estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Tallinna Sügisjooksul üle 12 000 osaleja 13.09.2009 (0)
SEB X Tallinna Sügisjooksul ületati Eesti rahvaspordiürituste unelmpiir – esmakordselt osales Eestis toimunud spordiüritusel üle 10 000 osavõtja. Suurürituse võitjateks poolmaratonis (21,1 ...
Pühapäeval toimub X Tallinna Sügisjooks 10.09.2009 (2)
SEB X Tallinna Sügisjooks pakub Tallinna autovabal päeval liikumisrõõmu ning meelelahutust tuhandetele inimestele. Koostöös Kultuuripealinna Sihtasutuse ja Rahvusooper Estoniaga pakutakse ...
Tallinna Sügisjooks - 21 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km
Tallinna Sügisjooks - 10 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Wed, 03 Jun 2020 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 10. Tallinna Sügisjooks
Aeg 13.09.2009
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 11:00
10 km 12:30
Haribo lastejooksud 10:30-12:30
Korraldaja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi, Pärnu mnt. 142a, 11317 Tallinn Tel. 654 8462, www.jooks.ee renna@jooks.ee 
PROGRAMM AJAVÕTT LASTEJOOKSUD EMV POOLMARATONIS RONGIGA JOOKSULE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 10 km Koht v.k. K 10 km  
1 Floroseks Mareks 01:07:34 - 1 -
2 Püi Taivo SPORTKESKUS.EE 01:08:16 - 2 -
3 Markov Alexey "SK ""MIT""" 01:08:54 - 3 -
4 Koselev Vjatseslav KJK KALEV SILLAMÄE 01:09:20 - 1 -
5 Kits Keio EMÜ SK 01:09:49 - 1 -
6 Sasmin Kaupo KJK TIPP 01:10:33 - 4 -
7 Lipp Ralf EMÜ SK 01:10:36 - 5 -
8 Andersson Mart TÜASK 01:11:24 - 6 -
9 Jürs Sander TARTU SPORDISELTS KALEV 01:12:01 - 7 -
10 Koor Margus VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:12:07 - 8 -
11 Vulla Elar KJK VIKE 01:12:11 - 9 -
12 Lein Andrus KJK VIKE 01:12:17 - 10 -
13 Nikolajev Ilja SK PIRITA 01:12:52 - 11 -
14 Drazdauskaite Rasa 01:12:54 - 1 -
15 Aristov Dmitri 01:13:52 - 1 -
16 Mustassaar Mario TÜASK 01:14:13 - 12 -
17 Priks Keijo VAK STAIER 01:14:54 - 2 -
18 Tambur Taavi SK STAMINA 01:14:57 - 13 -
19 Uljas Henry SPORTKESKUS.EE 01:15:53 - 14 -
20 Nukis Janis SEB LATVIA 01:16:00 - 15 -
21 Veilberg Ago WEST SPORT 01:16:01 - 1 -
22 Ivanov Ivar VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:16:30 - 16 -
23 Jänes Jaan VAK STAIER 01:16:41 - 17 -
24 Põldre Urmas WEST SPORT 01:16:54 - 2 -
25 Õisnurm Kalev SV TORUTÖÖD OÜ 01:17:23 - 18 -
26 Abele Jelena 01:17:28 - 2 -
27 Bakhoff Tamor EESTI LENNUAKADEEMIA 01:18:00 - 3 -
28 Kaigas Einar VAK STAIER 01:18:12 - 19 -
29 Põllu Alari 01:18:29 - 20 -
30 Patjuk Jekaterina TÜASK 01:18:35 - 3 -
31 Agapov Viktor 01:18:36 - 21 -
32 Reiss Sven VAK STAIER 01:19:06 - 3 -
33 Myasnikov Juri 01:19:18 - 4 -
34 Fedin Dmitri SK PIRITA 01:19:43 - 22 -
35 Puusild Kristjan 01:19:44 - 23 -
36 Loy Thomas ZURICH GROUP GERMANY 01:20:03 - 5 -
37 Kergyte Remalda LITHUANIA 01:20:18 - 4 -
38 Aksen Arved SK SCHNELLI 01:20:22 - 24 -
39 Kais Ülari VAK STAIER 01:20:31 - 4 -
40 Aalde Erlend OÜ JUNGENT 01:20:40 - 2 -
41 Tatter Ahto SPORTKESKUS.EE 01:20:44 - 25 -
42 Kuusalu Asko SK STAMINA 01:20:46 - 26 -
43 Tärno Indrek PROJEKTIPEA OÜ 01:20:47 - 27 -
44 Sabre Kaupo VETKESKUS 01:20:50 - 3 -
45 Jakson Ahto 01:20:52 - 28 -
46 Nyberger Thomas 01:20:57 - 6 -
47 Linn Andi VAK STAIER 01:21:01 - 29 -
48 Pedak Jaanus WEST SPORT 01:21:16 - 7 -
49 Jaaska Allan-Peeter SK STAMINA 01:21:16 - 30 -
50 Kaar Alar VAK STAIER 01:21:17 - 31 -
51 Savastver Alar SK STAMINA 01:21:19 - 32 -
52 Vaher Paavo PÄRNUMAA SL 01:21:27 - 33 -
53 Buls Raimonds 01:22:00 - 34 -
54 Miljand Karl-Rauno INDIVIDUAAL 01:22:01 - 1 -
55 Pähn Janar VAK STAIER 01:22:03 - 35 -
56 Orm Olari 01:22:28 - 5 -
57 Luik Lauri LÄÄNEMAA KJK 01:22:38 - 36 -
58 Ailt Priit SPORDIMEDITSIINIKESKUS VOMAX 01:22:46 - 37 -
59 Venta Rainis TÜASK 01:22:47 - 38 -
60 Norman Mart 01:22:55 - 39 -
61 Lehemaa Agu 01:22:57 - 4 -
62 Salong Peeter STONERIDGE ELECTRONICS AS 01:23:00 - 40 -
63 Jaagant Priit NORDECON EHITUS 01:23:01 - 41 -
64 Veerbaum Argo SPORTKESKUS.EE 01:23:18 - 6 -
65 Linkov Steven LENNUBAAS 01:23:39 - 42 -
66 Jõesoo Argo LÄÄNEMAA KJK 01:23:45 - 7 -
67 Paris Olav VAK STAIER 01:23:46 - 43 -
68 Bõstrov Jevgeni 01:23:51 - 8 -
69 Simson Priit 01:23:51 - 44 -
70 Gering Margus SPORTKESKUS.EE 01:23:53 - 2 -
71 Monvelt Lauri 01:24:04 - 45 -
72 Einasto Mart INDIVIDUAAL 01:24:12 - 9 -
73 Rohtla Urmas 01:24:21 - 10 -
74 Ilves Teno LÄÄNEMAA KJK 01:24:24 - 46 -
75 Valdmaa Lauri 01:24:26 - 47 -
76 Allik Tambet TEIPER OÜ 01:24:44 - 1 -
77 Bondarev Sergei SS MARATHON 01:24:49 - 8 -
78 Sild Kaiar 01:24:49 - 48 -
79 Laast Andres SPORTKESKUS.EE 01:24:50 - 5 -
80 Toom Toomas SK STAMINA 01:24:51 - 6 -
81 Saar Aivar 01:24:54 - 49 -
82 Rähn Ahto 01:24:56 - 50 -
83 Pirksaar Külli TÜASK 01:24:59 - 5 -
84 Laasu Arnold SK SAARDE 01:25:08 - 7 -
85 Tipp Argo 01:25:10 - 9 -
86 Ionov Andrei KJK KALEV SILLAMÄE 01:25:12 - 51 -
87 Vennikas Peeter SK STAMINA 01:25:15 - 2 -
88 Rähn Alar 01:25:18 - 52 -
89 Raantse Rannar 01:25:26 - 53 -
90 Lään Christjan 01:25:28 - 54 -
91 Heinola Ivar AVL EXPRESS OÜ 01:25:32 - 55 -
92 Kodres Gerri 01:25:32 - 56 -
93 Ratassepp Margus 01:25:36 - 11 -
94 Laur Mikk TARTU SPORDISELTS KALEV 01:25:40 - 57 -
95 Tigas Kaido TARTU SPORDISELTS KALEV 01:25:46 - 58 -
96 Orav Mark VAK STAIER 01:25:52 - 59 -
97 Ots Indrek 01:25:52 - 10 -
98 Tõruvere Kaarel SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIAN AS 01:25:54 - 60 -
99 Suvorov Eduard 01:26:03 - 12 -
100 Parve Heikki 01:26:05 - 8 -
101 Kärner Evelin NÕMME KJK 01:26:05 - 6 -
102 Kuusik Mait 01:26:13 - 61 -
103 Klesmann Villu 01:26:16 - 62 -
104 Ervin Urmas 01:26:24 - 9 -
105 Valdmaa Rein WEST SPORT 01:26:28 - 10 -
106 De Vries Joost 01:26:46 - 63 -
107 Haas Ats 01:26:49 - 3 -
108 Reivelt Kalvi VAK STAIER 01:26:52 - 64 -
109 Tubilis Taavi SK PIRITA 01:26:54 - 11 -
110 Ardel Janika SK BEAVERS 01:27:03 - 1 -
111 Ardel Veiko SK BEAVERS 01:27:04 - 13 -
112 Kokk Ago 01:27:08 - 14 -
113 Raudik Raimo 01:27:16 - 15 -
114 Subi Rivo VAK STAIER 01:27:28 - 65 -
115 Mäe Vahur PÄRNUMAA SL 01:27:46 - 66 -
116 Virgepuu Erko SWEDBANK 01:27:47 - 67 -
117 Lääts Viktor 01:27:49 - 1 -
118 Andrejeva Olga SK STAMINA 01:27:50 - 7 -
119 Puusepp Risto A.LE COQ 01:27:54 - 68 -
120 Ehrstein Reimo INSENEREHITUS 01:27:57 - 69 -
121 Schone Kristian 01:27:58 - 70 -
122 Sinijärv Taavi LEMCON 01:28:09 - 71 -
123 Kuusik Ants VAK STAIER 01:28:19 - 1 -
124 Piirimäe Pärtel 01:28:23 - 72 -
125 Jänese Jürgen 01:28:24 - 4 -
126 Kilp Marko 01:28:25 - 2 -
127 Toplaan Anti EELK KURESSAARE 01:28:26 - 16 -
128 Pihlak Sander 01:28:33 - 73 -
129 Kimask Eduard SK USPEX 01:28:35 - 74 -
130 Luts Marek SK VIRAAZ 01:28:48 - 75 -
131 Puusepp Linnar LASVET 01:28:50 - 76 -
132 Julge Kaarel 01:28:53 - 77 -
133 Õunapuu Erko NÕMME KJK 01:28:56 - 78 -
134 Suur Laura TÜASK 01:29:04 - 1 -
135 Püvi Margus 01:29:05 - 79 -
136 Kallakas Urmo 01:29:09 - 80 -
137 Enno Kristjan 01:29:12 - 81 -
138 Pähn Ragnar VAK STAIER 01:29:16 - 82 -
139 Vellerind Rain SK STAMINA 01:29:20 - 17 -
140 Vaher Anneli VAK STAIER 01:29:22 - 8 -
141 Rein Margus 01:29:26 - 2 -
142 Mõttus Märten 01:29:26 - 83 -
143 Enok Marek FAUNI KAUBANDUSE AS 01:29:29 - 84 -
144 Palu Silver HAGUDI PK 01:29:34 - 85 -
145 Rohtla Johan 01:29:36 - 5 -
146 Vahtramäe Ivo 01:29:38 - 18 -
147 Tammiste Martin 01:29:49 - 3 -
148 Hang Tauno 01:29:50 - 86 -
149 Lainoja Andres 01:29:54 - 87 -
150 Vinter Siim TALLINNA LINNAVALITSUS 01:29:56 - 88 -
151 Kuusik Maie SPORTKESKUS.EE 01:29:57 - 9 -
152 Jaanson Irmeli SK PIRITA 01:29:59 - 10 -
153 Maas Elmer AS VIA 3L 01:30:04 - 89 -
154 Snitsarenko Tarass EESTI PANGA SPORDIKLUBI 01:30:06 - 90 -
155 Greenbaum Marko 01:30:12 - 91 -
156 Tuul Harry 01:30:15 - 92 -
157 Undrest Jaanus EESTI POSTI SPORDIKLUBI 01:30:17 - 93 -
158 Meier Ergo 01:30:25 - 94 -
159 Tilk Tiit 01:30:26 - 11 -
160 Rohtla Risto HRS OÜ 01:30:27 - 95 -
161 Männik Ahti 01:30:31 - 96 -
162 Maleva Marco 01:30:32 - 19 -
163 Raenok Gregor 01:30:34 - 12 -
164 Jaaksoo Matthias MARS EESTI 01:30:35 - 97 -
165 Alunurm Alo ERGO 01:30:39 - 98 -
166 Runiks Martins 01:30:39 - 99 -
167 Vals Kaja VAK STAIER 01:30:40 - 1 -
168 Karja Tiit SMARTEN LOGISTICS 01:30:48 - 100 -
169 Luik Liina AS G4S EESTI 01:30:57 - 11 -
170 Randaru Veiko AS G4S EESTI 01:30:58 - 20 -
171 Talvik Mikk 01:30:58 - 13 -
172 Rohelpuu Enno 01:31:01 - 21 -
173 Ulp Mare SWEDBANK 01:31:07 - 2 -
174 Elli Erki 01:31:08 - 14 -
175 Kaubi Ulvar RMK 01:31:09 - 101 -
176 Talvis Tairo 01:31:09 - 102 -
177 Seire Indrek 01:31:15 - 103 -
178 Kirsipuu Avo AUDENTES HALDUSE OÜ 01:31:23 - 22 -
179 Niinemaa Kristjan EKSL/LKF 01:31:27 - 104 -
180 Volens Urmas PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:31:27 - 105 -
181 Piirimäe Monika 01:31:31 - 12 -
182 Joost Eddi HANSA 01:31:32 - 106 -
183 Aarna Indrek EESTI ENERGIA AS 01:31:32 - 23 -
184 Ruul Rünno 01:31:36 - 107 -
185 Ojasaar Peeter KJK KOSE 2000 01:31:38 - 24 -
186 Kaljuvee Janno 01:31:42 - 25 -
187 Vaino Kristo TALLINNA SS KALEV 01:31:58 - 108 -
188 Kuiv Margo VALIO EESTI AS 01:31:59 - 109 -
189 Prosin Märt 01:32:06 - 110 -
190 Nikolajev Jüri 01:32:07 - 111 -
191 Sotnikova Tatjana SS MARATHON/SWEDBANK 01:32:08 - 13 -
192 Mägi Enn 01:32:09 - 3 -
193 Kalbus Hugo IF KINDLUSTUS 01:32:17 - 12 -
194 Kull Kristo 01:32:23 - 4 -
195 Masik Tambet 01:32:24 - 112 -
196 Bõmberg Rain 01:32:33 - 113 -
197 Randver Fred 01:32:35 - 114 -
198 Voormansik Kaupo TARTU ÜLIKOOL 01:32:37 - 115 -
199 Pihelgas Susan NÕMME KJK 01:32:41 - 2 -
200 Koskaru Meelis EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 01:32:46 - 116 -
201 Scuffham Michael 01:32:47 - 117 -
202 Bernat Galina TALLINNA SS KALEV 01:32:50 - 1 -
203 Tuur Taavi SE SAMPO LIFE 01:32:54 - 118 -
204 Liivak Hannes 01:32:59 - 119 -
205 Petersell Olar PIIRIVALVE 01:33:07 - 120 -
206 Põllendik Rait NORDEA SPORDIKLUBI 01:33:11 - 121 -
207 Vilson Ivar 01:33:11 - 122 -
208 Kivi Allan HAVI LOGISTICS OÜ 01:33:15 - 123 -
209 Kokk Siim SWEDBANK 01:33:17 - 124 -
210 Maran Tarvo 01:33:23 - 125 -
211 Kulli Rait 01:33:26 - 126 -
212 Kreisberg Sten-Martin FUJITSU 01:33:30 - 127 -
213 Rohtsalu Jaak 01:33:31 - 13 -
214 Kalmberg Kalle 01:33:43 - 128 -
215 Siiman Siim TARTU SS KALEV 01:33:45 - 6 -
216 Saremat Tarmo ACE LOGISTICS 01:33:46 - 129 -
217 Lott Alexander 01:33:49 - 15 -
218 Ümarik Andrus 01:33:53 - 130 -
219 Kendla Taivo 01:33:53 - 131 -
220 Kubber Peep WOMBAT 01:33:59 - 14 -
221 Nestra Jaanus 01:34:05 - 132 -
222 Maasik Kadri NÕMME KJK 01:34:07 - 14 -
223 Vanhanen Tuomo RÖYLÄN LÖYLY 01:34:11 - 15 -
224 Lang Heiki 01:34:11 - 26 -
225 Nuka Innar 01:34:12 - 133 -
226 Mustkivi Mart INTERALTUS OÜ 01:34:13 - 134 -
227 Tusov Tõnis 01:34:13 - 16 -
228 Junni Petter 01:34:14 - 135 -
229 Ristisaar Argo 01:34:16 - 136 -
230 Jakobson Mart 01:34:20 - 137 -
231 Villo Raul 01:34:21 - 138 -
232 Kekkonen Katrin SK PIRITA 01:34:21 - 2 -
233 Andres Anton 01:34:25 - 139 -
234 Õunloo Siim 01:34:27 - 7 -
235 Yates Jonathan CHAPEL ALLERTON ROAD RUNNERS 01:34:32 - 140 -
236 Riisalu Rein 01:34:38 - 141 -
237 Tõrtõsnõi Mihhail TALLINNA SS KALEV 01:34:43 - 142 -
238 Raag Kaupo SAMPO PANK 01:34:46 - 143 -
239 Talvik Heiki NORMA OK 01:34:53 - 144 -
240 Tamm Jaanus 01:34:54 - 145 -
241 Kuningas Andres 01:34:55 - 146 -
242 Atonen Meelis VAK STAIER 01:34:56 - 27 -
243 Kummer-Leman Ülle SPORTKESKUS.EE 01:34:58 - 2 -
244 Kasemets Andres 01:35:02 - 147 -
245 Luik Mart AJAKIRJADE KIRJASTUS 01:35:12 - 148 -
246 Semiskar Siim 01:35:17 - 149 -
247 Pärnassalu Toomas SS MARATHON 01:35:18 - 28 -
248 Teder Tenno 01:35:19 - 150 -
249 Pärtelpoeg Ingmar 01:35:20 - 151 -
250 Jürjen Lauri 01:35:21 - 152 -
251 Amer Toomas SK KUUSALU 01:35:21 - 153 -
252 Kenkmann Peeter RIIGIARHIIV 01:35:27 - 154 -
253 Peregontsev Vladislav 01:35:27 - 155 -
254 Priks Hanno VAK STAIER 01:35:27 - 16 -
255 Sikk Ivar RAHANDUSMINISTEERIUM 01:35:34 - 17 -
256 Lettermo Tanel 01:35:40 - 156 -
257 Leisalu Tanel ERGO 01:35:41 - 157 -
258 Hermansen Trygve 01:35:48 - 158 -
259 Leer Janek SPORTLAND 01:35:54 - 159 -
260 Karama Tarmo NEW DESIGN OÜ 01:35:56 - 160 -
261 Överus Priit INTERALTUS OÜ 01:35:56 - 29 -
262 Rannisto Roman 01:35:58 - 3 -
263 Shevoldajev Dmitri 01:36:00 - 5 -
264 Saue Tanel EESTI RAUDTEE SPORDIKLUBI 01:36:03 - 161 -
265 Põder Jaanus 01:36:04 - 162 -
266 Ennuste Madis DSV TRANSPORT 01:36:08 - 163 -
267 Petersons Edijs 01:36:12 - 30 -
268 Luidalepp Hannes 01:36:13 - 164 -
269 Raiend Urmo SK STAMINA 01:36:13 - 31 -
270 Treier Tarvo ERICSSON EESTI AS 01:36:22 - 165 -
271 Abner Andre SK STAMINA 01:36:30 - 166 -
272 Zavizion Mihhail 01:36:33 - 4 -
273 Kookla Eero 01:36:33 - 167 -
274 Tikva Indrek BCS ITERA 01:36:34 - 168 -
275 Vlasov Sergei 01:36:35 - 32 -
276 Paumets Meelis 01:36:37 - 169 -
277 Rõõmussar Raigo 01:36:38 - 170 -
278 Tõnne Grete SK CONTRA 01:36:39 - 3 -
279 Allikas Janek 01:36:40 - 171 -
280 Atso Tiit DELOITTE 01:36:51 - 172 -
281 Randmets Reigo SK VÕHMA SAUNANAISED 01:36:54 - 173 -
282 Teder Lauri 01:36:55 - 174 -
283 Hein Heigo LÄÄNEMAA KJK 01:36:56 - 175 -
284 Salm Juhan 01:36:57 - 176 -
285 Sauga Mari SWEDBANK 01:36:57 - 15 -
286 Rammul Risto 3M EESTI 01:37:15 - 177 -
287 Ruus Urmas 01:37:21 - 178 -
288 Tomingas Kalle MWX 01:37:22 - 179 -
289 Kapp Tarvo PHARMADULE 01:37:28 - 180 -
290 Mälter Meelis HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA 01:37:29 - 181 -
291 Raun Rain 01:37:29 - 182 -
292 Siren Indrek 01:37:35 - 183 -
293 Kiisler Andres 01:37:44 - 184 -
294 Nyiri Alec 01:37:45 - 18 -
295 Rozko Aivar POHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:37:48 - 19 -
296 Hallimäe Rain 01:37:50 - 5 -
297 Mägi Andre 01:37:53 - 185 -
298 Pajupuu Janno 01:37:53 - 186 -
299 Stolfot Ivo 01:37:57 - 187 -
300 Mihelson Vivian TALLINNA LINNAVALITSUS 01:37:57 - 16 -
301 Tubalkain Margus SK STAMINA 01:37:58 - 33 -
302 Vilumaa Martti 01:38:01 - 188 -
303 Jaama Maris SK VIRAAZ 01:38:01 - 3 -
304 Parisalu Edvin 01:38:01 - 189 -
305 Tops Rainer JALAJÄLG AS 01:38:04 - 190 -
306 Reineberg Tarmo 01:38:07 - 191 -
307 Bikejev Janek 01:38:10 - 192 -
308 Aros Argo LINDSTRÖM OÜ 01:38:14 - 193 -
309 Kaarma Risto SPORTLAND 01:38:18 - 8 -
310 Müürsepp Gert 3 STEP IT 01:38:20 - 194 -
311 Tavits Gaabriel 01:38:23 - 195 -
312 Eilat Taavi 01:38:23 - 17 -
313 Lindsalu Indrek 01:38:25 - 20 -
314 Gamzejev Erik AJALEHT PÕHJARANNIK 01:38:25 - 34 -
315 Mätlik Kaido 01:38:29 - 4 -
316 Lavrikova Svetlana 01:38:36 - 1 -
317 Järve Kaupo EESTI POSTI SPORDIKLUBI 01:38:37 - 196 -
318 Hafizov Jevgeni AS G4S EESTI 01:38:39 - 5 -
319 Taur Danel LOS TOROS 01:38:41 - 197 -
320 Savi Marti KERNEL 01:38:41 - 198 -
321 Rennit Leho 01:38:42 - 21 -
322 Luik Lily AS G4S EESTI 01:38:42 - 17 -
323 Bernard Irja OÜ BODY SHAPE 01:38:43 - 3 -
324 Puksand Kaspar 01:38:45 - 1 -
325 Valdna Alo EI OLE 01:38:49 - 199 -
326 Soosaar Marti 01:38:54 - 200 -
327 Hollo Janno GRAVERTE 01:38:55 - 201 -
328 Pärt Enn 01:39:00 - 6 -
329 Jõgi Erik SWEDBANK 01:39:04 - 202 -
330 Sikka Toivo 01:39:08 - 22 -
331 Bleive Agu 01:39:09 - 9 -
332 Ollep Janek 01:39:16 - 203 -
333 Udras Marko 01:39:18 - 204 -
334 Lõoke Alo SK TOONUS 01:39:19 - 205 -
335 Hendrikson Peeter 01:39:23 - 35 -
336 Mai Janar 01:39:25 - 18 -
337 Innos Steven 01:39:26 - 6 -
338 Jürgenstein Indrek SK STAMINA 01:39:26 - 36 -
339 Olvik Krister 01:39:29 - 206 -
340 Nassar Oskar 01:39:37 - 19 -
341 Süvari Alo 01:39:42 - 207 -
342 Siiak Indrek 01:39:46 - 208 -
343 Väizanen Urmo ARCO TRANSPORT AS 01:39:51 - 209 -
344 Paat Ly MYFITNESS 01:39:54 - 18 -
345 Pruus Marko MPM FASSAAD OÜ 01:39:55 - 210 -
346 Meier Raivo 01:39:57 - 2 -
347 Kess Alar 01:39:59 - 37 -
348 Suurkuusk Andres 01:40:02 - 23 -
349 Salla Jaanus 01:40:03 - 211 -
350 Talvis Inga 01:40:05 - 19 -
351 Roos Valeri 01:40:05 - 38 -
352 Oper Vampula VÕRU KJK LÕUNALÕVI 01:40:08 - 6 -
353 Välba Tarvo DHL 01:40:08 - 212 -
354 Lenk Anneli VAK STAIER 01:40:08 - 20 -
355 Lill Artur 01:40:11 - 39 -
356 Vennikas Heleen SS MARATHON/ROCCA AL MARE KOOL 01:40:14 - 3 -
357 Rõbalkin Ilja AS G4S EESTI 01:40:18 - 20 -
358 Sukk Gaspar 01:40:19 - 213 -
359 Lepik Tiit 01:40:21 - 214 -
360 Kuuskmann Madis ELION 01:40:24 - 215 -
361 Friedemann Mairold 01:40:29 - 216 -
362 Jänes Urmet 01:40:37 - 217 -
363 Uusküla Arno 01:40:37 - 218 -
364 Sikk Argo 01:40:42 - 219 -
365 Telling Juhan 01:40:46 - 40 -
366 Villup Marko 01:40:50 - 220 -
367 Õisnurm Ainar 01:40:53 - 221 -
368 Soosaar Sven-Erik 01:40:55 - 222 -
369 Sillamaa Alar 01:41:07 - 41 -
370 Brus Priit SWEDBANK 01:41:07 - 223 -
371 Cerins Didzis 01:41:10 - 24 -
372 Tulnola Timo TIMOTATTOO 01:41:11 - 25 -
373 Mättas Jaan VAK STAIER 01:41:15 - 1 -
374 Liebenau Raul SK VIRAAZ 01:41:15 - 10 -
375 Lemberg Anneken 01:41:16 - 21 -
376 Toome Rasmus 01:41:16 - 21 -
377 Mäekalle Meelis 01:41:18 - 42 -
378 Moor Toomas 01:41:18 - 43 -
379 Simm Kaarel SK VÕHMA SAUNANAISED 01:41:19 - 224 -
380 Kasela Meelis 01:41:25 - 44 -
381 Purgailis Jurgis 01:41:25 - 225 -
382 Sakkeus Jüri KPMG BALTICS 01:41:27 - 7 -
383 Anikin Sergei SKYPE 01:41:27 - 226 -
384 Toomingas Terje SK STAMINA 01:41:27 - 22 -
385 Kangur Taimi 01:41:31 - 23 -
386 Källu Heikki GILD BANKERS 01:41:33 - 227 -
387 Joonas Inge SEB 01:41:40 - 24 -
388 Loho Toomas PÕHJA POLITSEIPREFEKTUUR 01:41:41 - 228 -
389 Sulg Rünno ARCO VARA AS 01:41:42 - 229 -
390 Visnap Taavi 01:41:43 - 230 -
391 Marja Sulev SPORTKESKUS.EE 01:41:47 - 7 -
392 Murro Veiko 01:41:50 - 231 -
393 Saluveer Joona 01:41:50 - 232 -
394 Agu Risto SWEDBANK 01:41:53 - 233 -
395 Richardson Mark CHAPEL ALLERTON ROAD RUNNERS 01:41:53 - 45 -
396 Raun Eero 01:41:53 - 234 -
397 Kalda Ruth 01:41:55 - 4 -
398 Õun Jaan SEB 01:42:06 - 235 -
399 Herem Martin 01:42:07 - 236 -
400 Tankler Allar 01:42:07 - 237 -
401 Sildvee Märt 01:42:08 - 238 -
402 Sauga Indrek VBH ESTONIA 01:42:10 - 239 -
403 Engström Felix 01:42:10 - 240 -
404 Valgma Hillar CONVISO 01:42:11 - 241 -
405 Uiboaed Gert 01:42:12 - 242 -
406 Eisan Jaanika 01:42:13 - 4 -
407 Saarepera Indrek AB VISUAAL 01:42:16 - 46 -
408 Vihalem Margus TALLINNA ÜLIKOOL 01:42:17 - 243 -
409 Ambos Imre INTERALTUS 01:42:19 - 244 -
410 Talviste Einari WATERWORLD EXPEDITION 01:42:20 - 47 -
411 Heinmets Indrek JALAJÄLG 01:42:24 - 245 -
412 Sepp Tiit 01:42:24 - 246 -
413 Hermet Jarno 01:42:25 - 247 -
414 Neeme Eero-Margo 01:42:27 - 248 -
415 Puig Job 01:42:30 - 249 -
416 Hõimoja Hardi TTÜ 01:42:31 - 250 -
417 Sepp Margus JÄRVAKANDI GÜMNAASIUM 01:42:33 - 48 -
418 Atna Heiko 01:42:37 - 251 -
419 Noodla Martin 01:42:38 - 252 -
420 Linke Meelis 01:42:43 - 253 -
421 Ossa Alari 01:42:44 - 254 -
422 Peetsalu Veigo 01:42:47 - 255 -
423 Koger Teet 01:42:47 - 22 -
424 Raenok Ivo 01:42:48 - 8 -
425 Piht Danilo INTERALTUS OÜ 01:42:53 - 256 -
426 Milli Siim JALAJÄLG AS 01:43:00 - 23 -
427 Puidet Jaan TALLINNA KORVPALLILIIT 01:43:04 - 7 -
428 Laumets Henri 01:43:04 - 24 -
429 Reichmann Priit 01:43:08 - 257 -
430 Kangur Raul 01:43:10 - 258 -
431 Lellsaar Mikk 01:43:12 - 259 -
432 Sipelgas Katrin 01:43:13 - 25 -
433 Lukin Vahur SK LEKSI 44 01:43:16 - 260 -
434 Laanemaa Laur AJAKIRI ÜKS 01:43:17 - 261 -
435 Vill Urmas FILTER AS 01:43:35 - 49 -
436 Sankovski Raul AJAKIRI ÜKS 01:43:36 - 262 -
437 Brenner Hardi 01:43:39 - 263 -
438 Jerjomin Vladimir 01:43:46 - 50 -
439 Mäekivi Jaanus 01:43:52 - 264 -
440 Kiens Jüri 01:43:53 - 26 -
441 Alver Ott 01:43:54 - 265 -
442 Ruudi Martin 01:43:55 - 266 -
443 Kindlam Jaanika 01:43:55 - 26 -
444 Nurminen Tapio 01:44:00 - 267 -
445 Skepast Peeter 01:44:01 - 268 -
446 Vetevoog Kaido SK STAMINA 01:44:07 - 269 -
447 Knight Daniel EQUILA.EE 01:44:07 - 270 -
448 Kongo Kristjan FAZER 01:44:07 - 271 -
449 Albert Ago SKY PLUS 01:44:09 - 272 -
450 Kallas Priit 01:44:10 - 273 -
451 Vellau Reiko 01:44:11 - 274 -
452 Vall Erki 01:44:12 - 275 -
453 Kuurmaa Kaarel TALLINN2011 01:44:12 - 276 -
454 Meister Toomas 01:44:13 - 277 -
455 Tomingas Argo 01:44:18 - 278 -
456 Nurk Viljar 01:44:22 - 279 -
457 Pikand Sebastian 01:44:23 - 8 -
458 Possul Kadri INDIVIDUAAL 01:44:23 - 27 -
459 Palu Marken ESTONIAN AIR 01:44:23 - 280 -
460 Kertsmik Kalju 01:44:25 - 27 -
461 Maasikrand Mart 01:44:27 - 281 -
462 Kuravkin Dmitry SWEDBANK 01:44:28 - 282 -
463 Virunurm Kaur 01:44:28 - 283 -
464 Puhm Madis 01:44:29 - 284 -
465 Viira Valdo 01:44:30 - 51 -
466 Janson Sander 01:44:30 - 285 -
467 Lätt Jan EESTI KREDIIDIPANK 01:44:30 - 286 -
468 Vinogradov Vladimir FLOBERG TRANS 01:44:37 - 52 -
469 Vierikko Esko 01:44:39 - 2 -
470 Lopsik Andrei EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 01:44:40 - 9 -
471 Maiste Peep 01:44:42 - 28 -
472 Lapõnin Serafim 01:44:43 - 3 -
473 Pak Andres 01:44:45 - 287 -
474 Rääk Tarmo AS G4S EESTI 01:44:45 - 288 -
475 Raudsepp Peep 01:44:46 - 53 -
476 Kiens Tuuli 01:44:51 - 2 -
477 Vaher Annika 01:44:52 - 28 -
478 Pallas Helari BC TONDI 01:44:54 - 289 -
479 Kolk Marko 01:44:56 - 54 -
480 Hirmo Mairo 01:44:56 - 290 -
481 Sormunen Raivo ÄRIPÄEV 01:44:57 - 291 -
482 Rennit Uku 01:44:58 - 25 -
483 Laineste Andres 01:44:59 - 292 -
484 Meeksa Roman 01:44:59 - 293 -
485 Proode Arno EP SK 01:45:02 - 29 -
486 Rooks Pille TELE2 EESTI AS 01:45:05 - 29 -
487 Õun Eneke SEB 01:45:06 - 30 -
488 Irves Hillar 01:45:07 - 55 -
489 Kruusvall Filipp TALLINN2011 01:45:07 - 294 -
490 Pärtel Siret KOERU SK 01:45:09 - 5 -
491 Magdalenoks Janis NORDEA SPORDIKLUBI 01:45:10 - 295 -
492 Tops Assar AGROVARUSTUS OÜ 01:45:17 - 296 -
493 Opermann Valeri 01:45:21 - 56 -
494 Nikers Olevs 01:45:22 - 297 -
495 Ariva Leo 01:45:23 - 57 -
496 Mets Olav AS G4S EESTI 01:45:25 - 298 -
497 Soosaar Sten 01:45:25 - 299 -
498 Aamisepp Rainar 01:45:27 - 58 -
499 Grahv Margus EESTI MAKSU- JA TOLLIAMET 01:45:28 - 300 -
500 Metsaorg Jüri 01:45:28 - 59 -
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Enno Laul, enno.laul@etk.ee, 11.09.2009 12:28
Tere! Registreerisin ja maksin sügisjooksule ära!Kuid jätsin selgitusse andmed märkimata.Kust leiab infot registreerunute kohta? Teid tänades Enno
urr, , 11.09.2009 10:27
ei saa aru korraldaja üleskutsest - TULE RONGIGA - rong jõuab tallinnasse 10 minutit enne starti???
Aidi Vellamäe, vellamae345@hotmail.com, 09.09.2009 20:35
10 km jooks
Lauri, lauri.monvelt att mail.ee, 07.09.2009 20:38
Transport Rakverest Tallinna Sügisjooksule. Pakume Rakvere jooksusõpradele mugavat ja soodsat transpordivõimalust 13. septembril toimuvale SEB TALLINNA SÜGISJOOKSULE. Transpordivõimalust saavad kasutada nii 10km kui ka 21km jooksust osavõtjad. Väljumine Rakvere spordihalli (Kastani pst 12) eest kell 08.30. Saabumine Tallinna, Eesti Rahvusraamatukogu ette orienteeruvalt kell 09.45. Tagasisõit Rahvustaamatukogu eest kell 14.30 ning saabumine Rakvere spordihalli juurde orienteeruvalt kell 15.45. Transpordist osavõtjate meelespea: * Palume võistluse ajaks isiklikke asju bussi mitte jätta, asjad saab jätta korraldajate poolt pakutavasse pakihoidu. * Transport ei sisalda endas jooksust osavõtutasu. See tuleb tasuda korraldajatele eraldi. * Transport Rakvere-Tallinn-Rakvere maksab kokku eek 130.00. * Lisainfo ja registreerimine telefonil 52 04 575 (Lauri). Head jooksu!


Kõige populaarsemad
Sügisjooks 09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE