estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni korraldajad kingivad osalejatele võistlussärgi 22.06.2010 (0)
Tänavu kümnendat korda peetud Mulgi rattamaratoni korraldajad premeerisid spetsiaalse särgiga neid rattureid, kes on Viljandi rattasõidul osalenud kõigil senipeetud kordadel.
Porise Mulgi Rattamaratoni võitis Erki Pütsep LÕPUPROTOKOLL 16.05.2010 (5)
Täna keskpäeval vihmasajus 60 kilomeetri pikkusele Mulgi rattamaratonile startinud tuhatkond ratturid pidid rajal heitlema üliraskete oludega, sest pori oli muutnud trassi libedaks ja raskesti ...
Massaaž Mulgi Rattamaratoni järgselt! 14.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratoni stardinimekiri 13.05.2010 (1)
Jalgratturid saavad Viljandis odavamat bensiini 12.05.2010 (1)
Mulgi Rattamaraton kutsub avatud raja sõidule 07.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratonini jääb kaks nädalat 03.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratoni trassil vaheldub kuiv rada lumega 27.04.2010 (0)
Mulgi Rattamaraton valmistub juubeliks 20.04.2010 (0)
Tasuta osalejad 10. Mulgi Rattamaratonile on loositud! 19.04.2010 (0)
Mulgi Rattamaraton - 60 km (uuend.21.05)
Mulgi Rattamaraton - 35 km (uuend.21.05)
301 Moved Permanently Date: Fri, 14 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Mulgi Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 16.05.2010
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:15
Lastesõidud 12:10
Avatud raja sõit 9.mail 2010 kell 12:00 Viljandi Linnastaadionilt
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee 
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE • START-FINISH
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2002 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 1:18:14 1 1300 Diploma
2 2005 Nõmmela Aksel CFC Spordiklubi 1:19:13 2 1290 Diploma
3 2004 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 1:19:35 3 1280 Diploma
4 2003 Urbas Alvar KJK 1:20:23 4 1270 Diploma
5 2006 Redi Kaarel TÜ ASK 1:21:10 5 1260 Diploma
6 2007 Vahtra Vahur TÜ ASK 1:22:37 6 1250 Diploma
7 2130 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 1:25:23 1 1240 Diploma
8 2015 Arulaan Sten KJK 1:25:41 7 1230 Diploma
9 2008 Lehemets Siim Jalgrattaklubi VIKO 1:26:36 8 1220 Diploma
10 2011 Vosman Ekke-Kaur kjk 1:26:38 2 1210 Diploma
11 2020 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 1:27:59 3 1202 Diploma
12 2575 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 1:28:36 1 1194 Diploma
13 2013 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 1:29:28 9 1186 Diploma
14 2010 Koch Kalju 1:31:08 1 1178 Diploma
15 2022 Tikku Marko 1:31:09 2 1170 Diploma
16 2547 Kiskonen Siim KJK 1:31:29 4 1162 Diploma
17 2054 Paist Raimond 1:31:31 3 1154 Diploma
18 2021 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:31:58 2 1146 Diploma
19 2009 Kalm Keijo CFC 1:32:07 10 1138 Diploma
20 2014 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:32:23 5 1130 Diploma
21 2031 Matvejeva Jana VARGAMÄE 1:32:50 1 1122 Diploma
22 2028 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi II 1:33:13 6 1114 Diploma
23 2029 Toss Karel SE Põhjakotkas Viljandi 1:33:34 11 1106 Diploma
24 2001 Mäoma Silver TYS 1:33:43 12 1098 Diploma
25 2057 Janke Maido IITEE 1:33:59 4 1090 Diploma
26 2039 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 1:34:06 1 1082 Diploma
27 2393 Suvi Joosep CFC 1:34:31 13 1074 Diploma
28 2065 Pihlak Henri 1:34:42 14 1066 Diploma
29 2374 Metsa Taivo 1:35:00 5 1058 Diploma
30 2078 Suvi Toivo 1:35:09 6 1050 Diploma
31 2114 Järva Keio 1:35:09 7 1044 Diploma
32 2043 Mõttus Raivo 1:35:28 8 1038 Diploma
33 2047 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:35:29 9 1032 Diploma
34 2056 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:35:58 7 1026 Diploma
35 2023 Roos Indrek Catwees 1:36:11 10 1020 Diploma
36 2058 Rebane Alvar RPM Rattatiim 1:36:16 11 1014 Diploma
37 2024 Mesi Ilmar 1:36:31 3 1008 Diploma
38 2036 Raie Anette Cosmos Sun 1:37:25 2 1002 Diploma
39 2026 Kütt Sander 1:37:35 15 996 Diploma
40 2017 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:38:24 8 990 Diploma
41 2067 Hütt Petri IT College 1:38:24 12 984 Diploma
42 2123 Õisma Hannes 1:38:33 13 978 Diploma
43 2395 Oja Jaan 1:38:33 4 972 Diploma
44 2109 Keldu Karel 1:38:34 16 966 Diploma
45 2037 Kelk Kaarel 1:38:40 17 960 Diploma
46 2019 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 1:38:54 18 954 Diploma
47 2055 Ilves Kea-Kaia 1:38:56 2 948 Diploma
48 2098 Ird Indrek CC Staap 1:38:58 14 942 Diploma
49 2573 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 1:39:01 15 936 Diploma
50 2040 Gutmann Velar 1:39:04 16 930 Diploma
51 2042 Kupp Alar CFC Kuusalu 1:39:23 19 926 Diploma
52 2063 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:39:31 1 922 Diploma
53 2373 Juurik Kaido Pärnu Kalev SK 1:39:41 17 918 Diploma
54 2033 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 1:39:41 18 914 Diploma
55 2081 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:39:55 19 910 Diploma
56 2061 Paldra Georg-Peeter Viljandi Rattaklubi 1:40:32 9 906 Diploma
57 2038 Lootus Kevin CFC Kuusalu 1:40:36 10 902 Diploma
58 2075 Kübar Kauri WESTLINE TEAM II 1:40:40 20 898 Diploma
59 2145 Aljand Marek 1:40:45 21 894 Diploma
60 2084 Kõivumägi Georg TÜASK 1:41:03 11 890 Diploma
61 2030 Saar Tõnis KJK 1:41:16 20 886 Diploma
62 2070 Luik Avo 1:41:23 22 882 Diploma
63 2079 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 1:41:43 3 878 Diploma
64 2085 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 1:42:06 21 874 Diploma
65 2053 Rannala Ivar 1:42:16 23 870 Diploma
66 2122 Karner Kuido 1:42:34 24 866 Diploma
67 2018 Enok Holger 1:42:44 25 862 Diploma
68 2101 Karus Kalev Elioni SK 1:42:47 26 858 Diploma
69 2072 Uibu Aivar 1:43:00 27 854 Diploma
70 2049 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:43:30 4 850 Diploma
71 2046 Karus Tiit 1:43:37 5 846 Diploma
72 2045 Arumäe Robert Jalgrattaklubi VIKO 1:43:44 12 842 Diploma
73 2119 Nool Sander Haanja Rattaklubi 1:43:51 13 838 Diploma
74 2470 Mitt Rando 1:43:53 28 834 Diploma
75 2087 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 1:43:55 29 830 Diploma
76 2051 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 1:44:14 30 826 Diploma
77 2069 Rander Martin 1:44:24 22 822 Diploma
78 2375 Kauts Herkki 1:44:49 31 818 Diploma
79 2074 Eenraid Peep 1:45:04 32 814 Diploma
80 2080 Aavik Karl 1:45:07 23 810 Diploma
81 2155 Kütt Rainer 1:45:29 33 808 Diploma
82 2096 Hallik Rando HAGAR 1:45:37 34 806 Diploma
83 2112 Salumäe Toomas 1:45:42 35 804 Diploma
84 2050 Kapp Riho Ambla SK 1:45:50 6 802 Diploma
85 2160 Märtson Marek 1:45:52 36 800 Diploma
86 2107 Pesor Siim KOMO 1:45:58 14 798 Diploma
87 2090 Enok Ergi 1:46:04 37 796 Diploma
88 2034 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 1:46:31 24 794 Diploma
89 2110 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 1:46:35 25 792 Diploma
90 2440 Uustal Arno 1:46:48 38 790 Diploma
91 2144 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 1:47:32 39 788 Diploma
92 2071 Aavik Aivar 1:47:38 40 786 Diploma
93 2035 Uibo Rain WESTLINE TEAM II 1:47:41 41 784 Diploma
94 2137 Väärtmaa Tambet 1:47:51 26 782 Diploma
95 2127 Tammemäe Kaupo Viljandi Suusaklubi 1:47:54 27 780 Diploma
96 2377 Habakukk Kristjan 1:48:07 42 778 Diploma
97 2166 Kivistik Kaido 1:48:08 43 776 Diploma
98 2535 Ressaar Arvo 1:48:13 7 774 Diploma
99 2301 Rodenberg Andres 1:48:18 44 772 Diploma
100 2092 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:48:28 3 770 Diploma
101 2318 Haldna Leho 1:48:36 45 768 Diploma
102 2111 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:48:55 4 766 Diploma
103 2136 Sojone Janely Jõhvi-Investment Agency 1:49:02 5 764 Diploma
104 2052 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 1:49:05 5 762 Diploma
105 2104 Oks Jaanus WESTLINE TEAM III 1:49:20 46 760 Diploma
106 2480 Külanurm Karli klubisport 1:49:25 47 758 Diploma
107 2147 Põlluste Priit 1:49:34 48 756 Diploma
108 2113 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:49:42 6 754 Diploma
109 2154 Õispuu Mairis 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:49:44 7 752 Diploma
110 2128 Ottender Uwe IITEE 1:49:47 49 750 Diploma
111 2059 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 1:50:07 50 748 Diploma
112 2060 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:50:23 15 746 Diploma
113 2435 Meltsov Martin 1:50:25 51 744 Diploma
114 2125 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:50:36 52 742 Diploma
115 2175 Toome Relika 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:50:43 8 740 Diploma
116 2191 Kiisk Rauno Klubisport 1:50:49 53 738 Diploma
117 2159 Pruul Priit 1:50:49 54 736 Diploma
118 2556 Kainel Mart 1:51:09 8 734 Diploma
119 2041 Vaga Kristo Enn KJK 1:51:22 16 732 Diploma
120 2184 Saremat Raivo 1:51:24 55 730 Diploma
121 2094 Rannala Rando 1:51:29 56 729 Diploma
122 2077 Kavak Raiko IITEE 1:51:32 57 728 Diploma
123 2452 Fimberg Veljo 1:51:33 58 727 Diploma
124 2089 Kesküla Urmet Helika 1:51:37 59 726 Diploma
125 2106 Soo Rainer WESTLINE TEAM III 1:51:40 60 725 Diploma
126 2115 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:51:45 9 724 Diploma
127 2493 Voormansik Tanel 1:51:45 61 723 Diploma
128 2545 Elur Sulev 1:51:53 62 722 Diploma
129 2424 Kaldmaa Kaido 1:52:04 63 721 Diploma
130 2116 Milistver Meelis Vennad-Dahl 1:52:05 64 720 Diploma
131 2121 Kuresson Jaak SK Rakke 1:52:07 65 719 Diploma
132 2142 Ansip Ethel 1:52:07 6 718 Diploma
133 2491 Ronimois Ruttar Viljandi Rattaklubi 1:52:10 66 717 Diploma
134 2210 Kullas Teet 1:52:18 67 716 Diploma
135 2068 Lomp Avo 1:52:20 68 715 Diploma
136 2365 Schihalejev Rein 1:52:36 69 714 Diploma
137 2163 Leming Indis 1:52:37 70 713 Diploma
138 2180 Joorits Andero 1:52:49 71 712 Diploma
139 2117 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:53:05 7 711 Diploma
140 2542 Luik Aare OÜ Amikor TR 1:53:08 72 710 Diploma
141 2120 Kütt Karel 1:53:14 28 709 Diploma
142 2132 Ehari Ain Catwees 1:53:20 73 708 Diploma
143 2174 Arakas Mart 1:53:44 9 707 Diploma
144 2083 Laas Johan 1:53:52 10 706 Diploma
145 2086 Taan Sander GRÜNDER SPORT 1:53:52 17 705 Diploma
146 2158 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:54:14 11 704 Diploma
147 2394 Ehandi Daniel Eesti Raudtee Spordiklubi 1:54:14 29 703 Diploma
148 2217 Kotkas Peep 1:54:16 74 702 Diploma
149 2093 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 1:54:45 8 701 Diploma
150 2151 Pung Peeter VOC 1:54:55 75 700 Diploma
151 2546 Järvsoo Kristjan 1:55:15 30 699 Diploma
152 2129 Reimaa Andrus WESTLINE TEAM 1:55:28 76 698 Diploma
153 2494 Voormansik Kaupo 1:55:29 77 697 Diploma
154 2170 Käärma Jaanus 1:55:32 78 696 Diploma
155 2569 Kravets Ivar 1:55:51 79 695 Diploma
156 2185 Kond Kuido 1:56:06 80 694 Diploma
157 2469 Oja Marek 1:56:07 81 693 Diploma
158 2376 Rannu Urmas 1:56:34 82 692 Diploma
159 2176 Jääger Mari Jõelähtme Singel 1:56:39 2 691 Diploma
160 2571 Kangur Raul Keset loojangut 1:56:40 83 690 Diploma
161 2297 Matvejev Ahto VARGAMÄE 1:56:44 84 689 Diploma
162 2135 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:56:45 3 688 Diploma
163 2222 Aimsalu Mart 1:56:47 85 687 Diploma
164 2153 Laursoo Tõnu 1:56:55 86 686 Diploma
165 2194 Rullingo Eik IITEE 1:56:58 87 685 Diploma
166 2182 Nõu Inga IITEE 1:57:04 4 684 Diploma
167 2095 Pensa Heiki Valio 1:57:08 88 683 Diploma
168 2152 Kangur Tarmo 1:57:14 89 682 Diploma
169 2076 Riim Allan RPM Rattatiim 1:57:22 31 681 Diploma
170 2565 Paadam Karl 1:57:31 90 680 Diploma
171 2392 Kinks Aleksander-Daniel KJK 1:57:46 32 679 Diploma
172 2099 Lehtoja Eha Püha Loomaaed 1:58:02 9 678 Diploma
173 2453 Pitk Indrek 1:58:04 91 677 Diploma
174 2131 Pajur Agnes 1:58:05 5 676 Diploma
175 2559 Rohtla Gert Skoda 1:58:10 92 675 Diploma
176 2483 Tiisler Marko 1:58:11 93 674 Diploma
177 2164 Sarapuu Indrek 1:58:14 94 673 Diploma
178 2141 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 1:58:24 18 672 Diploma
179 2204 Rannu Angela 1:58:34 10 671 Diploma
180 2443 Tuul Toomas 1:58:38 95 670 Diploma
181 2134 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:58:50 96 669 Diploma
182 2126 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:58:58 6 668 Diploma
183 2468 Peterson Marek Eastside 1:59:02 97 667 Diploma
184 2195 Siirde Madis 1:59:06 98 666 Diploma
185 2149 Arras Ants 1:59:25 99 665 Diploma
186 2150 Taggel Indrek Catwees 1:59:33 100 664 Diploma
187 2384 Paul Christopher-Cardo CFC Kuusalu 1:59:38 19 663 Diploma
188 2088 Einroos Marju 1:59:41 10 662 Diploma
189 2208 Jaanson Erki 1:59:52 101 661 Diploma
190 2454 Lang Raimo RL Racing 2:00:08 102 660 Diploma
191 2124 Kunimägi Germo Pärnu Kalev Spordikool 2:00:12 20 659 Diploma
192 2097 Sarv Jan-Erik CFC 2:00:16 21 658 Diploma
193 2212 Kaldvee Reino TÜASK 2:00:31 22 657 Diploma
194 2538 Lindepuu Erkki 2:00:32 103 656 Diploma
195 2230 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 2:00:37 23 655 Diploma
196 2552 Erm Jaak 2:00:46 104 654 Diploma
197 2226 Teas Ragnar Plekk-Liisu Rattaklubi 2:00:52 24 653 Diploma
198 2167 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 2:01:04 11 652 Diploma
199 2143 Kuslap Avo Paluküla Team 2:01:04 105 651 Diploma
200 2475 Linask Ivo 2:01:06 106 650 Diploma
201 2161 Arras Kristjan 2:01:07 107 649 Diploma
202 2438 Kruus Peep 2:01:08 108 648 Diploma
203 2462 Pärnamägi Aimar 2:01:11 109 647 Diploma
204 2428 Toomsalu Mait 2:01:22 110 646 Diploma
205 2455 Petrovitski Igor SÖÖGITAKSO 2:01:51 111 645 Diploma
206 2389 Teder Andre Viljandi Rattaklubi 2:01:52 25 644 Diploma
207 2232 Vinkman Kristjan 2:01:54 112 643 Diploma
208 2484 Järveoja Tarmo 2:02:12 113 642 Diploma
209 2533 Leopard Raino 2:02:23 114 641 Diploma
210 2177 Russing Mati Catwees 2:02:25 115 640 Diploma
211 2221 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:02:31 11 639 Diploma
212 2169 Eamets Annika 2:02:34 12 638 Diploma
213 2100 Riidamets Martin Püha Loomaaed 2:02:38 116 637 Diploma
214 2479 Vals Krister Klubisport 2:02:46 117 636 Diploma
215 2239 Kamps Markus Catwees 2:02:48 118 635 Diploma
216 2162 Tiits Janar Helika 2:02:59 119 634 Diploma
217 2148 Univer Indrek 2:03:02 120 633 Diploma
218 2178 Rimmel Marje 2:03:04 7 632 Diploma
219 2171 Varik Joan Markus 2:03:07 26 631 Diploma
220 2207 Eljaste Matti 2:03:08 121 630 Diploma
221 2206 Gerndorf Urmas 2:03:10 122 629 Diploma
222 2444 Soots Siim 2:03:14 123 628 Diploma
223 2258 Sülla Aivar 2:03:18 124 627 Diploma
224 2430 Mäesepp Taavi 2:03:45 125 626 Diploma
225 2118 Paju Tiit 2:03:55 126 625 Diploma
226 2205 Kullang Erkki OnePower 2:04:00 127 624 Diploma
227 2461 Keskpalu Benno 2:04:03 128 623 Diploma
228 2192 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 2:04:21 13 622 Diploma
229 2310 Juusu Martin 2:04:22 129 621 Diploma
230 2168 Müristaja Mart 2:04:28 12 620 Diploma
231 2477 Ots Riho - 2:04:36 130 619 Diploma
232 2181 Krasmus Kristohver CFC Kuusalu 2:04:41 27 618 Diploma
233 2248 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 2:04:46 8 617 Diploma
234 2456 Pimenov Aleksander SEVENOIL 2:04:53 131 616 Diploma
235 2466 Grünthal Sven MAN | Sport Team 2:05:08 132 615 Diploma
236 2325 Kiudorv Maire 2:05:33 9 614 Diploma
237 2320 Kiudorv Andrus 2:05:35 133 613 Diploma
238 2214 Rebane Kärt 2:05:40 10 612 Diploma
239 2356 Dimitrijev Avo Eesti Raudtee SK 2:06:12 134 611 Diploma
240 2270 Matsalu Ken 2:06:12 135 610 Diploma
241 2265 Pelska Sten 2:06:15 28 609 Diploma
242 2460 Pelska Enno 2:06:15 136 608 Diploma
243 2244 Allikberg Villu 2:06:19 137 607 Diploma
244 2156 Loos Priit 2:06:26 138 606 Diploma
245 2560 Noormets Alo Eesti Saabiklubi 2:06:28 139 605 Diploma
246 2561 Lemetti Margo 2:06:37 140 604 Diploma
247 2220 Klettenberg Ivo 2:06:39 141 603 Diploma
248 2427 Klasman Einar 2:06:39 142 602 Diploma
249 2338 Luik Kahro 2:06:45 143 601 Diploma
250 2196 Varik Peeter 2:06:47 144 600 Diploma
251 2317 Stanevits Tanel 2:06:51 145 599 Diploma
252 2537 Teng Toivo 2:06:54 146 598 Diploma
253 2209 Männik Margit Exmet 2:07:08 14 597 Diploma
254 2225 Miltop Rait 2:07:29 147 596 Diploma
255 2530 Tiisler Mari 2:07:30 11 595 Diploma
256 2260 Premet Karl Brent Pärnu Kalevi Spordikool 2:07:41 29 594 Diploma
257 2351 Vint Indrek Viljandi Rattaklubi 2:07:45 148 593 Diploma
258 2279 Oja Andreas 2:07:52 149 592 Diploma
259 2140 Põldoja Martin Tartu SK Velo 2:07:54 33 591 Diploma
260 2201 Köss Annaliisa Sportland / MyFitness Team II 2:07:56 12 590 Diploma
261 2186 Adder Irja Enicsi naised 2:08:00 15 589 Diploma
262 2457 Dovnar Tanel 2:08:01 150 588 Diploma
263 2188 Zuravljov Aleksei WESTLINE TEAM 2:08:13 151 587 Diploma
264 2350 Salumäe Kaupo 2:08:18 30 586 Diploma
265 2242 Nõgols Andry DeLaval 2:08:22 31 585 Diploma
266 2451 Samuel Meelis 2:08:32 152 584 Diploma
267 2549 Tähe Tarvi Killumees 2:08:34 153 583 Diploma
268 2379 Kahu Richard Rõuge Racing Team II 2:08:46 32 582 Diploma
269 2534 Kenapea Kristjan 2:08:57 154 581 Diploma
270 2471 Kull Kerot 2:08:59 155 580 Diploma
271 2249 Mets Rudolf 2:09:05 33 579 Diploma
272 2482 Aarela Alo 2:09:19 156 578 Diploma
273 2467 Tammur Andre MAN | Sport Team 2:09:31 157 577 Diploma
274 2397 Vaaks Kalju 2:09:38 13 576 Diploma
275 2105 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 2:09:49 16 575 Diploma
276 2432 Viira Martin 2:09:53 158 574 Diploma
277 2228 Riim Piia RPM Rattatiim 2:10:11 17 573 Diploma
278 2558 Ester Indrek Gustat Kopparberg 2:10:19 159 572 Diploma
279 2215 Räppo Triinu TeamRide Naised 2:10:23 13 571 Diploma
280 2313 Mälgand Ahti 2:10:26 160 570 Diploma
281 2447 Sepp Toomas RPM Rattatiim 2:10:36 161 569 Diploma
282 2165 Mänd Margus 2:11:01 162 568 Diploma
283 2262 Saarlaid Jaanus UusSuund 2:11:05 163 567 Diploma
284 2198 Tasane Toomas 2:11:22 164 566 Diploma
285 2235 Kaarna Raul 2:11:39 165 565 Diploma
286 2415 Ülper Monika RPM Rattatiim 2:11:43 18 564 Diploma
287 2266 Solman Veiko Catwees 2:11:47 166 563 Diploma
288 2564 Toom Markus Viljandi motoklubi 2:11:48 34 562 Diploma
289 2203 Sofjin Mihhail 2:11:48 167 561 Diploma
290 2330 Lõokene Anneli 2:12:03 19 560 Diploma
291 2548 Kask Heiki 2:12:08 168 559 Diploma
292 2254 Puhk Liisi Cosmos Sun 2:12:32 14 558 Diploma
293 2263 Tupits Martin 2:12:34 169 557 Diploma
294 2250 Käär Kätlin 2:12:35 15 556 Diploma
295 2346 Piller Toomas 2:12:38 170 555 Diploma
296 2358 Sass Margus Viljandi Jokker 2:12:46 171 554 Diploma
297 2543 Maajärv Rene VBH-Roto Team 2:12:49 172 553 Diploma
298 2245 Laas Inge Elioni SK 2:12:51 20 552 Diploma
299 2264 Looga Lauri Columbus IT 2:13:04 173 551 Diploma
300 2436 Pirson Hardo 2:13:07 174 550 Diploma
301 2224 Tuvikene Alar Catwees 2:13:15 175 549 Diploma
302 2146 Ers Alger AE Projekti Insener 2:13:19 176 548 Diploma
303 2200 Horm Andree CFC Kuusalu 2:13:23 35 547 Diploma
304 2213 Järveoja Helje 2:13:28 21 546 Diploma
305 2419 Lukas Reet 2:13:46 22 545 Diploma
306 2458 Pihu Tenno Viljandi Aken ja Uks AS 2:13:54 177 544 Diploma
307 2287 Polikarpus Mart 2:14:15 178 543 Diploma
308 2382 Tammaa Kristjan CFC Kuusalu 2:14:30 36 542 Diploma
309 2274 Mugu Heikki 2:14:31 179 541 Diploma
310 2429 Reinart Lauri Eastside 2:14:48 180 540 Diploma
311 2299 Oru Jane 2:15:00 23 539 Diploma
312 2253 Ungerson Aivar VALIO 2:15:06 181 538 Diploma
313 2187 Reili Mart 2:15:09 37 537 Diploma
314 2240 Miiter Kristi Cosmos Sun 2:15:11 16 536 Diploma
315 2450 Murrut Mauno 2:15:24 182 535 Diploma
316 2234 Valgma Riina 2:15:46 17 534 Diploma
317 2372 Tika Toomas 2:15:56 183 533 Diploma
318 2463 Mängel Margus MAN | Sport Team 2:16:02 184 532 Diploma
319 2441 Kangur Mart 2:16:15 185 531 Diploma
320 2223 Nõmmik Signe 2:16:22 18 530 Diploma
321 2521 Miiter Arlika Tornimäe Kotkad 2:16:46 19 529 Diploma
322 2236 Kaarjärv Martin 2:16:50 186 528 Diploma
323 2353 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 2:16:54 187 527 Diploma
324 2268 Rajang Oskar HAGAR 2:17:02 188 526 Diploma
325 2216 Kaasik Arne Columbus IT 2:17:12 189 525 Diploma
326 2108 Kristal Kaspar Cosmos 2:17:18 34 524 Diploma
327 2396 Triisa Rein 2:17:29 14 523 Diploma
328 2157 Beljaeva Maret Enicsi naised 2:17:42 20 522 Diploma
329 2281 Kruus Mihkel 2:17:43 190 521 Diploma
330 2378 Põldsaar Veiko 2:17:52 191 520 Diploma
331 2227 Jürisaar Merilin 2:17:53 12 519 Diploma
332 2500 Kindlam Jaanika Elioni SK 2:17:55 21 518 Diploma
333 2331 Roomets Rando 2:17:58 192 517 Diploma
334 2490 Novogran Dmitri 2:18:11 193 516 Diploma
335 2555 Seeba Esko 2:18:14 194 515 Diploma
336 2322 Tarjus Piret 2:18:49 24 514 Diploma
337 2437 Rosen Jürgen 2:18:52 195 513 Diploma
338 2448 Kiisk Taivo RPM Rattatiim 2:18:55 196 512 Diploma
339 2459 Gröön Jaan 2:19:02 197 511 Diploma
340 2520 Tamm Kristine 2:19:02 22 510 Diploma
341 2439 Sulemenkov Igor 2:19:19 198 509 Diploma
342 2531 Mägi Eve 2:19:21 23 508 Diploma
343 2246 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:19:22 199 507 Diploma
344 2446 Prost-Kängsepp Jaan RPM Rattatiim 2:19:40 200 506 Diploma
345 2352 Oja Peeter 2:19:49 201 505 Diploma
346 2286 Kantsik Tiina AE Projekti Insener 2:20:07 24 504 Diploma
347 2323 Kaljurand Risto 2:20:15 35 503 Diploma
348 2423 Läte Anatoli Suusahullud 2:20:31 202 502 Diploma
349 2512 Sülla Kairi 2:20:48 25 501 Diploma
350 2233 Vare Mart 2:20:50 203 500 Diploma
351 2199 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 2:20:58 204 499 Diploma
352 2298 Aalma Ain 2:21:00 205 498 Diploma
353 2544 Sirvel Merike 2:21:07 26 497 Diploma
354 2342 Känd Urmas 2:21:09 206 496 Diploma
355 2307 Laaneots Aiki Tartu suusaklubi 2:21:12 13 495 Diploma
356 2412 Rauk Marit 2:21:12 25 494 Diploma
357 2267 Heinmets Laidi 2:21:20 26 493 Diploma
358 2354 Järsk Mati 2:21:25 207 492 Diploma
359 2237 Reili Johan 2:21:29 38 491 Diploma
360 2385 Toom Tõnis 2:21:31 39 490 Diploma
361 2355 Lember Jaagup 2:21:45 36 489 Diploma
362 2334 Simmermann Aivar 2:22:08 208 488 Diploma
363 2247 Väljak Heisi Exmet 2:22:22 27 487 Diploma
364 2489 Pantalon Kaido Viljandi Motoklubi 2:22:31 209 486 Diploma
365 2478 Fomin Eduard Klubisport 2:22:48 210 485 Diploma
366 2487 Otsnik Margus 2:22:52 211 484 Diploma
367 2218 Väärtmaa Terje 2:22:53 27 483 Diploma
368 2252 Gaver Maire 2:22:55 28 482 Diploma
369 2243 Mikotin Kaido 2:22:55 212 481 Diploma
370 2408 Kaldmaa Lea 2:23:23 28 480 Diploma
371 2465 Otto Bruno MAN | Sport Team 2:23:30 213 479 Diploma
372 2464 Vorsmann Rain MAN | Sport Team 2:23:30 214 478 Diploma
373 2321 Vann Kati Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 2:23:31 29 477 Diploma
374 2517 Mändmets Leitti 2:23:32 30 476 Diploma
375 2062 Sankman Joosep Viljandi Rattaklubi 2:23:32 40 475 Diploma
376 2283 Sootla Ivika 2:23:44 31 474 Diploma
377 2495 Ots Rasmus Viljandi Jokker 2:24:13 215 473 Diploma
378 2499 Tjuška Viktor Viljandi Jokker 2:24:13 216 472 Diploma
379 2519 Lang Kersti RL Racing 2:24:45 32 471 Diploma
380 2400 Teder Rahel Tartu Suusaklubi 2:24:49 14 470 Diploma
381 2272 Sankovski Eve 2:25:00 29 469 Diploma
382 2302 Lepp Kevin 2:25:25 41 468 Diploma
383 2572 Kivi Kristel 2:25:29 30 467 Diploma
384 2273 Telgmaa Piret 2:25:33 31 466 Diploma
385 2269 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 2:25:54 15 465 Diploma
386 2367 Must Jaan 2:26:00 15 464 Diploma
387 2295 Laaneots Merle Chill Out Sport 2:26:10 33 463 Diploma
388 2238 Tohver Allan 2:26:29 217 462 Diploma
389 2315 Kuusik Ken VAK Staier 2:26:40 37 461 Diploma
390 2231 Malberg Kersti 2:27:02 34 460 Diploma
391 2391 Mäetalu Imre 2:27:15 38 459 Diploma
392 2485 Puusepp Aksel 2:27:17 218 458 Diploma
393 2291 Piik Merilin Helika 2:27:55 35 457 Diploma
394 2256 Jundas Kadri-Ann 2:28:15 32 456 Diploma
395 2044 Stalberg Tair KJK 2:28:45 42 455 Diploma
396 2289 Karing Krista 2:28:57 16 454 Diploma
397 2103 Nõmm Karl-Romet Viljandi Rattaklubi 2:29:10 43 453 Diploma
398 2421 Birnbaum Madis karuteenetekontor 2:29:38 219 452 Diploma
399 2416 Hummal Merit 2:29:40 33 451 Diploma
400 2305 Arvi Juta 2:29:43 34 450 Diploma
401 2316 Ehaste Hillar 2:29:52 220 449 Diploma
402 2536 Kask Margus 2:29:53 221 448 Diploma
403 2259 Liivamaa Brita Plekk-Liisu Rattaklubi 2:29:59 17 447 Diploma
404 2261 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi 2:30:02 222 446 Diploma
405 2219 Tamm Kädi Elioni SK 2:30:23 35 445 Diploma
406 2529 Uustalu Diana 2:30:36 36 444 Diploma
407 2282 Stokkeby Marika 2:31:41 36 443 Diploma
408 2442 Holtsmann Tarmo 2:32:09 223 442 Diploma
409 2345 Mäll Ailo 2:32:22 224 441 Diploma
410 2229 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 2:32:40 18 440 Diploma
411 2278 Jääger Katre Kentaur Haldus 2:32:41 37 439 Diploma
412 2292 Tuudelepp Elmar 2:32:53 16 438 Diploma
413 2290 Suitso Piret 2:33:02 38 437 Diploma
414 2503 Vahtra Helika H.V 2:33:27 37 436 Diploma
415 2422 Pettai Martin 2:33:32 225 435 Diploma
416 2255 Kallion Rasmus 2:33:50 226 434 Diploma
417 2550 Mägi Eve Industriaalvara 2:34:40 39 433 Diploma
418 2526 Jaanimäe Jaana 2:34:49 38 432 Diploma
419 2524 Habakukk Kai 2:35:31 39 431 Diploma
420 2472 Lamp Marku 2:35:38 227 430 Diploma
421 2399 Pirson Heleriin 2:36:19 19 429 Diploma
422 2300 Silver Joosep 2:36:33 44 428 Diploma
423 2474 Ange Kristo 2:36:59 228 427 Diploma
424 2343 Astok Andreas DeLaval 2:37:15 45 426 Diploma
425 2411 Samolberg Janet 2:37:24 40 425 Diploma
426 2366 Uibo Karin WESTLINE TEAM 2:37:44 41 424 Diploma
427 2197 Plado Raini Helika 2:37:53 229 423 Diploma
428 2406 Läte Ene 2:38:22 42 422 Diploma
429 2402 Schihalejev Ruth 2:38:43 20 421 Diploma
430 2417 Schihalejev Olga 2:38:46 43 420 Diploma
431 2541 Skolimowski Sten 2:39:20 230 419 Diploma
432 2335 Lepp Kaja 2:39:30 44 418 Diploma
433 2328 Matto Vallo 2:40:38 231 417 Diploma
434 2339 Sarapuu Anneli 2:41:05 45 416 Diploma
435 2296 Rimmel Mailis 2:42:02 46 415 Diploma
436 2369 Hipponen Samuel MAN | Sport Team 2:42:06 46 414 Diploma
437 2539 Kulp Siim 2:42:09 39 413 Diploma
438 2570 Agur Matthias 2:42:14 40 412 Diploma
439 2557 Külanurm Pirkko 2:42:40 232 411 Diploma
440 2516 Mäetalu Hele 2:42:59 40 410 Diploma
441 2344 Ausmeel Maret 2:43:12 41 409 Diploma
442 2551 Teeorg Sten 2:43:36 233 408 Diploma
443 2525 Nigul Evelyn 2:43:45 42 407 Diploma
444 2390 Vaabel Mikk Mihkel 2:44:01 41 406 Diploma
445 2340 Viskov Rait 2:44:53 47 405 Diploma
446 2420 Karja Kalli 2:45:16 47 404 Diploma
447 2403 Jõgis Sirli-Stella 2:45:37 21 403 Diploma
448 2522 Jõgis Anneli 2:45:39 43 402 Diploma
449 2324 Kender Teele 2:46:05 44 401 Diploma
450 2326 Kender Margus 2:46:06 234 400 Diploma
451 2528 Neuhaus Iti-Lee Plekk-Liisu RK 2:46:23 45 399 Diploma
452 2540 Joost Andres Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:47:05 235 398 Diploma
453 2332 Küünal Lea 2:47:11 48 397 Diploma
454 2280 Jääger Liis 2:47:35 22 396 Diploma
455 2398 Kivistik Lembar Viljandi Rattaklubi 2:48:05 17 395 Diploma
456 2370 Dimitrijev Rita 2:48:53 49 394 Diploma
457 2502 Jürgensoo Epp Enicsi naised 2:49:03 46 393 Diploma
458 2303 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 2:49:23 47 392 Diploma
459 2388 Pill Joosep 2:50:39 48 391 Diploma
460 2488 Pill Gunnar 2:50:40 236 390 Diploma
461 2509 Muhk Helly 2:50:55 48 389 Diploma
462 2510 Kraav Annika 2:51:00 49 388 Diploma
463 2505 Keva Elina Sportland / MyFitness Team 2:51:08 50 387 Diploma
464 2193 Kepler Andres Elioni SK 2:51:39 237 386 Diploma
465 2360 Välba Priit Viljandi Jokker 2:51:41 238 385 Diploma
466 2359 Kivilaan Ain Viljandi Jokker 2:51:42 239 384 Diploma
467 2361 Kimmel Jaak Viljandi Jokker 2:51:43 240 383 Diploma
468 2362 Mõtsar Janek Viljandi Jokker 2:51:43 241 382 Diploma
469 2357 Henga Andrus Viljandi Jokker 2:51:44 242 381 Diploma
470 2496 Rink Meelis Viljandi Jokker 2:51:45 243 380 Diploma
471 2364 Marandi Gunnar Viljandi Jokker 2:51:46 244 379 Diploma
472 2497 Kool Reigo Viljandi Jokker 2:51:50 245 378 Diploma
473 2363 Pähkel Alvar Viljandi Jokker 2:51:51 246 377 Diploma
474 2368 Kivistik Kalle 2:51:54 247 376 Diploma
475 2337 Kaldas Liina Jussikese 7 sõpra 2:51:57 51 375 Diploma
476 2518 Vatter Inga 2:54:48 52 374 Diploma
477 2048 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 2:55:05 248 373 Diploma
478 2329 Parm Marleen 2:56:29 23 372 Diploma
479 2102 Varblane Reelika Viljandi Rattaklubi 2:56:32 24 371 Diploma
480 2312 Männik Riho 2:57:16 249 370 Diploma
481 2306 Nurk Ketlin Tempo spordiklubi 2:58:34 53 369 Diploma
482 2341 Semjonov Reelika 2:58:38 54 368 Diploma
483 2511 Metsa Anneli 2:59:33 55 367 Diploma
484 2553 Bergmann Rita 3:00:15 50 366 Diploma
485 2410 Mauring Eevi 3:00:44 51 365 Diploma
486 2304 Vaas Piret 3:01:50 56 364 Diploma
487 2532 Nurk Margit 3:02:25 57 363 Diploma
488 2523 Koger Urve 3:03:16 58 362 Diploma
489 2414 Kõomägi Aivi 3:03:25 52 361 Diploma
490 2413 Teder Edda 3:04:15 53 360 Diploma
491 2381 Järveküla Raiko 3:04:34 49 359 Diploma
492 2380 Järveküla Rasmus 3:05:03 50 358 Diploma
493 2371 Pulver Liia 3:05:22 54 357 Diploma
494 2308 Kirss Monika Alpiexpress 3:07:39 55 356 Diploma
495 2387 Koovit Robin Viljandi SUKL 3:07:41 51 355 Diploma
496 2309 Nõmmela Therese 3:08:01 25 354 Diploma
497 2405 Kahu Maili 3:10:12 56 353 Diploma
498 2449 Kahu Vahur 3:10:16 250 352 Diploma
499 2566 Pruul Kristel 3:12:02 57 351 Diploma
500 2554 Org Alex 3:12:19 52 350 Diploma
‹‹ Tagasi
Mulgi RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
LeanneBrennan18, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:21
All people deserve very good life and or car loan can make it better. Just because people's freedom is grounded on money.
Mr. A, , 09.06.2010 07:00
Olen võlgu Mulgi pildid. Siin nad on: http://picasaweb.google.com/106107353397220517045/2MulgiRattamaraton10?authkey=Gv1sRgCKqMrefVk7HkBQ#
Jaak, kukkjaak@hotmail.com, 02.06.2010 23:08
Isik kes andis mulle varu kummi kui mul kumm katki läks palun võta ühendust numbril 58505991 või kukkjaak@hotmail.com mu number oli 488 ja seljas rohelised riided.
Grebnarts, indrek@saajos.ee, 23.05.2010 07:50
Tere. Kuhu kadus Minu tulemus protokollist? Nagu polekski higistanud ja muda sees mütanud Indrek Stranberg "Karmid Kärpsed 2010"
SakuTume, , 21.05.2010 19:12
Nii mehed, kellel porisõidust mõru maitse suus, neil tasuks seni kuni kuiv on uuesti see rada läbida. Ise tegin seda täna ja rada 100% sõidetav (väga kaifffffff), seega vastus neile, kes siin pajatasid, et võiks Mulgi sarjast välja arvata nagu seda tehti kahjuks ülihea Rakverega. Pigem võiks torisejad manama hakata, et terve sarja kestvuse ajal vihma ei tule. Sadulasse inimloomad!!!!!!!!!!!!
tänud, , 20.05.2010 21:34
oli vinge sõit. hetkel kestab veel sademeterohke tsükkel, mille lõppu raske prognoosida. pea need uptused ka maarjamaa ukse ees. küll saab selliseid sõite veel lähiaastatel kaifida. eks tule varustuse osas ka sellega arvestada, millega rajale minna. erilised tänud 2 TP rahvale, kes ratta taas töökorda sättisid ning sõit sai sõidetud. ratast küll enam täiega vajutada ei kannatanud ning sadakond kättevõidetud kohta tuli loovutada, kuid finish maises sellegi poolest eriliselt hästi. Tore et protokoll korda sai, elioni hoiab lippu kõrgel. pole halb suhtumine
Tänud, , 20.05.2010 20:08
Tänud Vastuse eest siis ei hakka veel oma Diplomit välja laskma
Küsijatele, , 20.05.2010 20:06
Vaatasin esialgu protokolli oma arvutist, seal oli Artel õigel kohal, aga enne netti jõudmist on jõudsalt tõusnud Et koht läheb ka ikka parandamisele!
Küsijatele, , 20.05.2010 19:53
Artel Veiko aeg on vale, koht õige. Seal ei muutu midagi muud kui parandatakse aeg ära (ajale lisandub 1h15min). Ülejäänute kohta ei oska hetkel veel öelda. Kui ikka avastame mõne apsaka või keegi oma eksimuse veel üles tunnistab, siis muidugi tuleb ka parandus.
to Küsimus, , 20.05.2010 18:55
Ei usu! See mees on atrõõvis olnud, aga lõpus kõva kustumine 65 2434 Artel Veiko 2:40:27 1:10:43


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE