estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul üle 12 000 osaleja 13.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooksul ületati Eesti rahvaspordiürituste unelmpiir – esmakordselt osales Eestis toimunud spordiüritusel üle 10 000 osavõtja. Suurürituse võitjateks poolmaratonis (21,1 ...
Pühapäeval toimub X Tallinna Sügisjooks 10.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooks pakub Tallinna autovabal päeval liikumisrõõmu ning meelelahutust tuhandetele inimestele. Koostöös Kultuuripealinna Sihtasutuse ja Rahvusooper Estoniaga pakutakse ...
Tallinna Sügisjooks - 21 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Sat, 04 Jul 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 10. Tallinna Sügisjooks
Laiks 13.09.2009
Vieta Tallinn EST
Veids Skriešana
Distance 21,1 km 11:00
10 km 12:30
Haribo lastejooksud 10:30-12:30
Organizētājs MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. 654 8462, www.jooks.ee renna@jooks.ee 
PROGRAMME AJAVÕTT LASTEJOOKSUD EMV POOLMARATONIS RONGIGA JOOKSULE
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks Vieta pēc puslaika  
1 1 Nurme Tiidrek TÜASK 00:30:04 1
2 5 Diliunas Marius LITHUANIA 00:30:17 2
3 11 Zolnerovics Valerijs 00:30:25 3
4 9 Jankunas Kestas LITHUANIA 00:30:44 4
5 6488 Viskers Janis 00:31:14 1
6 2 Vedehin Nikolai TÜASK 00:31:38 5
7 6 Vaher Sander SIDEPATALJON 00:32:17 6
8 19 Brigmanis Edgars 00:32:19 7
9 7 Tinno Taavo 00:32:31 8
10 13 Malahhov Sergei 00:33:42 9
11 12 Aus Priit 00:33:47 2
12 18 Basmanov Anton KJK VIKE 00:33:52 1
13 865 Tserepannikov Sergei STAMINA 00:34:08 10
14 258 Belinskis Gvido SEB LATVIA 00:34:10 2
15 51 Nõmm Marek SKY PLUS 00:34:28 11
16 22 Kallaste Jaanus 00:34:33 12
17 5021 Kilki Ergo 00:34:33 1
18 4454 Arsenikovs Janis 00:34:34 13
19 15 Kilk Ain KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:34:35 2
20 14 Poluskina Inna 00:34:38 1
21 36 Pirksaar Margus TÜ SPORDIKLUBI 00:34:39 14
22 27 Tammet Christopher 00:34:41 3
23 59 Abele Maris 00:34:42 15
24 32 Pihl Peeter 00:34:44 16
25 4467 Kemers Janis 00:34:50 17
26 26 Truusalu Jaagup 00:34:55 3
27 29 Vares Kristjan 00:35:00 18
28 3 Rand Alo TÜASK 00:35:33 4
29 20 Simpson Martin BEST-ESTONIA 00:35:37 5
30 10 Aadli Erkki JALALÄLG AS 00:35:38 19
31 4 Koselev Deniss TÜASK 00:35:49 6
32 25 Emajõe Viljo 00:35:55 1
33 38 Malsroos Lauri 00:36:03 20
34 30 Mets Madis 00:36:09 7
35 21 Neimar Raul 00:36:11 21
36 31 Epner Martin 00:36:16 22
37 4141 Hvalõnski Roman MEREVÄGI 00:36:30 8
38 39 Aasmäe Meelis 00:36:33 23
39 80 Sagaja Martin EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 00:36:36 24
40 6718 Avaste Tarvo EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:36:38 3
41 16 Eding Andre AS G4S EESTI 00:36:55 25
42 64 Laast Uku-Tanel 00:37:05 1
43 69 Teder Martin WALDORF KOOL 00:37:11 2
44 52 Poll Cris 00:37:12 4
45 24 Sadam Urmas 00:37:12 4
46 148 Gebruk Andy 00:37:13 5
47 70 Kallak Jaan 00:37:16 26
48 669 Lukertsenko Mihhail SPORTLAND 00:37:19 27
49 6168 Sillang Heinrich AS G4S EESTI 00:37:23 9
50 37 Rosen Ulf 00:37:25 5
51 47 Saar Heigo SKANSKA 00:37:28 6
52 61 Assor Alar 00:37:32 28
53 33 Roosimaa Mart 00:37:32 29
54 23 Pallas Gunnar 00:37:37 6
55 48 Laos Juhan 00:37:39 10
56 349 Valdas Sander 00:37:41 30
57 5659 Rünk Renel 00:37:48 31
58 1462 Reitsnik Tarmo 00:37:52 32
59 6271 Veemees Ain SILBERAUTO 00:37:59 33
60 46 Vihmann Oliver 00:38:03 11
61 60 Volke Markus Erik 00:38:05 7
62 98 Pindi Tanel SAVEKATE 00:38:05 34
63 323 Paesüld Harles SWEDBANK 00:38:09 35
64 82 Tikk Ermo 00:38:09 8
65 6772 Pärnpuu Raivo AS URGEN 00:38:12 7
66 40 Sõlg Carl SIDEPATALJON 00:38:14 36
67 3375 Toht Martin 00:38:18 37
68 2069 KhruKov Aleksandr 00:38:18 3
69 143 Saar Imre 00:38:22 9
70 17 Usevaite Evelina LITHUANIA 00:38:25 1
71 4576 Tiits Rainis JULGESTUSPOLITSEI 00:38:32 38
72 301 Lillipuu Kaur 00:38:33 4
73 79 Hillep Einar 00:38:33 39
74 1467 Veelain Karli 00:38:40 5
76 785 Vahermets Sten RAKVERE KJK VIKE 00:38:42 10
77 35 Mõnjam Ain VILJANDI AKEN JA UKS 00:38:42 3
78 4678 Markus Erkki 00:38:47 40
79 1593 Janson Ivar KÕRGEM SÕJAKOOL 00:38:50 41
80 4122 Villmann Steve 00:38:53 42
81 315 Valler Raimond 00:38:53 12
82 53 Koop Kalle SK SAARDE 00:38:54 8
83 93 Kuznetsov Madis 00:38:54 43
84 2070 TUvilski Aleksei 00:38:55 6
85 67 Raidna Raoul PÄÄSTEAMET 00:38:58 44
86 111 Rakov Martin 00:38:59 45
87 5414 Raidvee Raivo TALLINN2011 00:38:59 46
88 83 Sillamaa Madis 00:39:00 13
89 1683 Siimsaare Tarmo K-PROJEKT 00:39:02 47
90 34 Ümarik Indrek 00:39:06 9
91 1592 Lepikmäe Rain KÕRGEM SÕJAKOOL 00:39:07 48
92 5137 Tarmak Jaan 00:39:07 49
93 109 Remmelkoor Allan TALLINN2011 00:39:08 50
94 1636 Metsjõe Märt MEREVÄGI 00:39:10 14
95 91 Pihlak Lauri 00:39:10 51
96 1635 Metsjõe Mart MEREVÄGI 00:39:11 15
97 657 Heintalu Margus 00:39:14 52
98 147 Nirk Aarne TARTU SPORDISELTS KALEV 00:39:14 16
99 692 Tallo Toivo SK SAARDE 00:39:15 10
100 141 Jänes Margus 00:39:15 53
101 439 Sillamaa Kaspar 00:39:15 11
102 352 Taska Martin 00:39:18 54
103 62 Moisar Markko SOS LASTEKÜLA 00:39:22 7
104 129 Kast Eiki IISAKU VALLAVALITSUS 00:39:26 55
105 290 Alamets Lauri 00:39:26 12
106 245 Rõõmussar Tarvo HENKEL MAKROFLEX AS 00:39:27 56
107 1639 Laht Meelis MEREVÄGI 00:39:29 17
108 116 Tiiksaar Aaro 00:39:29 57
109 3712 Vollmer Siim BEST-ESTONIA 00:39:31 58
110 65 Nurk Talis 00:39:32 59
111 115 Tkatsuk Oleg BLRT 00:39:34 60
112 149 Orgulas Kaido 00:39:36 11
113 123 Luiks Meelis AS EMT 00:39:38 61
114 132 Loit Madis 00:39:38 62
115 3907 Männik Kristjan 00:39:39 63
116 240 Klaan Margus KULTUURIMINISTEERIUM 00:39:40 64
117 102 Meidla Tiit 00:39:41 65
118 50 Laur Toomas 00:39:43 4
119 248 Grigorjev Sergei EP SK 00:39:44 5
120 4422 Tomingas Joonas 00:39:47 13
121 6291 Nõomaa Anton ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT 00:39:47 66
122 144 Ervin Alar 00:39:50 8
123 2560 Bebris Janis MIN KAS 00:39:54 67
124 74 Pool Karel 00:39:55 68
125 95 Kala Martin 00:39:58 14
126 142 Reha Jaanus OÜ KIVIRAIDUR 00:39:58 1
127 114 Lehter Aivar 00:40:01 12
128 260 Lepp Marko SPORTLAND 00:40:02 69
129 270 Lopuhhin Sergei A&T SPORT 00:40:04 70
130 58 Kempi Antti 00:40:05 71
131 89 Emajõe Taavi 00:40:06 18
132 77 Auväärt Martin 00:40:06 72
133 914 Nõmm Andre TAMMED 00:40:07 73
134 309 Juhkov Janar 00:40:07 19
135 136 Kraam Sulev ELION 00:40:08 74
136 780 Nevolihhin Kelly RAKVERE KJK VIKE 00:40:09 1
137 3649 Kartau Marek SK SAARDE 00:40:09 15
138 699 Reimann Jan SEB 00:40:12 75
139 146 Emajõe Siim 00:40:13 76
140 356 Kiipsaar Raido SKANSKA 00:40:14 13
141 386 Kikkas Karol 00:40:17 77
142 0 Taar Anastassija 00:40:17 2
143 134 Kuuder Kunnar 00:40:18 78
144 629 Kaljur Maido 00:40:23 6
145 1637 Raaliste Roman MEREVÄGI 00:40:25 20
146 213 Viljamaa Mattias 00:40:26 16
147 140 Antso Kait 00:40:27 79
148 231 Jaadla Indrek 00:40:28 80
149 1633 RoTIn Anatoli MEREVÄGI 00:40:29 81
150 303 Kaseorg Tanel TARTU SPORDISELTS KALEV 00:40:35 9
151 226 Schmidt Robert AJAKIRI ÜKS 00:40:37 17
152 449 Piiri Rain SEB 00:40:39 82
153 415 Härmson Erkki Hillari ESTONIAN AIR 00:40:39 83
154 57 Mangusson Maile AUDENTESE SPORDIKOOL 00:40:40 2
155 2335 Winkler Urs 00:40:40 7
156 373 Soom Ahti 00:40:41 84
157 216 Teearu Neeme SK SAARDE 00:40:42 85
158 329 Kallakas Priit 00:40:45 86
159 172 Morozov Igor SCANIA EESTI AS 00:40:47 14
160 135 Kala Taavi 00:40:48 87
161 294 Lints Madis 00:40:48 88
162 84 Kaar Erkki ORIENT KONTORIKAUBAD 00:40:49 15
163 158 Olli Lauri 00:40:51 89
164 1489 Rüütelmaa Andrus 00:40:52 90
165 151 Säär Tõnu HERMES 00:40:52 16
166 798 Miller Sten JULGESTUSPOLITSEI 00:40:55 91
167 277 Idavain Tiina ESTONIAN AIR 00:40:56 1
168 232 Mätas Rauno 00:40:56 92
169 326 Miil Siim 00:40:58 21
170 1589 Kotsuba Artjom KÕRGEM SÕJAKOOL 00:40:59 93
171 1464 Savinov Vladimir 00:41:00 8
172 207 Korkma Kaido 00:41:01 94
173 227 Aro Andres 00:41:01 95
174 1336 Arro Liis-Grete 00:41:03 3
175 391 Riimaa Mati 00:41:04 17
176 1590 Luuk Raido KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:04 96
177 1591 Tali Meelis KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:06 22
178 169 Plumer Raivo EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:41:08 9
179 121 Sooaru Mait ITELLA INFORMATION AS 00:41:09 97
180 1634 Tamme Sander MEREVÄGI 00:41:10 23
181 299 Raspel Raido DECTONA 00:41:13 18
182 6309 Remmel Jakob ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT 00:41:15 24
183 107 Anderson Christian 00:41:15 18
184 110 Koppelmaa Raul PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:41:18 98
185 202 Müür Tormi 00:41:20 99
186 3346 Tarum Janelle 00:41:21 1
187 656 Pilder Kaupo 00:41:21 25
188 243 Lomaka Andre 00:41:22 100
189 366 Vunukainen Marten 00:41:22 19
190 4157 Siimon Silver 00:41:22 26
191 261 Soop Kristofer 00:41:24 101
192 737 Listmann Erik NYCOMED SEFA AS 00:41:24 10
193 200 Saluste Peeter 00:41:26 19
194 88 Üürike Hans TEAM75PLUS.COM 00:41:26 102
195 4645 Kruptsenkov Maksim 00:41:26 27
196 510 Mõttus Eero SOTSIAALMINISTEERIUM 00:41:28 103
197 85 Merirand Marti 00:41:28 20
198 196 Põld Heigo X-TEAM 00:41:33 20
199 1596 Puhalainen Mats KUPERJANOVI JP 00:41:33 21
200 161 Soots Viivi-Anne 00:41:34 3
201 1632 Aunap Andres MEREVÄGI 00:41:34 104
202 561 Treilmann Rainer PÄÄSTEAMET 00:41:38 105
203 124 Hõbe Tarmo SPORTLAND 00:41:38 106
204 249 Rebane Aleksander WÜRTH AS 00:41:39 107
205 178 Hanga Knut 00:41:39 108
206 195 Sarapuu Priit AS G4S EESTI 00:41:39 109
207 346 Liigand Jaanus 00:41:39 22
208 1597 Veesaar Andre KUPERJANOVI JP 00:41:42 28
209 4682 Kambek Siim 00:41:43 29
210 492 Palutaja Raul 00:41:44 21
211 1587 Meier Priit KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:44 110
212 184 Kala Kalmet 00:41:46 22
213 87 Mäe Jaanus 00:41:46 30
214 296 Hendrikson Arles ESONIAN AIR 00:41:48 111
215 387 Peusha Aleksandr 00:41:48 31
216 779 Põlluste Risto KJK VIKE 00:41:49 11
217 395 Soo Jürgen 00:41:50 12
218 230 Eerme Martin TTÜ 00:41:51 23
219 179 Võip Raivo 00:41:51 24
220 244 Paabut Kaarel 00:41:51 32
221 171 Oja Hannes SWEDBANK 00:41:52 112
222 4319 Parksepp Kristo 00:41:52 113
223 3786 Shkubel Igor EP SK 00:41:53 2
224 246 Daub Ingmar TSG 00:41:54 13
225 163 Karilaid Ivo TPMM 00:41:56 114
226 1588 Mäe Silver KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:57 115
227 608 Jüriado Juhan 00:41:57 116
228 668 Vaske Martti TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:01 14
229 279 Kalvet Kaspar 00:42:01 117
230 582 Toome Tõnis 00:42:02 3
231 86 Loosaar Vahur 00:42:04 10
232 256 Paas Toomas 00:42:06 118
233 359 Laurimaa Meelis ESTKONSULT OÜ 00:42:07 119
234 6361 Klaasimäe Tarvo INSENEREHITUS 00:42:07 120
235 4992 Hellerma Andres 00:42:12 33
236 1586 Zirul Artur KÕRGEM SÕJAKOOL 00:42:12 121
237 383 Mutli Jaanus TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:12 122
238 90 Truu Janek COCA-COLA HBC EESTI AS 00:42:13 123
239 1604 Klaos Margus KUPERJANOVI JP 00:42:13 34
240 462 Unt Toomas 00:42:13 124
241 257 TkatEnko Roman PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:15 125
242 220 Miku Taavi 00:42:17 126
243 160 Jõesalu Henri AS EMT 00:42:18 127
244 235 Pruul Erki 00:42:18 128
245 709 Starkopf Kennet NÕMME UNITED 00:42:19 15
246 176 Daub Taivo DSV 00:42:19 25
247 377 Missing Janek JALAJÄLG 00:42:20 129
248 68 Narmont Donatas BEST PRESS OÜ 00:42:23 26
249 2994 Toplaan Johanna KURESSAARE GÜMNAASIUM 00:42:23 2
250 647 Muuk-Adrat Andres 00:42:24 130
251 43 Mateitsuk Jevgenia TALLINNA KALEV 00:42:25 2
252 2952 Arak Andero 00:42:26 131
253 2797 Piigli Jürgen 00:42:26 16
254 190 Leist Uno ESTOVER OÜ 00:42:28 1
255 353 Palmiste Ülar 00:42:28 35
256 997 Oolberg Vambo PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:28 132
257 422 Järvela Margus 00:42:29 36
258 665 Kukk Kaisa PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:29 4
259 612 Koll Kristjan 00:42:30 17
260 255 Tarlap Tanel 00:42:31 133
261 400 Joa Fred TALLINNA KORVPALLILIIT 00:42:32 18
262 1764 Veersalu Urmas KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:42:34 134
263 338 Kappasto Rain 00:42:35 135
264 187 Siimaste Kaur AS G4S EESTI 00:42:35 19
265 297 Soovik Jüri LÕUNA-EESTI PÄÄSTEKESKUS 00:42:35 4
266 236 Paap Kimmo 00:42:37 136
267 130 Tikku Marko 00:42:38 137
268 247 Roasto Reigo 00:42:39 138
269 42 Lessing Janek 00:42:39 139
270 300 Veeret Andreas 00:42:40 140
271 1556 Kollo Toomas 00:42:41 20
272 49 Kaasik Ragnar 00:42:41 141
273 5066 Kotkas Kalvo VIKING LINE 00:42:43 142
274 1078 Koppel Tõnis-Kristian 00:42:44 21
275 385 Lahi Lauri 00:42:47 143
276 112 Mäeots Risto AIR MAINTENANCE ESTONIA AS 00:42:47 144
277 344 Noormaa Margus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:42:47 145
278 199 Andresson Margus 00:42:47 146
279 464 Selliov Olle AS TALLINK GRUPP 00:42:47 147
280 322 Lillo Taivo 00:42:48 5
281 1415 Vakra Rainer TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:48 148
282 295 Sulg Marilin 00:42:50 5
283 472 Avi Madis 00:42:51 37
284 1598 Kaljuläte Priit KUPERJANOVI JP 00:42:53 38
285 1603 Hämäläinen Keio KUPERJANOVI JP 00:42:55 39
286 76 Kannel Karli 00:42:55 3
287 78 Müür Timo 00:42:56 40
288 1601 Lillemets Janar KUPERJANOVI JP 00:42:58 23
289 6706 Randna Taavo EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:42:58 149
290 4885 Stahnevit Denis 00:42:59 150
291 287 Ots Ivar-Illimar 00:42:59 151
292 1239 Mänd Rait ERICSSON EESTI AS 00:42:59 152
293 306 Ait Janek 00:43:00 153
294 137 Karask Peeter MYFITNESS 00:43:01 154
295 128 Etti Taavi 00:43:02 155
296 194 Erdmann Tarmo 00:43:04 27
297 1361 Vahtrik Andrus OBO-OHNE BOHREN 00:43:04 156
298 4481 Veeroos Erki 00:43:04 157
299 145 Saidla Siim WSP TALONE 00:43:05 158
300 479 Esken Ago 00:43:07 159
301 66 Nilk Andrus 00:43:07 11
302 1419 Hartikhainen Jarkko KÕRGEM SÕJAKOOL 00:43:09 41
303 325 Ruusmann Jaanus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:43:10 160
304 268 Uus Rainer 00:43:11 161
305 157 Kõrgesaar Kristjan 00:43:11 42
306 3499 Kroon Holger 00:43:12 24
307 695 Anton Arvi VIRU.JÕGEVA VÄLEDAD 00:43:12 22
308 4559 Ivanov Arvo JULGESTUSPOLITSEI 00:43:13 162
309 355 Vöörmann Argo AS JALAJÄLG 00:43:13 163
310 118 Paju Kaido MEDIATO AS 00:43:14 12
311 138 Russak Joonas 00:43:14 23
312 648 Mändik Tarvi 00:43:14 164
313 313 Palutaja Arvi 00:43:18 28
314 2750 Pihu Marget OU ARBORIS 00:43:18 1
315 229 Kibus Siim 00:43:18 165
316 167 Koit Mirjo 00:43:19 43
317 1602 Salme Martin KUPERJANOVI JP 00:43:19 166
318 535 Rannik Priit 00:43:19 24
319 1279 Põldoja Heino ESTEM 00:43:20 1
320 310 Lepikult Toomas IT KOLLED 00:43:20 6
321 376 Danilas Tõnu FAUNI KAUBANDUSE AS 00:43:20 29
322 307 Veidenberg Rain 00:43:21 167
323 1031 Arkipus Christian-Peter 00:43:21 25
324 298 Volosin Jevgeni 00:43:23 2
325 1776 Arrak Silver KAITSELIIDU HARJU MALEV 2 00:43:24 25
326 5358 Vanatalu Kalju 00:43:24 7
327 1547 Hein Henry 00:43:24 26
328 4948 Kade Kalver JULGESTUSPOLITSEI 00:43:26 168
329 5897 Reinsoo Indrek 00:43:26 169
330 3614 Lõhmus Daniel 00:43:29 170
331 219 Jõgeva Toomas NORDECON 00:43:30 30
332 302 Värk Ren TARTU ÜLIKOOL 00:43:31 171
333 280 Turb Marika 00:43:32 3
334 1119 Jõemets Kaja 00:43:32 2
335 101 Turb Toomas 00:43:33 8
336 331 Pihkva Arne 00:43:33 31
337 1374 Kaju Andres SOS LASTEKÜLA 00:43:33 172
338 234 Zahkna Marek AS G4S EESTI 00:43:34 173
339 7038 Orgusaar Märt 00:43:34 32
340 214 Nellis Taimo AS G4S EESTI 00:43:34 174
341 714 Sokolov Jevgeni 00:43:35 1
342 225 Pihlak Riho 00:43:36 44
343 362 Allvee Karmo 00:43:37 45
344 460 Ehrenpreis Lauri SKYPE 00:43:37 175
345 6742 Heinaru Kaur 00:43:38 176
346 555 Tamm Tarmo 00:43:38 177
347 3768 Lello Priit TALLINNA LINNAVALITSUS 00:43:39 178
348 6449 Nurk Mirko 00:43:39 27
349 345 Liblik Raino 00:43:40 179
350 4059 Noormägi Mihkel OZI MEDIA OÜ 00:43:40 180
351 516 Müür Roland 00:43:41 181
352 206 Heinmets Halmar 00:43:41 182
353 265 Leimann Kristjan 00:43:41 183
354 1599 Suurniit Silver KUPERJANOVI JP 00:43:42 46
355 1606 Parkala Robert KUPERJANOVI JP 00:43:42 47
356 272 Pilme Kadi 00:43:42 4
357 5136 Tatar Kristjan 00:43:42 184
358 1605 Kirch Mihkel KUPERJANOVI JP 00:43:43 48
359 139 Pilt Esta TARTU ÜLIKOOL 00:43:43 1
360 334 Kelp Kaido 00:43:43 185
361 903 Tammemäe Erki 00:43:43 49
362 621 Jürimäe Tarvo 00:43:45 186
363 434 Tormet Margo 00:43:47 187
364 155 Korrol Mati SWEDBANK 00:43:47 188
365 152 Korrol Jaan EESTI ASI OÜ 00:43:50 189
366 291 Nagel Rainer 00:43:50 190
367 5503 Kreinin Margus 00:43:50 33
368 333 Pääru Mikk 00:43:50 34
369 267 Källo Sander SKYPE TECHNOLOGIES OÜ 00:43:52 191
370 1780 Luha Mattias KAITSELIIDU HARJU MALEV 2 00:43:53 192
371 572 Koshik Oleg SRD SK 00:43:53 193
372 585 Tammela Toomas 00:43:55 194
373 493 Puistaja Timo 00:43:56 28
374 2938 Roosnupp Priit 00:43:58 195
375 1225 Kübar Andres 00:43:59 9
376 2134 Pajur Rivo 00:44:01 196
377 2656 Vaher Tõnu TÕNU REISID OÜ 00:44:02 3
378 628 Aksim Rein 00:44:03 197
379 186 Starkopf Elis-Helen NÕMME KJK 00:44:03 4
380 4683 Marrandi Viljo SKYPE 00:44:03 198
381 718 Kannistu Siim KPMG BALTICS 00:44:04 199
382 821 Säärekõnno Margus BC TONDI 00:44:04 200
383 276 Jõgi Andri NORMA OK 00:44:06 201
384 1366 Muru Juhan NORMA OK 00:44:06 202
385 1264 Trei Reito 00:44:07 203
386 1203 Rohelaan Ken 00:44:07 50
387 1638 Tinkus Artur MEREVÄGI 00:44:07 51
388 1640 Laptev Jevgeni MEREVÄGI 00:44:08 52
389 278 Tormer Kuno LEIBUR 00:44:09 2
390 2497 Bõstrov Artur 00:44:09 29
391 381 Schmidt Peeter 00:44:10 53
392 1094 Mets Marek 00:44:11 204
393 534 Pabort Ragnar 00:44:11 205
394 4680 Markus Taisto 00:44:11 30
395 702 Markus Maiko SEB 00:44:12 206
396 452 Orav Ahti 00:44:13 54
397 438 Eljandi Rein 00:44:13 2
398 873 Siim Cevin Anders TARTU SPORDISELTS KALEV 00:44:13 26
399 3799 Jalakas Peep SEB 00:44:14 207
400 639 Teeorg Urmas 00:44:15 13
401 250 Mälter Margit 00:44:16 6
402 357 Nõmm Marden 00:44:18 208
403 405 Liidemann Oliver TALLINNA LINNAVALITSUS 00:44:19 209
404 2687 Pae Markus Rene 00:44:19 27
405 2819 Mäeküla Heiki IT KOOLITUS 00:44:21 210
406 897 Meremaa Raivo AJAKIRI ÜKS 00:44:21 35
407 815 Jõumees Karl 00:44:21 28
408 321 Kiple Kaivo 00:44:22 211
409 1516 Järv Jüri POSTIMEES 00:44:22 212
410 451 Dodge Gary 00:44:23 36
411 538 Kütt Avo 00:44:24 14
412 351 Volt Rein AQ LASERTOOL OÜ 00:44:24 213
413 670 Linholm Triin 00:44:25 7
414 396 Vallikivi Alo LHV PANK 00:44:25 214
415 641 Musting Aksel 00:44:27 10
416 854 Kveibors Sören 00:44:28 215
417 1143 Soorand Imre KITMAN AS 00:44:28 216
418 4073 Kuusk Andrus 00:44:30 55
419 715 Taimur Tenno-Raul PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:44:31 29
420 1036 Raavel Martti 00:44:31 217
421 5631 Guzas Eivinas 00:44:31 218
422 521 Zukovits Heiti MARU 00:44:31 219
423 444 Karro Germo 00:44:32 31
424 2563 Palm Mart AS PUUKESKUS 00:44:32 220
425 1768 Ehatamm Anti KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:33 4
426 379 Inno Ermo EMT 00:44:34 221
427 625 Uus Koit 1PARTNER KINNISVARA 00:44:35 222
428 4787 Tilga Taavi 00:44:35 56
429 522 Rahula Margus 00:44:36 223
430 304 Lainelo Vaido 00:44:36 15
431 484 Vanaveski Reemet 00:44:38 37
432 233 Mäesalu Märt 00:44:39 224
433 314 Vaht Alan 00:44:39 225
434 251 Linke Martin 00:44:40 226
435 788 Tääkre Priit SPORTLAND 00:44:40 227
436 3281 Kuusk Jaanus 00:44:40 228
437 1041 Suurna Sander 00:44:41 57
438 693 Tarm Veiko NORMA OK 00:44:41 229
439 581 Univer Indrek 00:44:41 230
440 266 Luts Vahur ESTONIAN AIR 00:44:41 16
441 1595 Kattai Roman KÕRGEM SÕJAKOOL 00:44:42 38
442 337 Mertsina Tõnu STATISTIKAAMET 00:44:43 39
443 1613 Verbitskas Rauno LOGISTIKAPATALJON 00:44:43 58
444 408 Õiger Kalev ÕPILANE 00:44:43 30
445 1477 Postnikov Igor KAUBAMAJA TURVATEENISTUS 00:44:43 231
446 3436 Pilvet Einar 00:44:43 232
447 2250 Tsubenko Dmitri 00:44:44 32
448 1766 Traks Aivo KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:44 233
449 364 Annama Erkki 00:44:45 59
450 324 Ründal Andrus RAPLA MAAVALITSUS 00:44:45 17
451 1014 Lorvi Urmas 00:44:45 40
452 607 Kangro Joan 00:44:45 31
453 634 Maapalu Ülar 00:44:46 234
454 584 Varbola Erki 00:44:47 235
455 5578 Nurme Margus 00:44:47 33
456 4309 Kaasiku Raivo 00:44:48 236
457 131 Paat Egert RADEMAR 00:44:49 237
458 1771 Tiikoja Heiki KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:49 238
459 3047 Maaring Lauri 00:44:50 239
460 342 Loitmaa Madis 00:44:51 240
461 533 Kirs Margus 00:44:51 241
462 5150 Heinat Alar G4S EESTI 00:44:51 242
463 343 Lausmaa Markus 00:44:52 60
464 1609 Dronov Aleksandr LOGISTIKAPATALJON 00:44:52 61
465 1615 Sarapuu Janno LOGISTIKAPATALJON 00:44:52 62
466 285 Viirlaid Andero 00:44:53 243
467 41 Judaeva Natalja TALLINNA KALEV 00:44:54 5
468 293 Müürsepp Tiiu 00:44:55 2
469 328 Õispuu Toomas 00:44:55 41
470 1610 Sepp Heldur LOGISTIKAPATALJON 00:44:57 63
471 3647 Pahk Kristjan SK SAARDE 00:44:57 34
472 689 Laas Marko 00:44:57 244
473 659 Annus Madis 00:44:58 245
474 495 Laur Marko UUS MAA 00:44:59 246
475 491 Piirikivi Tauno 00:45:00 18
476 577 Kallas Laura TABASALU TK 00:45:01 6
477 513 Arvisto Tõnu 00:45:01 42
478 690 Läll Allar HC BETOON 00:45:02 247
479 551 Täheste Tanel RMK 00:45:02 248
480 252 Läänmäe Enn TTK 00:45:03 19
481 414 Kulbas Oliver 00:45:03 64
482 72 Bessonov Sergei AF-AUTOMAATIKA 00:45:03 249
483 3082 Kallu Roland STRUCTO INDUSTRY 00:45:07 250
484 3729 Kivila Arto BEST-ESTONIA 00:45:07 65
485 685 Gapejev Andrei 00:45:07 251
486 308 Pendonen Mikk 00:45:07 66
487 127 Freiberg Imre 00:45:07 43
488 543 Raatma Tõnis 00:45:07 252
489 1288 Piirsalu Rein 00:45:08 3
490 1276 Aas Martin EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:45:08 253
491 6921 Roosimaa Tarmo SPORTLAND EESTI AS 00:45:09 44
492 363 Part Taavi 00:45:09 67
493 177 Mägi Merill 00:45:10 5
494 350 Nael Paavo 00:45:10 254
495 741 Rinaldo Karl Anton TALLINN2011 00:45:11 32
496 855 Schoop Henning 00:45:11 5
497 2742 Kosk Harles EKV 00:45:12 255
498 1718 Abel Lauri KK VIIMSI 00:45:12 256
499 423 Amor Margus RAUTAKESKO AS 00:45:12 257
500 4934 Uuring Raul EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:45:13 258
501 390 Erik Raivo 00:45:13 45
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Sügisjooks 09
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI