estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk, naiste parim oli Liis Kalda 07.02.2010 (0)
Täna ideaalilähedastes ilmaoludes toimunud 13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk ajaga 1:56:33.6. Naruski võit oli ülekaalukas, teise koha saavutanud Priit Talves lõpetas ligi viis ...
13. Tamsalu-Neeruti suusamaraton sellel pühapäeval LISATUD STARDINIMEKIRI 05.02.2010 (1)
EMT Estoloppet sarja teise etapi 13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel ning korraldusmeeskond on võistluseks valmis. Rajapõhi on pressitud ning hetkel tehakse viimaseid ...
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel 04.02.2010 (0)
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni soodusregistreerimine lõpeb 30.01.2009 28.01.2010 (0)
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni soodusregistreerumise lõpuni on 4 päeva 27.01.2010 (0)
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Tamsalu-Neeruti 44 km
Tamsalu-Neeruti 24 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tamsalu-Neeruti Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 07.02.2010
Koht Uudeküla EST
Spordiala Suusatamine
Distants 44 km vabatehnikas 11:00
24 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud Tamsalu suusastaadionil 11:30
 
Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, Tel. +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
 
KOHALEJÕUDMINE STARDINIMEKIRI 2010
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 700 Narusk Priit Võru 1:56:33.6 1
2 697 Talves Priit 2:01:16.2 2
3 18 Himma Martti Tartu 2:01:49.9 3
4 621 Viigipuu Karel Tartu 2:02:41.8 4
5 4 Ala Siim Tartu 2:03:48.7 5
6 2 Myasnikov Yury Venemaa 2:03:52.0 1
7 25 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru 2:04:16.8 6
8 23 Mets Andre Harju 2:06:05.5 7
9 1 Udam Ilmar Järvamaa 2:06:05.6 8
10 55 Pavlov Ulvar L-Viru 2:06:05.8 2
11 7 Kasekamp Andrus Viljandi 2:06:06.2 9
12 12 Rebane Meelis Harju 2:06:07.8 10
13 8 Pirk Norman Lääne 2:06:08.8 11
14 10 Kovaljov Oleg Harju 2:06:09.4 3
15 31 Tinno Taavo Harju 2:06:10.8 12
16 30 Saar Imre Harju 2:06:34.2 1
17 9 Flavyanov Igor I-Viru 2:06:37.9 4
18 43 Ridamäe Aivar Harju 2:06:46.0 5
19 6 Hirv Pait Võru 2:07:31.4 6
20 50 Nurmsalu Kaarel Lääne-Viru 2:08:08.1 2
21 15 Kilk Ain Harju 2:08:32.4 7
22 13 Veilberg Ago Lääne-Viru 2:08:41.2 8
23 37 Sikk Marek Lääne-Viru 2:09:36.4 1
24 41 Sala Arvo Ida-Viru 2:09:55.3 9
25 216 Soo Allar Jõgeva 2:11:12.1 3
26 39 Jaanvärk Erik Lääne-Viru 2:11:29.5 4
27 24 Palo Taavi Võru 2:11:58.5 13
28 5 Pallo Rait Tallinn 2:12:02.1 14
29 16 Neemela Tarmo Tallinn 2:12:02.8 10
30 60 Keskpaik Kert Harju 2:12:08.5 15
31 36 Raantse Rannar Jõgeva 2:12:33.1 16
32 27 Vahi Kunnar Valga 2:12:42.5 17
33 62 Kovkel Igor I-Viru 2:12:43.0 11
34 19 Kanep Urmas Harju 2:12:46.1 1
35 49 Krünberg Klen Lääne-Viru 2:13:10.3 5
36 46 Lein Andrus Lääne-Viru 2:13:37.0 18
37 14 Lillmets Üllar Lääne-Viru 2:13:39.7 19
38 38 Tiimann Rauno Tartu 2:13:47.9 20
39 40 Videvik Priit Lääne-Viru 2:15:10.7 21
40 42 Toome Roland Lääne-Viru 2:15:29.3 12
41 94 Soo Veiko Jõgeva 2:16:24.3 13
42 112 Orlovski Tiit Tartu 2:16:34.5 22
43 67 Orm Olari Valga 2:16:46.3 23
44 47 Mäesepp Aigar Tallinn 2:16:46.9 24
45 32 Velba Heiki 2:16:47.3 6
46 131 Kodanipork Raido Harju 2:16:47.8 14
47 195 Pavlov Denis Põlva 2:16:49.2 25
48 132 Vaab Ivar Lääne-Viru 2:16:49.6 7
49 265 Rammul Risto Lääne-Viru 2:16:50.0 26
50 68 Jürisaar Meelis Harju 2:16:50.6 27
51 98 Neemela Kurmo Tartu 2:16:51.2 15
52 21 Bauman Jaanus Lääne-Viru 2:17:03.6 28
53 63 Homin Valeri Järva 2:18:02.7 29
54 70 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 2:18:05.7 16
55 29 Parve Heikki Harju 2:18:38.1 17
56 116 Kallasmaa Kalmer Harju 2:18:55.2 30
57 92 Kaiv Taavi Järva 2:19:01.9 31
58 119 Kannel Karli Harju 2:19:07.1 8
59 122 Vlassov Sergei Venemaa 2:19:18.0 18
60 128 Tippi Bert Lääne-Viru 2:19:20.7 9
61 106 Aasla Meelis Harju 2:20:02.4 32
62 45 Möll Heiki Tartu 2:20:07.8 33
63 87 Kivima Gerth Harju 2:20:11.7 34
64 85 Lokk Sulev Hiiu 2:20:12.6 19
65 183 Veelain Karli Harju 2:20:47.1 2
66 61 Sergeev Alexey Venemaa 2:21:04.8 2
67 78 Part Taavi Lääne-Viru 2:21:08.7 35
68 84 Kalda Liis Valga 2:21:13.1 1
69 148 Mitt Margus Tartu 2:21:14.0 36
70 117 Arak Anti Harju 2:21:14.1 37
71 666 Kamyshny Nikita Venemaa 2:21:14.5 10
72 91 Antalainen Ervin Põlva 2:21:15.6 3
73 104 Lehto Tiit Tartu 2:21:16.8 38
74 64 Põder Raigo Tartu 2:21:17.8 39
75 120 Oras Allan Tartu 2:21:18.4 40
76 96 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:21:20.4 41
77 118 Lemsalu Marek Harju 2:21:45.5 42
78 80 Pullerits Priit Tartu 2:22:03.8 20
79 130 Karjane Priit Rapla 2:22:23.2 21
80 471 Kraas Andreas Tartu 2:22:58.0 43
81 66 Truu Janek Tartu 2:23:01.0 44
82 11 Künnapas Magnus Järva 2:23:06.8 11
83 155 Needrit Vello Harju 2:23:11.6 45
84 81 Tupits Ivo Lääne-Viru 2:23:37.0 22
85 33 Prokhorov Viktor Venemaa 2:23:37.5 46
86 76 Norman Mart Harju 2:24:36.1 47
87 103 Kelk Indrek Tartu 2:25:07.4 23
88 185 Koplus Marek Pärnu 2:25:08.1 48
89 263 Jaht Valdur Tartu 2:25:10.9 49
90 79 Jalast Kalmer Lääne-Viru 2:25:22.5 50
91 125 Lippur Bruno Jõgeva 2:25:24.2 51
92 90 Danilas Meelis Valga 2:25:35.1 24
93 97 Puhke Rauno Järva 2:25:38.3 12
94 35 Teppan Jaak Tartu 2:25:44.8 52
95 701 Savastver Alar 2:25:47.4 25
96 74 Murnikov Viktor Venemaa 2:25:51.4 26
97 134 Karabelnik Kristjan Tartu 2:25:54.2 53
98 89 Nurk Talis Võru 2:26:08.6 54
99 230 Klement Riho Tartu 2:26:09.5 55
100 95 Kõvatomas Karli Viljandi 2:26:15.5 56
101 142 Vist Kalev Harju 2:26:23.4 27
102 276 Juudas Karl Harju 2:26:24.6 3
103 71 Reiska Alar Võru 2:26:38.2 28
104 213 Kaarma Juhan Harju 2:26:45.7 13
105 197 Siimer Martin Harju 2:26:49.0 57
106 59 Vinter Siim Harju 2:26:59.9 58
107 172 Aun Ranno Lääne-Viru 2:27:02.0 59
108 17 Pesor Kaido Rapla 2:27:08.2 29
109 147 Tops Assar Harju 2:27:40.3 30
110 114 Abel Markko Harju 2:27:45.3 60
111 176 Viik Tarvi Lääne 2:27:51.7 61
111 83 Vahar Taavi Pärnu 2:27:51.7 4
113 100 Jalasto Kaupo 0 2:28:05.1 4
114 65 Tikkerbär Hanno Lääne-Viru 2:28:06.4 14
115 698 Suia Silja 2:28:07.0 2
116 127 Parygin Dmitry Venemaa 2:28:07.2 62
117 168 Fuchs Urmo Tartu 2:28:08.7 63
118 203 Okk Ando Harju 2:28:08.9 31
119 362 Veelmaa Taavi Lääne-Viru 2:28:09.5 15
120 99 Pavlov Marko Võru 2:28:09.8 64
121 124 Kostrov Roman Venemaa 2:28:12.1 32
122 107 Lubi Ain Tartu 2:28:26.2 65
123 169 Rodendau Janno Järva 2:28:26.7 66
124 192 Põllu Andero Harju 2:28:26.9 67
125 273 Jurs Hassar Tartu 2:28:32.1 68
126 109 Alamaa Andrei Harju 2:28:36.1 33
127 57 Toss Kaarel Viljandi 2:28:42.6 5
128 115 Bolduzev Viktor Venemaa 2:28:47.2 6
129 154 Keär Andres Lääne-Viru 2:28:53.9 34
130 194 Saar Heigo Harju 2:28:57.7 35
131 179 Laine Andre Võru 2:28:58.7 36
132 248 Põldsaar Paul Järva 2:29:04.0 69
133 144 Lukk Jaak Lääne 2:29:22.0 70
134 28 Karu Olav Lääne-Viru 2:29:23.0 37
135 139 Vshivtseva Jelena Valga 2:29:23.2 3
136 250 Maanurm Joonas Lääne 2:30:16.8 71
137 151 Terve Raivo Harju 2:30:58.2 38
138 159 Pärnaste Ats Valga 2:30:58.4 72
139 77 Odamus Tõnu Harju 2:31:04.6 1
140 136 Pilv Ivar Järva 2:31:12.2 39
141 285 Ispert Egert Harju 2:31:13.5 73
142 188 Proomet Chris Lääne-Viru 2:31:13.9 5
143 189 Räitsak Kaspar Ida-Viru 2:31:21.3 74
144 397 Trei Reito Rapla 2:31:23.6 75
145 224 Raudik Alo Tartu 2:31:31.4 40
146 249 Tshushkin Danek Pärnu 2:31:39.3 76
147 186 Maarits Andres Harju 2:31:44.1 77
148 145 Sirvel Margus Lääne-Viru 2:31:45.7 78
149 256 Villemson Aivar Harju 2:31:48.4 79
150 175 Nestor Paul Ida-Viru 2:31:51.7 6
151 234 Gristsenko Andrei Harju 2:31:59.3 80
152 110 Kaur Margus Tartu 2:32:02.6 41
153 313 Soone Marko Harju 2:32:07.5 81
154 133 Jool Illart Ida-Viru 2:32:17.3 42
155 54 Pak Indrek Harju 2:32:50.4 82
156 101 Pruus Marko Harju 2:33:39.0 83
157 293 Kallais Ats Jõgeva 2:33:42.3 84
158 632 Krautman Alar Lääne-Viru 2:33:48.9 43
159 105 Sinelnikov Igor Venemaa 2:33:59.3 85
160 150 Pak Andres Harju 2:34:07.6 86
161 121 Vidder Kristjan Lääne-Viru 2:34:12.6 16
162 465 Tagel Tõnis Lääne-Viru 2:34:14.5 87
163 359 Saarniit Jürgen Võru 2:34:36.3 88
164 111 Kollo Tiit Harju 2:34:45.8 44
165 238 Paglant Heigo Järva 2:34:52.5 89
166 140 Alberi Rene Ida-Viru 2:35:02.3 90
167 44 Kõvatomas Taavi Viljandi 2:35:53.8 91
168 277 Tepaskent Tanel Harju 2:35:54.6 92
169 226 Ellamik Väino Tartu 2:36:01.6 93
170 113 Türbsal Aimar Lääne-Viru 2:36:17.2 94
171 146 Vana Janek Tartu 2:36:37.0 95
172 163 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:36:52.0 96
173 340 Zenkov Mikhail Venemaa 2:36:58.6 7
174 153 Vahar Jüri Pärnu 2:37:07.1 45
175 198 Pajo Andres Lääne-Viru 2:37:20.3 46
176 687 Kaevu Henry Lääne-Viru 2:37:50.7 17
177 246 Sarapuu Tõnis Lääne-Viru 2:37:56.1 97
178 681 Kamyshny Vadim Venemaa 2:37:58.7 47
179 138 Pae Andres Tartu 2:38:01.5 48
180 399 Salumaa Marek Harju 2:38:14.9 98
181 149 Kirsipuu Avo Harju 2:38:18.4 49
182 715 Põldoja Erkki 2:38:20.6 99
183 177 Soodla Guido Tartu 2:38:22.7 50
184 82 Just Alar Harju 2:38:23.5 51
185 279 Kütt Alvar Tartu 2:38:24.3 100
186 261 Kesküla Urmo Harju 2:38:35.6 101
187 217 Keridon Toomas Harju 2:38:48.4 52
188 161 Käärd Arvi Harju 2:38:53.9 8
189 167 Fahrutdinov Airat Tartu 2:39:08.2 53
190 247 Aarna Urmas Harju 2:39:14.7 54
191 447 Toiger Jaanus Lääne-Viru 2:39:22.1 55
192 102 Rüütli Raido Tartu 2:39:38.4 102
193 281 Ojarand Tarmo Harju 2:39:38.6 103
194 266 Seskens Leons Vidzeme 2:39:39.5 9
195 173 Soovik Jüri Viljandi 2:40:11.2 10
196 170 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:40:17.5 56
197 126 Vink Ahto Võru 2:40:25.6 57
198 207 Kiiranen Kalle Tartu 2:40:26.3 11
199 158 Rotberg Raimo Harju 2:40:45.2 104
200 191 Traks Hanno L-Viru 2:40:48.1 105
201 211 Neuhaus Rauno Harju 2:40:48.4 18
202 269 Tillemann Taikki Harju 2:40:55.6 106
203 93 Niglas Piret Ida-Viru 2:41:00.5 1
204 257 Luhaorg Siim Rapla 2:41:02.5 7
205 208 Reponen Risko Tartu 2:41:07.2 107
206 141 Pallas Lembit Harju 2:41:15.8 12
207 221 Teesaar Toomas Tallinn 2:41:35.1 108
208 56 Raja Arvo Harju 2:41:37.5 58
209 244 Palmiste Priit Harju 2:41:44.0 109
210 418 Neumann Mait Lääne-Viru 2:41:47.9 19
211 696 Härmatis Heigo 2:42:09.7 110
212 640 Karjane Raido Rapla 2:42:17.2 111
213 212 Floren Kelli Lääne-Viru 2:42:27.1 1
214 348 Karama Tarmo Harju 2:42:29.9 112
215 292 Raidma Madis Harju 2:42:41.3 113
216 278 Ansi Martin Harju 2:42:48.0 114
217 411 Heinla Rasmus Harju 2:42:50.7 115
218 280 Tars Tõnis Tartu 2:42:52.1 20
219 522 Undrest Jaanus Lääne-Viru 2:42:53.6 116
220 634 Raudjärv Revo Tartu 2:42:58.4 117
221 595 Truusalu Jaagup Tartu 2:43:03.1 118
222 307 Kulp Alar Lääne-Viru 2:43:05.3 119
223 241 Tõnupärt Risto Harju 2:43:14.9 120
224 272 Sikkal Andres Harju 2:43:16.6 121
225 318 Piirimäe Pärtel Tartu 2:43:37.0 122
226 88 Käesel Aivar Harju 2:43:39.2 59
227 400 Meier Ergo Harju 2:44:04.7 123
228 322 Uudeberg Tanel Lääne-Viru 2:44:09.6 124
229 386 Orumets Oliver Harju 2:44:10.1 8
230 129 Valk Hillar Lääne-Viru 2:44:10.9 2
231 309 Kärner Rait Harju 2:44:13.1 125
232 282 Karask Peeter Harju 2:44:15.9 126
233 162 Kaarjärv Maris Lääne-Viru 2:44:16.4 4
234 160 Kurg Rauno Lääne-Viru 2:44:25.5 127
235 367 Kallaste Risto Harju 2:45:09.1 128
236 123 Matkur Andres Harju 2:45:13.9 129
237 343 Kõrge Uko Pärnu 2:45:14.8 60
238 328 Mihhailov Roman Lääne-Viru 2:45:20.5 130
239 152 Einpalu Mart Harju 2:45:28.5 131
240 304 Vast Alari 0 2:45:35.0 132
241 324 Mägi Ingvar Lääne-Viru 2:45:58.6 133
242 364 Sagaja Martin Harju 2:46:01.8 134
243 301 Heinla Aare Harju 2:46:06.0 13
244 205 Ots Ivar Harju 2:46:25.8 61
245 315 Toome Rita Lääne-Viru 2:46:38.6 2
246 210 Rannamets Rando Lääne-Viru 2:46:54.3 135
247 255 Suursild Simo Pärnu 2:46:56.8 9
248 242 Kliiman Tanel Tartu 2:46:58.0 62
249 321 Viidemann Mati Lääne-Viru 2:47:09.5 14
250 245 Kõvask Raul Harju 2:47:10.0 63
251 156 Pilvet Janar Tartu 2:47:15.4 21
252 225 Keerme Allar 2:47:18.2 22
253 187 Moldau Marek Lääne-Viru 2:47:21.4 136
254 600 Sepp Taavi Tartu 2:47:23.3 137
255 633 Hyppynen Kalevi Soome 2:47:36.3 64
256 373 Reiner Jaan Viljandi 2:47:41.9 65
257 708 Aasmäe Gunnar 2:47:49.0 66
258 86 Jaaska Allan Harju 2:47:53.6 67
259 164 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:47:55.2 68
260 228 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:47:58.8 5
261 190 Sulakatko Teet Tartu 2:48:00.0 138
262 166 Saviir Jaan Lääne 2:48:02.5 69
263 199 Übius Toomas Lääne-Viru 2:48:05.3 70
264 222 Roop Andrei Ida-Viru 2:48:39.2 15
265 504 Kivila Dag Pärnu 2:48:42.6 71
266 329 Odamus Terje Harju 2:48:44.1 3
267 351 Kainel Taavi Harju 2:49:09.3 139
268 559 Karu Alar Lääne-Viru 2:49:11.2 140
269 357 Bakhoff Tamor Pärnu 2:49:14.8 141
270 478 Anton Anti Harju 2:49:17.4 72
271 612 Puusepp Inno Lääne-Viru 2:49:29.2 10
272 264 Laanes Marko Jõgeva 2:49:35.7 142
273 475 Ots Kaupo Lääne-Viru 2:49:36.8 143
274 251 Oot Anti Tartu 2:49:37.8 16
275 404 Nikopensius Janos Tartu 2:49:47.8 144
276 165 Saar Kaido Pärnu 2:49:54.4 145
277 482 Saarts Erik Võru 2:50:01.0 146
278 704 Tinno Margus 2:50:02.0 147
279 444 Leol Reimo Pärnu 2:50:02.5 148
280 435 Pirk Robert Lääne 2:50:04.4 23
281 690 Paim Margus 2:50:04.6 149
282 229 Einblau Eero Harju 2:50:06.1 73
283 391 Taimur Tenno-Raul Lääne-Viru 2:50:34.9 24
284 370 Ansen Rein Rapla 2:50:47.5 150
285 182 Heinsar Hardi Valga 2:50:48.0 151
286 305 Moks Matis Viljandi 2:50:57.6 152
287 214 Kütt Vello Lääne-Viru 2:51:32.9 74
288 171 Noormets Riho Harju 2:51:34.2 153
289 501 Raud Rein Harju 2:51:34.5 25
289 294 Stokkeby Peep Harju 2:51:34.5 75
291 597 Saar Sulev Lääne-Viru 2:51:37.7 154
292 201 Nõmmela Aksel Harju 2:51:43.0 11
293 204 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:51:43.3 1
294 716 Loose Veikko 2:52:18.8 155
295 671 Lavrikova Sveta Venemaa 2:52:26.4 4
296 398 Palu Liina Võru 2:52:27.7 6
297 271 Sindonen Voldemar Lääne-Viru 2:52:27.9 17
298 706 Kruus Martin 2:52:32.6 156
299 233 Vakra Villu Saare 2:52:34.2 157
300 202 Garipov Feliks Harju 2:52:38.4 3
301 507 Madison Jaak Järva 2:52:56.6 26
302 239 Robi Jaanus Tartu 2:53:24.1 158
303 308 Pilliroog Alari Harju 2:53:32.1 159
304 223 Jaanus Andres Harju 2:54:17.1 76
305 218 Kulu Heiki Tartu 2:54:33.4 77
306 300 Bachaus Arno Tartu 2:54:33.7 160
307 135 Matt Olev Valga 2:54:39.8 78
308 449 Koch Kalju Harju 2:54:40.9 4
309 243 Aro Andres Harju 2:54:48.4 79
310 231 Ots Riho Viljandi 2:54:51.0 80
311 692 Soodla Kristjan 2:54:53.4 161
312 287 Taal Kaido Harju 2:54:58.7 81
313 284 Leppik Jaan Tallinn 2:55:01.0 162
314 51 Kallemets Mati Läänemaa 2:55:09.6 5
315 506 Leimann Markko Lääne-Viru 2:55:10.8 27
316 344 Schilf Arvi Harju 2:55:17.8 82
317 326 Engman Reio 2:55:19.8 83
318 414 Luurmees Reigo Harju 2:55:21.4 163
319 456 Pakhomenkov Vladislav Harju 2:55:34.3 164
320 347 Ennuste Madis Harju 2:55:36.7 165
321 648 Uuseküll Martin Lääne-Viru 2:55:39.4 166
322 306 Ots Magnus-Mait Harju 2:55:44.4 167
323 372 Randmäe Heiki Viljandi 2:55:47.4 84
324 295 Puhke Peeter Järva 2:55:49.7 85
325 689 Tammsoo Erik 2:55:52.4 168
326 416 Efimov Anatoly I-Viru 2:55:55.6 6
327 420 Kuuskmäe Raul Harju 2:55:57.0 86
328 436 Maidre Margus Rapla 2:56:11.0 169
329 490 Kull Agur Harju 2:56:14.5 170
330 297 Metsoja Andres Pärnu 2:56:15.2 171
331 303 Haljak Antti Harju 2:56:32.5 172
332 259 Müür Martin Harju 2:56:46.0 173
333 254 Laimets Hiie Pärnu 2:56:55.1 7
334 174 Kaljumäe Aivo Tallinn 2:56:55.7 174
335 412 Joosepson Priit Tartu 2:57:25.0 175
336 381 Treier Tarvo Tallinn 2:57:25.8 176
337 262 Tilgre Taimar Põlva 2:57:32.9 87
338 379 Mäesalu Orma Pärnu 2:57:40.9 177
339 290 Ott Marje Harju 2:57:54.0 1
340 268 Pugatshov Aleksandr Ida-Viru 2:57:58.9 18
341 360 Mänd Rait Pärnu 2:58:02.6 178
342 602 Trigub Silver Rapla 2:58:20.1 28
343 678 Poljakova Nadezda Ida-Viru 2:58:28.5 1
344 519 Türkson Arne Tartu 2:59:11.1 88
345 335 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:59:22.4 89
346 485 Keskra Raivo Harju 2:59:28.8 179
347 520 Lehto Paul Tartu 2:59:33.2 180
348 422 Saar Marko Järva 2:59:36.4 181
349 200 Lukk Juhan Lääne 2:59:53.5 7
350 614 Aim Allan Harju 3:00:01.2 29
351 311 Tars Sander Tartu 3:00:20.6 12
352 337 Lepp Margus Ida-Viru 3:00:47.7 90
353 374 Stolfot Ivo Harju 3:01:07.8 182
354 267 Suuroja Martin Harju 3:01:19.0 183
354 196 Pilvet Aare Tartu 3:01:19.0 183
356 714 Hakk Ahti 3:01:36.4 185
357 209 Raatma Jüri Harju 3:01:46.8 186
358 376 Jalakas Siim Järva 3:01:54.5 30
359 441 Vahter Kait Harju 3:01:56.9 187
360 601 Tootsi Mikk Viljandi 3:02:04.8 31
361 345 Näks Tõnu Harju 3:02:07.6 188
362 302 Maks Meelis Tartu 3:02:09.0 91
363 514 Adli Marek Lääne-Viru 3:02:14.2 189
364 686 Kase Kaur Harju 3:02:18.4 190
365 286 Saar Siim Harju 3:02:27.8 19
366 332 Elismäe Tõnu Harju 3:02:28.1 92
367 508 Kalmer Andres 0 3:02:34.4 191
368 349 Vaarmaa Raina Harju 3:02:43.6 8
369 464 Roose Raul Harju 3:02:44.8 93
370 598 Kriks Erki Harju 3:02:47.0 192
371 260 Hallimäe Rain Harju 3:02:49.4 20
372 298 Kriisa Helar Lääne-Viru 3:03:16.1 193
373 319 Hein Urmas Tartu 3:03:16.7 94
374 450 Brakmann Andres Harju 3:03:25.2 194
375 477 Kütson Jaanus Harju 3:03:28.4 195
376 48 Raudsepp Õnnela 3:03:46.3 9
377 512 Piiskoppel Andrus Lääne-Viru 3:04:11.3 95
378 356 Laugesaar Tõnis Lääne-Viru 3:04:16.5 13
379 596 Kuresoo Andrus Tartu 3:04:19.5 96
380 430 Kask Gunnar Harju 3:04:20.7 21
381 622 Rummo Tõnu Lääne-Viru 3:04:31.3 196
382 291 Sulaoja Urmas Ida-Viru 3:04:38.5 97
383 516 Salumäe Guido Harju 3:04:38.8 197
384 350 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 3:04:39.7 22
385 491 Viese Meelis Harju 3:04:44.4 198
386 488 Raie Anette Harju 3:04:46.2 1
387 338 Olesk Raul Tartu 3:04:47.6 23
388 408 Jänes Endel Jõgeva 3:04:49.0 199
389 667 Märk Janno Harju 3:05:41.4 200
390 330 Kallas Mati Viljandi 3:06:01.2 98
391 653 Kilkson Heikki Harju 3:06:01.6 201
392 521 Haaviste Raido Tartu 3:06:07.7 202
393 657 Rass Jüri Harju 3:06:09.3 24
394 310 Roosve Tõnu Harju 3:06:17.7 203
395 537 Vikat Marek Jõgeva 3:06:21.8 204
396 312 Ivanov Mikhail Venemaa 3:06:22.1 25
397 709 Tshikanov Oleg 3:06:24.2 205
398 342 Olvet Jaan Harju 3:06:43.8 99
399 489 Päärt Villu Tartu 3:06:47.6 206
400 500 Altermann Mikk Lääne-Viru 3:06:58.6 14
401 52 Lood Kristjan L-Viru 3:07:01.8 207
402 466 Shumanov Tiit Lääne-Viru 3:07:08.8 26
403 323 Väli Etko Harju 3:07:14.7 100
404 620 Laaniste Mart Järva 3:07:39.0 208
405 288 Kiipus Hannes Uusimaa 3:07:45.4 209
406 352 Puhke Raivo Järva 3:07:55.9 101
407 673 Rehelem Steven Harju 3:08:02.9 210
408 497 Põder Koit Tartu 3:08:14.8 102
409 625 Lippe Kevin Pärnu 3:08:34.2 15
410 493 Parygin Alexander Venemaa 3:08:37.9 8
411 702 Kiselev Igor 3:08:44.2 103
412 483 Eskor Ivar Saare 3:08:50.7 104
413 395 Sankovski Raul Harju 3:09:03.4 211
414 594 Paas Toomas Harju 3:09:08.2 212
415 252 Hanikat Kaido Harju 3:09:20.2 105
416 406 Niils Raigo Lääne 3:09:25.4 106
417 331 Reim Martin Harju 3:09:26.8 213
418 498 Mõttus Eero Harju 3:09:30.7 214
419 486 Hanni Rene Harju 3:09:51.4 215
420 524 Püss Indrek Harju 3:10:25.4 216
421 390 Siim Ivo Lääne-Viru 3:10:32.9 107
422 333 Lukkats Andres Järva 3:10:39.7 108
423 387 Karp Veiko Lääne-Viru 3:10:50.5 109
424 705 Pruuli Riho 3:10:51.9 27
425 609 Steinburg Grete Lääne-Viru 3:10:56.7 2
426 463 Linth Henn Harju 3:11:24.2 110
427 389 Pihlak Raimond L-Viru 3:11:29.8 28
428 392 Talu Olavi Pärnu 3:11:43.7 111
429 564 Jamnes Marek Järva 3:11:51.1 217
430 523 Aljo Danel Jõgeva 3:11:56.1 218
431 551 Talvik Ott Järva 3:12:03.9 219
432 428 Talvik Mikk Järva 3:12:22.6 220
433 525 Lippur Rauno Jõgeva 3:12:22.9 221
434 296 Ambos Silver Valga 3:12:27.3 29
435 494 Rinne Toomas Harju 3:12:28.3 112
436 505 Lepik Hillar Harju 3:12:28.8 30
437 58 Viisut Margus Viljandi 3:12:30.3 113
438 495 Saarepuu Aivar Järva 3:12:34.1 222
439 283 Trumm Aron Võru 3:12:36.2 223
440 53 Muru Sulev Võru 3:12:47.8 31
441 540 Päärson Taivo Harju 3:13:11.4 224
442 509 Prants Heiki Võru 3:13:15.1 114
443 533 Taur Danel Harju 3:13:18.5 225
444 652 Kõrge Karl-Erik Pärnu 3:13:32.8 32
445 538 Linask Ivo Harju 3:13:43.4 226
446 536 Truusalu Priit Tartu 3:13:49.1 115
447 380 Zirnask Villu Harju 3:13:56.9 116
448 358 Kuul Toomas Tartu 3:14:11.7 227
449 457 Sinijärv Heleen Harju 3:14:14.0 3
450 371 Krist Karel Harju 3:14:16.6 228
451 665 Härms Taavi Harju 3:14:26.4 229
452 528 Raudsepp Jan Harju 3:14:28.3 230
453 543 Maidre Mardo Harju 3:14:32.9 231
454 560 Sepp Martin Harju 3:14:33.5 33
455 378 Toom Jüri Harju 3:14:48.2 232
456 511 Lusik Meelis Lääne 3:14:54.2 233
457 424 Urm Jaak Harju 3:15:09.1 234
458 193 Rimm Raivo Harju 3:15:16.3 117
459 607 Otsus Enn Põlva 3:15:21.2 118
460 548 Põlluste Priit Tartu 3:15:32.5 235
461 605 Põder Jaanus Pärnu 3:15:38.3 236
462 289 Münter Bruno Lääne-Viru 3:16:05.1 32
463 403 Põlluäär Jaanus Saare 3:16:19.7 119
464 628 Merilain Illimar Tartu 3:16:23.1 120
465 527 Kapp Tarvo Harju 3:16:41.0 121
466 393 Roots Mihkel Harju 3:16:52.5 9
467 487 Kalamees Targo Harju 3:17:14.5 237
468 518 Mudrov Alexey Venemaa 3:17:35.4 33
469 384 Kilki Anu Lääne-Viru 3:17:42.8 5
470 672 Pard Karmo Järva 3:17:44.2 238
471 599 Tiisler Mari Viljandi 3:18:06.4 10
472 685 Kukk Enn Ida-Viru 3:18:11.4 239
473 649 Sinijärv Omari Harju 3:18:15.5 122
474 526 Kuutma Kevin Lääne-Viru 3:18:37.8 240
475 472 Kõomägi Armin Harju 3:18:42.6 123
476 327 Teeorg Urmas Harju 3:18:50.6 124
477 336 Aria Sven Tartu 3:19:02.3 125
478 496 Liigand Jaanus Viljandi 3:19:05.2 34
479 354 Lood Kaspar Lääne-Viru 3:19:07.0 241
480 481 Puusta Ingrid Harju 3:19:22.9 4
481 419 Toomsalu Ilmar Harju 3:20:16.8 126
482 534 Aarniste Marek Harju 3:20:53.4 242
483 413 Ansmann Alo Harju 3:21:05.0 243
484 529 Kaur Väino Pärnu 3:21:13.7 127
485 541 Sütt Roland Tartu 3:21:18.0 244
485 492 Meidla Margus Harju 3:21:18.0 244
487 206 Treier Andrus Harju 3:21:20.0 34
488 639 Peik Ervin Valga 3:21:35.5 128
489 694 Ild Aivar 3:21:39.5 129
490 603 Põder Priit Pärnu 3:21:51.4 130
491 437 Saarend Mati Lääne-Viru 3:22:00.3 35
492 556 Pohlak Urmas Harju 3:22:31.5 246
493 630 Fomotskin Otto Võru 3:23:12.2 35
494 377 Pajus Rene Harju 3:23:17.3 247
495 532 Koppel Mati Jõgeva 3:23:23.4 36
496 530 Hodakov Tiina Pärnu 3:23:30.5 6
497 513 Ottesson Ruta Harju 3:23:33.2 11
498 677 Kukk Martin Tartu 3:23:34.1 131
499 445 Ribelus Kalle Harju 3:23:35.1 132
500 470 Oissar Karl Jõgeva 3:23:36.1 37
‹‹ Tagasi
Tamsalu Neeruti 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Mati Rautso, , 14.02.2010 18:21
Tere! Saatsin 08.02 Vahur Nelsoni aadressile palve parandada ära minu nimekuju: 149. lõpetaja lühikesel maal on Mati Rautso (tugeva t-ga). Registreerisin kohapeal, seal parandati õigeks. Tore oleks, kui saaks korda, siis saanTamsalu tulemuse eelmise aasta Alutaguse kõrvale.
Vahur Leemets, vahur@nelson.ee, 12.02.2010 13:58
Teet, miks sa sellest siis juhendijärgselt teada ei anna, et aeg puudu. Ajavõtus võib vahel tõesti mäne kiibi tulem lugemata jääda. Seni oleme kõik, kes sellest juhendis nimetatud tähtajaks teada andsid ka protokolli lisanud.
Teet Suur, , 12.02.2010 12:21
Kiibi kinnitasin paremale jalale nagu nõutud, tegu ju tuttava vidinaga Tartu maratonilt. Tulemuseks siiski DNF. Terve minu lugu ise siin: http://www.virumaateataja.ee/?id=222183
Zepp, , 11.02.2010 09:55
Nojah olegem täpsed. Ümbrik mingisugust juhendit selle kiibi kasutamise kohta ei sisaldanud. Need, kes esmakordselt sedasorti asja nägid võisid tõesti teadmatusest tolle peale panemata jätta.
to pealtvaataja, , 10.02.2010 23:54
Võibolla nad ei teadnud mis asi see punane riba koos selle musta jullaga on? Läksid koju ja siis avastasid ,et on selline asi ümbrikus. Pärast maratonil ema nägi kuhu see kinnitatakse või uuris selle jublaka kohta.
to pealtvaataja, , 10.02.2010 19:23
Lapsevanem pani poisile lihtsalt õmbrikusse ununenud kiibi peale, ei mingit konspiratsioonilist.
pealtvaataja, , 10.02.2010 11:30
Finiši poole tulles silla alt läbi juhtusin nägema kuidas üks naiterahvas pani ühele poisile kiibi jala ümber,ei tea mida see pidi tähendama,kahjuks ei saanud pilti sellest teha.
krista, tamsalusk@hot.ee, 09.02.2010 12:43
Pildid Tamsalu Spordikompleksi kodulehel www.tamsalusport.ee
suusk, , 08.02.2010 21:20
Forerunner 205 - 44,89 km
korraldaja, , 08.02.2010 19:26
Tamsalu spordihoone riietusruumist leitud meeste sini-valge lühike võistlustrikoo ja tumesinine suusamask. Kätte saab spordihoonest.


Kõige populaarsemad
Tamsalu Neeruti Maraton 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE