estenglv
WAP version
Login form
II etapp 13.06.2010 - A-Rada
II etapp 13.06.2010 - B-Rada
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Swedbank Xdream II osavõistlus
Aeg 13.06.2010
Koht Tamsalu EST
Spordiala Multisport
Korraldaja MTÜ Seiklusklubi Xdream, Urmo Liblik, +372 5566 5394, urmo@xdream.ee www.xdream.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 202 Gristsenko Andrei STR team 3:29.36 1
1 202 Laanemets Raivo STR team 3:29.36 1
1 202 Luks Sven STR team 3:29.36 1
2 201 Kruusmaa Tõnis Team BUFF 3:34.22 2
2 201 Kollo Madis Team BUFF 3:34.22 2
2 201 Lopuhhin Sergei Team BUFF 3:34.22 2
3 203 Saue Eveli AT Sport 3:36.13 1
3 203 Mihelson Olaf AT Sport 3:36.13 1
3 203 Mesila Raidar AT Sport 3:36.13 1
4 239 Põld Heigo Soosambla Suusaklubi 3:38.32 3
4 239 Parve Martti Soosambla Suusaklubi 3:38.32 3
4 239 Erik Raivo Soosambla Suusaklubi 3:38.32 3
5 227 Riisalu Rein Red Adventure Team 3:41.39 4
5 227 Kuhi Rainer Red Adventure Team 3:41.39 4
5 227 Lumi Daniel Red Adventure Team 3:41.39 4
6 207 Needo Tarmo korp! Sakala 3:42.23 5
6 207 Tamkivi Taavi korp! Sakala 3:42.23 5
6 207 Avikson Marko korp! Sakala 3:42.23 5
7 205 Tilk Arne K-KUUBIS 3:44.07 2
7 205 Jaaska Britt K-KUUBIS 3:44.07 2
7 205 Kõiva Jaak K-KUUBIS 3:44.07 2
8 204 Veermäe Martin Team H.I.M 3:48.06 6
8 204 Mägi Holger Team H.I.M 3:48.06 6
8 204 Palu Indrek Team H.I.M 3:48.06 6
9 228 Kangur Raul Keset Loojangut 3:50.31 7
9 228 Leopard Raino Keset Loojangut 3:50.31 7
9 228 Mahla Indrek Keset Loojangut 3:50.31 7
10 246 Kallas Aigar RMK SK I 3:50.44 8
10 246 Võlli Raivo RMK SK I 3:50.44 8
10 246 Uuetalu Tavo RMK SK I 3:50.44 8
11 208 Kalm Tanel Aarain 3:51.11 9
11 208 Fjodorov Ain Aarain 3:51.11 9
11 208 Nikopensius Janos Aarain 3:51.11 9
12 229 Müürsepp Kert Stokker 3:51.38 10
12 229 Uuetoa Margus Stokker 3:51.38 10
12 229 Saar Alar Stokker 3:51.38 10
13 206 Pärnik Jüri areal team mehed veteranid 3:53.15 11
13 206 Hussar Kaidar areal team mehed veteranid 3:53.15 11
13 206 Pak Veiko areal team mehed veteranid 3:53.15 11
14 233 Raudsepp Priit Naiskond B 3:54.02 3
14 233 Raudsepp Raul Naiskond B 3:54.02 3
14 233 Raudsepp Mari-Liis Naiskond B 3:54.02 3
15 245 Bauman Risto Ikstriimtiim 3:55.41 12
15 245 Bauman Tanel Ikstriimtiim 3:55.41 12
15 245 Murakas Tauno Ikstriimtiim 3:55.41 12
16 234 Saamere Tanel x6 3:55.43 13
16 234 Kruus Martin x6 3:55.43 13
16 234 Laur Urmas x6 3:55.43 13
17 221 Samblik Espar A-RUUT 3:55.44 14
17 221 Sassian Urmas A-RUUT 3:55.44 14
17 221 Tooming Kristjan A-RUUT 3:55.44 14
18 212 Prangli Toomas Sorainen Adventure Team 3:56.29 15
18 212 Kurvits Ivar Sorainen Adventure Team 3:56.29 15
18 212 Ojandu Ander Sorainen Adventure Team 3:56.29 15
19 222 Pärnik Tea Areal team naised 3:56.50 1
19 222 Pärnik Piret Areal team naised 3:56.50 1
19 222 Vanjuk Merike Areal team naised 3:56.50 1
20 210 Einpalu Mart Moonwalkers 3:58.53 16
20 210 Dvinjaninov Markus Moonwalkers 3:58.53 16
20 210 Kaarma Juhan Moonwalkers 3:58.53 16
21 209 Keerberg Karl SOK 3:59.34 17
21 209 Kolk Juhan SOK 3:59.34 17
21 209 Müür Jaanus SOK 3:59.34 17
22 298 Suurman Herkki MP-92 4:00.03 18
22 298 Hintsov Veiko MP-92 4:00.03 18
22 298 Kalamees Mikk MP-92 4:00.03 18
23 269 Ansmann Alo Me teeme seda aeglaselt ja rahulikult 4:01.51 19
23 269 Männil Martin Me teeme seda aeglaselt ja rahulikult 4:01.51 19
23 269 Hinno Indrek Me teeme seda aeglaselt ja rahulikult 4:01.51 19
24 230 Raun Eero MMR 4:02.20 4
24 230 Mitt Kristjan MMR 4:02.20 4
24 230 Venelaine Marje MMR 4:02.20 4
25 235 Pallav Laivo Sportfever 4:05.35 20
25 235 Albi Alvar Sportfever 4:05.35 20
25 235 Toolma Toivo Sportfever 4:05.35 20
26 266 Zink Jürgen ACTO 4:06.52 21
26 266 Luige Andrei ACTO 4:06.52 21
26 266 Sarmet Margus ACTO 4:06.52 21
27 267 Pahapill Hannes Vanad Sportlased 4:07.27 22
27 267 Sigus Martin Vanad Sportlased 4:07.27 22
27 267 Kerge Sixten Vanad Sportlased 4:07.27 22
28 295 Veske Annika Error 4:10.16 2
28 295 Rooni Kati Error 4:10.16 2
28 295 Holland Katre Error 4:10.16 2
29 223 Lello Priit HeadEestiMehed 4:10.46 23
29 223 Piiri Rain HeadEestiMehed 4:10.46 23
29 223 Einroos Urmas HeadEestiMehed 4:10.46 23
30 231 Kavald Sven SPROTT 4:10.53 24
30 231 Talpsep Kaur SPROTT 4:10.53 24
30 231 Uri Raiko SPROTT 4:10.53 24
31 258 Laur Toomas KTM team 4:11.43 25
31 258 Kreinin Margu KTM team 4:11.43 25
31 258 Kala Kalmet KTM team 4:11.43 25
32 248 Rinne Toomas KOLM SÕPRA 4:11.51 5
32 248 Ottesson Ruta KOLM SÕPRA 4:11.51 5
32 248 Kalamees Targo KOLM SÕPRA 4:11.51 5
33 218 Rooba Kuido VESARO 4:12.28 26
33 218 Rooba Marko VESARO 4:12.28 26
33 218 Tints Timo VESARO 4:12.28 26
34 360 Loorits Neeme SASS 4:15.08 6
34 360 Pikk Marko SASS 4:15.08 6
34 360 Kannike Piret SASS 4:15.08 6
35 219 Laas Karl Outline 4:15.20 27
35 219 Kask Ronald Outline 4:15.20 27
35 219 Süvari Alo Outline 4:15.20 27
36 220 Liitmäe Jaan Amatöörid 4:15.40 28
36 220 Vallner David Amatöörid 4:15.40 28
36 220 Rohtla Risto Amatöörid 4:15.40 28
37 294 Kollo Priit Linnuvaatlus 4:15.48 29
37 294 Kaupmees Marko Linnuvaatlus 4:15.48 29
37 294 Põltsama Priit Linnuvaatlus 4:15.48 29
38 240 Vaiksalu Kristjan-Taavi Peremees on snaiper 4:15.55 30
38 240 Vaigro Indrek Peremees on snaiper 4:15.55 30
38 240 Metsoja Kalle Peremees on snaiper 4:15.55 30
39 259 Haldna Leho Mürakaru 4:22.10 31
39 259 Haldna Tõnis Mürakaru 4:22.10 31
39 259 Piirikivi Tauno Mürakaru 4:22.10 31
40 215 Vare Tauno Kolm Kiiret Karu 4:22.47 32
40 215 Vare Alo Kolm Kiiret Karu 4:22.47 32
40 215 Pikkpõld Lauri Kolm Kiiret Karu 4:22.47 32
41 237 Bõmberg Rain Team John Doe 4:24.28 33
41 237 Paenurm Priit Team John Doe 4:24.28 33
41 237 Piht Danilo Team John Doe 4:24.28 33
42 213 Aija Ingmar NOVAPOINT 4:25.23 34
42 213 Pallon Indrek NOVAPOINT 4:25.23 34
42 213 Lokk Jürjo NOVAPOINT 4:25.23 34
43 217 Remmelgas Taivo MicroHansa 4:25.30 35
43 217 Pajumets Tarmo MicroHansa 4:25.30 35
43 217 Aasmann Lauri MicroHansa 4:25.30 35
44 251 Sipsaka Andrus Kulgejad 4:28.10 7
44 251 Lille Rait Kulgejad 4:28.10 7
44 251 Tamme Heidi Kulgejad 4:28.10 7
45 247 Lung Marti Käid sa siin tihti? 4:29.26 36
45 247 Elmet Heiki Käid sa siin tihti? 4:29.26 36
45 247 Voltri Mart Käid sa siin tihti? 4:29.26 36
46 328 Karu Markko Brand Manual 4:29.45 37
46 328 Mikkin Kaarel Brand Manual 4:29.45 37
46 328 Mikkin Dan Brand Manual 4:29.45 37
47 244 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking Team 4:29.53 38
47 244 Olli Lauri LSF Pronoking Team 4:29.53 38
47 244 Andresson Margus LSF Pronoking Team 4:29.53 38
48 277 Julge Kaarel Onu Vunts 4:30.13 39
48 277 Tilk Holger Onu Vunts 4:30.13 39
48 277 Kruuse Mikk Onu Vunts 4:30.13 39
49 225 kalbin janek Metsahundid 4:31.27 40
49 225 viinalass heivo Metsahundid 4:31.27 40
49 225 truu paavo Metsahundid 4:31.27 40
50 274 Valge Jorma Kiired ja Vihased 4:31.47 8
50 274 Kaasiku Evely Kiired ja Vihased 4:31.47 8
50 274 Talimets Martin Kiired ja Vihased 4:31.47 8
51 257 Reha Jaanus KIVIRAIDUR OÜ 4:32.12 41
51 257 Tääkre Juhan KIVIRAIDUR OÜ 4:32.12 41
51 257 Loogna Taavi KIVIRAIDUR OÜ 4:32.12 41
52 283 Salk Rene Üritajad 4:32.27 42
52 283 Tomson Ivo Üritajad 4:32.27 42
52 283 Näks Tõnu Üritajad 4:32.27 42
53 356 Sõlg Taavi LMS Õuka 4:34.07 43
53 356 Karp Tõnu LMS Õuka 4:34.07 43
53 356 Siim Peeter LMS Õuka 4:34.07 43
54 254 Muzakko Margo EESTI KOONDIS 4:35.24 44
54 254 Puna Valdo EESTI KOONDIS 4:35.24 44
54 254 Pajur Maarek EESTI KOONDIS 4:35.24 44
55 280 Ruul Kaido Zerblatt 4:35.46 45
55 280 Leimann Ragnar Zerblatt 4:35.46 45
55 280 Tudre Mart Zerblatt 4:35.46 45
56 211 Elster Ivo Võsavillem 4:36.38 46
56 211 Ojaots Aigar Võsavillem 4:36.38 46
56 211 Mälberg Meelis Võsavillem 4:36.38 46
57 302 Ploovits Helena Blue Moon 4:37.04 9
57 302 Ploovits Heidi Blue Moon 4:37.04 9
57 302 Loitmaa Jaanus Blue Moon 4:37.04 9
57 291 Järvalt Renna Nikewomen 4:37.04 3
57 291 Järvalt Renee Nikewomen 4:37.04 3
57 291 Tehver Liis Nikewomen 4:37.04 3
59 322 Urgard Terje Mürsikud 4:38.21 10
59 322 Tuusis Kristel Mürsikud 4:38.21 10
59 322 Urgard Taavi Mürsikud 4:38.21 10
60 284 Tamberg Tauno Metsakad 4:38.40 11
60 284 Tamberg Tuuliki Metsakad 4:38.40 11
60 284 Niklus Tanel Metsakad 4:38.40 11
61 256 Riisalu Enn Easy Riders 4:39.50 47
61 256 Kallas Kaur Easy Riders 4:39.50 47
61 256 Allandi Priidu Easy Riders 4:39.50 47
62 260 Veskimägi Kati RMK SK II 4:40.57 12
62 260 Hannus Ain-Meelis RMK SK II 4:40.57 12
62 260 Täheste Tanel RMK SK II 4:40.57 12
63 275 Kaju Andres Reimann Retked 4:41.18 48
63 275 Müür Roland Reimann Retked 4:41.18 48
63 275 Reimann Margus Reimann Retked 4:41.18 48
64 321 Talvet Hindrek Klassivennad 4:44.04 49
64 321 Ränkel Rain Klassivennad 4:44.04 49
64 321 Vahtramäe Ivo Klassivennad 4:44.04 49
65 226 Saar Meelis MOT 4:44.09 50
65 226 Põder Olev MOT 4:44.09 50
65 226 kalvik Mati MOT 4:44.09 50
66 250 Viirmann Marje Männikumägi 4:44.30 4
66 250 Vainola Anni Männikumägi 4:44.30 4
66 250 Rooba Raili Männikumägi 4:44.30 4
67 243 Jõgisu Liina Sparta Spordiselts 4:48.52 5
67 243 Vehlmann Ingrid Sparta Spordiselts 4:48.52 5
67 243 Pello Anneli Sparta Spordiselts 4:48.52 5
68 365 Vaiksalu Lilyon Tammed 4:49.16 13
68 365 Orav Anneli Tammed 4:49.16 13
68 365 Klementsov Margus Tammed 4:49.16 13
69 315 Limberg Kadri Seiklusporr 4:50.09 6
69 315 Rant Elina Seiklusporr 4:50.09 6
69 315 Limberg Triin Seiklusporr 4:50.09 6
70 338 Jõgi Agur EURIBOR15 4:51.29 51
70 338 Rink Margus EURIBOR15 4:51.29 51
70 338 Hang Asse EURIBOR15 4:51.29 51
71 242 Känd Mirko Valusate Jalgade Spordiklubi 4:52.59 52
71 242 Rand Egon Valusate Jalgade Spordiklubi 4:52.59 52
71 242 Kallakas Urmo Valusate Jalgade Spordiklubi 4:52.59 52
72 286 Lello Maiko Mehed üle parda 5:00.46 53
72 286 Hallika Alfred Mehed üle parda 5:00.46 53
72 286 Hallika Heikki Mehed üle parda 5:00.46 53
73 278 Ploompuu Riika Muumimammad 5:01.10 7
73 278 Urmet Piret Muumimammad 5:01.10 7
73 278 Kaubi Kristel Muumimammad 5:01.10 7
74 348 Saksing Siim Mobi I 5:01.23 54
74 348 Sarapu Ergo Mobi I 5:01.23 54
74 348 Pello Janek Mobi I 5:01.23 54
75 297 Lõhmus Priit Prr 5:02.11 14
75 297 Jaaska Timo Prr 5:02.11 14
75 297 Arujõe Tiina Prr 5:02.11 14
76 262 Freudenthal Maris Seljanka 5:02.27 15
76 262 Varik Katrin Seljanka 5:02.27 15
76 262 Nurk Rasmus Seljanka 5:02.27 15
77 287 Mae Kristi Kakerdajad rabas 5:03.09 8
77 287 Viiderfeld Tiina Kakerdajad rabas 5:03.09 8
77 287 Soots Evelin Kakerdajad rabas 5:03.09 8
78 261 Toomla Ragnar 5 viimast kellest 2 on kadunud 5:03.22 16
78 261 Hellak Epp 5 viimast kellest 2 on kadunud 5:03.22 16
78 261 Sibul Jaan 5 viimast kellest 2 on kadunud 5:03.22 16
79 316 Kvarnstrom Kei Walkie-Talkie 2 5:03.26 9
79 316 Koov Katrin Walkie-Talkie 2 5:03.26 9
79 316 Järg Monika Walkie-Talkie 2 5:03.26 9
80 281 Maalma Kadre Ükskõik 5:04.10 10
80 281 Paasoja Ülle Ükskõik 5:04.10 10
80 281 Mast Helen Ükskõik 5:04.10 10
81 268 Süld Sven Sir 5:04.26 55
81 268 Hindreus Ivo Sir 5:04.26 55
81 268 Nagel Rainer Sir 5:04.26 55
82 376 Maasing Taisi Tipp Täpp Ja Tädi Ruth 5:05.38 17
82 376 Muhhin Ringo Tipp Täpp Ja Tädi Ruth 5:05.38 17
82 376 Gromov Leino Tipp Täpp Ja Tädi Ruth 5:05.38 17
83 318 Torim Teet Vaprad ja tumedad 5:08.54 56
83 318 Torim Tanel Vaprad ja tumedad 5:08.54 56
83 318 Velbaum Raiko Vaprad ja tumedad 5:08.54 56
84 289 Põldma Erki Itella 5:09.20 57
84 289 Sooaru Mait Itella 5:09.20 57
84 289 Tampõld Andre Itella 5:09.20 57
85 342 Parv Margus Barclay 5:09.41 18
85 342 Nõu Henari Barclay 5:09.41 18
85 342 Anier Helina Barclay 5:09.41 18
86 362 Kandla Veiko Mürakarud 5:10.50 58
86 362 Peterson Richard Mürakarud 5:10.50 58
86 362 Laur Marko Mürakarud 5:10.50 58
87 232 Mast Toomas VIIMASEL HETKEL 5:11.00 59
87 232 Rooma Ivar VIIMASEL HETKEL 5:11.00 59
87 232 Sulaoja Urmas VIIMASEL HETKEL 5:11.00 59
88 273 Kleinert Raimo Tasa sõuad, kaugele jõuad 5:12.20 60
88 273 Must Martin Tasa sõuad, kaugele jõuad 5:12.20 60
88 273 Saarts Taivo Tasa sõuad, kaugele jõuad 5:12.20 60
89 263 Viitmaa Triin Terve elu eksinud 5:12.42 19
89 263 Pärnaku Priit Terve elu eksinud 5:12.42 19
89 263 Mäeotsa Janno Terve elu eksinud 5:12.42 19
90 285 Kuusik Kaja Lumeotsijad 5:16.59 20
90 285 Loor Helina Lumeotsijad 5:16.59 20
90 285 Ala Paavo Lumeotsijad 5:16.59 20
91 373 Kivioja Katrin Kivised Ojad 5:17.14 11
91 373 Kivioja Külli Kivised Ojad 5:17.14 11
91 373 Uibopuu Laura Kivised Ojad 5:17.14 11
92 282 Arnover Anu Viru Kanged 5:20.16 12
92 282 Peebo Kristin Viru Kanged 5:20.16 12
92 282 Pärnik Maigi Viru Kanged 5:20.16 12
93 368 Kissa Kaspar Team Prodigi 5:20.30 21
93 368 Trei Ly Team Prodigi 5:20.30 21
93 368 Salm Martti Team Prodigi 5:20.30 21
94 303 Tootsi Kaspar Kollased mudakarud 5:21.17 22
94 303 Urgand Kärt Kollased mudakarud 5:21.17 22
94 303 Kangur Toomas Kollased mudakarud 5:21.17 22
95 320 Rekor Martin Viljandi Crew 5:21.35 61
95 320 Raag Toomas Viljandi Crew 5:21.35 61
95 320 Jõgi Marek Viljandi Crew 5:21.35 61
96 276 Kogerman Jaanus-Janari KKK 5:21.39 62
96 276 Kalmus Sander KKK 5:21.39 62
96 276 Lukk Toomas KKK 5:21.39 62
97 236 Ott Indrek Müttajad 5:21.43 63
97 236 Solman Risto Müttajad 5:21.43 63
97 236 Spriit Risto Müttajad 5:21.43 63
98 308 Vaarik Andres Kurat, kus rada on!? 5:22.09 23
98 308 Roostoja Henri Kurat, kus rada on!? 5:22.09 23
98 308 Jõgi Karin Kurat, kus rada on!? 5:22.09 23
99 374 Ojaste Pirje Tallinna Lennujaama SK 5:22.39 24
99 374 Tatar Kristjan Tallinna Lennujaama SK 5:22.39 24
99 374 Vent Vahur Tallinna Lennujaama SK 5:22.39 24
100 290 Katušin Indrek TK 5:23.38 64
100 290 Karis Kristjan TK 5:23.38 64
100 290 Gross Kalmer TK 5:23.38 64
101 332 Nigul Aira Metec 5:24.01 13
101 332 Nigul Kirsten Metec 5:24.01 13
101 332 Pallase Reet Metec 5:24.01 13
102 370 Pullerits Priit Postimees/Scanpix/HRK 5:24.05 65
102 370 Soonets Art Postimees/Scanpix/HRK 5:24.05 65
102 370 Kannimäe Viljar Postimees/Scanpix/HRK 5:24.05 65
103 341 Lumet Tiia Help AS 5:24.23 14
103 341 Uusalu Ave Help AS 5:24.23 14
103 341 Hanson Piret Help AS 5:24.23 14
104 326 Kärsna Tarmo Lilli pole vaja 5:26.44 66
104 326 Kaal Janis Lilli pole vaja 5:26.44 66
104 326 Rohtla Gert Lilli pole vaja 5:26.44 66
105 249 Treiberg Andrus Matkasellid 5:26.52 67
105 249 Lambing Mario Matkasellid 5:26.52 67
105 249 Lambing Marek Matkasellid 5:26.52 67
106 238 Parve Mare Cruella 5:28.19 15
106 238 Kannel Edit Cruella 5:28.19 15
106 238 Ulp Mare Cruella 5:28.19 15
107 366 HImma Evelin Tamsalu spordi linn 5:29.38 16
107 366 Raudsepp Marii Tamsalu spordi linn 5:29.38 16
107 366 Sirge Kaili Tamsalu spordi linn 5:29.38 16
108 363 Vaks Kristi Viisk, Põis ja Õlekõrs 5:31.51 25
108 363 Vaks Indrek Viisk, Põis ja Õlekõrs 5:31.51 25
108 363 Oot Ove Viisk, Põis ja Õlekõrs 5:31.51 25
109 299 Jõema Andri JCI Spordiklubi 5:32.23 26
109 299 Leib Marko JCI Spordiklubi 5:32.23 26
109 299 Barnabas Pille JCI Spordiklubi 5:32.23 26
110 327 Randrüüt Rait Armastuse kahur 5:32.24 68
110 327 Borodkin Ilja Armastuse kahur 5:32.24 68
110 327 Reppo Eric Armastuse kahur 5:32.24 68
111 214 Pärgmäe Priit Raintree Racing 5:33.32 69
111 214 Laarmaa Matti Raintree Racing 5:33.32 69
111 214 Tamme Risto Raintree Racing 5:33.32 69
112 344 Agu Aigar Karupoeg Puhh 5:35.58 70
112 344 Kaarma Rait Karupoeg Puhh 5:35.58 70
112 344 Peetma Allar Karupoeg Puhh 5:35.58 70
113 264 Suurna Margit Kolm Tõllu 5:36.03 27
113 264 Kirs Maarjus Kolm Tõllu 5:36.03 27
113 264 Kolk Heikki Kolm Tõllu 5:36.03 27
114 253 Tufljakov Andrei SQA partners team 5:36.12 28
114 253 Prokhorova Natalia SQA partners team 5:36.12 28
114 253 Solomõkov Daniil SQA partners team 5:36.12 28
115 334 Tammoja Margus MAM 5:38.03 71
115 334 Puusepp Algo MAM 5:38.03 71
115 334 Nigul Mait MAM 5:38.03 71
116 345 Taklaja Paul Draka Sports 5:40.40 72
116 345 Sarapuu Kristjan Draka Sports 5:40.40 72
116 345 Keerig Erkki Draka Sports 5:40.40 72
117 317 Kennik Oliver NOH (Nii On Hea) 5:41.40 73
117 317 Tiho Tõnis NOH (Nii On Hea) 5:41.40 73
117 317 Peterson Sven NOH (Nii On Hea) 5:41.40 73
118 271 Pajuste Heiki HP-sport Team 5:42.02 29
118 271 Ustav Taavi HP-sport Team 5:42.02 29
118 271 Orav Juula HP-sport Team 5:42.02 29
119 307 Kelder Irina ÕIGET SUUNDA OTSIMAS 5:43.18 17
119 307 Sirkel Kairi ÕIGET SUUNDA OTSIMAS 5:43.18 17
119 307 Saamot Liisa ÕIGET SUUNDA OTSIMAS 5:43.18 17
120 293 Siilbek Janno Muskel 5:45.17 30
120 293 Sirel Andres Muskel 5:45.17 30
120 293 Toit Annika Muskel 5:45.17 30
121 272 Vafin Renat Team Skype Gamma 5:45.34 74
121 272 Ganža Aleksandr Team Skype Gamma 5:45.34 74
121 272 Ester Märten Team Skype Gamma 5:45.34 74
122 323 Luuk Alan L0$T 5:46.11 75
122 323 Stolfot Ivo L0$T 5:46.11 75
122 323 Luukas Meelis L0$T 5:46.11 75
123 330 Jüri Mihkel Fortumo 5:46.14 76
123 330 Dementjev Andrei Fortumo 5:46.14 76
123 330 Peterson Marek Fortumo 5:46.14 76
124 224 Potter Priit Webmedia Results 5:47.01 77
124 224 Tints Meelis Webmedia Results 5:47.01 77
124 224 Tuur Taavi Webmedia Results 5:47.01 77
125 296 Liivak Kimmo Nibin-Nabin 5:48.23 78
125 296 Kuusk Kuldar Nibin-Nabin 5:48.23 78
125 296 Kallip Kaspar Nibin-Nabin 5:48.23 78
126 312 Piirla Tõnis Twinfin 5:52.32 79
126 312 Liiva Hanno Twinfin 5:52.32 79
126 312 Kesler Jan Twinfin 5:52.32 79
127 355 Kadari Liina 1-2-3 S 5:56.42 31
127 355 Maasik Kadri 1-2-3 S 5:56.42 31
127 355 Vahisalu Raul 1-2-3 S 5:56.42 31
128 314 Loorits Annika Ründajad 5:56.45 18
128 314 Nõmm Anneli Ründajad 5:56.45 18
128 314 Kaljumäe Kristy Ründajad 5:56.45 18
129 361 Laasik Liisi Snail Racing Team 5:58.36 32
129 361 Dovbnja Andrei Snail Racing Team 5:58.36 32
129 361 Vlassov Martin Snail Racing Team 5:58.36 32
130 279 Rosin Kaido Tööjõureservid 6:02.14 80
130 279 Holm Janar Tööjõureservid 6:02.14 80
130 279 Nepper Pelle Tööjõureservid 6:02.14 80
131 288 Viljalo Liisi Jäälilled 6:02.50 19
131 288 Pärnapuu Kristi Jäälilled 6:02.50 19
131 288 Toomingas Terje Jäälilled 6:02.50 19
132 329 Õun Merike Vahuri Inglid 6:03.28 20
132 329 Virro Helen Vahuri Inglid 6:03.28 20
132 329 Paal Epp Vahuri Inglid 6:03.28 20
133 301 Kindlam Jaanika Rajaleidja 6:05.49 33
133 301 Toom Helin Rajaleidja 6:05.49 33
133 301 Kool Toomas Rajaleidja 6:05.49 33
134 309 Siibak Kristi Tark ei torma 6:07.56 21
134 309 Kriisa Ädu Tark ei torma 6:07.56 21
134 309 Grossthal Piret Tark ei torma 6:07.56 21
135 337 Vesilind Andres Vesilinnud 6:09.13 34
135 337 Skoblov Kadi Vesilinnud 6:09.13 34
135 337 Tammearu Kaia-Triin Vesilinnud 6:09.13 34
136 375 Raamat Raigo Team Villu 6:10.40 81
136 375 Soom Ahti Team Villu 6:10.40 81
136 375 Kuhi Kristjan Team Villu 6:10.40 81
137 354 Olem Madli Oxygene 6:16.45 22
137 354 Sall Marit Oxygene 6:16.45 22
137 354 Vlassov Jette Oxygene 6:16.45 22
138 324 Klemets Eva karu kuuleb, mets mäletab 6:17.04 23
138 324 Pähklimägi Elina karu kuuleb, mets mäletab 6:17.04 23
138 324 Piits Liisi karu kuuleb, mets mäletab 6:17.04 23
139 364 Põld Triinu Take it IIZI! 6:24.44 35
139 364 Karja Irmeli Take it IIZI! 6:24.44 35
139 364 Kokk Robert Take it IIZI! 6:24.44 35
140 367 Sokk Triin Mustikas 6:32.56 36
140 367 Vilms Armin Mustikas 6:32.56 36
140 367 Leisk Marja Mustikas 6:32.56 36
141 325 Lepp Rivo Soe Lõunatuul 6:35.11 37
141 325 Leetmaa Kadri Soe Lõunatuul 6:35.11 37
141 325 Peterson Peep Soe Lõunatuul 6:35.11 37
142 333 Värv Aivi SSS 6:42.37 24
142 333 Põld Mari-Liis SSS 6:42.37 24
142 333 Kiudorv Maire SSS 6:42.37 24
143 311 Nõu Irmelin Skype Opossumid 6:42.48 38
143 311 Pihlak Martin Skype Opossumid 6:42.48 38
143 311 Oja Eero Skype Opossumid 6:42.48 38
144 358 Fedotov Kertu Täielik Error 6:46.01 39
144 358 Schmidt Viljar Täielik Error 6:46.01 39
144 358 Käo Mati Täielik Error 6:46.01 39
145 265 Rossar Risto IIZI team 6:52.37 82
145 265 Liira Ulvar IIZI team 6:52.37 82
145 265 Liira Rasmus IIZI team 6:52.37 82
146 335 Kotska Jevgeni Kurjad Naelad 6:54.31 83
146 335 Kimmo Deniss Kurjad Naelad 6:54.31 83
146 335 Rassolov Vitali Kurjad Naelad 6:54.31 83
147 347 Valk Ervin Sputnik 6:57.36 40
147 347 Sankovski Eve Sputnik 6:57.36 40
147 347 Taal Kati Sputnik 6:57.36 40
148 241 Maidla Marika Walkie- Talkie 7:07.10 41
148 241 Lumi Paul Walkie- Talkie 7:07.10 41
148 241 Koov Jaanus Walkie- Talkie 7:07.10 41
149 339 Sargma Marge Lendoravad 7:11.51 25
149 339 Lillepea Liina Lendoravad 7:11.51 25
149 339 Oitmaa Kristel Lendoravad 7:11.51 25
150 310 Kangur Liis Sussanini Jälgedes 7:14.52 42
150 310 Kukk Dora Sussanini Jälgedes 7:14.52 42
150 310 Kangur Peeter Sussanini Jälgedes 7:14.52 42
151 371 Kämbre Aimar Ford Mustang Club 7:19.14 43
151 371 Raamat Anryo Ford Mustang Club 7:19.14 43
151 371 Toomik Maarja-Liis Ford Mustang Club 7:19.14 43
152 292 Ehrenpreis Lauri Skype HD 7:23.54 44
152 292 Ehrenpreis Andres Skype HD 7:23.54 44
152 292 Sipsaka Liis Skype HD 7:23.54 44
153 340 Puus Piret Cybernaised 7:26.28 26
153 340 Valter Kaidi Cybernaised 7:26.28 26
153 340 Ignatjeva Marju Cybernaised 7:26.28 26
154 353 Silland Siim Speed 7:27.27 84
154 353 Halliste Indrek Speed 7:27.27 84
154 353 Herman Jörgen Speed 7:27.27 84
155 331 Komp Helena Visa Hulkur 7:28.34 27
155 331 Vanem Triin Visa Hulkur 7:28.34 27
155 331 Tõnisson Kristel Visa Hulkur 7:28.34 27
156 346 Peterson Marko Mobi II 7:36.07 45
156 346 Jüri Liis Mobi II 7:36.07 45
156 346 Mahlakõiv Triin Mobi II 7:36.07 45
157 352 Tõru Sirje IIZI Business 7:40.42 46
157 352 Teedla Ivo IIZI Business 7:40.42 46
157 352 Arro Kerli IIZI Business 7:40.42 46
158 343 Stokkeby Marika Tuba 207 7:54.15 28
158 343 Murumets Vaike Tuba 207 7:54.15 28
158 343 Idnurm Maari Tuba 207 7:54.15 28
159 349 Peettamm Merlin MetroSmit 9:13.43 47
159 349 Gil Kuldar MetroSmit 9:13.43 47
159 349 Prillop Kaia MetroSmit 9:13.43 47
160 369 Meius Sören Kuldne Kolmik Koos 9:40.09 48
160 369 Kubja Kristiina Kuldne Kolmik Koos 9:40.09 48
160 369 Viikmäe Kristen Kuldne Kolmik Koos 9:40.09 48
161 372 Liba Janek Valge&Partnerid 9:42.58 85
161 372 Raave Indrek Valge&Partnerid 9:42.58 85
161 372 Veiko Erki Valge&Partnerid 9:42.58 85
162 306 Lestberg Anna-Liisa Säraküünal 10:02.20 49
162 306 Kauksi Sirle Säraküünal 10:02.20 49
162 306 Utso Priit Säraküünal 10:02.20 49
163 351 Kõnd Karin Parasiidid 11:08.02 29
163 351 Tomson Laura Parasiidid 11:08.02 29
163 351 Kalma Maarja Parasiidid 11:08.02 29
0 300 Gulevit Julia Rutuga DNF 0
0 300 Lude Raivo Rutuga DNF 0
0 300 Mustasaar Relika Rutuga DNF 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Xdream 2010 r
Swedbank
Nike
Printcenter
Salomon
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE