estenglv
WAP version
Login form
RSS
50 aastat Tartu Maratoni 12.01.2010 (0)
16. jaanuaril 1960 anti Tartu südalinnas start esimesele Tartu-Kääriku suusamatkale, millega sai alguse tänane Eesti tuntuim rahvaspordiüritus Tartu Maraton. Poole sajandi jooksul on Tartu ...
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
EMT Estoloppet 2010 hooaja sarjaregistreerimine on avatud. Sarja kõigile kuuele etapile saab soodushinnaga registreerida kuni 11. detsembri südaööni.
Tartu Maraton - 63 km
Tartu Maraton - 31 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 23 Mar 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
39. Tartu Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 21.02.2010
Koht Otepää/ Elva EST
Spordiala Suusatamine
Distants 63 km klassikaline tehnika START 9:00 OTEPÄÄLT
31 km klassikaline tehnika START 12:00 ARULA TEERISTIST
Korraldaja MTÜ Klubi Tartu Maraton, Indrek Kelk, Tel. +372 516 3260, tartumaraton@tartumaraton.ee, www.tartumaraton.ee
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12 km 23 km 32 km 39 km 47 km 54 km Koht v.k.  
1 Aukland Anders Norra 2:59:41 0:33:43 0:49:13 1:31:20 1:51:49 2:12:07 2:31:20 1
2 Brink Jörgen Rootsi 2:59:42 0:33:47 0:49:19 1:31:18 1:51:53 2:12:05 2:31:21 2
3 Svaerd Oskar Rootsi 2:59:42 0:33:39 0:49:13 1:31:18 1:51:50 2:12:05 2:31:20 1
4 Rezac Stanislav Tshehhi 2:59:46 0:33:42 0:49:05 1:31:18 1:51:51 2:12:06 2:31:21 3
5 Fredriksson Mathias Rootsi 2:59:48 0:33:48 0:49:23 1:31:19 1:51:53 2:12:13 2:31:22 4
6 Larsson Martin Rootsi 2:59:53 0:33:54 0:49:46 1:31:23 1:51:55 2:12:07 2:31:21 2
7 Sinnes Svein Tore Norra 2:59:58 0:33:39 0:49:11 1:31:15 1:51:52 2:12:11 2:31:19 3
8 Narusk Priit Võru 3:00:03 0:33:27 0:49:14 1:31:16 1:51:56 2:12:20 2:31:23 4
9 Veerpalu Andrus Valga 3:00:04 0:33:38 0:49:04 1:31:16 1:51:54 2:12:11 2:31:21 5
10 Jaernberg Anton Rootsi 3:03:26 0:33:36 0:49:32 - 1:52:35 2:13:50 2:33:18 5
11 Haugsboe Andre Norra 3:03:28 0:33:43 0:49:12 1:31:17 1:52:04 2:13:25 2:33:17 6
12 Laugaland Audun Norra 3:05:40 0:33:47 0:49:18 1:31:20 1:52:22 2:14:01 2:34:26 7
13 Himma Martti Tartu 3:07:40 0:33:41 0:49:33 1:31:22 1:53:32 2:15:25 2:35:54 8
14 Vaikmaa Madis Harju 3:07:44 0:33:41 0:49:48 1:31:19 1:53:27 2:15:28 2:35:58 9
15 Vallimäe Janek Ida-Viru 3:07:56 0:33:49 0:49:50 1:31:24 1:53:42 2:15:34 2:36:40 10
16 Ljung Lars Rootsi 3:08:38 0:33:47 0:49:38 1:32:45 1:55:37 2:17:51 2:37:55 11
17 Teppan Vahur Tartu 3:08:58 0:33:38 0:49:19 - 1:53:15 - 2:36:40 12
18 Sjoestroem Olof Rootsi 3:09:08 0:33:55 0:50:07 - 1:56:10 2:17:50 2:37:55 1
19 Juursalu Timo Ida-Viru 3:09:08 0:33:53 0:50:17 - 1:56:09 2:17:51 2:37:57 13
20 Utistog Svein Olav Norra 3:11:28 0:33:54 0:49:56 1:33:42 1:56:52 2:19:19 2:40:41 14
21 Henriksen Thomas Magne Norra 3:11:52 0:33:50 0:49:57 1:35:48 1:59:52 2:22:18 2:42:17 15
22 Kollo Andres Tallinn 3:12:19 0:33:34 0:50:00 1:33:43 1:56:51 2:19:25 2:40:43 16
23 Olle Raul Tallinn 3:13:18 0:33:56 0:50:01 1:33:44 1:56:51 2:19:27 2:40:45 2
24 Talves Priit Viljandi 3:13:46 0:33:31 0:49:58 - 1:56:10 2:17:50 2:38:29 17
25 Duchene Vincent Prantsusmaa 3:15:53 0:33:52 0:49:59 - 1:56:21 2:19:20 2:41:20 18
26 Sellis Siim Põlva 3:16:29 - - 1:33:45 1:56:50 2:19:27 2:40:43 19
27 Ijäs Aki Soome 3:16:43 0:33:40 0:49:48 1:32:45 1:56:19 2:19:25 2:42:34 20
28 Krogsveen Tore Norra 3:17:12 0:33:59 0:50:01 1:33:41 1:56:49 2:20:41 2:43:09 21
29 Priks Keijo Valga 3:17:57 0:34:00 0:51:11 1:36:41 1:59:54 2:22:22 2:43:44 22
30 Tyrnov Igor Venemaa 3:18:10 0:33:58 0:51:12 - 1:59:53 2:22:21 2:43:43 23
31 Roonet Risto Tallinn 3:18:32 0:34:10 0:51:41 - 2:00:41 2:23:38 2:45:13 24
32 Haugen Simen Norra 3:20:18 0:34:27 0:51:42 1:36:39 1:59:52 2:22:22 2:44:37 3
33 Ruul Henri Harju 3:20:29 0:35:20 0:52:37 1:37:04 2:01:35 2:24:29 2:47:00 1
34 Oravamäki Jani Soome 3:20:32 0:35:19 0:52:36 1:38:42 2:02:39 2:25:08 2:47:08 6
35 Mets Andre Tallinn 3:20:54 0:34:45 0:52:54 1:39:29 2:03:19 2:26:14 2:48:12 25
36 Kaljuvee Rando Tartu 3:20:58 0:34:46 0:53:14 1:39:25 2:03:17 2:25:43 2:48:12 2
37 Hansson Sandra Norra 3:20:59 0:35:30 0:53:11 1:39:26 2:03:16 2:26:17 2:48:12 1
38 Teteris Janis Läti 3:21:03 0:35:34 0:53:13 1:39:30 2:03:21 2:26:16 2:48:13 7
39 Leppänen Heikki Soome 3:21:05 0:35:52 0:53:14 1:39:26 2:03:19 2:26:13 2:48:11 26
40 Ränkel Raido Lääne-Viru 3:21:43 0:33:54 0:49:59 1:33:42 1:56:49 2:20:34 2:44:50 3
41 Kambarbayev Kuanysh Kasahstan 3:22:13 0:36:36 0:54:03 - 2:03:17 2:25:41 2:47:37 27
42 Ivanov Ivar Võru 3:23:06 0:35:29 0:52:52 1:38:57 2:03:21 2:26:16 2:48:57 28
43 Pesor Kaido Rapla 3:23:09 0:35:33 0:53:16 1:39:30 2:03:23 2:26:33 2:49:03 4
44 Juursalu Andres Tartu 3:23:49 0:35:32 0:53:15 1:39:31 2:03:24 2:26:15 2:48:31 29
45 Ivanov Sergey Venemaa 3:24:01 0:35:53 0:54:01 1:40:51 2:05:32 2:29:22 2:51:05 30
46 Veilberg Ago Lääne-Viru 3:24:02 0:35:57 0:54:04 1:40:51 2:05:36 2:29:23 2:51:05 1
47 Pärnpuu Raivo Harju 3:24:15 0:35:55 0:54:02 1:40:52 2:05:35 2:29:25 2:51:06 5
48 Kasekamp Andrus Viljandi 3:24:44 - - - 2:05:34 - 2:51:07 8
49 Tinno Taavo Harju 3:25:59 0:35:31 0:53:12 1:39:27 2:03:20 2:26:15 2:49:22 31
50 Tervo Tuomas Soome 3:26:05 0:39:09 0:57:20 - 2:07:27 2:30:29 2:52:26 32
51 Heikkinen Jussi Soome 3:26:06 0:35:58 0:54:06 1:41:13 2:06:31 2:30:30 2:52:28 6
52 Kilk Ain Harju 3:27:34 0:36:00 0:54:07 1:41:37 2:07:08 2:31:44 - 7
53 Sild Lauri Võru 3:27:43 0:38:19 0:56:36 1:43:06 2:07:18 2:31:00 - 4
54 Tärno Indrek Harju 3:28:12 0:37:11 0:55:22 1:42:52 2:07:21 2:31:03 2:53:33 9
55 Vanninen Matti-Pekka Soome 3:28:13 0:36:03 0:54:25 1:42:34 2:07:21 2:31:39 2:54:19 8
56 Ridamäe Aivar Tallinn 3:28:15 0:37:15 0:55:46 - 2:07:32 2:31:46 2:54:21 9
57 Gaillard Lilian Prantsusmaa 3:28:16 0:34:10 0:51:42 1:37:17 2:03:00 2:27:57 2:52:14 10
58 Hansson Jenny Rootsi 3:28:22 0:36:35 0:54:37 1:42:33 2:07:23 2:31:29 - 2
59 Antons Eero Pärnu 3:29:35 0:37:22 0:55:56 - 2:08:29 2:32:28 2:55:05 33
60 Pekk Tiit Harju 3:29:56 0:36:02 0:54:35 1:42:40 2:07:33 2:31:45 - 10
61 Watne Kjetil Norra 3:30:32 0:37:21 0:55:44 1:42:53 2:07:30 2:31:43 2:54:58 2
62 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 3:30:45 0:37:12 0:55:21 1:43:11 2:08:47 2:33:59 2:56:48 3
63 Ukins Valdis Läti 3:31:32 0:37:19 0:55:45 - 2:07:59 2:32:27 2:55:33 11
64 Mölder Tauno Võru 3:31:51 0:36:39 0:54:26 1:41:14 2:06:32 2:30:50 2:55:00 34
65 Peensalu Aimer Harju 3:32:16 0:37:27 0:56:14 1:44:41 2:10:22 2:34:40 2:57:45 12
66 Pind Rasmus Tartu 3:32:20 0:38:20 0:56:38 1:44:34 2:09:31 2:34:20 2:57:43 5
67 Alden Jan Soome 3:32:25 0:38:22 0:57:15 1:45:27 2:10:23 2:34:52 2:57:43 4
68 Kärp Kevo Viljandi 3:32:47 0:36:17 0:55:00 1:42:56 2:08:17 2:32:49 2:56:52 35
69 Savastver Alar Tallinn 3:32:59 0:36:39 0:55:19 1:43:14 2:09:09 2:34:29 2:58:18 11
70 Jagomägi Teet Tartu 3:32:59 0:37:42 0:56:54 1:45:38 2:11:05 2:35:51 2:59:02 12
71 Voodla Tiit Tallinn 3:33:01 0:38:20 0:57:01 1:45:36 2:11:06 2:35:45 2:59:03 5
72 Pihl Peeter Harju 3:33:12 0:38:55 0:58:43 1:46:29 2:11:42 2:35:50 2:59:05 36
73 Vantaala Jouni Soome 3:33:45 0:37:35 0:56:11 1:45:24 2:10:43 2:35:25 2:59:04 6
74 Hussar Kaidar Harju 3:33:48 0:37:14 0:56:12 1:44:40 2:10:26 2:34:51 2:58:37 13
75 Mõttus Tarmo Võru 3:34:00 0:38:07 0:56:59 1:45:32 2:10:47 2:35:35 2:59:07 14
76 Medvedev Sergei Venemaa 3:34:01 0:37:22 0:56:41 - 2:11:28 2:36:24 2:59:29 13
77 Pallo Rait Tallinn 3:34:03 0:36:35 0:54:39 1:42:55 2:08:17 2:33:37 2:58:18 15
78 Cerniauskas Gintautas Leedu 3:34:09 0:38:24 0:57:01 1:45:34 2:11:07 2:35:54 2:59:24 7
79 Karu Virgo Tallinn 3:34:14 0:35:55 0:54:06 1:40:54 2:05:40 2:30:38 2:55:37 14
80 Hirv Pait Tallinn 3:34:16 0:37:18 0:55:39 1:43:59 2:10:42 2:35:49 2:59:08 15
81 Rindzevicius Marijus Leedu 3:34:41 0:35:52 0:53:47 1:41:09 2:07:24 2:32:15 2:56:47 37
82 Teppo Indrek Valga 3:34:53 0:38:12 0:57:10 1:46:10 2:12:18 2:37:17 3:00:22 16
83 Sambla Avo Ida-Viru 3:35:13 0:34:00 0:50:46 1:36:38 2:02:06 2:26:59 2:53:02 6
84 Mihelson Olaf Tallinn 3:35:19 0:38:27 0:57:25 1:46:13 2:11:55 2:36:23 3:00:14 16
85 Loigom Villem Tallinn 3:35:22 0:37:23 0:56:12 - 2:10:49 2:35:48 2:59:18 8
86 Melbardis Janis Läti 3:35:23 0:37:28 0:55:43 1:42:57 2:08:00 2:32:53 2:57:53 38
87 Aun Ranno Lääne-Viru 3:35:27 0:37:28 0:56:04 1:44:02 2:10:25 2:35:54 3:00:14 39
88 Sala Arvo Tallinn 3:35:32 0:38:17 0:57:27 1:47:19 2:13:10 2:38:07 3:01:02 17
89 Norman Mart Tallinn 3:35:35 0:38:21 0:57:30 1:47:00 2:12:33 2:37:25 3:00:55 17
90 Lillelaid Tõnu Tallinn 3:35:51 0:38:09 0:56:55 1:45:37 2:11:05 2:35:54 2:59:51 40
91 Roggia Andrea Itaalia 3:35:55 0:37:36 0:56:24 1:45:08 2:10:20 2:34:41 2:59:02 18
92 Pihlak Reigo Tartu 3:36:05 0:37:38 0:56:41 1:45:26 2:11:05 2:36:39 3:00:42 41
93 Rammul Risto Lääne-Viru 3:36:10 0:38:26 0:57:37 1:47:20 2:13:09 2:38:12 3:01:27 42
94 Raja Allar Pärnu 3:36:15 0:38:42 0:57:58 1:47:34 2:13:32 2:38:51 3:01:59 43
95 Vinter Siim Harju 3:36:30 0:37:24 0:56:03 1:44:42 2:10:51 2:35:58 3:00:13 44
96 Möll Heiki Tartu 3:36:35 0:37:22 0:56:35 1:46:15 2:12:36 2:37:32 3:01:28 45
97 Nõmm Raivo Viljandi 3:36:36 0:38:25 0:57:21 1:47:20 2:13:32 2:38:48 3:02:06 46
98 Betriu Sadurni Hispaania 3:36:43 0:38:13 0:57:13 1:47:17 2:12:46 2:37:34 3:01:29 47
99 Toome Roland Lääne-Viru 3:37:09 0:38:19 0:57:09 - 2:12:05 2:37:17 3:01:30 18
100 Raantse Rannar Jõgeva 3:37:27 0:38:56 0:58:02 1:47:53 2:13:54 2:38:49 3:02:07 48
101 Rooden Priit Tartu 3:38:09 0:37:41 0:57:47 1:47:56 2:14:03 2:38:44 3:02:10 19
102 Vlassov Sergei Venemaa 3:38:56 0:38:18 0:58:22 1:48:58 2:15:19 2:40:10 3:03:32 19
103 Laur Toomas Tallinn 3:38:57 0:39:05 0:58:23 1:48:17 2:14:31 2:39:59 3:03:31 9
104 Komlev Yury Venemaa 3:39:03 0:38:48 0:57:54 1:47:21 2:13:07 2:38:09 3:02:12 20
105 Laur Mihkel Tartu 3:39:11 0:38:02 0:58:00 1:48:23 2:14:49 2:40:09 3:03:54 49
106 Keskpaik Kert Tallinn 3:39:26 0:37:42 0:56:58 - 2:12:21 2:37:31 3:01:41 50
107 Kõvatomas Taavi Viljandi 3:39:37 0:39:40 0:58:54 1:48:25 2:13:55 2:38:40 3:02:12 51
108 Mõtlep Riho Saaremaa 3:39:55 0:39:00 0:58:07 1:48:23 2:14:52 2:40:14 3:04:32 52
109 Dalmau Bernat Hispaania 3:39:57 0:37:40 0:56:38 - 2:10:53 2:36:37 3:00:53 53
110 Selgis Jürgen Põlva 3:40:04 0:36:37 0:55:32 1:46:05 2:12:37 2:37:40 3:03:16 7
111 Tiimann Rauno Tartu 3:40:04 0:37:37 0:56:52 1:46:15 2:12:36 2:38:11 3:03:17 54
112 Eensaar Silver Tallinn 3:40:16 0:38:29 0:57:19 1:47:21 2:13:34 2:39:04 3:03:52 55
113 Haapea Ilpo Soome 3:40:34 0:39:04 0:59:08 1:50:12 2:16:50 2:42:14 3:05:38 21
114 Palo Taavi Võru 3:40:37 0:37:40 0:56:56 1:47:23 2:13:59 2:39:40 3:03:53 56
115 Yakovenko Aleksander Venemaa 3:40:38 0:39:03 0:58:40 1:48:34 2:14:56 2:40:18 3:03:53 22
116 Peters Olev Harju 3:40:42 0:38:32 0:57:24 1:47:33 2:14:15 2:40:33 3:05:15 20
117 Huber Thomas Saksamaa 3:40:49 0:39:03 0:58:52 1:49:34 2:16:29 2:41:47 3:05:38 23
118 Neemela Tarmo Tallinn 3:40:55 0:38:39 0:57:31 1:47:52 2:13:57 2:39:36 3:03:51 24
119 Orlovski Tiit Tartu 3:40:58 0:39:15 0:58:57 1:49:00 2:15:26 2:40:24 3:04:50 57
120 Parve Heikki Tallinn 3:41:01 0:38:22 0:57:59 - 2:16:37 2:42:08 3:06:09 10
121 Klampe Indrek Võru 3:41:02 0:37:14 0:56:15 1:45:09 2:11:29 2:37:36 3:03:55 21
122 Taehtinen Anu Soome 3:41:04 0:39:08 0:58:38 1:49:29 2:16:32 2:42:07 3:05:37 1
123 Kovaljov Oleg Tallinn 3:41:10 0:38:14 0:57:29 1:47:22 2:13:35 2:39:00 3:03:52 11
124 Orm Olari Valga 3:41:25 0:40:13 0:59:37 1:49:42 2:16:13 2:41:52 3:05:40 58
125 Gorry Franck Prantsusmaa 3:41:28 0:38:09 0:56:55 1:45:27 2:10:22 2:35:04 3:00:03 22
126 Kraam Sulev Võru 3:41:39 0:39:28 0:58:59 1:48:59 2:15:18 2:40:23 3:05:15 59
127 Sirge Kaili Lääne-Viru 3:41:43 0:38:40 0:58:06 1:48:30 2:14:50 2:40:13 3:04:57 3
128 Arak Anti Valga 3:41:48 0:38:53 0:58:21 1:49:04 2:15:25 2:40:23 3:04:57 23
129 Vunk Kalev Tartu 3:41:52 0:39:04 0:59:01 1:49:42 2:16:27 2:41:50 3:05:41 25
130 Sabre Kaupo Põlva 3:41:59 0:40:30 0:59:58 1:50:19 2:16:52 2:42:14 3:06:09 12
131 Sild Timo Võru 3:42:10 0:37:39 0:55:42 1:44:32 2:10:54 2:37:24 3:03:30 60
132 Ailt Priit Tallinn 3:42:27 0:38:51 0:58:13 1:48:15 2:14:48 2:40:15 3:05:16 61
133 Videvik Priit Lääne-Viru 3:42:35 0:38:13 0:57:18 1:47:19 2:13:36 2:39:01 3:03:56 24
134 Kaiv Taavi Järvamaa 3:42:41 0:40:16 0:59:52 1:50:03 2:16:15 2:41:45 3:05:42 62
135 Laidvee Jaanus Tallinn 3:43:02 0:38:45 0:58:30 1:49:08 2:15:46 2:41:20 3:05:56 25
136 Tammesoo Tarmo Võru 3:43:09 0:37:26 0:56:01 1:44:38 2:10:48 2:36:49 3:04:24 63
137 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 3:43:13 0:40:18 0:59:36 1:50:01 2:16:42 2:41:44 3:05:41 64
138 Muru Ivo Valga 3:43:17 0:39:00 0:58:40 1:49:25 2:16:16 2:42:08 3:06:53 13
139 Karolin Indrek Põlva 3:43:19 0:38:54 0:58:24 1:49:02 2:15:52 2:41:43 3:05:52 26
140 Rudzitis Rolands Läti 3:43:32 0:38:46 0:58:03 1:48:32 2:15:28 2:41:23 3:05:54 65
141 Kanep Urmas Tallinn 3:43:39 0:38:56 0:58:39 1:49:33 2:16:36 2:42:09 3:06:26 1
142 Latin Vladimir Ida-Viru 3:43:49 0:41:59 1:02:29 1:53:42 2:20:52 - 3:09:22 66
143 Jaht Valdur Tartu 3:43:57 0:38:33 0:57:59 1:48:19 2:15:37 2:41:24 3:05:51 67
144 Salla Raimo Järvamaa 3:44:00 0:41:27 1:00:58 1:50:02 2:16:14 2:41:46 3:05:52 68
145 David-Andersen Carl Arthur Norra 3:44:05 0:40:01 0:59:53 1:50:06 2:16:49 2:43:44 3:07:45 26
146 Pullerits Priit Tartu 3:44:06 0:39:07 0:59:06 1:49:27 2:16:23 2:41:59 3:06:51 14
147 Jõgi Jaan Võru 3:44:06 0:41:39 1:01:50 1:52:27 2:19:08 2:44:36 3:08:35 2
148 Lehto Tiit Tartu 3:44:26 0:40:48 1:00:49 1:51:35 2:18:18 2:44:18 3:08:38 27
149 Epner Indrek Tallinn 3:44:28 0:42:34 1:02:28 1:53:01 2:19:15 2:44:37 3:08:36 28
150 Vahi Kunnar Valga 3:44:59 0:40:11 1:00:34 1:52:19 2:19:36 2:45:12 3:09:29 29
151 Prokhorov Viktor Venemaa 3:44:59 0:40:17 1:00:24 1:52:04 2:19:20 2:45:09 3:09:27 30
152 Tali Tiit Tartu 3:45:19 0:39:46 0:59:54 1:52:21 2:19:18 2:45:28 3:09:31 1
153 Rohtla Laura Lääne-Viru 3:45:24 0:39:07 0:58:38 1:49:28 2:16:31 2:42:05 3:07:12 4
154 Valge Indrek Tartu 3:45:33 0:40:54 1:00:50 1:52:13 2:19:13 2:44:38 3:08:37 8
155 Tammemäe Timmo Tallinn 3:45:53 0:39:43 0:58:54 1:49:30 2:16:28 2:42:21 3:07:54 69
156 Veri Aivar Tartu 3:46:14 0:39:38 1:00:03 1:52:03 2:19:28 2:45:43 3:10:04 15
157 Kang Udo Tartu 3:46:24 0:39:43 0:59:35 1:50:50 2:17:57 2:44:48 3:09:32 27
158 Hussar Aimar Võru 3:46:33 0:40:33 1:00:50 1:52:07 2:19:21 2:45:22 3:09:40 70
159 Veits Toms Läti 3:46:47 0:37:39 0:56:15 1:44:42 2:10:51 2:37:04 3:04:08 71
160 Prisivko Vadim Venemaa 3:46:56 0:42:47 1:02:29 1:53:35 2:20:33 2:46:22 3:11:05 16
161 Kallasmaa Kalmer Harju 3:47:26 0:40:52 1:01:45 1:52:56 2:19:41 2:45:38 3:10:23 31
162 Oja Joonas Lääne-Viru 3:47:35 0:40:50 1:01:38 1:52:58 2:19:41 2:45:47 3:10:34 72
163 Tupits Ivo Lääne-Viru 3:47:39 0:40:39 1:00:47 1:52:07 2:19:12 2:45:35 3:10:14 28
164 Locmelis Artis Läti 3:47:43 0:40:57 1:01:04 1:52:03 2:19:16 2:45:20 3:10:30 32
165 Karu Olav Lääne-Viru 3:47:45 0:40:37 1:00:30 1:52:08 2:19:13 2:45:19 3:10:21 29
166 Ervin Alar Lääne-Viru 3:47:46 0:42:30 1:02:11 1:52:15 2:18:12 2:43:46 3:07:55 1
167 Lein Andrus Lääne-Viru 3:47:53 0:40:38 1:00:31 1:51:31 2:18:51 2:44:44 3:10:29 33
168 Pain Indrek Tallinn 3:48:12 0:40:24 1:00:32 1:52:12 2:19:26 2:45:46 3:10:53 34
169 Priks Aivo Viljandi 3:48:13 0:39:49 0:59:38 1:50:25 2:18:17 2:44:55 3:10:23 30
170 Toomas Indrek Tartu 3:48:19 0:41:45 1:02:11 1:54:23 2:21:31 2:47:17 3:11:54 9
171 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 3:48:25 0:40:39 1:00:49 1:52:05 2:19:22 2:45:51 3:10:34 31
172 Siilak Avo Lääne-Viru 3:48:26 0:39:24 0:59:53 1:52:50 2:20:58 2:46:52 3:11:29 32
173 Veski Tanel Tartu 3:48:28 0:42:28 1:03:03 1:54:31 2:22:40 2:49:01 3:13:26 73
174 Sander Marek Pärnu 3:48:34 0:37:16 0:56:00 1:44:40 2:10:49 2:36:41 3:05:10 74
175 Kärbo Veljo Ida-Viru 3:48:38 0:38:35 0:58:39 - 2:16:33 2:42:12 3:08:45 75
176 Kiela Dainius Leedu 3:48:41 0:40:00 1:00:00 - 2:19:04 2:45:26 3:10:32 35
177 Heinmann Kristo Tartu 3:48:48 0:43:15 1:03:31 1:54:36 2:21:30 2:47:15 3:11:50 76
178 Rüütli Raido Jõgeva 3:48:51 0:39:09 0:59:18 1:50:37 2:18:48 2:45:24 3:10:30 77
179 Püvi Margus Tartu 3:48:52 0:39:58 1:00:46 1:52:58 2:19:39 2:45:48 3:11:06 33
180 Kousa Rauno Soome 3:48:55 0:39:44 0:59:35 1:51:05 2:18:52 2:45:23 3:10:57 2
181 Devaux Jef Prantsusmaa 3:49:05 0:38:11 0:57:27 1:47:48 2:15:27 2:41:55 3:09:11 17
182 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 3:49:14 0:40:32 1:01:23 1:53:41 2:21:30 2:48:20 3:13:16 3
183 Kullamaa Rein Tartu 3:49:27 0:39:01 0:58:56 1:50:09 2:19:00 2:45:21 3:11:31 34
184 Kaskema Valdis Tartu 3:49:34 0:39:38 0:59:17 1:50:22 2:17:15 2:43:46 3:09:22 35
185 Laanemets Raivo Tallinn 3:49:36 0:39:14 0:58:57 1:49:32 2:16:00 2:42:13 3:10:21 36
186 Kaljumäe Aivo Tallinn 3:49:41 0:40:15 1:00:39 1:53:09 2:20:51 2:46:59 3:12:06 36
187 Täht Erki Valga 3:49:45 0:40:27 1:00:55 1:53:54 2:21:42 2:48:03 3:12:55 37
188 Flavyanov Igor Venemaa 3:49:45 0:39:04 0:58:41 1:50:17 2:18:03 2:44:54 3:10:42 38
189 Priks Hanno Valga 3:49:49 0:39:47 1:00:27 1:52:37 2:21:27 2:48:08 3:13:14 18
190 Kattai Kaupo Tartu 3:49:53 0:37:17 0:58:31 1:52:02 2:19:19 2:45:59 3:11:53 37
191 Saar Erki Valga 3:50:11 0:41:56 1:02:30 1:54:24 2:21:34 2:47:20 3:12:51 38
192 Tattar Kristjan Pärnu 3:50:18 0:41:54 1:02:51 1:54:37 2:22:09 2:48:01 3:13:04 10
193 Vimba Janis Läti 3:50:36 0:40:58 1:01:06 1:52:04 2:19:19 2:45:21 3:10:45 39
194 Käesel Aivar Tallinn 3:50:51 0:40:42 1:01:49 1:54:34 2:22:43 2:49:28 3:13:46 19
195 Tuikkanen Juha Soome 3:50:53 0:40:46 1:01:27 1:53:30 2:21:17 2:48:07 3:13:28 40
196 Salmela Olli Soome 3:51:00 0:41:57 1:02:25 1:54:35 2:22:07 - 3:13:29 78
197 Kõvatomas Karli Viljandi 3:51:03 0:40:49 1:00:29 1:51:38 2:18:49 2:45:50 3:12:25 79
198 Viks Sven Jõgeva 3:51:04 0:42:42 1:03:31 1:55:40 2:23:01 2:49:14 3:14:12 41
199 Zhitenev Vladimir Venemaa 3:51:08 0:40:47 1:02:06 1:54:48 2:23:19 2:49:38 3:14:24 20
200 Neimanis Janis Läti 3:51:11 0:39:27 0:58:58 - 2:16:34 2:43:06 3:10:02 21
201 Macaj Jan Tshehhi 3:51:12 0:39:06 0:58:42 - 2:15:29 2:41:41 3:07:53 80
202 Jalasto Kaupo Tallinn 3:51:12 0:41:00 1:01:40 1:54:33 2:22:07 2:49:00 3:14:12 3
203 Randman Priit Lääne-Viru 3:51:14 0:40:10 0:59:37 1:51:33 2:19:14 2:45:53 3:11:30 81
204 Hein Lauri Tallinn 3:51:19 0:39:15 0:59:20 1:51:41 2:19:20 2:45:34 3:11:54 82
205 Pavlov Denis Põlva 3:51:31 0:40:38 1:00:44 1:52:50 2:20:54 2:47:14 3:13:05 83
206 Saarniit Jürgen Võru 3:51:41 0:41:31 1:03:02 1:55:56 2:23:48 2:50:29 3:15:37 84
207 Pruus Peeter Rapla 3:51:44 0:41:23 1:01:38 1:53:57 2:21:18 2:47:51 3:13:31 85
208 Antoniak Marek Harju 3:51:57 0:40:23 1:00:46 1:54:20 2:22:41 2:49:21 3:14:42 42
209 Nook Reimo Saaremaa 3:52:00 0:41:22 1:02:31 1:56:35 2:24:45 2:51:25 3:15:42 39
210 Jõgi Joonas Tallinn 3:52:06 0:43:58 1:04:28 1:56:16 2:23:00 2:48:47 3:13:44 11
211 Etverk Erkki Lääne-Viru 3:52:08 0:39:58 1:00:23 1:52:39 2:19:57 2:46:35 3:12:49 40
212 Abel Markko Tallinn 3:52:13 0:38:59 1:00:14 1:53:30 2:21:55 2:48:18 3:14:21 86
213 Täär Veikko Valga 3:52:16 0:39:12 0:59:29 1:52:55 2:21:10 2:48:18 3:13:16 41
214 Maier Artur Pärnu 3:52:21 0:41:15 1:01:54 1:53:52 2:21:15 2:47:40 3:13:47 87
215 Põder Raigo Tartu 3:52:24 0:37:28 0:57:15 1:49:57 2:18:59 2:46:08 3:12:47 88
216 Kopli Tarmo Harju 3:52:26 0:40:45 1:01:27 1:54:21 2:22:13 2:48:50 3:14:35 89
217 Braathen Merethe Norra 3:52:34 0:40:42 1:01:09 1:53:19 2:20:46 2:47:46 3:13:22 5
218 Bauman Jaanus Lääne-Viru 3:52:36 0:38:12 0:57:17 1:48:44 2:16:17 2:42:42 3:10:17 90
219 Tamm Tarmo Pärnu 3:52:36 0:40:14 1:00:53 1:53:51 2:22:11 2:49:20 3:14:47 42
220 Kukk Sigvard Harju 3:52:50 0:41:23 1:01:40 1:53:06 2:21:28 2:47:48 3:13:50 43
221 Adamson Allar Lääne-Viru 3:52:56 0:41:54 1:02:42 1:55:30 2:23:03 2:49:37 3:14:44 91
222 Viik Tarvi Läänemaa 3:52:59 0:40:44 1:02:50 1:56:00 2:23:34 2:49:43 3:14:43 44
223 Tagel Tõnis Lääne-Viru 3:53:03 0:41:46 1:01:52 1:53:52 2:21:19 2:47:43 3:13:30 92
224 Maksimov Sergei Tallinn 3:53:05 0:40:48 1:01:48 1:54:34 2:22:48 2:49:41 3:14:45 22
225 Ceplitis Guntars Läti 3:53:06 0:40:25 1:00:30 1:51:42 2:19:32 2:45:52 3:12:33 43
226 Künnapas Magnus Järvamaa 3:53:14 0:37:38 0:56:52 - 2:14:58 2:43:50 3:12:00 12
227 Needrit Vello Tallinn 3:53:16 0:41:59 1:02:49 1:54:50 2:23:49 2:50:03 3:15:40 93
228 Einpaul Jürgen Harju 3:53:18 0:41:19 1:01:08 1:53:53 2:21:21 2:48:17 3:14:34 94
229 Torim Enno Viljandi 3:53:25 0:43:08 1:04:13 1:56:19 2:24:05 2:50:22 3:15:36 44
230 Illaru Tõnu Järvamaa 3:53:39 0:40:58 1:01:24 1:53:31 2:20:56 2:47:30 3:13:25 45
231 Tasa Toivo Ida-Viru 3:53:45 0:39:02 0:59:12 1:51:40 2:20:10 2:48:19 3:14:29 23
232 Sammel Arne Viljandi 3:53:49 0:40:48 1:01:08 1:53:07 2:20:53 2:47:00 3:13:53 4
233 Parygin Dmitry Venemaa 3:53:55 0:41:23 1:02:10 - 2:24:41 2:51:30 3:16:30 46
234 Mäesepp Aigar Tallinn 3:54:10 0:41:07 1:01:41 1:53:57 2:21:36 2:48:27 3:14:47 95
235 Lambot Karli Tallinn 3:54:18 0:41:53 1:02:07 - 2:21:14 2:48:05 3:13:42 45
236 Tommola Mika Soome 3:54:20 0:42:23 1:03:30 1:56:46 2:25:27 2:52:46 3:17:44 46
237 Väli Jürgo Viljandi 3:54:30 0:42:49 1:04:12 1:57:15 2:25:51 2:52:43 3:17:54 96
238 Teppan Jaak Tartu 3:54:34 0:38:45 1:00:28 1:54:45 2:24:46 2:52:02 3:18:00 97
239 Okk Ando Tallinn 3:54:36 0:42:18 1:03:09 1:56:41 2:25:11 2:51:59 3:17:50 47
240 Raudsaar Taavi Rapla 3:54:42 0:41:57 1:02:33 1:54:37 2:22:45 2:49:49 3:15:39 98
241 Jõesaar Siim Tartu 3:54:57 0:40:35 1:00:54 1:54:16 2:22:12 2:48:51 3:15:39 13
242 Kask Janek Lääne-Viru 3:55:03 0:41:27 1:01:35 1:53:48 2:22:44 2:49:39 3:15:44 99
243 Jõgeva Toomas Harju 3:55:06 0:41:58 1:02:54 - 2:23:17 2:49:51 3:16:12 48
244 Shashin Alexandr Venemaa 3:55:06 0:43:30 1:04:14 1:57:14 2:25:34 2:52:28 3:17:53 49
245 Rump Mehis Harju 3:55:13 0:38:28 0:58:16 - 2:16:25 2:44:11 3:12:00 47
246 Meyer Michel Shveits 3:55:14 0:40:55 1:01:39 1:54:55 2:23:15 2:50:22 3:16:36 48
247 Prosvirnin Valeri Tallinn 3:55:22 0:42:09 1:03:05 1:57:48 2:25:52 2:52:45 3:17:57 100
248 Greenbaum Marko Tallinn 3:55:26 0:45:36 1:07:16 2:00:29 2:28:10 2:54:30 3:19:26 101
249 Kodanipork Raido Tallinn 3:55:33 0:41:49 1:02:34 1:54:56 2:23:07 2:50:02 3:17:21 50
250 Talvik Heiki Tallinn 3:55:36 0:43:05 1:03:39 1:55:55 2:23:50 2:51:21 3:17:18 102
251 Antalainen Ervin Põlva 3:55:37 0:42:12 1:03:14 - 2:25:33 2:52:27 3:17:53 4
252 Vaard Paul Tartu 3:55:38 0:39:52 1:00:26 1:54:20 2:23:27 2:52:04 3:17:51 5
253 Viitmaa Alar Viljandi 3:55:53 0:41:44 1:02:12 1:55:01 2:23:03 2:49:55 3:16:25 51
254 Kaskema Varmo Tartu 3:56:06 0:43:56 1:04:59 1:58:11 2:25:56 2:53:17 3:19:19 103
255 Just Alar Tallinn 3:56:14 0:41:52 1:03:03 1:55:28 2:23:39 2:50:28 3:16:08 52
256 Mäkinen Matti Soome 3:56:25 0:41:46 1:03:01 1:57:34 2:25:43 2:52:41 3:18:02 5
257 Truu Janek Tartu 3:56:27 0:39:50 1:00:47 1:54:33 2:23:02 2:51:16 3:18:04 49
258 Petuchov German Leedu 3:56:27 0:41:59 1:02:37 - 2:24:04 2:52:07 3:17:52 53
259 Liepins Arvis Läti 3:56:32 0:40:00 0:56:38 1:42:59 2:12:50 2:46:11 3:14:05 14
260 Pool Hannes Harju 3:56:34 0:41:52 1:03:03 1:56:35 2:24:40 2:51:21 3:17:40 24
261 Niemi Pyry Soome 3:56:37 0:43:53 1:05:49 1:59:13 2:27:20 2:53:55 3:19:33 104
262 Sergeev Alexey Venemaa 3:56:42 0:41:28 1:01:58 1:54:52 2:23:28 2:51:33 3:17:50 6
263 Makarov Yury Venemaa 3:56:44 0:40:41 1:01:49 1:54:50 2:24:07 2:51:26 3:17:58 6
264 Medijainen Mikk Tartu 3:56:46 0:41:17 1:02:10 1:56:08 2:24:47 2:52:18 3:18:05 105
265 Laine Andre Võru 3:56:51 0:41:58 1:03:12 - 2:25:12 2:52:07 3:18:06 54
266 Tammemäe Joosep Viljandi 3:57:00 0:41:24 1:00:56 1:52:03 2:19:24 2:47:23 3:15:28 15
267 Alvarez Arnau Hispaania 3:57:07 0:38:16 0:57:15 1:47:17 2:14:25 2:42:52 3:11:22 106
268 Eiger Rein Viljandi 3:57:14 0:42:22 1:03:04 1:55:30 2:23:09 2:50:01 3:16:27 50
269 Sedlenieks Ivars Läti 3:57:23 0:42:21 1:03:28 1:57:41 2:26:14 2:53:37 3:19:19 7
270 Krusemann Magnus Tallinn 3:57:24 0:40:50 1:00:45 1:52:31 2:21:21 2:48:27 3:15:42 107
271 Maravyev Alexey Venemaa 3:57:33 0:41:07 1:02:05 1:54:33 2:22:57 2:50:59 - 51
272 Gubkin Vladimir Venemaa 3:57:33 0:41:06 1:02:05 1:54:32 2:22:58 2:50:59 3:18:00 52
273 Grünberg Priit Harju 3:57:44 0:39:26 0:59:01 1:49:45 2:17:49 2:45:40 3:13:59 108
274 Karro Margus Tartu 3:57:45 0:43:22 1:04:12 - 2:25:16 2:52:36 3:18:52 53
275 Lillipuu Vello Järvamaa 3:57:50 0:39:46 0:59:49 1:52:05 2:20:13 2:47:58 3:16:10 55
276 Luks Sven Harju 3:57:55 0:41:42 1:02:54 1:56:48 2:25:26 2:52:51 3:18:29 56
277 Tambet Priit Viljandi 3:57:58 0:39:01 0:58:56 1:50:01 2:19:10 2:47:47 3:15:44 57
278 Fleischer Martin Norra 3:57:58 0:44:10 1:04:58 1:57:49 2:25:51 2:52:44 3:18:30 54
279 Churikov Maksim Venemaa 3:58:00 0:40:41 1:00:54 - 2:22:46 2:50:55 3:17:20 25
280 Einsalu Ants Lääne-Viru 3:58:02 0:39:48 1:00:24 - 2:23:17 2:51:29 3:18:21 8
281 Tuisk Priit Põlva 3:58:03 0:43:35 1:04:59 1:58:23 2:26:18 2:53:33 3:19:31 109
282 Suurpere Arvi Tartu 3:58:03 0:41:25 1:02:52 1:56:38 2:25:55 2:53:19 3:20:32 58
283 Ojaots Aigar Tallinn 3:58:05 0:41:53 1:02:53 1:56:52 2:25:19 2:52:43 3:18:56 55
284 Peltomäki Juha Soome 3:58:06 0:42:16 1:03:17 1:57:16 2:25:46 2:53:05 3:19:24 59
285 Puida Andis Läti 3:58:07 0:42:41 1:03:52 1:57:55 2:26:03 2:52:43 3:18:28 26
286 Pedari Aimar Harju 3:58:09 0:44:17 1:05:19 1:58:26 2:26:43 2:53:51 3:19:45 27
287 Kull Erki Tartu 3:58:17 0:40:30 1:02:08 1:57:54 2:27:15 2:54:50 3:20:55 60
288 Arras Aigar Tartu 3:58:23 0:43:11 1:04:52 1:59:01 2:27:11 2:54:09 3:20:11 61
289 Kirsipuu Avo Harju 3:58:25 0:41:54 1:03:09 1:57:56 2:26:44 2:54:18 3:20:18 62
290 Voelkle Hans-Peter Saksamaa 3:58:26 0:41:56 1:02:59 1:57:12 2:25:35 2:53:05 3:19:27 56
291 Otsus Marko Tartu 3:58:30 0:39:03 0:58:41 1:51:19 2:20:06 2:48:28 3:18:22 110
292 Mustonen Martti Rootsi 3:58:47 0:42:32 1:03:29 1:58:08 2:26:11 2:53:48 3:19:52 9
293 Aibast Erik Tallinn 3:58:47 0:42:03 1:04:11 1:59:30 2:28:46 2:55:55 3:21:36 57
294 Toomas Rein Põlva 3:58:55 0:40:37 1:01:25 1:54:53 2:23:11 2:50:21 3:18:14 28
295 Lundberg Jonny Rootsi 3:58:58 0:42:40 1:03:53 1:57:12 2:25:45 2:53:34 3:19:29 63
296 Aarna Urmas Harju 3:59:04 0:46:07 1:06:59 2:01:14 2:29:22 2:56:37 3:22:10 64
297 Sepp Innar Saaremaa 3:59:18 0:44:39 1:06:23 - 2:28:35 2:55:52 3:21:46 65
298 Karabelnik Kristjan Tartu 3:59:22 0:44:15 1:05:18 2:02:46 2:30:49 2:57:34 3:22:48 111
299 Virgepuu Erko Harju 3:59:23 0:41:46 1:02:12 1:54:26 2:23:04 2:51:17 3:18:04 112
300 Kannel Tanel Harju 3:59:24 0:43:30 1:04:37 1:58:51 2:27:12 2:53:58 3:19:49 58
301 Pokk Jüri Harju 3:59:25 0:44:04 1:05:39 2:00:24 2:28:48 2:56:20 3:22:06 10
302 Beranek David Tshehhi 3:59:28 0:42:01 1:03:10 1:56:41 2:25:22 2:52:51 3:19:26 113
303 Terve Raivo Harju 3:59:30 0:43:11 1:04:32 - 2:27:24 2:54:50 3:20:55 29
304 Klement Riho Tartu 3:59:31 0:42:48 1:03:47 1:57:56 2:26:15 2:53:30 3:19:50 114
305 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 3:59:36 0:42:36 1:03:02 - 2:25:32 2:52:55 3:19:53 115
306 Kadajane Erik Viljandi 3:59:38 0:41:44 1:02:41 - 2:25:31 2:53:12 3:20:10 116
307 Heinola Ivar Tartu 3:59:40 0:41:45 1:02:12 - 2:21:54 2:48:29 3:15:32 117
308 Eensaar Rain Võru 3:59:44 0:42:16 1:03:46 - 2:27:05 2:55:03 3:21:06 59
309 Raudik Alo Tartu 3:59:47 0:42:37 1:03:34 1:57:13 2:25:28 2:53:10 3:19:56 66
310 Rytkönen Mika Soome 3:59:49 - 1:02:27 1:56:01 2:24:06 2:52:05 3:18:35 67
311 Kaigas Einar Viljandi 3:59:50 0:42:45 1:03:47 1:57:37 2:26:10 2:53:32 3:20:14 118
312 Aasla Meelis Tallinn 4:00:27 0:43:06 1:04:42 2:00:11 2:29:46 2:57:18 3:22:52 119
313 Lopuhhin Sergei Tallinn 4:00:27 0:43:06 1:04:43 - 2:29:46 2:57:19 3:22:52 120
314 Schönthier Joachim Saksamaa 4:00:35 0:45:57 1:08:12 2:01:52 2:30:46 2:57:29 3:22:24 68
315 Pallotedder Taivo Tartu 4:00:40 0:42:48 1:04:18 1:58:41 2:27:17 2:55:22 3:21:43 60
316 Külm Ahti Valga 4:00:44 0:41:49 1:03:06 1:56:51 2:25:49 2:53:35 3:20:43 61
317 Part Taavi Lääne-Viru 4:00:48 0:45:54 1:07:18 2:00:26 2:28:13 2:55:30 3:21:45 121
318 Subi Rivo Viljandi 4:00:55 0:46:06 1:07:20 2:00:53 2:29:45 2:57:12 3:22:46 122
319 Suluste Jüri Saaremaa 4:01:01 0:41:02 1:02:09 - 2:25:23 2:53:10 3:19:59 30
320 Bleive Agu Tartu 4:01:16 0:44:04 1:04:54 1:58:21 2:25:58 2:53:21 3:20:36 16
321 Sukk Gaspar Tallinn 4:01:17 0:43:03 1:04:31 1:59:25 2:28:16 2:56:39 3:22:44 123
322 Nurk Talis Võru 4:01:32 0:41:47 1:02:15 1:54:54 2:23:14 2:51:05 3:18:32 124
323 Kalda Liis Valga 4:01:35 0:41:50 1:03:14 1:58:10 2:26:45 2:54:41 3:22:14 6
324 Grünberg Harry Harju 4:01:37 0:44:05 1:05:31 2:00:20 2:29:16 2:56:45 3:22:42 62
325 Oinaskallio Erkki Soome 4:01:44 0:41:39 1:02:50 1:56:40 2:25:25 2:53:36 3:20:24 11
326 Raudik Raimo Tartu 4:01:47 0:40:36 1:02:23 1:58:42 2:28:15 2:56:51 3:22:56 69
327 Raag Kaupo Harju 4:01:48 0:43:09 1:04:07 1:59:34 2:28:57 2:57:12 3:23:31 125
328 Krogsveen Oyvind Norra 4:01:50 0:44:33 1:06:02 2:00:14 2:28:41 2:56:23 3:22:39 7
329 Kesaväli Asso Lääne-Viru 4:01:57 0:40:54 1:02:25 1:56:39 2:26:07 2:54:29 3:22:11 17
330 Pakkasmaa Juhana Soome 4:01:58 0:46:45 1:07:57 2:03:00 2:31:44 2:59:25 3:24:53 63
331 Koivukangas Mikko Soome 4:01:59 0:50:40 1:12:04 2:05:54 2:33:57 3:00:35 3:25:33 8
332 Piirimäe Pärtel Tartu 4:02:05 0:45:29 1:06:57 2:01:13 2:29:57 2:57:33 3:23:48 64
333 Arnaud Xavier Prantsusmaa 4:02:06 0:44:00 1:05:09 1:57:47 2:25:50 2:53:28 3:20:36 126
334 Rohtla Urmas Tartu 4:02:06 0:43:29 1:04:48 1:58:40 2:27:14 2:55:04 3:21:57 70
335 Vahelaan Kaimar Tartu 4:02:10 0:44:24 1:06:23 2:01:46 2:30:45 2:58:07 3:24:03 65
336 Pak Andres Harju 4:02:11 0:43:53 1:05:51 2:00:40 2:29:25 2:57:15 3:23:01 66
337 Hillep Andres Võru 4:02:11 - - - - - - 2
338 Siimsaare Tarmo Tallinn 4:02:22 0:40:59 1:01:34 1:58:00 2:28:38 2:56:05 3:22:41 127
339 Uuk Aimur Tartu 4:02:33 0:43:22 1:04:45 1:59:20 2:28:33 2:56:03 3:23:00 31
340 Simson Valmar Tartu 4:02:46 0:43:17 1:04:58 1:59:38 2:29:21 2:57:45 3:24:07 71
341 Kaur Heikko Valga 4:02:48 0:42:31 1:03:42 1:58:52 2:28:04 2:56:31 3:22:54 72
342 Tähe Tanel Võru 4:03:10 0:42:17 1:03:30 1:57:38 2:26:50 2:55:30 3:23:03 128
343 Karelson Tõnu Viljandi 4:03:23 0:41:50 1:03:04 1:59:03 2:29:15 2:57:34 3:24:01 73
344 Vesely Jan Tshehhi 4:03:28 0:43:11 1:03:54 1:56:41 2:25:30 2:52:56 3:20:22 32
345 Saari Eero Soome 4:03:40 0:43:05 1:05:00 2:00:00 2:29:40 2:58:17 3:24:40 1
346 Jaaska Allan Harju 4:03:43 0:41:57 1:03:11 1:58:05 2:27:19 2:56:13 3:23:39 74
347 Kõvask Raul Tallinn 4:03:46 0:43:13 1:04:57 1:59:24 2:28:52 2:56:42 3:23:50 75
348 Pärnaste Ats Pärnu 4:03:48 0:42:22 1:06:07 2:03:18 2:32:22 3:00:19 3:25:57 129
349 Rattur Rajko Põlva 4:03:50 0:44:57 1:05:46 - 2:28:30 2:56:06 3:23:12 130
350 Alberi Rene Ida-Viru 4:03:56 0:42:33 1:04:17 1:58:59 2:28:28 2:56:46 3:23:13 67
351 Karjane Priit Rapla 4:03:56 0:45:31 1:06:35 - 2:29:42 2:57:41 3:23:59 76
352 Hummal Andres Lääne-Viru 4:03:57 0:42:53 1:05:06 2:00:21 2:29:28 2:57:26 3:24:00 77
353 Nilsen Lasse Norra 4:04:12 0:43:42 1:05:13 1:59:24 2:28:18 2:56:15 3:23:02 9
354 Rein Margus Tallinn 4:04:13 0:42:51 1:04:22 1:59:41 2:28:49 2:56:58 3:23:58 10
355 Kovkel Igor Ida-Viru 4:04:14 0:50:42 1:12:11 2:05:18 2:33:34 3:00:34 3:26:41 78
356 Shihranov Vassili Ida-Viru 4:04:15 0:44:10 1:06:28 2:02:01 2:31:02 2:58:32 3:24:46 11
357 Kannel Alari Harju 4:04:17 0:43:05 1:04:36 1:59:31 2:28:59 2:57:30 3:24:24 79
358 Nigul Alar Tallinn 4:04:20 0:43:10 1:05:19 2:00:23 2:29:56 2:58:11 3:25:23 33
359 Hämäläinen Sami-Jukka Soome 4:04:25 0:43:07 1:04:44 1:58:08 2:26:31 2:54:28 3:22:09 80
360 Raud Margus Tartu 4:04:29 0:42:06 1:03:31 1:58:09 2:27:42 2:56:01 3:23:07 81
361 Danilas Meelis Valga 4:04:34 0:40:34 1:02:09 1:58:31 2:28:51 2:57:25 3:24:50 82
362 Lott Alexander Tartu 4:04:38 0:44:50 1:06:07 2:01:40 2:30:11 2:57:25 3:24:15 131
363 Pak Indrek Harju 4:04:41 0:41:48 1:03:51 1:59:42 2:29:39 2:57:42 3:24:55 68
364 Vaikmaa Tõnis Harju 4:04:45 0:42:40 1:05:04 2:00:22 2:29:59 2:57:47 3:24:58 132
365 Svetins Gatis Läti 4:04:50 0:44:10 1:06:10 2:01:13 2:30:19 2:58:43 3:25:18 133
366 Hansmann Siim Viljandi 4:04:51 0:44:48 1:06:33 2:02:15 2:31:51 3:00:08 3:26:42 134
367 Staranevicius Algimantas Leedu 4:04:58 0:43:23 1:05:12 2:00:49 2:30:40 2:58:43 3:25:18 12
368 Haataja Janne Soome 4:04:59 0:44:08 1:06:25 2:02:18 2:32:15 3:00:39 3:27:09 83
369 Melero-Diez Fidel Hispaania 4:05:00 0:44:28 1:06:42 2:01:32 2:31:18 2:59:28 3:26:07 135
370 Tillo August Harju 4:05:05 0:41:55 1:03:33 1:58:12 2:27:29 2:56:02 3:23:16 84
371 Zolotykh Andrey Venemaa 4:05:19 0:41:40 1:02:43 1:56:39 2:26:47 2:55:51 3:24:22 69
372 Teesaar Elmo Tallinn 4:05:29 0:43:20 1:05:12 2:01:03 2:30:42 2:58:59 3:26:03 70
373 Soots Urmas Valga 4:05:30 0:42:34 1:03:31 1:58:09 2:28:02 2:57:24 3:24:57 71
374 Tenisson Vaido Jõgeva 4:05:35 0:43:22 1:04:36 2:00:13 2:29:47 2:58:01 3:24:39 34
375 Pääslane Priit Tartu 4:05:40 0:42:53 1:04:14 1:58:58 2:28:51 2:57:32 3:24:48 85
376 Puusild Kristjan Pärnu 4:05:42 0:44:45 1:06:59 2:02:04 2:30:59 2:59:44 3:26:17 136
377 Lepik Heigo Tartu 4:05:43 0:46:45 1:10:53 2:08:49 2:37:20 3:04:53 3:29:19 18
378 Austa Caspar Tartu 4:05:43 0:48:54 1:10:40 2:04:19 2:32:43 2:59:58 3:25:41 137
379 Simonen Stefan Soome 4:05:49 0:42:49 1:04:31 2:00:16 2:29:49 2:58:38 3:25:32 2
380 Kütt Alvar Tartu 4:05:54 0:43:10 1:05:29 2:02:16 2:32:53 3:01:42 3:27:52 72
381 Tünnermann Dirk Saksamaa 4:05:56 0:42:36 1:04:02 1:59:46 2:29:30 2:58:17 3:25:26 12
382 Kotka Kalle Võru 4:06:00 0:44:08 1:05:36 2:00:56 2:30:43 3:00:06 3:26:57 35
383 Aigro Ene Valga 4:06:01 0:44:45 1:06:24 2:01:45 2:30:43 2:58:51 3:25:54 1
384 Odamus Tõnu Harju 4:06:13 0:42:59 1:05:57 2:02:32 2:33:21 3:01:41 3:27:35 1
385 Joonas Anti Tallinn 4:06:18 0:44:34 1:06:48 2:02:14 2:31:38 3:00:00 3:26:42 86
386 Luup Einar Harju 4:06:20 0:43:02 1:04:33 1:59:08 2:28:37 2:56:52 3:25:01 36
387 Salumäe Priit Tallinn 4:06:31 0:43:59 1:06:10 2:01:45 2:31:34 2:59:58 3:27:21 87
388 Ispert Egert Harju 4:06:32 0:43:56 1:05:19 1:59:10 2:28:44 2:56:58 3:24:59 138
389 Kollo Madis Harju 4:06:36 0:47:50 1:08:54 2:03:41 2:32:25 3:00:14 3:27:08 139
390 Bolduzev Viktor Venemaa 4:06:38 0:44:45 1:06:34 2:01:54 2:31:28 2:59:43 3:26:48 13
391 Vink Ahto Võru 4:06:40 0:42:44 1:06:18 2:01:33 2:31:10 2:59:32 3:26:29 88
392 Tamm Madis Järvamaa 4:06:45 0:43:24 1:04:59 1:59:40 2:27:44 2:56:14 3:24:38 73
393 Tammer Toomas Pärnu 4:07:00 0:42:25 1:04:11 1:59:13 2:28:45 2:57:23 3:25:29 140
394 Ots Ivar Harju 4:07:08 0:43:24 1:05:11 2:00:46 2:30:32 2:59:20 3:26:14 89
395 Pae Andres Tartu 4:07:10 0:47:23 1:09:43 2:05:12 2:35:04 3:03:41 3:29:12 90
396 Vihmann Viljar Valga 4:07:16 0:43:01 1:04:30 1:59:58 2:30:01 2:59:01 3:26:37 37
397 Zabugin Pavel Venemaa 4:07:18 0:46:25 1:08:11 2:02:51 2:31:39 2:59:33 3:26:19 38
398 Altmets Heimar Järvamaa 4:07:19 0:46:20 1:08:26 2:03:21 2:33:48 3:01:40 3:28:23 19
399 Varres Markko Tallinn 4:07:19 0:42:17 1:04:11 2:00:28 2:30:14 2:58:57 3:26:48 141
400 Kiiranen Kalle Tartu 4:07:20 0:46:50 1:08:16 - 2:32:55 3:00:43 3:28:16 13
401 Laaksonen Tapio Soome 4:07:25 0:43:25 1:05:30 2:01:40 2:31:26 2:59:42 3:26:49 14
402 Veilberg Meelis Lääne-Viru 4:07:31 0:51:35 1:12:44 2:06:32 2:34:56 3:02:14 3:27:37 39
403 Asaritis Aigars Läti 4:07:33 0:46:07 1:08:14 2:02:59 2:32:33 3:01:11 3:28:23 142
404 Pääru Priit Tallinn 4:07:34 0:43:51 1:05:36 2:00:17 2:30:17 2:59:26 3:27:01 91
405 Kaasiku Raivo Järvamaa 4:07:38 0:44:10 1:05:31 2:00:25 2:30:40 2:58:50 3:27:42 92
406 Metsoja Kalle Harju 4:07:44 0:43:20 1:05:21 2:00:23 2:30:29 2:59:19 3:27:19 74
407 Junkin Priit Võru 4:07:45 0:44:03 1:05:27 2:04:25 2:34:22 3:02:42 3:29:49 143
408 Vahar Jüri Pärnu 4:07:49 0:42:10 1:03:46 1:59:29 2:30:13 2:59:22 3:27:28 93
409 Lilienthal Marko Tallinn 4:07:50 0:41:51 1:04:06 1:58:37 2:27:47 2:56:16 3:24:36 94
410 Truusalu Jaagup Tartu 4:07:52 0:46:23 1:08:01 2:03:17 2:32:10 3:00:22 3:27:48 144
411 Hanus Philippe Prantsusmaa 4:07:56 0:44:09 1:05:33 2:01:15 2:31:24 2:59:39 3:26:43 95
412 Kukk Kalle Lääne-Viru 4:07:57 0:43:03 1:05:10 2:01:24 2:31:03 2:59:12 3:26:40 96
413 Siimer Martin Tallinn 4:07:57 0:43:45 1:06:38 2:03:28 2:34:32 3:02:58 3:29:13 75
414 Vist Kalev Tallinn 4:08:01 0:45:33 1:07:40 - 2:33:14 3:01:48 3:28:35 40
415 Selder Taavi Ida-Viru 4:08:03 0:42:42 1:03:26 1:57:14 2:26:16 2:55:09 3:23:57 145
416 Teearu Karl Valga 4:08:06 0:44:31 1:06:19 2:01:42 2:30:35 2:58:52 3:26:25 15
417 Pruus Marko Harju 4:08:10 0:42:30 1:03:43 1:59:11 2:30:45 3:01:05 3:29:17 146
418 Lubi Ain Tartu 4:08:19 0:42:11 1:03:42 1:58:55 2:28:25 2:57:29 3:25:37 76
419 Krummenacher Josef Shveits 4:08:27 0:44:51 1:06:09 2:00:47 2:30:40 2:59:19 3:27:15 16
420 Svedas Ramunas Leedu 4:08:27 1:00:05 1:22:56 2:16:25 2:44:11 3:09:32 3:33:24 97
421 Kliiman Tanel Tartu 4:08:27 0:46:46 1:09:13 2:05:45 2:35:14 3:03:29 3:29:55 98
422 Lehesmets Alar Tartu 4:08:34 0:41:54 1:03:33 1:58:16 2:28:37 2:58:44 3:27:18 147
423 Saarepuu Kertu Võru 4:08:38 0:44:17 1:06:19 2:02:19 2:32:18 3:01:20 3:28:19 7
424 Külaots Urmet Tartu 4:08:38 0:42:39 1:04:49 2:00:48 2:32:03 3:00:43 3:28:31 77
425 Kaubi Ulvar Harju 4:08:38 0:46:04 1:08:10 2:04:11 2:33:11 3:00:42 3:28:02 78
426 Rästas Ergo Tartu 4:08:39 0:45:44 1:08:31 2:04:57 2:34:36 3:02:56 3:29:24 79
427 Pukk Andre Harju 4:08:40 0:47:07 1:09:33 2:05:21 2:35:23 3:03:08 3:30:01 148
428 Olev Väino Viljandi 4:08:46 0:45:11 1:07:21 2:03:55 2:33:46 3:02:22 3:29:20 41
429 Nõmm Andre Tallinn 4:08:47 0:44:03 1:05:54 2:01:59 2:32:46 3:01:39 3:29:15 80
430 Heinrand Urmas Tallinn 4:08:48 0:42:46 1:06:22 2:02:27 2:32:19 3:00:36 3:28:15 99
431 Käosaar Kalev Tallinn 4:08:51 0:43:36 1:05:54 2:03:10 2:33:10 3:01:58 3:29:22 81
432 Viitkin Ain Võru 4:08:57 0:41:42 1:02:55 1:58:11 2:27:51 2:57:22 3:24:57 100
433 Zlobin Veniamin Valga 4:09:04 0:44:15 1:06:51 2:03:25 2:33:26 3:01:47 3:29:02 82
434 Nurmik Kalle Tallinn 4:09:09 0:47:16 1:08:56 2:05:22 2:34:46 3:02:56 3:30:00 83
435 Kaur Margus Tartu 4:09:13 0:43:08 1:05:07 2:02:05 2:32:48 3:01:15 3:29:21 101
436 Sild Sixten Võru 4:09:14 0:44:40 1:06:20 2:01:45 2:31:32 3:00:38 3:28:01 42
437 Herranen Mika Soome 4:09:15 0:51:37 1:14:19 2:09:20 2:38:22 3:06:00 3:31:21 3
438 Kask Hans-Kristjan Tartu 4:09:17 0:41:34 1:02:37 1:56:44 2:26:05 2:55:02 3:24:35 20
439 Seppälä Ilari Soome 4:09:20 0:41:51 1:03:44 1:59:40 2:30:48 2:59:46 3:29:26 17
440 Karo Erko Harju 4:09:22 0:44:36 1:06:21 2:01:50 2:31:24 2:59:40 3:27:35 84
441 Vsivtsev Vjatseslav Valga 4:09:26 0:43:06 1:04:50 - 2:30:13 2:59:24 3:28:13 85
442 Kaaret Enn Harju 4:09:29 0:46:09 1:09:03 2:05:55 2:36:18 3:05:00 3:31:22 102
443 Alamaa Andrei Harju 4:09:29 0:43:07 1:05:39 2:03:16 2:35:41 3:04:38 3:30:46 103
444 Andersson Camilla Soome 4:09:31 0:45:41 1:08:01 2:05:03 2:34:57 3:03:08 3:29:59 1
445 Rei Tarmo Tallinn 4:09:33 0:43:48 1:05:40 2:02:00 2:32:07 3:01:18 3:28:50 86
446 Murnikov Viktor Venemaa 4:09:39 0:46:47 1:09:16 2:05:20 2:35:08 3:02:56 3:29:23 43
447 Vana Janek Tartu 4:09:41 0:42:45 1:04:20 2:01:44 2:32:09 3:01:06 3:29:18 87
448 Linkov Steven Hiiumaa 4:09:44 0:43:43 1:05:26 2:02:16 2:32:20 3:01:22 3:29:16 149
449 Roosimaa Tarmo Tallinn 4:09:46 0:44:14 1:06:21 2:02:10 2:32:50 3:03:10 3:31:04 104
450 Salk Rene Harju 4:09:54 0:44:23 1:06:23 2:02:24 2:32:51 3:01:23 3:29:25 88
451 Nüüd Marko Harju 4:09:56 0:45:14 1:07:05 2:03:25 2:33:17 3:02:07 3:29:06 89
452 Kurov Sergey Venemaa 4:10:02 0:52:09 1:14:38 2:08:32 2:37:21 3:04:42 3:31:02 150
453 Vallner David Tallinn 4:10:03 0:45:07 1:07:34 2:03:44 2:33:30 3:02:16 3:29:47 151
454 Ligi Jürgen Tallinn 4:10:10 0:46:04 1:09:11 - 2:36:34 3:04:53 3:31:28 14
455 Kruus Martin Harju 4:10:19 0:43:11 1:05:18 2:01:23 2:31:36 3:00:36 3:29:19 90
456 Fahrutdinov Airat Tartu 4:10:30 0:44:21 1:07:10 2:04:16 2:34:33 3:03:23 3:30:54 105
457 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 4:10:37 0:42:44 1:04:35 2:00:54 2:31:14 3:00:35 3:28:34 18
458 Kostusev Andrei Tartu 4:10:39 0:44:27 1:07:11 2:05:07 2:35:01 3:03:55 3:30:50 91
459 Valk Hillar Lääne-Viru 4:10:41 0:44:34 1:06:46 2:03:20 2:33:19 3:02:05 3:29:54 2
460 Vihmann Villem Valga 4:10:42 0:45:11 1:07:37 2:04:40 2:34:56 3:02:54 3:30:02 152
461 Pärnik Tea Tartu 4:10:46 0:44:47 1:07:23 2:04:47 2:35:11 3:03:44 3:30:55 2
462 Tänav Tõnu Harju 4:10:46 0:43:52 1:05:45 2:01:39 2:31:26 3:01:09 3:29:22 44
463 Parve Martti Tallinn 4:10:47 0:47:16 1:09:48 2:05:47 2:35:17 3:03:52 3:31:03 45
464 Ulp Mare Tallinn 4:10:47 0:46:21 1:08:48 2:05:18 2:35:20 3:03:42 3:30:53 2
465 Jagomägi Jaan Tartu 4:10:49 - - - 2:34:18 - 3:31:03 92
466 Lippur Bruno Jõgeva 4:10:52 - 1:08:35 2:03:42 2:33:23 3:02:01 3:29:26 93
467 Koosapoeg Kalmer Põlva 4:10:56 0:46:05 1:08:02 2:03:33 2:33:26 3:02:14 3:29:58 94
468 Kochetov Vladimir Venemaa 4:10:59 0:43:59 1:06:24 2:02:44 2:33:05 3:02:49 3:29:37 15
469 Noormets Riho Tallinn 4:10:59 0:41:57 1:03:57 1:59:10 2:30:09 2:59:18 3:29:55 153
470 Holtsmann Siim Lääne-Viru 4:11:02 0:43:05 1:04:10 1:58:10 2:27:13 2:56:29 3:26:18 154
471 Överus Hanno Harju 4:11:05 0:44:23 1:06:45 2:03:30 2:33:46 3:02:47 3:30:21 106
472 Kuusik Ants Viljandi 4:11:08 0:43:03 1:04:37 2:00:12 2:30:17 2:59:38 3:27:51 4
473 Avaste Tarvo Tartu 4:11:10 0:44:04 1:05:47 2:02:03 2:32:54 3:02:00 3:30:27 107
474 Vakra Villu Saaremaa 4:11:13 0:44:50 1:08:10 2:05:14 2:35:24 3:03:47 3:30:57 155
475 Tiivoja Tarmo Võru 4:11:22 0:43:42 1:05:46 2:01:38 2:31:48 3:00:56 3:29:36 108
476 Viirmaa Ants Tallinn 4:11:22 0:44:02 1:05:32 1:59:57 2:29:34 2:58:42 3:27:59 109
477 Lõhmus Karel Harju 4:11:28 0:44:07 1:05:12 1:59:07 2:29:14 2:59:14 3:29:11 156
478 Belyaev Igor Venemaa 4:11:34 0:50:02 1:12:43 2:08:53 2:38:19 3:06:24 3:33:02 95
479 Pedai Andrus Harju 4:11:35 0:44:44 1:06:55 - 2:33:28 3:02:16 3:30:06 96
480 Vares Timo Viljandi 4:11:36 0:42:09 1:03:37 1:59:06 2:30:19 3:00:28 3:29:40 157
481 Kuldjärv Rain Tallinn 4:11:37 0:44:36 1:05:58 2:00:41 2:30:21 2:59:31 3:29:04 158
482 Pruuli Riho Jõgeva 4:11:38 0:45:55 1:08:30 2:05:51 2:36:11 3:04:30 3:32:10 19
483 Turunen Veijo Soome 4:11:39 0:43:46 1:06:09 2:01:22 2:31:50 3:00:33 3:28:22 16
484 Olop Jaanus Tartu 4:11:45 0:43:41 1:06:39 2:03:23 2:34:20 3:03:17 3:30:30 97
485 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 4:11:53 0:45:27 1:07:52 2:04:21 2:35:07 3:03:46 3:31:08 98
486 Treier Tarvo Tallinn 4:11:56 0:45:00 1:07:26 2:04:17 2:34:35 3:03:45 3:31:11 159
487 Johanson Jaanus Viljandi 4:12:01 0:45:41 1:07:24 2:03:05 2:33:26 3:01:59 3:31:23 99
488 Mutso Neeme Tartu 4:12:07 0:44:33 1:07:12 2:04:22 2:35:11 3:04:01 3:31:59 46
489 Vilde Jaanika Tallinn 4:12:09 0:43:11 1:05:20 2:03:12 2:34:44 3:03:43 3:31:25 8
490 Ojarand Tarmo Tallinn 4:12:10 0:45:30 1:09:23 2:07:05 2:38:03 3:07:24 3:33:57 100
491 Teder Villu Tallinn 4:12:14 0:42:29 1:05:08 2:03:07 2:34:54 3:03:58 3:31:58 160
492 Liekola Hannu Soome 4:12:15 0:47:16 1:10:31 2:07:06 2:36:55 3:05:24 3:33:07 110
493 Sarapu Siim Lääne-Viru 4:12:15 0:46:38 1:09:42 2:05:45 2:36:07 3:04:28 3:31:59 161
494 Mailend Ants Tallinn 4:12:17 0:45:23 1:07:30 2:05:01 2:34:58 3:03:51 3:31:16 101
495 Aamodt Tor Ingve Norra 4:12:20 0:49:28 1:12:05 2:07:06 2:35:52 3:04:11 3:31:47 162
496 Kink Ilmar Tartu 4:12:22 0:42:40 1:04:47 2:02:12 2:32:44 3:02:25 3:30:35 111
497 Unt Peeter Tartu 4:12:23 0:44:44 1:07:18 2:03:31 2:33:54 3:03:04 3:31:04 163
498 Tuul Taivo Harju 4:12:25 0:44:16 1:06:26 2:03:21 2:33:55 3:03:06 3:31:13 102
499 Kudre Raul Põlva 4:12:30 0:42:26 1:04:20 2:00:13 2:31:30 3:01:38 3:30:20 112
500 Tamm Antti Tartu 4:12:34 0:44:14 1:05:48 2:00:51 2:30:36 2:59:31 3:28:36 164
‹‹ Tagasi
Tartu Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
MArkko, , 18.02.2011 19:32
Müüa 63 km stardikohta number 512. ehk 5 stardi grupp, 20 euri või kokkuleppel + ümberregiteerimine. 53365534 Markko või markko_111@hotmail.com. HUVI KORRAL ANNA KINDLASTI MÄRKU
Heerbert, Tarmoldo@hotmail.com, 18.02.2011 19:27
Pakkuda TM pika distantsi number. Hind kokkuleppel. Tel 53946884.
suusataja, , 18.02.2011 15:26
Pakkuda on Tartu Maratoni pika distantsi number (viimane stardigrupp). Annan ära sümboolse hinnaga. Tel 5166807
yxmees, , 16.02.2011 20:25
Müüa Tartu Maratoni pika distantsi pilet 5000 piirimail. Hind 25 EUR+ 10 EUR ümberregistreerimistasu. Tel 58163577
asassaaa, , 02.03.2010 22:52
Sai Finlandiahiihtol seda gruppide kaupa startimist omal nahal kogeda. Mitte üldse ei meeldinud. Tartu Maratoni stardisüsteem on praegu suurepärane. Kui kõik enam korraga startima ei mahu, siis järelikult ei mahu enam võistlejaid.
Asko, , 01.03.2010 08:47
Praeguseks juba nädal maratonist möödas, aga meeleolu ikka veel talve ja suusalainel . Lõpetasin ajaga 5:46 ja olin finishis üsnagi kapsas, aga emotsioon oli super. Tegin oma eelmise aasta tulemusele tunniga ära. Käisin eile maratoni rada Hellenurmel kontrollimas. Eilse ilma kohta oli suht korralik. Kaks ilusat jäljepaari kummaski servas, keskel laialt ruumi uisutada. Samas sula oli põhja pehmeks teinud -- suusk tahtis vahel jäljepõhja sisse vajuda ja kepp samuti kippus aegajalt läbi vajuma. Seda talve jään taga igatsema . Natuke pikemalt (3 blogiartiklit) minu (ühe maratoni tagumise poole sees sõitja) emotsioonidest saab lugeda sealt: http://www.askoseeba.com/tag/tartu-marathon/
joosep, , 26.02.2010 08:08
Starti hilinesin kuna ei lastud õigeaegselt stardikoridori nagu ka kümned teised. Ma usun et 10min olin järjekorras et oma väravast sisse pääseda. Marciallonga korraldus kui start välja jätta on tõesti väga heal tasemel. Ma arvan et me ei peaks lõhkuma samas seda mis meil hästi toimib. See on küll huvitav soovitus, et hakata intervjueerima kedagi raja kõrvalt et käsida oma kohta, kes siis minu eest suusatamisega tegeleb. Tartu Maratonil sain täpse koha teada Palus ja ümberringi sõitvad numbrid annavad sulle teavet 100+kohalise täpsusega, raja kõrvalt saad max 5-10 kohalise erinevusega teave
Erki, , 25.02.2010 19:44
Kui vaheaja võtjatelt küsida, siis nad ütlevad koha ka. Lisaks saab oma kohta hinnata ka vaadates enda ümber sõitjate numbreid. Ise olen nii umbes 10% täpsusega oma kohta aimanud.
joosep,, , 25.02.2010 19:11
Kas sa Tartu maratonil tead siis oma lõpukohta juba enne finishiprotokolli või?Muide,isehakanud järjestuselugejad on olemas igal maratonil,ka välismaal,muidugi ei tehta seda eesti keeles. P.S.kui sa starti hilinesid,milles siis üldse küsimus?
joosep to WL, , 25.02.2010 16:04
Maitse asi aga minu kogemust mööda on just Marcialonga stardikorraldus üks tobedamaid, see loob ju sellised tingimused, saad alles finišiprotokollist teada, mitmes sa olid ja ühtlasi nt seda et see mees kellega sa viimase km võidu kihutasid ja keda sa napilt võitsid oli startinud sinust tegelikult veidi hiljem ja kaotaja oled sina. Minul ei õnnestunud õigel ajal sinu poolt kiidetud boksi üldse pääseda ja startisin hiljem, rada on seal alguses palju kitsam kui Otepääl- ühesõnaga võrreldamutult erinev. Tartu maraton on üks väheseid kus saad juba sõidu jooksul teavet oma kohast, mis minule väga meeldib. Ühistart on Tartu maratoni ja ka Vasalopeti suuremaid võlusid!


Kõige populaarsemad
Tartu Maraton 2010_r
r
Worldloppet
FIS
Right To Play
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE