estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Tallinna suusamaratoni VIDEO 19.03.2010 (3)
28. veebruaril 2010 toimus 13. Tallinna suusamaraton. Vabatehnikamaratonil sai tulemuse kirja 1030 suusatajat, kelles 680 lõpetas 42 km ja 350 21 km distantsi.
Tallinna 13.suusamaratonil rekordarv osalejaid 28.02.2010 (1)
Kõrvemaa suusaradadel sõideti tänavuse EMT Estloppeti viienda osavõistlusena 13. Tallinna suusamaraton. Et lumerohke talv on suusatajate arvu meie maratonidel suurendanud, siis tuli ka Kõrvemaa ...
Tallinna Suusamaraton pühapäeval 28. veebruaril STARDINIMEKIRI 26.02.2010 (4)
Nüüd siis Kõrvemaale, Tallinna suusamaratonile! 23.02.2010 (0)
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Tallinna Maraton 42 km
Tallinna Maraton 21 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tallinna Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 28.02.2010
Koht Aegviidu EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnika 11:00
21 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:20
Korraldaja MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, Tel. +372 508 9285, korve.ring@mail.ee
STARDINIMEKIRI
KOHALEJÕUDMINE JA PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 1 Narusk Priit Tallinn 01:51:30.5 1 Diploma
2 3 Teppan Vahur Tartu 01:51:30.7 2 Diploma
3 4 Einaste Kein Pärnu 01:51:49.2 3 Diploma
4 648 Maslenikov Aleksandr Ida-Viru 01:51:58.1 1 Diploma
5 7 Kollo Andres Harju 01:52:33.1 4 Diploma
6 41 Priks Morten Valga 01:53:01.1 2 Diploma
7 5 Priks Keijo Valga 01:54:52.8 5 Diploma
8 2 Udam Ilmar Järvamaa 01:57:42.4 6 Diploma
9 212 Sander Marek Pärnu 01:57:42.9 7 Diploma
10 24 Prits Oliver Harju 01:57:43.7 8 Diploma
11 15 Flavyanov Igor I-Viru 01:57:44.4 1 Diploma
12 16 Kovaljov Oleg Harju 01:57:45.7 2 Diploma
13 55 Pavlov Ulvar L-Viru 01:57:46.0 3 Diploma
14 21 Karu Virgo Harju 01:57:46.9 4 Diploma
15 18 Veilberg Ago Lääne-Viru 01:57:47.0 5 Diploma
16 569 Pallo Rait Harju 01:57:50.5 9 Diploma
17 20 Soo Allar Jõgeva 01:58:37.2 3 Diploma
18 218 Soo Kristen Jõgeva 01:58:37.4 1 Diploma
19 59 Tikerpe Tauri Harju 01:59:01.5 4 Diploma
20 11 Kasekamp Andrus Viljandi 01:59:38.0 10 Diploma
21 13 Rebane Meelis Harju 01:59:40.8 11 Diploma
22 12 Hirv Pait Võru 01:59:46.3 6 Diploma
23 68 Pavlov Denis Põlva 02:00:17.7 12 Diploma
24 668 Lukinski Juri Ida-Viru 02:00:32.7 5 Diploma
25 22 Kilk Ain Harju 02:00:38.6 7 Diploma
26 23 Juursalu Andres Tartu 02:00:51.9 13 Diploma
27 70 Peensalu Aimer Harju 02:01:10.7 14 Diploma
28 8 Ala Siim Tartu 02:01:20.7 15 Diploma
29 45 Kovkel Igor I-Viru 02:01:21.1 8 Diploma
30 35 Hussar Kaidar Võru 02:01:58.6 16 Diploma
31 14 Pirk Norman Lääne 02:02:00.5 17 Diploma
32 760 Homin Valeri Järvamaa 02:02:01.4 18 Diploma
33 48 Videvik Priit Lääne-Viru 02:02:05.3 19 Diploma
34 93 Kilp Marko Harju 02:02:36.7 2 Diploma
35 47 Kraam Sulev Võru 02:02:52.6 20 Diploma
36 34 Kollo Madis Harju 02:03:27.1 21 Diploma
37 66 Luidre Manivald Harju 02:03:40.4 1 Diploma
38 33 Palo Taavi Võru 02:03:47.5 22 Diploma
39 74 Karvak Eino Harju 02:03:53.2 9 Diploma
40 77 Lehto Tiit Tartu 02:03:55.9 23 Diploma
41 62 Orlovski Tiit Tartu 02:04:07.2 24 Diploma
42 44 Sirge Kaili Lääne-Viru 02:04:07.7 1 Diploma
43 26 Neemela Tarmo Tallinn 02:04:08.7 10 Diploma
44 17 Vsivtsev Vladimir Ida-Viru 02:04:24.7 25 Diploma
45 102 Kelk Indrek Tartu 02:04:33.8 11 Diploma
46 29 Bauman Jaanus Lääne-Viru 02:04:52.1 26 Diploma
47 84 Jalast Kalmer Lääne-Viru 02:05:02.6 27 Diploma
48 72 Kaiv Taavi Järva 02:05:04.3 28 Diploma
49 63 Orm Olari Valga 02:05:04.9 29 Diploma
50 42 Parve Heikki Harju 02:05:06.6 12 Diploma
51 43 Raantse Rannar Jõgeva 02:05:11.2 30 Diploma
52 80 Part Taavi Lääne-Viru 02:05:20.0 31 Diploma
53 28 Kanep Urmas Harju 02:05:35.2 2 Diploma
54 69 Jürisaar Meelis Harju 02:05:47.5 32 Diploma
55 25 Ridamäe Aivar Harju 02:05:52.0 13 Diploma
56 46 Vlassov Sergei Venemaa 02:06:20.3 14 Diploma
57 19 Saar Imre Harju 02:06:46.1 6 Diploma
58 71 Sergeev Alexey Venemaa 02:07:07.2 3 Diploma
59 176 Ispert Egert Harju 02:07:27.2 33 Diploma
60 88 Mitt Margus 02:07:28.1 34 Diploma
61 78 Norman Mart Harju 02:07:45.7 35 Diploma
62 90 Arak Anti Tallinn 02:08:00.5 36 Diploma
63 50 Toome Roland Lääne-Viru 02:08:03.6 15 Diploma
64 141 Sirvel Margus Lääne-Viru 02:08:23.2 37 Diploma
65 87 Kalda Liis Valga 02:08:26.0 2 Diploma
66 503 Selde Tarmo Harju 02:08:51.1 16 Diploma
67 64 Mäesepp Aigar Tallinn 02:09:15.3 38 Diploma
68 151 Fuchs Urmo Tartu 02:09:20.3 39 Diploma
69 107 Vaikmaa Tõnis Harju 02:09:20.4 40 Diploma
70 36 Rohtla Laura Lääne-Viru 02:09:37.9 3 Diploma
71 138 Siimer Martin Harju 02:09:38.3 41 Diploma
72 104 Karjane Priit Rapla 02:09:41.5 17 Diploma
73 117 Lippur Bruno Jõgeva 02:09:42.3 42 Diploma
74 100 Pruus Marko Harju 02:09:44.4 43 Diploma
75 85 Tupits Ivo Lääne-Viru 02:09:52.1 18 Diploma
76 86 Just Alar Harju 02:09:54.6 19 Diploma
77 75 Lehemaa Taavi Lääne 02:09:56.9 3 Diploma
78 98 Lemsalu Marek Harju 02:10:06.0 44 Diploma
79 106 Saarepuu Kertu Võru 02:10:08.1 4 Diploma
80 54 Pak Indrek Harju 02:10:14.4 45 Diploma
81 60 Kõvatomas Taavi Viljandi 02:10:19.7 46 Diploma
82 83 Pullerits Priit Tartu 02:10:21.3 20 Diploma
83 110 Needrit Vello Harju 02:10:26.8 47 Diploma
84 300 Naaris Neeme Harju 02:11:12.3 48 Diploma
85 173 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 02:11:30.7 4 Diploma
86 128 Pilv Ivar Järva 02:11:32.6 21 Diploma
87 40 Karu Olav Lääne-Viru 02:11:36.2 22 Diploma
88 136 Tishtshenkov Aleksander Harju 02:11:41.9 5 Diploma
89 585 Kauk Anti Tallinn 02:11:56.2 23 Diploma
90 89 Danilas Meelis Valga 02:11:59.2 24 Diploma
91 30 Laur Toomas Harju 02:12:10.8 25 Diploma
92 159 Põllu Andero Harju 02:12:24.3 49 Diploma
93 99 Jalasto Kaupo Harju 02:12:33.4 6 Diploma
94 119 Parygin Dmitry Venemaa 02:12:40.8 50 Diploma
95 57 Toss Kaarel Viljandi 02:13:05.8 7 Diploma
96 137 Kaarma Juhan Harju 02:13:28.3 7 Diploma
97 162 Kadajane Erik Viljandi 02:13:33.4 51 Diploma
98 108 Alamaa Andrei Hiiu 02:13:42.9 26 Diploma
99 288 Rästa Ain Harju 02:13:48.7 27 Diploma
100 165 Uibokand Kaidar Harju 02:13:50.8 52 Diploma
101 777 Antoniak Marek Harju 02:13:51.2 28 Diploma
102 207 Maasikmets Alges Tallinn 02:13:55.2 29 Diploma
103 139 Holtsmann Siim Lääne-Viru 02:14:05.1 53 Diploma
104 125 Jool Illart Ida-Viru 02:14:10.1 30 Diploma
105 171 Maanurm Joonas Lääne 02:14:16.4 54 Diploma
106 94 Kõvatomas Karli Viljandi 02:14:21.5 55 Diploma
107 27 Pesor Kaido Rapla 02:14:24.9 31 Diploma
108 126 Klement Riho Tartu 02:14:29.9 56 Diploma
109 163 Miku Taavi Harju 02:14:41.9 32 Diploma
110 109 Kollo Tiit Harju 02:14:51.6 33 Diploma
111 142 Lukk Jaak Lääne 02:14:55.7 57 Diploma
112 225 Piirimäe Pärtel Tartu 02:14:59.8 58 Diploma
113 283 Mändla Tarmo Saare 02:15:01.6 34 Diploma
114 105 Lubi Ain Tartu 02:15:13.4 59 Diploma
115 73 Korts-Laur Ervin Harju 02:15:28.8 60 Diploma
116 82 Kivima Gerth Harju 02:15:53.0 61 Diploma
117 167 Koval Jaanus Viljandi 02:16:00.3 62 Diploma
118 145 Tops Assar Harju 02:16:06.3 35 Diploma
119 149 Pak Andres Harju 02:16:07.6 63 Diploma
120 76 Kullamaa Rein Tartu 02:16:08.7 36 Diploma
121 129 Pedari Aimar Harju 02:16:09.5 37 Diploma
122 122 Raudik Alo Tartu 02:16:10.5 38 Diploma
123 79 Maksimov Sergei Harju 02:16:13.0 39 Diploma
124 92 Israel Olavi Harju 02:16:41.9 64 Diploma
125 111 Abel Markko Harju 02:16:52.2 65 Diploma
126 113 Okk Ando Harju 02:16:53.6 40 Diploma
127 238 Soosalu Karen Harju 02:16:55.5 41 Diploma
128 158 Rodendau Janno Järva 02:16:57.5 66 Diploma
129 239 Raudjärv Revo Tartu 02:17:00.4 67 Diploma
130 130 Tiit Aarne Tartu 02:17:01.6 68 Diploma
131 231 Rihvk Meelis Harju 02:17:03.1 42 Diploma
132 215 Einblau Eero Harju 02:17:18.2 43 Diploma
133 144 Parm Signe Tallinn 02:17:23.8 5 Diploma
134 121 Põldma Tõnu Jõgeva 02:17:35.3 44 Diploma
135 192 Kiisk Romand Võru 02:17:57.8 69 Diploma
136 419 Saar Marko Järva 02:18:01.9 70 Diploma
137 187 Aarna Urmas Harju 02:18:04.7 45 Diploma
138 146 Adamson Urmas Harju 02:18:29.6 71 Diploma
139 690 Gorlovits Grigori Ida-Viru 02:18:30.6 4 Diploma
140 147 Saarniit Jürgen Võru 02:18:32.2 72 Diploma
141 185 Pajo Andres Lääne-Viru 02:18:33.1 46 Diploma
142 282 Torim Madis Harju 02:18:39.3 47 Diploma
143 103 Sinelnikov Igor Venemaa 02:18:45.2 73 Diploma
144 246 Sepp Taavi Tartu 02:18:50.1 74 Diploma
145 226 Meringo Meelis Harju 02:18:51.6 8 Diploma
146 97 Pavlov Marko Võru 02:18:53.0 75 Diploma
147 206 Ellamik Väino Tartu 02:18:53.4 76 Diploma
148 112 Vidder Kristjan Lääne-Viru 02:18:55.8 8 Diploma
149 148 Kirsipuu Avo Harju 02:18:58.1 48 Diploma
150 179 Trei Reito Rapla 02:19:15.0 77 Diploma
151 123 Karabelnik Kristjan Tartu 02:19:16.2 78 Diploma
152 183 Villemson Aivar Harju 02:19:18.0 79 Diploma
153 202 Paglant Heigo Järva 02:19:22.6 80 Diploma
154 679 Koskinen Kristjan Ida-Viru 02:19:41.2 5 Diploma
155 132 Vsivtseva Jelena Valga 02:19:45.0 6 Diploma
156 711 Poll Raino Jõgeva 02:20:02.0 81 Diploma
157 373 Sildvee Jörgen Harju 02:20:11.5 82 Diploma
158 428 Zirk Kunnar Tartu 02:20:14.1 83 Diploma
159 177 Rästas Ergo Tartu 02:20:21.2 49 Diploma
160 526 Musting Mauro Harju 02:20:30.5 9 Diploma
161 292 Reiner Jaan Viljandi 02:20:41.3 50 Diploma
162 708 Ehrstein Reimo Harju 02:20:53.9 84 Diploma
163 205 Tepaskent Tanel Harju 02:21:06.0 85 Diploma
164 172 Kukk Kalle Lääne-Viru 02:21:15.6 51 Diploma
165 287 Talvik Heiki Harju 02:21:23.6 86 Diploma
166 213 Teesaar Toomas Tallinn 02:21:35.9 87 Diploma
167 197 Ots Ivar Harju 02:21:46.8 52 Diploma
168 160 Rotberg Raimo Harju 02:21:53.2 88 Diploma
169 257 Sikkal Andres Harju 02:21:55.4 89 Diploma
170 281 Saar Aivar Harju 02:22:10.9 90 Diploma
171 261 Meier Ergo Harju 02:22:14.0 91 Diploma
172 166 Kreegimets Janis Lääne-Viru 02:22:15.0 53 Diploma
173 127 Saarep Peeter Valga 02:22:27.6 9 Diploma
174 116 Alberi Rene Ida-Viru 02:22:28.6 92 Diploma
175 267 Toplaan Anti Saare 02:22:29.5 54 Diploma
176 155 Keär Andres Lääne-Viru 02:22:39.5 55 Diploma
177 161 Käärd Arvi Harju 02:22:52.2 10 Diploma
178 204 Neuhaus Rauno Harju 02:22:58.9 10 Diploma
179 150 Terve Raivo Harju 02:23:06.9 56 Diploma
180 175 Soovik Jüri Viljandi 02:23:08.5 11 Diploma
181 152 Einpalu Mart Harju 02:23:13.0 93 Diploma
182 131 Pae Andres Tartu 02:23:16.0 57 Diploma
183 51 Kallemets Mati Läänemaa 02:23:28.4 1 Diploma
184 193 Seskens Leons Vidzeme 02:23:33.0 12 Diploma
185 250 Ansi Martin Harju 02:23:35.3 94 Diploma
186 328 Schilf Arvi Harju 02:23:56.4 58 Diploma
187 135 Pallas Lembit Harju 02:23:59.6 13 Diploma
188 189 Jalasto Sulev Harju 02:24:03.4 59 Diploma
189 10 Savastver Alar Harju 02:24:14.9 60 Diploma
190 182 Talvik Toomas Harju 02:24:27.7 61 Diploma
191 65 Põder Raigo Tartu 02:24:27.8 95 Diploma
192 313 Õunloo Siim Harju 02:24:41.7 11 Diploma
193 289 Stokkeby Peep Harju 02:25:02.1 62 Diploma
194 244 Sinijärv Tanel Harju 02:25:14.3 96 Diploma
195 663 Fahrutdinov Airat Tartu 02:25:23.8 63 Diploma
196 157 Isakov Viktor Venemaa 02:25:26.8 14 Diploma
197 223 Keerme Allar Ida-Viru 02:25:40.9 12 Diploma
198 143 Vana Janek Tartu 02:25:44.1 97 Diploma
199 270 Leppik Jaan Tallinn 02:25:46.5 98 Diploma
200 188 Übius Toomas Lääne-Viru 02:25:47.5 64 Diploma
201 320 Saar Sulev Lääne-Viru 02:25:52.3 99 Diploma
202 174 Einland Vello Harju 02:25:58.4 15 Diploma
203 203 Rannamets Rando Lääne-Viru 02:26:01.2 100 Diploma
204 400 Tilk Mart Rapla 02:26:16.3 65 Diploma
205 56 Raja Arvo Harju 02:26:18.5 66 Diploma
206 256 Engman Reio 02:26:22.6 67 Diploma
207 307 Nikopensius Janos Tartu 02:26:26.8 101 Diploma
208 236 Luhaorg Siim Rapla 02:26:28.3 6 Diploma
209 259 Paim Margus Harju 02:26:29.9 102 Diploma
210 198 Kiiranen Kalle Tartu 02:26:31.1 16 Diploma
211 263 Tõnisson Tiimo Harju 02:26:34.1 103 Diploma
212 295 Bachaus Arno Tartu 02:26:37.4 104 Diploma
213 210 Kulu Heiki Tartu 02:26:42.0 68 Diploma
214 134 Viik Tarvi Lääne 02:26:45.1 105 Diploma
215 768 Hussar Marek Võru 02:26:47.2 106 Diploma
216 214 Sarapuu Tõnis Lääne-Viru 02:26:50.4 107 Diploma
217 232 Kulp Alar Lääne-Viru 02:26:51.5 108 Diploma
218 286 Rohtla Malle Lääne-Viru 02:26:52.3 1 Diploma
219 199 Karama Tarmo Harju 02:26:52.8 109 Diploma
220 254 Laanes Marko Jõgeva 02:26:58.5 110 Diploma
221 330 Koch Kalju Harju 02:27:06.6 2 Diploma
222 368 Lehto Paul Tartu 02:27:16.9 111 Diploma
223 276 Mägi Ingvar Lääne-Viru 02:27:17.7 112 Diploma
224 324 Raap Ilmar Lääne-Viru 02:27:24.8 69 Diploma
225 169 Saviir Jaan Lääne 02:27:25.9 70 Diploma
226 208 Kütt Vello Lääne-Viru 02:27:29.1 71 Diploma
227 181 Maarits Andres Harju 02:27:31.1 113 Diploma
228 271 Mihhailov Roman Lääne-Viru 02:27:36.1 114 Diploma
229 638 Tsuskin Danek Pärnu 02:27:54.4 115 Diploma
230 229 Oidjärv Tarmo Harju 02:27:55.6 116 Diploma
231 762 Koch Kaupo Tallinn 02:28:20.6 117 Diploma
232 220 Kõvask Raul Harju 02:28:27.9 72 Diploma
233 265 Leol Reimo Pärnu 02:28:30.4 118 Diploma
234 219 Kesküla Urmo Harju 02:28:34.7 119 Diploma
235 260 Sindonen Voldemar Lääne-Viru 02:28:40.0 17 Diploma
236 685 Taimur Tenno- Raul Lääne-Viru 02:28:40.2 13 Diploma
237 280 Heinla Aare Harju 02:28:42.2 18 Diploma
238 334 Soodla Kristjan Harju 02:28:43.8 120 Diploma
239 227 Ojarand Tarmo 02:28:45.8 121 Diploma
240 156 Pilvet Janar Tartu 02:29:11.6 14 Diploma
241 591 Aun Martin Harju 02:29:19.5 73 Diploma
242 186 Pilvet Aare Tartu 02:29:23.6 122 Diploma
243 249 Vihmann Viljar Valga 02:29:25.3 74 Diploma
244 190 Lukk Juhan Lääne 02:29:28.5 3 Diploma
245 406 Salumäe Guido Harju 02:29:29.5 123 Diploma
246 230 Robi Jaanus Tartu 02:29:30.2 124 Diploma
247 362 Stolfot Ivo Harju 02:29:37.4 125 Diploma
248 252 Heinla Rasmus Harju 02:29:42.2 126 Diploma
249 440 Püss Indrek Harju 02:29:56.1 127 Diploma
250 275 Pulles Jaanus Põlva 02:29:56.6 75 Diploma
251 191 Garipov Feliks Harju 02:30:02.3 4 Diploma
252 310 Harand Allan Harju 02:30:05.1 128 Diploma
253 345 Mänd Rait Pärnu 02:30:06.4 129 Diploma
254 589 Pihelgas Susan Harju 02:30:12.4 7 Diploma
255 600 Vasser Daniel Harju 02:30:17.2 130 Diploma
256 237 Palmiste Priit Harju 02:30:18.5 131 Diploma
257 221 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 02:30:24.1 8 Diploma
258 217 Roop Andrei Ida-Viru 02:30:28.9 19 Diploma
259 302 Anton Anti Harju 02:30:30.4 76 Diploma
260 430 Eskor Ivar Saare 02:30:31.7 77 Diploma
261 365 Jalakas Siim Järva 02:30:38.5 15 Diploma
262 426 Jermakov Janar Pärnu 02:30:52.2 132 Diploma
263 222 Ots Riho Viljandi 02:31:08.7 78 Diploma
264 306 Ots Kaupo Lääne-Viru 02:31:27.8 133 Diploma
265 693 Pruul Rasmus Harju 02:31:33.1 134 Diploma
266 678 Luik Martin Tartu 02:31:37.9 135 Diploma
267 81 Odamus Tõnu Harju 02:31:38.8 5 Diploma
268 318 Raud Rein Harju 02:31:38.9 16 Diploma
269 269 Kõrge Uko Pärnu 02:31:40.0 79 Diploma
270 329 Urm Jaak Harju 02:31:50.1 136 Diploma
271 264 Kärner Rait Harju 02:31:51.9 137 Diploma
272 341 Pakhomenkov Vladislav Harju 02:31:56.4 138 Diploma
273 784 Kittkas Karol Patika 02:32:03.8 9 Diploma
274 414 Märk Janno Harju 02:32:08.3 139 Diploma
275 672 Väärsi Jaak L-Viru 02:32:08.9 80 Diploma
276 241 Oot Anti 02:32:25.1 20 Diploma
277 298 Ots Magnus-Mait Harju 02:32:31.0 140 Diploma
278 133 Mätlik Kaido Harju 02:32:37.3 21 Diploma
279 761 Hirv Daiwis 02:32:38.7 141 Diploma
280 195 Fahrutdinov Haidar Tartu 02:32:41.7 1 Diploma
281 279 Ott Marje Harju 02:32:46.4 2 Diploma
282 348 Kütson Jaanus Harju 02:32:55.1 142 Diploma
283 211 Possul Kadri Harju 02:32:57.3 10 Diploma
284 168 Saar Kaido Pärnu 02:32:59.0 143 Diploma
285 448 Lippur Rauno Jõgeva 02:33:00.2 144 Diploma
286 115 Lüütsepp Taavi Haanja 02:33:37.2 145 Diploma
287 278 Sagaja Martin Harju 02:33:37.9 146 Diploma
288 527 Aus Jaanus Pärnu 02:33:39.0 147 Diploma
289 305 Kurvits Ain Harju 02:33:40.1 81 Diploma
290 284 Toome Rita Lääne-Viru 02:33:42.9 1 Diploma
291 408 Viese Meelis Harju 02:33:43.0 148 Diploma
292 234 Lehemaa Agu Lääne 02:33:54.2 82 Diploma
293 344 Parygin Alexander Venemaa 02:33:54.4 6 Diploma
294 322 Rego Üllar Ida-Viru 02:34:12.5 83 Diploma
295 747 Kilkson Heikki Harju 02:34:20.0 149 Diploma
296 233 Viirmann Marje Harju 02:34:22.1 3 Diploma
297 361 Mäesalu Orma Pärnu 02:34:30.8 150 Diploma
298 385 Vahter Kait Harju 02:34:33.5 151 Diploma
299 235 Aro Andres Harju 02:34:52.8 84 Diploma
300 614 Pool Karel Pärnu 02:34:53.8 152 Diploma
301 445 Jamnes Marek Järva 02:34:55.8 153 Diploma
302 294 Mäe Ivo Lääne-Viru 02:34:58.2 85 Diploma
303 346 Efimov Anatoly I-Viru 02:35:04.6 7 Diploma
304 530 Puistaja Valmar Tartu 02:35:10.6 86 Diploma
305 667 Koppel Kuido Saare 02:35:16.9 87 Diploma
306 360 Kelder Alo Harju 02:35:18.9 154 Diploma
307 325 Aria Sven Tartu 02:35:28.8 88 Diploma
308 771 Roose Raul Tallinn 02:35:35.3 89 Diploma
309 457 Kaaret Enn Harju 02:35:36.6 90 Diploma
310 729 Varik Leho Harju 02:35:37.8 155 Diploma
311 753 Okermann Ralf Harju 02:35:49.2 156 Diploma
312 393 Kalmer Andres 02:35:53.8 157 Diploma
313 402 Jänes Endel Jõgeva 02:36:00.6 158 Diploma
314 299 Odamus Terje Harju 02:36:15.6 2 Diploma
315 497 Alesmaa Martti Rapla 02:36:26.0 17 Diploma
316 338 Kaljurand Urmas Harju 02:36:28.5 91 Diploma
317 272 Paabut Kaarel Harju 02:36:31.7 159 Diploma
318 317 Kingi Meelis Pärnu 02:36:33.2 92 Diploma
319 590 Villo Raul Harju 02:36:37.7 160 Diploma
320 459 Sinijärv Heleen Harju 02:36:46.1 1 Diploma
321 378 Hermaküla Hannes Harju 02:36:49.4 93 Diploma
322 398 Niils Raigo Lääne 02:36:53.6 94 Diploma
323 333 Ennuste Madis Harju 02:36:59.1 161 Diploma
324 746 Lään Christjan Lääne-Viru 02:37:05.0 162 Diploma
325 489 Sinijärv Omari Harju 02:37:49.5 95 Diploma
326 724 Poll Rene Jõgeva 02:38:01.1 163 Diploma
327 586 Vaher Annika Saare 02:38:04.6 11 Diploma
328 407 Hanni Rene Harju 02:38:15.5 164 Diploma
329 347 Puks Jaanus Viljandi 02:38:25.2 165 Diploma
330 178 Heinsar Hardi Valga 02:38:31.3 166 Diploma
331 425 Rannamägi Hando Harju 02:38:35.5 167 Diploma
332 343 Brakmann Andres Harju 02:38:46.1 168 Diploma
333 52 Lood Kristjan L-Viru 02:38:57.7 169 Diploma
334 357 Joosepson Priit Tartu 02:39:13.3 170 Diploma
335 247 Suursild Simo Pärnu 02:39:13.9 7 Diploma
336 349 Maidre Margus Rapla 02:39:15.7 171 Diploma
337 404 Piiskoppel Andrus Lääne-Viru 02:39:19.2 96 Diploma
338 375 Saarepuu Aivar Järva 02:39:25.9 172 Diploma
339 381 Täpp Mehis Lääne-Viru 02:39:31.7 173 Diploma
340 335 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:40:20.7 22 Diploma
341 332 Tempel Tarmo Harju 02:40:35.7 23 Diploma
342 493 Aarniste Marek Harju 02:40:39.5 174 Diploma
343 432 Eomois Peep Harju 02:40:40.3 24 Diploma
344 253 Hallimäe Rain Harju 02:40:43.7 25 Diploma
345 363 Paesüld Harles Tallinn 02:40:46.0 175 Diploma
346 738 Post Vahur Harju 02:40:49.3 176 Diploma
347 201 Järve Marek Harju 02:40:56.0 177 Diploma
348 268 Trumm Aron Võru 02:41:18.4 178 Diploma
349 645 Kukk Ilmar Hiiu 02:41:22.2 97 Diploma
350 180 Kroon Kalle Ida-Viru 02:41:22.8 98 Diploma
351 519 Mändla Oliver Saare 02:41:23.4 18 Diploma
352 454 Tammemägi Priit Tallinn 02:41:26.1 99 Diploma
353 429 Heinmets Urmas Tallinn 02:41:26.4 26 Diploma
354 461 Kõrge Karl-Erik Pärnu 02:41:27.9 19 Diploma
355 411 Raie Anette Harju 02:41:30.3 1 Diploma
356 627 Kosmacevs Andris 02:41:39.6 27 Diploma
356 266 Põder Koit Tartu 02:41:39.6 100 Diploma
358 483 Kapp Tarvo Harju 02:41:44.4 101 Diploma
359 395 Põlluäär Jaanus Saare 02:41:47.7 102 Diploma
360 323 Tempel Marju Harju 02:41:53.6 12 Diploma
361 783 Talviste Einari Tallinn 02:42:08.2 103 Diploma
362 387 Liivandi Eero Harju 02:42:13.7 179 Diploma
363 734 Aripmann Raul Harju 02:42:15.9 180 Diploma
364 731 Kümnik Janno Harju 02:42:20.2 181 Diploma
365 712 Vallimäe Sven Harju 02:42:28.4 182 Diploma
366 704 Kattago Veljo Harju 02:42:34.7 104 Diploma
367 422 Päärt Villu Tartu 02:42:42.1 183 Diploma
368 321 Lukkats Andres Järva 02:42:45.7 105 Diploma
369 383 Talu Olavi Pärnu 02:42:46.6 106 Diploma
370 774 Raudsepp Jan Tallinn 02:42:48.5 184 Diploma
371 551 Jalak Geido Harju 02:42:51.3 185 Diploma
372 339 Leimann Markko Lääne-Viru 02:42:52.3 20 Diploma
373 544 Muuga Ago Põlva 02:43:02.4 28 Diploma
374 273 Saar Siim Harju 02:43:04.6 29 Diploma
375 632 Roosnupp Priit Harju 02:43:06.3 186 Diploma
376 451 Lepik Hillar Harju 02:43:11.3 30 Diploma
377 417 Vikat Marek Jõgeva 02:43:15.2 187 Diploma
378 501 Teearu Tarmo Pärnu 02:43:23.3 107 Diploma
379 228 Veelain Ermo Harju 02:43:25.5 108 Diploma
380 285 Sulaoja Urmas Ida-Viru 02:43:29.5 109 Diploma
381 394 Abner Patrick Tallinn 02:43:46.8 188 Diploma
382 415 Toomsalu Ilmar Harju 02:43:51.4 110 Diploma
383 640 Änilane Juhan Viljandi 02:44:00.0 31 Diploma
384 439 Mägi Holger Tartu 02:44:24.8 189 Diploma
385 443 Linth Henn Harju 02:44:30.2 111 Diploma
386 642 Plees Andrus Harju 02:44:32.8 190 Diploma
387 549 Varik Marko Tallinn 02:44:38.6 191 Diploma
388 752 Vaidem Josten Viljandi 02:44:41.9 8 Diploma
389 356 Mägi Arved Järva 02:44:51.4 32 Diploma
390 655 Ilves Indrek Pärnu 02:44:57.3 192 Diploma
391 606 Eenraid Priit Pärnu 02:45:09.2 193 Diploma
392 371 Keskra Raivo Harju 02:45:11.2 194 Diploma
393 384 Maalt Marko Harju 02:45:34.5 112 Diploma
394 482 Merilain Illimar Tartu 02:45:42.8 113 Diploma
395 770 Pugatshov Aleksandr Ida-Viru 02:45:47.2 33 Diploma
396 477 Jaamul Andrus Harju 02:45:47.6 114 Diploma
397 592 Rannik Mikk Harju 02:45:47.8 195 Diploma
398 369 Zirnask Villu Harju 02:45:53.7 115 Diploma
399 437 Mõttus Eero Harju 02:46:02.5 196 Diploma
400 602 Lepasaar Ivo Harju 02:46:07.4 116 Diploma
401 716 Kanne Ats Järva 02:46:08.4 197 Diploma
402 787 Rannik Märt Harju 02:46:17.0 198 Diploma
403 601 Dsilna Indro Harju 02:46:17.7 199 Diploma
404 277 Münter Bruno Lääne-Viru 02:46:33.5 34 Diploma
405 124 Matt Olev Valga 02:46:38.0 117 Diploma
406 293 Ambos Silver Valga 02:46:42.5 35 Diploma
407 442 Keerberg Erik Saare 02:46:44.4 118 Diploma
408 593 Järvik Oliver Harju 02:46:46.4 200 Diploma
409 421 Mannine Sulo Harju 02:46:47.8 201 Diploma
410 453 Sütt Roland Tartu 02:46:49.0 202 Diploma
411 643 Tamm Marika Harju 02:46:51.8 13 Diploma
412 336 Luts Taavi Tartu 02:46:53.4 119 Diploma
413 525 Erlemann Jaanus Harju 02:47:08.1 203 Diploma
414 311 Pirk Robert Lääne 02:47:32.0 21 Diploma
415 468 Sepp Martin Harju 02:47:34.9 22 Diploma
416 487 Kukk Enn Ida-Viru 02:47:37.2 204 Diploma
417 528 Jürgenson Indrek Tartu 02:47:38.7 205 Diploma
418 304 Puusepp Inno Lääne-Viru 02:47:40.8 9 Diploma
419 491 Liigand Jaanus Viljandi 02:47:42.5 23 Diploma
420 635 Toplaan Johanna Saare 02:47:44.5 2 Diploma
421 494 Ruul Kaido Tallinn 02:48:18.5 206 Diploma
422 723 Männama Kalle Harju 02:48:19.4 36 Diploma
423 750 Soo Hannes Harju 02:48:22.3 207 Diploma
424 620 Kompus Meelis Harju 02:48:27.7 208 Diploma
425 488 Greenbaum Janno Tallinn 02:48:29.1 209 Diploma
426 274 Kiipus Hannes Uusimaa 02:48:37.6 210 Diploma
427 631 Õun Valdur Harju 02:48:40.0 211 Diploma
428 694 Janu Sten Saare 02:48:41.5 212 Diploma
429 355 Raidvee Allar Tartu 02:48:42.2 120 Diploma
430 506 Heinmets Halmar Harju 02:48:42.9 213 Diploma
431 379 Karp Veiko Lääne-Viru 02:48:56.2 121 Diploma
432 644 Jefimov Andrus Harju 02:49:09.5 122 Diploma
433 767 Olju Tauno Tallinn 02:49:11.0 214 Diploma
434 563 Lubi Tiit Tartu 02:49:12.3 215 Diploma
435 521 Hummal Erkki Harju 02:49:14.1 216 Diploma
436 516 Raaper Risto Harju 02:49:14.9 217 Diploma
437 683 Tammemägi Anu Tallinn 02:49:15.0 3 Diploma
438 479 Vals Riho Tartu 02:49:18.2 123 Diploma
439 315 Põtter Jaanus Harju 02:49:23.0 218 Diploma
440 688 Proode Arno Ida-Virumaa 02:49:23.8 124 Diploma
441 296 Haljak Antti Harju 02:49:41.1 219 Diploma
442 596 Mäsak Martin Harju 02:49:47.6 220 Diploma
443 447 Kaldvee Rivo Harju 02:49:49.4 221 Diploma
444 517 Lapp Erkki Viljandi 02:49:58.9 222 Diploma
445 308 Mägi Marko Harju 02:50:36.2 223 Diploma
446 449 Maidre Mardo Harju 02:51:22.0 224 Diploma
447 502 Kilm Virgo Lääne-Viru 02:51:27.6 225 Diploma
448 727 Rääbis Mati Harju 02:51:38.5 37 Diploma
449 435 Kokk Riho Lääne-Viru 02:51:49.4 38 Diploma
450 617 Paut Tanel Harju 02:51:51.4 226 Diploma
451 390 Fimberg Tarmo Harju 02:51:56.5 125 Diploma
452 524 Keerme Argo Ida-Viru 02:51:58.5 227 Diploma
453 722 Adder Ats Tartu 02:52:07.5 126 Diploma
454 495 Ild Aivar Pärnu 02:52:12.0 127 Diploma
455 337 Raidvee Priit Tartu 02:52:13.5 128 Diploma
456 476 Põlluste Priit Tartu 02:52:19.1 228 Diploma
457 745 Raun Eero Harju 02:52:31.8 229 Diploma
458 714 Meidla Tiit Harju 02:52:34.5 230 Diploma
459 471 Lusik Meelis Lääne 02:52:43.6 231 Diploma
460 312 Valdmaa Lauri Harju 02:52:48.2 232 Diploma
461 367 Toom Jüri Harju 02:52:51.4 233 Diploma
462 664 Voll Aivar Pärnu 02:52:52.8 129 Diploma
463 366 Pajus Rene Harju 02:52:56.0 234 Diploma
464 499 Hodakov Tiina Pärnu 02:53:00.3 4 Diploma
465 496 Naudi Eero Lääne-Viru 02:53:03.4 235 Diploma
466 316 Väli Etko Harju 02:53:05.9 130 Diploma
467 560 Peisenieks Varis 02:53:08.9 39 Diploma
468 743 Sildaru Kalev Harju 02:53:34.7 40 Diploma
469 778 Aruvee Tiit Tallinn 02:53:37.1 41 Diploma
470 594 Parts Veiko Harju 02:53:39.2 236 Diploma
471 742 Reinik Vello Pärnu 02:53:40.5 131 Diploma
472 423 Lett Kalle Harju 02:53:43.0 42 Diploma
473 538 Truu Marek Harju 02:53:43.7 237 Diploma
474 522 Koppel Mati Jõgeva 02:53:45.2 43 Diploma
475 588 Sinisalu Andres 02:53:47.0 132 Diploma
476 327 Orgmets Eiki Lääne-Viru 02:53:57.4 133 Diploma
477 628 Kuusk Margus Harju 02:54:03.1 238 Diploma
478 665 Põldeots Marek Harju 02:54:11.2 239 Diploma
479 433 Kakko Mairolt Harju 02:54:17.9 134 Diploma
480 412 Vapper Avo Pärnu 02:54:20.5 135 Diploma
481 692 Lehismets Madis Lääne 02:54:22.7 240 Diploma
482 773 Liblikmann Mait Tallinn 02:54:38.5 241 Diploma
483 673 Saar Taavi Lääne 02:55:00.7 136 Diploma
484 484 Mudrov Alexey Venemaa 02:55:02.6 44 Diploma
485 470 Piirsalu Veiko Harju 02:55:08.6 242 Diploma
486 625 Mustkivi Märt Tallinn 02:55:10.6 10 Diploma
487 436 Künnapuu Rainer Pärnu 02:55:14.7 243 Diploma
488 466 Etverk Jüri Harju 02:55:23.4 244 Diploma
489 537 Saar Mark Järva 02:55:27.9 245 Diploma
490 58 Viisut Margus Viljandi 02:55:28.1 137 Diploma
491 512 Liimal Henry Harju 02:55:34.7 246 Diploma
492 458 Suur Kristjan Tallinn 02:55:35.9 247 Diploma
493 740 Ruhno Taivo Harju 02:55:37.8 248 Diploma
494 290 Avik Eeva Harju 02:55:42.1 14 Diploma
495 775 Koitne Gunnar 02:55:44.7 45 Diploma
496 405 Ploompuu Riika Tallinn 02:55:46.2 5 Diploma
497 536 Koppel Tõnis Kristian Jõgeva 02:55:50.9 11 Diploma
498 696 Zelinski Indrek Harju 02:55:54.0 249 Diploma
499 689 Viik Ülari Pärnu 02:56:01.6 250 Diploma
500 776 Lahtmäe Lauri Harju 02:56:06.4 138 Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna SM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
tagant ettepoole, , 05.03.2010 01:29
ise ka see aasta tagant alustanud (Virus esimene üritus täitsa lõpust) ja iga üritusega saja-paari võrra ettepoole nihkunud (sõiduoskused ja koos nendega stardinr. õnneks ikka paremuse poole kogu aeg ja see üritus oli kahesajaga lõpukoht ja viimase posti kinnituseks, et tõesti tagapool piirdutakse pigem TPs rahuliku toimetamistega, kuid eespool näeb küll vahest juba mitusada meetrit ennem TPd kahte lehte lendavaid (ja lennanud) geelikestasid. Päris rada jah ei ummista veel, kuid mõni üksik kogu raja kohta, nagu eelpool mainiti, on vist ikka liigleebelt öeldud Pole kah päris Pulleritsu mälu,et neid numbreid meelde jätta, ega eesmärkigi siia takkajärgi näppu viibutama tulla, aga kui juba jutuks tuli ning halb eskuju on ju teadupärast nakkav, siis võimalusel võiks ka mu arust need ikka vähemalt prügikasti lähedusse poetada küll. Muidu tänud ürituse ja hea raja eest ning head jätkuvat suuska kõigile
viimase otsa mees, , 04.03.2010 11:54
Tagumine kamp midagi väga hoo pealt ei ürita sisse ajada, rämps jääb ikka joogipunkti. Aga eks mõni ikka sittab.
to Jaak, , 04.03.2010 11:40
Seda ikka juhtub, et joogipunktis joogitops ja tühi geelipakk maha kukub, sest kui punktis korraga ca 10 meest, siis polegi võimalik ilma suuski ja keppe sassi ajamata jõuda prügikotini ja maratonil ei ole eesmärgiks joogipunktis puntratantsu tekitamine. Joogipunktides on väga tublid abilised ja ilmselt nad võtavad loomulikuna hiljem ka kohapealse koristuse tegemise. Väga suured tänud neile! Mis aga raja osa puudutab, siis küll liialdad. Olen sõitnud selle hooaja kõik maratonid ja rajal näinud mõnda üksikut joogitopsi ja geelipakikest.Seda ikka juhtub ja see pole tehtud tahtlikult. Pealegi pole suusamaraton piknikupidu vaid tõsine sporiüritus ja rajale kaasvõetud pakendeid on minimaalselt. Muidugi ma ei tea, mis see viimase otsa rahvas seal lõpus teeb??!!
to Mati, , 04.03.2010 10:00
Ringiaegu ei võetud. Seda saab teha siis kui kiipidega võistlus. Seekord seda ei olnud. Lepi oma lõpuajaga. Abiks peab olema oma kell.
ya, , 03.03.2010 23:53
Mul on ka alati rajal kiire, aga geeli paki ikka panen tavaliselt tagasi, kui ta just näpust ei kuku vms.
to Jaak, , 03.03.2010 22:38
see, et geelipakid rajal maha visatud on igati normaalne, enamus sõidavad siiski maratonil koha või aja peale, tegemist on siiski võistlusega mitte matkamisega. Mingist taskusse v. kotti tagasitoppimisest pole siin küll mõtet rääkida. koristamine peaks olema kindlasti korraldaja töö.
Mart, , 03.03.2010 15:56
Tänud hr. Zilmer, Leidsin endki ühest " massistseenist, kõrvalosatäitjana" , aga tunne oli mõnus ja rada ning kogu muu korraldus igati tasemel. Ei taha küll ühelegi kandile liiga teha , aga mullle see Kõrvemaa istub. Tõsi küll, uisuks jääb mõni koht ahtaks, aga seeeest on hea metsadevaheline rada. Nagu teises maailmas, eriti veel siis kui üksinda seda rada sõita, kuskil nädala sees. Loodan, et rada ikka korralikult sees hoitakse ja meile seda suusamõnu veel pikalt jätkub. Pilt aga läheb perearhiivi ja pildistaja nimi lisatakse asja väärtustamise mõttes veel lisaks. Tervisi Raplast P.S. Tänud ka asjalike Vancouveri kommentaaride eest
Jaak, , 03.03.2010 13:30
Sõitsin üle mitme aasta suusamaratoni, kõik oli tore ja rada sellise ilma kohta väga hea. Ma ei saa aru aga sellisest asjast, miks peab kogu prahi rajale maha viskama? Eile sõitsin 19km raja uuesti läbi, korraldajad olid enamuse prahti kokku korjanud ja sadav lumi ülejäänu ära peitnud aga kevadel sulab lume alt üht-teist välja. Minu meelest oleks nagu kolm vüimalust: 1) topime tühja geelipaki tasku tagasi 2) hoiame prügi joogipunktini peos ja viskame sinna (geeli süüakse nagunii enamasti enne joogipunkti) 3) kui prügi tõesti pudiseb peost, siis sinna ta jääb ja korraldajad korjavad selle pärast kokku aga sodi tahtlkku mahaviskamisse tulebki suhtuda nagu prügi metsa alla viskamisse
Kaarel Zilmer, kzilmer@tlu.ee, 03.03.2010 11:00
Sellest sõidust sai hoolimata hallile ilmale ka mõned pildi tehtud, mille leiate http://picasaweb.google.com/116923771584018418586/TallinnaXIIISuusaraton# Meeldivat vaatamist ja seekordse maratoni meenutamist. Soovi korral võite endale sobiva pildi maha laadida, see on korraldajatepoolne pakkumine Talv ja suusasõidud jätkuvad! Korraldajate nimel Kaarel Zilmer
Mati, , 03.03.2010 10:11
kas ringiaegu ka kuskil leidub?


Kõige populaarsemad
Tallinna Suusamaraton 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE