estenglv
WAP version
Login form
RSS
81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov LISATUD TULEMUSED 01.05.2010 (31)
Täna toimunud 81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16, edestades teisena lõpetanud Vjatšeslav Koselevi 56 sekundiga. Kolmas oli Tarmo Püi, kel kaotust võitjalek ...
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on saabumas üle 3500 osavõtja. LISATUD STARDINIMEKIRI 29.04.2010 (3)
1.mail kell 12:00 antakse start 81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve. Stardinimekirjadesse on kokku kantud 3272 osavõtjat, kellest jooksudistantsile stardib 2800 ja kepikõnnile 472. Koos ...
81.Suurjooks ümber Viljandi järve avab EMT Järvejooksude sarja 26.04.2010 (0)
Vaid 10 päeva 81. Suurjooksuni Ümber Viljandi järve 21.04.2010 (0)
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on registreerunud juba üle 1500 osaleja 01.04.2010 (0)
1 nädal 81. Suurjooksu soodushinnaga registreerimise lõpuni; registreerimine liigub võimsas rekordgraafikus! 24.03.2010 (0)
Esimesed tasuta 10. Mulgi Rattamaratonile pääsejad on loositud! 16.03.2010 (0)
Veel 2 päeva Mulgi Rattamaratoni tasuta osalemiste loosimiseni 14.03.2010 (0)
Kaks meest stardivad Viljandi Suurjooksule juba 52. korda! 02.03.2010 (4)
81. Suurjooksul Ümber Viljandi järve osaleb ka eelmise aasta võitja 15.02.2010 (0)
Suurjooks Ümber Viljandi järve - 12 km (uuend. 02.05)
Suurjooks Ümber Viljandi järve - kepikõnd 12 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 20 Feb 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
81. Suurjooks Ümber Viljandi Järve
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2009 
Aeg 01.05.2010
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km start kell 12:00 Viljandi järve ääres
Kepikõnd kell 12:00
 
Korraldaja Viljandi Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
 
STARDINIMEKIRI (JOOKS) KEPIKÕNNI STARDINIMEKIRI TULEMUSED 2008 TULEMUSED 2009
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Nr Nimi Võistkond  Aeg    
4109 Aasmäe Ade Viljandi 01:42:22 Diploma
4089 Aasmäe Merle Viljandi 01:46:57 Diploma
4045 Aav Annika Pärnu 02:03:14 Diploma
4475 Aavik Annely Viljandi 01:39:48 Diploma
4459 Abi Maie Viljandi 01:38:06 Diploma
4396 Adamson Annika Tartu 01:48:41 Diploma
4200 Adoberg Külli Harju 01:52:32 Diploma
4302 Aland Irina Viljandi 01:50:45 Diploma
4512 Aleksejeva Vivi Harjumaa 01:33:09 Diploma
4244 Allik Gea Viljandi 01:42:16 Diploma
4272 Allik Kadrin Harju 01:50:55 Diploma
4110 Allik Ülle Viljandi 01:38:10 Diploma
4252 Allvee Hiie Viljandi 01:42:21 Diploma
4295 Andrusa Linda Vidzeme 01:33:44 Diploma
4228 Anton Ene Viljandi 02:08:34 Diploma
4111 Arras Celia Tartu 01:38:15 Diploma
4296 Auza Katrina Anna Vidzeme 01:48:34 Diploma
4384 Berg Devi Pärnu 01:32:45 Diploma
4476 Bild Tiiu Viljandi 01:36:27 Diploma
4375 Bonder Marje Rapla 01:55:06 Diploma
4444 Braun Kaidi Viljandi 01:30:25 Diploma
4038 Braun Velli Viljandi 01:57:45 Diploma
4242 Eismann Kristel Viljandi 01:46:41 Diploma
4241 Eismann Meeli Viljandi 01:46:41 Diploma
4205 Elmet Krista Viljandi 01:24:34 Diploma
4225 Elur Reet Viljandi 02:08:32 Diploma
4074 Floren Annela Lääne-Viru 01:48:53 Diploma
4075 Floren Kristel Lääne-Viru 01:48:53 Diploma
4095 Gaim Margit Viljandi 02:07:37 Diploma
4059 Garankina Zina Viljandi 01:42:39 Diploma
4131 Gross Evelin Tartu 02:15:19 Diploma
4130 Gross Margus Tartu 02:15:20 Diploma
4321 Grünbaum Annika Viljandi 01:50:44 Diploma
4364 Gurkina Ülle Harju 01:45:04 Diploma
4181 Haas Mall Pärnu 01:51:47 Diploma
4180 Haas Merike Pärnu 01:51:49 Diploma
4398 Haljak Hege Viljandi 01:53:58 Diploma
4137 Hannibal Annely Tartu 01:29:20 Diploma
4371 Hanstein Egle Viljandi 01:47:01 Diploma
4370 Hanstein Elina Viljandi 02:01:12 Diploma
4525 Harle Ritva 02:40:24 Diploma
4362 Heina Mari Pärnu 01:33:09 Diploma
4099 Heinaru Airi Tartu 02:07:43 Diploma
4086 Heinaru Siiri Tartu 02:07:42 Diploma
4016 Heinaste Eva Viljandi 02:01:37 Diploma
4466 Heinsalu Kaidi Tallinn 01:42:33 Diploma
4468 Heinsalu Kaja Viljandi 02:02:50 Diploma
4010 Hindrea Ahto Harju 01:45:06 Diploma
4009 Hindrea Lily Harju 01:45:07 Diploma
4526 Holopainen Tuulikki 02:40:24 Diploma
4233 Holsting Eve Viljandi 01:43:44 Diploma
4159 Hommik Katrin Viljandi 02:02:50 Diploma
4258 Hrabrova Helve Viljandi 01:46:03 Diploma
4054 Hurbola Arle Tartu 02:14:23 Diploma
4316 Hytönen Lea Viljandi 01:40:18 Diploma
4275 Ibrus Joel Tartu 01:43:12 Diploma
4265 Ilusk Helen Viljandi 01:38:48 Diploma
4273 Ilves Ly Viljandi 01:40:10 Diploma
4071 Ilves Viktor Tartu 01:25:17 Diploma
4474 Jaago Jaak Viljandi 01:33:27 Diploma
4158 Jaansoo Mare Viljandi 01:43:14 Diploma
4271 Jaeski Eve Viljandi 01:42:02 Diploma
4473 Jago Piret Viljandi 01:35:10 Diploma
4517 Jahilo Peep Tallinn 01:33:39 Diploma
4413 Jaht Maris Tartu 02:03:13 Diploma
4063 Jakobson Merle Tartu 01:31:20 Diploma
4501 Joandi Reti Viljandi 01:35:07 Diploma
4186 Johanson Raul Harju 01:24:05 Diploma
4146 Judd Kylie Muu 01:53:32 Diploma
4363 Juhanson Elina Harju 01:48:06 Diploma
4092 Juks Virge Viljandi 01:44:02 Diploma
4138 Juursoo Meelis Tartu 01:29:20 Diploma
4334 Jõesalu Jana Pärnu 01:54:11 Diploma
4440 Jõgila Riina Viljandi 02:03:32 Diploma
4424 Jõgis Agne Joalanda Viljandi 01:49:19 Diploma
4422 Jõgis Anneli Viljandi 01:49:19 Diploma
4319 Jürgens Inga Viljandi 01:45:26 Diploma
4492 Kaasik Iisi Viljandi 01:46:26 Diploma
4145 Kadalipp Kalle Viljandi 01:53:27 Diploma
4331 Kaev Liina Harju 01:57:52 Diploma
4033 Kahu Maili Viljandi 01:42:04 Diploma
4491 Kahu Sandra Viljandi 01:42:04 Diploma
4034 Kahu Vahur Viljandi 01:27:55 Diploma
4097 Kalamees Kadri Harju 01:38:08 Diploma
4215 Kalamees Marita Viljandi 01:56:06 Diploma
4087 Kalev Laili Viljandi 02:01:10 Diploma
4496 Kallas Hanna Viljandi 01:59:38 Diploma
4495 Kallas Kaie Viljandi 01:59:38 Diploma
4254 Kallit Malle Pärnu 01:34:53 Diploma
4516 Kampus Signe Tallinn 01:42:04 Diploma
4314 Kanter Liina Harju 01:44:32 Diploma
4027 Kapp Anna Järva 01:43:16 Diploma
4040 Kapp Marko Järva 01:38:54 Diploma
4353 Karelson Hiie Tartu 01:38:18 Diploma
4003 Karja Ahto Tartu 01:42:03 Diploma
4002 Karja Anneli Tartu 01:40:22 Diploma
4001 Karja Helena Tartu 01:43:33 Diploma
4085 Karp Urve Lääne-Viru 01:38:03 Diploma
4008 Karro Kadri Harju 01:42:57 Diploma
4126 Kase Katrin Tartu 01:40:59 Diploma
4153 Kase Marianne Viljandi 01:46:24 Diploma
4198 Kasemaa Angeelika Tartu 01:41:14 Diploma
4094 Kask Lenne Harju 01:44:41 Diploma
4263 Kask Talvi Viljandi 01:42:56 Diploma
4434 Kazakeviäs Igors Vidzeme 01:08:29 Diploma
4290 Kauber Monika Viljandi 02:08:24 Diploma
4098 Kauponen Taisto Harju 01:43:29 Diploma
4418 Keerberg Liina Harju 01:47:02 Diploma
4464 Keert Katrin Kuressaare 01:46:12 Diploma
4431 Kendla Janne Harju 01:48:04 Diploma
4211 Kesanurm Kaisa Viljandi 01:37:25 Diploma
4412 Kiidjärv Reet Tartu 01:50:43 Diploma
4315 Kiis Eliise Tartu 01:47:39 Diploma
4101 Kiis Eve Viljandi 01:41:29 Diploma
4481 Kiisküla Janne Viljandi 01:58:05 Diploma
4408 Kilbi Kati Viljandi 01:43:21 Diploma
4432 Killing Õie Pärnu 01:38:18 Diploma
4336 Kink Anneli Viljandi 01:43:09 Diploma
4017 Kink Kadri Viljandi 02:01:37 Diploma
4166 Kipper Milvi Rapla 02:15:20 Diploma
4251 Kirss Margit Viljandi 01:43:14 Diploma
4161 Kiudsoo Ene Harju 01:38:05 Diploma
4397 Kivimäe Krista Tartu 01:42:05 Diploma
4261 Kivipõld Küllike Viljandi 01:38:16 Diploma
4270 Kivja Kati Viljandi 01:48:57 Diploma
4288 Koemets Tiidrek Viljandi 01:42:50 Diploma
4504 Koido Kati Tartu 02:11:26 Diploma
4503 Koido Liivi Tartu 02:11:26 Diploma
4191 Koit Kerli Rapla 01:46:57 Diploma
4472 Koppel Ruth Viljandi 01:48:25 Diploma
4113 Koppel Triin Saare 01:42:10 Diploma
4385 Kotkas Made Viljandi 01:48:03 Diploma
4386 Kriks Eha Lääne-Viru 02:01:09 Diploma
4470 Kukk Karin Viljandi 01:42:33 Diploma
4120 Kukk Pille Pärnu 01:41:49 Diploma
4387 Kuld Ingrid Harju 01:45:54 Diploma
4026 Kulev Rita Lääne-Viru 01:50:11 Diploma
4502 Kurg Anne Viljandi 01:58:01 Diploma
4042 Kurro Telle Harju 01:52:52 Diploma
4043 Kurro Terje Viljandi 01:52:53 Diploma
4402 Kurvits Merle Tartu 01:57:08 Diploma
4403 Kurvits Taivo Tartu 01:30:28 Diploma
4489 Kuum Gaili Viljandi 01:48:01 Diploma
4490 Kuum Kerstin Viljandi 01:48:01 Diploma
4349 Kuuseorg Katrin Harju 01:44:32 Diploma
4122 Kuusik Marika Pärnu 01:32:19 Diploma
4067 Kuusk Kadi Pärnu 01:32:13 Diploma
4005 Kõre Aivar Harju 01:51:49 Diploma
4006 Kõre Lea Harju 01:57:41 Diploma
4004 Käen Ülla Tartu 01:45:06 Diploma
4070 Käpa Tõnis Tartu 01:30:02 Diploma
4078 Kört Helen Viljandi 01:36:09 Diploma
4419 Küla Heivi Valga 01:38:38 Diploma
4257 Kümnik Kati Tartu 02:01:38 Diploma
4256 Kümnik Monika Viljandi 02:01:42 Diploma
4050 Künnap Kristi Viljandi 01:36:45 Diploma
4395 Kütt Kassandra Harju 01:42:36 Diploma
4341 Kütt Küllike Viljandi 01:48:02 Diploma
4394 Kütt Raivo Harju 01:33:27 Diploma
4393 Kütt Tiina Harju 01:33:23 Diploma
4518 Laikoja Helen Tartumaa 01:29:44 Diploma
4279 Laimets Juta Järva 01:36:12 Diploma
4420 Laineste Kersti Viljandi 01:48:05 Diploma
4388 Laja Luule 0 02:07:37 Diploma
4323 Lang Airi Viljandi 01:48:05 Diploma
4124 Laos Esta Viljandi 01:51:09 Diploma
4106 Lass Eleon Harju 01:42:54 Diploma
4276 Lassmann Katrin Harju 01:45:37 Diploma
4011 Lastik Anneli Tartu 01:44:26 Diploma
4088 Lauk Andra Viljandi 01:43:17 Diploma
4452 Lee Kristiina Harju 02:00:08 Diploma
4076 Leemet Katrin Harju 01:48:18 Diploma
4304 Lees-Leesma Triin Harju 01:52:50 Diploma
4328 Leilop Evi Viljandi 01:32:20 Diploma
4313 Lemetti Leili Harju 02:02:01 Diploma
4426 Lepik Eve Viljandi 01:38:37 Diploma
4223 Lepp Reta Viljandi 02:08:31 Diploma
4391 Leppik Leane Harju 01:42:49 Diploma
4417 Lichtfeldt Kaja Harju 01:48:12 Diploma
4346 Liiv Evelin Tartu 02:05:03 Diploma
4129 Liiva Toomas Valga 01:37:12 Diploma
4245 Lille Tiina Tartu 01:47:47 Diploma
4439 Lillemets Maire Viljandi 01:43:58 Diploma
4511 Lillo Taigur Valga 01:49:18 Diploma
4325 Limberg Aare Lääne-Viru 01:59:39 Diploma
4324 Limberg Maire Lääne-Viru 01:59:39 Diploma
4255 Lind Kaja Viljandi 01:34:43 Diploma
4007 Lindma Kairi Viljandi 01:51:54 Diploma
4199 Lindre Ants Rapla 01:30:19 Diploma
4240 Ling Helle Lääne-Viru 02:03:32 Diploma
4454 Linntamm Laura Viljandi 02:00:08 Diploma
4184 Lipand Anneli Viljandi 01:42:34 Diploma
4329 Lips Eve Viljandi 01:38:36 Diploma
4415 Lohu Kristina Viljandi 02:03:14 Diploma
4416 Lohu Tiina Viljandi 02:04:54 Diploma
4069 Loit Jana Viljandi 01:30:56 Diploma
4347 Lomp Raavo Harju 01:54:21 Diploma
4150 Loova Marika Harju 01:56:06 Diploma
4488 Lopman Aili Tartu 02:03:39 Diploma
4149 Luht Reet Ida-Viru 02:01:59 Diploma
4112 Luidalepp Veronica Tartu 01:07:24 Diploma
4174 Luik Ain Järva 01:54:53 Diploma
4039 Luik Terje Tartu 01:47:26 Diploma
4084 Lukas Jaanika Viljandi 01:52:56 Diploma
4514 Luks Külliki Viimsi 01:50:43 Diploma
4243 Lusikas Alina Pärnu 01:58:43 Diploma
4119 Lõsov Anneli Pärnu 01:32:19 Diploma
4267 Lääts Merle Viljandi 01:57:58 Diploma
4217 Maamägi Monika Harju 01:47:02 Diploma
4404 Mahla Sigrit Tartu 01:57:07 Diploma
4083 Maiste Johannes Viljandi 01:37:21 Diploma
4082 Maiste Silvi Viljandi 01:37:21 Diploma
4066 Maisväli Kaidi Tartu 01:43:26 Diploma
4065 Maisväli Maila Tartu 01:49:59 Diploma
4381 Makku Andres Viljandi 01:36:46 Diploma
4382 Makku Merike Viljandi 01:39:10 Diploma
4480 Malõh Jana Pärnu 02:00:33 Diploma
4372 Mandri Diana Harju 01:48:13 Diploma
4134 Mardim Maiken Viljandi 01:47:03 Diploma
4058 Margus Maive Tartu 01:43:33 Diploma
4528 Marhele Mõra 02:07:59 Diploma
4282 Markus Marili Viljandi 01:29:34 Diploma
4506 Martin Ljudmila Viljandi 01:51:02 Diploma
4399 Martin Tõnu Harju 01:48:14 Diploma
4338 Martsik Garmen Viljandi 01:36:49 Diploma
4524 Mazurtshak Georg Harjumaa 02:00:55 Diploma
4523 Mazurtak Ly Harjumaa 02:00:55 Diploma
4206 Mauring Eevi Viljandi 01:42:55 Diploma
4448 Mein Jaanika Viljandi 01:39:36 Diploma
4195 Merila Tiina Harju 02:13:23 Diploma
4133 Merilaine Evelin Tartu 01:44:48 Diploma
4522 Metsa Erkki Tartu 01:42:41 Diploma
4409 Metsallik Merike Tartu 01:43:22 Diploma
4345 Metsla Victoria Järva 01:46:33 Diploma
4154 Metsma Merle Valga 01:43:54 Diploma
4182 Mieler Everyn Harju 01:42:48 Diploma
4460 Mill Sirje Viljandi 01:38:06 Diploma
4202 Milt Kersti Harju 01:39:13 Diploma
4249 Milvek Pille Tartu 01:29:28 Diploma
4377 Mitt Mariann Viljandi 01:47:26 Diploma
4337 Moones Anne Viljandi 01:49:10 Diploma
4147 Mutanen Virpi Uusimaa 02:37:34 Diploma
4414 Muttik Evelin Tartu 02:03:13 Diploma
4446 Mõtsar Kristiina Viljandi 01:43:50 Diploma
4226 Mäemets Ülla Viljandi 01:47:19 Diploma
4405 Mägi Helen Pärnu 02:04:41 Diploma
4487 Mägi Rita Tartu 02:03:40 Diploma
4056 Mällo Piret Tartu 01:43:33 Diploma
4438 Mänd Anni Harju 01:50:17 Diploma
4041 Mänd-Hein Liisi Viljandi 01:50:16 Diploma
4378 Männik Katrin Viljandi 01:35:11 Diploma
4055 Männiste Moonika Tartu 01:45:48 Diploma
4348 Männiste Rael Harju 01:44:31 Diploma
4163 Märtson Aive Harju 01:42:54 Diploma
4164 Märtson Evelin Harju 01:42:53 Diploma
4185 Müürisepp Marju Harju 01:45:44 Diploma
4356 Nagel Piret Järva 01:41:25 Diploma
4216 Napritson Jana Viljandi 01:37:50 Diploma
4064 Naruski Gerttu Tartu 01:40:20 Diploma
4306 Nerman Margit Viljandi 01:42:04 Diploma
4077 Nokkur Ada Harju 01:44:34 Diploma
4021 Normann Veera Viljandi 01:56:11 Diploma
4510 Nuija Kairi Viljandi 01:40:21 Diploma
4498 Nuija Margit Viljandi 01:53:37 Diploma
4428 Nukka Katrin Viljandi 01:57:49 Diploma
4218 Nurk Anne Viljandi 02:08:34 Diploma
4219 Nurk Laura Viljandi 02:08:24 Diploma
4047 Oja Liina Viljandi 01:50:48 Diploma
4425 Ojala Ave Harju 01:45:54 Diploma
4049 Ojasaar Merike Lääne-Viru 01:48:26 Diploma
4513 Older Ülo Viljandi 01:33:09 Diploma
4515 Oll Ever Tartumaa 01:37:45 Diploma
4352 Oras Reelika Viljandi 01:38:36 Diploma
4441 Orgla Juta Viljandi 02:03:31 Diploma
4105 Orgusaar Piret Viljandi 01:39:13 Diploma
4278 Osadtsaja Jekaterina Harju 01:38:58 Diploma
4221 Otsa Liia Viljandi 02:08:32 Diploma
4155 Paas Karin Valga 01:43:53 Diploma
4165 Paeorg Laine Rapla 02:15:19 Diploma
4125 Pai Eve Tartu 01:41:51 Diploma
4477 Paistu Evelin Viljandi 01:42:03 Diploma
4212 Pajumägi Christina Viljandi 01:41:03 Diploma
4128 Pajus Jane Tartu 01:43:43 Diploma
4327 Pakkonen Tiina Viljandi 01:39:11 Diploma
4392 Palgi Kätlin Harju 01:36:39 Diploma
4204 Pall Liis Tartu 01:41:33 Diploma
4214 Pallon Piret Britta Harju 02:01:59 Diploma
4285 Palu Katrin Pärnu 01:42:30 Diploma
4222 Pariis Mare Viljandi 02:08:33 Diploma
4104 Parik Ingrid Viljandi 01:50:27 Diploma
4194 Parik Piia Viljandi 01:48:57 Diploma
4060 Pass Krista Viljandi 01:42:40 Diploma
4326 Peek Annika Viljandi 01:43:50 Diploma
4407 Peetson Monika Harju 01:40:28 Diploma
4456 Peips Tiina Viljandi 01:42:06 Diploma
4220 Peterson Sirje Viljandi 02:08:34 Diploma
4339 Pihkva Lilli Viljandi 01:38:10 Diploma
4061 Pihlak Marina Harju 00:44:53 Diploma
4342 Pihlak Tiina Viljandi 01:52:30 Diploma
4335 Pihlaste Merly Pärnu 02:04:41 Diploma
4142 Piir Ilona Viljandi 01:39:48 Diploma
4494 Piirisalu Marelle Viljandi 01:43:50 Diploma
4127 Pontus Maaja Tartu 01:44:48 Diploma
4170 Poolakese Krista Harju 01:34:20 Diploma
4229 Praks Terje Viljandi 02:08:34 Diploma
4320 Priks Külli Viljandi 01:53:26 Diploma
4499 Priks Maria Viljandi 01:35:53 Diploma
4310 Puskar Eelika Viljandi 01:40:18 Diploma
4029 Põdra Katrin Jõgeva 01:50:14 Diploma
4201 Põld Kalli Viljandi 01:39:13 Diploma
4203 Põld Rain Viljandi 01:39:11 Diploma
4227 Põlme Piret Viljandi 02:08:32 Diploma
4436 Pärn Pille Viljandi 01:51:49 Diploma
4311 Pärnaku Eve Viljandi 01:44:08 Diploma
4379 Pärtel Mariliis Tartu 02:04:10 Diploma
4028 Pärtelpoeg Katrin Harju 01:42:32 Diploma
4062 Raal Liina Tartu 01:31:29 Diploma
4442 Raidsalu Tea Viljandi 02:07:47 Diploma
4360 Raja Margus Tartu 01:41:55 Diploma
4361 Raja Sirle Tartu 01:41:55 Diploma
4143 Randmäe Age Viljandi 01:45:25 Diploma
4144 Randmäe Kerttu Viljandi 01:39:58 Diploma
4209 Ranki Pirjo Uusimaa 01:44:31 Diploma
4298 Rata Ilze Vidzeme 01:30:22 Diploma
4482 Ratas Kerli Viljandi 01:48:10 Diploma
4299 Rats Juris Vidzeme 01:27:50 Diploma
4359 Ratt Alvar Tartu 00:53:47 Diploma
4400 Raudmäe Maarika Harju 01:48:13 Diploma
4035 Raudsepp Jane Viljandi 01:47:55 Diploma
4156 Reelend Regina Viljandi 01:49:49 Diploma
4380 Reilson Egne Harju 01:38:00 Diploma
4013 Reiner Annika Harju 02:01:37 Diploma
4014 Reiner Marie-Annabel Harju 02:00:15 Diploma
4172 Reinvee Maie Harju 01:43:06 Diploma
4173 Reinvee Rein Harju 01:49:49 Diploma
4103 Reiter Mikk Viljandi 01:50:27 Diploma
4260 Ristisaar Ain Viljandi 01:46:04 Diploma
4435 Ristisaar Alo Viljandi 01:46:04 Diploma
4268 Ristov Sirje Viljandi 01:57:58 Diploma
4280 Rohtla Helve Viljandi 02:00:33 Diploma
4401 Rohtla Sirje Lääne-Viru 02:01:09 Diploma
4197 Rohtma Merilin Tartu 01:47:19 Diploma
4453 Rohumäe Triin Harju 02:00:08 Diploma
4309 Roosaar Anneli Tartu 01:51:01 Diploma
4253 Roosalk Kaire Viljandi 01:34:32 Diploma
4467 Roosmaa Riina Tallinn 01:42:33 Diploma
4269 Roosna Elle Viljandi 01:53:15 Diploma
4465 Roosna Triinu Viljandi 01:48:24 Diploma
4457 Roslender Niina Viljandi 01:57:43 Diploma
4293 Rull Alo Tartu 01:27:55 Diploma
4294 Rull Kristiina Tartu 01:32:25 Diploma
4284 Rullingo Helja Viljandi 01:49:09 Diploma
4450 Rätsep Kairi Harju 01:43:34 Diploma
4389 Saar Hele Harju 01:51:50 Diploma
4383 Saar Helena Viljandi 01:56:55 Diploma
4521 Saar Heli 01:58:02 Diploma
4433 Saar Kaisa Harju 01:44:55 Diploma
4141 Saar Siiri Harju 01:58:01 Diploma
4162 Saareoks Hele Viljandi 01:51:23 Diploma
4266 Saarm Reet Viljandi 01:51:45 Diploma
4115 Saarma Pille-Triin Tartu 01:42:23 Diploma
4281 Saarmäe Siiri Harju 01:29:26 Diploma
4274 Saks Signe Tartu 01:50:06 Diploma
4373 Salep Moonika Lääne-Viru 02:10:54 Diploma
4365 Salu Piia Rapla 01:55:06 Diploma
4151 Salumäe Carmen Viljandi 01:51:06 Diploma
4330 Saluotsa Birgit Tartu 01:54:55 Diploma
4458 Sankmann Ly Viljandi 01:28:34 Diploma
4354 Saral Ester Tartu 01:51:04 Diploma
4235 Sarapuu Kerttu Harju 02:02:27 Diploma
4497 Sarapuu Kätlin Viljandi 02:04:07 Diploma
4248 Sark Pilvi Rapla 01:08:59 Diploma
4287 Saul Astra Viljandi 01:50:45 Diploma
4072 Savi Kadri Viljandi 01:52:34 Diploma
4123 Seero Marge Viljandi 01:48:00 Diploma
4318 Sepp Aivi Viljandi 01:51:23 Diploma
4157 Sepp Maila Viljandi 01:49:48 Diploma
4093 Sepp Mesike Viljandi 01:44:02 Diploma
4471 Sihver Tiit Viljandi 01:41:09 Diploma
4118 Siibak Merle Viljandi 01:31:10 Diploma
4117 Siil Inga Harju 01:33:24 Diploma
4207 Siimer Enn Viljandi 01:28:20 Diploma
4358 Sikk Jelena Viljandi 01:33:15 Diploma
4190 Sild Ulvi Viljandi 01:43:44 Diploma
4443 Silk Leeni Harju 02:07:46 Diploma
4469 Sillaots Kersti Paistu 01:43:23 Diploma
4277 Sillaots Sirle Viljandi 01:45:26 Diploma
4052 Sindi Urve Viljandi 01:41:23 Diploma
4057 Siniväli Piret Tartu 01:45:24 Diploma
4046 Sirkel Kätlin Viljandi 01:50:48 Diploma
4343 Sitska Anneli Viljandi 01:44:34 Diploma
4160 Skirta Igor Viljandi 01:39:09 Diploma
4449 Soans Kristina Harju 01:43:34 Diploma
4102 Sokk Elis Viljandi 01:52:34 Diploma
4411 Soomets Jaan Tartu 01:50:43 Diploma
4291 Soonik Eneli Viljandi 01:32:27 Diploma
4500 Soonik Kristi Viljandi 01:32:27 Diploma
4231 Sooviik Kaire Viljandi 02:08:32 Diploma
4509 Soovik Kati Viljandi 02:02:03 Diploma
4232 Soovilk Gerda Viljandi 02:04:09 Diploma
4108 Sosi Asti Viljandi 01:49:51 Diploma
4297 Stabulnieks Maris Vidzeme 01:48:38 Diploma
4307 Stepahhina Zanna Tartu 02:05:03 Diploma
4037 Sulamägi Maige Tartu 01:39:02 Diploma
4427 Sulu Jaanika Viljandi 01:57:50 Diploma
4366 Sutt Enda Pärnu 01:41:08 Diploma
4114 Suun Annika Tartu 01:42:24 Diploma
4333 Suviste Maarius Tartu 01:54:22 Diploma
4196 Zahharova Oksana Tartu 01:37:07 Diploma
4374 Zinkovski Anne Viljandi 01:36:27 Diploma
4236 Takk Helen Viljandi 01:33:33 Diploma
4032 Takker Hannela Tartu 01:40:22 Diploma
4193 Talimaa Tõnu Viljandi 01:23:55 Diploma
4096 Tamm Kristi Viljandi 01:43:29 Diploma
4283 Tammaru Maria Harju 01:42:01 Diploma
4152 Tammemäe Jaanika Viljandi 01:52:10 Diploma
4175 Tammik Krista Pärnu 01:43:18 Diploma
4322 Tammin Kristel Viljandi 01:44:55 Diploma
4259 Tammleht Maret Viljandi 01:46:03 Diploma
4486 Tampere Marianna Viljandi 01:53:58 Diploma
4445 Tarikas Avo Valga 01:49:49 Diploma
4264 Tasane Geiu Viljandi 01:42:56 Diploma
4351 Tasane Triin Viljandi 01:36:01 Diploma
4107 Teder Edda Tartu 01:49:20 Diploma
4376 Teder Sirli Harju 01:42:32 Diploma
4519 Teras Tiina Tallinn 01:55:53 Diploma
4505 Thole Anita 01:47:52 Diploma
4462 Tiirats Inga Viljandi 01:52:38 Diploma
4179 Tiit Tõnis Viljandi 01:56:36 Diploma
4390 Timmi Ene Tartu 01:37:35 Diploma
4188 Tirmaste Marika Viljandi 01:39:35 Diploma
4305 Toikka-Tamm Raili Viljandi 01:47:28 Diploma
4237 Toimla Silja Harju 01:30:48 Diploma
4051 Tomp Ülla Viljandi 01:41:22 Diploma
4171 Tomson Mati Viljandi 01:37:20 Diploma
4176 Toobal Kaire Viljandi 01:43:57 Diploma
4357 Toodo Pille Viljandi 01:41:25 Diploma
4447 Toom Kadri Viljandi 01:44:08 Diploma
4421 Torim Elina Viljandi 01:47:59 Diploma
4030 Torim Heli Viljandi 01:42:06 Diploma
4292 Trallmann Ene Viljandi 01:51:23 Diploma
4430 Tropp Kaie Harju 02:02:27 Diploma
4368 Truu Ira Viljandi 01:40:19 Diploma
4367 Truu Reet Viljandi 01:43:13 Diploma
4520 Truverk Kaspar Harjumaa 01:55:53 Diploma
4410 Tuul Terje Viljandi 01:40:11 Diploma
4148 Tuvi Malle Harju 02:02:00 Diploma
4308 Tõniste Siiri Harju 01:47:58 Diploma
4183 Tõnnov Kadri Viljandi 01:43:48 Diploma
4053 Tähemaa Ingrid Tartu 02:14:23 Diploma
4507 Uudeküll Kadi Lääne-Virumaa 01:38:29 Diploma
4286 Uussaar Maire Viljandi 01:50:45 Diploma
4478 Vaabel Signe Viljandi 01:42:56 Diploma
4479 Vaabel Ülo Viljandi 01:42:56 Diploma
4116 Vaaks Eve Viljandi 01:46:23 Diploma
4177 Vahemaa Kristiina Viljandi 01:48:43 Diploma
4178 Vahemaa Viljar Viljandi 01:48:49 Diploma
4508 Vaht Siret Lääne-Virumaa 01:43:45 Diploma
4073 Vahter Riine Pärnu 01:40:48 Diploma
4044 Vaidila Maria Pärnu 02:01:44 Diploma
4455 Vainküla Kristi Tallinn 02:07:41 Diploma
4355 Vainola Katrin Pärnu 01:48:10 Diploma
4484 Vainola Kristina Viljandi 01:46:26 Diploma
4080 Vainola Külli Viljandi 01:32:08 Diploma
4483 Vainola Piret Viljandi 01:46:26 Diploma
4527 Waire Mia 02:40:24 Diploma
4081 Valdmaa Hille Harju 01:35:24 Diploma
4463 Valli Ülle Viljandi 01:47:07 Diploma
4091 Valtin Kai Harju 01:43:45 Diploma
4262 Vare Kristel Viljandi 01:44:36 Diploma
4437 Varendi Merle Harju 01:45:18 Diploma
4246 Variku Janne Tartu 01:51:06 Diploma
4332 Varsamaa Pille Viljandi 01:24:34 Diploma
4189 Varula Viktoria Viljandi 01:38:20 Diploma
4031 Vehlmann Helle Harju 01:59:44 Diploma
4187 Vell Irja Viljandi 01:47:07 Diploma
4090 Vellerind Anneli Harju 01:51:45 Diploma
4344 Verhovõh Eena Viljandi 01:44:34 Diploma
4230 Vides Hella Viljandi 01:47:20 Diploma
4340 Viies Halja Viljandi 01:48:02 Diploma
4485 Viigand Tiina Viljandi 01:48:10 Diploma
4213 Viilop Margot Harju 01:53:45 Diploma
4068 Viir Helle Pärnu 01:33:37 Diploma
4312 Viira Eve Viljandi 01:40:10 Diploma
4493 Viltmann Kadre Viljandi 01:46:25 Diploma
4461 Vister Vilja Viljandi 01:52:38 Diploma
4369 Väizenen Kaarina Viljandi 01:48:18 Diploma
4100 Õunap Monika Viljandi 01:36:05 Diploma
4529 Äolmine Anita 02:05:20 Diploma
4168 Ülenurm Mare Tartu 01:51:06 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mari, , 21.04.2012 11:48
Kas keegi oskab öelda, kas jooksu ajal töötab ka pakihoid?Kunagi pole seda vaja läinud, nii et pole endale silma jäänud
küss, , 11.05.2010 16:44
kuskil pilte on?
Vilets Vennike, , 11.05.2010 14:24
et nad vermivad lisamedalid? Huvitav, homme on 12 mai.Tahaks teada kas metall on nüüd ärajahtunud ja tasub alamust paluma minna?
Andres, , 06.05.2010 10:18
Linda, You can find NW results on next address - www.viljandimaa.ee/jarvejooks - 81. suurjooksu tulemused - kk 2010.
Linda, , 05.05.2010 23:32
Where are the NW results?
korraldajate pöördumine, , 05.05.2010 15:54
Suurjooksu korraldajate toimkond vabandab jooksul osalejate ees, kes ei saanud osavõtumedalit. Oleme vastutavad selle eest, et ei viinud parandust juhendisse kui tekkis tõrge medalite valmistamisel, seoses meistri tõsise haigestumisega. Sellest lähtuvalt otsustasime korraldusmeeskonnaga, et medali saavad 2000 lõpetajat. Seoses osalejate hulgas üleskerkinud probleemiga medalite puudumisest peale 2100 lõpetanut, oleme saanud kokkuleppele medalite valmistaja perekonnaga, et nad vermivad lisamedalid, mida on võimalik kätte saada Viljandimaa Spordiliidust alates 12. maist. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast ja soovime kõigile Suurjooksul osalenutele rõõmsat meelt ja sportlikku suve! 81. Suurjooksu ümber Viljandi järve korraldajad
Linda, LV, 05.05.2010 11:25
It was really disappointing to see all those numerous runners on the nordic walking track. Suggestion for the runners: take the asphalt paws off the poles when you nordic-walk on soft ground and learn the NW technique - you will be able to walk faster (will not interfere with the walkers) and there will be no need to run. I agree re medals: slightly deceived expectations (esp. for the children we took along). The idea to separate NW start from the runner start was great.
skiwaffe, , 04.05.2010 16:39
See on küll üllatav kui tõesti kõigile osavõtjatele meene-medalit ei antud. Aga tõepoolest, selmet siin pahameelt välja elada tuleks õigustatud küsimusega otse korraldajate poole pöörduda. Muidugi, et see teema juba siin tõstatus, peaks korraldajad ka siin vastuse andma ja asja ära klaarima.
kõndija, , 04.05.2010 14:15
Üllatuseks oli rajal palju mehi, arvan et jooksus oleks nad edukamad olnud. Ja lõpuks kepikõnnis tehnika eest punkte ei anta ja võistlusreegleid pole,siis ei pane pahaks kellegi väikest sörki, kuigi ka minust mööduti. Medali oleks küll võinud olla, seda enam et lubatud oli.Aga muidu oli tore.
Loovutajatele, , 04.05.2010 10:20
Laps tuli koju kurvalt - midagi pole näidata. Seda medalit oli tarvis esimesel-teisel päeval. Nüüd on ta tõesti ajalooks kusagil sahtlinurgas. Seega pole pakkumistel enam mõtet. Ning kuhu jääb eesti vanasõna: "Meest sõnast, härga sarvest".


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE