estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul üle 12 000 osaleja 13.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooksul ületati Eesti rahvaspordiürituste unelmpiir – esmakordselt osales Eestis toimunud spordiüritusel üle 10 000 osavõtja. Suurürituse võitjateks poolmaratonis (21,1 ...
Pühapäeval toimub X Tallinna Sügisjooks 10.09.2009 (2)
SEB X Tallinna Sügisjooks pakub Tallinna autovabal päeval liikumisrõõmu ning meelelahutust tuhandetele inimestele. Koostöös Kultuuripealinna Sihtasutuse ja Rahvusooper Estoniaga pakutakse ...
Tallinna Sügisjooks - 21 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Mon, 13 Jul 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 10. Tallinna Sügisjooks
Aeg 13.09.2009
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 11:00
10 km 12:30
Haribo lastejooksud 10:30-12:30
Korraldaja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. 654 8462, www.jooks.ee renna@jooks.ee 
PROGRAMM AJAVÕTT LASTEJOOKSUD EMV POOLMARATONIS RONGIGA JOOKSULE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1 Nurme Tiidrek TÜASK 00:30:04 1
2 5 Diliunas Marius LITHUANIA 00:30:17 2
3 11 Zolnerovics Valerijs 00:30:25 3
4 9 Jankunas Kestas LITHUANIA 00:30:44 4
5 6488 Viskers Janis 00:31:14 1
6 2 Vedehin Nikolai TÜASK 00:31:38 5
7 6 Vaher Sander SIDEPATALJON 00:32:17 6
8 19 Brigmanis Edgars 00:32:19 7
9 7 Tinno Taavo 00:32:31 8
10 13 Malahhov Sergei 00:33:42 9
11 12 Aus Priit 00:33:47 2
12 18 Basmanov Anton KJK VIKE 00:33:52 1
13 865 Tserepannikov Sergei STAMINA 00:34:08 10
14 258 Belinskis Gvido SEB LATVIA 00:34:10 2
15 51 Nõmm Marek SKY PLUS 00:34:28 11
16 22 Kallaste Jaanus 00:34:33 12
17 5021 Kilki Ergo 00:34:33 1
18 4454 Arsenikovs Janis 00:34:34 13
19 15 Kilk Ain KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:34:35 2
20 14 Poluskina Inna 00:34:38 1
21 36 Pirksaar Margus TÜ SPORDIKLUBI 00:34:39 14
22 27 Tammet Christopher 00:34:41 3
23 59 Abele Maris 00:34:42 15
24 32 Pihl Peeter 00:34:44 16
25 4467 Kemers Janis 00:34:50 17
26 26 Truusalu Jaagup 00:34:55 3
27 29 Vares Kristjan 00:35:00 18
28 3 Rand Alo TÜASK 00:35:33 4
29 20 Simpson Martin BEST-ESTONIA 00:35:37 5
30 10 Aadli Erkki JALALÄLG AS 00:35:38 19
31 4 Koselev Deniss TÜASK 00:35:49 6
32 25 Emajõe Viljo 00:35:55 1
33 38 Malsroos Lauri 00:36:03 20
34 30 Mets Madis 00:36:09 7
35 21 Neimar Raul 00:36:11 21
36 31 Epner Martin 00:36:16 22
37 4141 Hvalõnski Roman MEREVÄGI 00:36:30 8
38 39 Aasmäe Meelis 00:36:33 23
39 80 Sagaja Martin EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 00:36:36 24
40 6718 Avaste Tarvo EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:36:38 3
41 16 Eding Andre AS G4S EESTI 00:36:55 25
42 64 Laast Uku-Tanel 00:37:05 1
43 69 Teder Martin WALDORF KOOL 00:37:11 2
44 52 Poll Cris 00:37:12 4
45 24 Sadam Urmas 00:37:12 4
46 148 Gebruk Andy 00:37:13 5
47 70 Kallak Jaan 00:37:16 26
48 669 Lukertsenko Mihhail SPORTLAND 00:37:19 27
49 6168 Sillang Heinrich AS G4S EESTI 00:37:23 9
50 37 Rosen Ulf 00:37:25 5
51 47 Saar Heigo SKANSKA 00:37:28 6
52 61 Assor Alar 00:37:32 28
53 33 Roosimaa Mart 00:37:32 29
54 23 Pallas Gunnar 00:37:37 6
55 48 Laos Juhan 00:37:39 10
56 349 Valdas Sander 00:37:41 30
57 5659 Rünk Renel 00:37:48 31
58 1462 Reitsnik Tarmo 00:37:52 32
59 6271 Veemees Ain SILBERAUTO 00:37:59 33
60 46 Vihmann Oliver 00:38:03 11
61 60 Volke Markus Erik 00:38:05 7
62 98 Pindi Tanel SAVEKATE 00:38:05 34
63 323 Paesüld Harles SWEDBANK 00:38:09 35
64 82 Tikk Ermo 00:38:09 8
65 6772 Pärnpuu Raivo AS URGEN 00:38:12 7
66 40 Sõlg Carl SIDEPATALJON 00:38:14 36
67 3375 Toht Martin 00:38:18 37
68 2069 KhruKov Aleksandr 00:38:18 3
69 143 Saar Imre 00:38:22 9
70 17 Usevaite Evelina LITHUANIA 00:38:25 1
71 4576 Tiits Rainis JULGESTUSPOLITSEI 00:38:32 38
72 301 Lillipuu Kaur 00:38:33 4
73 79 Hillep Einar 00:38:33 39
74 1467 Veelain Karli 00:38:40 5
76 785 Vahermets Sten RAKVERE KJK VIKE 00:38:42 10
77 35 Mõnjam Ain VILJANDI AKEN JA UKS 00:38:42 3
78 4678 Markus Erkki 00:38:47 40
79 1593 Janson Ivar KÕRGEM SÕJAKOOL 00:38:50 41
80 4122 Villmann Steve 00:38:53 42
81 315 Valler Raimond 00:38:53 12
82 53 Koop Kalle SK SAARDE 00:38:54 8
83 93 Kuznetsov Madis 00:38:54 43
84 2070 TUvilski Aleksei 00:38:55 6
85 67 Raidna Raoul PÄÄSTEAMET 00:38:58 44
86 111 Rakov Martin 00:38:59 45
87 5414 Raidvee Raivo TALLINN2011 00:38:59 46
88 83 Sillamaa Madis 00:39:00 13
89 1683 Siimsaare Tarmo K-PROJEKT 00:39:02 47
90 34 Ümarik Indrek 00:39:06 9
91 1592 Lepikmäe Rain KÕRGEM SÕJAKOOL 00:39:07 48
92 5137 Tarmak Jaan 00:39:07 49
93 109 Remmelkoor Allan TALLINN2011 00:39:08 50
94 1636 Metsjõe Märt MEREVÄGI 00:39:10 14
95 91 Pihlak Lauri 00:39:10 51
96 1635 Metsjõe Mart MEREVÄGI 00:39:11 15
97 657 Heintalu Margus 00:39:14 52
98 147 Nirk Aarne TARTU SPORDISELTS KALEV 00:39:14 16
99 692 Tallo Toivo SK SAARDE 00:39:15 10
100 141 Jänes Margus 00:39:15 53
101 439 Sillamaa Kaspar 00:39:15 11
102 352 Taska Martin 00:39:18 54
103 62 Moisar Markko SOS LASTEKÜLA 00:39:22 7
104 129 Kast Eiki IISAKU VALLAVALITSUS 00:39:26 55
105 290 Alamets Lauri 00:39:26 12
106 245 Rõõmussar Tarvo HENKEL MAKROFLEX AS 00:39:27 56
107 1639 Laht Meelis MEREVÄGI 00:39:29 17
108 116 Tiiksaar Aaro 00:39:29 57
109 3712 Vollmer Siim BEST-ESTONIA 00:39:31 58
110 65 Nurk Talis 00:39:32 59
111 115 Tkatsuk Oleg BLRT 00:39:34 60
112 149 Orgulas Kaido 00:39:36 11
113 123 Luiks Meelis AS EMT 00:39:38 61
114 132 Loit Madis 00:39:38 62
115 3907 Männik Kristjan 00:39:39 63
116 240 Klaan Margus KULTUURIMINISTEERIUM 00:39:40 64
117 102 Meidla Tiit 00:39:41 65
118 50 Laur Toomas 00:39:43 4
119 248 Grigorjev Sergei EP SK 00:39:44 5
120 4422 Tomingas Joonas 00:39:47 13
121 6291 Nõomaa Anton ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT 00:39:47 66
122 144 Ervin Alar 00:39:50 8
123 2560 Bebris Janis MIN KAS 00:39:54 67
124 74 Pool Karel 00:39:55 68
125 95 Kala Martin 00:39:58 14
126 142 Reha Jaanus OÜ KIVIRAIDUR 00:39:58 1
127 114 Lehter Aivar 00:40:01 12
128 260 Lepp Marko SPORTLAND 00:40:02 69
129 270 Lopuhhin Sergei A&T SPORT 00:40:04 70
130 58 Kempi Antti 00:40:05 71
131 89 Emajõe Taavi 00:40:06 18
132 77 Auväärt Martin 00:40:06 72
133 914 Nõmm Andre TAMMED 00:40:07 73
134 309 Juhkov Janar 00:40:07 19
135 136 Kraam Sulev ELION 00:40:08 74
136 780 Nevolihhin Kelly RAKVERE KJK VIKE 00:40:09 1
137 3649 Kartau Marek SK SAARDE 00:40:09 15
138 699 Reimann Jan SEB 00:40:12 75
139 146 Emajõe Siim 00:40:13 76
140 356 Kiipsaar Raido SKANSKA 00:40:14 13
141 386 Kikkas Karol 00:40:17 77
142 0 Taar Anastassija 00:40:17 2
143 134 Kuuder Kunnar 00:40:18 78
144 629 Kaljur Maido 00:40:23 6
145 1637 Raaliste Roman MEREVÄGI 00:40:25 20
146 213 Viljamaa Mattias 00:40:26 16
147 140 Antso Kait 00:40:27 79
148 231 Jaadla Indrek 00:40:28 80
149 1633 RoTIn Anatoli MEREVÄGI 00:40:29 81
150 303 Kaseorg Tanel TARTU SPORDISELTS KALEV 00:40:35 9
151 226 Schmidt Robert AJAKIRI ÜKS 00:40:37 17
152 449 Piiri Rain SEB 00:40:39 82
153 415 Härmson Erkki Hillari ESTONIAN AIR 00:40:39 83
154 57 Mangusson Maile AUDENTESE SPORDIKOOL 00:40:40 2
155 2335 Winkler Urs 00:40:40 7
156 373 Soom Ahti 00:40:41 84
157 216 Teearu Neeme SK SAARDE 00:40:42 85
158 329 Kallakas Priit 00:40:45 86
159 172 Morozov Igor SCANIA EESTI AS 00:40:47 14
160 135 Kala Taavi 00:40:48 87
161 294 Lints Madis 00:40:48 88
162 84 Kaar Erkki ORIENT KONTORIKAUBAD 00:40:49 15
163 158 Olli Lauri 00:40:51 89
164 1489 Rüütelmaa Andrus 00:40:52 90
165 151 Säär Tõnu HERMES 00:40:52 16
166 798 Miller Sten JULGESTUSPOLITSEI 00:40:55 91
167 277 Idavain Tiina ESTONIAN AIR 00:40:56 1
168 232 Mätas Rauno 00:40:56 92
169 326 Miil Siim 00:40:58 21
170 1589 Kotsuba Artjom KÕRGEM SÕJAKOOL 00:40:59 93
171 1464 Savinov Vladimir 00:41:00 8
172 207 Korkma Kaido 00:41:01 94
173 227 Aro Andres 00:41:01 95
174 1336 Arro Liis-Grete 00:41:03 3
175 391 Riimaa Mati 00:41:04 17
176 1590 Luuk Raido KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:04 96
177 1591 Tali Meelis KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:06 22
178 169 Plumer Raivo EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:41:08 9
179 121 Sooaru Mait ITELLA INFORMATION AS 00:41:09 97
180 1634 Tamme Sander MEREVÄGI 00:41:10 23
181 299 Raspel Raido DECTONA 00:41:13 18
182 6309 Remmel Jakob ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT 00:41:15 24
183 107 Anderson Christian 00:41:15 18
184 110 Koppelmaa Raul PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:41:18 98
185 202 Müür Tormi 00:41:20 99
186 3346 Tarum Janelle 00:41:21 1
187 656 Pilder Kaupo 00:41:21 25
188 243 Lomaka Andre 00:41:22 100
189 366 Vunukainen Marten 00:41:22 19
190 4157 Siimon Silver 00:41:22 26
191 261 Soop Kristofer 00:41:24 101
192 737 Listmann Erik NYCOMED SEFA AS 00:41:24 10
193 200 Saluste Peeter 00:41:26 19
194 88 Üürike Hans TEAM75PLUS.COM 00:41:26 102
195 4645 Kruptsenkov Maksim 00:41:26 27
196 510 Mõttus Eero SOTSIAALMINISTEERIUM 00:41:28 103
197 85 Merirand Marti 00:41:28 20
198 196 Põld Heigo X-TEAM 00:41:33 20
199 1596 Puhalainen Mats KUPERJANOVI JP 00:41:33 21
200 161 Soots Viivi-Anne 00:41:34 3
201 1632 Aunap Andres MEREVÄGI 00:41:34 104
202 561 Treilmann Rainer PÄÄSTEAMET 00:41:38 105
203 124 Hõbe Tarmo SPORTLAND 00:41:38 106
204 249 Rebane Aleksander WÜRTH AS 00:41:39 107
205 178 Hanga Knut 00:41:39 108
206 195 Sarapuu Priit AS G4S EESTI 00:41:39 109
207 346 Liigand Jaanus 00:41:39 22
208 1597 Veesaar Andre KUPERJANOVI JP 00:41:42 28
209 4682 Kambek Siim 00:41:43 29
210 492 Palutaja Raul 00:41:44 21
211 1587 Meier Priit KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:44 110
212 184 Kala Kalmet 00:41:46 22
213 87 Mäe Jaanus 00:41:46 30
214 296 Hendrikson Arles ESONIAN AIR 00:41:48 111
215 387 Peusha Aleksandr 00:41:48 31
216 779 Põlluste Risto KJK VIKE 00:41:49 11
217 395 Soo Jürgen 00:41:50 12
218 230 Eerme Martin TTÜ 00:41:51 23
219 179 Võip Raivo 00:41:51 24
220 244 Paabut Kaarel 00:41:51 32
221 171 Oja Hannes SWEDBANK 00:41:52 112
222 4319 Parksepp Kristo 00:41:52 113
223 3786 Shkubel Igor EP SK 00:41:53 2
224 246 Daub Ingmar TSG 00:41:54 13
225 163 Karilaid Ivo TPMM 00:41:56 114
226 1588 Mäe Silver KÕRGEM SÕJAKOOL 00:41:57 115
227 608 Jüriado Juhan 00:41:57 116
228 668 Vaske Martti TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:01 14
229 279 Kalvet Kaspar 00:42:01 117
230 582 Toome Tõnis 00:42:02 3
231 86 Loosaar Vahur 00:42:04 10
232 256 Paas Toomas 00:42:06 118
233 359 Laurimaa Meelis ESTKONSULT OÜ 00:42:07 119
234 6361 Klaasimäe Tarvo INSENEREHITUS 00:42:07 120
235 4992 Hellerma Andres 00:42:12 33
236 1586 Zirul Artur KÕRGEM SÕJAKOOL 00:42:12 121
237 383 Mutli Jaanus TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:12 122
238 90 Truu Janek COCA-COLA HBC EESTI AS 00:42:13 123
239 1604 Klaos Margus KUPERJANOVI JP 00:42:13 34
240 462 Unt Toomas 00:42:13 124
241 257 TkatEnko Roman PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:15 125
242 220 Miku Taavi 00:42:17 126
243 160 Jõesalu Henri AS EMT 00:42:18 127
244 235 Pruul Erki 00:42:18 128
245 709 Starkopf Kennet NÕMME UNITED 00:42:19 15
246 176 Daub Taivo DSV 00:42:19 25
247 377 Missing Janek JALAJÄLG 00:42:20 129
248 68 Narmont Donatas BEST PRESS OÜ 00:42:23 26
249 2994 Toplaan Johanna KURESSAARE GÜMNAASIUM 00:42:23 2
250 647 Muuk-Adrat Andres 00:42:24 130
251 43 Mateitsuk Jevgenia TALLINNA KALEV 00:42:25 2
252 2952 Arak Andero 00:42:26 131
253 2797 Piigli Jürgen 00:42:26 16
254 190 Leist Uno ESTOVER OÜ 00:42:28 1
255 353 Palmiste Ülar 00:42:28 35
256 997 Oolberg Vambo PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:28 132
257 422 Järvela Margus 00:42:29 36
258 665 Kukk Kaisa PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:42:29 4
259 612 Koll Kristjan 00:42:30 17
260 255 Tarlap Tanel 00:42:31 133
261 400 Joa Fred TALLINNA KORVPALLILIIT 00:42:32 18
262 1764 Veersalu Urmas KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:42:34 134
263 338 Kappasto Rain 00:42:35 135
264 187 Siimaste Kaur AS G4S EESTI 00:42:35 19
265 297 Soovik Jüri LÕUNA-EESTI PÄÄSTEKESKUS 00:42:35 4
266 236 Paap Kimmo 00:42:37 136
267 130 Tikku Marko 00:42:38 137
268 247 Roasto Reigo 00:42:39 138
269 42 Lessing Janek 00:42:39 139
270 300 Veeret Andreas 00:42:40 140
271 1556 Kollo Toomas 00:42:41 20
272 49 Kaasik Ragnar 00:42:41 141
273 5066 Kotkas Kalvo VIKING LINE 00:42:43 142
274 1078 Koppel Tõnis-Kristian 00:42:44 21
275 385 Lahi Lauri 00:42:47 143
276 112 Mäeots Risto AIR MAINTENANCE ESTONIA AS 00:42:47 144
277 344 Noormaa Margus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:42:47 145
278 199 Andresson Margus 00:42:47 146
279 464 Selliov Olle AS TALLINK GRUPP 00:42:47 147
280 322 Lillo Taivo 00:42:48 5
281 1415 Vakra Rainer TALLINNA LINNAVALITSUS 00:42:48 148
282 295 Sulg Marilin 00:42:50 5
283 472 Avi Madis 00:42:51 37
284 1598 Kaljuläte Priit KUPERJANOVI JP 00:42:53 38
285 1603 Hämäläinen Keio KUPERJANOVI JP 00:42:55 39
286 76 Kannel Karli 00:42:55 3
287 78 Müür Timo 00:42:56 40
288 1601 Lillemets Janar KUPERJANOVI JP 00:42:58 23
289 6706 Randna Taavo EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:42:58 149
290 4885 Stahnevit Denis 00:42:59 150
291 287 Ots Ivar-Illimar 00:42:59 151
292 1239 Mänd Rait ERICSSON EESTI AS 00:42:59 152
293 306 Ait Janek 00:43:00 153
294 137 Karask Peeter MYFITNESS 00:43:01 154
295 128 Etti Taavi 00:43:02 155
296 194 Erdmann Tarmo 00:43:04 27
297 1361 Vahtrik Andrus OBO-OHNE BOHREN 00:43:04 156
298 4481 Veeroos Erki 00:43:04 157
299 145 Saidla Siim WSP TALONE 00:43:05 158
300 479 Esken Ago 00:43:07 159
301 66 Nilk Andrus 00:43:07 11
302 1419 Hartikhainen Jarkko KÕRGEM SÕJAKOOL 00:43:09 41
303 325 Ruusmann Jaanus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:43:10 160
304 268 Uus Rainer 00:43:11 161
305 157 Kõrgesaar Kristjan 00:43:11 42
306 3499 Kroon Holger 00:43:12 24
307 695 Anton Arvi VIRU.JÕGEVA VÄLEDAD 00:43:12 22
308 4559 Ivanov Arvo JULGESTUSPOLITSEI 00:43:13 162
309 355 Vöörmann Argo AS JALAJÄLG 00:43:13 163
310 118 Paju Kaido MEDIATO AS 00:43:14 12
311 138 Russak Joonas 00:43:14 23
312 648 Mändik Tarvi 00:43:14 164
313 313 Palutaja Arvi 00:43:18 28
314 2750 Pihu Marget OU ARBORIS 00:43:18 1
315 229 Kibus Siim 00:43:18 165
316 167 Koit Mirjo 00:43:19 43
317 1602 Salme Martin KUPERJANOVI JP 00:43:19 166
318 535 Rannik Priit 00:43:19 24
319 1279 Põldoja Heino ESTEM 00:43:20 1
320 310 Lepikult Toomas IT KOLLED 00:43:20 6
321 376 Danilas Tõnu FAUNI KAUBANDUSE AS 00:43:20 29
322 307 Veidenberg Rain 00:43:21 167
323 1031 Arkipus Christian-Peter 00:43:21 25
324 298 Volosin Jevgeni 00:43:23 2
325 1776 Arrak Silver KAITSELIIDU HARJU MALEV 2 00:43:24 25
326 5358 Vanatalu Kalju 00:43:24 7
327 1547 Hein Henry 00:43:24 26
328 4948 Kade Kalver JULGESTUSPOLITSEI 00:43:26 168
329 5897 Reinsoo Indrek 00:43:26 169
330 3614 Lõhmus Daniel 00:43:29 170
331 219 Jõgeva Toomas NORDECON 00:43:30 30
332 302 Värk Ren TARTU ÜLIKOOL 00:43:31 171
333 280 Turb Marika 00:43:32 3
334 1119 Jõemets Kaja 00:43:32 2
335 101 Turb Toomas 00:43:33 8
336 331 Pihkva Arne 00:43:33 31
337 1374 Kaju Andres SOS LASTEKÜLA 00:43:33 172
338 234 Zahkna Marek AS G4S EESTI 00:43:34 173
339 7038 Orgusaar Märt 00:43:34 32
340 214 Nellis Taimo AS G4S EESTI 00:43:34 174
341 714 Sokolov Jevgeni 00:43:35 1
342 225 Pihlak Riho 00:43:36 44
343 362 Allvee Karmo 00:43:37 45
344 460 Ehrenpreis Lauri SKYPE 00:43:37 175
345 6742 Heinaru Kaur 00:43:38 176
346 555 Tamm Tarmo 00:43:38 177
347 3768 Lello Priit TALLINNA LINNAVALITSUS 00:43:39 178
348 6449 Nurk Mirko 00:43:39 27
349 345 Liblik Raino 00:43:40 179
350 4059 Noormägi Mihkel OZI MEDIA OÜ 00:43:40 180
351 516 Müür Roland 00:43:41 181
352 206 Heinmets Halmar 00:43:41 182
353 265 Leimann Kristjan 00:43:41 183
354 1599 Suurniit Silver KUPERJANOVI JP 00:43:42 46
355 1606 Parkala Robert KUPERJANOVI JP 00:43:42 47
356 272 Pilme Kadi 00:43:42 4
357 5136 Tatar Kristjan 00:43:42 184
358 1605 Kirch Mihkel KUPERJANOVI JP 00:43:43 48
359 139 Pilt Esta TARTU ÜLIKOOL 00:43:43 1
360 334 Kelp Kaido 00:43:43 185
361 903 Tammemäe Erki 00:43:43 49
362 621 Jürimäe Tarvo 00:43:45 186
363 434 Tormet Margo 00:43:47 187
364 155 Korrol Mati SWEDBANK 00:43:47 188
365 152 Korrol Jaan EESTI ASI OÜ 00:43:50 189
366 291 Nagel Rainer 00:43:50 190
367 5503 Kreinin Margus 00:43:50 33
368 333 Pääru Mikk 00:43:50 34
369 267 Källo Sander SKYPE TECHNOLOGIES OÜ 00:43:52 191
370 1780 Luha Mattias KAITSELIIDU HARJU MALEV 2 00:43:53 192
371 572 Koshik Oleg SRD SK 00:43:53 193
372 585 Tammela Toomas 00:43:55 194
373 493 Puistaja Timo 00:43:56 28
374 2938 Roosnupp Priit 00:43:58 195
375 1225 Kübar Andres 00:43:59 9
376 2134 Pajur Rivo 00:44:01 196
377 2656 Vaher Tõnu TÕNU REISID OÜ 00:44:02 3
378 628 Aksim Rein 00:44:03 197
379 186 Starkopf Elis-Helen NÕMME KJK 00:44:03 4
380 4683 Marrandi Viljo SKYPE 00:44:03 198
381 718 Kannistu Siim KPMG BALTICS 00:44:04 199
382 821 Säärekõnno Margus BC TONDI 00:44:04 200
383 276 Jõgi Andri NORMA OK 00:44:06 201
384 1366 Muru Juhan NORMA OK 00:44:06 202
385 1264 Trei Reito 00:44:07 203
386 1203 Rohelaan Ken 00:44:07 50
387 1638 Tinkus Artur MEREVÄGI 00:44:07 51
388 1640 Laptev Jevgeni MEREVÄGI 00:44:08 52
389 278 Tormer Kuno LEIBUR 00:44:09 2
390 2497 Bõstrov Artur 00:44:09 29
391 381 Schmidt Peeter 00:44:10 53
392 1094 Mets Marek 00:44:11 204
393 534 Pabort Ragnar 00:44:11 205
394 4680 Markus Taisto 00:44:11 30
395 702 Markus Maiko SEB 00:44:12 206
396 452 Orav Ahti 00:44:13 54
397 438 Eljandi Rein 00:44:13 2
398 873 Siim Cevin Anders TARTU SPORDISELTS KALEV 00:44:13 26
399 3799 Jalakas Peep SEB 00:44:14 207
400 639 Teeorg Urmas 00:44:15 13
401 250 Mälter Margit 00:44:16 6
402 357 Nõmm Marden 00:44:18 208
403 405 Liidemann Oliver TALLINNA LINNAVALITSUS 00:44:19 209
404 2687 Pae Markus Rene 00:44:19 27
405 2819 Mäeküla Heiki IT KOOLITUS 00:44:21 210
406 897 Meremaa Raivo AJAKIRI ÜKS 00:44:21 35
407 815 Jõumees Karl 00:44:21 28
408 321 Kiple Kaivo 00:44:22 211
409 1516 Järv Jüri POSTIMEES 00:44:22 212
410 451 Dodge Gary 00:44:23 36
411 538 Kütt Avo 00:44:24 14
412 351 Volt Rein AQ LASERTOOL OÜ 00:44:24 213
413 670 Linholm Triin 00:44:25 7
414 396 Vallikivi Alo LHV PANK 00:44:25 214
415 641 Musting Aksel 00:44:27 10
416 854 Kveibors Sören 00:44:28 215
417 1143 Soorand Imre KITMAN AS 00:44:28 216
418 4073 Kuusk Andrus 00:44:30 55
419 715 Taimur Tenno-Raul PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 00:44:31 29
420 1036 Raavel Martti 00:44:31 217
421 5631 Guzas Eivinas 00:44:31 218
422 521 Zukovits Heiti MARU 00:44:31 219
423 444 Karro Germo 00:44:32 31
424 2563 Palm Mart AS PUUKESKUS 00:44:32 220
425 1768 Ehatamm Anti KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:33 4
426 379 Inno Ermo EMT 00:44:34 221
427 625 Uus Koit 1PARTNER KINNISVARA 00:44:35 222
428 4787 Tilga Taavi 00:44:35 56
429 522 Rahula Margus 00:44:36 223
430 304 Lainelo Vaido 00:44:36 15
431 484 Vanaveski Reemet 00:44:38 37
432 233 Mäesalu Märt 00:44:39 224
433 314 Vaht Alan 00:44:39 225
434 251 Linke Martin 00:44:40 226
435 788 Tääkre Priit SPORTLAND 00:44:40 227
436 3281 Kuusk Jaanus 00:44:40 228
437 1041 Suurna Sander 00:44:41 57
438 693 Tarm Veiko NORMA OK 00:44:41 229
439 581 Univer Indrek 00:44:41 230
440 266 Luts Vahur ESTONIAN AIR 00:44:41 16
441 1595 Kattai Roman KÕRGEM SÕJAKOOL 00:44:42 38
442 337 Mertsina Tõnu STATISTIKAAMET 00:44:43 39
443 1613 Verbitskas Rauno LOGISTIKAPATALJON 00:44:43 58
444 408 Õiger Kalev ÕPILANE 00:44:43 30
445 1477 Postnikov Igor KAUBAMAJA TURVATEENISTUS 00:44:43 231
446 3436 Pilvet Einar 00:44:43 232
447 2250 Tsubenko Dmitri 00:44:44 32
448 1766 Traks Aivo KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:44 233
449 364 Annama Erkki 00:44:45 59
450 324 Ründal Andrus RAPLA MAAVALITSUS 00:44:45 17
451 1014 Lorvi Urmas 00:44:45 40
452 607 Kangro Joan 00:44:45 31
453 634 Maapalu Ülar 00:44:46 234
454 584 Varbola Erki 00:44:47 235
455 5578 Nurme Margus 00:44:47 33
456 4309 Kaasiku Raivo 00:44:48 236
457 131 Paat Egert RADEMAR 00:44:49 237
458 1771 Tiikoja Heiki KAITSELIIDU HARJU MALEV 1 00:44:49 238
459 3047 Maaring Lauri 00:44:50 239
460 342 Loitmaa Madis 00:44:51 240
461 533 Kirs Margus 00:44:51 241
462 5150 Heinat Alar G4S EESTI 00:44:51 242
463 343 Lausmaa Markus 00:44:52 60
464 1609 Dronov Aleksandr LOGISTIKAPATALJON 00:44:52 61
465 1615 Sarapuu Janno LOGISTIKAPATALJON 00:44:52 62
466 285 Viirlaid Andero 00:44:53 243
467 41 Judaeva Natalja TALLINNA KALEV 00:44:54 5
468 293 Müürsepp Tiiu 00:44:55 2
469 328 Õispuu Toomas 00:44:55 41
470 1610 Sepp Heldur LOGISTIKAPATALJON 00:44:57 63
471 3647 Pahk Kristjan SK SAARDE 00:44:57 34
472 689 Laas Marko 00:44:57 244
473 659 Annus Madis 00:44:58 245
474 495 Laur Marko UUS MAA 00:44:59 246
475 491 Piirikivi Tauno 00:45:00 18
476 577 Kallas Laura TABASALU TK 00:45:01 6
477 513 Arvisto Tõnu 00:45:01 42
478 690 Läll Allar HC BETOON 00:45:02 247
479 551 Täheste Tanel RMK 00:45:02 248
480 252 Läänmäe Enn TTK 00:45:03 19
481 414 Kulbas Oliver 00:45:03 64
482 72 Bessonov Sergei AF-AUTOMAATIKA 00:45:03 249
483 3082 Kallu Roland STRUCTO INDUSTRY 00:45:07 250
484 3729 Kivila Arto BEST-ESTONIA 00:45:07 65
485 685 Gapejev Andrei 00:45:07 251
486 308 Pendonen Mikk 00:45:07 66
487 127 Freiberg Imre 00:45:07 43
488 543 Raatma Tõnis 00:45:07 252
489 1288 Piirsalu Rein 00:45:08 3
490 1276 Aas Martin EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 00:45:08 253
491 6921 Roosimaa Tarmo SPORTLAND EESTI AS 00:45:09 44
492 363 Part Taavi 00:45:09 67
493 177 Mägi Merill 00:45:10 5
494 350 Nael Paavo 00:45:10 254
495 741 Rinaldo Karl Anton TALLINN2011 00:45:11 32
496 855 Schoop Henning 00:45:11 5
497 2742 Kosk Harles EKV 00:45:12 255
498 1718 Abel Lauri KK VIIMSI 00:45:12 256
499 423 Amor Margus RAUTAKESKO AS 00:45:12 257
500 4934 Uuring Raul EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 00:45:13 258
501 390 Erik Raivo 00:45:13 45
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Enno Laul, enno.laul@etk.ee, 11.09.2009 12:28
Tere! Registreerisin ja maksin sügisjooksule ära!Kuid jätsin selgitusse andmed märkimata.Kust leiab infot registreerunute kohta? Teid tänades Enno
urr, , 11.09.2009 10:27
ei saa aru korraldaja üleskutsest - TULE RONGIGA - rong jõuab tallinnasse 10 minutit enne starti???
Aidi Vellamäe, vellamae345@hotmail.com, 09.09.2009 20:35
10 km jooks
Lauri, lauri.monvelt att mail.ee, 07.09.2009 20:38
Transport Rakverest Tallinna Sügisjooksule. Pakume Rakvere jooksusõpradele mugavat ja soodsat transpordivõimalust 13. septembril toimuvale SEB TALLINNA SÜGISJOOKSULE. Transpordivõimalust saavad kasutada nii 10km kui ka 21km jooksust osavõtjad. Väljumine Rakvere spordihalli (Kastani pst 12) eest kell 08.30. Saabumine Tallinna, Eesti Rahvusraamatukogu ette orienteeruvalt kell 09.45. Tagasisõit Rahvustaamatukogu eest kell 14.30 ning saabumine Rakvere spordihalli juurde orienteeruvalt kell 15.45. Transpordist osavõtjate meelespea: * Palume võistluse ajaks isiklikke asju bussi mitte jätta, asjad saab jätta korraldajate poolt pakutavasse pakihoidu. * Transport ei sisalda endas jooksust osavõtutasu. See tuleb tasuda korraldajatele eraldi. * Transport Rakvere-Tallinn-Rakvere maksab kokku eek 130.00. * Lisainfo ja registreerimine telefonil 52 04 575 (Lauri). Head jooksu!


Kõige populaarsemad
Sügisjooks 09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE