estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul üle 12 000 osaleja 13.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooksul ületati Eesti rahvaspordiürituste unelmpiir – esmakordselt osales Eestis toimunud spordiüritusel üle 10 000 osavõtja. Suurürituse võitjateks poolmaratonis (21,1 ...
Pühapäeval toimub X Tallinna Sügisjooks 10.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooks pakub Tallinna autovabal päeval liikumisrõõmu ning meelelahutust tuhandetele inimestele. Koostöös Kultuuripealinna Sihtasutuse ja Rahvusooper Estoniaga pakutakse ...
Tallinna Sügisjooks - 21 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Sat, 18 Jan 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 10. Tallinna Sügisjooks
Laiks 13.09.2009
Vieta Tallinn EST
Veids Skriešana
Distance 21,1 km 11:00
10 km 12:30
Haribo lastejooksud 10:30-12:30
Organizētājs MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. 654 8462, www.jooks.ee renna@jooks.ee 
PROGRAMME AJAVÕTT LASTEJOOKSUD EMV POOLMARATONIS RONGIGA JOOKSULE
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Vārds Komanda  Laiks 10 km Vieta pēc puslaika K 10 km  
1 Floroseks Mareks 01:07:34 - 1 -
2 Püi Taivo SPORTKESKUS.EE 01:08:16 - 2 -
3 Markov Alexey "SK ""MIT""" 01:08:54 - 3 -
4 Koselev Vjatseslav KJK KALEV SILLAMÄE 01:09:20 - 1 -
5 Kits Keio EMÜ SK 01:09:49 - 1 -
6 Sasmin Kaupo KJK TIPP 01:10:33 - 4 -
7 Lipp Ralf EMÜ SK 01:10:36 - 5 -
8 Andersson Mart TÜASK 01:11:24 - 6 -
9 Jürs Sander TARTU SPORDISELTS KALEV 01:12:01 - 7 -
10 Koor Margus VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:12:07 - 8 -
11 Vulla Elar KJK VIKE 01:12:11 - 9 -
12 Lein Andrus KJK VIKE 01:12:17 - 10 -
13 Nikolajev Ilja SK PIRITA 01:12:52 - 11 -
14 Drazdauskaite Rasa 01:12:54 - 1 -
15 Aristov Dmitri 01:13:52 - 1 -
16 Mustassaar Mario TÜASK 01:14:13 - 12 -
17 Priks Keijo VAK STAIER 01:14:54 - 2 -
18 Tambur Taavi SK STAMINA 01:14:57 - 13 -
19 Uljas Henry SPORTKESKUS.EE 01:15:53 - 14 -
20 Nukis Janis SEB LATVIA 01:16:00 - 15 -
21 Veilberg Ago WEST SPORT 01:16:01 - 1 -
22 Ivanov Ivar VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:16:30 - 16 -
23 Jänes Jaan VAK STAIER 01:16:41 - 17 -
24 Põldre Urmas WEST SPORT 01:16:54 - 2 -
25 Õisnurm Kalev SV TORUTÖÖD OÜ 01:17:23 - 18 -
26 Abele Jelena 01:17:28 - 2 -
27 Bakhoff Tamor EESTI LENNUAKADEEMIA 01:18:00 - 3 -
28 Kaigas Einar VAK STAIER 01:18:12 - 19 -
29 Põllu Alari 01:18:29 - 20 -
30 Patjuk Jekaterina TÜASK 01:18:35 - 3 -
31 Agapov Viktor 01:18:36 - 21 -
32 Reiss Sven VAK STAIER 01:19:06 - 3 -
33 Myasnikov Juri 01:19:18 - 4 -
34 Fedin Dmitri SK PIRITA 01:19:43 - 22 -
35 Puusild Kristjan 01:19:44 - 23 -
36 Loy Thomas ZURICH GROUP GERMANY 01:20:03 - 5 -
37 Kergyte Remalda LITHUANIA 01:20:18 - 4 -
38 Aksen Arved SK SCHNELLI 01:20:22 - 24 -
39 Kais Ülari VAK STAIER 01:20:31 - 4 -
40 Aalde Erlend OÜ JUNGENT 01:20:40 - 2 -
41 Tatter Ahto SPORTKESKUS.EE 01:20:44 - 25 -
42 Kuusalu Asko SK STAMINA 01:20:46 - 26 -
43 Tärno Indrek PROJEKTIPEA OÜ 01:20:47 - 27 -
44 Sabre Kaupo VETKESKUS 01:20:50 - 3 -
45 Jakson Ahto 01:20:52 - 28 -
46 Nyberger Thomas 01:20:57 - 6 -
47 Linn Andi VAK STAIER 01:21:01 - 29 -
48 Pedak Jaanus WEST SPORT 01:21:16 - 7 -
49 Jaaska Allan-Peeter SK STAMINA 01:21:16 - 30 -
50 Kaar Alar VAK STAIER 01:21:17 - 31 -
51 Savastver Alar SK STAMINA 01:21:19 - 32 -
52 Vaher Paavo PÄRNUMAA SL 01:21:27 - 33 -
53 Buls Raimonds 01:22:00 - 34 -
54 Miljand Karl-Rauno INDIVIDUAAL 01:22:01 - 1 -
55 Pähn Janar VAK STAIER 01:22:03 - 35 -
56 Orm Olari 01:22:28 - 5 -
57 Luik Lauri LÄÄNEMAA KJK 01:22:38 - 36 -
58 Ailt Priit SPORDIMEDITSIINIKESKUS VOMAX 01:22:46 - 37 -
59 Venta Rainis TÜASK 01:22:47 - 38 -
60 Norman Mart 01:22:55 - 39 -
61 Lehemaa Agu 01:22:57 - 4 -
62 Salong Peeter STONERIDGE ELECTRONICS AS 01:23:00 - 40 -
63 Jaagant Priit NORDECON EHITUS 01:23:01 - 41 -
64 Veerbaum Argo SPORTKESKUS.EE 01:23:18 - 6 -
65 Linkov Steven LENNUBAAS 01:23:39 - 42 -
66 Jõesoo Argo LÄÄNEMAA KJK 01:23:45 - 7 -
67 Paris Olav VAK STAIER 01:23:46 - 43 -
68 Bõstrov Jevgeni 01:23:51 - 8 -
69 Simson Priit 01:23:51 - 44 -
70 Gering Margus SPORTKESKUS.EE 01:23:53 - 2 -
71 Monvelt Lauri 01:24:04 - 45 -
72 Einasto Mart INDIVIDUAAL 01:24:12 - 9 -
73 Rohtla Urmas 01:24:21 - 10 -
74 Ilves Teno LÄÄNEMAA KJK 01:24:24 - 46 -
75 Valdmaa Lauri 01:24:26 - 47 -
76 Allik Tambet TEIPER OÜ 01:24:44 - 1 -
77 Bondarev Sergei SS MARATHON 01:24:49 - 8 -
78 Sild Kaiar 01:24:49 - 48 -
79 Laast Andres SPORTKESKUS.EE 01:24:50 - 5 -
80 Toom Toomas SK STAMINA 01:24:51 - 6 -
81 Saar Aivar 01:24:54 - 49 -
82 Rähn Ahto 01:24:56 - 50 -
83 Pirksaar Külli TÜASK 01:24:59 - 5 -
84 Laasu Arnold SK SAARDE 01:25:08 - 7 -
85 Tipp Argo 01:25:10 - 9 -
86 Ionov Andrei KJK KALEV SILLAMÄE 01:25:12 - 51 -
87 Vennikas Peeter SK STAMINA 01:25:15 - 2 -
88 Rähn Alar 01:25:18 - 52 -
89 Raantse Rannar 01:25:26 - 53 -
90 Lään Christjan 01:25:28 - 54 -
91 Heinola Ivar AVL EXPRESS OÜ 01:25:32 - 55 -
92 Kodres Gerri 01:25:32 - 56 -
93 Ratassepp Margus 01:25:36 - 11 -
94 Laur Mikk TARTU SPORDISELTS KALEV 01:25:40 - 57 -
95 Tigas Kaido TARTU SPORDISELTS KALEV 01:25:46 - 58 -
96 Orav Mark VAK STAIER 01:25:52 - 59 -
97 Ots Indrek 01:25:52 - 10 -
98 Tõruvere Kaarel SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIAN AS 01:25:54 - 60 -
99 Suvorov Eduard 01:26:03 - 12 -
100 Parve Heikki 01:26:05 - 8 -
101 Kärner Evelin NÕMME KJK 01:26:05 - 6 -
102 Kuusik Mait 01:26:13 - 61 -
103 Klesmann Villu 01:26:16 - 62 -
104 Ervin Urmas 01:26:24 - 9 -
105 Valdmaa Rein WEST SPORT 01:26:28 - 10 -
106 De Vries Joost 01:26:46 - 63 -
107 Haas Ats 01:26:49 - 3 -
108 Reivelt Kalvi VAK STAIER 01:26:52 - 64 -
109 Tubilis Taavi SK PIRITA 01:26:54 - 11 -
110 Ardel Janika SK BEAVERS 01:27:03 - 1 -
111 Ardel Veiko SK BEAVERS 01:27:04 - 13 -
112 Kokk Ago 01:27:08 - 14 -
113 Raudik Raimo 01:27:16 - 15 -
114 Subi Rivo VAK STAIER 01:27:28 - 65 -
115 Mäe Vahur PÄRNUMAA SL 01:27:46 - 66 -
116 Virgepuu Erko SWEDBANK 01:27:47 - 67 -
117 Lääts Viktor 01:27:49 - 1 -
118 Andrejeva Olga SK STAMINA 01:27:50 - 7 -
119 Puusepp Risto A.LE COQ 01:27:54 - 68 -
120 Ehrstein Reimo INSENEREHITUS 01:27:57 - 69 -
121 Schone Kristian 01:27:58 - 70 -
122 Sinijärv Taavi LEMCON 01:28:09 - 71 -
123 Kuusik Ants VAK STAIER 01:28:19 - 1 -
124 Piirimäe Pärtel 01:28:23 - 72 -
125 Jänese Jürgen 01:28:24 - 4 -
126 Kilp Marko 01:28:25 - 2 -
127 Toplaan Anti EELK KURESSAARE 01:28:26 - 16 -
128 Pihlak Sander 01:28:33 - 73 -
129 Kimask Eduard SK USPEX 01:28:35 - 74 -
130 Luts Marek SK VIRAAZ 01:28:48 - 75 -
131 Puusepp Linnar LASVET 01:28:50 - 76 -
132 Julge Kaarel 01:28:53 - 77 -
133 Õunapuu Erko NÕMME KJK 01:28:56 - 78 -
134 Suur Laura TÜASK 01:29:04 - 1 -
135 Püvi Margus 01:29:05 - 79 -
136 Kallakas Urmo 01:29:09 - 80 -
137 Enno Kristjan 01:29:12 - 81 -
138 Pähn Ragnar VAK STAIER 01:29:16 - 82 -
139 Vellerind Rain SK STAMINA 01:29:20 - 17 -
140 Vaher Anneli VAK STAIER 01:29:22 - 8 -
141 Rein Margus 01:29:26 - 2 -
142 Mõttus Märten 01:29:26 - 83 -
143 Enok Marek FAUNI KAUBANDUSE AS 01:29:29 - 84 -
144 Palu Silver HAGUDI PK 01:29:34 - 85 -
145 Rohtla Johan 01:29:36 - 5 -
146 Vahtramäe Ivo 01:29:38 - 18 -
147 Tammiste Martin 01:29:49 - 3 -
148 Hang Tauno 01:29:50 - 86 -
149 Lainoja Andres 01:29:54 - 87 -
150 Vinter Siim TALLINNA LINNAVALITSUS 01:29:56 - 88 -
151 Kuusik Maie SPORTKESKUS.EE 01:29:57 - 9 -
152 Jaanson Irmeli SK PIRITA 01:29:59 - 10 -
153 Maas Elmer AS VIA 3L 01:30:04 - 89 -
154 Snitsarenko Tarass EESTI PANGA SPORDIKLUBI 01:30:06 - 90 -
155 Greenbaum Marko 01:30:12 - 91 -
156 Tuul Harry 01:30:15 - 92 -
157 Undrest Jaanus EESTI POSTI SPORDIKLUBI 01:30:17 - 93 -
158 Meier Ergo 01:30:25 - 94 -
159 Tilk Tiit 01:30:26 - 11 -
160 Rohtla Risto HRS OÜ 01:30:27 - 95 -
161 Männik Ahti 01:30:31 - 96 -
162 Maleva Marco 01:30:32 - 19 -
163 Raenok Gregor 01:30:34 - 12 -
164 Jaaksoo Matthias MARS EESTI 01:30:35 - 97 -
165 Alunurm Alo ERGO 01:30:39 - 98 -
166 Runiks Martins 01:30:39 - 99 -
167 Vals Kaja VAK STAIER 01:30:40 - 1 -
168 Karja Tiit SMARTEN LOGISTICS 01:30:48 - 100 -
169 Luik Liina AS G4S EESTI 01:30:57 - 11 -
170 Randaru Veiko AS G4S EESTI 01:30:58 - 20 -
171 Talvik Mikk 01:30:58 - 13 -
172 Rohelpuu Enno 01:31:01 - 21 -
173 Ulp Mare SWEDBANK 01:31:07 - 2 -
174 Elli Erki 01:31:08 - 14 -
175 Kaubi Ulvar RMK 01:31:09 - 101 -
176 Talvis Tairo 01:31:09 - 102 -
177 Seire Indrek 01:31:15 - 103 -
178 Kirsipuu Avo AUDENTES HALDUSE OÜ 01:31:23 - 22 -
179 Niinemaa Kristjan EKSL/LKF 01:31:27 - 104 -
180 Volens Urmas PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:31:27 - 105 -
181 Piirimäe Monika 01:31:31 - 12 -
182 Joost Eddi HANSA 01:31:32 - 106 -
183 Aarna Indrek EESTI ENERGIA AS 01:31:32 - 23 -
184 Ruul Rünno 01:31:36 - 107 -
185 Ojasaar Peeter KJK KOSE 2000 01:31:38 - 24 -
186 Kaljuvee Janno 01:31:42 - 25 -
187 Vaino Kristo TALLINNA SS KALEV 01:31:58 - 108 -
188 Kuiv Margo VALIO EESTI AS 01:31:59 - 109 -
189 Prosin Märt 01:32:06 - 110 -
190 Nikolajev Jüri 01:32:07 - 111 -
191 Sotnikova Tatjana SS MARATHON/SWEDBANK 01:32:08 - 13 -
192 Mägi Enn 01:32:09 - 3 -
193 Kalbus Hugo IF KINDLUSTUS 01:32:17 - 12 -
194 Kull Kristo 01:32:23 - 4 -
195 Masik Tambet 01:32:24 - 112 -
196 Bõmberg Rain 01:32:33 - 113 -
197 Randver Fred 01:32:35 - 114 -
198 Voormansik Kaupo TARTU ÜLIKOOL 01:32:37 - 115 -
199 Pihelgas Susan NÕMME KJK 01:32:41 - 2 -
200 Koskaru Meelis EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 01:32:46 - 116 -
201 Scuffham Michael 01:32:47 - 117 -
202 Bernat Galina TALLINNA SS KALEV 01:32:50 - 1 -
203 Tuur Taavi SE SAMPO LIFE 01:32:54 - 118 -
204 Liivak Hannes 01:32:59 - 119 -
205 Petersell Olar PIIRIVALVE 01:33:07 - 120 -
206 Põllendik Rait NORDEA SPORDIKLUBI 01:33:11 - 121 -
207 Vilson Ivar 01:33:11 - 122 -
208 Kivi Allan HAVI LOGISTICS OÜ 01:33:15 - 123 -
209 Kokk Siim SWEDBANK 01:33:17 - 124 -
210 Maran Tarvo 01:33:23 - 125 -
211 Kulli Rait 01:33:26 - 126 -
212 Kreisberg Sten-Martin FUJITSU 01:33:30 - 127 -
213 Rohtsalu Jaak 01:33:31 - 13 -
214 Kalmberg Kalle 01:33:43 - 128 -
215 Siiman Siim TARTU SS KALEV 01:33:45 - 6 -
216 Saremat Tarmo ACE LOGISTICS 01:33:46 - 129 -
217 Lott Alexander 01:33:49 - 15 -
218 Ümarik Andrus 01:33:53 - 130 -
219 Kendla Taivo 01:33:53 - 131 -
220 Kubber Peep WOMBAT 01:33:59 - 14 -
221 Nestra Jaanus 01:34:05 - 132 -
222 Maasik Kadri NÕMME KJK 01:34:07 - 14 -
223 Vanhanen Tuomo RÖYLÄN LÖYLY 01:34:11 - 15 -
224 Lang Heiki 01:34:11 - 26 -
225 Nuka Innar 01:34:12 - 133 -
226 Mustkivi Mart INTERALTUS OÜ 01:34:13 - 134 -
227 Tusov Tõnis 01:34:13 - 16 -
228 Junni Petter 01:34:14 - 135 -
229 Ristisaar Argo 01:34:16 - 136 -
230 Jakobson Mart 01:34:20 - 137 -
231 Villo Raul 01:34:21 - 138 -
232 Kekkonen Katrin SK PIRITA 01:34:21 - 2 -
233 Andres Anton 01:34:25 - 139 -
234 Õunloo Siim 01:34:27 - 7 -
235 Yates Jonathan CHAPEL ALLERTON ROAD RUNNERS 01:34:32 - 140 -
236 Riisalu Rein 01:34:38 - 141 -
237 Tõrtõsnõi Mihhail TALLINNA SS KALEV 01:34:43 - 142 -
238 Raag Kaupo SAMPO PANK 01:34:46 - 143 -
239 Talvik Heiki NORMA OK 01:34:53 - 144 -
240 Tamm Jaanus 01:34:54 - 145 -
241 Kuningas Andres 01:34:55 - 146 -
242 Atonen Meelis VAK STAIER 01:34:56 - 27 -
243 Kummer-Leman Ülle SPORTKESKUS.EE 01:34:58 - 2 -
244 Kasemets Andres 01:35:02 - 147 -
245 Luik Mart AJAKIRJADE KIRJASTUS 01:35:12 - 148 -
246 Semiskar Siim 01:35:17 - 149 -
247 Pärnassalu Toomas SS MARATHON 01:35:18 - 28 -
248 Teder Tenno 01:35:19 - 150 -
249 Pärtelpoeg Ingmar 01:35:20 - 151 -
250 Jürjen Lauri 01:35:21 - 152 -
251 Amer Toomas SK KUUSALU 01:35:21 - 153 -
252 Kenkmann Peeter RIIGIARHIIV 01:35:27 - 154 -
253 Peregontsev Vladislav 01:35:27 - 155 -
254 Priks Hanno VAK STAIER 01:35:27 - 16 -
255 Sikk Ivar RAHANDUSMINISTEERIUM 01:35:34 - 17 -
256 Lettermo Tanel 01:35:40 - 156 -
257 Leisalu Tanel ERGO 01:35:41 - 157 -
258 Hermansen Trygve 01:35:48 - 158 -
259 Leer Janek SPORTLAND 01:35:54 - 159 -
260 Karama Tarmo NEW DESIGN OÜ 01:35:56 - 160 -
261 Överus Priit INTERALTUS OÜ 01:35:56 - 29 -
262 Rannisto Roman 01:35:58 - 3 -
263 Shevoldajev Dmitri 01:36:00 - 5 -
264 Saue Tanel EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 01:36:03 - 161 -
265 Põder Jaanus 01:36:04 - 162 -
266 Ennuste Madis DSV TRANSPORT 01:36:08 - 163 -
267 Petersons Edijs 01:36:12 - 30 -
268 Luidalepp Hannes 01:36:13 - 164 -
269 Raiend Urmo SK STAMINA 01:36:13 - 31 -
270 Treier Tarvo ERICSSON EESTI AS 01:36:22 - 165 -
271 Abner Andre SK STAMINA 01:36:30 - 166 -
272 Zavizion Mihhail 01:36:33 - 4 -
273 Kookla Eero 01:36:33 - 167 -
274 Tikva Indrek BCS ITERA 01:36:34 - 168 -
275 Vlasov Sergei 01:36:35 - 32 -
276 Paumets Meelis 01:36:37 - 169 -
277 Rõõmussar Raigo 01:36:38 - 170 -
278 Tõnne Grete SK CONTRA 01:36:39 - 3 -
279 Allikas Janek 01:36:40 - 171 -
280 Atso Tiit DELOITTE 01:36:51 - 172 -
281 Randmets Reigo SK VÕHMA SAUNANAISED 01:36:54 - 173 -
282 Teder Lauri 01:36:55 - 174 -
283 Hein Heigo LÄÄNEMAA KJK 01:36:56 - 175 -
284 Salm Juhan 01:36:57 - 176 -
285 Sauga Mari SWEDBANK 01:36:57 - 15 -
286 Rammul Risto 3M EESTI 01:37:15 - 177 -
287 Ruus Urmas 01:37:21 - 178 -
288 Tomingas Kalle MWX 01:37:22 - 179 -
289 Kapp Tarvo PHARMADULE 01:37:28 - 180 -
290 Mälter Meelis HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA 01:37:29 - 181 -
291 Raun Rain 01:37:29 - 182 -
292 Siren Indrek 01:37:35 - 183 -
293 Kiisler Andres 01:37:44 - 184 -
294 Nyiri Alec 01:37:45 - 18 -
295 Rozko Aivar POHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:37:48 - 19 -
296 Hallimäe Rain 01:37:50 - 5 -
297 Mägi Andre 01:37:53 - 185 -
298 Pajupuu Janno 01:37:53 - 186 -
299 Stolfot Ivo 01:37:57 - 187 -
300 Mihelson Vivian TALLINNA LINNAVALITSUS 01:37:57 - 16 -
301 Tubalkain Margus SK STAMINA 01:37:58 - 33 -
302 Vilumaa Martti 01:38:01 - 188 -
303 Jaama Maris SK VIRAAZ 01:38:01 - 3 -
304 Parisalu Edvin 01:38:01 - 189 -
305 Tops Rainer JALAJÄLG AS 01:38:04 - 190 -
306 Reineberg Tarmo 01:38:07 - 191 -
307 Bikejev Janek 01:38:10 - 192 -
308 Aros Argo LINDSTRÖM OÜ 01:38:14 - 193 -
309 Kaarma Risto SPORTLAND 01:38:18 - 8 -
310 Müürsepp Gert 3 STEP IT 01:38:20 - 194 -
311 Tavits Gaabriel 01:38:23 - 195 -
312 Eilat Taavi 01:38:23 - 17 -
313 Lindsalu Indrek 01:38:25 - 20 -
314 Gamzejev Erik AJALEHT PÕHJARANNIK 01:38:25 - 34 -
315 Mätlik Kaido 01:38:29 - 4 -
316 Lavrikova Svetlana 01:38:36 - 1 -
317 Järve Kaupo EESTI POSTI SPORDIKLUBI 01:38:37 - 196 -
318 Hafizov Jevgeni AS G4S EESTI 01:38:39 - 5 -
319 Taur Danel LOS TOROS 01:38:41 - 197 -
320 Savi Marti KERNEL 01:38:41 - 198 -
321 Rennit Leho 01:38:42 - 21 -
322 Luik Lily AS G4S EESTI 01:38:42 - 17 -
323 Bernard Irja OÜ BODY SHAPE 01:38:43 - 3 -
324 Puksand Kaspar 01:38:45 - 1 -
325 Valdna Alo EI OLE 01:38:49 - 199 -
326 Soosaar Marti 01:38:54 - 200 -
327 Hollo Janno GRAVERTE 01:38:55 - 201 -
328 Pärt Enn 01:39:00 - 6 -
329 Jõgi Erik SWEDBANK 01:39:04 - 202 -
330 Sikka Toivo 01:39:08 - 22 -
331 Bleive Agu 01:39:09 - 9 -
332 Ollep Janek 01:39:16 - 203 -
333 Udras Marko 01:39:18 - 204 -
334 Lõoke Alo SK TOONUS 01:39:19 - 205 -
335 Hendrikson Peeter 01:39:23 - 35 -
336 Mai Janar 01:39:25 - 18 -
337 Innos Steven 01:39:26 - 6 -
338 Jürgenstein Indrek SK STAMINA 01:39:26 - 36 -
339 Olvik Krister 01:39:29 - 206 -
340 Nassar Oskar 01:39:37 - 19 -
341 Süvari Alo 01:39:42 - 207 -
342 Siiak Indrek 01:39:46 - 208 -
343 Väizanen Urmo ARCO TRANSPORT AS 01:39:51 - 209 -
344 Paat Ly MYFITNESS 01:39:54 - 18 -
345 Pruus Marko MPM FASSAAD OÜ 01:39:55 - 210 -
346 Meier Raivo 01:39:57 - 2 -
347 Kess Alar 01:39:59 - 37 -
348 Suurkuusk Andres 01:40:02 - 23 -
349 Salla Jaanus 01:40:03 - 211 -
350 Talvis Inga 01:40:05 - 19 -
351 Roos Valeri 01:40:05 - 38 -
352 Oper Vampula VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:40:08 - 6 -
353 Välba Tarvo DHL 01:40:08 - 212 -
354 Lenk Anneli VAK STAIER 01:40:08 - 20 -
355 Lill Artur 01:40:11 - 39 -
356 Vennikas Heleen SS MARATHON/ROCCA AL MARE KOOL 01:40:14 - 3 -
357 Rõbalkin Ilja AS G4S EESTI 01:40:18 - 20 -
358 Sukk Gaspar 01:40:19 - 213 -
359 Lepik Tiit 01:40:21 - 214 -
360 Kuuskmann Madis ELION 01:40:24 - 215 -
361 Friedemann Mairold 01:40:29 - 216 -
362 Jänes Urmet 01:40:37 - 217 -
363 Uusküla Arno 01:40:37 - 218 -
364 Sikk Argo 01:40:42 - 219 -
365 Telling Juhan 01:40:46 - 40 -
366 Villup Marko 01:40:50 - 220 -
367 Õisnurm Ainar 01:40:53 - 221 -
368 Soosaar Sven-Erik 01:40:55 - 222 -
369 Sillamaa Alar 01:41:07 - 41 -
370 Brus Priit SWEDBANK 01:41:07 - 223 -
371 Cerins Didzis 01:41:10 - 24 -
372 Tulnola Timo TIMOTATTOO 01:41:11 - 25 -
373 Mättas Jaan VAK STAIER 01:41:15 - 1 -
374 Liebenau Raul SK VIRAAZ 01:41:15 - 10 -
375 Lemberg Anneken 01:41:16 - 21 -
376 Toome Rasmus 01:41:16 - 21 -
377 Mäekalle Meelis 01:41:18 - 42 -
378 Moor Toomas 01:41:18 - 43 -
379 Simm Kaarel SK VÕHMA SAUNANAISED 01:41:19 - 224 -
380 Kasela Meelis 01:41:25 - 44 -
381 Purgailis Jurgis 01:41:25 - 225 -
382 Sakkeus Jüri KPMG BALTICS 01:41:27 - 7 -
383 Anikin Sergei SKYPE 01:41:27 - 226 -
384 Toomingas Terje SK STAMINA 01:41:27 - 22 -
385 Kangur Taimi 01:41:31 - 23 -
386 Källu Heikki GILD BANKERS 01:41:33 - 227 -
387 Joonas Inge SEB 01:41:40 - 24 -
388 Loho Toomas PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:41:41 - 228 -
389 Sulg Rünno ARCO VARA AS 01:41:42 - 229 -
390 Visnap Taavi 01:41:43 - 230 -
391 Marja Sulev SPORTKESKUS.EE 01:41:47 - 7 -
392 Murro Veiko 01:41:50 - 231 -
393 Saluveer Joona 01:41:50 - 232 -
394 Agu Risto SWEDBANK 01:41:53 - 233 -
395 Richardson Mark CHAPEL ALLERTON ROAD RUNNERS 01:41:53 - 45 -
396 Raun Eero 01:41:53 - 234 -
397 Kalda Ruth 01:41:55 - 4 -
398 Õun Jaan SEB 01:42:06 - 235 -
399 Herem Martin 01:42:07 - 236 -
400 Tankler Allar 01:42:07 - 237 -
401 Sildvee Märt 01:42:08 - 238 -
402 Sauga Indrek VBH ESTONIA 01:42:10 - 239 -
403 Engström Felix 01:42:10 - 240 -
404 Valgma Hillar CONVISO 01:42:11 - 241 -
405 Uiboaed Gert 01:42:12 - 242 -
406 Eisan Jaanika 01:42:13 - 4 -
407 Saarepera Indrek AB VISUAAL 01:42:16 - 46 -
408 Vihalem Margus TALLINNA ÜLIKOOL 01:42:17 - 243 -
409 Ambos Imre INTERALTUS 01:42:19 - 244 -
410 Talviste Einari WATERWORLD EXPEDITION 01:42:20 - 47 -
411 Heinmets Indrek JALAJÄLG 01:42:24 - 245 -
412 Sepp Tiit 01:42:24 - 246 -
413 Hermet Jarno 01:42:25 - 247 -
414 Neeme Eero-Margo 01:42:27 - 248 -
415 Puig Job 01:42:30 - 249 -
416 Hõimoja Hardi TTÜ 01:42:31 - 250 -
417 Sepp Margus JÄRVAKANDI GÜMNAASIUM 01:42:33 - 48 -
418 Atna Heiko 01:42:37 - 251 -
419 Noodla Martin 01:42:38 - 252 -
420 Linke Meelis 01:42:43 - 253 -
421 Ossa Alari 01:42:44 - 254 -
422 Peetsalu Veigo 01:42:47 - 255 -
423 Koger Teet 01:42:47 - 22 -
424 Raenok Ivo 01:42:48 - 8 -
425 Piht Danilo INTERALTUS OÜ 01:42:53 - 256 -
426 Milli Siim JALAJÄLG AS 01:43:00 - 23 -
427 Puidet Jaan TALLINNA KORVPALLILIIT 01:43:04 - 7 -
428 Laumets Henri 01:43:04 - 24 -
429 Reichmann Priit 01:43:08 - 257 -
430 Kangur Raul 01:43:10 - 258 -
431 Lellsaar Mikk 01:43:12 - 259 -
432 Sipelgas Katrin 01:43:13 - 25 -
433 Lukin Vahur SK LEKSI 44 01:43:16 - 260 -
434 Laanemaa Laur AJAKIRI ÜKS 01:43:17 - 261 -
435 Vill Urmas FILTER AS 01:43:35 - 49 -
436 Sankovski Raul AJAKIRI ÜKS 01:43:36 - 262 -
437 Brenner Hardi 01:43:39 - 263 -
438 Jerjomin Vladimir 01:43:46 - 50 -
439 Mäekivi Jaanus 01:43:52 - 264 -
440 Kiens Jüri 01:43:53 - 26 -
441 Alver Ott 01:43:54 - 265 -
442 Ruudi Martin 01:43:55 - 266 -
443 Kindlam Jaanika 01:43:55 - 26 -
444 Nurminen Tapio 01:44:00 - 267 -
445 Skepast Peeter 01:44:01 - 268 -
446 Vetevoog Kaido SK STAMINA 01:44:07 - 269 -
447 Knight Daniel EQUILA.EE 01:44:07 - 270 -
448 Kongo Kristjan FAZER 01:44:07 - 271 -
449 Albert Ago SKY PLUS 01:44:09 - 272 -
450 Kallas Priit 01:44:10 - 273 -
451 Vellau Reiko 01:44:11 - 274 -
452 Vall Erki 01:44:12 - 275 -
453 Kuurmaa Kaarel TALLINN2011 01:44:12 - 276 -
454 Meister Toomas 01:44:13 - 277 -
455 Tomingas Argo 01:44:18 - 278 -
456 Nurk Viljar 01:44:22 - 279 -
457 Pikand Sebastian 01:44:23 - 8 -
458 Possul Kadri INDIVIDUAAL 01:44:23 - 27 -
459 Palu Marken ESTONIAN AIR 01:44:23 - 280 -
460 Kertsmik Kalju 01:44:25 - 27 -
461 Maasikrand Mart 01:44:27 - 281 -
462 Kuravkin Dmitry SWEDBANK 01:44:28 - 282 -
463 Virunurm Kaur 01:44:28 - 283 -
464 Puhm Madis 01:44:29 - 284 -
465 Viira Valdo 01:44:30 - 51 -
466 Janson Sander 01:44:30 - 285 -
467 Lätt Jan EESTI KREDIIDIPANK 01:44:30 - 286 -
468 Vinogradov Vladimir FLOBERG TRANS 01:44:37 - 52 -
469 Vierikko Esko 01:44:39 - 2 -
470 Lopsik Andrei EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 01:44:40 - 9 -
471 Maiste Peep 01:44:42 - 28 -
472 Lapõnin Serafim 01:44:43 - 3 -
473 Pak Andres 01:44:45 - 287 -
474 Rääk Tarmo AS G4S EESTI 01:44:45 - 288 -
475 Raudsepp Peep 01:44:46 - 53 -
476 Kiens Tuuli 01:44:51 - 2 -
477 Vaher Annika 01:44:52 - 28 -
478 Pallas Helari BC TONDI 01:44:54 - 289 -
479 Kolk Marko 01:44:56 - 54 -
480 Hirmo Mairo 01:44:56 - 290 -
481 Sormunen Raivo ÄRIPÄEV 01:44:57 - 291 -
482 Rennit Uku 01:44:58 - 25 -
483 Laineste Andres 01:44:59 - 292 -
484 Meeksa Roman 01:44:59 - 293 -
485 Proode Arno EP SK 01:45:02 - 29 -
486 Rooks Pille TELE2 EESTI AS 01:45:05 - 29 -
487 Õun Eneke SEB 01:45:06 - 30 -
488 Irves Hillar 01:45:07 - 55 -
489 Kruusvall Filipp TALLINN2011 01:45:07 - 294 -
490 Pärtel Siret KOERU SK 01:45:09 - 5 -
491 Magdalenoks Janis NORDEA SPORDIKLUBI 01:45:10 - 295 -
492 Tops Assar AGROVARUSTUS OÜ 01:45:17 - 296 -
493 Opermann Valeri 01:45:21 - 56 -
494 Nikers Olevs 01:45:22 - 297 -
495 Ariva Leo 01:45:23 - 57 -
496 Mets Olav AS G4S EESTI 01:45:25 - 298 -
497 Soosaar Sten 01:45:25 - 299 -
498 Aamisepp Rainar 01:45:27 - 58 -
499 Grahv Margus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 01:45:28 - 300 -
500 Metsaorg Jüri 01:45:28 - 59 -
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Sügisjooks 09
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI