estenglv
WAP version
Login form
VII etapp - M-Eliit
VII etapp - M-Sport
VII etapp - Seenior 1
VII etapp - Seenior 2
VII etapp - Naised / N18
VII etapp - M18
VII etapp - M16
VII etapp - M14 / N16
VII etapp - M12 / N14
VII etapp - M10 / N12
VII etapp - M8 / N10
VII etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 VII etapp
Aeg 26.09.2009
Koht Pirita EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee  
KOONDTULEMUSED
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT Ringe  
1 Pung Piret Vooremaa Centrum 1.31 1 150
2 Gerde-Tuisk Aidi CFC 1.33 2 135
3 Saks Anett-Leann Sundstrand-Jõhvi 1.40 3 120
4 Suisalu Grete-Liis 2.00 4 115
5 Daniel Karl-Jaco CFC 2.10 5 110
6 Johanson Stefan Viljandi RK 2.57 6 107
7 Meimre Markus 2.19 7 104 -1
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
margus, , 29.09.2009 13:51
mõned klõpsud on veebis http://picasaweb. google.com/ MargusRool/Pirita26909# tühikud võta lingist välja
Pildihull, , 27.09.2009 12:06
Pildid on võistluse kõige olulisem osa. Nägin seal ühte kaamerameest hulganisti klõpsatusi tegemas (penskarite- ja naistesõidu ajal). Ei team, kas kuskil neid näha kah saab? Igatahes tänud korraldajale kiire tulemusteinfo edastamise eest siin.
, , 26.09.2009 17:44
Sarja kokkuvõte Mehed Seenior 1 1 Tarmo Kopli 885 2 Kaido Kriisa 710 3 Tarmo Mõttus 705 4 Alvar Suisalu 649 5 Bruno Tamm 522 6 Marko Pruus 496 7 Indrek Abel 492 8 Ahti Kuuseväli 318 9 Sulev Lipp 250 10 Andre Kull 235 11 Janek Maidla 209 12 Argo Ernits 204 13 Margus Mikson 120 14-15 Allan Harand 115 14-15 Margus Hallik 115 16-18 Raul Talumaa 110 16-18 Jaanus Sarv 110 16-18 Alar Viitmaa 110 19 Ville Vaikna 107 20 Ants Uustalu 104 21-22 Jaanus Linkgreim 102 21-22 Andres Tammeveski 102 23-25 Erik Aibast 100 23-25 Ailar Kiristaja 100 23-25 Ojari Paas 100 26 Toomas Truu 96 27-29 Michael Koch 0 27-29 Mikk Rannik 0 27-29 Tanel Kaldma 0
, , 26.09.2009 17:40
Sarja kokkuvõte Mehed Seenior 2 1 Ivo Põld 855 2 Aimur Uuk 825 3 Kaupo Kuhlap 689 4 Anti Kauk 682 5 Raino Einroos 669 6 Aleksander Strand 620 7 Jaanus Prükkel 611 8 Peeter Kand 365 9 Tõnu Põldma 285 10 Aimar Pedari 212 11 Edvard Loboda 135 12 Tõnis Kristal 110 13-14 Toomas Järveoja 107 13-14 Argo Kerner 107 15-16 Jaanus Järveoja 104 15-16 Allan Toom 104 17-18 Anti Oot 102 17-18 Vladimir Sidorov 102 19-20 Aigar Saarnits 100 19-20 Tõnu Aamisepp 100 21-22 Andrus Abel 98 21-22 Erki Arumeel 98
, , 26.09.2009 17:36
Sarja kokkuvõte Mehed Sport 1 Kristjan Randma 870 2 Valeri Homutov 785 3 Mihkel Einblau 692 4 Andrei Bogdanov 540 5 Denis Kondajev 359 6 Aleksei Naumov 250 7 Genry Grossmann 120 8-9 Kaido Oru 115 8-9 Kaur Kristal 115 10 Andres Aamisepp 110 11 Antti Asi 107 12 Kevin Sepp 104 13 Reijo Peenema 102 14 Daniel Novikov 0
, , 26.09.2009 17:35
Sarja kokkuvõte Naised 1 Liisi Rist 885 2 Daisi Rist 795 3 Terje Mitt 710 4 Jaanika Rist 672 5-6 Katrin Kütt 150 5-6 Maaris Meier 150 7 Triin Gede 135 8-9 Merike Praks 110 8-9 Maarja Vaikna 110
, , 26.09.2009 17:31
7. etapp Mehed Seenior 2 koht nr eesnimi nimi punktid 1 77 Ivo Põld 2 90 Edvard Loboda 3 73 Aimur Uuk 4 88 Peeter Kand 5 74 Anti Kauk 6 76/87 Kaupo Kuhlap 7 57 Raino Einroos 8 81 Aimar Pedari 9 89 Aigar Saarnits 10 71 Aleksander Strand 11 70 Jaanus Prükkel
, , 26.09.2009 17:29
/. etapp Mehed Seenior 1 koht nr eesnimi nimi punktid 1 182 Tarmo Mõttus 150 2 185/149 Sulev Lipp 135 3 200 Andre Kull 120 4 98 Allan Harand 115 5 148 Raul Talumaa 110 6 183 Ahti Kuuseväli 107 7 178/186 Alvar Suisalu 104 8 99 Jaanus Linkgreim 102 9 184/194 Marko Pruus 100 katkestas 179 Kaido Kriisa 0
, , 26.09.2009 17:28
7. etapp Mehed Sport koht nr eesnimi nimi punktid 1 121 Kristjan Randma 150 2 123 Aleksei Naumov 135 3 135 Genry Grossmann 120 4 134 Kaido Oru 115 5 102 Valeri Homutov 110 6 133 Antti Asi 107 7 127 Denis Kondajev 104 8 130 Reijo Peenema 102
, , 26.09.2009 17:28
7. etapp Naised/ N18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 37 Liisi Rist 150 2 50 Triin Gede 135 3 46 Daisi Rist 120 4 48/100 Terje Mitt 115 5 25 Jaanika Rist 110


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE