estenglv
WAP version
Login form
Rõuge Rattamaraton 55 km
Rõuge Rattamaraton 27 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sat, 18 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
HMN
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
Rõuge Rattamaraton (EEC)
Aeg 19.05.2007
Koht Võrumaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 30 km, start 13:20
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Ivar Tupp, Tel. +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS STARDINIMEKIRI 2007 RÕUGE VALLA TOITLUSTUSPUNKT ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1102 Austa Caspar Rietumu Banka Riga 02:04:40 1 1000
2 3 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:05:22 2 995
3 6 Loo Martin Alexela Pro Agency Team I 02:05:38 1 992
4 11 Selder Taavi Alexela Pro Agency Team I 02:05:47 3 990
5 8 Kukk Sigvard Veloplus 1 02:07:24 4 989
6 2 Oras Allan Arctic Sport Club I 02:08:53 5 988
7 4 Maimre Raivo Rietuma Banka Riga 02:09:24 6 987
8 5 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:10:10 7 986
9 12 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 02:10:35 8 985
10 14 Zorin Igor Cosmos Team I 02:11:37 2 984
11 13 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 02:12:11 9 983
12 9 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 02:12:50 10 982
13 28 Aduson Andre CFC-Ruutmeeter 02:13:24 11 981
14 26 Kampus Kaido Extreme Sport 02:14:13 12 980
15 15 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 02:16:03 3 979
16 54 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:16:15 13 978
17 62 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 02:16:54 14 977
18 33 Holtsmann Siim HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:17:17 4 976
19 44 Neemela Tarmo Kesko Agro I 02:17:18 15 975
20 59 Kivistik Egert Cosmos Team I 02:17:28 5 974
21 37 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:17:38 16 973
22 24 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 02:17:50 1 972
23 79 Rohtmets Argo AT SPORT 02:17:54 17 971
24 42 Sala Raivo Sundstrand Team I 02:18:23 18 970
25 67 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 02:18:49 19 969
26 18 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:19:12 1 968
27 31 Birkentals Mareks 02:19:27 20 967
28 25 Tisler Ergo HAWAII EXPRESS 02:20:01 21 966
29 27 Öpik Oliver velo clubbers team 02:20:06 22 965
30 98 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 02:20:16 2 964
31 47 Männiste Meeme Arctic Sport Club I 02:20:38 23 963
32 43 Korts-Laur Ervin Alexela Pro Agency Team I 02:20:52 6 962
33 74 Kivioja Raimo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:21:16 24 961
34 36 Vist Kalev CFC-Ruutmeeter 02:21:16 3 960
35 21 Krusemann Magnus Veloplus 1 02:21:17 25 959
36 94 Laanela Danek 02:21:25 26 958
37 96 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 02:21:27 1 957
38 20 Tohvrel Rego Veloplus 1 02:21:27 27 956
39 78 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:21:40 28 955
40 278 Lauk Rein Sportland Nike Team I 02:22:09 7 954
41 55 Puu Henno ADVENTUUR 02:22:19 29 953
42 118 Selder Tauri Alexela Pro Agency Team I 02:22:24 8 952
43 60 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 02:22:30 30 951
44 40 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 02:22:35 31 950
45 147 Suur Ivo Valga Kalev 02:22:38 2 949
46 86 Kruuse Rommi velo clubbers team 02:22:40 32 948
47 23 Tammsoo Erik Porter Racing 02:22:42 33 947
48 41 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 02:22:45 34 946
49 106 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:22:52 35 945
50 64 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 02:22:54 36 944
51 35 Rae Ermo velo clubbers team 02:23:11 37 943
52 121 Velbri Rainer KJK/Team Rattapood 02:23:25 9 942
53 101 Soosaar Tiit Viko 02:23:32 38 941
54 81 Mets Are Cosmos Team I 02:23:42 2 940
55 110 Raag Kaupo velo clubbers team 02:23:45 39 939
56 48 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:23:50 10 938
57 160 Viljus Ivo Püha Loomaaed I 02:23:52 4 937
58 1095 Paulins Kaspars Metaleks 02:24:20 40 936
59 1096 Ulans Martins Metaleks 02:24:20 41 935
60 129 Suppi Ahti Costa Bicicleta 02:24:29 42 934
61 51 Siskevicius Evaldas Hawaii Express Lietuva 02:24:44 11 933
62 82 Hermet Priit Extreme Sport 02:25:00 43 932
63 92 Abel Indrek Veloplus 1 02:25:09 44 931
64 71 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 02:26:00 12 930
65 77 Soo Veiko Sportland Nike Team I 02:26:06 45 929
66 52 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:26:15 46 928
67 45 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:26:20 47 927
68 69 Kauk Anti Cosmos Team I 02:26:20 48 926
69 80 Hussar Aimar AREAL team 02:26:28 49 925
70 93 Rebane Marko Veloplus 1 02:26:34 50 924
71 63 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:26:36 51 923
72 242 Ositis Dzintars Cesis SEB 02:26:40 52 922
73 165 Pruus Peeter KoMo 02:26:43 3 921
74 112 Lipp Aivar HAWAII EXPRESS Võru 02:26:45 53 920
75 61 Karro Margus SK VELO 02:26:54 54 919
76 134 Kalde Meelis 02:27:36 55 918
77 251 Raja Aigar 02:27:43 56 917
78 56 Viikberg Jaanus HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:27:51 57 916
79 111 Juronen Pertti HAWAII EXPRESS Võru 02:28:39 58 915
80 122 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:28:46 59 914
81 127 Laanemets Raivo Bosch 02:29:13 60 913
82 314 Nikolai Jarmo x-sport 02:29:54 61 912
83 198 Vinter Siim CFC 02:30:38 13 911
84 119 Pani Marek Freedown 02:30:42 62 910
85 116 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:30:52 63 909
86 70 Rebane Meelis Veloplus 1 02:30:55 64 908
87 178 Vesselov Meelis 02:30:57 65 907
88 1090 Kazainis Viesturs 02:31:07 3 906
89 19 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi 02:31:15 14 905
90 220 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:31:17 4 904
91 124 Kütt Mehis Toyota Team 02:31:18 66 903
92 117 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:31:18 67 902
93 89 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 02:31:19 68 901
94 135 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:31:22 69 900
95 97 Murakas Jaanus RAKKE24h/Expert Rakvere 02:31:42 5 899
96 162 Pajur Rivo velo clubbers team 02:31:50 70 898
97 144 Krull Alar KJK/Team Rattapood 02:31:59 1 897
98 139 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 02:32:01 71 896
99 218 Sander Marek Team Gardenvik 02:32:13 72 895
100 68 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 02:32:23 6 894
101 136 Bogdanovs Aivars Cesis SEB 02:32:24 5 893
102 49 Kelk Indrek HAWAII EXPRESS 02:32:45 73 892
103 169 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 02:33:02 74 891
104 221 Lootus Valdi Vennad-Dahl I 02:33:09 75 890
105 100 Pae Karl Alexela Pro Agency Team II 02:33:12 76 889
106 185 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 02:33:16 6 888
107 161 Bergvald Gunnar HVSK/Rannaauto 02:33:22 77 887
108 157 Kuhlap Kaupo Cosmos Race 02:33:27 7 886
109 324 Subi Rivo "Viljandi VAK ""Staier""" 02:33:30 78 885
110 192 Ever Riho velo clubbers team 02:33:37 8 884
111 103 Pilv Ivar Ambla SK 02:33:47 9 883
112 271 Hendrikson Tõnu Elion 1 02:34:07 79 882
113 216 Pill Rein Toyota Team 02:34:11 80 881
114 407 Kannel Alari AREAL team 02:34:12 10 880
115 189 Vaikna Ville Uddeholm-Celander Team 02:34:14 81 879
116 184 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:34:17 82 878
117 231 Ivanov Mihhail 02:34:18 83 877
118 1089 Magus Margus 02:34:20 7 876
119 266 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:34:24 84 875
120 128 Suluste Jüri Alas Kuul 02:34:32 11 874
121 156 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:34:35 85 873
122 239 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:34:38 86 872
123 148 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 02:34:50 87 871
124 149 Matvejev Madis Ambla SK 02:35:07 15 870
125 248 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:35:11 88 869
126 267 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:35:24 89 868
127 1099 Rubiks Janis Sensa Cycling Team 02:35:37 8 867
128 152 Elling Toomas Kesko Agro I 02:35:38 90 866
129 254 Männama Kalle Arctic Sport Club II 02:35:40 2 865
130 888 Ader Margus 02:35:42 91 864
131 164 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:35:54 92 863
132 137 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 02:35:56 93 862
133 269 Rei Tarmo Reipad Reied 02:36:01 94 861
134 167 Kroon Jorma RAKKE24h/Expert Rakvere 02:36:05 95 860
135 211 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:36:10 12 859
136 207 Põder Veiko AT SPORT 02:36:13 96 858
137 1083 Narusk Priit 02:36:19 97 857
138 114 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 02:36:22 98 856
139 176 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:36:30 99 855
140 87 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 02:36:57 4 854
141 227 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:37:03 100 853
142 315 Traumann Raul Arctic Sport Club II 02:37:08 101 852
143 790 Heinrand Kristjan KJK/Team Rattapood 02:37:09 9 851
144 326 Laanemaa Kristjan 02:37:10 102 850
145 258 Pesor Kaido 02:37:11 103 849
146 107 Lapsin Vladimir Cosmos Team I 02:37:23 16 848
147 233 Ruubel Paul Püha Loomaaed I 02:37:25 104 847
148 138 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:37:27 105 846
149 379 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:37:38 106 845
150 449 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:37:46 107 844
151 235 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:37:51 108 843
152 377 Lepik Jano Trassid 02:38:00 109 842
153 270 Kaseväli Kaimo 02:38:03 110 841
154 250 Liiv Roland 02:38:09 10 840
155 186 Germanis Edijs HP Motors 02:38:35 111 839
156 66 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 02:38:49 1 838
157 143 Tillemann Taikki velo clubbers 02:38:54 112 837
158 177 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:39:15 113 836
159 526 Vimba Janis 3V 02:39:23 114 835
160 109 Põld Ivo Cosmos Team I 02:39:25 115 834
161 475 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 02:39:29 116 833
162 180 Laaniste Mart 02:39:36 117 832
163 200 Koch Kalju HAWAII EXPRESS Võru 02:39:39 1 831
164 230 Kaldre Raul Porter Racing 02:39:43 118 830
165 181 Kand Peeter Bosch 02:39:45 119 829
166 125 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 02:39:48 13 828
167 255 Einroos Raino 02:39:50 120 827
168 570 Veelmaa Taavi SK Rakke 02:39:54 11 826
169 237 Riismaa Timo Veloplus 2 02:39:56 121 825
170 151 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:40:02 17 824
171 288 Erikson Toomas x-sport 02:40:28 122 823
172 173 Järveoja Jaanus Sportland Nike Team I 02:40:45 14 822
173 394 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:41:02 123 821
174 307 Sügis Harri Veloplus 02:41:06 15 820
175 240 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 02:41:14 5 819
176 297 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:41:19 124 818
177 424 Rattur Rajko SK Serviti 02:41:23 125 817
178 199 Veri Aivar 02:41:30 16 816
179 265 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 02:41:32 126 815
180 429 Võsu Bruno Otepää Bowling 02:41:37 127 814
181 360 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:41:40 128 813
182 311 Kõiv Kardon 02:41:42 129 812
183 102 Viitmaa Alar OK Lehola 02:41:45 130 811
184 295 Anton Tair Püha Loomaaed 02:41:48 131 810
185 259 Kiristaja Ailar 02:41:49 132 809
186 210 Põldma Tõnu 02:41:54 133 808
187 183 Tõnismäe Marek Cosmos Race 02:41:58 134 807
188 213 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:42:01 135 806
189 88 Leigri Guido Püha Loomaaed I 02:42:03 18 805
190 182 Tupits Ivo 02:42:08 136 804
191 287 Kingo Gunnar 02:42:25 137 803
192 188 Pallotedder Taivo Sportland Nike Team I 02:42:59 138 802
193 349 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 02:43:06 139 801
194 264 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:43:18 140 800
195 174 Viikmäe Kaupo 02:43:43 141 799
196 262 Kanistik Heiki CFC-Ruutmeeter 02:43:52 142 798
197 285 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 02:44:02 143 797
198 256 Orav Ingmar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:44:11 144 796
199 224 Õun Valdur Nordea Pank 02:44:15 145 795
200 252 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:44:18 12 794
201 203 Puhke Peeter Ambla SK 02:44:30 17 793
202 194 Lehtmaa Aivar Trassid 02:44:43 18 792
203 334 Kingo Priit 02:44:53 146 791
204 280 Pütsepp Mati 02:45:01 147 790
205 1052 Pärnoja Siim Start sosse 02:45:05 148 789
206 340 Vaga Merko 02:45:07 19 788
207 208 Trepp Janek 02:45:10 149 787
208 380 Tarvis Peeter KoMo 02:45:12 3 786
209 163 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:45:12 19 785
210 150 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:45:23 6 784
211 209 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:45:29 20 783
212 179 Reinbach Heirel Cosmos 02:45:40 20 782
213 306 Kaasik-Aaslav Henri 02:45:51 150 781
214 455 Kannel Tanel Hansa SK 02:46:03 151 780
215 257 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:46:23 152 779
216 286 Pedari Aimar Whirlpool 02:46:32 21 778
217 290 Nurm Taavi Puide talu SK 02:46:36 153 777
218 206 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:46:39 154 776
219 190 Mägi Andrus Kesko Agro III 02:46:42 155 775
220 234 Lõoke Martin HVSK/Rannaauto 02:46:48 156 774
221 345 Mesi Ilmar 02:46:56 2 773
222 496 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:47:00 157 772
223 243 Roose Riivo 02:47:07 21 771
224 217 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:47:14 158 770
225 318 Viitkin Ain 02:47:24 22 769
226 401 Ristmets Margus 02:47:28 23 768
227 170 Hansov Hanno Toyota Team 02:47:31 159 767
228 39 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl I 02:47:36 160 766
229 247 Pindis Toomas Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:47:47 161 765
230 246 Võsu Kalvar Degustwerk 02:47:56 162 764
231 260 Kiigemägi Andres RAKKE24h/Nordkalk 02:48:01 7 763
232 204 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:48:02 163 762
233 273 Kõrran Timmo 02:48:09 164 761
234 356 Karjane Priit KoMo Rapla 02:48:17 165 760
235 329 Koppel Tõnu AT SPORT 02:48:19 24 759
236 386 Sepp Tõnis HVSK 02:48:20 166 758
237 418 Välja Margus 02:48:21 8 757
238 291 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:48:42 3 756
239 448 Mõis Jüri 02:48:50 4 755
240 416 Haugas Margus 02:49:02 167 754
241 591 Prants Janno HAWAII EXPRESS Võru 02:49:08 168 753
242 294 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:49:18 5 752
243 457 Märtmaa Siim Whirlpool 02:49:22 22 751
244 419 Orgla Maario koda MTB Team 02:49:40 169 750
245 282 Kallakmaa Teet Ambla SK 02:49:44 25 749
246 241 Koll Mart Kesko Agro II 02:50:06 170 748
247 413 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:50:34 171 747
248 341 Junkin Priit 02:50:40 23 746
249 466 Tammeveski Andres 02:50:52 172 745
250 414 Ojaveer Kaido 02:50:58 26 744
251 370 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:51:18 24 743
252 446 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:51:19 173 742
253 465 Laanoja Risto SEB Fondid 02:51:32 174 741
254 321 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene I 02:51:32 6 740
255 131 Visnap Taavi Ambla SK 02:51:35 175 739
256 226 Halliväli Janek 02:51:39 176 738
257 281 Cirulis Gints 02:51:41 27 737
258 300 Tamm Bruno Toyota Team 02:51:44 177 736
259 369 Mägi Margus 02:52:03 178 735
260 316 Joandi Tõiv 02:52:07 179 734
261 298 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:52:10 7 733
262 154 Palm Tõnno 02:52:21 180 732
263 214 Johanson Marko 02:53:00 25 731
264 371 Vsivtsev Vjatseslav Ida Politseiprefektuur 02:53:15 181 730
265 195 Pärnamets Ando HVSK/Rannaauto 02:53:21 182 729
266 454 Kerner Argo Bosch 02:53:22 183 728
267 398 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:53:27 184 727
268 333 Bejusov Nail x-sport 02:53:28 185 726
269 468 Vähi Markus 02:53:31 186 725
270 489 Rääbis Mati Toyota Team 02:53:31 9 724
271 982 Eilo Siim RAKKE24h/Nordkalk 02:53:36 13 723
272 372 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:53:41 10 722
273 463 Mäekivi Andres 02:53:50 187 721
274 389 Ruubel Raul Püha Loomaaed I 02:53:55 26 720
275 296 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:54:02 14 719
276 347 Rohelaan Ken 02:54:06 27 718
277 1057 Kuus Märt Võru Kreutzwaldi Gümn. 02:54:10 188 717
278 343 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:54:46 28 716
279 222 Peenema Reijo Sundstrand Team II 02:54:50 28 715
280 320 Loitmaa Madis 02:54:57 189 714
281 440 Laur Jüri 02:55:05 29 713
282 442 Vilums Guntis CBM/Smiltene II 02:55:06 8 712
283 556 Kukk Martin Kesko Agro IV 02:55:22 190 711
284 534 Jams Sulev Kesko Agro III 02:55:27 191 710
285 388 Orav Erki Vennad-Dahl I 02:55:29 192 709
286 627 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 02:55:41 193 708
287 509 Valdner Marek Citroen team 02:55:56 194 706
288 529 Valdner Veiko Citroen team 02:55:56 195 707
289 312 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:55:57 196 705
290 492 Maarits Andres Hadler TL 02:55:58 197 704
291 420 Matvejeva Jana Vargamäe 02:56:04 1 703
292 464 Luiks Meelis Elion 1 02:56:07 198 702
293 467 Laansalu Priit CITYMARK 02:56:13 199 701
294 437 Hanschmidt Henri 02:56:19 200 700
295 368 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene II 02:56:20 30 699
296 1015 Kornejev Aleksandr Ida Politseiprefektuur 02:56:25 201 698
297 353 Kriisa Helar 02:56:30 202 697
298 299 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:56:38 31 696
299 513 Jõekäär Märt 02:56:42 32 695
300 476 Popp Kristian 02:56:57 203 694
301 673 Schmidt Helen Hansura Racing Team 02:56:59 1 693
302 551 Leemet Rainer velo clubbers 02:57:03 204 692
303 537 Sauga Indrek Lokman 02:57:24 205 691
304 550 Taan Rainer Gründer Exclusiv 02:57:32 33 690
305 253 Nõmm Margus Mann Lines 02:58:06 206 689
306 344 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:58:08 207 688
307 425 Mauring Katrin Viljandi Rattaklubi 02:58:14 2 687
308 520 Paat Rein 02:58:14 208 686
309 500 Kurg Rauno 02:58:15 209 685
310 515 Mutso Eerik 02:58:21 210 684
311 536 Lõppe Rein Jõelähtme matka- ja rattaklubi 02:58:34 211 683
312 621 Kimmel Kaarel 02:58:39 212 682
313 337 Soodla Raul Kesko Agro I 02:58:39 213 681
314 507 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:58:49 34 680
315 244 Ojaver Siim 02:59:00 214 679
316 999 Puusepp Kaito 02:59:07 215 678
317 120 Kruuser Karel Valga Kalev 02:59:21 29 677
318 1018 Urm Siim Kesko Agro IV 02:59:27 216 676
319 422 Oot Anti Extreme Sport 02:59:31 2 675
320 485 Kuusk Keijo TÜASK 02:59:37 217 674
321 304 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:59:42 218 673
322 328 Reissaar Alari 02:59:50 219 672
323 410 Uba Tarmo Elion 1 02:59:57 220 671
324 362 Tinno Margus velo clubbers 03:00:01 221 670
325 482 Muzis Girts Sapas MTB Team 03:00:02 222 669
326 338 Uudam Margus EE SK I - Vanad Kalad 03:00:05 223 668
327 438 Tooming Andreas Hansura Racing Team 03:00:11 224 667
328 1082 Saarepuu Anti Võru Suusaklubi 03:00:39 225 666
329 197 Aasla Meelis AT SPORT 03:00:42 226 665
330 453 Maidla Janek 03:00:47 227 664
331 409 Letov Deniss 03:00:51 228 663
332 528 Traks Hanno SK Rakke 03:00:52 229 662
333 1031 Ojaots Aigar 03:00:57 230 661
334 501 Kongo Kristjan 03:01:05 231 660
335 512 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 03:01:06 15 659
336 387 Laurson Mati 03:01:10 35 658
337 483 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 03:01:15 232 657
338 533 Hutrov Rait 03:01:17 233 656
339 522 Voolaid Peeter UPM Otepää Vineeritehas 03:01:20 9 655
340 481 Kanniste Jaak Ramise Racing 03:01:22 11 654
341 1107 Kuusik Kaido 03:01:28 234 653
342 559 Randna Taavo EE SK I - Vanad Kalad 03:01:30 235 652
343 30 Hallop Gven HAWAII EXPRESS 03:01:31 30 651
344 330 Türi Madis CC Rota Mobilis 03:01:33 236 650
345 402 Kurvits Indrek 03:02:15 36 649
346 364 Teras Indrek x-sport 03:02:22 237 648
347 374 Keel Kätlin RAKKE24h/Nordkalk 03:02:26 3 647
348 443 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 03:02:28 31 646
349 582 Kvietkauskas Julius Hawaii Express Lietuva 03:02:37 32 645
350 458 Tölpt Avo Nüke 03:02:42 37 644
351 263 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 03:02:57 238 643
352 391 Salep Robert HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 03:03:08 33 642
353 521 Toss Kaarel 03:03:29 3 641
354 275 Ots Ivar 03:03:30 239 640
355 574 Maalt Marko 03:03:38 38 639
356 447 Jaanimets Age velo clubbers team 03:03:42 2 638
357 656 Rodendau Janno Vargamäe 03:03:51 240 637
358 558 Cirulis Ivo 03:04:08 16 636
359 546 Rool Margus Hansura Racing Team 03:04:13 241 635
360 456 Pilliroog Alari 03:04:21 242 634
361 427 Mägi Allar 03:04:26 39 633
362 519 Teesaar Toomas Elion SK 03:04:36 243 632
363 561 Seeder Heldur-Valdek Jaan Künnapi Alpinismiklubi 03:04:42 12 631
364 488 Rikka Tarmo Uniprint 03:04:48 244 630
365 470 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 03:04:53 245 629
366 514 Saluste Peeter 03:04:56 40 628
367 518 Põder Marju Cosmos Team I 03:05:02 3 627
368 325 Kelk Margus SK Velo 03:05:05 41 626
369 404 Kuusik Leho Ramise Racing 03:05:07 246 625
370 399 Pae Arno Costa Bicicleta 03:05:09 247 624
371 624 Angerma Meelis SEB Fondid 03:05:09 248 623
372 491 Vunder Timo SK Rakke 03:05:16 249 622
373 630 Nikopensius Janos 03:05:16 250 621
374 678 Polikarpus Martin 03:05:20 34 620
375 336 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 03:05:24 251 619
376 421 Kiens Jüri 03:05:28 42 618
377 595 Kabonen Tiit 03:05:33 13 617
378 592 Mägi Arved 03:05:39 14 616
379 480 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 03:05:43 252 615
380 701 Müür Ringo 03:05:44 253 614
381 249 Sammalsaar Mait Veloplus 1 03:05:44 15 613
382 1063 Rakaselg Jaan Võru suusaklubi 03:05:54 35 612
383 566 Vähi Ilmar LPSK 03:05:55 254 611
384 487 Lopuhhin Sergei AT SPORT 03:06:06 255 610
385 292 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 03:06:06 256 609
386 576 Abel Marko Tõrva Kännud 03:06:07 17 608
387 636 Plees Andrus koda MTB Team 03:06:10 257 607
388 985 Kiviväli Uno 03:06:17 258 606
389 583 Velps Janis Sapas MTB Team 03:06:22 259 605
390 1055 Karjane Raido KoMo Rapla 03:06:39 18 604
391 610 Kaeramaa Gaido 03:06:46 260 603
392 490 Jürgen Aivar 03:06:58 261 602
393 301 Loigom Villem Arctic Sport Club II 03:07:05 43 601
394 608 Pae Andres Elion 1 03:07:08 262 600
395 462 Oder Rein 03:07:09 263 599
396 72 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 03:07:16 264 598
397 628 Rekand Raido 03:07:21 36 597
398 461 Shteinbergs Ints Team-Salaspils/Zirini 03:07:33 265 596
399 405 Kotov Raul 03:07:48 44 595
400 543 Jaaksoo Urmas acuma sport 03:07:54 16 594
401 327 Saluveer Joona Hawaii Express Lietuva 03:08:00 266 593
402 858 Soodla Kristjan Toyota Team 03:08:18 267 592
403 773 Lutoskin Siim 03:08:25 37 591
404 383 Liivak Hannes HVSK 03:08:29 268 590
405 365 Danilas Meelis 03:08:41 45 589
406 423 Huik Aare Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 03:08:46 269 588
407 708 Kull Martin 03:08:51 270 587
408 417 Pärt Ahto Cosmos Fun 03:08:54 17 586
409 578 Kangilaski Taivo EE SK I - Vanad Kalad 03:08:55 271 585
410 676 Svetlakov Aivar 03:09:07 272 584
411 652 Kadajane Erik Vennad-Dahl II 03:09:14 273 583
412 354 Põder Kaupo 03:09:21 274 582
413 486 Saetalu Andres 39287 03:09:22 46 581
414 472 Märtmaa Jüri Whirlpool 03:09:29 18 580
415 433 Kuusik Rainer 03:09:31 275 579
416 668 Caunitis Armands Sapas MTB Team 03:09:33 19 578
417 648 Piilma Priit 03:09:34 276 577
418 585 Aruvee Ülar ILOPRINT Team 03:09:48 277 576
419 441 Lumiste Lauri Väike-Maarja RSK 03:09:50 38 575
420 436 Eilo Enno RAKKE24h/Nordkalk 03:09:53 47 574
421 497 Kõue Aarne 03:09:55 19 573
422 323 Koppel Mart Sangar 03:09:57 278 572
423 669 Laine Allan Vennad-Dahl III 03:09:58 279 571
424 545 Andre Aleksander ABEC Rulluisuklubi Rattateam 03:10:13 280 570
425 571 Arus Tiit Mann Lines 03:10:27 281 569
426 752 Armulik Marek Tamme 03:10:33 282 568
427 620 Praks Teet 03:10:33 20 567
428 1085 Kikkas Simmo Stamina SK 03:10:50 283 566
429 644 Kütt Vello hat-auto rakvere 03:10:52 284 565
430 554 Sootla Indrek 03:10:54 285 564
431 593 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 03:11:01 39 563
432 569 Jaanimäe Jan Sangar 03:11:08 286 562
433 478 Einland Vello KIVITAMMI 03:11:15 20 561
434 680 Hirte Igors CBM/Smiltene II 03:11:16 287 560
435 672 Sildnik Hando Elion 1 03:11:18 48 559
436 662 Nipernado Argo KoMo 03:11:22 288 558
437 563 Bauer Heigo Vennad-Dahl II 03:11:29 49 557
438 549 Salk Rene 03:11:29 289 556
439 1068 Kallais Ats 03:11:30 290 555
440 503 Kiuru Väino LPSK 03:11:38 291 554
441 879 Kalm Toomas CFC 03:11:51 292 553
442 747 Nurk Marek 03:12:05 293 552
443 525 Lippur Bruno 03:12:08 294 551
444 1014 Vsivtsev Juri Ida Politseiprefektuur 03:12:18 295 550
445 532 Reinik Vello 03:12:19 296 549
446 568 Animägi Tiit Elion 1 03:12:20 50 548
447 650 Abiline Maanus 03:12:29 297 547
448 589 Greenbaum Janno 03:12:34 298 546
449 619 Silm Jaanus Q-haus 03:12:41 299 545
450 392 Looper Ero Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 03:12:57 300 544
451 855 Klasman John-Assar 03:12:58 21 543
452 428 Riismaa Joel Hansa SK 03:12:59 301 542
453 523 Haug Risto 03:13:00 302 541
454 581 Danilov Andrus Cosmos Fun 03:13:03 303 540
455 614 Pihelgas Andreas 03:13:13 40 539
456 911 Liivak Kalmer Rautakesko Rattatiim 03:13:19 41 538
457 450 Lepiksaar Indrek 03:13:23 304 537
458 640 Zalite Janek 03:13:24 305 536
459 992 Vestel Rainer 03:13:29 21 535
460 603 Sisask Riivo 03:14:06 306 534
461 538 Soome Raul Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 03:14:45 307 533
462 590 Pajus Rene xtri:m3 03:14:50 308 532
463 477 Vasar Kaidu Valga Kalev 03:14:55 309 531
464 600 Küttis Sven ILOPRINT Team 03:14:59 51 530
465 682 Piliste Jaan Alas Kuul 03:15:00 310 529
466 381 Sammel Koit Cosmos Race 03:15:04 52 528
467 439 Tähiste Tarmo 03:15:08 311 527
468 531 Kilk Kalle EE SK I - Vanad Kalad 03:15:09 312 526
469 403 Ernits Ardu Vänta Aga 03:15:13 22 525
470 604 Põllendik Rait Nordea Pank 03:15:13 313 524
471 594 Ojamaa Oliver 03:15:21 314 523
472 524 Rikka Raimo ILOPRINT Team 03:15:25 315 522
473 434 Raudsepp Marje Kesko Agro II 03:15:25 4 521
474 348 Strand Aleksander Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 03:15:26 10 520
475 894 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 03:15:28 316 519
476 276 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Tsälba 03:15:30 317 518
477 540 Tõnso Veiko 03:15:35 318 517
478 605 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 03:15:37 319 516
479 709 Korts-Laur Raul 03:15:39 23 515
480 584 Liiva Andres Trassid 03:15:44 320 514
481 716 Leinakse Madis 03:15:50 22 513
482 843 Mälter Meelis Harju Elekter 03:15:58 321 512
483 618 Kiivit Lauri 03:16:19 322 511
484 310 Janter Tõnu Julgestuspolitsei 03:16:28 323 510
485 408 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 03:16:30 324 509
486 660 Vaivars Gints 03:16:55 24 508
487 560 Abel Andrus Tõrva Kännud 03:17:08 53 507
488 588 Juhe Aivo Uddeholm-Celander Team 03:17:11 325 506
489 633 Kotsin Marek SlaM 03:17:12 326 505
490 629 Zirk Gunnar 03:17:14 327 504
491 586 Kaur Jaanus 03:17:27 54 503
492 616 Nikolajev Raul Harju Elekter 03:17:28 328 502
493 698 Sipelgas Priit HVSK 03:17:31 329 501
494 733 Reedi Peip 03:17:52 330 500
495 366 Eelma TÕnu 03:17:55 331 499
496 508 Jakobsoo Tanel Sangar 03:18:03 332 498
497 517 Valgerist Allan Trassid 03:18:12 333 497
498 654 Steinberg Tauno 03:18:16 334 496
499 738 Metspalu Martin 03:18:19 335 495
500 735 Jurs Hassar Estiko-Plastar Team 03:18:26 336 494
‹‹ Tagasi
Rõuge EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Maarek, , 25.05.2007 08:39
Tegu ju matkasõiduga, kus paremusjärjestust (sarja kokkuvõttes) arvestatakse ainult noorsportlastel kuni vanuseklass M16. Ülejäänud lihtsalt matkavad ja tunnevad rõõmu looduses liikumisest ;-)
Krisjan, , 24.05.2007 22:56
Tere! Miks matkasõidul pole punkte pandud?
Karel, , 24.05.2007 22:54
PILDIHOOLIKUTELE: www.rougeracing.net/galerii >> võistlused 2007
to Mati, , 24.05.2007 20:42
Ära näita oma harimatust välja ülbusega.
Mati, , 24.05.2007 13:30
Rõuges oli võimalik kõigil kolmel viimasel tõusul mööda sõita - FAKT! Ratasjärve kallasrada tekitas ainult tuska, kuna pundi ette sattus paras pidur. Õnneks pani küll üks hetk käna ja sai tast mööda.
Ivar Tupp, ivar@holden.ee, 24.05.2007 11:22
Jah, see matkasõidu ja põhisõidu raja lõpp tuleb ümber vaadata. Mitte raja lõpp ise, vaid see, et nad ei kohtuks enne laia finišisirget. Samuti jäid esimestele matkajatele ehk noortele võistlejatele ette ca 300-ndal kohal sõitvad põhisõitjad. Ideaalne oleks muidugi matka jaoks maha märkida täiesti erinev rada,nii, et ainult start ja finiš oleks samas kohas. Aga selle esimese singliga on nii, et kui see teha alles 30km peale, siis on ikka järjekorrad. Tegelikult esimene singel likvideerib igasugused tulevased järjekorrad. Asfalt ja kruus ei tõmba rivi pikaks, seda teeb pudelikael. Julm, aga nii ta on!
Margus, , 24.05.2007 10:52
Korraldajatele soovitus:kui põhisõidu rada läheb kokku matkajatega, peaks olema möödasõidu võimalus, mida Rõuges viimastel kilomeetritel polnud.Ja esimene singel hakkas liiga vara, tekitas järjekordi.
Kristjan, , 23.05.2007 23:35
Mina ei saa aru inimestest, kes siin vinguvad. Küll üks asi küll teine. Kuhu teil kiire? Mul pole küll aega päev läbi siin portaalis istuda ja kannatamatult oodata pilte, tulemusi, jne. Kas teil oma elu polegi?
Karel, , 23.05.2007 22:21
tegelikult on veel pilte tulemas, mõned viimases TPs põhiliselt tehtud pildid on IT probleemide tõttu veel lisamatta, tegu ei ole ametliku fotograafiga vaid rõuge vabatahtlikega :)
rea, , 23.05.2007 20:30
Rõuge pildid panevad tõesti Mulgile ära, palju huvitavam vaadata. Rõuge väha hea. Ten points Rõuge!


Kõige populaarsemad
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE