estenglv
WAP version
Login form
7. Otepää Rattamaraton 55 km
7. Otepää Rattamaraton 28 km
www.otepaa.ee
301 Moved Permanently Date: Tue, 31 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
7. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 29.07.2006
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km kell 12:00 kohapeal registreerimine lõpeb kell 11:30. Matkasõit 32 km kell 13:15 Lastesõidud NB! Lastesõidud algavad kell 10:30. Registreerimine kohapeal.
Korraldaja Oti-Audentes Spordiklubi Tarvi Kuus, +372 5097 506 otepaa.rattasoit@mail.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2049 Jõessar Janari-Joel CFC 1:05:17.8 1
2 2031 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:05:17.9 2
3 2054 Knostenbergs Toms Smiltene 1:06:07.0 3
4 2023 Schotter Artur Tartu Ülikooli Spordiklubi 1:06:18.7 4
5 2021 Piirisild Ekke CFC 1:06:25.8 5
6 2046 Heinmaa Enor Kesko Agro 1:09:00.6 6
7 2033 Vaab Ivar KJK 1:09:32.2 7
8 2005 Jõgi Joonas cfc rattakool 1:09:55.1 8
9 2014 Leppik Gabriel TÜSK 1:09:55.9 9
10 2024 Soo Allar 1:09:56.2 10
11 2078 Tattar Kristjan KJK 1:12:23.5 1
12 2042 Alesmaa Martti CFC 1:12:31.7 11
13 2062 Liiva Marko 1:12:47.6 2
14 2076 Spielberg Siim Jõhvi Rattaklubi 1:13:02.0 3
15 2086 Väärtmaa Karl Pärnu Kalev 1:13:51.4 4
16 2048 Joost Andres Kesko Agro 1:13:52.4 12
17 2010 Kulp Janar VILJANDI RATTAKLUBI 1:13:59.4 13
18 2026 Talmet Indrek Haanja Rattaklubi 1:14:03.5 14
19 2019 Paas Markus VILJANDI RATTAKLUBI 1:14:25.9 15
20 2003 Holtsmann Marko VILJANDI RATTAKLUBI 1:14:29.5 16
21 2007 Kivila Matis HAANJA RK 1:15:01.4 17
22 2175 Birkentala Raivita Raimaks 1:15:03.1 1
23 2135 Lumiste Lauri 1:15:39.8 1
24 2017 Nukis Jüri CFC 1:15:42.0 18
25 2008 Kivistik Kristjan VILJANDI RATTAKLUBI 1:15:59.2 19
26 2015 Leppik Siim VILJANDI RATTAKLUBI 1:15:59.3 20
27 2093 Rand Gerda KJK 1:16:02.4 1
28 2274 Ruhm Reijo 1:16:02.9 21
29 2020 Peterson Kristo 1:16:40.6 22
30 2151 Rootsma Juhan 1:17:54.5 2
31 2268 Neemela Kristjan 1:17:58.7 5
32 2090 Lainevee Ivika Kesko Agro 1:18:38.2 2
33 2002 Arumägi Anti 1:19:06.2 23
34 2034 Vaaks Ats VILJANDI RATTAKLUBI 1:19:13.9 24
35 2001 Aamisepp Arno Nõmme SK 1:19:22.1 25
36 2084 Vidder Kristjan 1:20:53.1 6
37 2238 Nigol Andreas 1:20:58.7 26
38 2154 Sepp Rainer 1:21:05.9 3
39 2051 Kiidjärv Ralf VILJANDI RATTAKLUBI 1:21:08.5 7
40 2044 Altermann Madis SPRDIKLUBI RAKKE 1:21:39.9 8
41 2060 Lainevee Hanno Kesko Agro 1:22:14.7 9
42 2265 Ahven Priit 1:22:22.5 4
43 2109 Fimberg Teet 1:22:25.2 5
44 2081 Vahar Taavi PSKL Olympic 1:22:28.1 10
45 2171 Voormansik Tanel 1:22:31.5 6
46 2094 Rist Liisi KJK 1:22:31.6 3
47 2150 Ronimois Raimo VILJANDI RATTAKLUBI 1:22:46.0 7
48 2131 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 1:23:17.7 8
49 2162 Vahemets Margus FEB Rakvere 1:23:18.2 9
50 2114 Joost Marek 1:23:40.5 10
51 2035 Vestel Rainer 1:23:52.6 27
52 2082 Vaine Heinar VILJANDI RATTAKLUBI 1:24:16.3 11
53 2067 Perli Kristo Rõuge Racing Team 1:24:16.8 12
54 2080 Tootsi Mikk 1:24:17.1 13
55 2159 Teearu Paul 1:24:36.4 11
56 2016 Lõhmus Kaur 1:24:36.5 28
57 2156 Talmet Andres 1:24:38.4 12
58 2145 Peik Ervin 1:24:42.3 13
59 2170 Voormansik Kaupo LSF PT 1:24:52.0 14
60 2041 Alamaa Siim-Erik Elioni SK 1:25:06.4 14
61 2143 Paju Tiit Hansura RT 1:25:26.4 15
62 2077 Taal Kalle 1:26:36.9 29
63 2018 Orasson Magnar 1:26:38.0 30
64 2083 Vene Hektor Glear Rõuge Racing Team 1:26:45.7 15
65 2112 Ilisson Jaan 1:26:54.1 16
66 2040 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 1:26:56.8 16
67 2006 Kannimäe Taavi Pärsimäe 1:27:22.2 31
68 2088 Järvela Mariann KJK 1:28:09.5 4
69 2142 Padar Tarmo SK Rada 1:28:22.9 17
70 2070 Reissaar Hillar VINNI 1:28:25.5 17
71 2111 Hallimäe Rain 1:28:36.6 18
72 2064 Martin Jörgen 1:28:39.7 18
73 2028 Tamm Tarvi 1:28:44.5 32
74 2161 Tootsi Toomas 1:28:45.9 19
75 2052 Kiitam Ivar KJK 1:28:48.8 19
76 2251 Raidma Rainer 1:28:49.0 20
77 2079 Teder Erkko 1:29:08.4 20
78 2071 Rootsma Keit 1:30:08.9 21
79 2032 Uudeküll Peep 1:30:26.5 33
80 2160 Tiitus Kaupo 1:30:33.9 21
81 2266 Konso Kalev 1:30:40.8 22
82 2144 Pajur Maarek 1:30:49.8 23
83 2047 Helm Hendrik Roland Arctic Sport 1:30:51.7 22
84 2059 Lacis Reinis 1:31:05.1 23
85 2095 Rist Daisi KJK 1:31:15.0 5
86 2139 Mälgand Ahti 1:31:17.2 24
87 2163 Vaidem Josten VILJANDI RATTAKLUBI 1:31:37.0 24
88 2277 Truuverk Kahro 1:31:43.7 25
89 2045 Anton Sven 1:31:44.8 25
90 2098 Valk Selin 1:31:48.0 6
91 2146 Pitk Indrek 1:32:16.3 26
92 2074 Smidt Teet Kesko Agro 1:32:31.9 34
93 2069 Raima Ken PSKL Olympic 1:32:55.4 26
94 2148 Reinoja Margus 1:33:13.2 27
95 2100 Abiline Indrek 1:33:14.2 28
96 2263 Janek Olop 1:33:57.7 29
97 2043 Altermann Kikk SPORDIKLUBI RAKKE 1:34:49.8 27
98 2009 Kristal Kaur Cosmos 1:34:51.7 35
99 2038 Voormansik Villem Vello rattaklubi 1:34:52.7 36
100 2012 Kõosaar Gert 1:35:01.3 37
101 2133 Lehes Meelis 1:35:42.9 30
102 2141 Naumanis Erki 1:36:52.8 31
103 2117 Kala Urmas VILJANDI RATTAKLUBI 1:37:05.9 32
104 2273 Martin Kaupo 1:37:07.1 33
105 2264 Pertmann Jaan 1:37:13.9 34
106 2222 Tippel Liis ADVENTUUR 1:37:18.5 2
107 2178 Girin Katrin A&T Sport 1:37:18.6 3
108 2252 Lase Linda 1:37:30.1 4
109 2166 Veermets Urmas 1:38:35.4 35
110 2129 Kuusk Kaimo 1:38:36.5 36
111 2068 Põrk Mart PSKL Olympic 1:38:37.1 28
112 2196 Leppik Leane 1:39:08.5 5
113 2004 Joost Orm-Gregori VILJANDI RATTAKLUBI 1:39:22.9 38
114 2197 Loo Kersti HANSA SK 1:39:35.8 6
115 2136 Mark Kaiko 1:40:42.1 37
116 2061 Lepasild Taavi 1:40:49.4 29
117 2261 Cipe Raimonds 1:40:55.8 38
118 2194 Leemet Airi acuma 1:40:59.7 7
119 2186 Kender Teele 1:41:01.6 8
120 2121 Kender Margus 1:41:01.7 39
121 2030 Tiganik Mattias Palometsa Spordiklubi 1:41:04.3 39
122 2128 Kopp Meelis 1:41:11.3 40
123 2260 Banga Talis 1:41:21.0 41
124 2210 Press Kadri Rõuge Racing Team 1:41:26.7 9
125 2172 Võrk Veiko 1:41:45.3 42
126 2092 Pärnik Piret Tartu Suusaklubi 1:41:46.3 7
127 2220 Tammiksalu Anneli 1:41:50.8 10
128 2208 Pajur Ly 1:41:56.3 11
129 2099 Virkus Katrel Jõhvi JK 1:42:11.7 8
130 2204 Mitt Terje 1:42:12.3 12
131 2164 Vaine Taivo VILJANDI RATTAKLUBI 1:42:16.6 30
132 2202 Miiter Kristi 1:42:17.9 13
133 2235 Ani Ülle 1:42:45.5 14
134 2184 Kannimäe Pille Pärsimäe 1:43:12.4 15
135 2169 Viskov Imre 1:43:26.2 43
136 2259 Mäe Tarmo 1:43:53.8 44
137 2127 Koplimets Heiki 1:44:08.4 45
138 2058 Kütt Karel 1:44:36.6 31
139 2199 Maidla Annela 1:44:59.4 16
140 2053 Kinks Aleksander-Daniel KJK 1:45:02.8 32
141 2119 Kangur Tarmo 1:45:14.1 46
142 2209 Preegel Pille Assa Kesoro 1:45:19.8 17
143 2270 Kikkas Andrus 1:45:20.3 47
144 2192 Kuusik Gaily A&T Sport 1:45:21.1 18
145 2165 Varm Kristjan 1:45:51.0 48
146 2108 Eljaste Matti FEB Rakvere 1:45:52.5 49
147 2056 Kruus Gunnar 1:45:56.9 33
148 2065 Mäoma Silver 1:46:07.5 34
149 2167 Veerpalu Andreas 1:46:08.0 35
150 2110 Gorjatsko Sergei 1:46:09.1 50
151 2217 Soonsein Eva-Liisa 1:46:30.2 19
152 2229 Vürst Monica Justiitsministeerium 1:46:55.9 20
153 2107 Einroos Evert 1:46:57.2 36
154 2057 Käit Heiki TRITICUM 1:47:01.5 37
155 2254 Rahumeel Viktor 1:47:22.3 51
156 2185 Karo Eike 1:47:37.3 21
157 2174 Berning Janika 1:47:41.1 22
158 2118 Kandla Veiko Pekikõhu Reissing Tiim 1:48:45.8 52
159 2123 Kerner Tõnis 1:48:51.6 53
160 2218 Spule Nora HANSABANKA 1:48:55.9 23
161 2138 Mulla Andrus 1:48:57.1 54
162 2190 Konso Ave 1:48:58.4 24
163 2193 Kõllamets Maris HANSA SK 1:49:00.1 25
164 2269 Tuudelepp Elmar 1:49:08.7 55
165 2013 Käit Elise triticum 1:49:31.4 40
166 2097 Uibokand Janelle 1:49:50.1 9
167 2176 Evert Signe Kesko Agro 1:49:58.3 26
168 2085 Vunk Sander 1:50:12.5 38
169 2200 Meesak Vaike 1:51:04.5 27
170 2050 Kapp Marko 1:51:24.3 39
171 2181 Isberg Anu 1:51:27.0 28
172 2226 Vaitmaa Airit 1:51:28.9 29
173 2122 Kergand Hendrik 1:51:43.7 40
174 2237 Nigol Aivar 1:51:47.3 56
175 2213 Räitsak Moonika Kohtla-Nõmme SP 1:51:47.9 30
176 2276 Vaher Indrek 1:51:49.3 57
177 2096 Sild Kateriin 1:51:49.8 10
178 2188 Kiidjärv Reet VILJANDI RATTAKLUBI 1:52:21.5 31
179 2215 Sild Kaie 1:52:56.2 32
180 2275 Rander Martin 1:53:28.4 41
181 2203 Miiter Arlika 1:53:54.4 33
182 2236 Pulles Marten 1:54:42.7 42
183 2257 Lehismets Siim 1:54:45.0 43
184 2262 Raukas Airi 1:56:36.7 34
185 2234 Malberg Kriste 1:56:42.3 35
186 2063 Maasikas Andres Põldotsa Rahvaspordiklubi 1:56:56.3 44
187 2227 Vann Kati Kesko Agro 1:57:00.3 36
188 2180 Grünberg Eliina 1:58:17.9 37
189 2221 Teearu Helis 1:58:20.5 38
190 2029 Teearu Hans 1:58:56.0 41
191 2089 Kask Marta Tartu Suusaklubi 1:59:20.9 11
192 2120 Kask Priit Palumetsa Spordiklubi 1:59:21.0 58
193 2158 Tambet Taniel VILJANDI RATTAKLUBI 2:00:21.1 45
194 2272 Tambet Katrin 2:00:21.5 39
195 2126 Koosa Kasper 2:00:41.6 46
196 2231 Luhaväli Meelis 2:01:53.9 59
197 2137 Meesak Kailo 2:02:19.7 60
198 2230 Luhaväli Katrin 2:02:30.4 40
199 2255 Erlemann Rasmus 2:02:47.0 47
200 2198 Maalmeister Margit 2:04:45.1 41
201 2219 Talu Anu 2:06:44.1 42
202 2055 Kristal Kaspar Cosmos 2:08:27.0 48
203 2115 Jõgi Mattias 2:08:50.4 49
204 2179 Gorjatsko Daire 2:08:59.9 43
205 2187 Kergand Kadri 2:09:06.9 44
206 2267 Muuga Priit 2:09:07.0 61
207 2228 Vunk Lembi 2:09:33.4 45
208 2195 Lepiksaar Tiiu 2:13:08.2 46
209 2091 Lepiksaar Mirjam 2:13:19.5 12
210 2134 Loigom Andres VNSP 2:17:57.5 62
211 2214 Salk Ingrid 2:18:11.3 47
212 2191 Kull Karmen 2:21:00.3 48
213 2183 Kangur Kairi 2:22:31.5 49
214 2223 Toom Mirel 2:23:25.8 50
215 2253 Kaulina Kitija 2:24:05.3 13
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE