estenglv
WAP version
Login form
6. Elva Rattamaraton 68 km
6. Elva Rattamaraton 28 km
www.elva.ee
301 Moved Permanently Date: Thu, 19 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
6. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 09.07.2006
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit kell 12:00 Matkasõit kell 12:15 Lastesõidud kell 12:20
Korraldaja Elva Spordiliit, Puiestee 2, Elva 61507 Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2013 Leppik Gabriel TÜSK 1:07:34.9 1
2 2030 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:08:31.4 2
3 2334 Järveoja Toomas 1:10:23.4 1
4 2331 Tilk Arne 1:10:32.2 2
5 2022 Schotter Artur Tartu Ülikooli Spordiklubi 1:08:47.5 3
6 2064 Sarv Sten Cosmos 1:08:48.3 1
7 2335 Järveoja Jaanus 1:12:19.8 4
8 2279 Liiv Roland 1:11:48.7 3
9 2010 Knostenbergs Toms Smiltene 1:12:10.3 4
10 2004 Eilo Siim KJK 1:12:36.6 5
11 2052 Liiva Marko Karupesa Team 1:13:04.1 2
12 2024 Soo Allar 1:13:11.6 6
13 2069 Tattar Kristjan KJK 1:13:16.6 3
14 2017 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 1:15:27.2 7
15 2075 Väärtmaa Karl Pärnu Kalev 1:15:47.1 4
16 2098 Cipe Raimonds Taurene Racing Team 1:15:56.2 5
17 2095 Banga Talis Taurene Racing Team 1:15:56.2 6
18 2065 Soo Kristen 1:15:57.2 5
19 2265 Spielberg Siim 1:15:59.9 6
20 2018 Puhm Reijo JK Tamme 1:16:29.4 8
21 2126 Labe Janek 1:16:49.3 7
22 2138 Lumiste Lauri 1:16:53.1 8
23 2014 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 1:17:15.1 9
24 2160 Pärsim Rasmus 1:17:22.9 9
25 2151 Ozolins Ansis 1:17:54.5 10
26 2015 Lõokene Rinaldo 1:18:16.2 10
27 2168 Sabulis Gvido 1:18:49.1 11
28 2333 Laidre Reno 1:20:44.2 15
29 2129 Laurik Villu KoMo 1:19:03.3 12
30 2061 Rebane Henry TÜSK 1:19:07.4 7
31 2051 Lehtmaa Lauri TÜSK 1:19:09.6 8
32 2128 Neemela Kristian Kesko Agro 1:19:09.6 13
33 2021 Rooberg Jorma CFC 1:19:44.2 11
34 2112 Kalversa Dace 1:19:47.0 14
35 2096 Bergmanis Uno 1:20:51.5 16
36 2016 Nukis Jüri CFC 1:21:17.1 12
37 2166 Ronimois Raimo Viljandi Rattaklubi 1:21:25.1 17
38 2006 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1:21:25.9 13
39 2056 Parv Oliver 1:21:32.5 9
40 2192 Birkentala Raivita Raimaks 1:21:49.9 1
41 2026 Talmet Indrek Haanja Rattaklubi 1:22:15.1 14
42 2020 Reiska Raino HRK 1:22:15.2 15
43 2091 Anderson Sten 1:22:18.9 18
44 2332 Solovjov Jevgeni 1:24:18.3 24
45 2108 Jansons Maris 1:22:33.5 19
46 2163 Reiman Raul 1:22:37.6 20
47 2057 Põder Kristen 1:22:49.4 10
48 2174 Tiisler Martin 1:22:50.4 21
49 2263 Tuuksam Heiki 1:23:15.2 22
50 2034 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1:23:38.3 16
51 2116 Kindel Kaido 1:24:10.3 23
52 2086 Rist Liisi KJK 1:24:29.3 1
53 2123 Kruklitis Maris 1:24:36.6 25
54 2109 Kaar Indrek 1:24:58.0 26
55 2162 Rebina Tarmo 1:24:58.9 27
56 2042 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 1:25:07.9 11
57 2072 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 1:25:10.8 12
58 2033 Vestel Rainer 1:25:11.0 17
59 2081 Lainevee Ivika Kesko Agro 1:25:19.2 2
60 2093 Apuhtin Vadim 1:25:30.3 28
61 2262 Kuresoo Andrus 1:25:50.2 29
62 2001 Aamisepp Arno NõmmeSK 1:27:32.1 18
63 2175 Tiitus Kaupo 1:27:37.4 30
64 2328 Lepik Margus 1:29:25.8 37
65 2330 Aron Allar 1:29:25.9 38
66 2271 Tamkivi Tauri 1:28:20.7 19
67 2032 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1:28:23.5 20
68 2164 Reinoja Margus 1:28:24.6 31
69 2187 Ärm Urmas 1:28:56.2 32
70 2173 Talmet Andres 1:28:56.8 33
71 2146 Müristaja Mart 1:28:58.7 34
72 2170 Simson Jaanus 1:29:00.5 35
73 2120 Konso Kalev 1:29:17.2 36
74 2031 Uudeküll Peep 1:29:21.4 21
75 2070 Tootsi Mikk 1:29:25.3 13
76 2274 Parik Ants 1:29:25.9 39
77 2177 Tootsi Toomas 1:29:26.4 40
78 2327 Uudeberg Toomas 1:31:49.2 47
79 2186 Voll Aivar 1:30:07.5 41
80 2139 Lusis Ariks 1:30:11.0 42
81 2062 Reissaar Hillar VINNI 1:30:16.2 14
82 2247 Tippel Liis ADVENTUUR 1:30:27.9 2
83 2153 Peik Ervin 1:30:29.9 43
84 2106 Isotamm Raul TTÜ SK 1:30:46.5 44
85 2027 Tamm Tarvi 1:30:52.9 22
86 2025 Taal Kalle 1:30:57.5 23
87 2079 Järvela Mariann KJK 1:31:13.4 3
88 2251 Tähiste Helen 1:31:17.7 3
89 2114 Kender Margus 1:31:38.7 45
90 2132 Liiva Toomas Karupesa Team 1:31:45.7 46
91 2085 Rand Gerda KJK 1:31:59.3 4
92 2329 Grinbergs Aivars 1:33:48.1 52
93 2101 Hallimäe Rain 1:32:04.3 48
94 2143 Mägi Alo 1:32:42.8 49
95 2235 Roosi Hanna Veloplus 1:33:28.9 4
96 2035 Alamaa Siim-Erik Elioni SK 1:33:38.8 15
97 2149 Nikopensius Janos 1:33:40.4 50
98 2053 Martin Jörgen 1:33:41.0 16
99 2100 Evisalu Mait 1:33:43.3 51
100 2190 Bernane Kristina 1:33:59.9 5
101 2147 Müürsepp Aavo 1:34:12.8 53
102 2039 Helm Hendrik Roland Arctic Sport 1:34:20.7 17
103 2131 Lehtla Andres 1:34:24.2 54
104 2083 Lohur Liis Imavere SK 1:34:28.2 5
105 2037 Ensling Arpo 1:34:59.8 18
106 2049 Lacis Reinis 1:35:10.0 19
107 2067 Tamm Joonas KoMo 1:35:19.3 20
108 2102 Hanni Toomas 1:35:21.1 55
109 2157 Prüüs Ants 1:35:54.4 56
110 2066 Suuroja Siim Kose Suusaklubi 1:37:05.3 21
111 2044 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 1:37:20.5 22
112 2183 Veermets Urmas 1:37:21.1 57
113 2073 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 1:37:26.0 23
114 2071 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 1:37:28.6 24
115 2144 Mälgand Ahti 1:37:44.8 58
116 2196 Germane Ulla 1:37:47.0 6
117 2154 Pitk Indrek 1:37:52.4 59
118 2103 Hannilo Raido ILOPRINT Team 1:37:59.4 60
119 2142 Merilaht Raigo 1:38:03.2 61
120 2178 Tootsman Andres Falck Lõuna-Eesti 1:38:11.8 62
121 2209 Kull Anna-Liisa Väike-Maarja 1:38:12.4 7
122 2141 Martin Roman 1:38:29.0 63
123 2104 Hansen Peep 1:38:56.3 64
124 2203 Kender Teele 1:39:09.0 8
125 2089 Valk Selin Rakvere 1:39:29.4 6
126 2060 Raud Mikk 1:39:34.0 25
127 2161 Rahumeel Viktor 1:39:40.8 65
128 2122 Kopp Meelis 1:39:59.1 66
129 2068 Tarvis Peeter KoMo 1:40:12.9 26
130 2140 Mark Kaiko 1:40:22.1 67
131 2273 Puusepp Henry 1:40:22.3 27
132 2270 Järve Mihkel 1:40:44.9 68
133 2118 Klettenberg Ivo 1:41:04.9 69
134 2137 Luhaväli Meelis ILOPRINT Team 1:41:24.1 70
135 2326 Kruuse Urmas 1:43:17.8 76
136 2156 Prits Ahti 1:41:31.5 71
137 2233 Randoja Renda Falck Lõuna-Eesti 1:41:32.5 9
138 2272 Rodi Arvo 1:42:22.5 72
139 2111 Kala Urmas 1:42:29.0 73
140 2127 Lainoja Toomas 1:42:32.1 74
141 2023 Smidt Teet Kesko Agro 1:43:13.0 24
142 2094 Aruvald Peeter 1:43:13.6 75
143 2165 Ristimets Hillar 1:43:33.1 77
144 2130 Lehes Meelis 1:43:34.1 78
145 2269 Aliks Juris 1:44:01.2 79
146 2214 Liiv Mari-Liis VTO 1:44:04.2 10
147 2185 Viskov Imre 1:44:50.4 80
148 2115 Kerner Tõnis 1:45:05.6 81
149 2277 Kiskonen Merle 1:45:22.4 11
150 2078 Bernane Herta 1:45:27.1 7
151 2257 Rähn Silver TÜSK 1:45:50.7 82
152 2261 Moisto Terje 1:46:17.0 12
153 2107 Jakobson Ain 1:46:42.4 83
154 2232 Plees Rebeka 1:46:46.9 13
155 2124 Kõrgvee Urmas 1:47:42.1 84
156 2239 Salumets Aivi 1:48:28.9 14
157 2255 Vürst Monica 1:49:04.5 15
158 2169 Sikk Kuldar Elva Autospordiklubi 1:49:04.9 85
159 2105 Ilves Evar Tartu Ülikooli Spordiklubi 1:49:09.4 86
160 2194 Ein Riina Siemens 1:49:19.3 16
161 2228 Pajur Ly 1:49:20.1 17
162 2180 Tuudelepp Elmar 1:49:46.4 87
163 2125 Laarmann Paavo 1:50:00.8 88
164 2054 Neumann Andres 1:50:01.6 28
165 2206 Konso Ave 1:50:18.8 18
166 2148 Neumann Tauno 1:50:23.1 89
167 2217 Maidla Annela 1:50:33.3 19
168 2264 Kuusik Gaily 1:50:50.0 20
169 2113 Kangro Kalev 1:51:37.5 90
170 2227 Nõukas Hanka 1:51:49.4 21
171 2117 Klaus Jaanus 1:53:23.6 91
172 2090 Virkus Katrel Jõhvi RK 1:53:24.5 8
173 2226 Neumann Tiina 1:53:32.4 22
174 2243 Sootla Ivika 1:54:24.3 23
175 2223 Miiter Kristi 1:54:47.3 24
176 2150 Okladnikov Jevgeni Eesti Raudtee 1:55:10.1 92
177 2084 Pärnik Piret Tartu Suusaklubi 1:55:16.1 9
178 2182 Vaiknemets Jaak 1:55:42.6 93
179 2136 Loogus Tarmo Perearstikeskus.ee 1:55:56.2 94
180 2237 Saarna Margit 1:56:00.2 25
181 2155 Polikarpus Mart 1:56:07.1 95
182 2204 Kiidjärv Reet 1:56:09.5 26
183 2152 Parkel Ago 1:56:36.6 96
184 2077 Arus Hanna Karolina 1:56:44.9 10
185 2236 Räitsak Moonika Kohtla-Nõmme spordiklubi 1:56:57.2 27
186 2197 Grünberg Eliina 1:57:28.3 28
187 2205 Kimber Lea ILOPRINT Team 1:57:41.9 29
188 2045 Koosa Kasper 1:57:52.4 29
189 2121 Koosa Marko 1:57:53.1 97
190 2184 Veesalu Raul 1:58:10.3 98
191 2234 Reissaar Triinu 1:58:10.8 30
192 2063 Saarnits Sten Põlva Serviti 1:58:17.9 30
193 2219 Martin Pille 1:58:19.6 31
194 2099 Ehaste Hillar 1:58:40.0 99
195 2211 Kõrgvee Laura 1:58:54.7 32
196 2213 Leppik Leane 1:59:05.8 33
197 2200 Jaani Piret Elva Autospordiklubi 1:59:05.8 34
198 2245 Sutt Eleri Rand ja Tuulberg 1:59:49.0 35
199 2216 Maalmeister Margit 1:59:49.6 36
200 2242 Sootla Evelin 1:59:50.9 37
201 2259 Reinmäe Heli 2:00:06.9 38
202 2171 Soots Indrek 2:00:07.3 100
203 2058 Pärn Sander Elva Autospordiklubi 2:00:41.8 31
204 2047 Kruuda Karl Elva Autospordiklubi 2:00:41.8 32
205 2176 Toots Richard Elva Autospordiklubi 2:00:42.0 101
206 2046 Kristal Kaspar Cosmos 2:00:51.1 33
207 2222 Miiter Arlika 2:01:10.6 39
208 2119 Kompus Kaido 2:01:31.0 102
209 2240 Seer Tiia 2:01:55.1 40
210 2189 Adder Irja 2:02:20.9 41
211 2003 Arumägi Anti 2:02:34.5 25
212 2191 Berning Janika 2:04:13.3 42
213 2210 Kuusik Jaanika 2:04:14.2 43
214 2246 Tamm Kristiina 2:04:19.5 44
215 2260 Isberg Anu 2:05:17.5 45
216 2278 Koppel Hans 2:06:44.3 34
217 2215 Luhaväli Katrin ILOPRINT Team 2:07:31.0 46
218 2088 Tootsmann Kertu 2:07:46.7 11
219 2179 Tootsmann Toomas 2:07:47.7 103
220 2076 Väärtmaa Tambet 2:07:47.7 35
221 2254 Väärtmaa Terje 2:07:52.0 47
222 2040 Kangro Kristjan Siili palliklubi 2:09:09.6 36
223 2199 Hallikas Kärt 2:09:35.3 48
224 2019 Raid Paul 2:09:43.8 26
225 2258 Rander Martin 2:11:20.8 37
226 2249 Toompere Tuuli Rästik 2:11:42.3 49
227 2172 Takk Jaak Elioni SK 2:12:01.3 104
228 2181 Uudeküll Teet 2:14:35.9 105
229 2208 Kruusvee Kadri 2:16:15.5 50
230 2281 Remmelg Rain 2:16:17.3 27
231 2280 Remmelg Kalmer 2:16:17.7 106
232 2145 Mölder Aare 2:17:25.6 107
233 2276 Käit Heiki 2:21:33.7 38
234 2087 Sild Kateriin 2:24:33.6 12
235 2267 Kangur Tarmo 2:25:19.8 108
236 2268 Simson Kai 2:26:26.8 51
237 2241 Sild Kaie 2:26:38.3 52
238 2238 Salk Ingrid 2:26:40.5 53
239 2082 Lepiksaar Mirjam 2:32:41.9 13
240 2248 Toom Mirel 2:35:16.4 54
241 2275 Käit Elise 2:36:01.4 14
242 2229 Palu Virve 2:37:28.1 55
243 2231 Peterson Karina 2:38:50.3 56
244 2080 Laikoja Helen 2:43:37.9 15
245 2202 Kender Triinu 2:46:55.0 57
246 2212 Lepiksaar Tiiu 2:51:07.2 58
247 2201 Kangro Mairis 3:04:31.6 60
248 2266 Kangur Kairi 3:04:31.6 59
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE