estenglv
WAP version
Login form
II etapp 13.06.2010 - A-Rada
II etapp 13.06.2010 - B-Rada
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Swedbank Xdream II osavõistlus
Aeg 13.06.2010
Koht Tamsalu EST
Spordiala Multisport
Korraldaja MTÜ Seiklusklubi Xdream, Urmo Liblik, +372 5566 5394, urmo@xdream.ee www.xdream.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 9 Udam Ilmar ISC ADVENTURE TEAM 5:14.48 1
1 9 Korb Randy ISC ADVENTURE TEAM 5:14.48 1
1 9 Alling Urmo ISC ADVENTURE TEAM 5:14.48 1
2 1 Pallo Rait Salomon Team 5:18.50 2
2 1 Lillelaid Tõnu Salomon Team 5:18.50 2
2 1 Lambot Karli Salomon Team 5:18.50 2
3 3 Roose Riivo Go Reisiajakiri 5:18.55 3
3 3 Nõmm Marek Go Reisiajakiri 5:18.55 3
3 3 Pekk Tiit Go Reisiajakiri 5:18.55 3
4 2 Eensaar Silver Team VAUDE Matkasport 5:19.01 4
4 2 Eensaar Rain Team VAUDE Matkasport 5:19.01 4
4 2 Teppo Indrek Team VAUDE Matkasport 5:19.01 4
5 6 Aibast Erik Team Nike 5:21.53 5
5 6 Malsroos Lauri Team Nike 5:21.53 5
5 6 Viitmaa Alar Team Nike 5:21.53 5
6 35 Hussar Aimar Areal team 5:34.24 6
6 35 Kudre Raul Areal team 5:34.24 6
6 35 Arak Anti Areal team 5:34.24 6
7 20 Einpaul Jürgen III kolmik 3 5:42.52 7
7 20 Kiuru Väino III kolmik 3 5:42.52 7
7 20 Tammemäe Timmo III kolmik 3 5:42.52 7
8 5 Soots Viivi-Anne Kadarbiku kanged 5:50.34 1
8 5 Ottesson Rene Kadarbiku kanged 5:50.34 1
8 5 Hallikma Heiti Kadarbiku kanged 5:50.34 1
9 17 Heinmets Indrek Team Prefontaine 5:52.12 8
9 17 Rammul Risto Team Prefontaine 5:52.12 8
9 17 Tops Rainer Team Prefontaine 5:52.12 8
10 8 Sepp Leivo Ekstreem Adventure 5:55.01 2
10 8 Saue Elo Ekstreem Adventure 5:55.01 2
10 8 Marrandi Margus Ekstreem Adventure 5:55.01 2
11 28 Vaiksaar Mait Suusa Jüngrid 5:57.55 9
11 28 Vaiksaar Vahur Suusa Jüngrid 5:57.55 9
11 28 Vaiksaar Tõnis Suusa Jüngrid 5:57.55 9
12 36 Pajur Rain Europcar Team 6:00.59 10
12 36 Kriks Erki Europcar Team 6:00.59 10
12 36 Raichmann Arthur Europcar Team 6:00.59 10
13 14 Mikk Martti seiklusporr 6:02.21 11
13 14 Reimaa Mihkel seiklusporr 6:02.21 11
13 14 Karabelnik Kristjan seiklusporr 6:02.21 11
14 4 Siilak Avo Männikumägi/RMK SK 6:05.49 12
14 4 Etverk Erkki Männikumägi/RMK SK 6:05.49 12
14 4 Rooba Kuno Männikumägi/RMK SK 6:05.49 12
15 22 Ehandi Alar EVLI Adventure Team 6:07.09 13
15 22 Kainel Taavi EVLI Adventure Team 6:07.09 13
15 22 Vahter Kait EVLI Adventure Team 6:07.09 13
16 19 Erm Erki Twister Adventure Team 6:07.56 14
16 19 Marrandi Toomas Twister Adventure Team 6:07.56 14
16 19 Liivand Sven Twister Adventure Team 6:07.56 14
17 37 Kuusik Kalle enics 6:11.32 15
17 37 Pellja Erki enics 6:11.32 15
17 37 Pedai Andrus enics 6:11.32 15
18 16 Taba Riho ISC X-Hiking Team 6:12.54 16
18 16 Kivikas Eero ISC X-Hiking Team 6:12.54 16
18 16 Kattai Kaupo ISC X-Hiking Team 6:12.54 16
19 26 Vaher Maret ISC Team 6:13.14 1
19 26 Kink Jana ISC Team 6:13.14 1
19 26 Vettik Pilvi-Heli ISC Team 6:13.14 1
20 23 Mägi Andres PROACT Adventure Team 6:14.25 17
20 23 mürk Raul PROACT Adventure Team 6:14.25 17
20 23 Bauvald Andres PROACT Adventure Team 6:14.25 17
21 18 Kokk Siim Porilased 6:14.31 18
21 18 Kongo Kristjan Porilased 6:14.31 18
21 18 Greenbaum Janno Porilased 6:14.31 18
22 10 Sulg Mariann Team VAUDE Adventure 6:14.50 3
22 10 Roopõld Riho Team VAUDE Adventure 6:14.50 3
22 10 Luurmees Reigo Team VAUDE Adventure 6:14.50 3
23 7 Kannel Tanel Kiirrong 6:15.18 19
23 7 Kannel Alari Kiirrong 6:15.18 19
23 7 Jõepera Assar Kiirrong 6:15.18 19
24 29 Teder Lauri 21.CC Triatloniklubi 6:18.46 20
24 29 Vanahans Siim 21.CC Triatloniklubi 6:18.46 20
24 29 Immato Oliver 21.CC Triatloniklubi 6:18.46 20
25 12 Kink Ilmar AT NOBE TARTU 6:25.06 21
25 12 Taivere Eduard AT NOBE TARTU 6:25.06 21
25 12 Lahtmäe Lauri AT NOBE TARTU 6:25.06 21
26 50 Kaljuvee Janno Anna minna 6:26.16 22
26 50 Tael Siim Anna minna 6:26.16 22
26 50 Roosimaa Tarmo Anna minna 6:26.16 22
27 27 Mõtlep Riho OK Laktaat 6:27.12 23
27 27 Luidalepp Hannes OK Laktaat 6:27.12 23
27 27 Tõnissoo Tambet OK Laktaat 6:27.12 23
28 39 Preitof Mati A-Tiim 6:36.15 24
28 39 Kaljumäe Anti A-Tiim 6:36.15 24
28 39 Siim Vermo A-Tiim 6:36.15 24
29 15 Pallotedder Taivo Sportland 6:41.19 25
29 15 Raantse Rannar Sportland 6:41.19 25
29 15 Rooden Priit Sportland 6:41.19 25
30 87 Pellja Raivo Valgehobusemäe Team 6:41.29 26
30 87 Juhanson Indrek Valgehobusemäe Team 6:41.29 26
30 87 Undrest Jaanus Valgehobusemäe Team 6:41.29 26
31 11 Randman Priit Männikumägi kummipuru 6:41.30 27
31 11 Oja Joonas Männikumägi kummipuru 6:41.30 27
31 11 Kesaväli Asso Männikumägi kummipuru 6:41.30 27
32 21 Kaare Ain MD 6:41.39 28
32 21 Kiudma Tarvo MD 6:41.39 28
32 21 Tenno Taavo MD 6:41.39 28
33 33 Inno Anniki Suusahullud 6:42.43 2
33 33 Dukan Diana Suusahullud 6:42.43 2
33 33 Inno Kadi Suusahullud 6:42.43 2
34 25 Metsamäe Sirli LeTour Saku Suusaklubi 6:45.30 4
34 25 Tähnas Tiit LeTour Saku Suusaklubi 6:45.30 4
34 25 Kallasmaa Kalmer LeTour Saku Suusaklubi 6:45.30 4
35 54 Milling Tõnis G4S Spordiklubi 6:52.14 29
35 54 Tõnupärt Risto G4S Spordiklubi 6:52.14 29
35 54 Liivandi Eero G4S Spordiklubi 6:52.14 29
36 44 Brauer Päärn Six Pack 6:53.27 30
36 44 Taal Tanel Six Pack 6:53.27 30
36 44 Loo Olavi Six Pack 6:53.27 30
37 88 Palu Liina Põrra-põrra 6:53.32 3
37 88 Hirv Eleri Põrra-põrra 6:53.32 3
37 88 Kustavus Marika Põrra-põrra 6:53.32 3
38 62 Sirel Aigar Medisoft&seiklusporr 6:54.39 31
38 62 Jõgiaas Aivar Medisoft&seiklusporr 6:54.39 31
38 62 Ojavee Rain Medisoft&seiklusporr 6:54.39 31
39 32 Hütt Ivar Väle Tigu 7:00.13 32
39 32 Eomois Peep Väle Tigu 7:00.13 32
39 32 Tomingas Kalle Väle Tigu 7:00.13 32
40 60 Soots Jaanus Micromootor 7:01.42 33
40 60 Jõeste Alar Micromootor 7:01.42 33
40 60 Gurkin Viktor Micromootor 7:01.42 33
41 49 Grauen Viljar Metsapeatus 7:06.00 34
41 49 Grauen Peteri Metsapeatus 7:06.00 34
41 49 Laanoja Risto Metsapeatus 7:06.00 34
42 94 Tapfer Riho MD2 7:06.15 35
42 94 Ruusalepp Arno MD2 7:06.15 35
42 94 lepik Margus MD2 7:06.15 35
43 40 Karolin Indrek RMK SK III 7:14.25 36
43 40 Rähn Ahto RMK SK III 7:14.25 36
43 40 Reinvee Jaanus RMK SK III 7:14.25 36
44 52 Pajo Andres Tarvas Kaks 7:16.16 5
44 52 Videvik Priit Tarvas Kaks 7:16.16 5
44 52 Toome Rita Tarvas Kaks 7:16.16 5
45 30 Viidalepp Margit Team Mahe 7:16.37 6
45 30 Tamm Tarmo Team Mahe 7:16.37 6
45 30 Lillsoo Tarmo Team Mahe 7:16.37 6
46 55 Säde Eero Õhuvägi 7:20.45 37
46 55 Muru Rain Õhuvägi 7:20.45 37
46 55 Linkov Steven Õhuvägi 7:20.45 37
47 38 Maade Kristjan Jessorient 7:27.02 38
47 38 Saame Raivo Jessorient 7:27.02 38
47 38 Kaup Martin Jessorient 7:27.02 38
48 57 Hillermaa Magnus Hansa SQAd 7:27.19 39
48 57 Lumiste Tanel Hansa SQAd 7:27.19 39
48 57 Paesüld Harles Hansa SQAd 7:27.19 39
49 79 Ansper Arne Mõlaväntjalg! 7:29.05 40
49 79 Ansper Andres Mõlaväntjalg! 7:29.05 40
49 79 Heiberg Sven Mõlaväntjalg! 7:29.05 40
50 65 Adamson Monika Manny, Sid ja Diego 7:30.02 4
50 65 Pedor Maire Manny, Sid ja Diego 7:30.02 4
50 65 Vask Triin Manny, Sid ja Diego 7:30.02 4
51 47 Jõe Tarmo TMA Team 7:30.19 41
51 47 Tuuling Madis TMA Team 7:30.19 41
51 47 Tõnstein Andri TMA Team 7:30.19 41
52 51 Raitviir Elo Quo vadis 7:31.38 7
52 51 Bleive Ahti Quo vadis 7:31.38 7
52 51 Reponen Risko Quo vadis 7:31.38 7
53 43 Kuldma Martti Slo-Mo 7:33.00 42
53 43 Salum Ants Slo-Mo 7:33.00 42
53 43 Salum Mart Slo-Mo 7:33.00 42
54 67 Bachaus Arno Tridens Team 30+ 7:34.02 43
54 67 Jõemets Aivo Tridens Team 30+ 7:34.02 43
54 67 Lillsoo Indrek Tridens Team 30+ 7:34.02 43
55 63 Aasa Ülar Mehed ei nuta 7:40.09 44
55 63 Aasa Marko Mehed ei nuta 7:40.09 44
55 63 Põld Tõnu Mehed ei nuta 7:40.09 44
56 42 Kangilaski Taivo Spordi klubi 7:46.07 45
56 42 Kilk Kalle Spordi klubi 7:46.07 45
56 42 Pilbas Kristian Spordi klubi 7:46.07 45
57 64 Viidul Fred REP - M 7:47.17 46
57 64 All Tarmo REP - M 7:47.17 46
57 64 Mere Argo REP - M 7:47.17 46
58 41 Karro Martin MKM 7:52.27 47
58 41 Linke Meelis MKM 7:52.27 47
58 41 Linke Martin MKM 7:52.27 47
59 59 Maidla Margus TeamRide 7:55.53 48
59 59 Roos Rauno TeamRide 7:55.53 48
59 59 Meltsa Aimar TeamRide 7:55.53 48
60 45 Alamaa Tenno Oleks mägi keset küla 8:03.57 8
60 45 Tammemäe Urmas Oleks mägi keset küla 8:03.57 8
60 45 Kesküla Liilia Oleks mägi keset küla 8:03.57 8
61 74 Simmer Merili Lehtsabad 8:04.18 5
61 74 Peterson Hedi Lehtsabad 8:04.18 5
61 74 Kindel Grete Lehtsabad 8:04.18 5
62 97 Allik Argo Rahulikud kohalikud 8:07.09 49
62 97 RInginen Siim Rahulikud kohalikud 8:07.09 49
62 97 Tähepõld Tambet Rahulikud kohalikud 8:07.09 49
63 53 Sellin Tõnu Hiieqnn, SK Autsaider 8:07.42 50
63 53 Rebane Andres Hiieqnn, SK Autsaider 8:07.42 50
63 53 Freudenthal Margus Hiieqnn, SK Autsaider 8:07.42 50
64 77 Sankovski Raul LST 8:08.57 9
64 77 Lai Ivar LST 8:08.57 9
64 77 Tiisler Mari LST 8:08.57 9
65 24 Uiboupin Ats Webmedia Passion 8:10.20 51
65 24 Loitmaa Madis Webmedia Passion 8:10.20 51
65 24 Vare Lauri Webmedia Passion 8:10.20 51
66 31 Masik Tambet SK Kolepaha 8:14.20 52
66 31 Kivistik Lenart SK Kolepaha 8:14.20 52
66 31 Maripuu Ranno SK Kolepaha 8:14.20 52
67 61 Olle Kert K.T.J. 8:14.35 10
67 61 Krabi Taivo K.T.J. 8:14.35 10
67 61 Jalajas Kärt K.T.J. 8:14.35 10
68 83 Prants Raivo Fratelli Team 8:14.42 11
68 83 Mataloja Veiko Fratelli Team 8:14.42 11
68 83 Naar Milena Fratelli Team 8:14.42 11
69 34 Brakmann Erkki AEE 8:15.24 53
69 34 Brakmann Andres AEE 8:15.24 53
69 34 Mikkor Ergo AEE 8:15.24 53
70 46 Peebo Margit ABC SK Segased 8:15.44 12
70 46 Kubjas Aivar ABC SK Segased 8:15.44 12
70 46 Leesi Toomas ABC SK Segased 8:15.44 12
71 68 Külaots Marko Net Group 8:20.09 54
71 68 Kütt Mehis Net Group 8:20.09 54
71 68 Peterson Karl-Henrik Net Group 8:20.09 54
72 56 Soosaar Marti Firmasport 8:21.31 55
72 56 Karu Kunnar Firmasport 8:21.31 55
72 56 Vikat Marek Firmasport 8:21.31 55
73 48 Kukk Enn Empower 8:29.36 56
73 48 Ronk Toomas Empower 8:29.36 56
73 48 Klandorf Kalle Empower 8:29.36 56
74 13 Säde Timo M-klubi 8:35.13 57
74 13 Muru Mehis M-klubi 8:35.13 57
74 13 Kaiv Taavi M-klubi 8:35.13 57
75 66 Oinus Raimo Tipa Tapa 8:40.03 58
75 66 Tiitre Remy Tipa Tapa 8:40.03 58
75 66 Lannes Siim Tipa Tapa 8:40.03 58
76 76 Tähema Kärt Pane Tähele 8:41.20 13
76 76 Ääremaa Erkki Pane Tähele 8:41.20 13
76 76 Virro Toomas Pane Tähele 8:41.20 13
77 72 Kivimäe Meelis Hansa X 8:48.55 59
77 72 Melsas Margus Hansa X 8:48.55 59
77 72 Lahe Allan Hansa X 8:48.55 59
78 71 Valgepea Age Kratt Unlimited 9:07.31 6
78 71 Viilep Margit Kratt Unlimited 9:07.31 6
78 71 Kink Aule Kratt Unlimited 9:07.31 6
79 80 Tiisvend Jaanus 3J 9:14.46 60
79 80 Haud Janek 3J 9:14.46 60
79 80 Järva Juho 3J 9:14.46 60
80 73 Jänes Jaak Jänes, Karuott ja Rebane 9:16.27 14
80 73 Ritso Heliise Jänes, Karuott ja Rebane 9:16.27 14
80 73 Vähi Ilmar Jänes, Karuott ja Rebane 9:16.27 14
81 75 Sepp Kaja Twister Female 10:19.13 7
81 75 Erm Marge Twister Female 10:19.13 7
81 75 Hallikma Maret Twister Female 10:19.13 7
82 69 Vilbaste Indrek Eksinud 11:07.58 61
82 69 Samarüütel Andres Eksinud 11:07.58 61
82 69 Sibul Tarmo Eksinud 11:07.58 61
83 96 Gostsõllo Henri Seksretk 11:25.53 62
83 96 Silem Priit Seksretk 11:25.53 62
83 96 Noor Mihkel Seksretk 11:25.53 62
84 58 Täht Margus Komeet 12:36.58 63
84 58 Klaos Hugo Komeet 12:36.58 63
84 58 Riik Oliver Komeet 12:36.58 63
85 95 Vahtakand Grete X-Grandis 12:46.40 15
85 95 Kärpuk Andrus X-Grandis 12:46.40 15
85 95 lepp Madis X-Grandis 12:46.40 15
86 90 Peilman Andres G4S Eesti 2. võistkond 13:24.21 64
86 90 Paloson Ahti G4S Eesti 2. võistkond 13:24.21 64
86 90 Rebane Raigo G4S Eesti 2. võistkond 13:24.21 64
87 81 Laanes Andres The Lost Contingent 13:45.13 65
87 81 Keskküla Pärtel The Lost Contingent 13:45.13 65
87 81 Vahter Kaimo The Lost Contingent 13:45.13 65
88 92 Kodar Anti Habibas Adventure Team 13:52.39 66
88 92 Laub Gerd Habibas Adventure Team 13:52.39 66
88 92 Uiboaed Gert Habibas Adventure Team 13:52.39 66
89 91 Lepik Janno VEEREV TANK 16:40.00 67
89 91 Mäe Siim VEEREV TANK 16:40.00 67
89 91 Lepik Jaanus VEEREV TANK 16:40.00 67
90 70 Pukk Juhan JIT-team 18:17.35 68
90 70 Kabral Iljar JIT-team 18:17.35 68
91 93 Ambel Arvo Pure Energy 20:27.00 69
91 93 Uhtlik Ove Pure Energy 20:27.00 69
91 93 Poopuu Priit Pure Energy 20:27.00 69
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Xdream 2010 r
Swedbank
Nike
Printcenter
Salomon
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE