estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rattaralli võitis Vytautas Kaupas TULEMUSED 30.05.2010 (0)
SEB 29. Tartu Rattaralli esikoha võitis Leedu rahvuskoondise särgis sõitnud Vytautas Kaupas ajaga 3:04:03 oma koondisekaaslase Gediminas Bagdonase ees (3:04:10). Kolmandaks jäi Sigvard Kukk ajaga3 ...
Tartu GP võitis Tanel Kangert 30.05.2010 (0)
Laupäeval sõideti Tartus Estonian Cycling Weekendi teine võistlus, SEB Tartu Grand Prix 2010. Esikoha võttis ajaga 4:27:46 Eesti Rahvuskoondise särgis sõitnud Tanel Kangert, kes näitas väga ...
Tallinn-Tartu GP võitis pingelises grupifinišis Denis Flahaut 29.05.2010 (0)
Profiratturite tuules asuvad rajale lapsed 28.05.2010 (0)
Tartu Rattaralli 133 km
Tartu Rattaralli 71 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 09 Dec 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 29. Tartu Rattaralli
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2009 
Aeg 30.05.2010
Koht Tartu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 133 km
69 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM LASTELE KLUBIDELE/FIRMADELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 150 Kaupas Vytautas Leedu 3:04:01 1
2 146 Bagdonas Gediminas Leedu 3:04:12 2
3 3 Kukk Sigvard Harju 3:04:15 1
4 127 Usov Alexandre Valgevene 3:04:26 3
5 145 Dzervus Darijus Leedu 3:04:27 1
6 133 Kaczmarski Wojciech Poola 3:04:27 7
7 15 Utar Ardy Tartu 3:04:27 2
8 23 Kondrotas Simas Leedu 3:04:27 8
9 62 Austa Caspar Tartu 3:04:27 9
10 31 Maasikmets Alges Tallinn 3:04:27 1
11 78 Valvas Vahur Tartu 3:04:27 4
12 21 Räim Mihkel Saaremaa 3:04:27 1
13 5 Kargu Oskari Tartu 3:04:27 5
14 9 Luksevics Viesturs Läti 3:04:27 6
15 226 Kopli Tarmo Harju 3:04:28 10
16 140 Lasis Normunds Läti 3:04:28 11
17 143 Gadliauskas Marius Leedu 3:04:28 4
18 134 Woznicki Mariusz Poola 3:04:28 2
19 148 Kokorevas Vladimiras Leedu 3:04:28 3
20 2083 Nõmmela Aksel Tallinn 3:04:28 3
21 104 Paajanen Paavo Soome 3:04:28 16
22 144 Varna Aurimas Leedu 3:04:28 1
23 10 Pajari Matti Soome 3:04:28 15
24 153 Pujats Artis Läti 3:04:28 7
25 39 Kiskonen Eero Harju 3:04:28 3
26 63 Sabaliauskas Marius Leedu 3:04:28 17
27 154 Keiss Janis Läti 3:04:28 5
28 155 Smirnovs Andris Läti 3:04:28 6
29 115 Püvi Margus Tartu 3:04:28 2
30 38 Aun Martin Tallinn 3:04:28 1
31 44 Pruus Peeter Rapla 3:04:28 14
32 48 Riismaa Timo Tallinn 3:04:28 2
33 19 Paas Markus Viljandi 3:04:28 8
34 89 Rannama Ivari Saaremaa 3:04:28 12
35 52 Schumann Riivo Lääne-Viru 3:04:28 13
36 28 Sander Marek Pärnu 3:04:29 23
37 200 Treier Grete Tartu 3:04:29 1
38 32 Vist Kalev Tallinn 3:04:29 2
39 29 Kirsipuu Toomas Tartu 3:04:29 3
40 92 Põvvat Rainer Tartu 3:04:29 18
41 223 Tuisk Priit Põlva 3:04:29 19
42 67 Jõgi Johannes Tallinn 3:04:29 20
43 218 Tynkkynen Petri Soome 3:04:29 3
44 58 Vaaks Mikk Viljandi 3:04:29 21
45 80 Lainevee Heiki Jõgeva 3:04:29 22
46 56 Aia Karlo Pärnu 3:04:30 9
47 45 Rannama Indrek Saaremaa 3:04:30 7
48 2110 Ridamäe Aivar Tallinn 3:04:30 4
49 214 Salumäe Priit Tallinn 3:04:30 5
50 211 Rei Tarmo Tallinn 3:04:30 4
51 95 Selder Tauri Ida-Viru 3:04:30 24
52 114 Boillat Joris Shveits 3:04:30 25
53 117 Lebedev Andri Tartu 3:04:30 26
54 40 Öpik Oliver Tallinn 3:04:30 5
55 205 Pallo Rait Tallinn 3:04:30 6
56 18 Selder Taavi Ida-Viru 3:04:30 27
57 66 Kirsipuu Jaan Tallinn 3:04:30 6
58 130 Sobal Yauhen Valgevene 3:04:31 28
59 13 Karu Virgo Tallinn 3:04:31 7
60 242 Jalakas Siim Järvamaa 3:04:31 11
61 215 Kivil Peep Ida-Viru 3:04:31 8
62 55 Gristsenko Andrei Tallinn 3:04:31 9
63 380 Jõgi Villu Tartu 3:04:31 4
64 2085 Matt Jörgen Saaremaa 3:04:31 10
65 50 Ando Indrek Tallinn 3:04:32 31
66 77 Alesmaa Martti Rapla 3:04:32 12
67 103 Häkkinen Timo Soome 3:04:32 30
68 17 Karlson Urmas Tallinn 3:04:32 4
69 20 Jõessar Janari-Joel Rapla 3:04:32 13
70 24 Neeme Virgo Tallinn 3:04:32 10
71 105 Tiainen Sami Soome 3:04:32 29
72 118 Jermakov Janar Pärnu 3:04:33 32
73 25 Alamaa Siim-Erik Harju 3:04:33 14
74 8 Kodanipork Raido Tallinn 3:04:34 8
75 76 Ojavee Mart Tallinn 3:04:34 33
76 238 Sarv Sten Viljandi 3:04:34 15
77 113 Beuchat Roger Shveits 3:04:34 11
78 125 Sinelnikau Aliaksandr Valgevene 3:04:34 34
79 73 Välk Martti Viljandi 3:04:35 16
80 126 Novikau Siarhei Valgevene 3:04:36 35
81 129 Tsikhanau Aliaksei Valgevene 3:04:37 36
82 128 Shkredau Kanstantsin Valgevene 3:04:41 37
83 213 Molev Juri Tallinn 3:04:42 38
84 94 Schultz Silver Pärnu 3:04:42 39
85 230 Toots Valdis Tartu 3:04:42 12
86 122 Besaha Mikhail Valgevene 3:04:46 40
87 41 Tamkõrv Helmet Tallinn 3:04:50 41
88 27 Puhm Reijo Tartu 3:05:36 17
89 75 Pütsep Erki Tallinn 3:05:37 42
90 7 Karu Allar Tallinn 3:05:37 43
91 64 Vähi Jaagup Tartu 3:05:37 44
92 68 Simola Mika Soome 3:05:53 45
93 203 Koch Kaupo Tallinn 3:05:53 13
94 11 Prous Priit Tallinn 3:05:54 46
95 86 Kukrus Martin Tartu 3:05:54 18
96 33 Suun Riho Tallinn 3:05:54 1
97 54 Sööt Martin Tartu 3:05:54 47
98 245 Sarv Jaanus Viljandi 3:05:55 9
99 37 Ööpik Esko Rapla 3:05:56 48
100 90 Holtsmann Marko Viljandi 3:05:56 19
101 221 Mikson Margus Tartu 3:05:58 14
102 69 Raid Risto Tartu 3:05:59 21
103 71 Puusepp Martin Tallinn 3:05:59 49
104 100 Jõgi Joonas Tallinn 3:05:59 20
105 79 Puhm Steven Tartu 3:06:02 50
106 123 Lahun Yauheni Valgevene 3:06:07 51
107 248 Kattai Kaupo Tartu 3:07:34 15
108 16 Krusemann Magnus Tallinn 3:07:39 52
109 208 Mõts Olavi Võru 3:07:39 10
110 47 Laaneots Tiit Tartu 3:07:40 11
111 83 Lopman Veiko Tartu 3:07:43 22
112 120 Aug Andrus Tartu 3:07:43 16
113 72 Räim Riko Saaremaa 3:07:46 53
114 93 Kangert Tanel Pärnu 3:07:49 54
115 98 Heinrand Kristjan Tallinn 3:08:06 23
116 97 Arumägi Anti Harju 3:08:07 24
117 49 Ints Kalev Tartu 3:09:31 17
118 30 Laanemaa Kristjan Harju 3:09:33 55
119 59 Rebane Henry Tartu 3:09:42 5
120 81 Kivistik Kristjan Viljandi 3:09:42 25
121 234 Jeret Timmo Pärnu 3:10:20 6
122 241 Puu Henno Tallinn 3:10:44 18
123 132 Modzelewski Lukasz Poola 3:10:57 56
124 135 Tomkiewicz Jakub Poola 3:10:57 26
125 136 Dudziak Adam Poola 3:10:57 27
126 12 Leppik Gabriel Tartu 3:11:23 28
127 14 Ronimois Mihkel Viljandi 3:11:36 57
128 196 Lepistö Lotta Soome 3:12:12 2
129 264 Fjodorov Nikolai Tartu 3:12:12 1
130 35 Neemela Kurmo Tartu 3:12:12 12
131 229 Johanson Jaanus Viljandi 3:14:39 19
132 231 Ilves Aivo Viljandi 3:16:06 58
133 256 Aava Tiit Tallinn 3:17:00 5
134 222 Aia Kardo Pärnu 3:17:02 59
135 260 Suisalu Alvar Harju 3:17:31 60
136 369 Laas Martin Tartu 3:20:45 7
137 131 Cichosz Marek Poola 3:20:45 61
138 393 Pärn Paavo Tallinn 3:20:45 62
139 321 Dedov Peeter Tartu 3:20:45 63
140 623 Mäoma Silver Tartu 3:20:45 8
141 453 Fuchs Urmo Tartu 3:20:46 64
142 403 Soon Kevin Saaremaa 3:20:46 9
143 212 Kovaljov Oleg Tallinn 3:20:46 6
144 265 Suvi Toivo Harju 3:20:46 7
145 270 Flaksis Toms Läti 3:20:46 65
146 575 Sergis Kaspars Läti 3:20:46 29
147 220 Kuusma Maikel Tartu 3:20:46 10
148 46 Kalm Toomas Harju 3:20:47 20
149 147 Alksnis Janis Läti 3:20:47 69
150 404 Vimba Janis Läti 3:20:47 13
151 201 Ritson Jaanus Harju 3:20:47 21
152 219 Nõlvik Lasse Tallinn 3:20:47 22
153 253 Aia Alar Pärnu 3:20:47 8
154 257 Männama Kalle Tallinn 3:20:47 2
155 621 Kivioja Raimo Lääne-Viru 3:20:47 67
156 112 Paegle Aigars Läti 3:20:47 68
157 801 Redi Kaarel Tartu 3:20:47 11
158 305 Kotov Raul Harju 3:20:47 14
159 246 Hussar Aimar Võru 3:20:47 66
160 202 Lehtmaa Aivar Tartu 3:20:48 9
161 552 Suvi Tarvo Harju 3:20:48 15
162 684 Palm Tõnno Harju 3:20:48 23
163 51 Kampus Kaido Harju 3:20:48 16
164 570 Holts Siim Tartu 3:20:48 30
165 519 Küüt Märt Harju 3:20:48 70
166 615 Garenciks Raimonds Läti 3:20:48 3
167 204 Hirv Pait Tallinn 3:20:48 18
168 271 Aasoja Arbo Harju 3:20:48 19
169 277 Ojaver Siim Tallinn 3:20:48 71
170 263 Säinast Mart Tallinn 3:20:48 17
171 210 Tillo August Tallinn 3:20:49 21
172 252 Ever Riho Harju 3:20:49 22
173 329 Piire Aare Harju 3:20:49 23
174 439 Greenbaum Marko Tallinn 3:20:49 73
175 261 Kuhlap Kaupo Viljandi 3:20:49 20
176 269 Pikkuus Aavo Patrick Tartu 3:20:49 31
177 273 Vaga Merko Rapla 3:20:49 72
178 398 Lippe Kevin Pärnu 3:20:49 12
179 400 Kukk Aivo Tallinn 3:20:49 3
180 60 Karro Margus Tartu 3:20:49 24
181 387 Suurpere Arvi Tartu 3:20:49 25
182 249 Lõiv Paul Tartu 3:20:49 25
183 303 Kriger Vladislav Tallinn 3:20:49 26
184 399 Merisalu Margus Tartu 3:20:49 4
185 206 Kannimäe Viljar Võru 3:20:49 74
186 349 Einsalu Ants Lääne-Viru 3:20:49 2
187 449 Vainre Mart Tallinn 3:20:49 75
188 389 Baranovskis Guntars Läti 3:20:49 26
189 286 Nõmm Raivo Viljandi 3:20:49 76
190 483 Tarasovs Pavels Läti 3:20:49 24
191 217 Teteris Janis Läti 3:20:50 27
192 293 Rotberg Raimo Harju 3:20:50 28
193 300 Miller Mait Tallinn 3:20:50 29
194 289 Katin Vladimir Tartu 3:20:50 4
195 309 Reinik Vello Pärnu 3:20:50 28
196 402 Raadom Arno Tartu 3:20:50 77
197 343 Zhukov Andrey Venemaa 3:20:50 78
198 564 Tarassov Igor Tallinn 3:20:50 12
199 282 Kaur Margus Tartu 3:20:50 29
200 370 Sepa Sander Tartu 3:20:50 13
201 61 Mõttus Tarmo Võru 3:20:50 30
202 418 Mikhaylov Ivan Venemaa 3:20:50 10
203 372 Rohtmets Argo Tallinn 3:20:50 79
204 444 Vestmann Rain Tartu 3:20:50 80
205 614 Vaidem Josten Viljandi 3:20:50 14
206 731 Vasilchenkov Yuriy Venemaa 3:20:50 11
207 57 Laanemets Raivo Tallinn 3:20:50 27
208 711 Vilipson Marko Tartu 3:20:51 14
209 65 Lood Illar Tartu 3:20:51 81
210 251 Koch Kalju Tallinn 3:20:51 1
211 972 Flaksis Martins Läti 3:20:51 82
212 559 Koort Tauno Tartu 3:20:51 30
213 224 Lagenõmm Aivar Järvamaa 3:20:51 31
214 272 Salus Ardi Tartu 3:20:51 32
215 335 Kuldmäe Toivo Pärnu 3:20:51 13
216 350 Soodla Kristjan Tallinn 3:20:51 33
217 268 Viigipuu Toomas Tartu 3:20:51 5
218 225 Kulbin Andres Tartu 3:20:52 31
219 274 Uuk Aimur Tartu 3:20:52 15
220 458 Käsi Marko Tartu 3:20:52 36
221 332 Raag Kaupo Harju 3:20:52 83
222 116 Hartmanis Oskars Läti 3:20:52 34
223 2086 Klampe Indrek Võru 3:20:52 35
224 216 Holtsmann Siim Lääne-Viru 3:20:52 84
225 364 Teppo Indrek Valga 3:20:53 37
226 298 Lainevee Hanno Jõgeva 3:20:53 32
227 288 Lepistö Jyrki Soome 3:20:53 16
228 421 Olle Kert Tallinn 3:20:53 85
229 232 Suppi Ahti Tallinn 3:20:53 86
230 337 Falten Hannes Tallinn 3:20:54 38
231 407 Jurs Hassar Tartu 3:20:54 39
232 87 Vilipõld Kristjan Tallinn 3:20:55 33
233 308 Hagen Peeter Tartu 3:20:55 6
234 419 Krela Jaan Tartu 3:20:55 32
235 119 Laanterä Kalle Soome 3:20:56 88
236 440 Rebane Meelis Tallinn 3:20:56 40
237 195 Lainevee Ivika Jõgeva 3:20:56 1
238 294 Loho Toomas Harju 3:20:56 41
239 26 Olle Raul Tallinn 3:20:56 33
240 34 Vaaks Ats Viljandi 3:20:56 34
241 461 Tillemann Taikki Tallinn 3:20:56 87
242 22 Sala Raivo Pärnu 3:20:57 34
243 281 Toom Allan Põlva 3:20:57 35
244 415 Uudam Margus Tallinn 3:20:57 42
245 382 Puntso Endrik Saaremaa 3:20:58 15
246 341 Nook Reimo Saaremaa 3:20:58 44
247 336 Laht Ilmar Harju 3:20:58 17
248 334 Plume Peteris Läti 3:20:58 43
249 367 Kuhi Rainer Hiiumaa 3:20:58 89
250 108 Burkhardt Holger Saksamaa 3:20:58 90
251 82 Saar Raido Järvamaa 3:20:59 91
252 506 Rihvk Meelis Tallinn 3:20:59 36
253 377 Nõmm Margus Harju 3:20:59 45
254 319 Pundurs Aldis Läti 3:21:42 18
255 414 Kull Kevin Pärnu 3:21:43 16
256 347 Erikson Toomas Tallinn 3:21:43 92
257 344 Lüüde Riho Harju 3:21:43 46
258 326 Tamm Bruno Tallinn 3:21:44 47
259 448 Talviste Tanel Rapla 3:21:47 93
260 497 Laosma Raimo Tallinn 3:21:49 48
261 365 Osula Otto Tallinn 3:21:49 94
262 191 Lepasalu Laura Tartu 3:21:50 3
263 390 Raba Ahto Pärnu 3:21:51 17
264 247 Veri Aivar Tartu 3:21:51 19
265 325 Rubenis Normunds Läti 3:21:52 20
266 474 Elster Heiti Tallinn 3:21:52 95
267 193 Parm Signe Tallinn 3:21:53 4
268 366 Soosaar Cardo Tartu 3:21:53 49
269 276 Plees Andrus Tallinn 3:21:53 50
270 409 Bergvald Gunnar Harju 3:21:54 51
271 428 Kannimäe Mihkel Võru 3:21:54 35
272 102 Lensu Tuomas Soome 3:21:54 96
273 311 Lubi Ain Tartu 3:21:56 52
274 53 Arula Raul Tartu 3:21:57 7
275 124 Yurcanka Yuri Valgevene 3:21:57 97
276 70 Koppel Kristjan Ida-Viru 3:21:59 98
277 96 Manninen Ergo Lääne-Viru 3:22:06 99
278 254 Reiljan Kuldar Tallinn 3:22:20 21
279 262 Kivistik Egert Viljandi 3:22:20 100
280 314 Õun Valdur Tallinn 3:22:21 53
281 630 Reinol Jörgen Tallinn 3:22:26 18
282 576 Laht Rauno Harju 3:22:30 19
283 401 Narusk Hegri Tartu 3:22:30 101
284 339 Kaldre Raul Harju 3:22:31 54
285 255 Juronen Pertti Tartu 3:22:32 102
286 291 Soonets Art Tartu 3:22:32 37
287 338 Lõoke Martin Pärnu 3:22:32 103
288 316 Kukrus Andrey Venemaa 3:22:33 38
289 512 Skapars Kristaps Läti 3:22:33 104
290 591 Birnbaum Erki Pärnu 3:22:34 55
291 462 Kask Janek Lääne-Viru 3:22:34 105
292 492 Kaasik-Aaslav Henri Harju 3:22:34 39
293 537 Kivaste Pärt Tallinn 3:22:34 106
294 592 Kelk Margus Tartu 3:22:35 40
295 266 Vilu Uku Tartu 3:22:36 56
296 425 Kadarik Janek Rapla 3:22:37 57
297 85 Heinla Jürgen Pärnu 3:22:40 36
298 235 Kasenõmm Priit Tallinn 3:22:40 58
299 267 Vasilis Donalds Läti 3:22:43 41
300 342 Hussar Kaidar Harju 3:23:46 59
301 244 Põldma Tõnu Jõgeva 3:24:09 42
302 297 Ozolins Ainars Läti 3:24:10 8
303 280 Parv Oliver Tartu 3:24:10 37
304 320 Laaniste Mart Järvamaa 3:24:10 60
305 323 Luks Sven Harju 3:24:10 43
306 405 Taaler Taikki Võru 3:24:10 107
307 284 Vink Ahto Võru 3:24:10 44
308 2081 Riismaa Joel Harju 3:24:11 108
309 500 Tiivoja Jaanus Tartu 3:24:11 109
310 481 Vaikna Ville Tallinn 3:24:13 110
311 696 Kalm Keijo Harju 3:24:13 20
312 445 Kozilans Guntis Läti 3:24:14 22
313 292 Tamm Andrus Rapla 3:24:14 45
314 388 Tsäro Kermo Tartu 3:24:15 111
315 275 Kaasma Kaido Pärnu 3:24:15 46
316 427 Rebas Rauno Harju 3:24:15 112
317 560 Rips Leho Tartu 3:24:15 61
318 228 Pukk Andre Harju 3:24:16 113
319 359 Järveoja Toomas Tartu 3:24:17 23
320 434 Neemela Tarmo Tallinn 3:24:18 47
321 422 Lond Rain Harju 3:24:19 114
322 408 Apivala Juss Valga 3:24:19 115
323 384 Raudsepp Priit Jõgeva 3:24:21 116
324 381 Koll Mart Jõgeva 3:24:21 48
325 498 Kuljus Ülo Võru 3:24:29 9
326 141 Sorokins Dimitrijs Läti 3:24:44 117
327 142 Spillers Lauris Läti 3:24:51 62
328 156 Sizko Antti Soome 3:25:30 118
329 137 Jankowski Mateusz 3:25:30 38
330 406 Kalde Meelis Tallinn 3:25:53 63
331 313 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 3:26:02 119
332 301 Kuresoo Rain Järvamaa 3:28:25 120
333 259 Peiker Harri Tallinn 3:28:26 121
334 572 Tamm Kaspar Ida-Viru 3:29:23 21
335 240 Soosaar Tiit Pärnu 3:29:24 122
336 549 Kivistik Kristen Pärnu 3:29:25 22
337 250 Prükkel Jaanus Tallinn 3:29:26 49
338 510 Tamm Tõiv Tartu 3:29:26 24
339 396 Tarvis Peeter Rapla 3:29:31 10
340 375 Toome Roland Lääne-Viru 3:29:31 50
341 283 Riismaa Hanno Tallinn 3:29:32 64
342 199 Rist Liisi Harju 3:29:34 2
343 192 Lang Tea Tartu 3:29:34 1
344 360 Pajus Rene Harju 3:29:35 126
345 456 Arrak Tõnu Tartu 3:29:35 39
346 464 Looper Ero Võru 3:29:35 65
347 664 Laarmaa Matti Tallinn 3:29:35 123
348 583 Hion Lars-Erik Tallinn 3:29:35 124
349 435 Einroos Raino Tallinn 3:29:35 51
350 310 Pevko Martins Läti 3:29:35 66
351 524 Kanniste Jaak Pärnu 3:29:35 11
352 531 Käär Tanel Tartu 3:29:35 125
353 374 Jaago Urmas Tallinn 3:29:35 52
354 299 Pind Rasmus Tartu 3:29:35 40
355 469 Kont Sergo Harju 3:29:36 67
356 306 Merisaar Anto Pärnu 3:29:36 53
357 379 Teras Indrek Tallinn 3:29:36 68
358 357 Rääbis Mati Harju 3:29:36 12
359 437 Aria Sven Tartu 3:29:36 54
360 362 Schröder Mart Läänemaa 3:29:36 13
361 358 Järveoja Jaanus Tartu 3:29:36 25
362 433 Einmaa Tiit Lääne-Viru 3:29:36 127
363 376 Pani Marek Tallinn 3:29:36 69
364 467 Orgla Maario Tallinn 3:29:37 128
365 361 Press Toomas Võru 3:29:44 129
366 233 Pedai Andrus Harju 3:30:30 70
367 371 Pullerits Priit Tartu 3:30:57 26
368 468 Vahi Kunnar Valga 3:32:59 71
369 416 Sammel Koit Tallinn 3:33:02 55
370 397 Lejins Andis Läti 3:33:09 27
371 302 Nõmmisto Jaanus Läänemaa 3:33:09 72
372 287 Tiit Aarne Tartu 3:33:10 130
373 295 Pääsik Priit Tartu 3:33:10 73
374 296 Saarep Peeter Valga 3:33:10 5
375 438 Lapidus Boris Tallinn 3:33:10 74
376 346 Danilas Meelis Valga 3:33:10 56
377 1342 Lapidus Aleks Tallinn 3:33:10 131
378 677 Martma Kert Harju 3:33:11 132
379 88 Vuin Indrek Tallinn 3:33:11 133
380 485 Kõiv Kardon Harju 3:33:11 78
381 447 Tõnnov Marti Tartu 3:33:11 134
382 279 Kallais Ats Tallinn 3:33:11 75
383 307 Maarits Andres Tallinn 3:33:11 76
384 479 Pallotedder Taivo Tartu 3:33:11 77
385 466 Otstavel Risto Tartu 3:33:12 58
386 423 Zeisig Ivar Tallinn 3:33:12 59
387 430 Raidma Rainer Harju 3:33:12 79
388 441 Karabelnik Kristjan Tartu 3:33:12 135
389 356 Viitkin Ain Võru 3:33:12 57
390 487 Mihkels Stanislav Tartu 3:33:13 80
391 460 Johanson Raoul Pärnu 3:33:13 28
392 918 Kostyukov Aleksandr Venemaa 3:33:17 81
393 1155 Kütt Ott Pärnu 3:33:17 60
394 2074 Sarkisyn Vigen Venemaa 3:33:17 29
395 2038 Mikli Peep Tallinn 3:33:17 61
396 1808 Ala-Jyrä Jori Harju 3:33:18 30
397 1997 Viksne Martins Läti 3:33:18 139
398 634 Lampioinen Kimmo Soome 3:33:18 6
399 632 Pihelpuu Riho Harju 3:33:18 136
400 708 Vahtra Vahur Tartu 3:33:18 23
401 1998 Salens Kristaps Läti 3:33:18 140
402 876 Talviste Ravo Tallinn 3:33:18 141
403 1899 Kiitam Ivar Tallinn 3:33:18 41
404 2079 Doman Andrei Harju 3:33:18 137
405 917 Sumar Mikhail Venemaa 3:33:18 138
406 639 Rannala Renaldo Harju 3:33:18 82
407 809 Mägi Holger Tartu 3:33:18 83
408 1778 Klaos Taavi Viljandi 3:33:18 142
409 643 Sikk Matis Saaremaa 3:33:19 143
410 2026 Lauk Karl-Patrick Saaremaa 3:33:19 24
411 2039 Kelk Kristjan Harju 3:33:19 25
412 2047 Malkov Vasiliy Venemaa 3:33:19 86
413 1946 Bogdanov Risto Tartu 3:33:19 144
414 701 Veski Tanel Tartu 3:33:19 145
415 674 Pilt Andrus Harju 3:33:19 84
416 804 Goryachev Viacheslav Venemaa 3:33:19 14
417 635 Kõiv Arvo Tallinn 3:33:19 62
418 964 Kukk Martin Tartu 3:33:19 63
419 633 Jaaska Sven Tallinn 3:33:19 85
420 1985 Salonen Esa Soome 3:33:19 31
421 1935 Ozols Martins Läti 3:33:20 42
422 1996 Pruun Carl Heinrich Jõgeva 3:33:20 43
423 556 Morjakov Andrei Tartu 3:33:20 87
424 825 Neimanis Janis Läti 3:33:20 33
425 533 Grents Kermo Viljandi 3:33:20 146
426 1983 Tamm Margo Tartu 3:33:20 26
427 518 Ots Ivar-Illimar Tallinn 3:33:20 147
428 507 Nisamedtinov Ilhan Harju 3:33:20 148
429 543 Jeret Kalevi Pärnu 3:33:20 32
430 712 Hang Asse Tallinn 3:33:20 64
431 1457 Tilk Arne Põlva 3:33:20 65
432 368 Allekõrs Valmar Tartu 3:33:21 66
433 833 Vahtra Norman Tartu 3:33:21 27
434 629 Hellberg Samuli Soome 3:33:21 151
435 593 Randver Kristian Harju 3:33:21 88
436 1994 Kalf Steven Saaremaa 3:33:21 28
437 622 Kiuru Väino Tartu 3:33:21 89
438 757 Liivak Urmas Harju 3:33:21 90
439 919 Veidemann Marko Harju 3:33:21 44
440 1175 Hürden Taivo Tallinn 3:33:21 150
441 1951 Paju Kermo Viljandi 3:33:21 45
442 728 Paas Toomas Tallinn 3:33:21 149
443 513 Saat Urmas Harju 3:33:21 34
444 828 Veenpere Lauri Tallinn 3:33:22 152
445 896 Treier Toomas Põlva 3:33:22 92
446 417 Sammalsaar Mait Harju 3:33:22 15
447 726 Furmanis Andris Läti 3:33:22 94
448 413 Salum Ants Tallinn 3:33:22 153
449 504 Vaiksaar Mait Tartu 3:33:22 154
450 866 Saar Sulev Lääne-Viru 3:33:22 91
451 569 Maalt Marko Tallinn 3:33:22 67
452 865 Kristal Tõnis Harju 3:33:22 35
453 1861 Petrovitsh Üllar Läänemaa 3:33:22 93
454 503 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 3:33:22 16
455 1830 Savisikk Kristjan Tallinn 3:33:22 155
456 578 Raivo Jaak Harju 3:33:23 96
457 484 Leppik Viljar Tartu 3:33:23 97
458 1832 Vilums Guntis Läti 3:33:23 7
459 837 Soone Marko Harju 3:33:23 95
460 1454 Lukertsenko Mihhail Tallinn 3:33:23 156
461 1442 Part Taavi Lääne-Viru 3:33:23 157
462 557 Krantsiveer Janno Tartu 3:33:23 68
463 514 Orav Erki Tallinn 3:33:24 158
464 1052 Gede Tarmo Harju 3:33:24 69
465 771 Soo Hannes Tallinn 3:33:24 98
466 459 Arus Tiit Harju 3:33:24 99
467 1848 Lehtonen Pekka Soome 3:33:24 100
468 1748 Rae Ermo Harju 3:33:24 101
469 667 Lehemets Silver Pärnu 3:33:24 29
470 443 Leer Janek Tallinn 3:33:24 159
471 710 Tarvis Peeter Rapla 3:33:25 30
472 2024 Leppik Siim Viljandi 3:33:25 46
473 330 Junkin Priit Võru 3:33:25 160
474 36 Tootsi Mikk Viljandi 3:33:26 47
475 682 Seppa Andres Tartu 3:33:26 70
476 596 Vollmer Siim Harju 3:33:26 161
477 420 Jaagant Priit Harju 3:33:27 102
478 826 Kruus Kaupo Tallinn 3:33:27 103
479 789 Niibo Priit Tartu 3:33:28 162
480 1874 Beitans Kaspars Läti 3:33:47 104
481 539 Kassalis Ivars Läti 3:34:06 163
482 1986 Pyykönen Pasi Soome 3:34:06 164
483 318 Tinno Margus Tallinn 3:34:06 105
484 1742 Ivanov Ivar Võru 3:34:07 165
485 719 Sildvee Madis Lääne-Viru 3:34:08 166
486 194 Kuuskvere Maarja Tartu 3:34:08 5
487 501 Reinpõld Risto Harju 3:34:08 167
488 528 Siimer Martin Tallinn 3:34:09 106
489 725 Palekhov Alexey Venemaa 3:34:09 71
490 836 Vlassov Jüri Tallinn 3:34:09 168
491 978 Fjodorov Ain Võru 3:34:10 107
492 780 Luiks Meelis Tallinn 3:34:10 169
493 945 Peterson Marko Viljandi 3:34:10 170
494 662 Rool Margus Hiiumaa 3:34:11 108
495 1084 Tints Meelis Tartu 3:34:11 171
496 452 Leppik Janec Harju 3:34:11 72
497 788 Pallum Priit Tallinn 3:34:11 172
498 550 Järve Alo Tartu 3:34:11 173
499 345 Eiger Rein Viljandi 3:34:11 109
500 566 Suurkivi Mart Lääne-Viru 3:34:12 48
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mihklile, , 04.06.2010 18:01
Neid mõtled? http://www.tartumaraton.ee/failid/File/RR2010/rr_2010_klubi_lp.xls http://www.tartumaraton.ee/failid/File/RR2010/rr_2010_firma_lp.xlx
mihkel, , 04.06.2010 14:16
Aga kuhu on jäänud klubide/firmade võistkondlik arvestus Juba nädal möödas aga tulemusi ikka ei avalikustata.
juss, juhan.orasoo@gmail.com, 01.06.2010 21:31
Ega kellgil 71km distatsist pilte ei ole?
ütlen , , 01.06.2010 12:49
ausalt mitte ühtegi, aga pildistajaid nägin palju, tegelikult raja pealt olen nagu leidnud pilte, aga huvitav et finisist pilte pole
Arx, , 01.06.2010 12:16
mitu pildistajat see mittearusaaja ise rajale paigutas ?
krt aru ma ei saa, , 01.06.2010 11:41
miks neid pilte nii vähe on, kas finiseerimistest ka fotumaterjali on
to Ott, , 01.06.2010 09:30
Mine viska põhku või sõnnikut või sõida rattaga aga ära mölise
to to Ott, , 31.05.2010 23:56
Kohe näha, et tallinnast!
Nongrata, , 31.05.2010 22:57
Järjekordselt sigalahe üritus, sain oma doosi kätte. Kellaaegadest ja muudest bullshittidest on mul poogen.
To Ott, , 31.05.2010 21:52
1. Keegi ei vingunud 2.Kust võtad, et Tallinna rahvas. 3.Aita naisel parem lehmi lüpsta.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE