estenglv
WAP version
Login form
RSS
Rõuge rattamaratonil näitas teravaimat jalga Caspar Austa 18.05.2009 (2)
Laupäeval Rõuges toimunud Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja teine etapp tõi vaatamata jahedale ilmale Kagu-Eesti mägisele maastikule ennast proovile panema üle pooleteise tuhande ratturi ...
Rõuge Rattamaratoni rajal turgutab võistlejaid “Trehvämi Rõugõn” toitlustuspunkt 15.05.2009 (2)
Rõuge Rattamaratonist osavõtjaid kostitakse järjekordselt omanäolise toitlustuspunktiga “Trehvämi Rõugõn”.
Rõuge Rattamaratoni järelüritusena toimub 17. mail Rõuge Mägirattasprint 12.05.2009 (0)
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse pühapäeval, 10. mail 08.05.2009 (0)
EEC 2. etapi Rõuge Rattamaratoni rada sai tähistuse 05.05.2009 (0)
Rõuge 59 km
Rõuge 36 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.05.2009
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km start kell 12:00
Poolmaraton 36 km start kell 13:20-13:30
Lastesõidud stardid alates kell 12:10
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  

Käesoleval hooajal on soovitatav ja lubatud kiibikinnitus jalgratta esihargile vastavalt fotol näidatule
 kiibikinnitus_r.jpg

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD 2009 RÕUGE 2008
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg 1 Koht v.k. PKT    
1 3 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:04:42 01:02:37 1 1500 Sportfoto Diploma
2 1 Oras Allan Rietumu Banka-Riga 02:04:49 01:02:38 2 1495 Sportfoto Diploma
3 4 Selder Taavi Rietumu Banka-Riga 02:04:54 01:02:36 3 1492 Sportfoto Diploma
4 2 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:05:13 01:02:36 1 1490 Sportfoto Diploma
5 7 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 02:05:46 01:02:37 4 1489 Sportfoto Diploma
6 997 Kriit Kalle FIXUS SPORT 02:07:06 01:02:42 5 1488 Sportfoto Diploma
7 6 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:07:08 01:02:40 6 1487 Sportfoto Diploma
8 8 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 02:07:15 01:02:39 7 1486 Sportfoto Diploma
9 19 Rezins Janis Rietumu Banka-Riga 02:08:43 01:02:41 1 1485 Sportfoto Diploma
10 24 Jõessar Janari-Joel VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:09:48 01:02:40 2 1484 Sportfoto Diploma
11 5 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 02:09:53 01:02:40 2 1483 Sportfoto Diploma
12 1015 Sorokin Dimitriy Rietumu Banka-Riga 02:10:14 01:03:51 8 1482 Diploma
13 9 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:10:58 01:03:02 9 1481 Diploma
14 27 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:11:09 01:04:07 3 1480 Sportfoto Diploma
15 23 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:11:15 01:04:06 10 1479 Diploma
16 44 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:11:41 01:04:50 11 1478 Sportfoto Diploma
17 14 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:11:42 01:04:09 12 1477 Sportfoto Diploma
18 67 Bekmanis Indulis Rietumu Banka-Riga 02:12:29 01:04:47 4 1476 Sportfoto Diploma
19 21 Tuisk Priit Hawaii Express Team 02:12:56 01:05:05 13 1475 Sportfoto Diploma
20 10 Puu Henno FIXUS SPORT 02:13:08 01:05:04 14 1474 Sportfoto Diploma
21 51 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:13:12 01:05:06 15 1473 Sportfoto Diploma
22 37 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:13:12 01:05:08 3 1472 Sportfoto Diploma
23 35 Schumann Riivo FIXUS SPORT 02:13:22 01:05:07 16 1471 Sportfoto Diploma
24 53 Pruus Peeter KoMo 02:13:26 01:05:05 5 1470 Sportfoto Diploma
25 22 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:13:46 01:04:55 17 1469 Sportfoto Diploma
26 56 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:14:16 01:05:19 18 1468 Sportfoto Diploma
27 12 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:14:19 01:04:48 6 1467 Sportfoto Diploma
28 31 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:14:41 01:05:18 1 1466 Sportfoto Diploma
29 11 Olle Raul Amserv Toyota Team 02:14:54 01:04:07 4 1465 Sportfoto Diploma
30 55 Berkis Valdis Rietumu Banka-Riga 02:15:06 01:06:13 7 1464 Sportfoto Diploma
31 26 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:15:22 01:04:53 19 1463 Sportfoto Diploma
32 38 Kopli Tarmo Hawaii Express Team 02:15:31 01:05:20 20 1462 Sportfoto Diploma
33 30 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:15:49 01:06:13 21 1461 Sportfoto Diploma
34 18 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 02:15:52 01:06:09 22 1460 Sportfoto Diploma
35 73 Veelmaa Taavi !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:15:55 01:06:08 8 1459 Sportfoto Diploma
36 47 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:15:57 01:06:11 2 1458 Sportfoto Diploma
37 998 Prous Priit SPORDIPARTNER 02:16:10 01:06:11 23 1457 Sportfoto Diploma
38 48 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:16:19 01:06:29 5 1456 Sportfoto Diploma
39 59 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:16:23 01:07:12 24 1455 Sportfoto Diploma
40 75 Kask Jaanus 02:16:24 01:06:43 25 1454 Sportfoto Diploma
41 33 Kirsipuu Toomas CFC 02:16:27 01:07:10 6 1453 Sportfoto Diploma
42 29 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 02:16:32 01:06:30 26 1452 Sportfoto Diploma
43 74 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB 2 02:16:45 01:06:32 27 1451 Sportfoto Diploma
44 45 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:16:49 01:05:02 7 1450 Sportfoto Diploma
45 65 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:17:02 01:05:14 28 1449 Sportfoto Diploma
46 41 Öpik Oliver velo clubbers 02:17:12 01:08:48 29 1448 Diploma
47 69 Pajur Rivo velo clubbers 02:17:29 01:07:09 30 1447 Sportfoto Diploma
48 114 Himma Martti Extreme Sport ZZK 02:18:35 01:05:03 31 1446 Sportfoto Diploma
49 62 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:18:38 01:06:31 32 1445 Sportfoto Diploma
50 89 Rattur Rajko SK Serviti 02:18:39 01:07:15 33 1444 Sportfoto Diploma
51 28 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:19:10 01:07:14 34 1443 Sportfoto Diploma
52 1103 Andrijanovs Reinis NN Sporta Klubs 02:19:13 01:05:11 9 1442 Sportfoto Diploma
53 999 Põvvat Rainer TÜASK 02:19:17 01:06:41 35 1441 Sportfoto Diploma
54 68 Abel Indrek SPORDIPARTNER 02:19:21 01:07:36 36 1440 Sportfoto Diploma
55 64 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:19:29 01:07:09 8 1439 Sportfoto Diploma
56 50 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:19:33 01:06:39 37 1438 Sportfoto Diploma
57 66 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:19:43 01:06:53 10 1437 Sportfoto Diploma
58 49 Birkentals Mareks EthicSport SEB Priekuli 02:20:01 01:08:06 38 1436 Sportfoto Diploma
59 104 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:20:17 01:07:35 11 1435 Sportfoto Diploma
60 17 Knostenbergs Toms Smiltene 02:20:20 01:07:09 12 1434 Sportfoto Diploma
61 82 Rubiks Janis Valmiera - Ripo autocentrs 02:20:35 01:08:50 13 1433 Sportfoto Diploma
62 87 Roskoss Janis Smiltene 02:20:39 01:08:10 39 1432 Sportfoto Diploma
63 63 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:20:43 01:07:15 40 1431 Sportfoto Diploma
64 70 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:20:48 01:08:09 41 1430 Sportfoto Diploma
65 54 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:21:04 01:06:43 14 1429 Sportfoto Diploma
66 1093 Roonet Risto CRAFT 02:21:06 01:08:41 42 1428 Sportfoto Diploma
67 52 Laanela Danek 02:21:10 01:07:30 43 1427 Sportfoto Diploma
68 106 Ilves Sven Investment Agency Pro Team 02:21:27 01:10:17 15 1426 Sportfoto Diploma
69 77 Viljus Ivo Westline Team I 02:21:37 01:08:17 9 1425 Sportfoto Diploma
70 168 Roose Riivo 02:21:44 01:08:13 16 1424 Sportfoto Diploma
71 85 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:22:08 01:10:41 3 1423 Sportfoto Diploma
72 100 Hussar Aimar Areal Team 02:22:12 01:09:08 44 1422 Sportfoto Diploma
73 90 Baranovskis Guntars Smiltene 02:22:31 01:07:13 10 1421 Sportfoto Diploma
74 32 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:22:35 01:07:57 11 1420 Sportfoto Diploma
75 60 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:22:46 01:08:14 45 1419 Sportfoto Diploma
76 113 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:22:55 01:10:46 46 1418 Sportfoto Diploma
77 110 Rebane Meelis Mavic 02:23:03 01:08:10 47 1417 Sportfoto Diploma
78 83 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 02:23:04 01:09:23 4 1416 Sportfoto Diploma
79 109 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:23:06 01:09:46 48 1415 Sportfoto Diploma
80 57 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:23:07 01:08:40 49 1414 Sportfoto Diploma
81 88 Karro Margus Tartu SK VELO 02:23:07 01:10:22 50 1413 Sportfoto Diploma
82 115 Eiduka Ivanda Rietumu Banka-Riga 02:23:10 01:10:15 1 1412 Sportfoto Diploma
83 72 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:23:14 01:10:17 17 1411 Sportfoto Diploma
84 92 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:23:16 01:08:40 51 1410 Sportfoto Diploma
85 121 Reinpõld Risto Skype 02:23:31 01:10:29 52 1409 Sportfoto Diploma
86 42 Saar Raido Jalgrattaklubi VIKO 02:23:44 01:06:45 18 1408 Sportfoto Diploma
87 84 Pallo Rait Mavic 02:23:58 01:09:45 53 1407 Sportfoto Diploma
88 112 Raja Aigar Westline Team I 02:24:20 01:10:16 54 1406 Sportfoto Diploma
89 124 Oppi Art CC ROTA MOBILIS 02:24:22 01:10:18 55 1405 Sportfoto Diploma
90 136 Pani Marek 02:24:32 01:10:13 56 1404 Sportfoto Diploma
91 107 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:24:36 01:11:08 57 1403 Sportfoto Diploma
92 93 Sars Martins Mezmalas MTB 02:24:37 01:08:42 19 1402 Sportfoto Diploma
93 142 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:24:38 01:11:02 58 1401 Sportfoto Diploma
94 378 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:24:43 01:12:02 59 1400 Diploma
95 137 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:24:48 01:11:15 60 1399 Sportfoto Diploma
96 191 Apivala Juss Mavic 02:25:00 01:10:26 61 1398 Sportfoto Diploma
97 203 Lapshin Vladimir Assa Kesoro 02:25:15 01:11:42 62 1397 Sportfoto Diploma
98 138 Rumberg Tambet ARCTIC SPORT CLUB 2 02:25:22 01:11:09 63 1396 Sportfoto Diploma
99 185 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 02:25:24 01:10:51 64 1395 Sportfoto Diploma
100 135 Kannel Alari Kiirrong 02:25:26 01:10:34 12 1394 Sportfoto Diploma
101 1095 Eilo Siim Spordiklubi Rakke/FUJI 02:25:29 01:11:33 20 1393 Sportfoto Diploma
102 129 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi I 02:25:52 01:10:46 65 1392 Sportfoto Diploma
103 189 Tillemann Taikki velo clubbers 02:25:57 01:11:51 66 1391 Sportfoto Diploma
104 354 Kukrus Martin Tartu SK VELO 02:26:07 01:12:01 21 1390 Sportfoto Diploma
105 98 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:26:14 01:10:24 13 1389 Sportfoto Diploma
106 80 Vähi Jaagup Tartu SK VELO 02:26:18 01:09:24 67 1388 Sportfoto Diploma
107 128 Haugas Margus 02:26:21 01:11:45 68 1387 Sportfoto Diploma
108 16 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:26:31 01:16:36 14 1386 Sportfoto Diploma
109 95 Pesor Kaido KoMo 02:26:38 01:10:58 69 1385 Sportfoto Diploma
110 116 Laanemets Raivo 02:27:10 01:10:25 15 1384 Sportfoto Diploma
111 119 Salumäe Priit Hawaii Express Team 02:27:13 01:10:06 16 1383 Sportfoto Diploma
112 131 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:27:15 01:10:57 70 1382 Sportfoto Diploma
113 103 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:27:18 01:11:48 2 1381 Sportfoto Diploma
114 78 Mets Are Cosmos Team 02:27:34 01:08:46 1 1380 Sportfoto Diploma
115 163 Lipp Sulev ProShop.ee 02:27:38 01:11:41 71 1379 Sportfoto Diploma
116 140 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:27:44 01:11:50 72 1378 Sportfoto Diploma
117 145 Kand Peeter 02:27:52 01:12:07 17 1377 Sportfoto Diploma
118 144 Saarna Rivo ProShop.ee 02:27:54 01:12:03 73 1376 Sportfoto Diploma
119 81 Lipp Aivar STR 02:27:54 01:11:44 74 1375 Sportfoto Diploma
120 227 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 02:28:12 01:11:16 75 1374 Sportfoto Diploma
121 101 Aasla Meelis FIXUS SPORT 02:28:13 01:11:41 76 1373 Sportfoto Diploma
122 165 Tallo Toivo SK Saarde 02:28:38 01:10:33 18 1372 Sportfoto Diploma
123 170 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:28:47 01:12:53 77 1371 Sportfoto Diploma
124 188 Hussar Kaidar 02:28:55 01:12:33 78 1370 Sportfoto Diploma
125 156 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:29:02 01:12:05 5 1369 Sportfoto Diploma
126 221 Nõmm Margus Ise enda eest 02:29:11 01:12:38 79 1368 Sportfoto Diploma
127 76 Põldma Tõnu 02:29:31 01:12:15 19 1367 Sportfoto Diploma
128 127 Sööt Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:29:35 01:10:19 80 1366 Sportfoto Diploma
129 172 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:29:38 01:12:00 20 1365 Sportfoto Diploma
130 171 Evarts Romans 4EVER/SK Mezaparks 02:29:54 01:13:57 81 1364 Sportfoto Diploma
131 183 Veri Aivar 02:29:55 01:11:17 21 1363 Sportfoto Diploma
132 224 Vidder Kristjan KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:29:58 01:12:29 6 1362 Sportfoto Diploma
133 99 Põld Ivo Cosmos Team 02:29:59 01:11:50 22 1361 Sportfoto Diploma
134 125 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:30:00 01:12:52 23 1360 Sportfoto Diploma
135 132 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 02:30:01 01:12:48 7 1359 Sportfoto Diploma
136 122 Tupits Ivo 02:30:01 01:12:10 24 1358 Sportfoto Diploma
137 179 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:30:16 01:12:15 82 1357 Sportfoto Diploma
138 212 Rodendau Janno SK Vargamäe 02:30:18 01:13:24 83 1356 Sportfoto Diploma
139 130 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:30:22 01:11:24 84 1355 Sportfoto Diploma
140 139 Aibast Erik ProShop.ee 02:30:22 01:13:28 85 1354 Sportfoto Diploma
141 118 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:30:24 01:11:58 25 1353 Sportfoto Diploma
142 320 Leigri Mehis KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:30:28 01:13:06 22 1352 Sportfoto Diploma
143 209 Homutov Valeri 02:30:34 01:13:59 86 1351 Sportfoto Diploma
144 133 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:30:39 01:12:55 87 1350 Sportfoto Diploma
145 108 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team 02:30:52 01:11:20 88 1349 Sportfoto Diploma
146 197 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:30:59 01:13:59 89 1348 Sportfoto Diploma
147 182 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:31:07 01:13:07 90 1347 Sportfoto Diploma
148 151 Õun Valdur 02:31:40 01:12:28 91 1346 Diploma
149 126 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:31:42 01:14:27 26 1345 Sportfoto Diploma
150 158 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:31:50 01:12:51 92 1344 Sportfoto Diploma
151 343 Naumov Aleksei Assa Kesoro 02:32:12 01:11:19 93 1343 Sportfoto Diploma
152 242 Kristal Tõnis Cosmos 02:32:27 01:14:00 27 1342 Sportfoto Diploma
153 184 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:32:38 01:14:21 94 1341 Sportfoto Diploma
154 186 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:32:43 01:14:13 95 1340 Sportfoto Diploma
155 148 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum I 02:32:45 01:13:40 96 1339 Sportfoto Diploma
156 177 Einroos Raino 02:32:49 01:14:00 28 1338 Sportfoto Diploma
157 199 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:32:51 01:14:05 97 1337 Sportfoto Diploma
158 226 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:32:52 01:11:52 23 1336 Sportfoto Diploma
159 233 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:32:59 01:14:17 98 1335 Sportfoto Diploma
160 123 Juronen Pertti Hawaii Express Team 02:33:02 01:13:01 99 1334 Sportfoto Diploma
161 236 Iljenko Andrejs Smiltene 02:33:12 01:15:31 29 1333 Sportfoto Diploma
162 150 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:33:18 01:16:00 100 1332 Sportfoto Diploma
163 134 Arumägi Anti CFC 02:33:31 01:13:30 24 1331 Sportfoto Diploma
164 117 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:33:36 01:10:51 30 1330 Sportfoto Diploma
165 164 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:33:57 01:14:46 31 1329 Sportfoto Diploma
166 330 Raize Janis Mežmalas MTB 02:34:02 01:13:56 8 1328 Sportfoto Diploma
167 192 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:34:19 01:14:20 32 1327 Sportfoto Diploma
168 193 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:34:46 01:13:08 33 1326 Sportfoto Diploma
169 1098 Parv Oliver TÜ Ask 02:34:52 01:14:19 9 1325 Sportfoto Diploma
170 79 Magus Margus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:35:04 01:15:15 25 1324 Sportfoto Diploma
171 263 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:35:13 01:16:06 101 1323 Sportfoto Diploma
172 232 Vilums Guntis Smiltene 02:35:20 01:14:58 2 1322 Sportfoto Diploma
173 279 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:35:24 01:13:40 34 1321 Sportfoto Diploma
174 86 Raag Kaupo velo clubbers 02:35:30 01:12:04 102 1320 Sportfoto Diploma
175 332 Eilo Enno Spordiklubi Rakke/FUJI 02:35:35 01:15:45 35 1319 Diploma
176 217 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 02:35:48 01:15:44 36 1318 Sportfoto Diploma
177 208 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:35:51 01:16:24 37 1317 Sportfoto Diploma
178 272 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:35:54 01:15:32 3 1316 Diploma
179 176 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:35:57 01:14:31 38 1315 Sportfoto Diploma
180 202 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:35:59 01:15:51 103 1314 Sportfoto Diploma
181 223 Kazainis Viesturs 02:36:21 01:15:14 39 1313 Sportfoto Diploma
182 190 Kozilans Guntis RK Velo 02:36:32 01:14:53 40 1312 Sportfoto Diploma
183 230 Tamm Bruno 02:36:50 01:14:56 104 1311 Sportfoto Diploma
184 358 Verbu Jaano Vooremaa Centrum II 02:36:57 01:16:16 105 1310 Sportfoto Diploma
185 249 Kotov Raul velo clubbers 02:37:05 01:16:41 41 1309 Diploma
186 366 Ambainis Aigars EthicSport SEB PriekuÄi 02:37:09 01:16:33 42 1308 Sportfoto Diploma
187 169 Tõnov Tõnu SPORDIPARTNER 02:37:11 01:11:58 106 1307 Sportfoto Diploma
188 205 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:37:15 01:15:11 107 1306 Sportfoto Diploma
189 174 Danilas Meelis 02:37:17 01:16:02 43 1305 Sportfoto Diploma
190 1034 Lond Rain Rulluisuklubi ABEC 02:37:25 01:14:08 108 1304 Sportfoto Diploma
191 228 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:37:28 01:16:07 109 1303 Sportfoto Diploma
192 305 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:37:29 01:16:42 110 1302 Sportfoto Diploma
193 219 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:37:31 01:16:22 111 1301 Sportfoto Diploma
194 210 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:37:31 01:15:55 112 1300 Sportfoto Diploma
195 318 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 02:37:38 01:17:07 44 1299 Sportfoto Diploma
196 251 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:37:45 01:16:56 4 1298 Sportfoto Diploma
197 218 Rooberg Jorma CFC 02:38:06 01:14:46 26 1297 Sportfoto Diploma
198 280 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:38:07 01:16:40 113 1296 Sportfoto Diploma
199 196 Arak Anti Mavic 02:38:27 01:11:40 114 1295 Sportfoto Diploma
200 253 Orgla Maario 02:38:45 01:16:35 115 1294 Sportfoto Diploma
201 243 Trepp Janek 02:39:00 01:15:12 116 1293 Sportfoto Diploma
202 152 Ojaver Siim EHTE 02:39:03 01:18:56 117 1292 Sportfoto Diploma
203 278 Joandi Tõiv Cosmos Team 02:39:06 01:16:15 45 1291 Sportfoto Diploma
204 1104 Zemitis Martins Rietumu Banka 02:39:14 01:14:07 118 1290 Sportfoto Diploma
205 260 Puhke Peeter Ambla SK 02:39:15 01:17:31 46 1289 Sportfoto Diploma
206 312 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 02:39:21 01:15:07 10 1288 Sportfoto Diploma
207 173 Talu Priit Westline Team I 02:39:23 01:13:24 119 1287 Diploma
208 254 Järveoja Jaanus TÜSK 02:39:23 01:17:32 47 1286 Sportfoto Diploma
209 285 Krantsiveer Janno 02:39:24 01:17:18 120 1285 Sportfoto Diploma
210 248 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:39:33 01:16:10 121 1284 Sportfoto Diploma
211 297 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:39:37 01:16:23 122 1283 Sportfoto Diploma
212 386 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:39:37 01:11:47 123 1282 Sportfoto Diploma
213 292 Puusepp Kaito Westline Team III 02:39:41 01:17:09 124 1281 Sportfoto Diploma
214 355 Tinno Margus velo clubbers 02:39:44 01:17:39 125 1280 Sportfoto Diploma
215 281 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:39:55 01:15:52 126 1279 Diploma
216 276 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:39:59 01:18:24 127 1278 Sportfoto Diploma
217 180 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi I 02:40:05 01:17:04 128 1277 Sportfoto Diploma
218 321 Olle Kert 02:40:14 01:16:36 129 1276 Sportfoto Diploma
219 1004 Kelk Kristjan 02:40:16 01:16:18 11 1275 Sportfoto Diploma
220 654 Pindis Toomas Haanja Rattaklubi 02:40:17 01:18:34 130 1274 Sportfoto Diploma
221 315 Tarvis Peeter KoMo 02:40:19 01:18:14 5 1273 Sportfoto Diploma
222 372 Laaniste Andres Koeru SK 02:40:19 01:19:29 131 1272 Sportfoto Diploma
223 269 Kriisa Helar 02:40:22 01:17:34 132 1271 Sportfoto Diploma
224 261 Soome Raul Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:40:26 01:18:36 133 1270 Sportfoto Diploma
225 287 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 02:40:28 01:16:44 48 1269 Sportfoto Diploma
226 267 Soonets Art Haanja RK 02:40:36 01:18:32 49 1268 Sportfoto Diploma
227 257 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:40:37 01:17:26 134 1267 Sportfoto Diploma
228 363 Sauga Indrek VBH 02:40:43 01:17:58 135 1266 Sportfoto Diploma
229 225 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:40:43 01:17:37 50 1265 Sportfoto Diploma
230 307 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:40:44 01:15:53 136 1264 Sportfoto Diploma
231 309 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:40:50 01:16:42 137 1263 Sportfoto Diploma
232 373 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:41:06 01:18:57 138 1262 Sportfoto Diploma
233 357 Kerner Argo 02:41:25 01:18:39 51 1261 Sportfoto Diploma
234 240 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:41:31 01:18:46 27 1260 Sportfoto Diploma
235 347 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:41:35 01:16:25 6 1259 Sportfoto Diploma
236 283 Veski Tanel UMMISJALU 02:41:41 01:19:04 139 1258 Sportfoto Diploma
237 111 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:41:48 01:15:10 140 1257 Sportfoto Diploma
238 277 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:42:06 01:17:36 141 1256 Sportfoto Diploma
239 322 Asmus Hans Team Mahe 02:42:16 01:17:59 52 1255 Sportfoto Diploma
240 415 Sirvel Margus 02:42:21 01:19:52 142 1254 Sportfoto Diploma
241 271 Israel Olavi HVSK TEAM 02:42:23 01:17:06 143 1253 Sportfoto Diploma
242 367 Soodla Kristjan Amserv Toyota Team 02:42:25 01:18:25 144 1252 Sportfoto Diploma
243 255 Uudam Margus Anaconda of Elbonia 02:42:28 01:20:04 145 1251 Sportfoto Diploma
244 300 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:42:34 01:20:27 146 1250 Sportfoto Diploma
245 97 Kuhi Rainer Skype 02:42:39 01:16:27 147 1249 Sportfoto Diploma
246 308 Leppik Janec HVSK TEAM 02:42:44 01:18:20 148 1248 Sportfoto Diploma
247 295 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:42:46 01:17:58 149 1247 Sportfoto Diploma
248 317 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:42:47 01:18:00 150 1246 Sportfoto Diploma
249 395 Pärnamets Aivar 02:42:51 01:18:30 53 1245 Sportfoto Diploma
250 349 Leitane Mara 4EVER/SK Mezaparks 02:42:52 01:18:42 3 1244 Sportfoto Diploma
251 306 Krumins Ingus TREK-Philips 02:42:53 01:18:28 151 1243 Sportfoto Diploma
252 319 Kurg Rauno 02:42:55 01:17:14 152 1242 Sportfoto Diploma
253 311 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:43:00 01:20:30 54 1241 Sportfoto Diploma
254 162 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:43:04 01:16:51 12 1240 Sportfoto Diploma
255 244 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi II 02:43:05 01:13:05 28 1239 Sportfoto Diploma
256 259 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:43:09 01:18:22 55 1238 Sportfoto Diploma
257 348 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:43:16 01:19:53 153 1237 Sportfoto Diploma
258 381 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:43:17 01:18:43 154 1236 Sportfoto Diploma
259 288 Ever Riho Velo Clubbers 02:43:17 01:19:52 56 1235 Sportfoto Diploma
260 1051 Nerugals Viktors Omadus 02:43:19 01:21:05 155 1234 Sportfoto Diploma
261 1084 Sarakovs Renars Saulkrasti Lv 02:43:28 01:17:59 156 1233 Sportfoto Diploma
262 154 Suvi Kristjan velo clubbers 02:43:45 01:15:59 157 1232 Sportfoto Diploma
263 339 Kiigemägi Andres 02:43:49 01:20:02 7 1231 Sportfoto Diploma
264 264 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:43:53 01:18:31 158 1230 Sportfoto Diploma
265 379 Kimmel Kaarel Dilbert 02:44:10 01:19:07 159 1229 Sportfoto Diploma
266 446 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:44:26 01:21:51 160 1228 Diploma
267 166 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:45:06 01:16:54 161 1227 Sportfoto Diploma
268 299 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:45:09 01:19:43 162 1226 Sportfoto Diploma
269 266 Ozolins Uldis Valmiera - Ripo autocentrs 02:45:19 01:16:35 29 1225 Sportfoto Diploma
270 396 Ernits Ardu Vänta Aga 02:45:20 01:19:00 57 1224 Sportfoto Diploma
271 258 Tammemäe Joosep VILJANDI SUKL 02:45:24 01:20:32 30 1223 Sportfoto Diploma
272 326 Hutrov Rait 02:45:45 01:19:03 163 1222 Sportfoto Diploma
273 303 Meier Ergo 02:45:51 01:20:58 164 1221 Sportfoto Diploma
274 294 Kingo Priit Westline Team II 02:45:57 01:20:56 165 1220 Sportfoto Diploma
275 465 Kesküla Indrek Väike-Maarja RSK I 02:46:04 01:20:32 166 1219 Sportfoto Diploma
276 314 Anton Tair 02:46:12 01:19:47 167 1218 Sportfoto Diploma
277 456 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:46:19 01:20:40 168 1217 Sportfoto Diploma
278 206 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:46:19 01:20:38 58 1216 Sportfoto Diploma
279 375 Korts-Laur Raul Electrum 02:46:20 01:20:18 59 1215 Sportfoto Diploma
280 327 Pajus Rene xtri:m3 02:46:20 01:20:22 169 1214 Diploma
281 439 Heinmets Indrek JALAJÄLG 02:46:21 01:19:23 170 1213 Sportfoto Diploma
282 265 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 2 02:46:25 01:20:24 171 1212 Sportfoto Diploma
283 231 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:46:30 01:19:41 172 1211 Sportfoto Diploma
284 340 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:46:32 01:18:35 173 1210 Sportfoto Diploma
285 350 Popp Kristian Westline Team II 02:46:43 01:19:48 174 1209 Sportfoto Diploma
286 345 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:46:45 01:20:03 175 1208 Sportfoto Diploma
287 36 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum I 02:46:57 01:23:40 176 1207 Sportfoto Diploma
288 256 Säinast Mart 02:46:57 01:19:30 60 1206 Sportfoto Diploma
289 310 Valdner Marek BETA 02:47:02 01:20:56 177 1205 Sportfoto Diploma
290 1100 Pakulis Janis Ethic Sport SEP Priekuli 02:47:12 01:21:41 178 1204 Sportfoto Diploma
291 1005 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:47:17 01:12:54 31 1203 Sportfoto Diploma
292 215 Kanep Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 02:47:18 01:20:23 8 1202 Sportfoto Diploma
293 222 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:47:20 01:18:31 61 1201 Sportfoto Diploma
294 557 Altermann Madis Spordiklubi Rakke/FUJI 02:47:22 01:20:39 13 1200 Sportfoto Diploma
295 365 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:47:23 01:20:34 179 1199 Sportfoto Diploma
296 1008 Kõrran Timmo Chapter 11 02:47:25 01:20:01 180 1198 Sportfoto Diploma
297 275 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK I 02:47:29 01:17:41 181 1197 Sportfoto Diploma
298 411 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:47:30 01:21:17 62 1196 Sportfoto Diploma
299 360 Uustalu Ants 26 tolli 02:47:36 01:20:30 182 1195 Sportfoto Diploma
300 410 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:47:44 01:20:45 63 1194 Sportfoto Diploma
301 389 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:48:06 01:20:00 1 1193 Sportfoto Diploma
302 1003 Alamaa Siim-Erik Elion 02:48:06 01:19:53 14 1192 Diploma
303 391 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:48:08 01:20:25 183 1191 Sportfoto Diploma
304 353 Vahi Kunnar SK Jupo 02:48:15 01:20:17 184 1190 Sportfoto Diploma
305 517 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:48:22 01:21:49 185 1189 Sportfoto Diploma
306 473 Tabo Sandor Reola Gaas 02:48:23 01:21:29 186 1188 Sportfoto Diploma
307 495 Laur Anar TeamRide 2008 02:48:30 01:20:59 187 1187 Sportfoto Diploma
308 286 Undusk Martin EHTE 02:48:37 01:21:09 188 1186 Sportfoto Diploma
309 334 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:48:43 01:22:00 189 1185 Sportfoto Diploma
310 441 Venelaine Margus Tallegg 02:48:45 01:23:15 190 1184 Sportfoto Diploma
311 252 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:48:47 01:14:49 191 1183 Sportfoto Diploma
312 490 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:48:48 01:21:33 15 1182 Sportfoto Diploma
313 291 Angerma Meelis Chapter 11 02:48:50 01:19:46 192 1181 Sportfoto Diploma
314 198 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:48:54 01:21:20 193 1180 Sportfoto Diploma
315 293 Hürden Taivo 02:49:06 01:21:35 194 1179 Sportfoto Diploma
316 161 Laaniste Mart Ambla SK 02:49:29 01:18:00 195 1178 Sportfoto Diploma
317 246 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:49:46 01:16:34 64 1177 Sportfoto Diploma
318 418 Martson Andres 02:49:50 01:20:50 65 1176 Sportfoto Diploma
319 341 Aule Krister Chapter 11 02:49:55 01:21:48 196 1175 Sportfoto Diploma
320 352 Must Hannes 02:50:03 01:21:02 197 1174 Sportfoto Diploma
321 390 Vähi Markus 02:50:08 01:22:36 198 1173 Sportfoto Diploma
322 438 Kadai Martin Velonoid 02:50:16 01:23:39 199 1172 Sportfoto Diploma
323 452 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:50:18 01:21:38 200 1171 Diploma
324 427 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 02:50:21 01:21:36 201 1170 Sportfoto Diploma
325 362 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:50:26 01:22:26 202 1169 Sportfoto Diploma
326 325 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:50:27 01:21:22 66 1168 Sportfoto Diploma
327 377 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:50:27 01:23:18 203 1167 Sportfoto Diploma
328 351 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:50:30 01:21:56 204 1166 Sportfoto Diploma
329 539 Part Taavi 02:50:32 01:24:05 205 1165 Sportfoto Diploma
330 91 Rei Tarmo CFC 02:50:34 01:23:19 206 1164 Sportfoto Diploma
331 376 Konga Andrus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:50:35 01:21:11 207 1163 Sportfoto Diploma
332 201 Ladva Ailar JK Paralepa 02:50:36 01:13:03 208 1162 Sportfoto Diploma
333 356 Estermaa Ago SK Jupo 02:50:37 01:23:31 67 1161 Sportfoto Diploma
334 290 Joost Andres Vooremaa Centrum I 02:50:42 01:15:45 32 1160 Sportfoto Diploma
335 419 Helm Jaak Barrus 02:50:43 01:22:35 209 1159 Sportfoto Diploma
336 1047 Furmanis Maris Valmiera-Ripo autocentrs 02:50:46 01:23:07 210 1158 Sportfoto Diploma
337 313 Vilipõld Kristjan KJK 02:50:49 01:24:29 16 1157 Sportfoto Diploma
338 799 Hanhilahti Antti Team Trek Finland 02:50:55 01:24:43 211 1156 Sportfoto Diploma
339 404 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:51:19 01:22:43 2 1155 Sportfoto Diploma
340 520 Puhke Marcus 02:51:21 01:23:22 17 1154 Sportfoto Diploma
341 393 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:51:27 01:20:55 9 1153 Sportfoto Diploma
342 430 Tooming Taaniel 02:51:29 01:23:24 18 1152 Sportfoto Diploma
343 284 Meri Martin 21.cc 02:51:29 01:18:28 212 1151 Sportfoto Diploma
344 342 Jäetma Mikk 02:51:32 01:24:04 19 1150 Sportfoto Diploma
345 328 Orav Erki Vooremaa Centrum III 02:51:44 01:23:15 213 1149 Sportfoto Diploma
346 476 Järve Marek SPORDIPARTNER 02:51:53 01:23:11 214 1148 Sportfoto Diploma
347 412 Maalt Marko 02:51:56 01:23:21 68 1147 Sportfoto Diploma
348 234 Kollo Madis Nissan Pro Team 02:51:59 01:10:44 33 1146 Sportfoto Diploma
349 333 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:52:24 01:21:04 69 1145 Sportfoto Diploma
350 384 Mägi Arved 02:52:26 01:23:19 10 1144 Sportfoto Diploma
351 595 Talmet Indrek Haanja Rattaklubi 02:52:38 01:25:23 34 1143 Sportfoto Diploma
352 453 Eelma Tõnu 02:52:55 01:23:01 215 1142 Sportfoto Diploma
353 460 Otstavel Risto Scania Eesti AS 02:53:01 01:22:46 70 1141 Sportfoto Diploma
354 331 Aria Sven Lextrans 02:53:07 01:23:06 71 1140 Sportfoto Diploma
355 413 Puhke Rauno Ambla SK 02:53:14 01:23:56 35 1139 Sportfoto Diploma
356 364 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 02:53:17 01:23:06 216 1138 Sportfoto Diploma
357 449 Sammel Koit Cosmos Fun 02:53:24 01:23:10 72 1137 Sportfoto Diploma
358 1016 Rohelaan Ken 02:53:28 01:26:32 36 1136 Sportfoto Diploma
359 444 Koppel Mart SANGAR 02:53:35 01:22:23 73 1135 Sportfoto Diploma
360 216 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:53:38 01:15:56 217 1134 Sportfoto Diploma
361 388 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:53:44 01:23:16 218 1133 Sportfoto Diploma
362 335 Kuusiku Kaido 02:53:46 01:22:20 219 1132 Sportfoto Diploma
363 416 Reinik Vello 02:53:51 01:24:56 74 1131 Sportfoto Diploma
364 554 Liivas Ülar Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:54:13 01:24:15 220 1130 Diploma
365 383 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:54:16 01:24:39 75 1129 Sportfoto Diploma
366 338 Pallum Priit 02:54:17 01:23:21 221 1128 Sportfoto Diploma
367 431 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:54:19 01:23:27 4 1127 Sportfoto Diploma
368 268 Kiuru Väino LPSK 02:54:21 01:18:02 222 1126 Sportfoto Diploma
369 368 Luurmees Reigo 02:54:26 01:25:19 223 1125 Sportfoto Diploma
370 194 Kingo Gunnar Westline Team II 02:54:29 01:18:55 224 1124 Sportfoto Diploma
371 451 Zeisig Ivar SK Jupo 02:54:33 01:24:44 225 1123 Sportfoto Diploma
372 401 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:54:39 01:24:21 226 1122 Sportfoto Diploma
373 448 Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 02:54:42 01:27:57 37 1121 Sportfoto Diploma
374 329 Paas Ojari Team Combidek Logistika 02:54:44 01:23:16 227 1120 Sportfoto Diploma
375 472 Kull Martin 02:54:44 01:26:01 228 1119 Sportfoto Diploma
376 239 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 02:54:46 01:21:22 76 1118 Sportfoto Diploma
377 779 Looper Ero Haanja RK 02:54:47 01:28:23 229 1117 Sportfoto Diploma
378 426 Nikopensius Janos 02:54:48 01:25:37 230 1116 Sportfoto Diploma
379 674 Greenbaum Janno 02:54:51 01:26:15 231 1115 Sportfoto Diploma
380 440 Rassadkin Kalle SK Jupo 02:54:53 01:24:58 232 1114 Sportfoto Diploma
381 470 Joonas Juho Haanja RK 02:54:56 01:24:42 77 1113 Sportfoto Diploma
382 538 Maidla Margus TeamRide 2007 02:55:11 01:24:38 233 1112 Sportfoto Diploma
383 639 Aamisepp Andres 02:55:15 01:26:50 234 1111 Sportfoto Diploma
384 382 Männiste Marko JK Paralepa 02:55:17 01:21:32 235 1110 Sportfoto Diploma
385 588 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:55:18 01:24:40 3 1109 Sportfoto Diploma
386 429 Möldre Kert Westline Team III 02:55:18 01:24:09 78 1108 Sportfoto Diploma
387 398 Pletiens Ilgvars Smiltene 02:55:18 01:24:23 11 1107 Sportfoto Diploma
388 543 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:55:51 01:26:46 38 1106 Diploma
389 346 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:56:05 01:21:39 236 1105 Sportfoto Diploma
390 1096 Kamenik Egert 02:56:29 01:26:31 237 1104 Sportfoto Diploma
391 392 Rõngas Riho 02:56:44 01:21:28 238 1103 Sportfoto Diploma
392 399 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 02:56:48 01:24:02 239 1102 Sportfoto Diploma
393 466 Tähiste Tarmo 02:56:48 01:23:17 79 1101 Sportfoto Diploma
394 901 Bogdanov Risto Mudakarud 02:56:51 01:29:48 240 1100 Sportfoto Diploma
395 459 Lepik Urmas 02:56:51 01:23:05 241 1099 Sportfoto Diploma
396 571 Sigus Marko 02:56:52 01:25:22 242 1098 Sportfoto Diploma
397 1082 Lejins Martins Gerda Racing Team 02:56:54 01:25:11 243 1097 Sportfoto Diploma
398 425 Lopman Veiko sk velo 02:56:58 01:26:39 20 1096 Sportfoto Diploma
399 1113 Lanno Georg-Marten Proklubi 02:56:58 01:26:59 21 1095 Sportfoto Diploma
400 496 Päll Taavi 02:56:59 01:24:53 244 1094 Sportfoto Diploma
401 397 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:57:03 01:26:19 80 1093 Sportfoto Diploma
402 590 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:57:04 01:25:40 245 1092 Sportfoto Diploma
403 262 Lepasalu Laura Taaralinna Rattanaised 02:57:08 01:24:55 5 1091 Sportfoto Diploma
404 550 Hion Lars-Erik SK Velo 02:57:09 01:27:46 246 1090 Sportfoto Diploma
405 147 Reedi Peip Tartu SK VELO 02:57:10 01:16:39 81 1089 Sportfoto Diploma
406 385 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:57:13 01:21:16 22 1088 Sportfoto Diploma
407 409 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:57:15 01:27:13 247 1087 Sportfoto Diploma
408 534 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:57:24 01:25:04 23 1086 Sportfoto Diploma
409 526 Ernits Argo Westline Team III 02:57:26 01:27:04 248 1085 Sportfoto Diploma
410 420 Teppan Sten Raadio 2 02:57:30 01:25:13 249 1084 Sportfoto Diploma
411 535 Pedosk Künter Vooremaa Centrum II 02:57:38 01:26:58 250 1083 Sportfoto Diploma
412 485 Ots Silver Westline Team II 02:58:05 01:25:03 251 1082 Sportfoto Diploma
413 1110 Kollo Tiit 02:58:10 01:28:43 82 1081 Sportfoto Diploma
414 374 Kenk Janar 02:58:24 01:21:13 252 1080 Sportfoto Diploma
415 467 Elbrecht Erki xtri:m3 02:58:28 01:27:53 253 1079 Sportfoto Diploma
416 480 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:58:44 01:26:00 83 1078 Sportfoto Diploma
417 483 Salum Siim Enics 02:58:48 01:26:26 254 1077 Sportfoto Diploma
418 581 Kramm Raimo Westline Team I 02:58:49 01:26:13 255 1076 Sportfoto Diploma
419 445 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:58:51 01:26:14 256 1075 Sportfoto Diploma
420 497 Tallo Arvi sk saarde 02:58:58 01:26:33 257 1074 Sportfoto Diploma
421 565 Rist Daisi CFC 02:59:01 01:29:27 4 1073 Sportfoto Diploma
422 361 Nurm Maris Peugeot Naiskond 02:59:11 01:28:25 6 1072 Sportfoto Diploma
423 532 Randalainen Viktoria Skype 02:59:12 01:27:30 7 1071 Sportfoto Diploma
424 552 Press Toomas Rõuge Racing Team 02:59:20 01:27:20 258 1070 Sportfoto Diploma
425 1020 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 02:59:23 01:28:30 259 1069 Diploma
426 422 Mihhailov Roman 02:59:29 01:23:44 260 1068 Sportfoto Diploma
427 572 Kask Indrek 02:59:33 01:25:58 261 1067 Sportfoto Diploma
428 1045 Furmanis Andris Valmiera-Ripo autocentrs 02:59:37 01:29:00 262 1066 Sportfoto Diploma
429 522 Albri Kalev Nissan Pro Team 02:59:46 01:26:57 263 1065 Sportfoto Diploma
430 435 Oot Anti Extreme Sport 02:59:46 01:27:03 12 1064 Sportfoto Diploma
431 481 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 02:59:47 01:26:06 264 1063 Diploma
432 597 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:59:49 01:28:45 24 1062 Diploma
433 585 Keär Andres 02:59:59 01:24:41 84 1061 Diploma
434 677 Meitus Raivo 03:00:05 01:28:22 85 1060 Diploma
435 457 Rool Margus Hansura Racing Team 03:00:14 01:28:26 265 1059 Diploma
436 455 Truu Paavo Bauhof 03:00:15 01:25:17 266 1058 Diploma
437 728 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 03:00:21 01:28:04 13 1057 Diploma
438 428 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 03:00:22 01:24:47 14 1056 Diploma
439 414 Kivirüüt Margus SANGAR 03:00:28 01:23:10 267 1055 Sportfoto Diploma
440 489 Kalmus Rando HVSK TEAM 03:00:29 01:26:38 268 1054 Diploma
441 475 Metspalu Martin 03:00:38 01:26:52 269 1053 Diploma
442 423 Metsa Taivo 03:00:48 01:27:33 270 1052 Sportfoto Diploma
443 486 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 03:00:51 01:24:46 271 1051 Sportfoto Diploma
444 417 Merisaar Anto Lemps.ee 03:00:56 01:28:30 272 1050 Sportfoto Diploma
445 519 Toots Tanel 03:01:01 01:32:39 273 1049 Sportfoto Diploma
446 468 Irik Rein Cosmos Fun 03:01:05 01:27:31 15 1048 Sportfoto Diploma
447 540 Saetalu Andres BMSK 03:01:10 01:28:22 86 1047 Sportfoto Diploma
448 510 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 03:01:14 01:28:55 274 1046 Sportfoto Diploma
449 580 Krabi Taivo 03:01:24 01:29:04 87 1045 Sportfoto Diploma
450 433 Oja Jaan 03:01:38 01:27:14 16 1044 Sportfoto Diploma
451 569 Posti Veiko 03:02:13 01:28:42 275 1043 Sportfoto Diploma
452 500 Kuus Märt 03:02:21 01:25:02 276 1042 Sportfoto Diploma
453 706 Meier Heiki Grundfos 03:02:23 01:31:27 277 1041 Sportfoto Diploma
454 450 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 03:02:34 01:28:28 278 1040 Sportfoto Diploma
455 544 Kändmaa Kaido Jõelähtme SINGEL II 03:02:38 01:26:05 279 1039 Sportfoto Diploma
456 1101 Kelk Margus SK Velo 03:02:41 01:25:52 88 1038 Sportfoto Diploma
457 434 Kindel Kaido Väike-Maarja RSK I 03:02:55 01:26:16 280 1037 Diploma
458 607 Talsi Siim Eesti Energia Spordiklubi 03:03:03 01:30:17 281 1036 Sportfoto Diploma
459 600 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 03:03:05 01:27:18 282 1035 Sportfoto Diploma
460 1080 Lejins Andis Eliza Racing Team 03:03:11 01:28:39 89 1034 Sportfoto Diploma
461 504 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 03:03:14 01:26:31 283 1033 Sportfoto Diploma
462 513 Kabonen Tiit 03:03:16 01:28:47 90 1032 Sportfoto Diploma
463 717 Nõmm Andrus 03:03:31 01:30:27 284 1031 Sportfoto Diploma
464 464 Kivimäe Ivar Grundfos 03:03:32 01:30:21 285 1030 Sportfoto Diploma
465 458 Bauer Heigo Vennad-Dahl 03:03:36 01:25:25 91 1029 Sportfoto Diploma
466 380 Annuk Heiki Tartu SK VELO 03:03:42 01:28:24 92 1028 Sportfoto Diploma
467 608 Zigurs Didzis Ilzene 03:03:51 01:25:54 286 1027 Sportfoto Diploma
468 324 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 03:03:58 01:28:44 287 1026 Sportfoto Diploma
469 555 Kooskora Toomas 03:03:59 01:26:13 17 1025 Sportfoto Diploma
470 506 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 03:04:12 01:29:37 288 1024 Sportfoto Diploma
471 559 Einroos Urmas Anna Minna 03:04:21 01:28:50 289 1023 Sportfoto Diploma
472 516 Nõgols Eiko DeLaval 03:04:22 01:27:17 290 1022 Sportfoto Diploma
473 402 Kaur Väino 03:04:23 01:25:21 93 1021 Sportfoto Diploma
474 1043 Kull Erki Avera 03:04:25 01:32:13 291 1020 Sportfoto Diploma
475 537 Suurna Tõnu Ummisjalu 03:04:28 01:28:58 94 1019 Sportfoto Diploma
476 508 Vaher Kevin MisPassid 03:04:28 01:29:45 292 1018 Sportfoto Diploma
477 645 Talts Andri Squash to Olympics 03:04:35 01:28:08 293 1017 Sportfoto Diploma
478 620 Saksing Siim Chapter 11 03:04:45 01:28:07 294 1016 Sportfoto Diploma
479 701 Sildaru Kalev lebo racing 03:04:51 01:30:40 18 1015 Sportfoto Diploma
480 241 Vestmann Rain ProShop.ee 03:04:57 01:23:27 295 1014 Sportfoto Diploma
481 593 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 03:05:13 01:27:43 296 1013 Sportfoto Diploma
482 611 Ojasaar Kalmer 03:05:25 01:30:57 297 1012 Sportfoto Diploma
483 471 Purins Janis Winsport KTM 03:05:28 01:27:15 19 1011 Sportfoto Diploma
484 502 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 03:05:33 01:29:47 95 1010 Sportfoto Diploma
485 656 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 03:05:34 01:28:59 5 1009 Diploma
486 432 Kadajane Erik Vennad-Dahl 03:05:38 01:28:43 298 1008 Sportfoto Diploma
487 734 Lilenbach Feliks SPORDIPARTNER 2 03:05:39 01:29:44 299 1007 Sportfoto Diploma
488 601 Veidemann Marko CFC 03:05:45 01:31:27 25 1006 Sportfoto Diploma
489 545 Murmann Rain Mehed Marsilt 03:05:46 01:29:07 300 1005 Sportfoto Diploma
490 652 Saag Härmo Vennad-Dahl 03:05:49 01:30:19 301 1004 Sportfoto Diploma
491 563 Kurrik Tõnis xtri:m3 03:05:54 01:28:34 302 1003 Sportfoto Diploma
492 478 Reponen Risko 03:05:58 01:28:21 303 1002 Sportfoto Diploma
493 421 Malsroos Mait Nordecon RK 03:06:02 01:23:26 96 1001 Sportfoto Diploma
494 549 Uuetalu Tavo RMK 03:06:04 01:28:23 20 1000 Diploma
495 619 Rahi Tõnu 03:06:05 01:30:43 304 999 Sportfoto Diploma
496 547 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 03:06:09 01:30:24 305 998 Sportfoto Diploma
497 403 Vähi Nikolai taliroos 03:06:11 01:30:36 97 997 Sportfoto Diploma
498 447 Nõmmiste Sulev 03:06:13 01:29:26 306 996 Sportfoto Diploma
499 609 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 03:06:16 01:31:27 98 995 Sportfoto Diploma
500 469 Kraam Sulev Elion 03:06:16 01:35:21 307 994 Sportfoto Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
janno=>maarek, , 03.06.2009 20:01
Et siis suhtume asja a\'la mina ja maailm- kes asja samamoodi kui mina ei näe on loll ja kui mina asjast aru ei saa alles siis on midagi mäda? Antud juhul siis esimene variant? Kulla mees- vähem siltidekleepimist (a\'la lugemisoskuseta inimesed) ning rohkem avarama pilguga vaatamist, need inimesed kes siin disaini kallal nurisevad on tüenäoliselt nii põhi- kui keskkooli läbi teinud nii, et lugemisoskuses vist ikka viga olla ei saa...
Maarek, , 30.05.2009 23:38
Lugemisoskuseta inimeste puhul ei aita ju mitte mingisugune eriline ülesehitus sel lehel. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et ei nähta üleval järjest nupukesi Kalender, Uudised, Tulemused (rõhutatult), Registreeri võistlusele, Kommentaarid, Statistika ja Viited. Kas te tahate seda näha fondi suurusega 36 või 72, et piisavalt silma torkaks või milles asi? Sellel lehe ülesehituse loogikal pole häda midagi ja kui on inimesi, kes sellele pihta ei saa, siis tuleb neil vist iseendaga midagi ette võtta
janno, , 29.05.2009 22:31
Indrekule- keegi pole rääkinud suurest punasest nupust vaid loogilisest ülesehitusest. Natuke lapsik on mingile väitele kohe mitu vinti peale keerata ja asi mustvalgeks võõbata. Sellel teemal on viimase 10a jooksul tehtud väga põhjalikke uuringuid (mida silm esmalt haarab, kuidas peamised struktuurielemendid esile tuua, kuidas silmad ekraanil liiguvad jms). Vaata mõnelt veebilehti tegeva firma saidilt näidiseid- välimused erinevad, kuid struktuur selge (PS- pole ise kuidagi selle valdkonnaga seotud). Me oleme 21 sajandis- peale tööpäeva lõppu ei pea spordihuviline enam millessegi süvenema vaid tahab võimalikult lihtsalt oma info kätte saada.
Appi!!!, , 26.05.2009 15:46
Kuidas pääseb SPORTINFO lehelt minema
Appi!!!, , 26.05.2009 12:33
Aidake, kuidas pääseb SPORTINFO lehele?
Nõus, , 26.05.2009 12:04
Eks olgem ikka ausad - suhteliselt kribu ehitusega on see portaal küll ja liiga palju halltoone korraga + erinevad jooned-triibud. Võiks olla kena lihtne, puhas liides, siis ei jääks ka pilk nendele erinevatele sektsioonidele takerduma ja lingid hakkaks silma.
Arx, , 26.05.2009 08:58
olulised asjad kipuvad iga inimese jaoks erinevad olema
Riho, , 26.05.2009 08:36
Sarnaselt jannoga ei ole ka minu jaoks SPORTINFO portaali ülesehitus sugugi loogiline. Mingit punast nuppu ei ole tarvis. Lihtsalt olulised asjad peaks esile tõstetud olema.
indrek (to janno), , 26.05.2009 08:25
fakt on see, et ei saa teha ühte suurt punast nuppu, millele klikates on sul olemas viimased tulemused, üldseisude arvestused, pildid, statistika jne ning lõpuks pühitakse nina ka ära. väga palju sõltub ikka klaviatuuri ja tooli vahel olevast tihendist! selle asemel, et esimese hooga kohe foorumisse halama tormata võiks nagu korragi süveneda asjasse või midagi meelde jätta. tulemuste vaatamiseks on mitu erinevat võimalust ja kui inimene ise loogiliselt mõelda ei viitsi või suuda siis ei saa selles ka SPORTINFOt süüdistada.
janno, , 25.05.2009 22:38
ma ei oleks nii kuri nende peale kes ei leia esimese matsuga tulemusi üles vms. Fakt on see, et SPORTINFO.ee ei ole kuigi loogilise ja sujuva ülesehitusega portaal ning kui inimene ei leia infot ülesse siis pole inimene loll vaid disainer kes on vaid värvidele rõhku pannud.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE