estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Rattamaraton 53 km
Tallinna Rattamaraton 27 km
Start ja finiš - Aegviidu suusastaadion (endine TTÜ Suusabaas).
Kaugus Tallinnast 60 km, Tartust 130 km, Jõgevalt 85 km, Pärnust 145 km, Paidest 55 km.
Tallinnast tulles sõita 24 km (Peterburi maanteel asuva viaduktini) ja pöörata paremale Piibe maanteele. Edasi sõita ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Tue, 17 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
10. Tallinna Rattamaraton (EEC)
Aeg 03.06.2007
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53 km, start 12:00
Matkasõit 29 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:30
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 TULEMUSED EXCEL STARDINIMEKIRI 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 8 Kukk Sigvard Veloplus 1 01:42:14 1 1000
2 2 Maasikmets Alges Extreme Sport 01:42:15 2 995
3 3 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:42:17 3 992
4 1334 Taaramäe Rein 01:42:17 1 990
5 5 Loo Martin Alexela Pro Agency Team I 01:42:17 2 989
6 9 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 01:42:35 4 988
7 10 Selder Taavi Alexela Pro Agency Team I 01:42:45 5 987
8 6 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 01:43:12 6 986
9 19 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 01:44:02 7 985
10 39 Ilves Sven CFC-Ruutmeeter 01:44:53 1 984
11 31 Molev Juri Cosmos Team I 01:44:54 8 983
12 12 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 01:45:06 9 982
13 24 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 01:45:08 1 981
14 11 Zviedris Normunds Extreme Sport 01:45:17 10 980
15 47 Korts-Laur Ervin Alexela Pro Agency Team I 01:45:20 3 979
16 38 Vist Kalev CFC-Ruutmeeter 01:45:43 2 978
17 35 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 01:45:44 11 977
18 48 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 01:45:54 12 976
19 26 Öpik Oliver velo clubbers team 01:46:04 13 975
20 20 Tohvrel Rego Veloplus 1 01:46:18 14 974
21 7 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:46:36 15 973
22 1232 Sädemets Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:46:38 4 972
23 25 Tisler Ergo HAWAII EXPRESS 01:46:46 16 971
24 37 Tõnisson Tiimo Porter Racing 01:46:52 17 970
25 34 Holtsmann Siim HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:46:58 5 969
26 46 Sala Raivo Sundstrand Team I 01:46:59 18 968
27 89 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:47:02 6 967
28 33 Alaru Riho Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:47:25 7 966
29 41 Neemela Tarmo Kesko Agro I 01:47:25 19 965
30 50 Rohtmets Argo AT SPORT 01:47:25 20 964
31 16 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 01:47:26 1 963
32 27 Birkentals Mareks 01:47:34 21 962
33 75 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 01:47:46 2 961
34 45 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 01:47:47 22 960
35 53 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 01:47:55 23 959
36 49 Rezins Janis CBM/Smiltene I 01:48:00 2 958
37 124 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:48:24 3 957
38 32 Kattai Kaupo Extreme Sport 01:48:29 24 956
39 36 Rae Ermo velo clubbers team 01:48:34 25 955
40 63 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 01:48:35 3 954
41 82 Lauk Rein Sportland Nike Team I 01:48:38 8 953
42 141 Ositis Dzintars Cesis SEB 01:48:41 26 952
43 18 Krusemann Magnus Veloplus 1 01:48:43 27 951
44 88 Mets Are Cosmos Team I 01:49:08 3 950
45 93 Kruuse Rommi velo clubbers team 01:49:10 28 949
46 14 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 01:49:15 9 948
47 104 Velbri Rainer KJK/Team Rattapood 01:49:16 10 947
48 70 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 01:49:28 29 946
49 42 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 01:49:39 30 945
50 114 Viljus Ivo Püha Loomaaed I 01:49:47 4 944
51 59 Puu Henno ADVENTUUR 01:49:48 31 943
52 122 Suppi Ahti Costa Bicicleta 01:49:49 32 942
53 43 Kivistik Egert Cosmos Team I 01:49:51 11 941
54 118 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:49:54 4 940
55 51 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 01:49:56 12 939
56 60 Viikberg Jaanus HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:50:01 33 938
57 72 Laanela Danek 01:50:06 34 937
58 1314 Janis Rubiks Sensa Cycling Team 01:50:14 5 936
59 178 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi 01:50:21 13 935
60 66 Kivioja Raimo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:50:22 35 934
61 91 Suur Ivo Valga Kalev 01:50:57 6 933
62 90 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 01:50:59 14 932
63 106 Soosaar Tiit Viko 01:51:07 36 931
64 85 Hussar Aimar AREAL team 01:51:11 37 930
65 54 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 01:51:17 38 929
66 95 Leigri Guido Püha Loomaaed I 01:51:20 15 928
67 100 Ottesson Rene MTBO HAWAII EXPRESS 01:51:26 39 927
68 113 Pilv Ivar Ambla SK 01:51:27 5 926
69 144 Pruus Peeter KoMo 01:51:32 7 925
70 146 Kalde Meelis 01:51:35 40 924
71 1173 Nikolajevs Imants Cesis SEB 01:51:42 41 923
72 105 Lepmets Tanel Arctic Sport Club I 01:52:01 42 922
73 74 Kauk Anti Cosmos Team I 01:52:15 43 921
74 92 Ilves Martin Kesko Agro I 01:52:23 8 920
75 78 Rips Leho Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 01:52:25 44 919
76 194 Kask Jaanus 01:52:28 45 918
77 107 Murakas Jaanus RAKKE24h/Expert Rakvere 01:52:30 9 917
78 87 Hermet Priit Extreme Sport 01:52:31 46 916
79 64 Karro Margus Tartu SK Velo 01:52:32 47 915
80 96 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 01:52:33 48 914
81 119 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 01:52:36 49 913
82 101 Abel Indrek Veloplus 1 01:52:40 50 912
83 138 Laanemets Raivo Bosch 01:52:42 51 911
84 86 Selder Tauri Alexela Pro Agency Team I 01:52:45 16 910
85 161 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 01:53:02 52 909
86 56 Semenjuk Andrei Veloplus 1 01:53:02 17 908
87 132 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 01:53:04 53 907
88 71 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 01:53:06 10 906
89 272 Laanemaa Kristjan 01:53:06 54 905
90 210 Subi Rivo "Viljandi VAK ""Staier""" 01:53:10 55 904
91 183 Celmaraugs Ints CBM/Smiltene I 01:53:11 6 903
92 135 Kütt Mehis Toyota Team 01:53:11 56 902
93 21 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:53:18 57 901
94 140 Bernans Mikelis Cesis SEB 01:53:22 18 900
95 15 Kivil Peep Alexela Pro Agency Team I 01:53:28 58 899
96 127 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 01:53:31 59 898
97 139 Suluste Jüri Alas Kuul 01:53:32 7 897
98 77 Rebane Meelis Veloplus 1 01:53:37 60 896
99 229 Neemela Kurmo Kesko Agro I 01:53:39 61 895
100 201 Lootus Valdi Vennad-Dahl I 01:53:40 62 894
101 156 Raja Aigar 01:53:41 63 893
102 129 Mikson Margus Arctic Sport Club II 01:53:44 64 892
103 283 Lepik Jano Trassid 01:53:45 65 891
104 237 Sarv Jaanus Cosmos Race 01:53:47 66 890
105 62 Kärbo Vallo Sundstrand Team I 01:53:54 67 889
106 97 Harand Allan Alexela Pro Agency Team II 01:54:01 68 888
107 561 Sabulis Gvido Cesis SEB 01:54:42 69 887
108 200 Laaniste Mart Koeru SK 01:54:43 70 886
109 1310 Viidik Raul 01:54:43 19 885
110 137 Arak Anti AT SPORT 01:54:43 71 884
111 305 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 01:54:47 72 883
112 226 Magus Margus SJK Viiking 01:54:49 11 882
113 116 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 01:54:49 12 881
114 206 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 01:54:50 8 880
115 123 Juronen Pertti HAWAII EXPRESS Võru 01:54:51 73 879
116 225 Ivanov Mihhail 01:54:57 74 878
117 149 Bogdanovs Aivars Cesis SEB 01:55:02 9 877
118 177 Bergvald Gunnar HVSK/Rannaauto 01:55:06 75 876
119 134 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 01:55:08 10 875
120 143 Eljas Avo Püha Loomaaed I 01:55:12 76 874
121 67 Mikk Margus Arctic Sport Club I 01:55:17 77 873
122 182 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 01:55:23 78 872
123 186 Hansov Hanno Toyota Team 01:55:26 79 871
124 240 Põder Veiko AT SPORT 01:55:28 80 870
125 249 Männama Kalle Arctic Sport Club II 01:55:29 1 869
126 136 Saar Raido Viko 01:55:29 20 868
127 192 Sander Marek Team Gardenvik 01:55:31 81 867
128 293 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 01:55:41 82 866
129 130 Pani Marek Freedown 01:55:46 83 865
130 275 Pesor Kaido 01:55:49 84 864
131 244 Põldma Tõnu 01:55:49 85 863
132 261 Rozenbergs Gints RK Velo 01:55:49 86 862
133 299 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 01:55:51 87 861
134 128 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:55:51 88 860
135 233 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 01:55:59 89 859
136 169 Vinter Siim CFC 01:56:14 21 858
137 230 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 01:56:17 90 857
138 231 Luks Sven Sportland Nike Team I 01:56:30 91 856
139 162 Matvejev Madis Ambla SK 01:56:42 22 855
140 189 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 01:56:43 92 854
141 260 Lagenõmm Aivar Ambla SK 01:56:54 93 853
142 180 Pajur Rivo velo clubbers team 01:56:56 94 852
143 167 Nikolai Jarmo x-sport 01:56:57 95 851
144 207 Tõnismäe Marek Cosmos Race 01:56:57 96 850
145 94 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 01:57:08 4 849
146 188 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 01:57:08 97 848
147 133 Saarna Rivo Alexela Pro Agency Team II 01:57:09 98 847
148 246 Kristal Tõnis Cosmos Race 01:57:12 11 846
149 309 Balgalvis Karlis 01:57:22 99 845
150 211 Ever Riho velo clubbers team 01:57:24 12 844
151 115 Paulins Kaspars TREK-PHILIPS-METALEKS 01:57:26 100 843
152 247 Johanson Marko 01:57:28 23 842
153 163 Elling Toomas Kesko Agro I 01:57:32 101 841
154 158 Krull Alar KJK/Team Rattapood 01:57:33 2 840
155 257 Kolk Hannes Veloplus 2 01:57:33 102 839
156 154 Kull Andre CC Rota Mobilis 01:57:36 103 838
157 228 Koch Kalju HAWAII EXPRESS Võru 01:57:39 1 837
158 315 Suvi Kristjan velo.clubbers.ee 01:57:45 104 836
159 159 Tillemann Taikki Velo Clubbers 01:57:47 105 835
160 205 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 01:57:47 106 834
161 172 Juurik Kaido Püha Loomaaed I 01:57:50 107 833
162 160 Miller Mait Cosmos Race 01:57:59 108 832
163 79 Flink Arne RAKKE24h/Expert Rakvere 01:58:02 13 831
164 175 Kuhlap Kaupo Cosmos Race 01:58:07 14 830
165 103 Biezais Martins Cesis SEB 01:58:08 109 829
166 248 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 01:58:14 110 828
167 152 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 01:58:21 111 827
168 346 Kozilans Guntis RK Velo 01:58:21 15 826
169 195 Viikmäe Kaupo 01:58:22 112 825
170 301 Veelmaa Taavi SK Rakke 01:58:30 13 824
171 125 Lipp Aivar HAWAII EXPRESS Võru 01:58:37 113 823
172 218 Kannel Alari AREAL team 01:58:37 16 822
173 1320 Vimiba Janis 01:58:40 114 821
174 13 Zorin Igor Cosmos Team I 01:58:46 24 820
175 150 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 01:58:48 115 819
176 254 Rei Tarmo Reipad Reied 01:58:55 118 818
177 335 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 01:58:55 116 817
178 187 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirin 01:58:55 117 816
179 304 Israel Jaak HVSK/Kuninga Salong 01:58:59 119 815
180 312 Ots Ivar 01:58:59 120 814
181 181 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 01:59:00 17 813
182 326 Morjakov Andrei TARTU SK VELO 01:59:02 121 812
183 255 Sepp Kevin KJK/Team Rattapood 01:59:06 14 811
184 303 Erikson Toomas x-sport 01:59:07 122 810
185 308 Sügis Harri Veloplus 01:59:10 18 809
186 213 Vaikna Ville Uddeholm-Celander Team 01:59:13 123 808
187 131 Kruuser Karel Valga Kalev 01:59:14 25 807
188 332 Litovtsenko Kirill Assa-Kesoro I 01:59:16 124 806
189 227 Haze Janis Läti 01:59:19 125 805
190 253 Peenema Reijo Sundstrand Team II 01:59:26 26 804
191 243 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 01:59:31 19 803
192 274 Koll Mart Kesko Agro II 01:59:32 126 802
193 1316 Ozolins Uldis 01:59:33 27 801
194 1327 Germanis Edijs 01:59:34 127 800
195 142 Visnap Taavi Ambla SK 01:59:36 128 799
196 250 Reiljan Kuldar velo clubbers team 01:59:38 20 798
197 204 Tupits Ivo 02:00:10 129 797
198 284 Kaseväli Kaimo 02:00:11 130 796
199 179 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:00:11 15 795
200 153 Kanep Urmas 02:00:32 3 794
201 395 Sepp Tõnis HVSK 02:00:38 131 793
202 286 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:00:40 16 792
203 224 Aasla Meelis AT SPORT 02:00:41 132 791
204 185 Kroon Jorma RAKKE24h/Expert Rakvere 02:00:41 133 790
205 361 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi 02:00:49 134 789
206 278 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:00:50 135 788
207 321 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:01:02 136 787
208 173 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:01:05 137 786
209 203 Kand Peeter Bosch 02:01:12 138 785
210 297 Kanistik Heiki CFC-Ruutmeeter 02:01:21 139 784
211 120 Nõmm Raivo 02:01:46 140 783
212 424 Vsivtsev Vjatseslav Ida Politseiprefektuur 02:01:49 141 782
213 456 Saarep Peeter 02:01:50 1 781
214 322 Kõiv Kardon 02:01:51 142 780
215 677 Vsivtsev Juri Ida Politseiprefektuur 02:01:52 143 779
216 265 Ruubel Paul Püha Loomaaed I 02:01:53 144 778
217 222 Pärnamets Ando HVSK/Rannaauto 02:01:55 145 777
218 164 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:02:03 28 776
219 217 Schotter Artur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:02:04 17 775
220 121 Põld Ivo Cosmos Team I 02:02:06 146 774
221 447 Lemloch Kuido 02:02:10 147 773
222 168 Muru Ivo Puide Talu SK 02:02:14 21 772
223 239 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:02:15 148 771
224 170 Palm Tõnno 02:02:17 149 770
225 329 Kingo Gunnar 02:02:18 150 769
226 390 Nete Sandis Cesis SEB 02:02:23 151 768
227 258 Õun Valdur Nordea Pank 02:02:30 152 767
228 221 Kallari Taimar 02:02:31 153 766
229 198 Eiger Rein 02:02:36 154 765
230 646 Israel Olavi HVSK 02:02:38 155 764
231 295 Kiigemägi Andres RAKKE24h/Nordkalk 02:02:43 5 763
232 266 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:02:52 156 762
233 530 Ladva Ailar Paralepa 02:02:53 157 761
234 423 Ritson Jaanus ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:02:53 158 760
235 99 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:03:03 159 759
236 330 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:03:05 160 758
237 307 Nurmsalu Kristjan Tamsalu AO SUKL 02:03:08 18 757
238 394 Karjane Priit KoMo 02:03:09 161 756
239 291 Orav Ingmar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:03:14 162 755
240 358 Tarvis Peeter KoMo 02:03:20 4 754
241 399 Haugas Margus 02:03:22 163 753
242 313 Rebane Indrek 02:03:25 164 752
243 349 Kesküla Urmo stamina 02:03:26 165 751
244 166 Kazainis Viesturs TREK-PHILIPS-METALEKS 02:03:26 6 750
245 382 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:03:27 166 749
246 238 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:03:34 167 748
247 397 Välja Margus 02:03:34 7 747
248 504 Ansip Evelin Veloplus 2 02:03:37 1 746
249 342 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:03:42 22 745
250 306 Kõrran Timmo 02:03:43 168 744
251 311 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:03:49 169 743
252 386 Reedi Teet Alas Kuul 02:03:50 23 742
253 289 Einroos Raino 02:03:53 170 741
254 110 Pae Karl Alexela Pro Agency Team II 02:03:55 171 740
255 279 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:03:56 172 739
256 1181 Vann Alvin 02:03:59 173 738
257 294 Kiristaja Ailar 02:04:02 174 737
258 236 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:04:02 175 736
259 331 Lapidus Boris 02:04:08 176 735
260 348 Kaasik-Aaslav Henri Extreme II 02:04:11 178 734
261 310 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:04:11 177 733
262 76 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:04:16 179 732
263 323 Cirulis Gints Riga 02:04:19 24 731
264 212 Pallotedder Taivo Sportland Nike Team I 02:04:19 180 730
265 373 Mesi Ilmar 02:04:23 2 729
266 509 Taan Rainer Gründer Exclusiv 02:04:23 25 728
267 470 Jams Sulev Kesko Agro III 02:04:28 181 727
268 318 Rumberg Tambet Arctic Sport Club II 02:04:40 182 726
269 174 Jullinen Erko Tamsalu AO SUKL 02:04:42 29 725
270 468 Kukk Martin Kesko Agro IV 02:04:42 183 724
271 482 Klukin Aleksandr 02:04:43 184 723
272 516 Kimmel Kaarel 02:04:48 185 722
273 416 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:04:54 30 721
274 376 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:04:55 186 720
275 437 Elster Heiti Velo Clubbers 02:04:56 187 719
276 408 Tinno Margus Velo Clubbers 02:04:58 188 718
277 417 Kõuhkna Tarmo 02:05:00 26 717
278 268 Riismaa Timo Veloplus 2 02:05:02 189 716
279 356 Vaga Merko 02:05:02 31 715
280 493 Kornejev Aleksandr Ida Politseiprefektuur 02:05:04 190 714
281 368 Reissaar Alari 02:05:08 191 713
282 410 Tammeveski Andres 02:05:10 192 712
283 413 Ojaveer Kaido 02:05:14 27 711
284 369 Koppel Tõnu AT SPORT 02:05:33 28 710
285 333 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:05:33 193 709
286 234 Puhke Peeter Ambla SK 02:05:34 29 708
287 197 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:05:35 194 707
288 287 Nielsen Mart 02:05:39 195 706
289 522 Urm Siim Kesko Agro IV 02:05:40 196 705
290 624 Lutoskin Siim 02:05:40 32 704
291 420 Lõokene Marek 02:05:41 197 703
292 69 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 02:05:44 2 702
293 148 Vaitmaa Rainer Sundstrand Team I 02:05:45 19 701
294 460 Kurvits Indrek 02:05:47 30 700
295 479 Valdner Marek Citroen team 02:05:51 198 699
296 475 Valdner Veiko Citroen team 02:05:52 199 698
297 223 Sauss Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 02:05:52 200 697
298 263 Aasa Jan 02:05:52 201 696
299 524 Vast Alari 02:05:58 202 695
300 328 Pedari Aimar Whirlpool 02:06:00 31 694
301 507 Leemet Rainer Velo Clubbers 02:06:02 203 693
302 513 Kurg Rauno 02:06:02 204 692
303 280 Võsu Kalvar Degustwerk 02:06:04 205 691
304 551 Randna Taavo EE SK I - Vanad Kalad 02:06:06 206 690
305 251 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:06:07 207 689
306 404 Uuring Raul EE SK I - Vanad Kalad 02:06:09 208 688
307 414 Mägi Margus 02:06:15 209 687
308 576 Soots Reino Q-haus 02:06:17 210 686
309 276 Ojaver Siim Muuga VTK 02:06:20 211 685
310 536 Kanniste Jaak Ramise Racing 02:06:22 8 684
311 360 Viitkin Ain 02:06:22 32 683
312 521 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:06:22 33 682
313 566 Rodendau Janno Vargamäe 02:06:24 212 681
314 489 Hanschmidt Henri 02:06:26 213 680
315 191 Räpo Ahto 02:06:28 214 679
316 340 Teder Koit Viljandi RK 02:06:29 5 678
317 448 Rääbis Mati Toyota Team 02:06:29 9 677
318 325 Leer Janek Citroen team 02:06:30 215 676
319 411 Teras Indrek x-sport 02:06:34 216 675
320 473 Kiens Jüri 02:06:38 34 674
321 674 Pajus Rene xtri:m3 02:06:40 217 673
322 421 Kelk Veiko Velo Clubbers 02:06:43 218 672
323 418 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:06:45 219 671
324 220 Lehtmaa Aivar Trassid 02:06:46 35 670
325 300 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:06:48 220 669
326 452 Alttoa Risto Mapri Projekt 02:06:48 221 668
327 486 Luiks Meelis Elion 1 02:06:55 222 667
328 439 Kerner Argo Bosch 02:07:02 223 666
329 357 Joandi Tõiv 02:07:05 224 665
330 388 Rohelaan Ken 02:07:17 33 664
331 314 Karu Markko Buena Vista Racing Club 02:07:19 225 663
332 398 Mõis Jüri 02:07:21 6 662
333 601 Soome Raul Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:07:23 226 661
334 1120 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:07:27 227 660
335 285 Sammalsaar Mait Veloplus 1 02:07:35 10 659
336 492 Piiri Rain EE SK I - Vanad Kalad 02:07:36 228 658
337 350 Kingo Priit 02:07:38 229 657
338 412 Danilas Meelis 02:07:40 36 656
339 422 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:07:44 11 655
340 597 Abel Marko Tõrva Kännud 02:07:48 20 654
341 596 Vähi Ilmar LPSK 02:07:51 230 653
342 634 Kadajane Erik Vennad-Dahl II 02:07:56 231 652
343 245 Heinmaa Enor Kesko Agro I 02:08:01 21 651
344 324 Kallakmaa Teet Ambla SK 02:08:03 37 650
345 526 Nurm Maris Sundstrand Team II 02:08:05 1 649
346 673 Kalm Toomas CFC 02:08:11 232 648
347 242 Trepp Janek 02:08:16 233 647
348 564 Maalt Marko 02:08:18 38 646
349 252 Vahi Kunnar LPSK 02:08:19 234 645
350 661 Hirte Igors CBM/Smiltene II 02:08:21 235 644
351 623 Soodla Kristjan Toyota Team 02:08:22 236 643
352 155 Mölder Ivo Ambla SK 02:08:23 237 642
353 663 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:08:27 238 641
354 610 Erm Margo TPSS 02:08:31 239 640
355 432 Heinmaa Henri SILBERAUTO 02:08:31 240 639
356 457 Maisa Arbo ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:08:35 241 638
357 267 Lainevee Heiki Kesko Agro II 02:08:38 22 637
358 108 Põder Jaanus Püha Loomaaed I 02:08:38 34 636
359 1348 Osula Otto 02:08:42 242 635
360 334 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:08:48 3 634
361 528 Morel Ülar 02:08:48 243 633
362 338 Greenbaum Marko 02:08:51 244 632
363 461 Kuusik Leho Ramise Racing 02:08:51 245 631
364 202 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:08:54 246 630
365 514 Mutso Eerik 02:08:57 247 629
366 145 Toots Valdis SK Velo 02:08:58 248 628
367 387 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:08:59 39 627
368 532 Muzis Girts Sapas MTB Team 02:09:04 249 626
369 680 Abiline Maanus 02:09:08 250 625
370 496 Eilo Enno RAKKE24h/Nordkalk 02:09:09 40 624
371 459 Sõmmer Sinne Extreme Sport 02:09:10 2 623
372 512 Maidla Janek 02:09:10 251 622
373 375 Bejusov Nail x-sport 02:09:13 252 621
374 517 Tölpt Avo Nüke 02:09:13 41 620
375 446 Vähi Markus 02:09:17 253 619
376 405 Orgla Maario koda MTB Team 02:09:29 254 618
377 503 Popp Kristian 02:09:29 255 617
378 428 Kleinbergs Raimonds TREK-PHILIPS-METALEKS 02:09:32 42 616
379 840 Mägi Indrek 02:09:32 256 615
380 431 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:09:32 257 614
381 370 Sammel Arne Vennad-Dahl I 02:09:38 7 613
382 478 Oot Anti Extreme Sport 02:09:42 3 612
383 383 Junkin Priit 02:09:43 35 611
384 563 Kiuru Väino LPSK 02:09:43 258 610
385 620 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:09:45 12 609
386 582 Linn Andi 02:09:47 259 608
387 256 Halliväli Janek 02:09:47 260 607
388 193 Järveoja Jaanus Sportland Nike Team I 02:09:50 43 606
389 609 Kaeramaa Gaido 02:09:50 261 605
390 546 Hutrov Rait 02:09:51 262 604
391 429 Kuusiku Kaido 02:09:53 263 603
392 471 Pärt Ahto Cosmos Fun 02:09:53 13 602
393 235 Tamberg Tarmo 02:09:54 264 601
394 44 Brokans Raimonds Läti 02:09:55 265 600
395 488 Laansalu Priit CITYMARK 02:09:56 266 599
396 483 Maarits Andres Hadler TL 02:09:58 267 598
397 298 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 02:10:00 268 597
398 593 Kilk Kalle EE SK I - Vanad Kalad 02:10:04 269 596
399 592 Müür Ringo 02:10:05 270 595
400 658 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:10:06 271 594
401 515 Pilliroog Alari 02:10:08 272 593
402 462 Kotov Raul 02:10:17 44 592
403 1276 Mets Andre Cosmos 02:10:24 23 591
404 365 Koppel Mart Sangar 02:10:25 273 590
405 518 Randmaa Joel 02:10:26 274 589
406 544 Lopuhhin Sergei AT SPORT 02:10:27 275 588
407 377 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 02:10:29 276 587
408 535 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 02:10:35 277 586
409 1333 Birkentals Mauris 02:10:35 1 585
410 549 Jürgen Aivar 02:10:38 278 584
411 374 Soo Hannes x-sport 02:10:44 279 583
412 538 Traks Hanno SK Rakke 02:10:48 280 582
413 384 Lepik Urmas Elion 1 02:10:55 281 581
414 407 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:10:59 282 580
415 683 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:11:00 283 579
416 1210 Jõgi Jaan 02:11:10 4 578
417 385 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:11:12 284 577
418 481 Kiristaja Kalle 02:11:15 285 576
419 381 Ristmets Margus 02:11:17 45 575
420 430 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:11:17 286 574
421 366 Saluveer Joona Hawaii Express Lietuva 02:11:20 287 573
422 668 Kallais Ats rulluisuklubi abec 02:11:22 288 572
423 327 Kuljus Ülo Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:11:24 8 571
424 667 Viira Veiko Rattaportaal.net 02:11:25 289 570
425 555 Falten Hannes DHL 02:11:30 290 569
426 675 Nurk Marek 02:11:32 291 568
427 534 Vasar Kaidu Valga Kalev 02:11:46 292 567
428 392 Kriisa Helar 02:11:47 293 566
429 474 Matvejeva Jana Vargamäe 02:11:47 2 565
430 722 Männa Margus 02:11:47 294 564
431 762 Väli Pear 02:11:47 295 563
432 378 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:11:51 296 562
433 1171 Mägi Allan 02:11:52 297 561
434 464 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:11:54 298 560
435 1190 Piire Aare 02:11:56 299 559
436 626 Heinols Maris Läti 02:11:58 300 558
437 858 Pääsik Priit 02:12:02 301 557
438 869 Saks Peeter Suprema 02:12:02 302 556
439 607 Velps Janis Sapas MTB Team 02:12:03 303 555
440 438 Leppik Janec HVSK 02:12:06 304 554
441 476 Huik Aare Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:12:10 305 553
442 577 Saluste Peeter 02:12:13 46 552
443 800 Rand Gerda KJK/Team Rattapood 02:12:20 3 551
444 664 Liiva Andres Trassid 02:12:22 306 550
445 469 Leppik Viljar Trassid 02:12:24 307 549
446 543 Saetalu Andres 39287 02:12:25 47 548
447 598 Krumins Ingus Läti 02:12:28 308 547
448 389 Strand Aleksander Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:12:36 9 546
449 336 Lepp Marko 02:12:37 309 545
450 345 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:12:37 310 544
451 602 Tõnso Veiko 02:12:40 311 543
452 590 Mägi Arved 02:12:43 14 542
453 502 Lumiste Lauri Väike-Maarja RSK 02:12:47 36 541
454 587 Kabonen Tiit 02:12:48 15 540
455 364 Tärno Indrek ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:12:48 312 539
456 541 Kongo Kristjan Fazer 02:12:49 313 538
457 506 Schmidt Helen Hansura Racing Team 02:12:55 4 537
458 619 Tenslind Margus 02:12:59 314 536
459 599 Paju Tormi Hansura Racing Team 02:13:01 315 535
460 1303 Steinbergs Martins 02:13:05 316 534
461 628 Kull Martin 02:13:05 317 533
462 525 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:13:08 318 532
463 547 Romulus Andres 02:13:10 319 531
464 621 Sootla Indrek 02:13:11 320 530
465 434 Sammel Koit Cosmos Race 02:13:12 48 529
466 558 Kõue Aarne 02:13:15 16 528
467 572 Teesaar Toomas Elion SK 02:13:18 321 527
468 618 Rekand Raido 02:13:18 37 526
469 403 Märtmaa Siim Whirlpool 02:13:22 38 525
470 433 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 02:13:26 322 524
471 529 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:13:28 17 523
472 552 Vunder Timo SK Rakke 02:13:30 323 522
473 319 Võsu Bruno Tartu SHK 02:13:30 324 521
474 337 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:13:35 10 520
475 351 Janter Tõnu Julgestuspolitsei 02:13:36 325 519
476 581 Angerma Meelis SEB Fondid 02:13:41 326 518
477 545 Rikka Tarmo Uniprint 02:13:44 327 517
478 645 Arus Tiit Mann Lines 02:13:47 328 516
479 632 Viidemann Mati Vennad-Dahl II 02:13:50 18 515
480 451 Looper Ero Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:13:50 329 514
481 427 Järvlepp Rainer VabaMees 02:13:52 49 513
482 585 Haug Risto 02:13:53 330 512
483 1251 Kabral Toomas 02:13:55 331 511
484 542 Nõmm Kalev Assa-Kesoro II 02:13:56 50 510
485 363 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene I 02:13:57 11 509
486 1324 Käsnar Aivo 02:14:00 332 508
487 441 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:14:06 333 507
488 653 Rääk Tarmo Falck Lõuna-Eesti 02:14:08 334 506
489 799 Nipernado Kaido KoMo 02:14:10 335 505
490 744 Jurs Hassar Estiko-Plastar Team 02:14:17 336 504
491 347 Liis Lembit Kesko Agro III 02:14:18 12 503
492 271 Karu Olav Ida Politseiprefektuur 02:14:21 51 502
493 372 Lohur Peedu Imavere SK 02:14:22 24 501
494 686 Aule Krister 02:14:23 337 500
495 209 Selde Tarmo 02:14:24 52 499
496 588 Lippur Bruno 02:14:29 338 498
497 629 Abel Andrus Tõrva Kännud 02:14:30 53 497
498 614 Luht Villu 02:14:34 54 496
499 442 Laaniste Andres Koeru SK 02:14:44 339 495
500 290 Zimelis Raivis TREK-PHILIPS-METALEKS 02:14:47 340 494
‹‹ Tagasi
Tallinn EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
JacobsonANGELINE31, samantamegang@mail15.com, 06.10.2011 22:27
Following my own exploration, millions of people in the world receive the from various creditors. Therefore, there is good chances to receive a secured loan in every country.
SPORTINFO, , 14.06.2007 23:28
EEC 2007 koondtulemused pärast Tallinna RM nüüd olemas. Head uurimist!
Saku Tume, , 14.06.2007 23:13
noooo kuradini küll on"ka suna lämmini
Raul II grupist, , 14.06.2007 12:33
blä-blä-blä teema see kes kust alustab. Mitu eek jäi siis teenimata, kuna keegi tiba eespool startis, kas naabrimees hakkas mõnitama, et ise tagapool olid, kas õllel oli siis kehvem mekk pärast. Tundub, et enamusel on rängad panused ikke Elionil mängu pandud, vaadake et pankrotti ei lähe.
to Vanka, , 14.06.2007 11:35
Sa oled sooda - mida sa jahud siin teenetest. Kui vastaseid pole, siis seda enam võiks vastavalt stardinumbrile startida. Kui tehakse individuaalne paigutus on OK, aga nt naiste võitja startis omast (loe: õigest) grupist, 2. ja 3. koha omanik aga "valest" ja mitmeid minuteid varem. Kui oleks kõik olnud eliidi grupis poleks kellelgi inisemist. Ja kui Kochil juhtukski mõni konkurent olema omas vanuseklassis, siis tema lootused kustutatakse juba stardis. Kas see on õiglane? Nagu mingi händikäpp. Lähebki starti kindla peale, et midagi kaasa viia. Laseme siis Jassi ka rattaspordile osutatud teenete eest teistest 5 min varem rajale.
vanka, , 14.06.2007 11:06
sorry, et offtopic, kuid selle asemel, et vinguda kochi stardikoha üle, võiksid kõik siinsed vingujad ta ees hoopis võtta mütsi maha: see mees on oma pika elu jooksul andnud eesti rattaspordile nii palju, et väga vähestel on talle midagi vastu panna. ja oma vanuseklassis M65 v isegi M70 ma täpselt ei teagi:) pole talle vastast.
janno, , 14.06.2007 09:54
Küsimus natuke teisest teemast. Kui kaua võtab aega sarja individuaalse pingerea paikapanek.
Jüri, , 14.06.2007 00:02
Kuna stardidi toimusid 200 ste gruppidena 5 min vahedega,siis stardigruppide muutmise õigus oli ainult peakohtunikul Raivo Rannametsal ,kes oli määratud Tallinna Rattamaratoni peakohtunikuks Eesti Jalgratturite Liidu poolt ja tema kooskõlastas stardigrupi muutuse ajavõtutiimiga. Isiklikult mina ega keegi korraldajatest ei ole võistlejate stardigruppe muutnud ega palunud ka seda peakohtunikul teha Kõigi pretensioonidega palun pöörduge peakohtuniku poole. Arvan,et seeda probleemi tuleb Elion Estonian Cup sarja järgneval koosolekul arutada ja stardigrupi muutmise tingimusi muuta (karmistada), kuid seda otsustab üldkoosolek Tänan kõiki asjalike kommentaaride eest. Kõigile ilusat suve ja kohtumiseni Elvas.
to Vahur, , 13.06.2007 22:42
Juhendit oskavad kõik lugeda. Küsimus on ju selles, kas nendel meestel ka alust oli esimeses stardigrupis startida. Kuigu juhendis selline lause kirjas, ei tohiks anda see ju peakorraldajale põhjust oma sõpradele paremaid tingimusi pakkuda. Arvestades, et ükse neist Koch'dest sõitis ca 150 kohta (paremini 100 piirimaile), kui varasematel etappidel, siis võib see mõnes 200 parema hulka mahtuvas sõitjas küll trotsi tekitada. Kui sa võibolla aru pole saanud, siis nende niinimetatud "mölinate" põhjuseks on soov näha ka peakorraldaja väikest selgitust asjale, kuigi karta on, et härra Voodlat ja tema sõpru see asi vähe kotib.
Saku Tume, , 13.06.2007 22:30
lahedad siin kirjutajad ja kaassõitjad kas te olete näinud Kreisi Raadio klippi motomeestest kus Vassili Jaava ja Harli Teeviit-Sonn pajatavad vestluse sellest "et sõida aga ära mölise" kui ei siis vaadake


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE