estenglv
WAP version
Login form
36. Tartu maraton
31 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 16 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
36. Tartu maraton
Aeg 19.02.2006
Koht Otepää/ Arula teerist EST
Spordiala Suusatamine
Distants 63 km klassikaline tehnika 31 km klassikaline tehnika
Korraldaja aasdasdf
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg PKT  
1 Rezac Stanislav Tshehhi 03:04:37.1 0
2 Aasmäe Meelis Viljandi 03:04:59.3 0
3 Roonet Risto Tallinn 03:05:04.4 0
4 Olle Raul Võru 03:05:11.8 0
5 Peltotalo Jani Soome 03:05:32.2 0
6 Kärp Algo Viljandi 03:11:32.7 0
7 Lukertsenko Mihhail Tallinn 03:12:44.7 0
8 Uiboupin Ats Võru 03:14:24.1 0
9 Kallak Jaan Viljandi 03:14:27.8 0
10 Talves Priit Viljandi 03:15:31.8 0
11 Vaikmaa Madis Harjumaa 03:15:44.7 0
12 Sellis Siim Põlva 03:16:14.9 0
13 Möse Andreas Saksamaa 03:16:27.5 0
14 Stepanov Yury Venemaa 03:16:33.3 0
15 Kärbo Vallo Ida-Viru 03:17:15.9 0
16 Kelder Ergo Ida-Viru 03:17:48.3 0
17 Varis Antti Soome 03:17:57.9 0
18 Pavlov Ulvar Ida-Viru 03:18:49.2 0
19 Karu Virgo Tallinn 03:19:56.7 0
20 Ader Margus Võru 03:20:23.0 0
21 Savonen Antti Soome 03:20:29.5 0
22 Keskpaik Kert Tallinn 03:20:43.3 0
23 Novotny Jiri Tshehhi 03:20:56.3 0
24 Ott Lauri Põlva 03:21:10.9 0
25 Kajari Priit Tallinn 03:21:45.6 0
26 Teppan Jaanus Tartu 03:21:54.4 0
27 Kotilainen Matti Soome 03:21:58.6 0
28 Myasnikov Yury Venemaa 03:22:12.9 0
29 Kilk Ain Harjumaa 03:22:21.4 0
30 Hussar Kaidar Võru 03:22:39.9 0
31 Kuzmin Daniel Israel 03:23:03.0 0
32 Rebane Meelis Tallinn 03:23:52.4 0
33 Smutin Valery Venemaa 03:23:57.4 0
34 Zelentsov Stanislav Harjumaa 03:24:32.9 0
35 Kovaljov Oleg Tallinn 03:24:36.4 0
36 Dyrhaug Ole Ingebrigt Norra 03:24:38.7 0
37 Kõiv Kauri Tartu 03:25:22.4 0
38 Kasekamp Andrus Viljandi 03:26:01.1 0
39 Albinsson Björn Rootsi 03:26:21.3 0
40 Laur Mihkel Ida-Viru 03:26:22.5 0
41 Ukins Valdis Läti 03:26:45.1 0
42 Laineste Andres Harjumaa 03:26:46.9 0
43 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:27:30.9 0
44 Savastver Alar Tallinn 03:27:31.5 0
45 Sabre Kaupo Põlva 03:27:40.1 0
46 Kärp Kevo Viljandi 03:27:50.2 0
47 Udam Ilmar Järvamaa 03:28:03.1 0
48 Norman Mart Tallinn 03:28:06.8 0
49 Kivil Peep Ida-Viru 03:28:35.8 0
50 Tinno Taavo Harjumaa 03:28:57.5 0
51 Simonlatser Timo Lääne-Viru 03:29:18.1 0
52 Jagomägi Teet Tartu 03:29:27.7 0
53 Dorin Dmitry Venemaa 03:29:27.9 0
54 Kanep Urmas Tallinn 03:29:36.0 0
55 Milashius Petras Leedu 03:29:39.6 0
56 Aun Ranno Lääne-Viru 03:29:46.3 0
57 Rudzitis Rolands Läti 03:29:54.5 0
58 Lillmets Üllar Lääne-Viru 03:29:56.7 0
59 Mihelson Olaf Tallinn 03:30:29.8 0
60 Vallimäe Janek Ida-Viru 03:30:51.7 0
61 Kollo Madis Tallinn 03:31:12.1 0
62 Taivere Artur Tartu 03:31:20.2 0
63 Flavyanov Igor Venemaa 03:31:32.2 0
64 Bauman Jaanus Lääne-Viru 03:31:32.5 0
65 Kask Janek Lääne-Viru 03:31:33.5 0
66 Muru Ivo Valga 03:31:34.2 0
67 Fischer Andreas Saksamaa 03:31:35.8 0
68 Einaste Kein Pärnu 03:32:04.4 0
69 Priks Hanno Valga 03:32:10.1 0
70 Bikshe Zintis Läti 03:32:12.6 0
71 Teppo Indrek Valga 03:32:29.1 0
72 Külm Kristjan Tartu 03:32:37.5 0
73 Käesel Aivar Tallinn 03:32:52.0 0
74 Kull Erki Tartu 03:32:53.9 0
75 Palo Taavi Võru 03:32:58.4 0
76 Klampe Indrek Võru 03:33:14.2 0
77 Noormets Riho Tallinn 03:33:16.4 0
78 Kurg Õnne Lääne-Viru 03:33:20.4 0
79 Kuresoo Rain Järvamaa 03:33:35.4 0
80 Epner Ilmar Tallinn 03:33:56.6 0
81 Kärbo Veljo Ida-Viru 03:34:10.4 0
82 Jalasto Kaupo Tallinn 03:34:32.1 0
83 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 03:34:40.0 0
84 Püvi Margus Tartu 03:34:47.7 0
85 Kadajane Erik Viljandi 03:34:54.5 0
86 Jaanson Jüri Pärnu 03:35:07.5 0
87 Lundberg Jonny Rootsi 03:35:28.7 0
88 Kaju Ingemar Järvamaa 03:35:33.3 0
89 Sandberg Christoffer Rootsi 03:35:34.9 0
90 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 03:35:49.6 0
91 Dudarev Andrei Ida-Viru 03:35:52.9 0
92 Pallo Rait Tallinn 03:36:10.4 0
93 Lessing Janek Tartu 03:36:12.3 0
94 Sergeev Alexei Venemaa 03:36:14.1 0
95 Raantse Rannar Jõgeva 03:36:22.0 0
96 Kalev Jaanika Harjumaa 03:36:31.8 0
97 Sammel Arne Viljandi 03:36:52.0 0
98 Kikkas Simmo Tallinn 03:37:13.5 0
99 Müller Gerold Saksamaa 03:37:35.8 0
100 Aibast Erik Tallinn 03:37:53.6 0
101 Suviorg Andrus Lääne-Viru 03:37:56.5 0
102 Voodla Tiit Tallinn 03:38:04.3 0
103 Jetsonen Voitto Soome 03:38:38.2 0
104 Kaskema Valdis Tartu 03:38:42.6 0
105 Lindholm Erik Soome 03:38:55.4 0
106 Mätlik Kaido Harjumaa 03:39:00.0 0
107 Ivanov Ivar Võru 03:39:00.5 0
108 Liblik Raino Pärnu 03:39:24.3 0
109 Maravjev Alexey Venemaa 03:39:49.7 0
110 Ridamäe Aivar Tallinn 03:40:06.6 0
111 Tuikkanen Juha Soome 03:40:09.1 0
112 Maaroos Martin Tartu 03:40:12.8 0
113 Kütt Alvar Tartu 03:40:15.1 0
114 Kampus Kaido Tartu 03:40:19.8 0
115 Alling Urmo Harjumaa 03:40:21.3 0
116 Sander Marek Pärnu 03:40:33.8 0
117 Saarniit Jürgen Võru 03:40:47.5 0
118 Medvedev Sergei Venemaa 03:40:48.7 0
119 Priks Aivo Viljandi 03:40:53.7 0
120 Kadajane Kaupo Harjumaa 03:40:59.6 0
121 Grigorev Nikolai Venemaa 03:41:35.8 0
122 Sarapuu Heiki Tartu 03:41:52.4 0
123 Rooden Priit Tartu 03:42:27.0 0
124 Raudik Raimo Tartu 03:42:32.1 0
125 Arula Raul Tartu 03:42:36.0 0
126 Nagel Taavi Põlva 03:42:37.9 0
127 Tiimann Rauno Tartu 03:42:37.9 0
128 Jershov Maanus Harjumaa 03:43:02.2 0
129 Moisander Olli Soome 03:43:04.6 0
130 Rein Margus Tallinn 03:43:07.0 0
131 Luidre Manivald Harjumaa 03:43:07.4 0
132 Raudik Alo Tartu 03:43:08.9 0
133 Ümarik Indrek Tartu 03:43:10.8 0
134 Stedje Jens Norra 03:43:11.2 0
135 Täht Erki Valga 03:43:12.8 0
136 Hermet Priit Tallinn 03:43:22.6 0
137 Tambet Priit Viljandi 03:43:32.4 0
138 Simonen Stefan Soome 03:43:35.0 0
139 Parygin Dmitri Venemaa 03:43:44.0 0
140 Kroon Kalle Tallinn 03:43:51.7 0
141 Neemela Tarmo Tallinn 03:43:53.4 0
142 Jullinen Erko Lääne-Viru 03:44:08.8 0
143 Kraas Andreas Tallinn 03:44:11.2 0
144 Laine Andre Võru 03:44:15.1 0
145 Kurrikoff Heino Järvamaa 03:44:22.9 0
146 Peltomäki Juha Soome 03:44:24.3 0
147 Maasing Tarmo Lääne-Viru 03:44:36.8 0
148 Tasa Toivo Ida-Viru 03:44:49.1 0
149 Tali Tiit Tartu 03:44:50.7 0
150 Pihl Peeter Tartu 03:44:56.4 0
151 Vahi Kunnar Valga 03:44:59.8 0
152 Parantainen Rauni Soome 03:45:04.0 0
153 Litscher Christian Shveits 03:45:05.2 0
154 Jüris Veiko Viljandi 03:45:05.9 0
155 Odamus Tõnu Harjumaa 03:45:13.3 0
156 Saar Kaido Jõgeva 03:45:18.9 0
157 Aigro Aiko Valga 03:45:26.7 0
158 Orav Raigo Jõgeva 03:45:28.5 0
159 Taivere Eduard Tartu 03:45:34.8 0
160 Teearu Karl Valga 03:45:54.7 0
161 Mõttus Renee Tartu 03:45:59.0 0
162 Täär Veikko Valga 03:46:01.3 0
163 Sõlg Carl Tallinn 03:46:03.4 0
164 Kattai Kaupo Tartu 03:46:03.6 0
165 Grad Kornelius Shveits 03:46:14.6 0
166 Kuvaja Jukka Soome 03:46:16.0 0
167 Viik Tarvi Läänemaa 03:46:18.7 0
168 Smolka Ivan Tshehhi 03:46:21.1 0
169 Jõgeva Toomas Harjumaa 03:46:22.0 0
170 Vaard Paul Tartu 03:46:22.5 0
171 Järve Alo Tartu 03:46:23.1 0
172 Kinks Raul Põlva 03:46:23.6 0
173 Juhansoo Toivo Läänemaa 03:46:24.9 0
174 Luks Sven Harjumaa 03:46:32.9 0
175 Ling Inno Viljandi 03:46:38.5 0
176 Mändmets Mait Harjumaa 03:47:10.7 0
177 Arak Anti Tallinn 03:47:18.7 0
178 Siim Ivo Lääne-Viru 03:47:19.7 0
179 Nõmm Marek Pärnu 03:47:29.4 0
180 Karelson Tõnu Viljandi 03:47:38.3 0
181 Tatter Ahto Harjumaa 03:47:53.2 0
182 Kiik Aare Tartu 03:47:57.1 0
183 Hansmann Siim Viljandi 03:48:14.7 0
184 Kukk Meelis Pärnu 03:48:26.5 0
185 Vunk Kalev Tartu 03:48:28.9 0
186 Kink Ilmar Tartu 03:48:34.6 0
187 Jurs Hassar Tartu 03:48:50.4 0
188 Tiik Madis Tallinn 03:48:53.6 0
189 Rüütli Raido Jõgeva 03:49:00.0 0
190 Tammesoo Tarmo Võru 03:49:13.3 0
191 Saarep Peeter Valga 03:49:14.2 0
192 Evestus Tarmo Valga 03:49:16.0 0
193 Aigro Ene Valga 03:49:17.5 0
194 Koppelmaa Raul Tallinn 03:49:25.9 0
195 Siimer Martin Tallinn 03:49:33.7 0
196 Toss Kaarel Viljandi 03:49:39.8 0
197 Veri Aivar Tartu 03:49:44.2 0
198 Maksimov Sergei Tallinn 03:50:08.9 0
199 Põder Raigo Tartu 03:50:13.7 0
200 Aun Raivo Lääne-Viru 03:50:15.9 0
201 Vilunas Jonas Leedu 03:50:24.0 0
202 Kiiranen Kalle Tartu 03:50:25.1 0
203 Möll Heiki Tartu 03:50:25.2 0
204 Valk Hillar Lääne-Viru 03:50:34.7 0
205 Tänav Tõnu Harjumaa 03:50:49.6 0
206 Karu Alar Lääne-Viru 03:50:51.0 0
207 Vahar Jüri Pärnu 03:50:51.4 0
208 Toppari Matti Soome 03:50:57.5 0
209 Nedvedicka Blanka Tshehhi 03:51:06.2 0
210 Kollo Tiit Tallinn 03:51:08.0 0
211 Pelska Enno Valga 03:51:08.8 0
212 Zotova Kristiina Valga 03:51:11.8 0
213 Rytkönen Mika Soome 03:51:13.1 0
214 Vares Timo Tallinn 03:51:45.6 0
215 Selde Tarmo Harjumaa 03:51:49.2 0
216 Niemi Marianne Soome 03:51:53.7 0
217 Pääslane Priit Tartu 03:51:54.0 0
218 Koosapoeg Kalmer Põlva 03:51:54.7 0
219 Heinola Aivar Harjumaa 03:51:54.8 0
220 Lofthus Inger Anne Norra 03:52:07.9 0
221 Bakken Hege Norra 03:52:07.9 0
222 Endrekson Tõnu Pärnu 03:52:09.8 0
223 Sarapson Ilvar Valga 03:52:11.1 0
224 Koovit Mati Viljandi 03:52:23.7 0
225 Oja Jaan Valga 03:52:29.1 0
226 Kisand Veljo Tartu 03:52:30.4 0
227 Mustonen Martti Rootsi 03:52:32.1 0
228 Külm Ahti Viljandi 03:52:34.3 0
229 Jürimaa Tõnu Valga 03:52:36.5 0
230 Nigul Alar Tallinn 03:52:37.7 0
231 Kopli Tarmo Tallinn 03:52:38.8 0
232 Aadli Erkki Harjumaa 03:52:44.8 0
233 Böhm Andreas Saksamaa 03:52:46.1 0
234 Ritanotko Markku Soome 03:52:47.8 0
235 Einpaul Jürgen Harjumaa 03:52:49.0 0
236 Salumäe Priit Tallinn 03:52:54.8 0
237 Truu Janek Tartu 03:53:01.1 0
238 Kattai Roman Tartu 03:53:03.9 0
239 Zujev Mihail Ida-Viru 03:53:04.3 0
240 Einland Vello Harjumaa 03:53:08.0 0
241 Tatter Tiit Tallinn 03:53:41.0 0
242 Hintsov Veiko Tallinn 03:53:44.7 0
243 Myhr Björn Pleym Norra 03:53:52.0 0
244 Voodla Jüri Tallinn 03:53:53.8 0
245 Vist Kalev Tallinn 03:54:14.5 0
246 Sonntak Silver Pärnu 03:54:15.3 0
247 Rohtla Heigo Tallinn 03:54:17.9 0
248 Pruus Marko Harjumaa 03:54:23.1 0
249 Mõtlep Riho Saaremaa 03:54:30.9 0
250 Maier Artur Pärnu 03:54:31.8 0
251 Kirsipuu Avo Harjumaa 03:54:35.1 0
252 Ervin Urmas Lääne-Viru 03:54:35.6 0
253 Noormets Gert Tallinn 03:54:37.0 0
254 Häggman Anders Soome 03:54:38.1 0
255 Toomas Indrek Tartu 03:54:39.0 0
256 Keel Erki Tallinn 03:54:39.9 0
257 Tomp Ahti Viljandi 03:54:44.8 0
258 Svetins Gatis Läti 03:54:49.0 0
259 Eensaar Rain Tartu 03:54:49.3 0
260 Tillo August Harjumaa 03:54:55.1 0
261 Efimov Aleksei Venemaa 03:54:56.3 0
262 Ilves Alari Harjumaa 03:54:56.7 0
263 Greenbaum Märt Harjumaa 03:55:04.3 0
264 Torim Madis Tallinn 03:55:06.7 0
265 Karask Peeter Tallinn 03:55:10.0 0
266 Teppo Andres Valga 03:55:12.4 0
267 Luts Arvo Soome 03:55:19.9 0
268 Kirikmäe Erik Ida-Viru 03:55:25.7 0
269 Pak Indrek Harjumaa 03:55:28.4 0
270 Ambel Arvo Tallinn 03:55:30.7 0
271 Stenflo Örjan Rootsi 03:55:32.7 0
272 Tupp Ain-Ivar Võru 03:55:39.9 0
273 Nook Reimo Saaremaa 03:55:41.5 0
274 Tupits Ivo Lääne-Viru 03:55:44.2 0
275 Kuusalu Asko Tallinn 03:55:45.6 0
276 Karro Margus Tartu 03:55:47.3 0
277 Kakornikov Maxim Venemaa 03:55:52.2 0
278 Hang Tauno Tallinn 03:55:54.6 0
279 Tshushkin Danek Pärnu 03:56:05.0 0
280 Peensalu Aimer Tallinn 03:56:15.7 0
281 Grünberg Priit Harjumaa 03:56:20.4 0
282 Maasik Erik Tallinn 03:56:24.3 0
283 Nurm Tõnu Põlva 03:56:25.2 0
284 Antons Eero Pärnu 03:56:34.4 0
285 Välba Mart Tallinn 03:56:34.9 0
286 Tamm Madis Järvamaa 03:56:35.4 0
287 Vink Ahto Võru 03:56:36.0 0
288 Needrit Vello Tallinn 03:56:36.4 0
289 Lindblad Thomas Soome 03:56:36.4 0
290 Antonov Valeri Venemaa 03:56:41.4 0
291 Jaht Valdur Tartu 03:56:51.6 0
292 Hein Lauri Tallinn 03:56:52.4 0
293 Tiivoja Tarmo Võru 03:57:00.2 0
294 Melbardis Janis Läti 03:57:05.9 0
295 Järvela Hans Põlva 03:57:11.6 0
296 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 03:57:17.3 0
297 Liive Sandor Tallinn 03:57:20.4 0
298 Laine Indrek Võru 03:57:27.5 0
299 Nurm Mati Valga 03:57:29.8 0
300 Pihlak Reigo Tartu 03:57:39.7 0
301 Lott Alexander Tartu 03:57:52.6 0
302 Kallemets Mati Läänemaa 03:57:57.6 0
303 Stenflo Daniel Rootsi 03:58:12.4 0
304 Jürisaar Meelis Harjumaa 03:58:21.8 0
305 Tootsi Tarmo Tartu 03:58:24.1 0
306 Pärnik Tea Tartu 03:58:27.3 0
307 Sporogis Aivars Läti 03:58:32.2 0
308 Uuk Aimur Tartu 03:59:02.7 0
309 Lukk Jaak Läänemaa 03:59:11.9 0
310 Soo Veiko Jõgeva 03:59:11.9 0
311 Tomson Peep Tartu 03:59:17.5 0
312 Kentala Kari Soome 03:59:20.0 0
313 Laanela Danek Pärnu 03:59:22.0 0
314 Tveitan Sven Norra 03:59:23.1 0
315 Varres Markko Harjumaa 03:59:24.3 0
316 Shihranov Vassili Ida-Viru 03:59:25.9 0
317 Kuusanka Matti Soome 03:59:28.0 0
318 Kruus Martin Harjumaa 03:59:34.2 0
319 Kuusik Ants Viljandi 03:59:39.6 0
320 Murd Olev Rapla 03:59:45.1 0
321 Tell Taavi Võru 03:59:49.2 0
322 Raudsaar Taavi Rapla 03:59:51.5 0
323 Soonets Art Tartu 03:59:56.7 0
324 Garipov Feliks Tallinn 03:59:58.9 0
325 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 03:59:59.8 0
326 Biezais Martins Läti 04:00:00.4 0
327 Mikhaylov Alexander Venemaa 04:00:01.7 0
328 Mändmets Arli Harjumaa 04:00:05.8 0
329 Liht Sulev Tallinn 04:00:07.6 0
330 Meringo Meelis Tallinn 04:00:10.2 0
331 Kajari Mart Tallinn 04:00:12.8 0
332 Lein Andrus Lääne-Viru 04:00:16.4 0
333 Jürimäe Tõnis Tartu 04:00:21.0 0
334 Piirisild Tõnis Võru 04:00:21.7 0
335 Mauring Katrin Viljandi 04:00:30.4 0
336 Estorn Lilian Viljandi 04:00:32.1 0
337 Kriisa Kaido Tallinn 04:01:03.5 0
338 Paegle Armands Läti 04:01:08.0 0
339 Rudolf Jan Tshehhi 04:01:09.3 0
340 Nõmm Raivo Viljandi 04:01:10.7 0
341 Becker Peeter Tartu 04:01:15.7 0
342 Kaigas Einar Viljandi 04:01:20.1 0
343 Sobolev Juri Ida-Viru 04:01:27.4 0
344 Teder Taavi Valga 04:01:28.0 0
345 Toomas Rein Põlva 04:01:29.7 0
346 Just Alar Tallinn 04:01:30.7 0
347 Neimanis Janis Läti 04:01:30.8 0
348 Kreekman Kalev Harjumaa 04:01:30.8 0
349 Tammemäe Tõnu Viljandi 04:01:32.4 0
350 Locmelis Artis Läti 04:01:33.2 0
351 Hõrak Sairos Võru 04:01:34.0 0
352 Rooden Martti Pärnu 04:02:06.5 0
353 Abrahamsen Odd Norra 04:02:12.3 0
354 Muikku Anssi Soome 04:02:26.2 0
355 Aru Margus Harjumaa 04:02:41.0 0
356 Kulbin Andres Tartu 04:02:42.5 0
357 Harand Allan Tallinn 04:02:50.3 0
358 Tommola Mika Soome 04:02:51.8 0
359 Heinrand Urmas Tallinn 04:02:58.8 0
360 Kannel Tanel Tallinn 04:03:15.1 0
361 Põder Koit Tartu 04:03:16.3 0
362 Överus Hanno Harjumaa 04:03:22.0 0
363 Heinola Ivar Tartu 04:03:25.9 0
364 Vaher Vallo Tartu 04:03:29.8 0
365 Kerge Urmas Tartu 04:03:33.1 0
366 Bleive Agu Tartu 04:03:38.7 0
367 Mehto Harri Soome 04:03:46.3 0
368 Moor Toomas Rapla 04:03:48.9 0
369 Danilas Meelis Valga 04:03:49.5 0
370 Nirgi Ailar Tallinn 04:03:49.8 0
371 Vihmann Viljar Valga 04:04:13.9 0
372 Põder Taavi Harjumaa 04:04:18.7 0
373 Vabamets Erki Tallinn 04:04:19.6 0
374 Toome Roland Lääne-Viru 04:04:19.9 0
375 Siilak Avo Lääne-Viru 04:04:23.5 0
376 Kaeramaa Gaido Tartu 04:04:27.0 0
377 Pärs Priit Tartu 04:04:27.1 0
378 Hirv Pait Tallinn 04:04:27.5 0
379 Fond Georges Prantsusmaa 04:04:28.3 0
380 Ciekurs Kalvis Läti 04:04:35.0 0
381 Lüüs Riho Lääne-Viru 04:04:36.2 0
382 Niemi Veikko Soome 04:04:38.3 0
383 Saknins Kaspars Läti 04:04:45.2 0
384 Fahrutdinov Airat Tartu 04:04:58.6 0
385 Kivil Heleri Tartu 04:05:12.2 0
386 Tammemäe Eve Viljandi 04:05:21.8 0
387 Tinno Margus Tallinn 04:05:26.3 0
388 Vinter Siim Harjumaa 04:05:47.8 0
389 Nöps Antti Tartu 04:05:53.7 0
390 Laanemets Raivo Tallinn 04:06:01.5 0
391 Pinkis Artis Läti 04:06:10.6 0
392 Kaur Margus Tartu 04:06:11.6 0
393 Pesor Kaido Rapla 04:06:13.8 0
394 Salo Seppo Soome 04:06:15.4 0
395 Jalasto Sulev Tallinn 04:06:21.3 0
396 Laur Mikk Võru 04:06:28.1 0
397 Dahlberg Hans Soome 04:06:37.8 0
398 Visnap Toomas Valga 04:06:37.8 0
399 Vitola Sanita Läti 04:06:43.6 0
400 Luup Einar Harjumaa 04:06:45.7 0
401 Kliiman Tanel Tartu 04:06:47.2 0
402 Andresson Raul Tallinn 04:06:50.5 0
403 Jagomägi Jaan Tartu 04:06:53.5 0
404 Kiviloo Lembit Tallinn 04:06:55.2 0
405 Medijainen Mikk Tartu 04:07:01.0 0
406 Kaare Ain Tartu 04:07:12.6 0
407 Aunula Jukka Soome 04:07:13.3 0
408 Kamenik Egert Tallinn 04:07:30.3 0
409 Lond Rain Harjumaa 04:07:35.6 0
410 Sakk Margus Tartu 04:07:36.2 0
411 Leer Janek Tallinn 04:07:41.4 0
412 Teesaar Elmo Tallinn 04:07:44.5 0
413 Olesk Margus Harjumaa 04:07:49.5 0
414 Ligi Jürgen Tallinn 04:07:51.2 0
415 Pahhomenkov Vladislav Tallinn 04:07:52.6 0
416 Kivioja Heikki Soome 04:07:55.8 0
417 Lilbok Hendri Tallinn 04:07:59.3 0
418 Koppel Tõnu Tallinn 04:08:05.5 0
419 Haake Veijo Soome 04:08:07.0 0
420 Jaagant Priit Harjumaa 04:08:13.4 0
421 Kukk Jaanus Tartu 04:08:14.1 0
422 Lukk Juhan Läänemaa 04:08:17.0 0
423 Sellik Raivo Harjumaa 04:08:21.8 0
424 Soo Kuido Tallinn 04:08:33.4 0
425 Kunts Jaanus Ida-Viru 04:08:49.1 0
426 Roose Antti Tartu 04:08:51.8 0
427 Lokk Sulev Tallinn 04:08:54.3 0
428 Vitola Vineta Läti 04:08:55.3 0
429 Pallas Lembit Harjumaa 04:08:56.0 0
430 Pruuli Riho Jõgeva 04:08:56.9 0
431 Kalda Roland Tallinn 04:09:04.2 0
432 Reedi Teet Tartu 04:09:25.8 0
433 Keerme Riho Ida-Viru 04:09:32.5 0
434 Kreegimets Janis Lääne-Viru 04:09:43.8 0
435 Okrouhlik Jiri Tshehhi 04:09:47.8 0
436 Koski Matti Soome 04:09:53.1 0
437 Bergman Lars Ivar Rootsi 04:09:54.5 0
438 Kolk Valmer Tartu 04:09:58.0 0
439 Nevala Pasi Soome 04:09:59.5 0
440 Valksaare Rait Viljandi 04:10:10.7 0
441 Rõigas Paavo Tartu 04:10:14.1 0
442 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru 04:10:19.7 0
443 Lindroos Johnny Soome 04:10:21.2 0
444 Sidenvall Kristofer Rootsi 04:10:30.1 0
445 Raud Margus Tartu 04:10:37.1 0
446 Hummal Andres Lääne-Viru 04:10:40.1 0
447 Kaur Heikko Valga 04:10:40.3 0
448 Aittokallio Jukka Soome 04:10:53.5 0
449 Padrak Silver Tartu 04:10:56.4 0
450 Laidvee Jaanus Tallinn 04:11:02.3 0
451 Jürgenson Andrus Pärnu 04:11:03.7 0
452 Kalder Madis Tartu 04:11:05.1 0
453 Tamm Antti Tartu 04:11:05.4 0
454 Vaikmaa Tõnis Harjumaa 04:11:05.8 0
455 Raatma Jüri Tallinn 04:11:06.6 0
456 Tammemäe Timmo Rapla 04:11:06.7 0
457 Kukkela Antti Tartu 04:11:08.1 0
458 Tammiste Teet Harjumaa 04:11:14.1 0
459 Karolin Indrek Põlva 04:11:19.3 0
460 Lampinen Kari Soome 04:11:21.9 0
461 Grištšenko Andrei Tallinn 04:11:24.1 0
462 Fajstavr Jan Tshehhi 04:11:38.1 0
463 Pulles Jaanus Tartu 04:11:49.3 0
464 Oot Anti Tartu 04:11:49.9 0
465 Etverk Erkki Lääne-Viru 04:11:51.3 0
466 Irik Rein Tallinn 04:11:51.7 0
467 Greenbaum Marko Tallinn 04:12:01.8 0
468 Dainis Andris Läti 04:12:02.2 0
469 Tshernjavski Jevgeni Ida-Viru 04:12:06.9 0
470 Alunurm Alo Tallinn 04:12:11.8 0
471 Laur Mati Võru 04:12:14.5 0
472 Franz Karsten Saksamaa 04:12:16.4 0
473 Audrlicky Jan Tshehhi 04:12:17.2 0
474 Raja Aigar Pärnu 04:12:18.6 0
475 Islevski Aleksandr Tallinn 04:12:19.2 0
476 Pool Hannes Harjumaa 04:12:20.3 0
477 Lilienthal Marko Tallinn 04:12:26.9 0
478 Kuuskmäe Raul Tallinn 04:12:28.9 0
479 Vilt Priit Tartu 04:12:29.4 0
480 Kaljuvee Janno Tallinn 04:12:30.0 0
481 Laanemets Meelis Tallinn 04:12:30.4 0
482 Suurman Herkki Harjumaa 04:12:31.5 0
483 Eomois Peep Tallinn 04:12:35.2 0
484 Hommik Mart Võru 04:12:36.9 0
485 Kriz Petr Tshehhi 04:12:40.0 0
486 Sandvik Einar Norra 04:12:41.9 0
487 Linkov Steven Hiiumaa 04:12:48.2 0
488 Stõkailo Anatoli Ida-Viru 04:12:51.9 0
489 Mardo Ahti Tallinn 04:12:53.7 0
490 Maasik Suulo Võru 04:12:54.7 0
491 Panfilov Juri Venemaa 04:12:55.8 0
492 Eeronheimo Matti Soome 04:12:58.3 0
493 Ritson Jaanus Läti 04:13:03.1 0
494 Miglans Edgars Läti 04:13:05.1 0
495 Pärnik Jüri Tartu 04:13:07.2 0
496 Fahrutdinov Haidar Tartu 04:13:10.0 0
497 Hovila Raine Ensio Soome 04:13:16.1 0
498 Voolaid Kulno Lääne-Viru 04:13:20.9 0
499 Mägi Rasmus Tartu 04:13:23.5 0
500 Teder Villu Tallinn 04:13:26.9 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE