estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg TP Koht v.k. PKT    
501 719 Pohlak Rauno 03:17:29 01:26:11 320 993 Diploma
502 508 Vsivtsev Juri Virumaa Politsei Spordiselts 03:18:00 01:21:45 321 992 Diploma
503 677 Lichtfeldt Andro 03:18:03 01:24:16 322 991 Diploma
504 694 Vast Alari 03:18:05 01:24:49 323 990 Diploma
505 624 Kändmaa Kaido Jõelähtme SINGEL II 03:18:06 01:22:41 324 989 Diploma
506 708 Päästel Key haanja rattaklubi 03:18:07 01:22:52 325 988 Diploma
507 673 Marks Ergi Mehed Marsilt 03:18:27 01:25:53 326 987 Diploma
508 437 Rahi Tõnu 03:18:32 01:28:12 327 986 Diploma
509 722 Leppik Ahti Grundfos 03:18:37 01:25:35 328 985 Diploma
510 771 Reinson Raul 03:18:40 01:25:48 329 984 Diploma
511 516 Kaur Väino 03:18:44 01:22:51 98 983 Diploma
512 679 Vijard Margus Pärna Tiim / VBH 03:18:44 01:23:58 330 982 Diploma
513 567 Lomp Lauri taliroos 03:18:48 01:26:19 34 981 Diploma
514 745 Järvsalu Teet Europark 03:18:50 01:25:36 331 980 Diploma
515 768 Ärm Urmas 03:18:52 01:27:22 99 979 Diploma
516 699 Silm Jaanus q-haus 03:18:56 01:25:12 332 978 Diploma
517 654 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 03:18:57 01:26:08 333 977 Diploma
518 571 Künnapuu Priit Assa Kesoro 03:19:29 01:23:59 334 976 Diploma
519 725 Lubi Tiit 03:19:38 01:26:10 335 975 Diploma
520 500 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 03:19:46 01:21:44 100 974 Diploma
521 357 Undusk Martin EHTE 03:19:47 01:17:46 336 973 Diploma
522 487 Kraam Sulev Elion 03:19:48 01:24:17 337 972 Diploma
523 711 Nikiforov Igor BALTI TERAS 03:19:54 01:24:41 101 971 Diploma
524 797 Nagel Rainer 03:20:00 01:26:03 338 970 Diploma
525 712 Küünal Jaan 03:20:02 01:26:02 102 969 Diploma
526 690 Raatma Arvo 03:20:02 01:25:09 339 968 Diploma
527 633 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 03:20:10 01:25:50 340 967 Diploma
528 951 Tammemäe Tarmo 03:20:12 01:27:45 341 966 Diploma
529 741 Traks Hanno Spordiklubi Rakke/Fuji 03:20:16 01:27:54 342 965 Diploma
530 636 Aasmäe Arris 03:20:18 01:23:55 343 964 Diploma
531 573 Truu Paavo Bauhof 03:20:21 01:22:26 344 963 Diploma
532 612 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 03:20:29 01:24:04 103 962 Diploma
533 628 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 03:20:33 01:22:41 345 961 Diploma
534 686 Liiva Enn 03:20:34 01:27:26 104 960 Diploma
535 912 Ispert Egert 03:20:40 01:27:23 346 959 Diploma
536 698 Metsaots Jaanus 03:20:41 01:25:22 105 958 Diploma
537 292 Tõnov Tõnu SPORDIPARTNER 03:20:42 01:27:28 347 957 Diploma
538 395 Korts-Laur Raul Electrum 03:20:52 01:20:08 106 956 Diploma
539 879 Süvari Alo 03:20:55 01:28:18 348 955 Diploma
540 700 Grents Kermo PÜHA LOOMAAED 03:21:09 01:24:46 349 954 Diploma
541 417 Bauer Heigo Vennad-Dahl 03:21:18 01:18:27 107 953 Diploma
542 752 Vardja Vallo 03:21:31 01:27:38 350 952 Diploma
543 635 Meidla Margus 03:21:33 01:23:29 351 951 Diploma
544 759 Keskküla Karol 03:21:34 01:26:43 352 950 Diploma
545 753 Mutso Eerik 03:21:35 01:24:15 353 949 Diploma
546 689 Aamisepp Tõnu 03:21:47 01:26:34 17 948 Diploma
547 660 Mägi Holger Ummisjalu 03:21:48 01:26:15 354 947 Diploma
548 692 Maks Meelis 03:21:48 01:23:44 355 946 Diploma
549 674 Hallimäe Rain 03:21:50 01:27:04 18 945 Diploma
550 867 Sarapuu Jaanus-Arno 03:21:57 01:25:23 356 944 Diploma
551 657 Anikin Sergei Skype 03:21:58 01:27:10 357 943 Diploma
552 830 Lääts Indrek Sidepataljon 03:21:58 01:27:31 358 942 Diploma
553 795 Voitka Urmas Barrus 03:22:03 01:26:50 108 941 Diploma
554 862 Türi Madis CC Rota Mobilis 03:22:08 01:29:08 359 940 Diploma
555 1165 Guske Marko Janek Tombak RK 03:22:28 01:28:10 24 939 Diploma
556 1147 Madalvee Mihkel VNL Resistance Squad 03:22:40 01:23:47 360 938 Diploma
557 707 Kütt Meelis Pärna Tiim / VBH 03:22:55 01:28:11 361 937 Diploma
558 452 Oder Rein 03:22:55 01:31:54 362 936 Diploma
559 787 Nõmm Kalev Assa Kesoro 03:23:15 01:24:13 109 935 Diploma
560 407 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 03:23:15 01:18:43 363 934 Diploma
561 663 Saag Härmo Vennad-Dahl 03:23:18 01:27:30 364 933 Diploma
562 701 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 03:23:25 01:26:00 365 932 Diploma
563 523 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 03:23:34 01:31:06 366 931 Diploma
564 1132 Kroodo Märt 03:23:36 01:30:06 35 930 Diploma
565 764 Talur Tõnu Mudakarud 03:23:47 01:23:51 367 929 Diploma
566 756 Soots Aivar 03:24:12 01:25:38 368 928 Diploma
567 833 Viskov Imre 03:24:14 01:29:07 369 927 Diploma
568 763 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB 3 03:24:15 01:25:44 370 926 Diploma
569 450 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 03:24:20 01:26:48 25 925 Diploma
570 1134 Kaur Margus 03:24:38 01:28:17 110 924 Diploma
571 656 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 03:25:03 01:25:21 371 923 Diploma
572 603 Uutar Aivar Clik 03:25:14 01:25:28 372 922 Diploma
573 655 Koort Kristel Peugeot Naiskond 03:25:17 01:28:09 5 921 Diploma
574 643 Lipvars Jaanus 03:25:17 01:25:37 373 920 Diploma
575 800 Pulver Margus 03:25:19 01:30:34 111 919 Diploma
576 761 Kostabi Marek 03:25:26 01:24:50 374 918 Diploma
577 754 Järve Kristjan Rimess 03:25:30 01:25:43 375 917 Diploma
578 727 Vaht Priit Mehed Marsilt 03:25:30 01:28:46 376 916 Diploma
579 606 Martin Jörgen KJK 03:25:32 01:23:34 26 915 Diploma
580 881 Lehes Meelis 03:25:33 01:29:21 377 914 Diploma
581 766 Reis Rasmus 03:25:36 01:26:05 378 913 Diploma
582 607 Puusepp Algo Hansab MTB Team 03:25:47 01:28:24 379 912 Diploma
583 714 Mägi Andrus Vooremaa Centrum II 03:26:06 01:28:35 380 911 Diploma
584 675 Hirte Igors Smiltene 03:26:11 01:25:13 381 910 Diploma
585 1120 Mahkvei Allan 03:26:12 01:31:05 382 909 Diploma
586 409 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:26:13 01:22:31 383 908 Diploma
587 962 Saar Tarmo 03:26:14 01:30:24 384 907 Diploma
588 687 Toomsalu Ilmar 03:26:22 01:28:07 112 906 Diploma
589 1136 Aavel Rivo 03:26:27 01:29:05 385 905 Diploma
590 740 Tuuna Toomas 03:26:44 01:29:43 19 904 Diploma
591 713 Kangur Kaido Aima SK 03:26:50 01:24:48 113 903 Diploma
592 669 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL I 03:26:54 01:25:06 386 902 Diploma
593 880 Rimmel Margo 03:26:57 01:29:59 387 901 Diploma
594 688 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 03:26:59 01:27:34 388 900 Diploma
595 863 Erdmann Tarmo 03:27:11 01:29:00 114 899 Diploma
596 579 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 03:27:13 01:31:37 36 898 Diploma
597 777 Peik Ervin DeLaval 03:27:17 01:28:01 115 897 Diploma
598 789 Mändmets Tarmo 03:27:17 01:27:20 389 896 Diploma
599 783 Kimsen Toomas 03:27:22 01:27:58 390 895 Diploma
600 864 Raap Ilmar meie 03:27:26 01:28:14 116 894 Diploma
601 683 Soodla Guido 03:27:37 01:25:29 117 893 Diploma
602 1007 Salumäe Guido 03:27:48 01:31:36 391 892 Diploma
603 829 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 03:27:49 01:26:07 392 891 Diploma
604 796 Meenov Jaanus 03:28:08 01:27:29 393 890 Diploma
605 734 Jakobsoo Tanel SANGAR 03:28:18 01:26:56 394 889 Diploma
606 735 Randmaa Rando Vanasilla HK 03:28:31 01:25:33 395 888 Diploma
607 921 Virumäe Alar 03:28:33 01:29:11 396 887 Diploma
608 794 Zaletajev Toomas 03:28:34 01:27:33 397 886 Diploma
609 600 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 03:28:56 01:26:04 398 885 Diploma
610 812 Kasemaa Janno Püha Üritus 03:28:58 01:30:19 399 884 Diploma
611 729 Kibin Allan 03:29:04 01:27:07 118 883 Diploma
612 1017 Huik Taivo Ag3r 03:29:05 01:33:18 400 882 Diploma
613 732 Otti Toomas 03:29:09 01:28:51 401 881 Diploma
614 1101 Viik Tarvi jk.Paralepa 03:29:12 01:29:51 402 880 Diploma
615 537 Teppan Sten Raadio 2 03:29:16 01:21:56 403 879 Diploma
616 680 Viidik Andres 03:29:28 01:28:08 20 878 Diploma
617 865 Kesper Raino 03:29:39 01:30:45 404 877 Diploma
618 896 Priednieks Juris RK Velo 03:29:57 01:28:45 21 876 Diploma
619 662 Kaarma Rain ILOPRINT Team 03:29:58 01:25:41 119 875 Diploma
620 870 Härm Teet lebo racing 03:29:59 01:27:47 405 874 Diploma
621 750 Põldoja Alar Tartu SK Velo 03:29:59 01:29:23 120 873 Diploma
622 775 Animägi Tiit Elion 03:30:08 01:28:15 121 872 Diploma
623 760 Mitt Terje Cosmos Sun 03:30:10 01:28:40 9 871 Diploma
624 899 Jugaste Artur Nissan Nordic Europe OY 03:30:11 01:29:12 406 870 Diploma
625 859 Kaar Risto Mehed Marsilt 03:30:18 01:25:54 407 869 Diploma
626 401 Vestmann Rain ProShop.ee 03:30:19 01:25:16 408 868 Diploma
627 861 Teesalu Lembit Mikitamäe Aironmään Club 03:30:22 01:32:11 409 867 Diploma
628 930 Gasina Iveta Salaspils/Zirini 03:30:22 01:30:17 10 866 Diploma
629 1094 Kivimäe Raul 03:30:41 01:29:34 410 865 Diploma
630 887 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 03:30:52 01:30:52 122 864 Diploma
631 931 Jõõger Kulvo Harju Elekter 03:31:22 01:31:25 411 863 Diploma
632 1137 Treier Andrus 03:31:24 01:32:53 123 862 Diploma
633 738 Talts Tanel Westline Team II 03:31:43 01:32:09 412 861 Diploma
634 853 Volt Ivo TeamRide 2007 03:31:44 01:29:19 124 860 Diploma
635 850 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga 03:31:44 01:30:23 11 859 Diploma
636 953 Trink Andres 03:31:53 01:28:28 125 858 Diploma
637 843 Roostoja Henri Dilbert 03:31:54 01:29:17 413 857 Diploma
638 884 Ott Indrek Elion SK 03:31:55 01:29:57 414 856 Diploma
639 646 Koll Mart Vooremaa Centrum II 03:31:55 01:29:06 126 855 Diploma
640 828 Laas Indrek Mudakarud 03:31:56 01:31:14 415 854 Diploma
641 936 Viitkin Aavo Westline Team I 03:32:08 01:34:41 416 853 Diploma
642 891 Ambos Ülle Jõelähtme SINGEL Naised 03:32:11 01:32:23 12 852 Diploma
643 851 Edovald Tarvo 03:32:17 01:30:28 127 851 Diploma
644 1009 Aare Marion CC Rota Mobilis 03:32:29 01:29:38 13 850 Diploma
645 790 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 03:32:31 01:29:39 417 849 Diploma
646 1130 Hütt Petri IT College 03:32:43 01:32:32 418 848 Diploma
647 819 Mägi Urmas 03:32:49 01:29:33 128 847 Diploma
648 757 Kull Madis Väike-Maarja RSK II 03:32:49 01:29:44 419 846 Diploma
649 776 Leier Tõnis 03:33:12 01:29:16 22 845 Diploma
650 963 Rhede Margo Nissan Nordic Europe OY 03:33:13 01:33:15 420 844 Diploma
651 925 Kuhi Tõnu 03:33:17 01:31:02 421 843 Diploma
652 902 Kuhi Peeter 03:33:22 01:30:59 422 842 Diploma
653 832 Lehtmaa Meelis TeamRide 2008 03:33:30 01:33:12 423 841 Diploma
654 918 Meister Tarmo Velonoid 03:33:36 01:30:39 424 840 Diploma
655 838 Tääkre Indrek Electrum 03:33:37 01:28:20 129 839 Diploma
656 824 Toompea Kertu TeamRide 2007 03:33:38 01:37:50 14 838 Diploma
657 834 Terasmaa Aigar 03:33:40 01:29:30 425 837 Diploma
658 836 Rebina Tarmo 03:33:57 01:27:12 426 836 Diploma
659 979 Tamm Kaido Püha Loomaaed 03:33:58 01:29:52 23 835 Diploma
660 874 Haas Steve SPORDIPARTNER 2 03:34:02 01:31:28 130 834 Diploma
661 1042 Johanson Rene 03:34:16 01:35:52 427 833 Diploma
662 939 Vonk Janar Kostivere Vänt 03:34:35 01:32:09 428 832 Diploma
663 765 Kooskora Priidu 03:34:38 01:30:31 429 831 Diploma
664 808 Teeorg Urmas 03:34:49 01:39:58 131 830 Diploma
665 1012 Kivi Urmet Enics 03:34:56 01:33:36 430 829 Diploma
666 814 Aruvee Ülar TEAM VENNAD RIKKAD 03:34:57 01:28:56 431 828 Diploma
667 228 Orav Erki Vooremaa Centrum III 03:34:59 01:28:30 432 827 Diploma
668 792 Laht Urmas 03:35:04 01:27:40 433 826 Diploma
669 1016 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Club 03:35:04 01:34:06 434 825 Diploma
670 1146 Ots Ivar-Illimar 03:35:13 01:26:21 435 824 Diploma
671 610 Leitane Laima SK Mezaparks 03:35:26 01:31:59 6 823 Diploma
672 944 Urmet Piret 03:35:45 01:32:56 15 822 Diploma
673 949 Suviorg Jaanus 03:35:46 01:30:26 436 821 Diploma
674 919 Tamuri Erko 03:35:50 01:34:17 132 820 Diploma
675 799 Vendel Anti Aima SK 03:35:52 01:25:06 437 819 Diploma
676 845 Nurk Andres 03:35:55 01:30:48 438 818 Diploma
677 889 Mäekivi Marko Neeme rattaklubi 03:35:55 01:27:57 439 817 Diploma
678 1159 Kulp Alar 03:35:57 01:35:00 440 816 Diploma
679 439 Jäetma Mikk 03:35:57 01:19:02 27 815 Diploma
680 933 Koplimets Helmut 03:35:58 01:34:03 24 814 Diploma
681 644 Raig Ragnar 03:35:58 01:27:08 28 813 Diploma
682 877 Rein Riho 03:36:22 01:33:29 441 812 Diploma
683 943 Lilleste Aare SK Pärnu 03:36:36 01:31:42 25 811 Diploma
684 848 Tammemägi Jaak 03:36:43 01:31:11 133 810 Diploma
685 671 Peterson Marko 03:36:49 01:29:49 442 809 Diploma
686 942 Sadam Maarja Haanja Rattaklubi Haraga 03:37:09 01:33:56 16 808 Diploma
687 835 Terasmaa Tanel 03:37:10 01:29:47 443 807 Diploma
688 910 Habakukk Kristjan 03:37:12 01:32:50 444 806 Diploma
689 716 Õunap Valdo 03:37:12 01:32:37 134 805 Diploma
690 1100 Liblikmann Mait 03:37:15 01:35:11 445 804 Diploma
691 762 Kalversa Dace Salaspils/Zirini 03:37:23 01:30:43 17 803 Diploma
692 549 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 03:37:23 01:27:41 446 802 Diploma
693 871 Kõiv Arvo www.tpj.ee 03:37:30 01:30:40 135 801 Diploma
694 869 Mõttus Janek 03:37:40 01:33:02 447 800 Diploma
695 1095 Ääro Martin CFC 03:37:54 01:33:49 29 799 Diploma
696 915 Tiisler Toomas 03:37:56 01:32:19 448 798 Diploma
697 932 Lepik Hillar EWK 03:38:00 01:33:57 26 797 Diploma
698 908 Kaart Vahur R- team Scania 03:38:02 01:34:01 449 796 Diploma
699 991 Kaljumäe Aile 03:38:05 01:34:08 18 795 Diploma
700 888 Matvejev Ahto SK Vargamäe 03:38:09 01:33:35 27 794 Diploma
701 906 Valma Andrus 03:38:18 01:31:30 450 793 Diploma
702 1152 Sildvee Märt 03:38:19 01:34:12 451 792 Diploma
703 854 Kolk Majo 03:38:20 01:32:49 136 791 Diploma
704 940 Kivipõld Tanel Nordecon 03:38:21 01:31:33 452 790 Diploma
705 849 Martin Roman 03:38:21 01:30:39 137 789 Diploma
706 875 Trees Margus SPORDIPARTNER 2 03:38:28 01:35:21 453 788 Diploma
707 971 Veerus Ivar maxit weber 03:38:31 01:33:27 138 787 Diploma
708 858 Üle Marko TeamRide 2008 03:38:54 01:32:27 454 786 Diploma
709 885 Mustimets Margus 03:38:57 01:28:21 139 785 Diploma
710 1021 Ennuste Madis 03:39:26 01:34:09 455 784 Diploma
711 928 Paglant Andrus 03:39:31 01:34:21 456 783 Diploma
712 809 Korb Indrek 03:39:33 01:34:51 457 782 Diploma
713 950 Puhu Sille 03:39:48 01:36:25 19 781 Diploma
714 676 Tambi Andres 03:39:49 01:28:53 458 780 Diploma
715 652 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK II 03:39:50 01:28:53 459 779 Diploma
716 907 Uiboaid Margus 03:39:50 01:33:22 460 778 Diploma
717 982 Paas Meelis Jussikese 7 sõpra 03:39:51 01:35:10 461 777 Diploma
718 878 Lemetti Margo 03:40:20 01:38:17 462 776 Diploma
719 986 Aru Aldo 03:40:23 01:35:09 28 775 Diploma
720 905 Leisi Rain 03:40:28 01:35:51 140 774 Diploma
721 1150 Veski Martin 03:40:33 01:35:23 463 773 Diploma
722 1090 Raidma Alvar 03:40:36 01:35:42 464 772 Diploma
723 987 Laik Indrek Ag3r 03:40:47 01:35:26 465 771 Diploma
724 916 Arumägi Meelis 03:40:50 01:34:29 466 770 Diploma
725 890 Lillo Martin Mehed Marsilt 03:40:56 01:29:28 467 769 Diploma
726 1093 Merenäkk Meelis 03:41:03 01:33:33 468 768 Diploma
727 1104 Valksaare Rait 03:41:13 01:34:50 469 767 Diploma
728 857 Rannu Reimo 03:41:21 01:32:47 471 766 Diploma
729 855 Kirs Margus 03:41:21 01:29:40 470 765 Diploma
730 1003 Astok Mehis DeLaval 03:41:47 01:36:19 472 764 Diploma
731 1036 Kulver Rünno Jussikese 7 Sõpra 03:41:48 01:37:04 473 763 Diploma
732 1034 Miilmaa Rivo ILOPRINT Team 03:42:06 01:36:36 474 762 Diploma
733 920 Annus Toivo Anaconda of Elbonia 03:42:09 01:36:15 475 761 Diploma
734 934 Lomp Priit taliroos 03:42:25 01:31:04 476 760 Diploma
735 868 Veisserik Joel 03:42:27 01:35:07 141 759 Diploma
736 922 Leppik Elle Mudakarud 03:42:29 01:32:34 20 758 Diploma
737 392 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 03:42:41 01:39:30 477 757 Diploma
738 985 Sulaoja Urmas Eesti Energia SK 03:42:49 01:33:03 142 756 Diploma
739 947 Janno Janar 03:42:51 01:31:42 478 755 Diploma
740 780 Tatrik Ivo 03:43:14 01:34:00 479 754 Diploma
741 813 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 03:43:17 01:40:48 480 753 Diploma
742 825 Uusküla Arno ARCTIC SPORT CLUB 3 03:43:31 01:35:32 481 752 Diploma
743 937 Marist Jüri xtri:m3 03:44:05 01:34:36 482 751 Diploma
744 1014 Eerme Hanno 03:44:23 01:37:23 143 750 Diploma
745 954 Kivistik Kaido Rudus 03:44:27 01:34:10 483 749 Diploma
746 1110 Tamm Tamar 03:44:32 01:37:13 484 748 Diploma
747 913 Kaldsoo Alvar 03:45:31 01:34:54 144 747 Diploma
748 876 Vaikna Maarja 03:46:07 01:34:16 21 746 Diploma
749 984 Vonk Andrus 03:46:08 01:35:41 145 745 Diploma
750 970 Joonsalu Madis 03:46:14 01:36:16 485 744 Diploma
751 1135 Nigulas Harles 03:46:26 01:31:08 486 743 Diploma
752 1087 Vuuk Heigo PÜHA LOOMAAED 03:46:33 01:38:30 487 742 Diploma
753 798 Martson Kaido SK Teerajaja 03:46:34 01:34:32 488 741 Diploma
754 1046 Mannine Sulo 03:46:54 01:36:11 489 740 Diploma
755 724 Olesk Margus Mapri Projekt 03:46:58 01:31:53 490 739 Diploma
756 837 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 03:47:46 01:32:58 491 738 Diploma
757 911 Aagver Maris Team Rimi Cycling Naised 03:47:56 01:40:40 22 737 Diploma
758 1149 Käär Tanel 03:47:56 01:33:17 492 736 Diploma
759 999 Tamleht Maksim lebo racing 03:48:16 01:36:23 493 735 Diploma
760 1037 Heinsoo Marek Jõelähtme SINGEL II 03:48:22 01:33:00 494 734 Diploma
761 682 Jürisaar Meelis 03:48:44 01:19:54 495 733 Diploma
762 964 Eelmere Teet TeamRide 2008 03:48:55 01:38:40 146 732 Diploma
763 1161 Laks Ivar Ehte 03:49:33 01:39:46 496 731 Diploma
764 778 Tamm Alo Nordecon RK 03:49:57 01:40:02 497 730 Diploma
765 1002 Vidder Kaido Kentaur Haldus 03:49:58 01:34:24 498 729 Diploma
766 1105 Perejainen Eva Koeru SK 03:50:02 01:36:09 7 728 Diploma
767 1113 Muzakko Margo 03:50:43 01:39:25 499 727 Diploma
768 977 Pärnamägi Hendrik 03:50:44 01:38:49 500 726 Diploma
769 927 Paju Tormi Hansura Racing Team 03:50:50 01:36:10 501 725 Diploma
770 882 Tamm Malvo 03:51:00 01:34:22 147 724 Diploma
771 1142 Paju Martti 03:51:03 01:38:33 502 723 Diploma
772 957 Vaindlo Raul 03:51:06 01:38:04 29 722 Diploma
773 802 Vavulski Lembit DeLaval 03:51:11 01:35:37 148 721 Diploma
774 983 Veski Ragnar 03:51:38 01:34:44 503 720 Diploma
775 974 Rohelaan Sven 03:51:59 01:40:43 149 719 Diploma
776 981 Maasikmets Marek 03:52:04 01:38:12 504 718 Diploma
777 1139 Link Kauri 03:52:08 01:39:22 505 717 Diploma
778 1045 Arumägi Jaanus 03:52:15 01:36:56 506 716 Diploma
779 1001 Rohtla Rein Eesti Posti Spordiklubi II 03:52:18 01:38:11 507 715 Diploma
780 955 Terasmaa Hans 03:53:09 01:35:43 508 714 Diploma
781 996 Veidemann Toomas ARCTIC SPORT CLUB 3 03:53:10 01:41:39 150 713 Diploma
782 959 Mägi Marko Nordecon RK 03:53:40 01:40:31 509 712 Diploma
783 791 Rutks Artis RK Velo 03:54:11 01:35:04 510 711 Diploma
784 966 Suuroja Martin GeoTrail 03:54:29 01:38:14 511 710 Diploma
785 1145 Metsamaa Anti 03:54:44 01:35:25 512 709 Diploma
786 917 Kuusik Ando 03:54:45 01:37:03 513 708 Diploma
787 1023 Salep Robert HAWAII EXPRESS 03:55:04 01:39:20 37 707 Diploma
788 990 Männi Rein 03:55:05 01:37:48 514 706 Diploma
789 1129 Tuulmets Lennard 03:55:06 01:34:48 515 705 Diploma
790 696 Kann Meelis Nordecon RK 03:55:08 01:37:08 516 704 Diploma
791 852 Kikkas Riho Valio 03:55:28 01:37:22 517 703 Diploma
792 1116 Tamm Maris 03:55:34 01:43:07 23 702 Diploma
793 946 Roosmann Peeter Eesti Panga Spordiklubi 03:55:39 01:41:12 151 701 Diploma
794 1106 Nõmmiste Kalev 03:55:43 01:36:30 518 700 Diploma
795 866 Mätas Rivo 03:55:44 01:46:17 519 699 Diploma
796 1148 Puhmaste Märt 03:55:50 01:39:57 520 698 Diploma
797 1076 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 03:56:10 01:39:14 30 697 Diploma
798 973 Kütt Mati DeLaval 03:56:15 01:41:29 152 696 Diploma
799 1158 Piirak Elita 03:56:43 01:42:15 8 695 Diploma
800 967 Tuisk Tõnu Jõelähtme SINGEL II 03:56:54 01:40:37 521 694 Diploma
801 1133 Mesipuu Maido 03:57:27 01:37:55 522 693 Diploma
802 1035 Lainemäe Allan 03:58:58 01:40:53 153 692 Diploma
803 989 Sauväli Indrek Eesti Teejuht 03:59:04 01:33:11 523 691 Diploma
804 872 Must Margus 03:59:44 01:38:59 524 690 Diploma
805 1128 Mägi Joosep 03:59:53 01:41:35 30 689 Diploma
806 844 Lumi Daniel Mehed Marsilt 04:00:16 01:35:46 525 688 Diploma
807 1015 Värk Tanel 04:00:19 01:40:35 526 687 Diploma
808 1055 Kask Railand Sidepataljon 04:00:35 01:40:21 527 686 Diploma
809 993 Daum Henri Nissan Nordic Europe OY 04:00:37 01:39:26 528 685 Diploma
810 1089 Kuusk Leho 04:00:40 01:38:32 529 684 Diploma
811 975 Ummik Jüri 04:00:54 01:35:24 530 683 Diploma
812 961 Reinsalu Illar 04:01:08 01:37:52 154 682 Diploma
813 1011 Pullerits Kalev 04:01:09 01:40:26 531 681 Diploma
814 1097 Kruustük Simmo 04:01:39 01:36:00 532 680 Diploma
815 1144 Leinart Tormi 04:02:39 01:36:30 533 679 Diploma
816 609 Annuk Heiki Tartu SK VELO 04:03:32 01:37:46 155 678 Diploma
817 1030 Kiisk Margus 04:03:43 01:43:04 156 677 Diploma
818 1086 Jäetma Karl-Eerik 04:03:56 01:39:02 38 676 Diploma
819 1115 Kutti Jaan 04:04:23 01:43:08 39 675 Diploma
820 1141 Grauberg Tambet 04:04:56 01:40:58 534 674 Diploma
821 1119 Kandla Veiko Pekikõhu Reissing Tiim 04:05:19 01:38:46 535 673 Diploma
822 1080 Miiter Kristi Cosmos Sun 04:05:57 01:46:06 24 672 Diploma
823 945 Volkov Peeter 04:05:58 01:42:46 31 671 Diploma
824 1020 Turkina Marina 04:06:35 01:46:16 25 670 Diploma
825 988 Kütt Vahur 04:06:58 01:42:21 536 669 Diploma
826 1156 Aul Teet Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 04:07:31 01:43:27 157 668 Diploma
827 1039 Tafenau Margus ILOPRINT Team 04:07:50 01:45:38 537 667 Diploma
828 1061 Liibert Alan Baltic Bolt 04:08:00 01:46:04 538 666 Diploma
829 1040 Siinmaa Priit ITK 04:08:10 01:43:29 539 665 Diploma
830 968 Meltsas Hardi Enics 04:09:22 01:40:46 540 664 Diploma
831 1049 Mölder Andrus Valio 04:09:45 01:44:21 541 663 Diploma
832 1018 Sepp Marika HVSK PREILIDE TEAM 04:10:23 01:47:20 26 662 Diploma
833 1032 Palusoo Marianne BETA 04:11:19 01:48:03 27 661 Diploma
834 483 Aakre Priit 04:11:22 01:44:08 158 660 Diploma
835 1024 Õun Andri 04:12:16 01:49:55 542 659 Diploma
836 1063 Sabul Indrek 04:13:11 01:44:25 159 658 Diploma
837 1013 Povaljuhhin Aleksandr JOT Eesti 04:15:00 01:44:16 543 657 Diploma
838 1127 Randmäe Rivo Grundfos 04:17:25 01:47:22 544 656 Diploma
839 1057 Finska Kari Valio 04:17:42 01:43:25 160 655 Diploma
840 1062 Tammiste Allan 04:19:11 01:45:05 545 654 Diploma
841 969 Lehtme Kadri Haanja Rattaklubi Haraga 04:19:14 01:57:31 28 653 Diploma
842 1054 Saarna Karel Rõuge Racing Team II 04:20:23 01:48:23 546 652 Diploma
843 1022 Jõgisman Jaanus TeamRide 2007 04:24:09 01:50:33 547 651 Diploma
844 1033 Veimann Sirle 04:25:35 01:48:00 29 650 Diploma
845 972 Kivimäe Maiu 04:25:35 01:48:02 30 649 Diploma
846 1051 Rumvolt Gerda 04:32:11 01:49:42 9 648 Diploma
847 1085 Jaakson Martin 04:33:04 01:52:06 548 647 Diploma
848 1050 Hunt Egon taliroos 04:34:47 01:42:31 549 646 Diploma
849 1140 Raudpuu Madis Ummisjalu 04:35:20 01:50:39 550 645 Diploma
850 1162 Robi Jaanus 04:36:25 01:53:10 551 644 Diploma
851 1143 Kompus Marco 04:36:45 01:51:13 552 643 Diploma
852 1151 Peetri Leo 04:39:43 01:53:17 161 642 Diploma
853 1058 Rohtla Aigar Mapri Projekt 04:41:31 01:48:21 553 641 Diploma
854 1073 Naaber Jaan 04:41:45 01:49:41 554 640 Diploma
855 1078 Kulver Anneli Jussikese 7 Sõpra 04:45:42 02:02:51 31 639 Diploma
856 785 Kess Alar 04:45:57 02:03:48 162 638 Diploma
857 142 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team 04:49:23 01:51:37 555 637 Diploma
‹‹ Tagasi
Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
TO Spordisõber, , 11.09.2009 08:56
Enno meil ja telefon on üleval kirjas, küsi Ennolt ja vastus ongi käes.
Spordisõber, , 10.09.2009 21:09
Tere, kas keegi oskab öelda, kust selliseid joogipudeleid nagu joogipunktis jooki pakuti osta saab või tellida.
to 2 nädalat, , 01.09.2009 15:35
et siis koolipäev sai läbi juba?
rhkem kui kaks nädalat möödas, , 01.09.2009 14:27
ja ikka esialgsed tulemused... sprottinhvo ikka paneb heasti.
enno, , 28.08.2009 08:37
seal oli ka teine piltnik aga tema pildid pole veel minuni jõudnud
., , 27.08.2009 18:06
www.proshop.ee/galerii
Chris, , 27.08.2009 17:50
Tahaks teada kas see mees kes veetakistuse juures pilte tegi riputas ka kuhugi üles pildid?
Teie nimi: *, Teie e-mail:, 25.08.2009 09:43
Tekst: * kaua need /esialgsed/ tulemused siin üleval on? Minu teada on championchip lõplikud ja kinnitatud tulemused juba ammu SPORTINFOle edastanud.
enno, , 24.08.2009 07:26
kellel midagi kadus vaadake kadunud asjade pilte- pillid, kilekad,kiiver, rattapüksid jne.
enno, , 22.08.2009 10:57
Leitud asjad- http://album.ee/album/482219/50191637 Tegelikult vedas ilmaga maratoni päeval kõvasti järgmisel päeval oli täielik uputus- http://album.ee/album/482219/50191639 Peakorraldajana tänan kõiki osalejaid- tänu Teile sai peetud üks tore kihutamine


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE