estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti maastikurattamaratoni meistriks tuli Jaan Kirsipuu 04.07.2009 (0)
Täna Jõgevamaal Kuremaal toimunud Kalevipoja II Rattamaratonil, mis ühtlasi oli ka Eesti Meistrivõistlusteks maastikuratta maratonis võitis ja teenis sellega oma järjekordse eesti ...
Nissan EMV 71 km
Kalevipoja 38 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan Eesti MV Maastikuratta Maratonis (EEC 2009 kandidaatmaraton)
Aeg 04.07.2009
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 71 km start 12:00 
Poolmaraton 38 km start 13:00
Lastesõidud 12:30
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  

Käesoleval hooajal on soovitatav ja lubatud kiibikinnitus jalgratta esihargile vastavalt fotol näidatule
 kiibikinnitus_r.jpg

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 KALEVIPOJA 3-VÕISTLUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 1249 Vähi Jaagup SK Velo 01:25:21 1 Diploma
2 1228 Laanemets Raivo 01:28:43 2 Diploma
3 1011 Soo Allar Extreme Sport 01:29:45 3 Diploma
4 1001 Koch Kalju 01:30:14 1 Diploma
5 1004 Altermann Mikk 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:31:42 1 Diploma
6 1013 Saarnits Sten Serviti 01:36:31 2 Diploma
7 1010 Mesi Ilmar 01:38:31 2 Diploma
8 1238 Kont Sergo JuhtimisAbi 01:39:50 4 Diploma
9 1006 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 01:39:59 1 Diploma
10 1236 Meitus Raivo 01:40:28 5 Diploma
11 1017 Tikku Marko 01:40:54 6 Diploma
12 1025 Kumel Tarvo 01:40:56 7 Diploma
13 1027 Mikita Valdur 01:41:00 8 Diploma
14 1247 Solovjov Maido Valio 01:41:02 9 Diploma
15 1024 Rebane Alvar RPM RATTATIIM 01:41:37 10 Diploma
16 1016 Kornet Kalev 01:42:17 11 Diploma
17 1005 Kalm Keijo CFC 01:42:21 2 Diploma
18 1055 Rekand Raido 01:42:44 12 Diploma
19 1020 Lepik Sirje Taaralinna Rattanaised 01:43:26 1 Diploma
20 1021 Kapp Riho Ambla SK 01:43:51 3 Diploma
21 1260 Raudsepp Marje Kesko Agro 01:43:57 1 Diploma
22 1022 Kütt Sander 01:44:09 3 Diploma
23 1009 Nurm Viljar 01:44:38 13 Diploma
24 1018 Arulaan Sten KJK 01:45:00 3 Diploma
25 1030 Lillend Allan 01:45:07 14 Diploma
26 1073 Haaviste Raido 01:45:14 15 Diploma
27 1015 Pettai Jaanus 01:45:28 16 Diploma
28 1261 Suun Margus 01:45:33 17 Diploma
29 1032 Kaarjärv Maris 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji 01:47:54 1 Diploma
30 1069 Rannala Ivar 01:47:54 18 Diploma
31 1035 Rander Martin 01:48:28 4 Diploma
32 1041 Janke Maido IiTee 01:48:28 19 Diploma
33 1072 Kesper Raino 01:48:30 20 Diploma
34 1023 Karus Tiit 01:48:32 4 Diploma
35 1052 Eenraid Priit 01:48:34 21 Diploma
36 1114 Kivipõld Tanel Nordecon 01:49:49 22 Diploma
37 1061 Eenraid Peep 01:50:38 23 Diploma
38 1207 Uudeküll Peep 01:50:39 24 Diploma
39 1036 Pensa Heiki Valio 01:50:44 25 Diploma
40 1050 Pung Peeter Vooremaa Centrum IV 01:51:28 4 Diploma
41 1049 Kriisa Tiina 01:51:29 2 Diploma
42 1068 Kasemaa Janno Püha Üritus 01:51:35 26 Diploma
43 1087 Tiisler Toomas 01:51:36 27 Diploma
44 1048 Oja Marek 01:51:51 28 Diploma
45 1219 Parve Ain EESI PANGA Sprdiklubi 01:51:58 5 Diploma
46 1042 Luik Alar 01:53:29 29 Diploma
47 1103 Lomp Avo 01:53:30 30 Diploma
48 1093 Rebane Renno RPM RATTATIIM 01:53:38 31 Diploma
49 1051 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum IV 01:53:40 32 Diploma
50 1158 Rimmel Margo 01:53:40 33 Diploma
51 1079 Vonk Alvar Kostivere Vänt 01:53:42 34 Diploma
52 1125 Vuks Peeter 01:53:45 35 Diploma
53 1083 Eelsaar Janek 01:53:48 36 Diploma
54 1244 Eamets Joonas 01:53:49 37 Diploma
55 1029 Metsaots Krista 01:53:53 3 Diploma
56 1127 Karus Kalev Elion SK 01:54:26 38 Diploma
57 1063 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:54:28 2 Diploma
58 1256 Jaaksoo Urmas 01:54:58 39 Diploma
59 1057 Vooder Mait 01:55:01 40 Diploma
60 1040 Berning Janika Jõelähtme SINGEL Naised 01:55:17 4 Diploma
61 1100 Orula Oliver 01:55:28 41 Diploma
62 1089 Saremat Raivo 01:55:48 42 Diploma
63 1234 Õunpuu Vahur 01:55:56 43 Diploma
64 1094 Laul Margo RPM RATTATIIM 01:56:03 44 Diploma
65 1028 Ärmpalu Aare Vooremaa Centrum IV 01:56:24 45 Diploma
66 1080 Vaidila Hendrik Raudmees 01:56:43 5 Diploma
67 1046 Väling Janno Vitrecon 01:56:47 46 Diploma
68 1214 Oja Andres Elion SK 01:56:54 47 Diploma
69 1106 Tammiste Allan Nordecon 01:57:34 48 Diploma
70 1059 Kõivumägi Georg 01:57:37 5 Diploma
71 1065 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:57:39 49 Diploma
72 1060 Ers Alger 01:57:39 50 Diploma
73 1088 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:57:44 51 Diploma
74 1084 Sarapuu Indrek 01:58:10 52 Diploma
75 1086 Vaarmets Elar 01:58:14 53 Diploma
76 1082 Punka Heikki wlt 01:58:16 54 Diploma
77 1131 Kaldvee Valdur 01:58:18 55 Diploma
78 1066 Arras Ants 01:58:20 56 Diploma
79 1037 Einroos Marju 01:58:36 5 Diploma
80 1210 Pung Peeter VOC 01:59:04 57 Diploma
81 1178 Haage Kuldar 01:59:09 58 Diploma
82 1167 Kulev Raimo 01:59:29 59 Diploma
83 1146 Ollisaar Mait 01:59:29 60 Diploma
84 1056 Reinpõld Karmen 01:59:29 2 Diploma
85 1253 Kalja Priit SK Velo 02:00:03 61 Diploma
86 1217 Alllas Kallle 02:00:04 62 Diploma
87 1047 Rannala Rando 02:00:06 63 Diploma
88 1252 Hõim Liisa Peugeot Naiskond 02:00:19 3 Diploma
89 1233 Rauniste Viljar 02:00:21 64 Diploma
90 1074 Ottender Uwe 02:00:23 65 Diploma
91 1062 Kangur Tarmo 02:00:31 66 Diploma
92 1221 Siirde Madis 02:00:52 67 Diploma
93 1104 Kala Urmas 02:00:55 68 Diploma
94 1177 Toomas Urmas Ambla SK 02:00:56 69 Diploma
95 1119 Darsch Janar Jänese Rattaklubi 02:01:20 70 Diploma
96 1128 Riim Allan RPM RATTATIIM 02:01:25 6 Diploma
97 1248 Mölder Andrus Valio 02:01:34 71 Diploma
98 1147 Ots Aivar 02:01:43 72 Diploma
99 1130 Viimsalu Marko pyhayritus.org 02:02:12 73 Diploma
100 1255 Tääkre Siim 02:02:13 74 Diploma
101 1105 Reinmäe Heli 02:02:14 6 Diploma
102 1081 Lään Illari 02:02:25 75 Diploma
103 1058 Toome Martin Viljandi Rattaklubi 02:02:30 6 Diploma
104 1259 Prikko Kristel 02:02:40 7 Diploma
105 1144 Aigro Tarmo 02:02:42 76 Diploma
106 1085 Kindlam Jaanika Elion SK 02:02:42 4 Diploma
107 1169 Tähe Tarvi KilluMees 02:02:44 77 Diploma
108 1044 Enok Ergi 02:03:04 78 Diploma
109 1109 Kaarjärv Martin 02:03:15 79 Diploma
110 1107 Ääro Tõnu CFC 02:03:36 80 Diploma
111 1145 Mälgi Ailen 02:03:47 5 Diploma
112 1123 Sofjin Mihhail 02:03:52 81 Diploma
113 1101 Toome Kristo Vilajndi Rattaklubi 02:03:59 7 Diploma
114 1126 Nõgols Andry DeLaval 02:04:14 8 Diploma
115 1213 Nurmik Andrus Elion SK 02:04:30 82 Diploma
116 1064 Arras Kristjan 02:04:33 83 Diploma
117 1108 Vahtra Viljar 02:04:35 84 Diploma
118 1208 Väli Reigo 02:04:40 85 Diploma
119 1111 Malberg Kriste Iloprint team 02:04:42 8 Diploma
120 1225 Kivi Kristel 02:04:52 9 Diploma
121 1220 Heinmets Urmas A. 02:05:16 86 Diploma
122 1132 Keller Eda 02:05:35 10 Diploma
123 1124 Taru Egon 02:06:08 87 Diploma
124 1218 Tekku Ivar 02:06:32 88 Diploma
125 1215 Olesk Ahto Elion SK 02:06:33 89 Diploma
126 1251 Käärma Jaanus 02:06:40 90 Diploma
127 1212 Teder Boriss 02:06:53 91 Diploma
128 1110 Kerner Tõnis 02:07:02 92 Diploma
129 1156 Kruus Mihkel 02:07:37 93 Diploma
130 1257 Veeru Kalju 02:07:41 94 Diploma
131 1179 Mugu Heikki 02:08:03 95 Diploma
132 1096 Tamme Ringo Marepleks 02:08:06 96 Diploma
133 1254 Nool Sander Lasva 02:08:31 9 Diploma
134 1098 Allikajaka Anneli 02:08:36 6 Diploma
135 1232 Pikner Urmas 02:09:15 97 Diploma
136 1122 Ungerson Aivar Valio 02:09:16 98 Diploma
137 1170 Toome Aivar Viljandi Rattaklubi 02:09:24 99 Diploma
138 1067 Eismel Eiko Marepleks 02:09:36 100 Diploma
139 1141 Õispuu Mairis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:10:00 3 Diploma
140 1116 Gaver Maire 02:10:09 7 Diploma
141 1118 Mikotin Kaido 02:10:09 101 Diploma
142 1097 Kriisa Nele 02:10:09 4 Diploma
143 1242 Lainemäe Indrek 02:10:30 102 Diploma
144 1090 Kiss Jaanus 02:10:58 103 Diploma
145 1152 Toome Helle Viljandi Rattaklubi 02:11:03 11 Diploma
146 1224 Talli Kai 02:11:12 8 Diploma
147 1258 Vahemäe Margus 02:11:13 104 Diploma
148 1143 Ernits Ingrit 02:11:25 12 Diploma
149 1159 Männik Margit Päikeseratas 02:11:44 13 Diploma
150 1129 Sankovski Eve 02:11:50 14 Diploma
151 1196 Soome Eliisa 02:11:55 9 Diploma
152 1235 Eljaste Matti 02:12:05 105 Diploma
153 1153 Arras Liis 02:12:11 10 Diploma
154 1189 Riim Piia RPM RATTATIIM 02:12:18 15 Diploma
155 1148 Antsmäe Rando 02:12:55 106 Diploma
156 1136 Sootla Ivika 02:13:02 11 Diploma
157 1262 Karing Toivo 02:13:24 107 Diploma
158 1193 Akerberg Anu 02:13:25 12 Diploma
159 1112 Käär Kätlin 02:13:33 13 Diploma
160 1226 Pohlak Piia 02:14:47 5 Diploma
161 1150 Räppo Triinu 02:15:08 14 Diploma
162 1160 Kantsik Tiina 02:15:10 15 Diploma
163 1231 Objartel Eve 02:15:47 16 Diploma
164 1230 Matto Vallo 02:15:50 108 Diploma
165 1168 Talu Anu Westline Team 02:18:49 17 Diploma
166 1209 Kurg Eveli 02:18:54 16 Diploma
167 1180 Mikk Karin 02:19:04 17 Diploma
168 1241 Sootla Merle 02:19:48 18 Diploma
169 1240 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi 02:19:48 109 Diploma
170 1204 Adder Irja Enics'i naised 02:20:00 19 Diploma
171 1140 Luha Hillar 02:20:13 110 Diploma
172 1137 Einroos Evert 02:21:21 10 Diploma
173 1166 Suitso Piret 02:22:01 20 Diploma
174 1173 Ernits Kristina PyhaYritus.org 02:22:09 18 Diploma
175 1184 Eamets Annika 02:23:31 21 Diploma
176 1243 Gross Triinu 02:23:51 19 Diploma
177 1239 Muze Ieva 02:24:58 20 Diploma
178 1211 Jõeäär Diana 02:25:09 22 Diploma
179 1187 Väli Maiu 02:25:11 23 Diploma
180 1229 Tammetalu Tõnis 02:25:27 111 Diploma
181 1120 Tammert Riho Tõukerattamees 02:28:07 112 Diploma
182 1162 Vaidila Algis Raudmees 02:29:22 113 Diploma
183 1198 Rebane Riin RPM RATTAIIM 02:29:44 21 Diploma
184 1250 Kruustükk Kertu 02:29:45 22 Diploma
185 1197 Ingi Lennart RPM RATTATIIM 02:35:11 114 Diploma
186 1163 Karing Krista 02:38:29 6 Diploma
187 1237 Kaasik Rutt 02:39:40 24 Diploma
188 1185 Lepiksaar Egert DeLaval 02:41:33 11 Diploma
189 1246 Vidrigsmann Janek 02:41:33 115 Diploma
190 1222 Stokkeby Marika 02:49:31 25 Diploma
191 1113 Stokkeby Allan RPM RATTATIIM 02:49:34 116 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Lilit, , 14.07.2009 09:37
Võistleja ei läbinud kohustuslikku sookontrolli))))))))) või oli see soo-osa....
Ülle, , 14.07.2009 09:12
miks on naistearvestuses protokollis 3. kohal kirjas meesterahvas?
Jansa, , 13.07.2009 11:31
ACE keri see leht ülespoole. Vasakus tulbas enne ilmaennustust on kaks sinist linki "Nissan EMV 71 km" ja "Kalevipoja 38 km". Nendele vajutades avanevadki sulle tulemused.
ACE, , 13.07.2009 10:04
Mspärast tulemusi veel väljas pole?
siim, , 09.07.2009 08:15
tundub, et midagi läks valesti. proovime siis uuesti: http://www.upload.ee/image/125432/tulemused.png
siim, , 09.07.2009 08:14
ehk oleks aeg ära õppida: SPORTINFO.png" target="_blank">http://www.upload.ee/image/125431/SPORTINFO.png
Krissu, , 09.07.2009 00:44
Kas keegi tubli inimene saaks palun anda poolmaratoni tulemuste lehe? Ma ei leia kunagi üles.
Tom, , 08.07.2009 22:32
Tänan
e, , 08.07.2009 12:33
tom,vaata ajavõtja lehele http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/KP_Ratas71km.pdf
Tom, , 08.07.2009 12:17
Kas on kuskil ka statistikat kui palju maratoni stardis osalejaid oli? Ehk kui palju oli katkestajaid.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE