estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 26 Sep 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2370 Kivistik Kristen Viko 01:26:33 1 1200 Diploma
2 2002 Rebane Henry TÜASK 01:26:35 2 1194 Diploma
3 2362 Laas Martin JK Tamme 01:26:55 3 1188 Diploma
4 2003 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 01:28:19 4 1182 Diploma
5 2006 Kuusma Maikel TÜASK 01:28:41 5 1176 Diploma
6 2004 Tarvis Peeter KoMo 01:29:23 6 1170 Diploma
7 2010 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi 01:31:49 7 1164 Diploma
8 2009 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 01:32:09 8 1158 Diploma
9 2008 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi 01:33:26 9 1152 Diploma
10 2363 Sepa Sander JK TAMME 01:34:25 10 1146 Diploma
11 2344 Kull Kevin PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:34:30 11 1140 Diploma
12 2019 Saarnits Sten 01:34:37 12 1134 Diploma
13 2007 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:34:59 1 1128 Diploma
14 2021 Puusta Kert kjk 01:35:00 2 1122 Diploma
15 2320 Urbas Alvar KJK 01:36:17 3 1116 Diploma
16 2018 Arulaan Sten KJK 01:36:46 4 1110 Diploma
17 2016 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:37:28 1 1104 Diploma
18 2027 Lehemets Siim Viko 01:37:36 5 1098 Diploma
19 2029 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:39:09 13 1092 Diploma
20 2346 Raba Ahto PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:39:16 14 1086 Diploma
21 2057 Saavik Siim pärnu kalevi spordikool 01:39:28 6 1080 Diploma
22 2011 Lippe Kevin PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:39:51 15 1074 Diploma
23 2022 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:40:03 7 1068 Diploma
24 2028 Klein Karl Viko 01:40:24 16 1062 Diploma
25 2055 Uibo Rain Westline Team 01:40:50 2 1056 Diploma
26 2015 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 01:41:06 8 1050 Diploma
27 2013 Koch Kalju 01:41:29 1 1044 Diploma
28 2031 Valk Hillar Vooremaa Centrum IV 01:42:18 2 1038 Diploma
29 2017 Mäoma Silver TYS 01:43:07 9 1032 Diploma
30 2024 Mesi Ilmar 01:43:31 3 1026 Diploma
31 2048 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 01:44:06 10 1021 Diploma
32 2034 Kütt Sander 01:44:49 17 1016 Diploma
33 2075 Johanson Raimo KJK 01:45:17 18 1011 Diploma
34 2037 Kornet Kalev 01:45:34 3 1006 Diploma
35 2060 Maran Marvin Rõuge Racing Team 01:45:35 19 1001 Diploma
36 2035 Furmane Linda Valmiera - Ripo autocentrs 01:45:57 1 996 Diploma
37 2026 Luhaorg Siim KoMo 01:46:24 20 991 Diploma
38 2049 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:46:41 11 986 Diploma
39 2042 Matvejeva Jana SK Vargamäe 01:47:12 1 981 Diploma
40 2044 Lepik Sirje Taaralinna Rattanaised 01:48:05 2 976 Diploma
41 2073 Kaarjärv Maris 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji 01:48:18 1 971 Diploma
42 2058 Rannala Ivar 01:48:24 4 966 Diploma
43 2385 Kramm Raimo Westline Team 01:48:26 5 961 Diploma
44 2039 Mikita Valdur 01:48:55 6 956 Diploma
45 2088 Kupp Alar CFC 01:50:00 12 951 Diploma
46 2038 Tikku Marko 01:50:38 7 946 Diploma
47 2051 Paist Raimond 01:51:05 8 941 Diploma
48 2053 Karus Tiit 01:51:20 4 936 Diploma
49 2111 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum IV 01:51:23 9 931 Diploma
50 2065 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 01:51:46 13 926 Diploma
51 2067 Eenraid Priit 01:51:53 10 921 Diploma
52 2036 Pettai Jaanus 01:51:54 11 916 Diploma
53 2056 Raie Anette HVSK PREILIDE TEAM 01:51:55 3 911 Diploma
54 2376 Kallas Gris 01:52:10 12 906 Diploma
55 2050 Vsivtseva Jelena 01:52:21 2 901 Diploma
56 2061 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi 01:52:25 14 896 Diploma
57 2101 Eamets Jaanus 01:52:38 13 891 Diploma
58 2351 Oja Marek 01:53:00 14 886 Diploma
59 2105 Rannala Rando 01:53:10 15 881 Diploma
60 2091 Varik Ott 01:53:18 16 876 Diploma
61 2122 Vuks Peeter 01:53:32 17 872 Diploma
62 2072 Eamets Joonas 01:53:43 18 868 Diploma
63 2068 Rüütel Erik 01:53:59 15 864 Diploma
64 2345 Saarma Carl PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:54:07 16 860 Diploma
65 2033 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:55:55 17 856 Diploma
66 2094 Karus Kalev Elion SK 01:55:56 19 852 Diploma
67 2080 Randver Margit Team Rimi Cycling Naised 01:56:16 3 848 Diploma
68 2384 Kübar Kauri Westline Team 01:56:17 20 844 Diploma
69 2045 Lillend Allan 01:56:20 21 840 Diploma
70 2074 Kaasik Morten Columbus IT 01:56:24 22 836 Diploma
71 2103 Sarik Taavi Rõuge Racing Team 01:57:08 21 832 Diploma
72 2066 Lootus Kevin CFC 01:57:12 18 828 Diploma
73 2076 Einroos Marju 01:57:12 4 824 Diploma
74 2130 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 01:57:17 4 820 Diploma
75 2084 Eenraid Peep 01:57:36 23 816 Diploma
76 2079 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:57:43 2 812 Diploma
77 2063 Rander Martin 01:58:06 22 808 Diploma
78 2078 Vonk Alvar Kostivere Vänt 01:58:11 24 804 Diploma
79 2399 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 01:58:23 25 800 Diploma
80 2116 Riim Allan RPM RATTATIIM 01:58:30 19 796 Diploma
81 2145 Punka Heikki westline team 01:58:53 26 792 Diploma
82 2332 Tulf Taago Elion 01:58:55 27 788 Diploma
83 2112 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:59:06 5 784 Diploma
84 2098 Kristal Kaspar Cosmos 01:59:46 23 776 Diploma
85 2144 Vaidila Hendrik Raudmees 01:59:46 24 780 Diploma
86 2132 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:59:49 28 772 Diploma
87 2128 Ansip Ethel 01:59:52 5 768 Diploma
88 2224 Kaldvee Valdur 01:59:57 29 764 Diploma
89 2391 Kivipalu Kristjan Investment Agency 01:59:59 30 760 Diploma
90 2329 Saar Tõnis kalevi jk 02:00:06 20 756 Diploma
91 2318 Teder Martin Johannes KJK 02:00:07 21 752 Diploma
92 2148 Sojone Janely Sundstrand - Jõhvi 02:00:23 6 748 Diploma
93 2096 Kivipõld Triin Väike-Maarja RSK Naised 02:00:24 3 744 Diploma
94 2154 Reissaar Hans Mõdriku 02:00:26 25 740 Diploma
95 2186 Kiristaja Hendrik 02:00:38 22 736 Diploma
96 2108 Orula Oliver 02:00:46 31 732 Diploma
97 2083 Eismel Eiko Marepleks 02:01:00 32 728 Diploma
98 2107 Vaarmets Elar 02:01:31 33 724 Diploma
99 2095 Kütt Karel 02:01:36 26 720 Diploma
100 2149 Aavik Aivar 02:01:45 34 716 Diploma
101 2110 Kriisa Tiina 02:02:00 6 713 Diploma
102 2099 Väling Janno Vitrecon 02:02:02 35 710 Diploma
103 2059 Lippe Silvia PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:02:29 4 707 Diploma
104 2119 Randver Sander 02:02:41 27 704 Diploma
105 2135 Kuslap Epp Paluküla Team 02:03:47 7 701 Diploma
106 2350 Stalberg Tair KJK 02:04:02 23 698 Diploma
107 2106 Reimaa Andrus 02:04:04 36 695 Diploma
108 2104 Toome Martin Viljandi Rattaklubi 02:04:13 28 692 Diploma
109 2087 Jõeäär Marten Sundstrand-Jõhvi 02:04:16 24 689 Diploma
110 2382 Kimmel Raimo Westline Team 02:04:18 37 686 Diploma
111 2117 Reinpõld Karmen 02:04:29 5 683 Diploma
112 2077 Pensa Heiki Valio 02:04:33 38 680 Diploma
113 2093 Paju Tiit Hansura RT 02:04:34 39 677 Diploma
114 2100 Vonk Aivar Kostivere Vänt 02:04:47 40 674 Diploma
115 2089 Enok Ergi 02:04:47 41 671 Diploma
116 2131 Arras Ants 02:05:02 42 668 Diploma
117 2012 Kalm Keijo CFC 02:05:14 25 665 Diploma
118 2097 Lomp Avo 02:05:35 43 662 Diploma
119 2070 Metsaots Krista 02:05:35 7 659 Diploma
120 2341 Laansalu Janek Citymark 02:05:57 29 656 Diploma
121 2164 Väli Reigo 02:05:57 44 653 Diploma
122 2159 Oinus Margot Taaralinna Rattanaised 02:06:12 8 650 Diploma
123 2141 Kuresson Jaak Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:06:13 45 647 Diploma
124 2109 Toome Kristo Vilajndi Rattaklubi 02:06:24 26 644 Diploma
125 2069 Kavak Raiko IiTee 02:06:33 46 641 Diploma
126 2133 Kulev Raimo 02:06:36 47 638 Diploma
127 2167 Ääro Tõnu CFC 02:06:42 48 635 Diploma
128 2319 Narits Tauri 02:06:55 49 632 Diploma
129 2147 Saremat Raivo 02:06:56 50 629 Diploma
130 2138 Kuslap Avo Paluküla Team 02:07:02 51 626 Diploma
131 2140 Kuusemets Laura Sundstrand-Jõhvi 02:07:05 9 623 Diploma
132 2153 Toome Relika Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:07:08 10 620 Diploma
133 2156 Jõgisoo Valdo 02:07:10 52 617 Diploma
134 2090 Peetso Mart Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:07:26 27 614 Diploma
135 2331 Trink Ott 02:07:56 28 611 Diploma
136 2170 Allas Kalle 02:08:11 53 608 Diploma
137 2040 Redi Karin Taaralinna Rattanaised 02:08:17 11 605 Diploma
138 2142 Vaga Kristo Enn KJK 02:09:18 29 602 Diploma
139 2267 Jürgenson Priit Electrum 02:09:20 54 599 Diploma
140 2263 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 02:09:45 30 596 Diploma
141 2378 Loigom Erki 02:09:51 55 593 Diploma
142 2151 Tekku Ivar 02:10:02 56 590 Diploma
143 2121 Ers Alger 02:10:40 57 587 Diploma
144 2210 Merendi Arnold Viljandi Rattaklubi 02:10:55 31 584 Diploma
145 2180 Teesalu Henri PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:11:03 30 581 Diploma
146 2125 Pung Peeter VOC 02:11:05 58 578 Diploma
147 2160 Laul Margo RPM RATTATIIM 02:11:18 59 575 Diploma
148 2335 Lõhmus Taivo 02:11:21 60 572 Diploma
149 2179 Ollisaar Mait 02:12:12 61 569 Diploma
150 2155 Säde Tamar 02:12:23 62 566 Diploma
151 2124 Kangur Tarmo 02:12:49 63 564 Diploma
152 2347 Laas Karl 02:13:00 64 562 Diploma
153 2185 Malberg Kersti ILOPRINT Team II 02:13:19 6 560 Diploma
154 2397 Tääkre Siim 02:13:35 65 558 Diploma
155 2205 Väärtmaa Tambet 02:14:08 31 556 Diploma
156 2200 Nebokat Kristjan Electrum 02:14:13 66 554 Diploma
157 2172 Tamm Kädi Elioni SK 02:14:16 8 552 Diploma
158 2157 Ojakivi Kaur 02:14:18 32 550 Diploma
159 2136 Ottender Uwe 02:14:19 67 548 Diploma
160 2127 Arras Kristjan 02:14:22 68 546 Diploma
161 2168 Tamme Ringo Marepleks 02:14:33 69 544 Diploma
162 2240 Aigro Tarmo 02:14:40 70 542 Diploma
163 2342 Laansalu Erki CITYMARK 02:14:46 32 540 Diploma
164 2340 Laansalu Priit CITYMARK 02:14:48 71 538 Diploma
165 2188 Malberg Kriste ILOPRINT Team II 02:15:12 9 536 Diploma
166 2371 Vidrigsmann Janek 02:15:24 72 534 Diploma
167 2373 Bergmann Indrek 02:15:36 73 532 Diploma
168 2307 Joasaar Andrus 02:15:38 74 530 Diploma
169 2202 Riim Piia RPM RATTATIIM 02:15:53 10 528 Diploma
170 2199 Mälgi Ailen 02:16:02 7 526 Diploma
171 2321 Liiva Toomas Karupesa TEAM 02:16:16 75 524 Diploma
172 2146 Mets Mari Väike-Maarja RSK Naised 02:16:24 8 522 Diploma
173 2118 Vooder Mait 02:16:49 76 520 Diploma
174 2359 Bormeister Elmar 02:16:53 77 518 Diploma
175 2357 Lillesaar Tanel 02:17:10 78 516 Diploma
176 2219 Viimsalu Marko Püha Üritus 02:17:12 79 514 Diploma
177 2229 Einroos Evert 02:17:15 33 512 Diploma
178 2279 Sepp Marti 02:17:15 80 510 Diploma
179 2270 Selge Ranner 02:17:18 81 508 Diploma
180 2092 Kõivumägi Georg 02:17:29 34 506 Diploma
181 2372 Gull Aksel Ossi Kalevi Jalgrattakool 02:17:30 35 504 Diploma
182 2217 Nelis Erki 02:17:33 82 502 Diploma
183 2327 Aimsalu Mart 02:17:39 83 500 Diploma
184 2367 Konno Hjalmar CFC 02:17:49 84 498 Diploma
185 2369 Roos Maris 02:17:55 9 496 Diploma
186 2284 Lumiste Andrus 02:18:43 85 494 Diploma
187 2182 Mikotin Kaido 02:18:46 86 492 Diploma
188 2201 Toomas Urmas Ambla SK 02:18:49 87 490 Diploma
189 2123 Toome Ronald Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:18:50 33 488 Diploma
190 2358 Oherd Rain 02:18:57 88 486 Diploma
191 2194 Nool Sander 02:18:58 36 484 Diploma
192 2243 Ilisson Erika 02:19:08 11 482 Diploma
193 2364 Vilms Armin 02:19:14 89 480 Diploma
194 2187 Kadarik Heidi Ambla SK 02:19:24 10 478 Diploma
195 2150 Zuravljov Aleksei WestlineTeam 02:19:27 90 476 Diploma
196 2129 Reinik Indrek 02:19:45 34 474 Diploma
197 2143 Sarapuu Indrek 02:19:46 91 472 Diploma
198 2203 Õispuu Mairis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:19:55 12 470 Diploma
199 2360 Hallik Rando HAGAR 02:20:19 92 468 Diploma
200 2256 Kruus Mihkel 02:20:28 93 466 Diploma
201 2392 Pohlak Piia Spordiklubi Rakke/ Fuji 02:20:29 13 465 Diploma
202 2177 Kirch Mareck 02:20:40 94 464 Diploma
203 2137 Ilus Andrus Westline Team 02:20:49 95 463 Diploma
204 2166 Rivis Peep ILOPRINT Team II 02:21:12 5 462 Diploma
205 2086 Berning Janika Jõelähtme SINGEL Naised 02:21:19 12 461 Diploma
206 2333 Pilv Vilve 02:21:53 13 460 Diploma
207 2365 Vaatmann Esko 02:22:18 96 459 Diploma
208 2294 Korrol Toomas 02:22:30 97 458 Diploma
209 2232 Perlinen Olavi 02:22:41 98 457 Diploma
210 2375 Klettenberg Ivo 02:22:41 99 456 Diploma
211 2197 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 02:22:45 37 455 Diploma
212 2354 Odras Sulev 02:22:49 100 454 Diploma
213 2398 Miltop Rait 02:23:08 101 453 Diploma
214 2339 Truus Alan 02:23:16 102 452 Diploma
215 2178 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 02:23:30 103 451 Diploma
216 2248 Nõmmik Signe 02:23:43 11 450 Diploma
217 2184 Narusk Silja 02:23:43 12 449 Diploma
218 2388 Noormets Alo Eesti Saabi Klubi 02:23:50 104 448 Diploma
219 2209 Jool Ege Kohtla-Nõmme SK 02:24:01 13 447 Diploma
220 2169 Allikajaka Anneli 02:24:02 14 446 Diploma
221 2218 Mugu Heikki 02:24:07 105 445 Diploma
222 2204 Heinmets Urmas A. 02:24:22 106 444 Diploma
223 2394 Pikner Urmas 02:24:35 107 443 Diploma
224 2173 Taan Sander GRÜNDER SPORT 02:25:46 38 442 Diploma
225 2237 Männik Margit Päikeseratas 02:25:59 14 441 Diploma
226 2396 Sisask Sander 02:26:22 35 440 Diploma
227 2238 Ernits Ingrit Vänta Aga 02:26:45 15 439 Diploma
228 2395 Ennok Erki 02:26:59 108 438 Diploma
229 2239 Saarlaid Jaanus UusSuund 02:27:02 109 437 Diploma
230 2221 Kangilaski Erik 02:27:09 39 436 Diploma
231 2366 Mumme Merike 02:27:26 15 435 Diploma
232 2223 Oja Andreas 02:27:34 36 434 Diploma
233 2381 Rebane Ülari Nissan 02:28:04 110 433 Diploma
234 2355 Mööl Mark 02:28:09 111 432 Diploma
235 2323 Objartel Eve 02:28:18 16 431 Diploma
236 2235 Laaneots Merle 02:28:23 16 430 Diploma
237 2231 Pesor Siim KoMo 02:28:36 40 429 Diploma
238 2233 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 02:28:44 17 428 Diploma
239 2190 Lugenberg Arvi 02:28:53 112 427 Diploma
240 2259 Vann Kati Vooremaa Centrum Naised 02:28:59 17 426 Diploma
241 2189 Radsin Taaniel 02:29:19 113 425 Diploma
242 2171 Kaasik Arne Columbus IT 02:29:20 114 424 Diploma
243 2336 Krasmus Kristohver CFC 02:29:24 41 423 Diploma
244 2206 Tammert Riho Tõukerattamees 02:29:54 115 422 Diploma
245 2338 Tamm Elme Püha Loomaaed 02:29:57 18 421 Diploma
246 2222 Ehandi Ruth Eesti Raudtee 2 02:30:04 19 420 Diploma
247 2249 Räppo Triinu 02:30:22 18 419 Diploma
248 2266 Toome Aivar Viljandi Rattaklubi 02:30:43 116 418 Diploma
249 2380 Andersen Tobias 02:30:45 117 417 Diploma
250 2393 Etti Ivo 02:31:06 118 416 Diploma
251 2343 Männik Marju 02:31:14 19 415 Diploma
252 2334 Kivisild Janno 02:31:29 119 414 Diploma
253 2257 Eamets Annika 02:31:50 20 413 Diploma
254 2192 Käär Kätlin 02:32:15 20 412 Diploma
255 2353 Sõrmus Joel 02:32:28 120 411 Diploma
256 2207 Kamps Markus 02:32:30 121 410 Diploma
257 2258 Soome Eliisa 02:32:34 21 409 Diploma
258 2251 Rondo Kersti Westline Team 02:32:44 21 408 Diploma
259 2278 Tarjus Piret 02:32:53 22 407 Diploma
260 2389 Jääger Mari Elion 02:33:17 22 406 Diploma
261 2275 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 02:33:24 122 405 Diploma
262 2174 Ots Aivar 02:33:51 123 404 Diploma
263 2250 Vaidila Algis Raudmees 02:34:50 124 403 Diploma
264 2246 Talihärm Maire Eesti Raudtee 2 02:35:23 23 402 Diploma
265 2317 Rullingo Helery Baltic Hunter 02:35:30 14 401 Diploma
266 2220 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK Naised 02:35:41 23 400 Diploma
267 2260 Stokkeby Marika 02:36:35 24 399 Diploma
268 2230 Volmer Karl 02:36:44 42 398 Diploma
269 2262 Liblikmann Signe PlanetSport 02:37:06 24 397 Diploma
270 2241 Heinmets Laidi 02:37:25 25 396 Diploma
271 2181 Kaarjärv Martin 02:37:45 125 395 Diploma
272 2245 Antsmäe Rando 02:37:53 126 394 Diploma
273 2377 Jääger Kadi 02:37:55 25 393 Diploma
274 2324 Jõeäär Diana 02:37:59 26 392 Diploma
275 2214 Kruus Kristjan 02:38:00 127 391 Diploma
276 2379 Vahtra Indrek Ilo Print 02:38:05 128 390 Diploma
277 2286 Väli Maiu 02:38:13 27 389 Diploma
278 2152 Rullingo Eik Baltic Hunter 02:38:55 129 388 Diploma
279 2386 Laugmaa Tõnu 02:38:57 130 387 Diploma
280 2330 Matto Vallo 02:39:02 131 386 Diploma
281 2296 Krüger Grete 02:39:19 26 385 Diploma
282 2236 Miljukova Claire SK Vargamäe 02:40:14 27 384 Diploma
283 2293 Koosa Kasper 02:40:28 43 383 Diploma
284 2261 Kantsik Tiina 02:41:46 28 382 Diploma
285 2264 Kurvits Lisbeth 02:41:57 29 381 Diploma
286 2252 Toome Helle Viljandi Rattaklubi 02:45:53 28 380 Diploma
287 2244 Jääger Katre Kentaur Haldus 02:46:25 30 379 Diploma
288 2390 Ruusamäe Kristi 02:47:24 31 378 Diploma
289 2176 Jürisaar Merilin 02:49:34 15 377 Diploma
290 2387 Pürn Tanel 02:50:15 132 376 Diploma
291 2265 Nõmmik Tiivi Elion SK 02:51:21 32 375 Diploma
292 2348 Laas Inge Laas 02:52:02 33 374 Diploma
293 2309 Kalpus Kadri IT College 02:52:04 34 373 Diploma
294 2352 Annus Siret 02:52:40 29 372 Diploma
295 2301 Raave Liane GLIMSTEDT 02:53:00 35 371 Diploma
296 2271 Suitso Piret 02:54:32 30 370 Diploma
297 2349 Stalde Aaron Otto Laas 02:54:44 44 369 Diploma
298 2374 Bergmann Rita 02:54:56 31 368 Diploma
299 2326 Sarapuu Anneli Ajakiri ÜKS 02:55:54 36 367 Diploma
300 2285 Ernits Kristina Püha Üritus 02:57:30 37 366 Diploma
301 2287 Nurk Margit 02:57:32 38 365 Diploma
302 2280 Kahn Katrin 03:01:16 39 364 Diploma
303 2297 Semjonov Reelika 03:01:22 40 363 Diploma
304 2198 Gaver Maire 03:02:02 41 362 Diploma
305 2254 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 03:02:46 42 361 Diploma
306 2282 Roomets Rando 03:03:11 133 360 Diploma
307 2208 Taru Egon 03:04:35 134 359 Diploma
308 2281 Maalmeister Margit Eesti Energia Spordiklubi 03:06:49 32 358 Diploma
309 2304 Astok Andreas DeLaval 03:14:12 45 357 Diploma
310 2302 Tuulik Triin GLIMSTEDT 03:16:10 43 356 Diploma
‹‹ Tagasi
Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
TO Spordisõber, , 11.09.2009 08:56
Enno meil ja telefon on üleval kirjas, küsi Ennolt ja vastus ongi käes.
Spordisõber, , 10.09.2009 21:09
Tere, kas keegi oskab öelda, kust selliseid joogipudeleid nagu joogipunktis jooki pakuti osta saab või tellida.
to 2 nädalat, , 01.09.2009 15:35
et siis koolipäev sai läbi juba?
rhkem kui kaks nädalat möödas, , 01.09.2009 14:27
ja ikka esialgsed tulemused... sprottinhvo ikka paneb heasti.
enno, , 28.08.2009 08:37
seal oli ka teine piltnik aga tema pildid pole veel minuni jõudnud
., , 27.08.2009 18:06
www.proshop.ee/galerii
Chris, , 27.08.2009 17:50
Tahaks teada kas see mees kes veetakistuse juures pilte tegi riputas ka kuhugi üles pildid?
Teie nimi: *, Teie e-mail:, 25.08.2009 09:43
Tekst: * kaua need /esialgsed/ tulemused siin üleval on? Minu teada on championchip lõplikud ja kinnitatud tulemused juba ammu SPORTINFOle edastanud.
enno, , 24.08.2009 07:26
kellel midagi kadus vaadake kadunud asjade pilte- pillid, kilekad,kiiver, rattapüksid jne.
enno, , 22.08.2009 10:57
Leitud asjad- http://album.ee/album/482219/50191637 Tegelikult vedas ilmaga maratoni päeval kõvasti järgmisel päeval oli täielik uputus- http://album.ee/album/482219/50191639 Peakorraldajana tänan kõiki osalejaid- tänu Teile sai peetud üks tore kihutamine


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE