estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rattaralli võitis Vytautas Kaupas TULEMUSED 30.05.2010 (0)
SEB 29. Tartu Rattaralli esikoha võitis Leedu rahvuskoondise särgis sõitnud Vytautas Kaupas ajaga 3:04:03 oma koondisekaaslase Gediminas Bagdonase ees (3:04:10). Kolmandaks jäi Sigvard Kukk ajaga3 ...
Tartu GP võitis Tanel Kangert 30.05.2010 (0)
Laupäeval sõideti Tartus Estonian Cycling Weekendi teine võistlus, SEB Tartu Grand Prix 2010. Esikoha võttis ajaga 4:27:46 Eesti Rahvuskoondise särgis sõitnud Tanel Kangert, kes näitas väga ...
Tallinn-Tartu GP võitis pingelises grupifinišis Denis Flahaut 29.05.2010 (0)
Profiratturite tuules asuvad rajale lapsed 28.05.2010 (0)
Tartu Rattaralli 133 km
Tartu Rattaralli 71 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 05 Jun 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 29. Tartu Rattaralli
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2009 
Aeg 30.05.2010
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 133 km
69 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM LASTELE KLUBIDELE/FIRMADELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1001 1006 Lehtme Janno Harju 4:04:20 334
1002 1012 Ootsing Tiit Tartu 4:04:23 170
1003 1878 Rudens Maris Läti 4:04:28 335
1004 1372 Tinn Ott Tartu 4:04:34 336
1005 1110 Lillipuu Vello Järvamaa 4:04:34 171
1006 871 Kiiver Kaupo Tartu 4:04:34 235
1007 197 Peiker Kaisa Tallinn 4:04:44 10
1008 988 Esnar Avo Rapla 4:04:46 7
1009 1183 Maidre Margus Rapla 4:04:47 337
1010 698 Kasvo Kalle Jõgeva 4:04:53 78
1011 855 Riismaa Rein Harju 4:05:03 8
1012 1887 Tamm Veiko Tartu 4:05:14 338
1013 1781 Pennert Vladimir Järvamaa 4:05:14 22
1014 2002 Lätte Raimo Tartu 4:05:16 39
1015 1026 Põlts Heiki Tallinn 4:05:21 79
1016 995 Taul Raul Jõgeva 4:05:28 80
1017 1984 Denisov Boris Venemaa 4:05:40 37
1018 1058 Puusepp Ivar Harju 4:05:45 236
1019 860 Luht Villu Tallinn 4:05:51 81
1020 957 Pikk Ragnar Tartu 4:05:58 40
1021 1726 Toomsalu Ilmar Harju 4:05:58 172
1022 905 Vahter Tõnu Harju 4:05:59 339
1023 1104 Teller Vahur Tartu 4:05:59 340
1024 1729 Jüriöö Olavi Harju 4:05:59 341
1025 478 Kruuser Karel Valga 4:06:00 342
1026 1690 Pedaste Margus Tartu 4:06:00 343
1027 844 Leppik Toomas Viljandi 4:06:00 82
1028 1314 Vaimand Roy Pärnu 4:06:00 237
1029 1932 Banga Elina Läti 4:06:00 3
1030 1402 Meeksa Roman Tartu 4:06:01 344
1031 603 Viidemann Mati Lääne-Viru 4:06:01 38
1032 1123 Sarv Riho Tallinn 4:06:01 173
1033 977 Leok Olav Tallinn 4:06:02 174
1034 1121 Härmatis Risto Tallinn 4:06:02 345
1035 1136 Ranniit Jaan Saaremaa 4:06:02 39
1036 1103 Vällik Kristjan Tartu 4:06:03 175
1037 847 Salumäe Toomas Viljandi 4:06:03 83
1038 1112 Liksor Aivo Tallinn 4:06:03 40
1039 1010 Pihlak Evelin Tartu 4:06:04 11
1040 1039 Olviste Heiki Pärnu 4:06:05 238
1041 858 Kivi Toivo Harju 4:06:05 84
1042 1384 Kade Indrek Põlva 4:06:06 346
1043 1897 Veevo Viljar Tartu 4:06:06 176
1044 998 Pajo Olavi Tallinn 4:06:06 239
1045 769 Nuutinen Veijo Soome 4:06:07 9
1046 764 Kadajane Erik Viljandi 4:06:07 347
1047 777 Tärno Indrek Harju 4:06:07 240
1048 1122 Lükko Aare Tartu 4:06:08 41
1049 1064 Reponen Risko Tartu 4:06:09 241
1050 1292 Voolaid Veiko Valga 4:06:09 348
1051 1942 Mõttus Märten Tallinn 4:06:27 349
1052 1199 Raud Avo Pärnu 4:06:29 85
1053 1067 Raatma Arvo Lääne-Viru 4:06:46 242
1054 746 Angerma Meelis Lääne-Viru 4:06:56 350
1055 540 Nõmm Kalev Tallinn 4:07:00 86
1056 2025 Paulson Marek Tallinn 4:07:00 351
1057 1773 Reimann Jan Tallinn 4:07:04 352
1058 1028 Balasaitis Giedrius Leedu 4:07:06 177
1059 1170 Nõgols Eiko Viljandi 4:07:19 243
1060 767 Talvik Heiki Tallinn 4:07:19 353
1061 815 Raudik Raimo Tartu 4:07:24 178
1062 1443 Vool Rom Tallinn 4:07:53 244
1063 1310 Raav Aivar Põlva 4:07:56 42
1064 970 Arak Tarmo Viljandi 4:08:09 245
1065 997 Malmstein Raul Harju 4:08:17 87
1066 1025 Rebina Tarmo Tallinn 4:08:23 354
1067 1369 Kööbi Arne Tartu 4:08:46 246
1068 1332 Jääger Heiki Jõgeva 4:08:59 88
1069 1206 Oja Aadu Tallinn 4:09:05 247
1070 839 Just Alar Tallinn 4:09:13 179
1071 1456 Zukker Alar Tartu 4:09:13 180
1072 555 Eismel Eiko Tartu 4:09:14 355
1073 1056 Annuk Heiki Tartu 4:09:22 181
1074 1093 Liivamägi Jaanus Tartu 4:09:24 248
1075 1448 Mitt Aron Põlva 4:09:25 356
1076 1127 Raudsepp Priit Tallinn 4:09:26 357
1077 1864 Couch Damien Austraalia 4:09:31 249
1078 880 Hein Avo Tallinn 4:09:34 182
1079 1172 Lee Priit Tartu 4:09:38 250
1080 1250 Parts Veiko Harju 4:09:39 251
1081 1316 Kangur Mart Tartu 4:09:39 252
1082 1076 Tühis Anneli Tallinn 4:09:41 12
1083 1320 Ääremaa Märt Tallinn 4:09:51 358
1084 1545 Kilk Oskar Tartu 4:10:00 359
1085 2036 Aasa Erkki Tallinn 4:10:10 253
1086 1101 Selge Aivo Järvamaa 4:10:11 183
1087 1873 Kivila Dag Pärnu 4:10:12 89
1088 687 Rammi Antti Tartu 4:10:13 360
1089 1788 Arumägi Meelis Tallinn 4:10:14 254
1090 1799 Arumägi Jaanus Harju 4:10:14 255
1091 2012 Ojasalu Andres Rapla 4:10:14 361
1092 1040 Veerus Ivar Tallinn 4:10:21 90
1093 1398 Türkson Arne Tartu 4:10:42 184
1094 1158 Kaukver Andres Tallinn 4:10:43 43
1095 756 Üprus Fred Tartu 4:10:43 185
1096 768 Kattai Roman Tartu 4:10:47 186
1097 1266 Mõtsmees Priit Tartu 4:10:52 91
1098 1255 Härma Pille Jõgeva 4:10:54 4
1099 1150 Lee Are Tartu 4:11:04 23
1100 1888 Linder Andres Harju 4:11:05 256
1101 2075 Ojaste Erko Valga 4:11:08 187
1102 1130 Must Tauri Järvamaa 4:11:09 362
1103 1468 Parv Alar Tartu 4:11:09 257
1104 2034 Ojamäe Tarmo Tallinn 4:11:09 258
1105 1865 Kiisk Romand Võru 4:11:11 259
1106 1886 Järvelaid Aare Harju 4:11:14 188
1107 2014 Arras Aigar Tartu 4:11:14 189
1108 2040 Tommingas Toomas Tallinn 4:11:15 92
1109 2111 Pallas Helari Harju 4:11:17 363
1110 1306 Tamm Raimond Tartu 4:11:18 364
1111 562 Traumann Raul Saaremaa 4:11:18 190
1112 1189 Oja Kuno Valga 4:11:20 260
1113 1048 Matvejev Madis Järvamaa 4:11:34 365
1114 1096 Vau Andrus Järvamaa 4:11:34 261
1115 1662 Hallimäe Rain Harju 4:11:39 44
1116 734 Unt Peeter Tartu 4:11:41 366
1117 1605 Maasing Illimar Tartu 4:11:59 191
1118 2043 Lebedev Igor Venemaa 4:12:02 45
1119 965 Nikopensius Janos Tartu 4:12:04 262
1120 867 Jäe Meeme Tartu 4:12:07 192
1121 1066 Kittus Kaimar Tartu 4:12:08 367
1122 863 Ronk Toomas Viljandi 4:12:11 263
1123 1204 Teearu Neeme Pärnu 4:12:18 193
1124 1137 Tuur Taavi Tartu 4:12:24 368
1125 1837 Aru Aivo Tartu 4:12:25 264
1126 1462 Puss Tõnis Tallinn 4:12:26 10
1127 2101 Ilves Teet Harju 4:12:28 93
1128 1044 Alttoa Risto Tallinn 4:12:35 369
1129 1091 Tammemäe Aare Tallinn 4:12:35 265
1130 1980 Tiisvend Jaanus Harju 4:12:44 266
1131 476 Vasar Kaidu Valga 4:12:50 267
1132 1779 Sepp Veiko Tartu 4:12:52 268
1133 1675 Põldmaa Alo Lääne-Viru 4:12:56 370
1134 1375 Juhani Ants Tallinn 4:12:58 94
1135 1917 Arend Mati Tartu 4:13:00 371
1136 753 Lepasild Raul Tartu 4:13:09 372
1137 2098 Männa Kristjan Järvamaa 4:13:21 269
1138 1761 Ott Indrek Tallinn 4:13:24 373
1139 1328 Roosipuu Aimar Pärnu 4:13:46 270
1140 1113 Maasing Tarmo Lääne-Viru 4:13:49 95
1141 1068 Reiner Jaan Viljandi 4:13:51 194
1142 1237 Vijard Margus Harju 4:13:54 271
1143 1844 Krauklis Vairis Läti 4:14:04 24
1144 1423 Vare Ain Läänemaa 4:14:27 96
1145 949 Avikson Marko Põlva 4:14:32 374
1146 1785 Merila Martti Harju 4:14:41 375
1147 1089 Saluveer Erki Tartu 4:14:45 376
1148 1564 Kasemaa Janno Ida-Viru 4:14:45 377
1149 1853 Trivedio Alexander Venemaa 4:14:46 378
1150 1069 Laikoja Rein Tartu 4:14:46 195
1151 1265 Matson Raido Tartu 4:14:53 196
1152 980 Bleive Ahti Põlva 4:14:55 197
1153 1245 Mirme Sander Tartu 4:14:59 379
1154 1141 Parve Ain Tallinn 4:14:59 11
1155 791 Tammesson Peeter Pärnu 4:15:03 198
1156 956 Ulp Mare Tallinn 4:15:05 3
1157 975 Lõhmus Raul Tartu 4:15:32 199
1158 1409 Lindsaar Indrek Tartu 4:15:33 272
1159 1210 Jõgiaas Aivar Tartu 4:15:37 200
1160 2109 Zakharov Dmitry Venemaa 4:15:38 201
1161 1317 Mulla Andrus Põlva 4:15:43 97
1162 1193 Tafenau Ilmar Viljandi 4:15:43 273
1163 1244 Kukk Andrus Jõgeva 4:15:50 202
1164 1418 Puna Margus Tallinn 4:15:53 380
1165 2095 Hanni Rene Harju 4:16:06 381
1166 1862 Luha Raul Harju 4:16:16 382
1167 1893 Lõhmus Taivo Rapla 4:16:20 383
1168 1278 Nõu Henari Tartu 4:16:23 384
1169 1982 Koho Jaanus Tartu 4:16:34 385
1170 594 Anni Heiki Tartu 4:16:41 203
1171 1324 Ansko Ilmar Tartu 4:16:45 274
1172 2108 Martin Janno Viljandi 4:17:04 275
1173 1926 Idarand Urmas Harju 4:17:34 204
1174 1834 Jõgi Alar Tartu 4:17:40 276
1175 1147 Keernik Gunnar Tartu 4:17:41 277
1176 786 Kotkas Marko Harju 4:18:00 386
1177 410 Zarubin Igor Venemaa 4:18:04 98
1178 1061 Brazovskis Kaspars Läti 4:18:07 387
1179 1120 Reiman Teemu Soome 4:18:10 388
1180 1116 Sinkkonen Markko Tallinn 4:18:11 278
1181 1139 Repkin Peter Tartu 4:18:39 279
1182 983 Laisi Keijo Soome 4:18:44 25
1183 1243 Visnap Toomas Valga 4:18:50 99
1184 1018 Ivanov Alexander Venemaa 4:19:22 205
1185 1046 Lemmats Heiti Valga 4:19:28 389
1186 1035 Kliimask Tarvi Tartu 4:19:29 206
1187 1541 Veider Anno Tartu 4:19:30 390
1188 1249 Puhu Sille Viljandi 4:19:52 13
1189 1437 Uudeberg Tanel Tartu 4:19:52 391
1190 1937 Levitass Juris Läti 4:19:53 46
1191 1319 Napa Tarmo Tartu 4:20:10 60
1192 1857 Tõevere Hando Tartu 4:20:11 280
1193 1867 Jamnes Jaanus Tallinn 4:20:12 281
1194 1701 Altin Enn Tartu 4:20:13 282
1195 986 Mägi Heiki Tartu 4:20:14 207
1196 1157 Trees Margus Tallinn 4:20:15 283
1197 1947 Vare Priit Tallinn 4:20:21 284
1198 1261 Laub Gerd Harju 4:20:22 392
1199 1581 Luht Meelis Tartu 4:20:27 208
1200 812 Tudre Mart Tallinn 4:20:35 285
1201 1355 Liivakant Lauri Tartu 4:20:44 100
1202 1335 Võso Toomas Tartu 4:20:44 286
1203 604 Narusk Indrek Tallinn 4:20:52 393
1204 1075 Burkov Boriss Harju 4:21:01 287
1205 1381 Roots Urmas Harju 4:21:02 288
1206 1907 Vuorenlehto Kari Soome 4:21:04 209
1207 1126 Toim Allan Harju 4:21:07 26
1208 1618 Rebane Renato Tartu 4:21:07 394
1209 1142 Filatenko Mati Tartu 4:21:08 101
1210 2050 Lepik Hillar Harju 4:21:09 27
1211 1572 Liik Peeter Tartu 4:21:09 102
1212 2099 Ild Urmas Tallinn 4:21:22 210
1213 1928 Juksar Martin Harju 4:21:31 289
1214 1774 Härmsalu Jorma Tallinn 4:21:35 395
1215 1269 Pihla Jaanus Võru 4:21:42 290
1216 2045 Pilvik Roger Tallinn 4:21:43 396
1217 1063 Mikelsons Andris Läti 4:21:55 7
1218 1697 Meidla Margus Harju 4:21:56 291
1219 1264 Säärits Taavo Tartu 4:21:57 397
1220 1955 Arula Kerdo Lääne-Viru 4:21:57 41
1221 1560 Laul Margo Tartu 4:21:59 398
1222 1447 Oidram Priit Tartu 4:22:02 399
1223 1257 Pullerits Kalev Rapla 4:22:12 400
1224 1380 Mändmets Margus Tallinn 4:22:20 292
1225 1482 Lepik Margus Valga 4:22:23 211
1226 1262 Põder Priit Pärnu 4:22:23 103
1227 1088 Oja Andres Jõgeva 4:22:23 104
1228 1756 Naaber Jaan Tartu 4:22:28 401
1229 1693 Põld Priit Harju 4:22:28 402
1230 1684 Luikme Peeter Tartu 4:22:35 212
1231 1318 Kullamä Reeno Ida-Viru 4:22:39 213
1232 1798 Belickis Martins Läti 4:22:40 403
1233 1323 Männik Aivo Tallinn 4:22:41 404
1234 1125 Rintala Jukka Soome 4:22:41 12
1235 2058 Dobrus Marti Tartu 4:22:41 214
1236 1743 Vidder Kaido Tartu 4:22:41 405
1237 1336 Keek Marko Läänemaa 4:22:43 293
1238 940 Kirsimägi Taavi Tartu 4:22:44 406
1239 1818 Arro Andres Valga 4:22:47 407
1240 1389 Kinks Peeter Tartu 4:22:49 105
1241 1197 Lepik Enn Tartu 4:22:49 106
1242 1230 Truusalu Priit Tartu 4:22:52 107
1243 1227 Raitviir Erik Harju 4:22:52 108
1244 1870 Kimber Dmitry Venemaa 4:23:03 294
1245 901 Pintson Tarmo Tallinn 4:23:23 215
1246 1108 Kalbus Hugo Põlva 4:23:33 109
1247 1333 Sööt Aivar Tartu 4:23:36 47
1248 1050 Vooder Mait Tallinn 4:23:38 216
1249 1311 Jõgi Agur Harju 4:23:44 295
1250 1394 Vaiknurme Marek Tartu 4:23:44 296
1251 571 Põder Jaanus Pärnu 4:23:45 408
1252 1077 Mikkelsaar Mart Tartu 4:23:46 48
1253 1407 Reinson Raul Tallinn 4:23:49 409
1254 1118 Tamuri Erko Harju 4:23:52 217
1255 1034 Uibo Jürjo Valga 4:23:54 410
1256 1221 Külm Hanno Tartu 4:24:18 218
1257 889 Vaindlo Raul Harju 4:24:24 28
1258 1102 Müürsepp Toomas Järvamaa 4:24:30 219
1259 1218 Aav Priit Tartu 4:24:31 297
1260 1681 Kivimäe Raul Tallinn 4:24:34 411
1261 1892 Murmann Rain Tallinn 4:24:34 412
1262 1201 Kõre Endel Jõgeva 4:24:35 13
1263 1256 Leppik Elle Tartu 4:24:37 5
1264 1826 Haapalainen Seppo Soome 4:24:38 110
1265 1902 Irdoja Andrus Tallinn 4:24:44 111
1266 1652 Sinirand Melvin Tallinn 4:24:56 298
1267 1086 Reigo Marko Pärnu 4:24:58 299
1268 1760 Leimann Kristjan Lääne-Viru 4:25:00 413
1269 1387 Visnap Taavi Lääne-Viru 4:25:02 414
1270 1669 Heinola Ivar Tartu 4:25:07 415
1271 1961 Lillend Allan Tallinn 4:25:08 416
1272 1981 Muldme Risto Tallinn 4:25:11 300
1273 2071 Köhler Torbjörn Rootsi 4:25:15 29
1274 1238 Antalainen Lauri Tartu 4:25:18 417
1275 1360 Luik Mati Tartu 4:25:26 301
1276 304 Pindis Toomas Võru 4:25:27 302
1277 1615 Dsilna Indro Tallinn 4:25:38 418
1278 2091 Viidul Fred Harju 4:25:45 419
1279 1198 Lorvi Urmas Tallinn 4:25:52 112
1280 1297 Sarmet Margus Harju 4:26:14 420
1281 1356 Erissaar Tõnis Pärnu 4:26:15 421
1282 1235 Laikoja Ilmar Viljandi 4:26:16 1
1283 1021 Repo Oiva Soome 4:26:17 14
1284 2090 Hingla Lauri Valga 4:26:21 422
1285 1801 Anton Arno Valga 4:26:23 49
1286 1215 Puusepp Mihkel Harju 4:26:25 220
1287 1246 Freimuth Ants Soome 4:26:29 15
1288 1188 Tamm Antti Tartu 4:26:30 423
1289 1176 Roose Raul Tallinn 4:26:33 221
1290 1159 Gorovoja Kristiina Tartu 4:26:43 14
1291 1938 Lang Ake Harju 4:26:49 61
1292 1909 Rihkrand Illar Tallinn 4:26:52 50
1293 1934 Suurkaev Siim Tallinn 4:26:53 62
1294 2076 Näks Tõnu Tallinn 4:27:01 303
1295 1444 Kaseväli Mairo Harju 4:27:13 424
1296 1226 Hendrikson Peeter Tallinn 4:27:33 222
1297 1313 Esnar Mari Tallinn 4:27:33 15
1298 1392 Villems Mäido Tartu 4:28:10 223
1299 2035 Klippberg Kiur Läänemaa 4:28:11 304
1300 1073 Lukk Juhan Läänemaa 4:28:12 16
1301 1915 Vessmann Ants Pärnu 4:28:25 425
1302 1621 Karelson Madis Tartu 4:28:39 224
1303 1363 Tammjärv Kalle Tartu 4:29:13 225
1304 1234 Koho Siim Tartu 4:29:18 426
1305 1823 Tali Taivo Tartu 4:29:30 226
1306 1731 Jüriöö Jaan Harju 4:29:36 227
1307 1577 Laanemets Raivo Tartu 4:29:47 427
1308 2077 Aalto Mikko Soome 4:29:50 113
1309 1722 Mahla Indrek Tartu 4:29:50 428
1310 861 Piho Han Hendrik Võru 4:30:07 42
1311 1298 Adamson Monika Tartu 4:30:08 16
1312 1223 Pähklamäe Viktor Valga 4:30:11 228
1313 1242 Laurila Risto Soome 4:30:13 8
1314 2057 Pärna Andre Tartu 4:30:50 305
1315 1516 Täheste Tanel Tartu 4:30:54 429
1316 1655 Tooming Marko Tallinn 4:30:58 430
1317 1254 Kallikorm Janno Tallinn 4:31:00 431
1318 1179 Shor Vladimir Tartu 4:31:13 432
1319 1283 Klaasmägi Margo Lääne-Viru 4:31:15 306
1320 1208 Balõnski Peeter Viljandi 4:31:24 17
1321 1357 Weidebaum Sten Tartu 4:31:24 307
1322 1100 Randmäe Heiki Viljandi 4:31:25 229
1323 1950 Kallemets Mati Läänemaa 4:31:26 18
1324 1460 Terasmaa Tanel Viljandi 4:31:29 433
1325 1353 Roosmann Peeter Tallinn 4:31:41 230
1326 1502 Lumi Toomas Tartu 4:31:43 231
1327 2093 Riisalo Tiit Tallinn 4:31:45 232
1328 1062 Maremäe Raiko Tartu 4:31:48 434
1329 1186 Olesk Raul Tartu 4:32:10 51
1330 1787 Ernits Erik Tallinn 4:32:13 435
1331 1007 Lehtoja Eha Pärnu 4:32:15 2
1332 1240 Löytty Keijo Soome 4:32:19 9
1333 1775 Mazurs Ainars Läti 4:32:33 233
1334 846 Viherpuu Hannes Harju 4:32:37 308
1335 1988 Flyktman Jari Soome 4:32:38 234
1336 1496 Viks Tarmo Valga 4:32:41 436
1337 1746 Reinlo Margo Tartu 4:32:43 235
1338 1940 Kull Mart Tartu 4:32:47 437
1339 1461 Vares Varmo Tartu 4:32:54 309
1340 1492 Ploovits Heino Harju 4:32:54 30
1341 1359 Karin Peeter Tartu 4:32:55 438
1342 1699 Vikat Marek Jõgeva 4:33:10 439
1343 1847 Girts Muzis Läti 4:33:30 310
1344 1348 Rohtla Rein Tartu 4:33:33 311
1345 1465 Raudpuu Elmo Tartu 4:33:46 312
1346 1005 Jänes Jaak Tartu 4:34:08 440
1347 1070 Leidt Meelis Tartu 4:34:10 236
1348 1991 Luhtasela Markku Soome 4:34:13 52
1349 1248 Kilter Peeter Saaremaa 4:34:41 31
1350 1331 Nurmik Andrus Jõgeva 4:34:42 114
1351 1860 Laurits Hardi Tartu 4:34:42 441
1352 2018 Perkola Sakari Soome 4:34:56 19
1353 1177 Sarapson Ilvar Valga 4:34:58 237
1354 1140 Laur Anar Läänemaa 4:35:02 442
1355 1952 Linder Ivo Pärnu 4:35:04 443
1356 1271 Roop Andrey Ida-Viru 4:35:06 53
1357 2063 Solvak Mihkel Tartu 4:35:06 444
1358 1260 Jaaksoo Rain Tartu 4:35:08 445
1359 1910 Sepp Marika Harju 4:35:18 17
1360 1214 Sisask Riivo Viljandi 4:35:19 446
1361 2030 Talviste Tormis Tartu 4:35:30 115
1362 1602 Parv Margus Tartu 4:35:35 447
1363 1936 Kuhi Indrek Valga 4:35:36 238
1364 1449 Maasikmets Marek Põlva 4:35:57 448
1365 1114 Tänavsuu Taavi Harju 4:36:01 449
1366 2032 Ruul Rünno Tallinn 4:36:10 313
1367 1918 Kümnik Jaak Harju 4:36:14 54
1368 1191 Levin Thomas Soome 4:36:23 116
1369 1757 Roos Indrek Tartu 4:36:25 450
1370 1571 Liik Peeter Tartu 4:36:38 451
1371 1358 Seil Tõnu Saaremaa 4:36:38 452
1372 1003 Hunt Egon Valga 4:36:41 453
1373 1281 Tekku Ivar Tartu 4:36:43 239
1374 1391 Veel Villu Saaremaa 4:36:47 314
1375 729 Kislukhina Valentina Venemaa 4:36:52 6
1376 1015 Yarovikov Artem Venemaa 4:36:52 315
1377 1906 Jõemägi Taimo Valga 4:37:00 117
1378 981 Mahla Hillar Tartu 4:37:00 240
1379 1362 Kekkonen Ragnar Tartu 4:37:00 454
1380 1685 Nigulas Harles Harju 4:37:08 455
1381 1349 Enok Ergi Harju 4:37:14 241
1382 1133 Jõeveer Kaupo Tartu 4:37:18 316
1383 1379 Paulov Aare Tartu 4:37:23 456
1384 1885 Jakobi Ranne Tallinn 4:37:30 242
1385 1340 Antons Maili Järvamaa 4:37:30 4
1386 1401 Arumeel Ansi Tallinn 4:37:32 457
1387 1901 Parts Margus Harju 4:37:53 458
1388 1419 Kabral Iljar Valga 4:38:05 317
1389 1152 Vaaderpass Arvi Tartu 4:38:08 118
1390 1811 Randmere Ahti Järvamaa 4:38:09 243
1391 1228 Rea Tarmo Harju 4:38:59 459
1392 1809 Pavel Arno Harju 4:39:00 20
1393 816 Knope Agris Läti 4:39:01 32
1394 1740 Kess Alar Tallinn 4:39:17 244
1395 1202 Gerloff Adrian Tallinn 4:39:20 318
1396 2037 Asur Veikko Valga 4:39:21 460
1397 1105 Inno Kadi Lääne-Viru 4:39:21 2
1398 1411 Rääk Tarmo Tartu 4:39:21 319
1399 1229 Viirma Meelis Tartu 4:39:21 245
1400 1164 Alles Kalev Viljandi 4:39:24 55
1401 1132 Teppan Jaak Tartu 4:39:33 461
1402 1284 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 4:40:05 320
1403 1971 Tiivoja Talis Võru 4:40:07 63
1404 1263 Luik Lennard Tartu 4:40:16 462
1405 1504 Nõmm Marden Tallinn 4:40:26 463
1406 1527 Soomre Teet Tartu 4:40:37 321
1407 1611 Vaga Ingvar Pärnu 4:40:37 246
1408 1871 Tarbe Riho Tallinn 4:40:43 464
1409 1253 Ers Alger Tartu 4:40:44 322
1410 1195 Vähi Tõnu Harju 4:40:45 56
1411 1196 Kikkas Reelika Harju 4:40:46 7
1412 1668 Ruuda Georg Võru 4:40:47 57
1413 1559 Jaanimäe Arne Tartu 4:40:52 247
1414 1786 Pajo Toomas Lääne-Viru 4:40:58 465
1415 717 Vuks Gert Tartu 4:41:08 64
1416 951 Hämäläinen Markku Soome 4:41:09 21
1417 1181 Ostra Mart Tallinn 4:41:10 248
1418 1762 Mikkor Ergo Tallinn 4:41:11 466
1419 1190 Teearu Karl Valga 4:41:21 33
1420 1763 Ots Aivar Harju 4:41:24 467
1421 1289 Krull Andre Tartu 4:41:33 468
1422 1213 Potashenkov Anatoli Tartu 4:41:56 323
1423 927 Volt Ivo Tallinn 4:41:56 249
1424 1326 Musting Aksel Tallinn 4:42:07 58
1425 1491 Tirmaste Meelis Tartu 4:42:08 250
1426 1322 Elias-Soots Maie Tartu 4:42:28 5
1427 1182 Soosaar Marti Tartu 4:42:33 469
1428 979 Tähe Tanel Võru 4:42:37 470
1429 2100 Havik Raigo Harju 4:42:42 471
1430 1521 Maddison Martin Tartu 4:42:50 472
1431 1377 Pärtelpoeg Ingmar Tartu 4:43:04 324
1432 1354 Ploom Reinar Harju 4:43:10 473
1433 1421 Lilienthal Margery Tallinn 4:43:10 8
1434 1200 Rantamäki Erkki Soome 4:43:20 22
1435 1518 Õun Andri Tartu 4:43:42 474
1436 1721 Kendla Taivo Harju 4:43:53 325
1437 1683 Alvela Mari Tallinn 4:43:59 18
1438 1124 Ojalaid Silver Tartu 4:44:01 251
1439 2068 Keemu Mihkel Valga 4:44:54 475
1440 1420 Trolla Taavi Tartu 4:44:56 476
1441 1894 Buks Guntis Läti 4:44:59 477
1442 1079 Emelyanov Mark Venemaa 4:45:05 326
1443 1178 Tooming Einar Harju 4:45:11 252
1444 1205 Lepik Arvo Tallinn 4:45:15 59
1445 626 Kolk Valmer Viljandi 4:45:16 253
1446 2056 Leben Riho Tallinn 4:45:16 478
1447 1597 Peets Vivika Tartu 4:45:17 6
1448 1829 Padrik Tanel Tartu 4:45:27 254
1449 2078 Joosu Tambet Jõgeva 4:45:31 479
1450 1429 Tamsalu Rainer Tartu 4:45:34 327
1451 1782 Parygin Alexander Venemaa 4:45:37 23
1452 1706 Tasane Tiit Harju 4:45:55 480
1453 1404 Traksmann Martin Pärnu 4:45:58 481
1454 1661 Kukk Raido Saaremaa 4:45:59 482
1455 1433 Sepp Aivo Harju 4:46:15 255
1456 1365 Miil Marco Tartu 4:46:54 328
1457 2023 Juursalu Andres Tartu 4:46:56 483
1458 2053 Laasma Martin Tallinn 4:46:56 484
1459 1512 Roos Rauno Harju 4:46:57 256
1460 1587 Tammsaar Kristjan Tartu 4:46:59 485
1461 1016 Cheredilov Alexey Venemaa 4:46:59 60
1462 1426 Hunt Toomas Tartu 4:47:00 329
1463 1715 Kaasik Toomas Tartu 4:47:00 330
1464 1606 Kikkas Mairold Harju 4:47:01 257
1465 1296 Loodmaa Verni Tartu 4:47:05 119
1466 1769 Tomp Märt Viljandi 4:47:06 120
1467 1180 Mikkelsaar Mait Tartu 4:47:06 486
1468 1842 Loova Ragnar Tartu 4:47:09 487
1469 1241 Järvinen Leo Soome 4:47:09 2
1470 1295 Valk Ervin Tartu 4:47:11 488
1471 1290 Schmidt Viljar Valga 4:47:15 489
1472 1219 Tomera River Harju 4:47:17 258
1473 1301 Danilas Tõnu Tallinn 4:47:32 259
1474 1153 Speek Jüri Harju 4:47:33 331
1475 1840 Küünarpuu Kaspar Tallinn 4:47:39 490
1476 1020 Tuisk Age Harju 4:47:41 9
1477 1167 Kruus Raino Tartu 4:47:42 491
1478 1440 Müürsepp Aita Järvamaa 4:47:51 7
1479 1293 Kalamees Targo Harju 4:47:52 332
1480 1400 Riismaa Tiit Tallinn 4:47:53 24
1481 1498 Vallimäe Valmar Tartu 4:48:34 333
1482 1071 Hunt Kalev Pärnu 4:48:38 34
1483 1472 Sinimäe Margus Tartu 4:48:40 260
1484 1568 Koppel Mart Tallinn 4:49:00 261
1485 1151 Andla Oleg Tartu 4:49:01 25
1486 1405 Nellis Toivo Tallinn 4:49:04 61
1487 658 Puri Tarvo Tallinn 4:49:12 334
1488 2052 Werder Hindrek Harju 4:49:13 335
1489 2094 Kaplan Harri Tallinn 4:49:29 65
1490 1896 Rannik Reet Valga 4:49:32 19
1491 1060 Põldmaa Koit Lääne-Viru 4:49:32 492
1492 1612 Võsu Jaan Tallinn 4:49:45 262
1493 1395 Jaht Valdur Tartu 4:49:53 493
1494 1714 Liivat Anti Harju 4:50:36 494
1495 1247 Grihin Aigar Võru 4:50:55 263
1496 1573 Eriksoo Janek Tartu 4:51:00 264
1497 1574 Paulson Kahro Tallinn 4:51:00 62
1498 2029 Rehu Petteri Soome 4:51:02 336
1499 1383 Kuum Urmas Tartu 4:51:28 337
1500 1259 Kender Kaarel Tartu 4:51:28 495
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mihklile, , 04.06.2010 18:01
Neid mõtled? http://www.tartumaraton.ee/failid/File/RR2010/rr_2010_klubi_lp.xls http://www.tartumaraton.ee/failid/File/RR2010/rr_2010_firma_lp.xlx
mihkel, , 04.06.2010 14:16
Aga kuhu on jäänud klubide/firmade võistkondlik arvestus Juba nädal möödas aga tulemusi ikka ei avalikustata.
juss, juhan.orasoo@gmail.com, 01.06.2010 21:31
Ega kellgil 71km distatsist pilte ei ole?
ütlen , , 01.06.2010 12:49
ausalt mitte ühtegi, aga pildistajaid nägin palju, tegelikult raja pealt olen nagu leidnud pilte, aga huvitav et finisist pilte pole
Arx, , 01.06.2010 12:16
mitu pildistajat see mittearusaaja ise rajale paigutas ?
krt aru ma ei saa, , 01.06.2010 11:41
miks neid pilte nii vähe on, kas finiseerimistest ka fotumaterjali on
to Ott, , 01.06.2010 09:30
Mine viska põhku või sõnnikut või sõida rattaga aga ära mölise
to to Ott, , 31.05.2010 23:56
Kohe näha, et tallinnast!
Nongrata, , 31.05.2010 22:57
Järjekordselt sigalahe üritus, sain oma doosi kätte. Kellaaegadest ja muudest bullshittidest on mul poogen.
To Ott, , 31.05.2010 21:52
1. Keegi ei vingunud 2.Kust võtad, et Tallinna rahvas. 3.Aita naisel parem lehmi lüpsta.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE