estenglv
WAP version
Login form
RSS
9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep 25.07.2009 (0)
Eesti suurima rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup viienda etapi 9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep. Bourgas rattaklubi esindanud Pütsep läbis 68,5 km pikkuse maratonidistantsi ajaga ...
25. juulil toimub Elva 9. Rattamaraton 15.07.2009 (0)
25. juunil toimub Elion Cup rattamaratonide sarja kuuluv Elva 9. Rattamaraton. Registreerinud on ligi 1200 jalgrattasõpra.
Elva 68 km
Elva 31 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 17 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Elva Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 25.07.2009
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 66 km 12:00
Poolmaraton 31 km 12:15
Lastesõidud
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD LINNAPEA CUP
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. PKT    
1 1170 Pütsep Erki 02:06:03 01:01:07 1 1500 Diploma
2 6 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 02:06:21 01:01:07 1 1495 Diploma
3 24 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:06:22 01:01:08 2 1492 Diploma
4 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:08:26 01:01:27 3 1490 Diploma
5 9 Kriit Kalle FIXUS SPORT 02:08:36 01:01:29 4 1489 Diploma
6 4 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:08:38 01:01:28 2 1488 Diploma
7 20 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:08:41 01:01:31 3 1487 Diploma
8 7 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 02:08:44 01:01:28 5 1486 Diploma
9 27 Bekmanis Indulis Rietumu Banka-Riga 02:08:47 01:01:31 1 1485 Diploma
10 13 Puu Henno FIXUS SPORT 02:09:12 01:01:29 6 1484 Diploma
11 16 Olle Raul Amserv Toyota Team 02:09:26 01:01:32 4 1483 Diploma
12 11 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 02:09:26 01:01:29 7 1482 Diploma
13 26 Schumann Riivo FIXUS SPORT 02:09:34 01:01:31 8 1481 Diploma
14 8 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:11:05 01:01:29 9 1480 Diploma
15 1075 Racenajs Kristofers Rietumu Banka-Riga 02:12:18 01:01:30 10 1479 Diploma
16 1139 Preimanis Matiss RRS 02:12:54 01:01:31 1 1478 Diploma
17 29 Tuisk Priit Hawaii Express Team 02:12:54 01:02:33 11 1477 Diploma
18 1138 Benhens Ernests RRS 02:12:55 01:02:32 2 1475 Diploma
19 25 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 02:12:55 01:02:32 12 1476 Diploma
20 33 Pruus Peeter KoMo 02:12:55 01:01:30 3 1474 Diploma
21 56 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:12:58 01:02:32 5 1473 Diploma
22 36 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:13:44 01:02:32 13 1472 Diploma
23 32 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:13:54 01:02:32 6 1471 Diploma
24 21 Loo Martin VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:14:03 01:01:28 4 1470 Diploma
25 44 Berkis Valdis Rietumu Banka-Riga 02:14:30 01:03:46 5 1469 Diploma
26 51 Veelmaa Taavi !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:14:33 01:03:49 6 1468 Diploma
27 42 Karu Virgo Hawaii Express Team 02:14:34 01:03:44 7 1467 Diploma
28 82 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:14:35 01:03:47 14 1466 Diploma
29 22 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:15:08 01:03:49 15 1465 Diploma
30 2 Kirsipuu Jaan CFC 02:15:20 01:01:30 8 1464 Diploma
31 57 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:15:35 01:03:49 7 1463 Diploma
32 38 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:15:38 01:03:47 8 1462 Diploma
33 46 Kopli Tarmo Hawaii Express Team 02:15:40 01:04:54 16 1461 Diploma
34 69 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:15:45 01:03:48 2 1460 Diploma
35 77 Põvvat Rainer TÜ ASK 02:15:59 01:03:44 17 1459 Diploma
36 67 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi I 02:16:13 01:05:08 9 1458 Diploma
37 10 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:16:24 01:02:33 18 1457 Diploma
38 55 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:16:35 01:03:50 19 1456 Diploma
39 63 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:16:40 01:05:07 9 1455 Diploma
40 95 Vähi Jaagup Tartu SK VELO 02:16:50 01:04:53 20 1454 Diploma
41 61 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:17:00 01:04:55 21 1453 Diploma
42 30 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:17:02 01:03:47 22 1452 Diploma
43 52 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB 2 02:17:05 01:04:56 23 1451 Diploma
44 68 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:17:22 01:04:56 24 1450 Diploma
45 31 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:17:22 01:04:57 25 1449 Diploma
46 49 Välbe Urmas Hawaii Express Team 02:17:52 01:03:48 10 1448 Diploma
47 138 Sööt Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:17:53 01:04:54 26 1447 Diploma
48 50 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:17:54 01:04:58 27 1446 Diploma
49 53 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:17:54 01:04:55 28 1445 Diploma
50 70 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:17:55 01:05:06 10 1444 Diploma
51 76 Brokans Raimonds NN Sporta klubs 02:17:57 01:04:54 29 1443 Diploma
52 73 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:18:10 01:05:36 3 1442 Diploma
53 58 Kask Jaanus 02:18:36 01:04:56 30 1441 Diploma
54 40 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:19:00 01:03:49 4 1440 Diploma
55 92 Viljus Ivo Westline Team I 02:19:24 01:05:35 11 1439 Diploma
56 104 Rei Tarmo CFC 02:19:26 01:05:35 31 1438 Diploma
57 81 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:19:26 01:05:52 32 1437 Diploma
58 85 Laanela Danek 02:20:03 01:03:50 33 1436 Diploma
59 84 Karro Margus Tartu SK VELO 02:20:05 01:05:05 34 1435 Diploma
60 65 Pallo Rait Mavic 02:20:18 01:03:48 35 1434 Diploma
61 86 Knostenbergs Toms Smiltene 02:20:29 01:03:48 11 1433 Diploma
62 1142 Beika Normunds ZZK extreme sport 02:20:59 01:04:56 36 1432 Diploma
63 107 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:21:24 01:05:05 37 1431 Diploma
64 149 Klaiva Mairis 02:21:24 01:05:06 12 1430 Diploma
65 79 Hussar Aimar Areal Team 02:21:39 01:05:53 38 1429 Diploma
66 87 Kruuse Rommi velo clubbers 02:21:47 01:05:52 39 1428 Diploma
67 124 Põldma Tõnu 02:21:51 01:06:16 13 1427 Diploma
68 100 Baranovskis Guntars Smiltene 02:21:51 01:06:59 14 1426 Diploma
69 105 Sars Martins Mezmalas MTB 02:21:51 01:06:02 12 1425 Diploma
70 91 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:21:53 01:07:01 15 1424 Diploma
71 89 Roskoss Janis Smiltene 02:21:53 01:06:59 40 1423 Diploma
72 142 Kukrus Martin Tartu SK VELO 02:21:54 01:05:36 13 1422 Diploma
73 113 Põld Ivo Cosmos Team 02:21:54 01:07:00 16 1421 Diploma
74 101 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:21:56 01:07:01 41 1420 Diploma
75 150 Lipp Sulev ProShop.ee 02:21:58 01:07:00 42 1419 Diploma
76 164 Alesmaa Martti CFC 02:21:59 01:07:01 14 1418 Diploma
77 43 Saar Raido VIKO JK 02:22:04 01:05:06 15 1417 Diploma
78 131 Lipp Aivar STR 02:22:08 01:07:01 43 1416 Diploma
79 106 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:22:21 01:07:00 44 1415 Diploma
80 23 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:22:42 01:06:16 45 1414 Diploma
81 114 Loboda Edvard veloclubbers.ee 02:22:46 01:06:59 17 1413 Diploma
82 1160 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:22:54 01:06:57 46 1412 Diploma
83 34 Hallop Gven SK Saarde 02:22:59 01:05:52 16 1411 Diploma
84 123 Kivistik Egert SPORDIPARTNER 02:23:35 01:03:45 17 1410 Diploma
85 122 Reinpõld Risto Skype 02:23:37 01:07:30 47 1409 Diploma
86 227 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:23:46 01:08:13 48 1408 Diploma
87 103 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:23:49 01:08:13 49 1407 Diploma
88 121 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:23:53 01:08:12 1 1406 Diploma
89 1166 Bricis Ilmars 02:23:54 01:08:14 50 1405 Diploma
90 134 Ord Tõnu CC Superior 02:24:02 01:08:09 18 1404 Diploma
91 225 Magus Margus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:24:04 01:06:59 18 1403 Diploma
92 140 Haugas Margus 02:24:05 01:07:51 51 1402 Diploma
93 112 Kuhi Rainer Skype 02:24:08 01:08:15 52 1401 Diploma
94 213 Arak Anti Mavic 02:24:09 01:08:15 53 1400 Diploma
95 391 Põldma Mirko 02:24:39 01:08:08 54 1399 Diploma
96 78 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:24:58 01:05:36 19 1398 Diploma
97 19 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:25:06 01:01:29 19 1397 Diploma
98 173 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:25:11 01:08:11 55 1396 Diploma
99 120 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:25:12 01:08:14 56 1395 Diploma
100 148 Mets Are Cosmos Team 02:25:20 01:08:08 1 1394 Diploma
101 39 Soo Veiko 02:25:28 01:08:08 20 1393 Diploma
102 71 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 02:25:38 01:07:15 57 1392 Diploma
103 152 Kand Peeter 02:25:38 01:08:13 21 1391 Diploma
104 128 Pani Marek 02:25:43 01:08:14 58 1390 Diploma
105 153 Lehtmaa Aivar Nordecon RK 02:25:54 01:08:11 22 1389 Diploma
106 143 Räim Riko SK Jupo 02:26:28 01:07:15 59 1388 Diploma
107 119 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:26:38 01:09:09 60 1387 Diploma
108 319 Lood Illar TÜ ASK 02:26:44 01:05:37 20 1386 Diploma
109 160 Leigri Mehis KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:26:44 01:08:30 21 1385 Diploma
110 144 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:26:46 01:08:12 23 1384 Diploma
111 252 Olle Kert 02:26:46 01:08:15 61 1383 Diploma
112 135 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:26:48 01:09:09 24 1382 Diploma
113 217 Sander Heinry ProShop.ee 02:26:51 01:09:11 62 1381 Diploma
114 204 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:26:58 01:09:12 63 1380 Diploma
115 179 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:26:58 01:08:13 25 1379 Diploma
116 326 Ladva Ailar JK Paralepa 02:26:58 01:09:28 64 1378 Diploma
117 137 Hussar Kaidar 02:27:08 01:08:18 65 1377 Diploma
118 184 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:27:15 01:09:50 26 1376 Diploma
119 220 Harand Allan ProShop.ee 02:27:28 01:09:49 66 1375 Diploma
120 298 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:27:33 01:09:52 67 1374 Diploma
121 162 Talu Priit Westline Team I 02:27:34 01:09:09 68 1373 Diploma
122 1158 Evars Romants 4EVER/SK Mezaparks 02:27:52 01:08:10 69 1372 Diploma
123 209 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:28:03 01:09:09 70 1371 Diploma
124 188 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:28:29 01:09:50 71 1370 Diploma
125 165 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:28:30 01:09:08 72 1369 Diploma
126 72 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:28:56 01:08:10 73 1368 Diploma
127 64 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:29:00 01:07:00 74 1367 Diploma
128 244 Verbu Jaano Vooremaa Centrum II 02:29:04 01:09:49 75 1366 Diploma
129 133 Reedi Peip Tartu SK VELO 02:29:04 01:08:08 27 1365 Diploma
130 186 Peenema Reijo Sundstrand - Püssi 02:29:16 01:09:10 22 1364 Diploma
131 221 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:29:16 01:11:07 2 1363 Diploma
132 232 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:29:18 01:09:09 76 1362 Diploma
133 207 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum I 02:29:24 01:07:00 77 1361 Diploma
134 278 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:29:25 01:12:02 78 1360 Diploma
135 236 Sauga Indrek VBH 02:29:30 01:09:48 79 1359 Diploma
136 157 Mitt Rainis MisPassid 02:29:33 01:10:50 80 1358 Diploma
137 214 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:29:33 01:09:53 28 1357 Diploma
138 180 Rodendau Janno SK Vargamäe 02:29:34 01:09:52 81 1356 Diploma
139 310 Soodla Kristjan Amserv Toyota Team 02:29:37 01:11:12 82 1355 Diploma
140 1114 Smotrov Konstantin Gandrs-Merida 02:29:55 01:12:36 83 1354 Diploma
141 289 Ozolins Uldis Valmiera - Ripo autocentrs 02:30:02 01:11:12 23 1353 Diploma
142 183 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:30:02 01:11:12 84 1352 Diploma
143 202 Naumov Aleksei Assa Kesoro 02:30:05 01:09:50 85 1351 Diploma
144 226 Orgla Maario 02:30:07 01:09:14 86 1350 Diploma
145 199 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:30:13 01:09:52 87 1349 Diploma
146 222 Raize Janis Mežmalas MTB 02:30:18 01:11:13 5 1348 Diploma
147 167 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:30:18 01:09:49 29 1347 Diploma
148 219 Lüüde Riho ProShop.ee 02:30:22 01:11:07 88 1346 Diploma
149 293 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 02:30:25 01:11:12 30 1345 Diploma
150 146 Aibast Erik ProShop.ee 02:30:26 01:10:48 89 1344 Diploma
151 269 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:30:33 01:10:05 90 1343 Diploma
152 280 Tsäro Kermo 02:30:42 01:09:55 91 1342 Diploma
153 216 Iljenko Andrejs Smiltene 02:30:43 01:11:49 31 1341 Diploma
154 195 Einroos Raino 02:30:43 01:11:12 32 1340 Diploma
155 118 Antoniak Marek SPORDIPARTNER 2 02:30:52 01:09:12 33 1339 Diploma
156 314 Rohelaan Ken 02:30:55 01:11:59 24 1337 Diploma
157 330 Sarakovs Renars Saulkrasti 02:30:55 01:11:47 92 1338 Diploma
158 233 Käit Tiit 02:30:55 01:11:10 93 1336 Diploma
159 185 Homutov Valeri 02:30:57 01:09:51 94 1335 Diploma
160 158 Turtiainen Jani www.riversidecyclingclub.com 02:31:13 01:12:21 95 1334 Diploma
161 151 Juronen Pertti Hawaii Express Team 02:31:17 01:11:11 96 1333 Diploma
162 182 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:31:22 01:10:07 97 1332 Diploma
163 206 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:31:25 01:11:14 98 1331 Diploma
164 196 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:31:27 01:10:06 99 1330 Diploma
165 272 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:31:34 01:11:13 100 1329 Diploma
166 205 Kristal Tõnis Cosmos 02:31:39 01:09:50 34 1328 Diploma
167 264 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:31:48 01:09:54 101 1327 Diploma
168 177 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:31:59 01:11:49 6 1326 Diploma
169 97 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 02:31:59 01:09:51 102 1325 Diploma
170 47 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:32:00 01:16:57 35 1324 Diploma
171 170 Vidder Kristjan KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:32:06 01:10:06 7 1323 Diploma
172 83 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:32:07 01:06:59 25 1322 Diploma
173 271 Krantsiveer Janno 02:32:22 01:11:50 103 1321 Diploma
174 171 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:32:25 01:10:04 36 1320 Diploma
175 279 Tamm Tõiv TÜASK 02:32:26 01:11:13 37 1319 Diploma
176 181 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:32:29 01:08:30 104 1318 Diploma
177 240 Kerner Argo 02:32:29 01:12:02 38 1317 Diploma
178 174 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:32:31 01:11:15 39 1316 Diploma
179 322 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:32:35 01:12:19 26 1315 Diploma
180 241 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:32:43 01:10:04 105 1314 Diploma
181 260 Jaaska Sven veloplus 02:32:46 01:10:52 106 1313 Diploma
182 350 Pajus Rene xtri:m3 02:32:57 01:12:41 107 1312 Diploma
183 229 Kallari Taimar EHTE 02:33:08 01:11:08 40 1311 Diploma
184 261 Ojaver Siim EHTE 02:33:25 01:09:52 108 1310 Diploma
185 365 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:33:27 01:12:21 27 1309 Diploma
186 156 Õun Valdur 02:33:29 01:12:25 109 1308 Diploma
187 203 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:33:32 01:09:50 41 1307 Diploma
188 267 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:33:51 01:12:40 110 1306 Diploma
189 235 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 02:33:52 01:12:23 42 1305 Diploma
190 265 Part Taavi HAWAII EXPRESS 02:34:12 01:13:42 111 1304 Diploma
191 208 Vilums Guntis Smiltene 02:34:12 01:12:43 3 1303 Diploma
192 557 Laansalu Priit CITYMARK 02:34:13 01:12:00 43 1302 Diploma
193 238 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:34:14 01:12:24 112 1301 Diploma
194 306 Leitane Mara 4EVER/SK Mezaparks 02:34:14 01:12:45 2 1300 Diploma
195 440 Kelk Margus SK VELO 02:34:15 01:13:08 44 1299 Diploma
196 45 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:34:51 01:03:59 8 1298 Diploma
197 344 Eelma Tõnu 02:34:54 01:12:21 113 1297 Diploma
198 290 Kriisa Helar Ideekamin 02:34:58 01:12:23 114 1296 Diploma
199 256 Kimmel Kaarel Dilbert 02:35:04 01:12:18 115 1295 Diploma
200 201 Puusepp Kaito Westline Team III 02:35:20 01:11:48 116 1294 Diploma
201 253 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:35:25 01:12:41 4 1293 Diploma
202 161 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:35:29 01:13:43 117 1292 Diploma
203 254 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:35:29 01:13:26 118 1291 Diploma
204 159 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:35:30 01:12:37 9 1290 Diploma
205 190 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:35:34 01:12:10 45 1289 Diploma
206 270 Puhke Peeter Ambla SK 02:35:34 01:12:19 46 1288 Diploma
207 325 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:35:46 01:13:44 119 1287 Diploma
208 243 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:35:47 01:12:05 120 1286 Diploma
209 336 Laur Anar TeamRide 2008 02:35:48 01:13:43 121 1285 Diploma
210 259 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport 02:35:51 01:12:42 47 1284 Diploma
211 239 Laaniste Andres Koeru SK 02:36:04 01:09:53 122 1283 Diploma
212 320 Saarep Peeter 02:36:24 01:14:53 5 1282 Diploma
213 321 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:36:27 01:13:43 48 1281 Diploma
214 395 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 02:36:28 01:13:42 123 1280 Diploma
215 380 Mihhailov Roman 02:36:50 01:13:44 124 1279 Diploma
216 274 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:36:53 01:12:01 125 1278 Diploma
217 155 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:37:11 01:09:39 28 1277 Diploma
218 396 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:37:13 01:14:49 126 1276 Diploma
219 1100 Toom Allan TÜASK 02:37:21 01:15:24 49 1275 Diploma
220 393 Einblau Mihkel MOTOMARKET 02:37:24 01:12:43 127 1274 Diploma
221 249 Ambainis Aigars EthicSport SEB PriekuÄi 02:37:28 01:13:42 50 1273 Diploma
222 110 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:37:41 01:05:04 128 1272 Diploma
223 303 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:37:42 01:14:26 129 1271 Diploma
224 335 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:37:42 01:14:49 130 1270 Diploma
225 384 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:37:43 01:14:22 6 1269 Diploma
226 297 Sootla Indrek EHTE 02:37:43 01:11:40 131 1268 Diploma
227 372 Kõrran Timmo Chapter 11 02:37:45 01:12:46 132 1267 Diploma
228 343 Mooses Martin Oü Kipka 02:37:55 01:13:15 133 1266 Diploma
229 277 Säinast Mart 02:38:01 01:11:48 51 1265 Diploma
230 388 Rünk Ain 02:38:07 01:14:51 134 1264 Diploma
231 357 Aria Sven Lextrans 02:38:13 01:14:25 52 1263 Diploma
232 334 Laaniste Mart Ambla SK 02:38:19 01:12:07 135 1262 Diploma
233 275 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:38:20 01:14:28 136 1261 Diploma
234 328 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:38:21 01:14:52 137 1260 Diploma
235 218 Kozilans Guntis RK Velo 02:38:21 01:12:05 53 1259 Diploma
236 352 Leer Janek Citroen team 02:38:38 01:14:22 138 1258 Diploma
237 315 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:38:39 01:13:44 7 1257 Diploma
238 299 Asmus Hans Team Mahe 02:38:42 01:14:26 54 1256 Diploma
239 360 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:38:44 01:14:27 139 1255 Diploma
240 200 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:38:46 01:12:38 10 1254 Diploma
241 410 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:38:46 01:14:52 55 1253 Diploma
242 245 Kotov Raul velo clubbers 02:38:50 01:14:50 56 1252 Diploma
243 400 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 02:38:52 01:14:25 8 1251 Diploma
244 379 Kiuru Väino LPSK 02:39:10 01:14:27 140 1250 Diploma
245 286 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:39:22 01:12:46 57 1249 Diploma
246 355 Eesmaa Andrus 02:39:28 01:16:03 141 1248 Diploma
247 323 Teppo Andres 02:39:30 01:14:00 142 1247 Diploma
248 255 Kroon Jorma 02:39:31 01:13:24 143 1246 Diploma
249 316 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:39:33 01:13:51 11 1245 Diploma
250 408 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 02:39:33 01:14:52 144 1244 Diploma
251 282 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:39:49 01:12:46 145 1243 Diploma
252 354 Paas Ojari Team Combidek Logistika 02:39:50 01:14:25 146 1242 Diploma
253 126 Salumäe Priit Hawaii Express Team 02:39:52 01:12:18 58 1241 Diploma
254 324 Piire Aare 02:39:53 01:14:28 147 1240 Diploma
255 248 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi I 02:40:04 01:11:10 148 1239 Diploma
256 363 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:40:07 01:16:04 149 1238 Diploma
257 351 Furmanis Andris Valmiera - Ripo autocentrs 02:40:17 01:14:24 150 1237 Diploma
258 237 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 02:40:17 01:12:02 151 1236 Diploma
259 308 Sirvel Margus 02:40:25 01:10:27 152 1235 Diploma
260 317 Hürden Taivo 02:40:32 01:15:06 153 1234 Diploma
261 296 Leppik Janec HVSK TEAM 02:40:44 01:13:53 154 1233 Diploma
262 192 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:40:51 01:13:13 155 1232 Diploma
263 312 Venelaine Margus Tallegg 02:40:54 01:15:37 156 1231 Diploma
264 419 Furmanis Maris Valmiera - Ripo autocentrs 02:41:05 01:15:26 157 1230 Diploma
265 478 Kütt Ott 02:41:05 01:16:16 59 1229 Diploma
266 300 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:41:05 01:15:59 158 1228 Diploma
267 523 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 02:41:06 01:16:14 159 1227 Diploma
268 284 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:41:09 01:14:07 60 1226 Diploma
269 404 Bogdanov Risto Mudakarud 02:41:09 01:16:18 160 1225 Diploma
270 349 Korts-Laur Raul Electrum 02:41:11 01:13:53 61 1224 Diploma
271 377 Järve Marek SPORDIPARTNER 02:41:11 01:14:26 161 1223 Diploma
272 1133 Zuciks Zigmars FANS CUBE TEAM 02:41:11 01:15:31 162 1222 Diploma
273 361 Valdner Marek BETA 02:41:14 01:16:01 163 1221 Diploma
274 301 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:41:15 01:15:28 164 1220 Diploma
275 283 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:41:17 01:14:50 165 1219 Diploma
276 420 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:41:19 01:15:30 166 1218 Diploma
277 471 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:41:20 01:16:31 62 1217 Diploma
278 359 Kukk Kaidur 02:41:22 01:14:02 167 1216 Diploma
279 1095 Mõtus Margus 02:41:23 01:18:31 168 1215 Diploma
280 345 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:41:23 01:15:07 169 1214 Diploma
281 356 Raidma Rainer TeamRide 2008 02:41:27 01:16:09 170 1213 Diploma
282 383 Ots Henry Team Mahe 02:41:28 01:15:37 171 1212 Diploma
283 573 Kuuseväli Ahti MAKSIMARKET 02:41:29 01:16:34 172 1211 Diploma
284 318 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:41:31 01:16:08 173 1210 Diploma
285 390 Must Hannes 02:41:32 01:16:13 174 1209 Diploma
286 422 Puhke Marcus 02:41:34 01:15:33 12 1208 Diploma
287 362 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:41:42 01:16:47 63 1207 Diploma
288 540 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 02:41:43 01:17:32 175 1206 Diploma
289 588 Veidemann Marko CFC 02:41:43 01:17:33 13 1205 Diploma
290 449 Einroos Urmas Nõmme Biathloni Kliubi 02:41:45 01:16:16 176 1204 Diploma
291 428 Kask Indrek 02:41:49 01:15:29 177 1203 Diploma
292 603 Treier Toomas Serviti 02:41:54 01:16:47 178 1202 Diploma
293 387 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:42:28 01:16:46 1 1201 Diploma
294 332 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:42:28 01:16:14 179 1200 Diploma
295 411 Vähi Nikolai taliroos 02:42:36 01:16:43 64 1199 Diploma
296 474 Lopman Veiko sk velo 02:42:53 01:17:03 14 1198 Diploma
297 503 Kiivit Lauri 02:43:06 01:17:58 180 1197 Diploma
298 311 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:43:08 01:14:41 65 1196 Diploma
299 546 Rahi Tõnu 02:43:15 01:18:13 181 1195 Diploma
300 210 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:43:21 01:11:50 182 1194 Diploma
301 545 Ojasaar Kalmer 02:43:21 01:16:45 183 1193 Diploma
302 116 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum I 02:43:21 01:18:05 184 1192 Diploma
303 472 Toots Tanel 02:43:28 01:17:09 185 1191 Diploma
304 228 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:43:31 01:13:52 186 1190 Diploma
305 191 Tamm Bruno 02:43:32 01:13:10 187 1189 Diploma
306 401 Möldre Kert Westline Team III 02:43:33 01:16:32 66 1188 Diploma
307 366 Mägi Allan 02:43:37 01:15:42 188 1187 Diploma
308 462 Saetalu Andres BMSK 02:43:42 01:16:59 67 1186 Diploma
309 513 Meier Heiki Grundfos 02:43:42 01:18:06 189 1185 Diploma
310 273 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:43:43 01:13:08 190 1184 Diploma
311 386 Tabo Sandor Reola Gaas 02:43:44 01:16:32 191 1183 Diploma
312 423 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:43:47 01:17:39 68 1182 Diploma
313 166 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:44:07 01:21:06 69 1181 Diploma
314 593 Kont Sergo JuhtimisAbi 02:44:10 01:16:10 192 1180 Diploma
315 313 Angerma Meelis Chapter 11 02:44:10 01:15:17 193 1179 Diploma
316 425 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:44:10 01:15:05 70 1178 Diploma
317 147 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:44:14 01:08:30 71 1177 Diploma
318 1119 Pupols Märti?s BOSCH 02:44:15 01:19:16 194 1176 Diploma
319 447 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 02:44:19 01:17:07 195 1175 Diploma
320 446 Liivas Ülar Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:44:20 01:17:36 196 1174 Diploma
321 649 Kivilaan Indrek 02:44:21 01:17:08 197 1173 Diploma
322 468 Rassadkin Kalle SK Jupo 02:44:27 01:17:33 198 1172 Diploma
323 416 Pallum Priit 02:44:30 01:17:25 199 1171 Diploma
324 340 Männiste Marko JK Paralepa 02:44:31 01:14:27 200 1170 Diploma
325 507 Ots Silver Westline Team II 02:44:33 01:17:57 201 1169 Diploma
326 579 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 02:44:46 01:16:27 202 1168 Diploma
327 586 Kerner Aldor 02:44:48 01:18:43 203 1167 Diploma
328 382 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:45:09 01:16:43 204 1166 Diploma
329 373 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:45:10 01:15:07 72 1165 Diploma
330 417 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:45:14 01:18:33 205 1164 Diploma
331 608 Reinaste Ruve 02:45:15 01:17:38 206 1163 Diploma
332 534 Vähi Ilmar 02:45:15 01:18:40 207 1162 Diploma
333 1083 Viksne Matiss BikesBaltic.com 02:45:16 01:16:43 208 1160 Diploma
334 1082 Viksne Martins Swedbank/Merida 02:45:16 01:16:43 209 1161 Diploma
335 566 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:45:21 01:19:16 210 1159 Diploma
336 479 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:45:24 01:17:35 29 1158 Diploma
337 407 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:45:31 01:17:58 2 1157 Diploma
338 424 Sammel Koit Cosmos Fun 02:45:33 01:17:06 73 1156 Diploma
339 413 Pletiens Ilgvars Smiltene 02:45:39 01:16:47 9 1155 Diploma
340 364 Rajaste Renzo 02:45:43 01:17:37 211 1154 Diploma
341 969 Katin Vladimir 02:45:45 01:18:54 74 1153 Diploma
342 223 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:45:46 01:13:46 212 1152 Diploma
343 341 Vestmann Rain ProShop.ee 02:45:48 01:14:43 213 1151 Diploma
344 429 Reinik Vello 02:46:05 01:18:05 75 1150 Diploma
345 597 Solovjov Maido Valio 02:46:14 01:18:14 214 1149 Diploma
346 374 Aule Krister Chapter 11 02:46:20 01:17:09 215 1148 Diploma
347 406 Heinola Ivar Mavic 02:46:23 01:19:02 216 1147 Diploma
348 450 Sankovski Raul LST 02:46:26 01:18:38 217 1146 Diploma
349 434 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 02:46:30 01:16:09 218 1145 Diploma
350 605 Raivo Jaak Chapter 11 02:46:31 01:19:15 219 1144 Diploma
351 187 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:46:31 01:12:42 220 1143 Diploma
352 473 Pärsim Rasmus Velonoid 02:46:40 01:17:11 221 1142 Diploma
353 453 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:46:47 01:18:54 222 1141 Diploma
354 652 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:46:48 01:18:38 223 1140 Diploma
355 246 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:46:53 01:15:18 10 1139 Diploma
356 497 Hion Lars-Erik SK Velo 02:46:54 01:17:34 224 1138 Diploma
357 470 Maidla Margus TeamRide 2007 02:46:56 01:19:14 225 1137 Diploma
358 1176 Pärnpuu Raivo 02:46:59 01:20:36 76 1136 Diploma
359 505 Pedosk Künter Vooremaa Centrum II 02:47:04 01:18:02 226 1135 Diploma
360 437 Pihlap Raimond TÜASK 02:47:13 01:19:16 227 1134 Diploma
361 403 Luurmees Reigo 02:47:18 01:18:55 228 1133 Diploma
362 582 Oder Rein 02:47:18 01:18:13 229 1132 Diploma
363 725 Viks Tarvi 02:47:23 01:20:48 77 1131 Diploma
364 442 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:47:24 01:19:26 230 1130 Diploma
365 402 Kadai Martin Velonoid 02:47:27 01:18:11 231 1129 Diploma
366 1093 Tiliskis Maris BOSCH 02:47:28 01:18:11 232 1128 Diploma
367 726 Rikkas Henrik 02:47:32 01:20:40 78 1127 Diploma
368 251 Tõnov Tauri-Dag 02:47:35 01:18:06 79 1126 Diploma
369 347 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:47:37 01:14:15 233 1125 Diploma
370 412 Kiristaja Kalle taliroos 02:47:39 01:18:05 80 1124 Diploma
371 616 Ennok Tarmo TeamRide 2008 02:47:40 01:20:40 234 1123 Diploma
372 461 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:47:42 01:18:26 15 1122 Diploma
373 438 Meimre Hannes VP 02:47:43 01:17:36 235 1121 Diploma
374 348 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:47:43 01:16:12 236 1120 Diploma
375 646 Pungar Rainer 02:47:43 01:18:32 237 1119 Diploma
376 504 Kirsipuu Avo 02:47:45 01:18:42 81 1118 Diploma
377 556 Kooskora Toomas 02:47:46 01:17:35 11 1117 Diploma
378 547 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:47:48 01:20:04 238 1116 Diploma
379 378 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:47:49 01:18:03 3 1115 Diploma
380 258 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 02:47:49 01:11:11 239 1114 Diploma
381 710 Vask Aivo Lenory 02:47:52 01:20:12 82 1113 Diploma
382 528 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 02:47:56 01:19:16 240 1112 Diploma
383 1029 Greenbaum Marko 02:48:02 01:20:32 241 1111 Diploma
384 211 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:48:02 01:17:48 83 1110 Diploma
385 635 Mets Toomas 02:48:06 01:19:20 84 1109 Diploma
386 327 Meier Ergo OLX.EE 02:48:20 01:15:06 242 1108 Diploma
387 376 Jäetma Mikk 02:48:28 01:18:37 16 1107 Diploma
388 522 Meitus Raivo 02:48:35 01:18:02 85 1106 Diploma
389 435 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:48:39 01:17:07 243 1105 Diploma
390 457 Palu Silver 02:48:39 01:18:04 244 1104 Diploma
391 441 Koppel Mart SANGAR 02:48:40 01:18:03 86 1103 Diploma
392 598 Meltsa Aimar TeamRide 2007 02:48:48 01:19:28 87 1102 Diploma
393 481 Reissaar Alari Mõdriku 02:48:48 01:16:48 88 1101 Diploma
394 494 Sildaru Kalev lebo racing 02:48:55 01:19:13 12 1100 Diploma
395 399 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:48:59 01:16:46 89 1099 Diploma
396 346 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:49:00 01:14:25 245 1098 Diploma
397 292 Lepiksaar Madis 02:49:09 01:13:42 30 1097 Diploma
398 464 Oja Jaan 02:49:14 01:19:27 13 1096 Diploma
399 736 Viirmäe Marti Velonoid 02:49:22 01:20:31 246 1095 Diploma
400 542 Kabonen Tiit 02:49:27 01:18:39 90 1094 Diploma
401 444 Kaur Väino 02:49:37 01:18:43 91 1093 Diploma
402 212 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:49:42 01:21:54 92 1092 Diploma
403 521 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:49:44 01:19:15 93 1091 Diploma
404 451 Oot Anti Extreme Sport 02:49:51 01:20:10 14 1090 Diploma
405 535 Metspalu Martin 02:49:53 01:19:14 247 1089 Diploma
406 1086 Põder Kuldar INKUTA EHITUS 02:49:55 01:21:43 248 1088 Diploma
407 367 Salum Siim Enics 02:49:57 01:22:59 249 1087 Diploma
408 338 Vilipõld Kristjan KJK 02:49:58 01:19:46 17 1086 Diploma
409 489 Saksniit Priit 02:49:58 01:17:01 250 1085 Diploma
410 790 Doman Andrei Assa Kesoro 02:50:01 01:18:19 251 1084 Diploma
411 1081 Määrits Toomas antsu profiklubi 02:50:01 01:22:49 94 1083 Diploma
412 602 Viks Harri 02:50:05 01:20:34 252 1082 Diploma
413 667 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:50:10 01:20:41 253 1081 Diploma
414 610 Rammi Antti 02:50:11 01:20:05 254 1080 Diploma
415 688 Ild Urmas 02:50:20 01:19:44 95 1079 Diploma
416 198 Jaanimets Age velo clubbers 02:50:22 01:19:47 3 1078 Diploma
417 499 Kalmus Rando HVSK TEAM 02:50:31 01:18:09 255 1077 Diploma
418 732 Raudsepp Rando 02:50:34 01:17:57 256 1076 Diploma
419 604 Mäekivi Andres 02:50:36 01:18:41 257 1075 Diploma
420 495 Nõmmiste Sulev 02:50:37 01:19:27 258 1074 Diploma
421 436 Otstavel Risto Scania Eesti AS 02:50:43 01:17:36 96 1073 Diploma
422 487 Must Tauri Türi Rattatiim 02:50:47 01:17:38 31 1072 Diploma
423 485 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:50:48 01:18:02 259 1071 Diploma
424 634 Lepp Rivo Elion 02:50:48 01:19:38 260 1070 Diploma
425 570 Nõgols Eiko DeLaval 02:50:51 01:18:43 261 1069 Diploma
426 432 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:50:59 01:20:11 97 1068 Diploma
427 172 Lepmets Tanel ARCTIC SPORT CLUB 02:51:02 01:18:45 98 1067 Diploma
428 370 Vasar Kaidu taliroos 02:51:05 01:17:37 262 1066 Diploma
429 486 Lejins Martins Burusports Team 02:51:12 01:14:50 263 1065 Diploma
430 263 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:51:15 01:17:40 32 1064 Diploma
431 786 Savisikk Kristjan 02:51:22 01:21:56 264 1063 Diploma
432 798 Jürjens Erik KoMo 02:51:24 01:20:07 99 1062 Diploma
433 418 Helm Jaak Barrus 02:51:25 01:16:48 265 1061 Diploma
434 389 Lippur Bruno 02:51:26 01:16:48 266 1060 Diploma
435 714 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 02:51:26 01:21:04 267 1059 Diploma
436 492 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:51:29 01:21:07 268 1058 Diploma
437 783 Uutar Aivar Clik 02:51:34 01:21:02 269 1057 Diploma
438 307 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:51:36 01:19:22 4 1056 Diploma
439 613 Silland Siim 02:51:38 01:20:47 270 1055 Diploma
440 584 Puusepp Algo Hansab MTB Team 02:51:47 01:20:42 271 1054 Diploma
441 544 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:51:56 01:21:43 100 1053 Diploma
442 398 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 02:52:00 01:19:16 272 1052 Diploma
443 415 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:52:00 01:18:41 273 1051 Diploma
444 1134 Esinurm Üllar nss.ee 02:52:00 01:21:09 274 1050 Diploma
445 615 Üprus Fred 02:52:06 01:19:42 101 1049 Diploma
446 567 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 02:52:07 01:21:07 102 1048 Diploma
447 491 Kiipsaar Raido xtri:m3 02:52:23 01:17:43 103 1047 Diploma
448 484 Eilo Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:52:31 01:16:48 18 1046 Diploma
449 668 Talviste Ravo 02:52:35 01:19:44 275 1045 Diploma
450 1096 Grants Edijs Burusports TEAM 02:52:36 01:20:00 276 1044 Diploma
451 599 Loog Ürjo 02:52:37 01:20:10 277 1043 Diploma
452 705 Paas Olari 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:52:37 01:20:38 104 1042 Diploma
453 530 Lipintsov Aleksei Westline Team III 02:52:40 01:19:49 278 1041 Diploma
454 697 Ribelus Kalle Dünamo 02:52:44 01:19:14 105 1040 Diploma
455 506 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 02:52:45 01:17:59 15 1039 Diploma
456 606 Tenslind Margus 02:52:48 01:19:14 279 1038 Diploma
457 580 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 02:52:57 01:19:13 280 1037 Diploma
458 1130 Pirnpuu Kaja 02:53:10 01:22:50 281 1036 Diploma
459 510 Elbrecht Erki xtri:m3 02:53:16 01:20:28 282 1035 Diploma
460 559 Siitam Peep 02:53:24 01:21:08 106 1034 Diploma
461 568 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:53:31 01:20:32 283 1033 Diploma
462 168 Danilas Meelis 02:53:33 01:26:19 107 1032 Diploma
463 771 Meidla Margus 02:53:38 01:21:03 284 1031 Diploma
464 794 Rosenthal Janek ETK Maksimarket 02:53:42 01:23:57 285 1029 Diploma
465 609 Rossman Kristo Eesti Posti Spordiklubi II 02:53:42 01:20:48 286 1030 Diploma
466 1126 Forsby Ville SPP-56 02:53:43 01:21:08 287 1028 Diploma
467 720 Mägi Indrek 02:53:44 01:21:16 288 1027 Diploma
468 337 Ernits Ardu Vänta Aga 02:53:44 01:17:37 108 1026 Diploma
469 529 Albri Kalev Nissan Pro Team 02:53:58 01:19:55 289 1025 Diploma
470 661 Anderson Sten Dilbert 02:53:59 01:21:14 290 1024 Diploma
471 1116 Joost Marek 02:53:59 01:25:25 291 1023 Diploma
472 548 Posti Veiko 02:53:59 01:19:52 292 1022 Diploma
473 587 Lang Tea Taaralinna Rattanaised 02:53:59 01:21:59 5 1021 Diploma
474 644 Parve Marko 02:54:05 01:21:54 293 1020 Diploma
475 500 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 02:54:05 01:20:22 294 1019 Diploma
476 650 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi I 02:54:06 01:18:58 295 1018 Diploma
477 683 Koort Kristel Peugeot Naiskond 02:54:10 01:22:38 4 1017 Diploma
478 525 Viltsin Andris SK Jupo 02:54:13 01:19:53 296 1016 Diploma
479 640 Anikin Sergei Skype 02:54:13 01:22:12 297 1015 Diploma
480 455 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 02:54:16 01:20:32 298 1014 Diploma
481 614 Stolfot Ivo 02:54:17 01:21:19 299 1013 Diploma
482 814 Mägi Holger Magic Sport 02:54:29 01:21:34 300 1012 Diploma
483 620 Jõesaar Margus TeamRide 2007 02:54:35 01:21:10 301 1011 Diploma
484 475 Mõttus Raivo 02:54:37 01:18:54 16 1010 Diploma
485 937 Jaks Indrek 02:54:38 01:21:44 109 1009 Diploma
486 592 Saag Härmo Vennad-Dahl 02:54:43 01:22:57 302 1008 Diploma
487 543 Leitane Laima 4EVER/SK Mezaparks 02:54:44 01:22:08 5 1007 Diploma
488 740 Link Erki 02:54:50 01:20:39 303 1006 Diploma
489 339 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:55:04 01:14:53 304 1005 Diploma
490 1092 Kuus Tarvo 02:55:11 01:26:21 33 1004 Diploma
491 639 Lember Alo 02:55:11 01:20:48 110 1003 Diploma
492 1159 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi 02:55:16 01:22:10 305 1001 Diploma
493 443 Rautenbergs Arturs Smiltene 02:55:16 01:21:46 111 1002 Diploma
494 654 Marks Ergi Mehed Marsilt 02:55:16 01:22:54 306 1000 Diploma
495 628 Hallimäe Rain 02:55:16 01:22:57 17 999 Diploma
496 555 Talsi Siim Eesti Energia Spordiklubi 02:55:20 01:21:39 307 998 Diploma
497 550 Kakko Ard-Kristian 02:55:22 01:22:24 308 997 Diploma
498 1145 Zeics Gutars www.stiklastudija.lv 02:55:23 01:23:19 309 996 Diploma
499 1164 Bordnieks Andis 02:55:25 01:20:44 310 995 Diploma
500 502 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 02:55:28 01:25:21 112 994 Diploma
‹‹ Tagasi
Elva RM 09 plak
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
N35, , 06.08.2009 11:31
Sellisel juhul peaks kongreetse pildistatava käest fotograaf sammuti luba küsima.Eraisikuna on meil õigus keelata ennast pildistada.Elvas ju koputs fotograaf suisa õlale ja rajal paluti kiirust vähendada,et pilti saaks teha.
Ain, , 05.08.2009 09:26
Millal video Elioni digilaenutusse jõuab? Inernetist näeb ju juba möödunud nädalast.
T, , 05.08.2009 08:51
Sportfoto ei avalda enam tõenäoliselt elionil tehtud pilte, sest nendele ei anta pappi selle eest. Nii olen mina asjast aru saanud. Ise on nad oma klõpsud tegelikult mõttetult kalliks ajanud ja seetõttu kannatab ka võimalik käive. Ka on piltide näol aina tegemist suvaklõpsudega, mis seda enam, sellise hinna juures mõttetud tunduvad...
N35, , 04.08.2009 15:20
No just kuhu pildid kaovad,tehakse ju neid igal sammul.TAHAME PILTE.
, , 02.08.2009 13:39
Kas Sportfotosse ka pannakse pildid üles ja Otepää maratoni omasid ka?
to marx, , 31.07.2009 19:06
Otsi ise ka ennem paar sekundit ja siis hakka küsima ...
marx, , 31.07.2009 18:52
kust saab elva poolmaratoni tulemusi vaadata?
rattur, , 31.07.2009 09:18
Kui kusta köögi kraanikaussi, ei juhtu ka ju midagi hullu
Arx, , 31.07.2009 08:08
Ja mis sul siis sinna vette satub ? Tilk muda settib poole tunniga, oluliselt suurem kogus tuleb kolinal mööda kõiki neid kraave iga päev. Veega lahti tulevat õli rattal ei tohiks küljes olla, kui siis alla mg kogus. Ise ratast ei pest ja sõitsin kodo läbi 2 paduvihma, kas nüüd on 3 maakonda saastunud ?
Umx, , 31.07.2009 07:38
Ei no silt sildiks, aga kas endal ei ole nii palju mõistust, et veidi mõelda, mis kõik vette satub. Hiljem muidugi oma vabanduseks hea ironiseerida, et "keelustame vihmaga rattaga sõitmise". Otepääl sõida kah pärast maratoni Pühajärve randa, seal hea muda maha lobistada.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE