estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kalle Kriit võitis Rõuge Rattamaratoni TULEMUSED 05.06.2010 (2)
Täna Rõuges ja Haanjamaa kuppelmaastikul sõidetud Elion Estonian Cup 3. etapi, Rõuge rattamaratoni, võitis võimsa soolosõitu teinud Cofidise proff Kalle Kriit, kes sõitis konkurentidel ...
Laupäeval toimub Rõuges esinduslik rattamaraton! 02.06.2010 (0)
Täna südaööl lõppeb eelregistreerimine Elioni sarja 3. etapile - Rõuge rattamaratonile. Hetke seisuga on kirjas ca 1340 ratturit, aga täna õhtuks peaks 1400 registreerunu piir purunema.
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse laupäeval, 29. mail 27.05.2010 (0)
Veel nädala jagu saab soodsamalt registreeruda Rõuge Rattamaratonile! 20.05.2010 (2)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rõuge Rattamaraton - 59 km /uuend. 09.06.2010/
Rõuge Rattamaraton - 31 km /uuend. 14.06/
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 05.06.2010
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km 12:00
Poolmaraton 31 km 13:15 NB! Stardiaeg 13:25
Lastesõidud 12:10 NB! Stardiaeg 12:15
Avatud raja sõit 29. mai kell 12:00 Rõuge Ööbikuoru platsilt
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid MTÜ, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  
• SARJA KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. PKT    
1 14 Kriit Kalle FIXUS SPORT 2:01:01 0:56:45 1 1506 Diploma
2 9 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:01:40 1:00:07 2 1495 Diploma
3 8 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:02:09 0:58:18 3 1494 Diploma
4 1046 Kangert Tanel FIXUS SPORT 2:02:20 0:58:18 4 1494 Diploma
5 7 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 2:04:55 1:00:05 5 1489 Diploma
6 10 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 2:05:02 1:00:06 1 1488 Diploma
7 4 Kukk Sigvard Spordipartner 2:05:09 1:00:06 6 1488 Diploma
8 12 Ainsalu Markku ProShop Team 2:05:25 1:00:04 7 1486 Diploma
9 1 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:05:41 1:00:07 2 1485 Diploma
10 1017 Jõeäär Gert 2:05:57 1:00:08 8 1484 Diploma
11 3 Suur Ivo ProShop Team 2:06:10 1:00:03 1 1483 Diploma
12 26 Selder Tauri Investment Agency Team 2:07:50 1:00:04 2 1482 Diploma
13 25 Jõessar Janari-Joel CFC 2:08:05 1:01:07 3 1481 Diploma
14 16 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:08:07 1:01:08 1 1480 Diploma
15 22 Puu Henno FIXUS SPORT 2:08:29 1:02:20 9 1479 Diploma
16 20 Pruus Peeter KOMO 2:08:33 1:02:19 4 1478 Diploma
17 27 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 2:08:40 1:02:20 3 1477 Diploma
18 18 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:08:49 1:02:19 10 1476 Diploma
19 145 Mandri Rene ag2r-la mondiale 2:10:11 1:01:07 11 1475 Diploma
20 1038 Benhens-Bekens Ernests RRS 2:10:28 1:01:45 5 1474 Diploma
21 44 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:10:48 1:03:00 6 1473 Diploma
22 38 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 2:11:01 1:02:21 4 1472 Diploma
23 31 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:11:04 1:02:52 5 1471 Diploma
24 6 Kukk Erki ProShop Team 2:11:05 1:03:41 12 1470 Diploma
25 30 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 2:11:06 1:02:22 2 1469 Diploma
26 28 Sala Raivo Investment Agency Team 2:11:14 1:03:00 6 1468 Diploma
27 32 Öpik Oliver velo clubbers 2:11:28 1:02:59 13 1467 Diploma
28 33 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:12:25 1:03:01 14 1466 Diploma
29 35 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:12:51 1:03:29 15 1465 Diploma
30 24 Krusemann Magnus At Spordiklubi 2:12:55 1:02:59 16 1464 Diploma
31 46 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 2:13:02 1:03:56 17 1463 Diploma
32 56 Tombak Janek Sportland / MyFitness Team I 2:13:27 1:02:22 18 1462 Diploma
33 45 Arumägi Anti CFC 2:13:38 1:04:02 7 1461 Diploma
34 17 Jalakas Siim VARGAMÄE 2:13:58 1:03:31 3 1460 Diploma
35 40 Pallo Rait At Spordiklubi 2:14:03 1:03:59 19 1459 Diploma
36 57 Ositis Dzintars EthicSport 2:14:09 1:03:30 7 1458 Diploma
37 110 Laanela Danek 2:14:18 1:04:00 20 1457 Diploma
38 77 Sars Martins NN Sporta klubs / RRS 2:14:23 1:03:54 21 1456 Diploma
39 37 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:15:11 1:04:02 22 1455 Diploma
40 29 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:15:20 1:04:03 23 1454 Diploma
41 79 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:15:22 1:04:20 8 1453 Diploma
42 64 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:15:34 1:04:01 24 1452 Diploma
43 55 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:15:36 1:04:03 8 1451 Diploma
44 74 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:15:37 1:04:04 25 1450 Diploma
45 42 Puhm Reijo Alpha Baltic 2:15:39 1:04:04 9 1449 Diploma
46 49 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:15:43 1:05:14 9 1448 Diploma
47 54 Kivioja Raimo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:15:54 1:04:54 26 1447 Diploma
48 51 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:16:20 1:05:18 27 1446 Diploma
49 48 Kirsipuu Toomas c 2:17:46 1:07:27 10 1445 Diploma
50 147 Voicescuks Ugis EthicSport 2:17:54 1:05:50 28 1444 Diploma
51 41 Laanemaa Kristjan 2:18:19 - 29 1443 Diploma
52 100 Himma Martti Team Extreme 2:18:47 1:03:59 30 1442 Diploma
53 69 Roose Riivo JK Paralepa 2:18:47 1:06:38 31 1441 Diploma
54 99 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:19:00 1:06:11 32 1440 Diploma
55 71 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:19:00 1:06:09 10 1439 Diploma
56 86 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 2:19:03 1:06:10 33 1438 Diploma
57 105 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:19:22 1:06:38 11 1437 Diploma
58 19 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:19:29 1:06:12 34 1436 Diploma
59 75 Pajur Rivo ProShop Team 2:19:31 1:06:35 35 1435 Diploma
60 23 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 2:19:33 1:08:12 36 1434 Diploma
61 65 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 2:19:39 1:06:34 12 1433 Diploma
62 72 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:19:39 1:07:29 11 1432 Diploma
63 97 Ritums Raivis EthicSport 2:19:41 1:07:39 37 1431 Diploma
64 59 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 2:19:43 1:06:36 38 1430 Diploma
65 67 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 2:19:44 1:06:39 39 1429 Diploma
66 109 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:19:47 1:06:35 12 1428 Diploma
67 113 Epner Indrek 2:19:49 1:07:46 40 1427 Diploma
68 84 Mets Are Cosmos Fun 2:20:06 1:06:40 1 1426 Diploma
69 132 Palm Tõnno Dünamo 2:20:12 1:08:13 41 1425 Diploma
70 68 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:20:15 1:06:36 13 1424 Diploma
71 70 Tõnisson Tiimo Whirlpool 2:20:23 1:06:47 42 1423 Diploma
72 166 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:20:25 1:07:54 14 1422 Diploma
73 61 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 2:20:29 1:07:48 43 1421 Diploma
74 85 Rei Tarmo CFC 2:20:41 1:06:41 44 1420 Diploma
75 91 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 2:20:50 1:06:37 45 1419 Diploma
76 175 Veski Tanel Extreme Sport Wasteland 2:20:58 1:08:10 46 1418 Diploma
77 151 Koolmeister Siim Spordipartner 2:21:11 1:08:13 13 1417 Diploma
78 138 Tarlap Tarmo Whirlpool 2:21:57 1:06:38 15 1416 Diploma
79 102 Treier Grete Tartu Ülikooli ASK N 2:22:05 1:07:47 1 1415 Diploma
80 87 Koppel Kristjan Investment Agency Team 2:22:14 1:06:39 14 1414 Diploma
81 127 Karro Margus Tartu SK Velo 2:22:16 1:08:10 47 1413 Diploma
82 15 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:22:29 1:05:19 15 1412 Diploma
83 1033 Tuominen Samuli National Team FINLAND 2:22:34 1:09:08 4 1411 Diploma
84 108 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:22:34 1:08:46 48 1410 Diploma
85 101 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:22:46 1:08:39 49 1409 Diploma
86 92 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:22:58 1:08:45 50 1408 Diploma
87 141 Mäeots Risto Team Mahe 2:23:02 1:08:14 51 1407 Diploma
88 96 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:23:10 1:08:39 52 1406 Diploma
89 122 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:23:10 1:08:39 53 1405 Diploma
90 149 Vaikna Ville 2:23:14 1:08:46 54 1404 Diploma
91 131 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:23:46 1:08:14 16 1403 Diploma
92 148 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:24:22 1:09:08 55 1402 Diploma
93 186 Rae Ermo Whirlpool 2:24:27 1:08:44 56 1401 Diploma
94 159 Hussar Kaidar At Spordiklubi 2:24:29 1:09:37 57 1400 Diploma
95 93 Hussar Aimar At Spordiklubi 2:24:38 1:09:39 58 1399 Diploma
96 111 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:24:43 1:08:45 59 1398 Diploma
97 82 Biezais Martins EthicSport 2:24:45 1:09:36 60 1397 Diploma
98 183 Tillemann Taikki velo clubbers 2:24:49 1:10:08 61 1396 Diploma
99 106 Lond Rain Pole võistkonda 2:24:50 1:10:10 62 1395 Diploma
100 13 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:24:59 1:03:24 63 1394 Diploma
101 153 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:25:12 1:10:37 5 1393 Diploma
102 98 Veri Aivar Pentathlon 2:25:20 1:10:04 16 1392 Diploma
103 126 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:25:26 1:06:14 17 1391 Diploma
104 90 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:25:26 1:06:37 18 1390 Diploma
105 1062 Flaksis Toms 2:25:38 1:12:18 19 1389 Diploma
106 214 Aibast Erik Sportland / MyFitness Team 2:25:43 1:09:41 64 1388 Diploma
107 130 Tupits Ivo 2:25:48 1:08:17 17 1387 Diploma
108 134 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:25:55 1:12:19 20 1386 Diploma
109 114 Arak Anti At Spordiklubi 2:26:07 1:10:41 65 1385 Diploma
110 218 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:26:12 1:10:06 6 1384 Diploma
111 1028 Markss Reinis ILZENE 2:26:15 1:08:11 21 1383 Diploma
112 241 Matvejev Madis VARGAMÄE 2:26:15 1:10:38 22 1382 Diploma
113 154 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:26:16 1:11:50 66 1381 Diploma
114 202 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:26:32 1:10:09 18 1380 Diploma
115 118 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:26:36 1:10:02 19 1379 Diploma
116 129 Õun Valdur 2:26:43 1:09:37 67 1378 Diploma
117 11 Selder Taavi Investment Agency Team 2:26:45 1:06:17 68 1377 Diploma
118 160 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:26:49 1:10:39 23 1376 Diploma
119 43 Jakin Alo fixus sport 2:26:50 1:16:03 69 1375 Diploma
120 188 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi II 2:26:51 1:10:07 70 1374 Diploma
121 187 Juronen Pertti Hawaii Express 2:26:55 1:10:37 71 1373 Diploma
122 50 Hallop Gven SK Saarde 2:27:20 1:13:25 72 1372 Diploma
123 81 Abel Indrek Spordipartner 2:27:22 1:10:06 73 1371 Diploma
124 169 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:27:30 1:10:12 20 1370 Diploma
125 133 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:27:47 1:11:29 24 1369 Diploma
126 143 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:27:52 1:11:27 21 1368 Diploma
127 206 Sigus Marko 2:27:58 1:11:30 74 1367 Diploma
128 157 Kand Peeter velo clubbers 2:28:09 1:11:37 22 1366 Diploma
129 178 Pilv Ivar Ambla SK 2:28:10 1:11:03 23 1365 Diploma
130 201 Pill Rein 2:28:13 1:11:30 24 1364 Diploma
131 119 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:28:15 1:09:42 75 1363 Diploma
132 124 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:28:21 1:08:12 25 1362 Diploma
133 170 Olle Kert 2:28:25 1:11:55 76 1361 Diploma
134 158 Harand Allan ProShop Team 2:28:28 1:11:04 77 1360 Diploma
135 250 Kazainis Viesturs RK Velo 2:28:35 1:11:04 2 1359 Diploma
136 162 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:28:39 1:09:38 78 1358 Diploma
137 146 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:28:42 1:10:42 79 1357 Diploma
138 167 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:28:45 1:11:31 7 1356 Diploma
139 209 Maarits Andres Coffee In 2:28:49 1:10:39 80 1355 Diploma
140 189 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:28:54 1:10:43 25 1354 Diploma
141 156 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:28:56 1:09:40 26 1353 Diploma
142 193 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:28:58 1:11:51 26 1352 Diploma
143 180 Sügis Harri Spordipartner 2:29:01 1:10:43 27 1351 Diploma
144 181 Pani Marek 2:29:03 1:10:41 81 1350 Diploma
145 222 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:29:05 1:11:52 82 1349 Diploma
146 238 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 2:29:08 1:11:32 83 1348 Diploma
147 1058 Pruun Carl Heinrich 2:29:08 1:11:43 8 1347 Diploma
148 117 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 2:29:24 1:11:51 84 1346 Diploma
149 83 Tarasovs Pavels Mežmalas MTB 2:29:34 1:11:58 28 1345 Diploma
150 1032 Oksman Jerry National Team FINLAND 2:29:37 1:11:56 27 1344 Diploma
151 226 Teras Indrek 2:29:39 1:11:52 85 1343 Diploma
152 198 Eelma Tõnu 2:29:43 1:10:24 29 1342 Diploma
153 155 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:29:45 1:11:28 30 1341 Diploma
154 115 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:30:04 1:08:13 31 1340 Diploma
155 104 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:30:06 1:10:11 86 1339 Diploma
156 272 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:30:09 1:13:34 87 1338 Diploma
157 240 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:30:16 1:12:27 88 1337 Diploma
158 168 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 2:30:36 1:13:00 89 1336 Diploma
159 207 Karjane Priit KOMO 2:30:37 1:11:55 32 1335 Diploma
160 200 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 2:30:40 1:11:53 33 1334 Diploma
161 261 Roletsky Heiki Logica 2:30:42 1:12:52 90 1333 Diploma
162 176 Vilums Guntis Smiltene 2:30:44 1:11:54 3 1332 Diploma
163 217 Raadom Erik TYS 2:30:47 1:10:38 91 1331 Diploma
164 220 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere 2:30:50 1:11:53 92 1330 Diploma
165 215 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:30:55 1:12:55 93 1329 Diploma
166 135 Kannel Alari 2:31:02 1:09:41 34 1328 Diploma
167 276 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:31:08 1:12:57 94 1327 Diploma
168 174 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:31:11 1:12:56 9 1326 Diploma
169 194 Plees Andrus Amserv Team 2:31:17 1:11:42 95 1325 Diploma
170 237 Eiger Rein Õed Tihedad 2:31:23 1:13:10 96 1324 Diploma
171 1066 Jermakov Janar 2:31:30 1:16:04 97 1323 Diploma
172 203 Tammsoo Erik Porter Racing 2:31:41 1:11:51 98 1322 Diploma
173 80 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:32:04 1:11:49 99 1321 Diploma
174 268 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 2:32:13 1:13:38 100 1320 Diploma
175 140 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:32:19 1:13:40 4 1319 Diploma
176 228 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 2:32:31 1:11:31 101 1318 Diploma
177 204 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:32:32 1:13:55 35 1317 Diploma
178 303 Iljin Andrei Äkke 2:32:54 1:14:34 102 1316 Diploma
179 229 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 2:32:55 1:12:53 28 1315 Diploma
180 278 Kotov Raul velo clubbers 2:32:59 1:13:10 36 1314 Diploma
181 195 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:33:02 1:13:57 103 1313 Diploma
182 363 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:33:04 1:14:33 104 1312 Diploma
183 232 Rääbis Mati Amserv Team 2:33:05 1:13:11 5 1311 Diploma
184 269 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:33:06 1:14:19 105 1310 Diploma
185 192 Põld Ivo Cosmos Fun 2:33:27 1:14:31 37 1309 Diploma
186 137 Põldma Tõnu 2:33:41 1:10:13 38 1308 Diploma
187 254 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:33:41 1:14:59 39 1307 Diploma
188 256 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 2:33:42 1:11:50 106 1306 Diploma
189 259 Iljenko Andrejs Smiltene 2:33:42 1:13:58 40 1305 Diploma
190 128 Soodla Kristjan Amserv Team 2:33:47 1:09:40 107 1304 Diploma
191 205 Danilas Meelis 2:33:47 1:11:58 41 1303 Diploma
192 274 Kukk Kaidur 2:33:50 1:13:59 108 1302 Diploma
193 251 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:34:05 1:11:52 42 1301 Diploma
194 223 Saarna Rivo ProShopTeam 2:34:23 1:13:39 109 1300 Diploma
195 319 Lippur Bruno 2:34:53 1:14:34 110 1299 Diploma
196 185 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:35:18 1:13:55 111 1298 Diploma
197 211 Karu Allar Investment Agency Team 2:35:21 1:10:06 112 1297 Diploma
198 182 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:35:28 1:12:42 113 1296 Diploma
199 323 Pajus Rene xtri:m3 2:35:35 1:14:41 114 1295 Diploma
200 282 Soo Hannes X-SPORT 2:35:41 1:13:58 115 1294 Diploma
201 247 Ots Henry Team Mahe 2:35:46 1:14:00 116 1293 Diploma
202 225 Riismaa Timo Spordipartner 2:35:56 1:15:13 117 1292 Diploma
203 773 Nõmm Kalev Nõmme Rattaklubi 2:36:19 1:16:41 43 1291 Diploma
204 245 Hansov Hanno Amserv Team 2:36:24 1:14:29 118 1290 Diploma
205 306 Hendrikson Tõnu Elioni SK 2:36:35 1:16:00 119 1289 Diploma
206 161 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:36:45 1:12:51 44 1288 Diploma
207 403 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:37:05 1:16:42 120 1287 Diploma
208 281 Miller Mait Cosmos 2:37:07 1:14:30 121 1286 Diploma
209 354 Ragilo Oleg Florame/Kae 2:37:16 1:14:36 122 1285 Diploma
210 328 Peiker Urmas Mehed Marsilt 2:37:19 1:15:58 123 1284 Diploma
211 286 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:37:21 1:13:56 45 1283 Diploma
212 275 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 2:37:23 1:16:03 124 1282 Diploma
213 224 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:37:23 1:08:58 10 1281 Diploma
214 164 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:37:23 1:07:54 11 1280 Diploma
215 253 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:37:26 1:14:58 126 1279 Diploma
216 277 Orgla Maario Volkswagen 2:37:26 1:13:56 125 1278 Diploma
217 487 Jõgeva Toomas 2:37:26 1:17:05 46 1277 Diploma
218 1063 Aarne Tiit 2:37:31 1:15:42 127 1276 Diploma
219 290 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:37:31 1:15:30 47 1275 Diploma
220 252 Tarvis Peeter KoMo 2:37:36 1:14:29 6 1274 Diploma
221 144 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi II 2:37:37 1:13:01 29 1273 Diploma
222 265 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:37:42 1:17:03 128 1272 Diploma
223 257 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 2:38:04 1:14:36 129 1271 Diploma
224 255 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 2:38:07 1:16:30 130 1270 Diploma
225 474 Ever Riho Velo Clubbers 2:38:07 1:16:42 48 1269 Diploma
226 279 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:38:25 1:13:57 30 1268 Diploma
227 298 Viira Veiko Jõelähtme Singel 2:38:28 1:16:32 131 1267 Diploma
228 322 Soome Raul Haanja Rattaklubi 2:38:38 1:15:59 132 1266 Diploma
229 260 Eilo Enno Spordiklubi Rakke FUJI/Kiiker 2:38:47 1:17:43 49 1265 Diploma
230 295 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:38:50 1:14:58 133 1264 Diploma
231 314 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 2:38:57 1:17:03 134 1263 Diploma
232 337 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:39:05 1:18:04 135 1262 Diploma
233 233 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:39:05 1:17:32 50 1261 Diploma
234 301 Konga Andrus Combidek/ULS Group 2:39:07 1:17:42 136 1260 Diploma
235 242 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:39:09 1:16:04 51 1259 Diploma
236 336 Paju Teet Väike-Maarja RSK 2:39:11 1:16:02 137 1258 Diploma
237 263 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:39:17 1:17:01 138 1257 Diploma
238 221 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:39:23 1:15:59 139 1256 Diploma
239 284 Treier Toomas SERVITI 2:39:27 1:14:35 140 1255 Diploma
240 289 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:39:28 1:16:51 7 1254 Diploma
241 411 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:39:31 1:19:02 141 1253 Diploma
242 273 Kull Martin Allew Ehitus 2:39:50 1:17:04 142 1252 Diploma
243 307 Tilk Mart KOMO 2:39:50 1:15:16 52 1251 Diploma
244 377 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I 2:39:58 1:17:23 31 1250 Diploma
245 1061 Flaksis Martins 2:40:04 1:16:35 143 1249 Diploma
246 308 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 2:40:07 1:17:15 144 1248 Diploma
247 373 Kingo Gunnar Westline Team 2:40:16 1:17:06 145 1247 Diploma
248 191 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 2:40:21 1:15:51 32 1246 Diploma
249 234 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 2:40:26 1:15:42 146 1245 Diploma
250 576 Aamisepp Arno 2:40:26 1:18:01 33 1244 Diploma
251 271 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:40:31 1:15:43 147 1243 Diploma
252 190 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:40:38 1:10:08 148 1242 Diploma
253 95 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:40:55 1:06:39 12 1241 Diploma
254 399 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 2:41:03 1:18:36 149 1240 Diploma
255 285 Riismaa Hanno Spordipartner 2:41:08 1:17:02 150 1239 Diploma
256 334 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 2:41:32 1:18:10 151 1238 Diploma
257 321 Pärnamets Aivar 2:41:32 1:17:08 53 1237 Diploma
258 313 Puhke Marcus 2:41:37 1:17:25 34 1236 Diploma
259 396 Asavi Andrus Spordipartner 2:41:43 1:17:40 152 1235 Diploma
260 395 Tinno Margus velo clubbers 2:41:52 1:18:59 153 1234 Diploma
261 476 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:41:52 1:18:52 154 1233 Diploma
262 346 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:41:56 1:18:10 2 1232 Diploma
263 335 Rahi Tõnu 2:42:02 1:17:53 155 1231 Diploma
264 235 Järveoja Jaanus TÜSK 2:42:19 1:18:07 54 1230 Diploma
265 326 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:42:24 1:18:09 55 1229 Diploma
266 338 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 2:42:31 1:17:33 56 1228 Diploma
267 400 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:42:37 1:17:16 156 1227 Diploma
268 125 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:42:55 1:08:43 157 1226 Diploma
269 316 Puhke Peeter Ambla SK 2:42:59 1:17:35 57 1225 Diploma
270 347 Varik Marko Hansa SK 2:43:04 1:18:41 158 1224 Diploma
271 475 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 2:43:04 1:20:03 159 1223 Diploma
272 231 Evarts Romans 4ever/sk mezaparks 2:43:05 1:10:13 160 1222 Diploma
273 288 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:43:09 1:17:42 58 1221 Diploma
274 287 Mets Andre Sparta 2:43:12 1:16:02 35 1220 Diploma
275 394 Kurg Rauno 2:43:12 1:18:08 161 1219 Diploma
276 507 Looper Ero Haanja Rattaklubi 2:43:18 1:20:07 162 1218 Diploma
277 374 Puhke Rauno Ambla SK 2:43:24 1:19:03 36 1217 Diploma
278 632 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK 2:43:33 1:20:01 163 1216 Diploma
279 414 Salus Ardi Vennad-Dahl 2:43:42 1:18:36 164 1215 Diploma
280 302 Rünk Ain 2:43:49 1:18:20 165 1214 Diploma
281 376 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:43:53 1:18:35 1 1213 Diploma
282 348 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:43:55 1:17:40 166 1212 Diploma
283 361 Kingo Priit WESTLINE TEAM 2:43:56 1:20:03 167 1211 Diploma
284 388 Saarep Peeter 2:43:59 1:20:07 8 1210 Diploma
285 329 Laaniste Andres Koeru SK 2:44:04 1:18:59 168 1209 Diploma
286 446 Paju Kermo Cosmos 2:44:06 1:18:28 13 1208 Diploma
287 366 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:44:10 1:20:09 37 1207 Diploma
288 454 Maalt Marko 2:44:11 1:18:59 59 1206 Diploma
289 422 Järveoja Toomas _TartuÜASK 2:44:18 1:18:06 60 1205 Diploma
290 423 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:44:18 1:18:35 169 1204 Diploma
291 599 Arend Mati 2:44:19 1:20:29 170 1203 Diploma
292 325 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:44:30 1:18:40 9 1202 Diploma
293 352 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 2:44:31 1:18:38 61 1201 Diploma
294 489 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 2:44:34 1:20:30 3 1200 Diploma
295 317 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 2:44:36 1:18:41 171 1199 Diploma
296 331 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:44:37 1:18:37 62 1198 Diploma
297 320 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:44:41 1:19:42 172 1197 Diploma
298 503 Hurt Margo Haanja Rattaklubi 2:44:42 1:19:55 173 1196 Diploma
299 330 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:44:54 1:19:03 63 1195 Diploma
300 355 Stolfot Ivo 2:44:58 1:17:41 174 1194 Diploma
301 368 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:44:59 1:18:39 64 1193 Diploma
302 309 Kelk Margus SK Velo 2:45:05 1:18:58 65 1192 Diploma
303 484 Sepp Indrek 2:45:10 1:19:25 175 1191 Diploma
304 432 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:45:12 1:20:13 66 1190 Diploma
305 359 Tähiste Tarmo SK Saarde 2:45:29 1:17:06 67 1189 Diploma
306 353 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:45:33 1:19:41 176 1188 Diploma
307 236 Sootla Indrek Elioni SK 2:45:33 1:17:40 68 1187 Diploma
308 266 Vilipõld Kristjan KJK 2:45:33 1:18:11 38 1186 Diploma
309 681 Lippe Silvia Pärnu Kalev SK 2:45:36 1:18:38 2 1185 Diploma
310 378 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 2:45:40 1:18:09 177 1184 Diploma
311 499 Toots Tiit Rõuge Racing Team 2:45:58 1:19:40 178 1183 Diploma
312 381 Tilk Rait KOMO 2:46:08 1:18:40 14 1182 Diploma
313 375 Männiste Marko JK Paralepa 2:46:15 1:17:39 179 1181 Diploma
314 442 Teppo Andres Profex Cycling Team 2:46:16 1:20:02 180 1180 Diploma
315 345 Toots Tanel 2:46:28 1:20:05 181 1179 Diploma
316 379 Sirvel Margus 2:46:44 1:18:38 182 1178 Diploma
317 344 Paas Ojari Combidek/ULS Group 2:46:52 1:19:56 183 1177 Diploma
318 407 Vähi Nikolai Taliroos 2:46:59 1:21:31 69 1176 Diploma
319 397 Albri Kalev X-SPORT 2:47:01 1:20:04 184 1175 Diploma
320 535 Ispert Egert 2:47:04 1:20:49 185 1174 Diploma
321 341 Sammalsaar Mait Cosmos Fun 2:47:12 1:20:01 10 1173 Diploma
322 315 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:47:12 1:18:06 70 1172 Diploma
323 358 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:47:21 1:21:50 186 1171 Diploma
324 1014 Lõoke Martin Harrastajate Spordiklubi 2:47:27 1:23:36 187 1170 Diploma
325 386 Uba Tarmo Microsoft Eesti 2:47:35 1:20:46 188 1169 Diploma
326 362 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:48:05 1:22:12 189 1168 Diploma
327 449 Angerma Meelis Chapter 11 2:48:05 1:18:12 190 1167 Diploma
328 440 Ots Silver WESTLINE TEAM I 2:48:21 1:20:51 191 1166 Diploma
329 327 Trigub Silver KOMO 2:48:23 1:17:24 15 1165 Diploma
330 877 Kivaste Pärt 21CC Triatloniklubi 2:48:28 1:23:24 192 1164 Diploma
331 384 Uudam Margus 2:48:29 1:23:13 193 1163 Diploma
332 370 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:48:36 1:20:52 71 1162 Diploma
333 343 Valdner Marek Kärmed Citikad 2:48:50 1:19:21 194 1161 Diploma
334 310 Koort Kristel Investment Agency Team 2:48:50 1:20:00 3 1160 Diploma
335 324 Lõiv Leho 2:49:07 1:20:08 72 1159 Diploma
336 421 Lillend Allan Artec Elekter 2:49:08 1:21:06 195 1158 Diploma
337 441 Aule Krister Chapter 11 2:49:15 1:21:23 196 1157 Diploma
338 382 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:49:17 1:20:48 197 1156 Diploma
339 419 Lepiksaar Madis 2:49:19 1:20:05 39 1155 Diploma
340 473 Pallotedder Taivo Sportland / MyFitness Team 2:49:21 1:22:33 198 1154 Diploma
341 530 Ernits Ardu Vänta Aga 2:49:32 1:20:52 11 1153 Diploma
342 491 Kütt Vello hat-auto rakvere 2:49:38 1:20:29 73 1152 Diploma
343 299 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 2:49:39 1:20:00 74 1151 Diploma
344 360 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:49:52 1:20:47 199 1150 Diploma
345 537 Härm Teet lebo racing 2:49:57 1:21:24 200 1149 Diploma
346 417 Soonets Art Haanja Rattaklubi 2:50:06 1:23:26 75 1148 Diploma
347 436 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:50:12 1:21:57 201 1147 Diploma
348 470 Saksniit Priit 2:50:18 1:21:56 202 1146 Diploma
349 524 Helm Jaak Barrus 2:50:32 1:21:55 203 1145 Diploma
350 356 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 2:50:40 1:22:08 204 1144 Diploma
351 580 Mahkvei Allan 2:50:47 1:22:10 205 1143 Diploma
352 1068 Tillo August 2:50:47 1:23:35 76 1142 Diploma
353 412 Rool Margus Spordipartner 2 2:50:57 1:23:14 206 1141 Diploma
354 402 Silland Siim 2:51:08 1:23:25 207 1140 Diploma
355 490 Berg Allan lebo racing 2:51:17 1:22:23 208 1139 Diploma
356 409 Raivo Jaak Chapter 11 2:51:20 1:23:00 209 1138 Diploma
357 405 Kaur Väino 2:51:25 1:23:22 77 1137 Diploma
358 457 Aavel Rivo 2:51:42 1:22:01 210 1136 Diploma
359 447 Katin Vladimir Tartu SK Velo 2:51:53 1:22:00 12 1135 Diploma
360 483 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 2:52:01 1:23:39 4 1134 Diploma
361 517 Kivirüüt Margus Sangar 2:52:02 1:23:05 211 1133 Diploma
362 364 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:52:07 1:22:07 212 1132 Diploma
363 404 Ojasaar Kalmer 2:52:08 1:21:57 213 1131 Diploma
364 357 Leisalu Tanel Grundfos & Pyhayritus.org 2:52:10 1:24:09 214 1130 Diploma
365 563 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:52:11 1:23:07 13 1129 Diploma
366 393 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:52:30 1:22:50 215 1128 Diploma
367 526 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:52:34 1:22:59 78 1127 Diploma
368 504 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:52:37 1:23:37 216 1126 Diploma
369 429 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:52:37 1:22:32 40 1125 Diploma
370 466 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:52:39 1:22:41 217 1124 Diploma
371 333 Saavik Siim Pärnu Kalev SK 2:52:41 1:19:11 16 1123 Diploma
372 571 Kade Indrek 2:52:53 1:21:54 218 1122 Diploma
373 318 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:52:54 1:23:04 219 1121 Diploma
374 455 Pungar Rainer 2:53:06 1:22:13 220 1120 Diploma
375 425 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:53:09 1:24:47 221 1119 Diploma
376 438 Kull Agur 2:53:22 1:22:11 222 1118 Diploma
377 420 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 2:53:29 1:22:08 223 1117 Diploma
378 258 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:53:31 1:16:58 224 1116 Diploma
379 693 Mägi Indrek 2:53:32 1:24:53 225 1115 Diploma
380 435 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:53:38 1:22:34 226 1114 Diploma
381 443 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 2:53:42 1:21:12 17 1113 Diploma
382 448 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 2:53:51 1:24:07 227 1112 Diploma
383 539 Pallum Priit SG WEBER 2:53:56 1:22:31 228 1111 Diploma
384 557 Randmaa Joel Costa Bicicleta 2:53:58 1:23:18 229 1110 Diploma
385 1054 Sellis Siim Valgjärve Spordiklubi 2:54:03 1:27:19 230 1109 Diploma
386 589 Must Tauri Türi Rattatiim 2:54:05 1:24:07 41 1108 Diploma
387 528 Rammi Antti 2:54:10 1:24:44 231 1107 Diploma
388 465 Varik Leho 2:54:18 1:23:07 232 1106 Diploma
389 1020 Kannel Karli 2:54:20 1:27:37 42 1105 Diploma
390 462 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:54:24 1:24:21 14 1104 Diploma
391 619 Mägi Margus 2:54:31 1:24:36 233 1103 Diploma
392 418 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:54:31 1:23:24 5 1102 Diploma
393 391 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:54:33 1:22:38 79 1101 Diploma
394 408 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:54:36 1:23:20 80 1100 Diploma
395 573 Hollo Heiki 2:54:40 1:23:01 234 1099 Diploma
396 594 Ligi Margus 2:54:53 1:26:54 235 1098 Diploma
397 488 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:54:55 1:23:42 236 1097 Diploma
398 464 Müür Ringo 2:54:57 1:24:39 237 1096 Diploma
399 460 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:54:59 1:24:29 4 1095 Diploma
400 389 Sildvee Rainer 2:55:09 1:24:43 238 1094 Diploma
401 674 Raudsepp Rando 2:55:10 1:24:45 239 1093 Diploma
402 444 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:55:10 1:23:51 81 1092 Diploma
403 627 Otstavel Risto Scania Eesti 2:55:18 1:25:25 82 1091 Diploma
404 667 Kõnd Rainer Tartu Ülikooli Spordiklubi 2:55:20 1:24:22 18 1090 Diploma
405 371 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:55:20 1:22:52 240 1089 Diploma
406 565 Soots Reino Profex Cycling Team 2:55:22 1:23:23 241 1088 Diploma
407 445 Rist Liisi Cosmos Sun 2:55:32 1:23:19 6 1087 Diploma
408 469 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 2:56:11 1:23:21 242 1086 Diploma
409 509 Sammel Koit Cosmos Fun 2:56:14 1:24:04 83 1085 Diploma
410 556 Kimsen Toomas 2:56:22 1:24:20 243 1084 Diploma
411 510 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 2:56:30 1:24:12 244 1083 Diploma
412 561 Peterson Hendrik 2:56:31 1:25:27 245 1082 Diploma
413 646 Soots Aivar Jõelähtme Singel 2:56:35 1:27:26 246 1081 Diploma
414 312 Hürden Taivo 2:56:37 1:24:50 247 1080 Diploma
415 555 Toomsalu Ilmar 2:56:42 1:24:53 84 1079 Diploma
416 463 Tomson Ivo 2:56:42 1:24:24 248 1078 Diploma
417 562 Kiivit Lauri 2:56:43 1:25:28 249 1077 Diploma
418 349 Leppik Jaan Piletilevi 2:56:49 1:22:56 250 1076 Diploma
419 486 Sildaru Kalev lebo racing 2:56:54 1:24:25 15 1075 Diploma
420 548 Palu Indrek 2:56:55 1:25:45 251 1074 Diploma
421 340 Luhaorg Siim KOMO 2:56:55 1:23:46 19 1073 Diploma
422 501 Kulp Alar 2:56:56 1:26:33 252 1072 Diploma
423 471 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:57:02 1:24:40 253 1071 Diploma
424 732 Sigus Martin 2:57:02 1:27:29 254 1070 Diploma
425 458 Märtmaa Jüri Whirlpool 2:57:05 1:24:23 16 1069 Diploma
426 426 Tallo Arvi SK Saarde 2:57:08 1:25:26 255 1068 Diploma
427 588 Rõngas Riho 2:57:36 1:24:42 85 1067 Diploma
428 664 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 2:57:42 1:24:46 256 1066 Diploma
429 624 Strand Aleksander Eesti Raudtee Spordiklubi 2:57:44 1:26:53 17 1065 Diploma
430 477 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 2:57:56 1:24:35 257 1064 Diploma
431 569 Uutar Aivar 2:58:01 1:24:25 258 1063 Diploma
432 339 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:58:04 1:19:04 18 1062 Diploma
433 527 Vardja Vallo Rudus Ratturid 2:58:14 1:26:29 259 1061 Diploma
434 523 Adamson Peeter Paar 2:58:16 1:24:37 19 1060 Diploma
435 342 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:58:19 1:22:55 86 1059 Diploma
436 508 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 2:58:27 1:24:34 260 1058 Diploma
437 511 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:58:34 1:26:18 261 1057 Diploma
438 658 Simson Valmar Suusahullud 2:58:37 1:26:02 87 1056 Diploma
439 439 Tuuna Toomas 2:58:37 1:24:52 20 1055 Diploma
440 688 Adur Antti Sportland / MyFitness Team I 2:58:38 1:26:30 262 1054 Diploma
441 416 Järve Marek Spordipartner 2 2:58:41 1:24:49 263 1053 Diploma
442 513 Veski Martin Fittest Tartu TeamRide 2:58:45 1:26:48 264 1052 Diploma
443 434 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 2:58:49 1:25:15 7 1051 Diploma
444 669 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:58:53 1:26:42 265 1050 Diploma
445 677 Vaiksaar Mait 2:59:03 1:25:29 266 1049 Diploma
446 459 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:59:12 1:29:22 20 1048 Diploma
447 1018 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 2:59:14 1:29:22 21 1047 Diploma
448 498 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 2:59:19 1:26:41 267 1046 Diploma
449 493 Vasar Kaidu Taliroos 2:59:20 1:25:50 268 1045 Diploma
450 521 Rimmel Margo 2:59:35 1:26:47 269 1044 Diploma
451 427 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 2:59:49 1:19:02 270 1043 Diploma
452 515 Lipvars Jaanus 2:59:56 1:25:37 271 1042 Diploma
453 567 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 3:00:01 1:28:37 272 1041 Diploma
454 428 Saetalu Andres 3:00:05 1:24:08 88 1040 Diploma
455 512 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 3:00:07 1:28:13 273 1039 Diploma
456 668 Helves Herki Viljandi rattaklubi 3:00:13 1:26:02 274 1038 Diploma
457 635 Kägu Janeck 3:00:15 1:27:04 275 1037 Diploma
458 534 Ojasalu Andres KOMO 3:00:17 1:27:46 276 1036 Diploma
459 777 Rautenbergs Arturs Smiltene 3:00:21 1:27:59 89 1035 Diploma
460 936 Vällik Kristjan kollane öösärk 3:00:23 1:28:32 90 1034 Diploma
461 554 Talts Tanel WESTLINE TEAM I 3:00:28 1:28:45 277 1033 Diploma
462 634 Männa Kristjan Türi Rattatiim 3:00:34 1:27:05 278 1032 Diploma
463 606 Pettai Jaanus 3:00:43 1:27:27 279 1031 Diploma
464 380 Salum Siim Enics 3:00:58 1:23:08 280 1030 Diploma
465 1059 Kruus Kaupo 3:01:06 1:29:51 281 1029 Diploma
466 542 Kurrik Tõnis xtri:m3 3:01:10 1:27:00 282 1028 Diploma
467 520 Mees Janar 3:01:19 1:27:56 283 1027 Diploma
468 600 Ostnik Mario hawaii express valga 3:01:26 1:26:17 284 1026 Diploma
469 553 Pletiens Ilgvars Smiltene 3:01:31 1:27:28 21 1025 Diploma
470 1029 Rämson Raul 3:01:39 1:30:51 285 1024 Diploma
471 791 Soodla Guido 3:01:40 1:28:46 91 1023 Diploma
472 642 Meidla Margus Ambla SK 3:01:43 1:29:13 286 1022 Diploma
473 596 Zigurs Didzis 3:01:45 1:26:34 287 1021 Diploma
474 834 Päästel Key Haanja Rattaklubi 3:01:45 1:28:53 288 1020 Diploma
475 468 Reis Rasmus Enics 3:01:45 1:25:54 289 1019 Diploma
476 492 Luukas Meelis 3:01:52 1:26:58 290 1018 Diploma
477 729 Koho Jaanus Fittest Tartu Nooled 3:01:57 1:29:50 291 1017 Diploma
478 538 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:00 1:26:44 92 1016 Diploma
479 592 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 3:02:02 1:27:34 292 1015 Diploma
480 502 Männa Margus 3:02:04 1:30:34 293 1014 Diploma
481 495 Kiristaja Kalle Taliroos 3:02:07 1:25:14 93 1013 Diploma
482 575 Kadajane Erik Vennad-Dahl 3:02:11 1:28:34 294 1012 Diploma
483 650 Sisask Andreas Logica 3:02:14 1:27:38 295 1011 Diploma
484 771 Talsi Siim Eesti Energia Spordiklubi 3:02:18 1:30:20 296 1010 Diploma
485 456 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:02:19 1:25:36 22 1009 Diploma
486 723 Mägi Andrus Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:02:26 1:27:25 297 1008 Diploma
487 623 Koosa Marko 3:02:35 1:27:57 298 1007 Diploma
488 700 Mändmets Tarmo 5 + Cycling Team 3:02:44 1:28:48 299 1006 Diploma
489 647 Rekand Raido 3:02:47 1:29:21 300 1005 Diploma
490 702 Viks Harri EE Spordiklubi 3:02:54 1:29:19 94 1004 Diploma
491 739 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 3:02:54 1:28:22 301 1003 Diploma
492 605 Järvsalu Teet CC Superior 3:02:57 1:29:33 302 1002 Diploma
493 622 Irik Rein Cosmos Fun 3:03:04 1:29:59 23 1001 Diploma
494 662 Malsroos Mait 3:03:20 1:26:17 95 1000 Diploma
495 722 Abreldaal Ando Rimi Cycling Team 3:03:29 - 303 999 Diploma
496 497 Salumäe Guido 3:03:32 1:27:13 304 998 Diploma
497 522 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 3:03:33 1:25:38 305 997 Diploma
498 620 Lahe Andrus OnePower 3:03:43 1:30:06 306 996 Diploma
499 609 Seeder Heldur-Valdek PPA 3:03:51 1:28:33 24 995 Diploma
500 633 Kalda Toomas 3:03:51 1:30:10 307 994 Diploma
‹‹ Tagasi
Rouge RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Hökan Pärlström, , 14.06.2010 09:58
Sinusugusele pole see õige koht,soovitan Angel klubi,kus saad oma mõnud rahuldatud,seal kindlasti leiad endale rohtu närvilisuse vastu.
Pulst, , 13.06.2010 06:54
hökan sul on siis närvid parajalt läbi juba -endal tooks pigem muheda muige suule kui kellegil on perse peal kirjutatud zanussi ja ma arvan selline element rattaspordis ainult teretulnud
Hökan Pärlström, , 11.06.2010 21:43
Mulle tavaliselt pea igal võistlusel hakkab närvidele käima see, kui kellegi taguotsa peale on kirjutatud "ZANUSSI" kuidagi veider tekst jalgrattaga see ei käi kokku! Väga hea on see, et keegi lausa sõites on videosid viitsinud teha, siis on pärast hea näha missgune tropis sõit seal tagapool käib. Edu ratturitele, sport ikkagi lõpuks võidab!
kaameramees, , 10.06.2010 19:54
Panen veelkord esimese video lingi siis. Ülejäänud leiab lihtsalt video kohal kasutajanime taga oleva noolekese alt. http://www.youtube.com/watch?v=DB7ieNatDfI&feature=channel Kaks 10min videot on hetkel üles panemata, kuna neid on vaja kõige pealt lõigata. Ise suundun nüüd paariks lähipäevaks sadulasse.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 10.06.2010 18:25
Hei. ERR spordiportaalis on Rõuge rattamaratoni saade ka järelevaadatav - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9961 Kõik saated leiab siit - http://sport.err.ee/index.php?0221
to veevedaja, , 10.06.2010 18:13
Ja kellelt korraldaja numbri siis ära peab võtma kui üks inimene oletame sooviks 100-200 gruppi tulla. Selle koha pealt on minu mäletamist mööda võistlusjuhendis punkt kus räägitakse sellest, et kohtuniku loal võid startida ka mitte numbri järgses stardigrupis ehk siis üsna tihti on esimeses reas startimas mehed numbritega 1000+.
Kaameratest, , 10.06.2010 17:52
Varsti tuleb Tehnikamaailmas juttu erinevatest spordikaameratest. Tean kuna osalesin testis ratturina
See kaamera, , 10.06.2010 12:50
veel lahedam http://baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=58&products_id=532
veevedaja, , 09.06.2010 23:01
keegi võttis varem sõna, et ümberregamisega satud kohe viimasesse gruppi. Sama vist ka võitluspäeval registreerudes. Info (üle)külluse ajastul ei tohiks ju raske olla, et ümberregamisel pannakse sind sellesse stardigruppi, kuhu kuulud varasemate tulemuste põhjal. Tõenäoliselt mott ümberregada väheneb ikka kõvasti, kui pead hakkama sõitma 1200+ kohalt, kui ise seal 150 kandis väntaja. Tagajärgede likvideerimist alusta põhjuste leidmisega.
kaameramees, , 09.06.2010 20:42
aa seda ka, et võib ka Eestis poes uudistada. http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Tooted!OpenDocument&vw=Class&f1=Elektroonika&f2=Kaamerad See on vanem tavaline variant, mitte HD. UK Amazonis selline £127.35


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Rouge RM 2010_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE