estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosijalgrattad on leidunud omaniku 09.06.2009 (0)
"Tallinn Liigub!" terviseliikumissarjas toimus järjekordne suurüritus XII Tallinna Rattamaraton. Selle läbinud osalejate hulgast loositi välja viis õnnelikku, kes saavad endale Tallinna Spordi- ...
Caspar Austa sai teise etapivõidu Estonian Cup rattamaratonide sarjas 06.06.2009 (4)
Täna Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses toimunud rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kolmandale etapile oli koos lastesõitudega registreerunud üle 1700 osavõtja. Kaks päeva väldanud vihm ...
Täna lõppeb registreerimine XII Tallinna Rattamaratonile 03.06.2009 (0)
XII Tallinna Rattamaratonil 6. juunil 2009 läheb loosi viis jalgratast 28.05.2009 (9)
Tallinna 58 km
Tallinna 28 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 17 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Tallinna Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 06.06.2009
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 58 km, start kell 12.00
Poolmaraton 28 km, start kell 13.20
Lastesõidud algavad kell 10.30
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  


 

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2270 Neemela Kristjan Vooremaa Centrum IV 01:00:28 1 1200 Diploma
2 2382 Rebane Henri Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:01:33 2 1194 Diploma
3 2004 Nõmmela Aksel CFC 01:01:34 3 1188 Diploma
4 2003 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 01:03:02 4 1182 Diploma
5 2002 Tarvis Peeter KoMo 01:03:16 5 1176 Sportfoto Diploma
6 2009 Jõgi Villu Tartu SKVelo 01:03:25 6 1170 Diploma
7 2013 Lippe Kevin PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:04:43 7 1164 Diploma
8 2007 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi 01:04:53 8 1158 Diploma
9 2020 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 01:07:20 1 1152 Diploma
10 2010 Koch Kalju 01:07:21 1 1146 Diploma
11 2005 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:07:23 2 1140 Diploma
12 2006 Altermann Mikk 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:07:39 9 1134 Diploma
13 2014 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:07:47 10 1128 Diploma
14 2022 Mäoma Silver TÜ ASK 01:07:48 3 1122 Diploma
15 2011 Lehemets Silver Jalgrattaklubi VIKO 01:08:24 11 1116 Diploma
16 2349 Trummal Renar PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:08:28 12 1110 Diploma
17 2041 Luhaorg Siim KoMo 01:08:42 13 1104 Diploma
18 2301 Puusta Kert kalevi jalgrattakool 01:08:43 4 1098 Diploma
19 2033 Klein Karl Jalgrattaklubi VIKO 01:09:02 14 1092 Diploma
20 2008 Kalm Keijo CFC rattaklubi 01:09:10 5 1086 Diploma
21 2021 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:09:21 15 1080 Diploma
22 2331 Krull Alar KJK 01:09:47 1 1074 Diploma
23 2030 Saarnits Sten Serviti 01:09:49 16 1068 Diploma
24 2018 Mesi Ilmar 01:10:01 2 1062 Diploma
25 2023 Guske Marko JANEK TOMBAKU RATTAKLUBI 01:10:06 17 1056 Diploma
26 2015 Enok Holger 01:10:29 2 1050 Diploma
27 2310 Vosman Ekke-Kaur kalevi jalgrattakool 01:10:46 6 1044 Diploma
28 2031 Tikku Marko 01:10:46 3 1038 Diploma
29 2016 Caune Vismants Salasapils/Zirini 01:10:47 3 1032 Diploma
30 2354 Arulaan Sten KJK 01:11:31 7 1026 Diploma
31 2081 Krautmann Üllar ILOPRINT Team 01:12:01 4 1021 Diploma
32 2376 Nartov Georgi CFC 01:12:15 18 1016 Diploma
33 2039 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:12:17 8 1011 Diploma
34 2048 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:12:27 9 1006 Diploma
35 2035 Arumäe Robert Jalgrattaklubi VIKO 01:12:28 10 1001 Diploma
36 2025 Valk Hillar Vooremaa Centrum IV 01:12:30 4 996 Diploma
37 2365 Kollo Toomas Nõmme SK 01:12:38 11 991 Diploma
38 2032 Redi Karin Taaralinna Rattanaised 01:12:44 1 986 Diploma
39 2029 Kornet Kalev 01:12:52 5 981 Diploma
40 2348 Saavik Siim PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:12:59 12 976 Diploma
41 2096 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi 01:13:06 13 971 Diploma
42 2144 Hütt Petri IT College 01:13:20 6 966 Diploma
43 2119 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 01:13:27 14 961 Diploma
44 2042 Kumel Tarvo 01:13:41 7 956 Diploma
45 2028 Pettai Jaanus 01:13:44 8 951 Diploma
46 2027 Furmane Linda Valmiera - Ripo autocentrs 01:13:57 2 946 Diploma
47 2390 Suvi Toivo - 01:14:00 9 941 Diploma
48 2408 Lehemets Siim Jalgrattaklubi VIKO 01:14:06 15 936 Diploma
49 2060 Tamm Ergo Jalgrattaklubi VIKO 01:14:14 16 931 Diploma
50 2053 Matvejeva Jana SK Vargamäe 01:14:31 1 926 Diploma
51 2044 Mikita Valdur 01:14:36 10 921 Diploma
52 2075 Uibo Rain Westline Team 01:14:43 11 916 Diploma
53 2038 Kütt Sander 01:14:56 19 911 Diploma
54 2432 Kolu Martin 01:15:45 12 906 Diploma
55 2061 Mikelsons Andris Winsport KTM 01:15:48 5 901 Diploma
56 2024 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 01:16:00 17 896 Diploma
57 2046 Ärmpalu Aare Vooremaa Centrum IV 01:16:03 13 891 Diploma
58 2037 Kapp Riho Ambla SK 01:16:03 6 886 Diploma
59 2036 Lepik Sirje Taaralinna Rattanaised 01:16:08 3 881 Diploma
60 2298 Veevo Hendrik 01:16:14 14 876 Diploma
61 2054 Kaarjärv Maris 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji 01:16:25 1 872 Diploma
62 2099 Maran Marvin Rõuge Racing Team 01:16:26 20 868 Diploma
63 2389 Tiimus Lauri 01:16:31 15 864 Diploma
64 2040 Vsivtseva Jelena 01:16:33 2 860 Diploma
65 2160 Odamus Tõnu Plekk-Liisu Rattaklubi 01:16:37 7 856 Diploma
66 2359 Süvari Oliiver 01:16:40 16 852 Diploma
67 2417 Pärli Marek Hansa SK 01:16:51 17 848 Diploma
68 2293 Tambaur Erik 01:16:56 18 844 Diploma
69 2428 Suuroja Siim 01:17:18 21 840 Diploma
70 2058 Kaasik Morten Columbus IT 01:17:30 19 836 Diploma
71 2034 Kask Oliver 01:17:35 18 832 Diploma
72 2045 Lippe Silvia PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:17:44 2 828 Diploma
73 2056 Laas Johan 01:17:53 8 824 Diploma
74 2401 Kaldma Kevin era 01:18:02 22 820 Diploma
75 2057 Mutso Indrek 01:18:03 20 816 Diploma
76 2093 Kivipõld Triin Väike-Maarja RSK Naised 01:18:10 3 812 Diploma
77 2026 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:18:44 19 808 Diploma
78 2055 Raie Anette HVSK PREILIDE TEAM 01:18:46 4 804 Diploma
79 2345 Abiline Indrek 01:18:47 21 800 Diploma
80 2126 Rannala Rando 01:19:02 22 796 Diploma
81 2409 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 01:19:14 20 792 Diploma
82 2077 Randver Margit Team Rimi Cycling Naised 01:19:22 3 788 Diploma
83 2070 Saarmaa Carl PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:19:41 21 784 Diploma
84 2122 Pung Peeter Vooremaa Centrum IV 01:19:47 22 780 Diploma
85 2050 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 01:19:50 23 776 Diploma
86 2047 Rüütel Erik 01:19:59 24 772 Diploma
87 2406 Rekand Raido 01:20:01 23 768 Diploma
88 2065 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:20:03 4 764 Diploma
89 2123 Sarik Taavi Rõuge Racing Team 01:20:14 23 760 Diploma
90 2151 Purde Madis 01:20:25 24 756 Diploma
91 2083 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum IV 01:20:26 25 752 Diploma
92 2106 Kõivumägi Georg 01:20:40 25 748 Diploma
93 2062 Einroos Marju 01:20:44 4 744 Diploma
94 2337 Tsvetkov Viktor 01:21:05 26 740 Diploma
95 2085 Oks Jaanus Westline Team 01:21:12 27 736 Diploma
96 2185 Ilves Jarmo Jõelähtme SINGEL 01:21:13 28 732 Diploma
97 2120 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:21:15 5 728 Diploma
98 2064 Apuhtin Vadim Profloors 01:21:16 29 724 Diploma
99 2082 Kriisa Tiina 01:21:29 5 720 Diploma
100 2069 Janke Maido IiTee 01:21:37 30 716 Diploma
101 2066 Uibu Aivar 01:21:40 31 713 Diploma
102 2072 Enok Ergi 01:21:49 32 710 Diploma
103 2325 Anton Cristian PEKK-LIISU RK 01:22:03 26 707 Diploma
104 2304 Nõmm Karel-Georg Assa Kesoro 01:22:22 27 704 Diploma
105 2141 Kiskonen Siim kjk 01:22:22 28 701 Diploma
106 2405 Vene Veli Morten 01:22:26 33 698 Diploma
107 2169 Samberg Janek Kinar 01:22:29 34 695 Diploma
108 2164 Kasemaa Janno Püha Üritus 01:22:46 35 692 Diploma
109 2079 Oja Marek 01:23:10 36 689 Diploma
110 2302 Saar Tõnis kjk 01:23:15 29 686 Diploma
111 2076 Kütt Karel 01:23:21 24 683 Sportfoto Diploma
112 2416 Kesper Raino Hansa SK 01:23:22 37 680 Diploma
113 2362 Haaviste Raido 01:23:22 38 677 Diploma
114 2227 Talihärm Johanna Eesti Raudtee 2 01:23:27 6 674 Diploma
115 2100 Arras Ants 01:23:51 39 671 Diploma
116 2091 Rist Jaanika KJK 01:23:57 6 668 Diploma
117 2323 Vaidila Hendrik Raudmees 01:24:06 25 665 Diploma
118 2429 Kesler Jan 01:24:14 40 662 Diploma
119 2067 Berning Janika Jõelähtme SINGEL Naised 01:24:34 7 659 Diploma
120 2110 Kuresson Jaak SK Rakke 01:24:46 41 656 Diploma
121 2307 Teder Martin kjk 01:24:53 30 653 Diploma
122 2427 Punka Heikki 01:24:59 42 650 Diploma
123 2294 Eelsaar Janek 01:25:03 43 647 Diploma
124 2063 Viinapuu Ragnar Elion SK 01:25:08 26 644 Diploma
125 2352 Toome Relika Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere 01:25:13 7 641 Diploma
126 2103 Rannala Ivar 01:25:17 44 638 Diploma
127 2112 Ansip Ethel 01:25:19 8 635 Diploma
128 2087 Toome Martin Viljandi Rattaklubi 01:25:20 27 632 Diploma
129 2094 Pajur Agnes 01:25:20 5 629 Diploma
130 2400 Kartau Margus 01:25:31 45 626 Diploma
131 2102 Eismel Eiko Marepleks 01:25:36 46 623 Diploma
132 2289 Vaarmets Elar 01:25:43 47 620 Diploma
133 2404 Tiisler Toomas 01:25:49 48 617 Diploma
134 2340 Saremat Raivo 01:25:50 49 614 Diploma
135 2080 Laursoo Kaspar Tartu Suusaklubi 01:25:51 28 611 Diploma
136 2109 Kuslap Epp Paluküla Team 01:25:54 8 608 Diploma
137 2125 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:26:10 50 605 Diploma
138 2165 Laul Margo RPM RATTATIIM 01:26:20 51 602 Diploma
139 2159 Odamus Marliis Plekk-Liisu Rattaklubi 01:26:24 9 599 Diploma
140 2071 Vidder Merle 01:26:27 6 596 Diploma
141 2218 Soo Rainer Westline Team 01:26:30 52 593 Diploma
142 2101 Jeedas Egert 01:26:37 53 590 Diploma
143 2436 Tampõld Margo 01:26:41 54 587 Diploma
144 2394 Gontmacher Siim 01:26:48 55 584 Diploma
145 2092 Kangur Tarmo 01:26:55 56 581 Diploma
146 2286 Tammela Jaanis Elion SK 01:27:06 57 578 Diploma
147 2078 Väling Janno Vitrecon 01:27:14 58 575 Diploma
148 2240 Tuvikene Alar 01:27:16 59 572 Diploma
149 2089 Ers Alger 01:27:41 60 569 Diploma
150 2378 Orula Oliver 01:27:45 61 566 Diploma
151 2288 Jürisaar Merilin 01:27:47 10 564 Diploma
152 2090 Toome Ronald Spordiklubi Rakke/Expert Rakvere 01:27:48 29 562 Diploma
153 2306 Lomp Avo 01:27:55 62 560 Diploma
154 2115 Mets Mari Väike-Maarja RSK Naised 01:27:58 7 558 Diploma
155 2283 Reinmäe Heli 01:28:00 9 556 Diploma
156 2086 Vooder Mait 01:28:06 63 554 Diploma
157 2118 Sirvel Merike 01:28:18 8 552 Diploma
158 2238 Ääro Tõnu CFC 01:28:19 64 550 Diploma
159 2095 Arras Kristjan 01:28:22 65 546 Diploma
160 2162 Leidt Meelis Ropka Ralliklubi 01:28:26 66 548 Diploma
161 2372 Ojala Tõnu 01:28:26 67 544 Diploma
162 2317 Mutso Margus 01:28:31 68 542 Diploma
163 2108 Ilus Andrus Westline Team 01:28:32 69 540 Diploma
164 2145 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 01:28:53 70 538 Diploma
165 2111 Vonk Alvar Kostivere Vänt 01:28:54 71 536 Diploma
166 2148 Tsvetkov Elmo 01:29:19 72 534 Diploma
167 2114 Kask Margus 01:29:50 73 532 Diploma
168 2097 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:29:51 74 530 Diploma
169 2107 Ottender Uwe 01:29:56 75 528 Diploma
170 2150 Karming Silver 01:29:58 76 526 Diploma
171 2395 Hannilo Raido ILOPRINT Team 01:30:06 77 524 Diploma
172 2134 Kriisa Nele 01:30:24 11 522 Diploma
173 2182 Miller Tiit 01:30:42 78 520 Diploma
174 2104 Parv Alar 01:30:45 79 518 Diploma
175 2392 Kiristaja Hendrik 01:30:51 31 516 Diploma
176 2258 Nebokat Kristjan Electrum 01:30:55 80 514 Diploma
177 2399 Darsch Janar Jänese Rattaklubi 01:30:55 81 512 Diploma
178 2398 Mänd Margus 01:31:01 82 510 Diploma
179 2138 Lunden Priit-Risto 01:31:06 83 508 Diploma
180 2142 Zirk Endrik Saruman 01:31:10 84 506 Diploma
181 2001 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 01:31:23 30 504 Sportfoto Diploma
182 2426 Hõim Liisa 01:31:27 9 502 Diploma
183 2388 Reisenbuk Erik KJK 01:31:27 32 500 Diploma
184 2425 Gull Aksel Ossi 01:31:33 33 498 Diploma
185 2320 Sofjin Mihhail 01:31:41 85 496 Diploma
186 2131 Rivis Peep ILOPRINT Team II 01:31:41 9 494 Diploma
187 2377 Vuks Peeter 01:31:45 86 492 Diploma
188 2137 Taan Sander GRÜNDER SPORT 01:31:52 34 490 Diploma
189 2383 Pajur Ly 01:32:06 10 488 Diploma
190 2139 Miltop Rait 01:32:11 87 486 Diploma
191 2152 Kaarjärv Martin 01:32:12 88 484 Diploma
192 2295 Allas Kalle 01:32:14 89 482 Diploma
193 2237 Klettenberg Ivo Hadler TL 01:32:18 90 480 Diploma
194 2303 Nelis Erki 01:32:26 91 478 Diploma
195 2316 Viimsalu Marko Pyhayritus 01:32:30 92 476 Diploma
196 2117 Rullingo Eik Baltic Hunter 01:32:33 93 474 Diploma
197 2113 Randver Sander 01:32:42 31 472 Diploma
198 2313 Kaldvee Valdur 01:32:50 94 470 Diploma
199 2350 Keller Eda 01:33:00 10 468 Diploma
200 2221 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 01:33:01 12 466 Diploma
201 2381 Kuusk Kaimo 01:33:03 95 465 Diploma
202 2438 Koppa Kaido 01:33:04 96 464 Diploma
203 2239 Kuslap Avo Paluküla Team 01:33:14 97 463 Diploma
204 2135 Kaasik Arne Columbus IT 01:33:16 98 462 Diploma
205 2440 Joonsalu Madis 01:33:16 99 461 Diploma
206 2356 Sipelgas Priit 01:33:34 100 460 Diploma
207 2170 Joorits Andero 01:33:36 101 459 Diploma
208 2435 Aron Allar 01:33:41 102 458 Diploma
209 2319 Luha Hillar 01:33:50 103 457 Diploma
210 2335 Kasvandik Andres 01:33:53 104 456 Diploma
211 2186 Nõu Inga Baltic Hunter 01:34:05 11 455 Diploma
212 2219 Vilt Kristiina Jõelähtme SINGEL Naised 01:34:09 12 454 Diploma
213 2098 Reinik Indrek 01:34:13 32 453 Diploma
214 2355 Ptselovodova Ülle Naised Marsilt 01:34:14 11 452 Diploma
215 2433 Kokmann Urmo 01:34:22 105 451 Diploma
216 2157 Lugenberg Arvi 01:34:23 106 450 Diploma
217 2116 Laanesaar Liis 01:34:27 13 449 Diploma
218 2156 Malberg Kriste ILOPRINT Team II 01:34:30 12 448 Diploma
219 2312 Ots Aivar 01:34:41 107 447 Diploma
220 2149 Vahtra Viljar 01:34:43 108 446 Diploma
221 2073 Peetso Mart Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:35:07 35 445 Diploma
222 2253 Talihärm Maire Eesti Raudtee 2 01:35:09 13 444 Diploma
223 2173 Sankovski Eve 01:35:13 14 443 Diploma
224 2163 Heinmets Urmas A. 01:35:18 109 442 Diploma
225 2324 Ojamets Teet 01:35:24 33 441 Diploma
226 2133 Allikajaka Anneli 01:35:24 14 440 Diploma
227 2422 Sirkas Alvar 01:35:31 110 439 Diploma
228 2368 Antsov Andres 01:35:31 111 438 Diploma
229 2418 Kuus Kalver Hansa SK 01:35:32 112 437 Diploma
230 2195 Mälgi Ailen 01:35:44 15 436 Diploma
231 2130 Ööpik Ainika Päikeseratas 01:35:51 16 435 Diploma
232 2329 Vaga Kristo Enn KJK 01:35:52 36 434 Diploma
233 2171 Karus Kalev Elion SK 01:35:53 113 433 Diploma
234 2336 Plees Rebeka Amserv Toyota Team 01:35:57 17 432 Diploma
235 2327 Kesküla Andre PLEKK-LIISU RK 01:36:04 37 431 Diploma
236 2124 Säde Tamar 01:36:17 114 430 Diploma
237 2321 Köss Annaliisa 01:36:18 18 429 Diploma
238 2121 Sarapuu Indrek 01:36:30 115 428 Diploma
239 2241 Vann Kati Vooremaa Centrum Naised 01:36:42 19 427 Diploma
240 2223 Linde Kaido 01:36:42 116 426 Diploma
241 2155 Kadarik Heidi Ambla SK 01:37:06 20 425 Diploma
242 2212 Liblikmann Signe PlanetSport 01:37:07 21 424 Diploma
243 2226 Rannu Angela 01:37:23 13 423 Diploma
244 2385 Kirch Mareck 01:37:32 117 422 Diploma
245 2146 Hindreus Ivo 01:37:43 118 421 Diploma
246 2246 Pärsim Priit VELONOID 01:38:00 119 420 Diploma
247 2322 Vaidila Algis Raudmees 01:38:09 120 419 Diploma
248 2318 Meus Tarmo 01:38:14 121 418 Diploma
249 2437 Kool Toomas 01:38:20 122 417 Diploma
250 2193 Aigro Tarmo 01:38:23 123 416 Diploma
251 2168 Taru Egon 01:38:37 124 415 Diploma
252 2242 Selge Ranner 01:38:37 125 414 Diploma
253 2326 Tammemets Rasmus PLEKK-LIISU RK 01:38:41 38 413 Diploma
254 2147 Raudpuu Madis Ummisjalu 01:38:49 126 412 Diploma
255 2311 Kulev Raimo 01:38:59 127 411 Diploma
256 2140 Toome Kristo Vilajndi Rattaklubi 01:39:07 39 410 Diploma
257 2367 Kivimäe Maiu 01:39:29 15 409 Diploma
258 2363 Veimann Sirle 01:39:29 22 408 Diploma
259 2154 Kerner Tõnis 01:39:36 128 407 Diploma
260 2166 Tammert Riho Tõukerattamees 01:39:47 129 406 Diploma
261 2177 Noormets Alo Eesti Saabiklubi 01:40:09 130 405 Diploma
262 2431 Stokkeby Allan 01:40:21 131 404 Diploma
263 2203 Arras Liis 01:40:23 23 403 Diploma
264 2412 Jõgisu Liina 01:40:41 24 402 Diploma
265 2314 Maidla Annela Jõelähtme SINGEL 01:40:41 25 401 Diploma
266 2407 Tärnov Jaanus K.Kivipalu TSK 01:40:58 132 400 Diploma
267 2373 Kokk Kristo 01:41:24 133 399 Diploma
268 2366 Antsmäe Siiri 01:41:31 26 398 Diploma
269 2188 Koppana Anzela 01:41:50 27 397 Diploma
270 2198 Laaneots Aiki 01:42:20 14 396 Diploma
271 2328 Teas Ragnar PLEKK-LIISU RK 01:42:29 40 395 Diploma
272 2386 Vaks Indrek 01:42:34 134 394 Diploma
273 2199 Antsmäe Rando 01:42:45 135 393 Diploma
274 2158 Sinisaar Indrek Trimen Capital 01:42:46 136 392 Diploma
275 2209 Kantsik Tiina 01:42:47 28 391 Diploma
276 2196 Peets Kadi Päikeseratas 01:42:53 29 390 Diploma
277 2202 Toome Helle Viljandi Rattaklubi 01:43:00 16 389 Diploma
278 2248 Maddison Annemari 01:43:30 30 388 Diploma
279 2315 Toomas Urmas Ambla SK 01:43:33 137 387 Diploma
280 2347 Tammoja Margus 01:44:01 138 386 Diploma
281 2208 Männik Margit Päikeseratas 01:44:22 17 385 Diploma
282 2210 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 01:44:28 15 384 Diploma
283 2211 Laursoo Tõnu 01:44:28 139 383 Diploma
284 2421 Parm Marleen SK Saarde 01:44:36 16 382 Diploma
285 2217 Rondo Kersti Westline Team 01:44:55 18 381 Diploma
286 2396 Varm Kristjan - 01:45:08 140 380 Diploma
287 2284 Jürisoo Kristi Kostivere vänt 01:45:15 31 379 Diploma
288 2308 Mikk Karin 01:45:27 32 378 Diploma
289 2370 Korrol Toomas 01:45:33 141 377 Diploma
290 2190 Miljukova Claire SK Vargamäe 01:45:55 33 376 Diploma
291 2263 Eamets Jaanus 01:46:01 142 375 Diploma
292 2161 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 01:46:11 41 374 Diploma
293 2176 Apuhtin Anneli Profloors 01:46:13 34 373 Diploma
294 2341 Roopalu Kirke 01:46:21 35 372 Diploma
295 2419 Scheer Silja Hansa SK 01:46:39 36 371 Diploma
296 2387 Vaks Kristi 01:47:02 37 370 Diploma
297 2206 Jääger Katre Kentaur Haldus 01:47:04 38 369 Diploma
298 2439 Karing Toivo 01:47:16 143 368 Diploma
299 2291 Lepp Kevin 01:47:53 42 367 Diploma
300 2353 Kotov Jevgeni 01:48:00 10 366 Diploma
301 2179 Ehandi Ruth Eesti Raudtee 2 01:48:08 19 365 Diploma
302 2342 Soomets Anu 01:49:07 39 364 Diploma
303 2254 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 01:49:09 20 363 Diploma
304 2200 Räppo Triinu 01:49:33 40 362 Diploma
305 2290 Lepp Kaja 01:49:41 21 361 Diploma
306 2273 Koger Aivo Elion SK 01:49:43 144 360 Diploma
307 2225 Toome Aivar Viljandi Rattaklubi 01:49:51 145 359 Diploma
308 2251 Evendi Kristi Elion SK 01:49:52 41 358 Diploma
309 2187 Pesor Siim KoMo 01:50:02 43 357 Diploma
310 2369 Kaerlepp Katrin 01:50:08 42 356 Diploma
311 2215 Nõmmik Tiivi Elion SK 01:50:30 43 355 Diploma
312 2257 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 01:50:31 146 354 Diploma
313 2430 Tooming Tuuli 01:50:35 44 353 Diploma
314 2213 Karing Krista 01:50:57 17 352 Diploma
315 2255 Viidik Kristel 01:51:03 45 351 Diploma
316 2216 Pärtel Ele Merike Päikeseratas 01:51:46 22 350 Diploma
317 2205 Puhk Liisi Cosmos Sun 01:52:27 46 349 Diploma
318 2414 Rae Kadri Hansa SK 01:52:41 47 348 Diploma
319 2222 Talu Anu Westline Team 01:52:44 23 347 Diploma
320 2153 Narusk Silja 01:52:49 48 346 Diploma
321 2229 Maalmeister Margit Eesti Energia Spordiklubi 01:53:28 24 345 Diploma
322 2191 Õispuu Mairis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:53:39 18 344 Diploma
323 2265 Kekk Marlis 01:53:39 49 343 Diploma
324 2343 Sirkel Kairi 01:54:21 50 342 Diploma
325 2344 Kelder Irina 01:54:21 51 341 Diploma
326 2220 Suitso Piret 01:54:59 25 340 Diploma
327 2374 Remmelgas Rihard 01:55:55 44 339 Diploma
328 2204 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 01:57:56 52 338 Diploma
329 2272 Jürman Piret Elion SK 01:58:36 26 337 Diploma
330 2380 Rebane Kerli 01:59:59 53 336 Diploma
331 2410 Pajulaid Marit 02:00:08 54 335 Diploma
332 2375 Ralja Argo PEOLINE 02:00:25 147 334 Diploma
333 2192 Laaneots Kadi 02:00:52 19 333 Diploma
334 2264 Eamets Annika 02:00:55 27 332 Diploma
335 2228 Kahn Katrin 02:01:48 55 331 Diploma
336 2207 Luik Kristiina 02:01:50 56 330 Diploma
337 2261 Tarjus Piret 02:02:02 28 329 Diploma
338 2338 Uustalu Maris 02:02:45 29 328 Diploma
339 2334 Sokk Triin 02:02:56 57 327 Diploma
340 2379 Ruusamäe Kristi 02:03:09 58 326 Diploma
341 2333 Ennok Krete 02:03:18 20 325 Diploma
342 2230 Täht Maarika Arco Vara Spordiklubi 02:03:19 59 324 Diploma
343 2232 Ernits Kristina Püha Üritus 02:03:47 60 323 Diploma
344 2351 Stubbe Annely 02:03:50 61 322 Diploma
345 2285 Kalm Marika 02:03:51 30 321 Diploma
346 2423 Lepiksaar Egert 02:03:59 45 320 Diploma
347 2279 Raave Liane GLIMSTEDT 02:04:12 62 319 Diploma
348 2300 Väli Maiu 02:05:24 31 318 Diploma
349 2271 Vessmann Kaire Eesti Raudtee 2 02:07:23 63 317 Diploma
350 2415 Vaas Piret Hansa SK 02:09:02 64 316 Diploma
351 2357 Tõnisson Heidi 02:11:56 65 315 Diploma
352 2402 Aug Helena 02:13:28 66 314 Diploma
353 2434 Pedak Andry Kenert 02:14:40 46 313 Diploma
354 2384 Pedak Unne 02:14:41 67 312 Diploma
355 2231 Mänd Pille Eesti Raudtee 2 02:15:19 32 311 Diploma
356 2364 Haamer Erik 02:18:14 47 310 Diploma
357 2346 Tammoja Kairit 02:19:46 33 309 Diploma
358 2250 Tuulik Triin GLIMSTEDT 02:19:56 68 308 Diploma
359 2424 Liblik Marget 02:20:39 34 307 Diploma
360 2371 Epner Inguna 02:21:26 35 306 Diploma
361 2281 Lind Merit GLIMSTEDT 02:26:44 69 305 Diploma
362 2361 Astok Andreas DeLaval 02:28:47 48 304 Diploma
363 2266 Luhaväli Katrin ILOPRINT Team 02:34:45 70 303 Diploma
364 2358 Pungas Krisi 02:45:42 71 302 Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna RM 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
kukkuja, , 08.07.2009 15:02
anonüümne, , 08.07.2009 14:59
eelmisele, , 28.06.2009 15:47
Ole hea mees pane järgmine kord vähem smile'sid. Jube kollane on su tekst ja paha lugeda. Tänud
kah rattur, , 28.06.2009 01:51
Kõneledes ligemese armastusest. Seal pisut enne lõppu üks pika raja 700+finisheerija naisterahvas ilmselt tahtis kõigest väest tutvustada kohaliku männiga . Kositasin teda pisut mahlakama sõnaga, aga vabandust kindlasti ei palu . KURI OLEN SIIANI . Puudu jäi tutvusest mõni millimeeter . Ei oleks nagu vajalik olla nii üleolev nende suhtes, kes ei pea end piisavalt tugevaks, et täispikka trassi ette võtta. Suur RESPECT sõitjate suunas, kes reeglina esi300s, sealt pundist kurja häält või vastalist käitumist on lihtsam mitte oodata , pole sellist asja kaas-ketivenitaja suhtes olemas nende sees .
matkasell, , 28.06.2009 01:31
Ma kah seal ketti venitasin ! Aga müts jäta ikka omale pähe , meil siin Maarjamaal sant suusailm paraaku aastaringselt ! Külmetud veel ja siis mõni seal sõitnu peab süüdi olema, see ei sobi mitte !!!
Anti Dopping, , 27.06.2009 01:26
Minu arust väga hästi sõideti selle raja kohta, kõik kes Kõrvemaal ringi läbisid, müts maha!
Kuubik, , 19.06.2009 08:27
Pro Shopis palju paremad pildid ja tasuta!!!
Ants, , 17.06.2009 09:54
Sportfoto teeb tõelist massitoodangut- halb on pildi kadreerimine ja pildistamise kohad on kehvad. Tegelikult peaks pildistaja pisut kaugemale minema kui ainult stardis finishis püsima, võttekohad on magedad. Vaadake võrdluseks kas või selle aasta võistluse plakati pilti, mis on ikka spordipildi moodi, mitte nagu sportfoto poolt pakutud. Huvitav, kust Voodla selle sai ja kes selle tegi. Ehk on tal muidki pilte , mida kindla peale tahaks isegi omada. Kui keegi teab , andku märku
to to Enn, , 16.06.2009 09:15
vat mina ei mõista, mismoodi sina selle lingi leidsid. Sportfoto lehel ringi tuulates küll ühtegi sellist galeriid välja ei paista. Tundub, et noor daam on tõsiselt Elioni sarja peale solvunud ja nüüd jonnib kohe sajaga...
to Enn, , 15.06.2009 14:38
Ei paista, ilmusid juba! http://www.sportfoto.ee/index.php?main_id=5&lang=est&id=122182


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE