estenglv
WAP version
Login form
RSS
MTB Euroopa MV SEB 12. Tartu Rattamaratoni raames toimuvad plaanipäraselt 05.03.2009 (0)
Käesolevaga teatame, et uudisteportaalis Kalev.ee 05.03.2009 avaldatu, nagu oleks SEB 12. Tartu Rattamaratoni raames toimuvate Euroopa maastikurattamaratoni meistrivõistluste toimumine ohus, on ...
Tartu Rattamaraton 89 km
Tartu Rattamaraton 40 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 12. Tartu Rattamaraton
Aeg 20.09.2009
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89 km 10:00
40 km 13:00
 
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12.2 km 22.1 km 36.5 km 50.6 km 66.3 km 77.2 km Koht v.k.  
1 Oras Allan Tartu 2:34:53 0:20:22 0:38:35 1:01:54 1:27:17 1:56:04 2:16:08 1
2 Kriit Kalle Tartu 2:34:57 0:20:22 0:38:36 1:01:54 1:27:17 1:56:05 2:16:07 2
3 Austa Caspar Tartu 2:38:12 0:20:55 0:39:59 1:05:12 1:31:16 2:00:21 2:19:35 3
4 Kodanipork Raido Tallinn 2:38:16 0:21:02 0:40:01 1:05:12 1:31:19 2:00:22 2:19:36 1
5 Kirsipuu Jaan Tallinn 2:38:29 0:20:57 0:39:59 1:05:13 1:31:15 2:00:21 2:20:17 2
6 Pütsep Erki Tallinn 2:38:29 0:20:59 0:39:58 1:05:13 1:31:15 2:00:18 2:20:16 4
7 Lakata Alban Austria 2:38:30 0:20:53 0:39:57 1:05:15 1:31:19 2:00:25 2:20:15 5
8 Kugler Andreas Shveits 2:38:30 0:20:59 0:39:59 1:05:14 1:31:16 2:00:23 2:20:17 6
9 Genze Hannes Saksamaa 2:38:30 0:21:00 0:39:59 1:05:15 1:31:17 2:00:25 2:20:17 7
10 Maasikmets Alges Tallinn 2:38:30 0:20:58 0:39:58 1:05:14 1:31:21 2:00:24 2:20:16 3
11 Peters Bas Holland 2:38:30 0:20:58 0:39:59 1:05:16 1:31:17 2:00:20 2:20:16 8
12 Bult Axel Holland 2:38:30 0:20:54 0:39:57 1:05:12 1:31:16 2:00:21 2:20:16 9
13 Dietsch Thomas Prantsusmaa 2:38:30 0:20:58 0:39:59 1:05:14 1:31:17 2:00:26 2:20:17 1
14 Sahm Stefan Saksamaa 2:38:30 0:20:59 0:39:59 1:05:15 1:31:17 2:00:26 2:20:17 10
15 Zviedris Normunds Läti 2:38:31 0:20:56 0:40:01 1:05:16 1:31:20 2:00:27 2:20:18 4
16 Manengen Lars Ragnar Norra 2:38:31 0:20:58 0:39:57 1:05:13 1:31:19 2:00:23 2:20:17 11
17 Bekkenk Ramses Holland 2:38:31 0:20:57 0:39:58 1:05:13 1:31:18 2:00:22 2:20:16 12
18 Schotman Frank Holland 2:38:32 0:20:55 0:40:01 1:05:12 1:31:18 2:00:25 2:20:17 13
19 Federspiel Daniel Austria 2:38:34 0:20:56 0:39:57 1:05:13 1:31:15 2:00:22 2:20:17 14
20 Vastaranta Jukka Soome 2:39:12 0:20:59 0:40:01 1:05:14 1:31:29 2:00:25 2:20:16 15
21 Sorokin Dimitriy Läti 2:39:13 0:21:01 0:39:59 1:05:14 1:31:29 2:00:24 2:20:17 16
22 Seledkov Ivan Venemaa 2:39:45 0:20:54 0:39:59 1:05:13 1:31:27 2:00:27 2:20:18 17
23 Eisaks Kalvis Läti 2:39:46 0:21:00 0:39:59 1:05:13 1:31:28 2:00:25 2:20:17 18
24 Nordskar Jo Thorson Norra 2:39:47 0:21:05 0:40:00 1:05:13 1:31:19 2:00:26 2:20:17 19
25 Ainsalu Markku Tartu 2:40:37 0:20:59 0:39:59 1:05:13 1:31:19 2:00:24 - 20
26 Wetterhall Alexander Rootsi 2:41:45 0:21:03 0:39:59 1:05:17 1:31:29 2:01:07 2:21:42 21
27 Selder Taavi Ida-Viru 2:41:48 0:21:01 0:39:59 1:05:17 1:31:20 2:01:08 2:21:42 22
28 Bekmanis Indulis Läti 2:43:02 0:21:01 0:39:59 1:05:13 1:31:29 2:01:09 2:22:10 1
29 Rezins Janis Läti 2:43:02 0:20:57 0:39:59 1:05:14 1:31:19 2:01:07 2:22:11 2
30 Schumann Riivo Lääne-Viru 2:43:03 0:21:04 0:40:04 1:05:14 1:31:30 2:01:10 2:22:11 23
31 Smolins Ervins Läti 2:43:21 0:21:09 0:40:29 1:05:17 1:32:00 2:02:50 2:24:02 24
32 Puu Henno Tallinn 2:43:22 0:21:14 0:40:03 1:05:13 1:31:56 2:02:45 2:24:00 2
33 Golderer Roland Saksamaa 2:43:22 0:21:14 0:40:07 1:05:19 1:32:02 2:02:50 2:24:03 25
34 Tamkõrv Helmet Tallinn 2:43:25 0:21:00 0:39:58 1:05:15 1:31:33 2:01:10 2:22:11 26
35 Jeret Timmo Pärnu 2:43:32 0:21:22 0:40:06 1:05:18 1:31:56 2:02:52 2:24:03 1
36 Ozols Janis Läti 2:43:36 0:21:38 0:40:31 1:05:17 1:31:56 2:02:50 2:24:01 27
37 Grönlund Gunnar Rootsi 2:43:45 0:21:12 0:40:06 1:05:16 1:31:58 2:02:48 2:24:01 28
38 Mice Tomas Leedu 2:43:45 0:21:05 0:40:02 1:05:16 1:31:57 2:02:47 2:24:00 29
39 Tuisk Priit Põlva 2:43:46 0:21:15 0:40:04 1:05:17 1:32:00 2:02:51 2:24:02 30
40 Olle Raul Tallinn 2:43:47 0:21:15 0:40:04 1:05:19 1:31:59 2:02:46 2:24:00 5
41 Nordengen Karl Erik Norra 2:43:48 0:21:04 0:40:07 1:05:17 1:31:31 2:02:51 2:24:02 6
42 Karu Virgo Tallinn 2:43:48 0:21:36 0:40:29 1:05:17 1:32:00 2:02:47 2:24:02 7
43 Ojala Henri Soome 2:43:49 0:21:07 0:40:04 1:05:17 1:32:00 2:02:49 2:24:01 31
44 Suur Ivo Valga 2:43:57 0:21:05 0:39:59 1:05:18 1:31:58 2:02:46 2:24:00 3
45 Öpik Oliver Tallinn 2:47:21 0:21:10 0:40:30 1:05:17 1:32:16 2:04:34 2:26:39 3
46 Karu Allar Tallinn 2:47:21 0:21:01 0:39:59 1:05:15 1:32:01 2:04:32 2:26:39 32
47 Zimelis Raivis Läti 2:47:22 0:21:02 0:40:01 1:05:15 1:31:58 2:02:49 2:24:52 33
48 Tiainen Sami Soome 2:47:31 0:21:06 0:40:00 1:05:18 1:31:34 2:02:49 2:24:52 4
49 Jakovels Gints Läti 2:48:05 0:21:11 0:40:29 1:05:16 1:32:15 2:04:35 2:26:39 34
50 Hirv Pait Võru 2:48:20 0:21:24 0:40:29 1:05:17 1:32:11 2:04:35 2:26:39 4
51 Nõlvik Lasse Tallinn 2:48:36 0:22:22 0:42:07 1:07:32 1:35:27 2:07:12 2:28:35 5
52 Repshus Steffan Norra 2:48:36 0:21:29 0:41:30 1:07:30 1:34:41 2:07:01 2:28:37 8
53 Rannama Indrek Saaremaa 2:48:36 0:21:25 0:41:10 1:07:02 1:34:42 2:06:58 2:28:36 35
54 Kirsipuu Toomas Tartu 2:48:37 0:21:13 0:41:11 1:07:03 1:34:44 2:07:03 2:28:37 1
55 Karlson Urmas Tallinn 2:48:39 0:22:22 0:41:56 1:07:23 1:35:26 2:07:14 2:28:35 2
56 Rohtmets Argo Tallinn 2:48:41 0:21:25 0:41:11 1:07:01 1:34:46 2:07:01 2:28:37 36
57 Pscheidl Alexander Saksamaa 2:48:43 0:21:04 0:40:06 1:05:16 1:33:11 2:06:16 2:28:38 37
58 Kiskonen Eero Harju 2:48:46 0:21:04 0:40:40 1:06:19 1:34:42 2:07:11 2:28:38 6
59 Hiltunen Paavo Soome 2:48:47 0:21:27 0:40:42 1:06:20 1:34:45 2:07:02 2:28:36 38
60 Kivil Peep Ida-Viru 2:48:47 0:22:07 0:42:00 1:07:33 1:35:27 2:07:11 2:28:36 7
61 Välbe Urmas Tallinn 2:48:47 0:22:08 0:42:00 1:07:31 1:34:50 2:07:14 - 9
62 Lomakin Alexander Venemaa 2:48:49 0:21:41 0:42:00 1:07:30 1:34:42 2:06:59 2:28:36 39
63 Loo Martin Tallinn 2:49:09 0:21:01 0:39:57 1:05:18 1:31:21 2:02:25 2:26:11 40
64 Veelmaa Taavi Lääne-Viru 2:49:14 0:21:30 0:41:12 1:07:01 1:34:44 2:07:02 2:28:39 5
65 Kopli Tarmo Harju 2:49:14 0:21:39 0:42:01 1:07:35 1:35:31 2:07:13 2:28:39 41
66 Kondrotas Simas Leedu 2:49:15 0:21:05 0:40:06 1:05:18 1:32:02 2:04:31 2:27:51 42
67 Pallo Rait Tallinn 2:49:15 0:22:07 0:42:00 1:07:33 1:34:59 2:07:02 2:28:38 8
68 Neemela Tarmo Tallinn 2:49:15 0:22:08 0:42:00 1:07:31 1:35:23 2:07:11 2:28:38 10
69 Saar Raido Pärnu 2:49:16 0:21:55 0:42:01 1:07:35 1:35:30 2:07:16 2:28:40 43
70 Põvvat Rainer Tartu 2:49:17 0:21:22 0:41:11 1:07:03 1:34:46 2:07:03 2:28:38 44
71 Raudsepp Krister Tallinn 2:49:19 0:22:25 0:41:57 1:07:33 1:35:26 2:07:15 2:28:39 2
72 Rezins Janis Läti 2:49:44 0:21:30 0:41:08 1:07:01 1:34:44 2:06:57 2:28:37 3
73 Selder Tauri Ida-Viru 2:50:13 0:21:22 0:40:42 1:06:21 1:34:41 2:07:00 2:28:59 45
74 Delinsh Dmitrijs Läti 2:50:17 0:22:11 0:42:00 1:07:29 1:35:31 2:07:14 2:29:18 46
75 Dzalbs Gunars Läti 2:50:21 0:21:31 0:41:11 1:07:02 1:34:58 2:07:00 2:28:38 9
76 Suppi Ahti Tallinn 2:50:29 0:22:06 0:42:02 1:07:30 1:34:58 2:07:02 2:28:39 47
77 Ositis Dzintars Läti 2:50:45 0:21:45 0:42:01 1:07:29 1:35:29 2:07:13 - 11
78 Avens Reinis Läti 2:50:45 0:21:34 0:41:59 1:07:34 1:34:50 2:07:01 2:29:18 48
79 Mõttus Tarmo Võru 2:51:27 0:22:11 0:42:07 1:07:31 1:35:27 2:07:25 2:30:04 10
80 Krusemann Magnus Tallinn 2:51:28 0:21:38 0:41:41 1:07:32 1:35:25 2:07:11 2:29:32 49
81 Gristsenko Andrei Tallinn 2:51:28 0:21:22 0:41:09 1:07:00 1:34:50 2:07:25 2:30:04 11
82 Neemela Kristian Jõgeva 2:51:37 0:21:34 0:42:00 1:07:30 1:35:25 2:07:14 2:28:39 3
83 Dahle-Flesjaa Gunn-Rita Norra 2:51:38 0:21:21 0:41:59 1:07:30 1:34:58 2:07:26 2:30:04 1
84 Jermakov Janar Pärnu 2:51:57 0:21:16 0:41:11 1:07:02 1:35:12 2:08:30 2:31:15 50
85 Sarmalahti Jarno Soome 2:52:46 0:21:32 0:42:01 1:07:35 1:35:31 2:08:48 2:31:16 51
86 Laanemaa Kristjan Harju 2:52:51 0:22:10 0:42:00 1:07:32 1:35:42 2:08:46 2:31:15 52
87 Rapa Janis Läti 2:52:57 0:21:35 0:41:41 1:07:33 1:35:33 2:08:47 2:31:16 12
88 Valvas Vahur Tartu 2:52:58 0:22:09 0:42:15 1:07:33 1:35:40 2:08:47 2:31:18 53
89 Vist Kalev Tallinn 2:53:57 0:22:09 0:42:15 1:07:31 1:36:07 2:10:01 2:32:43 4
90 Smirnovs Andris Läti 2:53:57 0:21:00 0:40:31 1:05:18 1:34:19 2:10:04 2:33:26 6
91 Lond Rain Harju 2:53:57 0:22:43 0:43:09 1:09:06 1:37:42 2:10:02 2:32:42 54
92 Ridamäe Aivar Tallinn 2:53:58 0:22:49 0:43:08 1:09:06 1:37:33 2:09:57 2:32:43 13
93 Wloszczowska Maja Poola 2:53:59 0:22:07 0:42:21 1:09:06 1:37:33 2:09:59 2:32:44 1
94 Oksman Jerry Soome 2:53:59 0:22:10 0:42:20 1:09:08 1:37:50 2:11:08 2:33:21 7
95 Mets Are Tallinn 2:54:00 0:22:35 0:43:37 - - - - 1
96 Hovde Johannes Norra 2:54:00 0:22:12 0:42:38 1:09:05 1:37:31 2:09:56 2:32:43 55
97 Arumägi Anti Harju 2:54:01 0:21:23 0:41:56 1:07:27 1:35:33 2:09:20 2:32:44 8
98 Flaksis Toms Läti 2:54:01 0:23:11 0:43:38 1:09:54 1:38:39 2:11:07 2:33:20 56
99 Hietala Jukka Soome 2:54:02 0:22:26 0:42:37 1:09:07 1:37:32 2:09:58 2:32:42 5
100 Teteris Janis Läti 2:54:02 0:22:24 0:42:20 1:09:07 1:37:42 2:10:01 2:32:44 57
101 Eiduka Ivanda Läti 2:54:03 0:22:08 0:42:19 1:09:07 1:37:34 2:09:59 2:32:43 2
102 Kulago Sergejs Läti 2:54:05 0:21:45 0:42:20 1:09:07 1:37:42 2:11:07 2:33:24 12
103 Loisl Markus Austria 2:54:09 0:21:21 0:41:11 1:07:03 1:35:25 2:09:59 - 58
104 Brokans Raimonds Läti 2:54:11 0:21:42 0:42:37 1:09:05 1:37:44 2:11:08 2:33:23 14
105 Rei Tarmo Tallinn 2:54:15 0:22:12 0:42:19 1:09:07 1:37:34 2:11:06 2:33:22 15
106 Laanela Danek Pärnu 2:54:16 0:22:23 0:42:01 1:07:32 1:36:06 2:10:02 2:32:44 59
107 Sars Martins Läti 2:54:17 0:22:50 0:43:10 1:09:07 1:37:48 2:10:00 2:32:44 60
108 Rebane Meelis Tallinn 2:54:18 0:22:36 0:43:11 1:09:08 1:37:34 2:11:07 2:33:24 17
109 Räim Riko Saaremaa 2:54:18 0:22:09 0:42:01 1:07:32 1:35:58 2:10:02 2:32:44 61
110 Neemela Kurmo Tartu 2:54:18 0:21:43 0:41:59 1:07:31 1:35:26 2:09:58 2:33:23 16
111 Kukk Erki Pärnu 2:54:47 0:21:11 0:45:19 1:11:17 1:38:55 2:11:57 2:33:50 18
112 Vaaks Mikk Viljandi 2:54:49 0:21:30 0:42:00 1:07:33 1:34:56 2:07:24 2:31:17 62
113 Kruuse Rommi Viljandi 2:54:53 0:22:30 0:43:39 1:09:48 1:38:36 2:11:05 2:33:19 63
114 Bogdanovs Aivars Läti 2:54:54 0:22:50 0:43:11 1:09:09 1:37:48 2:11:09 2:33:26 13
115 Tõnisson Tiimo Tallinn 2:55:12 0:22:47 0:43:38 1:09:30 1:38:37 2:11:06 2:33:23 19
116 Küüt Märt Harju 2:55:25 0:23:44 0:44:02 1:09:53 1:38:38 2:11:06 2:33:19 64
117 Uuk Aimur Tartu 2:55:30 0:22:26 0:42:21 1:09:06 1:37:44 2:11:07 2:33:25 6
118 Benhens Ernests Läti 2:55:37 0:21:11 0:40:42 1:06:20 1:34:51 2:08:31 2:32:42 9
119 Sööt Martin Tartu 2:55:46 0:21:36 0:42:01 1:07:34 1:35:28 2:10:01 2:33:25 65
120 Räim Rigo Saaremaa 2:55:46 0:22:27 0:42:14 1:07:35 1:36:05 2:10:03 2:33:26 66
121 Kuhi Rainer Hiiumaa 2:55:56 0:22:45 0:43:11 1:09:31 1:38:52 2:12:04 2:34:36 67
122 Räim Mihkel Saaremaa 2:55:56 0:22:36 0:43:38 1:09:54 1:38:49 2:12:03 2:34:41 4
123 Meier Maaris Harju 2:55:57 0:22:52 0:43:38 1:09:54 1:38:46 2:12:00 2:34:38 3
124 Draugs Roberts Läti 2:55:57 0:22:54 0:43:38 1:09:53 1:38:41 2:11:58 2:34:36 68
125 Erikson Toomas Tallinn 2:55:57 0:22:46 0:43:38 1:09:56 1:38:40 2:11:59 2:34:36 69
126 Sildoja Raivo Pärnu 2:55:58 0:23:08 0:44:02 1:10:18 1:39:27 2:11:59 2:34:38 20
127 Aasla Meelis Tallinn 2:55:59 0:22:43 0:43:36 1:09:56 1:38:55 2:12:02 2:34:39 70
128 Brandau Elisabeth Saksamaa 2:56:00 0:22:06 0:42:00 1:07:30 1:37:33 2:11:49 2:34:36 4
129 Gaurilka Vaidas Leedu 2:56:00 0:22:44 0:43:38 1:09:53 1:38:38 2:11:50 2:34:37 71
130 Nõmm Raivo Viljandi 2:56:01 0:22:46 0:43:12 1:09:11 1:38:09 2:12:03 2:34:40 72
131 Eljas Avo Pärnu 2:56:02 0:22:34 0:43:38 1:09:55 1:38:56 2:12:02 2:34:39 21
132 Tarasovs Pavels Läti 2:56:02 0:22:54 0:43:37 1:09:54 1:38:55 2:11:58 2:34:38 22
133 Paas Markus Viljandi 2:56:12 0:22:09 0:42:07 1:07:34 1:35:32 2:10:02 2:33:51 10
134 Pukk Andre Harju 2:56:14 0:22:48 0:43:10 1:09:31 1:38:44 2:12:01 2:34:40 73
135 Juudas Karl Harju 2:57:01 0:22:45 0:43:09 1:09:11 1:38:06 2:12:01 2:34:41 5
136 Ronimois Mihkel Viljandi 2:57:05 0:21:11 0:40:31 1:07:32 1:38:06 2:12:04 2:35:59 11
137 Tiivoja Jaanus Võru 2:57:17 0:22:27 0:43:10 1:09:31 1:38:46 2:11:59 2:34:40 74
138 Turpijn Laura Holland 2:57:21 0:22:23 0:43:37 1:09:54 1:38:46 2:12:03 2:35:35 5
139 Bigham Sally Inglismaa 2:57:22 0:23:01 0:44:03 1:10:19 1:39:46 2:13:22 2:35:57 6
140 Välk Martti Viljandi 2:57:23 0:22:53 0:43:11 1:09:12 1:38:07 2:12:05 2:35:59 12
141 Utar Urmas Tartu 2:57:24 0:23:12 0:43:40 1:09:55 1:39:11 2:12:05 2:35:34 14
142 Vaab Ivar Lääne-Viru 2:57:25 0:22:28 0:43:11 1:09:31 1:38:53 2:13:16 2:36:00 13
143 Ukins Valdis Läti 2:57:27 0:24:03 0:44:46 1:11:19 1:40:00 2:13:24 2:35:58 23
144 Hussar Aimar Võru 2:57:28 0:23:10 0:44:02 1:10:19 1:39:38 2:13:22 2:35:57 75
145 Laanemets Raivo Tallinn 2:57:28 0:23:32 0:44:05 1:10:22 1:39:38 2:13:20 2:35:56 15
146 Kananen Kimmo Soome 2:57:28 0:21:02 0:40:01 1:14:01 1:41:11 2:13:19 2:35:56 76
147 Ketonen Carina Soome 2:57:29 0:23:09 0:44:05 1:10:22 1:39:54 2:13:20 2:35:56 7
148 Randma Kristjan Tartu 2:57:29 0:23:11 0:44:05 1:10:23 1:39:28 2:13:25 2:35:58 77
149 Kattai Kaupo Tartu 2:57:31 0:22:07 0:41:59 1:10:23 1:39:26 2:13:15 2:35:56 24
150 Neidra Rainer Lääne-Viru 2:58:17 0:23:13 0:44:02 1:10:19 1:39:26 2:14:01 2:37:01 14
151 Leppik Gabriel Tartu 2:58:25 0:21:12 0:40:41 1:06:20 1:34:59 2:10:04 2:33:50 15
152 Suun Riho Tallinn 2:58:28 0:22:26 0:43:38 1:09:54 1:39:55 2:14:09 2:37:02 7
153 Hussar Kaidar Harju 2:58:33 0:23:25 0:44:30 1:11:21 1:40:55 2:14:46 2:37:18 25
154 Männama Kalle Tallinn 2:58:33 0:23:09 0:44:03 1:10:22 1:40:09 2:14:39 2:37:16 1
155 Veri Aivar Tartu 2:58:33 0:24:14 0:44:43 1:11:15 1:40:33 2:14:38 2:37:16 16
156 Smilktens Karlis Läti 2:58:33 - - - - - - 26
157 Suksts Normunds Läti 2:58:34 0:22:44 0:44:31 1:11:15 1:41:13 2:14:39 2:37:17 27
158 Aun Martin Tallinn 2:58:34 0:22:11 0:43:10 1:09:32 1:39:40 2:14:40 2:37:17 8
159 Sadlecka Magdalena Poola 2:58:37 0:22:47 0:43:38 1:09:56 1:39:40 2:14:40 2:37:15 8
160 Puhm Steven Tartu 2:58:59 0:22:13 0:42:00 1:07:35 1:36:06 2:11:10 2:35:59 78
161 Toome Roland Lääne-Viru 2:59:19 0:23:23 0:44:03 1:10:22 1:39:42 2:14:09 2:37:16 17
162 Lainevee Heiki Jõgeva 2:59:31 0:23:03 0:44:02 1:10:19 1:40:09 2:14:37 2:37:18 16
163 Põldma Tõnu Jõgeva 2:59:35 - - - - - - 18
164 Palm Tõnno Harju 2:59:38 0:22:53 0:43:38 1:09:55 1:38:47 2:12:01 2:35:58 28
165 Kirsimaa Tõnu Harju 2:59:41 0:23:19 0:44:03 1:10:21 1:39:54 2:14:41 2:37:18 29
166 Hallik Margus Tallinn 2:59:41 0:23:37 0:44:06 1:10:21 1:39:44 2:14:10 2:37:16 79
167 Karro Margus Tartu 2:59:47 0:22:32 0:43:36 1:10:21 1:39:39 2:13:24 2:37:17 30
168 Mõts Olavi Võru 2:59:51 0:22:35 0:43:38 1:09:53 1:39:28 2:14:42 2:37:51 19
169 Pajur Rivo Harju 2:59:52 0:23:48 0:44:46 1:11:18 1:40:44 2:14:42 2:37:52 80
170 Tiit Aarne Tartu 3:00:01 0:24:03 0:44:33 1:11:18 1:40:45 2:14:44 2:37:51 81
171 Larsen Linda Norra 3:00:02 0:22:26 0:43:37 1:10:20 1:40:29 2:14:42 2:37:52 9
172 Lipp Aivar Rapla 3:00:03 0:24:06 0:44:44 1:11:17 1:40:42 2:14:38 2:37:45 31
173 Bergvald Gunnar Harju 3:00:04 0:23:11 0:44:05 1:10:23 1:40:07 2:14:42 2:37:51 32
174 Harand Allan Tallinn 3:00:06 0:22:46 0:43:39 1:09:56 1:39:21 2:13:23 2:37:02 82
175 Pociunas Mantautas Leedu 3:00:54 0:24:51 0:45:10 1:11:15 1:40:44 2:14:43 2:37:52 17
176 Dolgovas Andrejus Leedu 3:01:14 0:21:07 0:40:41 1:06:20 1:34:44 2:07:02 2:31:18 83
177 Kalvershs Maris Läti 3:01:35 0:23:23 0:44:44 1:11:41 1:42:25 2:17:22 2:40:04 84
178 Elling Toomas Tallinn 3:01:36 0:23:19 0:44:05 1:10:23 1:40:28 2:16:24 2:39:58 85
179 Zimelis Aigars Läti 3:01:37 0:27:55 0:48:41 1:14:01 1:42:30 2:16:26 2:39:57 86
180 Vimba Janis Läti 3:01:39 0:23:33 0:44:31 1:11:19 1:40:47 2:16:21 2:39:56 20
181 Järva Janek Tallinn 3:01:39 0:22:27 0:43:38 1:09:56 1:40:44 2:16:22 2:39:57 33
182 Olle Kert Tallinn 3:01:40 0:23:35 0:44:30 1:11:20 1:40:42 2:14:42 2:38:24 87
183 Maarits Andres Tallinn 3:01:40 0:24:13 0:45:19 1:12:46 1:42:59 2:17:19 2:40:04 34
184 Pesor Kaido Rapla 3:01:41 0:24:12 0:45:17 1:12:49 1:42:31 2:16:59 2:40:03 35
185 Kovaljov Oleg Tallinn 3:01:41 0:23:07 0:44:05 1:10:24 1:40:00 2:14:43 2:38:23 9
186 Lehtmaa Aivar Tartu 3:01:43 0:22:55 0:43:38 1:10:18 1:41:14 2:16:25 2:39:58 10
187 Kuhlap Kaupo Viljandi 3:01:44 0:24:02 0:44:42 1:11:16 1:41:18 2:16:21 2:39:57 21
188 Kalde Meelis Tallinn 3:01:45 0:24:35 0:45:32 1:12:50 1:42:29 2:16:22 2:39:55 88
189 Kraft Ivonne Saksamaa 3:01:45 0:23:22 0:44:47 1:12:47 1:42:45 2:16:59 2:40:03 2
190 Antoniak Marek Harju 3:01:47 0:22:42 0:43:37 1:10:20 1:40:30 2:16:22 2:39:56 22
191 Ailt Priit Tallinn 3:01:51 0:23:19 0:44:30 1:11:16 1:40:42 2:14:45 2:38:23 89
192 Pilv Ivar Järvamaa 3:01:53 0:23:34 0:44:33 1:11:20 1:41:23 2:16:25 2:39:56 23
193 Tipane Lelde Läti 3:01:55 0:23:22 0:44:46 1:11:42 1:42:28 2:17:21 2:40:04 10
194 Lejins Martins Läti 3:01:58 0:25:25 0:45:35 1:11:41 1:42:30 2:17:24 2:40:05 90
195 Tammistu Andrus Läänemaa 3:01:59 0:23:56 0:44:47 1:11:43 1:42:28 2:17:23 2:40:04 91
196 Baranovskis Guntars Läti 3:01:59 0:23:26 0:44:04 1:10:22 1:41:15 2:17:23 2:40:04 24
197 Nõmmela Aksel Tallinn 3:02:00 0:25:09 0:46:38 1:13:21 1:42:26 2:16:19 2:39:57 6
198 Prizevoits Janis Läti 3:02:01 0:24:58 0:46:10 1:13:23 1:43:14 2:17:24 2:40:05 92
199 Loboda Edvard Tallinn 3:02:01 0:24:04 0:45:19 1:12:52 1:43:23 2:17:20 2:40:05 25
200 Kleinbergs Janis Läti 3:02:02 0:22:44 0:43:38 1:10:20 1:40:29 2:16:20 2:40:04 2
201 Arula Raul Tartu 3:02:02 0:22:45 0:44:03 1:10:21 1:40:28 2:16:23 2:39:58 3
202 Suluste Jüri Saaremaa 3:02:03 0:23:42 0:44:44 1:11:19 1:41:23 2:16:24 2:39:59 11
203 Zuciks Zigmars Läti 3:02:06 0:23:10 0:44:06 1:10:25 1:40:46 2:16:22 2:40:05 93
204 Tilk Arne Põlva 3:02:16 0:23:24 0:44:00 1:10:23 1:39:52 2:14:38 2:38:24 26
205 Pacevicius Sarunas Leedu 3:02:46 0:22:23 0:42:19 1:09:06 1:37:32 2:09:57 2:32:42 18
206 Soodla Kristjan Tallinn 3:02:48 0:22:46 0:43:38 1:10:18 1:40:48 2:16:26 2:39:58 36
207 Lagenõmm Aivar Järvamaa 3:02:51 0:23:25 0:44:32 1:11:20 1:41:24 2:16:24 2:40:03 37
208 Nook Reimo Saaremaa 3:02:52 0:23:52 0:44:44 1:11:19 1:41:29 2:16:23 2:39:58 38
209 Peiker Harri Tallinn 3:02:53 0:24:15 0:45:17 1:12:48 1:42:46 2:16:59 2:40:04 94
210 Teppo Indrek Valga 3:03:17 0:23:36 0:44:06 1:10:25 1:40:31 2:15:32 2:39:58 95
211 Mäestu Jarek Tartu 3:03:27 0:26:04 0:46:59 1:13:26 1:43:01 2:17:48 2:41:22 96
212 Leigri Mehis Lääne-Viru 3:03:28 0:24:59 0:46:06 1:13:21 1:43:21 2:17:49 2:41:22 97
213 Kolk Hannes Harju 3:03:34 0:24:13 0:45:18 1:12:52 1:43:20 2:17:50 2:41:21 98
214 Molev Juri Tallinn 3:03:51 0:22:08 0:42:07 1:07:32 1:35:34 2:13:42 2:37:01 99
215 Litovtsenko Kirill Tallinn 3:03:53 0:24:33 0:45:34 1:12:54 1:43:09 2:17:50 2:41:22 27
216 Zdeblovskiy Alexey Venemaa 3:03:54 0:24:27 0:46:07 1:13:26 1:43:36 2:17:56 2:41:23 39
217 Põld Ivo Tallinn 3:03:58 0:22:37 0:43:38 1:10:23 1:41:12 2:16:21 2:40:04 28
218 Tootsi Mikk Viljandi 3:04:07 0:23:08 0:44:02 1:10:22 1:39:55 2:14:43 2:39:48 7
219 Laas Martin Tartu 3:04:08 0:24:28 0:45:31 1:12:51 1:43:53 2:19:00 2:42:11 8
220 Rebane Henry Tartu 3:04:08 0:22:55 0:43:36 1:10:17 1:40:42 2:16:50 2:42:12 9
221 Juronen Pertti Tartu 3:04:09 0:23:20 0:44:28 1:11:43 1:43:01 2:17:48 2:41:24 100
222 Boek-Van Meurs Arielle Holland 3:04:09 0:23:07 0:44:33 1:11:42 1:43:50 2:19:00 2:42:11 3
223 Kiela Dainius Leedu 3:04:11 0:24:40 0:45:45 1:13:32 1:43:52 2:19:01 2:42:13 40
224 Vidder Kristjan Lääne-Viru 3:04:12 0:24:07 0:45:16 1:12:47 1:43:21 2:18:58 2:42:12 10
225 Rudzitis Rolands Läti 3:04:12 0:24:28 0:45:32 1:12:49 1:42:46 2:17:21 2:40:05 101
226 Rybakova Oksana Venemaa 3:04:14 0:23:18 0:45:24 1:12:47 1:43:00 2:18:59 2:42:11 11
227 Shumanov Tiit Lääne-Viru 3:04:15 0:24:43 0:45:49 1:13:21 1:44:28 2:18:59 2:42:12 12
228 Kalm Toomas Harju 3:04:29 0:23:09 0:44:04 1:10:22 1:44:17 2:19:47 2:42:52 41
229 Koch Kaupo Tallinn 3:04:29 0:22:25 0:44:44 1:11:20 1:42:27 2:18:57 2:42:52 42
230 Jansons- Ratiniks Krisjanis Läti 3:04:37 0:23:58 0:44:45 1:11:16 1:40:57 2:16:25 2:40:46 102
231 Lood Illar Tartu 3:04:38 0:21:34 0:42:01 1:07:33 1:36:16 2:14:00 2:39:54 103
232 Jams Sulev Harju 3:04:46 0:24:06 0:45:31 1:12:49 1:43:43 2:19:14 2:42:52 29
233 Vilkis Gunars Läti 3:04:57 0:22:45 0:43:37 1:09:54 1:40:31 2:16:44 2:41:23 43
234 Kvietkauskas Julius Leedu 3:04:58 0:23:49 0:45:17 1:12:51 1:45:36 2:19:48 2:42:50 104
235 Schmidt Jan Saksamaa 3:05:03 0:21:31 0:41:59 1:07:30 1:38:16 2:11:52 2:34:37 105
236 Schneidawind Christian Saksamaa 3:05:03 0:20:58 0:40:00 1:05:16 1:31:31 2:02:48 2:26:15 106
237 Reinpõld Risto Harju 3:05:17 0:25:02 0:46:10 1:13:30 1:43:59 2:19:19 2:42:53 107
238 Taan Rainer Võru 3:05:18 0:24:15 0:45:20 1:12:48 1:43:36 2:19:12 2:42:51 30
239 Piire Aare Harju 3:05:33 0:25:28 0:46:40 1:13:31 1:43:23 2:18:56 2:42:51 44
240 Õun Valdur Tallinn 3:05:35 0:24:28 0:45:32 1:12:53 1:43:28 2:19:02 2:42:54 45
241 Pani Marek Tallinn 3:05:41 0:23:37 0:44:29 1:11:18 1:40:52 2:16:25 2:41:23 46
242 Snikis Juris Läti 3:05:43 0:23:33 0:44:44 1:11:21 1:41:22 2:16:45 2:41:24 47
243 Naumov Aleksei Tallinn 3:05:46 0:24:08 0:44:45 1:11:18 1:40:46 2:16:26 2:40:05 108
244 Raadom Arno Tartu 3:05:50 0:23:15 0:44:57 1:12:50 1:43:15 2:19:13 2:43:16 109
245 Pociunas Simonas Leedu 3:05:50 0:24:05 0:45:23 1:12:51 1:43:38 2:19:12 2:43:17 110
246 Skutelis Aivars Läti 3:05:51 0:22:52 0:43:39 1:10:19 1:42:19 2:20:14 2:43:40 31
247 Kauk Anti Tallinn 3:05:51 0:23:55 0:45:17 1:12:53 1:44:10 2:20:17 2:43:40 32
248 Ladva Ailar Läänemaa 3:05:52 0:24:34 0:45:44 1:13:23 1:43:53 2:19:08 2:42:53 48
249 Kaldre Raul Harju 3:05:52 0:24:06 0:45:31 1:12:54 1:44:13 2:20:17 2:43:39 49
250 Nisu Oskar Harju 3:05:52 0:25:29 0:45:35 1:11:18 1:41:17 2:19:00 2:43:41 11
251 Iljenko Andrejs Läti 3:05:52 0:24:47 0:46:08 1:13:28 1:44:26 2:20:19 2:43:40 33
252 Ojaver Siim Tallinn 3:05:53 0:23:59 0:45:17 1:12:50 1:43:01 2:19:00 2:42:51 111
253 Salumäe Priit Tallinn 3:05:57 0:23:53 0:45:24 1:12:51 1:43:36 2:19:48 2:43:17 34
254 Balana Magdalena Poola 3:05:57 0:23:53 0:46:08 1:13:26 1:45:13 2:20:29 2:43:39 12
255 Tillo August Tallinn 3:06:12 0:24:03 0:45:16 1:12:50 1:43:31 2:19:15 2:43:17 50
256 Zebers Ainars Läti 3:06:14 0:22:50 0:44:05 1:10:24 1:40:45 2:17:24 2:42:12 13
257 Kaufmanis Uldis Läti 3:06:17 0:22:57 0:43:40 1:09:54 1:39:13 2:15:15 2:41:24 112
258 Stachelek Kamil Poola 3:06:31 0:23:25 0:44:32 1:11:42 1:42:30 2:17:46 2:42:50 113
259 Laosma Raimo Tallinn 3:06:41 0:25:10 0:46:39 1:13:28 1:43:45 2:19:18 2:43:39 51
260 Flaksis Martins Läti 3:06:43 0:24:41 0:45:35 1:12:49 1:43:22 2:19:16 2:42:52 114
261 Kucewicz Michal Poola 3:06:59 0:23:36 0:45:21 1:13:26 1:45:13 2:20:28 2:43:39 115
262 Puhm Reijo Tartu 3:07:06 0:21:21 0:41:10 1:07:04 1:36:04 2:13:05 2:39:09 19
263 Utar Ardy Tartu 3:07:06 0:21:21 0:41:10 1:07:04 1:36:07 2:13:06 2:39:09 20
264 Apivala Juss Valga 3:07:11 0:26:12 0:47:24 1:14:52 1:45:40 2:21:22 2:45:00 116
265 Tomsons Rihards Läti 3:07:12 0:24:35 0:46:09 1:13:29 1:44:13 2:20:54 2:45:05 21
266 Sepa Sander Tartu 3:07:13 0:24:30 0:45:30 1:12:53 1:43:51 2:20:18 2:44:30 12
267 Voicescuks Ugis Läti 3:07:14 0:24:50 0:47:22 1:14:50 1:45:31 2:21:25 2:44:59 52
268 Riismaa Hanno Tallinn 3:07:14 0:23:15 0:45:32 1:13:25 1:45:38 2:21:50 2:45:09 53
269 Magus Margus Saaremaa 3:07:15 0:24:03 0:45:33 1:13:23 1:45:30 2:21:49 2:45:09 22
270 Luiks Meelis Tallinn 3:07:16 0:25:01 0:46:40 1:13:56 1:44:52 2:20:34 2:44:20 117
271 Aibast Erik Tallinn 3:07:16 0:24:43 0:46:10 1:13:26 1:44:15 2:20:20 2:44:30 54
272 Rodendau Janno Järvamaa 3:07:16 0:23:43 0:45:16 1:12:51 1:44:11 2:20:19 2:44:31 118
273 Sügis Harri Harju 3:07:17 0:24:12 0:45:17 1:12:49 1:44:45 2:20:57 2:45:01 14
274 Sceglovs Mihails Läti 3:07:17 0:25:27 0:46:41 1:13:54 1:45:01 2:20:26 2:44:30 119
275 Käit Tiit Tallinn 3:07:18 0:23:54 0:45:32 1:13:27 1:44:20 2:20:50 2:45:01 56
276 Sosna Katazyna Leedu 3:07:18 0:23:15 0:44:46 1:12:50 1:43:54 2:20:52 2:45:00 1
277 Kuusik Leho Pärnu 3:07:18 0:24:26 0:45:32 1:13:22 1:44:11 2:20:52 2:45:00 55
278 Marcenkovs Mareks Läti 3:07:19 0:24:07 0:45:19 1:12:52 1:44:15 2:20:21 2:44:31 57
279 Rohelaan Ken Harju 3:07:19 0:24:50 0:46:07 1:13:20 1:43:50 2:19:17 2:44:32 120
280 Grünberg Harry Harju 3:07:21 0:24:41 0:46:06 1:13:30 1:44:13 2:20:20 2:44:31 58
281 Talu Priit Pärnu 3:07:22 0:24:40 0:46:39 1:14:15 1:46:02 2:21:51 2:45:05 59
282 Flesja Kenneth Norra 3:07:25 0:21:15 0:49:35 1:17:09 1:47:09 2:21:51 2:45:05 121
283 Klampe Indrek Võru 3:07:26 0:25:11 0:46:11 1:13:30 1:44:11 2:20:18 2:44:30 60
284 Pedari Aimar Harju 3:07:40 0:24:45 0:46:04 1:13:24 1:44:19 2:20:58 2:45:06 35
285 Lüüde Riho Harju 3:07:41 0:24:47 0:46:40 1:13:29 1:44:11 2:21:23 2:45:06 61
286 Parv Oliver Tartu 3:07:46 0:24:07 0:45:48 1:13:28 1:45:05 2:20:57 2:45:07 13
287 Kuusma Maikel Tartu 3:07:46 0:23:18 0:44:48 1:11:17 1:42:43 2:20:17 2:44:30 14
288 Einroos Raino Tallinn 3:07:57 0:24:30 0:46:08 1:13:25 1:44:51 2:20:56 2:45:06 36
289 Kurg Rauno Valga 3:08:09 0:24:30 0:46:08 1:13:29 1:44:25 2:20:54 2:45:05 62
290 Silis Lauris Läti 3:08:13 0:24:37 0:46:10 1:13:29 1:44:24 2:20:55 2:45:09 63
291 Toivanen Pekka Soome 3:08:15 0:25:07 0:46:03 1:12:55 1:43:19 2:18:18 2:43:17 64
292 Ints Kalev Tartu 3:08:15 0:23:54 0:45:24 1:12:51 1:43:25 2:20:55 2:45:07 65
293 Reiljan Kuldar Tallinn 3:08:17 0:23:53 0:45:32 1:13:29 1:44:51 2:21:27 2:45:07 15
294 Falten Hannes Tallinn 3:08:17 0:23:54 0:45:32 1:13:29 1:44:52 2:21:27 2:45:07 66
295 Miller Mait Tallinn 3:08:19 0:23:56 0:45:19 1:12:53 1:44:15 2:20:54 2:45:08 67
296 Kolehmainen Mikko Soome 3:08:20 0:27:06 0:48:44 1:16:14 1:47:44 2:23:10 2:46:38 122
297 Rihvk Meelis Tallinn 3:08:20 0:24:13 0:45:31 1:12:50 1:47:36 2:23:07 2:46:38 68
298 Orgla Maario Harju 3:08:21 0:24:33 0:46:09 1:13:32 1:45:37 2:21:22 2:45:06 123
299 Biezais Martins Läti 3:08:23 0:22:12 0:42:19 1:09:08 1:38:38 2:19:51 2:45:00 69
300 Järveoja Jaanus Tartu 3:08:27 0:24:53 0:46:41 1:14:51 1:47:05 2:23:11 2:46:39 16
301 Uurimäe Are Tallinn 3:08:34 0:23:13 0:45:17 1:12:52 1:44:24 2:21:28 2:46:22 70
302 Sarakovs Renars Läti 3:09:04 0:24:13 0:45:22 1:12:48 1:43:55 2:20:21 2:45:08 124
303 Mikelsons Janis Läti 3:09:11 0:24:34 0:46:06 1:13:31 1:44:18 2:20:18 2:45:08 23
304 Karjane Priit Rapla 3:09:20 0:24:57 0:46:39 1:14:29 1:45:40 2:21:50 2:46:24 37
305 Leitane Mara Läti 3:09:21 0:24:04 0:45:32 1:13:24 1:45:03 2:21:28 2:46:24 13
306 Leiger Roomet Harju 3:09:27 0:25:04 0:46:52 1:14:16 1:45:49 2:21:53 2:46:21 125
307 Kaliakina Tatjana Leedu 3:09:35 0:24:08 0:46:09 1:13:28 1:44:28 2:20:53 2:45:27 14
308 Kaasik-Aaslav Henri Harju 3:09:35 0:24:38 0:45:47 1:13:29 1:44:22 2:21:21 2:46:22 38
309 Kannimäe Viljar Võru 3:09:36 0:23:15 0:44:03 1:10:24 1:41:13 2:19:01 2:44:58 126
310 Vaaks Ats Viljandi 3:09:49 0:23:12 0:44:03 1:10:24 1:41:17 2:18:32 2:44:33 24
311 Berzins Dzintars Läti 3:09:51 0:24:39 0:45:30 1:12:52 1:44:14 2:21:12 2:45:27 127
312 Teras Indrek Tallinn 3:09:57 0:24:09 0:45:33 1:13:27 1:45:13 2:23:00 2:47:11 128
313 Rääbis Mati Harju 3:09:57 0:25:07 0:46:51 1:14:14 1:46:20 2:22:58 2:47:11 4
314 Vosylius Darius Leedu 3:09:58 0:24:40 0:46:39 1:14:14 1:46:03 2:22:59 2:47:11 39
315 Rozitis Andris Läti 3:10:12 0:24:42 0:46:08 1:13:27 1:44:50 2:21:29 2:46:23 129
316 Maidla Janek Tallinn 3:10:15 0:24:23 0:46:09 1:13:30 1:44:50 2:21:26 2:46:23 130
317 Soo Allar Jõgeva 3:10:16 0:23:42 0:45:30 1:12:52 1:43:36 2:21:29 2:46:24 25
318 Puhke Raivo Tartu 3:10:24 0:24:05 0:45:24 1:12:52 1:43:57 2:19:52 2:44:59 40
319 Raag Kaupo Harju 3:10:25 0:24:16 0:45:45 1:13:25 1:44:49 2:21:28 2:47:12 131
320 Kristal Tõnis Harju 3:10:26 0:24:15 0:45:30 1:12:54 1:44:14 2:21:29 2:46:23 41
321 Karu Markko Tallinn 3:10:43 0:24:39 0:45:33 1:12:53 1:43:44 2:22:24 2:47:11 71
322 Pütsepp Mati Tartu 3:10:56 0:24:37 0:46:09 1:13:41 1:45:07 2:22:25 2:47:13 72
323 Strikholm Peeter Pärnu 3:10:57 0:24:16 0:45:36 1:13:22 1:45:07 2:21:52 2:46:49 132
324 Tammsalu Mihkel Võru 3:11:24 0:26:29 0:48:11 1:16:15 1:47:37 2:24:11 2:48:48 133
325 Danilas Meelis Valga 3:11:26 0:23:43 0:44:47 1:11:42 1:44:28 2:22:25 2:47:39 42
326 Kannimäe Mihkel Võru 3:11:26 0:24:41 0:46:05 1:13:29 1:44:13 2:21:17 2:47:02 15
327 Junkin Priit Tartu 3:11:27 0:26:13 0:47:24 1:15:15 1:47:05 2:23:09 2:47:52 134
328 Greenbaum Marko Tallinn 3:11:27 0:25:29 0:47:24 1:15:15 1:47:04 2:23:09 - 135
329 Subi Rivo Viljandi 3:11:27 0:25:58 0:48:08 1:17:13 1:48:51 2:24:53 2:49:26 136
330 Hendrikson Tõnu Võru 3:11:30 0:24:37 0:46:52 1:14:55 1:47:08 2:24:34 2:48:47 73
331 Pedai Andrus Harju 3:11:31 0:26:01 0:48:13 1:17:17 1:48:30 2:24:48 2:49:24 74
332 Joandi Tõiv Tallinn 3:11:31 0:24:57 0:47:08 1:16:17 1:48:31 2:24:47 2:49:26 43
333 Pavlov Alexey Venemaa 3:11:32 0:27:01 0:49:17 1:17:17 1:48:57 2:24:34 2:48:49 137
334 Raudsepp Tarmo Jõgeva 3:11:32 0:25:51 0:48:34 1:16:37 1:47:58 2:24:51 2:49:25 138
335 Puu Ahto Viljandi 3:11:32 0:26:34 0:48:14 1:16:17 1:48:34 2:24:53 2:49:25 75
336 Vilums Guntis Läti 3:11:33 0:24:05 0:45:33 1:13:24 1:45:03 2:22:59 2:47:38 2
337 Soonets Art Tartu 3:11:37 0:25:06 0:47:04 1:15:17 1:47:36 2:24:29 2:48:47 44
338 Soome Raul Võru 3:11:37 0:25:06 0:47:03 1:15:14 1:47:34 2:24:29 2:48:48 139
339 Viikmäe Kaupo Harju 3:11:38 0:25:07 0:46:51 1:14:52 1:47:05 2:24:31 2:48:48 45
340 Selga Nauris Läti 3:11:40 0:26:51 0:48:45 1:17:00 1:48:34 2:24:24 2:48:49 140
341 Krnacova Alena Tshehhi 3:11:42 0:24:12 0:46:34 1:15:17 1:47:36 2:24:33 2:48:49 15
342 Ragilo Oleg Harju 3:11:53 0:24:33 0:47:35 1:16:38 1:47:57 2:24:32 2:48:49 141
343 Taaler Taikki Võru 3:11:57 0:25:02 0:46:41 1:14:14 1:45:40 2:22:24 2:47:53 142
344 Aasoja Arbo Harju 3:11:58 0:25:26 0:48:06 1:16:36 1:48:32 2:24:52 2:49:25 46
345 Marcis Jonas Läti 3:11:58 0:28:03 0:49:06 1:17:07 1:47:40 2:24:49 2:49:29 143
346 Tammemäe Joosep Viljandi 3:11:58 0:26:26 0:48:50 1:17:24 1:49:28 2:25:53 2:49:56 26
347 Puntso Endrik Saaremaa 3:11:58 0:25:29 0:46:41 1:14:52 1:46:23 2:21:54 2:47:54 16
348 Türbsal Aimar Lääne-Viru 3:12:04 0:24:48 0:46:41 1:14:15 1:45:42 2:22:26 2:47:54 76
349 Kerner Argo Harju 3:12:11 0:25:55 0:48:06 1:16:34 1:48:29 2:24:50 2:49:24 47
350 Selde Tarmo Harju 3:12:11 0:25:36 0:48:08 1:16:36 1:48:42 2:24:51 2:49:27 17
351 Kiitam Ivar Tallinn 3:12:18 0:24:42 0:46:39 1:14:53 1:47:24 2:24:48 2:49:24 17
352 Klinovics Vilnis Läti 3:12:18 0:25:57 0:47:24 1:15:16 1:46:45 2:23:48 2:48:47 18
353 Puusepp Kaito Jõgeva 3:12:20 0:27:03 0:49:14 1:17:30 1:48:59 2:24:52 2:49:26 144
354 Tõnismäe Marek Tallinn 3:12:22 0:24:35 0:46:10 1:13:41 1:45:46 2:23:40 2:48:49 145
355 Skalski Tomasz Poola 3:12:23 0:24:15 0:46:40 1:15:16 1:47:40 2:24:55 2:49:27 77
356 Mihhailov Roman Lääne-Viru 3:12:28 0:27:45 0:49:42 1:17:10 1:49:26 2:26:16 2:50:00 146
357 Piilma Priit Tallinn 3:12:29 0:26:23 0:48:30 1:17:14 1:49:20 2:25:54 2:49:55 147
358 Peterkopf Indrek Tartu 3:12:29 0:26:56 0:49:19 1:17:24 1:49:14 2:25:59 2:50:19 78
359 Vahi Kunnar Valga 3:12:30 0:26:00 0:48:24 1:17:12 1:49:35 2:25:58 2:49:56 79
360 Ivanov Mihhail Tallinn 3:12:34 0:25:30 0:46:52 1:14:53 1:46:21 2:23:41 2:48:49 148
361 Alumaa Alar Harju 3:12:37 0:25:55 0:48:09 1:16:35 1:47:57 2:24:30 2:49:19 80
362 Mägi Allan Tartu 3:12:44 0:26:19 0:48:16 1:16:41 1:48:55 2:25:52 2:49:56 81
363 Ivanov Vitalij Leedu 3:12:46 0:27:13 0:49:32 1:17:12 1:48:44 2:24:33 2:49:18 27
364 Matigins Andris Läti 3:12:59 0:27:35 0:49:39 1:17:14 1:48:57 2:25:54 2:49:55 149
365 Sergis Kaspars Läti 3:13:03 0:29:55 0:52:20 1:20:48 1:51:47 2:27:48 2:51:42 18
366 Kannimäe Taavi Võru 3:13:08 0:24:47 0:46:03 1:13:22 1:43:55 2:21:18 2:47:02 28
367 Paegle Aigars Läti 3:13:10 0:31:04 0:53:06 1:20:48 1:51:51 2:27:47 2:51:42 150
368 Laansalu Priit Harju 3:13:12 0:26:28 0:48:31 1:17:08 1:48:43 2:24:54 2:49:24 48
369 Civilis Danas Leedu 3:13:13 0:24:03 0:46:39 1:15:19 1:47:39 2:24:56 2:49:56 49
370 Kallari Taimar Tartu 3:13:21 0:24:30 0:46:38 1:16:14 1:49:13 2:26:17 2:50:47 50
371 Kand Peeter Tallinn 3:13:21 0:23:35 0:44:32 1:11:20 1:42:28 2:20:06 2:46:56 51
372 Leer Janek Tallinn 3:13:25 0:24:52 0:47:06 1:16:16 1:48:45 2:26:15 2:50:48 151
373 Tarvis Peeter Rapla 3:13:46 0:26:35 0:48:30 1:17:15 1:49:12 2:25:55 2:49:55 5
374 Lipp Sulev Harju 3:13:48 0:22:58 0:45:19 1:12:13 1:47:03 2:25:30 2:49:23 152
375 Johanson Jaanus Viljandi 3:13:49 0:23:34 0:44:32 1:12:49 1:43:34 2:21:24 2:47:54 82
376 Kelk Margus Tartu 3:13:50 0:25:44 0:48:05 1:17:07 1:48:39 2:26:11 2:50:40 52
377 Kivistik Egert Viljandi 3:13:51 0:22:41 0:43:38 1:10:20 1:41:09 2:20:58 2:47:16 153
378 Kõrran Timmo Tallinn 3:13:56 0:25:32 0:47:25 1:15:17 1:47:38 2:24:55 2:50:17 154
379 Eiger Rein Viljandi 3:13:58 0:25:44 0:48:07 1:16:38 1:48:52 2:25:56 2:50:18 83
380 Epner Indrek Harju 3:13:58 0:25:11 0:47:27 1:16:15 1:48:32 2:24:54 2:50:19 84
381 Melgalvis Gatis Läti 3:14:03 0:25:59 0:48:23 1:17:14 1:49:45 2:26:18 2:50:46 155
382 Bogdanov Risto Tartu 3:14:09 0:25:59 0:47:27 1:15:18 1:47:05 2:24:53 2:49:55 156
383 Haze Janis Läti 3:14:15 0:24:32 0:46:40 1:14:51 1:47:05 2:24:52 2:49:56 85
384 Pundurs Aldis Läti 3:14:23 0:25:27 0:48:08 1:17:11 1:49:42 2:27:41 2:51:41 53
385 Sauga Indrek Harju 3:14:24 0:25:01 0:46:54 1:14:54 1:46:21 2:23:41 2:49:25 86
386 Rannala Renaldo Harju 3:14:34 0:26:13 0:48:17 1:16:38 1:48:41 2:25:55 2:50:18 87
387 Lõoke Martin Pärnu 3:14:39 0:26:09 0:48:35 1:17:13 1:49:13 2:26:15 2:50:45 157
388 Alamaa Siim-Erik Harju 3:14:40 0:24:56 0:47:27 1:16:18 1:48:32 2:25:31 2:50:19 19
389 Viira Veiko Harju 3:14:42 0:25:25 0:48:05 1:16:38 1:48:45 2:26:14 2:51:23 158
390 Jaslins Reinis Läti 3:14:47 0:29:20 0:51:26 1:19:48 1:51:38 2:27:47 2:51:41 88
391 Pajus Rene Harju 3:14:49 0:24:55 0:46:38 1:13:55 1:46:37 2:24:54 2:50:19 159
392 Madison Janar Tartu 3:14:57 0:24:34 0:46:52 1:14:55 1:47:06 2:24:54 2:50:18 160
393 Sepp Tõnis Tallinn 3:14:57 0:24:14 0:46:51 1:14:52 1:47:43 2:26:14 2:50:50 161
394 Kollo Madis Tallinn 3:15:05 0:25:00 0:46:41 1:14:16 1:45:49 2:23:45 2:49:56 162
395 Korzinins Sergejs Läti 3:15:22 0:24:48 0:46:53 1:14:55 1:47:20 2:25:58 2:51:25 19
396 Siskevicius Paulius Leedu 3:15:46 0:23:14 0:44:29 1:18:02 1:52:39 2:28:30 2:53:02 20
397 Laaniste Andres Järvamaa 3:15:59 0:25:45 0:48:09 1:16:39 1:48:43 2:25:31 2:50:18 163
398 Hürden Taivo Tallinn 3:16:01 0:26:35 0:49:13 1:17:20 1:49:44 2:27:42 2:53:07 164
399 Kriisa Helar Lääne-Viru 3:16:02 0:25:58 0:48:22 1:17:10 1:48:49 2:26:13 2:51:24 89
400 Tomsons Vilmars Läti 3:16:02 0:22:24 0:42:08 1:07:34 1:36:05 2:30:49 2:54:04 54
401 Asmus Hans Tallinn 3:16:03 0:24:57 0:47:06 1:16:14 1:48:35 2:25:58 2:51:55 55
402 Rist Liisi Harju 3:16:06 0:26:01 0:48:08 1:17:10 1:50:18 2:28:31 2:53:41 2
403 Kotkas Kristo Harju 3:16:09 0:26:30 0:49:17 1:18:28 1:51:46 2:28:25 2:53:19 165
404 Eesmaa Andrus Tallinn 3:16:11 0:26:58 0:50:09 1:18:36 1:51:12 2:28:25 2:53:20 90
405 Suurpere Arvi Tartu 3:16:13 0:25:01 0:47:05 1:15:16 1:47:36 2:25:56 2:51:25 91
406 Koolmeister Siim Hiiumaa 3:16:14 0:27:24 0:50:09 1:18:32 1:50:42 2:28:29 2:53:39 166
407 Asi Antti Tallinn 3:16:15 0:26:15 0:48:33 1:17:11 1:49:19 2:27:38 2:53:07 167
408 Luik Kaido Võru 3:16:18 0:26:37 0:48:44 1:17:54 1:50:12 2:27:40 2:53:08 168
409 Eiduks Osvalds Läti 3:16:19 0:25:05 0:46:39 1:14:50 1:53:20 2:30:06 2:54:07 92
410 Viksne Matiss Läti 3:16:22 0:26:20 0:48:23 1:17:08 1:48:59 2:27:39 2:53:07 169
411 Vilu Uku Tartu 3:16:23 0:26:02 0:48:20 1:17:11 1:49:16 2:27:39 2:53:08 93
412 Joost Andres Jõgeva 3:16:36 0:22:25 0:43:38 1:09:57 1:42:07 2:22:45 2:49:18 29
413 Lapshin Vladimir Tallinn 3:16:36 0:24:55 0:47:25 1:16:35 1:48:55 2:28:02 2:53:40 170
414 Pallum Priit Tallinn 3:16:37 0:25:57 0:48:31 1:17:22 1:50:30 2:28:29 2:53:39 171
415 Viitkin Ain Võru 3:16:39 0:26:33 0:48:44 1:17:55 1:50:23 2:28:32 2:53:39 56
416 Soosaar Cardo Tartu 3:16:41 0:25:35 0:48:18 1:17:09 1:49:30 2:27:37 2:53:06 172
417 Ojaots Aigar Tallinn 3:16:42 0:27:32 0:50:06 1:18:24 1:50:45 2:28:30 2:53:38 94
418 Peensalu Aimer Harju 3:16:46 0:26:18 0:48:33 1:17:18 1:49:39 2:27:41 2:53:06 95
419 Järveoja Toomas Tartu 3:16:57 0:24:12 0:46:07 1:14:14 1:47:04 2:24:52 2:50:50 20
420 Huik Aare Võru 3:17:01 0:25:59 0:48:22 1:17:10 1:50:09 2:28:31 2:53:42 57
421 Rips Leho Tartu 3:17:07 0:24:14 0:45:44 1:13:27 1:45:36 2:24:21 2:49:58 96
422 Plees Andrus Tallinn 3:17:07 0:22:53 0:44:46 1:11:21 1:43:09 2:19:16 2:44:26 97
423 Tilk Mart Rapla 3:17:13 0:24:41 0:46:38 1:14:54 1:47:07 2:25:38 2:52:23 98
424 Vilimas Algirdas Läti 3:17:15 0:27:07 0:49:39 1:18:31 1:51:20 2:28:31 2:53:41 99
425 Kõiv Kardon Harju 3:17:17 0:25:37 0:48:34 1:17:16 1:50:11 2:28:29 2:53:39 173
426 Leppik Janec Harju 3:17:19 0:26:37 0:49:17 1:17:54 1:50:28 2:28:30 2:53:41 100
427 Part Taavi Lääne-Viru 3:17:21 0:30:59 0:53:11 1:21:25 1:53:18 2:29:46 2:54:08 174
428 Teppo Andres Tallinn 3:17:24 0:25:55 0:48:07 1:16:37 1:48:36 2:26:18 2:51:47 175
429 Silinevics Jurijs Läti 3:17:29 0:31:38 0:53:56 1:22:35 1:54:45 2:30:57 2:55:20 176
430 Sirak Kaimo Harju 3:17:30 0:29:15 0:51:53 1:20:43 1:53:01 2:30:31 2:55:02 177
431 Kallasmaa Sander Tallinn 3:17:33 0:27:00 0:49:12 1:17:53 1:50:39 2:28:27 2:54:14 178
432 Redi Kaarel Tartu 3:17:33 0:29:29 0:51:52 1:20:48 1:53:11 2:30:06 2:54:47 21
433 Teller Veiko Läänemaa 3:17:33 0:25:30 0:48:07 1:17:12 1:50:13 2:28:31 2:54:15 179
434 Kiristaja Ailar Tartu 3:17:33 0:27:06 0:50:08 1:18:46 1:52:26 2:30:10 2:55:01 180
435 Meleshko Tomas Leedu 3:17:34 0:28:35 0:51:25 1:20:43 1:53:14 2:30:31 2:55:02 58
436 Hurt Margo Võru 3:17:34 0:27:26 0:49:38 1:18:24 1:50:45 2:28:27 2:53:39 101
437 Varjoniemi Timo Soome 3:17:35 0:26:44 0:49:17 1:18:32 1:51:38 2:30:00 2:54:48 21
438 Müürsepp Madis Tallinn 3:17:35 0:26:20 0:48:30 1:17:08 1:49:57 2:29:29 2:54:13 59
439 Müür Jaanus Saaremaa 3:17:42 0:24:41 0:45:48 1:13:31 1:44:31 2:23:43 2:52:08 181
440 Vodi Peeter Võru 3:17:43 0:28:55 0:50:50 1:19:01 1:51:42 2:29:46 2:54:08 22
441 Vink Ahto Võru 3:17:44 0:24:53 0:48:06 1:17:09 1:50:03 2:28:29 2:53:40 60
442 Tinno Margus Tallinn 3:17:55 0:25:11 0:48:22 1:17:12 1:50:26 2:29:29 2:54:11 102
443 Kuusk Ander Saaremaa 3:17:55 0:27:03 0:49:14 1:18:27 1:51:01 2:29:43 2:55:03 182
444 Vaine Heinar Viljandi 3:17:57 0:30:14 0:52:48 1:21:29 1:54:00 2:30:30 2:55:02 23
445 Kask Janek Lääne-Viru 3:18:02 0:25:56 0:48:07 1:16:38 1:48:31 2:27:16 2:53:43 183
446 Teder Koit Viljandi 3:18:04 0:26:56 0:49:41 1:18:33 1:51:48 2:30:08 2:54:47 6
447 Kangaskokko Juha Soome 3:18:06 0:21:02 0:40:05 1:05:15 2:02:25 2:35:13 2:57:14 184
448 Kütt Ott Pärnu 3:18:09 0:25:55 0:48:07 1:17:11 1:50:00 2:29:30 2:55:03 61
449 Kuuskvere Maarja Tartu 3:18:15 0:25:29 0:48:22 1:17:56 1:51:06 2:30:20 2:55:02 16
450 Toom Allan Põlva 3:18:15 0:26:21 0:48:23 1:17:10 1:49:57 2:28:28 2:54:33 62
451 Aria Sven Tartu 3:18:16 0:26:19 0:48:44 1:17:21 1:50:39 2:29:59 2:55:03 63
452 Hartmanis Oskars Läti 3:18:20 0:28:38 0:50:46 1:19:25 1:52:14 2:30:36 2:55:22 185
453 Vimba Henrijs Läti 3:18:23 0:24:32 0:45:44 1:13:47 1:45:41 2:24:40 2:52:09 24
454 Ozolins Uldis Läti 3:18:23 0:23:24 0:44:31 1:12:53 1:45:04 2:24:39 2:52:09 186
455 Vshivtsev Vjatseslav Valga 3:18:24 0:26:06 0:48:36 1:17:55 1:50:39 2:28:47 2:54:31 103
456 Laur Anar Läänemaa 3:18:24 0:27:00 0:49:17 1:18:25 1:51:18 2:29:32 2:54:47 187
457 Sootla Indrek Harju 3:18:30 0:26:20 0:48:31 1:17:19 1:49:32 2:28:33 2:54:13 104
458 Sirmais Kaspars Läti 3:18:39 0:25:17 0:48:06 1:16:40 1:49:16 2:28:31 2:54:13 105
459 Zvingulis Aigars Läti 3:18:42 0:23:58 0:44:45 1:11:15 1:41:14 2:25:12 2:53:07 22
460 Laul Raines Tartu 3:18:55 0:26:59 0:49:30 1:18:29 1:52:18 2:30:59 2:56:03 188
461 Mets Toomas Harju 3:18:56 0:26:41 0:49:15 1:17:56 1:51:07 2:30:22 2:55:36 64
462 Nete Sandis Läti 3:18:57 0:26:20 0:48:29 1:17:55 1:51:20 2:30:12 2:55:21 106
463 Toots Valdis Tartu 3:19:03 0:24:46 0:46:53 1:15:18 1:47:40 2:27:39 2:54:12 107
464 Altermann Mikk Lääne-Viru 3:19:04 0:25:10 0:47:22 1:16:34 1:49:15 2:29:10 2:55:36 25
465 Helgis Priit Harju 3:19:05 0:27:09 0:50:10 1:19:08 1:52:32 2:30:33 2:55:20 189
466 Leppik Viljar Tartu 3:19:05 0:26:58 0:50:14 1:19:27 1:52:28 2:30:32 2:55:21 108
467 Liis Lembit Jõgeva 3:19:05 0:24:44 0:46:05 1:13:28 1:45:48 2:27:47 2:55:06 7
468 Pärnpuu Raivo Harju 3:19:06 0:26:17 0:49:12 1:18:29 1:51:39 2:30:14 2:55:36 65
469 Parm Signe Tallinn 3:19:06 0:25:10 0:48:22 1:17:22 1:51:19 2:30:13 2:55:21 17
470 Israel Olavi Harju 3:19:06 0:25:18 0:48:22 1:17:16 1:50:24 2:28:33 2:54:16 109
471 Möldre Kert Valga 3:19:07 0:26:57 0:49:38 1:18:31 1:51:49 2:30:14 2:55:45 66
472 Kivistik Kristjan Viljandi 3:19:18 0:24:09 0:45:10 1:12:49 1:44:19 2:24:49 2:53:07 30
473 Manninen Ergo Lääne-Viru 3:19:34 0:25:33 0:48:17 1:17:54 1:51:16 2:30:11 2:55:45 31
474 Lejins Andis Läti 3:19:34 0:26:08 0:48:44 1:17:16 1:49:59 2:30:12 2:56:03 23
475 Ilves Ago Harju 3:19:34 0:25:27 0:48:32 1:17:56 1:51:16 2:30:07 2:55:36 67
476 Verbu Jaano Tartu 3:19:36 0:26:53 0:49:14 1:17:56 1:50:34 2:30:13 2:55:37 190
477 Paju Teet Lääne-Viru 3:19:36 0:27:02 0:49:43 1:18:32 1:51:33 2:30:10 2:55:36 191
478 Tupits Ivo Lääne-Viru 3:19:37 0:30:16 0:53:11 1:20:47 1:52:39 2:30:09 2:55:30 68
479 Osula Otto Tallinn 3:19:37 0:24:58 0:47:04 1:16:14 1:48:40 2:27:53 2:55:38 192
480 Martson Andres Pärnu 3:19:38 0:27:26 0:49:43 1:18:31 1:50:49 2:29:31 2:55:11 69
481 Muru Juhan Harju 3:19:40 0:27:41 0:50:11 1:18:37 1:51:14 2:30:05 2:55:37 193
482 Ümarik Indrek Tartu 3:19:41 0:25:58 0:48:11 1:17:53 1:51:17 2:30:14 2:55:36 70
483 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 3:19:42 0:26:40 0:49:15 1:18:27 1:51:51 2:30:14 2:55:46 32
484 Musins Janis Läti 3:19:45 0:26:22 0:48:34 1:17:21 1:50:31 2:29:10 2:55:38 194
485 Aksel Indrek Lääne-Viru 3:19:49 0:26:53 0:49:31 1:18:25 1:51:36 2:30:10 2:55:47 195
486 Jaaska Sven Tallinn 3:19:51 0:26:34 0:49:15 1:18:25 1:51:18 2:30:11 2:55:05 196
487 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 3:19:52 0:25:39 0:48:09 1:17:02 1:50:17 2:29:58 2:55:38 71
488 Erm Margo Harju 3:20:18 0:27:14 0:49:41 1:18:35 1:52:45 2:31:05 2:56:42 110
489 Buivydas Audrius Leedu 3:20:22 0:27:56 0:50:49 1:20:48 1:54:14 2:32:56 2:57:47 111
490 Daugirdas Arunas Leedu 3:20:25 0:26:47 0:49:16 1:17:53 1:51:36 2:30:19 2:56:26 72
491 Cirulis Gints Läti 3:20:25 0:26:29 0:48:30 1:17:13 1:49:46 2:28:30 2:54:15 73
492 Saarna Rivo Tallinn 3:20:26 0:23:54 0:45:46 1:13:42 1:47:03 2:27:42 2:54:48 112
493 Ozolins Ainars Läti 3:20:29 0:26:35 0:48:42 1:17:17 1:50:20 2:30:39 2:56:46 24
494 Saat Urmas Harju 3:20:36 0:26:31 0:49:15 1:17:53 1:52:14 2:31:46 2:57:16 25
495 Luite Reimo Tallinn 3:20:37 0:25:26 0:48:10 1:17:13 1:51:13 2:30:36 2:56:25 197
496 Jukk Margus Tallinn 3:20:37 0:28:41 0:51:53 1:21:29 1:54:41 2:32:35 2:57:45 74
497 Rinkovics Verners Läti 3:20:44 0:27:59 0:50:40 1:19:26 1:52:43 2:30:38 2:56:04 198
498 Sammalisto Pekka Soome 3:20:45 0:27:07 0:49:40 1:18:35 1:51:28 2:30:35 2:57:11 3
499 Morjakov Andrei Tartu 3:20:46 0:25:15 0:47:25 1:16:15 1:49:00 2:29:47 2:55:46 113
500 Mikelsons Uldis Läti 3:20:49 0:27:22 0:49:44 1:19:05 1:52:09 2:30:42 2:56:43 75
‹‹ Tagasi
TRM09_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Huudisimulik, , 08.10.2009 11:59
Kas sellel aastal fotomaterjali osalejatele isiklikult ei jagata?
Umx, , 25.09.2009 10:42
Vaatasin kah tähelepanelikumalt, tõepoolest on statistiku tabelis lõikude läbimise ajad olemas.
ka osaleja, , 25.09.2009 09:21
Oodake ikka ametlik lõpuprotokoll ära enne, kui põhjapanevat statistikat tegema hakkate. Täna õhtul kella 17-ks peab ju olema ametlik värk väljas. Enne on kõik spekulatsioon
maratoonor, , 25.09.2009 00:07
Super tabel...annab ideaalse võimaluse võrrelda end konkurentidega ja analüüsida, kus kui palju kedagi võitsid või kellelegi kaotasid! Tänud
JaanusJ, , 24.09.2009 23:02
Championchipi tabel ei too välja lõikude aegu ega lõikude kohti. Vähemalt ei ole sellist tabelit sealt avastanud.
Umx, , 24.09.2009 21:55
Ei tahaks küll statistiku tabelit alavääristada, kuid seesama on ju olemas ka Champion-Chipi kodulehel: http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/SEB_12.TRM_89km.pdf . Ausalt öeldes tegin enne, kui CC kodulehele antud tabel ilmus, ka ise enda jaoks Excel'is =RANK() kasutades selgeks, kus kui kaugel olin (lihtsad lahendused on tihti parimad).
JaanusJ, jaanus@nrg.tartu.ee, 24.09.2009 12:41
Tänud statist(ik)ule. Juba tahtsingi "keevitajatele" üleskutset esitada.
to qq, , 24.09.2009 11:12
Asi läheb tõeliselt märjaks siis kui ka taevast hakkab midagi lakkamatult kallama. Lisa veel rattasõiduga alati kaasnev "windchill " ja tulemus ongi käes. Suusamaratone küllalt sõidetud siin -20 ga-olles ise kuiv pole see mingi probleem.
statist, , 24.09.2009 10:52
http://sk8erboi.planet.ee/trm892009.xls
qq, , 24.09.2009 09:51
No eelmine aasta oli suht jahe ja ega palju märjemaks ei saa ka minna, kui eelmine aasta oli. Ja mis alajahtumine saab olla, kui suusamartoni sõidetakse talvel külmaga 5 tundi?


Kõige populaarsemad
Tartu Nelik 09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE