estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elion Estonian Cup maratonidesarja 12.09.2009 (2)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup finaaletapi Jõulumäel ning ühtlasi kogu käesoleva aasta sarivõistluse võitis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Akadeemiline ...
Elion Estonian Cup 2009 koondtulemused on uuendatud! 07.09.2009 (0)
Seisuga 7. september 2009 on uuendatud Elion Estonian Cup 2009 koondtulemuste tabelid.
Jõulumäe 53 km
Jõulumäe 26 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 16 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 12.09.2009
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 53 km 12:00
Poolmaraton 26 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume kindlasti 2010 aastal!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 Juudas Karl CFC 00:49:14 1 1200 Diploma
2 Neemela Kristjan Vooremaa Centrum IV 00:49:21 2 1194 Diploma
3 Kivistik Kristen JK Viko 00:49:26 3 1188 Diploma
4 Tarvis Peeter KoMo 00:50:12 4 1182 Diploma
5 Nõmmela Aksel CFC 00:51:17 5 1176 Diploma
6 Rebane Henry 00:51:24 6 1170 Diploma
7 Räim Mihkel JK Viiking 00:51:24 7 1164 Diploma
8 Laas Martin JK Tamme 00:51:26 8 1158 Diploma
9 Lippe Kevin Pärnu Kalev SK 00:52:28 9 1152 Diploma
10 Sepa Sander JK TAMME 00:52:40 10 1146 Diploma
11 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 00:52:48 11 1140 Diploma
12 Mäoma Silver TYS 00:52:52 1 1134 Diploma
13 Raba Ahto Pärnu Kalev SK 00:53:31 12 1128 Diploma
14 Lehemets Silver JK Viko 00:53:42 13 1122 Diploma
15 Arulaan Sten KJK 00:53:58 2 1116 Diploma
16 Urbas Alvar KJK 00:53:58 3 1110 Diploma
17 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 00:53:59 4 1104 Diploma
18 Tamm Margo TÜASK 00:54:02 14 1098 Diploma
19 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:54:06 5 1092 Diploma
20 Koch Kalju 00:54:26 1 1086 Diploma
21 Puntso Endrik JK Viiking 00:54:32 15 1080 Diploma
22 Saarnits Sten 00:54:42 16 1074 Diploma
23 Lehemets Siim JK Viko 00:54:51 6 1068 Diploma
24 Nestor Paul 00:54:55 17 1062 Diploma
25 Tilk Rait Komo 00:56:02 1 1056 Diploma
26 Altermann Mikk SK Rakke/FUJI 00:56:53 18 1050 Diploma
27 Kolli Madis 00:56:58 19 1044 Diploma
28 Mere Markus Pärnu Kalur 00:57:02 20 1038 Diploma
29 Luhaorg Siim KoMo 00:57:11 21 1032 Diploma
30 Puusta Kert kjk 00:57:29 7 1026 Diploma
31 Kornet Kalev 00:57:30 2 1021 Diploma
32 Mõttus Raivo 00:57:30 3 1016 Diploma
33 Furmane Linda Valmiera - Ripo autocentrs / RRS 00:57:56 1 1011 Diploma
34 Karus Tiit 00:58:12 2 1006 Diploma
35 Kivistik Gert JK Viko 00:58:28 8 1001 Diploma
36 Rannala Ivar 00:58:54 4 996 Diploma
37 Lillend Allan 00:58:58 5 991 Diploma
38 Eamets Jaanus 00:59:06 6 986 Diploma
39 Kütt Sander 00:59:07 22 981 Diploma
40 Lepik Sirje Taaralinna Rattanaised 00:59:15 2 976 Diploma
41 Redi Karin Taaralinna Rattanaised 00:59:35 3 971 Diploma
42 Kalm Keijo CFC 00:59:40 9 966 Diploma
43 Mõttus Risto 00:59:44 7 961 Diploma
44 Pettai Jaanus Tornimäe Kotkad 00:59:48 8 956 Diploma
45 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:59:49 10 951 Diploma
46 Varik Ott 01:00:13 9 946 Diploma
47 Eamets Joonas 01:00:26 10 941 Diploma
48 Mesi Ilmar 01:00:31 3 936 Diploma
49 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:00:38 11 931 Diploma
50 Kivipalu Kristjan Investment Agency 01:00:39 11 926 Diploma
51 Eenraid Priit 01:00:45 12 921 Diploma
52 Enok Holger 01:00:50 13 916 Diploma
53 Rüütel Erik 01:00:50 12 911 Diploma
54 Matvejeva Jana SK Vargamäe 01:01:02 1 906 Diploma
55 Simberg Priit Püha Loomaaed 01:01:30 14 901 Diploma
56 Hütt Petri IT College 01:01:36 15 896 Diploma
57 Rannala Rando 01:01:48 16 891 Diploma
58 Randver Sander 01:01:50 23 886 Diploma
59 Peterson Hendrik 01:01:52 17 881 Diploma
60 Einroos Marju 01:02:01 2 876 Diploma
61 Randver Margit Team Rimi Cycling Naised 01:02:12 3 872 Diploma
62 Saar Tõnis kjk 01:02:16 13 868 Diploma
63 Kaarjärv Maris 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji 01:02:19 1 864 Diploma
64 Uibu Aivar 01:02:19 18 860 Diploma
65 Kuusk Anti Püha Loomaaed 01:02:25 19 856 Diploma
66 Lippe Silvia Pärnu Kalev 01:02:27 2 852 Diploma
67 Ärmpalu Aare Vooremaa Centrum IV 01:02:28 20 848 Diploma
68 Vendelin Karl-Arnold JK Viko 01:02:29 14 844 Diploma
69 Kukk Jaak Vooremaa Centrum IV 01:02:31 24 840 Diploma
70 Vsivtseva Jelena 01:02:32 4 836 Diploma
71 Kapp Riho Ambla SK 01:02:39 4 832 Diploma
72 Järva Keio 01:02:43 25 828 Diploma
73 Raie Anette HVSK PREILIDE TEAM 01:02:54 4 824 Diploma
74 Eismel Eiko Marepleks 01:02:58 21 820 Diploma
75 Oja Marek 01:03:02 22 816 Diploma
76 Kavak Raiko IiTee 01:03:20 23 812 Diploma
77 Õisma Hannes Loomaaed 01:03:21 24 808 Diploma
78 Janke Maido IiTee 01:03:23 25 804 Diploma
79 Karus Kalev Elion SK 01:03:25 26 800 Diploma
80 Vaarmets Elar 01:03:32 27 796 Diploma
81 Viinapuu Ragnar Elion SK 01:03:33 26 792 Diploma
82 Keller Oliver KJK 01:03:35 15 788 Diploma
83 Raidla Gert KJK 01:03:43 16 784 Diploma
84 Sojone Janely 01:03:44 5 780 Diploma
85 Sarik Taavi Rõuge Racing Team 01:03:44 27 776 Diploma
86 Lõsov Olev 01:03:45 28 772 Diploma
87 Tamm Ergo JK Viko 01:03:48 17 768 Diploma
88 Eenraid Peep 01:03:54 29 764 Diploma
89 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:04:01 3 760 Diploma
90 Tuisk Väino 01:04:03 30 756 Diploma
91 Jõumees Karl Suusaklubi Jõulu 01:04:09 18 752 Diploma
92 Metsaots Krista 01:04:26 5 748 Diploma
93 Enok Ergi 01:04:41 31 744 Diploma
94 Kriisa Tiina 01:04:47 6 740 Diploma
95 Punka Heikki westline team 01:04:49 32 736 Diploma
96 Tammemäe Kaupo Viljandi Suusaklubi 01:04:52 19 732 Diploma
97 Väli Reigo 01:04:56 33 728 Diploma
98 Vaga Kristo Enn KJK 01:04:58 20 724 Diploma
99 Laas Johan 01:05:04 5 720 Diploma
100 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:05:15 6 716 Diploma
101 Laul Margo RPM RATTATIIM 01:05:19 34 713 Diploma
102 Pung Peeter Vooremaa Centrum IV 01:05:25 21 710 Diploma
103 Kuusik Jaanus 01:05:31 35 707 Diploma
104 Pohlak Piia 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:05:50 7 704 Diploma
105 Kivipõld Triin Väike-Maarja RSK Naised 01:05:55 4 701 Diploma
106 Kõivumägi Georg 01:05:57 22 698 Diploma
107 Samberg Janek Kinar 01:06:01 36 695 Diploma
108 Kristal Kaspar Cosmos 01:06:10 28 692 Diploma
109 Vavilov Dmitri 01:06:11 38 689 Diploma
110 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:06:12 37 686 Diploma
111 Oinus Margot Taaralinna Rattanaised 01:06:25 8 683 Diploma
112 Teesalu Henri Pärnu Kalev SK 01:06:30 29 680 Diploma
113 Ots Aivar 01:06:30 39 677 Diploma
114 Toome Relika Spordiklubi Rakke FUJI / EXPERT Rakvere 01:06:32 9 674 Diploma
115 Ansip Ethel 01:06:36 7 671 Diploma
116 Kaasik Morten Columbus IT 01:06:38 40 668 Diploma
117 Arras Ants 01:06:42 41 665 Diploma
118 Sarapuu Indrek 01:06:51 42 662 Diploma
119 Tääkre Siim 01:06:58 43 659 Diploma
120 Lumiste Andrus 01:07:03 44 656 Diploma
121 Teder Martin Johannes KJK 01:07:08 23 653 Diploma
122 Parv Alar 01:07:12 45 650 Diploma
123 Stalberg Tair KJK 01:07:15 24 647 Diploma
124 Lõhmus Taivo 01:07:16 46 644 Diploma
125 Kuslap Epp Paluküla Team 01:07:28 10 641 Diploma
126 Mööl Mark 01:07:41 47 638 Diploma
127 Pung Peeter VOC 01:07:52 48 635 Diploma
128 Pikner Urmas Harju Inkasso 01:07:57 49 632 Diploma
129 Kaldas Tarmo 01:08:06 50 629 Diploma
130 Ers Alger 01:08:11 51 626 Diploma
131 Õispuu Mairis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:08:23 11 623 Diploma
132 Pulst Erki 01:08:29 52 620 Diploma
133 Kuslap Avo Paluküla Team 01:08:48 53 617 Diploma
134 Hallik Rando HAGAR 01:08:53 54 614 Diploma
135 Allas Kalle 01:08:56 55 611 Diploma
136 Greenbaum Märt 01:09:00 6 608 Diploma
137 Jaanson Erki 01:09:15 56 605 Diploma
138 Narusk Silja 01:09:17 5 602 Diploma
139 Kangur Tarmo 01:09:36 57 599 Diploma
140 Toome Ronald Spordiklubi Rakke FUJI / EXPERT Rakvere 01:09:40 30 596 Diploma
141 Laikoja Rein 01:09:54 58 593 Diploma
142 Salumäe Maarja-Liis Nõmme SK 01:09:56 12 590 Diploma
143 Klein Karl JK Viko 01:09:57 31 587 Diploma
144 Kiristaja Hendrik 01:10:01 25 584 Diploma
145 Allikajaka Anneli 01:10:04 6 581 Diploma
146 Aimsalu Mart 01:10:05 59 578 Diploma
147 Plees Rebeka Toyota Amserv Team 01:10:11 7 575 Diploma
148 Ormisson Veikko Thule Team Estonia 01:10:15 60 572 Diploma
149 Rullingo Eik Baltic Hunter 01:10:17 61 569 Diploma
150 Ilus Andrus Westline Team 01:10:20 62 566 Diploma
151 Kirch Mareck 01:10:22 63 564 Diploma
152 Väärtmaa Tambet 01:10:22 32 562 Diploma
153 Tamme Ringo Marepleks 01:10:22 64 560 Diploma
154 Kristal Kaur Cosmos 01:10:29 65 558 Diploma
155 Tähe Tarvi KilluMees 01:10:33 66 556 Diploma
156 Kiipus Catry 01:10:41 8 554 Diploma
157 Ottender Uwe 01:10:52 67 552 Diploma
158 Arnek Adeele SK Jõulu 01:10:55 9 550 Diploma
159 Perner Arnold Jalgrattaklubi VIKO 01:10:57 7 548 Diploma
160 Lugenberg Arvi 01:11:04 68 546 Diploma
161 Müristaja Mart 01:11:06 8 544 Diploma
162 Pesor Siim KoMo 01:11:10 26 542 Diploma
163 Sofjin Mihhail 01:11:18 69 540 Diploma
164 Maidlas Marko 01:11:19 70 538 Diploma
165 Lepik Siim TÜASK 01:11:21 27 536 Diploma
166 Türn Toomas 01:11:31 71 534 Diploma
167 Kaarjärv Martin 01:11:31 72 532 Diploma
168 Tammiste Allan 01:11:36 73 530 Diploma
169 Berning Janika Jõelähtme SINGEL Naised 01:11:40 8 528 Diploma
170 Veski Karel 01:11:56 74 526 Diploma
171 Adamson Monika Paar 01:12:06 10 524 Diploma
172 Arras Kristjan 01:12:07 75 522 Diploma
173 Peetso Mart Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:12:22 28 520 Diploma
174 Kütt Karel 01:12:32 33 518 Diploma
175 Klettenberg Ivo 01:12:34 76 516 Diploma
176 Ööpik Ainika Päikeseratas 01:12:37 11 514 Diploma
177 Rimmel Marje 01:12:45 12 512 Diploma
178 Pedosk Kaja 01:13:01 9 510 Diploma
179 Saarlaid Jaanus UusSuund 01:13:02 77 508 Diploma
180 Taan Sander GRÜNDER SPORT 01:13:08 29 506 Diploma
181 Kuusemets Laura 01:13:13 13 504 Diploma
182 Kriisa Nele 01:13:13 14 502 Diploma
183 Kangilaski Erik 01:13:28 30 500 Diploma
184 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 01:13:44 31 498 Diploma
185 Mikotin Kaido 01:13:47 78 496 Diploma
186 Rullingo Helery Baltic Hunter 01:13:47 15 494 Diploma
187 Nool Sander 01:13:49 32 492 Diploma
188 Eamets Annika 01:13:49 10 490 Diploma
189 Pruul Priit 01:13:55 79 488 Diploma
190 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 01:14:11 11 486 Diploma
191 Avarsalu Kert KJK 01:14:34 33 484 Diploma
192 Vaidila Algis Raudmees 01:14:41 80 482 Diploma
193 Laikoja Ilmar 01:14:49 9 480 Diploma
194 Vare Mart 01:14:54 81 478 Diploma
195 Gaver Maire 01:14:57 13 476 Diploma
196 Männik Margit Päikeseratas 01:15:09 12 474 Diploma
197 Kuusik Roland 01:15:15 82 472 Diploma
198 Kamps Markus 01:15:16 83 470 Diploma
199 Õispuu Imre 01:15:24 84 468 Diploma
200 Mälgi Ailen 01:15:24 14 466 Diploma
201 Põhako Priit Loomaaed 01:15:26 85 465 Diploma
202 Rondo Kersti Westline Team 01:15:32 13 464 Diploma
203 Kaasik Arne Columbus IT 01:15:33 86 463 Diploma
204 Tuul Peeter 01:15:34 87 462 Diploma
205 Taru Egon 01:15:38 88 461 Diploma
206 Räppo Triinu 01:15:39 15 460 Diploma
207 Õispuu Ingvar Maak 01:15:45 89 459 Diploma
208 Parkel Ago 01:15:46 90 458 Diploma
209 Vene Veli Morten 01:15:48 91 457 Diploma
210 Malberg Kriste ILOPRINT Team II 01:15:53 14 456 Diploma
211 Kappet Mart 01:16:01 92 455 Diploma
212 Maidla Annela Jõelähtme Singel 01:16:08 16 454 Diploma
213 Vilt Kristiina Jõelähtme SINGEL Naised 01:16:08 17 453 Diploma
214 Heinmets Urmas A. 01:16:08 93 452 Diploma
215 Alttoa Hannes 01:16:19 94 451 Diploma
216 Lepp Kevin 01:16:20 34 450 Diploma
217 Pärsim Priit VELONOID 01:16:20 95 449 Diploma
218 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 01:16:42 96 448 Diploma
219 Erm Priit 01:16:44 97 447 Diploma
220 Ehandi Ruth Eesti Raudtee 2 01:16:46 15 446 Diploma
221 Aak Sibelle Hawaii Express 01:16:48 18 445 Diploma
222 Laursoo Kaspar Tartu Suusaklubi 01:16:55 34 444 Diploma
223 Juusu Martin 01:16:56 98 443 Diploma
224 Laugmaa Tõnu 01:16:56 99 442 Diploma
225 Kukk Andres 01:17:06 100 441 Diploma
226 Riivald Monika 01:17:19 19 440 Diploma
227 Nurges Kaja 01:17:19 16 439 Diploma
228 Käär Kätlin 01:17:27 20 438 Diploma
229 Heinmets Laidi 01:17:30 17 437 Diploma
230 Zibko Juris 01:17:39 101 436 Diploma
231 Malberg Kersti ILOPRINT Team II 01:17:45 21 435 Diploma
232 Karing Krista 01:17:49 16 434 Diploma
233 Põldoja Martin Tartu SK Velo 01:17:56 35 433 Diploma
234 Kivisild Janno 01:17:57 102 432 Diploma
235 Lindeberg Stina ScanBalt Trailer 01:18:06 22 431 Diploma
236 Lang Mae Taaralinna Rattanaised 01:18:25 17 430 Diploma
237 Saarts Tarmo 01:18:39 103 429 Diploma
238 Moorits Rünno 01:18:42 104 428 Diploma
239 Reinik Indrek 01:18:43 36 427 Diploma
240 Sarv Jan-Erik CFC 01:19:10 35 426 Diploma
241 Tarjus Piret 01:19:16 18 425 Diploma
242 Koger Aivo Elion SK 01:19:22 105 424 Diploma
243 Kantsik Tiina 01:19:26 23 423 Diploma
244 Suitso Piret 01:19:33 19 422 Diploma
245 Jürisoo Kristi 01:19:40 24 421 Diploma
246 Jõenurm Reet Eesti Raudtee 2 01:19:44 25 420 Diploma
247 Krüger Grete 01:19:47 26 419 Diploma
248 Matto Vallo 01:20:07 106 418 Diploma
249 Nodapera Merle 01:20:08 27 417 Diploma
250 Jääger Katre Kentaur Haldus 01:20:08 28 416 Diploma
251 Toome Martin Viljandi Rattaklubi 01:20:37 37 415 Diploma
252 Kask Heiki 01:20:44 107 414 Diploma
253 Toome Kristo Vilajndi Rattaklubi 01:20:52 36 413 Diploma
254 Sinisaar Indrek Trimen Capital 01:20:52 108 412 Diploma
255 Annus Siret 01:20:55 20 411 Diploma
256 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 01:21:01 109 410 Diploma
257 Männik Marju 01:21:01 29 409 Diploma
258 Parm Marleen SK Saarde 01:21:01 18 408 Diploma
259 Vavulski Mari Team Ride 2008 01:21:06 30 407 Diploma
260 Arnemann Regina SK Saarde 01:21:10 31 406 Diploma
261 Nõmmik Tiivi Elion SK 01:21:32 32 405 Diploma
262 Miljukova Claire SK Vargamäe 01:21:47 33 404 Diploma
263 Mälk Chrislyn GLIMSTEDT 01:22:00 34 403 Diploma
264 Kulp Siim 01:22:10 37 402 Diploma
265 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK Naised 01:22:14 35 401 Diploma
266 Tuul Karin 01:22:37 21 400 Diploma
267 Pärtel Ele Merike Päikeseratas 01:22:54 22 399 Diploma
268 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 01:22:59 19 398 Diploma
269 Laursoo Tõnu 01:23:01 110 397 Diploma
270 Looga Lauri Columbus IT 01:23:01 111 396 Diploma
271 Tõnisson Heidi 01:23:02 36 395 Diploma
272 Maddison Annemari 01:23:05 37 394 Diploma
273 Privoi Kätrin 01:23:08 38 393 Diploma
274 Peets Kadi Päikeseratas 01:23:10 39 392 Diploma
275 Tammert Riho Tõukerattamees 01:23:15 112 391 Diploma
276 Küünal Lea 01:25:04 23 390 Diploma
277 Talihärm Maire Eesti Raudtee 2 01:25:04 24 389 Diploma
278 Lepp Kaja 01:25:39 25 388 Diploma
279 Maalmeister Margit Eesti Energia Spordiklubi 01:25:59 26 387 Diploma
280 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 01:26:27 40 386 Diploma
281 Enok Egerd 01:26:37 38 385 Diploma
282 Talu Anu Westline Team 01:26:38 27 384 Diploma
283 Enok Janne 01:27:00 28 383 Diploma
284 Nurk Ave 01:27:05 29 382 Diploma
285 Soidla Evelin 01:27:16 41 381 Diploma
286 Tubli Helena 01:28:13 42 380 Diploma
287 Koosa Kasper 01:28:16 39 379 Diploma
288 Kaasik Rutt 01:29:19 30 378 Diploma
289 Kaldas Liina 01:29:40 43 377 Diploma
290 Enok Geili 01:29:48 20 376 Diploma
291 Algpeus Tiina 01:30:10 31 375 Diploma
292 Algpeus Urmas 01:30:12 113 374 Diploma
293 Nurk Margit 01:30:24 44 373 Diploma
294 Moorits Maris 01:30:35 45 372 Diploma
295 Rauniste Kairi 01:30:51 32 371 Diploma
296 Volmer Karl 01:31:00 40 370 Diploma
297 Toome Aivar Viljandi Rattaklubi 01:31:44 114 369 Diploma
298 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 01:32:23 115 368 Diploma
299 Toome Helle Viljandi Rattaklubi 01:33:09 33 367 Diploma
300 Viskov Rait 01:33:51 41 366 Diploma
301 Kahn Katrin 01:34:23 46 365 Diploma
302 Narusk Liis 01:35:23 47 364 Diploma
303 Kangur Kairi 01:35:31 34 363 Diploma
304 Semjonov Reelika 01:37:09 48 362 Diploma
305 Suba Mari 01:39:19 49 361 Diploma
306 Sildaru Aidi 01:40:06 35 360 Diploma
307 Eelmere Anne 01:41:04 36 359 Diploma
308 Konno Pille CFC 01:41:48 37 358 Diploma
309 Astok Andreas DeLaval 01:43:07 42 357 Diploma
310 Mänd Pille Eesti Raudtee 2 01:47:09 38 356 Diploma
311 Pärsimägi Ane Enics'i naised 01:49:19 39 355 Diploma
312 Lind Merit GLIMSTEDT 01:53:03 50 354 Diploma
313 Reimets Ramon Glimstedt 01:53:03 116 353 Diploma
314 Nõmmela Therese 01:54:24 21 352 Diploma
315 Kirss Monika Alpiexpress 01:54:27 40 351 Diploma
316 Nõmmela Hiie 02:05:44 41 350 Diploma
317 Mägi Kristel Ummisjalu 02:14:36 42 349 Diploma
318 Villems Kerli Ummisjalu 02:16:27 22 348 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alkonoom, , 24.09.2009 23:53
Ei ole küll väga viriseja tüüp aga kas keegi teine sellist fenomeni ei märganud, et distants oli 53 km aga diplomil on kirjas hooaja lõpu puhul 58
joss, , 17.09.2009 18:43
http://vimeo.com/6611748
Mina, , 17.09.2009 16:46
Sander ja Indrek, rahu ainult rahu, ma tegin ainult nalja natukene
veikko, veikko@tempo.ee, 17.09.2009 15:16
härra kellele ma laenasin sisekummi ca 10 kilti enne lõppu ja (olin eesti posti sõiduvormis) äkki võtad ühendust meili teel. veikko@tempo.ee
Sander, , 17.09.2009 14:56
Indrekuga 100% nõus. Leitud asjad tuleks korraldaja kätte viia, mitte hakata tasu välja pressima. Sisuliselt on tegemist vargusega.
indrek, , 17.09.2009 11:50
leiutasu väljanõudmise idee on mingi f**king peipsitagune mõttelaad. Et kärvaksite "nendesse leitud" asjadesse.
ratas1, , 16.09.2009 21:34
Tähh! Sain lastesõitude tulemused! Väga viis!
KK, , 16.09.2009 19:11
TV14 kell 22:00 Jõulumäe EEC
Sander, , 16.09.2009 14:23
leiutasust võib otsekontaktidel rääkida.
Sander, , 16.09.2009 10:34
musta raamiga


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE