estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosijalgrattad on leidunud omaniku 09.06.2009 (0)
"Tallinn Liigub!" terviseliikumissarjas toimus järjekordne suurüritus XII Tallinna Rattamaraton. Selle läbinud osalejate hulgast loositi välja viis õnnelikku, kes saavad endale Tallinna Spordi- ...
Caspar Austa sai teise etapivõidu Estonian Cup rattamaratonide sarjas 06.06.2009 (4)
Täna Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses toimunud rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kolmandale etapile oli koos lastesõitudega registreerunud üle 1700 osavõtja. Kaks päeva väldanud vihm ...
Täna lõppeb registreerimine XII Tallinna Rattamaratonile 03.06.2009 (0)
XII Tallinna Rattamaratonil 6. juunil 2009 läheb loosi viis jalgratast 28.05.2009 (9)
Tallinna 58 km
Tallinna 28 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 21 May 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Tallinna Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 06.06.2009
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 58 km, start kell 12.00
Poolmaraton 28 km, start kell 13.20
Lastesõidud algavad kell 10.30
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  


 

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg 1 Koht v.k. PKT    
1 2 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:56:02 01:28:12 1 1500 Diploma
2 3 Kirsipuu Jaan CFC 01:56:03 01:28:12 1 1495 Diploma
3 4 Maasikmets Alges Extreme Sport 01:56:05 01:28:11 2 1492 Diploma
4 1 Oras Allan Rietumu Banka-Riga 01:56:09 01:28:06 2 1490 Sportfoto Diploma
5 12 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 01:56:41 01:28:11 3 1489 Diploma
6 5 Pütsep Erki 01:56:44 01:28:13 4 1488 Diploma
7 11 Kriit Kalle FIXUS SPORT 01:56:46 01:28:12 5 1487 Diploma
8 18 Sorokin Dimitriy Rietumu Banka-Riga 01:56:47 01:28:12 6 1486 Diploma
9 10 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 01:56:48 01:28:14 7 1485 Diploma
10 7 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 01:56:53 01:28:13 3 1484 Diploma
11 8 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 01:56:55 01:28:14 8 1483 Diploma
12 9 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 01:57:24 01:28:11 9 1482 Diploma
13 15 Jõessar Janari-Joel VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:59:06 01:30:01 1 1481 Diploma
14 22 Zviedris Normunds Extreme Sport 01:59:14 01:30:01 4 1480 Diploma
15 42 Jeret Timmo PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:59:51 01:30:41 1 1479 Diploma
16 16 Olle Raul Amserv Toyota Team 01:59:52 01:30:40 5 1478 Diploma
17 41 Schumann Riivo FIXUS SPORT 01:59:52 01:30:40 10 1477 Diploma
18 29 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 01:59:52 01:30:40 11 1476 Diploma
19 24 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:01:56 01:32:23 2 1475 Diploma
20 1206 Jakin Alo 02:01:56 01:32:23 12 1474 Diploma
21 25 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 02:01:57 01:32:23 13 1473 Diploma
22 37 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:01:58 01:32:46 14 1472 Diploma
23 26 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:01:58 01:32:46 15 1471 Diploma
24 6 Selder Taavi Rietumu Banka-Riga 02:01:59 01:32:22 16 1470 Diploma
25 62 Prous Priit SPORDIPARTNER 02:02:00 01:32:46 17 1469 Diploma
26 45 Pruus Peeter KoMo 02:02:00 01:32:23 3 1468 Diploma
27 38 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:02:00 01:32:22 6 1467 Diploma
28 52 Öpik Oliver velo clubbers 02:02:02 01:32:47 18 1466 Diploma
29 51 Karu Virgo Hawaii Express Team 02:02:05 01:32:48 7 1465 Diploma
30 57 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:02:15 01:32:24 2 1464 Diploma
31 30 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:02:20 01:32:47 19 1463 Diploma
32 59 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:02:21 01:32:47 8 1462 Diploma
33 17 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:02:36 01:32:22 4 1461 Diploma
34 36 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:03:56 01:33:57 20 1460 Diploma
35 67 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:04:09 01:33:59 21 1459 Diploma
36 69 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB 2 02:04:13 01:33:59 22 1458 Diploma
37 71 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:04:23 01:33:58 23 1457 Diploma
38 78 Abel Indrek SPORDIPARTNER 02:05:13 01:35:03 24 1456 Diploma
39 55 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:05:15 01:35:04 9 1455 Diploma
40 48 Kopli Tarmo Hawaii Express Team 02:05:15 01:35:04 25 1454 Diploma
41 35 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 02:05:15 01:35:03 26 1453 Diploma
42 75 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:05:16 01:35:04 27 1452 Diploma
43 39 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:05:18 01:35:03 3 1451 Diploma
44 1127 Juudas Karl CFC 02:05:28 01:35:27 4 1450 Diploma
45 33 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:05:44 01:32:48 28 1449 Diploma
46 94 Pallo Rait Mavic 02:05:50 01:35:02 29 1448 Diploma
47 32 Leppik Gabriel SPORDIPARTNER 2 02:05:51 01:35:03 5 1447 Diploma
48 64 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:06:13 01:35:26 30 1446 Diploma
49 80 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:06:33 01:35:34 5 1445 Diploma
50 82 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:06:33 01:35:36 6 1444 Diploma
51 40 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:06:33 01:35:32 10 1443 Diploma
52 93 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:07:06 01:35:31 6 1442 Diploma
53 365 Alamaa Siim-Erik Elion 02:07:37 01:35:35 7 1441 Diploma
54 49 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:07:39 01:36:51 31 1440 Diploma
55 96 Hussar Aimar 02:07:43 01:36:59 32 1439 Diploma
56 79 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:07:44 01:36:46 33 1438 Diploma
57 99 Karro Margus Tartu SK VELO 02:07:52 01:37:00 34 1437 Diploma
58 74 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:07:55 01:36:38 35 1436 Diploma
59 63 Laanela Danek 02:08:06 01:36:48 36 1435 Diploma
60 105 Kruuse Rommi velo clubbers 02:08:07 01:37:02 37 1434 Diploma
61 66 Kask Jaanus 02:08:34 01:36:49 38 1433 Diploma
62 102 Rebane Meelis Mavic 02:08:54 01:37:33 39 1432 Diploma
63 113 Aasla Meelis FIXUS SPORT 02:08:54 01:37:35 40 1431 Diploma
64 127 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:08:55 01:37:34 11 1430 Diploma
65 86 Viljus Ivo Westline Team I 02:08:55 01:37:34 12 1429 Diploma
66 76 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:08:58 01:37:33 13 1428 Diploma
67 118 Raja Aigar Westline Team I 02:09:19 01:36:58 41 1427 Diploma
68 34 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:09:24 01:36:49 42 1426 Diploma
69 84 Roskoss Janis Smiltene 02:09:30 01:37:34 43 1425 Diploma
70 354 Mandri Rene Ag2r-La Mondiale 02:09:33 01:35:45 44 1424 Diploma
71 135 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 02:09:59 01:37:35 45 1423 Diploma
72 44 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:10:06 01:38:43 46 1422 Diploma
73 77 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:10:07 01:38:41 7 1421 Diploma
74 60 Birkentals Mareks EthicSport SEB Priekuli 02:10:13 01:38:41 47 1420 Diploma
75 145 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:10:24 01:39:24 48 1419 Diploma
76 398 Juurik Kaido PÜHA LOOMAAED 02:10:25 01:39:24 49 1418 Diploma
77 123 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:10:27 01:39:25 50 1417 Diploma
78 114 Rae Ermo Porter Racing 02:10:28 01:37:45 51 1416 Diploma
79 144 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:10:29 01:37:47 52 1415 Diploma
80 103 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:10:36 01:36:48 53 1414 Diploma
81 97 Piirisild Ekke CFC 02:10:36 01:39:25 8 1413 Diploma
82 47 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum I 02:10:36 01:38:41 54 1412 Diploma
83 133 Lapshin Vladimir Assa Kesoro 02:10:42 01:39:24 55 1411 Diploma
84 164 Antoniak Marek SPORDIPARTNER 2 02:10:45 01:39:26 14 1410 Diploma
85 129 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:10:49 01:39:25 56 1409 Diploma
86 56 Välbe Urmas Hawaii Express Team 02:10:53 01:39:25 15 1408 Diploma
87 83 Põldma Tõnu 02:10:57 01:39:24 16 1407 Diploma
88 106 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:11:28 01:39:51 57 1406 Diploma
89 131 Salumäe Priit Hawaii Express Team 02:11:33 01:40:16 17 1405 Diploma
90 126 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:11:36 01:39:29 58 1404 Diploma
91 149 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:11:40 01:39:26 59 1403 Diploma
92 121 Erm Tõnis Seiklusklubi Xdream 02:11:43 01:39:53 60 1402 Diploma
93 91 Lipp Aivar STR 02:11:50 01:39:51 61 1401 Diploma
94 115 Reinpõld Risto Skype 02:12:04 01:38:46 62 1400 Diploma
95 124 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:12:22 01:40:59 63 1399 Diploma
96 100 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:12:26 01:40:46 64 1398 Diploma
97 155 Reedi Peip Tartu SK VELO 02:12:33 01:40:00 18 1397 Diploma
98 110 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:12:52 01:40:59 19 1396 Diploma
99 101 Rei Tarmo CFC 02:12:54 01:40:15 65 1395 Diploma
100 158 Hussar Kaidar 02:12:57 01:40:39 66 1394 Diploma
101 130 Apivala Juss otepää õhujõud 02:13:11 01:40:16 67 1393 Diploma
102 125 Laanemets Raivo 02:13:11 01:40:14 20 1392 Diploma
103 132 Ord Tõnu CC Superior 02:13:16 01:40:14 21 1391 Diploma
104 46 Hallop Gven SK Saarde 02:13:32 01:40:00 9 1390 Diploma
105 20 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:13:35 01:39:35 68 1389 Diploma
106 122 Pani Marek 02:13:52 01:40:56 69 1388 Diploma
107 167 Räim Riko SK Jupo 02:13:58 01:41:55 70 1387 Diploma
108 140 Eilo Siim 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:14:02 01:42:05 10 1386 Diploma
109 116 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:14:02 01:41:59 1 1385 Diploma
110 107 Pesor Kaido KoMo 02:14:06 01:40:07 71 1384 Diploma
111 111 Põld Ivo Cosmos Team 02:14:07 01:41:59 22 1383 Diploma
112 303 Joost Andres Vooremaa Centrum I 02:14:13 01:39:27 11 1382 Diploma
113 139 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:14:17 01:41:46 23 1381 Diploma
114 148 Aibast Erik ProShop.ee 02:14:20 01:42:05 72 1380 Diploma
115 141 Haugas Margus 02:14:21 01:42:08 73 1379 Diploma
116 137 Juronen Pertti Hawaii Express Team 02:14:26 01:42:30 74 1378 Diploma
117 134 Rumberg Tambet ARCTIC SPORT CLUB 2 02:14:29 01:42:04 75 1377 Diploma
118 177 Lehtmaa Aivar Nordecon RK 02:14:34 01:41:02 24 1376 Diploma
119 198 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:14:35 01:42:04 12 1375 Diploma
120 151 Kand Peeter 02:14:40 01:42:00 25 1374 Diploma
121 162 Õun Valdur 02:15:01 01:42:04 76 1373 Diploma
122 170 Mitt Rainis MisPassid 02:15:08 01:41:42 77 1372 Diploma
123 85 Tammsoo Erik Mira 02:15:08 01:41:39 78 1371 Diploma
124 152 Saarna Rivo ProShop.ee 02:15:26 01:41:12 79 1370 Diploma
125 179 Leigri Mehis KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:15:41 01:43:14 13 1369 Diploma
126 159 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:15:47 01:43:02 8 1368 Diploma
127 180 Talu Priit Westline Team I 02:15:49 01:43:11 80 1367 Diploma
128 206 Saamere Tanel Mavic 02:15:53 01:42:06 81 1366 Diploma
129 188 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:15:56 01:43:14 82 1365 Diploma
130 182 Danilas Meelis 02:15:59 01:42:39 26 1364 Diploma
131 138 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:16:07 01:42:13 27 1363 Diploma
132 169 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:16:09 01:43:18 28 1362 Diploma
133 195 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:16:09 01:43:12 29 1361 Diploma
134 240 Kollo Madis Nissan Pro Team 02:16:17 01:43:13 14 1360 Diploma
135 201 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:16:25 01:43:16 83 1359 Diploma
136 165 Evarts Romans SK Mezaparks 02:16:30 01:43:10 84 1358 Diploma
137 1128 Nisu Oskar CFC 02:16:34 01:44:03 9 1357 Diploma
138 157 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:16:43 01:44:03 85 1356 Diploma
139 268 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:16:44 01:44:03 86 1355 Diploma
140 208 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:17:08 01:43:12 87 1354 Diploma
141 225 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:17:14 01:44:03 88 1353 Diploma
142 213 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:17:15 01:43:43 30 1352 Diploma
143 168 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:17:21 01:44:04 89 1351 Diploma
144 191 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:17:53 01:44:08 90 1350 Diploma
145 232 Tamm Bruno 02:17:58 01:44:07 91 1349 Diploma
146 246 Miller Mait Cosmos Team 02:18:06 01:44:07 92 1348 Diploma
147 242 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:18:23 01:45:34 93 1347 Diploma
148 284 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:18:40 01:45:01 94 1346 Diploma
149 181 Homutov Valeri 02:18:46 01:45:30 95 1345 Diploma
150 269 Puusepp Kaito Westline Team III 02:18:47 01:45:33 96 1344 Diploma
151 221 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:18:52 01:44:36 31 1343 Diploma
152 238 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:18:55 01:44:25 97 1342 Diploma
153 239 Lond Rain ISC adventure Team 02:18:58 01:45:40 98 1341 Diploma
154 186 Einroos Raino 02:18:58 01:45:39 32 1340 Diploma
155 261 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:19:05 01:44:02 99 1339 Diploma
156 219 Vilums Guntis Smiltene 02:19:08 01:45:32 1 1338 Diploma
157 256 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:19:17 01:45:37 33 1337 Diploma
158 231 Puhke Raivo Eesti Raudtee 02:19:18 01:45:35 34 1336 Diploma
159 230 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:19:22 01:44:13 35 1335 Diploma
160 266 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:19:24 01:45:33 100 1334 Diploma
161 212 Sander Heinry ProShop.ee 02:19:31 01:44:10 101 1333 Diploma
162 254 Lüüde Riho ProShop.ee 02:19:31 01:45:41 102 1332 Diploma
163 196 Karjane Priit KoMo 02:19:33 01:44:24 36 1331 Diploma
164 54 Mikk Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:19:52 01:45:57 103 1330 Diploma
165 1211 Koch Kaupo 02:19:58 01:46:55 104 1329 Diploma
166 229 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:20:12 01:45:58 2 1328 Diploma
167 199 Kirsipuu Tiit 02:20:39 01:46:54 105 1327 Diploma
168 319 Karu Markko Buena Vista Racing Club 02:20:48 01:45:44 106 1326 Diploma
169 160 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:20:53 01:47:09 107 1325 Diploma
170 251 Orgla Maario 02:20:55 01:45:41 108 1324 Diploma
171 88 Magus Margus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:21:03 01:41:30 15 1323 Diploma
172 273 Soome Raul Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:21:06 01:45:43 109 1322 Diploma
173 70 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:21:17 01:50:28 110 1321 Diploma
174 289 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:21:19 01:47:09 111 1320 Diploma
175 172 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:21:19 01:45:03 10 1319 Diploma
176 285 Sauga Indrek VBH 02:21:22 01:45:38 112 1318 Diploma
177 279 Laaniste Andres Koeru SK 02:21:22 01:47:10 113 1317 Diploma
178 294 Kerner Argo 02:21:24 01:46:26 37 1316 Diploma
179 175 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:21:27 01:45:00 114 1315 Diploma
180 183 Ivanov Mihhail 02:21:30 01:45:36 115 1314 Diploma
181 295 Veski Tanel 02:21:42 01:45:53 116 1313 Diploma
182 234 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:21:45 01:45:58 117 1312 Diploma
183 218 Arula Raul TARTU VELO 02:21:50 01:47:20 3 1311 Diploma
184 203 Arak Anti Mavic 02:22:00 01:47:19 118 1310 Diploma
185 296 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:22:08 01:47:10 4 1309 Diploma
186 189 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi I 02:22:10 01:43:49 119 1308 Diploma
187 255 Joandi Tõiv Cosmos Team 02:22:17 01:47:11 38 1307 Diploma
188 275 Olle Kert 02:22:26 01:48:09 120 1306 Diploma
189 197 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:22:30 01:48:35 121 1305 Diploma
190 245 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:22:43 01:47:22 5 1304 Diploma
191 312 Krumins Ingus TREK-Philips 02:22:43 01:48:45 122 1303 Diploma
192 270 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:22:47 01:48:20 123 1302 Diploma
193 325 Kimmel Kaarel Dilbert 02:23:04 01:48:35 124 1301 Diploma
194 370 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:23:05 01:49:00 125 1300 Diploma
195 351 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport 02:23:05 01:48:13 39 1299 Diploma
196 163 Ojaver Siim EHTE 02:23:14 01:50:11 126 1298 Diploma
197 384 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 02:23:18 01:48:34 127 1297 Diploma
198 262 Järveoja Jaanus TÜSK 02:23:20 01:49:05 40 1296 Diploma
199 395 Part Taavi Hawii Express 02:23:24 01:48:41 128 1295 Diploma
200 161 Nõmm Margus Arctic 02:23:26 01:40:07 129 1294 Diploma
201 306 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:23:30 01:49:04 130 1293 Diploma
202 224 Eilo Enno 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:23:33 01:47:45 41 1292 Diploma
203 1074 Zorin Igor Assa Kesoro 02:23:36 01:48:33 131 1291 Diploma
204 286 Adamson Urmas 02:23:39 01:48:40 132 1290 Diploma
205 264 Krantsiveer Janno 02:23:44 01:49:14 133 1289 Diploma
206 389 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:23:48 01:48:32 134 1288 Diploma
207 307 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:23:49 01:48:37 135 1287 Diploma
208 292 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:23:50 01:49:22 136 1286 Diploma
209 265 Säinast Mart 02:23:52 01:48:36 42 1285 Diploma
210 153 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:23:55 01:48:12 137 1284 Diploma
211 309 Pärnamets Aivar 02:23:55 01:48:38 43 1283 Diploma
212 331 Tamm Tõiv tüask 02:24:06 01:48:31 44 1282 Diploma
213 288 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK I 02:24:07 01:48:25 138 1281 Diploma
214 313 Kurg Rauno 02:24:28 01:49:04 139 1280 Diploma
215 302 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:24:37 01:48:44 140 1279 Diploma
216 258 Puhke Peeter Ambla SK 02:24:45 01:49:21 45 1278 Diploma
217 332 Kesküla Indrek Väike-Maarja RSK I 02:24:57 01:50:12 141 1277 Diploma
218 314 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:25:04 01:50:39 46 1276 Diploma
219 184 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:25:05 01:48:42 47 1275 Diploma
220 267 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:25:16 01:49:47 142 1274 Diploma
221 276 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:25:20 01:48:55 143 1273 Diploma
222 248 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:25:31 01:49:23 144 1272 Diploma
223 154 Kallari Taimar EHTE 02:25:33 01:50:10 48 1271 Diploma
224 278 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 2 02:25:41 01:50:27 145 1270 Diploma
225 263 Uudam Margus Anaconda of Elbonia 02:25:43 01:51:26 146 1269 Diploma
226 271 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:25:53 01:50:58 49 1268 Diploma
227 320 Põder Veiko FIXUS SPORT 02:25:54 01:49:47 147 1267 Diploma
228 305 Leppik Janec HVSK TEAM 02:25:56 01:50:07 148 1266 Diploma
229 321 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:25:58 01:50:48 149 1265 Diploma
230 298 Asmus Hans Team Mahe 02:25:59 01:50:59 50 1264 Diploma
231 326 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:26:00 01:51:16 150 1263 Diploma
232 385 Martson Andres 02:26:02 01:51:00 51 1262 Diploma
233 280 Kriisa Helar Ideekamin 02:26:06 01:48:53 151 1261 Diploma
234 399 Selde Tarmo 02:26:15 01:50:55 52 1260 Diploma
235 257 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:26:19 01:49:49 152 1259 Diploma
236 344 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:26:21 01:51:15 153 1258 Diploma
237 290 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:26:34 01:51:51 154 1257 Diploma
238 187 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:26:39 01:47:38 155 1256 Diploma
239 310 Leitane Mara SK Mezaparks 02:26:53 01:52:01 2 1255 Diploma
240 434 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:26:56 01:52:24 3 1254 Diploma
241 299 Sirvel Margus 02:27:02 01:46:44 156 1253 Diploma
242 174 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:27:04 01:52:24 53 1252 Diploma
243 277 Tarvis Peeter KoMo 02:27:08 01:52:01 6 1251 Diploma
244 376 Venelaine Margus Tallegg 02:27:09 01:52:10 157 1250 Diploma
245 422 Rohelaan Ken 02:27:33 01:51:14 16 1249 Diploma
246 281 Lepiksaar Madis 02:27:40 01:50:52 17 1248 Diploma
247 430 Mihelson Olaf 02:27:42 01:48:56 54 1247 Diploma
248 479 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:27:52 01:53:56 7 1246 Diploma
249 407 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:27:55 01:53:40 11 1245 Diploma
250 318 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:27:55 01:53:30 158 1244 Diploma
251 324 Kiigemägi Andres 02:28:01 01:51:43 8 1243 Diploma
252 333 Saarep Peeter 02:28:03 01:53:24 9 1242 Diploma
253 362 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:28:04 - 55 1241 Diploma
254 396 Konga Andrus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:28:06 01:53:35 159 1240 Diploma
255 316 Piire Aare 02:28:13 01:51:05 160 1239 Diploma
256 252 Trepp Janek 02:28:14 01:51:09 161 1238 Diploma
257 317 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:28:24 01:50:59 162 1237 Diploma
258 247 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 02:28:27 01:52:45 56 1236 Diploma
259 336 Lemloch Kuido 02:28:29 01:52:24 57 1235 Diploma
260 301 Soodla Kristjan Amserv Toyota Team 02:28:33 01:48:35 163 1234 Diploma
261 348 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:28:34 01:51:32 164 1233 Diploma
262 315 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:28:36 01:48:26 18 1232 Diploma
263 311 Kingo Priit Westline Team II 02:28:43 01:52:50 165 1231 Diploma
264 371 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:28:44 01:54:10 166 1230 Diploma
265 211 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:28:50 01:53:38 167 1229 Diploma
266 216 Jõgeva Toomas Nordecon RK 02:29:02 01:53:39 58 1228 Diploma
267 357 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:29:05 01:53:59 168 1227 Diploma
268 373 Laur Anar TeamRide 2008 02:29:09 01:54:00 169 1226 Diploma
269 394 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers / Velonia 02:29:10 01:52:27 170 1225 Diploma
270 432 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:29:11 01:53:28 171 1224 Diploma
271 401 Männiste Marko JK Paralepa 02:29:13 01:51:53 172 1223 Diploma
272 217 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:29:17 01:52:26 173 1222 Diploma
273 349 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:29:17 01:51:56 174 1221 Diploma
274 345 Popp Kristian Westline Team II 02:29:17 01:52:49 175 1220 Diploma
275 1149 Mooses Martin Oü Kipka 02:29:22 01:55:41 176 1219 Diploma
276 415 Eelma Tõnu 02:29:25 01:52:11 177 1218 Diploma
277 424 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:29:33 01:53:59 178 1217 Diploma
278 192 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:29:45 01:50:55 12 1216 Diploma
279 470 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 02:29:47 01:54:15 179 1215 Diploma
280 501 Furmanis Andris Valmiera - Ripo autocentrs 02:29:51 01:54:13 180 1214 Diploma
281 308 Hürden Taivo 02:29:53 01:52:30 181 1213 Diploma
282 464 Eesmaa Andrus 02:30:01 01:54:57 182 1212 Diploma
283 334 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:30:08 01:54:17 183 1211 Diploma
284 521 Raidma Rainer TeamRide 2008 02:30:08 01:54:36 184 1210 Diploma
285 466 Sigus Marko 02:30:12 01:54:51 185 1209 Diploma
286 1146 Kukk Kaidur 02:30:15 01:55:22 186 1208 Diploma
287 375 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:30:17 01:54:03 187 1207 Diploma
288 485 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:30:20 01:54:47 59 1206 Diploma
289 393 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:30:20 01:53:57 188 1205 Diploma
290 450 Aamisepp Andres 02:30:26 01:55:11 189 1204 Diploma
291 454 Mägi Allan 02:30:26 01:54:09 190 1203 Diploma
292 489 Salum Siim Enics 02:30:31 01:55:20 191 1202 Diploma
293 355 Altermann Madis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:30:41 01:51:27 13 1201 Diploma
294 492 Vasar Kaidu taliroos 02:30:43 01:54:50 192 1200 Diploma
295 436 Zeisig Ivar SK Jupo 02:30:43 01:54:44 193 1199 Diploma
296 287 Sootla Indrek EHTE 02:31:01 01:54:14 194 1198 Diploma
297 327 Valdner Marek BETA 02:31:05 01:55:31 195 1197 Diploma
298 272 Epner Indrek 02:31:10 01:48:18 196 1196 Diploma
299 339 Pajus Rene xtri:m3 02:31:11 01:54:38 197 1195 Diploma
300 417 Puhke Rauno Ambla SK 02:31:11 01:54:15 19 1194 Diploma
301 411 Järve Marek SPORDIPARTNER 02:31:14 01:53:36 198 1193 Diploma
302 445 Mihhailov Roman 02:31:14 01:55:24 199 1192 Diploma
303 368 Ots Henry SJK Viiking 02:31:25 01:52:57 200 1191 Diploma
304 408 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:31:31 01:53:58 10 1190 Diploma
305 200 Kingo Gunnar Westline Team II 02:31:33 01:53:07 201 1189 Diploma
306 220 Kask Janek KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:31:38 01:51:55 202 1188 Diploma
307 367 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:31:46 01:52:59 203 1187 Diploma
308 404 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:31:47 01:54:13 1 1186 Sportfoto Diploma
309 360 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:31:47 01:55:07 60 1185 Diploma
310 363 Jäetma Mikk 02:31:50 01:56:37 14 1184 Diploma
311 465 Lippur Bruno 02:32:01 01:55:25 204 1183 Diploma
312 691 Einblau Mihkel Motomarket 02:32:09 01:55:30 205 1182 Diploma
313 259 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:32:09 01:52:14 206 1181 Diploma
314 340 Heinmets Indrek 02:32:11 01:54:28 207 1180 Diploma
315 329 Vilipõld Kristjan KJK 02:32:11 01:56:40 15 1179 Diploma
316 517 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 02:32:19 01:56:28 208 1178 Diploma
317 554 Kull Erki AVERA 02:32:24 01:56:15 209 1177 Diploma
318 421 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 02:32:26 01:56:25 210 1176 Diploma
319 487 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:32:32 01:53:53 61 1175 Diploma
320 453 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 02:32:38 01:55:22 11 1174 Diploma
321 452 Möldre Kert Westline Team III 02:32:48 01:56:55 62 1173 Diploma
322 343 Aria Sven Lextrans 02:32:54 01:56:33 63 1172 Diploma
323 463 Bogdanov Risto Mudakarud 02:32:59 01:55:08 211 1171 Diploma
324 451 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:33:01 01:56:25 2 1170 Diploma
325 594 Märtmaa Jüri 02:33:04 01:56:21 12 1169 Diploma
326 193 Naumov Aleksei Assa Kesoro 02:33:07 01:54:12 212 1168 Diploma
327 335 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:33:10 01:56:20 213 1167 Diploma
328 427 Vähi Nikolai taliroos 02:33:14 01:56:18 64 1166 Diploma
329 433 Kiristaja Kalle taliroos 02:33:14 01:56:21 65 1165 Diploma
330 419 Pletiens Ilgvars Smiltene 02:33:17 01:57:33 13 1164 Diploma
331 440 Kull Martin 02:33:19 01:56:22 214 1163 Diploma
332 297 Undusk Martin EHTE 02:33:27 01:56:32 215 1162 Diploma
333 413 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:33:28 01:56:30 216 1161 Diploma
334 352 Pallum Priit 02:33:31 01:57:04 217 1160 Diploma
335 572 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:33:34 01:57:48 218 1159 Diploma
336 410 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:33:35 01:56:39 219 1158 Diploma
337 237 Ambainis Aigars EthicSport SEB PriekuÄi 02:33:35 01:56:43 66 1157 Diploma
338 694 Loitmaa Madis 02:33:40 01:54:48 220 1156 Diploma
339 380 Estermaa Ago SK Jupo 02:33:42 01:57:26 67 1155 Diploma
340 381 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:33:43 01:55:03 20 1154 Diploma
341 403 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:33:43 01:57:37 68 1153 Diploma
342 377 Must Hannes 02:33:49 01:57:17 221 1152 Diploma
343 374 Rünk Ain 02:33:55 01:56:25 222 1151 Diploma
344 483 Kollo Tiit Eesti Worldloppeti Klubi 02:33:58 01:57:08 69 1150 Diploma
345 420 Sammel Koit Cosmos Fun 02:33:58 01:56:59 70 1149 Diploma
346 347 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:34:00 01:54:53 71 1148 Diploma
347 558 Aamisepp Arno 02:34:03 01:56:49 16 1147 Diploma
348 499 Kask Indrek 02:34:06 01:56:46 223 1146 Diploma
349 387 Kadai Martin Velonoid 02:34:32 01:57:57 224 1145 Diploma
350 426 Reinik Vello 02:34:40 01:58:14 72 1144 Diploma
351 418 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:34:43 01:58:21 73 1143 Diploma
352 539 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 02:34:54 01:57:22 225 1142 Diploma
353 532 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:34:59 01:58:08 226 1141 Diploma
354 386 Vähi Markus 02:35:01 01:57:17 227 1140 Diploma
355 361 Aule Krister Chapter 11 02:35:15 01:57:19 228 1139 Diploma
356 202 Vsivtsev Juri Virumaa Politsei Spordiselts 02:35:18 01:53:56 229 1138 Diploma
357 390 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 02:35:22 01:58:06 230 1137 Diploma
358 1217 Kelk Margus 02:35:23 01:58:19 74 1136 Diploma
359 614 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:35:25 01:58:53 231 1135 Diploma
360 249 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:35:30 01:57:02 21 1134 Diploma
361 253 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi II 02:35:35 01:50:04 22 1133 Diploma
362 446 Ligi Margus 02:35:42 01:57:56 232 1132 Diploma
363 467 Kanniste Jaak 02:35:44 02:00:29 75 1131 Diploma
364 567 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 02:35:45 01:57:43 233 1130 Diploma
365 1161 Einroos Urmas Anna Minna 02:35:46 01:59:16 234 1129 Diploma
366 462 Oot Anti Extreme Sport 02:35:47 01:58:25 14 1128 Diploma
367 435 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:35:58 01:59:27 235 1127 Diploma
368 481 Teller Veiko JK Paralepa 02:36:08 01:51:05 236 1126 Diploma
369 495 Rist Daisi CFC 02:36:10 01:59:12 3 1125 Diploma
370 549 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 02:36:11 01:57:56 237 1124 Diploma
371 559 Saksing Siim Chapter 11 02:36:12 01:59:35 238 1123 Diploma
372 496 Randalainen Viktoria Skype 02:36:16 01:59:11 4 1122 Diploma
373 475 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:36:26 01:58:29 17 1121 Diploma
374 551 Arus Tiit 02:36:34 01:59:07 239 1120 Diploma
375 522 Saetalu Andres BMSK 02:36:38 01:59:28 76 1119 Diploma
376 651 Pani Andrus 02:36:38 01:59:30 240 1118 Diploma
377 459 Oja Jaan 02:36:41 01:58:41 15 1117 Diploma
378 414 Helgis Priit 02:36:46 01:59:57 241 1116 Diploma
379 534 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur 02:36:57 01:59:40 242 1115 Diploma
380 359 Tarikas Tenno 02:36:58 01:56:19 243 1114 Diploma
381 490 Lapidus Boris 02:37:02 01:59:34 244 1113 Diploma
382 520 Toots Tanel 02:37:05 02:00:29 245 1112 Diploma
383 524 Pärsim Rasmus Velonoid 02:37:11 01:58:29 246 1111 Diploma
384 518 Mõttus Raivo 02:37:17 01:58:16 16 1110 Diploma
385 569 Lilenbach Feliks SPORDIPARTNER 2 02:37:19 01:59:01 247 1109 Diploma
386 509 Kütt Ott 02:37:19 01:59:27 77 1108 Diploma
387 372 Tabo Sandor Reola Gaas 02:37:24 01:58:20 248 1107 Diploma
388 439 Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 02:37:27 02:00:51 23 1106 Diploma
389 409 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:37:33 01:58:04 78 1105 Diploma
390 639 Terve Raivo Sidepataljon 02:37:39 01:59:55 79 1104 Diploma
391 590 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 02:37:44 01:57:08 249 1103 Diploma
392 491 Kramm Raimo Westline Team I 02:37:51 01:58:23 250 1102 Diploma
393 729 Eilo Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:37:55 02:00:27 18 1101 Diploma
394 405 Puhke Marcus 02:37:59 02:00:08 19 1100 Diploma
395 406 Mägi Arved 02:38:02 01:59:41 17 1099 Diploma
396 523 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:38:03 02:00:16 251 1098 Diploma
397 338 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:38:06 01:55:05 80 1097 Diploma
398 526 Must Tauri Türi Rattatiim 02:38:11 02:00:17 24 1096 Diploma
399 595 Soosalu Karen 02:38:19 01:57:56 81 1095 Diploma
400 400 Helm Jaak Barrus 02:38:21 01:59:06 252 1094 Diploma
401 576 Kiipsaar Raido xtri:m3 02:38:22 01:57:00 82 1093 Diploma
402 1213 Debraicov Denis 02:38:24 01:52:14 253 1092 Diploma
403 561 Sildaru Kalev lebo racing 02:38:28 02:00:10 18 1091 Diploma
404 482 Truu Paavo Bauhof 02:38:31 02:00:24 254 1090 Diploma
405 412 Tammeveski Andres 02:38:38 02:00:38 255 1089 Diploma
406 484 Rool Margus Hansura Racing Team 02:38:38 02:00:41 256 1088 Diploma
407 516 Kalmus Rando HVSK TEAM 02:38:48 02:00:00 257 1087 Diploma
408 448 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:38:53 01:59:45 83 1086 Diploma
409 330 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 02:38:56 02:01:03 84 1085 Diploma
410 563 Kirsipuu Avo 02:39:03 02:03:08 85 1084 Diploma
411 513 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 02:39:05 02:00:13 19 1083 Diploma
412 538 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 02:39:06 02:00:16 258 1082 Diploma
413 322 Meier Ergo olx.ee 02:39:09 01:57:43 259 1081 Diploma
414 503 Lõiv Leho 02:39:09 02:00:41 86 1080 Diploma
415 460 Hõrak Tarmo 02:39:19 01:59:30 260 1079 Diploma
416 713 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 02:39:21 02:01:35 87 1078 Diploma
417 636 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:39:26 02:02:26 261 1077 Diploma
418 531 Meier Heiki Grundfos 02:39:28 02:01:36 262 1076 Diploma
419 626 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum III 02:39:32 02:01:13 88 1075 Diploma
420 507 Keär Andres 02:39:35 01:59:56 89 1074 Diploma
421 527 Berg Allan lebo racing 02:39:39 02:00:17 263 1073 Diploma
422 555 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:39:42 02:01:16 90 1072 Diploma
423 494 Tallo Arvi SK Saarde 02:39:43 02:01:20 264 1071 Diploma
424 508 Meitus Raivo 02:39:45 02:00:53 91 1070 Diploma
425 423 Koppel Mart SANGAR 02:39:46 02:02:18 92 1069 Diploma
426 600 Viltsin Andris SK Jupo 02:39:48 02:01:44 265 1068 Diploma
427 504 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 02:39:51 02:02:01 266 1067 Diploma
428 535 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 02:39:57 02:01:19 267 1066 Diploma
429 488 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:39:59 02:01:42 93 1065 Diploma
430 544 Lipintsov Aleksei Westline Team III 02:39:59 01:58:26 268 1064 Diploma
431 472 Nõmmiste Sulev 02:40:02 02:01:41 269 1063 Diploma
432 260 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:40:11 02:01:04 270 1062 Diploma
433 379 Jürine Olle Team Mahe 02:40:13 02:02:00 271 1061 Diploma
434 402 Furmanis Maris Valmiera - Ripo autocentrs 02:40:14 01:55:32 272 1060 Diploma
435 498 Irik Rein Cosmos Fun 02:40:16 02:02:47 20 1059 Diploma
436 633 Raspel Raido DECTONA 02:40:21 02:01:29 94 1058 Diploma
437 486 Elbrecht Erki xtri:m3 02:40:26 02:02:48 273 1057 Diploma
438 425 Kaur Väino 02:40:34 02:01:48 95 1056 Diploma
439 1092 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 02:40:36 02:03:08 274 1055 Diploma
440 519 Martin Jörgen KJK 02:40:36 02:02:56 20 1054 Diploma
441 510 Murd Märt 02:40:40 02:02:11 275 1053 Diploma
442 540 Kabonen Tiit 02:40:41 02:01:43 96 1052 Diploma
443 797 Leitane Laima SK Mezaparks 02:40:43 02:02:19 4 1051 Diploma
444 586 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:40:48 02:01:14 97 1050 Diploma
445 566 Ojasaar Kalmer 02:40:49 02:02:13 276 1049 Diploma
446 1169 Soone Marko 02:40:50 02:03:13 277 1048 Diploma
447 529 Salk Rene 02:40:51 02:02:13 278 1047 Diploma
448 581 Rahi Tõnu 02:40:51 02:02:23 279 1046 Diploma
449 578 Kalda Toomas 02:40:52 02:00:40 280 1045 Diploma
450 588 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:40:55 02:02:53 281 1044 Diploma
451 457 Pruus Marko PLEKK-LIISU RK 02:40:58 02:02:27 282 1043 Diploma
452 545 Zigurs Didzis Ilzene 02:41:05 02:01:13 283 1042 Diploma
453 497 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 02:41:05 02:02:43 284 1041 Diploma
454 227 Rooberg Jorma CFC 02:41:07 01:57:27 25 1040 Diploma
455 646 Rampe Rain ILOPRINT Team 02:41:08 02:03:31 285 1039 Diploma
456 587 Andre Harri SK Jupo 02:41:14 02:01:36 286 1038 Diploma
457 1138 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:41:19 02:02:44 98 1037 Diploma
458 548 Kooskora Toomas 02:41:25 02:00:34 21 1036 Diploma
459 615 Gornischeff Martin EKAMANT 02:41:27 02:02:54 287 1035 Diploma
460 583 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 02:41:28 02:02:21 288 1034 Diploma
461 397 Annuk Heiki Tartu SK VELO 02:41:30 02:02:14 99 1033 Diploma
462 442 Teppan Sten Raadio 2 02:41:33 02:02:26 289 1032 Diploma
463 473 Hion Lars-Erik SK Velo 02:41:37 02:03:30 290 1031 Diploma
464 568 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 02:41:39 02:02:22 5 1030 Diploma
465 589 Luukas Meelis 02:41:44 02:01:54 291 1029 Diploma
466 429 Liivak Hannes HVSK 02:41:46 02:01:08 292 1028 Diploma
467 456 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:41:49 02:03:12 293 1027 Diploma
468 575 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:41:50 02:02:45 294 1026 Diploma
469 528 Posti Veiko 02:41:52 02:02:25 295 1025 Diploma
470 458 Järvlepp Rainer 02:41:57 02:02:07 100 1024 Diploma
471 378 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:42:17 01:59:13 21 1023 Diploma
472 471 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:42:21 02:03:50 296 1022 Diploma
473 642 Lutov Ilja 02:42:25 02:03:33 297 1021 Diploma
474 550 Raig Ragnar 02:42:26 02:02:23 22 1020 Diploma
475 382 Nurm Maris Peugeot Naiskond 02:42:27 02:01:04 5 1019 Diploma
476 730 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK II 02:42:28 02:02:58 298 1018 Diploma
477 547 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 02:42:44 02:04:14 299 1017 Diploma
478 461 Kindel Kaido Väike-Maarja RSK I 02:42:48 01:59:52 300 1016 Diploma
479 474 Sagaja Martin Eesti Raudtee 02:42:48 02:02:54 301 1015 Diploma
480 675 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 02:42:51 02:03:10 302 1014 Diploma
481 428 Liivas Ülar Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:43:01 02:01:47 303 1013 Diploma
482 650 Freiberg Sven 02:43:05 02:01:27 304 1012 Sportfoto Diploma
483 613 Puusepp Algo Hansab MTB Team 02:43:19 02:03:58 305 1011 Diploma
484 622 Puusepp Aare 02:43:23 02:04:16 306 1010 Diploma
485 493 Kivimäe Ivar Grundfos 02:43:43 02:03:17 307 1009 Diploma
486 619 Kerner Aldor 02:43:52 02:03:34 308 1008 Diploma
487 447 Maidla Margus TeamRide 2007 02:44:05 02:03:23 309 1007 Diploma
488 734 Leppik Jaan 02:44:05 02:05:06 310 1006 Diploma
489 607 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:44:07 02:03:13 311 1005 Diploma
490 438 Kivirüüt Margus SANGAR 02:44:14 01:59:30 312 1004 Diploma
491 571 Veidemann Marko CFC 02:44:16 02:06:21 23 1003 Diploma
492 606 Peterson Marko 02:44:25 02:04:35 313 1002 Diploma
493 997 Männa Margus 02:44:28 02:04:41 314 1001 Diploma
494 1183 Uurimäe Roomet 02:44:30 02:03:49 315 1000 Diploma
495 617 Hirte Igors Smiltene 02:44:37 02:04:12 316 999 Diploma
496 631 Meltsa Aimar TeamRide 2007 02:44:40 02:04:49 101 998 Diploma
497 1142 Loog Ürjo 02:44:48 02:05:38 317 997 Diploma
498 667 Lichtfeldt Andro 02:44:51 02:06:39 318 996 Diploma
499 669 Viks Harri 02:44:52 02:05:43 319 995 Diploma
500 727 Treier Toomas 02:44:52 02:06:21 320 994 Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna RM 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
kukkuja, , 08.07.2009 15:02
anonüümne, , 08.07.2009 14:59
eelmisele, , 28.06.2009 15:47
Ole hea mees pane järgmine kord vähem smile'sid. Jube kollane on su tekst ja paha lugeda. Tänud
kah rattur, , 28.06.2009 01:51
Kõneledes ligemese armastusest. Seal pisut enne lõppu üks pika raja 700+finisheerija naisterahvas ilmselt tahtis kõigest väest tutvustada kohaliku männiga . Kositasin teda pisut mahlakama sõnaga, aga vabandust kindlasti ei palu . KURI OLEN SIIANI . Puudu jäi tutvusest mõni millimeeter . Ei oleks nagu vajalik olla nii üleolev nende suhtes, kes ei pea end piisavalt tugevaks, et täispikka trassi ette võtta. Suur RESPECT sõitjate suunas, kes reeglina esi300s, sealt pundist kurja häält või vastalist käitumist on lihtsam mitte oodata , pole sellist asja kaas-ketivenitaja suhtes olemas nende sees .
matkasell, , 28.06.2009 01:31
Ma kah seal ketti venitasin ! Aga müts jäta ikka omale pähe , meil siin Maarjamaal sant suusailm paraaku aastaringselt ! Külmetud veel ja siis mõni seal sõitnu peab süüdi olema, see ei sobi mitte !!!
Anti Dopping, , 27.06.2009 01:26
Minu arust väga hästi sõideti selle raja kohta, kõik kes Kõrvemaal ringi läbisid, müts maha!
Kuubik, , 19.06.2009 08:27
Pro Shopis palju paremad pildid ja tasuta!!!
Ants, , 17.06.2009 09:54
Sportfoto teeb tõelist massitoodangut- halb on pildi kadreerimine ja pildistamise kohad on kehvad. Tegelikult peaks pildistaja pisut kaugemale minema kui ainult stardis finishis püsima, võttekohad on magedad. Vaadake võrdluseks kas või selle aasta võistluse plakati pilti, mis on ikka spordipildi moodi, mitte nagu sportfoto poolt pakutud. Huvitav, kust Voodla selle sai ja kes selle tegi. Ehk on tal muidki pilte , mida kindla peale tahaks isegi omada. Kui keegi teab , andku märku
to to Enn, , 16.06.2009 09:15
vat mina ei mõista, mismoodi sina selle lingi leidsid. Sportfoto lehel ringi tuulates küll ühtegi sellist galeriid välja ei paista. Tundub, et noor daam on tõsiselt Elioni sarja peale solvunud ja nüüd jonnib kohe sajaga...
to Enn, , 15.06.2009 14:38
Ei paista, ilmusid juba! http://www.sportfoto.ee/index.php?main_id=5&lang=est&id=122182


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE