estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosiauhinnad 07.05.2010 (0)
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus loosis välja kõikide Elion Estonian Cup Tallinna rattamaratonil võistlejate vahel loosiauhinnad!
Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu LISATUD TULEMUSED 02.05.2010 (0)
Täna Kõrvemaal peetud Elion Estonian Cup I osavõistluse, 13. Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu ajaga 1:56.41. Teisena lõpetas Allan Oras, kaotades võitjale 8 sekundiga, kolmandana ...
XIII Tallinna Rattamaraton 2.mai 2010 01.05.2010 (0)
Elion Estonian Cup sarja 2010 aasta avavõistluse XIII Tallinna Rattamaratonile on võimalus internetis registreeruda 28. aprillini 2010 27.04.2010 (0)
Toimus Tallinna Rattamaratoni avatud raja sõit 26.04.2010 (0)
Peatselt lõppeb XIII Tallinna Rattamaratoni registreerimine 19.04.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 18 Aug 2018 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tallinna Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 02.05.2010
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • INFO JA PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2370 Lainevee Heiki 01:02:23 1 1300 Diploma
2 2352 Mäoma Silver 01:02:34 1 1290 Diploma
3 2001 Kivistik Kristen VIKO 01:05:05 2 1280 Diploma
4 2009 Urbas Alvar KJK 01:05:09 3 1270 Diploma
5 2011 Lehemets Siim VIKO 01:05:11 4 1260 Diploma
6 2002 Redi Kaarel TÜASK 01:06:17 5 1250 Diploma
7 2007 Vahtra Vahur TÜ ASK 01:06:49 6 1240 Diploma
8 2008 Puusta Kert KJK 01:07:25 7 1230 Diploma
9 2027 Johanson Raimo KJK 01:07:28 8 1220 Diploma
10 2067 Kaldma Kevin KJK 01:07:28 9 1210 Diploma
11 2012 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 01:07:40 10 1202 Diploma
12 2003 Koch Kalju 01:07:59 1 1194 Diploma
13 2020 Vosman Ekke-Kaur kjk 01:08:06 1 1186 Diploma
14 2023 Hallop Greg Viljandi RK 01:09:12 11 1178 Diploma
15 2030 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 01:09:45 2 1170 Diploma
16 2375 Eilo Enno 01:11:10 2 1162 Diploma
17 2058 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 01:11:41 3 1154 Diploma
18 2043 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 01:11:49 3 1146 Diploma
19 2004 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 01:12:46 4 1138 Diploma
20 2016 Kivistik Gert 01:12:51 12 1130 Diploma
21 2044 Vendelin Karl-Arnold VIKO 01:12:59 5 1122 Diploma
22 2015 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 01:13:34 2 1114 Diploma
23 2021 Tikku Marko 01:13:38 4 1106 Diploma
24 2242 Roos Indrek Catwees 01:14:44 5 1098 Diploma
25 2371 Meitus Raivo 01:14:46 6 1090 Diploma
26 2042 Kramm Raimo WESTLINE TEAM II 01:14:52 7 1082 Diploma
27 2018 Kütt Sander 01:15:47 13 1074 Diploma
28 2257 Andressoo Reimo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 01:15:48 14 1066 Diploma
29 2019 Furmane Linda SIS Baltic / RRS 01:15:50 1 1058 Diploma
30 2039 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi II 01:16:02 6 1050 Diploma
31 2055 Luik Alar 01:16:04 8 1044 Diploma
32 2051 Saar Tõnis KJK 01:16:34 15 1038 Diploma
33 2022 Matvejeva Jana VARGAMÄE 01:16:38 1 1032 Diploma
34 2047 Rüütel Erik 01:17:05 16 1026 Diploma
35 2052 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2 01:17:06 17 1020 Diploma
36 2010 Mesi Ilmar 01:17:11 3 1014 Diploma
37 2031 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 01:17:32 18 1008 Diploma
38 2035 Raie Anette Cosmos Sun 01:18:06 2 1002 Diploma
39 2076 Keller Oliver KJK 01:19:07 7 996 Diploma
40 2217 Selirand Marten 01:19:12 9 990 Diploma
41 2040 Lemese Monika TriMounti team 01:19:37 2 984 Diploma
42 2045 Lootus Kevin CFC Kuusalu 01:20:01 8 978 Diploma
43 2026 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 01:20:08 3 972 Diploma
44 2229 Gutmann Velar 01:20:20 10 966 Diploma
45 2088 Vaga Kristo Enn KJK 01:20:32 9 960 Diploma
46 2046 Kupp Alar cfc kuusalu 01:20:36 19 954 Diploma
47 2034 Odamus Tõnu 01:20:44 4 948 Diploma
48 2098 Stalberg Tair KJK 01:20:53 10 942 Diploma
49 2028 Karus Tiit 01:21:04 5 936 Diploma
50 2075 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 01:21:07 11 930 Diploma
51 2311 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 01:21:07 4 926 Diploma
52 2093 Anton Cristian PLEKK-LIISU RATTAKLUBI 01:21:19 20 922 Diploma
53 2315 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 01:21:21 12 918 Diploma
54 2024 Arumäe Robert VIKO 01:21:33 11 914 Diploma
55 2085 Ilves Kea-Kaia 01:21:37 3 910 Diploma
56 2057 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 01:21:44 12 906 Diploma
57 2048 Janke Maido IITEE 01:21:51 13 902 Diploma
58 2053 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:21:56 1 898 Diploma
59 2037 Käes Jaanika Jõelähtme Singel 01:22:03 4 894 Diploma
60 2029 Kapp Riho Ambla SK 01:22:19 6 890 Diploma
61 2038 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 01:22:29 2 886 Diploma
62 2301 Pihlak Henri 01:22:47 21 882 Diploma
63 2070 Lomp Avo 01:22:48 14 878 Diploma
64 2264 Luik Avo 01:23:03 15 874 Diploma
65 2091 Aavik Aivar 01:23:05 16 870 Diploma
66 2006 Enok Holger 01:23:15 17 866 Diploma
67 2056 Uibu Aivar 01:23:16 18 862 Diploma
68 2036 Kaarma Rain CMYK Team Pajo 01:23:26 19 858 Diploma
69 2059 Eenraid Peep 01:23:54 20 854 Diploma
70 2062 Kübar Kauri WESTLINE TEAM II 01:24:06 21 850 Diploma
71 2072 Riim Allan RPM Rattatiim 01:24:08 22 846 Diploma
72 2066 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 01:24:08 5 842 Diploma
73 2320 Laurimaa Meelis 01:24:18 22 838 Diploma
74 2220 Aavik Karl 01:24:34 23 834 Diploma
75 2274 Jahilo Valdo 01:24:35 23 830 Diploma
76 2327 Kriis Viljar 01:24:43 24 826 Diploma
77 2250 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 01:24:53 25 822 Diploma
78 2065 Kõivumägi Georg TÜSK 01:25:10 13 818 Diploma
79 2109 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 01:25:12 24 814 Diploma
80 2125 Taan Sander GRÜNDER SPORT 01:25:24 14 810 Diploma
81 2099 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 01:25:31 26 808 Diploma
82 2272 Kesküla Urmet Helika 01:25:39 27 806 Diploma
83 2064 Enok Ergi 01:25:40 28 804 Diploma
84 2082 Kaldvee Valdur 01:25:45 29 802 Diploma
85 2054 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 01:25:50 5 800 Diploma
86 2286 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 01:26:09 6 798 Diploma
87 2083 Ääro Martin CFC 01:26:11 30 796 Diploma
88 2115 Hallik Rando HAGAR 01:26:14 31 794 Diploma
89 2156 Reisenbuk Erik KJK 01:26:20 15 792 Diploma
90 2360 Uustal Armo 01:26:25 32 790 Diploma
91 2291 Voll Ardo www.balticpack.ee 01:26:31 33 788 Diploma
92 2358 Sarv Jan-Erik 01:27:22 16 786 Diploma
93 2310 Sõna Heigo 01:27:26 34 784 Diploma
94 2368 Vilpart Toomas 01:27:42 35 782 Diploma
95 2081 Prits Ahti 01:27:53 36 780 Diploma
96 2135 Kunimägi Heini 01:27:54 37 778 Diploma
97 2017 Uibo Rain WESTLINE TEAM II 01:27:54 38 776 Diploma
98 2328 Roosnupp Priit 01:27:55 39 774 Diploma
99 2049 Oja Marek 01:27:55 40 772 Diploma
100 2332 Hinnosaar Kaidi 01:27:55 3 770 Diploma
101 2080 Oks Jaanus WESTLINE TEAM III 01:27:56 41 768 Diploma
102 2120 Soo Rainer WESTLINE TEAM III 01:28:04 42 766 Diploma
103 2139 Pesor Siim KOMO 01:28:09 17 764 Diploma
104 2071 Kristal Kaspar Cosmos 01:28:16 25 762 Diploma
105 2032 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 01:28:18 7 760 Diploma
106 2369 Keldu Karel 01:28:29 26 758 Diploma
107 2285 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 01:28:32 8 756 Diploma
108 2094 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 01:28:34 6 754 Diploma
109 2146 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 01:28:43 7 752 Diploma
110 2068 Milistver Meelis Vennad-Dahl 01:28:43 43 750 Diploma
111 2116 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 01:28:46 9 748 Diploma
112 2147 Nool Sander Haanja Rattaklubi 01:28:58 18 746 Diploma
113 2050 Kaasik Morten Columbus IT 01:29:09 44 744 Diploma
114 2300 Paul Cristopher-Cardo CFC 01:29:11 19 742 Diploma
115 2104 Kuresson Jaak SK Rakke 01:29:12 45 740 Diploma
116 2354 Karner Kuido 01:29:13 46 738 Diploma
117 2191 Kunimägi Germo Pärnu Kalev Spordikool 01:29:28 20 736 Diploma
118 2103 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 01:29:36 47 734 Diploma
119 2122 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 01:29:38 4 732 Diploma
120 2101 Ottender Uwe IITEE 01:30:04 48 730 Diploma
121 2063 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 01:30:11 27 729 Diploma
122 2090 Pajur Agnes 01:30:13 5 728 Diploma
123 2238 Ehari Ain Catwees 01:30:14 49 727 Diploma
124 2086 Kiristaja Hendrik 01:30:32 21 726 Diploma
125 2133 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 01:30:38 50 725 Diploma
126 2356 Väli Tarmo 01:30:55 51 724 Diploma
127 2131 Väärtmaa Tambet 01:31:29 28 723 Diploma
128 2302 Salumäe Madis Tallinna Sõudeklubi 01:31:32 52 722 Diploma
129 2130 Laas Karl Laas 01:31:40 53 721 Diploma
130 2148 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 01:31:51 22 720 Diploma
131 2326 Pallase Alar 01:32:02 54 719 Diploma
132 2119 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 01:32:04 23 718 Diploma
133 2060 Karus Kalev Elioni SK 01:32:09 55 717 Diploma
134 2102 Kuslap Avo Paluküla Team 01:32:16 56 716 Diploma
135 2163 Klaos Aiko Sportland / MyFitness Team I 01:32:22 57 715 Diploma
136 2363 Aljand Marek 01:32:23 58 714 Diploma
137 2303 Põlluste Priit 01:32:29 59 713 Diploma
138 2357 Suve Jaan 01:32:41 60 712 Diploma
139 2079 Põldoja Martin Tartu SK Velo 01:32:56 29 711 Diploma
140 2296 Kornõsev Janek Jänese Rattaklubi 01:32:58 61 710 Diploma
141 2097 Arras Ants 01:33:08 62 709 Diploma
142 2321 Verk Argo 01:33:12 63 708 Diploma
143 2241 Taggel Indrek Catwees 01:33:15 64 707 Diploma
144 2186 Laursoo Tõnu 01:33:18 65 706 Diploma
145 2114 Õispuu Mairis 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 01:33:28 8 705 Diploma
146 2364 Kütt Rainer 01:33:32 66 704 Diploma
147 2335 Koort Indrek 01:33:37 67 703 Diploma
148 2095 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 01:33:51 7 702 Diploma
149 2261 Kravets Ivar 01:33:55 68 701 Diploma
150 2162 Pruul Priit 01:34:04 69 700 Diploma
151 2329 Rohtla Gert 01:34:05 70 699 Diploma
152 2372 Ots Aivar 01:34:18 71 698 Diploma
153 2271 Tiits Janar Helika 01:34:21 72 697 Diploma
154 2192 Sigus Piret 01:34:22 6 696 Diploma
155 2309 Leming Indis 01:34:31 73 695 Diploma
156 2106 Sarapuu Indrek 01:34:34 74 694 Diploma
157 2269 Kivistik Kaido 01:34:38 75 693 Diploma
158 2134 Müristaja Mart 01:34:48 8 692 Diploma
159 2160 Eamets Annika 01:34:59 10 691 Diploma
160 2077 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:35:00 7 690 Diploma
161 2215 Käärma Jaanus 01:35:03 76 689 Diploma
162 2230 Varik Joan Markus 01:35:08 24 688 Diploma
163 2100 Kalmo Märt 01:35:15 77 687 Diploma
164 2073 Reimaa Andrus WESTLINE TEAM 01:35:16 78 686 Diploma
165 2069 Kütt Karel 01:35:18 30 685 Diploma
166 2141 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg naised 01:35:26 11 684 Diploma
167 2349 Odamus Mariliis 01:35:33 9 683 Diploma
168 2221 Ollesk Toomas Catwees 01:35:43 79 682 Diploma
169 2219 Nirk Olav 01:35:58 80 681 Diploma
170 2096 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:36:12 10 680 Diploma
171 2113 Jääger Mari Jõelähtme Singel 01:36:17 8 679 Diploma
172 2087 Pung Peeter VOC 01:36:18 81 678 Diploma
173 2092 Arras Kristjan 01:36:22 82 677 Diploma
174 2239 Russing Mati Catwees 01:36:39 83 676 Diploma
175 2153 Rimmel Marje 01:36:45 9 675 Diploma
176 2161 Joorits Andero 01:36:55 84 674 Diploma
177 2188 Krasmus Kristohver CFC Kuusalu 01:36:56 25 673 Diploma
178 2168 Nõu Inga IITEE 01:37:00 10 672 Diploma
179 2314 Truuts Vilmar Elioni SK 01:37:29 85 671 Diploma
180 2232 Kond Kuido 01:37:54 86 670 Diploma
181 2190 Adder Irja Enicsi naised 01:38:04 12 669 Diploma
182 2248 Reili Mart 01:38:10 26 668 Diploma
183 2182 Objartel Eve 01:38:16 13 667 Diploma
184 2117 Narusk Silja TeamRide Naised 01:38:26 11 666 Diploma
185 2143 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 01:38:28 14 665 Diploma
186 2216 Kepler Andres Elioni SK 01:38:49 87 664 Diploma
187 2226 Siirde Madis 01:38:52 88 663 Diploma
188 2231 Varik Peeter 01:38:53 89 662 Diploma
189 2292 Plado Raini Helika 01:38:56 90 661 Diploma
190 2121 Salumäe Maarja-Liis Nõmme SK 01:38:59 11 660 Diploma
191 2348 Odamus Terje 01:39:02 15 659 Diploma
192 2212 Tasane Toomas 01:39:24 91 658 Diploma
193 2254 Tsvetkov Viktor 01:39:33 92 657 Diploma
194 2149 Sinisaar Indrek 01:39:36 93 656 Diploma
195 2294 Horm Andree CFC Kuusalu 01:39:41 27 655 Diploma
196 2183 Köss Annaliisa Sportland / MyFitness Team II 01:39:44 12 654 Diploma
197 2307 Lind Aivar 01:39:50 94 653 Diploma
198 2152 Toomas Urmas 01:39:52 95 652 Diploma
199 2126 Sofjin Mihhail 01:39:57 96 651 Diploma
200 2373 Rannu Angela 01:40:02 12 650 Diploma
201 2299 Kullang Erkki One Power 01:40:15 97 649 Diploma
202 2283 Kirtsi Kristiina Jõelähtme Singel 01:40:15 13 648 Diploma
203 2376 Lõuke Arbo 01:40:28 98 647 Diploma
204 2322 Gerndorf Urmas 01:40:30 99 646 Diploma
205 2223 Eljaste Matti 01:40:33 100 645 Diploma
206 2166 Männik Margit Exmet 01:40:37 16 644 Diploma
207 2345 Kullas Teet 01:40:50 101 643 Diploma
208 2111 Rullingo Eik IITEE 01:40:51 102 642 Diploma
209 2325 Kaldvee Reino TÜASK 01:40:54 28 641 Diploma
210 2110 Tekku Ivar 01:40:54 103 640 Diploma
211 2208 Järveoja Helje 01:41:00 17 639 Diploma
212 2258 Puu Indrek 01:41:12 104 638 Diploma
213 2305 Rebane Kärt 01:41:34 14 637 Diploma
214 2169 Räppo Triinu TeamRide Naised 01:41:44 15 636 Diploma
215 2337 Väärtmaa Terje 01:42:10 18 635 Diploma
216 2078 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:42:13 105 634 Diploma
217 2151 Klettenberg Ivo Coffee IN 01:42:23 106 633 Diploma
218 2164 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 01:42:34 19 632 Diploma
219 2174 Nõmmik Signe 01:42:38 16 631 Diploma
220 2165 Sabul Indrek 01:42:45 107 630 Diploma
221 2089 Beljaeva Maret Enicsi naised 01:42:48 17 629 Diploma
222 2142 Kadarik Heidi 01:43:05 18 628 Diploma
223 2197 Teas Ragnar Plekk-Liisu Rattaklubi 01:43:08 29 627 Diploma
224 2359 Kulp Siim 01:43:36 31 626 Diploma
225 2214 Sepp Kreete-Brunella KJK 01:43:43 13 625 Diploma
226 2339 Vahemaa Olev Oriens.ee 01:43:58 108 624 Diploma
227 2145 Riim Piia RPM Rattatiim 01:43:59 20 623 Diploma
228 2179 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 01:44:00 14 622 Diploma
229 2157 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 01:44:08 30 621 Diploma
230 2331 Vinkman Kristjan 01:44:10 109 620 Diploma
231 2350 Kellamov Vahur 01:44:20 110 619 Diploma
232 2298 Valgma Riina 01:44:25 19 618 Diploma
233 2263 Kaarna Raul 01:44:34 111 617 Diploma
234 2138 Kaarjärv Martin 01:44:35 112 616 Diploma
235 2247 Reili Johan 01:44:40 31 615 Diploma
236 2158 Jool Ege Kohtla-Nõmme SK 01:44:49 21 614 Diploma
237 2362 Tohver Allan 01:44:51 113 613 Diploma
238 2154 Kamps Markus Catwees 01:45:06 114 612 Diploma
239 2155 Miiter Kristi Cosmos Sun 01:45:07 20 611 Diploma
240 2297 Jumalov Denis 01:45:17 115 610 Diploma
241 2128 Miltop Rait 01:45:56 116 609 Diploma
242 2346 Paadimeister Olari 01:46:02 117 608 Diploma
243 2124 Aimsalu Mart 01:46:15 118 607 Diploma
244 2281 Allikberg Villu 01:46:44 119 606 Diploma
245 2224 Augasmägi Kaul 01:46:50 120 605 Diploma
246 2206 Laas Inge Elioni SK 01:46:52 22 604 Diploma
247 2175 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 01:46:54 121 603 Diploma
248 2262 Augasmägi Ivar 01:46:58 122 602 Diploma
249 2336 Murruste Markus 01:46:58 123 601 Diploma
250 2251 Väljak Heisi Exmet 01:47:16 21 600 Diploma
251 2284 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 01:47:20 22 599 Diploma
252 2280 Mets Rudolf 01:47:20 32 598 Diploma
253 2172 Pärila Aare 01:47:44 124 597 Diploma
254 2144 Käär Kätlin 01:48:03 23 596 Diploma
255 2150 Gaver Maire 01:48:03 24 595 Diploma
256 2137 Mikotin Kaido 01:48:03 125 594 Diploma
257 2061 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 01:48:10 23 593 Diploma
258 2256 Leks Kristiina Elioni SK 01:48:11 24 592 Diploma
259 2366 Reimann Margus 01:48:18 126 591 Diploma
260 2181 Puhk Liisi Cosmos Sun 01:48:25 25 590 Diploma
261 2253 Kallion Rasmus 01:48:26 127 589 Diploma
262 2279 Jundas Kadri-Ann 01:48:28 25 588 Diploma
263 2225 Pertmann Jaan 01:48:42 128 587 Diploma
264 2351 Sülla Aivar 01:48:43 129 586 Diploma
265 2330 Liivamaa Brita Plekk-Liisu Rattaklubi 01:48:44 15 585 Diploma
266 2118 Prikko Kristel Harju Elekter 01:48:47 26 584 Diploma
267 2355 Premet Karl Brent 01:48:47 33 583 Diploma
268 2218 Palu Indrek Plekk-Liisu Rattaklubi 01:48:52 130 582 Diploma
269 2306 Tupits Martin 01:48:54 131 581 Diploma
270 2132 Malberg Kersti 01:48:58 26 580 Diploma
271 2195 Looga Lauri 01:49:09 132 579 Diploma
272 2353 Maajärv Rene 01:49:20 133 578 Diploma
273 2123 Kaasik Arne Columbus IT 01:49:32 134 577 Diploma
274 2240 Solman Veiko Catwees 01:49:47 135 576 Diploma
275 2107 Mets Mari Väike-Maarja RSK 01:49:49 27 575 Diploma
276 2235 Varik Kaidi 01:49:55 28 574 Diploma
277 2173 Heinmets Laidi 01:50:15 27 573 Diploma
278 2282 Tenslind Mait 01:50:36 34 572 Diploma
279 2289 Rajang Oskar HAGAR 01:50:42 136 571 Diploma
280 2312 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 01:50:42 16 570 Diploma
281 2374 Matsalu Ken 01:50:47 137 569 Diploma
282 2127 Tuvikene Alar Catwees 01:51:01 138 568 Diploma
283 2367 Lumiste Andrus 01:51:16 139 567 Diploma
284 2344 Sabul Raul 01:51:27 35 566 Diploma
285 2276 Kobin Annely 01:51:29 28 565 Diploma
286 2202 Enok Egerd 01:52:06 36 564 Diploma
287 2324 Kamm Margus 01:52:08 140 563 Diploma
288 2333 Tulf Tuuliki Samsung 01:52:17 29 562 Diploma
289 2129 Jürisaar Merilin 01:52:20 17 561 Diploma
290 2277 Telgmaa Piret 01:52:26 29 560 Diploma
291 2249 Furman Jekaterina 01:52:50 30 559 Diploma
292 2178 Arras Liis 01:53:34 31 558 Diploma
293 2287 Opikova Kristi Enicsi naised 01:53:44 32 557 Diploma
294 2203 Enok Janne 01:53:59 30 556 Diploma
295 2084 Kroon Oliver 01:54:15 141 555 Diploma
296 2176 Jääger Katre Kentaur Haldus 01:54:16 31 554 Diploma
297 2237 Aaslaid Margus 01:54:40 142 553 Diploma
298 2236 Jääger Liis 01:55:03 18 552 Diploma
299 2185 Stokkeby Marika 01:55:33 32 551 Diploma
300 2278 Kaasik Kristen Columbus IT 01:55:42 143 550 Diploma
301 2159 Vilt Kristiina Jõelähtme Singel 01:56:11 33 549 Diploma
302 2187 Kantsik Tiina 01:56:43 34 548 Diploma
303 2342 Trääder Ruth 01:56:46 35 547 Diploma
304 2207 Stalde Aaron Otto Laas 01:57:58 37 546 Diploma
305 2177 Karing Krista 01:58:53 19 545 Diploma
306 2290 Apri Janika Sampo Spordiklubi 01:59:29 33 544 Diploma
307 2189 Suitso Piret 01:59:46 34 543 Diploma
308 2196 Tõnisson Heidi 02:00:02 36 542 Diploma
309 2265 Piik Merilin Helika 02:00:42 37 541 Diploma
310 2365 Unga Piia 02:00:59 38 540 Diploma
311 2210 Jürman Piret Elioni SK 02:01:48 35 539 Diploma
312 2222 Võtting Raul 02:03:13 144 538 Diploma
313 2341 Rimmel Mailis 02:03:16 36 537 Diploma
314 2074 Matvejev Ahto VARGAMÄE 02:03:21 145 536 Diploma
315 2246 Volens Maret 02:03:29 37 535 Diploma
316 2273 Aalma Ain 02:05:53 146 534 Diploma
317 2170 Koppana Anzela 02:06:12 38 533 Diploma
318 2255 Tatter Reinika Elioni SK 02:09:43 39 532 Diploma
319 2259 Männi Evelin pyhayritus.org 02:10:18 40 531 Diploma
320 2275 Silver Joosep 02:13:48 38 530 Diploma
321 2270 Vendelin Mart-Anton VIKO 02:14:02 39 529 Diploma
322 2243 Lepp Katrin 02:14:58 41 528 Diploma
323 2334 Tulf Mariana Samsung 02:16:17 20 527 Diploma
324 2180 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 02:16:29 42 526 Diploma
325 2211 Vaas Piret Hansa SK 02:16:55 43 525 Diploma
326 2205 Enok Geili 02:18:42 21 524 Diploma
327 2343 Sabul Lisa 02:20:32 22 523 Diploma
328 2361 Nurk Ketlin 02:21:29 147 522 Diploma
329 2338 Hõbemägi Kristiina 02:24:07 44 521 Diploma
330 2194 Antsmäe Siiri 02:26:01 45 520 Diploma
331 2252 Antsmäe Kristin 02:26:04 23 519 Diploma
332 2199 Kirss Monika Alpiexpress 02:27:59 39 518 Diploma
333 2198 Nõmmela Therese 02:28:08 24 517 Diploma
334 2340 Aonurm-Helm Anu 02:32:45 46 516 Diploma
335 2200 Vink Eve Enicsi naised 02:33:27 40 515 Diploma
336 2323 Sildvee Argo 02:39:26 148 514 Diploma
337 2268 Mardi Pille 02:40:46 47 513 Diploma
338 2209 Mägi Kristel Ummisjalu 02:53:57 41 512 Diploma
339 2266 Sumil-Laanemaa Merle 03:08:19 42 511 Diploma
340 2267 Tomingas Kadri 03:11:49 43 510 Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna RM 2010 spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Inga, , 26.05.2010 14:10
Tere,kas keegi siin kommenteeriatest tunneb või teab inimest nimega Alvar Kaldsoo?Või kui sa ise loed,siis su endised klassikaaslased otsivad sind seoses kokkutulekuga.Kui keegi teab,paluge tal ühendust võtta!peeter.saabas@mail.ee
Kayser, , 05.05.2010 09:30
Kui keegi veel pildistas, siis võiks lingi panna.
VIDEO!, , 05.05.2010 00:42
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9737
huvilisele, , 04.05.2010 23:36
Seda ei tohi teha! See on üks väheseid asju, mis seal Aegviidu kandis Tallinnat meenutab.
huviline, , 04.05.2010 21:26
järgmiseks aastaks korraldajatele palve: palun võistluspaigale viiv kruusatee korda teha ehk teisisõnu: võiks sõiduautoga ka läbitav olla
veiko, , 04.05.2010 20:22
Pühapäevastes uudistes oli esikolmik naiste osas natuke vale ja ka Päevalehe oma on vigane, sest osalejad avastavad vigu võistkondade arvestuse aluseks olevas lõpuprotokollis. Õnneks on neid parandusi suhteliselt vähe võrreldes varasemate hooaegadega.
to tiimid, , 04.05.2010 12:06
Tänases Päevalehes oli võistkondade järjestus ka täitsa olemas
kaarel Zilmer, , 04.05.2010 11:10
Pildid on erinevatest aastatest, kus on näha rohket muda, meeletut tolmu ja paljut muud. Nii, nagu seda erinevatel sõitudel on tulnud kogeda. Parimat KZ
tiimid, , 04.05.2010 10:13
kus tiimide arvestus on, miks seda üleval ei ole, pühapäevases uudises oli ju tiimide esikolmik ära toodud, järelikult on see arvestus olemas, pange aga heaga ülesse
Laser, nomihuke@hot.ee, 04.05.2010 09:50
Mehed margus ja harjukas, enne kui norima hakkate, vaadake mis Kaarel oma piltide kohta ütles, eks.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE