estenglv
WAP version
Login form
Tartu Jooksumaraton - 23 km
Tartu Jooksumaraton - 10 km
Tartu Jooksumaraton - 10 km Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 28. Tartu Jooksumaraton
Aeg 09.05.2010
Koht Otepää, Elva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 23 km
10 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg TP1 TP2 TP3 TP4 TP5 Koht v.k.  
1 Püi Taivo Harju 1:16:11 0:16:51 0:35:09 0:50:15 1:03:35 1:08:48 1
2 Kits Keio Viljandi 1:17:03 0:16:27 0:34:57 0:50:32 1:04:13 1:09:30 2
3 Tambur Taavi Tallinn 1:17:59 0:17:14 0:35:57 0:51:30 1:05:07 1:10:31 3
4 Koshelev Vjatsheslav Ida-Viru 1:18:36 0:16:51 0:35:10 0:51:05 1:05:15 - 1
5 Sasmin Kaupo Harju 1:19:34 0:17:22 0:36:48 0:52:44 1:06:42 1:12:06 4
6 Lipp Ralf Harju 1:19:42 0:17:17 0:36:48 0:52:45 1:06:42 1:12:07 5
7 Juulik Tõnis Saaremaa 1:20:05 0:17:23 0:36:48 0:52:46 1:07:00 1:12:31 6
8 Ivanov Ivar Võru 1:20:51 0:17:24 0:36:49 0:52:54 1:07:31 1:13:09 7
9 Nikolajev Ilja Harju 1:21:01 0:17:26 0:36:58 0:53:16 1:07:31 1:13:09 8
10 Markov Alexey Ida-Viru 1:21:25 0:17:14 0:36:49 0:52:48 1:07:35 1:13:23 9
11 Andresson Mart Tartu 1:21:49 0:17:24 0:37:08 0:53:40 1:08:20 1:13:57 10
12 Lein Andrus Lääne-Viru 1:22:02 0:17:32 0:37:37 0:54:02 1:08:42 1:14:23 1
13 Matisons Aigars Läti 1:22:04 0:17:58 0:37:36 0:54:07 1:08:41 1:14:23 2
14 Kilki Ergo Lääne-Viru 1:22:24 0:18:04 0:37:47 0:54:02 1:08:42 1:14:25 2
15 Reinsalu Kristo Tallinn 1:22:38 0:18:07 0:38:02 0:54:31 1:09:06 - 11
16 Paap Hasso Pärnu 1:22:44 0:17:27 0:37:19 0:53:55 1:08:42 1:14:29 12
17 Kivikas Kenny Tartu 1:22:49 0:18:11 0:38:18 0:54:57 1:09:26 1:15:04 1
18 Chepkirui Irene Keenia 1:23:06 0:18:16 0:37:51 0:54:21 1:09:11 1:15:02 1
19 Pirksaar Margus Tartu 1:23:10 0:16:56 0:37:03 0:54:20 1:09:11 1:15:02 3
20 Subi Rivo Viljandi 1:23:20 0:18:15 0:38:18 0:54:57 1:09:30 1:15:16 13
21 Nõmm Marek Pärnu 1:23:54 0:18:12 0:38:19 0:54:57 1:09:44 1:15:37 14
22 Mustasaar Mario Tartu 1:24:40 0:18:04 0:38:16 0:55:14 1:10:30 1:16:23 15
23 Teppo Indrek Valga 1:24:53 0:18:15 0:38:49 0:56:03 1:11:03 1:16:50 4
24 Nõmm Raivo Viljandi 1:24:58 0:18:10 0:38:17 0:55:14 1:10:31 1:16:36 16
25 Ailt Priit Tallinn 1:25:02 0:18:14 0:39:24 0:56:26 1:11:20 1:17:09 17
26 Malahhov Sergei Ida-Viru 1:25:18 0:18:05 0:38:37 0:55:45 1:11:01 1:16:57 18
27 Vares Kristjan Viljandi 1:25:33 0:18:12 0:38:46 0:56:00 1:11:16 1:17:16 19
28 Kõiv Kauri Tartu 1:25:56 0:18:14 0:38:46 0:55:59 1:11:30 1:17:35 20
29 Pallo Rait Tallinn 1:26:23 0:18:25 0:39:24 0:56:45 1:12:08 1:18:02 5
30 Sambla Avo Ida-Viru 1:26:39 0:18:44 0:39:31 0:56:45 1:12:08 1:18:17 2
31 Haava Henno Tartu 1:26:44 0:18:44 0:39:36 0:56:54 1:12:16 1:18:18 6
32 Luik Lauri Läänemaa 1:27:11 0:19:01 0:39:55 0:57:21 1:12:50 1:18:54 21
33 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:27:16 0:18:19 0:39:25 0:56:58 1:12:31 1:18:42 1
34 Tubelis Kaspars Läti 1:27:23 0:18:34 0:39:50 0:57:42 1:13:17 1:19:17 3
35 Teteris Janis Läti 1:27:30 0:18:42 0:39:56 0:57:40 1:13:18 1:19:18 7
36 Kilk Ain Harju 1:28:14 0:18:19 0:39:25 0:56:58 1:12:46 1:19:05 4
37 Tärno Indrek Harju 1:28:23 0:19:07 0:40:06 0:57:37 1:13:18 1:19:29 8
38 Reiss Sven Võru 1:28:33 0:18:19 0:39:36 0:57:39 1:13:44 1:20:04 5
39 Suurkivi Mart Lääne-Viru 1:28:44 0:18:39 0:39:54 0:58:43 1:14:10 1:20:18 3
40 Karasjov Oleg Venemaa 1:28:51 0:17:41 0:38:33 0:57:58 1:14:34 - 6
41 Vaher Paavo Pärnu 1:28:54 0:18:51 0:40:13 0:58:23 1:14:14 1:20:28 9
42 Orm Olari Valga 1:28:57 0:19:03 0:40:39 0:58:30 1:14:09 1:20:26 22
43 Hussar Aimar Võru 1:28:58 0:19:09 0:41:07 0:58:48 1:14:23 1:20:35 23
44 Tamm Antti Tartu 1:28:59 0:19:55 0:41:17 0:58:47 1:14:22 1:20:34 24
45 Kaar Alar Viljandi 1:29:21 0:19:44 0:41:15 0:58:46 1:14:22 1:20:38 25
46 Olle Raul Tallinn 1:29:27 0:19:03 0:40:39 0:58:30 1:14:15 1:20:29 7
47 Roomet Reget Pärnu 1:29:38 0:19:12 0:41:08 0:59:06 1:14:53 1:21:01 26
48 Kaigas Einar Viljandi 1:29:50 0:20:05 0:41:17 0:58:54 1:14:59 1:21:17 27
49 Laanemets Raivo Tallinn 1:30:00 0:19:25 0:41:07 0:58:58 1:15:00 - 8
50 Sabre Kaupo Põlva 1:30:11 0:19:23 0:41:06 0:59:15 1:15:19 1:21:30 2
51 Paris Olav Viljandi 1:30:24 0:19:43 0:41:05 0:59:19 1:15:45 1:21:59 28
52 Jaagant Priit Harju 1:30:31 0:19:43 0:41:43 0:59:45 1:15:38 1:21:56 10
53 Kuusalu Asko Tallinn 1:30:42 0:19:44 0:41:37 0:59:59 1:16:01 1:22:11 29
54 Kõvatomas Karli Viljandi 1:30:43 0:19:54 0:42:24 1:00:37 1:16:26 1:22:32 30
55 Meri Martin Harju 1:30:46 0:19:45 0:41:41 0:59:51 1:15:55 1:22:12 31
56 Osjamets Madis Saaremaa 1:30:56 0:19:53 0:41:43 0:59:51 1:15:59 1:22:17 32
57 Kozinets Aleksandr Ida-Viru 1:30:59 - 0:42:30 1:00:33 1:16:20 1:22:31 1
58 Torim Enno Viljandi 1:31:05 0:21:07 0:42:52 1:00:33 1:16:25 1:22:35 9
59 Pähn Janar Viljandi 1:31:08 0:19:45 0:41:22 0:59:30 1:15:41 1:22:10 33
60 Agapov Viktor Ida-Viru 1:31:13 0:19:23 0:41:06 0:59:11 1:15:44 1:22:27 11
61 Laur Mikk Võru 1:31:31 0:20:06 0:42:36 1:00:48 1:16:49 - 34
62 Norman Mart Tallinn 1:31:34 0:20:29 0:42:35 1:01:03 1:17:05 1:23:13 12
63 Uljas Henry Tallinn 1:31:41 0:19:43 0:41:42 1:00:01 1:16:14 1:22:39 35
64 Kütt Veiko Tartu 1:31:50 0:19:45 0:41:35 1:00:04 1:16:34 1:23:01 36
65 Tiganik Lauri Põlva 1:32:02 0:18:52 0:40:43 0:59:07 1:15:58 1:22:37 13
66 Gromov Victor Venemaa 1:32:05 0:19:56 0:41:41 1:00:09 1:16:38 1:23:03 1
67 Gross Jaanus Harju 1:32:22 0:18:41 0:40:40 0:59:31 1:17:06 1:23:45 14
68 Roosimaa Mart Tartu 1:32:46 0:19:45 0:41:38 0:59:39 1:16:37 1:23:36 37
69 Valdas Sander Põlva 1:32:47 0:19:55 0:42:04 1:00:44 1:17:16 1:23:45 38
70 Piirimäe Pärtel Tartu 1:32:50 0:20:03 0:42:23 1:00:47 1:17:22 1:23:49 15
71 Põllu Alari Tallinn 1:32:56 0:20:25 0:43:26 1:02:11 1:18:30 1:24:36 39
72 Bakhoff Tamor Pärnu 1:32:57 0:19:13 0:41:08 1:00:08 1:17:42 1:24:11 40
73 Rohtla Urmas Tartu 1:32:58 0:20:00 0:42:36 1:01:04 1:17:37 1:24:06 10
74 Rähn Alar Tartu 1:33:01 0:20:05 0:42:33 1:01:25 1:18:00 1:24:25 41
75 Kärner Evelin Tallinn 1:33:01 0:20:10 0:42:35 1:01:13 1:17:43 1:24:11 2
76 Gorba Deniss Läti 1:33:22 0:20:11 0:42:38 1:01:09 1:17:48 1:24:18 11
77 Simson Priit Tallinn 1:33:51 0:21:13 0:43:32 1:02:14 1:18:30 1:24:54 42
78 Savastver Alar Tallinn 1:33:54 0:20:05 0:42:35 1:01:33 1:18:26 1:25:05 12
79 Kure Kaarel Põlva 1:33:55 0:19:50 0:42:39 1:01:36 1:18:23 1:24:55 43
80 Laineste Andres Harju 1:34:00 0:20:46 0:43:33 1:02:21 1:18:53 1:25:17 16
81 Etverk Erkki Lääne-Viru 1:34:05 0:20:05 0:42:46 1:01:46 1:18:16 1:24:44 17
82 Kovaljov Oleg Tallinn 1:34:18 0:20:19 0:42:57 1:01:41 1:18:16 1:25:01 3
83 Tamme Tarvo Tallinn 1:34:19 0:20:12 0:43:15 1:02:25 1:19:24 1:25:51 44
84 Eller Villu Tallinn 1:34:21 0:20:07 0:42:34 1:01:30 1:18:12 1:24:58 4
85 Saar Aivar Pärnu 1:34:22 0:20:42 0:43:25 1:02:19 1:19:03 1:25:25 18
86 Kõvatomas Taavi Viljandi 1:34:28 0:21:20 0:44:31 1:03:34 1:19:53 1:26:06 45
87 Fjodorov Ain Võru 1:34:29 0:22:00 0:45:19 1:03:51 1:19:51 1:25:52 19
88 Hirv Pait Tallinn 1:34:30 0:19:36 0:42:42 1:01:46 1:19:05 1:25:31 13
89 Kattai Kaupo Tartu 1:34:31 0:20:00 0:42:48 1:01:44 1:18:46 1:25:24 20
90 Zlobin Veniamin Valga 1:34:40 0:20:04 0:43:07 1:02:12 1:19:04 1:25:39 21
91 Lember Jüri Tartu 1:34:41 0:20:24 0:43:06 1:02:15 1:19:04 1:25:41 14
92 Ratasepp Rait Tartu 1:34:48 0:20:26 0:43:32 1:02:26 1:19:08 1:25:39 46
93 Kodres Gerri Tartu 1:34:51 0:20:11 0:42:50 1:01:44 1:18:37 1:25:26 47
94 Kuusik Mait Tartu 1:34:57 0:20:56 0:44:06 1:03:10 1:19:37 1:26:04 22
95 Juursalu Timo Ida-Viru 1:35:06 0:20:38 0:42:57 1:02:13 1:19:40 1:26:17 48
96 Raudla Priit Viljandi 1:35:11 0:20:18 0:43:09 1:02:22 1:19:13 1:25:52 49
97 Hussar Kaidar Harju 1:35:14 0:19:59 0:42:52 1:02:06 1:19:08 1:25:53 23
98 Mõttus Tarmo Võru 1:35:15 0:19:58 0:42:34 1:01:45 1:19:07 1:25:49 24
99 Einasto Mart Tartu 1:35:16 0:19:50 0:42:23 1:01:31 1:18:35 1:25:28 15
100 Linnus Sander Põlva 1:35:16 0:20:38 0:44:02 1:03:18 1:20:13 1:26:43 5
101 Valter Marko Tallinn 1:35:18 0:22:30 0:45:30 1:03:56 1:20:11 1:26:38 50
102 Valdre Sigrid Harju 1:35:21 0:20:19 0:43:09 1:02:21 1:19:27 1:26:04 1
103 Tammesoo Tarmo Võru 1:35:24 0:20:46 0:43:33 1:02:24 1:19:24 1:26:13 51
104 Saar Heigo Harju 1:35:27 0:20:06 0:42:44 1:01:43 1:18:53 1:25:51 16
105 Veemees Ain Tallinn 1:35:27 0:21:09 0:44:09 1:03:10 1:19:51 1:26:26 52
106 Karabelnik Kristjan Tartu 1:35:29 0:20:47 0:44:12 1:03:28 1:20:13 1:26:43 53
107 Raudik Raimo Tartu 1:35:35 0:20:46 0:43:44 1:02:55 1:19:55 1:26:29 17
108 Jõgis Janek Põlva 1:35:39 0:21:19 0:44:28 1:03:31 1:20:14 1:26:42 25
109 Poll Cris Lääne-Viru 1:35:46 0:19:27 0:41:45 1:00:46 1:18:26 1:25:42 6
110 Kukk Sigvard Harju 1:35:58 0:20:11 0:43:10 1:02:33 1:20:07 1:26:37 26
111 Lehemaa Agu Läänemaa 1:36:12 0:19:12 0:41:45 1:01:24 1:18:52 1:25:57 4
112 Songisepp Kaspar Tartu 1:36:15 0:20:14 0:43:46 1:02:54 1:20:06 1:26:50 54
113 Kikkas Karol Tallinn 1:36:16 0:23:36 0:46:20 1:04:54 1:21:05 1:27:24 55
114 Kokk Kaspar Tartu 1:36:16 0:24:08 0:46:20 1:04:53 1:21:05 1:27:24 56
115 Juhanson Ain-Alar Järvamaa 1:36:16 0:24:08 0:46:20 1:04:53 1:21:04 1:27:24 57
116 Rihma Annika Põlva 1:36:18 0:20:43 0:43:39 1:03:04 1:20:17 1:27:00 3
117 Holts Siim Tartu 1:36:25 0:19:09 0:41:07 0:59:39 1:18:04 1:25:42 7
118 Raudik Alo Tartu 1:36:30 0:21:01 0:44:24 1:03:55 1:20:54 1:27:27 18
119 Andrejeva Olga Tallinn 1:36:34 0:21:16 0:44:02 1:03:19 1:20:37 1:27:20 4
120 Siimumäe Margo Harju 1:36:39 0:20:39 0:43:42 1:03:09 1:20:38 1:27:27 5
121 Püvi Margus Tartu 1:36:53 0:20:07 0:42:48 1:01:44 1:18:40 1:26:16 19
122 Bulina Julia Ida-Viru 1:36:56 0:21:00 0:44:12 1:04:07 1:21:11 1:27:46 5
123 Saarts Erik Võru 1:36:58 0:20:48 0:44:16 1:03:39 1:20:55 1:27:40 58
124 Laasu Arnold Pärnu 1:37:03 0:21:16 0:44:39 1:04:09 1:21:16 1:28:08 2
125 Peensalu Aimer Harju 1:37:08 - - - - - 27
126 Kink Ilmar Tartu 1:37:12 0:20:44 0:43:40 1:03:04 1:20:21 1:27:16 20
127 Eiger Rein Viljandi 1:37:14 0:21:02 0:44:19 1:03:39 1:20:38 1:27:29 28
128 Reimann Jan Tallinn 1:37:16 0:21:18 0:44:35 1:03:37 1:20:54 1:27:55 59
129 Sarapuu Alma Harju 1:37:16 0:20:21 0:43:46 1:03:22 1:20:59 1:27:47 2
130 Hannus Sander Tartu 1:37:17 0:21:25 0:44:48 1:04:22 1:21:28 1:28:16 60
131 Suursild Simo Pärnu 1:37:23 0:20:02 0:43:15 1:03:04 1:20:56 - 2
132 Vaher Anneli Viljandi 1:37:28 0:21:05 0:44:42 1:04:04 1:21:10 1:27:55 6
133 Kempi Antti Tallinn 1:37:32 0:20:44 0:44:28 1:04:03 1:21:10 1:27:57 61
134 Peterson Richard Tartu 1:37:33 0:21:50 0:45:15 1:04:37 1:21:48 1:28:27 62
135 Raantse Rannar Jõgeva 1:37:34 0:19:52 0:43:19 1:03:18 1:21:09 1:28:12 63
136 Tammemäe Joosep Viljandi 1:37:36 0:21:54 0:46:10 1:06:03 1:22:47 1:28:55 8
137 Roos Indrek Tartu 1:37:47 0:19:56 0:43:36 1:02:46 1:20:19 1:27:44 64
138 Teppan Jaak Tartu 1:37:55 0:21:31 0:45:19 1:04:38 1:21:45 1:28:34 65
139 Kaasinen Aulis Soome 1:37:56 0:21:55 0:45:14 1:04:35 1:21:45 1:28:34 1
140 Valdmaa Lauri Tallinn 1:37:57 0:20:45 0:44:03 1:03:30 1:20:57 1:27:55 66
141 Laur Toomas Tallinn 1:37:58 0:20:22 0:43:56 1:03:41 1:21:19 1:28:17 6
142 Einsalu Ants Lääne-Viru 1:37:59 0:19:57 0:42:43 1:02:52 1:20:58 1:28:07 3
143 Nõmm Andre Tallinn 1:38:07 0:21:50 0:45:28 1:05:03 1:22:31 1:29:05 29
144 Enok Marek Tallinn 1:38:09 0:21:12 0:44:39 1:04:18 1:21:48 1:28:41 67
145 Maleva Marco Tartu 1:38:11 0:21:39 0:45:23 1:05:04 1:22:25 1:29:05 21
146 Orav Mark Viljandi 1:38:13 0:20:43 0:43:39 1:03:03 1:20:19 1:27:29 30
147 Mikson Margus Tartu 1:38:14 0:21:00 0:44:25 1:04:08 1:22:18 1:28:54 31
148 Atonen Marek Viljandi 1:38:15 0:23:01 0:47:01 1:06:24 1:23:01 1:29:27 68
149 Talu Priit Pärnu 1:38:18 0:20:47 0:44:14 1:03:47 1:21:28 1:28:28 32
150 Luud Aarne Tartu 1:38:20 0:20:40 0:44:35 1:06:16 1:23:03 1:29:35 22
151 Pind Rasmus Tartu 1:38:25 0:19:54 0:43:31 1:03:38 1:21:19 1:28:35 9
152 Treimuth Meelis Võru 1:38:28 0:19:44 0:42:47 1:03:14 1:21:34 1:28:40 23
153 Reivelt Kalvi Viljandi 1:38:31 0:21:26 0:44:43 1:04:22 1:22:19 1:29:06 33
154 Tali Tiit Tartu 1:38:33 0:21:36 0:45:14 1:04:51 1:22:21 1:29:15 4
155 Rooden Priit Tartu 1:38:44 0:21:19 0:45:14 1:05:02 1:22:33 1:29:20 34
156 Kalmet Tauri Tartu 1:38:45 0:19:41 0:43:45 1:02:54 1:20:14 1:27:39 10
157 Pullerits Priit Tartu 1:38:46 0:20:10 0:44:02 1:04:07 1:22:11 1:29:12 7
158 Selder Taavi Ida-Viru 1:38:46 0:22:50 0:46:00 1:05:17 1:22:32 1:29:21 69
159 Tamm Maris Harju 1:38:48 0:21:18 0:45:19 1:05:00 1:22:37 1:29:26 7
160 Kalmus Martin Võru 1:38:57 0:20:26 0:44:02 1:04:07 1:22:11 1:29:12 70
161 Bahovski Janek Tartu 1:39:03 0:21:22 0:45:28 1:04:56 1:22:39 1:29:26 71
162 Nöps Antti Tartu 1:39:05 0:21:45 0:45:47 1:05:44 1:23:37 1:30:15 24
163 Leiboms Aigars Läti 1:39:11 0:22:34 0:46:14 1:05:58 1:23:11 - 8
164 Koop Kalle Pärnu 1:39:16 0:21:36 0:45:09 1:05:01 1:22:49 1:29:48 25
165 Siimer Martin Tallinn 1:39:23 0:21:35 0:45:19 1:05:17 1:22:56 1:29:45 35
166 Rähn Ahto Tartu 1:39:31 0:21:33 0:45:30 1:05:21 1:23:06 1:30:05 72
167 Mölder Kristjan Jõgeva 1:39:44 0:22:31 0:47:03 1:06:56 1:24:21 1:31:02 11
168 Mirme Sander Tartu 1:39:56 0:22:18 0:46:16 1:05:56 1:23:21 1:30:17 73
169 Kuusik Maie Tallinn 1:40:00 0:21:40 0:45:29 1:05:17 1:23:01 1:30:04 3
170 Zirk Kunnar Tartu 1:40:00 0:21:47 0:46:21 1:06:05 1:23:51 1:30:42 74
171 Joonas Peep Võru 1:40:01 0:21:49 0:46:28 1:06:55 1:24:19 1:30:53 26
172 Parygin Dmitry Venemaa 1:40:01 0:20:45 0:45:16 1:06:05 1:23:52 1:30:48 36
173 Raidvee Raivo Tallinn 1:40:08 0:21:10 0:45:23 1:05:48 1:23:32 1:30:32 75
174 Veermäe Martin Tartu 1:40:13 0:21:59 0:46:13 1:06:14 1:23:52 1:30:42 37
175 Klampe Indrek Võru 1:40:18 0:22:49 0:47:01 1:06:55 1:24:20 1:31:01 38
176 Kuiv Margo Tartu 1:40:23 0:21:08 0:44:30 1:04:36 1:22:30 1:30:05 76
177 Julge Kaarel Harju 1:40:28 0:22:05 0:46:15 1:06:15 1:23:51 1:30:42 77
178 Ilves Teno Läänemaa 1:40:32 0:21:39 0:45:29 1:05:47 1:23:49 1:30:58 39
179 Ots Indrek Rapla 1:40:33 0:22:15 0:46:12 1:06:20 1:23:52 1:30:54 78
180 Nüüd Marko Harju 1:40:33 0:20:57 0:44:46 1:04:54 1:23:07 1:30:20 40
181 Vollmer Siim Harju 1:40:34 0:22:50 0:47:02 1:07:00 1:24:23 1:31:13 79
182 Kudre Raul Põlva 1:40:36 0:21:32 0:45:51 1:06:09 1:24:00 1:30:58 27
183 Hillermaa Magnus Tallinn 1:40:44 0:21:24 0:45:30 1:05:51 1:23:51 1:30:54 80
184 Truu Janek Tartu 1:40:45 0:21:25 0:45:28 1:05:51 1:24:06 1:31:03 41
185 Toots Aleksander Tallinn 1:40:50 0:21:32 0:46:04 1:06:28 1:24:26 1:31:21 28
186 Orlovski Tiit Tartu 1:40:50 0:22:12 0:46:37 1:06:15 1:23:58 1:31:09 81
187 Veide Hannes Tartu 1:40:59 0:22:16 0:46:11 1:06:04 1:23:34 1:30:40 82
188 Raud Gunnar Tartu 1:41:01 0:23:40 0:47:56 1:07:30 1:24:57 1:31:54 42
189 Burlin Jesper Taani 1:41:01 0:22:14 0:45:43 1:05:43 1:24:00 1:31:22 83
190 Vahkal Kaido Tartu 1:41:05 0:21:51 0:46:07 1:06:32 1:24:26 1:31:29 43
191 Liigand Jaanus Viljandi 1:41:05 0:23:19 0:47:16 1:06:48 1:24:14 1:31:11 12
192 Randaru Veiko Tartu 1:41:05 0:21:32 0:44:49 1:04:22 1:21:54 1:29:16 29
193 Karolin Indrek Põlva 1:41:08 0:21:41 0:45:58 1:06:16 1:24:17 1:31:23 44
194 Saluveer Ago Harju 1:41:12 0:21:50 0:45:41 1:05:50 1:23:58 1:31:14 84
195 Aarna Indrek Tallinn 1:41:13 0:22:18 0:46:31 1:06:49 1:24:25 1:31:22 31
196 Lavrikova Svetlana Venemaa 1:41:13 0:23:04 0:47:07 1:07:12 1:24:56 1:31:44 1
197 Vlassov Sergei Venemaa 1:41:13 0:23:04 0:47:07 1:07:12 1:24:56 1:31:44 30
198 Veelain Karli Harju 1:41:14 0:24:01 0:48:11 1:08:16 1:25:30 1:32:11 3
199 Valge Indrek Tartu 1:41:16 0:22:34 0:47:02 1:07:25 1:25:18 1:31:59 13
200 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 1:41:20 0:21:42 0:45:52 1:06:19 1:23:59 1:30:59 45
201 Kaur Margus Tartu 1:41:23 0:21:14 0:45:44 1:06:13 1:24:18 1:31:26 32
202 Kallakas Urmo Tallinn 1:41:26 0:21:24 0:46:01 1:06:25 1:24:28 1:31:37 85
203 Tõnne Grete Jõgeva 1:41:27 0:22:35 0:47:15 1:07:26 1:25:18 1:32:09 1
204 Kaljuvee Janno Tallinn 1:41:28 0:22:13 0:46:37 1:06:49 1:24:43 1:31:50 33
205 Medijainen Mikk Tartu 1:41:37 0:22:54 0:47:39 1:07:45 1:25:12 - 86
206 Luud Aivar Tallinn 1:41:37 0:22:11 0:46:05 1:06:34 1:24:54 1:32:02 46
207 Saluste Peeter Tallinn 1:41:44 0:23:06 0:47:38 1:08:05 1:25:47 1:32:41 34
208 Lass Risto Pärnu 1:41:50 0:21:15 0:44:48 1:04:37 1:22:36 1:30:12 47
209 Schone Kristian Tartu 1:41:54 0:21:26 0:46:06 1:06:42 1:25:08 1:32:16 87
210 Tobreluts Rainer Tartu 1:41:55 0:22:12 0:46:43 1:07:28 1:25:38 1:32:36 35
211 Lokk Sulev Tallinn 1:41:58 0:21:24 0:45:41 1:06:09 1:24:13 1:31:32 36
212 Burzhinskly Ivan Venemaa 1:42:00 0:23:21 0:47:34 1:07:45 1:25:32 1:32:34 88
213 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 1:42:02 0:22:01 0:46:44 1:07:24 1:25:22 1:32:23 48
214 Abner Andre Harju 1:42:07 0:23:28 0:48:11 1:08:34 1:26:04 1:32:52 37
215 Vähi Ilmar Tartu 1:42:09 0:21:47 0:46:13 1:06:47 1:25:14 1:32:22 89
216 Ojaots Aigar Tallinn 1:42:11 0:22:58 0:47:49 1:08:04 1:25:47 1:32:42 49
217 Nurk Talis Võru 1:42:17 0:22:14 0:47:02 1:07:29 1:25:43 1:32:48 90
218 Krusemann Magnus Tallinn 1:42:17 0:22:45 0:47:07 1:07:01 1:24:59 1:32:11 91
219 Ruluks Gatis Läti 1:42:20 0:24:19 0:48:51 1:08:57 1:26:28 1:33:13 92
220 Soosaar Marti Tartu 1:42:21 0:22:29 0:46:53 1:07:19 1:25:20 1:32:30 93
221 Morozov Nikolai Ida-Viru 1:42:24 0:19:55 0:42:30 1:01:11 1:18:29 1:29:26 14
222 Villo Raul Harju 1:42:25 0:22:31 0:47:20 1:08:06 1:26:09 1:33:09 94
223 Kostrov Roman Venemaa 1:42:27 0:22:03 0:46:12 1:06:36 1:25:02 1:32:26 38
224 Reiljan Raul Võru 1:42:30 0:22:54 0:47:37 1:08:17 1:26:26 1:33:08 15
225 Palumaa Rein Viljandi 1:42:30 0:22:36 0:47:15 1:08:04 1:26:09 1:33:09 39
226 Kõiv Mait Tallinn 1:42:36 0:21:54 0:45:50 1:06:09 1:24:32 1:31:59 9
227 Altmets Heimar Järvamaa 1:42:39 0:22:58 0:48:11 1:08:25 1:26:24 - 16
228 Kalbus Hugo Põlva 1:42:50 0:23:23 0:47:53 1:08:12 1:26:08 1:33:09 10
229 Taur Danel Harju 1:42:52 0:24:38 0:49:50 1:10:14 1:27:21 1:33:59 95
230 Kannimäe Mihkel Võru 1:42:53 0:21:07 0:46:21 1:07:38 1:26:18 1:33:23 17
231 Nestra Jaanus Tartu 1:42:54 0:22:15 0:47:19 1:08:02 1:26:23 1:33:24 96
232 Miller Mait Tallinn 1:42:55 0:22:27 0:47:55 1:08:35 1:26:31 1:33:23 50
233 Vaikna Ville Tallinn 1:42:55 0:21:41 0:46:42 1:07:27 1:25:41 1:33:04 97
234 Kull Erki Tartu 1:42:56 0:22:02 0:46:45 1:07:23 1:25:38 1:32:58 40
235 Meier Ergo Tallinn 1:42:57 0:22:34 0:47:52 1:08:18 1:26:14 - 51
236 Siim Andres Pärnu 1:42:57 0:23:03 0:48:17 1:08:47 1:26:23 1:33:19 52
237 Piirisild Tõnis Võru 1:43:01 0:22:39 0:47:21 1:08:06 1:26:17 1:33:23 53
238 Matson Raido Tartu 1:43:08 0:20:48 0:45:08 1:05:43 1:24:35 1:32:13 41
239 Pähn Ragnar Viljandi 1:43:13 0:24:10 0:48:34 1:08:56 1:26:41 1:33:42 98
240 Kuusik Ants Viljandi 1:43:15 0:21:45 0:45:50 1:06:13 1:24:46 1:32:23 1
241 Kendla Taivo Harju 1:43:16 0:23:11 0:47:25 1:07:32 1:25:51 1:33:04 54
242 Kiiranen Kalle Tartu 1:43:16 0:23:13 0:48:01 1:08:17 1:26:21 1:33:24 2
243 Kingo Gunnar Tallinn 1:43:18 0:22:45 0:47:16 1:08:06 1:26:17 1:33:23 99
244 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 1:43:19 0:22:03 0:46:43 1:07:28 1:25:45 1:33:05 100
245 Põldmaa Alo Lääne-Viru 1:43:21 0:20:43 0:45:22 1:05:25 1:24:12 1:32:10 101
246 Sikk Ivar Tallinn 1:43:21 0:23:13 0:48:15 1:08:58 1:27:01 1:33:58 11
247 Nõomaa Anton Tallinn 1:43:23 0:21:23 0:45:51 1:06:57 1:26:10 - 55
248 Pihlak Sander Tallinn 1:43:25 0:22:26 0:47:51 1:08:35 1:26:40 1:33:40 102
249 Leisalu Tanel Ida-Viru 1:43:26 0:21:21 0:46:11 1:06:34 1:25:00 1:32:30 103
250 Taivere Eduard Tartu 1:43:29 0:20:40 0:43:40 1:05:27 1:25:34 - 56
251 Keel Erki Tallinn 1:43:30 0:23:07 0:47:55 1:08:20 1:26:29 1:33:44 12
252 Luiks Meelis Tallinn 1:43:35 0:22:06 0:47:19 1:08:01 1:26:22 1:33:39 104
253 Reisberg Sulev Tartu 1:43:42 0:21:38 0:46:02 1:06:45 1:25:50 1:33:24 105
254 Tomberg Raul Harju 1:43:49 0:24:27 0:49:11 1:09:43 1:27:30 1:34:27 57
255 Kajari Priit Tallinn 1:43:50 0:23:42 0:49:12 1:09:47 1:27:26 1:34:25 42
256 Salundi Kalmer Valga 1:43:52 0:22:30 0:47:13 1:07:26 1:26:12 1:33:36 58
257 Seire Indrek Tallinn 1:43:53 0:24:33 0:49:19 1:09:42 1:27:40 1:34:35 59
258 Ots Ivar-Illimar Tallinn 1:43:56 0:22:36 0:47:16 1:07:27 1:26:35 1:33:54 106
259 Luik Liina Tartu 1:44:01 0:22:17 0:47:15 1:08:11 1:26:45 - 8
260 Luik Leila Tartu 1:44:03 0:22:17 0:47:15 1:08:11 1:26:45 1:34:02 9
261 Kreisberg Sten-Martin Tallinn 1:44:04 0:22:30 0:47:23 1:08:36 1:27:26 - 107
262 Isak Ants Tartu 1:44:05 0:22:30 0:47:33 1:08:33 1:27:01 1:34:15 108
263 Veics Ervins Läti 1:44:07 0:22:20 0:47:18 1:08:25 1:26:54 1:34:12 60
264 Mõttus Märten Tallinn 1:44:07 0:25:01 0:49:54 1:10:05 1:27:45 1:34:42 109
265 Kilvits Kalmer Tartu 1:44:13 0:23:36 0:48:19 1:08:51 1:26:59 1:34:15 61
266 Kaare Ain Tartu 1:44:13 0:21:33 0:46:38 1:07:56 1:26:33 1:34:02 13
267 Kirikall Kaupo Harju 1:44:14 0:22:40 0:47:54 1:09:05 1:27:30 1:34:39 43
268 Toss Kaarel Viljandi 1:44:16 0:23:15 0:48:28 1:09:06 1:27:26 1:34:32 3
269 Raap Ilmar Lääne-Viru 1:44:17 0:23:05 0:48:18 1:09:06 1:27:29 1:34:43 44
270 Toomsalu Andi Tartu 1:44:24 0:22:40 0:47:55 1:08:52 1:27:26 1:34:28 110
271 Randmäe Heiki Viljandi 1:44:26 0:21:18 0:45:51 1:06:54 1:25:56 - 45
272 Roose Antti Tartu 1:44:27 0:22:09 0:47:17 1:08:20 1:27:21 1:34:42 14
273 Lään Christjan Lääne-Viru 1:44:29 0:21:24 0:45:54 1:06:49 1:25:29 1:33:02 62
274 Kaubi Ulvar Harju 1:44:33 0:22:53 0:48:16 1:08:51 1:27:24 1:34:38 63
275 Feldmanis Aigars Läti 1:44:35 0:21:11 0:46:12 1:07:38 1:26:32 1:34:02 46
276 Kraam Sulev Võru 1:44:36 0:22:30 0:48:04 1:09:15 1:27:38 1:34:47 111
277 Reponen Risko Tartu 1:44:40 0:22:09 0:47:31 1:08:59 1:27:15 1:34:26 64
278 Parisalu Edvin Tartu 1:44:42 0:23:08 0:48:31 1:09:16 1:27:36 1:34:48 112
279 Kork Kaarel Põlva 1:44:42 0:23:27 0:48:44 1:09:56 1:28:23 1:35:23 113
280 Lõbu Karel Saaremaa 1:44:49 0:24:54 0:49:52 1:10:12 1:28:09 1:35:14 114
281 Kaeramaa Gaido Tartu 1:44:49 0:22:10 0:47:26 1:08:44 1:27:37 1:34:54 47
282 Pärtelpoeg Ingmar Tartu 1:44:53 0:22:16 0:47:04 1:07:59 1:26:56 1:34:30 65
283 Holtsmann Siim Lääne-Viru 1:44:57 0:23:09 0:48:20 1:09:04 1:27:31 1:34:53 115
284 Hanga Knut Harju 1:44:58 0:22:10 0:47:02 1:07:35 1:26:25 1:34:04 48
285 Neimanis Janis Läti 1:45:00 0:22:42 0:48:15 1:09:34 1:28:06 1:35:11 15
286 Ollep Janek Pärnu 1:45:01 0:23:08 0:48:19 1:08:50 1:27:09 1:34:35 49
287 Atonen Meelis Tallinn 1:45:05 0:23:29 0:48:30 1:09:15 1:27:32 1:34:54 50
288 Teearu Karl Valga 1:45:07 0:20:38 0:42:57 1:06:41 1:27:10 1:35:12 4
289 Villmann Steve Pärnu 1:45:11 0:21:11 0:43:33 1:02:53 1:23:48 1:32:42 66
290 Mazurs Ainars Läti 1:45:11 0:22:39 0:47:32 1:08:36 1:27:27 1:34:54 51
291 Tõnismäe Tiit Harju 1:45:13 0:22:54 0:48:17 1:09:27 1:28:07 1:35:25 52
292 Veri Aivar Tartu 1:45:13 0:22:24 0:47:18 1:08:12 1:27:02 1:34:32 16
293 Kadastu Janar Võru 1:45:18 0:23:55 0:49:07 1:10:01 1:28:24 1:35:29 116
294 Zirnask Villu Tallinn 1:45:20 0:23:41 0:49:21 1:10:25 1:28:24 1:35:32 53
295 Rein Margus Tallinn 1:45:24 0:22:17 0:47:36 1:08:50 1:27:31 1:34:54 5
296 Küüt Märt Harju 1:45:26 0:23:57 0:49:15 1:10:16 1:28:27 1:35:45 117
297 Soodla Kristjan Tallinn 1:45:28 0:22:55 0:48:08 1:09:28 1:28:08 1:35:25 67
298 Shumanov Tiit Lääne-Viru 1:45:29 0:23:19 0:48:18 1:09:24 1:28:10 1:35:25 5
299 Sildvee Märt Lääne-Viru 1:45:33 0:24:39 0:49:53 1:10:32 1:28:47 1:35:56 118
300 Jagomägi Jaan Tartu 1:45:38 0:22:47 0:48:04 1:09:14 1:28:07 1:35:33 68
301 Nõmmiste Sulev Tartu 1:45:38 0:23:17 0:48:40 1:09:47 1:28:30 1:35:55 54
302 Sinelnikov Igor Venemaa 1:45:40 0:22:06 0:46:15 1:06:44 1:26:07 1:34:10 69
303 Laimets Erki Tallinn 1:45:40 0:22:46 0:47:51 1:08:58 1:27:42 1:35:06 55
304 Mägi Madis Tallinn 1:45:40 0:24:40 0:49:49 1:10:23 1:28:43 1:35:55 119
305 Lang Heiki Tartu 1:45:51 0:22:11 0:46:12 1:07:54 1:27:24 1:35:18 56
306 Mets Andre Tallinn 1:45:51 0:24:06 0:49:28 1:10:23 1:28:56 1:35:56 120
307 Oras Sven Tartu 1:45:52 0:23:01 0:48:28 1:09:34 1:28:09 1:35:35 121
308 Kork Kaspar Tallinn 1:45:56 0:24:26 0:50:32 1:11:53 1:30:02 1:36:45 122
309 Hendrikson Tõnu Võru 1:46:05 0:23:02 0:48:36 1:10:06 1:28:54 1:36:14 70
310 Tuur Taavi Tartu 1:46:06 0:24:29 0:49:50 1:10:24 1:28:43 1:36:04 123
311 Juursalu Andres Tartu 1:46:11 0:23:27 0:48:43 1:09:49 1:28:30 1:35:56 124
312 Raag Kaupo Harju 1:46:15 0:22:58 0:47:58 1:09:18 1:28:10 1:35:39 125
313 Leer Janek Tallinn 1:46:19 0:23:38 0:49:38 1:11:36 1:30:02 - 126
314 Belyaev Igor Venemaa 1:46:26 0:23:17 0:48:18 1:09:15 1:28:12 1:35:45 71
315 Joost Eddi Tallinn 1:46:31 0:22:33 0:48:00 1:09:32 1:28:38 1:36:10 72
316 Vink Ahto Võru 1:46:31 0:23:00 0:48:24 1:09:49 1:28:45 1:36:14 57
317 Maasik Kadri Tallinn 1:46:34 0:23:41 0:49:19 1:10:21 1:28:59 1:36:16 10
318 Randmets Reigo Harju 1:46:36 0:23:48 0:49:58 1:11:27 1:29:52 1:36:54 127
319 Olev Väino Viljandi 1:46:36 0:24:19 0:49:11 1:09:51 1:28:36 1:36:14 17
320 Sauga Mari Tallinn 1:46:36 0:22:41 0:48:17 1:09:41 1:28:45 1:36:15 4
321 Zukovits Heiti Tallinn 1:46:43 0:23:18 0:48:53 1:10:02 1:28:53 1:36:15 128
322 Karja Tiit Harju 1:46:44 0:22:17 0:48:09 1:09:57 1:29:21 1:36:41 73
323 Talvis Tairo Tartu 1:46:46 0:23:13 0:48:57 1:10:23 1:29:05 1:36:40 129
324 Piip Kaarel Tartu 1:46:48 0:24:29 0:50:44 1:11:23 1:29:30 1:36:48 130
325 Vitsut Mihkel Viljandi 1:46:50 0:23:21 0:48:29 1:09:14 1:28:06 1:35:57 18
326 Melbardis Dzintars Läti 1:46:52 0:21:54 0:48:00 1:09:28 1:28:52 1:36:42 18
327 Antoniak Marek Harju 1:46:54 0:21:45 0:47:57 1:10:16 1:29:28 1:36:49 58
328 Paal Aivar Tallinn 1:46:55 0:22:55 0:47:55 1:08:51 1:27:55 1:36:31 59
329 Riisalu Rein Pärnu 1:47:01 0:22:51 0:47:37 1:09:08 1:29:01 1:36:50 74
330 Aarna Kaspar Tartu 1:47:03 0:23:34 0:48:33 1:09:22 1:28:43 1:36:29 131
331 Teppo Anu Tallinn 1:47:04 0:23:18 0:49:10 1:10:33 1:29:27 1:36:52 11
332 Harand Allan Tallinn 1:47:04 0:24:53 0:50:31 1:11:14 1:30:03 1:37:17 132
333 Univer Neeme Viljandi 1:47:06 0:22:02 0:48:09 1:10:04 1:29:35 1:37:09 75
334 Priks Morten Valga 1:47:08 0:20:34 0:43:02 1:06:42 1:28:19 1:36:47 19
335 Priks Hanno Valga 1:47:08 0:23:39 0:49:18 1:10:35 1:29:19 1:36:47 19
336 Roosaare Märt Tartu 1:47:11 0:24:29 0:50:44 1:11:23 1:29:36 1:37:03 133
337 Rotberg Raimo Harju 1:47:12 0:22:31 0:48:17 1:10:20 1:29:39 1:37:08 76
338 Kindel Hanno Tallinn 1:47:13 0:23:07 0:49:10 1:10:42 1:29:48 1:37:13 60
339 Jagomägi Teet Tartu 1:47:16 0:23:08 0:49:26 1:10:57 1:29:31 1:36:53 61
340 Järve Kaupo Tallinn 1:47:16 0:22:43 0:48:32 1:10:15 1:29:31 1:37:04 77
341 Nõmm Margus Harju 1:47:21 0:21:38 0:46:42 1:08:05 1:28:08 1:36:26 78
342 Irves Monika Võru 1:47:26 0:23:02 0:48:57 1:10:40 1:29:35 1:37:02 5
343 Klaos Taavi Viljandi 1:47:32 0:27:30 0:54:26 1:14:28 1:31:49 1:38:23 134
344 Daub Taivo Tallinn 1:47:32 0:23:39 0:49:30 1:11:00 1:29:53 - 62
345 Koosapoeg Kalmer Põlva 1:47:33 0:23:31 0:48:52 1:10:09 1:29:27 1:37:03 79
346 Vahemets Vahur Pärnu 1:47:34 0:22:50 0:48:33 1:10:07 1:29:33 1:37:26 63
347 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 1:47:36 0:22:53 0:48:29 1:10:01 1:29:29 1:37:08 6
348 Siilak Avo Lääne-Viru 1:47:40 0:22:40 0:47:54 1:09:33 1:29:24 1:37:06 64
349 Sibul Maive Järvamaa 1:47:54 0:24:39 0:50:12 1:11:27 1:30:09 1:37:33 6
350 Maidre Margus Rapla 1:47:55 0:23:17 0:48:57 1:10:44 1:30:01 1:37:31 135
351 Paas Toomas Tallinn 1:47:57 0:24:48 0:51:04 1:12:03 1:30:24 1:37:46 136
352 Arras Aigar Tartu 1:47:58 0:23:12 0:48:40 1:10:31 1:29:49 1:37:24 65
353 Käo Allan Pärnu 1:47:59 0:25:20 0:51:24 1:13:03 1:31:25 1:38:32 4
354 Liin Urmas Tartu 1:48:03 0:22:49 0:48:39 1:10:09 1:29:18 1:37:05 137
355 Käosaar Kalev Tallinn 1:48:12 0:23:38 0:49:27 1:11:01 1:30:04 - 80
356 Orasson Magnar Valga 1:48:12 0:23:51 0:50:28 1:12:15 1:31:17 1:38:34 20
357 Lukka Mait Soome 1:48:13 0:24:30 0:50:51 1:12:15 1:30:59 1:38:13 138
358 Lust Raimo Jõgeva 1:48:14 0:25:26 0:51:40 1:13:05 1:31:26 1:38:39 21
359 Neithal Alari Läänemaa 1:48:20 0:25:40 0:51:41 1:12:33 1:30:59 1:38:26 139
360 Säre Andres Tartu 1:48:21 0:24:31 0:50:02 1:11:30 1:30:34 1:38:09 81
361 Ermel Jürgen Tartu 1:48:23 0:23:55 0:49:09 1:10:58 1:30:18 - 140
362 Abiline Alo Tartu 1:48:23 0:24:49 0:50:28 1:12:04 1:30:56 1:38:28 141
363 Liivak Urmas Harju 1:48:24 0:24:33 0:50:55 1:12:43 1:31:25 1:38:32 82
364 Käsik Rene Harju 1:48:25 0:23:45 0:49:38 1:11:36 1:30:45 1:38:07 83
365 Erissaar Tõnis Pärnu 1:48:26 0:24:47 0:50:56 1:12:56 1:31:43 1:38:46 142
366 Kerner Madis Tartu 1:48:29 0:23:48 0:50:21 1:12:04 1:31:17 1:38:41 143
367 Koppel Mart Tartu 1:48:30 0:22:42 0:48:06 1:09:34 1:29:05 1:37:09 66
368 Kaljumäe Henri Tartu 1:48:30 0:22:14 0:47:02 1:07:37 1:28:33 1:37:12 144
369 Kullas Aivar Tartu 1:48:31 0:23:40 0:49:18 1:11:02 1:30:28 1:37:59 20
370 Aus Jaanus Pärnu 1:48:33 0:25:11 0:51:39 1:13:05 1:31:24 - 84
371 Lopuhhin Sergei Tallinn 1:48:34 0:21:24 0:46:19 1:08:04 1:28:56 1:37:08 145
372 Kookla Eero Tallinn 1:48:34 0:22:55 0:48:40 1:10:42 1:30:02 1:37:44 85
373 Pere Aivo Hiiumaa 1:48:35 0:22:44 0:48:34 1:10:40 1:30:18 1:37:58 21
374 Lilienthal Marko Tallinn 1:48:36 0:23:57 0:50:26 1:12:14 1:31:14 1:38:38 67
375 Hein Avo Tallinn 1:48:36 0:23:57 0:50:26 1:12:14 1:31:14 1:38:38 68
376 Simonov Alexander Venemaa 1:48:40 0:22:58 0:49:19 1:11:14 1:30:33 1:38:12 6
377 Kokunov Andrey Venemaa 1:48:40 0:22:58 0:49:19 1:11:15 1:30:34 1:38:13 86
378 Wihler Oliver Harju 1:48:46 0:24:01 0:49:58 1:11:39 1:31:07 1:38:35 69
379 Kanniste Jaak Pärnu 1:48:50 0:23:40 0:49:48 1:12:09 1:31:33 1:39:03 7
380 Hendrikson Peeter Tallinn 1:48:51 0:23:35 0:49:30 1:11:37 1:31:00 1:38:39 70
381 Luik Lily Tartu 1:48:53 0:23:30 0:48:56 1:10:31 1:30:11 1:38:06 12
382 Kaseväli Mart Tallinn 1:48:55 0:25:40 0:51:16 1:12:45 1:31:26 1:38:51 146
383 Nurm Peep Tartu 1:48:57 0:23:56 0:49:27 1:11:08 1:30:44 1:38:29 147
384 Seeba Aarne Tartu 1:48:58 0:23:18 0:49:10 1:10:34 1:30:00 1:38:02 87
385 Roop Andrey Ida-Viru 1:48:58 0:24:25 0:50:39 1:12:12 1:31:09 1:38:42 8
386 Laidvee Jaanus Tallinn 1:49:00 0:23:49 0:49:46 1:11:30 1:30:35 1:38:11 88
387 Tähema Armi Tallinn 1:49:00 0:25:23 0:51:46 1:13:18 1:31:42 1:39:01 13
388 Ilves Tõnu Tartu 1:49:02 0:23:24 0:49:48 1:11:36 1:30:54 1:38:37 22
389 Põldver Mati Tartu 1:49:02 0:24:48 0:50:41 1:12:20 1:31:34 1:39:14 148
390 Paumets Meelis Tartu 1:49:02 0:21:48 0:48:38 1:11:39 1:30:45 1:38:00 149
391 Sepp Tiit Tartu 1:49:04 0:23:06 0:49:16 1:11:33 1:31:34 1:39:13 150
392 Vakra Villu Saaremaa 1:49:04 0:23:48 0:49:49 1:11:40 1:31:00 1:38:30 151
393 Kõrge Uko Pärnu 1:49:06 0:24:07 0:50:37 1:12:21 1:31:14 1:38:43 23
394 Kelp Raigo Võru 1:49:07 0:21:22 0:46:58 1:09:22 1:29:42 1:37:56 89
395 Kadajane Erik Viljandi 1:49:08 0:22:26 0:48:16 1:10:24 1:30:12 1:38:08 152
396 Vaiksaar Mait Tartu 1:49:08 0:23:43 0:49:49 1:11:48 1:31:21 1:39:01 153
397 Jõgeva Toomas Harju 1:49:11 0:23:02 0:48:22 1:09:26 1:28:55 1:37:02 71
398 Kaseorg Indrek Tartu 1:49:15 0:24:33 0:50:12 1:11:53 1:31:05 1:38:42 72
399 Pedai Andrus Harju 1:49:17 0:24:31 0:49:56 1:11:11 1:30:41 1:38:37 90
400 Suurpere Arvi Tartu 1:49:20 0:23:05 0:48:47 1:11:04 1:30:39 1:38:24 73
401 Oidram Priit Tartu 1:49:21 0:24:39 0:51:10 1:12:51 1:31:57 1:39:24 154
402 Küttis Radek Rapla 1:49:25 0:23:32 0:50:04 1:11:52 1:31:17 1:38:54 91
403 Paat Ly Tallinn 1:49:25 0:24:12 0:50:41 1:12:17 1:31:22 1:38:51 14
404 Viirmann Ott Harju 1:49:26 0:25:34 0:51:43 1:13:14 1:31:54 1:39:28 155
405 Suursaar Ülo Tallinn 1:49:26 0:23:41 0:50:24 1:12:01 1:30:57 1:38:44 24
406 Soodla Guido Tartu 1:49:27 0:25:03 0:51:34 1:12:53 1:31:39 - 74
407 Drake Roberts Läti 1:49:28 0:22:59 0:48:33 1:10:34 1:30:47 1:38:48 9
408 Linke Martin Pärnu 1:49:35 0:22:27 0:48:27 1:10:44 1:30:50 1:38:49 92
409 Sisask Valmar Võru 1:49:36 0:23:10 0:48:46 1:10:38 1:30:49 1:38:53 156
410 Jürvetson Riho Harju 1:49:36 0:24:43 0:51:47 1:13:52 1:32:32 1:39:49 157
411 Tilk Arne Põlva 1:49:36 0:25:22 0:52:09 1:13:45 1:32:50 1:39:52 75
412 Taaler Taikki Võru 1:49:36 0:22:59 0:48:56 1:11:07 1:31:17 1:39:16 158
413 Kiipsaar Raido Harju 1:49:38 0:23:16 0:50:05 1:12:16 1:31:28 1:39:22 76
414 Kriisa Kaido Jõgeva 1:49:39 0:22:14 0:47:19 1:09:16 1:29:48 1:38:18 77
415 Lubi Ain Tartu 1:49:40 0:24:09 0:50:19 1:12:06 1:31:32 1:39:06 93
416 Pruus Keijo Kristo Valga 1:49:40 0:25:02 0:50:40 1:12:18 1:31:28 1:39:12 5
417 Antons Eero Pärnu 1:49:44 0:22:57 0:49:06 1:11:05 1:30:58 1:38:59 159
418 Lepasild Raul Tartu 1:49:46 0:24:21 0:50:21 1:11:57 1:31:16 1:39:02 160
419 Teesalu Lembit Tallinn 1:49:50 0:24:10 0:50:29 1:12:25 1:32:03 1:39:39 94
420 Ulp Mare Tallinn 1:49:52 0:23:57 0:50:25 1:12:18 1:31:37 1:39:21 1
421 Vilu Uku Tartu 1:49:53 0:24:33 0:50:55 1:12:43 1:31:35 1:39:12 95
422 Tali Taivo Tartu 1:49:54 0:23:17 0:50:16 1:12:26 1:32:09 1:39:38 78
423 Terasmaa Hans Viljandi 1:49:56 0:26:33 0:53:19 1:14:31 1:33:09 1:40:15 161
424 Telling Juhan Läänemaa 1:49:59 0:22:47 0:48:44 1:11:29 1:31:48 1:39:10 79
425 Mesila Raidar Valga 1:50:00 0:25:00 0:52:19 1:13:45 1:32:51 1:39:59 80
426 Pedari Aimar Harju 1:50:01 0:26:06 0:52:44 1:14:35 1:33:26 1:40:33 25
427 Laub Gerd Harju 1:50:02 0:24:41 0:51:31 1:13:15 1:32:18 1:39:45 162
428 Loova Ragnar Tartu 1:50:03 0:23:05 0:49:50 1:12:05 1:31:43 1:39:29 163
429 Kiisküla Martin Tartu 1:50:03 0:25:22 0:51:56 1:13:29 1:32:41 1:40:10 164
430 Lepalo Toomas Tartu 1:50:06 0:26:08 0:53:16 1:15:13 1:33:50 1:40:51 26
431 Tops Jaanus Valga 1:50:07 0:21:15 0:46:39 1:08:39 1:29:43 1:38:25 96
432 Lepik Margus Valga 1:50:07 0:24:48 0:51:35 1:13:27 1:32:40 1:40:09 81
433 Pae Andres Tartu 1:50:08 0:23:40 0:49:49 1:11:28 1:31:09 1:39:10 82
434 Cerins Didzis Läti 1:50:08 0:25:49 0:52:19 1:13:58 1:32:49 1:40:08 27
435 Schihalejev Arvi Rapla 1:50:10 0:24:28 0:50:55 1:12:42 1:32:00 1:39:55 28
436 Trei Reito Rapla 1:50:12 0:24:10 0:50:01 1:11:43 1:31:14 1:39:08 97
437 Tenisson Vaido Jõgeva 1:50:13 0:24:26 0:50:36 1:12:20 1:31:49 1:39:32 29
438 Keskküla Pärtel Tallinn 1:50:14 0:25:35 0:52:17 1:14:29 1:33:08 1:40:25 98
439 Laanoja Risto Ida-Viru 1:50:15 0:23:29 0:49:33 1:11:51 1:31:45 1:39:44 99
440 Anton Arvi Tartu 1:50:15 0:25:04 0:51:04 1:12:17 1:31:27 1:39:24 22
441 Kodanipork Raido Tallinn 1:50:16 0:21:21 0:45:21 1:06:22 1:27:12 1:35:58 83
442 Pärnik Tea Tartu 1:50:17 0:23:33 0:50:02 1:12:18 1:31:38 1:39:22 7
443 Eller Eik Tallinn 1:50:21 0:24:28 0:50:53 1:13:22 1:32:31 1:40:04 10
444 Noorhani Kristo Ida-Viru 1:50:21 0:22:28 0:49:05 1:11:22 1:31:38 1:39:25 165
445 Seskens Leons Läti 1:50:24 0:24:32 0:50:38 1:12:22 1:31:58 1:39:45 11
446 Mikson Valentin Tallinn 1:50:26 0:24:05 0:50:38 1:12:44 1:32:16 1:40:01 12
447 Miina Heino Tartu 1:50:30 0:23:43 0:49:17 1:10:22 1:28:48 1:40:24 84
448 Bleive Ahti Põlva 1:50:31 0:22:48 0:49:40 1:12:14 1:32:16 1:39:55 85
449 Pukk Andre Harju 1:50:32 0:25:24 0:52:14 1:14:01 1:33:19 - 166
450 Ariva Karl Tartu 1:50:34 0:24:45 0:50:59 1:12:11 1:30:55 1:38:41 23
451 Parmas Martin Tartu 1:50:34 0:27:14 0:54:01 1:15:18 1:33:45 1:41:02 167
452 Cabulis Peteris Läti 1:50:34 0:23:25 0:49:36 1:12:00 1:31:50 1:39:55 168
453 Lenk Anneli Viljandi 1:50:35 0:24:51 0:50:58 1:12:55 1:32:12 1:39:53 8
454 Lukkats Andres Järvamaa 1:50:36 0:23:54 0:50:58 1:12:04 1:31:16 1:39:11 86
455 Ansko Ilmar Tartu 1:50:36 0:25:54 0:52:14 1:13:51 1:32:47 1:40:11 100
456 Luks Sven Harju 1:50:42 0:21:17 0:44:46 1:05:41 1:28:54 1:38:16 87
457 Juhanson Indrek Järvamaa 1:50:43 0:24:57 0:50:43 1:12:12 1:31:55 1:39:59 30
458 Lehesmets Alar Tartu 1:50:46 0:23:58 0:50:40 1:12:52 1:32:27 1:40:10 169
459 Laurson Kristel Tartu 1:50:50 0:23:53 0:50:03 1:12:09 1:32:06 1:40:03 15
460 Õispuu Jaanus Võru 1:50:51 0:25:16 0:51:20 1:13:16 1:32:43 1:40:30 101
461 Järve Alo Tartu 1:50:52 0:23:20 0:49:15 1:11:34 1:31:38 1:39:45 170
462 Pallotedder Taivo Tartu 1:50:54 0:25:12 0:51:45 1:13:45 1:33:01 1:40:33 102
463 Puusepp Risto Tartu 1:50:55 0:22:57 0:49:22 1:11:49 1:32:27 1:40:35 171
464 Karrofeldt Kalle Tartu 1:50:55 0:23:44 0:50:03 1:12:10 1:32:07 1:40:20 172
465 Marhele Ilona Läti 1:50:57 0:21:38 0:45:29 1:06:41 1:28:06 1:37:45 16
466 Ellamik Väino Tartu 1:50:59 0:26:02 0:52:52 1:14:34 1:33:22 1:40:48 103
467 Arvi Mait Tartu 1:51:00 0:22:58 0:49:05 1:11:00 1:31:15 1:39:26 24
468 Sulg Rünno Tallinn 1:51:00 0:24:28 0:51:17 1:13:23 1:32:52 1:40:25 104
469 Laur Marten Tartu 1:51:03 0:25:45 0:52:42 1:14:12 1:33:36 1:41:32 173
470 Parygin Alexander Venemaa 1:51:04 0:23:12 0:49:07 1:12:06 1:33:01 1:40:50 2
471 Merenäkk Mait Tallinn 1:51:07 0:24:35 0:51:11 1:13:39 1:32:53 1:40:51 174
472 Arak Anti Valga 1:51:07 0:23:15 0:49:48 1:11:57 1:32:26 1:40:18 105
473 Parm Signe Tallinn 1:51:10 0:23:05 0:49:46 1:12:10 1:32:01 1:40:05 17
474 Peterkopf Indrek Tartu 1:51:13 0:27:03 0:52:49 1:14:18 1:33:55 1:41:37 88
475 Valtin Kristo Võru 1:51:13 0:23:15 0:49:44 1:11:16 1:32:49 1:41:32 6
476 Kullamaa Rein Tartu 1:51:14 0:25:25 0:51:23 1:13:23 1:32:50 1:40:32 89
477 Tõruvere Kaarel Tartu 1:51:22 0:22:05 0:47:55 1:09:42 1:30:49 1:39:20 175
478 Junkin Priit Võru 1:51:25 0:24:49 0:52:37 1:14:17 1:33:39 1:41:13 176
479 Vunk Kalev Tartu 1:51:28 0:23:19 0:49:38 1:12:07 1:32:30 1:40:34 90
480 Ponder Neeme Viljandi 1:51:34 0:24:36 0:51:25 1:13:40 1:33:14 1:40:57 13
481 Kalda Ruth Tartu 1:51:34 0:24:15 0:50:58 1:13:16 1:33:14 1:40:54 2
482 Koll Kristjan Harju 1:51:34 0:25:15 0:53:03 1:15:01 1:34:08 1:41:26 7
483 Jõesaar Margus Jõgeva 1:51:36 0:23:44 0:49:57 1:12:17 1:32:35 1:40:40 106
484 Sapogov Vladislav Venemaa 1:51:36 0:24:12 0:51:22 1:14:02 1:33:32 1:41:16 91
485 Kajaste Kalev Põlva 1:51:37 0:22:54 0:48:31 1:10:36 1:31:13 1:40:11 7
486 Loodsalu Lauri Tallinn 1:51:38 0:24:35 0:50:53 1:12:53 1:32:29 1:40:50 177
487 Voolaid Veiko Valga 1:51:39 0:24:10 0:50:41 1:12:49 1:32:40 1:40:43 178
488 Ümarik Andrus Harju 1:51:40 0:24:43 0:50:44 1:13:44 1:33:34 1:41:17 107
489 Soots Urmas Valga 1:51:41 0:25:39 0:52:30 1:14:26 1:33:53 1:41:29 108
490 Murnikov Viktor Venemaa 1:51:42 0:24:19 0:52:01 1:14:19 1:33:47 1:41:31 31
491 Artel Veiko Tallinn 1:51:43 0:25:25 0:52:09 1:14:02 1:33:18 1:41:05 109
492 Laasma Martin Tallinn 1:51:44 0:26:23 0:52:36 1:14:30 1:33:33 1:41:23 179
493 Kärema Ago Tallinn 1:51:44 0:23:51 0:50:44 1:12:58 1:32:51 1:41:00 92
494 Mängel Kristjan Tartu 1:51:45 0:24:48 0:50:31 1:11:52 1:31:24 1:40:12 25
495 Engelhart Jeroen Holland 1:51:53 0:21:33 0:45:09 1:05:34 1:25:04 1:40:05 110
496 Joonasson Raul Tartu 1:51:55 0:23:43 0:50:30 1:12:45 1:32:25 1:40:40 111
497 Lehismets Kersten Tartu 1:51:57 0:25:39 0:52:30 1:14:26 1:33:54 - 18
498 Õun Jaan Saaremaa 1:52:00 0:23:36 0:49:39 1:12:08 1:32:22 1:40:44 180
499 Änilane Juhan Viljandi 1:52:01 0:22:54 0:49:04 1:12:08 1:33:13 1:41:09 8
500 Avikson Marko Põlva 1:52:02 0:21:59 0:50:15 1:13:32 1:33:36 1:41:31 181
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Eva, , 10.05.2010 22:28
Jah, ma oleks ka tahtnud Maratoni laulu õigel ajal kuulda... Muidu oli vahva!
spilihp, , 10.05.2010 18:15
Tore oli, aga mind häiris väga, et õigel ajal Tartu Maratoni laulu ei lastud!
Marika, , 10.05.2010 17:24
http://pilt.delfi.ee/album/173765/ Sedakorda olin raja ääres fotograaf Albumi infos on kirjas, mis ajavahemikus fotod tehtud on. Koht - finišipaik Elvas
lokkis juuksed , , 10.05.2010 17:16
Väga tore üritus , igati korda läinud. Järgmine aasta jälle Inimesed olid toredad , stardis oli paar momenti kus taheti pikali joosta . Ja mina jään enda juurde kindlaks , Eesti naised on kõige ilusamad (Y) .
qq, , 10.05.2010 16:11
Kas pilte ka kuskil ripub?
Ograle, , 08.05.2010 22:58
Mulle tundub, et enne südaööd saab veel maratonilehel registreerimist teha. Proovi! Kellegi teise stardikoha ostmist ja ümberregamist enda nimele enam teha ei saa.
ogra, s.ttsuusailm@gmail.com, 08.05.2010 21:23
Kas oleks veel võimalust 23km distantsile number osta?
Transfer1.net, info at transfer1.net, 08.05.2010 09:54
Parim ja soodsaim transport Tartu jooksumaratonile. Transfer1.net pakub mugavat transpordivõimalust Tallinnast Tartu jooksumaratonile. Väljumine Tallinnast Rahvusraamatukogu eest pühapäeval 9 mail kell 06.00 ja orienteeruv saabumine Otepääle kell 09.45 (Start antakse kell 11.00). Tagasitulek Elvast kell 15.00 ja saabumine Rahvusraamatukogu juurde orienteeruvalt kell 18.45. Edasi-tagasi transpordi maksumus eek 250.00. Seoses piiratud kohtade arvuga saab reisile ainult eelnevalt registreerudes! Registreerimine ja lisainfo tel 50 70 317 / info@transfer1.net / www.transfer1.net/tartumaraton.html Lisaks on alles piiratud arv kohti 23 mail toimuvale Riia maratonile.Edasi-tagasi reis 23 mail Tallinnast Riiga ja tagasi kõigest 400.00 krooni eest! Transfer1.net oü on 2009 aastal loodud ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda soodsaid ja paindlikke transporditeenuseid. Reise teostatakse mugava Renault Traffic minibussiga ning ettevõte omab tasuliseks reisijate veoks vajalikku ühistranspordiluba. Lisainfo aadressil www.transfer1.net
age, age@rio.ee, 07.05.2010 23:12
Müüa 23 km jooksumaratoni stardinumber Tartus. Hind 250+ümberregistreerimine. Tel. 5294152
Margus, , 07.05.2010 13:48
Müüa kaks 23km jooksumaratoni stardinumbrit Tartus. Hind 300.-tk+ümberregisteermine. Tel. 53 26 93 35


Kõige populaarsemad
Tartu Neliküritus 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE