estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul üle 12 000 osaleja 13.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooksul ületati Eesti rahvaspordiürituste unelmpiir – esmakordselt osales Eestis toimunud spordiüritusel üle 10 000 osavõtja. Suurürituse võitjateks poolmaratonis (21,1 ...
Pühapäeval toimub X Tallinna Sügisjooks 10.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooks pakub Tallinna autovabal päeval liikumisrõõmu ning meelelahutust tuhandetele inimestele. Koostöös Kultuuripealinna Sihtasutuse ja Rahvusooper Estoniaga pakutakse ...
Tallinna Sügisjooks - 21 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Fri, 21 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 10. Tallinna Sügisjooks
Laiks 13.09.2009
Vieta Tallinn EST
Veids Skriešana
Distance 21,1 km 11:00
10 km 12:30
Haribo lastejooksud 10:30-12:30
Organizētājs MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. 654 8462, www.jooks.ee renna@jooks.ee 
PROGRAMME AJAVÕTT LASTEJOOKSUD EMV POOLMARATONIS RONGIGA JOOKSULE
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Vārds Komanda  Laiks 10 km Vieta pēc puslaika K 10 km  
501 Irves Monika AJAKIRI ÜKS 01:45:29 - 31 -
502 Birks Aivars 01:45:39 - 60 -
503 Meos Tõnu 01:45:40 - 30 -
504 Kivistik Kaarel TALLINNA KALEV 01:45:45 - 301 -
505 Kallemets Kalev 01:45:53 - 302 -
506 Ritso Valter SWEDBANK 01:45:57 - 303 -
507 Karpovitch Sergei 01:45:57 - 304 -
508 Truusalu Priit KERNEL AS 01:45:59 - 31 -
509 Lapõnin Arne 01:46:00 - 9 -
510 Kaegas Raivo PK KGS 01:46:03 - 305 -
511 Järvamägi Ralf 01:46:05 - 306 -
512 Matsi Jorgen 01:46:05 - 307 -
513 Pärn Martin 01:46:08 - 308 -
514 Maccherola Tracy 01:46:10 - 3 -
515 Elmet Märt 01:46:17 - 61 -
516 Treimut Raigo 01:46:18 - 309 -
517 Zirnask Villu SK STAMINA 01:46:22 - 62 -
518 Sanchez Ramiro 01:46:25 - 310 -
519 Kalle Anti 01:46:30 - 311 -
520 Vuorinen Tapio KURKIJÄRVEN SISU 01:46:30 - 32 -
521 Kuusik Ando KARATEKLUBI TIIGER 01:46:42 - 312 -
522 Vainikka Aleks 01:46:46 - 63 -
523 Aus Jaanus A2K SPORT 01:46:47 - 313 -
524 Peerandi Rain 01:46:48 - 314 -
525 Reigo Erko 01:46:52 - 315 -
526 Rannamets Harro SWEDBANK 01:46:54 - 316 -
527 Julge Eviza SEB 01:46:57 - 32 -
528 Lovell David CHAPEL ALLERTON ROAD RUNNERS 01:46:58 - 317 -
529 Hein Avo OÜ R & REEDE 01:46:59 - 64 -
530 Kuhi Indrek 01:47:04 - 65 -
531 Ortman Mattias 01:47:05 - 318 -
532 Velleõu Timo 01:47:07 - 3 -
533 Rebane Urmas 01:47:08 - 319 -
534 Koitmäe Andres 01:47:13 - 320 -
535 Kass Silver 01:47:20 - 321 -
536 Roots Jaanus 01:47:21 - 66 -
537 Pärg Mait 01:47:23 - 322 -
538 Rivis Karel 01:47:27 - 323 -
539 Heiskanen Lasse ESTONIAN AIR 01:47:35 - 324 -
540 Küüts Liisi 01:47:36 - 5 -
541 Piht Arvo 01:47:37 - 325 -
542 Sinimaa Rain 01:47:39 - 326 -
543 Kurelauk Jaana 01:47:43 - 33 -
544 Butora Robert 01:47:48 - 33 -
545 Altroff Janel 01:47:53 - 327 -
546 Kõiv Riho 01:47:54 - 26 -
547 Joonas Juho 01:47:54 - 67 -
548 Heinlo Steve 01:47:56 - 328 -
549 Muzakko Margo 01:48:01 - 329 -
550 Laugal Emil 01:48:02 - 330 -
551 Villmann Paul 01:48:02 - 27 -
552 Kokk Urmas TALLINNA PRANTSUSE LÜTSEUM 01:48:02 - 34 -
553 Kambura Jüri 01:48:04 - 68 -
554 Kolde Tiit 01:48:05 - 35 -
555 Kesküla Sulev 01:48:12 - 331 -
556 Patune Karin 01:48:15 - 34 -
557 Palk Rudolf TALLINN2011 01:48:17 - 332 -
558 Tiffin Mike 01:48:20 - 333 -
559 Shipunov Boriss 01:48:21 - 334 -
560 Lume Silver 01:48:30 - 335 -
561 Lejins Jurgis 01:48:31 - 336 -
562 Urva Urmas ELEKTRO ISB OÜ 01:48:35 - 337 -
563 Ilves Indrek 01:48:36 - 338 -
564 Leht Kristo OÜ KRISLINES 01:48:36 - 339 -
565 Koppel Tõnu AT SPORT 01:48:36 - 69 -
566 Pold Remy TALLINNA KORVPALLILIIT 01:48:38 - 10 -
567 Lopsik Priit SWEDBANK 01:48:53 - 340 -
568 Võru Eva SEB 01:48:53 - 35 -
569 Matvejev Aleksandr 01:48:57 - 341 -
570 Heinsalu Raul 01:48:57 - 70 -
571 Vesselovski Vitali AS G4S EESTI 01:49:00 - 342 -
572 Boikov Mari 01:49:01 - 6 -
573 Mikkor Ergo AS EMT 01:49:02 - 343 -
574 Kann Aimar 01:49:03 - 344 -
575 Priks Aivo VAK STAIER 01:49:07 - 71 -
576 Liivrand Eero 01:49:09 - 72 -
577 Suija Riho TALLINNA KORVPALLILIIT 01:49:17 - 11 -
578 Haugas Merike 01:49:18 - 36 -
579 Mändla Raul 01:49:20 - 345 -
580 Dikker Raitti AJAKIRI ÜKS 01:49:21 - 346 -
581 Pedai Martin 01:49:22 - 347 -
582 Lobanov Raul ÄRIPÄEV 01:49:24 - 348 -
583 Arvisto Helen SK ELITE SPORT 01:49:24 - 37 -
584 Tilk Anne-Li 01:49:25 - 4 -
585 Malinov Vladimir 01:49:28 - 4 -
586 Kährik Tarmo SEB 01:49:33 - 349 -
587 Kilki Anu 01:49:41 - 38 -
588 Muuk Marden 01:49:43 - 350 -
589 Nokkur Lembit 01:49:45 - 73 -
590 Müürsepp Tarmo 01:49:48 - 351 -
591 Antson Margus SAMPO PANK 01:49:49 - 352 -
592 Pool Tarmo PEPSICO EESTI 01:49:52 - 353 -
593 Made Raimond WWW.EXPANDINESTONIA.COM 01:49:56 - 354 -
594 Hokkanen Aleksi 01:50:06 - 355 -
595 Sild Tarmo 01:50:12 - 356 -
596 Liesment Liisa VAK STAIER 01:50:13 - 2 -
597 Toomist Aare 01:50:15 - 357 -
598 Vennikas Pille SK STAMINA 01:50:18 - 5 -
599 Lint Maik EESTI NÄITUSTE AS 01:50:18 - 358 -
600 Straume Ildze 01:50:20 - 39 -
601 Seleznjova Julia USPEX 01:50:23 - 40 -
602 Tõnisberg Villem AJAKIRI ÜKS 01:50:25 - 359 -
603 Altmets Valev 01:50:31 - 74 -
604 Erik Imre VIKING LINE EESTI OÜ 01:50:31 - 360 -
605 Juhansoo Reino NORDECON BETOON 01:50:37 - 361 -
606 Kuuskler Erki 01:50:39 - 362 -
607 Põld Tõnu 01:50:40 - 363 -
608 Saarma Jüri EESTI TELEFONI SK 01:50:42 - 364 -
609 Vainult Jaan EESTI POSTI SPORDIKLUBI 01:50:48 - 365 -
610 Ansi Martin ANSITECH 01:50:48 - 366 -
611 Tolli Taivo 01:50:49 - 367 -
612 Agu Hans 01:50:52 - 368 -
613 Saretok Andres SANMERAND 01:50:53 - 369 -
614 Käärt Viljar BCS ITERA SK 01:50:55 - 370 -
615 Innos John 01:51:08 - 371 -
616 Racz Nora PUURMANI GÜMNAASIUM 01:51:08 - 41 -
617 Martinson Alo SIDEPATALJON 01:51:08 - 372 -
618 Ranne Marti AS G4S EESTI 01:51:12 - 75 -
619 Lill Teet AS G4S EESTI 01:51:12 - 76 -
620 Bussel Aleksandr 01:51:15 - 373 -
621 Kärner Rait 01:51:18 - 374 -
622 Kurvits Ivar ADVOKAADIBÜROO SORAINEN OÜ 01:51:20 - 375 -
623 Keskel Aile 01:51:21 - 7 -
624 Nokkur Hindrek 01:51:27 - 376 -
625 Männik Martin AB POHLA & HALLMÄGI 01:51:40 - 377 -
626 Võsu Veikko BOOKINGSHARK OÜ 01:51:53 - 77 -
627 Kallasväli Kalmer 01:51:56 - 12 -
628 Mätik Olavi SWEDBANK 01:51:57 - 378 -
629 Leppmets Marianne 01:51:58 - 42 -
630 Ystmark Len Frode CERANOS INVEST OÜ 01:52:01 - 36 -
631 Must Hannes 01:52:03 - 28 -
632 Jürjo Helen SAAREMAAJOOKS.EE 01:52:09 - 43 -
633 Mändla Toomas 01:52:09 - 379 -
634 Surva Laidi SK TOONUS 01:52:12 - 44 -
635 Rooth Dan-Olof 01:52:15 - 78 -
636 Virve Mirja EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 01:52:17 - 45 -
637 Jõesaar Anne-Ly 01:52:26 - 46 -
638 Puu Gerry 01:52:35 - 380 -
639 Jõgi Agur 01:52:47 - 381 -
640 Sahtel Ervet 01:52:48 - 382 -
641 Tints Joel 01:52:49 - 29 -
642 Kirspuu Krista 01:52:49 - 6 -
643 Teras Indrek 01:53:04 - 383 -
644 Leskov Siiri 01:53:05 - 47 -
645 Kruus Merje 01:53:05 - 48 -
646 Vaarmets Tarvo ÄRIPÄEV 01:53:06 - 384 -
647 Tohver Eero UPTIME 01:53:08 - 385 -
648 Karu Kaarel SANTA MARIA AS 01:53:10 - 386 -
649 Tehver Liis 01:53:10 - 49 -
650 Veel Villu INDIVIDUAAL 01:53:20 - 387 -
651 Metsa Jaan SWEDBANK 01:53:24 - 388 -
652 Elmik Art 01:53:25 - 389 -
653 Ahtijainen Risto 01:53:25 - 390 -
654 Lapidus Aleks EVO DESIGN 01:53:27 - 391 -
655 Mai Ivar OÜ RADEMAR 01:53:28 - 11 -
656 Reintal Maris SPORTLAND EESTI 01:53:28 - 3 -
657 Liias Mathias TALLINNA KORVPALLILIIT 01:53:32 - 13 -
658 Jakobson Mikk 01:53:38 - 30 -
659 Koplimets Eero 01:53:38 - 392 -
660 Nisu Erik 01:53:38 - 12 -
661 Arike Liisa 01:53:40 - 50 -
662 Ringas Rene 01:53:42 - 79 -
663 Raat Raimo 01:53:45 - 393 -
664 Mustkivi Siiri INTERALTUS OÜ 01:53:45 - 51 -
665 Reismann Maiu SEB 01:53:47 - 52 -
666 Sinkkonen Markko 01:53:47 - 394 -
667 Visk Uhur 01:53:48 - 31 -
668 Pihlak Jekaterina 01:53:50 - 53 -
669 Ojang Ingrid 01:53:59 - 54 -
670 Muug Jaak 01:54:01 - 395 -
671 Somelar Janek 01:54:02 - 396 -
672 Paesüld Toomas SK STAMINA 01:54:03 - 397 -
673 Kesküla Mariliis 01:54:04 - 55 -
674 Vehlmann Arndt AS G4S EESTI 01:54:07 - 398 -
675 Mets Mari 01:54:09 - 56 -
676 Lehtoja Eha 01:54:10 - 6 -
677 Lõugas Martin AS HELMES 01:54:11 - 399 -
678 Pudists Maris MIN KAS 01:54:15 - 400 -
679 Lillemägi Erki 01:54:15 - 401 -
680 Raivo Jaak SEB 01:54:16 - 402 -
681 Raag Toomas STANDOOR EESTI 01:54:17 - 403 -
682 Randma Ramon 01:54:19 - 404 -
683 Vaide Derek 01:54:20 - 405 -
684 Jahilo Valdo 01:54:24 - 57 -
685 Soosaar Andres SEB 01:54:30 - 406 -
686 Kallaste Priit 01:54:31 - 32 -
687 Paul Reelika 01:54:31 - 58 -
688 Marran Mait STORA ENSO EESTI 01:54:35 - 407 -
689 Beljajev Vladimir 01:54:39 - 80 -
690 Kallas Aigar RMK 01:54:39 - 408 -
691 Kukk Hannes PAIDE MASINATEHAS 01:54:43 - 81 -
692 Rool Sander AS G4S EESTI 01:54:47 - 409 -
693 Liister Sven EESTI ÕHUVÄGI 01:54:48 - 410 -
694 Tomp Urmet KVÜÕA 01:54:49 - 411 -
695 Kose Indrek VALIO EESTI AS 01:54:49 - 412 -
696 Paju Aivar 01:54:55 - 82 -
697 Ozolina Elita 01:54:56 - 7 -
698 Lahtvee Petri-Jaan 01:55:05 - 413 -
699 Siibak Kristi SOS LASTEKÜLA 01:55:05 - 59 -
700 Lippus Joosep 01:55:10 - 414 -
701 Müürsepp Margot 01:55:14 - 8 -
702 Tammela Argo AT SPORT 01:55:14 - 83 -
703 Liiv Elvar 01:55:20 - 9 -
704 Alliksaar Valdeko VAK STAIER 01:55:24 - 5 -
705 Meier Heli AS G4S EESTI 01:55:26 - 60 -
706 Meier Heiki AS ONNINEN 01:55:27 - 415 -
707 Pedak Karl 3 STEP IT OÜ 01:55:27 - 416 -
708 Mäekivi Mario 01:55:27 - 417 -
709 Prits Eimar 01:55:32 - 418 -
710 Barsunova Jana "SK ""MIT""" 01:55:32 - 4 -
711 Tamm Herkki 01:55:33 - 13 -
712 Milli Sven JALAJÄLG AS 01:55:36 - 14 -
713 Kroon Olev KEVA AS 01:55:36 - 10 -
714 Haapsal Gunnar 01:55:40 - 419 -
715 Kaasik Avo MASA INVEST 01:55:43 - 420 -
716 Allmann Andrus ISOREK 01:55:46 - 421 -
717 Tõnne Virve 01:55:53 - 61 -
718 Tomberg Hanno 01:55:53 - 84 -
719 Aasmäe Arris 01:55:55 - 422 -
720 JevtuEnko Andrei 01:55:55 - 33 -
721 Kutsar Aare SPORTKESKUS.SS 01:55:56 - 423 -
722 Kriis Tarmo 01:55:56 - 424 -
723 Nurmik Kalle 01:56:03 - 425 -
724 Liiva Andres 01:56:04 - 426 -
725 Ulla Tarmo VIKING LINE EESTI OÜ 01:56:06 - 427 -
726 Klamas Andres MELG-AUTO OÜ 01:56:11 - 428 -
727 Kattai Tõnis ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT 01:56:14 - 15 -
728 Karm Gerli EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 01:56:16 - 62 -
729 Püvi Kaupo LARS KROGIUS BALTIC 01:56:21 - 85 -
730 Tilk Janno SAAREMAA ÜHISGÜMNAASIUM 01:56:23 - 14 -
731 Orav Annela TALLINNA KAUBAMAJA 01:56:25 - 63 -
732 Meerits Merje 01:56:27 - 64 -
733 Kjellgren Johannes VOLVO ESTONIA OÜ 01:56:27 - 429 -
734 Kennik Oliver 01:56:28 - 430 -
735 Tikk Kaisa-Helena 01:56:31 - 65 -
736 Vessmann Ants NORDEA PANK 01:56:38 - 431 -
737 Leetmaa Õnne-Liina AJAKIRI ÜKS 01:56:44 - 66 -
738 Vahtakand Grete 01:56:46 - 67 -
739 Rohtla Enn 01:56:48 - 432 -
740 Paas Andres 01:56:49 - 433 -
741 Härms Ivo 01:56:49 - 8 -
742 Saks Jakob 01:56:49 - 434 -
743 Kits Olivar KAITSEVÄGI 01:56:50 - 435 -
744 Sinirand Melvin METRO AUTO 01:56:51 - 436 -
745 Eller Endrik 01:56:55 - 437 -
746 Valk Jaanus 01:56:56 - 438 -
747 Olgo Raivo PUUMERKKI 01:57:07 - 439 -
748 Kukk Kalev RIIGIKANTSELEI 01:57:09 - 9 -
749 Mäeots Tuuli 01:57:15 - 68 -
750 Tikand Tarvo AS G4S EESTI 01:57:15 - 86 -
751 Hallingu Erki SIEMENS AS 01:57:16 - 440 -
752 Kekkonen Kristo ELEKTROSKANDIA EESTI AS 01:57:16 - 441 -
753 Kaseväli Mairo SEB 01:57:24 - 442 -
754 Lõkk Raivo RADEMAR 01:57:32 - 443 -
755 Werder Hindrek 01:57:37 - 444 -
756 Järvet Jaanis EMPOWER AS 01:57:40 - 445 -
757 Kullamaa Ahti 01:57:41 - 446 -
758 Urbas Mart 01:57:54 - 447 -
759 Valge Ivar SK STAMINA 01:58:00 - 10 -
760 Sepp Indrek 01:58:38 - 448 -
761 Steinert Signe 01:58:42 - 69 -
762 Hattemer Christofer PRICEWATERHOUSECOOPERS AG 01:58:51 - 11 -
763 Osvet Tõnis 01:58:54 - 449 -
764 Sepp Aare AS G4S EESTI 01:58:55 - 450 -
765 Lokuta Madis 01:58:55 - 451 -
766 Laaneväli Alar 01:58:57 - 87 -
767 Lukats Taivo VOLVO ESTONIA OÜ 01:59:02 - 88 -
768 Raudsepp Heldi 01:59:03 - 70 -
769 Jakobson Külli 01:59:09 - 71 -
769 Ehala Eduard 01:59:19 - 452 -
770 Kald Indrek ÄRIPÄEV 01:59:11 - 453 -
770 Pallase Erik KLIINIK32 OÜ 01:59:23 - 454 -
771 Mikson Valentin INDIVIDUAAL 01:59:15 - 37 -
771 Tamm Hallar BROADLINE 01:59:42 - 455 -
772 Krusell Kaur 01:59:44 - 34 -
773 Vehlmann Ingrid INTERALTUS OÜ 01:59:44 - 72 -
774 Härma Pille HÄRMA EHITUS OÜ 01:59:44 - 73 -
775 Elmik Liis 01:59:45 - 74 -
776 Wenger Colin 01:59:50 - 456 -
777 Jahimees Andres 01:59:54 - 35 -
778 Remmik Aadi 02:00:07 - 457 -
779 Loveson Karl 02:00:11 - 12 -
780 Kisel Margus ESTONIAN AIR 02:00:12 - 458 -
781 Tempel Marju 02:00:21 - 75 -
782 Baumverk Märt PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 02:00:25 - 459 -
783 Koppel Jana 02:00:31 - 8 -
784 Asi Astrid 02:00:32 - 76 -
785 Pedaja Allan 02:00:37 - 460 -
786 Peebo Margit STAMINA 02:00:38 - 77 -
787 Nõmmik Marianna TRIGON 02:00:39 - 9 -
788 Bauman Katrin 02:00:40 - 4 -
789 Rikk Sirle 02:00:45 - 78 -
790 Tasur Meelis 02:00:47 - 461 -
791 Leht Anne-Liis 02:00:48 - 79 -
792 Jaaniso Erik 02:00:51 - 462 -
793 Saks Erki 02:00:52 - 16 -
794 Demidova Birgit 02:01:11 - 80 -
795 Üprus Erik-Voldemar AS MIVAR 02:01:12 - 6 -
796 Toom Mart AQRIS SK 02:01:15 - 463 -
797 Sinivee Sirje 02:01:18 - 81 -
798 Marcuslund Michael 02:01:21 - 464 -
799 Veskimägi Lembe 02:01:24 - 82 -
800 Pärg Marten 02:01:25 - 15 -
801 Rätsep Jaanus 02:01:26 - 89 -
802 Riener Ego 02:01:26 - 465 -
803 Hellerma Joonas 02:01:35 - 466 -
804 Hipeli Einari 02:01:35 - 7 -
805 Matt Margus AJAKIRI ÜKS 02:01:59 - 467 -
806 Kohv Kristo 02:02:05 - 468 -
807 Krabi Taivo 02:02:07 - 10 -
808 Vallimäe Valmar 02:02:13 - 469 -
809 Niit Jaak 02:02:13 - 90 -
810 Jõela Marek SWEDBANK 02:02:14 - 470 -
811 Kalle Triinu 02:02:16 - 83 -
812 Limberg Triin 02:02:23 - 84 -
813 Palm Jaanis 02:02:23 - 471 -
814 Raag Marit VEHO EESTI AS 02:02:28 - 11 -
815 Särak Ivo 02:02:29 - 472 -
816 Korju Helen 02:02:31 - 85 -
817 Koch Alfons PRICEWATERHOUSECOOPERS AG 02:02:31 - 11 -
818 Petraitis Stanislav 02:02:34 - 473 -
819 Rannaste Agnes 02:02:40 - 86 -
820 Vuks Ahti DIGITRÜKK OÜ 02:02:47 - 474 -
821 Luiga Kairet 02:02:51 - 87 -
822 Kozorezov Märt 02:02:52 - 17 -
823 Mäe Heikko EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 02:02:54 - 475 -
824 Fichtmüller Andrea 02:02:58 - 88 -
825 Sepp Kadi 02:03:06 - 89 -
826 Lell Alari JALAJÄLG AS 02:03:07 - 476 -
827 Kaljurand Riina 02:03:08 - 90 -
828 Laidoner Johan LÄÄNEMAA KJK 02:03:09 - 18 -
829 Lippus Kaidi JUSTIITSMINISTEERIUM 02:03:11 - 91 -
830 Kase Sandra TARTU SPORDISELTS KALEV 02:03:15 - 10 -
831 Potisepp Piret 02:03:15 - 92 -
832 Maanso Helina 02:03:17 - 11 -
833 Rutks Ari Rutkis Maris 02:03:18 - 38 -
834 Rannu Reimo 02:03:20 - 477 -
835 Rosenberg Tarmo 02:03:35 - 478 -
836 Ilver Priit TALLINNA LINNAVALITSUS 02:03:37 - 479 -
837 Müntinen Daniel 02:03:38 - 480 -
838 Lainela Silvie AS COCA-COLA HBC EESTI 02:03:38 - 93 -
839 Haikonen Jukka 02:03:39 - 481 -
840 Peever Anti 02:03:39 - 482 -
841 Ladic Stefanie ZURICH GROUP GERMANY 02:03:39 - 7 -
842 Künnapas Jana 02:03:39 - 94 -
843 Jürisson Jaanika PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 02:03:54 - 95 -
844 Sepp Evelin PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 02:03:54 - 96 -
845 Sarap Tiina 02:04:17 - 4 -
846 Kimmel Veljo 02:04:18 - 91 -
847 Rudzite Kristine 02:04:18 - 97 -
848 Sepp Andrus HENKEL BALTI 02:04:24 - 92 -
849 Ljapustin Aleksandr 02:04:45 - 13 -
850 Pallase Reet KLIINIK32 OÜ 02:04:45 - 98 -
851 Krutob Tiina 02:04:46 - 12 -
852 Nurmis Pille 02:04:53 - 8 -
853 Pella Rauno 02:05:04 - 19 -
854 Niin Heiti 02:05:23 - 39 -
855 Arkipus Toomas BSL 02:05:25 - 93 -
856 Kirsipuu Signe 02:05:26 - 99 -
857 Kadai Tanel 02:05:43 - 483 -
858 Saar Kairi WEBMEDIA 02:05:44 - 100 -
859 Laane Marek SEB 02:05:46 - 484 -
860 Vahemäe Margus FERRUM STREET 02:06:00 - 485 -
861 Toomla Ragnar SEB 02:06:04 - 486 -
862 Veimer Annika 02:06:08 - 101 -
863 Narusk Kristina 02:06:09 - 102 -
864 Teeväli Leili 02:06:14 - 1 -
865 Järve Kristiina 02:06:54 - 103 -
866 Kaarma Marge SPORTLAND 02:07:01 - 13 -
867 Veeremets Meelis 02:07:02 - 487 -
868 Soderholm Max 02:07:03 - 40 -
869 Niitsoo Jaan 02:07:13 - 36 -
870 Larin Ragne 02:07:30 - 12 -
871 Baillie Jason 02:07:30 - 488 -
872 Soosõrv Ants THK KULLO 02:07:32 - 94 -
873 Kapten Tiina 02:07:34 - 104 -
874 Kurvet Eleri 02:07:39 - 13 -
875 Jõesaar Kaido 02:07:54 - 489 -
876 Maasing Kaupo SWEDBANK 02:08:11 - 490 -
877 Vaino Indrek DATAEXPRESS 02:08:14 - 491 -
878 Poznahirko Svetlana ESTONIAN AIR 02:08:35 - 14 -
879 Kristin Toomas SWEDBANK 02:08:41 - 492 -
880 Strasnov Albert 02:08:42 - 493 -
881 Kask Marta 02:08:46 - 14 -
882 Trees Kaja 02:08:46 - 105 -
883 Luiga Piret 02:09:01 - 106 -
884 Viimne Kullar RÜHM PLUSS NULL 02:09:15 - 494 -
885 Keres Tanel TALLINNA LINNAVALITSUS 02:09:26 - 495 -
886 Matina Olga SK PIRITA 02:09:32 - 15 -
887 Kivimaa Katrin EESTI KUNSTIAKADEEMIA 02:09:35 - 15 -
888 Hörats Ege AS JALAJÄLG 02:09:39 - 107 -
889 Aava Eve-Piia 02:09:49 - 108 -
890 Vallas Ivo 02:10:37 - 496 -
891 Hüüdma Taavi 02:10:50 - 497 -
892 Ilves Marika 02:10:55 - 109 -
893 Luht Reimo SK RIM 02:10:56 - 498 -
894 Lehter Toomas PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 02:11:02 - 499 -
895 Busch Veiko 02:11:22 - 500 -
896 Viilup Triinu SWEDBANK 02:11:23 - 110 -
897 Palomäki Pekka 02:11:39 - 14 -
898 Neeme Eda 02:11:43 - 9 -
899 Luks Lauri WÜRTH 02:11:43 - 501 -
900 Luks Külliki WÜRTH 02:11:44 - 111 -
901 Traat Maarika 02:11:44 - 112 -
902 Bachmann Ivo 02:12:06 - 502 -
903 Paulus Silja 02:12:09 - 16 -
904 Pärt Paul 02:12:20 - 503 -
905 Kaarli Eva 02:12:23 - 113 -
906 Kund Aet 02:12:30 - 114 -
907 Martson Kaido AS TEEDE REV-2 02:12:31 - 504 -
908 Bachmann Enn 02:13:00 - 4 -
909 Kulbin Jüri 02:13:01 - 41 -
910 Tamm Herki SURGITECH OÜ 02:13:27 - 505 -
911 Vaahtola Sirpa 02:13:31 - 10 -
912 Lupandin Pavel SWEDBANK AS 02:13:52 - 506 -
913 Sepp Johanna LÄÄNEMAA KJK 02:13:54 - 17 -
914 Rutks Ari Rutkis Elina 02:13:55 - 18 -
915 Tooming Valjo 02:13:57 - 507 -
916 Hirv Margit SPORTLAND 02:14:05 - 115 -
917 Hirv Anti SPORTLAND 02:14:05 - 508 -
918 Tuulik Katarina DREAM FOUNDATION 02:14:06 - 19 -
919 Kindziuk Marek VOLVO ESTONIA OÜ 02:14:09 - 95 -
920 Mägioja Evelin 02:14:24 - 116 -
921 Kivisalu Einar 02:14:36 - 96 -
922 Hermlin Timo 02:14:45 - 509 -
923 Kallas Aarne PÕHJA POLITSEPREFEKTUUR 02:14:45 - 510 -
924 Kundla Kalev CLIK 02:14:45 - 511 -
925 Parkel Merlin 02:14:49 - 5 -
926 Kiiroja Laura 02:14:50 - 6 -
927 Uder Liisi 02:15:04 - 117 -
928 Tolga Eino IDA-VIRUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS 02:15:05 - 8 -
929 Lippus Kaarel 02:15:14 - 512 -
930 Ikonen Tatu 02:15:23 - 9 -
931 Mänd Janek 02:15:32 - 513 -
932 Tammel Kristel AS COCA-COLA HBC EESTI 02:15:35 - 118 -
933 Hermanis Juzefovics 02:15:40 - 42 -
934 Randma Kristel SEB 02:15:40 - 119 -
935 Roopärg Marika 02:15:44 - 16 -
936 Agur Hendrik 02:15:50 - 97 -
937 Vafin Renat SKYPE 02:16:00 - 514 -
938 Kaasik Kairi MARS EESTI 02:16:32 - 120 -
939 Tamm-Kristenprun Kristi MARS EESTI 02:16:32 - 121 -
940 Lehiste Janek 02:16:39 - 515 -
941 Niemann Carola ZURICH GROUP GERMANY 02:16:53 - 11 -
942 Scholz Norbert ZURICH GROUP GERMANY 02:16:53 - 516 -
943 Tuisk Age 02:17:12 - 122 -
944 Jürgenson Erika 02:17:12 - 123 -
945 Kobrusepp Maris SWEDBANK 02:18:00 - 20 -
946 Soolo Maarja INSENEREHITUS 02:18:29 - 21 -
947 Luukkanen Jukka 02:18:36 - 15 -
948 Lippasaar Margus YIT EMICO 02:18:39 - 517 -
949 Nakkurt Tarmo CLIK 02:18:43 - 98 -
950 Naaber Monika SPORTLAND 02:18:53 - 124 -
951 Dunning Hanna-Helena 02:19:15 - 125 -
952 Jurgens Aljona CERANOS INVEST OÜ 02:19:18 - 126 -
953 Tintse Timo REVAL KULLER 02:19:31 - 518 -
954 Ojaver Laur 02:19:48 - 519 -
955 Salmi Asta 02:19:58 - 12 -
956 Koponen Maija 21,1KM PACKAGE 6 02:20:00 - 17 -
957 Loy Arnulf ZURICH GROUP GERMANY 02:20:06 - 12 -
958 Kautz Rolla ZURICH GROUP GERMANY 02:20:07 - 1 -
959 Kutsar Pihel SK TOONUS 02:20:20 - 127 -
960 Kommel Kadri 02:20:22 - 128 -
961 Metstak Tõnis 02:20:42 - 520 -
962 Vellerind Aveli JÜRI GÜMNAASIUM 02:21:32 - 5 -
963 Drevina Kristine 02:22:32 - 129 -
964 Truubon Liis 02:23:51 - 130 -
965 Beilmann Merli 02:24:46 - 131 -
966 Suurtee Aivar SOS LASTEKÜLA 02:24:59 - 16 -
967 Roots Urmas 02:25:13 - 132 -
968 Tammeveski Mihkel-Kalju TALLINNA LINNAVALITSUS 02:25:43 - 10 -
969 Salo Petri KURKIJÄRVEN SISU 02:26:16 - 43 -
970 Jogenbro Henrik HK INDUSTRIAL OÜ 02:27:28 - 521 -
971 Põder Toomas 02:28:30 - 16 -
972 Thompson Christopher 02:29:41 - 522 -
973 Torim Mihkel 02:29:46 - 523 -
974 Soorsk Rita LÄÄNEMAA KJK 02:29:48 - 7 -
975 Henriksoo Mairi 02:30:59 - 22 -
976 Oras Rain 02:30:59 - 524 -
977 Frei Lauri 02:31:29 - 525 -
978 Herbig Peter ZURICH GROUP GERMANY 02:31:30 - 17 -
979 Linde Janno SOS LASTEKÜLA 02:31:36 - 20 -
980 Eichler Madis TALLINNA LINNAVALITSUS 02:33:16 - 526 -
981 Liidja Georg 02:33:48 - 11 -
982 Kuusik Inga 02:37:20 - 13 -
983 Vaik Angelika AJAKIRI ÜKS 02:37:26 - 23 -
984 Kaldmäe Kalle VOLVO ESTONIA OÜ 02:37:51 - 527 -
985 Nigul Jaan 02:37:56 - 528 -
986 Kuttler Horst ZURICH GROUP GERMANY 02:39:02 - 99 -
987 Asu Arvo 02:40:31 - 12 -
988 Blank Lina AS SWEDBANK 02:42:59 - 133 -
989 Hermaküla Hannes OÜ ESIMEES 02:51:52 - 100 -
990 Truuväärt Maris SWEDBANK 02:55:32 - 134 -
991 Arruda Daniel AQRIS SK 02:55:57 - 529 -
992 Lokotar Arvi 03:25:50 - 44 -
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Sügisjooks 09
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI