estenglv
WAP version
Login form
Red Bull Nordix tulemused 2010
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Red Bull Nordix
Aeg 20.03.2010
Koht Väike Munamägi EST
Spordiala Suusatamine
Distants Murdmaasuusakross
Korraldaja Red Bull Eesti, Andres Vaab, www.redbull.ee
redbullnordix_10_i.gif
TULEMUSED 2010
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Distants  
1 Kümmel Peeter Tartu Suusaklubi 01:06.16 Final
2 Piho Han-Hendrik TAEVATÄHT 01:04.65 Final
3 Saarepuu Anti 01:06.81 Final
4 Nurmsalu Kaarel SK TELEMARK 01:07.49 Final
5 Pikkor Rauno 01:04.49 Small final
6 Vesi Priidik Otepää Õhujõud, Suusakool, Sur 01:06.80 Small final
7 Reinmets Dmitri Alutaguse Suusaklubi 01:13.73 Small final
8 Raudjärv Revo 01:14.47 Small final
9 Himma Martti Sparta 01:07.39 1/4 final
10 Piho Kail TAEVATÄHT 01:07.45 1/4 final
11 Visnap Mario Otepää Õhujõud, Surfhouse 01:09.21 1/4 final
12 Simonlatser Timo 01:14.69 1/4 final
13 Ani Marko 01:04.20 1/4 final
14 Priks Keijo VAK Staier 01:07.73 1/4 final
15 Einaste Kein 01:08.65 1/4 final
16 Teppan Jaak Suusahullud 01:15.49 1/4 final
17 Tiirmaa Karl-August OTEPÄÄ SPORDIKLUBI 01:09.29 1/8 final
18 Teppan Vahur Tartu Suusaklubi 01:11.40 1/8 final
19 Freimuth Magnar 01:12.12 1/8 final
20 Kollo Andres 01:14.15 1/8 final
21 Kulbin Karel SK Biathlon 01:16.96 1/8 final
22 Jaaska Timo 01:17.10 1/8 final
23 Ott Taavi 01:17.64 1/8 final
24 Pärle Joel Otepää Õhujõud, Sufhouse, Suus 01:19.31 1/8 final
25 Sellis Siim 01:15.61 1/8 final
26 Sammelselg Siim-Tanel NÕMME SUUSAKLUBI 01:15.62 1/8 final
27 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 01:17.28 1/8 final
28 Sepp Taavi Suusahullud 01:17.49 1/8 final
29 Anton Arvi 01:20.09 1/8 final
30 Kautlenbach Sven 01:20.44 1/8 final
31 Lukk Jaak SK Sula 01:22.09 1/8 final
32 Muldme Risto 01:23.32 1/8 final
33 Aamisepp Arno 01:23.62 Qualifying
34 Viik Ülari etrk.ee 01:25.22 Qualifying
35 Levkoi Tanel NÕMME SUUSAKLUBI 01:25.42 Qualifying
36 Teder Timo Comeback 01:26.92 Qualifying
37 Mitt Armin 01:28.08 Qualifying
38 Heide Raiko NÕMME SUUSAKLUBI 01:28.52 Qualifying
39 Adamson Urmas 01:32.98 Qualifying
40 Mere Argo MATKaSPORT 01:34.22 Qualifying
41 Normak Hannes Gas Gas MK 01:35.48 Qualifying
42 Maide Kaarel Anne Korp! 01:36.26 Qualifying
43 Rüütli Raido Tartu Suusaklubi 01:39.51 Qualifying
44 Järv Tamar Vastseliina SPKL 01:41.11 Qualifying
45 Jõgiste Kristjan 01:42.82 Qualifying
46 Rebane Tanel 01:49.89 Qualifying
47 Sepp Heldor 02:26.74 Qualifying
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
q, , 21.03.2010 23:33
lahe http://tarmo.astronet.ee/displayimage.php?album=143&pos=78
jp, , 21.03.2010 21:37
Fotod: http://tarmo.astronet.ee/thumbnails.php?album=143
Timo Teder, Suusahyppaja001@hotmail.com, 15.03.2010 11:58
Club Comeback


Kõige populaarsemad
Red Bull Nordix 2010_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE