estenglv
WAP version
Login form
Mehed
M30
M40
M50
M60
M16
M14
M12
Naised
N30
N40
N16
N14
N12
301 Moved Permanently Date: Mon, 30 Mar 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kona Craft MTB
Laiks 17.06.2009
Vieta Pirita EST
Veids Riteņbraukšana
Organizētājs tere@kolmapaev.ee, www.kolmapaev.ee
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Vārds Komanda  Laiks 1ring 2ring 3ring 4ring 5ring Punkti Laps  
1 Rohtmets Argo Fixus Sport 39:27.7 7:56.6 7:49.9 8:00.9 7:45.9 7:54.6 100 5
2 Ivanov Mihhail Birota Racing 41:20.9 8:22.4 8:17.8 8:15.6 8:13.8 8:11.4 95 5
3 Aasla Meelis Fixus Sport 41:36.2 8:11.4 8:21.5 8:11.1 8:22.8 8:29.5 92 5
4 Naumov Aleksei ASSA-KESORO 42:20.8 8:33.8 8:32.3 8:37.2 8:14.4 8:23.3 90 5
5 Homutov Valeri 43:16.1 8:18.8 8:36.0 8:44.5 8:47.7 8:49.2 89 5
6 Reinpõld Risto Skype 43:24.9 8:44.9 8:42.4 8:37.0 8:46.2 8:34.5 88 5
7 Grossmann Genry Toyota Amserv 43:31.3 8:25.6 9:01.3 8:41.5 8:45.2 8:37.8 87 5
8 Ojaver Siim EHTE 43:51.0 8:26.8 8:37.4 8:41.6 9:06.0 8:59.3 86 5
9 Olle Kert 45:28.1 8:39.2 9:04.9 9:08.5 9:33.7 9:01.8 85 5
10 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 46:07.9 9:01.6 9:00.4 9:14.1 9:46.8 9:05.1 84 5
11 Lepalaan Lauri Porter Racing 46:15.4 9:15.8 9:13.4 9:05.5 9:27.8 9:13.0 83 5
12 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 46:19.8 9:25.0 9:23.9 9:15.9 9:11.7 9:03.4 82 5
13 Luhari Erik 46:51.6 9:46.7 9:37.0 9:00.1 9:22.3 9:05.6 81 5
14 Kingo Gunnar Westline Team 47:08.9 9:04.9 10:17.2 9:15.6 9:18.2 9:13.1 80 5
15 Berg Allan lebo racing 47:45.0 9:42.0 9:53.4 9:31.6 9:23.5 9:14.7 79 5
16 Kõrran Timmo Chapter 11 47:50.7 9:27.8 9:20.3 9:35.2 9:42.8 9:44.8 78 5
17 Pilt Illimar 48:05.8 9:55.7 9:48.1 9:29.2 9:42.2 9:10.7 77 5
18 Neuhaus rauno Saue Plekk-Liisu noorte tiim 48:24.0 9:10.4 9:52.7 9:42.8 9:38.2 10:00.0 76 5
19 Martma Kert Arctic Sport Club 48:30.4 9:46.2 9:56.2 9:37.5 9:41.9 9:28.7 75 5
20 Karm Marek Harju KEK RSK 48:31.9 9:54.3 9:50.7 9:37.7 9:29.7 9:39.6 74 5
21 Undusk Martin EHTE 48:34.5 9:26.4 9:38.2 9:45.3 9:51.6 9:53.1 73 5
22 Vilipõld Kristjan KJK 49:40.0 9:32.5 9:50.2 10:19.8 10:05.7 9:51.9 72 5
23 Kraam Sulev Leguar Xtreme 49:42.7 9:35.9 9:28.3 9:56.5 10:05.0 10:37.2 71 5
24 Kändmaa Kaido Jõelähtme Singel 49:44.8 9:45.3 9:47.6 10:06.0 10:08.7 9:57.2 70 5
25 Kadai Martin Velonoid 50:10.3 9:30.9 10:02.8 10:27.2 10:08.5 10:01.0 69 5
26 Juhe Aivo VSK 51:45.0 9:35.0 10:00.4 10:17.7 10:38.7 11:13.3 68 5
27 Kebja Raigo Plekkliisu Rattaklubi 51:49.7 10:01.9 10:24.8 10:34.2 10:14.4 10:34.4 67 5
28 Tasovskih Dmitri Biketime 52:29.1 10:19.1 10:28.9 10:47.9 10:25.7 10:27.6 66 5
29 Lääts Indrek 52:31.3 9:39.3 10:42.3 10:37.5 10:47.9 10:44.3 65 5
30 Lõppe Rein Jõelähtma singel 52:43.9 10:03.2 10:19.6 10:46.2 10:57.0 10:37.9 64 5
31 Niinemägi Ülari Baltic Property Trust 53:43.3 10:02.3 11:12.3 10:51.3 10:49.7 10:47.9 63 5
32 Sigus Martin 55:14.2 10:36.9 10:49.2 10:55.2 11:34.3 11:18.8 62 5
33 Kooskora Priidu 55:26.6 10:40.6 11:01.8 11:29.6 11:10.8 11:03.9 61 5
34 Sõrmus Ragnar Fixus Sport 55:56.5 11:23.0 11:36.9 11:09.7 10:51.1 10:55.9 60 5
35 Lillo Martin Mehed Marsilt 56:45.8 10:53.1 11:13.3 11:18.0 11:21.8 11:59.8 59 5
36 Eamets Joonas 56:56.7 11:04.6 10:57.3 11:19.6 11:28.3 12:07.0 58 5
37 Viirmäe Marti Velondid 57:15.7 11:20.0 11:25.1 11:20.8 11:40.2 11:29.7 57 5
38 Härm Teet Lebo racing 57:57.4 11:22.7 11:41.2 11:39.5 11:34.9 11:39.2 56 5
39 Bazõlev Anton 1:00:25.7 12:25.9 12:23.2 12:25.6 12:07.2 11:03.9 55 5
40 Sutermäe Urmo 1:00:59.6 13:09.2 11:56.0 12:07.2 12:00.7 11:46.6 54 5
41 Israel Karel ETK Maksimarket Team 1:01:43.4 11:13.8 11:41.8 12:37.6 12:50.9 13:19.5 53 5
42 Rohuväli Imre 1:03:53.5 11:25.6 13:27.7 12:49.1 13:18.6 12:52.7 52 5
43 Künnapuu Ingomar Chapter 11 1:04:44.4 10:36.1 19:11.7 10:46.5 10:45.7 13:24.5 51 5
44 Väli Tarmo 1:05:40.6 13:23.6 14:28.7 14:44.2 14:06.0 8:58.3 50 5
45 Järve Mihkel 1:05:46.4 13:14.1 13:04.0 14:26.6 12:32.1 12:29.7 49 5
46 Kaldvee Valdur 1:07:10.3 13:10.0 12:51.5 14:58.0 12:41.2 13:29.7 48 5
47 Joasaar Andrus 1:07:11.9 12:34.8 13:42.4 14:24.7 13:09.0 13:21.1 47 5
48 Jürlau Henri Jussikese 7 sõpra 1:08:43.9 12:39.2 13:50.1 13:44.5 13:26.1 15:04.1 46 5
49 Takkis Elvis 1:14:46.4 12:42.1 14:30.7 16:28.6 15:39.1 15:26.1 45 5
50 Voor Marek ospentos 11:57.4 12:47.8 12:32.1 27:13.2 - 44 4
51 Lapshin Vladimir Assa-Kesoro 16:23.3 8:35.2 12:08.5 - - 43 3
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI