estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti maastikurattamaratoni meistriks tuli Jaan Kirsipuu 04.07.2009 (0)
Täna Jõgevamaal Kuremaal toimunud Kalevipoja II Rattamaratonil, mis ühtlasi oli ka Eesti Meistrivõistlusteks maastikuratta maratonis võitis ja teenis sellega oma järjekordse eesti ...
Nissan EMV 71 km
Kalevipoja 38 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan Eesti MV Maastikuratta Maratonis (EEC 2009 kandidaatmaraton)
Aeg 04.07.2009
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 71 km start 12:00 
Poolmaraton 38 km start 13:00
Lastesõidud 12:30
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  

Käesoleval hooajal on soovitatav ja lubatud kiibikinnitus jalgratta esihargile vastavalt fotol näidatule
 kiibikinnitus_r.jpg

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 KALEVIPOJA 3-VÕISTLUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k.    
1 53 Kirsipuu Jaan CFC/Geofco Team 02:19:12 01:29:22 1 Diploma
2 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:19:13 01:29:21 1 Diploma
3 7 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 02:19:32 01:29:23 2 Diploma
4 2 Oras Allan Rietumu Banka-Riga 02:20:45 01:29:21 3 Diploma
5 5 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:21:45 01:29:21 4 Diploma
6 6 Tombak Janek CC Bourgas Team 02:24:32 01:31:25 5 Diploma
7 3 Selder Taavi Rietumu Banka-Riga 02:24:33 01:31:26 6 Diploma
8 111 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:24:34 01:31:28 2 Diploma
9 201 Sorokin Dimitriy Rietumu Banka-Riga 02:24:36 01:31:29 7 Diploma
10 10 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 02:24:46 01:31:29 8 Diploma
11 4 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 02:25:16 01:31:24 3 Diploma
12 25 Loo Martin 02:25:43 01:31:26 1 Diploma
13 24 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:25:44 01:31:28 2 Diploma
14 11 Schumann Riivo FIXUS SPORT 02:27:52 01:32:16 9 Diploma
15 27 Pruus Peeter KoMo 02:27:52 01:32:20 3 Diploma
16 52 Pütsep Erki CC Bourgas 02:28:18 01:35:12 10 Diploma
17 822 Racenajs Kristofers Rietumu Banka Riga 02:28:59 01:35:05 11 Diploma
18 112 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:30:15 01:35:16 4 Diploma
19 16 Rannama Indrek SJK Viiking 02:30:36 01:35:19 12 Diploma
20 64 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:30:45 01:35:07 13 Diploma
21 41 Schultz Silver Espoir Cycliste Saint Etienne Loire 02:32:07 01:35:16 4 Diploma
22 208 Öpik Oliver velo clubbers 02:32:35 01:35:40 14 Diploma
23 19 Põvvat Rainer TÜSK 02:32:43 01:35:41 15 Diploma
24 114 Karu Virgo Hawaii Express Team 02:33:06 01:35:40 5 Diploma
25 66 Krusemann Magnus VELOPLUS 02:33:33 01:35:06 16 Diploma
26 43 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:34:16 01:36:19 1 Diploma
27 8 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:34:37 01:33:14 17 Diploma
28 63 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:35:41 01:36:53 18 Diploma
29 117 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:36:11 01:38:28 6 Diploma
30 70 Tohvrel Rego veloplus 02:36:27 01:38:29 19 Diploma
31 212 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:36:35 01:39:11 20 Diploma
32 74 Molev Juri Veloplus 02:36:40 01:38:28 21 Diploma
33 68 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB 2 02:36:44 01:38:30 22 Diploma
34 213 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:36:59 01:39:12 23 Diploma
35 42 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:37:02 01:39:58 2 Diploma
36 28 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:37:16 01:36:06 5 Diploma
37 44 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:37:19 01:37:16 3 Diploma
38 214 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:37:33 01:36:51 24 Diploma
39 206 Tuisk Priit Hawaii Express Team 02:37:56 01:38:27 25 Diploma
40 77 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:38:01 01:39:12 26 Diploma
41 108 Lood Illar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:38:06 01:39:16 6 Diploma
42 793 Keiss Janis Rietumu Banka-Riga 02:38:18 01:40:46 4 Diploma
43 96 Grossmann Genry KJK 02:38:40 01:39:17 27 Diploma
44 225 Raja Aigar Westline Team I 02:38:54 01:39:16 28 Diploma
45 234 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:39:07 01:40:45 29 Diploma
46 227 Mandri Rene Ag2r 02:39:14 01:35:04 30 Diploma
47 23 Jermakov Janar Charveiu Chavagneux CCIC 02:39:39 01:37:07 31 Diploma
48 32 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:39:41 01:39:31 7 Diploma
49 34 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:39:49 01:38:25 8 Diploma
50 72 Laanela Danek 02:39:51 01:39:58 32 Diploma
51 217 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:39:59 01:39:19 7 Diploma
52 218 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:40:15 01:37:54 33 Diploma
53 9 Kriit Kalle FIXUS SPORT 02:40:30 01:38:26 34 Diploma
54 230 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:41:08 01:41:31 35 Diploma
55 30 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:42:16 01:44:56 9 Diploma
56 31 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi I 02:42:16 01:38:31 10 Diploma
57 226 Roose Riivo 02:42:31 01:42:20 11 Diploma
58 12 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:42:40 01:41:52 36 Diploma
59 107 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum 02:42:44 01:41:52 12 Diploma
60 151 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:42:46 01:42:21 1 Diploma
61 75 Rei Tarmo CFC 02:43:04 01:41:56 37 Diploma
62 242 Lipp Aivar STR 02:43:05 01:41:55 38 Diploma
63 240 Põldma Tõnu 02:44:04 01:41:50 8 Diploma
64 106 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:44:26 01:41:51 39 Diploma
65 223 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:44:40 01:41:53 9 Diploma
66 382 Põldma Mirko 02:44:52 01:42:40 40 Diploma
67 244 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi I 02:44:56 01:42:21 41 Diploma
68 37 Kukrus Martin Tartu SK VELO 02:44:57 01:44:27 13 Diploma
69 207 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:45:32 01:42:19 42 Diploma
70 78 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:45:51 01:42:22 43 Diploma
71 249 Lipp Sulev ProShop.ee 02:45:57 01:42:41 44 Diploma
72 238 Eiduka Ivanda Rietumu Banka-Riga 02:46:09 01:45:05 2 Diploma
73 239 Reinpõld Risto Skype 02:47:37 01:46:13 45 Diploma
74 243 Apivala Juss Mavic 02:47:41 01:42:27 46 Diploma
75 97 Aasla Meelis FIXUS SPORT 02:47:53 01:42:29 47 Diploma
76 14 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:48:06 01:42:19 48 Diploma
77 131 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:48:08 01:42:43 1 Diploma
78 231 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:48:10 01:42:42 49 Diploma
79 83 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:48:26 01:44:18 50 Diploma
80 98 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:48:46 01:43:56 51 Diploma
81 267 Ivanov Mihhail 02:48:55 01:46:11 52 Diploma
82 259 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:48:56 01:46:12 10 Diploma
83 246 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:48:58 01:46:14 11 Diploma
84 137 Homutov Valeri Erasõitja 02:49:21 01:46:05 53 Diploma
85 289 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:49:42 01:46:12 54 Diploma
86 133 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:49:46 01:44:58 2 Diploma
87 283 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:49:47 01:46:10 55 Diploma
88 261 Tupits Ivo 02:49:50 01:44:50 3 Diploma
89 251 Kand Peeter 02:50:05 01:45:00 12 Diploma
90 39 Alesmaa Martti CFC 02:50:10 01:44:03 14 Diploma
91 294 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:50:22 01:42:44 56 Diploma
92 823 Kangert Tanel AG2R 02:50:27 01:36:17 15 Diploma
93 86 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:50:36 01:44:15 57 Diploma
94 252 Õun Valdur 02:50:43 01:46:30 58 Diploma
95 123 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:50:49 01:46:07 13 Diploma
96 241 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:51:04 01:46:08 59 Diploma
97 79 Rebane Marko Veloplus 02:51:12 01:48:02 60 Diploma
98 90 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 2 02:51:18 01:45:50 61 Diploma
99 266 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:51:22 01:46:29 14 Diploma
100 89 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:51:26 01:45:07 62 Diploma
101 255 Nõmm Margus Arctic 02:51:54 01:46:08 63 Diploma
102 322 Kesküla Indrek Väike-Maarja RSK I 02:51:59 01:46:37 64 Diploma
103 80 Rumberg Tambet ARCTIC SPORT CLUB 2 02:52:10 01:43:56 65 Diploma
104 82 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:52:20 01:46:28 66 Diploma
105 247 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:52:28 01:47:08 15 Diploma
106 332 Sirvel Margus 02:52:35 01:46:10 67 Diploma
107 110 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:53:05 01:46:34 68 Diploma
108 271 Einroos Raino 02:54:31 01:50:09 16 Diploma
109 256 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:55:13 01:49:43 69 Diploma
110 297 Kerner Argo 02:55:24 01:50:08 17 Diploma
111 132 Sammalsaar Mait Veloplus 02:55:25 01:46:14 3 Diploma
112 127 Tamm Tõiv TYASK 02:55:38 01:48:34 18 Diploma
113 304 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:55:39 01:50:39 70 Diploma
114 291 Kallari Taimar EHTE 02:55:40 - 19 Diploma
115 277 Puusepp Kaito Westline Team III 02:56:56 01:51:03 71 Diploma
116 100 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 02:57:16 01:48:59 72 Diploma
117 288 Orgla Maario 02:57:31 01:48:43 73 Diploma
118 309 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:57:38 01:48:18 74 Diploma
119 328 Sootla Indrek EHTE 02:57:49 01:48:01 75 Diploma
120 831 Krantsiveer Janno Ummisjalu 02:58:14 01:49:51 76 Diploma
121 46 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:58:19 01:50:41 5 Diploma
122 265 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:58:19 01:50:31 77 Diploma
123 784 Rodendau Janno Vargamäe 02:58:43 01:53:41 78 Diploma
124 326 Põder Veiko FIXUS SPORT 02:58:55 01:50:10 79 Diploma
125 21 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team 02:59:14 01:44:00 80 Diploma
126 324 Kriisa Helar Ideekamin 02:59:44 01:50:40 81 Diploma
127 809 Iljin Andrei 02:59:49 01:50:49 82 Diploma
128 105 Randma Kristjan Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:59:57 01:39:19 83 Diploma
129 383 Einblau Mihkel MOTOMARKET 03:00:01 01:52:04 84 Diploma
130 125 Kotov Raul velo clubbers 03:00:06 01:47:32 20 Diploma
131 93 Kiristaja Ailar velo clubbers 03:00:10 01:52:11 85 Diploma
132 311 Part Taavi HAWAII EXPRESS 03:00:12 01:50:10 86 Diploma
133 282 Puhke Raivo Eesti Raudtee 03:00:18 01:50:32 21 Diploma
134 339 Saarep Peeter 03:00:22 01:51:16 4 Diploma
135 270 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 03:00:23 01:49:48 22 Diploma
136 153 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 03:00:38 01:52:36 1 Diploma
137 376 Mihhailov Roman 03:00:43 01:50:48 87 Diploma
138 319 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 03:01:09 01:54:55 88 Diploma
139 347 Laaniste Mart Ambla SK 03:01:12 01:50:30 89 Diploma
140 331 Undusk Martin EHTE 03:01:31 01:51:51 90 Diploma
141 358 Aria Sven Lextrans 03:01:35 01:52:07 23 Diploma
142 334 Venelaine Margus Tallegg 03:01:38 01:51:51 91 Diploma
143 134 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 03:01:47 01:50:42 5 Diploma
144 260 Danilas Meelis 03:01:59 01:50:16 24 Diploma
145 833 Teesaar Elmo 03:02:07 01:54:20 92 Diploma
146 379 Tabo Sandor Reola Gaas 03:02:10 01:51:16 93 Diploma
147 102 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 03:02:21 01:51:34 94 Diploma
148 327 Leppik Janec HVSK TEAM 03:02:51 01:50:33 95 Diploma
149 307 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 03:02:59 01:50:43 96 Diploma
150 306 Soo Hannes Nissan Pro Team 03:03:07 01:50:44 97 Diploma
151 316 Salus Ardi 03:03:44 01:55:07 98 Diploma
152 384 Aksel Indrek väike-maarja RSK 03:03:45 01:52:04 99 Diploma
153 827 Pae Karl Aleksela 03:03:56 01:50:37 100 Diploma
154 298 Teppo Andres 03:03:59 01:50:24 101 Diploma
155 391 Paju Teet Väike-Maarja RSK 03:04:00 01:52:00 102 Diploma
156 257 Talu Priit Westline Team I 03:04:27 01:42:41 103 Diploma
157 759 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Club 03:04:37 01:55:29 104 Diploma
158 419 Leisalu Tanel Püha Üritus 03:04:39 01:55:17 105 Diploma
159 313 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 03:05:16 01:48:17 106 Diploma
160 484 Tarm Mihkel 03:05:17 01:55:14 107 Diploma
161 342 Meier Ergo OLX.EE 03:05:20 01:55:10 108 Diploma
162 356 Eesmaa Andrus 03:05:29 01:52:52 109 Diploma
163 318 Kurg Rauno 03:05:51 01:54:15 110 Diploma
164 402 Mägi Arved 03:05:54 01:54:27 6 Diploma
165 354 Pajus Rene xtri:mÄ 03:06:03 01:54:18 111 Diploma
166 381 Must Hannes 03:06:07 01:55:00 112 Diploma
167 400 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 03:06:43 01:55:34 25 Diploma
168 361 Eensoo Ardi JK Paralepa 03:06:43 01:55:35 113 Diploma
169 47 Vilipõld Kristjan KJK 03:06:44 01:57:57 6 Diploma
170 375 Järve Marek SPORDIPARTNER 03:06:50 01:55:10 114 Diploma
171 48 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 03:07:12 01:56:53 7 Diploma
172 394 Vähi Nikolai taliroos 03:07:16 01:55:18 26 Diploma
173 159 Parm Signe Extreme Sport 03:07:17 01:55:28 4 Diploma
174 503 Treier Toomas 03:07:17 01:55:20 115 Diploma
175 345 Kingo Priit Westline Team II 03:07:24 01:55:42 116 Diploma
176 325 Lepiksaar Madis 03:07:28 01:55:40 16 Diploma
177 420 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 03:07:37 01:55:03 117 Diploma
178 357 Raidma Rainer TeamRide 2008 03:07:42 01:55:34 118 Diploma
179 349 Popp Kristian Westline Team 03:08:01 01:56:39 119 Diploma
180 539 Kivilaan Indrek 03:08:13 01:55:23 120 Diploma
181 506 Reinaste Ruve 03:08:26 01:58:17 121 Diploma
182 366 Salum Siim Enics 03:08:32 - 122 Diploma
183 38 Joost Andres Vooremaa Centrum I 03:08:39 01:45:48 17 Diploma
184 362 Bauer Heigo Vennad-Dahl 03:08:41 01:55:39 27 Diploma
185 374 Jäetma Mikk 03:09:13 01:59:23 8 Diploma
186 444 Rool Margus Hansura Racing Team 03:09:21 01:58:14 123 Diploma
187 308 Ojaver Siim EHTE 03:09:36 01:46:10 124 Diploma
188 390 Kadai Martin Velonoid 03:09:37 01:58:05 125 Diploma
189 472 Ojasaar Kalmer 03:09:40 01:55:54 126 Diploma
190 425 Kivirüüt Margus SANGAR 03:09:44 01:56:53 127 Diploma
191 236 Kuhi Rainer Skype 03:10:09 02:05:01 128 Diploma
192 370 Vasar Kaidu taliroos 03:10:19 01:55:25 129 Diploma
193 434 Lilenbach Feliks SPORDIPARTNER 2 03:10:27 01:56:56 130 Diploma
194 418 Oot Anti Extreme Sport 03:10:34 01:59:35 7 Diploma
195 393 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 03:10:36 01:52:39 28 Diploma
196 471 Kabonen Tiit 03:10:37 01:55:43 29 Diploma
197 453 Lõiv Leho 03:10:39 01:57:01 30 Diploma
198 435 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 03:10:49 01:58:24 18 Diploma
199 440 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 03:11:00 01:58:03 131 Diploma
200 152 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 03:11:08 01:59:52 5 Diploma
201 353 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 03:11:21 01:55:49 132 Diploma
202 451 Ots Silver Westline Team II 03:11:52 01:58:14 133 Diploma
203 380 Lippur Bruno 03:11:53 01:58:16 134 Diploma
204 340 Konga Andrus ARCTIC SPORT CLUB 2 03:12:02 01:57:02 135 Diploma
205 417 Einroos Urmas Anna Minna 03:12:06 01:59:25 136 Diploma
206 367 Kingo Gunnar Westline Team II 03:12:17 01:57:33 137 Diploma
207 287 Harand Allan ProShop.ee 03:12:18 02:00:54 138 Diploma
208 415 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 03:12:43 01:58:34 139 Diploma
209 454 Elbrecht Erki Xtri:m3 03:13:20 01:59:58 140 Diploma
210 515 Metsla Marek Püha Üritus 03:13:30 01:59:06 141 Diploma
211 158 Lang Tea Taaralinna Rattanaised 03:13:31 01:59:05 6 Diploma
212 505 Raivo Jaak Chapter 11 03:13:35 01:59:11 142 Diploma
213 385 Kull Erki AVERA 03:14:00 01:55:25 143 Diploma
214 429 Rassadkin Kalle SK Jupo 03:14:04 01:59:10 144 Diploma
215 491 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 03:14:11 01:56:54 145 Diploma
216 474 Rahi Tõnu 03:14:32 01:59:10 146 Diploma
217 372 Aule Krister Chapter 11 03:14:41 01:55:18 147 Diploma
218 475 Kübar Rene Costa Bicicleta 03:15:01 01:59:07 148 Diploma
219 49 Veidemann Marko CFC 03:15:02 01:59:33 9 Diploma
220 706 Ütt Andres 03:15:14 01:59:32 149 Diploma
221 450 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 03:15:31 01:58:38 8 Diploma
222 395 Kiristaja Kalle taliroos 03:15:34 01:56:52 31 Diploma
223 510 Rammi Antti 03:15:38 02:02:28 150 Diploma
224 579 Mägi Indrek 03:15:39 02:01:44 151 Diploma
225 156 Nurm Maris Peugeot Naiskond 03:15:41 02:00:46 7 Diploma
226 397 Kull Martin 03:15:50 01:59:31 152 Diploma
227 498 Männa Margus 03:16:14 01:58:54 153 Diploma
228 405 Aamisepp Arno 03:16:27 02:02:41 10 Diploma
229 343 Nikolajev Raul Harju Elekter 03:16:29 02:03:15 154 Diploma
230 481 Kooskora Toomas 03:16:31 02:00:13 9 Diploma
231 466 Albri Kalev Nissan Pro Team 03:16:33 01:59:35 155 Diploma
232 69 Abel Indrek SPORDIPARTNER 03:16:37 02:11:15 156 Diploma
233 352 Korts-Laur Raul Electrum 03:16:43 01:55:21 32 Diploma
234 519 Jõesaar Margus TeamRide 2007 03:16:47 02:00:26 157 Diploma
235 452 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 03:16:51 01:57:53 158 Diploma
236 388 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 03:17:07 01:59:17 10 Diploma
237 410 Meimre Hannes VP 03:17:25 02:00:14 159 Diploma
238 446 Kalmus Rando HVSK TEAM 03:17:25 02:00:52 160 Diploma
239 482 Gornischeff Martin EKAMANT 03:17:34 02:02:30 161 Diploma
240 477 Kakko Ard-Kristian 03:18:14 02:00:24 162 Diploma
241 104 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 03:18:18 01:57:30 163 Diploma
242 549 Helves Herki Viljandi Rattaklubi II 03:18:19 02:01:58 164 Diploma
243 442 Sildaru Kalev lebo racing 03:18:25 02:01:14 11 Diploma
244 486 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 03:18:50 02:02:14 33 Diploma
245 445 Sagaja Martin Eesti Raudtee 03:19:00 02:01:19 165 Diploma
246 414 Ligi Margus 03:19:00 02:04:53 166 Diploma
247 561 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 03:19:06 02:00:24 167 Diploma
248 422 Saar Sulev 03:19:26 02:00:57 168 Diploma
249 532 Lember Alo 03:19:28 02:02:55 34 Diploma
250 511 Silland Siim 03:19:29 02:01:35 169 Diploma
251 826 Soojärv Andres Mehed Marsilt 03:19:39 02:04:40 170 Diploma
252 423 Saksing Siim Chapter 11 03:19:44 02:00:57 171 Diploma
253 502 Lichtfeldt Andro 03:20:01 02:03:16 172 Diploma
254 459 Suurna Tõnu Ummisjalu 03:20:02 01:59:04 35 Diploma
255 596 Leppik Ahti Grundfos 03:20:16 02:02:35 173 Diploma
256 571 Villand Reino 03:20:18 02:03:21 174 Diploma
257 530 Jürmann Kevo 03:20:31 02:04:16 175 Diploma
258 513 Üprus Fred 03:20:32 02:02:33 36 Diploma
259 443 Nõmmiste Sulev 03:20:34 02:04:12 176 Diploma
260 428 Teppan Sten Raadio 2 03:20:35 02:00:58 177 Diploma
261 369 Greenbaum Marko 03:20:37 01:58:44 178 Diploma
262 488 Nõgols Eiko DeLaval 03:20:41 02:00:23 179 Diploma
263 562 Tuuna Toomas 03:20:41 02:05:35 12 Diploma
264 478 Kändmaa Kaido Jõelähtme SINGEL II 03:20:42 02:02:39 180 Diploma
265 155 Jaanimets Age velo clubbers 03:20:46 02:05:55 8 Diploma
266 364 Mägi Allan 03:20:53 01:53:40 181 Diploma
267 659 Maks Meelis 03:21:00 02:02:23 182 Diploma
268 540 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi I 03:21:01 02:00:20 183 Diploma
269 512 Lepiksaar Indrek DeLaval 03:21:19 02:03:16 184 Diploma
270 583 Kaasik Illar Sundstrand Team 03:21:25 02:02:37 37 Diploma
271 616 Süvari Alo 03:21:32 02:05:35 185 Diploma
272 584 Rikkas Henrik 03:21:45 02:05:23 38 Diploma
273 492 Freiberg Sven 03:21:55 02:03:32 186 Diploma
274 525 Aamisepp Tõnu 03:22:00 02:04:01 13 Diploma
275 457 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum III 03:22:26 02:03:09 39 Diploma
276 621 Savisikk Kristjan 03:22:34 02:08:05 187 Diploma
277 406 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 03:22:35 02:06:52 40 Diploma
278 463 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 03:22:53 02:03:18 189 Diploma
279 483 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 03:22:53 02:03:11 188 Diploma
280 431 Toots Tanel 03:23:08 02:07:33 190 Diploma
281 501 Meltsa Aimar TeamRide 2007 03:23:16 02:01:52 41 Diploma
282 401 Puhke Marcus 03:23:31 02:02:15 11 Diploma
283 412 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 03:23:32 02:04:33 191 Diploma
284 160 Matvejeva Jana Plekkliisu RK 03:23:40 02:07:24 9 Diploma
285 644 Mägi Holger Magic Sport 03:23:45 02:02:38 192 Diploma
286 468 Korol Eero Enics 03:24:03 02:01:23 193 Diploma
287 508 Einland Vello EWK 03:24:06 02:03:11 14 Diploma
288 814 Koosa Marko 03:24:08 02:02:26 194 Diploma
289 636 Põllendik Rait Nordea SK 03:24:11 02:08:04 195 Diploma
290 386 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 03:24:39 02:00:51 196 Diploma
291 336 Angerma Meelis Chapter 11 03:24:39 02:00:49 197 Diploma
292 590 Link Erki 03:25:03 02:01:04 198 Diploma
293 543 Küünal Jaan 03:25:08 02:05:55 42 Diploma
294 528 Lepp Rivo Elion 03:25:14 02:04:28 199 Diploma
295 595 Piht Egon 03:25:19 02:03:31 200 Diploma
296 547 Tammine Kalvar 03:25:23 02:04:29 201 Diploma
297 441 Kiipsaar Raido 03:25:46 02:03:29 43 Diploma
298 526 Õunap Valdo 03:25:54 02:07:59 44 Diploma
299 535 Kibin Allan 03:27:29 02:04:11 45 Diploma
300 615 Kooskora Priidu 03:27:29 02:09:07 202 Diploma
301 564 Ild Urmas 03:27:30 02:02:53 46 Diploma
302 568 Liiva Enn 03:27:35 02:05:57 47 Diploma
303 557 Varik Leho 03:27:37 02:06:42 203 Diploma
304 497 Peterson Marko 03:27:42 02:04:31 204 Diploma
305 565 Kiisk Kaukko 03:27:44 02:05:19 205 Diploma
306 634 Teeorg Urmas 03:27:58 02:08:39 48 Diploma
307 544 Adamson Margo 03:27:59 02:07:01 19 Diploma
308 136 Audova Jaanus Assa-Kesoro 03:28:43 02:03:01 15 Diploma
309 556 Nikiforov Igor BALTI TERAS 03:29:30 02:04:30 49 Diploma
310 523 Hallimäe Rain 03:29:32 02:09:02 16 Diploma
311 618 Uutar Aivar Clik 03:29:33 02:05:44 206 Diploma
312 654 Rebina Tarmo 03:29:54 02:06:44 207 Diploma
313 516 Lipvars Jaanus 03:30:12 02:11:16 208 Diploma
314 580 Korb Indrek 03:30:21 02:07:35 209 Diploma
315 552 Kull Madis V-MAARJA RSK II 03:30:43 02:07:52 210 Diploma
316 612 Sarapuu Jaanus-Arno 03:30:44 02:03:38 211 Diploma
317 542 Marks Ergi Mehed Marsilt 03:30:45 02:08:25 212 Diploma
318 531 Olesk Margus Mapri Projekt 03:30:47 02:06:39 213 Diploma
319 626 Metsaots Jaanus 03:30:47 02:08:37 50 Diploma
320 167 Koort Kristel Peugeot Naiskond 03:31:40 02:12:50 2 Diploma
321 586 Aruvee Ülar TEAM VENNAD RIKKAD 03:32:28 02:07:24 214 Diploma
322 585 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 03:32:28 02:07:41 215 Diploma
323 554 Kesvatera Andres 03:32:32 02:09:43 216 Diploma
324 605 Toompea Kertu TeamRide 2007 03:32:34 02:13:58 10 Diploma
325 469 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 03:32:47 02:11:15 217 Diploma
326 624 Üprus Ronald 03:33:18 02:15:11 12 Diploma
327 589 Viidik Andres 03:33:24 02:06:32 17 Diploma
328 533 Anikin Sergei Skype 03:33:53 02:09:01 218 Diploma
329 611 Meidla Margus 03:33:54 02:08:47 219 Diploma
330 639 Lilleorg Martti SANGAR 03:34:02 02:12:21 220 Diploma
331 496 Murmann Rain Mehed Marsilt 03:34:13 02:09:27 221 Diploma
332 555 Pajuste Mario MisPassid 03:34:13 02:15:44 222 Diploma
333 649 Tamuri Erko 03:34:15 02:15:42 51 Diploma
334 648 Repkin Peter Eesti Posti Spordiklubi II 03:34:17 02:09:01 223 Diploma
335 563 Leier Tõnis 03:34:17 02:09:40 18 Diploma
336 792 Reedo Valdeko 03:34:17 02:12:52 20 Diploma
337 633 Randmaa Rando Vanasilla HK 03:34:20 02:09:49 224 Diploma
338 577 Peik Ervin DeLaval 03:34:24 02:11:58 52 Diploma
339 718 Joonas Kalev Valio 03:34:40 02:10:14 53 Diploma
340 829 Kann Meelis Nortecon Rattaklubi 03:34:48 02:10:25 225 Diploma
341 437 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 03:34:54 02:06:27 226 Diploma
342 518 Tooming Andreas Hansura Racing Team 03:35:00 02:10:24 227 Diploma
343 781 Truuverk Kahro 03:35:02 02:09:18 54 Diploma
344 522 Päästel Key haanja rattaklubi 03:35:09 02:11:35 228 Diploma
345 427 Saetalu Andres BMSK 03:35:12 01:59:36 55 Diploma
346 487 Raig Ragnar 03:35:31 02:11:08 13 Diploma
347 830 Pajo Olavi 03:35:35 02:08:28 229 Diploma
348 570 Kütt Meelis Pärna Tiim / VBH 03:35:59 02:11:04 230 Diploma
349 657 Raidvee Priit 03:36:25 02:11:00 56 Diploma
350 600 Martin Roman 03:36:30 02:11:02 57 Diploma
351 606 Kaar Risto Mehed Marsilt 03:36:36 02:09:10 231 Diploma
352 609 Nurk Andres 03:36:49 02:05:43 232 Diploma
353 715 Otti Toomas 03:36:56 02:15:11 233 Diploma
354 643 Erlemann Jaanus 03:37:06 02:09:28 234 Diploma
355 592 Viskov Imre 03:37:14 02:09:55 235 Diploma
356 650 Sauman Silver Eesti Raudtee 03:37:38 02:09:25 236 Diploma
357 602 Kolk Majo 03:38:44 02:12:40 58 Diploma
358 629 Reinson Raul 03:38:46 02:15:40 237 Diploma
359 697 Edovald Tarvo 03:38:53 02:11:07 59 Diploma
360 666 Mustimets Margus 03:39:17 02:11:09 60 Diploma
361 803 Joost Marek 03:40:05 02:17:15 238 Diploma
362 689 Laht Urmas 03:40:54 02:12:27 239 Diploma
363 604 Taul Raul 03:40:57 02:12:25 61 Diploma
364 529 Soonpuu Hando 03:42:03 02:17:47 62 Diploma
365 607 Erdmann Tarmo 03:42:06 02:14:09 63 Diploma
366 674 Reis Rasmus 03:42:23 02:20:03 240 Diploma
367 682 Lehes Meelis 03:42:25 02:18:08 241 Diploma
368 541 Jaanimäe Jan SANGAR 03:42:26 02:12:20 242 Diploma
369 576 Kurg Eke 03:42:29 02:12:55 64 Diploma
370 645 Rajas Margus suusaklubi Margus 03:42:33 02:15:10 65 Diploma
371 433 Pärsim Rasmus Velonoid 03:42:37 02:22:31 243 Diploma
372 587 Viirmäe Marti Velonoid 03:42:38 02:22:36 244 Diploma
373 582 Maremäe Raiko Velonoid 03:42:38 02:22:35 245 Diploma
374 627 Velps Uldis SAPAS MTB TEAM 03:42:59 02:14:08 246 Diploma
375 791 Põlts Heiki 03:43:01 02:12:39 66 Diploma
376 620 Hanikat Kaido Conviso 03:43:08 02:15:20 67 Diploma
377 696 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 03:43:35 02:11:56 68 Diploma
378 675 Meenov Jaanus 03:44:05 02:12:47 247 Diploma
379 820 Läst Andres 03:44:05 02:14:03 248 Diploma
380 690 Tammemäe Tarmo 03:44:09 02:12:47 249 Diploma
381 630 Vijard Margus Pärna Tiim / VBH 03:44:16 02:11:06 250 Diploma
382 828 Mäekivi Marko 03:44:17 02:16:21 251 Diploma
383 652 Paglant Andrus 03:44:50 02:15:03 252 Diploma
384 438 Kramm Raimo Westline Team I 03:45:22 02:15:23 253 Diploma
385 646 Mõttus Janek 03:45:24 02:15:01 254 Diploma
386 772 Ääro Martin CFC 03:45:29 02:15:00 14 Diploma
387 724 Lomp Priit taliroos 03:45:42 02:14:05 255 Diploma
388 610 Tulf Taago Elion 03:45:48 02:13:08 256 Diploma
389 548 Mutso Eerik 03:46:59 02:19:41 257 Diploma
390 825 Vaht Priit Mehed Marsilt 03:47:23 02:23:20 258 Diploma
391 603 Kirs Margus 03:47:23 02:20:15 259 Diploma
392 594 Lumi Daniel Mehed Marsilt 03:47:25 02:22:17 260 Diploma
393 538 Jakobsoo Tanel SANGAR 03:47:54 02:12:45 261 Diploma
394 673 Annus Toivo Anaconda of Elbonia 03:48:22 02:18:06 262 Diploma
395 346 Lõk Raivo 03:48:42 02:07:17 263 Diploma
396 303 Olle Kert 03:48:42 02:04:06 264 Diploma
397 818 Suviorg Jaanus 03:48:44 02:20:27 265 Diploma
398 661 Mändmets Tarmo 03:48:49 02:19:26 266 Diploma
399 740 Paavel Raivo Vooremaa Centrum III 03:48:58 02:21:15 69 Diploma
400 716 Uusküla Arno ARCTIC SPORT CLUB 3 03:49:11 02:20:11 267 Diploma
401 593 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 03:49:14 02:12:35 268 Diploma
402 608 Vissarionov Jüri 03:49:15 02:20:16 269 Diploma
403 729 Jugaste Artur Nissan Nordic Europe OY 03:49:16 02:26:18 270 Diploma
404 812 Terasmaa Aigar 03:49:21 02:17:27 271 Diploma
405 640 Leisi Rain Alasniidu 03:49:25 02:19:03 70 Diploma
406 635 Rein Riho 03:49:33 02:13:58 272 Diploma
407 574 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 03:49:35 02:25:57 273 Diploma
408 642 Uiboaid Margus 03:49:55 02:15:09 274 Diploma
409 719 Sauväli Indrek Eesti Teejuht 03:50:09 02:15:27 275 Diploma
410 458 Kivimäe Ivar Grundfos 03:50:13 02:17:49 276 Diploma
411 676 Saar Tarmo 03:50:18 02:18:09 277 Diploma
412 129 Haas Steve SPORDIPARTNER 2 03:50:18 02:16:05 71 Diploma
413 658 Viitkin Aavo Westline Team I 03:50:39 02:23:01 278 Diploma
414 569 Piip Enn SK Jupo 03:51:02 02:16:34 279 Diploma
415 614 Kess Alar 03:51:03 02:28:09 72 Diploma
416 695 Ambos Ülle Jõelähtme SINGEL Naised 03:51:11 02:23:44 11 Diploma
417 815 Kond Robert 03:51:28 02:08:40 21 Diploma
418 651 Paju Tormi Hansura Racing Team 03:51:49 02:18:09 280 Diploma
419 130 Põldoja Alar Tartu SK Velo 03:51:52 02:19:42 73 Diploma
420 687 Sagris Virgo 03:51:54 02:22:25 281 Diploma
421 808 Välba Tarvo DHL 03:51:56 02:29:41 282 Diploma
422 813 Mirme Sander 03:52:21 02:23:42 283 Diploma
423 521 Saaliste Christer 03:52:36 02:24:53 284 Diploma
424 714 Kivi Urmet Enics 03:52:38 02:18:10 285 Diploma
425 662 Kimsen Toomas 03:52:46 02:19:27 286 Diploma
426 679 Terasmaa Hans 03:53:34 02:25:40 287 Diploma
427 712 Veidemann Toomas ARCTIC SPORT CLUB 3 03:53:38 02:24:56 74 Diploma
428 668 Puhu Sille 03:53:41 02:25:42 12 Diploma
429 665 Järve Mihkel 03:53:41 02:09:26 288 Diploma
430 656 Rannu Reimo 03:53:48 02:22:23 289 Diploma
431 782 Kikkas Riho Valio 03:54:04 02:18:25 290 Diploma
432 789 Lehiste Ülar Eesti Energia Spordiklubi 03:54:07 02:15:24 291 Diploma
433 685 Tamkivi Margus Laserstuudio 03:54:25 02:14:58 75 Diploma
434 709 Lepik Hillar EWK 03:54:26 02:23:27 19 Diploma
435 742 Eerme Hanno 03:54:27 02:25:00 76 Diploma
436 788 Madaminov Emil Scania Eesti AS 03:54:40 02:22:56 77 Diploma
437 683 Raig Indrek 03:54:46 02:16:45 78 Diploma
438 735 Zaletajev Toomas 03:54:48 02:26:24 292 Diploma
439 680 Tuisk Tõnu Jõelähtme SINGEL II 03:54:51 02:23:55 293 Diploma
440 713 Reinsalu Illar 03:55:10 02:24:08 79 Diploma
441 730 Turkina Marina 03:55:25 02:23:13 13 Diploma
442 819 Mägi Urmas 03:55:28 02:22:40 80 Diploma
443 663 Tääkre Indrek Electrum 03:55:31 02:19:57 81 Diploma
444 832 Sild Jaan Tark ei torma 03:55:57 02:20:07 294 Diploma
445 631 Järva Juho 03:56:17 02:22:10 295 Diploma
446 363 Rajaste Renzo 03:56:24 02:19:28 296 Diploma
447 701 Pärnamägi Hendrik 03:56:24 02:21:06 297 Diploma
448 693 Suuroja Martin 03:56:36 02:24:03 298 Diploma
449 743 Kask Railand Sidepataljon 03:56:49 02:22:46 299 Diploma
450 647 Kuusik Ando 03:57:14 02:19:44 300 Diploma
451 708 Lilleste Aare SK Pärnu 03:57:16 02:21:24 20 Diploma
452 623 Lillo Martin Mehed Marsilt 03:57:19 02:19:19 301 Diploma
453 824 Agur Margus 03:57:37 02:25:39 302 Diploma
454 619 Trees Margus SPORDIPARTNER 2 03:57:51 02:22:57 303 Diploma
455 700 Tamleht Maksim lebo racing 03:58:11 02:19:43 304 Diploma
456 677 Vavulski Lembit DeLaval 03:58:29 02:22:58 82 Diploma
457 821 Allikvee Andre 03:58:52 02:28:31 15 Diploma
458 736 Kütt Vahur 03:58:57 02:22:42 305 Diploma
459 678 Prits Ahti 03:59:41 02:24:11 83 Diploma
460 691 Vonk Janar 04:00:10 02:22:42 306 Diploma
461 632 Kimmel Raimo Westline Team III 04:00:47 02:23:45 307 Diploma
462 787 Lomaka Andre Jõelähtme SINGEL 04:00:49 02:26:05 308 Diploma
463 802 Peedimaa Ken Kast Õlut 04:01:19 02:25:01 309 Diploma
464 671 Meister Tarmo Velonoid 04:02:34 02:24:07 310 Diploma
465 622 Arme Janek Reola Gaas 04:03:59 02:30:43 22 Diploma
466 698 Joonsalu Madis 04:04:32 02:28:47 311 Diploma
467 692 Vaindlo Raul 04:05:31 02:14:46 21 Diploma
468 732 Rhede Margo Nissan Nordic Europe OY 04:05:32 02:32:06 312 Diploma
469 744 Meltsas Hardi Enics 04:05:48 02:25:49 313 Diploma
470 767 Kuusk Leho 04:06:03 02:16:09 314 Diploma
471 753 Daum Henri Nissan Nordic Europe OY 04:06:24 02:28:45 315 Diploma
472 734 Pullerits Kalev 04:07:08 02:25:58 316 Diploma
473 514 Ennok Tarmo TeamRide 2008 04:07:09 02:02:34 317 Diploma
474 751 Õun Andri 04:07:33 02:27:00 318 Diploma
475 717 Jõõger Kulvo Harju Elekter 04:08:40 02:33:50 319 Diploma
476 806 Agukas Mati 04:10:16 02:31:34 320 Diploma
477 762 Liibert Alan Baltic Bolt 04:10:17 02:31:32 321 Diploma
478 804 Valk Meelis 04:10:18 02:32:09 322 Diploma
479 816 Mändmets Indrek 04:14:12 02:25:59 323 Diploma
480 731 Heinsoo Marek Jõelähtme SINGEL II 04:15:49 02:26:34 324 Diploma
481 725 Andrejev Vladimir 04:17:01 02:36:34 325 Diploma
482 774 Vonk Andrus 04:17:31 02:28:55 84 Diploma
483 786 Värk Tanel 04:18:04 02:34:29 326 Diploma
484 811 Päären Rain 04:18:23 02:32:48 327 Diploma
485 777 Rohtla Rein Eesti Posti Spordiklubi II 04:19:04 02:36:36 328 Diploma
486 721 Sepp Marika HVSK PREILIDE TEAM 04:19:41 02:37:29 14 Diploma
487 801 Lääts Indrek Sidepataljon 04:22:22 02:44:14 329 Diploma
488 748 Lepik Arvo HLB 04:22:38 02:33:40 22 Diploma
489 783 Lainemäe Allan 04:23:48 02:41:17 85 Diploma
490 776 Kruustük Simmo 04:24:54 02:32:25 330 Diploma
491 711 Vidder Kaido Kentaur Haldus 04:26:38 02:42:45 331 Diploma
492 598 Lubi Tiit 04:28:55 02:04:19 332 Diploma
493 817 Naaber Jaan 04:31:41 02:33:24 333 Diploma
494 456 Meier Heiki Grundfos 04:34:00 02:00:04 334 Diploma
495 775 Vavulski Mari TeamRide 2008 04:36:17 02:46:00 15 Diploma
496 807 Alekõrs Taavi 04:38:08 - 335 Diploma
497 765 Veimann Sirle 04:40:27 02:41:10 16 Diploma
498 764 Kivimäe Maiu 04:40:29 02:40:46 17 Diploma
499 756 Voogre Piret 04:46:45 02:52:26 18 Diploma
500 449 Pedosk Künter Vooremaa Centrum II 04:46:46 02:47:08 336 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Lilit, , 14.07.2009 09:37
Võistleja ei läbinud kohustuslikku sookontrolli))))))))) või oli see soo-osa....
Ülle, , 14.07.2009 09:12
miks on naistearvestuses protokollis 3. kohal kirjas meesterahvas?
Jansa, , 13.07.2009 11:31
ACE keri see leht ülespoole. Vasakus tulbas enne ilmaennustust on kaks sinist linki "Nissan EMV 71 km" ja "Kalevipoja 38 km". Nendele vajutades avanevadki sulle tulemused.
ACE, , 13.07.2009 10:04
Mspärast tulemusi veel väljas pole?
siim, , 09.07.2009 08:15
tundub, et midagi läks valesti. proovime siis uuesti: http://www.upload.ee/image/125432/tulemused.png
siim, , 09.07.2009 08:14
ehk oleks aeg ära õppida: SPORTINFO.png" target="_blank">http://www.upload.ee/image/125431/SPORTINFO.png
Krissu, , 09.07.2009 00:44
Kas keegi tubli inimene saaks palun anda poolmaratoni tulemuste lehe? Ma ei leia kunagi üles.
Tom, , 08.07.2009 22:32
Tänan
e, , 08.07.2009 12:33
tom,vaata ajavõtja lehele http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/KP_Ratas71km.pdf
Tom, , 08.07.2009 12:17
Kas on kuskil ka statistikat kui palju maratoni stardis osalejaid oli? Ehk kui palju oli katkestajaid.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE