estenglv
WAP version
Login form
5. Mulgi Rattamaraton 55 km
5. Mulgi Rattamaraton 27 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
5. Mulgi Rattamaraton (EEC)
Aeg 15.05.2005
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55km Matkasõit 27km
Korraldaja
 Viljandi Rattaklubi MTÜ
 Loit Kivistik Uueveski 5 Viljandi 71007, Tel. +372 503 7186
 juhatus@rattaklubi.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2047 Ao Silver Tartu 00:54:31,7 1
2 2096 Novikov Daniel Tallinn 00:54:32,4 2
3 2091 Luidre Andres Harju CFC 00:54:52,4 3
4 2063 Ööpik Esko Rapla CFC Rattaklubi 00:55:38,5 4
5 2068 Jõessar Janari-Joel Rapla SK VELO 00:56:24,8 5
6 2050 Ilves Sven Tallinn CFC 00:56:26,9 6
7 2069 Jõgi Johannes Tallinn CFC 00:56:50,0 7
8 2065 Heinrand Kristjan Tallinn KJK 00:57:17,0 8
9 2105 Puhm Reijo Tartu jk tamme 00:57:39,5 9
10 2098 Perkmann Kermo Viljandi 00:57:47,2 10
11 2049 Ilves Martin Tallinn Kesko Agro 00:58:01,8 11
12 2058 Agarmaa Mihkel Tartu TYSK 00:58:04,1 12
13 2099 Piirisild Ekke Tallinn CFC 00:58:05,4 13
14 2081 Knostenbergs Toms Läti 00:59:39,0 14
15 2120 Pruus Peeter Rapla KoMo 01:00:21,2 15
16 2003 Sõmmer Tauno Tartu Karksi-Nuia Rattaklubi 01:00:26,7 16
17 2048 Heinmaa Enor Tallinn Kesko Agro 01:00:27,4 17
18 2111 Räitsak Kaspar Ida-Viru Jõhvi Rattaklubi 01:00:28,1 18
19 2073 Kaldre Siim Tallinn KJK 01:00:31,5 19
20 2046 Alesmaa Martti Rapla CFC 01:01:26,5 20
21 2056 Mahlapuu Ott Tallinn KJK 01:01:32,6 1
22 2116 Suur Ivo Valga Valga 01:01:33,2 21
23 2219 Ozolins Uldis Läti 01:01:53,4 1
24 2031 Jõgi Joonas Tallinn CFC 01:02:31,7 2
25 2008 Vaab Ivar Lääne-Viru 01:03:36,1 3
26 2027 Soo Allar Jõgeva 01:03:37,9 4
27 2093 Murakas Jaanus Lääne-Viru 01:03:42,1 22
28 2113 Schotter Artur Tartu Tartu Ülikooli Spord 01:03:44,0 23
29 2148 Heinols Maris Pärnu 01:03:45,0 1
30 2084 Kulli Gert Tallinn Kalevi Jalgratta Klu 01:03:47,4 24
31 2029 Reiska Raino Võru võru spko 01:03:47,9 5
32 2062 Ernits Virgo Tallinn Vänta Aga 01:03:58,6 25
33 2109 Rooberg Jorma Tallinn CFC 01:04:03,7 26
34 2021 Sõmmer Simo Tartu Karksi-Nuia Rattaklu 01:04:06,6 6
35 2028 Talmet Indrek Võru Võru SPKO 01:04:54,1 27
36 2079 Kivila Matis Võru Haanja Rattaklubi 01:04:56,5 7
37 2181 Makku Artur Viljandi 01:04:57,1 2
38 2170 Truuvelt Rainer Tallinn 01:05:18,5 2
39 2072 Kahk Matthias Pärnu 01:05:40,3 28
40 2077 Kiitam Urmo Tallinn KJK 01:05:42,0 29
41 2034 Eilo Siim Rakke KJK 01:06:11,8 30
42 2052 Kübar Kristel Tartu JSK Tamme 01:06:14,0 1
43 2103 Rand Gerda Tallinn Tallinna Kalevi Jalg 01:06:15,4 2
44 2089 Lehtmaa Lauri Tartu Tartu Ülikooli Spord 01:06:31,9 8
45 2053 Lainevee Heiki Tallinn Kesko Agro 01:06:35,0 31
46 2051 Joost Andres Tallinn Kesko Agro 01:06:40,3 32
47 2032 Nukis Jüri Rapla CFC 01:07:26,0 9
48 2119 Tattar Kristjan Pärnu 01:07:32,2 10
49 2223 Raid Tõnis Tallinn 01:07:35,9 3
50 2039 Priks Morten Valga Viljandi Staier 01:07:48,3 33
51 2054 Lainevee Ivika Tallinn Kesko Agro 01:07:49,4 3
52 2232 Tõnso Veiko Tallinn 01:07:50,9 4
53 2092 Meitus Steven Jõgeva 01:07:53,7 34
54 2015 Kannimäe Taavi Võru PÄRSIMÄE TEAM 01:07:55,2 11
55 2193 Kiiler Gert Tallinn Liba-Sakala 01:07:57,5 5
56 2101 Praks Teet Viljandi 01:07:58,4 35
57 2178 Saar Anti Viljandi Koger & Partnerid 01:08:33,3 6
58 2429 Pärsim Rasmus Tartu 01:08:52,3 7
59 2314 Krainev Lauri Tallinn 01:09:00,9 8
60 2100 Piirsalu Kristjan Võru Haanja Rattaklubi 01:09:04,6 12
61 2001 Uueküla Andri Lääne-Viru 01:09:21,8 36
62 2277 Brants Verner Viljandi 01:09:33,3 9
63 2235 Tamm Risto Tallinn 01:09:41,6 10
64 2364 Puustusmaa Pärt Viljandi 01:10:25,8 11
65 2157 Jussmann Ivo Tallinn 01:10:28,7 12
66 2128 Paas Markus Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:10:39,6 13
67 2127 Kulp Janar Viljandi Viljandi Rattaklubi 01:10:42,2 37
68 2318 Kuplis Andris Läti 01:10:43,7 13
69 2055 Lepiksaar Madis Tallinn Kesko Agro 01:11:20,0 38
70 2244 Talmet Andres Võru 01:11:52,3 14
71 2066 Järvela Mariann Harju kjk 01:11:53,0 4
72 2396 Baumanis Janis Läti 01:12:03,3 15
73 2379 Sügis Harri Tallinn 01:12:06,7 1
74 2041 Eilo Sander Rakke KJK 01:12:08,2 14
75 2403 Soo Kristen Puurmanni 01:12:10,1 15
76 2010 Talu Martin Tallinn 01:12:18,7 16
77 2367 Reiska Alar Võru Võru 01:12:27,0 2
78 2423 Saluveer Joona Harju 01:12:34,5 16
79 2442 Mauring Katrin Viljandi 01:12:35,9 1
80 2415 Kauts Herkki Viljandi 01:12:40,8 17
81 2173 Auspere Benno Viljandi 01:12:41,4 1
82 2335 Lusis Ariks Tallinn 01:12:44,6 18
83 2209 Põdersoo Alar Tartu 01:12:51,4 19
84 2220 Ojamaa Raul Tallinn 01:13:01,6 20
85 2285 Ikkonen Andi Viljandi 01:13:22,3 21
86 2224 Saksniit Priit Harju 01:13:25,6 22
87 2114 Soots Heimo Viljandi 01:13:50,6 39
88 2201 Peterson Marko Viljandi 01:14:00,8 23
89 2306 Kivil Heleri Tartu 01:14:02,9 2
90 2247 Plutus Lauri Tallinn 01:14:13,7 24
91 2233 Adamson Monika Tallinn 01:14:16,6 3
92 2125 Voormansik Tanel Viljandi Vello rattaklubi 01:14:17,1 40
93 2067 Jürimäe Andres Tartu 01:14:23,6 41
94 2117 Säde Martin Viljandi 01:14:25,0 42
95 2115 Susi Risto Viljandi 01:14:25,8 43
96 2414 Parv Oliver Tartu 01:14:26,4 17
97 2206 Johanson Raoul Pärnu 01:14:36,7 3
98 2204 Raud Valmar Viljandi 01:14:37,0 4
99 2408 Rösler Tõnu Viljandi 01:14:40,0 25
100 2012 Kiidjärv Ralf Tallinn 01:14:40,5 18
101 2146 Talu Loit Tallinn 01:14:41,0 26
102 2064 Haabma Lii Rapla CFC 01:15:07,6 5
103 2180 Müristaja Mart Tallinn 01:15:08,4 1
104 2402 Elur Sulev Viljandi 01:15:13,7 2
105 2397 Hergauk Marek Tallinn 01:15:35,7 27
106 2104 Raud Mikk Tallinn 01:15:42,7 19
107 2184 Kütt Mati Viljandi 01:15:49,0 28
108 2175 Rekand Raido Tartu 01:15:52,0 3
108 2016 Kannimäe Pille Võru PÄRSIMÄE TEAM 01:15:52,0 6
110 2395 Änilane Jane Viljandi 01:15:52,4 4
111 2389 Vinnal Rene Rapla 01:15:52,9 29
112 2377 Staalfeldt Taimo Tallinn 01:16:02,3 30
113 2158 Tallo Alard Viljandi 01:16:08,1 31
114 2293 Kaarma Rain Tallinn ILOPRINT TEAM 01:16:10,7 32
115 2217 Uueküla Peep Lääne-Viru 01:16:14,9 33
116 2271 Aavel Sten Harju 01:16:23,0 4
117 2352 Nael Raul Tartu Tauf-Auto 01:16:29,8 1
118 2124 Viira Ats Tallinn 01:16:31,4 44
119 2252 Ehaste Hillar Tallinn 01:16:34,9 1
120 2424 Strazinskis Aivis Läti 01:16:37,6 34
121 2202 Taul Raul Jõgeva 01:16:50,7 5
122 2315 Kramm Raimo Viljandi 01:16:54,6 35
123 2253 Kerde Gert Tallinn PPG 01:17:05,5 36
124 2088 Lehemets Martin Viljandi - 01:17:08,1 20
125 2005 Ronimois Mihkel Tallinn Viljandi Rattaklubi 01:17:10,1 45
126 2239 Raukas Ülo Tallinn 01:17:25,5 3
127 2419 Tamme Tiit 01:17:28,9 6
128 2263 Nuka Priit Tallinn 01:17:31,1 7
129 2165 Soosaar Mati Viljandi 01:17:40,4 4
130 2094 Mänd Andreas Valga 01:17:42,6 21
131 2412 Ristmets Hillar Tallinn 01:17:48,7 1
132 2238 Tuuksam Liis Harju Porter Racing 01:17:50,0 5
133 2129 Millimäe Rein Tartu 01:17:51,6 46
134 2135 Trallmann Kaspar Viljandi 01:17:53,7 5
135 2107 Rist Liisi Harju KJK 01:17:58,9 7
136 2348 Mälter Meelis Harju Harju KEK RSK 01:18:22,1 37
137 2225 Konso Kalev Lääne-Viru 01:18:23,0 38
138 2075 Karel Israel Harju 01:18:25,0 47
139 2152 Reino Raul Harju 01:18:25,8 39
140 2166 Strand Aleksander Tallinn Tuisurattas 01:18:30,0 5
141 2025 Rande Diana Harju Toyota Team 01:18:30,1 8
142 2401 Saar Cristian Tallinn 01:18:34,7 40
143 2404 Teng Taago 01:18:43,6 48
144 2254 Koger Karol Tallinn 01:18:44,5 41
145 2390 Voormansik Kaupo Viljandi Vello rattaklubi 01:18:46,4 2
146 2176 Saare Jaanus Viljandi 01:18:54,7 42
147 2373 Saarm Marko Viljandi 01:18:59,0 43
148 2275 Uudeberg Arvo Lääne-Viru 01:18:59,7 44
149 2205 Viira Toomas Tallinn 01:19:08,0 45
150 2268 Smidt Hindrek Tallinn Kesko Agro 01:19:26,5 46
151 2228 Kangro Kalev Tallinn 01:19:40,0 8
152 2112 Salupalu Silver Viljandi 01:19:41,7 49
153 2139 Pariis Tavo Viljandi 01:19:52,8 6
154 2106 Reissaar Hillar Lääne-Viru VINNI 01:20:18,3 22
155 2216 Lukas Reet Viljandi 01:20:24,0 1
156 2310 Koppa Kaido Harju 01:20:35,6 47
157 2140 Liiv Mari-Liis Tallinn 01:20:39,2 6
158 2311 Koppel Rainer Järva 01:20:40,0 6
159 2118 Tamm Kristjan Harju CFC Rattakool 01:20:54,9 23
160 2141 Pertmann Jaan Tallinn 01:20:56,3 7
161 2284 Hertmann Kristjan Tallinn Rimess MRI 01:20:57,8 48
162 2023 Taul Robert Jõgeva 01:20:59,5 50
163 2230 Aron Allar Lääne-Viru 01:21:00,3 49
164 2078 Kink Harder Viljandi 01:21:03,9 24
165 2361 Priks Katrin Valga Viljandi staier 01:21:16,8 2
166 2122 Valk Selin Lääne-Viru 01:21:17,8 9
167 2097 Ortus Erkko Viljandi 01:21:24,0 51
167 2257 Tammistu Andrias Tartu Tauf-Auto 01:21:24,0 50
169 2059 Alles Kristjan Viljandi 01:21:26,5 52
170 2197 Haldma Tiit Tallinn 01:21:33,3 51
171 2169 Makku Merike Viljandi 01:21:40,0 3
172 2299 Kaukver Ott Tallinn 01:21:45,4 52
173 2153 Makku Martha Viljandi 01:22:01,5 7
174 2040 Tamkivi Norman Harju Keila 01:22:08,2 25
175 2428 Joosep Mart Jõgeva 01:22:09,0 9
176 2308 Klaos Liili Viljandi 01:22:11,8 4
177 2307 Klaos Kätlin Viljandi 01:22:13,8 8
178 2183 Reinola Urmas Viljandi 01:22:18,3 8
179 2070 Jõgila Mirko Tallinn Pro Jalgratturite Kl 01:22:20,9 53
180 2420 Roots Jaanus Viljandi 01:22:21,6 53
181 2267 Meltsas Veiko Harju 01:22:22,6 54
182 2368 Rink Piret Tallinn 01:22:24,0 9
183 2369 Rist Jaanika Harju tabasalu triatlonikl 01:22:24,6 5
184 2020 Tallo Andri Viljandi 01:22:25,5 26
185 2300 Kelk Eno Viljandi 01:22:26,0 7
186 2316 Kriisa Tiina Lääne-Viru 01:22:27,2 6
187 2391 Välba Epp Tallinn 01:22:28,7 7
188 2246 Maremäe Siret Tallinn 01:22:30,2 10
189 2281 Hallik Rando Lääne-Viru Hagar 01:22:31,6 55
190 2374 Saar Ulvi Tallinn 01:22:33,6 8
191 2035 Taal Kalle Tartu 01:22:36,5 54
192 2294 Kaasik Urmas Tallinn 01:22:45,1 56
193 2282 Hansen Peeter Tallinn 01:22:46,3 57
194 2038 Kütt Kerstin Viljandi 01:22:51,3 10
195 2333 Luhaväli Meelis Tallinn ILOPRINT TEAM 01:23:04,2 58
196 2087 Laarmann Kristo Pärnu 01:23:07,7 27
197 2189 Mälgand Ahti Viljandi 01:23:24,0 59
198 2388 Venelaine Marje Tallinn OK Saue Tammed 01:23:28,4 11
199 2083 Korts-Laur Marta Tallinn 01:23:37,0 11
200 2149 Järvet Ahti Viljandi Levi Ehitus 01:23:38,1 60
201 2208 Sadam Oliver Viljandi 01:23:40,5 61
202 2323 Laansoo Raul Tallinn ILOPRINT TEAM 01:23:42,3 62
203 2366 Pärsim Priit Tartu 01:23:44,7 63
204 2303 Kets Vahur Viljandi Koger & Partnerid 01:23:55,0 64
205 2234 Pedor Maire Tartu 01:24:12,3 9
206 2286 Ilus Andrus Viljandi 01:24:22,4 65
207 2159 Vahtra Kalmar Viljandi 01:24:23,3 66
208 2192 Salomets Jaanek Tallinn 01:24:24,4 67
209 2380 Tamm Mihkel Tallinn 01:24:29,5 8
210 2240 Ottmaa Marge Harju 01:24:38,5 12
211 2259 Värva Ahti Elva Tauf-Auto 01:24:41,7 68
212 2255 Salu Veiko Harju 01:24:50,8 69
213 2014 Trallmann Mirjam Viljandi 01:24:52,6 12
214 2042 Kangro Kristjan Tallinn 01:24:58,5 28
215 2278 Einland Meimu Tallinn Kose SK 01:25:02,9 9
216 2033 Krela Paul Tartu Tartu Ujumisklubi 01:25:04,5 29
217 2207 Holtsmann Harry Viljandi Levi Ehitus 01:25:07,8 2
218 2384 Tolmats Tuuli Harju Eksamo 01:25:17,3 13
219 2398 Rähn Toomas Viljandi 01:25:23,5 10
220 2061 Ensling Erkko Tallinn 01:25:36,4 55
221 2161 Puusta Ants Tartu Kemira GrowHow 01:25:43,1 70
222 2086 Kütt Villem Tallinn 01:26:48,5 30
223 2177 Johanson Benno Valga 01:26:51,7 10
224 2071 Kaelep Lauri Pärnu 01:26:57,0 56
225 2382 Tiks Tarmo Tallinn 01:27:01,0 71
226 2302 Kerde Klaus Hans Tallinn 01:27:03,8 72
227 2018 Liigand Jaanus Viljandi 01:27:13,0 57
228 2356 Nõgols Eiko Tallinn 01:27:36,9 73
229 2344 Mikk Gerbel Pärnu 01:27:41,5 14
230 2203 Aru Toomas Viljandi SK Viljandi Jokker 01:27:48,4 11
231 2353 Niitvähi Helina Tallinn 01:27:49,6 15
232 2060 Arro Liis-Grete Tallinn KJK 01:27:50,8 13
233 2350 Mändmets Tarmo Tallinn 01:28:03,5 74
234 2325 Laarmann Paavo Pärnu 01:28:03,9 75
235 2330 Lill Ants Viljandi 01:28:18,6 11
236 2143 Rodenberg Andres Viljandi 01:28:20,3 12
237 2013 Uuli Sandra Tartu Kaupo team 01:28:22,2 14
238 2123 Valner Gen Viljandi 01:28:25,1 58
239 2191 Uuli Andres Tartu Kaupo team 01:28:38,4 13
240 2422 Salumäe Siiri Harju 01:28:41,7 16
241 2037 Kütt Katrin Viljandi 01:28:43,2 15
242 2085 Kütt Karel Tartu Karksi-Nuia Rattaklu 01:28:45,9 31
243 2227 Sau Gisela Tallinn 01:28:57,1 17
244 2009 Helm Hendrik Rolan Tartu Arctic Sport Club Ta 01:28:58,5 32
245 2045 Tamm Kristiina Tartu 01:29:02,2 16
246 2004 Voormansik Villem Viljandi Vello rattaklubi 01:29:05,3 33
246 2434 Ribelus Jents Tallinn 01:29:05,3 33
248 2195 Tuvikene Leonhard Tallinn 01:29:08,7 3
249 2221 Olmre Margus Tallinn 01:29:11,9 14
250 2236 Abelniece Baiba Hiiumaa 01:29:27,9 18
250 2438 Tuudelepp Elmar Viljandi 01:29:27,9 2
252 2164 Loigom Andres Tallinn VNSP 01:29:44,1 2
253 2309 Koor Tarmo Tallinn 01:29:45,1 76
254 2301 Kelk Janek Tallinn 01:29:46,0 77
255 2167 Oja Peeter Viljandi 01:29:52,2 3
256 2341 Martin Sten Harju 01:29:53,7 78
257 2375 Salomets Marianne Pärnu 01:29:57,4 10
258 2082 Kokka Karl Tallinn 01:30:01,0 35
259 2362 Prits Ahti Saaremaa Stamina SK 01:30:02,0 15
260 2108 Rohtla Janika Viljandi Viljandi Suusaklubi 01:30:07,0 17
261 2450 Vinkel Kristi Tallinn 01:30:08,0 19
262 2188 Saar Mati Tallinn 01:30:11,0 12
263 2426 Erlemann Jaanus Tallinn 01:30:14,5 79
264 2317 Kroon Ervin Tallinn 01:30:14,9 80
265 2297 Kasemets Kaie Pärnu 01:30:15,4 20
266 2407 Licht Ott Harju 01:30:16,8 16
267 2131 Tibbo Sirli Tallinn 01:30:17,0 21
268 2411 Palumaa Kaia Tallinn 01:30:19,0 11
269 2155 Anton Aarne Viljandi 01:30:20,1 3
270 2138 Voronina Varje Viljandi 01:30:24,0 22
270 2057 Põvvat Reili Tartu 01:30:24,0 18
272 2095 Mäoma Silver Tartu 01:30:25,8 36
273 2030 Tallo Triin Pärnu 01:30:31,7 19
274 2394 Zile Ainars Läti 01:30:40,4 81
275 2168 Takk Jaak Rapla Elion 01:30:42,0 4
276 2376 Siim Silver Tallinn 01:31:00,8 82
277 2351 Müür Gerli Valga 01:31:13,4 23
278 2320 Kübar Kätri Tallinn 01:31:23,0 24
279 2357 Otsa Mailis Tallinn Acuma 01:31:23,7 25
280 2198 Kiidjärv Donald Tartu 01:31:24,4 17
281 2229 Roomet Tarmo Tallinn 01:31:34,5 83
282 2406 Ein Riina Tallinn 01:31:38,1 12
283 2337 Luts Erkki Viljandi 01:31:48,4 84
284 2147 Aruvald Peeter Tallinn 01:32:11,7 85
285 2413 Vellamäe Aivo Harjumaa 01:32:20,9 86
286 2134 Kaasla Signe Viljandi 01:32:32,4 26
287 2329 Leppik Leane Tartu 01:32:36,7 27
288 2322 Kõrgvee Laura Tallinn 01:32:51,5 28
289 2258 Kütt Karin Tartu - 01:32:54,6 13
290 2133 Reissaar Triinu Lääne-Viru L-Viru 01:32:59,7 14
291 2418 Sild Signe Tartu 01:33:13,2 29
292 2272 Agnes Talimets Tallinn 01:33:22,8 15
293 2336 Luts Arvi Tallinn 01:33:31,6 87
294 2288 Jansen Krista Tallinn 01:33:33,6 16
295 2392 Vürst Monica Tallinn 01:33:34,9 30
296 2410 Kõiv Triinu Tartu 01:33:40,7 31
297 2194 Korts-Laur Inga Harju 01:33:56,5 17
298 2121 Tiitmaa Martin Tallinn 01:34:00,3 59
299 2199 Hallik Kaja Lääne-Viru Hagar 01:34:01,5 32
300 2405 Tarrend Karl Võru 01:34:13,7 37
301 2270 Vumba Evely Tallinn Kesko Agro 01:34:44,2 33
302 2174 Virro Elina Tallinn Virro 01:34:51,7 34
303 2427 Kirsipuu Signe Tallinn 01:34:59,2 88
304 2326 Lauva Gundars Läti 01:35:02,6 89
305 2319 Kutsar Andres Tallinn 01:35:43,2 90
306 2291 Järvoja Ants Pärnu 01:35:47,0 91
307 2218 Udam Kadri Tallinn 01:35:50,9 35
308 2409 Raag Marit Tallinn 01:36:19,8 18
309 2076 Kask Oliver Pärnu Olympic 01:36:35,3 38
310 2145 Tikk Ove Tartu 01:36:37,1 92
311 2226 Konso Ave Lääne-Viru 01:36:38,0 19
312 2346 Mobel Anne Tallinn 01:36:47,7 36
313 2264 Nõmmiste Mati Tallinn Rimess 01:36:57,5 13
314 2298 Kask Margus Pärnu olympic 01:37:10,9 93
315 2269 Vann Kati Tallinn Kesko Agro 01:37:36,6 37
316 2305 Kiskonen Merle Harju 01:37:58,9 38
317 2172 Korem Lea Tallinn 01:38:17,3 20
318 2026 Koitver Mari Tallinn 01:38:36,8 20
319 2385 Uibo Kaljo Viljandi 01:39:13,4 4
320 2279 Elur Külli Viljandi 01:39:14,0 39
321 2304 Kiidjärv Reet Tallinn 01:39:44,3 21
322 2242 Entsik Triinu Tallinn Karksi-Nuia Rattaklu 01:39:45,4 22
323 2142 Küng Teet Tallinn 01:39:52,2 94
324 2182 Laansalu Märt Tartu Kemira GrowHow 01:39:55,4 95
325 2231 Mesila Ingrid Tartu 01:39:57,8 23
326 2383 Tohver Katrin Tallinn ILOPRINT TEAM 01:40:02,2 40
327 2343 Mesi Väle-Oove Viljandi 01:40:08,6 4
328 2151 Talvet Tuuli Viljandi Karksi-Nuia Rattaklu 01:40:51,2 41
329 2324 Laante Roolain Viljandi 01:41:04,4 5
330 2331 Lips Eve Viljandi 01:41:05,6 24
331 2156 Johanson Eneli Viljandi 01:41:09,1 25
332 2002 Laansalu Martin Tartu Kemira GrowHow 01:41:19,5 39
333 2339 Malberg Kriste Tallinn ILOPRINT TEAM 01:41:23,7 26
334 2110 Roosmann Taavi Viljandi 01:41:33,5 40
335 2215 Kivistik Lembar Viljandi 01:41:46,2 5
336 2371 Saarmann Merike Rapla 01:41:50,4 27
337 2381 Tiitmaa Toomas Tallinn 01:41:59,3 96
338 2292 Jõesalu Jaano Pärnu 01:42:03,6 97
339 2163 Lepiksaar Peep Lääne-Viru Kesko Agro 01:42:39,8 18
340 2222 Toomas Helene Tallinn 01:42:45,9 42
341 2358 Ots Rasmus Viljandi SK Viljandi Jokker 01:42:56,9 98
342 2212 Kool Reigo Viljandi SK Viljandi Jokker 01:42:59,1 99
343 2154 Kivilaan Ain Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:12,2 100
344 2185 Pähkel Alvar Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:28,0 101
345 2132 Martsik Maido Tallinn SK Viljandi Jokker 01:43:32,5 102
346 2137 Marandi Gunnar Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:34,5 103
347 2334 Lukas Reino Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:35,2 104
348 2355 Nurk Margus Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:35,9 14
349 2283 Henga Andrus Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:37,2 105
350 2213 Välba Priit Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:37,9 106
351 2196 Ernits Argo Tallinn SK Viljandi Jokker 01:43:38,3 107
352 2378 Suhostovski Ivar Viljandi SK Viljandi Jokker 01:43:38,8 108
353 2162 Raud Piret Viljandi 01:43:47,2 28
354 2287 Jaanson Ingrid Tallinn ILOPRINT TEAM 01:43:49,0 43
355 2150 Talvet Aivar Viljandi Karksi-Nuia Rattaklu 01:44:06,0 19
356 2416 Jüriado Kaarel Järva 01:44:20,4 9
357 2393 Võsu Kristiina Harju 01:44:32,3 44
358 2187 Luug Merle Tartu 01:44:38,3 45
359 2136 Luug Veiko Tartu 01:44:42,7 109
360 2400 Kuresson Piret Viljandi 01:44:44,8 46
361 2425 Dimitrjev Rita Viljandi 01:44:56,0 29
362 2265 Dimitrijev Avo Tallinn 01:45:02,7 20
363 2245 Liiv Olga Tallinn 01:46:01,7 47
364 2074 Kangro Joan Tallinn 01:46:02,4 41
365 2338 Maidla Annela Tallinn 01:46:07,7 48
366 2430 Reinmets Marit Tartu 01:46:18,4 49
367 2431 Jõesaar Ivika Tartu 01:46:19,2 30
368 2360 Pissarev Margus Tallinn 01:46:26,1 5
369 2349 Mänd Anne-Ly Tallinn Elion 01:46:40,3 31
370 2276 Blinnikov Jevgeni Tallinn Elion 01:46:45,2 15
371 2295 Kangro Mairis Tallinn 01:46:51,8 32
372 2211 Väinsalu Kristel Harju 01:48:52,2 50
373 2372 Saar Marju Tallinn 01:48:54,7 51
374 2399 Kuresson Krista Viljandi 01:50:49,6 52
375 2126 Välba Helena Tallinn 01:51:36,0 21
376 2328 Leemet Airi Tallinn Acuma 01:51:50,8 33
377 2080 Klampe Tim Võru Võru Biathlon 01:51:56,3 42
378 2342 Mauring Eevi Viljandi 01:51:58,5 34
379 2354 Nugis Elar Viljandi 01:52:04,3 110
380 2200 Toom Jaanika Tallinn Mõmmibeebi 01:53:56,8 35
381 2273 Liivak Andres Tallinn 01:57:11,6 16
382 2274 Sif Anneli Tallinn 01:57:14,5 36
383 2160 Maalmeister Margit Tallinn 01:58:32,9 37
384 2340 Mark Kaiko Tallinn 02:00:22,8 111
385 2433 Karja Kadri Viljandi 02:02:11,1 22
386 2417 Tuur Helen Viljandi 02:02:15,4 112
387 2290 Joosep Eda Jõgeva 02:05:20,9 38
388 2296 Karlis Eha Järva 02:05:22,9 39
389 2370 Roosmann Lea Viljandi 02:10:32,0 40
390 2432 Karja Anneli Ida-Viru 02:11:41,5 41
391 2090 Lepiksaar Mirjam Lääne-Viru 02:16:27,4 23
392 2241 Lepiksaar Tiiu Lääne-Viru 02:16:28,3 42
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE