indrek 2:02:09 1:18:20 253 Diploma
413 606 Sarapuu Jaanus-Arno 2:02:10 1:19:46 254 Diploma
414 459 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 2:02:11 1:17:49 17 Diploma
415 536 Lipvars Jaanus 2:02:21 1:19:40 255 Diploma
416 560 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 2:02:24 1:18:56 256 Diploma
417 590 Koho Jaanus Fittest Tartu Nooled 2:02:27 1:18:47 257 Diploma
418 496 Peterson Marko HC Viljandi 2:02:28 1:19:22 258 Diploma
419 545 Mees Janar 2:02:32 1:18:57 259 Diploma
420 656 Maks Meelis 2:02:34 1:21:00 91 Diploma
421 566 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 2:02:35 1:18:55 260 Diploma
422 649 Puust Rain 2:02:36 1:20:12 261 Diploma
423 593 Kompus Meelis Mariine Auto 2:02:37 1:19:40 262 Diploma
424 474 Keskküla Karol 2:02:38 1:20:06 263 Diploma
425 546 Rimmel Margo 2:02:38 1:20:11 264 Diploma
426 629 Mutso Eerik 2:02:39 1:19:47 265 Diploma
427 626 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:02:40 1:20:47 20 Diploma
428 670 Tehvand Jaanos 2:02:41 1:19:50 266 Diploma
429 755 Koik Kristjan 2:02:41 1:19:48 25 Diploma
430 688 Nikopensius Janos 2:02:43 1:20:36 267 Diploma
431 493 Maripuu Janek 2:02:44 1:18:20 268 Diploma
432 482 Tomson Ivo 2:02:47 1:20:37 269 Diploma
433 489 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 2:02:53 1:16:56 270 Diploma
434 503 Riismaa Joel Hansa SK 2:03:01 1:18:54 271 Diploma
435 642 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 2:03:02 1:21:13 272 Diploma
436 513 Mägi Allan 2:03:03 1:20:03 273 Diploma
437 717 Narits Tauri 2:03:04 1:21:03 26 Diploma
438 645 Otti Toomas Abloy 2:03:05 1:20:37 274 Diploma
439 676 Toom Markus Fittest Tartu TeamRide 2:03:06 1:20:48 275 Diploma
440 613 Abreldaal Ando Rimi Cycling Team 2:03:07 1:19:42 276 Diploma
441 695 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:03:08 1:20:43 277 Diploma
442 434 Tallo Arvi SK Saarde 2:03:10 1:21:01 278 Diploma
443 702 Meitus Raivo 2:03:11 1:20:25 92 Diploma
444 1075 Viikmäe Kaupo 2:03:12 1:21:24 93 Diploma
445 522 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 2:03:14 1:19:51 279 Diploma
446 539 Viik Tarvi jk.Paralepa 2:03:16 1:21:02 280 Diploma
447 543 Vardja Vallo Rudus Ratturid 2:03:18 1:20:56 281 Diploma
448 531 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 2:03:19 1:20:58 282 Diploma
449 515 Kiristaja Kalle Taliroos 2:03:19 1:18:53 94 Diploma
450 623 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 2:03:19 1:20:42 283 Diploma
451 647 Eenraid Priit 2:03:23 1:21:25 284 Diploma
452 476 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 2:03:24 1:19:14 21 Diploma
453 520 Peterson Hendrik - 2:03:25 1:18:17 285 Diploma
454 214 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:03:39 1:22:05 286 Diploma
455 608 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:03:40 1:19:21 287 Diploma
456 523 Kumel Tarvo balticpack.ee 2:03:40 1:18:49 95 Diploma
457 357 Grents Kermo Püha Loomaaed 2:03:42 1:21:34 288 Diploma
458 559 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:03:47 1:18:34 289 Diploma
459 572 Talts Tanel WESTLINE TEAM I 2:03:51 1:21:29 290 Diploma
460 533 Sigus Martin 2:03:52 1:20:13 291 Diploma
461 767 Hirte Igors Smiltene 2:03:53 1:20:53 292 Diploma
462 471 Nurm Maris Investment Agency Team 2:03:58 1:21:35 6 Diploma
463 611 Irik Rein Cosmos Fun 2:03:59 1:21:16 22 Diploma
464 601 Mägi Andrus Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:03:59 1:20:59 293 Diploma
465 558 Ojasalu Andres KOMO 2:04:02 1:20:09 294 Diploma
466 612 Vask Aivo Tysk 2:04:03 1:20:19 96 Diploma
467 641 Eamets Joonas 2:04:05 1:21:36 27 Diploma
468 625 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 2:04:06 1:18:39 295 Diploma
469 738 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:04:07 1:21:06 7 Diploma
470 141 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:04:08 1:21:06 97 Diploma
471 450 Mahkvei Allan 2:04:12 1:20:15 296 Diploma
472 1136 Madalvee Mihkel 2:04:19 1:22:00 297 Diploma
473 653 Õun Toomas WESTLINE TEAM III 2:04:24 1:20:34 98 Diploma
474 553 Liiva Enn 2:04:26 1:18:32 99 Diploma
475 771 Teder Rinaldo 2:04:34 1:21:11 298 Diploma
476 659 Eamets Jaanus 2:04:42 1:21:53 100 Diploma
477 683 Agukas Mati Logica 2:04:46 1:20:19 299 Diploma
478 638 Oja Meelis 2:04:51 1:21:27 300 Diploma
479 643 Nurk Andres 2:04:53 1:21:33 301 Diploma
480 521 Salumäe Guido 2:04:53 1:19:37 302 Diploma
481 652 Kesper Raino 2:04:56 1:21:59 303 Diploma
482 602 Vaht Priit Mehed Marsilt 2:04:56 1:20:24 304 Diploma
483 584 Tiismaa Toomas 2:04:58 1:22:02 305 Diploma
484 636 Naagel Mihkel 2:05:01 1:19:52 306 Diploma
485 1083 Hommik Mart 2:05:05 1:22:56 307 Diploma
486 614 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 2:05:07 1:22:04 8 Diploma
487 587 Zigurs Didzis 2:05:07 1:20:57 308 Diploma
488 667 Türi Madis CC Rota Mobilis 2:05:07 1:21:20 309 Diploma
489 1060 Gröön Janar 2:05:09 1:22:07 310 Diploma
490 809 Müür Martin 2:05:09 1:23:10 311 Diploma
491 344 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK 2:05:13 1:20:10 312 Diploma
492 707 Lumi Daniel Mehed Marsilt 2:05:15 1:20:18 313 Diploma
493 570 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:05:16 1:20:28 314 Diploma
494 736 Käis Argo 2:05:16 1:22:13 316 Diploma
495 746 Sevtsuk Margus 2:05:16 1:21:58 315 Diploma
496 684 Suur Meelis 2:05:21 1:21:49 317 Diploma
497 751 Mannima Tatjana Cosmos Sun 2:05:22 1:22:23 9 Diploma
498 718 Läte Indrek 2:05:28 1:22:03 318 Diploma
499 524 Kulp Alar 2:05:29 1:23:06 319 Diploma
500 635 Naarits Egon Logica 2:05:31 1:23:11 320 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
:(, , 29.06.2010 21:54
diplomitel valed distantsid
to Olts, , 24.06.2010 21:06
Pump käes. Aga kiireid sõite sullegi. Kas just nii kiireid nagu Otepääl, aga ikkagi.
Velonoid , , 23.06.2010 13:29
Kõik velonoidid olid väga tublid, et kogu Otepää raja olgu see siis 50 või 60 km ausalt läbisid, eriti huvitav oli kindlasti tallata Kekkose radadel, mis võis soojast ilmast hoolimata ikkagi suht libe olla. Selle UCI reeglite riikumise kohta ütleks, et liiga karmilt UCI reeglite järgimine ei tuleks ilmselt kasuks rahvaspordi ürituste arengule. Näiteks Rakvere etapp, mis toimus 2008 aastal, samuti hiljem kaotati nö "reeglite" rikkumise tõttu, kuigi korraldus oli hea ja rada oli vägagi huvitav. Tuli sõita 2 25 km pikkust ringi, kokku ei tulnud seega samuti 60 km täis. Seega eksiti UCI määruste vastu: 1) Distantsil oli kattuvaid lõike, kuna sõideti 2 ringi 2) Maratoni distants ei küündinud 60 km-ni. Arvan, et harrastajaid jätab nende reeglite eiramine suht ükskõikseks. Harrastaid huvitab eelkõige, et sportlik üritus oleks kokkuvõttes mõistliku hinnaga, huvitav, head meeleolu ja igaühele ausaid võimalusi pakkuv. Ei saa aru üritustest, kus rattaga sõita pole kohati üldse võimalik ning kus hiljem võib selguda, et "meil ajavõtusüsteem läks katki" vms. (viimane ei käi Rakvere kohta)
kreemu66, kreemu66@hot.ee, 23.06.2010 13:23
Pilte sooviks jah kõiki näha. Praegusel hetkel aga viimastes galeriides vaid tühjad kohad!
Mihkel, , 23.06.2010 13:18
To osaleja: Elion Cup juhendki ütleb, et vähemalt 50 km on distants - see nõue täidetud ju.
ak, , 23.06.2010 08:34
nr.414 mees,kellega me koos metsas rattaid parandasime ja kellele ma sisekummi laenasin võiks yhendust võtta ennem järgmist starti,mina olin nr.491 58002367
T,, , 22.06.2010 13:24
Jõudu-jaksu virisejad. Et teil jätkuks ka edaspidi aega ja mõtteid, et omi seisukohti siin välja tuua.
osaleja, , 22.06.2010 12:54
Otepää Maratoni tulemused tuleb tühistada,sest nad ei kandnud maratonipikkust 60 km täis nagu näeb ette UCI määrustik. Korraldajatele määrata asjatundmatu suhtumise pärast 5000 eurone trahv,mis kanda Elioni kokkuvõtte autasustamise fondi.
Marko, , 22.06.2010 12:10
Tehke palun peale finišit gallerii korda ProShop lehel. Tahaks kõikki pilte näha.
andu, , 22.06.2010 12:05
Kas keegi veel teab kus leiduks poolmaratonist pilte! Tänud!


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE