estenglv
WAP version
Login form
III etapp - Mehed Eliit
III etapp - Mehed Seenior 1
III etapp - Mehed Seenior 2
III etapp - Mehed Sport
III etapp - Naised / N18
III etapp - M18
III etapp - M16
III etapp - M14 / N16
III etapp - M12 / N14
III etapp - M10 / N12
III etapp - M8 / N10
III etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Thu, 22 Aug 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 III etapp
Aeg 13.06.2009
Koht Kohtla-Nõmme EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg PKT Ringe  
1 167 Mõttus Mari-Liis Haanja RK 9.02 150
2 177 Nõmm Karel-Georg KJK 9.10 135
3 166 Hurt Albert Haanja RK 9.43 120
4 188 Roosimets Reigo KJK 10.01 115
5 173 Sankman Joosep Viljandi RK 10.06 110
6 169 Jõeäär Marten Sundstrand-Jõhvi 10.23 107
7 171 Avarsalu Kert KJK 10.32 104
8 187 Käit Joosep KJK 10.42 102
9 174 Makejev Mait Viljandi RK 11.02 100
10 168 Käen Kaireen Sundstrand-Jõhvi 11.07 98
11 175 Varblane Reelika Viljandi RK 12.51 96
12 189 Aller Kirke Sundstrand-Jõhvi 12.57 94
13 165 Agu Joosep CFC 13.15 92
14 178 Vist Mattias CFC 13.18 90
15 172 Pulk Silver Viljandi RK 16.32 88
16 179 Savvest Greta CFC 16.48 86
17 180 Siimson Ebe CFC 16.49 84
18 181 Siimson Ele CFC 16.50 83
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 14.07.2009 01:11
Nüüd siis piltide link muutunud: http://nagi.ee/photos/Aivar64/sets/213099/
, , 14.07.2009 00:34
Mõned pildid: http://nagi.ee/photos/papapiilu/sets/213099/
parandus, , 15.06.2009 13:00
Kus M Sport klassi tulemused?
, , 15.06.2009 10:08
kas kellegil on kokkuvõtet?
, , , , 14.06.2009 19:14
tehke edaspidi kutsumisega ikka !!!!!
, ,, , 14.06.2009 19:12
millal saab kokkuvõtet ja aegu näha? palun vastake
..., , 14.06.2009 13:24
sooviks aegu ka näha??
võistleja , , 14.06.2009 11:37
kokkuvõtte peale 3 etappi?
, , 14.06.2009 00:15
Tulemused Mehed Seenior 2 koht nr eesnimi nimi punktid 1 80 Tõnu Põldma 150 2 73 Aimur Uuk 135 3 77 Ivo Põld 120 4 74 Anti Kauk 115 5 57 Raino Einroos 110 6 76 Kaupo Kuhlap 107 7 71 Aleksander Strand 104 8 79 Vladimir Sidorov 102 9 70 Jaanus Prükkel 100
, , 14.06.2009 00:15
Tulemused Mehed Seenior 1 koht nr eesnimi nimi punktid 1 174 Tarmo Kopli 150 2 182 Tarmo Mõttus 135 3 179 Kaido Kriisa 120 4 178 Alvar Suisalu 115 5 175 Bruno Tamm 110 katkestas 168 Indrek Abel 0


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE