estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elion Estonian Cup maratonidesarja 12.09.2009 (2)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup finaaletapi Jõulumäel ning ühtlasi kogu käesoleva aasta sarivõistluse võitis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Akadeemiline ...
Elion Estonian Cup 2009 koondtulemused on uuendatud! 07.09.2009 (0)
Seisuga 7. september 2009 on uuendatud Elion Estonian Cup 2009 koondtulemuste tabelid.
Jõulumäe 53 km
Jõulumäe 26 km

301 Moved Permanently Date: Thu, 29 Jun 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 12.09.2009
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 53 km 12:00
Poolmaraton 26 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume kindlasti 2010 aastal!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. PKT    
1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:53:46 01:19:59 1 1500 Diploma
2 Oras Allan Rietumu Banka-Riga 01:53:47 01:19:59 2 1495 Diploma
3 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 01:53:48 01:19:58 1 1492 Diploma
4 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 01:54:14 01:19:58 3 1490 Diploma
5 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 01:54:14 01:20:05 4 1489 Diploma
6 Sorokin Dimitriy Rietumu Banka-Riga 01:54:16 01:19:59 5 1488 Diploma
7 Bekmanis Indulis Rietumu Banka-Riga 01:54:41 01:20:01 1 1487 Diploma
8 Eisaks Kalvis Rietumu Banka 01:54:50 01:19:59 6 1486 Diploma
9 Puu Henno FIXUS SPORT 01:54:50 01:20:01 7 1485 Diploma
10 Zviedris Normunds Extreme Sport 01:54:51 01:20:08 2 1484 Diploma
11 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 01:55:08 01:19:59 8 1483 Diploma
12 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 01:55:10 01:20:01 1 1482 Diploma
13 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 01:55:21 01:20:00 9 1481 Diploma
14 Selder Taavi Rietumu Banka-Riga 01:55:36 01:20:01 10 1480 Diploma
15 Tuisk Priit Hawaii Express Team 01:56:26 01:20:18 11 1479 Diploma
16 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 01:57:04 01:20:19 12 1478 Diploma
17 Racenajs Kristofers Rietumu Banka-Riga 01:57:34 01:20:02 13 1477 Diploma
18 Olle Raul Amserv Toyota Team 01:57:55 01:20:19 3 1476 Diploma
19 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 01:58:06 01:20:00 14 1475 Diploma
20 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 01:58:11 01:21:57 2 1474 Diploma
21 Karu Virgo Hawaii Express Team 01:58:29 01:21:57 4 1473 Diploma
22 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 01:59:14 01:22:30 15 1472 Diploma
23 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 01:59:17 01:22:33 5 1471 Diploma
24 Neemela Tarmo Extreme Sport 01:59:17 01:21:58 6 1470 Diploma
25 Schumann Riivo FIXUS SPORT 01:59:36 01:22:34 16 1469 Diploma
26 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 01:59:53 01:21:58 2 1468 Diploma
27 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 02:00:01 01:22:31 17 1467 Diploma
28 Öpik Oliver velo clubbers 02:00:03 01:22:31 18 1466 Diploma
29 Benhens Ernests RRS 02:00:08 01:22:34 3 1465 Diploma
30 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:00:10 01:22:32 19 1464 Diploma
31 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:00:11 01:22:35 20 1463 Diploma
32 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:00:30 01:22:30 21 1462 Diploma
33 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:01:04 01:23:22 22 1461 Diploma
34 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:01:20 01:22:33 7 1460 Diploma
35 Veelmaa Taavi !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:01:26 01:23:21 4 1459 Diploma
36 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:01:39 01:23:01 3 1458 Diploma
37 Kask Jaanus 02:01:43 01:23:23 23 1457 Diploma
38 Põvvat Rainer TÜ ASK 02:01:43 01:22:35 24 1456 Diploma
39 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:02:01 01:24:23 25 1455 Diploma
40 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB 2 02:02:03 01:23:24 26 1454 Diploma
41 Magus Margus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:02:07 01:24:16 5 1453 Diploma
42 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:02:13 01:25:30 6 1452 Diploma
43 Arumägi Anti CFC 02:02:14 01:24:20 7 1451 Diploma
44 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:02:20 01:23:21 27 1450 Diploma
45 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:02:22 01:22:36 28 1449 Diploma
46 Berkis Valdis Rietumu Banka-Riga 02:02:28 01:22:34 8 1448 Diploma
47 Eljas Avo püha loomaaed 02:02:40 01:24:32 29 1447 Diploma
48 Kruuse Rommi velo clubbers 02:02:43 01:24:19 30 1446 Diploma
49 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:02:44 01:22:32 31 1445 Diploma
50 Lond Rain ISC Adventure Team 02:02:44 01:24:21 32 1444 Diploma
51 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:02:47 01:24:20 33 1443 Diploma
52 Laanela Danek 02:02:50 01:23:20 34 1442 Diploma
53 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:02:58 01:23:01 4 1441 Diploma
54 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:03:00 01:21:59 35 1440 Diploma
55 Mets Are Cosmos Team 02:03:06 01:24:15 1 1439 Diploma
56 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:03:11 01:24:34 36 1438 Diploma
57 Aasla Meelis FIXUS SPORT 02:03:23 01:24:17 37 1437 Diploma
58 Lipp Sulev ProShop.ee 02:03:28 01:24:17 38 1436 Diploma
59 Rei Tarmo CFC 02:03:43 01:24:19 39 1435 Diploma
60 Pallo Rait Mavic 02:03:43 01:24:14 40 1434 Diploma
61 Vist Kalev CFC 02:04:21 01:23:33 8 1433 Diploma
62 Pajur Rivo velo clubbers 02:04:21 01:24:18 41 1432 Diploma
63 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:04:31 01:24:21 42 1431 Diploma
64 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:05:02 01:23:36 9 1430 Diploma
65 Rebane Meelis Mavic 02:05:04 01:25:32 43 1429 Diploma
66 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:05:06 01:25:31 9 1428 Diploma
67 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:05:06 01:25:33 44 1427 Diploma
68 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:05:12 01:25:35 45 1426 Diploma
69 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:05:23 01:25:21 10 1425 Diploma
70 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:05:43 01:25:30 46 1424 Diploma
71 Räim Riko SK Jupo 02:05:59 01:26:27 47 1423 Diploma
72 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:06:06 01:26:16 48 1422 Diploma
73 Roose Riivo 02:06:07 01:26:51 10 1421 Diploma
74 Vähi Jaagup Tartu SK VELO 02:06:11 01:27:07 49 1420 Diploma
75 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:06:16 01:26:19 11 1419 Diploma
76 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:06:25 01:26:20 50 1418 Diploma
77 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:06:55 01:26:16 51 1417 Diploma
78 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum I 02:07:00 01:25:40 52 1416 Diploma
79 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:07:03 01:27:20 53 1415 Diploma
80 Alesmaa Martti CFC 02:07:11 01:27:15 11 1414 Diploma
81 Olle Kert 02:07:12 01:26:21 54 1413 Diploma
82 Veri Aivar Pentathlon 02:07:21 01:27:28 12 1412 Diploma
83 Pesor Kaido KoMo 02:07:25 01:26:00 55 1411 Diploma
84 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:07:25 01:24:39 56 1410 Diploma
85 Eiduka Ivanda Rietumu Banka-Riga 02:07:25 01:27:13 1 1409 Diploma
86 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:07:35 01:26:22 13 1408 Diploma
87 Karro Margus Tartu SK VELO 02:08:00 01:27:10 57 1407 Diploma
88 Sarv Jaanus hawaii 02:08:25 01:27:15 58 1406 Diploma
89 Jõgi Joonas CFC 02:08:30 01:25:56 5 1405 Diploma
90 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi I 02:08:34 01:25:58 59 1404 Diploma
91 Eilo Siim SK Rakke/FUJI 02:08:43 01:27:30 12 1403 Diploma
92 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:08:44 01:27:16 60 1402 Diploma
93 Apivala Juss Mavic 02:08:48 01:27:23 61 1401 Diploma
94 Kuhi Rainer Skype 02:08:49 01:27:22 62 1400 Diploma
95 Pani Marek 02:08:55 01:27:19 63 1399 Diploma
96 Sarv Sten CFC 02:08:58 01:27:14 6 1398 Diploma
97 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 02:08:59 01:26:00 64 1397 Diploma
98 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:09:00 01:27:16 14 1396 Diploma
99 Põld Ivo Cosmos Team 02:09:02 01:28:36 15 1395 Diploma
100 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:09:03 01:28:06 13 1394 Diploma
101 Naumov Aleksei Assa Kesoro 02:09:06 01:27:18 65 1393 Diploma
102 Tupits Ivo 02:09:13 01:28:01 16 1392 Diploma
103 Kand Peeter 02:09:21 01:27:56 17 1391 Diploma
104 Leigri Mehis KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:09:25 01:27:59 14 1390 Diploma
105 Vilums Guntis Smiltene 02:09:31 01:27:39 2 1389 Diploma
106 Kallari Taimar EHTE 02:09:38 01:28:42 18 1388 Diploma
107 Antoniak Marek SPORDIPARTNER 2 02:09:55 01:27:13 19 1387 Diploma
108 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:10:00 01:28:40 66 1386 Diploma
109 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:10:07 01:28:56 20 1385 Diploma
110 Laanemets Raivo 02:10:15 01:27:56 21 1384 Diploma
111 Õun Valdur 02:10:17 01:28:35 67 1383 Diploma
112 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:10:24 01:28:44 68 1382 Diploma
113 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:10:29 01:28:07 2 1381 Diploma
114 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:10:33 01:29:16 69 1380 Diploma
115 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:10:37 01:30:15 70 1379 Diploma
116 Harand Allan ProShop.ee 02:10:42 01:28:41 71 1378 Diploma
117 Põldma Mirko 02:10:47 01:27:18 72 1377 Diploma
118 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:10:58 01:28:04 73 1376 Diploma
119 Sööt Martin TÜSK 02:11:04 01:25:12 74 1375 Diploma
120 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:11:08 01:28:41 75 1374 Diploma
121 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:11:09 01:27:12 76 1373 Diploma
122 Põldma Tõnu 02:11:15 01:26:21 22 1372 Diploma
123 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:11:17 01:27:46 23 1371 Diploma
124 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:11:22 01:28:50 77 1370 Diploma
125 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:11:29 01:28:40 24 1369 Diploma
126 Soodla Kristjan Amserv Toyota Team 02:11:33 01:28:54 78 1368 Diploma
127 Talu Priit Westline Team I 02:11:45 01:28:39 79 1367 Diploma
128 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:11:58 01:28:43 3 1366 Diploma
129 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:11:59 01:29:33 80 1365 Diploma
130 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:12:07 01:29:10 25 1364 Diploma
131 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:12:09 01:30:12 26 1363 Diploma
132 Iljenko Andrejs Smiltene 02:12:13 01:30:20 27 1362 Diploma
133 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:12:24 01:28:42 28 1361 Diploma
134 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:12:28 01:27:09 7 1360 Diploma
135 Veski Tanel Extreme Sport 02:12:29 01:30:19 81 1359 Diploma
136 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:12:33 01:30:36 82 1358 Diploma
137 Palm Tõnno Dünamo 02:12:35 01:30:16 83 1357 Diploma
138 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:12:41 01:30:43 84 1356 Diploma
139 Aibast Erik ProShop.ee 02:12:41 01:29:09 85 1355 Diploma
140 Käit Tiit 02:12:43 01:30:19 86 1354 Diploma
141 Reinpõld Risto Skype 02:12:45 01:28:53 87 1353 Diploma
142 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:12:48 01:28:56 88 1352 Diploma
143 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:12:48 01:28:45 89 1351 Diploma
144 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:12:56 01:30:44 90 1350 Diploma
145 Puusepp Kaito Westline Team III 02:13:04 01:31:02 91 1349 Diploma
146 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:13:05 01:30:08 15 1348 Diploma
147 Einroos Raino 02:13:08 01:31:00 29 1347 Diploma
148 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:13:11 01:30:36 30 1346 Diploma
149 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:13:17 01:28:59 92 1345 Diploma
150 Part Taavi Hawaii Express Team 02:13:21 01:30:27 93 1344 Diploma
151 Rohelaan Ken 02:13:24 01:30:59 16 1343 Diploma
152 Ivanov Mihhail 02:13:28 01:30:42 94 1342 Diploma
153 Arula Raul TARTU SK VELO 02:13:35 01:30:06 4 1341 Diploma
154 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:13:40 01:30:26 5 1340 Diploma
155 Viljus Ivo Westline Team I 02:13:41 01:31:35 31 1339 Diploma
156 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:13:41 01:31:35 95 1338 Diploma
157 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:13:46 01:30:41 96 1337 Diploma
158 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:13:55 01:31:01 97 1336 Diploma
159 Asmus Hans team Mahe 02:14:00 01:31:50 32 1335 Diploma
160 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:14:08 - 98 1334 Diploma
161 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:14:10 01:31:06 99 1333 Diploma
162 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:14:11 01:31:02 100 1332 Diploma
163 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:14:12 01:31:03 101 1331 Diploma
164 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 02:14:23 01:33:24 17 1330 Diploma
165 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:14:26 01:31:04 102 1329 Diploma
166 Orgla Maario 02:14:27 01:30:43 103 1328 Diploma
167 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:14:27 01:31:00 104 1327 Diploma
168 Kerner Argo 02:14:40 01:31:02 33 1326 Diploma
169 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:14:52 01:31:05 105 1325 Diploma
170 Sander Heinry ProShop.ee 02:15:00 01:28:38 106 1324 Diploma
171 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:15:13 01:30:21 8 1323 Diploma
172 Piire Aare 02:15:18 01:31:40 107 1322 Diploma
173 Kopli Tarmo Hawaii Express Team 02:15:30 01:25:41 108 1321 Diploma
174 Lipp Aivar STR 02:15:31 01:27:43 109 1320 Diploma
175 Kristal Tõnis Cosmos 02:15:32 01:31:05 34 1319 Diploma
176 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:15:34 01:32:31 110 1318 Diploma
177 Tamm Bruno Track24.eu 02:15:36 01:31:04 111 1317 Diploma
178 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:15:38 01:28:08 112 1316 Diploma
179 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:15:39 01:33:18 113 1315 Diploma
180 Karjane Priit KoMo 02:15:42 01:31:21 35 1314 Diploma
181 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:15:43 01:31:37 36 1313 Diploma
182 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:15:53 01:30:35 114 1312 Diploma
183 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:15:58 01:30:05 115 1311 Diploma
184 Danilas Meelis 02:16:01 01:31:42 37 1310 Diploma
185 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:16:05 01:33:19 116 1309 Diploma
186 Krantsiveer Janno 02:16:06 01:33:16 117 1308 Diploma
187 Leitane Mara 4ever/sk Mezaparks 02:16:20 01:31:54 3 1307 Diploma
188 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport 02:16:23 01:32:04 38 1306 Diploma
189 Miller Mait Cosmos Team 02:16:31 01:33:24 118 1305 Diploma
190 Puhke Peeter Ambla SK 02:16:35 01:31:36 39 1304 Diploma
191 Vidder Kristjan KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:16:36 01:31:29 9 1303 Diploma
192 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:16:42 01:33:43 119 1302 Diploma
193 Koch Kaupo CFC 02:16:42 01:33:37 120 1301 Diploma
194 Järveoja Jaanus TÜSK 02:16:43 01:33:26 40 1300 Diploma
195 Kont Sergo JuhtimisAbi 02:16:45 01:33:34 121 1299 Diploma
196 Eelma Tõnu 02:16:45 01:32:03 122 1298 Diploma
197 Kukk Kaidur 02:16:57 01:33:35 123 1297 Diploma
198 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:17:05 01:32:49 124 1296 Diploma
199 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 02:17:14 01:33:15 125 1295 Diploma
200 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:17:19 01:31:44 18 1294 Diploma
201 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:17:23 01:33:32 19 1293 Diploma
202 Tarvis Peeter KoMo 02:17:33 01:34:30 6 1292 Diploma
203 Eesmaa Andrus 02:17:44 01:33:50 126 1291 Diploma
204 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK I 02:17:50 01:32:30 127 1290 Diploma
205 Sauga Indrek VBH 02:17:57 01:34:40 128 1289 Diploma
206 Sootla Indrek EHTE 02:17:59 01:32:38 129 1288 Diploma
207 Kõrran Timmo Chapter 11 02:18:02 01:33:29 130 1287 Diploma
208 Laur Anar TeamRide 2008 02:18:06 01:34:03 131 1286 Diploma
209 Tilk Mart Komo 02:18:09 01:31:03 132 1285 Diploma
210 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:18:13 01:33:23 133 1284 Diploma
211 Erm Tõnis 02:18:13 01:36:47 134 1283 Diploma
212 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:18:14 01:33:41 135 1282 Diploma
213 Rodendau Janno SK Vargamäe 02:18:21 01:31:36 136 1281 Diploma
214 Selde Tarmo 02:18:22 01:33:39 41 1280 Diploma
215 Kazainis Viesturs TREK PHILIPS 02:18:24 01:33:31 42 1279 Diploma
216 Kukrus Martin Tartu SK VELO 02:18:25 01:31:54 20 1278 Diploma
217 Asi Antti Velo clubbers 02:18:27 01:33:51 137 1277 Diploma
218 Eilo Enno SK Rakke/FUJI 02:18:32 01:33:33 43 1276 Diploma
219 Kelk Margus 02:18:33 01:34:03 44 1275 Diploma
220 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:18:37 01:33:44 45 1274 Diploma
221 Kivistik Egert SPORDIPARTNER 02:18:41 01:24:29 21 1273 Diploma
222 Tillemann Taikki velo clubbers 02:18:42 01:34:04 138 1272 Diploma
223 Kingo Priit Westline Team II 02:18:44 01:34:41 139 1271 Diploma
224 Vilipõld Kristjan KJK 02:18:47 01:36:21 10 1270 Diploma
225 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:18:58 01:33:30 140 1269 Diploma
226 Leppik Janec HVSK TEAM 02:19:10 01:33:20 141 1268 Diploma
227 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 2 02:19:23 01:33:18 142 1267 Diploma
228 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi I 02:19:24 01:31:18 143 1266 Diploma
229 Kask Indrek 02:19:28 01:35:14 144 1265 Diploma
230 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:19:30 01:34:13 145 1264 Diploma
231 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:19:37 01:32:47 146 1263 Diploma
232 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 02:19:40 01:35:21 147 1262 Diploma
233 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 02:19:47 01:33:38 7 1261 Diploma
234 Pajus Rene xtri:m3 02:19:47 01:34:33 148 1260 Diploma
235 Raidma Rainer TeamRide 2008 02:19:57 01:35:11 149 1259 Diploma
236 Helgis Priit 02:20:03 01:35:14 150 1258 Diploma
237 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:20:08 01:34:32 151 1257 Diploma
238 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:20:11 01:36:41 152 1256 Diploma
239 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:20:29 01:36:32 153 1255 Diploma
240 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:20:32 01:35:17 11 1254 Diploma
241 Utar Ardy Kalev oklai 02:20:32 01:28:52 22 1253 Diploma
242 Leppik Gabriel SPORDIPARTNER 2 02:20:32 01:26:56 23 1252 Diploma
243 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 02:20:33 01:34:37 154 1251 Diploma
244 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:20:33 01:28:52 12 1250 Diploma
245 Ragilo Oleg Team FLORAME 02:20:46 01:35:39 155 1249 Diploma
246 Pedai Andrus Enics 02:20:50 01:35:52 156 1248 Diploma
247 Maalt Marko 02:21:02 01:35:58 46 1247 Diploma
248 Ernits Argo Westline Team III 02:21:10 01:37:25 157 1246 Diploma
249 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:21:15 01:35:13 158 1245 Diploma
250 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:21:22 01:33:15 159 1244 Diploma
251 Kimmel Kaarel Dilbert 02:21:23 01:35:58 160 1243 Diploma
252 Tooming Taaniel 02:21:25 01:36:45 13 1242 Diploma
253 Meimre Hannes VP 02:21:29 01:36:33 161 1241 Diploma
254 Viks Tarvi 02:21:33 01:37:20 47 1239 Diploma
255 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:21:33 01:35:42 162 1240 Diploma
256 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:21:34 01:34:43 163 1238 Diploma
257 Mets Toomas 02:21:39 01:36:32 48 1237 Diploma
258 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:21:47 01:35:19 49 1236 Diploma
259 Pärnamets Aivar 02:21:54 01:33:49 50 1235 Diploma
260 Rajaste Renzo 02:21:54 01:36:33 164 1234 Diploma
261 Vsivtsev Juri Virumaa Politsei Spordiselts 02:21:55 01:32:51 165 1233 Diploma
262 Kadai Martin Velonoid 02:22:04 01:37:08 166 1232 Diploma
263 Raize Janis Mežmalas MTB 02:22:11 01:29:52 14 1231 Diploma
264 Tamm Tõiv TÜ ASK 02:22:12 01:33:22 51 1230 Diploma
265 Saarep Peeter 02:22:12 01:36:53 8 1229 Diploma
266 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:22:26 01:34:55 52 1228 Diploma
267 Venelaine Margus Tallegg 02:22:40 01:35:15 167 1227 Diploma
268 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 02:22:51 01:39:37 53 1226 Diploma
269 Puhke Rauno Ambla SK 02:22:51 01:35:42 24 1225 Diploma
270 Ots Henry Team Mahe 02:22:52 01:36:47 168 1224 Diploma
271 Mägi Allan 02:22:56 01:37:37 169 1223 Diploma
272 Soome Raul Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:22:58 01:33:17 170 1222 Diploma
273 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 02:23:08 01:36:02 171 1221 Diploma
274 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:23:11 01:34:42 54 1220 Diploma
275 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:23:12 01:36:46 55 1219 Diploma
276 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:23:12 01:36:05 172 1218 Diploma
277 Vahi Kunnar SK Jupo 02:23:13 01:35:56 173 1217 Diploma
278 Joandi Tõiv Cosmos Team 02:23:17 01:35:22 56 1216 Diploma
279 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 02:23:19 01:33:41 174 1215 Diploma
280 Nisu Oskar CFC 02:23:28 01:35:49 15 1214 Diploma
281 Kuusma Maikel TÜASK 02:23:29 01:37:22 16 1213 Diploma
282 Doman Andrei Assa Kesoro 02:23:31 01:36:52 175 1212 Diploma
283 Kesküla Indrek Väike-Maarja RSK I 02:23:32 01:36:46 176 1211 Diploma
284 Martson Andres 02:23:34 01:36:35 57 1210 Diploma
285 Mäeots Risto 02:23:35 01:36:45 177 1209 Diploma
286 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 02:23:46 01:36:48 178 1208 Diploma
287 Lippur Bruno 02:23:50 01:34:12 179 1207 Diploma
288 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:24:05 01:36:03 17 1206 Diploma
289 Hürden Taivo 02:24:05 01:37:33 180 1205 Diploma
290 Lainevee Hanno Vooremaa Centrum I 02:24:06 01:38:14 18 1204 Diploma
291 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:24:06 01:35:47 58 1203 Diploma
292 Orav Erki Vooremaa Centrum III 02:24:07 01:38:16 181 1202 Diploma
293 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum I 02:24:10 01:38:13 182 1201 Diploma
294 Leer Janek Citroen Team 02:24:10 01:34:06 183 1200 Diploma
295 Salum Siim Enics 02:24:10 01:38:24 184 1199 Diploma
296 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:24:22 01:35:12 185 1198 Diploma
297 Eiduks Osvalds 02:24:22 01:40:46 186 1197 Diploma
298 Dreimann Kaido PÜHALOOMAAED 02:24:22 01:39:11 187 1196 Diploma
299 Solovjov Maido Valio 02:24:27 01:36:55 188 1195 Diploma
300 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:24:28 01:38:13 189 1194 Diploma
301 Korts-Laur Raul Electrum 02:24:41 01:36:00 59 1193 Diploma
302 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:24:42 01:38:18 60 1192 Diploma
303 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:24:47 01:38:16 61 1191 Diploma
304 Pallum Priit 02:24:56 01:37:19 190 1190 Diploma
305 Valdner Marek BETA 02:25:00 01:35:46 191 1189 Diploma
306 Reinik Vello 02:25:00 01:38:34 62 1188 Diploma
307 Kiristaja Kalle taliroos 02:25:01 01:37:28 63 1187 Diploma
308 Vähi Nikolai taliroos 02:25:18 01:40:06 64 1186 Diploma
309 Parv Oliver TÜASK 02:25:20 01:37:23 19 1185 Diploma
310 Pletiens Ilgvars Smiltene 02:25:21 01:38:18 9 1184 Diploma
311 Popp Kristian Westline Team II 02:25:27 01:38:17 192 1183 Diploma
312 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:25:31 01:36:45 65 1182 Diploma
313 Rikkas Henrik 02:25:38 01:37:54 66 1181 Diploma
314 Kanniste Jaak Pärnu 02:25:39 01:37:51 67 1180 Diploma
315 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur 02:25:50 01:39:17 193 1179 Diploma
316 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 02:26:11 01:37:31 194 1178 Diploma
317 Sigus Marko 02:26:28 01:39:35 195 1177 Diploma
318 Undusk Martin EHTE 02:26:31 01:37:24 196 1176 Diploma
319 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 02:26:34 01:39:37 197 1175 Diploma
320 Stolfot Ivo 02:26:34 01:37:52 198 1174 Diploma
321 Uudam Margus Anaconda of Elbonia 02:26:37 01:39:57 199 1173 Diploma
322 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:26:41 01:37:26 200 1172 Diploma
323 Aamisepp Arno 02:26:47 01:39:41 20 1171 Diploma
324 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:26:48 01:37:32 10 1170 Diploma
325 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:26:48 01:37:22 201 1169 Diploma
326 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:26:50 01:40:14 202 1168 Diploma
327 Rahi Tõnu 02:26:53 01:39:24 203 1167 Diploma
328 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:26:59 01:37:56 1 1166 Diploma
329 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:27:01 01:39:42 68 1165 Diploma
330 Rool Margus Hansura Racing Team 02:27:12 01:39:50 204 1164 Diploma
331 Kriisa Helar Ideekamin 02:27:13 01:34:47 205 1163 Diploma
332 Koppel Mart SANGAR 02:27:20 01:39:23 69 1162 Diploma
333 Ojaver Siim EHTE 02:27:26 01:37:27 206 1161 Diploma
334 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusarlubi 02:27:27 01:39:36 11 1160 Diploma
335 Ligi Margus 02:27:27 01:39:58 207 1159 Diploma
336 Järve Marek SPORDIPARTNER 02:27:28 01:37:34 208 1158 Diploma
337 Kadajane Kaupo Vennad Dahl 02:27:29 01:33:40 209 1157 Diploma
338 Kabonen Tiit 02:27:39 01:39:54 70 1156 Diploma
339 Lacis Andrejs 02:27:41 01:40:14 12 1155 Diploma
340 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:27:43 01:35:58 210 1154 Diploma
341 Aule Krister Chapter 11 02:27:43 01:39:44 211 1153 Diploma
342 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:27:43 01:37:36 71 1151 Diploma
343 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:27:43 01:41:11 212 1152 Diploma
344 Kesvatera Andres 02:27:44 01:41:12 213 1150 Diploma
345 Meier Heiki Grundfos 02:27:46 01:40:17 214 1149 Diploma
346 Merisaar Anto LEMPS.ee 02:27:54 01:40:46 215 1148 Diploma
347 Furmanis Andris Valmiera - Ripo autocentrs 02:27:57 01:36:15 216 1147 Diploma
348 Dengo Marti Twisted Mind Bikers 02:28:05 01:40:16 25 1146 Diploma
349 Randalainen Viktoria Skype 02:28:05 01:40:17 4 1145 Diploma
350 Mooses Martin Oü Kipka 02:28:19 01:33:20 217 1144 Diploma
351 Ennok Tarmo TeamRide 2008 02:28:24 01:39:46 218 1143 Diploma
352 Maidla Margus TeamRide 2007 02:28:24 01:39:47 219 1142 Diploma
353 Veidemann Marko CFC 02:28:25 01:41:29 22 1141 Diploma
354 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:28:25 01:37:30 21 1140 Diploma
355 Angerma Meelis Chapter 11 02:28:28 01:39:34 220 1139 Diploma
356 Lepasalu Laura Taaralinna Rattanaised 02:28:29 01:41:34 5 1138 Diploma
357 Esinurm Üllar 02:28:31 01:40:09 221 1137 Diploma
358 Tenslind Margus 02:28:33 01:41:54 222 1136 Diploma
359 Hõrak Tarmo 02:28:42 01:40:44 223 1135 Diploma
360 Saksniit Priit 02:28:50 01:41:46 224 1134 Diploma
361 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:28:54 01:41:41 225 1133 Diploma
362 Ansons Andris GARY FISHER/SIS 02:29:04 01:42:34 226 1132 Diploma
363 Vasar Kaidu taliroos 02:29:16 01:40:07 227 1131 Diploma
364 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:29:19 01:39:56 72 1130 Diploma
365 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:29:25 01:39:25 228 1129 Diploma
366 Kingo Gunnar Westline Team II 02:29:27 01:38:52 229 1128 Diploma
367 Tõnov Tauri-Dag 02:29:31 01:41:13 73 1127 Diploma
368 Soots Aivar Jõelähtme Singel 02:29:46 01:41:47 230 1126 Diploma
369 Viltsin Andris SK Jupo 02:29:48 01:42:01 231 1125 Diploma
370 Savisikk Kristjan 02:29:50 01:41:48 232 1124 Diploma
371 Korol Eero Enics 02:29:55 01:41:33 233 1123 Diploma
372 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:29:59 01:41:02 2 1122 Diploma
373 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:30:01 01:40:56 234 1121 Diploma
374 Jäetma Mikk 02:30:02 01:42:43 23 1120 Diploma
375 Lichtfeldt Andro 02:30:02 01:43:41 235 1118 Diploma
376 Saat Urmas Hawaii Express 02:30:02 01:43:13 74 1119 Diploma
377 Lepiksaar Madis 02:30:08 01:41:09 26 1117 Diploma
378 Ojasaar Kalmer 02:30:21 01:39:46 236 1116 Diploma
379 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:30:23 01:40:09 75 1115 Diploma
380 Puhke Marcus 02:30:24 01:40:51 24 1114 Diploma
381 Tabo Sandor Reola Gaas 02:30:25 01:39:49 237 1113 Diploma
382 Liivas Ülar Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:30:28 01:42:23 238 1112 Diploma
383 Saetalu Andres BMSK 02:30:29 01:41:27 76 1111 Diploma
384 Elbrecht Erki xtri:m3 02:30:32 01:41:37 239 1110 Diploma
385 Koosa Marko 02:30:34 01:41:26 240 1109 Diploma
386 Salk Rene 02:30:35 01:42:54 241 1108 Diploma
387 Lopman Veiko sk velo 02:30:35 01:41:28 25 1107 Diploma
388 Sammel Koit Cosmos Fun 02:30:40 01:40:15 77 1106 Diploma
389 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:30:43 01:42:03 78 1105 Diploma
390 Sikk Matis Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 02:30:50 01:41:20 242 1104 Diploma
391 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 02:30:53 01:42:28 243 1103 Diploma
392 Sildaru Kalev lebo racing 02:30:53 01:42:24 13 1102 Diploma
393 Nõgols Eiko DeLaval 02:30:53 01:40:35 244 1101 Diploma
394 Märtmaa Jüri 02:30:54 01:41:19 14 1100 Diploma
395 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:30:59 01:41:32 245 1099 Diploma
396 Lehtsalu Urmo Produxi 02:31:02 01:41:57 246 1098 Diploma
397 Luukas Meelis 02:31:05 01:42:52 247 1097 Diploma
398 Palu Silver 02:31:06 01:43:36 248 1096 Diploma
399 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:31:06 01:43:00 6 1095 Diploma
400 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:31:10 01:40:01 249 1094 Diploma
401 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 02:31:10 01:41:49 79 1093 Diploma
402 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:31:25 01:40:28 15 1092 Diploma
403 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:31:27 01:42:54 250 1091 Diploma
404 Must Hannes 02:31:32 01:42:35 251 1090 Diploma
405 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppetiklubi 02:31:35 01:44:22 80 1089 Diploma
406 Vask Aivo Lenory 02:31:44 01:42:27 81 1088 Diploma
407 Jaaska Sven 02:31:59 01:39:31 252 1087 Diploma
408 Berg Allan lebo racing 02:32:06 01:43:42 253 1086 Diploma
409 Toome Rita 02:32:09 01:44:10 7 1085 Diploma
410 Reissaar Hillar Mõdriku 02:32:09 01:43:50 26 1084 Diploma
411 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:32:09 01:42:39 3 1082 Diploma
412 Trigub Silver KoMo 02:32:09 01:43:16 27 1083 Diploma
413 Birkentals Mareks EthicSport SEB Priekuli 02:32:12 01:51:22 254 1081 Diploma
414 Link Erki 02:32:14 01:42:34 255 1080 Diploma
415 Altermann Madis SK Rakke/FUJI 02:32:28 01:34:23 28 1079 Diploma
416 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:32:32 01:42:10 256 1078 Diploma
417 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:32:33 01:35:16 257 1077 Diploma
418 Pani Andrus 02:32:35 01:43:30 258 1076 Diploma
419 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 02:32:40 01:37:51 259 1075 Diploma
420 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:32:42 01:44:09 260 1074 Diploma
421 Kerner Aldor 02:32:45 01:42:40 261 1073 Diploma
422 Päll Taavi 02:32:49 01:45:32 262 1072 Diploma
423 Helm Jaak Barrus 02:32:50 01:42:20 263 1071 Diploma
424 Oot Anti Extreme Sport 02:32:55 01:44:11 16 1070 Diploma
425 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:32:55 01:38:17 264 1069 Diploma
426 Raivo Jaak Chapter 11 02:33:02 01:43:34 265 1068 Diploma
427 Truu Paavo Bauhof 02:33:03 01:42:30 266 1067 Diploma
428 Holub Siarhei Barysau, Belarus 02:33:07 01:44:10 17 1066 Diploma
429 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi 02:33:09 01:43:47 267 1065 Diploma
430 Rassadkin Kalle SK Jupo 02:33:09 01:43:08 268 1064 Diploma
431 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:33:09 01:43:20 269 1063 Diploma
432 Kivimäe Ivar Grundfos 02:33:11 01:43:52 270 1062 Diploma
433 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:33:19 01:42:22 271 1061 Diploma
434 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 02:33:21 01:45:38 82 1060 Diploma
435 Meltsa Aimar TeamRide 2007 02:33:27 01:41:03 83 1059 Diploma
436 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:33:31 01:37:32 272 1058 Diploma
437 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum III 02:33:43 01:44:23 84 1057 Diploma
438 Pedosk Künter Vooremaa Centrum II 02:33:50 01:42:33 273 1056 Diploma
439 Paas Olari 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI Tallinn 02:34:22 01:44:21 85 1055 Diploma
440 Kull Martin 02:34:23 01:42:37 274 1054 Diploma
441 Irik Rein Cosmos Fun 02:34:23 01:44:28 18 1053 Diploma
442 Kaur Väino 02:34:25 01:42:27 86 1052 Diploma
443 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 02:34:25 01:43:51 275 1051 Diploma
444 Adamson Peeter Paar 02:34:26 01:44:24 19 1050 Diploma
445 Viks Harri 02:34:40 01:41:46 276 1049 Diploma
446 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:34:41 01:40:55 277 1048 Diploma
447 Freiberg Sven 02:34:43 01:43:23 278 1047 Diploma
448 Rammi Antti 02:34:49 01:44:34 279 1046 Diploma
449 Kimsen Toomas 02:34:53 01:43:43 280 1045 Diploma
450 Mägi Arved 02:34:57 01:44:12 20 1044 Diploma
451 Tehvand Jaanos 02:35:03 01:44:30 281 1043 Diploma
452 Kollo Tiit Eesti Worldloppeti Klubi 02:35:07 01:42:13 87 1042 Diploma
453 Lõiv Leho 02:35:16 01:41:06 88 1041 Diploma
454 Lember Alo 02:35:20 01:43:18 89 1040 Diploma
455 Reissaar Alari Mõdriku 02:35:23 01:42:26 90 1039 Diploma
456 Must Tauri Türi Rattatiim 02:35:32 01:44:16 27 1038 Diploma
457 Tallo Arvi SK Saarde 02:35:40 01:46:36 282 1037 Diploma
458 Kivilaan Indrek 02:35:45 01:41:17 283 1036 Diploma
459 Kindel Kaido Väike-Maarja RSK I 02:35:47 01:46:24 284 1035 Diploma
460 Ild Urmas 02:35:55 01:43:46 91 1034 Diploma
461 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 02:35:58 01:43:44 285 1033 Diploma
462 Ots Silver Westline Team II 02:35:58 01:38:11 286 1032 Diploma
463 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 02:36:02 01:46:34 287 1031 Diploma
464 Rautenbergs Arturs Smiltene 02:36:05 01:44:09 92 1030 Diploma
465 Nurm Maris Peugeot Naiskond 02:36:18 01:45:42 8 1029 Diploma
466 Varik Leho 02:36:20 01:47:18 288 1028 Diploma
467 Moose Marko Roobuka Sprinterid 02:36:22 01:46:17 289 1027 Diploma
468 Lilenbach Feliks SPORDIPARTNER 2 02:36:27 01:42:52 290 1026 Diploma
469 Pärsim Rasmus Velonoid 02:36:30 01:43:33 291 1025 Diploma
470 Küünal Jaan 02:36:30 01:46:02 93 1024 Diploma
471 Holzberg Kalju 02:36:30 01:46:59 94 1023 Diploma
472 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 02:36:35 01:44:08 292 1022 Diploma
473 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 02:36:39 01:45:52 4 1021 Diploma
474 Soodla Guido 02:36:39 01:45:14 95 1020 Diploma
475 Puusepp Aare 02:36:42 01:43:45 293 1019 Diploma
476 Kooskora Toomas 02:36:43 01:43:25 21 1018 Diploma
477 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team II 02:36:46 01:46:00 28 1017 Diploma
478 Kiisk Raivo 02:36:47 01:47:06 96 1016 Diploma
479 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:36:56 01:42:42 294 1015 Diploma
480 Rossman Kristo Eesti Posti Spordiklubi II 02:36:58 01:47:21 295 1014 Diploma
481 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 02:37:04 01:45:08 296 1013 Diploma
482 Ots Andro 02:37:16 01:46:07 297 1012 Diploma
483 Mitt Rainis MisPassid 02:37:18 01:47:38 298 1011 Diploma
484 Hergauk Asmo MisPassid 02:37:19 01:47:09 299 1010 Diploma
485 Pohlak Rauno 02:37:26 01:44:48 300 1009 Diploma
486 Pajuste Mario MisPassid 02:37:35 01:47:13 301 1008 Diploma
487 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:37:39 01:39:39 29 1007 Diploma
488 Mahkvei Allan 02:37:40 01:45:49 302 1006 Diploma
489 Ljahovski Roman 02:37:40 01:45:35 303 1005 Diploma
490 Terve Raivo Sidepataljon 02:37:52 01:46:28 97 1004 Diploma
491 Lipvars Jaanus 02:37:53 01:46:29 304 1003 Diploma
492 Vaht Priit Mehed Marsilt 02:37:53 01:47:51 305 1002 Diploma
493 Mees Janar 02:38:02 01:49:57 306 1001 Diploma
494 Keskküla Karol 02:38:10 01:47:26 307 1000 Diploma
495 Kivirüüt Margus SANGAR 02:38:32 01:43:26 308 999 Diploma
496 Nõmmiste Sulev 02:38:33 01:45:44 309 998 Diploma
497 Puusepp Algo Hansab MTB Team 02:38:38 01:45:53 310 997 Diploma
498 Leppik Ahti Grundfos 02:38:44 01:48:22 311 996 Diploma
499 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 02:38:44 01:47:08 312 995 Diploma
500 Raatma Arvo 02:38:45 01:47:03 313 994 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alkonoom, , 24.09.2009 23:53
Ei ole küll väga viriseja tüüp aga kas keegi teine sellist fenomeni ei märganud, et distants oli 53 km aga diplomil on kirjas hooaja lõpu puhul 58
joss, , 17.09.2009 18:43
http://vimeo.com/6611748
Mina, , 17.09.2009 16:46
Sander ja Indrek, rahu ainult rahu, ma tegin ainult nalja natukene
veikko, veikko@tempo.ee, 17.09.2009 15:16
härra kellele ma laenasin sisekummi ca 10 kilti enne lõppu ja (olin eesti posti sõiduvormis) äkki võtad ühendust meili teel. veikko@tempo.ee
Sander, , 17.09.2009 14:56
Indrekuga 100% nõus. Leitud asjad tuleks korraldaja kätte viia, mitte hakata tasu välja pressima. Sisuliselt on tegemist vargusega.
indrek, , 17.09.2009 11:50
leiutasu väljanõudmise idee on mingi f**king peipsitagune mõttelaad. Et kärvaksite "nendesse leitud" asjadesse.
ratas1, , 16.09.2009 21:34
Tähh! Sain lastesõitude tulemused! Väga viis!
KK, , 16.09.2009 19:11
TV14 kell 22:00 Jõulumäe EEC
Sander, , 16.09.2009 14:23
leiutasust võib otsekontaktidel rääkida.
Sander, , 16.09.2009 10:34
musta raamiga


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE