estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kalle Kriit võitis Rõuge Rattamaratoni TULEMUSED 05.06.2010 (2)
Täna Rõuges ja Haanjamaa kuppelmaastikul sõidetud Elion Estonian Cup 3. etapi, Rõuge rattamaratoni, võitis võimsa soolosõitu teinud Cofidise proff Kalle Kriit, kes sõitis konkurentidel ...
Laupäeval toimub Rõuges esinduslik rattamaraton! 02.06.2010 (0)
Täna südaööl lõppeb eelregistreerimine Elioni sarja 3. etapile - Rõuge rattamaratonile. Hetke seisuga on kirjas ca 1340 ratturit, aga täna õhtuks peaks 1400 registreerunu piir purunema.
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse laupäeval, 29. mail 27.05.2010 (0)
Veel nädala jagu saab soodsamalt registreeruda Rõuge Rattamaratonile! 20.05.2010 (2)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rõuge Rattamaraton - 59 km /uuend. 09.06.2010/
Rõuge Rattamaraton - 31 km /uuend. 14.06/
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 05.06.2010
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km 12:00
Poolmaraton 31 km 13:15 NB! Stardiaeg 13:25
Lastesõidud 12:10 NB! Stardiaeg 12:15
Avatud raja sõit 29. mai kell 12:00 Rõuge Ööbikuoru platsilt
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid MTÜ, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  
• SARJA KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2005 Redi Kaarel TÜ ASK 1:05:09 1 1300 Diploma
2 2002 Mäoma Silver TYS 1:06:04 2 1290 Diploma
3 2006 Vahtra Vahur TÜ ASK 1:08:13 3 1280 Diploma
4 2007 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 1:09:53 1 1270 Diploma
5 2009 Vosman Ekke-Kaur kjk 1:11:56 2 1260 Diploma
6 2010 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 1:12:15 3 1250 Diploma
7 2023 Roos Indrek Catwees 1:12:25 1 1240 Diploma
8 2012 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 1:12:31 4 1230 Diploma
9 2011 Koch Kalju 1:12:32 1 1220 Diploma
10 2122 Põldoja Martin Tartu SK Velo 1:12:43 5 1210 Diploma
11 2041 Kelk Kaarel CFC 1:13:39 6 1202 Diploma
12 2015 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 1:13:47 2 1194 Diploma
13 2013 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:14:37 4 1186 Diploma
14 2030 Metsa Taivo 1:15:21 3 1178 Diploma
15 2029 Furmane Linda SIS Baltic / RRS 1:15:23 1 1170 Diploma
16 2019 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 1:15:50 7 1162 Diploma
17 2008 Arulaan Sten KJK 1:16:17 8 1154 Diploma
18 2039 Oja Jaan 1:16:54 2 1146 Diploma
19 2016 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:17:06 3 1138 Diploma
20 2028 Pihlak Henri 1:17:26 9 1130 Diploma
21 2025 Kramm Raimo WESTLINE TEAM II 1:17:33 4 1122 Diploma
22 2037 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 1:17:35 10 1114 Diploma
23 2020 Matvejeva Jana VARGAMÄE 1:18:10 1 1106 Diploma
24 2032 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:18:14 5 1098 Diploma
25 2045 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:18:24 2 1090 Diploma
26 2055 Kõivumägi Georg TÜASK 1:18:50 5 1082 Diploma
27 2024 Janke Maido IITEE 1:18:53 6 1074 Diploma
28 2017 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:19:23 6 1066 Diploma
29 2033 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:19:49 7 1058 Diploma
30 2098 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:20:29 3 1050 Diploma
31 2031 Saar Tõnis kjk 1:20:53 11 1044 Diploma
32 2021 Himma Markus Team Extreme 1:21:29 7 1038 Diploma
33 2094 Külanurm Karli Klubisport 1:21:46 8 1032 Diploma
34 2082 Uudeküll Peep 1:22:00 9 1026 Diploma
35 2051 Kübar Kauri WESTLINE TEAM II 1:22:05 10 1020 Diploma
36 2102 Meltsov Martin 1:22:18 11 1014 Diploma
37 2048 Arumäe Robert Jalgrattaklubi VIKO 1:22:21 8 1008 Diploma
38 2060 Karner Kuido 1:22:34 12 1002 Diploma
39 2073 Kesküla Urmet Helika 1:22:55 13 996 Diploma
40 2027 Andressoo Reimo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:23:08 12 990 Diploma
41 2047 Rannala Ivar 1:23:13 14 984 Diploma
42 2077 Pesor Siim KOMO 1:23:27 9 978 Diploma
43 2046 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:23:35 1 972 Diploma
44 2087 Habakukk Kristjan 1:23:41 15 966 Diploma
45 2081 Uustal Arno 1:23:44 16 960 Diploma
46 2080 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 1:23:44 13 954 Diploma
47 2363 Jõesaar Margus 1:23:47 17 948 Diploma
48 2106 Pruul Priit 1:23:58 18 942 Diploma
49 2091 Soo Rainer WESTLINE TEAM III 1:24:15 19 936 Diploma
50 2112 Kiristaja Hendrik 1:24:29 10 930 Diploma
51 2104 Toome Relika 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:24:31 4 926 Diploma
52 2072 Kütt Rainer 1:24:38 20 922 Diploma
53 2133 Rohtla Gert Skoda 1:24:55 21 918 Diploma
54 2061 Uibu Aivar 1:24:57 22 914 Diploma
55 2064 Eenraid Peep 1:25:09 23 910 Diploma
56 2053 Aljand Marek 1:25:11 24 906 Diploma
57 2089 Kivistik Kaido Jalgrattaklubi VIKO 1:25:16 25 902 Diploma
58 2261 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 1:25:19 11 898 Diploma
59 2336 Aivar Voll 1:25:28 26 894 Diploma
60 2124 Paju Taisto 1:25:32 27 890 Diploma
61 2351 Sarv Jan-Erik 1:25:34 12 886 Diploma
62 2313 Premet Kalle Brentel OÜ 1:25:48 28 882 Diploma
63 2049 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:25:52 29 878 Diploma
64 2079 Rannala Rando 1:25:53 30 874 Diploma
65 2083 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 1:26:25 31 870 Diploma
66 2103 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:26:28 32 866 Diploma
67 2262 Volmer Raul Tartu SK Velo 1:26:44 13 862 Diploma
68 2153 Tiisler Marko 1:26:45 33 858 Diploma
69 2086 Tammemäe Kaupo Viljandi Suusaklubi 1:26:49 14 854 Diploma
70 2071 Taan Sander GRÜNDER SPORT 1:26:54 14 850 Diploma
71 2093 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 1:27:03 2 846 Diploma
72 2350 Luik Aare 1:27:04 34 842 Diploma
73 2066 Nool Sander Haanja Rattaklubi 1:27:05 15 838 Diploma
74 2065 Riim Allan RPM Rattatiim 1:27:29 15 834 Diploma
75 2118 Pallase Alar 1:27:35 35 830 Diploma
76 2131 Lukner Renaldo 1:27:42 36 826 Diploma
77 2361 Joorits Andero 1:27:45 37 822 Diploma
78 2105 Kuresson Jaak SK Rakke 1:27:45 38 818 Diploma
79 2076 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:27:46 3 814 Diploma
80 2075 Kaldvee Valdur 1:28:04 39 810 Diploma
81 2056 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 1:28:04 5 808 Diploma
82 2069 Oja Marek 1:28:05 40 806 Diploma
83 2014 Kiskonen Siim KJK 1:28:05 16 804 Diploma
84 2052 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 1:28:25 2 802 Diploma
85 2115 Laas Karl Laas 1:28:29 41 800 Diploma
86 2111 Ehari Ain Catwees 1:28:38 42 798 Diploma
87 2166 Kaldvee Reino TÜASK 1:28:51 17 796 Diploma
88 2099 Ottender Uwe IITEE 1:28:53 43 794 Diploma
89 2143 Matvejev Ahto VARGAMÄE 1:29:01 44 792 Diploma
90 2062 Karus Kalev Elioni SK 1:29:03 45 790 Diploma
91 2321 Veske Annika 1:29:16 3 788 Diploma
92 2100 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:29:20 4 786 Diploma
93 2078 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 1:29:29 5 784 Diploma
94 2134 Tiits Janar Helika 1:30:02 46 782 Diploma
95 2095 Põlluste Priit 1:30:03 47 780 Diploma
96 2326 Vitmanis Eduards AXA Latvia 1:30:13 48 778 Diploma
97 2121 Ers Alger AE Projekti Insener 1:30:17 49 776 Diploma
98 2311 Salo Heiki 1:30:45 50 774 Diploma
99 2101 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:30:50 18 772 Diploma
100 2341 Annom Anti 1:30:54 51 770 Diploma
101 2130 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:31:11 4 768 Diploma
102 2176 Järveoja Tarmo 1:31:26 52 766 Diploma
103 2059 Aavik Aivar 1:31:35 53 764 Diploma
104 2199 Kiudorv Andrus 1:31:41 54 762 Diploma
105 2172 Kruus Peep 1:32:13 55 760 Diploma
106 2113 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:32:14 56 758 Diploma
107 2306 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 1:32:25 57 756 Diploma
108 2063 Noormets Aivar Noormets Team 1:32:28 58 754 Diploma
109 2305 Uiboaid Margus 1:32:40 59 752 Diploma
110 2085 Väärtmaa Tambet 1:32:49 16 750 Diploma
111 2070 Kaasik Morten Columbus IT 1:32:51 60 748 Diploma
112 2109 Saremat Raivo 1:32:51 61 746 Diploma
113 2318 Vaarmets Jüri 1:32:51 62 744 Diploma
114 2126 Kangur Tarmo 1:33:00 63 742 Diploma
115 2117 Ansip Ethel 1:33:07 6 740 Diploma
116 2329 Volts Ainars 1:33:11 64 738 Diploma
117 2138 Sarapuu Indrek 1:33:15 65 736 Diploma
118 2337 Oper Vampula 1:33:34 66 734 Diploma
119 2314 Raju Margo Rõuge Racing Team 1:33:44 19 732 Diploma
120 2140 Jääger Mari Jõelähtme Singel 1:33:44 4 730 Diploma
121 2316 Treu Merilin 1:34:05 6 729 Diploma
122 2190 Juusu Martin 1:34:07 67 728 Diploma
123 2144 Varik Joan Markus 1:34:17 20 727 Diploma
124 2167 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 1:34:32 21 726 Diploma
125 2132 Pung Peeter VOC 1:34:34 68 725 Diploma
126 2170 Teas Ragnar Plekk-Liisu Rattaklubi 1:34:35 22 724 Diploma
127 2173 Gerndorf Urmas 1:34:35 69 723 Diploma
128 2123 Arras Ants 1:34:36 70 722 Diploma
129 2259 Tika Toomas 1:34:48 71 721 Diploma
130 2343 Raju Sandra Sportland / MyFitness Team 1:34:49 5 720 Diploma
131 2304 Hiie Kristo 1:34:53 72 719 Diploma
132 2127 Arakas Mart 1:34:54 5 718 Diploma
133 2330 Skopins Normunds 1:34:55 73 717 Diploma
134 2181 Vals Krister Klubisport 1:34:55 74 716 Diploma
135 2154 Rimmel Marje 1:35:10 6 715 Diploma
136 2163 Kepler Andres Elioni SK 1:35:14 75 714 Diploma
137 2145 Aimsalu Mart 1:35:15 76 713 Diploma
138 2125 Verk Argo 1:35:22 77 712 Diploma
139 2108 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:35:29 7 711 Diploma
140 2135 Sigus Piret 1:35:30 8 710 Diploma
141 2221 Kahu Richard Rõuge Racing Team II 1:35:30 23 709 Diploma
142 2333 Kala Tarmo 1:35:33 78 708 Diploma
143 2346 Hurt Albert Haanja Rattaklubi 1:35:35 24 707 Diploma
144 2137 Mänd Margus 1:35:49 79 706 Diploma
145 2187 Keskpalu Benno 1:35:54 80 705 Diploma
146 2114 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:35:59 81 704 Diploma
147 2186 Sülla Aivar 1:35:59 82 703 Diploma
148 2195 Kaarna Raul 1:36:10 83 702 Diploma
149 2183 Kamps Markus Catwees 1:36:11 84 701 Diploma
150 2203 Pelska Sten 1:36:15 25 700 Diploma
151 2328 Enno Pelska 1:36:15 85 699 Diploma
152 2110 Pajur Agnes 1:36:17 9 698 Diploma
153 2327 Jagubkovs Aivars AXA Latvia 1:36:24 86 697 Diploma
154 2303 Gornischeff Martin 1:36:31 87 696 Diploma
155 2227 Solman Veiko Catwees 1:36:32 88 695 Diploma
156 2152 Russing Mati Catwees 1:36:32 89 694 Diploma
157 2229 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 1:36:32 90 693 Diploma
158 2129 Laursoo Tõnu 1:36:38 91 692 Diploma
159 2116 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 1:36:49 26 691 Diploma
160 2315 Härmson Toomas 1:36:51 92 690 Diploma
161 2120 Leming Indis 1:37:05 93 689 Diploma
162 2231 Sepp Toomas RPM Rattatiim 1:37:17 94 688 Diploma
163 2269 Novogran Dmitri 1:37:31 95 687 Diploma
164 2146 Rullingo Eik IITEE 1:37:34 96 686 Diploma
165 2312 Hanni Toomas 1:37:40 97 685 Diploma
166 2192 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 1:37:40 10 684 Diploma
167 2223 Saarlaid Jaanus UusSuund 1:37:43 98 683 Diploma
168 2323 Türk Tambet RPM Rattatiim 1:37:50 99 682 Diploma
169 2151 Arras Kristjan 1:37:53 100 681 Diploma
170 2178 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:38:09 7 680 Diploma
171 2344 Lepp Raido 1:38:25 101 679 Diploma
172 2165 Tasane Toomas 1:38:45 102 678 Diploma
173 2216 Oja Andreas 1:38:46 103 677 Diploma
174 2232 Tuvikene Alar Catwees 1:38:48 104 676 Diploma
175 2211 Teng Toivo 1:38:50 105 675 Diploma
176 2180 Rebane Kärt 1:38:55 11 674 Diploma
177 2225 Aarela Alo 1:39:01 106 673 Diploma
178 2136 Kond Kuido 1:39:08 107 672 Diploma
179 2277 Lember Jaagup 1:39:10 17 671 Diploma
180 2162 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:39:17 8 670 Diploma
181 2352 Aria Sten 1:39:18 108 669 Diploma
182 2182 Räppo Triinu TeamRide Naised 1:39:22 12 668 Diploma
183 2322 Ottender Sten-Erik IITEE 1:39:30 27 667 Diploma
184 2207 Noormets Alo Eesti Saabiklubi 1:39:50 109 666 Diploma
185 2302 Kruus Andres 1:40:06 110 665 Diploma
186 2349 Maajärv Rene VBH-Roto Team 1:40:07 111 664 Diploma
187 2161 Tekku Ivar 1:40:09 112 663 Diploma
188 2092 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:40:13 9 662 Diploma
189 2202 Matsalu Ken 1:40:33 113 661 Diploma
190 2339 Mooste Tarmo 1:40:42 114 660 Diploma
191 2273 Tamm Kristine 1:41:27 13 659 Diploma
192 2168 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 1:41:40 115 658 Diploma
193 2184 Väärtmaa Terje 1:41:54 10 657 Diploma
194 2171 Säde Tamar 1:42:10 116 656 Diploma
195 2174 Teder Andre Viljandi Rattaklubi 1:42:26 28 655 Diploma
196 2175 Männik Margit Exmet 1:42:29 11 654 Diploma
197 2107 Kunimägi Germo Pärnu Kalev SK 1:42:57 29 653 Diploma
198 2213 Premet Karl Brent Pärnu Kalevi SK 1:42:59 30 652 Diploma
199 2197 Kiudorv Maire 1:43:10 14 651 Diploma
200 2300 Pedak Annika RPM Rattatiim 1:43:22 15 650 Diploma
201 2191 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 1:43:37 7 649 Diploma
202 2179 Järveoja Helje 1:43:59 12 648 Diploma
203 2155 Lään Illari 1:44:04 117 647 Diploma
204 2224 Looga Lauri 1:44:06 118 646 Diploma
205 2215 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 1:44:39 13 645 Diploma
206 2198 Reili Johan 1:44:47 31 644 Diploma
207 2169 Köss Annaliisa Sportland / MyFitness Team II 1:44:56 16 643 Diploma
208 2236 Mugu Heikki 1:45:01 119 642 Diploma
209 2294 Teeorg Sten 1:45:21 120 641 Diploma
210 2249 Stalde Aaron Otto Laas 1:45:40 32 640 Diploma
211 2264 Laaneots Aiki Tartu suusaklubi 1:45:45 8 639 Diploma
212 2335 Takkis Elvis 1:46:49 121 638 Diploma
213 2301 Uibopuu Aivar RPM Rattatiim 1:47:05 122 637 Diploma
214 2200 Dimitrijev Avo Eesti Raudtee SK 1:47:20 123 636 Diploma
215 2276 Vann Kati Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:47:25 17 635 Diploma
216 2238 Furman Jekaterina Rimi Cycling Team 1:47:29 18 634 Diploma
217 2271 Tarjus Piret 1:47:48 14 633 Diploma
218 2353 Suits Eva 1:47:50 19 632 Diploma
219 2308 Ingermann Brit 1:47:51 20 631 Diploma
220 2357 Sankovski Eve 1:47:56 15 630 Diploma
221 2365 Naaber Jaan 1:48:00 124 629 Diploma
222 2364 Kitter Andres 1:48:15 125 628 Diploma
223 2334 Rammul Heiki külitse 1:48:25 6 627 Diploma
224 2324 Teder Egle 1:48:27 21 626 Diploma
225 2226 Kaasik Arne Columbus IT 1:48:42 126 625 Diploma
226 2196 Kaarjärv Martin 1:48:46 127 624 Diploma
227 2220 Liivamaa Brita Plekk-Liisu Rattaklubi 1:48:48 9 623 Diploma
228 2185 Beljaeva Maret Enicsi naised 1:49:03 22 622 Diploma
229 2208 Laas Inge Elioni SK 1:49:12 16 621 Diploma
230 2206 Karu Taavi Rõuge 1:49:24 128 620 Diploma
231 2177 Prikko Kristel Harju Elekter 1:49:35 17 619 Diploma
232 2222 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi 1:49:49 129 618 Diploma
233 2256 Laaneots Merle Chill Out Sport 1:50:07 23 617 Diploma
234 2243 Kruus Mihkel Valio 1:50:18 130 616 Diploma
235 2247 Polikarpus Mart 1:50:22 131 615 Diploma
236 2188 Riim Piia RPM Rattatiim 1:50:28 18 614 Diploma
237 2233 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:50:58 19 613 Diploma
238 2320 Värv Aivi 1:51:01 24 612 Diploma
239 2210 Väljak Heisi Exmet 1:51:17 25 611 Diploma
240 2274 Rauk Marit 1:51:23 20 610 Diploma
241 2267 Roomets Rando 1:51:25 132 609 Diploma
242 2212 Käär Kätlin 1:51:32 26 608 Diploma
243 2244 Sootla Ivika 1:51:42 27 607 Diploma
244 2251 Mark Jaanus Rõuge Racing Team 1:52:07 133 606 Diploma
245 2282 Uustalu Diana 1:52:07 28 605 Diploma
246 2331 Voitka Epp 1:52:13 21 604 Diploma
247 2286 Habakukk Kai 1:52:14 29 603 Diploma
248 2325 Kasser Annely 1:52:16 22 602 Diploma
249 2287 Lamp Marku 1:52:22 134 601 Diploma
250 2237 Mikk Karin 1:52:37 30 600 Diploma
251 2228 Heinmets Laidi 1:52:55 23 599 Diploma
252 2279 Matto Vallo 1:52:59 135 598 Diploma
253 2265 Aak Sibelle 1:53:14 31 597 Diploma
254 2245 Kaasik Kristen Columbus IT 1:53:25 136 596 Diploma
255 2309 Lillimägi Urmas 1:53:26 137 595 Diploma
256 2258 Aalma Ain 1:53:55 138 594 Diploma
257 2242 Jääger Liis 1:53:59 10 593 Diploma
258 2275 Soome Eliisa 1:54:02 32 592 Diploma
259 2348 Moisto Terje 1:54:17 33 591 Diploma
260 2234 Jürisaar Merilin 1:54:25 11 590 Diploma
261 2194 Reinmäe Heli 1:54:30 24 589 Diploma
262 2360 Välja Mihkel 1:55:08 139 588 Diploma
263 2253 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 1:55:14 34 587 Diploma
264 2358 Välja Arvo 1:55:47 140 586 Diploma
265 2250 Karing Krista 1:56:12 12 585 Diploma
266 2189 Anton Ivo 1:56:28 141 584 Diploma
267 2298 Keva Elina Sportland / MyFitness Team 1:56:58 35 583 Diploma
268 2297 Muhk Helly 1:57:01 36 582 Diploma
269 2246 Kantsik Tiina AE Projekti Insener 1:57:20 37 581 Diploma
270 2307 Kuklane Tarmo 1:58:06 142 580 Diploma
271 2257 Rimmel Mailis 1:58:51 25 579 Diploma
272 2218 Kallion Rasmus 1:59:46 143 578 Diploma
273 2310 Eomõis Kätlin Klubisport 1:59:55 38 577 Diploma
274 2254 Piik Merilin Helika 2:00:29 39 576 Diploma
275 2240 Opikova Kristi Enicsi naised 2:01:13 40 575 Diploma
276 2332 Leppik Alar 2:01:22 144 574 Diploma
277 2278 Krüger Grete 2:03:27 41 573 Diploma
278 2252 Suitso Piret 2:03:53 26 572 Diploma
279 2241 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK 2:04:04 42 571 Diploma
280 2289 Samolberg Janet 2:04:10 27 570 Diploma
281 2148 Nõu Inga IITEE 2:04:39 43 569 Diploma
282 2347 Tamm Tiit 2:04:44 145 568 Diploma
283 2260 Silver Joosep 2:05:28 33 567 Diploma
284 2296 Jürgensoo Epp Enicsi naised 2:05:31 44 566 Diploma
285 2319 Schmidt Kaisa 2:07:35 45 565 Diploma
286 2345 Lepp Johanna 2:10:32 46 564 Diploma
287 2248 Anton Marika 2:11:02 28 563 Diploma
288 2263 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:12:05 47 562 Diploma
289 2293 Larina Alisa 2:14:40 13 561 Diploma
290 2288 Astok Andreas DeLaval 2:18:20 34 560 Diploma
291 2283 Nurk Margit 2:19:38 48 559 Diploma
292 2299 Koger Urve 2:20:12 49 558 Diploma
293 2338 Toomik Siiri 2:21:52 29 557 Diploma
294 2281 Ernits Kristina PyhaYritus.org 2:22:06 50 556 Diploma
295 2355 Mein Maili 2:22:25 51 555 Diploma
296 2362 Tamm Heidi 2:23:39 30 554 Diploma
297 2291 Kaldas Liina Jussikese 7 Sõpra 2:26:23 52 553 Diploma
298 2284 Pärsimägi Ane Enicsi naised 2:31:16 31 552 Diploma
299 2354 Hanschmidt Denise 2:38:01 53 551 Diploma
300 2272 Mägi Kristel Ummisjalu 2:38:15 32 550 Diploma
301 2340 Lillenberg Jaanika 2:41:46 33 549 Diploma
302 2342 Burm Elena ARCTIC SPORT CLUB 2:43:37 34 548 Diploma
303 2317 Venski Mirian 2:44:22 54 547 Diploma
304 2266 Kirss Monika Alpiexpress 3:00:20 35 546 Diploma
‹‹ Tagasi
Rouge RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Hökan Pärlström, , 14.06.2010 09:58
Sinusugusele pole see õige koht,soovitan Angel klubi,kus saad oma mõnud rahuldatud,seal kindlasti leiad endale rohtu närvilisuse vastu.
Pulst, , 13.06.2010 06:54
hökan sul on siis närvid parajalt läbi juba -endal tooks pigem muheda muige suule kui kellegil on perse peal kirjutatud zanussi ja ma arvan selline element rattaspordis ainult teretulnud
Hökan Pärlström, , 11.06.2010 21:43
Mulle tavaliselt pea igal võistlusel hakkab närvidele käima see, kui kellegi taguotsa peale on kirjutatud "ZANUSSI" kuidagi veider tekst jalgrattaga see ei käi kokku! Väga hea on see, et keegi lausa sõites on videosid viitsinud teha, siis on pärast hea näha missgune tropis sõit seal tagapool käib. Edu ratturitele, sport ikkagi lõpuks võidab!
kaameramees, , 10.06.2010 19:54
Panen veelkord esimese video lingi siis. Ülejäänud leiab lihtsalt video kohal kasutajanime taga oleva noolekese alt. http://www.youtube.com/watch?v=DB7ieNatDfI&feature=channel Kaks 10min videot on hetkel üles panemata, kuna neid on vaja kõige pealt lõigata. Ise suundun nüüd paariks lähipäevaks sadulasse.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 10.06.2010 18:25
Hei. ERR spordiportaalis on Rõuge rattamaratoni saade ka järelevaadatav - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9961 Kõik saated leiab siit - http://sport.err.ee/index.php?0221
to veevedaja, , 10.06.2010 18:13
Ja kellelt korraldaja numbri siis ära peab võtma kui üks inimene oletame sooviks 100-200 gruppi tulla. Selle koha pealt on minu mäletamist mööda võistlusjuhendis punkt kus räägitakse sellest, et kohtuniku loal võid startida ka mitte numbri järgses stardigrupis ehk siis üsna tihti on esimeses reas startimas mehed numbritega 1000+.
Kaameratest, , 10.06.2010 17:52
Varsti tuleb Tehnikamaailmas juttu erinevatest spordikaameratest. Tean kuna osalesin testis ratturina
See kaamera, , 10.06.2010 12:50
veel lahedam http://baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=58&products_id=532
veevedaja, , 09.06.2010 23:01
keegi võttis varem sõna, et ümberregamisega satud kohe viimasesse gruppi. Sama vist ka võitluspäeval registreerudes. Info (üle)külluse ajastul ei tohiks ju raske olla, et ümberregamisel pannakse sind sellesse stardigruppi, kuhu kuulud varasemate tulemuste põhjal. Tõenäoliselt mott ümberregada väheneb ikka kõvasti, kui pead hakkama sõitma 1200+ kohalt, kui ise seal 150 kandis väntaja. Tagajärgede likvideerimist alusta põhjuste leidmisega.
kaameramees, , 09.06.2010 20:42
aa seda ka, et võib ka Eestis poes uudistada. http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Tooted!OpenDocument&vw=Class&f1=Elektroonika&f2=Kaamerad See on vanem tavaline variant, mitte HD. UK Amazonis selline £127.35


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Rouge RM 2010_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE