estenglv
WAP version
Login form
6. Rakke Rattamaraton 59 km
6. Rakke Rattamaraton 35 km
www.rakke.ee
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 13.08.2006
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 58 km kell 12:00 Matkasõit 36 km kell 13:00 Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Spordiklubi Rakke Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2006 Jõessar Janari-Joel CFC 1:22:51.5 1
2 2025 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:23:22.9 2
3 2013 Leppik Gabriel TÜSK 1:23:34.8 3
4 2204 Piirisild Ekke 1:23:49.5 4
5 2060 Sarv Sten Cosmos 1:25:25.5 1
6 2028 Vaab Ivar KJK 1:27:30.0 5
7 2061 Tattar Kristjan 1:28:03.7 2
8 2020 Schotter Artur Tartu Ülikooli Spordiklubi 1:28:04.0 6
9 2206 Soo Allar 1:28:38.5 7
10 2007 Jõgi Joonas cfc rattakool 1:28:43.0 8
11 2018 Puhm Reijo 1:30:03.1 9
12 2001 Alesmaa Martti CFC 1:30:24.9 10
13 2017 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 1:30:36.6 11
14 2205 Soo Kristen 1:31:29.5 3
15 2212 Spielberg Siim 1:32:01.1 4
16 2016 Nukis Jüri CFC 1:32:48.3 12
17 2003 Heinmaa Enor Kesko Agro 1:32:49.4 13
18 2220 Rooberg Jorma 1:32:55.6 14
19 2207 Neemela Kristian 1:33:00.0 5
20 2019 Roosileht Martin Kalevi jalgrattakool 1:33:40.0 15
21 2026 Utar Ardy TÜSK 1:33:51.9 16
22 2069 Väärtmaa Karl Pärnu Kalev 1:33:55.0 6
23 2005 Joost Andres Kesko Agro 1:34:04.8 17
24 2039 Juudas Karl CFC 1:34:04.9 7
25 2031 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1:34:18.5 18
26 2004 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1:34:18.8 19
27 2014 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 1:34:19.9 20
28 2012 Kulp Janar Viljandi Rattaklubi 1:34:20.3 21
29 2023 Talmet Indrek Haanja Rattaklubi 1:35:29.7 22
30 2075 Rand Gerda KJK 1:36:14.2 1
31 2002 Arumägi Anti Baltic Laundry Service 1:36:17.7 23
32 2208 Strikov Andrei 1:36:48.0 24
33 2033 Altermann Madis Spordiklubi Rakke 1:36:49.2 8
34 2041 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 1:38:49.4 9
35 2009 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 1:38:58.5 25
36 2029 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1:39:22.3 26
37 2065 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 1:39:31.2 10
38 2084 Abiline Maanus 1:39:54.9 1
39 2072 Lainevee Ivika Kesko Agro 1:40:30.3 2
40 2015 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke 1:40:52.7 27
41 2048 Lainevee Hanno Kesko Agro 1:41:41.8 11
42 2190 Vahemets Margus FEB Rakvere 1:41:49.5 2
43 2024 Talu Martin 1:42:04.0 28
44 2161 Pärsim Rasmus 1:42:14.2 3
45 2068 Vidder Kristjan 1:42:18.8 12
46 2077 Rist Liisi KJK 1:43:10.0 3
47 2056 Põder Kristen 1:43:20.6 13
48 2088 Bergmanis Uno Fitness club GEORGS 5 1:43:21.6 4
49 2030 Vestel Rainer 1:44:10.9 29
50 2219 Kull Martin 1:45:00.8 5
51 2104 Järve Mihkel 1:45:05.4 6
52 2032 Alamaa Siim-Erik Elioni SK 1:46:17.4 14
53 2073 Leitane Laima TANDEMS/MERIDA 1:46:40.1 4
54 2063 Vahar Taavi 1:46:54.7 15
55 2152 Paju Tiit Hansura RT 1:47:27.1 7
56 2021 Smidt Teet Kesko Agro 1:47:28.3 30
57 2034 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 1:47:31.8 16
58 2101 Ilisson Jaan 1:47:35.8 8
59 2098 Hallimäe Rain 1:47:38.3 9
60 2052 Martin Jörgen 1:47:45.0 17
61 2122 Lahi Ats 1:48:00.3 10
62 2179 Talmet Andres 1:48:17.2 11
63 2080 Valk Selin 1:48:17.9 5
64 2058 Raudsepp Krister CFC jalgrattaklubi 1:48:25.2 18
65 2221 Laanemäe Kaur 1:48:30.1 31
66 2110 Kindel Kaido 1:48:30.9 12
67 2008 Kelder Oliver 1:48:41.1 32
68 2071 Järvela Mariann KJK 1:48:45.4 6
69 2067 Veltbach Risto Tabasalu Triatloniklubi 1:49:14.5 19
70 2113 Komarov Aleksei 1:49:25.7 13
71 2105 Kainel Mart 1:49:27.0 14
72 2163 Rebina Tarmo 1:49:39.8 15
73 2149 Neumann Tauno 1:49:47.7 16
74 2099 hansen peeter 1:49:50.3 17
75 2044 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 1:49:50.6 20
76 2210 Kelk Kristjan 1:49:57.5 21
77 2213 Raidma Rainer 1:50:48.2 18
78 2042 Kiitam Ivar KJK 1:51:11.8 22
79 2092 Einroos Marju 1:51:56.3 1
80 2148 Müürsepp Aavo 1:51:57.1 19
81 2027 Uudeküll Peep 1:52:02.2 33
82 2083 Abiline Indrek 1:52:19.9 20
83 2074 Lohur Liis Imavere SK 1:52:42.7 7
84 2121 Laarmann Paavo 1:52:48.5 21
85 2188 Tootsi Toomas 1:52:55.3 22
86 2197 Õdraks Margus 1:53:22.1 23
87 2222 Laanemäe Veikko 1:53:23.6 24
88 2095 Evisalu Mait 1:53:29.1 25
89 2151 Ojala Tõnu 1:53:31.4 26
90 2111 Kiskonen Merle 1:53:53.0 2
91 2064 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 1:54:38.5 23
92 2167 Rump Toomas 1:54:41.5 27
93 2100 hansen peep 1:55:27.8 28
94 2124 Leemet Airi acuma 1:55:50.0 3
95 2180 Talu Loit 1:55:52.8 29
96 2130 Linde Kaido 1:56:14.9 30
97 2168 Saar Mati Tulika Takso 1:56:19.2 31
98 2214 Mandre Guido 1:56:55.6 32
99 2082 Aalik Marko ELKE Auto 1:58:08.8 33
100 2011 Kristal Kaur Cosmos 1:58:27.1 34
101 2126 Lehtla Andres 1:59:09.4 34
102 2186 Tippel Liis ADVENTUUR 1:59:24.1 4
103 2096 Girin Katrin A&T Sport 1:59:24.1 5
104 2177 Sööt Mauri 1:59:38.4 35
105 2125 Lehes Meelis 1:59:54.3 36
106 2127 Leppik Leane 2:00:09.1 6
107 2193 Veermets Urmas 2:00:35.2 37
108 2200 Alatsei Tõnu 2:00:49.1 38
109 2183 Tammiksalu Anneli 2:01:28.8 7
110 2112 Klettenberg Ivo 2:01:50.0 39
111 2107 Kala Urmas Viljandi Rattaklubi 2:01:54.1 40
112 2159 Press Kadri Rõuge Racing Team 2:02:07.0 8
113 2051 Lohur Joosep IMAVERE SK 2:02:24.1 24
114 2160 Puks Küllike 2:02:40.1 9
115 2129 Liiva Toomas KARUPESA TEAM 2:02:59.3 41
116 2218 Alunurm Jörgen 2:03:41.0 35
117 2158 Preegel Pille 2:03:55.8 10
118 2035 Arula Andre Spordiklubi Rakke 2:03:58.0 25
119 2184 Tiitus Kaupo 2:04:43.7 42
120 2196 Viskov Imre 2:04:47.4 43
121 2150 Neumann Tiina 2:05:50.7 11
122 2157 Polikarpus Mart 2:05:58.9 44
123 2189 Uudeberg Arvo 2:06:11.6 45
124 2133 Loo Kersti Hansa SK 2:06:38.9 12
125 2249 Sepp Silver 2:06:45.3 46
126 2202 Kruklite Laura Läti 2:06:46.6 13
127 2216 Tisler Janek 2:06:52.7 47
128 2162 Randoja Renda FALCK LÕUNA-EESTI 2:06:54.0 14
129 2132 Loo Rein 2:06:54.3 48
130 2047 Kütt Karel 2:07:20.1 26
131 2057 Põrk Mart Olympic 2:07:27.3 27
132 2066 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 2:07:39.5 28
133 2174 Sootla Ivika 2:07:53.5 15
134 2201 Bernane Kristina Läti 2:07:59.3 16
135 2053 Mäoma Silver 2:08:14.0 29
136 2153 pallasmaa kalle 2:08:17.0 49
137 2154 pallasmaa Helen 2:08:17.0 17
138 2144 Miiter Kristi 2:08:42.8 18
139 2146 Mitt Terje 2:08:49.4 19
140 2081 Virkus Katrel Jõhvi JK 2:09:17.2 8
141 2250 Kõosaar Gert 2:09:28.6 36
142 2145 Mitt Pille 2:09:31.6 20
143 2166 Ristimets Hillar 2:09:46.0 50
144 2054 Neumann Andres 2:10:00.1 30
145 2093 Eljaste Matti FEB Rakvere 2:10:05.0 51
146 2055 Neumann Argo 2:10:09.4 31
147 2217 Kaarjärv Maris 2:10:18.9 21
148 2176 Sutt Eleri 2:10:43.6 22
149 2059 Saarnits Sten Serviti 2:10:47.4 32
150 2143 Meltsas Hardi 2:11:05.9 52
151 2037 Einroos Evert 2:11:12.3 33
152 2141 Meesak Kailo 2:12:07.7 53
153 2043 Kinks Aleksander-Daniel KJK 2:12:48.5 34
154 2209 Tuudelepp Elmar 2:13:31.2 54
155 2046 Käit Heiki TRITICUM 2:13:57.0 35
156 2115 Konso Ave 2:14:08.9 23
157 2142 Meesak Vaike 2:15:23.2 24
158 2108 Kangro Heiki 2:15:36.3 55
159 2173 Sootla Evelin 2:15:49.4 25
160 2192 Vann Kati Kesko Agro 2:15:50.1 26
161 2079 Uibokand Janelle kaks vänta 2:15:55.0 9
162 2134 Luhaväli Meelis ILOPRINT Team 2:16:23.4 56
163 2076 Rande Diana 2:16:40.5 10
164 2178 Takk Jaak Elioni SK 2:17:45.6 57
165 2040 Kapp Marko 2:18:16.6 36
166 2191 Vaitmaa Airit 2:18:33.2 27
167 2087 Arukaevu Kaire 2:18:40.4 28
168 2138 Maidla Annela 2:19:32.3 29
169 2211 Saar Kairi 2:19:41.5 30
170 2169 Saarna Margit 2:19:52.1 31
171 2131 Loigom Andres VNSP 2:19:53.9 58
172 2102 Ilves Marek 2:20:41.0 59
173 2203 Toome Ronaldo 2:21:34.7 37
174 2078 Sild Kateriin 2:22:04.4 11
175 2215 Amjärv Jane-Liis 2:25:00.5 32
176 2182 Tamm Maris 2:25:09.8 33
177 2164 Reinmäe Heli 2:25:51.1 34
178 2171 Sild Kaie 2:26:42.6 35
179 2116 Kruusvee Kadri 2:27:37.8 36
180 2045 Kristal Kaspar Cosmos 2:31:28.5 38
181 2139 Malberg Kriste ILOPRINT Team 2:32:33.2 37
182 2195 Vello Kersti 2:32:42.7 38
183 2181 Talu Anu 2:33:12.9 39
184 2155 Palu Virve 2:37:58.8 40
185 2175 Suitso Piret 2:42:42.7 41
186 2172 Simson Kai 2:47:03.4 42
187 2185 Tiitus Liivi 2:48:41.6 43
188 2117 Kull Karmen 3:09:04.0 44
0 2085 Ahven Priit katk. 0
0 2086 Anni Indrek ILOPRINT Team katk. 0
0 2090 Blinnikov Jevgeni Elioni SK katk. 0
0 2103 Isotamm Raul TTÜ SK katk. 0
0 2106 Kaiv Indrek Kesko Agro katk. 0
0 2114 Konso Kalev katk. 0
0 2119 Kvell Kalevi katk. 0
0 2120 Laaneots Ervin FALCK LÕUNA-EESTI katk. 0
0 2123 Laur Margus Kesko Agro katk. 0
0 2136 Lätte Andres acuma katk. 0
0 2140 Mark Kaiko katk. 0
0 2156 Pertmann Jaan katk. 0
0 2165 Rikberg Ants Väike-Maarja RSK katk. 0
0 2170 Savolainen Risto katk. 0
0 2194 Veesalu Raul katk. 0
0 2198 Ärmpalu Aare Kesko Agro katk. 0
0 2036 Eilo Sander KJK/RAKKE katk. 0
0 2038 Helm Hendrik Roland Arctic Sport katk. 0
0 2049 Lehtmaa Lauri TÜSK katk. 0
0 2050 Liiva Marko KARUPESA TEAM katk. 0
0 2062 Tootsi Mikk katk. 0
0 2070 Väärtmaa Tambet katk. 0
0 2010 Knostenbergs Toms Smiltene katk. 0
0 2022 Taal Kalle katk. 0
0 2089 Birkentala Raivita Raimaks katk. 0
0 2091 Ein Riina katk. 0
0 2094 Evert Signe Kesko Agro katk. 0
0 2097 Hallikas Kärt katk. 0
0 2109 Kiidjärv Reet Viljandi Rattaklubi katk. 0
0 2118 Kuusik Gaily A&T Sport katk. 0
0 2128 Liiv Mari-Liis katk. 0
0 2135 Luhaväli Katrin ILOPRINT Team katk. 0
0 2137 Maalmeister Margit katk. 0
0 2147 Mänd Anne-Ly Elioni SK katk. 0
0 2187 Toom Mirel katk. 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 08.02.2010 22:01
asdfag


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE